Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 77 příspěveků, 40 různých jmén: <nic>, :o, Anatahan, Antisionista, Antisionista Maxi, Antisionista-Max, antisionistaW, Arne Bugs, atisionista, Beress, Brkal, čudla, Dáwúd Marduka, feferops, kaarl, Karl, L*, Litvajsík, litvajsm, Maxi, Miladan, Milan LLL, Milan.L, milan11, Milan33, MilanL, Milanos, Milanss, Milanworld, MilanX, moula, Oheň a popel, Palffin, Perty, Poker, Pravda, pro poldy: Milan Litvik, pro policii: Milan Litvik, world, world-collector.com.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.05.2011 12:11

Příjmy a výdaje Zvědavce za duben 2011

Česká mentalita se za 20 let nezměnila.

Anatahan 90.?.?.?

Proboha, když čtu českou mentalitu v podobě co není zdarma stojí za hovno, tak se mi zvedá kufřík" Já jsem tento web našel nedávno, ale i za tu krátkou dobu jsem poznal, že články jsou velice smysluplné, zda jsou 100% pravdivé, tak to neřeším a majitel jistě nemá snahu někomu vnucovat pravdu, pravdu si má najít každý sám a tento web je na českém internetu jednička, která tu cestu k pravdě pomáhá najít. Řešíte tady, že chtít za článek peníze je až nemorální, prosím toto může napsat pouze nemorální člověk, který je možná z dob totality zvyklý brát zadarmo a nebo krást. Vám tady vadí zaplatit pár kaček za článek, který je velice dobře sepsaný a na profi úrovni, na druhé straně platíte tisíce za čtení tisku a sledování TV, která manipulována lidmi, kteří upevňují svou mocenskou pozici. Kritizujete pár korun za článek, ale kdo z těch co to kritizují dokáže něco podobného, možná Vám stačí jít ráno do práce a večer z práce, ohřát si buřta a kritizovat vše co je mimo Váš obývák. Prosím doporučoval bych všem, kdo nechce nic platit, tak prostě neplaťte, ale alespoň nezvracejte ty hlouposti a nehaňte něčí práci. Zamyslete se nad sebou, dějiny nevznikají v obýváku s buřtem v ruce a hloupím pindáním! DĚKUJI MAJITELI TOHOTO WEBU ZA JEHO OPRAVDU DOBROU PRÁCI A SMEKÁMN KLOBOUK. URČITĚ SI DÁM ODKAZ VAŠEHO WEBU NA MÉ ESHOPY! [smích]

244247

23.05.2011 13:47

Třetí rozsudek okresního soudu

Mohu nějak pomoci?

kaarl 90.?.?.?

Jednoznačně z Vašich úst nepadlo nic, co by popíralo "holocaust" Jsem ochoten a připraven Vám jakkoli pomoci. Musíte být jednoznačně zproštěn jakékoli viny, ba i odškodněn s veřejnou omluvou! zveřejněte na Vašem webu výzvu pro Vaší podporu a věřím, že nás bude více, kdo bude mít zájem o narovnání zelé záležitosti a možná zveřenění pravdy o holocaustu"

244573

23.05.2011 21:27

Třetí rozsudek okresního soudu

RE: objasnění článku

90.?.?.?

Přesně tak, pokud nebudeme mít možnost a právo pochybovat, pak demokracie, svoboda nemá vůbec žádný význam a jsou to pouze naprosto bezcenná slova. Další věc je, že já osobně neznám nic o čem by se nemohlo pochybovat, ale pokud se vezme do pochyb židovstvo, sionismus, tak jsou z nás okamžitě antisemité, neofašisti. Velké díky zvědavci a panu Stworovi, že dělá tuto nelehkou práci na této hodně vysoké úrovni i přes potíže, které má díky sionistům a jejich zákonům.

244593

23.05.2011 21:32

Třetí rozsudek okresního soudu

Forum na úrovni!

90.?.?.?

Ještě jsem zapomněl, že pokud se podíváme na jiná fora, například centrum, seznam atd. tak jejich úroveň je na žalostná a když se podíváte zde, tak je vidět, že je to naprosto jiný level a to svědčí o tom, kdo zvědavce čte, jelikož příspěvky jsou na velice slušné a korektní úrovni a hlavně se dá diskutovat ! [smích]

244594

24.05.2011 22:39

Třetí rozsudek okresního soudu

RE: objasnění článku

Karl 90.?.?.?

Tak kamaráde já to řeknu před jakýmkoli soudem a ne pouze Českým, je mi takřka 60let s bolševickou chátrou mám také zkušenosti a jak se říká dobrý komunista musí být žid! [mrknutí jedním okem] Ovšem není důležité se dostat před soud, i když na druhou stranu je to jedna z možností, jak veřejné propagovat nás akumy proti sionistům. Osobně bych nechal holocaust usnout a začal se věnovat práci RB OSN, zde bychom k něčemu mohli přispět, jen tím, že budeme pochybovat o jejich objektivitě a poukazovat na jejich jednostrannou práci, dále se zaměřit na NATO, které zatím, alespoň já o tom nevím nikdy nepřispěla k zachování míru a svobod, pouze co slyšíme je, že NATO bombarduje to či ono VČETNĚ CIVILISTŮ atd.. Bohužel odhalování pravd o "holocaustu" je ještě brzo a podpora lidí je malá. "Holocaust" nám neuteče, ale dokud se nenabourá sionistická struktura v jejich nejmocnější základně, OSN, finančnictví atd.., tak naše pravda nebude nikdy uznána a většina lidí v nás bude vidět rasisty, fašisty a já nevím co vše.! Věřím, že jednou ta chvíle, kdy se najdou důkazy, které budou nezpochybnitelné přijde, možná já už se jí nedožiji, ale syn jde v mích stopách, tak snad on a nebo až jeho děti [překvapení])) ale jednou příjde! [smích]

244686

24.05.2011 23:01

Ron Paul reaguje na poslední Obamův projev

USA chce ošalit své lidi i svět!

90.?.?.?

Vystoupení Obamy je podle mě jen trik jak malinko ošálit obyvatele USA, jelikož protiizraelské nálady hodně stoupají, tak sionistický pohonek Obama falešně mate lidi, jak je strašně objektivní a dá svůj jako nesouhlas najevo veřejně. Ovšem ani medvěd na Aljašce v zimním spánku mu tuhle faleš nežere )) Proč se vlastně rozhořelo půlka světa ve válečné pole? Myslíte, že za to může boj o ropu atd.? Můj názor je, že vůbec nejde o nerostné suroviny, ale pouze o podmanění části světa. Ropa podle mého není pro budoucnost důležitá a její zdroje s pohledem do budoucna jsou vlastně vyčerpané!
Vem te si, že se vědci objevili něco jako černou díru, plasmu, nanovlákno a jiné věci, hovoří se o volných energiích a z těchto důvodů si myslím, že jak si většina z nás myslí, že za vše může ropa je pouze falešná stopa. No uvidíme !

244688

26.05.2011 23:35

Mohl Obama „zradit“ Izrael?

Jistě že to nemyslel vážně

90.?.?.?

Jistě že to nemyslel vážně, nevím přesně co za tím je, ale upřimě to nemyslel. Rozdělení 50:50 ))) sranda

244806

02.06.2011 12:14

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: Je zde mnoho konspiračních teorii, tak co třeba tahle?

90.?.?.?

Proč né? celí tento veb je založený na konspiraci, které do jisté míry věříme, tak proč nevěřit i tomuto!

245317

05.06.2011 01:00

Izrael pánem na Středním východě

Antisionista_Max

90.?.?.?

Pokud se začne diskutovat o sionistické ideologii, tak vždy dojde k hádkám, popsané různé historie již známe, známe konspirační teorie, ale co ještě neznáme je jak tomu zabránit a zda jsme schopní zabránit zločinecké sionistické ideologie aby nám vzala naší identitu. Předháníte se tu znalostma historie, ale bohužel ta nám nepomůže, jelikož nikdo z nás v té době nežil a pravda je ta co nám někdo od prvních krůčků vnucuje. Mě by spíše zajímalo i třeba názor pana Stwory, jak se sionistickému nebezpečí bránit? Abych vysvětlil proč používám pouze slovo sionisti, tak je to z důvodu, že tak se nemůžete být trestně stíháni [překvapení])) né že bych se bál, ale je zbytečné oslabovat řady antisionistu!

245535

06.06.2011 12:24

Izrael pánem na Středním východě

RE: Antisionista_Max

90.?.?.?

Ještě maličkost, problém je taky v tom, že v každém znás je více židovské krve, nežli slovanské, germánské, keltské a já nevím jaké ještě. za dlohé generace je český národ maximálně splzněný a to je vidět i na tom, že zatím většina podporuje sionisty a jejich zvěrstva po celém světě. Málokdo chce slyšet o sionistech že jsou zločinci, jen malé procento je ochotno veřejně proti jejich zrůdnostem veřejně vystoupit. Národ český je takřka totálně zdecimovaný!

245591

16.06.2011 18:11

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

Antisionista

Antisionista 90.?.?.?

Čím více poznávam sionistickou ideologii a propagandu, tím cíce věřím, že histori je sbírka schválených lží!

246192

02.07.2011 11:30

Existují dokonalé výrobky?

RVHP

Oheň a popel 90.?.?.?

A co je špatného na Asijském zboží? Copak v česku něco dokážeme vyrobit když je ještě někde česká továtna, tak na linkách ze 60 let toho asi moc vyrobit nelze. Nic proti čechům, ale Česko je spíše národ kutilů. Ano malá rodiná výrobna a vyrábět jen pro přežití to dokážeme, ale to je asi tak všechno. Když po roce 1989 se začalo s podnikáním, tak většina se cpala na západ pro dolary, marky a prodávalo se za cený, že by člověk plakal a tam začala devastace našeho průmyslu. Trhy na kterých jsme byli doma jako je rusku atd.. to jsme s opovržením opustili a hnali se do míst, která už byla planinou. Pamatuji si na naše textilky, když jsem požadovat od nich nějaké zboží a oni, že nemají volné kapacity, že vše zasílají na západ, bylo to v pořádku, ale oni vyváželi za ceny méně nežli poloviční, která jsem byl ochoten platit já i jiní. Dnes je většina těchto tovaren v hajzlu a já dovážím z Číny a prodávám v Rusku.

247179

02.07.2011 12:21

Irská loď do Gazy byla sabotována

Antisionista_Max

90.?.?.?

Izrael je jedno sionistické smradlavé bahno. Sionismus je zhoubná plíseň, která zamořila celí svět. Jsem věřící žid, ale sionismus není moje ideologie. Jen mi je někdy líto, jak lidi hovoží o židech, jako o sionistech. Opravdu věřící žid není sionista a ani v nejmenším se sionismem nesouhlasí. Pokud žid je sionista, tak se nejedná o věřícího žida. Opravdovými antisemity jsou pro nás ti, kteří se sionisty spolupracují. Sionisté zřídili v Izraeli stát teroru a apartheidu, který pronásleduje (semitské) Palestince, a mezinárodně z obchodních a mocenských zájmů se zabývají průmyslem holocaustu. My víře věrní Židé nechceme nic jiného, než žít pokojně a jako dobří občané naší nynější země a svobodně moci praktikovat své náboženství. Kdyby moje stará rodina žila, pak by plivla sionistům do tváře a pohrdala ní.

247181

07.07.2011 11:40

Svaté mantry

Jew

MilanL 90.?.?.?

Sionisté zřídili v Izraeli stát teroru a apartheidu, ze všech dělají antisemity, přitom velká část sionistů nejednou není ani židovského původu, zatím co arabové scela jistě semiti jsou.

247488

13.08.2011 16:20

Homo consensionis – člověk konspirační

Odpověď na vše!

Antisionista-Max 90.?.?.?

Stačí si zjistit jaké léky berou oni konspiratoři a zjistíte, že z 90% berou léky na deprese. Není na tom nic divného, ale bohužel těmto lidem nelze vnutit jiný názor a prostě žijí ve své konspiraci. Ovšem je zde jeden problém, lidí trpící depress každým dnem narůstá. Spotřeba antidepresiv stoupla od roku 2000 o neuvěřitelných 450% Položme si otázku čím to je? Do 10let bude 40% lidí trpět depresí a to bude teprve mazec s konspirací, pak možná dojde i na naplnění mnoha z nich. [smích]

250744

24.09.2011 12:22

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

Jsem antisionista

Palffin 90.?.?.?

jsem antisionista tvrdého ražení a také za to pikám, ale proboha proč? Zrovna minulí týden bylo proti mně zastaveno jedno trestní stíhání pro nedostatek důkazů, před měsícem mi skončila podmínka, dva roky v kuse finanční kontrola a to všechno je důsledek toho, že nesouhlasím s Izraelem a že jej označuji za stát teroru a apartheidu. Udání které na mě chodí, jsou takřka každý týden, dokonce znám jména a adresy těchto udavačů ovšem jsou smyšlené. Přeci tímto nepáchám žádný zločin, přeci mohu nesouhlasit s politickým směrem sionistů. Když nám budou znemožňovat nesouhlasit a pochybovat, pak proč máme vůbec na tomto světě žít? Ovšem asi už vím o co jde, naše BIS o to vůbec nemá zájem, ale kontrarozvědka je vedená mosadem, který u nás operuje a má u nás jednu z hlavních centrál. Pokud pouze chodíte po soudech, pak Vás ještě nechtějí, až budou mít o Vás opravdový zájem, tak Vám to bude už jedno. Můj názor je, že je vše řízeno mosadem, který Vás může odstranit, kdy se mu zachce, ve vašem případě máte jistě mnoho příznivců a ještě nemají kompletní seznam. Každopádně se nedejte, ani já to nevzdám!

253872

Většinou si uvědomujeme so se na svědě děje. Většinou známe i zdroj. Diskutujeme zde různých věcech, ale už by se mělo začít něco dělat. Zveřejnise nějaký článek, tak se začne diskutovat, ale přátele není čas a pouze diskutovat na článek již nestačí. Ale co začít dělat, aby to mělo kokrétní význam? Já to opravdu taky nevím, ale pokud bychom se opravdu seriozně zamysleli, pak by jsme jistě alespoň nějakou slušnou měli podat prodest. Budete si myslet, že jsem naivní, ale naivita není nebezpečná, oproti tomu co se děje ekonomicky, politicky, mocensky, wálečně po celém světě. Opravdu nestačí pouze diskutovat na foru, ale za krytem nicků doufám, že ještě nežijeme ve fikci, ale pokud se nezačne opravdu něco dít v realu, tak náš osud a návštěva na tonto světě přestane být realnou a naše mysl bude ovládaná a zneužívaná. Dnes ještě můžeme diskutovat, ale co si myslíte, že bude za ro, za 5 let za 20let, pokud se nezačne formovat nějaký stupeň odboje proti mocenství a mamonu na ukor nás? Nejsem spisovatel, ale doufám, že to bude pochopeno. Děkuji

254148

05.10.2011 12:57

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

Nebojte se zlata

atisionista 90.?.?.?

Pokud máte v bankách nějaké úspory, tak si je co nejdříve investujte do nějakých komodit, jako jsou investiční zlato a podobně. Banky v ČR mají dnes pouze už 9% na vyplacení Vaších vkladů a to číslo klesá. Pozitivní informace, které dostáváme od našich medií o tom, že drží burzu jsou nepravdivé a mají pouze oddálit totální krach bank. Přišla doba, kdy většina z Vás nevěřila na světovou vládu a světový řád a dnes je to zde a veřejně se připravují plány na převzetí zatím Evropských států. V dohledné době bude vypracován jako první plán, pro globální Evropskou ekonomiku a po zavedení tohoto plánu, který je pilířem pro zavedení světové vlády, začnou vznikat mocenská seskupení na která žádný prostý občan nebude mít vliv je alespoň trochu usměrňovat. Abych zde nepsal jako o nějaké konspirační teorii, tak výhledově do 3 měsíců můžeme očekávat totální a konečnou krizi bankovnictví a tuto krizi převezme ekonomická vláda. Takže vše se rozběhne za 3 měsíce. Nyní to víte a zařiďte se je to ve Vaších rukách. Současné vlády celé Evropy nemají šanci tuto situaci nijak zvrátit a jejich mrtvolně zavádějící ekonomické baličky nic nemohou zachránit. Přeji dobrou volbu Vašich investic.

254531

05.10.2011 13:18

Čeho Libye dosáhla, co bylo zničeno

Nemá cenu řešit

Antisionista 90.?.?.?

Nemá cenu řešit, zda bombardování a vraždění lidí v Libyi bylo adekvátní a přiměřené a zda vedlo ke svobodě lidí atd.. Stačí si pouze představit, jak bychom se dívali na "mírové jednotky NATO", která vraždí civilisty v naší zemi při občanských nepokojích proti současné vládě a nastaveném režimu. Nikdo nemá právo zasahovat do vnitřních problémů suverénních státu a do jejich svrchovanosti, když není ohrožován jiný stát. V Libyji se jednalo pouze o občanské nepokoje a bombardování NATEM pod taktovkou OSN, bylo naprosto nepřiměřeným a zločineckým aktem. Bez ohledu, zda se jedná o arabskou zem nebo jinou, tak jsem jednoznačně proti těmto uměle vytvořeným okupacím. Za rok bude NATO bombardovat současné vítěze a kde budou za čas civilní obyvatelé těchto zemí? Podobné akty vedou pouze a jenou k nenávisti, terorismu a k vznikání dalších ozbrojených skupin.

254534

05.10.2011 13:21

Tunelování

Pouze jedna věta!

Antisionista 90.?.?.?

Banky v ČR mají pouze 9% na vyplacení Vaších vkladů!

254535

06.10.2011 12:56

Kdo krade nejvíc?

Popravčí četa

antisionista 90.?.?.?

Naše vláda nás pravdivě neinformuje, nedává nám šanci se bránit a stala se pro nás popravčí četou! Od Klause po posledního poslance se jedná o lidi, kteří nestojí o nikoho a hájí pouze své vlastní zájmy. Ani jeden z těchto parazitů nevystoupil z řady, aby řekl pravdu. Co je to za zrůdy??? Pokud bych měl zbraň, tak jsem připraven se bránit i proti hradu, tak si alespoň, půjdu do lesa najít pěknou dubovou větev, ze které si udělám dobře do ruky padnoucí sochor, kterým vezmu Klause a spol po palici. Opravdu nevidím jiné cesty, nežli použít razantního násilí a když jít do háje, tak se vztyčenou hlavou.

254635

09.11.2011 21:24

Světová měna a světové dluhy

Jakýpak zadlužení?

:o 90.?.?.?

Jak můžeme někomu něco dlužit, všechno jsou virtuální dluhy! Položte si otázku,kdo ovládá státní ekonomiky na světě? Zadlužení států je fikce, která pouze odčerpává lidskou produktivitu a záminka pro totální zotročení lidí. Získání totální Moci nad světem, není fikce a to už je zřejmé i lidem, kteří byli rázně proti tomuto názoru, této „konspiraci“. Tok peněz jde z bodu A do bodu D a cestou do bodu D, odčerpává bod B a cestou zpátky do bodu A odčerpává bod B! )

Bod A jsou židi, sionisti a lidi prahnoucí po totální moci
Bod D je například vláda ČR která v tomto , má za úkol tvořit fikční dluhy.
Bod B jsme my
Bod C jsme také my

Takto naše zem přišla o vše co měla, včetně zlata!
EU v této podobě s touto vládou nemohla nikdy fungovat a určité sionistické skupiny to dobře věděli. Kde jsou dnes všech ty peníze? Všechno to zlato? Mají dnes nějakou cenu dluhopisy a budou mít nějakou cenu, po převzetí moci sionisty, za mě říkám, že dluhopisy budou bezcenným kusem papíru, jako dnes jsou bezcenné peníze. Možná v budoucnu, ale hodně daleké budoucnosti, budou tyto dluhopisy mít hodnotu sběratelskou jako důkaz naší hlouposti! Jak budou vypadat jednotlivé státy po dokonání tisícileté snahy židů.

256858

16.02.2012 00:08

Udělal jsem chybu

Můj názor

Maxi 90.?.?.?

To že jste předal IP polcajtům, no dejme tomu, i když ve Vašem případě by jste měl být na tuto situaci připraven. Nicméně už se stalo, dobře, že jste o tom napsal, ale nyní by nebylo špatné tyto lidi upozornit, že po nich jdou, aby se mohli připravit na možný represe.

263382

04.03.2012 15:36

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

Nový směr!

Arne Bugs 90.?.?.?

Podle mě je Izrael jediný, kdo může rozhodnout o budoucnosti světa a proto souhlasím, že Izrael na svou velikost patří k jedněm z hlavních jaderných velmocí! pouze Izrael nám může zaručit mír a prosperitu celému světu. Pouze izrael může zlikvidovat hladomor ve světě. Pouze izraelský výzkum a jejich výsledky mohou každého z nás díky pravidelnému a dobrovolnému očkování přiveést k dlouhověkosti. pouze geneticky upravené potraviny nám zaručí zdravý vývoj! Pouze sionisti to myslí se světem a s námi nejlepe a musíme jim důvěřovat a podporovat! Milujme demokratický a svobodný stát Izrael a jejich jedinou sionistickou vůli! Sionisté jsou naši spasitelé!
Propagace sionismu pomůže tenhle zrůdný a fanatický ksindl zlikvidovat. Chválením sionismu, je dovedeme k samodestrukci!!!

264614

07.03.2012 01:29

Sýrie: Clinton připouští, že USA jsou na stejné straně, jako al-Káida, aby destabilizovaly Assadovu vládu

Totální destrukce sionistické ideologie je záchrana pro tento svět!

Arne Bugs 90.?.?.?

Pokud máme zájem o mír na celém světě, je nutné postavit teroristický sionismus na stejnou, ba i horší lajnu jako fašismus a totálně jej zakázat propagovat! Sionismus je mor světa a pokud se ho nebudeme co nejdříve snažit zlikvidovat, tak sionismus zlikviduje nás a potažmo celý svět. Sionisté dopustili holocaust, sionisté mají na svědomí více životů než fašisté v čele s Hitlerem. Izrael vlastní jaderné hlavice, které má namířené na Evropu, navíc tyto zbraně drží a vyrábí naprosto proti zákonně a svým jednáním ohrožuje celý svět! Už se lidi konečně probuďte a uvědomte si, že sionisté nejsou věřící židi a pokud si to namlouvají, tak lžou sami sobě! Sionismus je rakovina a ta se musí léčit radikálně! Ano v celém světě je údajná krize, ale prosím všechny aby se podívali do historie, co přišlo pro všech světových krizích a v žádném případě jsme nedopustili aby to takto končilo i nyní, ano je to válka, která nemá ochránit mně, tebe, nás, ale pouze nenažranost sionistických mocnářů ovládnou a globalizovat svět dle obrazu siona. Nadáváme, že se zdražuje, zvedají se různé poplatky, klesá úroveň, ale toto vše je zapříčiněno sionistickou mocností, která ovládá veškerý koncern, bankovnictví, farmaceutické koncerny, průmysl a další ano mocnosti sionistických bosů řídí naše životy a pokud dnes dopustím globalizaci a podlehneme sionistické propagandě, tak jsme vše co pro nás udělali naši předci, legionáři, hrdinové ww2, tak na to vše plivneme! Vyzívám i ortodoxní židy, aby se veřejně ukázali a dali i oni najevo co si myslí o sionismu se kterým zcela jistě nemohou souhlasit, jelikož je to proti jejich náboženství judaismu. Židi chtějte vystoupit v TV a ukažte lidem v ČR, že sionistický stát Izrale není státem judaismu, jelikož český občané mají už ze školních lavic a bolševických kantorů zafixováno, že Izrael je státem židů a sionismus je víra judaismu, řekněte veřejnosti, že je to lež, ať už konečně přestanou tyto dvě odlišné věci spojovat. Jsem antisionista a není to trestné a to si občané musí uvědomit a nemít strach, proti této zločinecké ideologii vystoupit veřejně!

264801

Možná by stálo za to informovat diskutující, když se na některé z nich informuje polici a chce po Vás jejich IP adresy! Nebo tento web slouží jako databáze IPček pro mossad?

265725

Dojde řada i na nás ostatní, včera jsem byl na kriminálce, díky místnímu foru. IP adresy všech zde jsou již monitorovány a je pouze otázkou času, kdy nás budou veřejně označovat za možné teroristy. Ano sionismus nám přerostl přes hlavu a jeho prodloužená ruka mossad, nás dostanene na kolena.

266053

29.03.2012 12:17

Pravdivý příběh skupiny Bilderberg

NO

Brkal 90.?.?.?

Bilderberg je pouze zastírací manévr a odpoutání pozornosti od skutečného místa jejich setkání a rozhodování o světě. Jistou stopu mám, ale zatím čekám na potvrzení. Ovšem Bilderberg je dnes pasé!

266054

Ne jednalo se to ohledně toho, že jsem napsal jako metaforu, že dokud nebudou hořet vládní budovy, tak se nic nezmění! Nevidím na tom nic závažného a i nadále si za tím stojím! Ovšem na policii ten můj výrok měli poněkud vytažený z kontextu. O nic nejde, ale pan Stwora když už předal informace o IP adresách, tak nás alespoň mohl kontaktovat. Vůbec by nebylo špatné, udělat zde rubriku hlídané IP adresy policií, či mossadem. [velký smích]

Ano jsem antisionista a v žádném případě nesouhlasím s sionistickou ideologií! nesouhlasím s vražděním Palestinců, stát Izrael je státem teroru a apartheidu! Nesouhlasím aby Izrael vlastnil jaderné zbraně! Požaduji po RB OSN, aby důsledně požadovala dodržování svých rezolucí ze strany Izraele!

266123

Souhlasím, podle mě je zde registrováno mnoho policajtů, kteří prostě šmírují, takže si myslím, že udání jde ze strany policie.

Ovšem policie si plete pojmy,dojmy S průjmy a to, že jsem antisionista, tak neznamená, že jsem fašista či něco podobného. Prostě pouze nesouhlasím jak s fašistickou, sionistickou, komunistickou ideologií a v tom nespatřuji nic čím bych se provinil proti zákonům ČR!

JAK PÍŠEŠ, POLICEJNÍ DOHLED NAD MÍSTNÍM FOREM POTŘEBUJE VYKÁZAT PRACONÍ ČINNOST, TAK SI NAMÁTKOU VYBERE PÁR IP ADRES UŽIVATELŮ, KTERÉ NÁSLEDNĚ PRUDÍ A DĚLÁ Z NICH BUĎ NESMYSLNĚ, ANTISEMITY A NEBO POTENCIONÁLNÍ TERORISTY.

Policie zřejmě nezná rozdíl mezi sionismem a judaismem a spojuje tyto dvě naprosto rozličné věci do jednoho. Pokud ze mě dělají antisemitu, tak by se mela policie zamyslet nad těmito dvěmi rozdílnými cestami!

266125

01.04.2012 17:27

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

RE: Přidávám něco na změnu IP.

Brkal 90.?.?.?

Máš pravdu, kuva ale jak ty hajzle stbácký zmást.

266207

03.04.2012 05:41

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

RE: Přidávám něco na změnu IP.

Brkal 90.?.?.?

Pravda kašlu na to i když už jsem měl podobné problémy. Já nebudu před tou sionistickou pakáží utíkát! [velký smích]

266260

19.04.2012 12:48

Zrádné smlouvy

Bilderberg?

MilanL 90.?.?.?

Osobně si myslím, že Bilderberg je dnes už passé a slouží pouze, jako dobrá opana skutečným konspiracím. Proč by se někdo scházel na místě, které je profláknuté? [smích]

267257

19.04.2012 13:04

Sexmise

RE: Sexmise :)

MilanL 90.?.?.?

To jo šel jsem na něj 3x ))Ale to néni pouze sexmise, ale i jiné staré scifi filmy ukazují současnost a hodně blízkou budoucnost. Když se podíváte na staré scifi filmy, tak tenkrát se použité technologie zdály jako nemožné, například zámek na otisk prstů, očí atd.. a dnes si to můžete koupit na kdejaké tržnici od vietnamců za pár šušňů, stejně tak ruzné minikamerky v hodinkách, propisce atd.. dnes to bereme jako samozřejmost, ale v té době?

267258

25.05.2012 18:49

Sázka na kolaps

Sionismus je zločinecká ideologie!

MilanL 90.?.?.?

Nebavme se o židech, ale o sionistech, kteří mnohdy nejsou židy a přesto, podporují tuto kukačkovou, sionistickou ideologii. Tak že není nutné, aby bankster byl žid! Sionismus je naprosto stejná ideologie jako nacismus, jen je ještě navíc mnohem záludnější a tím pádem nebezpečnější pro nás všechny! A to že je dnes tato ideologie rozlezlá ve všech důležitých i méně důležitých odvětví , včetně politiky je jasné. Osobně si myslím, že dnes už nemáme čas a šanci zvrátit nevyhnutelné o co se tahle banda snaží. Co můžeme ještě udělat, je se nebát, poukazovat veřejně na praktiky sionistu, nikdo Vás proto nemůže nazývat nacistou, rasistou atd.. a ani tím neporušujete zákon, sionismus je pouze zločinecká ideologie nic jiného. Nedělejme jim to snadné a nenechme sionismus stále ukrývat za holocaustem. FUJ, FUJ, FUJ SIONISTI! To že budete veřejný antisionista neznamená že jste antisemita!!!

269671

25.05.2012 18:54

Roste tlak pro válku s Íránem. Kongres dává „zelenou“

Co ale můžeme udělat?

MilanL 90.?.?.?

Asi by mělo následovat nějaké vodítko či náznak, jak se můžeme pokusit, tyto a jiné snahy zvrátit?

269673

27.06.2012 12:58

Odcházející svět dýmek

Kouřím a kouřit budu

milan11 90.?.?.?

Do doby kdy budou postaveny výrobci cigaret mimo zákon, stejně jako drogoví dealer, mě nikdo nedonunutí přestat kouřit. Do doby než budou postaveni mimo zákon výrobci automobilů, za to že vyrábí auta, která dosahují v daných zemích nepovolené rychlosti, tak budu jezdit co to dá. Do doby než buduu postaveni vbýrobci zbraní mimo zákon, tak budu střílet po všem co se pohne atd.....
Nekuřák si zvolit, že nebude kouřit, já jsem si zvolil, že budu kouřit! Cigarety si kupuji za své peníze a hlavně naprosto legálně, tak plky co ze sebe plodí nekuřáci mě vůbec nezajímají. Tím že kouřím, nic neporušuji. Nikdo nemá právo nařidit, kdy a kde budu hulit. zakoupením cigaret a taky jeho používáním nic neporušuji. [velký smích]

271205

19.07.2012 14:03

„Každé palestinské dítě je potenciální terorista“

To nám je ale poznání.

antisionistaW 90.?.?.?

Ovšem co bude následovat, tak se tam nepíše. Každý návštěvník Izraele pouze malinko s citlivým okem, musí pochopit co je to za sionistický ksindl. Bohužel pro Izrael dodržování jakýchkoli rezolucí vydaných RB/OSN, je naprostá scifi! Tak mě připadá, že celé slavné OSN je pouze výběrem sionistických pohuňků, jinak nějak nemůžu pobrat, že je zde stát a zločinecká politická ideologie, která nemusí nikoho poslouchat? Asi se stanu sionistou a budu veřejně a beztrestně opovrhovat celým světem.

272247

27.09.2012 00:55

Havel, Dubček, Gorbačov a sametová revoluce

Kašlete na mršiny!

Milan33 90.?.?.?

Nyní je důležité odstranit současnou vládní pakáž a je naprosto jedno jak, samozřejmě s kytkou a klíčema v ruce to nepůjde! Zkusit tu nejméně agresivní věc a to, cca 8cm tlustý buk klacek, který dobře sedne do ruky! Mršiny jako byl Havel, tak s tím už bohužel nejde nic udělat, ale pokud by se podařilo změnit dějepis, tak by se uvedla pravda o jeho vlastizradě a zaprodání našeho státu!

275591

29.09.2012 12:13

Přímý útok na prezidenta

Je tu mnoho otazníků??????

Milanl 90.?.?.?

Položte si otázku, co by udělala policie v případě, že převrátíte popelnici třeba na václaváku? nebo se svléknete do naha a podobně? Můj názor je, že by Vám v první řadě nasadila policie pouta! tento atentátník" na hlavu státu si zakouřil, dal rozhovor a potom v naprostém klidu a úsměvem na tváři odešel do policejního auta, kde jistě zábava pokračovala?

275818

30.09.2012 04:56

Přímý útok na prezidenta

Dá se tomu zabránit?

MilanX 90.?.?.?

Přátelé, podivujete se nad tím proč, jak se to mohlo stát atd.. Je to naprosto jednoduché! Jedná se o novou generaci lidí, vychovávanou v porevoluční době, tato generace je na rozdíl od husákové mnohem agresivnější. Nová generace nezná žádný řád a režim, kterému učila(vnucovala) husákova doba a tím nám zdevastovala naší sílu se jakkoli bránit. Bohužel i v budoucnu a mnohem častěji se budou stávat podobné věci, ale s rozdílem, že se bude používat ostrá zbraň. Nejsem zastánce násilí to bych byl asi pomatenej, ale je to prostě tak, nová generace nebude stádo ovčanů, jako je husákova tupá generace. Všichni jistě víme co se děje ve Španělsku a jiných eu státech, to samé se nyní řítí i na nás. Nechci zde vyvažovat, zda si Klaus zaslouží kulku či né, ale jedno je jisté, nelze omlouvat, jeho přímém podílení a založení zlodějské čety tohoto státu od roku 89, několik pouze výroky ve kterých má sice pravdu, ale jsou to pouze kecy, které nemají naprosto žádný vliv na současný stav země. Samozřejmě střílet né, ale s ostudou ho nechat odstoupit z funkce prezidenta před volbou. Ještě dodám, když se zamyslím, tak jak vlastně se dá donutit současná vláda k odchodu? Jak donutit špatného politika odstoupit? Volbami, to si myslím už snad všichni víme, že volby jsou pouze pro pocit demokracie a svobody a proč né, když si to platíme, ale taškařicí s volbami není možné dosáhnou dobrou vládu, alespoň né se zákony, které nyní platí. Sice si můžeme volit koho chceme, ale v konečném důsledku vládne ten koho chtějí oni! Je to naprosto stejné, když nyní bude přímá volba prezidenta, ale je to zase pouze pro oklamání lidí, jelikož sice přímou volbu máme, ale už zde není nový zákon, jak o pravšech prezidenta, tak možnost nechat občany rozhodnou o pro stát a jeho občanů nefunkčním politikovi! Bohužel tato situace není pouze u nás, ale v celé EU a proto bude v budoucnu jediná cesta odstranit z vedení státu lotry, pouze násilím. Bohužel na kytky a klíče v ruce zapomeňme, jelikož současná elita EU i jednotlivých států s „nepustí své moci, dokud nebudou hořet vládní budovy“ Není to pěkná budoucnost, ale je to realita současnosti! A ještě pouze upozorním, že to není vlivem několika nemocných lidí, ale je to vlivem nemocné celé planety, kterou nakazila součastná světová elita. Není to chyba, jak nazýváte „ovčanů“ jelikož pokud Vás bude chtít podvodník podvést, tak Vás prostě podvede, pokud Vás bude chtít zloděj okrást, tak Vás také prostě okrade a nikdo z nás nedokáže tomu zabránit, pouze dokážeme ovlivnit, do jaké míry nás podvedou či okradou!

275887

02.10.2012 00:16

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Řeknu to ve zkratce - povinnost vést logy nemáte !!!!!!

Antisionista Maxi 90.?.?.?

Taky jsem byl už na policii, kde jsem dostával otázky jak u výslechu "gestapa", zda jsem v nějaké skupině, u čeho jsem byl na vojně, zda mám speciální výcvik, zda vlastním zbraně, co mám proti politice ČR atd. a jen proto, že jsem napsal pravdu a to, "dokud nebudou v této zemi hořet vládní budovy, tak se nic nezmění" samozřejmě myšleno metafoře, přesně takto jsem to napsal i s těma uvozovkama!i nadále si za tím stojím i jsem, to do protokolu nechal napsat! Bohužel dementní policajti to vyhodnotili jako podněcování nepokojů, ale i kdyby to tak bylo, tak mi stále není jasné proč bych nemohl podněcovat k nepokojům?? Za poslední rok jsem byl na policii snad už za všechno a připadá mi, že pokud dostanete černý policejní puntík" tak jdou po Vás jak mouchy po hovně. Ovšem jejich přístupem pouze potvrzují svou imbecilitu.
Doufám policajti, že až příjde čas, tak se zachováte jako češi a né jako nemozkové, který poslouchaj vládní idioty i když iluze si nedělám.

276011

očista plitiky příjde pouze v případě, kdy bude zákonem daná povinnost politika, pokud je členem sekty svobodných zednářů se veřejně k této sektě přihlásit!!! Řeknete si proč? Já Vám to řeknu a důvod je tento, jelikož je zednářství neveřejnou sektou a o její ideologii nikdo přesně nis veví, tak si nemůžeme být jisti, že zednář, který je ve vrcholné politice, tak vede náš stát ve prospěch nás všech. Ano neznáme jejich pravou ideologii, neznáme jejich právé cíle, jedná se o neveřejnou sektu, tak by neměla zastupovat veřejné nezednářské zájmy! Pokud k veřejnému odhalení politika nedojde, pak nikdo z nás si nemůže být jistý kdo onoho politika vede. Proč si o zednářích klidně nemyslet, že jedí malé děti" chtějí být neveřejní, tak se všemi důsledky. Podle mě jsou zednáži sektou úchylů a teploušů, ale také neznám jejich pravou ideologii!
Nikdo z nás neví, jak moc mají politici, kteří jsou členy, sektou zednářů vymývány mozky a jakým směrem jsou vedeny! Jeden z důvodů v dnešní době, že jsou neveření je ten, že si potřebují udržet svůj kredit tajuplné sekty, aby případný kandidát měl dojem, že vstupuje do něčeho co není pro každého, ale pravý důvod jsou peníze, mám známého zednáře a ten mi říkal, že stát se členem zednářů stojí spoustu peněz, že tam platí za všechno, nyní by mě ale zajímalo, jak tato sekta platí daně a kam?
Ještě dodám, že členství v této sektě se i dědí, takže zákon politika zveřejnit účast v této sektě by byl velce prospěšný, jelikož vůbec nic pro zednáře neznamená název politické strany, tím jsme klamání pouze m a tak se bez tohoto zákona dostanou do politiky další úchylové v podobě zednářů a to bez ohledu na politickou stranu.
Taže závěrem, pokud je politik členem jak sekty zednářů, tak i jiné je jeho povinnost se k této skutečnosti veřejně přihlásit!

276938

14.11.2012 14:54

Je generální ředitelem Eutelsat Izraelec?

RE: Proč mám poslední dobou dojem,že za každou lumpárnou vidím Žida??!!!

Beress 90.?.?.?

Já bych spíše za tím viděl sionisty! Podle mě je zbytečné do té špíny tahat a paušalizovat celý národ,Sionismus je ta hrouda smradlavých ho_ven, potažno sekta zednářů, který si hrají na nevzdělanější bohy" a přitom je to pouze banda 4%tních a úchylných ubožáků.

279082

06.12.2012 23:37

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

Není pochyb

Dáwúd Marduka 90.?.?.?

Landa je konfident, který za svou beztrestnost podává hlášení sionistické bunce v ČR,která následně předává informace přímo do Izraelské základny, dále Landa i Janeček mají vazbu na Mossad, který opereje v jižních čechách!
přeci nechce někdo věřit tomu, že pokud někdo z nás bude vystupovat jednoznačně a navíc provokativně jako antisemita, tak mu to projde. Já jsem zde napsal pouze v uvozovkách dokud v této zemi nebudou hořet vládní budovy, tak se nic nezmění" a hned za dva dny na to, jsem byl předvolán na kriminálku.
Navíc rodiče Janečka budou jistě mát dost velkou špínu na svých rukou, když fotr by, čí je vysokým příslušníkem STB, jeho maska u SNB. Ne nadarmo se říká, že jablko nepadá daleko od stromu" a jak se zdá tatíček s mamičkou svého Karlíčka naučili jak správně manipulovat lidi, nakontaktovali Karlíčka na správné lidi a ejle je tu ten "spasitel", s teplem v duši, co podporuje pluralitu názorů, ale pouze jeho, co nabádá lidi až k jehovo chování, každý má podle něj předávat pozitivní evoluci a on v čase, kdy se bude každý onanovat tou pozitivní evolucí, tak může dokázat toho, že využije své podporovatele a nástupu něčeho, co ani nechci domejšlet. Janeček opravdu není ten co má lék na současnou krizi, jelikož právě jeho obchody z derivaty jsou hlavní příčinou současné krize, jeho a jemu podobní, kteří obchodují se vzduchem, kteří vydělávají miliardy, ale nic po nich nezůstane, žádný produkt prostě nic, krom virtuálních proinvestovaných miliard z potu lidí, kteří mu jeho bohatství vydřeli. Obchody z deriváty jsou legální podvod a parazitovaní na lidské práci, která je díky podobným ctěným" obchodníku mnohdy mizerně ohodnocena, aby se firma díky nájezdů parazitu jako Janeček ubránili!
Janeček a jeho manipulace se slovíčky, pozitivní, každý to má v sobě, lidská síla, teplo v duši, já mám řešení, já vymyslel novou ústavu, každý se na sebe usmívejte atd... Pouze trapná Kubelková, která zřejmě neměla do čeho píchnou se nechala Janečkem uplatit, jelikož co předvedla jako moderátorka v lucerně byl trapas sice pěkné, ale velice hloupé nanky. V obsazení bylo jasně vidět, že lidé kteří seděli po boku Janečka jsou vyškolení "jehovisti"

280165

07.12.2012 13:05

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

čudla 90.?.?.?

Copak nepozorujete tu nenažranos vládnout a ovládat? pro Vás zřejmě ještě několik knich musí vzniknout, aby jste to pochopil!

280198

06.01.2013 21:09

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

Souhlas

Poker 90.?.?.?

Sice amnestii nepotřebuji, ale je to právo prezidenta, tak nevidím důvod pro toliko povyku. Prostě a jednoduše využil svého práva, jako i ostatní mohou vyžívat svých práv!

281734

Druhé kolo voleb je stejné jako volit mezi prasečí a ptačí chpkou!

283540

27.04.2013 01:05

Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?

Amerika potřebuje nepřátele!

feferops 90.?.?.?

Amerika potřebuje nepřátele, je to jediný zdroj, jejich zlodějské prosperity!
Ve stejném týdnu, bouchla bomba v Bulharsku, Iraků atd.. bohužel nikde o tom ani zmínka ovšem amerika už má o této událsti natočený film"

288899

Takže se špatně podívám na nějakýho jouzu, nebo někde něco napíšu a šup semnou do báni! Proč se ale stále každej politik ohání svobodou a demokracií? Tohle je zatím Kanada, ale nepřejte si odhadovat, co vymyslej české myslivny v čele slintalem Zemanem! Všechny politiky naházet do vltavy a nechat ty chcípáky pozdechat! Konkrétně v ČR osobně nemám úctu jak prezidentovi, tak ani jednomu politikoj, všecí co jednoho to jsou mrdky!

289228

08.05.2013 11:55

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

litvajsm 90.?.?.?

Každopádně vaše vynaložené peníze za poznáním, byla zahozená investice. Jelikož jste došel pouze k jednostrannému poznání. Jistě Vám neupírám, že Arabské země vnucují dětem nenávist vůči židům a vlastně se ani není čemu divit. Vám jistě bylo také vnucováno, že imperialistický západ k nám posílám mandelinku bramborovou. Ovšem, víte co je vnucováno Izraelským dětem, jejich hlavní předmět ve škole je učení nenávidět celý svět bez ohledu na náboženství, při cestách do Evropy jsou děti školeny, že každý je zde nepřítel a chce jejich smrt. A to víte, že Izraelci, kteří nesouhlasí se sionistickou politikou, tak jim může být odebráno občanství a tím výhody, které mají a to je Izrael světem považován za svobodný a demokratický stát, ovšem vlastně proč by nebyl považovat Izrael za oázu svody a demokracie, když tyto slova vlastně vůbec nic neznamenají, když se podíváte kolem sebe, jak každým dnem je smyčka svobody utahována. Víte byla doba, kdy Arabové s Židy žili pospolu bez sebemenších konfliktů, bohužel sionismus tuto možnost vyloučil a po dlouhá léta, kdy Izrael vydíral svět hocaustem, kdy za podpory USA a celého světa zbrojil, tak je dnes takřka nezastavitelným parazitem, který likviduje celá etnika a suverenity států. Dnes nám je také vnucován názor, jaké je pro nás nebezpečí ze strany muslimů a je nám vnucováno co Arab to terorista. Takže za peníze které jste investoval, jste se pouze dozvěděl to, co jste sám na své kůži jistě poznal a můžete cítit! Ovšem pravda je, že v obou zemích je v tom více fanatismu. Na rozdíl od Vás já jsem žid, ale v žádném případě nesouhlasím s politikou Izraele a považuji jí za stejně zločinnou, jako nacismus .

289334

08.05.2013 12:07

Izrael infikuje palestinské vězně nebezpečnými viry

Ban Ki-moon

L* 90.?.?.?

Ban Ki-moon může být znepokojen jak chce, klidně mu z toho může prasknou hemaroid, ale jak všichni víme, Izrael a dodržování nějakých rezolucí je naprostá hovadina a scifi. Izrael jako jediná země nemusí respektovat vůbec nic, Izrael nenechá kritizovat svou sionistickou zločineckou politiku. Takže kašpárci v OSN se mohou znepokojovat, jak chtějí!!!

289336

14.06.2013 01:06

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

Nevíte kdo dal zelenou?

Miladan 90.?.?.?

Já Vám to řeknu, zeptejte se matematika Karla Janečka a jeho šéfů! Pozitivní evoluce začala, ale bohužel né v dobrém pro nás! Nyní jistě Janeček bude mít připravenou nějakou stranu a bude se snažit vyhrát předčasné volby. Ano Janeček má být ten mesiáš, který spasí naší zem, ale nespasí, ba naopak ukradne i ten zbytek! Bohužel Češi neumí vládnou a svou zem jsme prohráli, nejsou to poraženecká slova, ale je to fakt se který se budeme muset vyrovnat. Česká republika vždy nad sebou potřebovala bič a vedení někým jiným v pozadí! Je vůbec na místě, radost ze zatýkání ve vládě a bossu ukrytých za takřka vládními firmami? Nejsem pesimista, ale v tomhle případě ano!

291372

15.06.2013 18:03

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Nevíte kdo dal zelenou?

90.?.?.?

To to samé jsem si myslel do nedávna také! Bohužel postupem času zjišťuji, že čím dál více vidíme ozbrojence v ulicích, to už zde bylo připravováno pomocí amerických akčních filmů. Bohužel co více mě znepokojuje je fakt, že je připravována úmyslná likvidace lidí po celém světě pomocí pandemie, které se bohužel neubráníme! Pokud by tomu tak nebylo, pak jistě máte pravdu, že lidstvo jako celek je neporazitelné vůči jakékoli snaze mocných, proto je nutná liklvidace 70%-80% lidstva na celé planetě! Mslíte že nás někdo potřebuje ? nepotřebuje jsme pouze otížný hmyz a planeta takto přelidněná nemá šanci na dlouhé přežití. Dnes si ještě myslíte, že zde na světě máte svůj kus vzduch, svou část vody atd... ale věřte, že to je pouze dočastné a v budounu se určitě nepočítá se 7 miliardy obyval této planety!

291505

29.06.2013 16:45

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

Milanos 90.?.?.?

Nějak zapomínáte na ukrajinský holocaust???

292424

29.06.2013 17:02

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: Holocaust je vymysl za ucelem vydirani

Milanss 90.?.?.?

podle toho že zemřelo 6 mega židů, je až neuvěřitelné jak jejich populace za 70 let stoupla, když vezmu v úvahu naší republiku, jaký byl za posledních 70let nárust populace, tak tady něco nesedí? Proš se židé vymikají celosvětovému standardu v růstu populace, kde se stále berou? Přeživší holocaustu tak nějak nestárnou, ba naopak jsou čím dal mladší. Ukrajinský hladomor který mají na svědomí židé, ten se nikde neukazuje a spousta lidí o něm vůbec nevědí? Počty usmrcených židů v osvětimi a jiných lágrech jsou podloženy, pouze tím, že se židé po válve nevrádíli do svých domovů, ale to přeci nestačí velká část židů se po válce přestala hlasit k židovství, byli tito židé bráni na zřetel při určení počtech zavražděných holocaustem? Je zde spousta otázek, ale na ně nikdy nedostaneme odpovědí, jelikož je takřka hrdelním porušením zákona se na tyto otázky ptát. Židé, vlastně sionismu si velice dobře podchytil aby nebylo možné hledat a najít pravdu o holocaust, je nám zakázáno pochybovat a snažit se dohledat historické pravdy. Sionismus je přitom na stejné úrovni jako nacismus ba ještě daleko horží, jelikož převral veškeré praktiky a přidal spoustu nových, jak drtit svět! Každá podpora sionismu je zločin, který by se měl trestat stejným metrem jako se trestá antisemitismus! Naštěstí antisionismus není antisemitismus! Sionismus je zločinecká ideologie, která musí být dána spolu s komunismem a nasismem mimo zákon a její propagování tvrdě trestat. Sionisté kteří nemusí být ani židé si zaslouží vymítit z planety a to bez jakéhokoli soucitu, jelikož oni nemají soucit také! Smrt sionismu!

292426

28.07.2013 13:22

Budoucnost Egypta vypadá stále více krvavě

Pozor na facebook stráku!

Milanworld 90.?.?.?

Náhodou jsem narazil facebook stránku "Islám v České republice nechceme" v domnění, že se jedná o rize českou záležitost jsem se vyjádřil k problematice Islámu ve spojitosti se zločineckým sionismem. Bohužel i když v mém příspěvku nebylo nic co by porušovalo nějaké normy, byl můj příspěvek smazán a po několika pokusech jej opakovat jsem byl na této stránce zablokován. Došel jsem tedy k závěru, že se nejedná o rize českou stránkou zabývající se Islámem, ale pouze o sionistický ksindl a jejich odpornou propagandu. Důvod proč to sem píšu, nenechme se nalákat na nebezpečné propagandy se strany různých frakcí a hlavně né té zločinecké sionistické, prověřujte web na který chcete psát a nedávejte jim tím Vaší podporů. Zde přidávám odkaz za ono facebook stránku, která má vice jak 60tisíc lajků a většina z lidí ani neví, že podporuje sionistický ksindl!
https://www.facebook.com/ivcrn [bliji]

293943

31.07.2013 15:07

Kauza „Hitlerovy projevy“ – nakladatel chce do vězení spolu s knihkupci!

Můj případ 1"

world-collector.com 90.?.?.?

Jsem nyní v podobné situaci. Jako sběratel a obchodník s feleristikou, prodávám a sbírám odznaky takřka celého světa. Na svém eshopu prodávám, jak sběratelům, muzeím, tak dnes hlavně prodávám repliky odznaků WW2 dobrovolníkům, lidem kteří mají jako svého koníčka schválené ukázky například napadení Sudet na akci Cihelna" a pro podobné akce, v žádném případě neprodávám nějakým novým nacistům" jak se zřejmě domnívají. V našem zákoně není ani zmínka, že prodej těchto odznaků je zakázaný, nebo jinak omezený, ale i tak bylo moje zboží zabaveno a už měsíc mi blokují živnost feleristiky, nyní jsou věci podle slov policie u soudního znalce, ale proč to vlastně píši, nyní pozor!! Ukradené odznaky policií ČR, policie předala k soudnímu znalci na posouzení, zda svastika tisíce let stará a kterou zneužil Hitler, je u replik autentická svastice 3 říše, nebo je pozměněná a nyní to co asi nikdo z Vás nebude chápat včetně mě, tak v případě, že tato svastika bude tvarem odpovídat 3 říši, tak je to v pořádku a zboží bude vráceno a já mohu dále prodávat, ovšem pokud svastika nebude odpovídat buď, tvarem nebo jinak době 3 říše, zboží propadne a já budu následně obviněn z propagace nacismu, nacismu který neexistuje a přestal existovat pádem 3říše a smrtí Hitlera?
Jistě bych tento postup chápal v případě, že by existovala nějaké autorské práva, ovšem co se týče nacistických předmětů, pak všechna práva padla pádem 3 říše a smrtí Hitlera. Změna svastiky prý může být zneužitá nacisti, neonacisty, bohužel marně jsem policistům, vysvětloval, že jediné nacisty které znám jsou z filmu Stalingrad" Osvobození atd.. a neonacisty jsem viděl pouze na TV Nova , ale osobně jsem žádného v životě nepotkal.
Pokud bych měl být obviněn z propagace toho co oni tvrdí, že existuje, tak pak mohou jakéhokoli chlapa obvinit např. z toho, že má „ču..ka, který může být zneužitý ke znásilnění! A bude mu následně uřezán“ Pokud snad někdo má strach, že by se prodejem těchto odznaku měl probudit Hitler, pak já mám strach, z nošení triček, na kterých je obrázek z Jurského parku, jelikož by se mohl probudit nějaký prontosaurus a všechny nás sežrat“
[b]Jo a abych nezapomněl na šmíráky z řad policie, kteří zde šmírují, tak jste pouze banda, která slouží idiotům, bezmozkům, na místo toho, aby jste složili lidem a používali jste svůj mozek. Tímto mým případem, kdy záleží pouze a jenom, jak se probudí státní zástupce, nebo jak rozhodne soudní znalec, si Vás v žádném případě nevážím a jak řekl Jesse Wentura, raději budu čelit nebezpečí, nežli přijít o ten poslední kousíček svobody, který snad ještě mám!
Jelikož zákon má být jasně daný a ne spoléhat na náladu státního zástupce a nebo soudního znalce! V zákoně se nepíše, jak svastika má nebo nemá vypadat, v zákoně není zakázán prodej těchto o...

Automaticky kráceno

294028

31.07.2013 15:17

Kauza „Hitlerovy projevy“ – nakladatel chce do vězení spolu s knihkupci!

Můj případ 2 dokončení

World-Collector.com 90.?.?.?

v zákoně není zakázán prodej těchto odznaků? Kdo pak zde propaguje ten Váš nacismus, nebo nový nacismus, každopádně já to nejsem,ale nadřazené praktiky, jak policie, tak státních zástupců mají velmi podobné rysy o politicích nemluvě, mě chcete stíhat za něco co neexistuje a na druhou stranu, přehlížíte, že přímo v parlamentu sedí zločinecká strana stejná a i horší nežli nacismus! Takže si nyní páni šmíráci, nakopírujte tento můj příspěvek a založte si jej do spisů, jistě se Vám bude v budoucnu hodit, například pro nějaké Vaše budoucí možné konspirativní vyšetřování, že jsem veřejně doufal v kousek své svody!!

294030

29.08.2013 12:44

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: jsem ochoten dělat server

world 90.?.?.?

ÁÁ pán je odborník na provoz webu )) ty moulo, který si v životě jistě hovno dokázal, ty závistivá hnido s jarmulkou na palici, když nechceš dát, tak aspoň neplkej takové hlouposti. Podle mě jsi jeden z těch debilních šmírujících policajtů, ale uvědom si, že bez podobných webů ty hovado, příjdeš o práci, pak ti odpojí i internet! Jak takovej čurák se může vůbec narodit, že tě rodiče raději nerozklouzal na pařezu. Našel jsi snad někde na tomto webu komerční reklamu? Doufám že si nekupuješ tištěné noviny, ale bereš si pěkně ve stánku zdarma a navíc, když jsou přecpané reklamou, proč platíš za TV?? Každopádně jsi provokatér a zároveň se závistí, je to častá vlastnost některých, lidí…

295179

15.09.2013 14:37

Posledních par hodin

Dostal jsi mě!

90.?.?.?

Tak ti chlape řeknu, že jsi mě dostal a to nejsem nějaká bačkora! Mám také psa fenku a od prvního roka jejího života si nedokáži představit, že jednou příjde za chvíle, kdy mě opustí. Díky

296169

02.11.2013 22:59

Demokratický požár

Demokraci

Milan.L 90.?.?.?

Jen je škoda, že ani kousek svobody a demokracie jsme nezažili, na rozdíl od západu, kde nějaký náznak svobody a demokracie chvilku lidé zažili. Bát se zde něco napsat pod svým IP a svým jménem je zárukou, že bude předvedení na policii v tom nejmenším Vás budou alespoň sledovat. Vyloženě žijeme v době, kdy právo je prázdným slovem, kdy policejní špiclové každý den projíždějí internet a hledají slova, která by se jim mohla hodit k vyšetřování. Takže zasraní policajti, nevážím si Vás a Vaší práce, jste pouze zkorumpovanou bandou, která pracuje pro někoho, koho ani neznáte. Stydím se za naší armádu, která vraždí po celém světě civilisty a tím porušují svůj slib, včetně prezidenta ČR, Vojsko i policie jsou pouze žoldáci mocných. Policajti jste jen banda úchylných voaerů, který onanuje před monitorem a už se těšíte jak si někoho předvoláte a budete mu ukazovat svou moc, ale Vy nejste mocní, jste jen bandou neschopných úchyláků a plníte nedemokratické zákony! IP ze které píši je pravé a monogram také! Tak si to zjistě a klidně si mě předvolejte, abych Vám zopakoval že jste pouze hromada hoven, ze kterým strach nemám, nemůžete mi totiž nikdy nic udělat, než to co mě čeká!

299115

02.11.2013 23:01

Demokratický požár

luss

90.?.?.?

https://www.dailymotion.com/video/xift20_we-are-all-the-same-you-know-we-are-all-connected-to-the-way_creation

299116

27.03.2014 22:33

Neutralita internetové sítě v ohrožení

RE: ???

pro policii: Milan Litvik 90.?.?.?

Každopádně vznikají nové cesty ke svobodnému internetu. Internet poskytujeje čím dál více ověřených a hlavně podložených informocí, které zatím pouze poskromnu, ale přeci likvidují plány mocných elit. Čím dál více lidí procitá z té agonie svobody a demokraci na základě které se likvidují celé sumerenní státy. Představa o svobodném internetu je proti stanovám kartelů které ovládají takřka vše, včetně našich životů. Kdo se jim o to prosil, kdo je žádá o ukradení svobody na internetu??? Přátele chce si z toho blejt [bliji]

307477

27.03.2014 22:36

Dopis NE Bruselu - Národní demokracie předsedovi Státní rady Republiky Krym

OSN odsoudilo anexi Krymu, Rusko mluví o morální výhře

pro poldy: Milan Litvik 90.?.?.?

A co jako, myslíte si že si dnes někdo něco dělá z nějakého OSN ))) Podivejte se kolik bylo vydáno proti Izraeli různých resolucí a víte kolik jich pouze Izrael respektoval, pouze jednu jedinou! Co na tom že Izrael okupuje cizí území na kterém provádí vyvražďování celého etnika, co na tom, že si Izrael postaví 15 metrou zeď, Izrael prý je svobodným a demokratickým státem, blbost není to možné, aby Izrael byl jakoli demokratický a svobodný, jsou to bludy propagandy a víte proč, protože neexistuje náboženství, které je svobodné a demokratické? Tudíž ani Izrael a ani žádný další stát, který je veden náboženstvím nikdy nemůže být demokratický!!!!
Putin se musí smát OSN, kde bylo OSN v době před maidanem a v průběhu??? Nejdříve by mělo OSN začít makat, jelkož se prý jedná o nejvyšší úřad světa, tak jejich práce podle toho nevypadá! Ukažte jak dokážete donutit, aby Vaše rozhodnutí a rezoluce státy respektovaly! Začněte Izraelem a donuťte jej aby respektoval hranice z roku 1967!, Donuťte Izrael aby zboural zeď, která je také v rozporu s rezolucí, kterou jste odhlasovali, donuťte zastavit bourání palestinských vesnic a stavění nových Izraelsko okupačních osad, které jste uznali jako nezákoné a je to také nařízeno v několika Vašich rezolucích atd.. pak teprve se pasujte do nejvyššího uřádu! I přes nesouhlas RB OSN byla vybombardovaná Libye, za co a proč? Dokáže na to vůbec někdo odpověď, jak je možné, že v 21 století si někdo usmyslí, že vybombarduje jeden z nejbohatších suverénních Afrických státu, jen proto, aby zde vznikla pouze a jenom další, válečná enkláva, kde se bude X" let pouze vraždit a do stavu před tímto zločinem se Libye zřejmě nikdy nedostané, nebo né v tomto století? Pokud dámy a pánové z OSN nejste schopní včas a objektivně jednat, pak jste světu naprosto k Ho_vnu a jste na úrovni jidášských státních politiků, které si tam dosadila mocenská nadnárodní elita, jen proto, aby mohla krást suverenitu států, jak se jim to hodí! Pokud tuto planetu ovládá 85 lidí, kteří mají majetky jako 3,5 miliardy ostatních lidí planety, tak si alespoň nehrejmě na svobodu a demokracii, nelžete lidem!
Mocní co stojí za pučem na Ukrajině, se zřejmě trochu přepočítali, když Putin ovládl Krym a dnes i EU začíná couvat od přijetí ukrajiny mezi členské státy, nebo snad šlo pouze o to udělat z ukrajiny další válčíčící enklávu? Nebo šlo právě o Krym? Nevím a pravdu se zřejmě nikdy nedozvíme, ale jedno je jisté smrdí to ze všech stran, jak ze sioUSA, tak i naziEU a naši politici ))) pouze se musím smát, když sečtělej zeman prohlásí, že se ukrajina musí distancovat od fašistů ))) jak už pan Zeman několikrát předvedl, tak si plete pojmy s průjmy" jelikož na ukrajině nikdy žádný fašista nebyl, možné pouze na dovolené, fašismus je záležitost pouze Italská a ukrajina s ním nemá nic společného, dále jeho přir...

Automaticky kráceno

307478

17.04.2014 14:30

Izrael odmítá tlak Washingtonu kvůli Ukrajině

Naprosto přirozené pro Izrael

pro poldy: Milan Litvik 90.?.?.?

Jelikož Izrael má na ukrajině své lidi, kteří se již dostali nyní k moci a to díky "pravému sektoru" za kterým stojí židé, vycvičeni Izraelské armadě CACHAL" tak se prostě chovají, jako jim to je už vrozené, prostě si nerozhazí ani jednu stranu.. Pouze česká vláda jako první ječí proti putinovsky, ale až bude jak sioUSA, tak naziEU prosit putina, aby uklidnil celou situaci, tak jsem zvědavej co ti naši mrcasníci.

308645

19.04.2014 12:46

Izrael odmítá tlak Washingtonu kvůli Ukrajině

RE: Naprosto přirozené pro Izrael

pro policii: Milan Litvik 90.?.?.?

http://youtu.be/EbBlAV4MJZI

308713

05.05.2014 15:29

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

RE: Moc vtipné

pro poldy: Milan Litvik 90.?.?.?

Nikde jsem v textu neslyšel nic o židech, pouze tam v závěru spotu, byla davidova hvězda a na obráku nějaký pán ) Vám se zdá, že Izraelská politika je naprosto v pořádku? Mě tedy v žádném případě ne! Nerespektuje nejvyšší úřad světa Rb OSN, nerespektuje naziEU, tak se to dotýká i každého z nás! Podle mě je Izraelská politika krvavá". Pravda je že spot je dosti konspirativní a na to spousta lidí neslyší" Ale jinak ve spotu nevidím nic, proč by ho lidé neměli vidět??? Každý máme stupeň vyjadřování jiný a taky každý chápeme věci různě a pokud chce někdo myslet za celej národ, pak je to diktatura!
Stále dokola židé, vysvětlete mi jedno, pravý sektor na ukrajině jsou banderovci, které osobně považuji za nový nacisty a bandera byl zločinec, jak je tedy možné, že pravý sektor jsou židé??? Marně přemýšlím co je k tomu vede, přeci bandera vraždil i židy????

309613

05.05.2014 15:30

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Re:

pro poldy: Milan Litvik 90.?.?.?

Pravý sektor jsou Židé!!!

309614

No jo, ale kdo jsou sionisté? Jelikož jsem se zde vyádřil, že sionistická ideologie je zločinecká a dostal jsem rok podmínky od nějakého samosoudce, nyni 15 mám po mém odvolání klasický soud. A nějak si nejsem vědom čeho jsem se dopustil? Přeci sionista nemusí býd žid a je to druh politické ideologie a já snad mám listinou práv, právo nesouhlasit i třeba s tou sionistickou politickou ideologií? Je to prostě pro mě záhada??

309666

06.05.2014 12:35

Neschopnost telepatie neomlouvá!

Jsem rád že jste to zveřejnil

90.?.?.?

Jsem rád že jste to zveřejnil, jelikož nejsem znalec paragrafu a už vůbec né práce justice, tak mě nyní čeká po mém prvotním odsouzení nějakým samosoudcem na 1 rok, kdy jsem podal odpor tento měsíc klasický soud a tak si na tuto věc mohu dát pozor. Díky

309723

10.06.2014 14:15

Sekání luk

Necitlivost

pro poldy: Milan Litvik 90.?.?.?

Bohužel naše necititlivost se nám vrací a v budoucnu to bude čím dál více znatelné. Není to pouze o přírodě kterou zabíjíme, ale v chování každého z nás, celé naší společnosti.
Český národ nemá militatní povahu a ani mocenskou, ale díky manipulaci a našich politických jidášů jsme zavlečeni do válek po celém světě a to i přes to, že tím porušují jak naši prezidenti, tak vojáci samotní svou přísahu a slib, kterým se zavázali, že budou sloužit k ochraně našeho státu a jeho svrchovanosti. Přihlížíme jak naši vojací zabíjejí civilní lidi, děti starce a ani se nečervenáme, jelikož je nám vnucováno, že je to vše děláno v zájmu svobody a demokracie. Proč to vlatně píši je proto, že jak si chceme vážit zviřat, rostlin atd... když si nevážíme vlastního druhu a vraždíme se né za nasycení našich potřeb, ale za nasicení několika desítech jedinců!

Pokud se vrátím ještě k té zavražděné zvěři, tak nelze zapomenou ani fakt, že díky nesmyslu jakou je nebio přísada do pohonných hmot na které bohatně také jedinec Babiš, každý rok zemřou tíce zvířad brutální a bolestivou smrtí.
Rozrůstající se řepkové lány těší zemědělce, ale děsí myslivce. Každý rok kvůli nim totiž zemřou tisíce kusů srnčí zvěře. Ozimá řepka je na jaře první zelenou potravou, ale zvířatům neprospívá. Rostlina totiž obsahuje látky, které srncům ničí játra, plíce nebo nervovou soustavu. Zvěř pak hromadně umírá? Potrebujeme přísadu do pohoných hmot, která není ničím bio, ba naopak je prokázáno, že je ničí naše auta, znečišťuje??? Smrt jak lidského druho, tak zvířecího druhu je na lhostejnosti každého z nás, co nám je po nějakým nařízení naziEU, pokud oni mají potřebu likvidovat si svou zem, tak ať si to dělají, ale já u nás si to nepřeji!

311420

14.07.2014 11:50

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

Majitel zvedavce by měl upozornit uživatele!

90.?.?.?

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tuto stránku stejně jako tísice až miliony podobných. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte. Proto jsem zřejmě v 89 roce, pozvedli hlavu, pamatujete?

Každému doporučuji tento text si umístit na své stranky, blogy atd.. a tak upozornit své přátele a známe na tuto pravdu! Nebo tuto informaci pouze sdílejte na svém facebooku!
http://www.imgbank.cz/images/2014/07/11/800x800sam...

313240

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?