Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 17 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, HHBB, jansmith1984, Lot, Petr Křivý, Vopice, wxyz.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.05.2011 18:20

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

217.?.?.?

"Z židovství se vytvořilo cosi nedotknutelného"

google search

"rothschild nwo"
About 946,000 results

"rotschild fed"
About 1,590,000 results

"jews nwo"
About 1,440,000 results

"holocaust rothschild"
About 936,000 results

"rockefeller nwo"
About 1,080,000 results

"zionist nwo"
About 739,000 results

Kampak se ta nedotknutelnost poděla?
Kampak se poděli ti, co prý všechno ovládají, že to nezcenzurovali?


"Pochopte, že mě jde o pravý opak a proto je nutno odstranit skutečné příčiny, které k zobecňování vedou."

Začněte tedy studovat, a ne přebírat to, co dávají na internetu. Internet je ten samý případ, jak když se díváte na televizi. Odpad smíchaný s polopravdami.

Stworovo mučednictví zárukou kvality není. Prostě naštval lidi z LPA. Tečka. Žadný Rotschild ani Izrael v tom nejede. Přiznejte si to.

"Ale HHBB vždyť Vy sám musíte uznat, že lidé jako Rotshield, Rockefeler, Soros, Morgan a další jsou opravdu židé."

Rothschild: Žid a křesťan
Rockefeller: křesťan - potomek francouzských protestantů, s vazbami na řád johanitů
Soros: maďarský žid ovlivněný filosofií Karla Poppera, z rodiny židů konvertovaných k protestantismu
Morgan (pokud myslíte J.P. nebo jeho potomky): episkopální křesťan

"Není přeci možné, aby bylo trestné zpochybňování a popírání pouze nacistického a komunistického genocida = skupin, které tímto genocidem utrpěly a současně, aby popírání či zpochybňování genocida jiného trestné nebylo."

Tak se nechte zvolit do parlamentu a změňte to. Je Vaší chybou, že nemáte dostatečně silnou lobby za to, co chcete Vy. Nic jste nedokázal, a závidíte, resp. vás tato disproporce bolí. To ovšem je opět výhradně Vaše chyba. Z pohledu moci přinejmenším.
Hru na volnost, rovnost a bratrství tu už historicky rozjely dvě skupiny: komunisté a křesťané. Ale jistě už ze zkušeností víte, že to je hloupost. Past pro naivní lidi, jenž nikdy nic co by hnulo věcmi k lepšímu nedokázali, kterými se to tu jen hemží.

Pokud někdo u někoho lobuje znamená, že moc drží v rukou ten, u koho je lobbováno. Což díky existenci židovské lobby AIPAC v USA vylučuje přítomnost židů na vedoucích postech.


Přes papírky se dají koupit služby, ale ne loajalita. Ta vychází z nadšení pro nějakou ideu. Z přesvědčení.

Ti, kdo si myslí, že židé ovládají svět prostřednictvím peněz jsou totiž ze střední a spodní sociální vrstvy se závistí vůči bohatým. Bohatí si to patrně nemyslí, nezávidí a vesele obchodují. Podívejte se na pana Kellnera. Nemarní čas pitomými a k ničemu nevedoucími tlachy jak pan Bartošek a jiní výtečníci se svými několika tisíci příspěvky, a v jeho letech je úspěšným, ženatým a bohatým člověkem, který mimo Rusko expanduje i do Číny. V čem je asi rozdíl?

243572

06.05.2011 18:22

Třetí obhajovací řeč

pokr.

217.?.?.?

Ti, kdo jsou přesvědčeni o židovské světovládě prostřednictvím peněz by se koupit nechali, a podle toho usuzují na svět.
Pak přijde nějaký paranoik, začne je krmit tím, co si sám nakopíroval bez elementárního kritického pohledu na věc na internetu, a rázem se do hlav přesune kupa sraček.

Opět výhradně problém lidí, kteří se takto nechají manipulovat.

Závidí-li židům jejich údajnou moc, proč sami nepostaví lepší ideu a organizaci? Proč namísto do Zvědavce nelijí peníze do vlastních společných firem, vlastních tajných organizací, vlastních lobby vzdorujících vlivu toho, co se jim nelíbí a prosazujících vlastní ideje? Proč nedefinují společný program a neplní ho?

Odpověď si musíte dát sám.

243573

08.05.2011 19:02

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

217.?.?.?

vas patrne ohromily, zda se. je potreba ta "nezvratitelna historicka fakta" doplnit jeste nejakou dalsi beletrii, porad mate v tech teoriich hromady der, na novinkach jsou uz trochu dal
ten zelezny je dobry, ale cele to nezachrani, musite to jeste na mnoha mistech zalepit.
doplnujte, ale nejen matrix, je toho plny web, zeptejte se quida, nebo zajdete na stranky jehovistu, tam maji ty teze propracovnejsi a na biblicke bazi. jsou v budovani "faktu" jiz daleko. [velký smích]

243741

23.06.2011 07:16

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 217.?.?.?

Důkazy? O čem to mluvíš? O něčích výmyslech, vydávané za důkazy? Můžu se přiklonit k tomu, co považuji za pravděpodobnější a bude-li to mít pro mě vůbec nějakou cenu se tím zabývat.
>byl jsi to ty, kdo se na nás zavěsil
to už nezní ani jako vtip, diskuzi jsi si vynutil metodou, kterou tu obvykle užívá jenda - výmysly o tom, co druhý říkal a co si myslí
...
Ten nik ti nedá spát? Ptal ses, proč ta opatřetní... odpověď jsi dostal. Tento nik je tu archivován a s tímto vědomím sem píšu. To je něco jiného, než registrace, předpokládám. [smích]

246631

13.07.2011 14:27

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 217.?.?.?

Vidím to podobně MoUdrostraku.

Zvědavec či p.Stwora si zaslouží, aby měl podporu nejen psychickou, ale i finanční a to vše i přes některé "úlety", které zde náš vážený editor občas (jako člověk chybující) předvádí...[smích]

Také jsem si vyzkoušel, jaké to je být ustřižen v jedné staré debatě s přítelem sofistou a kamarádem hábečkem (HHBB). Mně tehdy nebyly vyčteny příliš veliké obrázky, ale naopak sklon k tlachavosti [smích] a co mi pomohlo se nad to přenést, bylo pochopení, empatie a smysl pro legraci. Samozřejmě (jak sem napsal jinde aristokratovi) dobré je i nepodléhat sebelítosti a sebedůležitosti, ale to je na jiný topic.


PODSTATNÉ JE, že je editor vnitřně člověkem férovým, že nese odvážně a nesobecky kůži na trh (přes nepochopení mnoha zblblých oveček) a že mu jde o dobrou věc, popularizaci spravedlnosti a integrity.

Pokud ze Zvědavce odejdou lidé jako ty nebo mirda, quido2, udo1/2, Rene B, Lin nebo Baba Blazkova, Oracle, Jarmila aj., tak SPIRIT Zvědavce ve společensk.prostředí (kde Pravda není pro všechny, nýbrž jen pro Vyvolené) velmi utrpí, a to by byla škoda.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

247872

20.07.2011 22:11

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 217.?.?.?

Zavařuju okurky a na hádky bych ani čas neměl. [mrknutí jedním okem]
Ale máš pravdu, už jsem tu vydiskutoval, co jsem potřeboval, a teď se dostávám už do přesvědčovací úrovně, která, jak jsem si znovu ověřil, se příliš míjí účinkem a už to ztrácí smysl.
Teď ještě k tomu systému...
Jedná se o vynucené jednání. Není v nátuře člověka "generovat zisk". Musí to podstupovat v rámci hry na nedostatek. To je onen "špatně nastavený systém". V takovém systému jsou lidi nuceni brát na sebe existenční závazky a honí se za jejich plněním. Je to tu ostatně diskutováno pod mnoha články jako "banksterské zajetí." V takovém systému - hře na nedostatek (což účastníci obvykle berou jako dané a normální), který vede lidi do boje o zdroje (či koryta), se staví člověk proti člověku, symslem se zdá být "soutěž" a sounáležitost přirozeně bere za své (je jen hierarchie). V základu je prostý akumulační mechanismus, k němuž je zneužita věc společenské dohody – peníze. V důsledku to může znamenat vše. I výrobu viru, protože tím mohu získat něco, co potřebuji já, ale zároveň i jiný, atd.
Systém má své reptaly a obhájce proto a proto. Dobrá.

Teď tedy to, co už se mi zde na fóru, asi nepodaří objasnit.
Tato hra (i se všemi "boháči" ) je ale jen součástí vážně myšleného plánu. Je to jako ta mrkev jezdce na oslovi. Pokud ji jako systém odmítneme, ocitneme se před variantou dvě. Ta v podstatě znamená jezdcův bič, nebo "dobrovolného" tahouna. Tahounem zde myslím zapřažané lidi do chomoutu (závazek, který na sebe bere, aniž by vědělo proč - to je i ta otázka "komu dlužíme"?) jako jednotku "lidstvo", tvořící jakýsi druhotný organismus. Na konci odmítnutého systému jsou dveře do systému dvě, kterým je kolektivistký chomout (klidně bez "banksterů" ) a s jásotem přijmutý (viz matrix - bezvýchodnost duality jako kult)
Je to lepší, nebo horší... to je mi fuk, účel je stále jeden, stát se kompaktním zdrojem.
To teď neřeším, protože je tu systém tři, který je z hlediska předchozího plánu nežádoucí, a který mě zajímá. Tím je Člověk jako jedinečný systém. Ostatně jedině ten pak může tvořit onen systém sounáležitosti. Pro mě jsou důležité aspekty této věci a to, co je dále za tím. [smích]

248506

20.07.2011 22:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 217.?.?.?

huh... [smích]
tím je myšlena jistá alterstrýmová klika, tolik jich snad zase nebude...je ale nepochybné, že se obecně vesele ředí jimi navařená polívka...

248508

12.08.2011 16:31

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: žádám príšte jansmitha o korektnost

Petr Křivý 217.?.?.?

Vážený pane jansmith1984,

již poněkolikáté jsem si všiml, že mě spojujete s jakýmsi panem HHBB. Opravdu enchápu, jak jste na to přišel. Na tento server se chodím občas podívat poté, co jsem viděl v televizi záznam z procesu s panem Stworou. Když jsem o tom řekl mému synovi, řekl, že mi nainstaluje nějaký program, aby němohl nikdo vyhledat můj počítač. Přeci jen je tento server považovaný za nacistický, i když mě to osobně nepřijde, pominu-li skutečnost, že pan editor zvěřejnil článek, který otevřeně zpochybňuje holokaust a někteří diskutující se netají svou nenávistí k Židům.

Víte, nevadí mi tolik hloupý a primitivní antisemitismus, který tu opakovaně předvádíte. Ale opravdu nechápu, proč již poněkolikáté zmiňujete mé jméno. Já nejsem Žid, jsem katolík, ale k Židům mám dobrý vztah, neboť náš pán byl také Žid a přinesl nám všem spásu z věčného zatracení.

Možná byste mohl místo svých opakujících se narážek na židovský národ studovat knihu knih, tedy Bibli, kde byste našel mnoho odpovědí na své otázky. Mám pocit, že se točíte v kruhu, jak je vidět z vašich stále se opakujících příspěvků a chybí vám duchovní klid, který byste našel, jakmile byste přijal pana Ježíše za svého Pána.

Na druhou stranu oceňuji, že se snažíte být s každým kamarád, takže asi nebude vaše srdce tolik zatvrzelé. Napište mi na můj mial, poslal bych vám linky na dobrou duchovní literaturu, která by vás mohla navést správným směrem.

S přátelským pozdravem

Petr Křivý

250662

20.08.2011 11:38

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

Lot 217.?.?.?

Nevím jak ho pojímá TMO, ale pro mne je ideálem stát typu laissez - faire. Jakoukoliv stranu která se nehlásí ke kapitalismu, volnému trhu a občanským svobodám nepovažuji za pravicovou.
Co je pravicového na současné vládě? Co? Možná tak to, že to o sobě sami prohlašují a že je tak označují média. Ale kde je ta slibovaná pravicová politika? Tady u nás žádná pravice nevládne.

251399

20.08.2011 11:42

Zkušenost se Stworou

RE: -

Lot 217.?.?.?

Jen technická poznámka. ZADARMO určitě nikdo nestudoval. ZADARMO totiž není nic. Jen ten náklad nesl někdo jiný.

251401

21.08.2011 19:21

Dopis, který potěšil

RE: Ano

217.?.?.?

A je to skutečně tak? dá se to prokázat? Teda že se to děje nějak systematicky nebo že v tom má ruce jejich vláda? Jaké jsou pro to důkazy?

251513

22.12.2011 16:26

A od zítra se nařizuje truchlit

Pan DJB má jako jediný zde pravdu

Petr Křivý 217.?.?.?

Vážení bratři v Kristu.

Po přečtení této žumpy, kde ubozí čecháčkové plivou na odkaz našeho skvělého pana prezidenta, kterého nám závidí celý svět, musím reagovat. Jsem rád, že pan DJB zůstal stranou antihavlovské hysterie a pokusil se vidět svět realistickýma očima.

Já také za tohoto skvělého člověka zapálil několik svící. A pomodlil se za něj 100 krát Otčenáš a 50 krát Zdrávas.

Ale abychom si řekli o panu prezidentovi pravdu. Tento skvělý český vlastenec, jemuž se může vyrovnat snad jen Emanuel Moravec, dej mu Pánbůh lehké odpočinutí, měl podobnou životní cestu, jako náš pán Ježíš Kristus. Od malička byl falešně obviňován, že pochází z rodiny, která spolupracovala s nacisty. Pravdou ovšem bylo, že jeho rodina spolupracovala se Svatou říší římskou, jelikož herezi, která se plíživě šíří zdejšími kraji, bylo potřeba vymýtit. Takže šlo pouze o pokus dostat naši zemi pevněji pod papežskou stolici.

Někdo by mohl říci, že pan Havel neuměl do pěti počítat. Ale nebýt jeho, nikdy by nemohla proběhnout revoluce, kterou řídil on a jeho věrný přítel pan biskup Malý. Jen díky němu jsme byli schopni se zbavit jha heretického bolševismu, které je trnem v oku našeho pána.

Pan DJB správně píše, že pan Václav Havel, budiž mu země lehká, nikdy nikoho neokradl, nikdy nikoho nezabil, dokonce ani nikdy nelhal, stejně jako náš pán Ježíš. Odporné pomluvy, které se šíří internetem, dokonce i z řad disidentů, jsou totiž dezinformační kampaní STB.

Když před lety STB ubila studenta na Národní třídě, revoluce mohla začít a pan Václav Havel byl přirozeným kandidátem na prezidenta, jelikož ho znal z jeho disidentských dob celý národ, který jednomyslně jeho volbu podpořil.

Nezapomeňme, že páter Halík, který včera mluvil krásně v televizi, zcela správně řekl, že nyní budou závistiví malí čecháčkové házet na pana prezidenta špínu. A správně je označil za české fašisty.

Pan Havel, když viděl, že odpuštění nefunguje úplně ideálně (tlustá čára za zločiny komunismu), pochopil, že každý zlý režim je potřeba vybombardovat, neboť smrt byť jediného špatného člověka musí být vyvážena smrtí statisícu nevinných. Jinak se pravdy a lásky nedá dosáhnout. Neboť zlo se musí trestat ne v zárodku, ale předem, než k němu může dojít. A náhodné vedlejší oběti nemohou být překážkou tomuto bohulibému činu. V tom s panem DJB bezvýhradně souhlasím.

Pan Havel bude jistě svatořečen jako nezničitelná ikona pravé křesťanské morálky a lásky ke Svaté říši římské a našemu pevnému spojenci USA.

Děkujme pánu Bohu, že pan prezident dokázal ještě před smrtí přesvědčit státníky demokratických zemí, že je potřeba humanitárně vybombardovat Libyi, čímž se předešlo strašnému krveprolití.

Takže zapalte svíce a děkujte pánu Bohu za pana Václava Havla.

Petr Křivý

259276

22.12.2011 16:33

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Pro boha co jste to za lidi?

Petr Křivý 217.?.?.?

Pozdrav PánBůh,

naprosto s vámi souhlasím, že plivat na člověka, který se obětoval pro český národ je hnus nad hnus.

Já také pevně věřím, že ty statisíce mrtvých ve válkách, ke kterým tak zoufale vyzýval náš pan prezident, jednou pochopí, že bez nich by nešlo nastolit mír, neboť je potřeba válka, která učiní konec všem dalším válkám.

Jsem rád, že se najdou lidé, jako jste vy, kteří tohle těžké rozhodnutí chápou a plně podporují, neboť bez obětí se lásky a pravdy nedočkáme.

Proto je potřeba nyní, když bude pan prezident svatořečen, zavřít do vězení bývlaé disidenty, kteří šíří o panu prezidentovi samé pomluvy, jejichž zdrojem je ústředí STB.

Jedná se například o Petra Cibulku, nebo o jakéhosi Jiřího Wolfa, který si troufá tvrdit, že byl také disidentem a píše takovéto nestoudné lži.

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5553-opilec-vaclav-havel-svedek-vypravi-o-byvalem-prezidentovi.aspx

Neboť pan prezident byl znám svým odporem k alkoholu a to, že si dal občas skleničku piva, je snad plně pochopitelné.

Pán s vámi

Patr Křivý

259277

06.01.2012 11:56

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

u nás se platí dávno

217.?.?.?

Na druhou stranu u nás se, pokud vím, platí poplatek za vyšlechtěné osivo už dávno, takže vypočítaví frantíci získávali oproti nám konkurenční výhodu a pak nám sem dodávají levné zmražené či trvanlivé pečivo (viděl jsem na vlastní oči v supermarketu). Farmáři mají stále možnost zasít bezplatně necertifikovanou starší odrůdu, ale s nižším výnosem než mají ty vyšlechtěné. Ovšem úplné svinstvo jsou GMO, to už je ale jiná liga.

260257

12.03.2012 09:41

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 217.?.?.?

A to je váš velký analytický OMYL, paní Jarmilo. Četla jste vůbec něco od Jana Kellera nebo zkoukla videa tady postnutá??? Nemusíte odpovídat, je evidentní, že je to jedno....[smích]


Mnoho nechybělo a pustil sem se do další reakce na váši rozborku situace na Slovensku..... Chystal sem se vám opět na příkladech ukázat, že pokud by slovenští voliči byli jako vy, měli by nyní u žezla stejné pravicově Gorilí pokrytce jako prve, ty, kteří se jen třesou na to, aby mohli pokračovat v demontáži sociálně únosného systému, v cizelování tunnelingu a lichvy, vše dle kosher pravicového hesla: "ZISKY JSOU SOUKROMÉ - DLUHY JSOU VEŘEJNĚ nebo jiného hesla: "VAŠE PENÍZE SE NEZTRATILY - POUZE JE MÁ NĚKDO JINÝ" [velký smích], ale už vás nechám být...


Lidé jako vy (takoví ti poslední spravedliví, ale žijící mimo realitu) způsobili v historii lidské rasy (byť v dobrém úmyslu a často se spasitelským syndromem) sobě i svým bližním (svou, pasivitou nebo naopak chybně cílenou aktivitou) mnoho zla a zbytečných problémů a ASI TO TAK MÁ BÝT....

Asi si lidská rasa musí opravdu šáhnout na DNO a tím, že NENASLOUCHÁ dobře míněným radám, si bude muset prožít opravdovou katarzi (astronomické rozevření sociálních nůžek s obrovskými nepokoji a násilnostmi nebo Velkou válku).

Kolektivní vědomí lidské rasy se na základě dosud těžce a krvavě nabytých zkušeností postupně přibližuje k nadkritické hranici POCHOPENÍ a je jen otázkou, jestli této hranice dosáhne dostatečně včas, bez nutnosti si prožít v horší variantě to, co pod pokryteckou taktovkou nadnárodních Ovčáků, kosher E/elit (a bezpáteřních pokrytců) prožívali po tisíciletí naší předkové.


Slovensko nechme bratrům Slovákům, přejme jim, aby zvládli udržet svou domovinu na úrovni vhodné k pohodovému životu nejen horních deseti tisíc V/vyvolených, ale i všech ostatních tzv. běžných občanů a my se raději zaměřme na podmínky v České republice.

Slováci ukázali, že ještě nejsou totálními ovcemi (které mainstream a lokajové v něm působící dokáží dotlačit kam potřebují - tj. k volbě tzv. pravice nebo volební pasivitě) a že se dovedou (narozdíl od mnoha přemoudřelých českých "Pepíků" ) NAHLAS (nikoli v Matrixu, ale reálně) OZVAT. A uvidíme, jestli k něčemu podobnému dojde i v Čechách.

Pokud nikoli, NAŠTĚSTÍ nám ještě zbývá INTERNET, kde se můžeme v rámci hovění si v pocitu sebedůležitosti a sebelítosti do sytosti bezzubě vypovídat ze svých bolístek a zanadávat si [smích], jistě zbude i dost laviček s reklamami, které můžeme "odvážně" strhnout a také můžeme do sytosti podepisovat bezzubé petice a trestní oznámení (i když, nic proti tomu), ze kterých má Pospíšilova nomenklatůra v 99% jenom legraci.


A k tomu nám dopomáhej "nejvyšší" a do budoucna Peace se všemi, váš kamarád,

jansmith[smích]

265088

05.10.2012 18:26

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: Psychopati

Vopice 217.?.?.?

Neřvi. Tyhle kecy už nikoho nezajímají a opakují je do zblbnutí jen ukřivdění zakomplexovaní chudáci, jejichž "vzdělání" se omezilo na poslouchání "Svobodné" Evropy a jejich osobního černoprdelníka. Navíc meleš zcela z cesty. ŘKC vyvraždila daleko, daleko více lidí, než nějaký komunisti, kteří jsou mimochodem jejím vynálezem.

>Jak k majetku církev za staletí přišla vám nepřísluší hodnotit

Samozřejmě že ne. To vyřváváte pořád dokola, už dva tisíce let.

276576

06.11.2012 00:59

Ropa, uran, apokalypsa

RE: Začal oficiální prodej 1MW E-CAT

wxyz 217.?.?.?

Aha, takze kdyz napr. Henri Becquerel objevil v r.1894 radioaktivitu, tak to byl taky podvodnik protoze nemel k dispozici ty vase 'teoreticke znalosti fyziky atomoveho jadra a interakci mezi casticemi vstupujicimi do hry' ? Chapete snad jeste ze existuje i neco jako experimentalni fyzika a empiricke znalosti ktere mohou byt ziskany i primo a ne jen vypoctem z nejake teorie? Ono to tak totiz i dokonce vetsinou vzdy bylo, vy jeden 'fyziku'.

Na tzv. studene fuzi nic zas az tak esoterickeho neni. Energeticky je to povoleno a ona coulombicka bariera je klasicky koncept, kvantova fyzika si muze najit naprosto necekane zpusoby jak tento problem 'obejit'. Ono ani takova supravodivost, mosbaueruv efekt, aharon-bohmum efekt a dalsi kvantove jevy jez nemaji klasickou analogii vypadaji na prvni, ale i a druhy pohled tak, ze lide vaseho razeni by je hned po objevu smahem ihned odmitli jako podvrh.

Jinak snad i vy doufam chapete, jake jsou asi skutecne motivace pri udelovani nobelovych cen (mala napoveda, podivejte se za co se udeluji nobelovy ceny miru, literatury.. )

278476

Káva pro Zvědavce

59

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 127 čtenářů částkou 20 765 korun, což je 59 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 1

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 1

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 1

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
24,75 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,95 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,96 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,13 Kč
100 maď. forintů
7,78 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 080,90 Kč
1 unce stříbra
423,94 Kč
Bitcoin
226 380,02 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?