Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 61 příspěveků, 1 jméno: Kropáč.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.09.2010 11:50

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

Antagonický vztah.

Kropáč 62.?.?.?

S tím jsem se již setkal: vztah mezi proletariátem (dělnickou třídou) a buržoasií v éře internacionálního socializmu. Nebo vztah mezi židobolševizmem a nacionálním socializmem. Jsou to pojmy z kapsáše politruků. Když jsem brojil proti vstupu do EU, říkali a psali troubové, že jsem komunista. Když nyní brojím proti vytvoření antagonistického stavu mezi zaměstnanci a zaměstnavateli, napíše fanatik Svobodných ze serveru Reformy.cz, že jsem socanská dubová palice. Nuže nic nového. Zas v tomto pupku světa, nicotného odvozenou suverenitou, budou další pomýlení. Až se občané ČR, aby mohli udržet svoji úroveň či narmit své děti stanou ekonomickými běženci, tak jim dejme kryté vozy a pošleme na západ.

228365

31.10.2010 12:08

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

Kropáč 62.?.?.?

To "zasežid" má něco do sebe zrovna tak, jako "prodej debilních pořadů". Vysílač ví co dělá, bohužel mohutná masa "přijímačů" má místo mozkovny miskrovnu, čemuž se nabídka musí přizpůsobit, etika, umění a ostatní jde (jinam). Prvotní je realizece zisku. Abstrahujme pořady kvalitní, kterých je málo. Takže se zde může uvažovat o t. zv. kolektivní odpovědnosti za mentální nedostatečnost kvalifikované a demokratické většiny. To je velmi nepříjemná záležitost. Jako když člověk s nekonfekční postavou nemá na to, aby si nechal ušít šaty na míru. Řešení? Těžko zvýšením mentální úrovně, snad jedině osvíceným samovládcem. Stav společnosti tomu svědčí, bez příslušných opatření státu (zasežid), by došlo zase k nějakým "zvěrstvům". Žít mezi hlupáky je velmi obtížné. Lze to vylepšit zálibou, jak ty blby odírat.

231453

31.10.2010 20:35

Česko Slovensko má talent?

Pokud máte chviličku času,

Kropáč 62.?.?.?

který nechcete strávit pasivním zabitím svého volného času na cestě do pekel - u televizoru, navrhuji si přečíst, jako východisko pro vlastní uvážení, tohle:
http://www.h-aluze.cz/2010/06/skeptikove-a-tesitele-umberta-eca/

231498

25.11.2010 11:46

Válka o \"svobodné\" mozky

Něco žvástů

Kropáč 62.?.?.?

Před časem jsem svému (snad) příteli napsal o tom, že je třeba pěstovat svobodu myšlení. I když vlastně vždy svoboda myšlení je, souvisí publikace těchto myšlenek se svobodou projevu. Pouze myšlení posouvá kupředu vědění. Vědět je sice kvalitativně na vyšší úrovni než pouze myslet, avšak porucha nastává, pokud se z určitého stavu vědění udělá dogma, vylučující další vývoj poznání. K tomu došlo v kause "holokaust". Nic pozměňujícího vůči stavu v době konání Norimburgského tribunálu není přípustné. Při tom se nejedná o popření holokaustu, nýbrž precizování jeho průběhu a příčin k tomu vedoucích. Poněkud to evokuje prohlásit: "A přece se točí!"

232982

27.11.2010 22:02

Etno-nacionalismus a otázky lidské identity

Mne se to již příliš netýká

Kropáč 62.?.?.?

Jen pro zajímavost se zeptám: jaké etnikum, jaký národ vznikl křížením západních Slovanů a Aškenazy(ú)?

233246

31.12.2010 19:52

Na přelomu roku

Potřebné bylo napsáno?

Kropáč 62.?.?.?

L'autre journal, Nr. I, Mai 1990 uvedl článek jakéhosi Gilles Deleuze, s názvem Postskriptum über die Kontrollgesellschaften. Stojí za to, dát si do vyhledávače Google heslo "Giles Deleuze Postskripten". Zejména lidé říkající si Svobodní a na webu Reformy, by mohli zmoudřet. Naleznou i (bez gramatické úpravy) český překlad na webu Physis, i působivá videa na You Tube. Liberální kapitalizmus již neexistuje, nyní je na řadě politický sionizmus. Proto takový neklid... Snad se to ani nehodí, ale přesto přeji PF 2011.

235265

31.12.2010 19:53

Na přelomu roku

RE: sněhová vločka

Kropáč 62.?.?.?

Rád Vás vidím.

235266

06.01.2011 21:40

Zlehčování zboží

RE: Zlehcovani zbozi?

Kropáč 62.?.?.?

Ovsem NEVIDITELNA RUKA TRHU realne existuje. Soudim podle toho, jak mne kazdy den profackuje.

235677

06.01.2011 22:22

Zlehčování zboží

RE: Nemáme na výběr?

Kropáč 62.?.?.?

Výňatek z knihy "Proveď vola světem, volem zůstane" Milana Kohouta, emigranta, amerického univerzitního profesora, z doba jeho počátků pobytu v USA:
"Jednou jsem nakupoval u nás v chudé čtvrti v supermarketu nějaké žrádlo. Stál jsem před policemi narvanými nekonečným množstvím jídelních variací téhož.
Nenáviděl jsem nekonečný výběr čokolád, káv, chlebů – protože mě nutil strávit před policemi nesnesitelně dlouhý čas, který bych raději věnoval čtení knih. Nenáviděl jsem, že mě někdo nutí, abych přemýšlel a studoval nápisy na obalech a ceny, abych se konečně rozhodl, že si kafe koupím. Nenáviděl jsem jazyk na obalech zboží, používající jen nejintimnější, nejšílenější, nejemotivnější slova popisující výjimečnost a jedinečnost výrobků. Někdy jsem měl dojem, že tržní angličtina vyprázdnila významy slov a zapomněla na celé spektrum a zabarvení významů, které dovolovaly přecházet z mírných citů až po ty nejintimnější. Nic už nebylo obyčejné, průměrné, normální. Protože kdyby bylo na nějakém šíleně barevně přeplácaném obalu napsáno, že je výrobek docela běžný a normální, tak by se od něj s hnusem odvrátily celé davy nakupujících. Slovo „láska“ bylo používáno na kdejakém knedlíku odpočívajícím na regále: „Budeš mě milovat, když mě sežereš, miluj své kafe, když sežereš naše špagety, poznáš tu pravou lásku, miluj svoji limonádu jako sebe sama…“
Jednou mě praštilo přes uši, když jakýsi mlaďoch vyznával na ulici lásku své milé: „Já tě miluji! Ale pozor – opravdu miluji!“
Už neměl jiné silnější slovo, protože slovo láska bylo vyprázdněné, normální a otřepané.
„Tady je kafe, čaj, máslo, med, čokoláda“ bylo napsáno na regálech v socialistických obchodech. Vezmi si krabičku a jdi a užívej si času, svého svobodného času mysli, a schovej si vzácná, něžná a křehká slova jen pro nějakou vzácnou, něžnou a křehkou chvíli…
Neee! Tady, v posraném supermarketu, musel člověk strávit několik hodin studováním závalu většinou odporného, nechutného žrádla a proplétat se mezi tlusťochy, kteří se tím nezdravým žrádlem o tisíci variacích cpali a mezi regály se zbožím žili většinu svého života. Kšeftaři tím oprcaným jazykem kontrolují jejich myšlení, protože jazykem se myslí. Reklamy a demagogické kampaně pak používají deformace jazyka k oblbování celých mas.

235678

06.01.2011 23:31

Zlehčování zboží

RE: Nemáme na výběr?

Kropáč 62.?.?.?

Nevím, nevím, zda to není příliš rozvláčné. Přece by stačilo napsat: SNAFU (Situation Normal, All is Fucked Up)

235686

08.01.2011 11:45

Franto, osol to!

RE: Za všetkým hľadaj právnika

Kropáč 62.?.?.?

Pamatuji, jak ještě před rokem 1948 (Praha) pan domácí ZODPOVÍDAL za to, že se na chodníku před jeho domem nikdo nezmrzačí. Jenže tenkrát byl nájemní dům něco takového, jako dnes investiční zlato. Pochopitelně, že nájemné bylo určováno poptávkou, jenže nikdo nepočítal s tím, že pronájmem bytů zbohatne. Lidé také byli asi 100 let za opicemi, protože jich v jedné místnosti žilo třeba 5 a ve druhé místnosti měli dvě postele pro "šlófy". Na rent, podle dnešních pojmů. O to se pan domácí nestaral, ani o úklid chodníků. K tomu měl domovníka, který bydlel v naturálním bytu (zpravidla tuze skromně vybaveném). Domovník musel kromě úklidu třebas topit v kotelně ústředního vytápění a na teplou vodu, podepisovat dodávky paliva, vyměňovat prasklé žárovky na chodbách domu, někdy vybírat od nájemníků činži a zejména dohlížet na pořádek v domě, včetně ohlašovací povinnosti domácímu, či jeho prokuristovi. Domovní řád v té době ani nebyl. Potom když sněžilo, tak strážník na pochůzce zazvonil na domovníka, třeba ve 4 hodiny ráno, zasalutoval a řekl "padá Vám práce". A běda, pokud by strážník při další obchůzce zjistil, že pan domovník nemá chodník uklizený, nebo neodstranil závady strážníkem zjištěné (jak to, že se tady v krámu svítí a nemají zamčené dveře). S tím ovšem souvisel stav kanalizací, pod zemí zpravidla průchozích. Sníh se shrnoval na ulici poblíž kanálu, kam jej pak městský zřízenec prostřednictvím nádeníků, nad nimiž dohlížel, shrnoval. Jinde nádeníci z ulice nakládali sníh na vozy tažené koňmi a vozili shrnovat do řeky na náplavku. Jenže dnes není na silnici místo pro parkující vozidla, kanalizace je všelijaká, "domácí" mají domy aby nemusili podnikat, a vyplácet nádeníky beze smlouvy, tak by peníze zmizely a sníh na ulicích zůstal. Takže jsme všichni zmoudřeli. A také zchoulostivěli. Pamatuji se, jak shrnovali sníh do kanálu a připletla se k tomu 7mi letá dceruška cukráře, co měl naproti obchod. Propadla dolů. Potom vylezla otevřeným kanálem o 2 km dál, kam jí to odplavilo, jen trochu odřená. Pan cukrář nežaloval obec, ale dcerušce dal na prdel.

235742

08.01.2011 12:36

Franto, osol to!

RE: Za všetkým hľadaj právnika

Kropáč 62.?.?.?

Je toho mnohem víc, ale co nadělám. Víra, naděje a láska. Jenže lidé věří jen tomu, co se jim zdá výhodnější protože sebe milují nejvíc. Působí ovlivnění mohutným politickým marketingem těch u moci a jejich služebníků v masmédiích.

235746

08.01.2011 18:55

Franto, osol to!

RE: Za všetkým hľadaj právnika

Kropáč 62.?.?.?

Časy nebolí, ale všeho dočasu. I dříve byl čas dobrého živnostníka tak drahocenný, že si na nádenickou práci sjednal někoho za nádenický plat. Kdo na to neměl zpravidla nebyl dobrým živnostníkem, ale od lopaty upoceným podnikatelem. A také platili daně a poplatky obci. Ale to bylo dávno, že? Dnes je všechno, nebo skoro všechno jinak, tak jinak, že to vypadá celkem "na hlavu". Co je mi po tom?

235762

09.01.2011 11:47

Franto, osol to!

RE: OČIMA EVROPANA.

Kropáč 62.?.?.?

Jendo, též zdravím. Ono to vyhlíží jak černý humor, ale doporučuji nelitovat těch pár minut na shlédnutí:
http://www.youtube.com/watch?v=F8SnV3Kw1zo&feature=player_embedded
Nejspíš nejde o záležitostí úzce národní. "Budeme vidět." Pravil slepý a koupil si vstupenku na představení pantomimy.
Kropáč

235770

11.01.2011 16:41

Kritická analýza trhu a ekonomické krize

Mám pro vás ještě jednu lahůdku,

Kropáč 62.?.?.?

která je ještě teplá. Tento článek prošel na Bakalově serveru, což je pozoruhodné.:

http://web.volny.cz/noviny/komentare/clanek/~volny/IDC/152096/

235852

11.01.2011 17:05

Kritická analýza trhu a ekonomické krize

RE: ad výše

Kropáč 62.?.?.?

Citace: "Požadovat vyváženost zpravodajství ve Státní televizi (ČT1, ČT2)...". K tomu trochu humoru:

„Dnes je to přesně dvacet let, co byla nastolena demokracie a zrušena cenzura. Říkat a psát si může každý, co chce,“ říká do mikrofonu prezident Svazu českých a moravských nakladatelů. „A jak to dál bude s grantama?“ ptá se spisovatel z okresního města. „Budou, určitě budou. Pokud chcete se svojí žádostí u komise uspět, doporučuji prozaikům psát o totalitě a o holocaustu, samozřejmě se neodmítá sex a fantasy. Básníci by se neměli odchylovat od
přírodní lyriky,“ nabádá prezident. „Co současnost?“ ptá se prozaik z hlavního města. „Řekl jsem jasně – sex, totalita, holocaust, fantasy a přírodní lyrika,“ odpovídá důrazně prezident. „Totalita, holocaust, sex, fantasy! Totalita, holocaust, sex, fantasy!...“ skandují spokojení delegáti XX. sjezdu nezávislých českých a moravských nakladatelů a spisovatelů.
Pramen: Milan Kozelka, Britské listy dne 7.1.2011

235855

27.01.2011 10:20

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

Žije v parelelním světě - kdo?

Kropáč 62.?.?.?

V mysli demokratické většiny lidí stále straší takové pojmy, jako demokracie, svoboda, liberální individualizmus a kapitalizmus, humanizmus, a celá řada podobných nesmyslů. To potom lze napsat, že ti, co se sejdou v Davosu, žijí v paralelním světě. Při tom to je tak jednoduché: v Davosu se sejde nobilita, na Zvědavci se schází plebs.
Za totáče se mi ve školení RSV snažili vtlouci do hlavy tezi, že za kapitalizmu je svoboda jen pro majetné. Pochopil jsem, že to byl žvást. Svoboda je pro ty, co se o sebe umějí postarat. Pro vznešené (nobilis), kteří jsou zároveň krásní, mladí a bohatí. Neměli bychom se tedy držet při zemi?

236891

27.01.2011 18:42

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: Žije v parelelním světě - kdo?

Kropáč 62.?.?.?

Nejspíš jsem zapomenul, pro americky myslící občany, uvést v závěru svého příspěvku: To byl žert.
Zajímavé je, že v článku pana Stwory jako bych cítil stylizaci pana Lischky. Třeba již v tom nadpisu.

236912

27.01.2011 23:28

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: Taky bych se někdy rád do Davosu podíval

Kropáč 62.?.?.?

Dovedete si představit ten nádherný výhled na zasněženou Gerlachovku při východu slunce a viditelnosti přes 50 km? Já vím, dnes je to cizina. Ale bylo mi to dopřáno v r. 1957 co by vartě u palpostu. Bylo pod -20°C, foukal severovýchodní vítr okolo 50 km/hod. a závětří jedině za kanónem. Nějak jsem tam na zimní sporty zanevřel. Nespíš proto, že jsem si toho užíval dva roky po sobě, vždycky o třítýdení "dovolené". On se bude i Davos jevit jinak turistovi než tomu, kdo tam musí být.

236941

29.01.2011 21:16

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

Třesky - plesky

Kropáč 62.?.?.?

agla gla táta řekni táta neplakej abys měl proč plakat vrrr to není pes huíí ratata ty nesmíš doma nejsi jak můžeš mít hlad hobliny bubliny tatínek přijde nebude ó jé máme masa mísu jahody maliny máš přece rád a proč ne oni jsou přece hodní nezlob papej polívčičku zase ses neuči já tě naučím co to děláš jen ho nech nemůže si dělat kdo rozbil to okno no uvidíš pro co rosteš tak vy nebudete zpívat a cvičit proč jste byl a nebyl nezáleží na tom již co napsal jak to čtete dělnické třídě třídě slibujete že budete od nevidím do nevidím snadno kolíček a dírečka ty mě máš a už nemáš není mou vinou tvojí vinou já mám právo na právo co jsem to sem vloudil se nekalý zakalil stmívání zšeřil se Amiens Loreta roleta tahleta parketa natotata to škrtnem.

237069

22.03.2011 17:03

Svět po Fukušimě: popírání jaderného rizika pokračuje

Zajímavé video je tady:

Kropáč 62.?.?.?

http://gloria.tv/?media=136963

240059

24.03.2011 17:36

Bééé! Já nechci nové auto!

Nepotřebujete myslet, něco umět.

Kropáč 62.?.?.?

Technika to všechno udělá rychle, automaticky. Je třeba abyte se soustředili na lojalitu a utráceli peníze za to, co naservíruje neviditelná ruka trhu NWO. Kdo to nedělá je out, dinosaurus, kdo ví, možná řídí auto v klobouku.
Mne s tím naštvali hoši z Microsoft, svým W7. Takže ještě jeden HDD do PC a na něm Linux Ubuntu. Pánem jsem já, v Terminálu kropac@kropac. A dělám si všechno po svém. Ale chce to něco víc, než umí ti zdraví, krásní a bohatí. Jde o to, že užívání moderní techniky nesmí vést k zániku myšlení. Vzpomínám nejen na Trabanta, ale i na Verolex, v němž mne jeden známý provezl o dovolené. Co tam se vešlo, a kam se s tím dalo vyjet! Pak s tím havaroval a vypadalo to na odpis. Ale kdepak, většinu opravil vesnický kovář a novou "karoserii" poslal výrobce v normálním balíku.

240227

24.03.2011 20:21

Bééé! Já nechci nové auto!

RE: Nepotřebujete myslet, něco umět.

Kropáč 62.?.?.?

Souhlasím s tím, abyste si nejásal - jásal s kým - čím dle libosti. Jen mne mrzí, jak málo toho vůči Vám znám a umím. Zum posr .. napsal bych.

240238

01.04.2011 09:39

Je naše země připravena na výrazné změny?

Pro představu kde se nacházíme

Kropáč 62.?.?.?

nabízí I-net spoustu informací. Doporučuji se pokochat tady_:
http://www.mustwatch.cz/film/quants-alchemysts-of-wall-street-quanti-alchymiste-wall-streetu/ _..Zejména k pochopení, jaký nonsens tkví v prognostice budoucnosti pomocí lineálních funkcí, t. zv. selského rozumu. Nejde jen o "naši" zemi, byť oplývající zlodějskými politiky. Chtít změnu a nevědět jakou, to je lépe setrvat v klidu.

240866

29.04.2011 20:42

Nebe pro nás, peklo pro jiné

RE: Jsme to my, kdo v pekle žije.

Kropáč 62.?.?.?

To jsem rád, že Tě zas jednou mohu číst.

242867

01.05.2011 10:14

Nebe pro nás, peklo pro jiné

Nebe, peklo, ráj

Kropáč 62.?.?.?

Taková hra dětí. Ostatně je to všechno záležitostí víry. Buďte šťastni ve svém bludu, ale neobtěžujte či dokonce neznásilňujte druhé.

242956

13.05.2011 11:53

Sociální parazité

Pěkný článek

Kropáč 62.?.?.?

Každý sám sobě mudrcem. Poznal jsem že všechno, co se vylíhne či narodí, žije nakonec ke své škodě. Všechno co jsem měl rád mne opouští, nebo zrazuje. Doufám, že takové svinstvo jako je reinkarnace neexistuje, nebo se alespoň nebude uplatňovat vůči mně. ---
Život je pěkný, pokud dosahuje určité kvality. A o tom to je. Co je to kvalitní život, a jak dlouho přetrvává. Někdo namítne, že každý je svého osudu strůjcem. Takový zřejmě hlasuje i o tom, kdy, kde a v jaké rodině se narodí. Se stříbrnou lžičkou v ústech. Poctivá a namáhavá práce je pro tahouny ve jhu. Simplifikátoři prosazují vlastně svou víru. Napsal bych, že pokud se člověk dívá na Boha ze předu, vidí světlo. Pokud na něho hledí zezadu, spatřuje temnotu. Člověk hovnosapiens má, oproti jiným zvířatům, technické schopnosti. Ale hlavně má kapsy a bankovní konta. Právo vlastnit cokoli je silnější, než právo na život. Je nonsens argumentovat politickým marketingem.

243986

29.05.2011 18:16

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

Kropáč 62.?.?.?

Rudyard Kipling, Knihy džunglí, kniha Mauglí, Tygr, tygr, (výňatek)

.....Vylezli spolu na Poradní skálu, Mauglí tam prostřel kůži na poradní kámen, na němž sedávat Akéla, a ještě ji přitloukl čtyřmi bambusovými klínky. Akéla na ni ulehl a obvyklým pokřikem svolával poradu: "Dívejte se, vlci, dobře, dobře se dívejte," jako když tam kdysi přivedli Mauglího.
Co Akélu sesadili, byla smečka bez vůdce, každý si lovil a zápasil na vlastní pěst. Ze zvyku však volání uposlechli. Někteří zchromli, jak padli do pasti, jiní zas kulhali po kulce, všichni byli od špatného jídla prašiví, mnoho jich chybělo. Pozůstalí se sešli na Poradní skále a tam na kameni shlédli Šér Chánovu pruhovanou kůži, na ní prázdné schlíplé nohy, na nichž se komíhaly obrovské drápy. Tu spustil Mauglí nerýmovanou píseň, jak se mu sama drala do hrdla...
"Dívejte se dobře, vlci. Dostál jsem svému slovu, nebo ne?" zeptal se Mauglí. Vlci mu souhlasně zavyli a jeden zbědovaný vlk zaskučel:
"Znovu nás voď, Akélo. Znovu nás voď, člověčí mládě. Omrzelo se nám bezvládí. Chceme být zase svobodným lidem."
"Kdepak," zavrněl Baghíra, "nic z toho nebude. Až budete syti, znovu se pominete. Ne nadarmo si říkáte svobodný lid. Za svobodu jste bojovali, až jste si ji vybojovali. Teď se jí nažerte." .....

245049

03.06.2011 20:59

Izrael pánem na Středním východě

Všechno bude jinak

Kropáč 62.?.?.?

V článku uvádí autor společenské trendy, které již přestávají fungovat. Naopak zcela opomíjí skutečnosti, jež vizi velmoci koncem tohoto století mohou výrazně narušit. Jedná se o to, že tamní mládež sice preferuje svoji etnickou rasu (vlastně fašizmus jako když vyšije), ale odmítá omezovat se příkazy a zákazy Tóry, ba dokonce neznají ani Starou smlouvu, ani hebrejštinu. Preferují spotřebitelský život plný smyslových požitků, což jim pobyt v Izraeli neumožňuje. Ať se již jedná o požívání drog, alkohol viz třeba tady:
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod/clanek.phtml?id=673422
nebo ukájení sexuálních potřeb Zákonem nepovoleným či přímo zakázaným způsobem. A jiné, a jiné. Výsledkem je, že mládež převážně migruje do jiných států, kde Synod nemá legislativní ambice, ponejvíce (v současné době) do USA. Je skutečností, že například z ČR do Izraele jezdí dost mladých "na zkušenou". Jenže jsou rádi když se vrátí, byť to nechtějí veřejně prezentovat a své zkušenosti zveličují. Říkají to, co jejich rodiče chtějí slyšet.
Jednoduše napsáno: je docela možné, že koncem tohoto století Židé nebudou Židé, ale světoběžníci.

245439

17.06.2011 12:44

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

Kropáč 62.?.?.?

Bravo! Kdy konečně někdo napíše něco podobného o panu Hitlerovi?

246261

To je síla, určující pohyb současné euroatlantské společnosti. Bez peněz tu neexistuje společenský pohyb. Kolabs monetárního systému, založený na bankovních dluhopisech, zajistí mír a absolutní klid.
Pak ztichne nejen Obama a řízení spotřeby lidí převezmou noví vítězové zbraněmi, jaké budou.

246271

V které súře Muhammad vyzývá: "Bijte nevěřící psy, pokud vám budou brát zemi a náboženství. Pokud tak činit nebudou, řekněte jim: Mír s vámi"?
To jako že je stejná pitomost svádět atentáty v Evropě na křesťany. Jeví se, že muslimové by měli víc času věnovat svému vzdělávání. Stejně, jako křesťané, jsou více fanatičtí než je zdrávo.

246293

Skvělé. Jenže kdybych měl vzpomenout na všechny blby, tak bych musel vydat knihu o mnoha stech stranách drobného tisku a nakonec zmínit sebe, protože jsme každý nějak potrefený. Takže bychom snad měli přestat s prezentací svého mimořádného duševního potenciálu, abychom se nedělali ještě pitomějšími, než jsme.

246311

Pisateli v anonymitě, pokud budete číst pozorně co jsem napsal zjistíte, že se nad tím zamýšlet nemusím, protože vím. A vědět je víc než: "já myslel.." nebo "...nechápu..", atd. Všiml jste si jak znám Korán? Sice nic moc, ale na naše poměry dost. Proč mnou uváděným textem neargumentují muslimské komunity, to nevím. Ještě lépe znám, napíši jiné věci, ale co z toho, když je nemohu (nyní ani již nechci) prosadit. Jednoduše: nechám toho. Exit.

246380

28.06.2011 22:34

Přírodní rezervace budou osazeny GM plodinami

Lepší. aby lidé umírali na rakovinu, nežli hlady

Kropáč 62.?.?.?

To jsem slyšel od jednoho politika před cca 30ti lety, v souvislosti s výskytem aflatoxinů v sójových a kakaových bobech. Pak mi přišla do ruky studie o tom, že sice Země je schopna uživit 20 miliard lidí, avšak pouze při řízené spotřebě nejen potravin, ale i spotřebního zboží. Zároveň se poukazovalo na průměrný počet obyvatel zaměstnaných v zemědělství, že v méně rozvinutých zemích (100let za opicemi) je to 40 až 60%, kdežto vyspělých zemích je to okolo 5ti%. Zároveň se uvádělo, že s ohledem na chemizaci, genové inženýrství a automatizaci lze očekávat strmé snížení mezd v zemědělství a přesuny pracovníků do jiných odvětví.
K zapamatování zejména: "..pouze při řízené spotřebě..". V současné době i ti, kteří byli 100 let za opicemi, chtějí nakrmit své děti (mají jich dost) mít obydlí s tekoucí vodou, elektřinou, televizi, auto, atd., atd. Ta dřívější "řízená spotřeba" je pryč v souvislosti s demokracií, kterou jsme do jejich zemí zavedli, místo toho, abychom je nechali žít po svém. Tak. Podívejte se na trhu, kolik stojí obyčejný brojler a kolik ekologicky (kdo ví jestli) pěstované kuře. To platí i o chlebu a jiných potravinách. Dál to nebudu rozvádět.

246963

29.06.2011 07:55

Řecké hodiny tikají

Doporučuji uvážit komentář Zvědavce

Kropáč 62.?.?.?

z 14.7.2010 Tajná výměna zlata vyděsila zlaté trhy. Tehdy rovněž ceny finančního zlata stouply zhruba na dnešní úroveň, ovšem v důsledku příčiny tkvící v bankách USA. Pustí si nyní, v zájmu Eurozony, zas někdo "neznámý" žilou investiční zlato výměnou tentokrát nikoli za US $, ale za Euro?

246973

30.06.2011 11:31

Řecké hodiny tikají

RE: Maly moment prosim

Kropáč 62.?.?.?

Asi zde nikdo nepřemýšlí tak, jako v Islandu. Všudebylvšechnozná Waterfall ovšem na přemýšlení má patent, o čemž jej ekonomika EU zanedlouho přesvědčí.

247044

30.06.2011 22:42

Řecké hodiny tikají

RE: Maly moment prosim

Kropáč 62.?.?.?

Toto se Vám skutečně povedlo:
"...Lokálne aj globálne virtuálne, či fyzické koordinačné centrá sú v poriadku. .."

247089

30.06.2011 23:04

Řecké hodiny tikají

RE: Maly moment prosim

Kropáč 62.?.?.?

Chápu. Za zadluženost státu v ČR mohou korupčníci, v Islandu dříve špatně rozhodující politikové. V Řecku, Španělsku (nejspíš i jinde) za zadluženost mohou líní ovčané, kteří chtějí žít nad poměry. Zadluženosti USA si nebudeme všímat, protože to není Evropa, byť podstatně ovlivňuje globální trh. Není správné si něco kupovat přímo od Číňanů, Vietnamců atd., jedině prostřednictvím firem majících sídlo v EU či v USA. Chce to myslet a mít firmy v různých prosperujících částech EU a ještě si najít dost času na propagaci své víry na serveru Zvědavec.

247092

30.06.2011 23:09

Řecké hodiny tikají

RE: Maly moment prosim

Kropáč 62.?.?.?

Aby nedošlo k omylu: napsáno k příspěvku Udo1.

247093

09.09.2011 07:52

Je to válka TOTALu, monsieur

Nicolas Sarkozy

Kropáč 62.?.?.?

je ze stejného hnízda jako Sörösi.

252832

09.09.2011 08:01

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Pan Neff je především Žid

Kropáč 62.?.?.?

Nebudeme paranoidní. Pokud to není morbidní, vraťme se k dokumentaci týkající se vraždy dcery dotyčného. Tam Neff sám uvádí informace o svém židovském původu.

252833

09.09.2011 08:06

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Kdo je Ondřej Neff?

Kropáč 62.?.?.?

Doplnil bych, že Aston se u Součka nejen "vyučil", ale aby si posílil antikomunistické image, tak si na něho vymyslel, že ve válce v Korei dělal (Souček) pokusy na amerických zajatcích. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Mohl by mne žalovat pro urážku své neexistující cti.

252834

09.09.2011 08:32

Za koho kope Ondřej Neff?

Spywork Neviditelného psa

Kropáč 62.?.?.?

Web je "přátelský" s webem Lidové noviny. To znamená, že zájemce o diskuzi musí nejprve vyplnit dotazník (jméno, příjmení, adresa bydliště). Poté redaktoři zašlou poštou zájemci o diskuzi jeho idetifikační číslo, kterým se do diskuze musí přihlásit.
Co takový režim zavést na Zvědavci? Dohlížitelům nad čistotou myšlenek by to ulehčilo práci s identifikací pouze podle IP. Lze též zblbnout a napsat: čisté cíle = čisté myšlenky. Pravda pravdoucí, jenže čisté myšlenky tak trochu připomínají Hitlerovo "Jeden Bůh, jeden vůdce, jeden národ". A jsme u té víry Astona, pouze se záporným znaménkem oproti Hitlerovi.

252835

09.09.2011 18:36

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Spywork Neviditelného psa

Kropáč 62.?.?.?

Kdyz jsme u toho, bylo by to lepsi v kriminalu, nebo v domove duchodcu?

252876

10.09.2011 16:08

Před vměšováním NATO byla Libyje africkým Švýcarskem

Trochu tlachů

Kropáč 62.?.?.?

1) Zkuste si přečíst, co napsal Baudiš (mám k němu výhrady) o Libii před několika měsíci:
http://baudysjr.blog.respekt.ihned.cz/c1-52085370-megaritual-2011
2) Občané Švýcarska si "vybojovali" nezávislost a t. zv. přímou demokracii dohodou velmocí o neutralitě a nedotknutelnosti hranic, po konečné porážce Napoleona. Zemím Koruny České zbyl tehdy Metternich. Alpy skutečně nevyrotly pílí tamních obyvatel a Vilém Tell je něco takového, jako Jánošík na Slovensku.
3) Co dělat? To již někdo napsal a také to nedopadlo dobře. Je správné správně žít. Když se to člověk pořádně naučí najednou zjišťuje, že musí zemřít. Je dobré mít robátko a pěstovat si tam k potravě něco jiného, než jsou exkrementy prodávané potravními řetězci, mít vhodné obydlí. Je dobré nezavrhovat homeopatické léčebné přístupy. Je dobré věřit, že se vše v dobré obrátí. Svým způsobem to je pravdivé. Věřit - nu bez víry by bylo vhodné vhodně užít konopí. Lze namítnout že Kristus Pán také věřil, a jak dopadl. Inu, takový je život. Kdo vám může za to, že jste tady? Všechno co se vylíhne a narodí žije nakonec k vlastní škodě. Snad je dobré být zdravý a naivní, tedy šťastný. Jak já byl v mládí šťastný, když jsem byl na i v ní.
Hezkou neděli. Hanopisy posílejte na moji e-mail adresu, nemusíte každému vyslepičit, jaký jsem pitomec. Kropáč

252951

23.09.2011 14:44

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

Politický nátlak na policii

Kropáč 62.?.?.?

Co se má či nemá určuje vládnoucí politická garnitura. Vedoucí protikorupční policie raději odcházejí ze státní služby. Někdo je Žid, někdo napišme Nežit. Je mi to jedno, horší je, že v tomto případu se ten nežit nemusel bát jakéhokoli postihu a nevystupovat anonymně. Nebo se již bojí toho, že podobná udání vyvolávají antisemistické tendence obyvatel ČR? Co se týká rodných čísel lze je dohledat na serveru pana Cibulky a v evidenci obchodního a živnostenského rejstříku. Všechno na I-netu, avšak jistě se nevyšetřuje z podnětu na ochranu citlivých osobních údajů. Ostaně z článku vyplývá, že ten kriminalista by se tím nejději nezabýval, ale "..až co řeknou nadřízení." Nebo také jen alibizmus? Defekovat na život v takové demokracii

253809

Pokud přistupujeme k jakékoli informaci emočně zatíženi, je lépe se neprojevovat. Někdy v polovině roku 2008 jsem napsal na Zvědavci (již se nepamatuji k jakému článku) velmi krátké doporučení: prodat nemovitosti, nakoupit investiční zlato. Dokonce jsem pak několika tazatelům sdělil I-netové spojení na maloobchodní prodejce v ČR. Kdo mi uvěřil, nakoupil tehdy slitek 50g investičního zlata za 27 tis. Kč. Dnes by jej (kdyby byl v zajetí emocí), může prodat za 52 tis., před týdnem dokonce za 54 tis. Kč. Hrůza, zejména když tyto produkty nejsou zatíženy DPH, což? Je to tedy nejspíš záležitostí víry, pokud neznáte kdo rozdává karty a jak jsou rozdané. Co s námi bude? Nejspíš chcípneme všichni. Ostatně z hlediska dlouhodobé perspektivy jsme již všichni mrtví. Z posledních zpráv 100% odborníků:
19.9.
http://www.ipoint.cz/zpravy/27374534-evropske-cent...
20.9.
http://zpravy.kurzy.cz/283744-pruzkum-bloomberg--z...
4.10.
http://zpravy.kurzy.cz/285624-zlato-uz-ma-svuj-vrc...
Takže, věřte mi, mohu pro naše finanční odborníky doporučit sqělý horoskop:
http://www.forex-zone.cz/fx-astro

254483

05.10.2011 17:23

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

RE: Nebojte se zlata

Kropáč 62.?.?.?

Lze si již jen vylepšit skóre. Vyhrát nelze.

254559

05.10.2011 21:13

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

RE: . s humorem

Kropáč 62.?.?.?

Je líný den v jednom malém městečku. Slunce pálí, ulice vylidněné. Časy jsou nelehké, všichni jsou zadlužení, lidé žijí na úvěr.
V ten den projíždí městem bohatý turista. Zastaví se v hotelu, položí na pult 100 eur řka, že si chce prohlédnout pokoje a strávit tam jednu noc.
Hned, jak turista odejde na prohlídku, majitel sbalí 100 eur a běží splatit dluh u řezníka.
Řezník bere 100 eur a běží splatit svůj dluh u farmáře za vepře.
Farmář hned běží zaplatit dluh u prodavače krmení.
Prodavač krmení jde zaplatit dluh místní prostitutce, které se také těžce dotkla hospodářská krize, a začala poskytovat své služby na úvěr.
Taktéž prostitutka jde splatit dluh hoteliérovi za nezaplacený pokoj.
Hoteliér rychle položí 100 eur na pult, aby bohatý turista nic nezpozoroval. V tom okamžiku se objeví turista a bere si zpět svých 100 eur řka, že pokoje nejsou vyhovující a odchází.
Nikdo nic nevyprodukoval, nikdo nic nevydělal, ale celé město je bez dluhů, a vzhlíží do budoucna s optimismem.

254582

06.10.2011 18:05

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

RE: Nebojte se zlata

Kropáč 62.?.?.?

Děkujeme, Svatý muži.

254653

06.10.2011 20:17

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

RE: . s humorem

Kropáč 62.?.?.?

Chvála nepatří mně. Text mi před časem poslal nějaký "Tralala" e-poštou v MS Word.

254669

07.10.2011 11:18

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

Šablona diskuze

Kropáč 62.?.?.?

skutečných géniů:
1. Nemáte pravdu a jste pitomec, protože máte jiný názor než já.
2. Rozumím všemu. Co jste napsal je pitomost pro mne nesrozumitelná.

254729

08.10.2011 11:23

Novinky v očkování

RE: Myslím že autorka by opravdu asi na takové semináře jezdit neměla

Kropáč 62.?.?.?

"..Ale oni "sektari" ze zvedavce Vase argumenty neuznaji , protoze tu jsme ovladani nejakym zidovskym spiknutim , tu farmaceutickymi loby atd...".
Jasná zpráva: seberte si kyblíček s lopatičkou a jděte si hrát na jiný píseček.

254785

08.10.2011 11:47

Novinky v očkování

RE: Myslím že autorka by opravdu asi na takové semináře jezdit neměla

Kropáč 62.?.?.?

Mohl bych argumentovat. Například metodikou lékařských výzkumů, výsledných statistik, z nichž jsou odstraněny t.zv. rušivé jevy. Jde především o výzkum financovaný granty výrobců léčiv. To před před 30ti lety ještě nebylo. Argumentace dřívějšími úspěchy vakcinace je tedy znehodnocena. Na prvních stránkách novin jsou čas od času důkazy o úspěšných zásazích výrobců léčby do lékařské etiky, včetně stažení různých léčiv z prodeje pro jejich škodlivost, byť "klinicky odzkoušených". O tom, jak řada lékařů léčí choroby a nikoli pacienty a ve skutečnosti vyhání čerta ďáblem, bez idividuálního přístupu k vnímavosti rozdílných organizmů. Jako v ekonomice, léčí se již podle standardů. Atd., atd. Jenže je to zbytečné. Nikoli waterfall, ale ve skutečnosti katarakta.

254789

12.10.2011 22:14

Stevia

K bližší informaci,

Kropáč 62.?.?.?

i ohledně pěstování a léčivých účinků, nahlédněte sem:
http://www.bio-life.cz/clanky/zahrada-bydleni/stevia---rostlina-300x-sladsi-nez-cukr.html
O tom jak korporace negativně ovlivňují trh, lze však nalést řadu důraznějších důkazů.

255073

15.10.2011 11:35

Režisér Oliver Stone: Bankéři pomohli Hitlerovi a nacistům k moci

RE: No nevim

Kropáč 62.?.?.?

Koma Stalin: Za tanky (v bezpečí) slavné Rudé armády - naší (tehdejší) osvoboditelky od německých okupantů, vedené generalissimem Stalinem, přijel celý tehdejší ÚV KSČ, vedený nikoli Gottwaldem, ale Slánským a Geminderem. Geminder neuměl žvatlat ani jak náš dnešní kníže pán, když mluvil o (těch nynějších) komunisických zvěrstvech (M. Horáková a pod.) do Rozhlasu ČSR, tak jen německy a někdo to vždy ruče překládal. Izraeli se dodávaly zbraně i munice o 106, v ČSR se školili jejich vojáci, rozvědky SSSR, ČSR, Izraele měly stejné základní databáze. Všechno se změnilo poté, co šlápnul Pepa na krk sionistům (poslední Stalinova čistka). Následně velmi rychle umřel, Kléma hned po návratu z jeho pohřbu. Tehdy to komentoval Velký Mao z Číny a Tito z Jugoslávie. Od té doby byl Mao revizionista a Krvavý pes Tito.

255204

15.10.2011 18:37

Režisér Oliver Stone: Bankéři pomohli Hitlerovi a nacistům k moci

RE: Rakovského protokoly

Kropáč 62.?.?.?

Děkuji.

255228

17.10.2011 11:44

Následovníci 15M - nová občanská hnutí

RE: Protesty zacaly v NYC ....

Kropáč 62.?.?.?

Ano. Uplynulý víkend v Praze: 300 manifestantů na akci 15M, 10 tisíc lidí si prohlédlo v den otevřených dveří tunel Blanka. Předminulý týden bylo desetitisíce diváků na leteckém dnu, kde se předváděly letouny z ... zahraniční.

255327

21.10.2011 06:51

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

Až si budete pochutnávat na vánočním kapru,

Kropáč 62.?.?.?

vězte, že jeho rodičem je lavór. Tam chovatelé smíchají jikry s mlíčím a hotovo - zaděláno. Stejný úděl mají naši následníci, pokud nepatří k lidu vyvolenému. Můžete si při tom zazpívat koledu: Z rodu královského, nám, nám narodil se.

255685

22.10.2011 22:42

Zločiny neoliberalismu

Video k tomuto tématu

Kropáč 62.?.?.?

Je uloženo tady:
http://www.ulozto.cz/10721133/fakta-o-nwo-webm

Stahuje se to cca 5 min., spouští web. prohlížečem, bez registrace na serveru "ulozto", zadarmo.

255777

Káva pro Zvědavce

59

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 127 čtenářů částkou 20 765 korun, což je 59 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 1

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 1

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 2

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
24,75 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,95 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,96 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,13 Kč
100 maď. forintů
7,78 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 080,90 Kč
1 unce stříbra
423,94 Kč
Bitcoin
226 380,02 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?