Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 2 různá jména: lu.bro, lukas 1009531349.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.02.2011 11:22

Cesta do Argentiny

KAMERA

lukas 1009531349 78.?.?.?

Navrhuji abyste dával krátká, zajímavá videa třeba na youtube. Mělo by být pak možné, je zobrazit i na webu jako součást článku. A já osobně bych takové zpravodajství obrazem a zvukem přivítal. Pokud se Vám do toho samozřejmě bude chtít a bude tato možnost. Jinak záleží na Vás jakou formu zvolíte. [mrknutí jedním okem]

238259

09.04.2011 14:03

Jak je to s vypouštěním radioaktivní vody do moře

RE: Ale i tak

lu.bro 78.?.?.?

Nevím, nerozumímm tomu, nejsem expert, nejsem znalec, ale!!!

Doposud nikomu nevadilo koupat se v mořích a oceánech, větrat v domovech, létat v letadlech, nikomu nevadilo zdolávat vysoké pohoří a nikdo se nepozastavil nad tím kolik radioaktivního prachu je v atmosféře po pokusných atomových výbuších, kolik je kontaminováno mořské vody atomovými bombami odpálenými pod hladinou moře, opět jako pokusy, nikomu nevadilo, že nemají ani páru o tom kolik atomových ponorek bylo za studené války potopeno aniž by byl zajištěn reaktor, kolik ponorek a lodí bylo potopeno po nějaké nehodě, nikdo se nezabýval fakty, že některé společnosti likvidovaly radioaktivní odpad tím, že ho prostě vyklopily do oceánu. A teď když se to nějaké vládě hodí, nebo snad nějakým mediím tak se budu bát???? Je to skutečně katastrofa! Je to však nehoda! A jestli chci zodpovědnost po japoncích prvně bych měl hnád k zodpovědnosti vlády, které vykonaly tisíce pokusů s atomovými zbraněmi. Nebo se pletu?

Asi se platu nejsem jaderný fizik, nejsem člověk znalý problematiky. Ale hlavně nejsem posrany tehdy když si to někdo přeje!!!! [chechtot]

241379

05.05.2011 21:58

Třetí obhajovací řeč

pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!

lu.bro 78.?.?.?

Asi bude lepší popírat než pochybovat.... Kdyby tam příšlo stádo lidí s transparenty tak se nestane nic...

Ale chci se zeptat, někde jsem dříve narazil na video, dokument kde popisovali práve plynové komory ukazovali snímky, které právě popírali jejich možné využití. Nemáte někdo na toto video odkaz???

Myslím, že to bylo na google s českými titulky nebo slovenskymi už nevím.

243444

15.05.2011 20:51

Recept na zdravou snídaní

Co je zdravé?

lu.bro 78.?.?.?

Tak to já vidím zdravou bohatou snídani jinak!

Kidneme pořádny kus sádla na pánev do toho pokrájíme kus bůčku a až se to pořádně rozehřeje a osmahne tak tam přihodíme 3-4 rozšlehané vajíčka......promícháme a podáváme i bez chleba.

Takovou snídani si dejte a nebudete mít hlad ještě v 16:00 odpoledne.

Tak nějak i vypadá dieta Dr. Kwaszniewkeho. A většina lidí co jí drželi si jí chválí a držte se udávají, že zhubli, upravil se jim cukr v těle dokonce mohli přestat užívat léky proti cholesterolu, cukrovce a td...

Možná to na každého jedince působí jinak, ale je fakt, že když jsem se tak prvních 14 dnů stravoval bylo mi skvěle. Když už z nedostatku času to přešlo zpět na pečivo a na sladkosti tak se i dříve dostaví únava.

Ale pravda je, že ovesné vločky mají něco do sebe. Takové vepřové vychované na zbytcích z domácnosti a ovesných vločkách to je jiné maso než to co koupíte v kauflandu!!!

Myslím, že zdravou výživu vymysleli aby se lidé hromadně neotrávili tím svinstvem co dnes prodávají supermarkety. Když sem tam proložíte to omyté maso octem, vychované na chemii a masokostní moučce těmi ovesnými vločkami, trochu to z Vás ty jedy vytáhne.... [velký smích] [velký smích] [velký smích]

244133

24.05.2011 09:10

Právo pochybovat

RE: Rok 1989...

lu.bro 78.?.?.?

NE!!!

244630

05.06.2011 11:19

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

Jednoduche řešení překoná veškerá očekávání.

lu.bro 78.?.?.?

Já bych Vám doporučil asi Jablotron. http://www.jabloshop.cz/maximobil/maximobil-gdp-02-bily Krásný design, nabízí komfort volání jako jakákoli telefonní budka. nemá fotoaparát ani dotykový display, nemusíte se stydět jako s aligátorem naopak budete vyvolávat zájem okolí. Můžete kdykoli říct že nyní s moderní technologií si opravdu připadáte, že nosíte svou office sebou. Dokonce dovoluje odeslat SMS pokud zrovna nemáte po ruce obálku, papír a dopisní známku. Pravda Bude to krabice navíc, ale když už jste tak proti modermín technologiím a nosíte sebou zvlášť kameru, fotoaparát, scanner, tiskarnu, fax, pc pro internet, a td a td tak už Vás toto nijak nezatíží.

Ne samozřejmě to berte jako žert.... Ale zas na druhou stranu!!! Při příštím aktivním zapojení do ochrany osob v obchodních centrech tímto telefonem zneškodníte útočníka jedna radost. Když už ho nebudete moct moderním mobilním telefonem natočit v HD kvalitě na video, vyfotit, zveřejnit a mít tak vlastně důkaz pro případné obvinění zfetovaného utočníka, který Vás poté obviní třeba ze sexuálního obtěžování. [velký smích] [velký smích]

245549

05.06.2011 11:28

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Jednoduche řešení překoná veškerá očekávání.

lu.bro 78.?.?.?

Ještě jen dodám, že přece není problém deaktivovat si u operátora datové tarify. Resp. datové služby. To se pak z chytreho telefonu stává opět hloupý telefon, ale neodesílá žádná data i když má GPS. Neodesílá MMS ani emaily, prostě datově nekomunikuje. Pokud již chcete využívat jeho chytrosti, můžete pak využít třeba připojení wifi.

Ale asi bych neřešil že nechci telefon s připojením k internetu, když nechci platit datový tarif. Prostě bych si zablokoval data u operátora a pak už na mne nic neprozradí ani iphone!!!!

Nebo se pletu???

245552

16.06.2011 12:24

Nevěřím na spontánní revoluce

Mám dotaz.

lu.bro 78.?.?.?

Měl bych zde dotaz na editora. Dostal jsem nedávno mailem text informující o demonstracích na Islandu. Můžete se k tomu vyjádřit? Popřípadě dementovat nebo obstarat objektivní informace?
Děkuji.
Přikládám text mailu:
ISLANĎANÉ JSOU PAŠÁCI !!!!!!

Naše média nás doposud zásobovala do posledního detailu o nepokojích v Egyptě a Libyi. Mlčela však zarytě o revoltách a příkladné ukázce občanské revolty a revoluce, která se odehrála před dvěmi lety na Islandu, kde občané donutili odstoupit
celou vládu i starou politickou reprezentaci a přepsat ústavu.
Právě proto, že případ Islandu je modelem skutečně občanské
revoluce, byl tento případ velmi záměrně ututláván.
Cenzura revoluce na Islandu je nejlepším důkazem, jak se zachází s informacemi, které můžou být co i jen náhodou nebezpečné pro stávající politickou a ekonomickou elitu.

Na Islandu lidé rezignovali na jakoukoliv podobu vlády, velké banky byly znárodněny a bylo rozhodnuto, že lidé ani náhodou nezaplatí dluhy, které vytvořili dosavadní politici, protože je to výhradně problém jejich špatné finanční politiky, ne občanů.
V nové ústavě bylo zakotveno, že přímo občan je hlavním politickým protagonistou, nikoliv politik.
Island je v současnosti nejlepším příkladem mírové a důstojné reakce veřejnosti proti svévůli této moci, která dovedla jejich zem ale i celý svět ke krizi. Nový Islandský model jasně ukazuje, že politici musí mít strach z reakce lidí, pakliže nebudou neustále
jednat ve prospěch nich. Ne ale strach o život ale o především o
svoji kariéru a nahrabaný majetek!

Umlčená fakta o Islandu:
V roce 2008 byla znárodněna největší banka. Měna se zhroutila, trh pozastavil svou činnost. Země zkrachovala.
Rok 2009. Obrovské protesty před parlamentem, lidé donutli k
rezignaci předsedu vlády a celý jeho vládní blok.

Politici volají po splacení dluhu vůči Británii a Nizozemsku a to ve výši 3.500 milionů eur, což je částka, kterou má zem zaplatit v příštích 15 letech s 5,5% úrokem.
Rok 2010. Lidé znovu jdou do ulic a vybojují si zákon o obecném referendu. V lednu 2010 ho prezident sice odmítne ratifikovat, a oznámí, že ho bude konzultovat s EU.

Lidé tedy znovu vyšli do ulic. V březnu se navzdory prezidentovi
konalo referendum, jehož výsledek byl, že 93% lidí odmítlo zaplatit uměle vytvořený a nafouknutý dluh vůči Británii a Holandsku. Vláda byla velmi důrazně donucena k tomu, aby zahájila vyšetřován které mělo jasně pojmenovat právní odpovědnost předešlých i dosavadních státních představitelů za krizi. Výsledek byl takřka okamžitý.Došlo k zatčení několika vedoucích bankéřů a manažerů státních institucí jmenovaných starou vládou. Interpol vydal rozkaz a všichni v podvodech zúčastnění bankéři a manažeři najednou urychleně utíkali z Islandu.

246163

16.06.2011 12:24

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Mám dotaz. pokracovani

lu.bro 78.?.?.?

Lidé Islandu si potom dali dohromady sami svou zcela novou ústavu, která vůbec není kopií staré a zkostnatělé dánské ústavy, především chránící původní prohnilý politický systém jako tomu bylo ostatně vždy doposud. Nové ústavodárné shromáždění složené přímo z lidí volených přímo lidmi, a ne stranami, zahájilo svoji činnost již v únoru 2011 a předložilo návrh ústavy na základě všeobecného občanského konsensu a
doporučení. Musí být ještě schválena parlamentem, který byl vytvořen po nových volbách.
Stručná historie islandské revoluce: vynucené odstoupení celé vlády, vynucené znárodnění bank, obecné referendum na všechno, uvěznění odpovědných lidí za krizi a přepsání ústavy přímo občany a ne zkorumpovanými poslanci zaběhlých stran.

To co se stalo na Islandu, bylo proto velmi nelibě pozorováno mnoha EU politiky jako je Merkelová, Sarkozy, Cameron, Zapatero,
Berlusconi a další a vyhodnoceno jako nebezpečné pro jejich zcela
zkorumpovaný politickomocenský systém. Bojkot informací o skutečné podstatě děni na Islandu byl striktně dodržován
tisíci novináři v rámci veškerého korporátního tisku, rozhlasu a televize. Masmédiím vládní vyjednávači údajně nabídli v některých zemích dokonce i značné daňové úlevy výměnou za mlčení.

Ale přesto všechno se islandská revoluce dále šíří po Evropě.
Postavila se totiž velmi rázně dosavadnímu zcela zkorumpovanému a
dál neudržitelnému systému voleb do "zaběhnutých" politických stran a dává celé Europě i světu lekci z opravdu lidové demokracie. Věřme, že bude časem všeobecné známa a dříve nebo později zcela právem řadovými občany oceněna navzdory vládě lží a pernamentního podvodu od dosavadních politických a ekonomickobankovních elit hnaných především bezmeznou chamtivostí, které v podstatě zapříčinily tuto zcela zbytečnou celosvětovou krizi.

Touha po svobodě, rovnosti, všeobecné prosperitě a spravedlnosti bez nadřazeného elitárství totiž nezná hranic!

Čas k tomu již povážlivě nazrál právě i u nás!

246164

02.07.2011 13:31

Existují dokonalé výrobky?

Tak teď jsem se zasmál!!!

lu.bro 78.?.?.?

Když jsem byl malý kluk, tak nějak více než 20 let zpět, koupila mi Babička mé první hodinky. Byly to mechanické dětské hodinky PRIM.

Babička pracovala jako prodavačka v textilu, ale už si nejsem úplně jistý zda v té době nebyla již v důchodě. Nic méně její manžel, můj děda byl již po smrti. Pracoval jako dělník v továrně.

Tak babička byla vdova, pracovala jako prodavačka a koupila mi hodinky PRIM.

[smích] Která babička, vdova v důchodu? Po kariéře skvělé prodavačky textilu by si dnes mohla dovolit koupit vnukovi hodinky PRIM???
[smích] [velký smích] [velký smích]

247189

10.10.2011 20:14

Budete světu chybět, Steve. Moc

Apple nikdy nebude první

lu.bro 78.?.?.?

Tak už se to vyjasnilo. Nikdo nekopiruje od applu, Apple kopíruje od číny!!!
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/246954-cinane-zacali-prodavat-iphone-5-drive-nez-apple.html
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

254958

S takovýmto přístupem ten kapitalismus nevybudujem soudruzi!!!!
[smích] [smích] [smích]

256887

Káva pro Zvědavce

62

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 118 čtenářů částkou 21 845 korun, což je 62 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 0

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 2

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
25,31 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 017,25 Kč
1 unce stříbra
411,11 Kč
Bitcoin
206 028,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?