Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 730 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, čt, čtenář45, já1, Rixi.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.07.2011 18:14

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: -

90.?.?.?

Tak o tomto tématu tedy moc nevíte.. V Africe je třeba hluboce zakořeněn názor, že pohlavním stykem s pannou se AIDS vyléčí. Samozřejmě se nevyléčí a nákaza se úspěšně šíří dále. Ovšem je to černošská Afrika, ne Afrika severní (muslimská..), pro upřesnění.

248274

19.07.2011 20:36

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: srandykopec

90.?.?.?

Chtěl bych navázat na váš příspěvek a taky využít toho, že se zde rozběhlo medicínské téma. Jaký je názor vědy a čtenářů na vznik a funkci akunpukturních bodů na lidském těle? Mají je i opice? Pokud ne, jak tedy a proč evolučně (???) vznikly??

248397

19.07.2011 20:57

Okupace Řecka bankéři

Trocha humoru

90.?.?.?

Zajímavě humorný, i když třeba pravdivý názor na vznik krize..
http://norbertpuch.blbne.cz/12852-recky-problem-po...

248400

20.07.2011 14:13

Co nám západní média neřekla

RE: Bavorsko právě prožívá zásah klimatickou zbraní

90.?.?.?

Promiňte, ale to je blbost nejvyššího řádu. V této době tam byly zcela obyčejné srážky, jako všude kolem - viz. náš radar v 01.30. Jsou to jen běžná oblaka, nic víc.. Nebo se podívejte na Slovensko včera v noci, třeba 19.7. - 20,00 - 20,30 (dá se to stáhnout), jak tam měli kroupy - bílá barva..
http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/...

248468

20.07.2011 14:36

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: srandykopec

90.?.?.?

Otázku jsem myslel takto - pokud by opice neměly akunpukturní body, tak jsme z nich asi určitě nevznikli (nebo byly opravdu jen jako základní stavební materiál pro vytvoření člověka) - proč by příroda vymýšlela takovou zajímavou věc - někde se píchne nebo přitlačí a jinde v těle se něco vyléčí nebo přestane bolet? Tím, že je snad mají, jste mi mou myšlenku znejistil, tak nevím.. Podle mě jsou to diagnostické body, kde si naši tvůrci ověřovali funkčnost jednotlivých orgánů. A uvedená možnost léčby je pro znalé bonus navíc.. Čili věřím na stvoření člověka vyšší inteligencí..

248471

21.07.2011 14:46

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

90.?.?.?

Ideální je asi dlouhý a složitý text předem napsat třeba ve Wordu, kde to hlásí i překlepy a chyby a pak přes CTRL C+V vložit do Zvědavce..

248565

21.07.2011 15:01

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

90.?.?.?

K Vám a panu Koubkovi - zcela objektivní závěr se nedá sdělit, nikdo z nás nezná absolutně přesný průběh vývoje a výzkumu léku, ani to, jestli není nějak něčím záměrně "modifikován". Kdysi se v diskuzi usneslo, že většina výrobků obsahuje nějaké "kurvítko", které se pokazí a kvůli kterému se musí výrobek vyhodit. A co když léky obsahují něco, co neléčí, ale i mírně škodí?? V tom smyslu nekonečné, celoživotní léčby. A pak myšlenka - berou třeba členové nejvyšších světových elit, třeba zrovna majitelé farmaceutických koncernů, totožné léky, jako obyčejný lid?? Co když mají své speciální šarže, bez vedlejších účinků nebo opravdu vyléčující?? V dnešní době bych se tomu nedivil.. Asi tak.

248567

21.07.2011 15:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: srandykopec

90.?.?.?

Na toto téma jsou dvě varianty - jedna tvrdí, že naši předkové kdysi osídlili zemi a my jsme jen jejich potomci. Asi trochu zdegenerovaní, ale ztratili jsme kontakt s vesmírným centrem.. Druhá je ta, že jsme byli na Zemi stvořeni, viz Sumerové nebo bible. Možná to někdo umí lépe vyargumentovat. A jestli se to vymklo z rukou?? Je názor, že Zemi v současné době ovládají temné síly z jiných dimenzí a těm stávající situace vyhovuje, resp. ji přímo vytváří, protože z naší negativní energie žijí. Opět téma pro znalce..

248570

21.07.2011 15:43

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: srandykopec

90.?.?.?

Něco jsem k tématu už napsal v reakci výše, ale Sumerové snad normálně věřili, že jsme byli opravdu stvořeni bohy pro práci v dolech.. Proč ne, co by na tom bylo zvláštního?? Vždyť každý lidský kolonizátor využíval domorodé národy k otrocké práci. A doufat, že vesmírné civilizace jsou jen humánní, může být nepravdivé. A zajímavé, to sousloví "stvořené k obrazu svému".. Většinou to je asi myšleno tak, že jsme byli stvořeni, abychom se bohům podobali.. Co když je to ale myšleno "svořeni (bohem) pro POTŘEBY jeho??" Když člověk řekne, že si něco "přizpůsobí k obrazu svému", čili tak, aby to vyhovovalo jeho potřebám, záměru atd. A nemusí jít zase jen o kladné potřeby, ale i ta práce pro něj.. Je to zase námět k diskuzi..Ten závěr se zasloužilými roboty je zajímavý, gratuluji !!!

248576

22.07.2011 19:11

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

90.?.?.?

Řekl bych, že se na to díváte ze špatného úhlu. Je rozdíl léčit způsobem "oficiálně schváleným - chemoterapie" a způsobem "oficiálně neschváleným - nějakou alternativou". Pokud léčíte schváleným způsobem a pacient zemře, jste z obliga, protože jste léčil podle předpisu a pacient jen bohužel zemřel. Pokud by jste léčil alternativně a pacient zemřel, třeba proto, že přišel již pozdě a nebyla ani šance ho vyléčit, pak jdete do vězení, protože jste léčil NESCHVÁLENÝM postupem. A kdo schvaluje léčené postupy a léky - farma lobby. Jinak léčba vitamínem C se snad dělala někde v Indonésii a byla to aplikace velmi vysoké dávky nitrožilně. Podrobnosti neznám, nejsem lékař. A vemte si další věc - před léty se psalo o pokusech nějakého našeho onkologa s tzv." devitalizací", kdy se napadená část - tuším střeva nebo žaludek, podvázala a tím, že přestala být zásobována živinami, tato část odumřela bez následků. Pokusy dělal jen na prasatech, na lidech mu to nebylo dovoleno.. Pak lékař umřel a je ticho po pěšině.. Podle mě opravdu farma lobby brání využívání jiných postupů než léčba léky.

248726

23.07.2011 00:29

NATO bude v Libyi poraženo

K Norsku

90.?.?.?

Střílel asi Nor, snad pravda vyjde najevo..
http://www.lidovky.cz/norska-policie-mladik-ktery-...

248757

31.07.2011 17:13

Breivik není superman

Názor pana Bartoše

90.?.?.?

Pokud jste dosud nečetli, tak opět zajímavý článek pana Bartoše.
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/pripad-breivik--...

249590

08.08.2011 20:48

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Ze zkusenosti

90.?.?.?

Taky si myslím, že ve středoevropských podmínkách je tento systém na pováženou. Bral bych to asi jen jako systém pro pěstování zeleniny a ovoce, ale hlavními potravinami v našem regionu jsou brambory a pak obiloviny na mouku a pro krmení zvířat (slepice, šrot pro prasata atd.). Prarodiče hospodařili na 0,6 ha a měli klasický trojpolní systém - na 1/3 brambory, 1/3 pšenice, 1/3 žito. Část byla trvale zatravněna na trávu pro králíky a kozu. Asi co čtvrtý rok děda 1/3 pole nechal odpočinout a zasel jetel nebo směsku, občas krmnou řepu atd. Tato plocha stačila na samozásobení pro cca 6-8 osob. Čili menší plocha není možná a bez práce to taky nejde. Brambory se musí opečovávat a obilí taky neroste jen tak na divoko. Takže asi dva závěry - pro samozásobení je nutná určitá plocha pole, která není zrovna malá a vyžaduje to stálou a časově náročnou práci (v sezóně samozřejmě). Pokud by se pole nechalo svému osudu, zaroste plevelem. Prostě jednoduché to není.

250231

09.08.2011 14:29

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Opovrženíhodný dluh.

90.?.?.?

Mohu Vás potěšit, že bezúročné bankovnictví je předpovězeno na cca rok 2046-2048.. A i celkový vzestup lidstva. Více viz. Proroctví palmových listů.. Takže nezoufejte, třeba se toho i někteří z nás dožijí.. [cool]

250317

09.08.2011 15:28

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Ze zkusenosti

90.?.?.?

Ano je to zajímavé a můžete to být v malém množství i výhodné. Ovšem zase to je jen neobvyklé řešení, protože potřebujete hodně sena navíc. To lze, když máte půl zahrady na okrasu a trávu z ní můžete použít na ty brambory. Nebo od souseda, prostě mimo uzavřený cyklus. Na opravdovém hospodářství ale není (nebo spíše NEMŮŽE být) nic nevyužito a nemůžete třeba pro lán brambor mít jen tak lán trávy. Ta je potřebná na seno a v létě na krmení. Je proto nutné odlišovat ekozahradu (pro potěšení a částečný užitek) a hospodářství pro komplexní samozásobení (i masem a mlékem!!), na kterém jste životně závislý a kdy neúspěch nebo malá úroda znamená hlad.. Jinak děkuji za odkazy, jsou tam věci k zamyšlení..

250319

09.08.2011 15:40

Evropa na kraji propasti

Takové zdravé sebevědomí USA

90.?.?.?

Pádu akcií nezabránilo ani ujištění prezidenta Baracka Obamy o tom, že Spojené státy pro něj vždy budou zemí s ratingem AAA a navzdory propadu zůstávají ekonomickým zázrakem světa.
"Trhy budou stoupat a padat, ale tady jsme ve Spojených státech amerických. Nehledě na to, co říká nějaká agentura, jsme vždycky byli a vždycky budeme země s AAA," řekl.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/business/americka...
No není to úžasné? A pak se můžeme divit, že američané mají o sobě takové sebevědomí..

250321

K Řecku je potřeba brát v úvahu i klimatické podmínky - v takovém horku se skoro nedá pracovat, čili pro to být průmyslovým státem nemá Řecko objektivně podmínky. Něco jak Itálie-na jihu není nic (jako Řecko) a průmysl je na severu. Proto Řecko může žít z turistiky a zemědělství a nikdy nebude tak bohaté jak Německo. Pak ty odměny - nespravedlnost je ve všech zemích a třeba milionové odměny pracovníkům bank vám nevadí?? To je chyba systému, ne Řeků. Ale to hlavní - v dějinách se nic neděje náhodně, čili je předpoklad, že i tato krize jede podle plánu a třeba Řecko bylo vybráno jako obětní beránek první. Nebo se píše, že to je pokusný králík, jak budou lidé na krizové situace reagovat. A že příjde druhá vlna, to asi není potřeba zdůrazňovat, viz třeba dobré stránky..
http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1875952/moodys-...
http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1874604/mobius-...
Bohužel pravé příčiny situace v Řecku se těžko dopátráme a ne vše, co se na první pohled zdá jasné, může být pravdou.

250349

10.08.2011 21:50

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Naprosto zásadní příspěvek,ale chybí metafyzický rozměr našeho globálního bytí!

90.?.?.?

Děkuji pane Dobroděj, že jste nakousl tento ZÁSADNÍ PROBLÉM a sice to, kdo doopravdy vládne světu. Něco nakousl i pan Jansmiht otázkou na ty TŘETÍ!!!. Jsem v tom amatér, ale co tak tuším, tak je to, že světu vládnou bytosti z jiných dimenzí (my jsme 3D, oni 4D a výše..), čili je našimi smysly nejsme schopni vnímat. To dokáží jen někteří, zvláště citliví a duchovně vyspělí lidé. No a tyto jino-dimenzonální síly potřebují k tomy, aby nás dokázali ovládat, lidi na zemi, kteří plní jejich příkazy. Asi jako ve známém filmu "Duch", kdy pan Patrick potřeboval k tomu, aby mohl hovořit se svou partnerkou (ta ho nevnímala) paní Whoopi, která ho vnímala a byla prostě prostředníkem mezi jeho a naším světem. Více nejsem asi schopen vysvětlit, snad se ozve pan Janko, nebo Udo nebo Kysučen, nebo Hoax a trochu nás do tohoto tématu uvedou. Protože pokud DOOPRAVDY nepochopíme, kdo jsme a DOOPRAVDY nebudeme vědět, odkud pocházíme, nemůžeme se dopátrat toho, kam DOOPRAVDY jdeme (jak jednotlivé osoby, tak celé lidstvo).. Moc se přimlouvám za samostatný text k tomuto tématu, určitě se mezi čtenáři najde někdo, kdo by jej mohl napsat.. Moc prosím..

A ještě dodatek - ty cizí entity jsou závislé na negativní energii, které lidstvo vydává, a proto nás záměrně vedou do krize, aby toho negativního bylo ještě více. Jedinou obranou je proto vyzařování pozitivní energie. A poslední doplněk - naše galaxie se více než 1000 let pohybovala v pásmu negativní vesmírné energie a právě v tom 23.12.2012 (což je opravdu významné astronomické datum naší galaxie) nastane zvrat a Země s naší galaxiíí se má přesunovat do jiného vesmírného prostoru, kde bude převládat kladná energie, která bude mít pozitivní vliv na další vývoj lidstva. Snad, doufejme..

250431

10.08.2011 22:10

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

Toto je část Proroctví palmových listů-1

90.?.?.?

Od roku 2011 podle západního kalendáře se krize ještě prohloubí, protože v USA a potom i v Evropě začnou peníze stále rychleji ztrácet svou hodnotu. To bude důsledek nesprávné hospodářské a finanční politiky, která je postavena na falešném základě - na představě neustálého ekonomického růstu. Systém narazí na limitující hranici. V roce 2012 zkolabuje finanční systém USA. Stát již nebude schopen dostát svým závazkům vůči osobám, které zaměstnává. To povede k řetězové reakci a chaosu v celé společnosti. Řada obchodů, továren a bank zkrachuje, stále víc lidí bude bez práce, a tím i bez obživy. Ve velkoměstech bude docházet k nepokojům a rabování, ozbrojené bandy budou řádit také na venkově. Lidé budou umírat. Vláda se pokusí dostat situaci pod kontrolu nasazením loajálního zbytku armády, což se jí ovšem podaří jenom zčásti. Hospodářská situace tak povede k poměrům, které budou připomínat občanskou válku. Tato situace potrvá až do poloviny roku 2017. Pak zasáhnou vojenské jednotky spřátelené země ze severu a nastolí opět pořádek.

Úpadek amerického hospodářství a znehodnocení americké měny dolehnou velmi těžce i na Evropu, zvláště na Německo, které je ve velké míře závislé na exportu. Ačkoli inflace v Evropě nedosáhne takových rozměrů jako ve Spojených státech, budou její
důsledky, především pro chudší vrstvy obyvatel, katastrofální.
Mnoho lidí bude žít ve skutečné bídě. Ve velkých městech propuknou nepokoje, bude docházet k rabování, cílem útoků, nespokojených davů se stanou i veřejné budovy a úřady. Situace ovšem nebude tak dramatická jako v USA, neboť v Evropě není soukromé držení zbraní tak rozšířené; také policie a armády zůstanou vcelku intaktní. Naproti tomu v Americe budou vojáci a policisté, kteří nedostanou výplatu, často revoltovat. V evropských metropolích dojde k bouřím, jejichž terčem se stanou převážně cizinci, kteří se zde v minulosti usadili. Zvlášť krvavé boje propuknou v Paříži a Římě, ale také v Madridu, Londýně a Praze. V Římě vezmou lidé útokem i sídlo hlavy katolické církve. Papeži se zprvu podaří uprchnout, později ale padne do rukou povstalců, kteří na něj nastraží léčku. Nejméně postiženými zeměmi budou Rusko, Čína a Indie, protože jejich hospodářské systémy se budou vzájemně podporovat. Nepokoje v Německu a Evropě potrvají do podzimu roku 2016. Pak budou ukončeny zásahem ruských a čínských vojsk, o který požádají evropští vládci.

250436

10.08.2011 22:14

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

Proroctví palmových listů-2

90.?.?.?

Hospodářskou základnou nové společnosti bude bezúrokový finanční systém, který bude vyzkoušen a pak natrvalo zaveden v roce 2048. (Arabské banky půjčují už dnes peníze bezúročně, protože Korán zakazuje brát úroky; banky místo toho účtují jen poplatky za zpracování podmínek půjčky a vedení účetnictví. Mimochodem, rovněž Bible zakazuje půjčování peněz na úrok - pozn. autora.)
Rozkvět nové společnosti bude podpořen i používáním alternativního zdroje energie. Tento zdroj byl v Evropě objeven a zkoumán již počátkem 20. století, praktického uplatnění však dojde až nyní. Tato energie bude nazvána po svém objeviteli. (Pravděpodobně je myšlena tzv. Teslova energie - pozn. autora.)
Ona energie nepoškozuje životní prostředí tak, jak je zatěžovaly
dříve používané energetické zdroje. Bude také k dispozici prakticky v neomezené míře a její používání bude zdarma.
Půda a vodní zdroje se nebudou nacházet v soukromém vlastnictví. Prosadí se totiž poznatek, že nikdo si nemůže činit majetnické nároky na něco, co tu bylo už dávno před ním a bude tu i dlouho po něm. Nadále však bude mít každý člověk právo mít ve vlastnictví dům, který si koupil nebo postavil. Po roce 2049 dojdou lidé k poznání, že ve vesmíru nejsou sami. Při likvidaci a nápravě škod způsobených přírodními katastrofami budou v Evropě a na Blízkém východě nalezeny artefakty, u kterých se jednoznačně prokáže jejich mimozemský původ. Tento objev bude
mít dalekosáhlý dopad na náboženské a filozofické systémy.
Období od roku 2049 se ponese ve znamení počátku nového, spirituálně orientovaného věku, nadcházející satya jugy.

250438

11.08.2011 21:49

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: souhlas

90.?.?.?

Vážený, a jak můžete vědět, že nenapsal "náhodou" pravdu?? Že to nazval v závěru ironií může být jen zástěrka. Osobně jste s ním nemluvil a nemůžete vědět, jak to doopravdy myslel. Jediný asgument by byl, ukázat skutečná bankovní data mezi GS a Řeckem a vyvrátit to na číslech.. Hodně to připománá film Tři dny Kondora, kde analytik náhodou na něco přišel (sám netušil co) a když to poslal na ústředí, tak ho přišli zastřelit, protože "náhodou" objevil velmi utajovanou pravdu.. Vždyť i blázen může říci pravdu, aniž by si toho byl vědom..

250582

11.08.2011 22:10

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

90.?.?.?

Taky dobrý den a chci se zeptat, zda text "Média, to je hlídací pes demokracie. Proto je naprosto směšné, pokud někdo tvrdí, že by mohla uvádět zkreslené, či nepravdivé informace" myslíte vážně nebo si děláte legraci, zbych se Vás třeba nedotlk..?? Pak obdivuji Vaši bezmeznou důvěru v to, jak nám média vylíčila 11.9.2001. Nechám budovy, ale co ten Pentagon?? Vám nevadí, že nikde nezbyly trosky letadla? Vemto si třeba Smolensk - tam z letadla zůstalo vše, i těla dokázali identifikovat! A v Pentaogonu - našla se tam těla pasažérů???? Pokud si vzpomínám tak ne a Vám to nepřipadá zvláštní??
Jinak obecně - řekl bych, že konspirační teorie se rozmohly až po tom 11.9.2001 a dělí lidi na dva tábory - ty, kteří na ně věří a ty co nevěří.. Je možné, že pak už vidíme konspiraci za vším, ale že by na světě nebyla žádná, to si určitě nemyslím. A děkuji za Zvědavec, kde lze tyto různé události v diskuzi probrat ze všech stran a záleží pak na každém čtenářovi, v co uvěří.

250586

11.08.2011 22:24

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Proroctví palmových listů-2

90.?.?.?

Nevím jak to chodí, ale bral bych to tak, aby banky měly nárok na pokrytí svých oprávněných nákladů, ale ne už přemrštěný ZISK!! Právě úroky jsou vytvořeny za účelem bezpracného zisku.. Ovšem to se v kapitalismu nikdy nestane, protože zde je zisk MODLA a CÍL všeho snažení. Co se týče té energie, tak nevím zda třeba zrovna Vám osobně bude dopřáno ji používat, ta má sloužit jen dobrým lidem a Vy by jste na tom chtěl určitě vydělávat.. Přečtěte si to osobně, stojí to za to, adresa se dá vyhledat na webu. Mějte se..

250590

11.08.2011 22:48

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

90.?.?.?

Dobrý den, zdravím Vás pane Udo, taky pana Kysučana a Janka a další.. S velkým zájmem vždy čtu Vaše příspěvky, protože se dotýkají i jiných věcí, než je na Zvědavci běžné. Často se stává, že diskuze na nějaké obyčejné téma se pod Vaší taktovkou "zvrhne" na filozoficko - mystickou výměnu názorů, kterým občas nerozumím a jen němě zírám, co vše mi je dosud utajeno.. Bohužel, zde se asi nemůžete naplno rozvinout (resp.je škoda, že se Vaše myšlenky ztrácí v balastu nepotřebných diskuzí..), tak se ptám, jestli nepíšete někde na jiné weby, kde se třeba více věnují nepolitickým věcem a tomu, co není zde na Zvědavci??
Děkuji za zprávu..

250595

11.08.2011 23:04

Homo consensionis – člověk konspirační

Co se děje v Anglii ??

90.?.?.?

Spojil bych zde dva náměty - konspiraci a Anglii.. Předpokládám, že většina čtenářů za situací v Anglii nic konspiračního nevidí, tak dám námět do diskuze.. Osobně bych se nedivil, kdyby uliční nepokoje byly vyvolány záměrně s cílem si zde prověřit Velkého bratra, tj. prověřit možnosti počítačových identifikačních metod osob v davu v reálné situaci, na několika tisících osobách. Napadlo mě to po přečtení tohoto článku
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/241357-lon...
Na první pohled je to jasné - policie "nechtěně" někoho zastřelí (ta osoba však byla v podsvětí dobře známá, čili nešlo o bezvýznamou osobu, po které by nikdo neštěkl..) a následné události jsou jen reakcí davu na toto. Jenže co když byla tato osoba (nebo jiná vhodná..)zastřelena nenáhodně?? A že nastala anarchie? Asi stejně, jako kdyby jste píchli do mraveniště - taky by mravenci vystartovali ven a případně vás pokousali. A přiznejme si, že Londýn je takové lidské mraveniště, čili celkem vhodné pro podobný pokus.. A navíc je kamerami prošpikován pořádně.. Co vy na to??

250596

12.08.2011 19:33

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

90.?.?.?

Zdravím, nepsal jste tady před nějakým časem pod nickem "vopice" ?? Máte podobný jízlivý styl, s prominutím.. Ale to nic, nějak to překousneme.. [zmaten]

250674

12.08.2011 19:50

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

90.?.?.?

Pane Vopice, když jste takový znalec 11.9., tak by mě třeba zajímalo, jak ti teroristi dokázali uletět tisíce kilometrů, najít Pentagon a s letadlem skoro "přistát" těsně nad zem a to tak šikovně, že se opravdu trefili do celkem nízké budovy? Nevíte, jestli letěli na autopilota, někdo zda je někdo nenavigoval z řídící věže?? Není mi jasné, jak to mohli tito amatéři dokázat!! Nebo to byli profíci - piloti?? A viděl někdo to letadlo, vždyť tak nízko letící letadlo po dlouhé dráze těsně nad zemí nemohl nikdo přehlédnout! A poslední - jakto že nevěděli, že se to křídlo Pentagonu zrovna rekonstuuje a že je tedy prázdné? Pak to mohli napálit z jiné strany, aby byly oběti z řad zaměstnanců Pentagonu. No není to smůla, řekněte?? Nebo to byla jen výstraha "podívejte, co dokážeme, když nebudete hodní ?? Jestli se to jednou vysvětlí, třeba budete překapen. A nenapsal jste, jestli byly v těch troskách identifikovány ty oběti, nebo se všechny beze stop vypařily? Děkuji předem.. A neberte slovo Boží nadarmo, to je hřích, pokud to nevíte..

250677

Cena zlata roste proto, že klesá hodnota dolaru, protože se jich emituje čím dál více. Viz graf.. Ty skoky v posledních letech jsou známé QE1 a QE2, asi víte, o čem je řeč..
http://research.stlouisfed.org/fred2/graph/?chart_...

250687

13.08.2011 19:04

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Jsem konspirační teoretik a nestydím se za to.

90.?.?.?

Děkuji za Váš názor a chci Vám sdělit, že něco podobného cítím i já.. Chodím zde cca 2 roky a mohu říci, že v prvním období zde bylo pro mě vše nové a otevřely se mi oči v mnoha skutečnostech. Zejména v tomto jsou nepřekonatelné diskuze, tvrdím, že žádný jiný web asi nemá tak vzdělané a sečtělé publikum. Tímto mnohým děkuji..
Ovšem po tom, co se vyjasnily ty základní otázky, tak na povrch zákonitě vypluly nové, podstatně složitější. A o tom se zde opravdu nemluví. Připadám si, jako bych absolvoval nějaký základní kurz o světové politice atd., třeba jako v základní škole, ale místo, abych mohl po dvou letech začít studovat školu střední a tomu odpovídající témata, články se pořád vpodstatě opakují, jen se mění jména, státy či události, ale základ zůstává.. Jako bych se měl pořád vracet do první třídy, čili nemyslí se zde na ty, co chtějí bádat o věcech o třídu výše.. Je to nesmírná škoda, protože nás to vhání do rukou Osudu nebo Matrixu atd..
Prosím tedy pana Editora, aby alespoň udělal jednoduchý test zájmů čtenářů (formou hlasování), co jim zde třeba chybí nebo jakým otázkám by se měl Zvědavec více věnovat. Ono, i kdyby bylo jedno NEPOLITICKÉ téma týdně, tak je to za rok 52 článků, což bohatě pokryje zatím neprobíraná témata. A pokud se ukáže, že o to zájem opravdu není, pak se tomu budu muset přizpůsobit já.
Jaký je názor ostatních čtenářů??

250758

13.08.2011 20:32

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

90.?.?.?

Děkuji moc Vám oběma, netušil jsem, že lze tak snadno vyseparovat přízpěvky podle jména.. Mám co číst na dlouhou dobu.. Jen je úžasné, co technika dokáže - člověk klikne na odkaz, signál doletí někam do Kanady na server, ten prohrabe a najde cca 350 přízpěvků pana Uda a ty mi za necelou sekundu zobrazí.. Až k neuvěření. Ještě že ten internet a pana editora máme.. Tak moc děkuji a případně napíšu na email.

250774

14.08.2011 11:02

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Autor lže

90.?.?.?

Vážený, tak medián si strčte za klobouk, drtivá většina běžných zaměstanců (mimo Prahu) má plat 10-12000. Čili tímto se poměr platu zásadně změní. Pak jste tam zapomněl uvést náklady na bydlení, elektřinu, na léky atd.. Ty vzrostly nepoměrně více, takže to záměrně zkreslujete.. Čili Vy jste asi dost bohatý a soudíte podle sebe. A nebojte, systém jde svobodně do kytiček, takže počkejte tak 3-5 let a budete překvapen, jak bude vše jinak (horší..) A budoucnost lidstva je stejně v nějakém jiném systému, který nebude založen na soukromém vlastnictví, to je cesta do pekel (záměrně nám nastavená).. Mějte se.

250875

14.08.2011 11:26

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

90.?.?.?

Pane Quido, nejhorší je srážka s blbcem.. Nesnažte se ho přesvědčovat, že nemá pravdu, on to není objektivně schopen poznat a pochopit. Šetřete si energii pro důležitěší věci. [smích] [smích]

250881

14.08.2011 19:39

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

RE: inzercia nie je prostitúcia

90.?.?.?

To stejné jsem chtěl napsat.. Jedna kulturní a nevtíravá reklama na den/týden by nás nezabila a šla by pochopit. Jen né proboha jak na Novinkách, to už je spíše nechutně reklamní server..

250932

14.08.2011 20:08

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

90.?.?.?

Děkuji moc za poděkování, od Vás si to cením a zahřálo mě to na srdci.. S těmi lidmi, co to čtou a diskuze se neúčastní, máte bohužel pravdu.. Tak to zkuste třeba zakončit stylem "moudřejší ustoupí".. I když někdy je to na první pohled vidět, že se protistrana vyloženě "dělá", že to nechápe, nebo uměle diskuzi protahuje.. Holt, lidé jsou různí a v takovémto anonymním prostředí, jakým internet je, se s tím musí počítat. Takže Vám přeji hodně pevné nervy... [smích]

250933

16.08.2011 19:00

Homo consensionis – člověk konspirační

Wikipedie a Rusko

90.?.?.?

Dobrý den pane Nohejl.. Někde v diskuzi byl odkaz na Wikipedii
http://cs.wikipedia.org/wiki/Komunistick%C3%A1_str... a když jsem ji prošel, zarazil mě dovětek, že článek je stručný a je tam výzva k jeho doplnění. To mě sice šokuje, jak může být málo podkladů k tomuto tématu, když jsme se o KSSS museli léta ve školách učit, ale to je jedno.. A dá se to editovat.. Proto mě mě napadlo, neměl by jste chuť tu Wikipedii doplnit?? Možná by něktří lidé zažili šok, kdyby jste tam napsal krutou pravdu, jak se věci doopravdy mají nebo měly (třeba Lenin, Trockij atd). Otázkou je, zda a jak moc tím člověk riskuje nebo ne. Nerad bych Vás zavrtal do problémů, samozřejmě.. [smích] [smích]

251141

16.08.2011 19:16

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: K čemu jsou světu kapitalisté?

90.?.?.?

Jen vysvětlení - zaregistrovaní čtenáři vkládají příspěvky přímo, to jen my neregistrovaní jdeme přes "vstupní kontrolu". A nemějte panu editorovi za zlé, že to slovo v rozsáhlém článku přehlédl, je to taky jen člověk. Kdyby tu měla být opravdová cenzura, tak všechno by asi muselo jít přes automatickou kontrolu počítačem a závadná slova by se mazala.. Jinak opačný zážitek - nedávno jsem v návalu zlosti někoho poslal do .... a odeslal. Pak se mi to rozleželo a opravdu jsem se modlil, ať to pan editor smaže, bylo mi to za trapně.. Naštěstí kontrola fungovala a můj příspěvek neprošel. Za to panu editorovi opožděně, ale upřímně děkuji.. [cool]

251144

16.08.2011 19:23

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

90.?.?.?

Pane Quido, nenechte se zbytečně vyprovokovat, protože, jak se říká "Cokoliv řeknete, může být použito proti Vám".. Zdravím.. [cool]

251145

Doporučuji k přečtení. Taky jsem názoru, že hon na Euro má za cenu jeho potopení, aby neohrožovalo světovou dominanci (???) dolaru.. Uvidíme co na to ČÍna, ta chce Euro podržet - bude nakupovat euro dluhopisy, ale tím si Evropu defakto koupí.. Budou zajímavé časy..
Jak se hedgové fondy na Wall Street snaží zničit euro
http://www.blisty.cz/art/59796.html

251196

17.08.2011 18:25

Kletby, vúdú, smrt a moderní doba

RE: DoubleM

90.?.?.?

Vážený, staré dobré časy se už nevrátí a do politiky dneska mluví skoro každý server a čím dál tím i pravdivě.. Proto napsat dneska sólokapra na politické téma asi nejde, lidstvo se probudilo a mnohé prokouklo. Prostě staré časy, kdy odvahu napsat pravdu o všem měl jen Zvědavec a třeba Blisty, už jsou pryč.. S tím se smiřte. Nezbude nic jiného, než hledat jiná témata.. A co máte proti vůůůdů?? Co když je to pravda, že by Vás mohl schopný šaman tímto způsobem zabít?? Asi o tomto tématu nic moc nevíte, pak by jste o tom tak pohrdavě nemluvil. Jinak někdo se pozastavuje nad malou diskuzí. Proto se zeptám - má někdo ze čtenářů praktické zkušenosti třeba s astrálním putováním nebo s kontakty s jemnohmotnými bytostmi?? Pokud ano, děkuji za příspěvek, třeba to zaujme a navnadí i jiné čtenáře.. [cool]

251199

17.08.2011 18:33

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

RE: Placené články vs. návštěvnost

90.?.?.?

Řekl bych, že zatlachat si lidé chodí na Novinky apod. Tady se opravdu věcně diskutuje (výjimky samozřejmě existují, to se nedá nic dělat) a diskuze mi moc pomáhají rozšiřovat obzory a často člověka inspirují k novým tématům.
Jinak v poslední době Blisty zavedly možnost platby přes SMS. To by se mi třeba líbilo, když nemám účet PayPal a do banky taky daleko. Není to námět k zamyšlení? Nebo zavést platby i na diskuze, jako Osud?? I když to by bylo kruté a znamenalo by to zásadní rozhodnutí - zda zůstat nebo odejít.. No a hlavně aby už skončily ty soudy, to je finančně určitě ubíjející, což asi soudci dobře tuší?? Přeji panu editorovi, at se mu začne více dařit.. [cool]

251202

19.08.2011 14:39

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

90.?.?.?

Ano, souhlasím s vámi a velmi děkuji i panu Jankovi za strašně zajímavé téma. A bohužel i za zjevenou pravdu, že pan editor se "brání" podobným tématům.. To mě velice mrzí a naskýtá se otázka, zda vůbec tuší, o jaká témata by mezi čtenáři byl zájem.. Několikrát jsem ho vyzýval k nějaké anketě, bohužel bez odezvy.. Pak se ptám, proč si stěžuje na malé platby, když zde lidi třeba chodí jen ze setrvačnosti, nebo (můj případ), kvůli diskuzím, které se takovýchto zakázaných témat často týkají. Vzato do důsledku - pokud chce mít Zvědavec absolutně podle svých představ, tak si musí uvědomit, že škodí sám sobě, protože zájmy čtenářů mohou být zcela jiné. Nebo jinak - kolik by požadoval za možnost VOLNÉHO půblikování článků od pana Janka?? Pokud řekne že třeba 20 000,- tak věřím tomu, že se zde najde 20 lidí, co po 1000,- okamžitě pošlou (včetně mě). Prosím pana editora, aby na to konečně zareagoval a nestrkal pořád hlavu do písku. Děkuji předem.. [cool]

251326

20.08.2011 19:11

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

Dobrá zpráva..

90.?.?.?

Děkuji za tuto dobrou zprávu, je to super nápad a záslužný počin, archivovat články i s diskuzí v PDF.. Mám o to zájem. [cool]

251433

20.08.2011 20:10

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

90.?.?.?

Děkuji pane Stwora, že jste to vzal s nadhledem. Čili o nějakém hlasováním o tom, zda by čtenáři chtěli i jiná, nepolitická témata, tedy neuvažujete?? A k tomu vysvětlení - je velice elegantní, ale i záludné.. Asi jako odpověď dítěte (nic ve zlém, jen přirovnání), které by řeklo, že do školy nepůjde, že tomu stejně nerozumí a že se proto škola může zrušit.. Tímto ochudí o vzdělání a poznávání nejen sebe, ale i ostatní, kteří jsou na něm a té škole) závislí.. A některé věci člověk nepochopí najednou, doba k poznání musí uzrát a věci do sebe zapadnout, ale když je člověk zcela ignoruje, tak je nepochopí nikdy a do sebe nezapadnou taky nikdy. Děkuji. [cool]

251438

22.08.2011 20:02

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: vývoj stylu boje

90.?.?.?

Souhlasím, taky jsem si všiml, že třeba nálety na Lybii se dělají zásadně v noci. Je to zbabělost nejvyššího stupně, protože v noci lidé spí a letadla nemohou včas vidět. To stejné - bezpilotní útoky v Afganistánu.. Tam by to člověk aspon omluvil časovým posunem oproti USA, přece nebudou jejich operátoři pracovat v noci (tehdy je v AFG. den). Je to smutné a člověk žasne nad tím, jak hluboko někteří lidé klesli. Nebo spíše celá euro-atlantská civilizace??

251609

22.08.2011 20:29

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Otazka

90.?.?.?

K tématu o jazycích Slovanů byl v roce 2009 zajímavý článek zde na Zvědavci, tady je jeho přepis z jiného webu. Co článek znovu uvést??
(Článek na Zvědavci stále je. O Slovanech úplně jinak– Moderátor)
http://www.cez-okno.net/clanok/o-slovanech-uplne-j...
V diskuzi je pak zajímavý odkaz na dalšího badatele.
http://www.novilarastele.com/
A konečně něco o staroslověnštině
http://vedy.sk/sk/staroslovienska_bukvica.php
Možná to znáte, ale třeba pro ostatní čtenáže. Děkuji. [cool]

251611

23.08.2011 16:00

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Otazka

90.?.?.?

Děkuji, rádo se stalo a mě to nic nestálo.. [smích] Ale vážně, na Zvědavci si vážím a cením právě té diskuze, protože ta vždy dokáže nekompromisně probrat a zhodnotit článek. Sto lidí je sice sto názorů, ale nemůže být všech 100 špatně. Kdežto článek může být napsán záměrně desinformačně, však to známe (nemyslím zdejší zprávy, ale jiné weby, samozrřejmě).. A panu editorovi - možná je v archívu ještě více takových článků, které ani časem neztratily na aktuálnosti-zajímavosti a stálo by za to je znovu uvést.. Třeba v rubrice "Obnovaná premiéra" nebo "Našli jsme v archívu" či tak. Nebo i články o něčem, kde se před léty tvrdilo, že se stane to a stal se pravý opak nebo naopak se to doopravdy stalo. Taková nějaká reminiscence.. Ne všechno starší patří do sběru, ale málo kdo má čas ty archívy prohrabávat.. A nic by to taky nestálo.. [cool]

251658

24.08.2011 16:26

NATO krade libyjské zlato, zatímco se Tripolis hroutí

RE: Libye a co dál: Jak jsme se tam dostali a co se stane příště

90.?.?.?

Nevím, nebyl bych až tak kritický, protože nevíme nic ze zákulisí.. Rusko určitě své kroky konzultovalo s Čínou, takže se na něčem domluvili. Kdyby bylo Rusko samo, bylo by to na pováženou, ale ta Čína možná signalizuje, že šlo o něco více. Politika se hraje globálně na celém světě a jak v šachu - taky musíte třeba obětovat střelce, by jste zachránil dámu. Nebo spoléhali, že se Kaddáfi ubrání - Čína má přece v Lybii ohromné investice, které jsou ohrožené. Horší by samozřejmě bylo, kdyby měli s Lybií plán a ten jim nevyšel a dopadlo to jinak, než předpokládali.. Ale do toho nikdo z nás nevidí.. [cool]

251754

26.08.2011 19:25

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

Nejsme v tom sami

90.?.?.?

Pane Pantůček, nejste sám, kdo je současnou situací zklamám. A řekl bych, že zklamaní jsou asi i lidé v ostatních post socialistických státech (možná s výjimkou bývalé NDR, nevím..).A taky lidé ze starých kapitalistických zemí jsou na tom hůře, než v 90.-tých letech. Bohužel, všechny revoluce byly připraveny a vedeny tím směrem, kam to chtěli mocní světa. Po revoluci se říkalo v médiích, že se vracíme do náruče Evropy, kam patříme. Ale nebyla to pravda, staré země se k nám nezachovaly jako k mladšímu sourozenci, ale jako k chudému příbuznému, který je hloupý a nechá si všechno (částečně i vlivem své naivity..) zprivatizovat. Prostě cesta nám byla dána a jako jedna jediná země nemáme šanci jít proti proudu. Viz rok 1968 - nemohla se situace v roce 1989 třeba opakovat, ale s "pomocí" západních zemí ?? A směr toku řídí mocní, ne my. Teoreticky bychom se mohli jako lidé semknout a postavit velké vodě hráz, ale jsme toho ještě schopni?? To je otázka bez odpovědi.. Řekl bych, že lidstvo musí spadnout pořádně na hubu, aby bylo schopno začít znova a líp. Co se má stát to se stane, svému osudu neujdeme. Ale hlavní je neztrácet naději, někdy přece musí být lépe.. [cool]

251951

29.08.2011 19:08

Znásilnění Libye

A co Rusko a Čína??

90.?.?.?

Nevíte někdo, jaké zprávy k Lybii jsou uvěřejnovány v Rusku a v Číně?? Nebo nějaké momentáře apod., pořád se bavíme jen o zprávách z jedné strany barikády (té špatné, bohužel..). [cool]

252174

29.08.2011 23:58

Znásilnění Libye

RE: A co Rusko a Čína??

90.?.?.?

Děkuji Vám i kolegům, třeba tato informace prospěla i jiným čtenářům.. Jinak jsem tam hned narazil na zajímavý článek ohledně gen.mod. potravin, které podle Rusů u savců způsobují neplodnost..
Třeba to zase zaujme někoho jiného..
http://czech.ruvr.ru/2010/04/16/6522834.html [cool]

252190

01.09.2011 18:50

Merkel chce zničit Srbsko zcela

Slované

90.?.?.?

Zdravím, bezesporu je naše skutečná historie asi mnohem zajímavější, než se oficiálně učíme ve škole. Co se týče Slovanů jako otroků, tak to asi byla pravda, už od dob Říma-viz. níže. Taky je třeba zajímavé, že snad původní Etruskové v Itálii mohli být naši Slovanští prapříbuzní.
Co se týče stránek, tak základ jsou tyto Slovenské stránky
http://www.vedy.sk/sk/dejiny.php
pak část je na našich česky
http://leva-net.webnode.cz/products/zamlcena-histo...
Další zajímavosti pak zde:
http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=201...
http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=201...
http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=201...
Je toho tolik, že by jsme se měli vrátit zpátky do školy a vše se znovu a PRAVDIVĚ učit, což se bohužel už asi nestane..
[cool]

252369

07.09.2011 18:37

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: INDICIE

90.?.?.?

Nevím, do zákulisí ruské politiky nevidím já ani vy, ale jak můžete vědět, že to je znamení naivity?? Rusko celkem nic neztratilo, ropu má svou, spíše ekonomicky tratí Čína. A do Ruska je ještě daleko. Pak bych řekl, že tato válka má i "kladné" stránky pro Rusko. Nenávist v Africe a v Arábii proti západu vzrostla, je tu další možné ohnisko dlouhodobé občanské války, která bude finančně vysilovat EU a možná i Nato. Na čím více místech musí NATO a USA válčit, tím více se vyčerpává a rozmělňuje své síly. A to hlavní - řekl bych, že Rusové vyčkávají, protože tuší, že druhá velká vlna krize západu je za dveřmi (osobně tipuji prosinec 2012), takže hrají o čas. Co se stane po tomto roce bude rozhodující. Prostě obětovali pěšáka, aby zachránili dámu. Určitě je ve hře něco většího, jinak by Rusko i Čína raegovala jinak. Čas na otevřený odpor asi ještě neuzrál.. Uvidíme příští a další rok, co se stane. [cool]

252655

08.09.2011 19:55

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: INDICIE

90.?.?.?

V něčem máte pravdu, ale nabídnu možnosti, proč to Rusové nedodali: - někde v jiné diskuzi se píše, že to Rusko a Čína hraje na dvě strany, čili si to nechce rozházet se západem (zatím, opět říkám, že hrají o čas, ten rok 2012 považuji za stěžejní, něco velkého se stane..). - mohli systém dodat neoficiálně, přes jinou zemi (nevím, hádám). - ví, že Írán napaden nebude, a proto nechtěli dodávkou riskovat konflikt s USA. - jsou smíření s tím, že bude Írán napaden a opět nechtěli riskovat konflikt. resp. pokud bude napaden, je pro Rusko lepší dlouhotrvající válka, opět z důvodu vázání sil - nabídli Íránu jinou technologickou pomoc. Možností je hodně a kdybychom věděli čistu pravdu, asi bychom v hodně věcech byli překvapeni. Musíme čakat, události časem vyplynou na povrch.. [cool]

252782

09.09.2011 20:15

Tyrani na troskách

Apollo

90.?.?.?

Chci se zeptat, které Apollo na Měsíci nebylo? To s Amstrongem, tomu bych i věřil, ale co ty další? - viz. zajímavý odkaz.
http://www.novinky.cz/veda-skoly/243904-sonda-vyfo... [cool]

252893

Omlouvám se, ale narazil jsem na něco, co stojí za sdělení, i když to zcela s textem nesouvisí. Týká se to ovlivnování atmosféry a už se s tím ani netají..
http://www.guardian.co.uk/environment/2011/aug/31/... [cool]

252898

10.09.2011 23:42

Tyrani na troskách

Smutné, ale trocha humoru snad neuškodí..

90.?.?.?

Je to sice smutné téma, ale i tak čtenářům zůstává někdy smysl pro humor - viz. pan Říha z Lidovek !!
Ropa + krev = USA
Prostě nemohu uvěřit, že by superslavná CIA, která jinak registruje každý nový hemeroid ve Vondrově konečníku a čerstvě zavedenou plenu v intimních partiiích ministra Švanctrumberka, o ničem nevěděla. Spíše se domnívám, že věděla velice dobře, ale vše nechala proběhnout. Kvůli pozdějšímu přepadení Iráku a zmocnění se jeho ropy.
06.09.2011 16:00
L. Říha

253021

12.09.2011 20:00

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Ještě jedna konspirační teorie.

90.?.?.?

Ano, taky si vzpomínám na to, že se psalo, že se čirou náhodou před tím opravovaly výtahové šachty ve WTC. V tom bych viděl jádro pudla.. [cool]

253205

12.09.2011 20:18

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Potřebujeme ale přiznání demoliční čety?

90.?.?.?

Řekl bych, že Váš příspěvek je nesmírně pravdivý a krásně napsaný. Taková tečka za jednou historickou událostí, která změnila život strašně moc lidem na Zemi. Co se týče budoucnosti, třeba Vás zaujme tento článek. Je naděje, že není všemu dobrému konec, i když asi většina z nás se lepších časů asi nedožije..
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?nazevclanku=pror... [cool]

253207

14.09.2011 19:06

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: To je marnost

90.?.?.?

Taky se zastávám pana Baudyše - věřím, že kdyby ČT věděla, co tam řekne, že ho ani nepozve. Třeba jasná narážka na Kosovo, drogy a Afganistán. Nebo na přepadení Íráku, Lybie, energetické zásoby Ruska atd..
Pokud jste neviděli, doporučuji.. A že ho chtěli zesměšnit, nebo znevěrohodnit některými podpásovými otázkami (určitě záměrně vybranými), to je přece více než jasné..
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10252839638-... [cool] [cool]

253351

18.09.2011 12:03

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jedna z mnoha veci,co nam nerekli, je jen pokracovani stolete cenzury.

90.?.?.?

Pne Nohelj, už se tím netrapte, pro hodně lidí už je případ uzavřen.. A oficiální verze ani nepotřebujeme, že ano. Co se týče těch skříněk, tak u WTC to byly asi armádní speciály bez nich (nač mít důkazy proti sobě..), u Pentagonu se mluví buď o malém letadlu (Cessna atd.) nebo o bezpilotním prostředku (Predátor atd..). Obě varianty asi opět a záměrně bez skříněk. Z tohoto důvodu se nemohly najít. Tím to letos můžeme uzavřít a třeba za 30-50 let se někdy pravda vyjeví. [cool]

253602

18.09.2011 18:51

Jak to bylo ve Varnsdorfu

RE: Operácia Dobrovský

90.?.?.?

Chci se zeptat, na kdy tipujete ten hospodářský kolaps?? Děkuji.. [cool]

253615

18.09.2011 19:49

Tyrani na troskách

RE: Že by se přidala i ČT2 ?!

90.?.?.?

Zdravím, nechci zasahovat do vaší velmi zajímavé a náročné diskuze, ale zrovna dneska Novinky něco naznačily o tom Jaku viz. níže a taky mě nějak blesklo hlavou, zda to nebyly negativní astrální síly.. Má pan udo na mysli tyto věci, před kterými varuje?? Podle vyšetřovatelů letoun s hokejisty "cosi" brzdilo.. Vyšetřovatelé leteckého neštěstí v Jaroslavli připustili, že na letadlo při startu působila zatím nespecifikovaná „dodatečná brzdící síla“, kvůli které se stroji Jak-42 nepodařilo vzlétnout. Informovali o tom pracovníci Mezistátního leteckého výboru (MAK), který v Rusku zjišťuje okolnosti tragédie.http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/244957-pod...
Jinak vaše diskuze čtu velmi rád a nebylo by třeba od věci, kdyby jste si zde založili samostatné fórum, kde by se toto téma nějak soustavně zachovalo a nebylo rozházené po dílcích.. A smělý dotaz - nemohl by třeba pan udo udělat nějaký seminář pro známé i neznámé?? Řekl bych, že by se tu našlo hodně lidí, které to mimosmyslové tajemno zajímá. Co Vy na to?? [cool]

253618

19.09.2011 15:20

Jak to bylo ve Varnsdorfu

RE: Operácia Dobrovský

90.?.?.?

Děkuji, taky to tak nějak vidím. Jsou taky ohlasy, že slavné datum 21.12.2012 nebude konec světa, ale počátek konce dolaru nebo počátek krize západního světa. K tomu je takovéto pěkné video..http://www.youtube.com/watch?v=2N8gJSMoOJc. Horší co bude potom, rok 1933 taky nebyl nijak růžový a že se to nějak podezřele historicky opakuje. [cool]

253662

Prosím, ten rok 2011 je opravdu 2011 a ne 2012?? Čili že něco velkého, třeba v ekonomice, se stane už letos?? Zkuste napsat něco více, pokud můžete. Předem díky. [cool]

253903

Pane Udo, Vaše příspěvky svědčí o to, že víte ve svém oboru podstatně více, než my běžní smrtelníci. A že Vám taky nedělá problém napsat dlouhý příspěvek.. Tak se slušně ptám, mohl by jste občas napsat samostatný článek o tom, co víte, nějak od počátku a tak, abychom taky vnikli do podstaty věci?? Děkuji předem i za ostatní čtenáře (doufám, že nejsem sám, to by mě mrzelo..) [cool]

253906

Zdravím pane Janko, narazil jsem na web člověka, který má výjimečný talent luštit záhady (kryptogramy). Podle všeho rozluštil Voynichův rukopis.. Třeba se Vám to bude k něčemu hodit při tom Vašem pozemském úkolu.. [cool]
http://zlatodej.blog.cz/1003
http://zlatodej.blog.cz/1107/proti-vsem-voynich-ma...
http://zlatodej.blog.cz/1107/perchta-voynich-manus...

254250

04.10.2011 17:49

Tunelování

RE: příliš jednostraný výklad škodí racionalitě

90.?.?.?

Pane, není Vám trochu trapně poukazovat na takové blbosti a nepodstatné věci?? V našem věku takové věci neřešíme, nejsme ve škole.. Pokud Vám to vadí, jděte třeba na web Akademie věd ČR. PS. Ještě jste zapomněl příspěvek oznámkovat!! [cool]

254462

04.10.2011 17:54

Demokracie a diktátoři

RE: Luciferiáni a uhlobaroni spolknou jóóó hořkou pilulku

90.?.?.?

Jen na okraj, podle předpovědi bude tato nová energie k dispozici až v roce cca 2048, takže většina z nás se toho asi nedožije.. Výtah z textu dle níže uvedeného webu, odstavec "Svět za 50 let..."
"Rozkvět nové společnosti bude podpořen i používáním alternativního zdroje energie. Tento zdroj byl v Evropě objeven a zkoumán již počátkem 20. století, praktického uplatnění však dojde až nyní. Tato energie bude nazvána po svém objeviteli. (Pravděpodobně je myšlena tzv. Teslova energie). Ona energie nepoškozuje životní prostředí tak, jak je zatěžovaly dříve používané energetické zdroje. Bude také k dispozici prakticky v neomezené míře a její používání bude zdarma."
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?nazevclanku=pror... [cool]

254464

08.10.2011 10:19

Operace Trojský kůň

RE: .

90.?.?.?

Jakožto čestný a charakterní člověk si nebudu špinit ruce a karmu radami od obchodníka-SPEKULANTA (žeby jiné synonymum pro zloděje??). A lituji jiné slušné lidi, kteří se nechají zlákat lehce vydělanými penězmi, protože "lehce nabyl, lehce pozbyl".. Takže děkuji moc. [cool] [cool]

254779

08.10.2011 10:47

Novinky v očkování

MMS - NENÍ SAVO, to je lež !!!

90.?.?.?

Vážený provokatére, to je záměrná LEŽ !! Savo je chlornan sodný, ale MMS je CHLORITAN SODNÝ. Pokud to nechápete, tak raději nic nepište.
Platí zásada, že je nutné používat přesně koncentrovaný profesionálně připravený roztok MMS (chloritan sodný-roztok 24,5%) a Aktivátor - 50% nebo 10% roztok kyseliny citronové (na každou jednu kapku MMS připadne jedna kapka 50% nebo pět kapek 10% aktivátoru). Takže zařaďte zpátečku..
[cool] [cool]

254780

08.10.2011 17:45

Novinky v očkování

RE: Myslím že autorka by opravdu asi na takové semináře jezdit neměla

90.?.?.?

Pane, pokud věříte v to, že by se o škodlivosti očkování psalo na prvních stránkách novin, tak jste hodně naivní.. Možná tak před 100 lety, ale ne dnes, kdy jsou farmaceutické a mediální koncerny jedna rodina a navzájem se kryjí a sledují společný cíl.. Můj osobní názor je, že původní dobrá myšlenka očkování byla v průběhu posledních let vyloženě ZNEUŽITA k sobeckým zájmům určitých skupin lidí a o prospěšnosti některých očkování (nebo typů vakcín a postupu očkování) se dá docela pochybovat. Podstatou problému je, co očkováním ty elity sledují - zda dobro lidstva (pak jsou vakcíny bezpečné), nebo opravdu jsou jedním z nástrojů depopulace.. Tady je kámen úrazu a nevím, zda se pravdy dopátráme. A o nestrannosti vědců, kteří jsou placeni farma koncerny, mi vyprávějte pohádky.. děkuji. [cool]

254815

08.10.2011 18:05

Novinky v očkování

RE: MMS - NENÍ SAVO, to je lež !!!

90.?.?.?

Zdravím, tak prvně jsem musel vyvrátit tu lež, že se používá SAVO a ne laboratorně vyrobený přípravek. To je sprostá desinformace.. Výsledkem je opravdu silné oxidační činidlo. Jak to funguje nejsem schopen sdělit, nejsem vědec. A na výsledky s jeho používáním si přečtěte osobní zkušenosti uživatelů, nebo to vyzkoušejte sám. A co když je reakce bakteriální (nemocné) buňky na kyslík opravdu jiná, než buňky zdravé?? Jsou věci mezi nebem a zemí, které ani Vy neznáte. Třeba to funguje, i proti názorům oficiální vědy. A pokud chcete opravdu objektivní důkaz, tak navrhněte vědecký výzkum tohoto přípravku, ale pochybuji, že by jste uspěl. Ne proto, že by se prokázalo, že to NEFUNGUJE, ale co kdyby se prokázalo, že to opravdu FUNGUJE!! Dovedete si představit, jak by farma koncerny reagovaly na to, že všechny jejich drahé léky lze nahradit lékem korunové ceny??? Asi stejně, jak by reagovaly energetické koncerny na objev volné energie - okamžitě zavřít do trezoru a vynálezce zavřít do blázince nebo raději zneškodnit. A pokud si vše chcete zkusit na sobě, nic Vám v tom nebrání, třeba jste jen nevěřící Tomáš a výsledek Vás od základů změní.. Za pokus se nic nedá. [cool]

254818

08.10.2011 20:03

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

Dejme slovo odborníkovi

90.?.?.?

Pokud to někoho zajímá, zajímavé stránky o zlatu.
http://www.zlaterezervy.cz/clanky/analyzy-komentar... [cool]

254830

09.10.2011 21:04

Operace Trojský kůň

Nesoudili jsme ho na základě špatných informací??

90.?.?.?

Paní Jarmilo, původně jsem taky pana Janečka odsoudil, ale spíše proto, že je obrazem obchodníka na burze (spekulanta), což nepovažuji za morální činnost. Ovšem pak jsem narazil na tyto dva odkazy, kde hovoří pan Janeček a pokud to myslí upřímně, tak nemusí být špatný člověk a je možné, že chce své peníze smysluplně na něco použít. Odkazy jsou dole a uvádím některé jeho reakce. Já osobně se mu za sebe tímto omlouvám, nemělo by se člověka soudit, aniž ho podrobně neznáme..

1) Příčin korupce v tuzemské společnosti vidí Janeček několik: „Hlavním důvodem jsou pokleslé morální hodnoty v naší společnosti, na které má vliv komunistická minulost a bohužel i činnost našich politických představitelů a reprezentantů. Konkrétně, podle mého názoru má a měl extrémně negativní dopady na blaho této země prezident Klaus. Kromě toho, že v 90. letech v podstatě posvětil kradení, dnes dále korupci zlehčuje a snaží se rozkrádání zastírat. Koneckonců je sám tím “nejlepším” příkladem, a to i na mezinárodní úrovni,“
2) Správná regulace by dle něho měla řešit příčinu problému finanční krize, kdy primárním důvodem je žití na dluh a další zásadní příčinou je tzv. morální hazard, kdy obé způsobilo umělé hromadění dluhů vznikem netransparentních finančních produktů. „Je třeba regulovat a hlídat netransparentní jednání velkých finančních institucí (too big to fail) a jejich riskantní chování, protože v případě problému ztráty platí daňový poplatník.
3) Svět ani burzy v současné době podle Janečka vůbec nejsou v dobré situaci a nepřisuzuje jim ani příliš pozitivní vyhlídky do budoucna. „Obávám se, že světová ekonomika (a potažmo finanční trhy) jsou na prahu těžkých problémů a očekávám těžké zítřky,“ shrnul v rozhovoru s tím, že očekává, že budou následovat hluboké politické a ekonomické změny a doufá, že nedojde až k pravicovému či levicovému extremismu či občanským válkám.
4) Za obrovský problém šéf RSJ označil, že kromě nejisté budoucnosti ani není jasné, jak lze špatnou situaci systematicky vylepšit. „Já se považuji za optimistu, nicméně si myslím, že pokud se něco zásadního nestane – např. lidé masově vylepší svůj přístup k životu – tak situace u nás i v Evropě skončí ekonomickým kolapsem, s následným politickým extremismem a sociálními nepokoji,“ představil Janeček svou vizi možné budoucnosti světové ekonomiky.

http://www.patria.cz/rozhovor/1917542/rozhovor-s-k...
http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1918555/janecek... [cool] [cool]

254891

10.10.2011 21:29

Saharská veľká umelá rieka

RE: A teď k té Kaddáfího propagandě trocha faktů

90.?.?.?

Pane Vojto, jsem z oboru (vodohospodář), takže musím upřesnit - patrně jste přehlédl, že roury jsou z PŘEDPJATÉHO betonu (ev. špatně rozumíte slovenštině), čili předpjatá výztuž v potrubí funguje jako obruče u dřevěného sudu - drží potrubí v celku a vydrží i velké tlaky, podle parametru předpjetí.
Viz. článek - transportné potrubia zložené zo sekcií zo špeciálneho tzv. predpätého železobetónu s priemerom až 4 metre, dĺžkou 7,5 metra a hmotnosti 86 ton (najväčšie predpäté potrubie na svete) skryté pod zemou..
Dále pak gumové (spíše asi pryžové) těsnění potrubí se běžně používá i dnes, pro daleko vyšší tlaky (i 100 m vodního sloupce)..
Pak bych řekl, že projekt musela dělat nějaká západní projektová společnost (snad Francouzi??, zkuste zapátrat) a i technologii dodávaly západní země. Čili pokud je něco špatně, tak ne na straně Kaddáfího. Co se týče ekonomiky, tak vyrobit ocelové potrubí DN 4000 je již pořádný oříšek, nehledě na jeho spojování svary - když se u nás dělal přivaděč o průměru 1600 mm, tak byly na stavbě strašné problény s různou ovalitou potrubí - prostě dvě trubky proti sobě neseděly a nešly řádně svařit - vše se muselo složitě rektifikovat na stavbě. Dále nezapomeňte na korozi oceli, ta je hodně důležitá. Prostě bych řekl, že navržená varianta je velice dobrá a má šanci sloužit dobře. Takže se nesnažte hledat za každou cenu mouchy tam, kde nejsou. U nás by toto nikdy nikdo nepostavil, to mi věřte.. [cool]

254961

12.10.2011 21:43

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

90.?.?.?

Pane Janko, o abecedě lidštiny se zmiňujete již poměrně dlouho, je už někde něco konkrétního k přečtení?? Když tak dejte prosím odkaz.. Ale stejně by to bylo strašně legrační, kdyby jazyk našeho malého národa udělal ve světě díru, to je skoro rouhačská myšlenka, když se všichni učí angličtinu. A můžete nějak naznačit, v čem bude úloha našeho (nebo Slovanského) jazyka spočívat?? [cool]

255069

12.10.2011 21:53

Novinky v očkování

RE: MMS - NENÍ SAVO, to je lež !!!

90.?.?.?

Pana Jobse je mi líto, ale třeba to byl jeho osud, jeho životní cyklus se zde naplnil a nastal čas se inkarnovat do jiného těla.. Třeba. Co se týče té léčby - a chemoterapie by určitě pomohla?? To by se museli dva zcela totožní jedinci (jednobuněčná dvojčata) léčit jeden alternativně a druhý standardně, pak by se dalo s jistou pravdivostí říci, které výsledky jsou lepší. A přiznejme si, že i alternativní léčba má své meze, ze smrtelné postele bylinky nikoho nevskřísí.. Musí se s ní začít včas, nejlépe jako prevence. Ale určitě nemůže uškodit, na rozdíl od některých léků.. [cool]

255071

13.10.2011 15:39

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

90.?.?.?

Děkuji za milou odpověď, až bych řekl, že Český národ si (možná) nezaslouží (nebo zaslouží?) tak významnou úlohu ve světových dějinách. I když géniové a lidé, kteří změnili dějiny, občas taky pocházeli z nevýznamných národů. Ale abychom nebyli náhodou terčem bohemiacaustu, aby se zachoval stávající stav!?!.. Uvidíme. Pak bych se rád zeptal, jaký je Váš názor na tuto předpověď. Roky do 2011 vyšly až překvapivě přesně, 2012 je za rohem.. Ty další pak ale nejsou moc optimistické. Ač laik, tuším, že ti vykladači čerpají informace z "astrálu", takže to neberu jako nějaký nesmysl. Co vy na to?? Děkuji moc.. [cool] [cool]
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?nazevclanku=pror...

255112

14.10.2011 21:07

Přípravy USA na globální konfiskaci „mladých peněz“ a národní bezpečnost Ruska

нато готовится к войне с россией

90.?.?.?

Pro ty, kteří ještě nezapomněli rusky.
http://www.youtube.com/watch?v=cbD4jcTzJDU&feature... [cool]

255181

15.10.2011 18:54

Afghánistán: Deset let bezcílné války

Něco k Lybii, aby nebylo tak ticho před bouří..

90.?.?.?

http://wertyzreport.com/2011/10/14/14-rijen-zapadn.... Může to někdo potvrdit?? [cool]

255230

16.10.2011 10:54

USA daly Izraeli zelenou pro útok na Írán, uvádějí zdroje

RE: tísiciletá hra

90.?.?.?

Příteli, naučte se už prosím vkládat správně odkazy, aby byly funkční.. To se dělá tak, že rokliknete nad okýnkem větu "Jak vkládat odkazy" a přes CTRL C + V vložíte před a za odkaz závorku s URL a v druhé ještě s lomítkem / před URL, čili /URL.. Zkuste to, určitě to zvládnete a sám budete mít dobrý pocit z toho, že jste se zase něco nového naučil.. Držím Vám palce.. [cool]

255265

16.10.2011 11:14

Íránský teroristický komplot: Podvod, podvod, podvod

RE: Je to desive co sa chysta

90.?.?.?

Moc to sem nepatří, ale Euroval slouží zase jen jako přesun peněz k BANKÉŘŮM, neslouží pro lidi. A to pan Sulík ví, stejně i to, že bude nutné další navýšení a tak pořád dokola. Banky celé Evropy jsou zadlužené a Euroval je jako jejich záchrana. A splácet to mají lidí ze zvých daní.. Aby jste se nedivila, až Vám přijde poštou složenka na xxx tisíc Euro, co dlužíte za vklad do Eurovalu.. A pokud byla vláda paní Radičové dobrá, tak si ji zvolíte znovu. Zkuste si třeba přečíst tuto pochvalu na pan Sulíka, možná pochopíte.. http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/hrdina-sulik--na... [cool]

255268

17.10.2011 19:09

O morálce v tržním hospodářství

Je zde někdo ekonomicky a burzovně zdatný????

90.?.?.?

V diskuzi na jiném webu jsem narazil na zajímavý text:: Jen pro zajímavost mrkněte na tenhle graf. Ukazuje, na co sází ti chytřejší z nás. Měli pravdu jak v roce 2008 při burzovním krachu, tak v roce 2010, kdy se provalil ten průser s Řeckem. Teď je situace úplně stejná. Tenhle jev teď není jenom na dolar indexu, ale i na akciových indexech, dluhopisech, zlatu a podobných zásadních aktiv odrážejících averzi k riziku a vývoj globální ekonomiky. Samozřejmě to nemusí znamenat konec světa, ale za každou korekcí bych hned neviděl důvod k optimismu. Teďko se hraje o hodně, hodně větší prachy než nějakej blbej pád Lehman Brothers...
Nápadné je zde rozevírání krátkých a dlouhých obchodů - červená a zelená křivka, jak v roce 2008 a 2010, a to velice strmě. Co si o tom odborníci myslí??
http://www.finviz.com/futures_charts.ashx?t=DX&p=w... [cool]

255353

22.10.2011 17:37

Okupuj Wall Street a „Americký podzim“: Jde o „barevnou revoluci“?

RE: O čo vlastne v tejto dobe ide...

90.?.?.?

Dva postřehy - na téma infiltrace hnutí se zamýšlí i pan Bartoš, takže třeba oba nebudete daleko od pravdy..
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/occupy-wall-stre...

Pak bych doporučoval k přečtení velice zajímavé zamyšlení pana Poltreichta (snad bývalý diplomat) k situaci ve světě a v naší zahraniční politice.. Možná by nebylo na škodu autora oslovit a uveřejnit celý článek zde. Následná diskuze, pokud by se jí pan autor zúčastnil, by mohla být velice zajímavá a podnětná, sám tam naznačuje pár neobvyklých souvislostí..
http://www.blisty.cz/art/60692.html
[cool]

255769

24.10.2011 21:45

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

RE: Ano aj nie

90.?.?.?

Zdravím pane Kysučan, a proč měl někdo zájem to letadlo zničit a usmrtit hokejisty? To tam byla nějaká významná osoba, nebo to mělo být pro někoho varování? Prostě jaký byl asi podle Vás cíl nebo motiv této akce. Kdyby tam zahynul nějaký politik, ministr, nebo průmyslník, tak sabotáž chápu, ale toto mi nedává nějak smysl. Děkuji. [cool]

255868

26.10.2011 20:25

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

RE: Ano aj nie

90.?.?.?

Děkuji Vám oběma, jak (panu) Udovi, tak (panu) Kysučanovi. Vaše skryté diskuze někde vzadu mám nejraději, tam se člověk nejvíce dozví.. Jen mě mrzí, že nás není více, kteří by Vám kladli otázky, protože člověk se pak cítí trapně, že je moc zvědavý.. Měl bych tedy zásadní dotaz, zda to už konečně pořádně chápu. Začnu trochu ze široka (snad pan editor promine, slibuji, že pošlu koncem roku finanční příspěvek...). Jakožto technicky vzdělanému člověku a milovníku klasické sci-fi mi není zatěžko připustit, že existují ve vesmíru jiné civilizace, atd. atd., nebo že i na zemi probíhal vývoj lidtsva trochu jinak, než tvrdí oficiální věda (vesmírné osídlení, Atlantida atd,). Ale pořád se pohybuji v rovině materiální, tedy 3D. Až v poslední době narážím na stále více článků a nárážek, že existují nějaké jiné vesmírné dimenze, lidskými smysly nezachytitelné (4D, 5D, 6D atd.), kde se vyskytují jak kladné, tak záporné "entity". A v tom je zatím mé dilema, že se mi těžko chápe, že by mohl existovat nějaký rozumný "život", či jak to nazvat, jen v energetické podobě, bez těla. Ev. jedině, že je nevidíme svýma očima, že jsou mimo naše viditelné spektrum. Takže se ptám, pokud mohu, zda ten GPP je myšleno opravdu něco mimo naši dimenzi, či schopnosti vnímání. Pak tedy i to slavné oko patří taky někomu "odjinud"?? Chápu to dobře nebo ne?? A co se týče těch nabíjení matric negativními emocemi - někde jsem už opravdu četl, že tyto negativní entity se živí našimi negativními reakcemi (energiemi). Je to tedy opravdu tak?? Prostě něco o tom tuším, ale potřebuji konečně záchytný bod a potvrzení od někoho, komu mohu věřit, čili od Vás dvou.. Pak bych se vydal dál. Děkuji předem. [cool]

256008

29.10.2011 19:25

A co dál, Stworo?

Každá rada drahá

90.?.?.?

Dovolil bych si taky napsat několik potřehů.
Prvně si myslím, že je naší morální povinností panu Stworovi ještě jednou pomoci. Copak se zde nenajde třeba 100 lidí, co by poslali 500-1000,- Kč? To není v dnešní době nic moc a dá se nasbírat cca 50-100 000,- Kč, což by snad na dobu, než se věci vyjasní, mohlo stačit.
K soudu - řekl bych, že jsou dvě cesty - cesta Jana Husa - za svou pravdou stát a skončit na hranici. Nebo cesta G. Bruna (a přece se točí..) a sklonit hlavu, i když morálním vítězem bude pan editor. Nebo třetí, vyčkávací, s nadějí, že se v příštím roce stane něco, co tuto kauzu přehluší (velká krize, válka, občanské nepokoje atd.). V každém případě bych doporučoval si promluvit s panem Bartošem, ten to tady zná nejlépe a možná dokáže poradit. Viz. článek http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/berkovo-....
Pak, i když to asi vzbudí posměšky, doporučuji poradu s panem Baudyšem, co on v budoucnu vidí. Protože vše, co se ma stát, se nejprve projeví v astrální rovině a on to snad dokáže zjistit..
Ke Zvědavci - stalo by se něco, kdyby skončil?? Konec světa by nebyl, přešli bychom někam jinam. Je bohužel pravdou, že už není jediný, který odhaluje věci za oponou. Nejcennější je zde opravdu diskuze, jak bylo již výše uvedeno, zejména stálic (pan UDO, Kysučan, Nohejl, Moudrostrak, Janko a další..). Na každý pád bych ale prosil, zda by šel archív i s diskuzemi převést do PDF a dal se stáhnut (zakoupit..). Toho by bylo strašná škoda.. Pokud bude rozhodnuto, že se pojede dál, opět doporučuji udělat mezi čtenáři průzkum, co by zde chtěli-nechtěli. Má-li být atraktivní pro čtenáře, měl by být podle jejich přání. Pak mi připadá, že i článků je zbytečně moc, klidně stačí 3-5 týdně. Informací je tolik, že se zprávy i dublují na vícero webech.. Pak třeba přejít i na systém, že se zde dá jen odkaz na jiný web, kde si článek přečteme, a zde bude jen diskuze o tématu.
Pak oprášit i některé články z minulých let, třeba mají svou hodnotu, resp. co se psalo v diskuzi a co se pak doopravdy stalo.
To je snad vše, snad něco z toho bylo inspirující.. [cool]

256220

31.10.2011 19:00

Záhadná ruská duše

RE: Rusové

90.?.?.?

Zdravím pane Udo, trošlu tímto navážeme na naši debatu o Jaroslavli.. věřím, že to pochopíte z přiloženého odkazu, kde je to řečeno lípe, než bych to napsal sám.
http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content...
Krátký úvodník: Do původní vysoce duchovní civilizace Atlantidy byly postupně implementovány vysoce destruktivní modely jednání (Matrix). Vetřelci velmi inteligentně a cílevědomě vkládali do vzorců jednání tehdejších lidí touhu po hromadění majetku a touhu pro ovládání a manipulaci jiných.
Takže kdo může být a odkud asi pochází ten GP??Třeba to není tak jednoznačné, zda se jedná opravdu o entitu z masa a kostí.[cool]

256309

01.11.2011 18:03

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

90.?.?.?

Pane Koubek, spíše je dotaz, proč tak narůstá počet různých onemocnění, třeba tou HPV, a to u pořád mladších lidí!!!. Bylo to i před 20-30-40 lety?? Otázkou je, zda něco někde nezpůsobuje-neiniciuje záměrně tyto nemoci (přísady v potravinách, v lécích, v kosmetice atd.), aby se pak mohly nákladně léčit?? Děkuji.. [cool]

256403

02.11.2011 19:59

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

90.?.?.?

Dívejte, třeba je zakopaný pes v tom, že vakcíny před 30-40-50 lety (co jste dostal vy), byly úplně jiného složení, než dneska. Osobně si myslím, že očkování je dělání z dětí budoucích pacientů a tím si farma lobby připravuje půdu pro nekonečné zisky. Další věc je, jak se píše jinde v diskuzi, možná záměrná genocida bílého plemene lidstva (abych nebyl rasista, používám jiné slovo..). Velmi důležitý by byl poznatek, zda je ono povinné očkování nařízeno i v jistém blízkovýchodním státu. A zda se používají identické vakcíny. Pokud ano, je možné uvažovat, že je tedy očkování myšleno v dobrém a neškodí a že má pan Koubek pravdu. Pokud ne, tipuji na tu záměrnou depopulaci a trvalé zisky.. A ještě bych dodal, že vakcíny pro chudé země (obyvatele) nemusí být totožné jak v zemích bohatých (pro bohaté lidi). Prostě řízená selekce.. [cool]

256488

04.11.2011 19:43

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

90.?.?.?

Paní Blažková, gratujuji, to je zásah do černého !!! Možná bude mít pan Koubek stejnou odvahu, jak ten ubohý úředník, co vypil ve Fukušimě tu vodu.. Ovšem měla jste napsat, že chcete být OSOBNĚ přítomna tomu očkování, zfalšovat se dá i to potvrzení.. Ještě jednou oceňuji Váš smysl pro humor..

[smích] [cool]

256572

05.11.2011 10:01

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

90.?.?.?

Pěkný den, je schvályhodné, že se věnujete takovémuto závažnému tématu a máte snahu se dopátrat pravdy. Ale bojím se, že že skutečná pravda (výsledky laboratorních a klinických testů, složení vakcín atd.) je uzamčena za těmi nejpevnějšími trezory farmaceutických firem a není šance se k nim dostat. A udělat nějaký objektivní a nezávislý klinický srovnávací test je pro kohokoliv skoro nemožné a i kdyby se provedl a ukázal jiné výsledky, než oficiální, nikdo mu nebude věřit. Nejsmutnější na tom je, že zdravotnictví už není služba lidstvu, ale stálý zdroj peněz. A věřit, že se farma lobby chová morálně?? To je asi stejné, jak si myslete, že se světové banky chovají morálně. Ty jsou schopny uvrhnout do chudovy celé země a kontinenty, jen pro svůj zisk. V těchto směrech se nejvíce ukazuje morální bída "mocných" tohoto světa. Čili můj osobní závěr je, že každé očkování může být potencionálně nebezpečné a ztráty větší než přínosy. A na to, které je našimi politiky nejvíce propagováno nebo nuceno, bych dával právě velký pozor.
Na závěr ještě jedna věc pro znalé - je nějaká studie, která by sledovala používání antikoncepce a vznik rakoviny DČ?? Nic bych za to nedal, že nárůst rakoviny po revoluci je způsoben masovým používáním AC děvčaty, již od puberty. Co můžou udělat každodenní dávky hormonů za 5-10-15 let?? Možná by paní admin mohla uspořádat ankety mezi ženami, které mají RDČ, aby napsaly, kolik let užívaly AC. Zrovna jsem zjistil, že v blízké rodině mají dvě ženy 23 a 25 let tuto RDČ, a obě užívaly od 15-17 let AC. Na každý pád přeji hodně štěstí a pokud se dopátráte pravdy, ať se podaří ji zveřejnit a šířit mezi lidmi. [cool]

256604

07.11.2011 16:47

Můj vztah k Židům

RE: Clanek je zalozen na osobnich pocitech,ale, neodpovida zkutecne pravde.

90.?.?.?

Pane Nohelj, to je zatím jen úvod, pokud jste dobře četl, bude to mít pokračování - "v chystaném trojdílném textu".. Nesmíte být tak netrpělivý.. [cool]

256728

09.11.2011 19:10

Můj vztah k Židům

RE: některé historické písemnosti k tématu

90.?.?.?

Pokud mě pamět neklame, tak max 3-4 měsíce nazpět tu byl přímo článek o tomto kameni. Možná pane editor připojí příslušný odkaz.. [cool]

256851

13.11.2011 19:08

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

90.?.?.?

Zdravím, něco podobného se stalo i v ČR, proběhlo to ale bez většího zájmů veřejnosti.
http://www.novinky.cz/domaci/249799-firma-kvuli-vy...
Možná bych to uzavřel takto - asi se nedá tvrdit, že očkování je na 100% škodlivé, ale nebezpečí spočívá v tomto:
- světové farma firmy nejsou plně kontrolované a kontrolovatelné, takže zde není jistota, že pracují ve PROSPĚCH lidstva, nebo ve prospěch maximalizace zisků
- není zcela jasné, zda je nutné očkovat proti každé blbosti (maximalizace zisku), nebo opravdu jen proti prokazatelně nebezpečným nemocem. Co by se třeba stalo, kdyby se očkovalo u nás jen třeba proti polovině dětských nemocí?? Co kdyby se náhodou zlepšil zdravotní stav dětí??
- je zde nebezpečí ZNEUŽITÍ očkování, ať už z jakohokoliv důvodu. Třeba v duchu - kdo byl naočkován i nenaočkován proti ptačí chřipce - přežil. To stejné proti prasečí chřipce. A nyní příjde třeba "ovčí" chřipka a POZOR změna - kdo se nenaočkuje a nebyl naočkován proti předchozím dvěma, tak zemře. Kdo 3x poslechl a je tedy vzornou ovcí, přežije a bude svědomitě sloužit systému. Je to paraniodní, ale nechtěl bych se toho dožít.. [cool]

256987

13.11.2011 20:07

Světová měna a světové dluhy

Zajímavé odkazy..

90.?.?.?

Přikládám dva odkazy i pro budoucnost..
První je ve věci Řecka - Finanční trhy se tedy snaží zajistit, aby vlády v zemích s problémy zachraňovaly lokální banky. Bojí se, aby ještě další země nešla islandskou cestou. Islandská vláda se rozhodla nezachraňovat banky, ale nechat proběhnout jejich klasický bankrot se všemi dopady na věřitele. Vklady občanů byly zajištěny stejným způsobem, jako jsou v ČR – tedy systémem pojištění vkladů. Další věřitelé bank ale již utrpěli ztráty. Island byl ale malá země i v porovnání s Řeckem.
http://proinvestory.cz/politika-rozhodne-kdo-se-do...
Druhá je z jednání EU-Čína: Evropská unie odmítla čínské podmínky pro poskytnutí úvěru na stabilizaci zóny eura.
http://czech.ruvr.ru/_print/60254348.html [cool]

256990

14.11.2011 16:36

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Ani jedno, ani druhé, ani třetí

90.?.?.?

K panu Babišovi doporučuji článek pana Bartoše.
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/uz-i-babise-dost...
Vypadá to jako náhrada za VV - ty propadly a tak se na ně může kydat ta největší špína (i když možná oprávněně, kdo se v tom má vyznat..). Pak je varující, že pan Babiš nechce připustit vládu ČSSD. Úkol je jasný - nahradit VV, přilákat lidi, kteří mají dost korupce, ale pak se zase spojí do vlády s ODS a TOP 09 a nic se nezmění. Podle hesla - Kdyby mohly volby něco změnit, už by je dávno zakázali.. [cool]

257026

17.11.2011 00:23

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: co se v Iránu děje

90.?.?.?

Není Vám aspoň trochu trapně?? Běžte si hrát s bábovičkama na píseček a ne mezi dospělé a slušné lidi. Prostě běžte do p...! Mějte se tam pěkně.. [cool]

257148

17.11.2011 00:30

Válečná mračna nad Íránem

Není to jen strašení ??

90.?.?.?

Známý politolog pan Immanuel Wallerstein předpovídá, že v dohledné době nebude Írán napaden .. Možná je to jen metoda psychologického nátlaku a vystresování íránské vlády a armády.
http://www.blisty.cz/art/61000.html [cool]

257149

17.11.2011 15:35

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: Co se (ne)děje na Zvědavci?

90.?.?.?

Nevím, pana Moudrostraka osobně neznám, ale je patří mezi stálé diskutéry a jeho názory jsou většinou velmi přínosné. Já jsem ho bránil proti sprostému podpásovému napadení. To se tady nedělá. K panu Babišovi se pan M. možná upnul neprávem, ale nikdo není dokonalý a i mistr tesař se někdy utne.
Co se týče Vás, pokud máte větší přehled o světě a "umíte pracovat se získanými informacemi", nic Vám nebrání se tady exponovat a přispívat. A jakou osobně změnu myslíte, to je široký pojem. [cool]

257178

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 0

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Měnové kurzy

USD
24,66 Kč
Euro
27,03 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,90 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,94 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,09 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 137,98 Kč
1 unce stříbra
421,21 Kč
Bitcoin
218 040,10 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?