Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, rem, šestý rozměr.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.03.2011 17:13

Svět po Fukušimě: popírání jaderného rizika pokračuje

RE: Článek obsahuje prvky demagogie.

rem 89.?.?.?

Pro 7 mld. hlav na planetě energeticky neřešitelné. Jediná cesta vrátit populaci max. na 2 mld.

240061

29.03.2011 21:15

Daně, daně a zase daně

RE: spirála dějin

89.?.?.?

Velmi dobre. Už aby to bylo a hovno sapiens zmizel z povrchu zemského. Tento podivuhodný druh si planeta opravdu nezaslouží.

240692

14.04.2011 21:22

Potřebujeme nového Erharda

Potřebujeme nového Erharda a možná i Pinocheta

rem 89.?.?.?

Po 20-ti letech máme naprosto zdevastovaný a degenerovaný systém, cíleně vytvořený úzkou skupinou nedotknutelných figur, ovládajících ekonomiku a politiku. Mají pod palcem policii (nic proti nim se nevyšetří), státní zastupitelství a soudy (nic proti nim se neodsoudí). Teď se už perou bez skrupulí před očima svých "voličů" i sami mezi sebou, protože penězovodů od ovčanů je jen konečné množství a nenažranost zúčastněných na stříhání ovcí se zvyšuje. Ale strach nemají, není z čeho. Dobře vědí, jak to tady bylo v roce 1989. Organizované předání moci od komančů komančům a k tomu vybrané, vychované, ze začátku vděčné a potom vstřícné skupině vyvolených proběhl hladce za jásotu pečlivě usměrňovaného obyvatelstva s ideály a vírou na lepší budoucnost. Dokonce si to nechali i odcinkat klíčema - to spojuje národ a funguje - pravda a láska zvítězí, nejsme jako oni, a tak podobně. No a tak jsme se dostali až do dnešních časů, kdy si tito političtí kašpaři odleva doprava pod taktovkou "ekonomických elit" mohou dovolit cokoliv. Myslíte, že je třeba mít strach z občanů, kteří se dokázali naposledy opravdu sjednotit k odporu proti Hitlerovi v roce 1938? Konečně, i to jim naše tehdejší politická reprezentace odpískala...
Naši mocní a všehoschopní jsou přesvědčeni, že jsme opravdu ovce. Nebo se mýlím? To by bylo jenom dobře. Kde ale dnes najít toho Erharda?

241853

02.05.2011 22:01

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

Nepleteme se...

rem 89.?.?.?

Myslím, že se vůbec nepleteme (nepletete). Něco velkého a nepříjemného se musí stát a hodně rychle, protože loutkáři už přes mainstream média a ty své vládní kašpary dlouho JIMI a JEJICH žoldáky "vysmívané konspirační teorie" nedokážou udržet na uzdě. Když hledáme hlavní cíl vládnoucích elitních klubů, kterýpak to asi je? Už delší dobu (alespoň pro mne) ten, že si uvědomili nemožnost koexistence 7 miliard lidí na planetě. To JE ohrožuje. Špatně se to ovládá a moc to žere zdroje. Takže podle mne je high light motivem JEJICH snah a JEJICH hlavním cílem drastické snížení populace. Když se kácí les, lítají třísky. Ale při dnešní technologické úrovni to možná už dokážou udělat pro sebe "výběrově tím správným způsobem".

243168

05.05.2011 06:17

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

RE: Je konec.

rem 89.?.?.?

Svět ovládají sotva 2 promile individuí a kolektivní rozhodnutí té obrovské většiny neexistuje, to je bohužel fikce.

243397

16.05.2011 18:57

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

RE: Lidé, probuďte se!

89.?.?.?

To už je přímo státnice fantasmagorů. Jak zpívá Dan Landa: "Je čas odejít..."

244195

18.05.2011 20:43

Pozor na stavění strašáků

RE: Planeta již je zachráněna, jenom novináři to ještě nevědí

rem 89.?.?.?

Milý vážený pane, i kdyby jste měl nakrásně pravdu a ještě k tomu byla zítra zázračně představena fungující technologie na získávání "Teslovy" volné energie, myslíte, že by dnešní vládci světa (superbanky, ropné a plynárenské korporace, celý podvodný OZE byznys) dovolili tyto technologie zavést do komerčního užívání "ve prospěch lidstva"? Na čem by pak vydělávali, koho odírali? Dnes tedy určitě ne, možná tak za 2 století, ale to už bude tenhle podivný biodruh, zvaný člověk, pouhou epizodkou historie této planety.

244340

19.05.2011 20:48

Kdo chce klid a mír, ten je vždycky zneškodněn

RE: Bylo to jinak...

šestý rozměr 89.?.?.?

To ale vůbec není chatrná konstrukce. Nejlepší byznys pro ten spolek grázlů (říkejme jim opět Svinějisté) je válka, při které Svinějisté financují obě strany. Tak to bylo, je a brzy zase bude.
Slunce v duši [smích]

244385

25.07.2011 21:56

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: Vladimíre, tohle je opravdu FALSE FLAG

rem 89.?.?.?

Souhlas, funguje JIM to pořád stejně a osvědčeně. Čím větší tragédie a šok pro většinu lidí, tím líp pro NĚ.
1. Lekce Norsku - "Libyan show must go on"
2. Rozeštvat lidi ještě více mezi sebou - "Rozděl a panuj"
Další podrobnosti kolem této pravděpodobně další "false flag" na:
http://tarpley.net/2011/07/24/norway-terror-attacks-a-false-flag/

249027

26.07.2011 20:02

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: je jedno jak se to stalo a kdo to udělal

rem 89.?.?.?

To je přesně do středu terče.
Snad až na ten marx-chlév, ten byl poplatný a "dobře" posloužil v jiné, minulé době. Dnes je to globální korporátní despotismus.
Minulost, jak správně uvádíte, nezměníme. Obávám se však, že s našimi prostředky (zatím ještě internetem) nezměníme ani budoucnost. ONI už vlastní vše. Za pár stříbrných i duše JIM oddaně sloužících vykonavatelů, poskoků a kašparů. Ti už nás, všechny ostatní, dávno prodali...

249149

27.07.2011 18:34

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Test

rem 89.?.?.?

Máte naprostou pravdu, všechny ismy i všechna umělá, cíleně pokroucená a úzkou skupinou (nad)lidí účelově vytvořená náboženská dogmata, jsou jenom iluze. Nicméně tyto iluze super zabírají a nesou stále více plodů pro TY, co je stvořili a s obrovským úspěchem tyto iluze cpou do hlav většiny. Tak to bylo od dávných dob lidské společnosti na této planetě, tak to je a bude i dál. Jak tomu bránit, jak to změnit? Obávám se, že ač s Vámi souhlasím (většina by měla táhnout za jeden provaz...), je to utopie. Nejste ve svém nadčasovém vnímání reality (spíše MATRIXU) a pozitivním myšlení určitě sám, ale patříte ke zcela zanedbatelné minoritě, aby šlo otočit vnímání a myšlení zbylé obrovské většiny otroků (oveček, chcete-li). V dnešní době je to ještě umocněno faktorem obrovského nárůstu populace (v polovině 20.století nás bylo asi 2,5 mld., dnes téměř 7 miliard. A s malým zjednodušením platí rovnice:
Kvalita lidské společnosti = konst. / množství lidí na planetě
Aby se pak nedařilo elitám vymývat mozky většině...

249239

12.08.2011 21:47

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

Bohatí a chudí rabující paraziti. A ti ostatní.

rem 89.?.?.?

To je jen zákonitý vývoj a důsledek hluboce nemocné společnosti, systému. Úpadek školství, neexistující výchova v mnoha rodinách a dnes již také hodně dětí, rodicích se do prostředí, kde svou úplnou rodinu nikdy nepoznají, kult násilí, agresivní reklama, vymývání mozků mainsteamem pod kuratelou globálních finančních a korporátních „elit“, absence pozitivních vzorů a vzorců chování, pochybné vnímání pojmu „lidská práva“. Společnost bez kultury nebo s pokryteckou kulturou.
Jak může prosperovat a dobře koexistovat společenství lidí, kde 10% nejbohatších parazitů vlastní 90% všech hodnot, 20% nejchudších parazitů nepracuje (velká část z nich vlivem výše uvedeného „vkladu“, který jim dal do vínku od narození systém) a i kdyby chtěli pracovat, práce pro ně není. A 70% ovcí to všechno platí. Zvyšující se počet důchodců, „zatěžujících“ systém, nezapočítán.
A trendy? 10% podíl bohatých parazitů pomalu klesá (přesto jejich podíl na celosvětovém vlastnictví hodnot stoupá), 20% podíl chudých parazitů rychle roste. Procento otroků, kteří to všechno platí, klesá.
Závěry pro blízkou budoucnost si jistě každý udělá sám. Já to vidím na tvrdý restart systému [smích]

250692

25.08.2011 17:36

300 let spiknutí

rem

89.?.?.?

Velmi přesně a s patřičným nadhledem popsaná "fikce". Po staletí stále stejný, profláknutý, ale skvěle fungující scénář. Krize - válka - obnova - krize - válka - obnova...
Krize - bohatneme, válka - bohatneme 2x, obnova - bohatneme 3x. Že by následovala prosperita pro většinu? Jen to ne! Rychle znova dokola. Krize - válka...
A ovce zírají, přisluhují, chudnou, válčí a umírají tu ve jménu toho a tu zase onoho. Dnes mohou dokonce "demokraticky" mečet.
Pro děti není žádnou velkou výhrou, vybrat si k narození právě tuto planetu s podivnou lidskou společností, zatím se nebránící zlu...

251835

12.09.2011 00:59

Zbankrotovaná Říše udržuje tisíce základen v zahraničí

US Army je jen sval

šestý rozměr 89.?.?.?

To přirovnání o Americe už se tu v jiné diskusi objevilo. A je super přesné. Americká armáda (v podstatě celé NATO) je jen poslušným svalem, přijímajícím podněty, rozkazy a ovládaným globálním finančně-korporátním mozkem. Mozkem bez zábran, bez skrupulí, bez základních morálních a všelidských hodnot. Tato novodobá hydra, ovládající svět, využívá všech dostupných možností a technologií ke své "technologii moci". Navíc se měla čas z historie poučit. Proto srovnání s pádem starověkého Říma trochu kulhá. Zdá se, že většina lidstva je v pasti. Jejich osudy jsou v rukou hrstky všemocných sociopatů. Tady by pomohla snad jen globální mozková mrtvice [smích]

253121

09.10.2011 04:23

Operace Trojský kůň

RE: Čtvrteční jednání

rem 89.?.?.?

http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=2225
Tam máš historický vývoj, přítomnost i zářnou budoucnost. A je úplně jedno, na čem se ti kašpaři ve čtvrtek domluvili..

254852

25.10.2011 01:31

Umělá opozice Nového světového řádu

Orwell se netrefil jenom o 30 let

rem 89.?.?.?

Jak geniální a přesto prosté řešení naše milá, reálně vládnoucí globální elita zvolila. Většinový soubor lidských entit s vymytými palicemi médii, ovládaný vnucenými dluhy, šílenou reklamou, hypermarketovým konzumem, přiblblou kulturou, glorifikací sportovních a "uměleckých" model, gender, multikultutními a dalšími "korektnostmi" plus pečlivě vytvářenými a podsouvanými konflikty, si NWO sám (pod elitní režií) "vybojuje". Jen to slovo solidarita a socialismus bych si dovolil vyměnit za globální korporátní fašismus. A co čeká stádo ovcí pod diktátem všemocných a jejich privilegovaných výkonných loutek? Novodobé "demokratické" otroctví s přesným harmonogramem vč. pravidel, kdy a jak se bude stříhat, kdy, kde a jak se bude porážet. Orwell se seknul jen o 30 let...

255882

25.10.2011 01:47

Evropu čeká výměna vládnoucích skupin

Výměna ano, ale nikoliv vládnoucích skupin

rem 89.?.?.?

K výměnám určitě dojde. Nikoliv však vládnoucí skupiny (elity elit), když tak jen a pouze politické reprezentace, vděčných slouhů systému, kašparů na drátkách. Kdyby mohly volby něco změnit, už by je ty skutečně vládnoucí elity dávno zrušily. Konečně, ještě pár let a pro novou, globální, osvícenou, zítra celoevropskou a pozítří celosvětovou vládu, už stejně nebudou žádné volby potřebné...

255883

02.11.2011 01:28

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

Řády se mění, lidé zůstávají stejní

rem 89.?.?.?

Řády se mění, lidé (a hlavně jejich podstata, vlastnosti) zůstávají. K poznámce editora - není důvod se obávat nějakého návratu k bývalým (aspoň tak nazývaným) social- či komun- "ismům". Tak to není, tak to nefunguje. Žádná nová doba, epocha, řád se neopakoval. Tak jako se v současnosti neopakuje (nazvěme ho tak pracovně) tržní kapitalismus na národních (státních) základech poválečného období. Ten se vytratil šílenou (a prosazenou) myšlenkou globalizace postupně od 80-tých let minulého století. Škoda, že jsme o něj, my dříve narození v Českých zemích, dohodou velmocí (pokolikáté už o nás bez nás?) přišli. Teď žijeme ve všeobjímajícím finančně-korporátním fašismu. Jak dlouho vydrží? Těžko říci, v této formě křeče dlouho asi ne. Avšak po další krvavé řeži (jen za těchto podmínek a okolností se co je svět světem, mění řády a struktury společnosti) přijde něco dalšího, dosud přesně nepojmenovaného (nebo už pojmenovaného - třeba pracovně NWO?). Iluze si však nedělejme. Ti, kteří ho budou řídit (vlastnit), budou stejní "altruisté", jako současní a minulí vlastníci moci a "pravdy". Smůla, nějak to tady, na této planetě, divně stvořitel naprogramoval. Tedy, myslím pro tu velkou většinu lidí… [smích]

256420

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 6

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Měnové kurzy

USD
21,57 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,55 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 222,68 Kč
1 unce stříbra
556,39 Kč
Bitcoin
1 180 837,78 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?