Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 6 příspěveků, 1 jméno: udo1.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.05.2011 15:36

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

RE: Dočasné přerušení

udo1 46.?.?.?

Re: dočasné prerušenie..
nemlátom?
malý synonymický, politologický..
"odklad", prehodnotenie situácie, metód priblíženia sa nezmeneným cieľom.
Zrovna tak sa poradie cieľov mení veľmi zriedka..
Metódy a ich komplexy(metodológie) sa vyvýjajú.
Posledných zaznamenaných cca.3-4000 rokov sú však principiálne + - rovnaké.
Mená sú z tohoto pohľadu nepodstatné. Ťahajú a topia sa v sude (ako sa v kluboch otvorene zvykne hovoriť)podľa momentálnej potreby, odhadu situácie.
DSK, Šarky, Merkel, Ob-sama,Trump, Bush, Soros, Gates..

244263

17.05.2011 16:41

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

RE: Gambit

udo1 46.?.?.?

re2: Kysučan..
Pravda je chápaná z pohľadu dominujúcich tendencii, nie z pohľadu rôznych úrovní vnímania indivíduií masy.
Najlepšie z pohľadu cieľov j-elít-y a ich metód ovládania objektívnych trendov.
Dominujúcou j-elitou sa javi-a byť z h-is-tórických dôvodov Levi-čata.
Im zasa dominujú záujmy a tendencie podporované HNR(Boh).

V médiách je mnoho pravdy. Slúžia na testovanie, riadenie verejnej mienky a nabíjanie vytváraných mat(r)íc emóciami plebsu. Sú postavené tak, ako "náboženstvá" a iné ideológie, či ľudové rozprávky na koncepte myslenia v symboloch a obrazoch akcentovaných umením. Hlavne hudbou.

Keď čítate Sme, Pravdu, Hn, Trend, FAZ, NYT,..
ste Perseom hľadiacim do štítu, v ktorom je Gorgona(Levi(a)čata). Priamo im pozerať do ksichtu bolo v bájke nezdravé, jestli se nepletu. Vidíte im takto v pootočenom zrkadle cez ich oči do ich mysle. Ako hodnotia situáciu..

Poznáte ich ciele a metódy, ktoré sme tu toľko podrobne rozoberali. Ergo viete odhadnúť najpravdepodobnejšie varianty vývoja, ktoré podporia, alebo rozdrvia všetky podriadené vysoké frekvencie u bačov Fera a Joža na chalupe na lazoch v Hornej-dolnej. Cink?

Príbeh:
Dežo sa pýta kamoša Pištu, poslaca z miestneho zastupiteľstva.
Ta Pišta, keď už si tam, kedy nám ty, alebo nejaký iný politik konečne poviete Pravdu?
Pišta mu na to:
Joj, Dežko môj a ako ty a chlapi v dedine zistíte, že niekto z poslancov, či Miki, Ivča, Robo, alebo Gašpi hovoria pravdu?
Veď všetci sú poväčšinou úprimne presvedčení, že hovoria pravdu!
Dežo na to:
Aha! A ako rozlíšiť pravdu od lži?

Teda Kysučan.. GOTO prvé riadky odpovede o definícii Pravdy.
Rovnako tak sme si tu hovorili, že kritériom pravdy je umenie predpovedať budúcnosť a reálna schopnosť meniť osud na perspektívny pre seba, svoje okolie a spoločnosť. Egoista je max. tak decko, nie je človek.

Naučte sa teda rozlišovať pravdu od lži vy sám.
Návod máte. Uvažujte. Pracujte. Nebudte lenivý. Myslenie bolí, no tuposť má horšie následky a bolí viac. Nemyslím to osobne..
Vyberajte a hodnoťte sám. Dostali ste pri narodení rozum a slobodnú vôľu. Ak chcete, aby Vám niekto hovoril, čo máte robiť a koho počúvať, nie ste človek a ani ním nebudete.

Aj širšie materiály soc.security koncept máte k dispozicii, dačo aj v slovenčine. Všetko tu bolo uvedené, príp. môže niekto niečoďalšie preposlať ak chcete. Neberte to však ako poslednú inštanciu. Je to návrh. Všetko sa preveruje skúsenosťami a časom.
Skúste inak dávať trochu viac chápavé otázky a nie stále to isté.

V mnohých krajinách sa tieto veci učia na VŠ, no už aj na strednej a ZŠ v rámci etiky, sociálnej bezpečnosti, resp. branno-bezpečnostných cvičení pre ešte mladšie budúce generácie. Vlády poväčšine týmto cca.15 rokov dozadu začatým privátnym akademickým iniciatívam nebránili. Dnes je to aj v sylaboch. Je snahou o prevenciu problémov spojených so zák...

Automaticky kráceno

244270

17.05.2011 16:47

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

RE: Gambit

udo1 46.?.?.?

pokračovanie..
re2:Kysučan..

V mnohých krajinách sa tieto veci učia na VŠ, no už aj na strednej a ZŠ v rámci etiky, sociálnej bezpečnosti, resp. branno-bezpečnostných cvičení pre ešte mladšie budúce generácie. Vlády poväčšine týmto cca.15 rokov dozadu začatým privátnym akademickým iniciatívam nebránili. Dnes je to aj v sylaboch. Je snahou o prevenciu problémov spojených so základnou sociálnou psychohygienou v prebiehajúcej globálnej informačnej vojne.

Aj preto sa inak občas tu a tam bombarduje. Niektorí občania už totiž prestali byť ovčanmi, nefunguje mind control a cultural engeneering, tak zostáva iba drugs&bombs. Mienko-deformné média musia už len poslušne držať mentálne embargo svojich zverených jatočných teliatok.

Usrael hot-war style:
Malý Džony ako na playstation odbombuje kde treba, dojde ku kase, dostane love, ide do mekáču a na ďalší block-buster..občas dostane legal-či ilegal aj dáky fet, aby bol v poho..

V zmysle hesla:
"Otrok, ktorý vie viac ako ja, je potenciálne nebezpečný"
..a vlastne už nie je otrokom, ovčanom..
Potom Oberstrmbandgruppenfuehrerom zostáva snáď už len snaha o tak, či onak maskovanú genocídu.
cink, cink?

244271

17.05.2011 20:42

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

udo1 46.?.?.?

re: Vojto49..

Dobre viete, že to bolo prirovnanie a viete aj to aké a kam mierené, tak nedemagogizujte prosím ďalej a neodvádzajte stále od podstaty témy!

Vráťme sa teda ku generácie trvajúcej masáži zvyškov mozgu masy "vzdelávaním", "náboženstvom", "politikou", neustálym deformovaním a prepisovaním dejín, médiami, ..
tými, čo sa považujú za nevlastných rodičov plebcu, za macochy.
Pri tom je zázrak, že ľudia sú na tom aspoň tak dobre ako sú. Klobúk dolu pred ich životaschopnosťou.

Judaizmus je v tomto dosť zlý príklad. Multietnická umelo- rasistická zvrhlá ideológia je len príkladom šialenej vynaliezavosti v oblasti brainwashingu a mafiánstva. V západnej civilizácii je podstatou fašizmu, základnym kameňom ideológie vlády fasci. Pre niektorých manažérov a politikov fascinujúcich egoistickými fasmi. Opičia sa iba po nich. V euro-atlantickej kultúre sú aj upgrady vo forme napr. rôznych slobošov, adl, či scientológov apod.

Deti jedného zo semitských kmeňov Nílskej delty boli použité na zvrhlý experiment informačnej vojny. Starí boli za pochodu v podstate povraždení. Aj s Mosem..
Hmm..prečo sa niektorí faraóni volali napr.Thot-mose, Thut-mose? Čo myslíte?
Mose bol podľa mnohých akademikov pravdepodobne potomkom kňazov Atona-prvého známeho monoteistu, možno dokonca jeho samého..
U nás sa však učí z istých dôvodov oficiálne posledných cca. 1000 r. trochu iná verzia..

Boj Atonovcov a Am-onovcov pokračoval a pokračuje v istom zmysle do teraz. Moseho počas pochodu eliminovali a vzhľadom na ďalšie udalosti, neustále vojny, vraždenie a genocídu pôvodného obyvateľstva, 2.Izaiiášov zákon ovládnutia susedných krajín úročením, až po oficiálne prevzatie udržateľného systému vlády 2.veľkňazov v r.320 B.C.

Pri tomto projektíku vyhrali Am-onovci, Amenovci(Levi-a-čata), Polyfémov Nikto, GP-globálny prediktor, parazit, či tzv.Konceptuálna moc, ktorých nie len niektorí politici volajú Oni..

Alebo ste Vojta49 v dnešnom zvrátenom, nie klasickom zmysle konšpirátor a veríte v náhodu? Prípadne ste tiež satanista a veríte, že človek sa rodí zlý a Boh-Otec tvorí deti s tzv.dedičným hriechom ako "prirodzenou" predispozíciou konať zlo?
Potom Vás ostatným môže byť akurát ľúto.

..Levi v stratégii pokračovali aj ďalej, po objavení sa Issu. Podobné metódy(podľa dôsledkov). Paralelné trochu inak zemerané projekty bežali po storočia aj v Grécku-Delfy cez v Egypte školenú grécku j-elitku. Až po Alexandra a jeho použitie na elimináciu p-ar-azskej hrozby biblického projektu. Eliminácia Ríma zvráteným a cieľom prispôsobeným Issovým učením a jeho následné použitie ďalej na rozšírenie vplyvu do Európy, Templári, Veľká Británia, USA.. až po dnes. Toť deduktívny pohľad, interpretácia tzv.h-is-tórických faaktov na minulosť z pohľadu logicky najpravdepodobnejších príčin dnešnej situácie v rámci globálnych dejín a im dominujúcich pr...

Automaticky kráceno

244281

17.05.2011 20:44

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

udo1 46.?.?.?

pokracovanie ..
re:Vojto49..

..Levi v stratégii pokračovali aj ďalej, po objavení sa Issu. Podobné metódy(podľa dôsledkov). Paralelné trochu inak zemerané projekty bežali po storočia aj v Grécku-Delfy cez v Egypte školenú grécku j-elitku. Až po Alexandra a jeho použitie na elimináciu p-ar-azskej hrozby biblického projektu. Eliminácia Ríma zvráteným a cieľom prispôsobeným Issovým učením a jeho následné použitie ďalej na rozšírenie vplyvu do Európy, Templári, Veľká Británia, USA.. až po dnes. Toť deduktívny pohľad, interpretácia tzv.h-is-tórických faaktov na minulosť z pohľadu logicky najpravdepodobnejších príčin dnešnej situácie v rámci globálnych dejín a im dominujúcich procesov.

Poučku z politického marketingu(odbor:Metodológia psychológie riadenia) sme tu pár krát mali:
Čo sú dejiny?
"Korporátne(symbol fasca prútov) umenie interpretácie dejinných faktov subjektom riadenia(vodič) vzhľadom na objekt riadenia(auto, plebs)"

Na Vaše otázky typu pravdepodobného zmyslu života, čo je zlo, mudrosť,atď..sme tu viacerí neraz odpovedali.

244283

17.05.2011 21:10

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

RE: Gambit

udo1 46.?.?.?

Tiež súhlasim [smích],
len ja sa vyjadrujem občas trochu zložitejšie [mrknutí jedním okem]

244285

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
27,06 Kč
Libra
30,43 Kč
Kanadský dolar
17,85 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,51 Kč
100 japonských jenů
22,92 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,79 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 280,22 Kč
1 unce stříbra
423,48 Kč
Bitcoin
215 642,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?