Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Freedom NC, FreedomNC.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.12.2010 23:22

Symbióza vlád a korporací

RE: Lidi nešilte

69.?.?.?

Maso je prece jen maso.Na mrazu se nekazi a da se zvykat, klih nebo kuze z bot uz tak moc dobre ne.

234885

25.12.2010 23:33

Pochybnosti o udržitelnosti eura

RE: Nemecký verejný dlh dosiahne historický rekord

69.?.?.?

Neni pravda, USA maji dluh uz od vzniku FEDu.

234886

25.12.2010 23:43

Pochybnosti o udržitelnosti eura

RE: Nemecký verejný dlh dosiahne historický rekord

69.?.?.?

Jenze v soucasnem systemu stat emituje dluhopisy proto, aby bankeri dostali do obehu nove penize.
http://pochybovac.wordpress.com/2010/10/29/statni-...

234887

26.12.2010 00:55

Symbióza vlád a korporací

RE: Lidi nešilte

69.?.?.?

Vam se asi na bolsevickem rezimu libi, ze civilove v tylu se pojidali hladem, zatimco vojaci na fronte meli zradla dost, ze ano?

234891

26.12.2010 01:00

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

Sionista na Zvedavci?

69.?.?.?

Kovany sionista, pravidelne otiskovany na Neffove sionisticko-fasistickem platku, na Zvedavci?Tsss....

234892

20.01.2011 21:35

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

Brzy bude CR plantazi

69.?.?.?

Ceska republika se co nevidet stane bananovou republikou, tak si zatim jeste muzete trochu zanadavat.Az se ti hosi, co se uz verejne nazyvaji kmotri(pripada jim to strasne originelni) zacnou vrazdit mezi sebou jako bolsevici v padesatych letech, tak pak se tato kauza bude jevit jako smesna historka.

236521

24.01.2011 19:11

Totální selhání volného trhu

RE: Volný trh aneb zmatení pojmů

69.?.?.?

prave jste potvrdil skutecnost, ze Ceskoslovensko nevzniklo z vule lidu.Cesi si nikdy nedovedli a nedovedou sami vladnout, protoze neumi drzet pohromade, okradaji jeden druheho a rikaji tomu demokracie.Jak Cesi vuci Nemcum po roce 1818 zaseli, tak nakonec sklidili.A dnesni politicti darebaci jsou cistou kopii falesnych hracu jako byli Benes nebo Masarykove.Takova je realita, se kterou se budete drive nebo pozdeji seznamit dopodrobna.
Zapad Nemce nevyzbrojil, opak byl pravdou, Nemecke reparacni povinnosti za 1. valku pomahaly vyzbrojovat Francii a V.Britanii hezky dlouho.Takove ty recicky, ze Nemecko zacalo v krizi zbrojit a zbrojit, ty se daji ocekavat od bolseviku jako je DrRath.

236731

24.01.2011 20:04

To že je elita národa?

Uz vime, proc se Zlate stranky nejmenuji Zlute stranky

69.?.?.?

a kvapem se blizi doba, kdy kazdy, kdo napise napriklad seznam clenu mistniho zahradkarskeho sdruzeni, bude oznacen za antisemitu a jeho jmeno bude vlaceno na blogu soudruzky Smidlytytatovove, ci jak se xakru ta parodie na VS vzdelani jmenuje.

236733

24.01.2011 20:22

Bezradní západní profesoři: Nem tudom Magyarom

RE: ....hezké, hezké.....

69.?.?.?

Hypoteka umoznuje natisteni novych penez jako kazda jina lichva, soudruhu.Od vas sionistu je moc hezke, ze se nas snazite poucovat.

236736

25.01.2011 19:35

Totální selhání volného trhu

RE: Volný trh aneb zmatení pojmů

69.?.?.?

To je nejaka odpoved?Radeji se vas ani nezeptam, kdo porad dokola opakoval reci o pangermanismu a lezl bplsevikum do riti.

236791

25.01.2011 19:48

Co udělat s Izraelem?

RE: Zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel - erodujici enklava Brooklynskych chradnoucich yeshiw

69.?.?.?

Dekuji vam za skutecne zduvodneni, proc mel v Brdech uz davno stat radar schopny zamerit sionistickou raketu vypalenou na Evropu, predevsim na Nemecko, ktere se brzy stane pro Israel nepritelem cislo 1.

236794

25.01.2011 19:57

Co udělat s Izraelem?

RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu

69.?.?.?

Prosim pekne soudruhu Arkane, je to cislo 1.1 milionu konecne nebo bude zase "zpresneno"?

236796

25.07.2011 15:21

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

Souhlas s p.Stworou

FreedomNC 69.?.?.?

Souhlasím s panem Stworou. Každá společnost se musí bránit proti nebezpečí. Preventivně. Když mne někdo napadne na diskotéce pěstmi a já mu v sebeobraně pěstí zlomím nos, útočník si útok pro příště pořádně rozmyslí. Kritici myšlenky pana Stwory by mluvili o mé brutalitě a mezi sebou rozebírali, zda by někdo z nich dokázal sám potrestat útočníka ranou pěstí - a dál by se nechali mlátit jako hloupé ovce.

Pan Stwora žije v S.Americe, kde při pionýrském osidlování byla zbraň nutností a dost často ji vlastnily i děti. Zločinnost v tamních komunitách ovšem nebyla vůbec závratná, právě naopak. Chyba je ale někde jinde. V tehdejší Americe byly regionální správy blíže k lidem a spravedlnost byla lehce vymahatelná. Dnes žijeme v době bezpráví a bezmocnosti, kdy naše vlády potřebují voliče jen jednou za pár let u voleb. Lidé se spravedlnosti domáhají velmi těžce. Když se do toho přidá výkonná nepřátelská propaganda, stoupá v psychicky labilnějších jedincích horká krev a berou spravedlnost do vlastních rukou.

Prevence útoků musí být tedy dvojitá:
a) možnost účinně chránit osobní svobodu a zdraví moje i mých bližních (slovem, pěstí i zbraní) a s preventivní tvrdostí trestat jejich porušení
b) možnost otevřeně upozornit na nešvary, které společnost aktuálně trápí a tyto problémy veřejně diskutovat na odpovídající úrovni společenské správy.

Obě tato preventivní opatření zametají současní vládci pod koberec. Stádo, které se bojí pozvednout ruku na svojí obranu a které nemá možnost spolupodílet se na řízení svých životů, je ideálním snem každého dnešního pseudohumanistického politika a světovládce.

PS: Překvapilo mne, kolik členů takového stáda se vyskytuje na těchto stránkách.

248971

29.07.2011 10:31

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

:-)

FreedomNC 69.?.?.?

Už jednou jsem se zastal pana Stwory a divil se naivitě některých zdejších "osvětových" čtenářů. Ozvu se znovu.

Jestli někdo vidí v činu norského blázna "Izraelem nařízenou odplatu Norsku" a "akci zrežírovanou Mossadem", tak je mi Vás líto. Můj šestiletý syn má víc rozumu a věří mnohem méně na pohádky než Vy. Dělat z nejprofesionálnější, nejchladnokrevnější a nejbezcitnější tajné služby světa bandu přitroublých usmrkanců, to chce mít opravdu hodně dětinské naivní myšlení. Když ve Vítkově zaútočili žháři, nečetl jsem zdejší články a diskuze. Také se tu stejně směšně věřilo na akci řízenou Mossadem? Pokládá někdo Timothy J. McVeighe za agenta vycvičeného a řízeného Mossadem?

Milé děti s myšlenkami plných čarodějnic, bubáků a upírů: lidská psychika je zvláštní svět. Někdo holt reaguje na tlak zvenčí výbušně. Kolik vrahů svých nevěrných manželek bylo agenty Mossadu? Kolik vrahů svých ignorantských šéfů bylo agenty Mossadu? Kolik rvaček v hospodách je vyvoláno agenty Mossadu? Kolik slyším dnes a denně narážek na cikány a to, co by se s nimi nejlépe mělo udělat. Také agenti Mossadu? Nebo jen frustrovaní občané, kteří mají ale natolik rozumu a sebeovládání, že zůstanou jen u verbálního ulevení si?

Ten čin v Norsku spáchal sebestředný, narcistický a psychicky iracionálně uvažující srab. Jako Mossad si pro nějakou akci nevyberu asociálního blázna z rozvrácené rodiny, s machiavellistickým komplexem. Který se chce stát mediálně známou celebritou a hrdinou, píše na židovské blogy a chválí Izrael na všech stranách.

Právě naopak. Trochu inteligentnější člověk by dokázal na činu tohoto exota zdiskreditovat a položit na lopatky současnou propagandistickou mašinérii Evropy i USA a nastartovat čas velkých změn. Místo toho se tu některé stádní ovečky předhání v tom, která čarodějnice s kouzelnou koulí norského blázna asi uhranula, vycvičila a zneužila. A jaká bulvární konspirace je fantastičtější a pro tyto naivky teda i uvěřitelnější.

249376

30.07.2011 10:40

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

Freedom NC 69.?.?.?

Jak to můžu u Breivika vědět s takovou jistotou? Protože dle mých znalostí a mého uvážení by vycvičený profesionál postupoval naprosto odlišně a nesoustředil se toliko na svojí osobnost.

Rodiče tam své děti nechtěli nechat zabít. Ale někteří diskutující se zde vyjadřovali ve smyslu "trest smrti je špatný, kdo z vás by měl sílu na to, vzít jinému život" a proto je mi líto jejich dětí. Možná je to drsný příklad, ale hodně pseudohumanistů si neuvědomuje, že jejich egoismus nesmí stát v cestě spravedlnosti a ochrany zdraví a životů nevinných lidí. Právě neexistence řádné spravedlnosti je příčinou veliké naštvanosti lidí a následných činů horkých hlav nebo bláznů, kteří se ze sebe snaží dělat celebrity a řešit tak svou zakomplexovanost.

249430

30.07.2011 10:56

Breivik není superman

RE: nechce se JEN zavděčit čtenářům

FreedomNC 69.?.?.?

Souhlasím, že je Breivik silně ovlivněn štvavou izraelskou protimuslimskou kampaní. My jsme něco podobného mohli vidět v roce 2007 v Praze, kdy podobnou kampaní sfanatizovaný dav napadal kohokoliv, kdo se jen vzdáleně podobal na nácka.

Někdo prostě problémy řeší nadáváním doma u tv, někdo nadáváním v hospodě u piva, někdo píše blog a věřejně se angažuje, někdo jde lovit lidi do ulic. Někdo spatří svojí šanci a jde si hrát na mesiáše. Kdyby existovala svobodná diskuze na odpovídající úrovni, tyto štvavé kampaně z jakékoliv strany (židé, muslimové, náckové, komunisté atd.) by diskuze okamžitě rozmělnila.

Vrah je vrah při zabíjení i po něm. To, že měl štěstí a mohl aktuálně vraždit po libosti není žádný akceptovatelný argument pro jeho nepotrestání smrtí, kterou si zaslouží.

249433

30.07.2011 11:28

Breivik není superman

RE: Ach, pan Svoboda

FreedomNC 69.?.?.?

Vy si myslíte, že "vítkovští" nic neplánovali? Já neměl na mysli náhlý zkrat mysli. Výše jsem odpovídal jednomu diskutérovi a připomněl listopad 2007, kdy zde mediálně sfanatizovaný dav lovil nácky. Breivik byl také mediálně zpracován. Každý se vyrovnává s přívalem informací jinak. Někdo nadává, někdo počmárá zeď, někdo někoho napadne, někdo někoho zabije. Další si řekne, že on je vyvolen k nápravě. Stotožnil se s cílem kampaně a sám sebe vidí jako mesiáše, který spasí svět. Takový člověk už plánuje. Hitler se k moci dostával hodně dlouho, více než devět let.

Svobodná diskuze na odpovídající správní úrovni by okamžitě tyto štvavé kampaně oslabila, hledal by se konsensus. Otupovaly by se extrémy a lidé jako Breivik by ztráceli ideologickou podporu.

To Vaše tvrzení o policii je silně rozpoluplné. Zvláště když se silně kritizovalo, že nebylo možno dovolat se na policii a pokud ano, bylo postiženým z ostrova sděleno, že když se to netýká výbuchů v Oslu, mají zavěsit a neblokovat linku.

Bílý odboj. Říká Vám něco jméno Robert Matthews? Víte, zrovna v USA bylo několik "bílých" odbojových skupin a už dlouho před rokem 2001.

249439

30.07.2011 12:18

Breivik není superman

RE: Na tom by taky mohlo něco být, kdyby...

FreedomNC 69.?.?.?

Není mi známo o informaci, že by Breivik nanosil do vnitřku budovy v Oslu 500kg výbušnin. Já četl o zaparkovaném automobilu.

Manifest o 1500 stranách sesmolíte za údajných devět let příprav v pohodě. Takový Goebbels sespsal za polovinu času více stran svých deníků a byl minimálně stejně "pracovně" vytížený.

Kdyby Breivik nebyl zakomplexovaný srab, neobrátil by se na ostrov s neozbrojenými dětmi, ale obrátil by se skutečně na nějakou čtvrť obývanou dle Vás "muslimy a negry". U kterých je ale ozbrojení mnohem reálnější a trest smrti jistější.

Vítkovští žháři také od začátku proti sobě poštvali "celej bílej svět" a nedává mi to důvod k tomu, abych uvěřil v pohádku o chladnokrevných objednaných a vycvičených profesionálech. Stále mluvíme o psychicky labilních jedincích, kteří se chtěli zviditelnit ve své komunitě a číst o sobě v novinách. Silně ovlivněni proticikánskou náladou a s tím spojené neexistence svobodné diskuze o problémech s touto menšinou, která trápí většinu českých občanů.

249446

30.07.2011 12:47

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

FreedomNC 69.?.?.?

Že je Breivik psychicky labilní a odchovaný nedemokratickým režimem a jeho nedomokratickými metodami tvrdím od počátku.

Trest smrti. Uděláte to PRÁVEM v případě bezprostředního ohrožení? To tedy nejste "chorobný vylízaný mozek"? Vy se domníváte, že vrah má být zabit v jednom okamžiku a už nemá být zabit v jiném okamžiku? Jestli to chápu dobře: dokud moje dítě žije, můžu potencionálního vraha zabít. Pokud už je vrahem zabité (neodvisle na času, 1s, 1min, 1rok), jsem v případě vykonání exekuce "chorobný vylízaný mozek".

Musíme si uvědomit, zda je důležitější pro společnost zachování spravedlnosti a základních demokratických hodnot, které společně povedou k eliminaci nespravedlnosti a násilí. Nebo se řídit názory jednotlivých pseudohumanistů, kteří by zabíjeli a zabíjení nařizovali jen tak, aby neutrpělo jejich vlastní pseudohumanistické svědomí. Což je logicky pochopitelné, ale velmi egoistické.

Protože vrazi mají také své myšlení a svědomí. Jim by mohl zákaz připravovaných masových vražd také přijít jako výplod "chorobného vylízaného mozku".

249448

30.07.2011 13:06

Breivik není superman

RE: ...

FreedomNC 69.?.?.?

Já mám zase názor, že někteří lidé mají trochu zamlžený pohled na svět. Vyhovovalo by jim, kdyby všichni lidé žili spokojeně a neexistovalo by násilí. Ale udělat pro to sami nic nechtějí nebo mají strach z odpovědnosti. Když se společnost zvrhne do chaosu, kde bezohlednější a bezcitnější jedinci budou dominovat a denně vraždit slušné a bezbrané lidi, pseudohumanisté té společnosti už ničím nepomůžou. Nebudou mít možnost psát do diskuzí. Natož se veřejně angažovat. Co jejich svědomí potom? Přiznají si odpovědnost nebo ne? Zřejmě ne.

Trest smrti nechceme jako nástroj pro totalitní režimy. Ty si je zavedou sami a nás se ptát nebudou. Trest smrti včetně komplexního zavedení trestně-právní odpovědnosti jsou dalším ze základních kamenů demokratické společnosti. Spravedlnost chránící a vyžadující.

249454

30.07.2011 15:11

Breivik není superman

RE: Ach, pan Svoboda

FreedomNC 69.?.?.?

Nechápu, o čem se se mnou vlastně přete. Pokud je Váš názor, že Breivik je normálně myslící člověk a racionálním uvažováním dospělého člověka došel k závěru, že odbouchnout nálož v Oslu a následně vystřílet dětský tábor je zábava jako každá jiná (nebo práce, když budeme věřit tomu, že "ho někdo najal"), pak si pod normálností a racionalitou asi představujeme každý něco jiného.

Svobodná diskuze. Kde probíhá? Na veřejných prostranstvích, v televizi, v rádiích, v novinách, v diskuzích politiků s občany? A následně jsou výsledky diskuze uváděny v praxi našimi politiky? Zase asi každý žijeme v jiném světě.

Breivika jako svobodného zednáře, sionistu a milovníka Izraele tedy "pečlivě vybral" kdo? Náckové, komouši nebo muslimové? Nebo taky Zlatý úsvit? A co z toho Breivik bude mít? Co z toho měl Hitler? Co byste z toho měla Vy?

Tyhle hypotézy většinou vypouštějí stádní ovečky, které nedokážou pochopit, že člověk může mít i vlastní vůli a nemusí být pořád někým "pečlivě vybírán" a řízen. Jinak by neexistoval podnikatelský sektor a chuť řídit vlastní život a uskutečňovat vlastní sny. Byť sebevíc šílené.

249472

30.07.2011 16:09

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

FreedomNC 69.?.?.?

Já ten rozdíl opravdu nevidím. Vrah je u mne vrah. Stejně jako je u mne zloděj zlodějem. Bez ohledu na to, zda jde věc teprve krást nebo ji už ukradl. Vy byste bez skurpulí zastřelil člověka, o kterém nevíte, jestli opravdu střílet na Vaše dítě v následující sekundě bude nebo si to rozmyslí a tvrdíte, že jste humanista. Já v tom rozdíl nedělám a naopak bych ho zastřelil jak preventivně, tak i exekučně.

Stejné je to i se zlodějem. Když mi bude běhat po domě, nebudu se ho ptát, co ještě hodlá ukrást a jestli mne pak náhodou neplánuje i zabít. Že bych se rovnou zabil sám, abych ho zbytečně nestresoval, nerušil od práce a zbytečně mu nenahryzával svědomí a nešpinil svojí krví jeho ruce. Není to šílená hloupost?

Taky bych nikdy nepřistoupil na myšlenku, že pokud je moje věc v jeho rukou, už zloděje nemám trestat. Protože už se to stalo, změnil se účel a já nemám právo na něm vykonat exekuci.

Nezlobte se na mne, ale tohle Vaše myšlení je pro mne dál šílenstvím pseudohumanismu a důkazem nechuti a neschopnosti ochránit zdraví a život svůj i svých blízkých, včetně majetku.

249483

30.07.2011 18:04

Breivik není superman

RE: zvedavec a já

FreedomNC 69.?.?.?

Pan Stwora má se mnou a s tímto článkem společné pouze to, že mne svými názory inspiroval a zde na webu můj vlastní pohled na věc publikoval. Vy si o tom můžete myslet co chcete, je to Vaše právo. Ale rozčilujete se nad nesprávnou osobou.

Já osobně se budu držet toho, že objednán a vycvičen nebyl a žádný úkol neplnil. Příklad objednaného úkolu profesionálně provedeného vycvičeným člověkem je například čerstvá vražda lybijského generála přeběhlého ke vzbouřencům nebo nedávná vražda íránského profesora zapojeného do jaderného programu poblíž jeho bydliště.

Breivik není zdravý, není psychicky v pořádku. Proto se chtěl zviditelnit ZA KAŽDOU CENU. Normální člověk začne působit veřejně, vstoupí do politické strany nebo nějakého občanského sdružení, případně stranu nebo sdružení založí sám. Nebo třeba web, kolem kterého vytvoří komunitu, jako je Zvědavec.

Psychicky nevyrovnaný, nenormální Breivik jde vraždit na ostrov s neozbrojenými dětmi. To není válka, milý pane. To je největší srabárna. Je to jako když zakomplexovaný voják jde vystřílet děti ve vesnici někde v džungli.

Pokud to Vy spatřujete jako jednání "naprosto zdravého" jedince, já tedy ne.

249494

30.07.2011 18:31

Breivik není superman

RE: Tak ještě jednou

FreedomNC 69.?.?.?

Proč ve Vašem náčrtu nevidím slova: svobodný zednář, sionista, milovník a obhájce Izraele?

Proč u předpokládaných tlaků nevidím: větší důraz na svobodu slova a názoru včetně těch NEPOHODLNÝCH, větší důraz na vznik skutečné demokracie bez dělení na levice-pravice, větší důraz na veřejnou angažovanost VŠECH občanů, větší důraz na potírání demagogie nedemokratických režimů nejen uvnitř EU, větší důraz na kritiku Izraele a myšlenky sionismu, větší důraz na zveřejňování pravdy o izraelském vlivu na politiku, větší důraz na hledání spojitostí mezi násilnými akcemi v Evropě a Izraelem, větší důraz na kritiku pravicových populistů se sionistickým smýšlením, větší důraz na odpovědnost politiků za své činy místo akumulace naštvanosti v občanech a čekání na reakci nějakých psychopatů atd?

Nezní to správně zkroušeně a konspirativně?

249500

30.07.2011 21:28

Breivik není superman

RE: Ach, pan Svoboda

FreedomNC 69.?.?.?

Trvám na tom, že Breivik není normálně myslící člověk. Normálně myslící člověk nejde vraždit bezbrané děti. Pokud je toto u Vás normální myšlení, žijeme každý v jiném světě.

Neodpověděla jste na otázku, kdo "pečlivě vybral" svobodného zednáře, sionistu a milovníka Izraele pro tento čin a co by z toho samotný Breivik měl.

Sama přiznáváte, že svobodná diskuze funguje už jen na internetu. Není ten čin varováním, v jak nedemokratické společnosti žijeme? Neměl by ten čin být apelem na rozšíření svobodné diskuze, abychom mohli svobodně mluvit nejen anonymně, ale i veřejně na odpovídající úrovni veřejné a státní správy a aby politici (které volíme my a jsou našimi zákonnými zástupci) tyto diskuze respektovali a výsledky diskuzí uváděli do praxe? Neměl by ten čin vyvolat tlak na média a ukázat na jejich zaujatost a psaní na objednávku, včetně těch veřejnoprávních? Nikoliv čekat na to, až zase nějaký psychopat zaútočí.

Co z toho činu začít velmi hlasitě vyvozovat tyto požadavky namísto snění o konspiracích? Protože jestli tohle někomu ublížilo, tak jedině těm, kterým se tu už roky vyčítá utahování šroubů občanských svobod.

249529

30.07.2011 23:08

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

FreedomNC 69.?.?.?

Pan Stwora si vlastní názory určitě dokáže obhájit sám. Jinak by Zvědavce nikdo nečetl, nemyslíte? Obhajobu berte jako mojí vlastní iniciativu, protože téma Breivik (ve kterém se s panem Stworou zřejmě ne úplně ve všem shodneme) a téma trest smrti mne zajímají a narozdíl od pana Stwory mám i více času k reakcím v diskuzi.

Rád s Vámi téma obhajoby proberu.

K trestu smrti jsem se tu dnes už mnohokrát vyjadřoval. Slovo pomsta je v tomto případě zavádějící. To bychom mohli celý trestní zákoník zahodit do koše. Aby si každý odsouzený násilník a zloděj nestěžoval na trest odnětí svobody vězením jako na "zbabělý akt pomsty" vůči jeho osobě.

249537

31.07.2011 13:43

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

FreedomNC 69.?.?.?

Čte se to krásně a určitě to myslíte dobře. Problém je ale ve vlastním egoismu, který si odpůrci trestu smrti neuvědomují a nepřipouštějí. Je jistě úctyhodné, že Vám záleží i na životě vraha. Ale už vůbec Vám nezáleží na jeho obětech. Když to řeknu hodně ošklivě, doslova tvrdíte:
"Nu co - zabil je, sou zabitý. Víc mě ty hnijící mrtvoly nezajímaj. Hlavně aby se něco zlého nestalo panu vrahovi."

Pokud si přečtete mé starší příspěvky v této diskuzi na téma trest smrti, všechny odpůrce přistihnete uvažovat naprosto shodným způsobem. Co je ještě smutnější - jejich ubohý egoismus se vynoří v celé své nahotě okamžitě, jak je konfrontujete s možnou smrtí jejich osoby nebo jejich nejbližších, na kterých jsou/by byli citově závislí. V tom okamžiku by trestali smrtí o sto šest a vůbec by jim to nepřišlo jako nesprávné jednání.

Pochopil jsem zde, že ne každý má žaludek na to, nést odpovědnost za životy jiných lidí. Jenže jsou lidé, kteří tu odpovědnost dnes mají a se smrtí se setkávají. Hasiči, policisté, vojáci, doktoři. Vy se bojíte vzít život vrahovi, který chladnokrevně zabil nevinného člověka a další nevinné lidi může zabít příště. Přitom policejní velitel musí nařídit pacifikační akci proti šílenci, který ohrožuje střelnou zbraní nevinné lidi. Vystavuje smrti své vlastní podřízené, které zná osobně, kteří mají vlastní rodiny a kteří zajišťují naší bezpečnost. On přesto riskuje jejich úctyhodné životy, aby uchránil jiné lidské životy před řáděním takového šílence.

Vy naopak nechcete riskovat život chladnokrevného vraha, aby jste zachránil životy nevinných lidí.

Vy byste tu práci dělat nešel, je mi to jasné. Máte rád svůj vlastní život a bojíte se převzít zodpovědnost za životy jiných. Jenže právě z toho důvodu nemáte žádné právo se o trestu smrti bavit. Protože kdyby Vás někdo ohrožoval na životě, budete okamžitě volat policii a chtít, aby za Vás riskovala život. To samé platí o doktorech, kteří se mohou nakazit od pacienta smrtelnou nemocí nebo zemřít v poli (humanitární pomoc v epidemií ohrožených oblastech, války), o hasičích, které může zabít sesutí budovy nebo dusivý kouř, o vojácích, kteří umírají ve válce za obranu Vaší rodiny a Vaší půdy (a nepište mi nic o válkách o ropu, víte moc dobře co mám na mysli).

Zřejmě Vás nikdy nenapadlo, jestli Váš vrah ve vězení někoho neznásilní, nezmrzačí nebo dokonce nezabije. Nestaráte se o vězeňské dozorce, kteří riskují život stejným způsobem jako výše vypsané složky společnosti. Vy si užíváte svůj klídek, narodil jste se do fungující společnosti a víc Vás nezajímá. Jenže ta fungující společnost povstala z chaosu mezi sebou bojujících a vraždících se tlup.

Nikoliv pseudohumanismus, ale přísné a odstrašující zákony ten chaos civilizovaly. Pokud mi nevěříte, jeďte ...

Automaticky kráceno

249582

01.08.2011 12:02

Breivik není superman

Rekapitulace - část 1.

FreedomNC 69.?.?.?

Rekapitulace - část 1.

Jsem rád, že se splnil cíl článku. Rozběhla se diskuze, ve které se mohla zjistit argumentace zastánců mých tvrzení i jejich odpůrců. Skvostné fungování demokracie v praxi. Rekapitulaci obhajoby trestu smrti na základě poznatků z diskuze (tak si představuji fungování demokracie) jsem provedl v mém předposledním příspěvku. Rekapitulaci případu Breivik na poznatcích z diskuze vložím ve dvou částech nyní.

Zastánci konspirativních teorií mne nepřekvapili. Většina z nich si vytváří svou originální verzi příběhu podle zájmové skupiny, ke které se hlásí. Pokud si vymyslím, že Breivika objednal na tuto akci Děda Mráz se Zlatovláskou, aby zničili náš svět a nastolili nadvládu pohádkové říše a Breivikovi jako odměnu nabídli celé království a půl princezny k tomu, jsem po argumentační a důkazové stránce nachlup rovnocenným partnerem většině konspirátorů.

V článku uvedená verze o sociální normy nerespektujícím, samolibém, narcistickém, po obdivu a slávě lačnícím a smrti se bojícím Breivikovi zde tedy doposud vyvrácena nebyla.

249631

01.08.2011 12:05

Breivik není superman

Rekapitulace - část 2.

FreedomNC 69.?.?.?

Rekapitulace - část 2.

Dospěl jsem proto v této chvíli k tomuto smutnému závěru (omlouvám se předem za přehnanou theatrálnost obou příkladů):

Neslyšíme žádný velmi hlasitý a velmi naštvaný apel na konglomerát lobbistů, médií, politiků a zvolání:
Podívejte se vy zmetci, kam vede vaše přezíravost, potírání svobodné diskuze, pronásledování a umlčování VÁM nepohodlných názorů a občanů, pošlapávání lidské důstojnosti a nerespektování názorů obyčejných občanů a jejich zametání pod koberec s úsměvem na rtech! Vy jste odpovědní za násilí a terorismus v dnešním světě! Pryč s vámi! Chceme svobodu a demokracii!

Místo toho se naříká:
Né, snažně vás prosíme, neberte nám ten poslední ždibíček svobody, který jste nám tady na internetu a doma v ložnici ještě milostivě nechali. My za ten čin přeci nemůžeme, to všechno Franta s Marií. Prosím, nechte nás být, my jsme přece ti hodní, my nezlobíme.

Je smutné sledovat, jak zrůdný nedemokratický režim tohoto světa dokázal udělat z mnoha občanů vystrašené a iracionálně uvažující bytosti bez špetky hrdosti a důstojnosti. Jako to z Vás udělá permanentní stres ve velmi brutálně řízeném vězení.

Znovu se tedy zeptám: Není místo vytváření sci-fi teorií lepší přiznat si, že tato akce nejvíc ublížila soudobým tyranům a hnát tyto tyrany k odpovědnosti? Poždadovat nastolení skutečné demokracie?

249632

01.08.2011 20:56

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

FreedomNC 69.?.?.?

Doktoři, hasiči, vojáci a policisté byli, jsou a budou ve své podstatě dobří v každé době, v každém režimu a v každé lidské společnosti.

249659

02.08.2011 10:05

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

FreedomNC 69.?.?.?

Smyslem komentáře bylo jediné. Ukázat kritikům trestu smrti, že oni sami využívají služeb lidí, kteří pro jejich dobro nasazují svůj život. Kdyby tyto profese neexistovaly, vrátili bychom se zpět do minulosti. Dům se stodolou byste v jedné osobě a s kbelíkem vody hasili sami. Choroby byste si léčili maximálně bylinkami. Vraha byste museli zabít svou vlastní rukou nebo se zabít nechat. Majetek a půdu byste museli bránit se zbraní v ruce nebo je vydat po dobrém, odtáhnout a prosit boha, aby Vás zloděj pro jistotu mlčenlivosti nezabil. Lidi ale měli rozum a začali spolupracovat. Spojováním lidí vznikaly komunity. Následně občanské společnosti, ze kterých vzešel stát. Tak se vyvinuly i profese, o kterých jsem psal. Kritik trestu smrti chce chránit život vraha, ale životy jiných ho netrápí. Nevěřím tomu, že v případě ohrožení zdraví, života a majetku svého nebo svých bližních kritik trestu smrti nevolá na pomoc doktora, hasiče, policistu, v případě ohrožení státu se nespoléhá na armádu (bavím se v teoretické rovině, ne o konkrétní osobě, zemi, době, režimu).

Když už tu někdo v afektu irelevantně reagoval klempířema a pokrývačema, využiji toho opět k potvrzení mých argumentů pro trest smrti. I ten klempíř nebo pokrývač může spadnout ze střechy a zabít se. Přesto ho kritik trestu smrti na tu střechu pošle a vystaví riziku smrti. Klempíř a pokrývač ale dělají tu práci z vlastní vůle a s rizikem počítají. Tím spíš musí ze stejného důvodu počítat se smrtí vrah nevinných lidí. Je hloupost bavit se o něm jako o chudákovi, o jehož životě my právo rozhodovat nemáme. Omyl. O svém trestu smrti rozhodl on sám automaticky už tím, že vzal chladnokrevně a vědomě život nevinnému člověku (on sám rozhodoval o životě jiných bez jejich vědomí a nerespektoval jejich vůli žít).

249695

02.08.2011 10:35

Breivik není superman

RE: Názor pana Bartoše

FreedomNC 69.?.?.?

Breivik je asociální narcistický srab s touhou se zviditelnit, být za celebritu. Je to napsáno v článku, u kterého je tato diskuze. Srab se bojí vlastní smrti. Proto se Breivik nevypravil vyřídit si účty se stejně silným soupeřem, šel s poťouchlým úsměvem šikanovat slabší, aby ulevil svojí ubližované dušičce. Neměl jste podobné parchanty ve škole, v práci? Takové ty jízlivé srábky, co se rádi mstí? I zhrzené dámy se umí velmi dobře přetvařovat a dlouho plánovat pomstu. Ale nikdy u toho nechtějí zemřít, na to se sami mají moc rády.

Teď si Breivik jen hledá výmluvy, aby za sraba nebyl. Aby byl pořád v tom kladném světle, ve kterém chce být. Ale srabem je a srabem už zůstane.

249699

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 4

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,34 Kč
Euro
27,42 Kč
Libra
30,29 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,65 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 893,59 Kč
1 unce stříbra
545,61 Kč
Bitcoin
306 757,04 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?