Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 7 příspěveků, 1 jméno: Rene Bartosek.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.01.2011 16:35

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Poněkud jednostranný pohled na ABL

Rene Bartosek 75.?.?.?

A co myslíte, že naivní poctivý trouba, šlápne na kuří oko šedým eminencím, kteří už českou ekonomiku přestali dojit a a dřou jí rovnou z kůže až na kost? Stačí se podívat na zdravotnictví. Na odchodu jsou tisícovky doktorů a pan ministr si vzpoměl, že výrobci léků lobovali přes doktory na různé semináře. Tohle je praxe stará 20 let. Bylo by nutné se podívat na vývoj objemu prostředků na léky. Pozoruhodné je, že to přišlo právě teď a silně by mě překvapilo, kdyby za těch dvacet let za ním nikdo s takovým odborným seminářem nepřišel před ministrováním. Může být, že pan ministr odmítl. To už je, ale o skutečné novinařaně nebo skutečné politické opozici. Duo Oulický-Benda, ale mluví jasnou řečí.

Ono toho na privatizaci moc nezbylo, jediný velký kšeft, který nemá pod palcem nějaká místní nebo zahraniční skupina je zdravotní systém. Cílem je prachsprostě rozkrást infrastrukturu státních nemocnic. Krádež má proběhnout legálně a za minimalní cenu.

Vzhledem na to, že objem platů ve zdravotnictví je 1% a ropočet 20 let roste a víceméně úroveň zdraví populace drží zhruba stejně vysoký standart. Vůbec jedná z mála věcí, co si během těch 20 let prosperity a svobody udržela vysokou úroveň. Zajímavé, že tohle zrovna je trnem v oku institucí jako Světová banka nebo MMF. Bodejť byznys za 200 miliard ročně, a když se lidem pořádně šlápne na krk, tak z nich vypadne možná více. Rotsl nám rozpočet, probíhala modernizace, protože na ní se mohla nabalit korupce, a teď je to třeba zprivatizovat.

Vypadá to, že pan Bárta se poučil z prohlídky policejní cely exposlancem ČSSD Pohankou, kterou mu měl zařídit náš malý ducce. Jestliže na jedné straně používají odposlechy, korupci, kolektují informace a jiné špinavosti, ať už formou privátní nebo přímo na úrovni státního aparátu. Nezbyde tomu, kdo má zdravý rozum, aby se pojistil podobným způsobem, jinak by rychle dopadl jako Pohanka. Já nevím jaká je motivace pana Bárty, ta totiž do značné míry rozhoduje o tom, co je dobré a špatné, ale v každém případě na porcování toho moc nezbylo, což zvýšilo nervozitu u korýtek. A pan Bárta dokázal udělat rozruch.

Jsem nachcípaný, ale tahle fotka mi zvedla náladu. Pan premiér konstruktivně diskutuje s ministrem dopravy, pozice překřížených rukou, říká nepříjmám-odmítám. Skoro tak dobré jako, že snowbord je levičácký dopravní prostředek. Můj bože to až z legrace votluču o hubu některým kámošům. [velký smích] [velký smích] Podle toho, co si dovoli Bárta říct na FB se cítí hodně pevný v kramflecích. Jenom, aby se mu nestala nějaká nehoda v autě, infarkt nebo tak. Doufejme, že je na takový případ "dobře pojištěný".
http://www.novinky.cz/domaci/222939-necas-je-jako-...

236489

20.01.2011 16:49

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Vidím to podobně

Rene Bartosek 75.?.?.?

Aspoň se to neplatilo ze státní kasy to je na těch nových politických stranách sympatické. Sice v rámci BIS nebo MV to může být ze zákona v cajku, pokud nešlo o nějakou černotu. Ono v zemi proslavené Berdychovým gangem se nedá vsadit na nic. Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina. Ještě bych si rád nechal jmenovat, který rozumný člověk dělí lidi na pravdomluvné-lháře, poctivé-zloděje...?

Víte já ty řečnické triky moc nemusím a podle kvikotu u koryt si počíná Bárta nečekaně dobře, asi přes ABL fakt dobře připravil. Ono, když za Langera ( zlikvidoval hospodářskou kriminálku )a jiných přišla o práci hramada profíků, tak ti lidi asi nešli makat k lopatě, což v tuto chvíli považuju za velmi potěšující.

236491

20.01.2011 17:07

Pašeráci lidských orgánů a turecká cesta

RE: ....velmi žertovné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Takže s orgány se obchoduje zcela běžně. Hmm, to jsem si oddychl, já jsem se bál, že šlo o takový necivilizovaný exces. Takže vlastně je všechno v nejlepším pořádku, aspoň v tom prvním světě. Pokud by se ty orgány servírovali v lepších restauracích za příslušný obolus? Já myslím, že tržně by to bylo naprosto v pořádku, v rámci civilizaci degradované na jarmark větších trhovců. Koli má pro trhovce cenu nějáká humanita, morálka... Jó, taková ledvina nebo játra jdou přesně vyčíslit, dobře spočítaný handl, že ano? [bliji]

236498

20.01.2011 20:27

Pašeráci lidských orgánů a turecká cesta

RE: ....velmi žertovné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Konkrétně? Hmm. O jaké nabídce a poptávce je tedy řeč? Nějak se mi to v tom vašem příspěvku rozplizlo dohromady. Je řeč o doprovolných dárcích nebo je řeč o lidech odvlečených sebrankou hrdlřezů do nějakého lágru, kde po pár týdnech, co byl sjednán "konkretní byznys", teď mluvím o technickém pozadí genetického materiálu živého zdravého člověka zbaveného všech jeho lidských práv, včetně práva na život.

Uznávám, že najít vhodného genetického příjemce ještě živé sbírky orgánů není jenom tak. Chce to konexe, přístup k informacím, specializované technické vybavení po rozkuchání... Pokud tohle šlo dělat pod nosem agentů západních služeb, v zemích které byly najednou doslova zaplaveny orgány, že došlo čistě z tržního hlediska třeba v Itálii k poklesu cen ledvinek i játyrek, teď není ale řeč o drůbeži. Jenomže to se nestalo. Del Ponte by si nikdy nepustila pusu na špacír, kdyby nevěděla, že důkazy putovali do Haagu, jenomže tu prostoduchou děvčicu ze Švajcu ve snu nenapadlo, že by by přímo u soudu mohl důkazní materiál někdo zničit.

Tedy já konkrétně mluvím o lidech rozkuchaných za živa a mlčení politické reprezentace, která se honosí přívlastkem civilizovaná. Pokud tedy toto je běžný stav, tak raději být členem nějaké jiné civilizace nebo být člověkem necivilizovaným. Důraz bych v tomto bodě kladl na slovo člověk.

236515

20.01.2011 22:27

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Vidím to podobně

Rene Bartosek 75.?.?.?

Radniční nebo státní z toho přece krev neteče. Já jenom, že dokonalé zlo i dokonalé dobro jsem přímo tváří tvář nepotkal. Vždycky jenom tu bílou více nebo méně ušpiněnou. A ještě jsem se naučil, že osud je dynamická věc, kterou si každý vytváří sám. Sledování dělá ABL pro peníze ty prej nesmrdí, co si klient zaplatí je druhá otázka. Pokud si pan Bárta zkolektoval informace před vstupem do politiky znamená to, že se s ním musí počítat. Ono se to má tak, jehně vlkům nevadí naopak, ale beran by mohl být hůře stravitelný. Ať mu jde o tlačenici u korýtek nebo má jiné důvody, tak já si budu muset počkat, abych věděl kde leží ten kousek pravdy a jaký je? Vy už to víte, tož to gratuluju. Já jako vesničan jsem pomalejší v tom úsudku.

Tlačenice je něco všeobecně pochopitelného, sice to je mrzuté, že to nebude takové lehké pořízení jako s českýma zelenýma, ale čo sa dá robiť. Problém by byl, kdyby skutečně chtěl ukončit ten korupční svinčík. A někdy se to stane, že se takový najdou, pytel se s nimi roztrhne, když systém nemůže dále pokračovat a hledá se nová alternativa. Taky může být u koryt hodně těsno, když máme tu krizi a je třeba udělat větší rozruch pro urvání místa, co já vím? Holt čuníci budou chrochtat u žlabu do poslední chvíle, až bude prázdný tak se teprve obratí, co by ještě mohli sežrat, ale aby při změně pozornosti nenarazili na hustý les zbědovaných nasraných tváří s vidlema v ruce. Ať nejsem za toho pesimistu.

236528

20.01.2011 22:45

Pašeráci lidských orgánů a turecká cesta

RE: ....velmi žertovné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Tomu rozumím. Víceméně oba míříme k tomu, že získat genetický materiál na míru, znamená jít ne nelegální cestou, ale něčím co nelze ani pojmenovat, aniž bych nějakým přirovnáním neurazil tvora ze zvířecí říše a naše podělané demokratické vlády to v Kosovu z různých důvodů akceptovali ve velkém měřítku. Thaci by udělal, co by se mu řeklo, kdyby ho někdo, co má páteř drapl pod ten jeho gágor a rypák mu pořádně vypucoval v kaluži, s tím že existují jisté hranice. Jenomže ty elitní školy už dávno neprodukují lídry, dokonce ani byznysmeny už to pokleslo na úroveň dobytčího handlu. A to bude tlak na plošné vytváření gentických databází. Milostivý Pane náš imunitní systém měl být raději ještě o několik úrovní více nesnašenlivý.

236530

21.01.2011 04:06

Smrt „sociální Evropy“

Největší terno.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Je asi dlužit něco Číně, nechtějí po vás ekonomické škrty, privatizaci zdravotního systému, infrastruktury...., nekecají vám do vnitřní politky. Tudle Řekům odkoupily dluhopisy a mají zájem o ekonomickou spolupráci, nejde jim ani tak o potištěný papír jako o skutečné produkty řecké ekonomiky. Nebo teď v USA kontrakt za 45 miliard v rámci něho 200 letadel. Pravda co by si banky a zahraniční instituce počali s olivovým olejem ve velkým nebo leteckým parkem o 200 letadlech, že ano? Banky vyžadují holt ten papír. Ber, kde ber. Ty chcípni dneska a já zítra, s plnou hubou toho papíru.
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/222850-v-...

236544

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 75 čtenářů částkou 13 073 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Švédsko otáčí? Nechce krimigranty z Řecka03.10.20 14:22 Švédsko 0

Měnové kurzy

USD
23,14 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
29,97 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,43 Kč
100 japonských jenů
21,93 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 995,32 Kč
1 unce stříbra
566,92 Kč
Bitcoin
272 028,25 Kč

Poslední aktualizace: 20.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?