Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 436 příspěveků, 30 různých jmén: <nic>, Antony, asdf, asdf1234, asdffk, F. A. von H., hc, hjkl, hmm hm, hnidopych, Honzajs, chlebasmaslem2, Jan Zelený, jansmith1984, Jiří S., kak, Kukuk, MartinX, Mor, Mr. & Mrs. Smith, nedasa, NoName, OSAák, Pájas, Tonda, TonyTony, xzx, Zdenda, zyxx, zzzzzzzzzzzzz.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.01.2013 19:40

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: Je otázka s kým?

193.?.?.?

Chápu vás, pane. Užijte si té svojí vily, dokud ještě můžete. Navlečte si elegantní uniformu SS a kupte si lístek luxusní cestovní kanceláře Wehrmacht. Já dám přednost ruskému medvědu, je to totiž moje krev a moje rodina. Možná se opět potkáme, až budete se zemí rovnat ty staré nepořádky. Končí to vždycky stejně [velký smích] [velký smích] [velký smích].

282890

23.01.2013 17:27

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Nemáme se za co stydět.

193.?.?.?

Naštěstí jsem za lidi jako vy nemusel válčit. Zapomněl jste dodat, že mám na svědomí popravu generála Píky, vy hrdinný bojovníku s Němci. Jen nechápu, proč jste pláchnul jako zbabělec do Canady, když jste vyhráli válku a všechno po Němcích jste si v Česku přivlastnili. Asi vás tam vyhnali sudetedeutsche, hihihi.

283270

23.01.2013 17:58

Skutečná zvěrstva bombardování německých Drážďan

RE: Chudinky nemecke.

193.?.?.?

Nikdo je nelituje, oni se s tim srovnaji sami. Jen vam asi dela dobre, kdyz jsou Nemci ostrakizovani uz i za to, ze si o naletu na Dresden dovoluji psat, jak to bylo doopravdy.
USAF od konce 2. sv. valky usmrtily vic civilistu nez Nemcu za valky.
Chcete mi tvrdit, ze Vietnamci bombardovali New York a ze kobercove bombardovani Severniho vietnamu byla odveta?

283271

24.01.2013 01:02

Více k pláči, nežli k smíchu

Více rozumu bych žádal a pláč a smích až nakonec

193.?.?.?

Při přímé volbě není nic jasné až do poslední hodiny voleb!
Souhlasím s tím, že Okamura byl poškozen,ať již schválně, nebo horlivostí jeho týmu sběratelů podpisů a potom způsobem "kontroly" na vnitru!Okamura byl jediný,který je mohl ohrozit,jinak jde o frašku! Fischer,kníže,Zeman jedna parta!
Žádná změna pokud bude prezidentem,nic se v tomhle prohnilém korupčním systému nestane.
Jenom se nám smějí,jak zase ovčani naskočili na přímou volbu,hádají se spolu ovčani o ničem a přitom se zapomíná na korupční kauzy a to oni potřebují!
Pokud mám dobré informace, v únoru má přijet generální kontrola z EU na dotace a tahle vláda skončí,protože rozkradla přiliš a EU nebude "černou díru" na peníze z EU jménem ČR, nadále podporovat!
Nečas s Kalouskem a jeho partička na MF si může také jít sednout!
Basy jsou momentálně prázdné,takže mohou uvítat nové obyvatele!
Jenom jsem velice zvědav, za co budou chtít soudit Rátha - to je další malér současné Kubiceho mafie u moci!
A tady se budete hádat o dědka prezidentem,který nemá faktickou moc!
Jenom si vzpoměňte,jak Paroubek postavil Klause do haptáku,když mu jasně řekl, že buď bude dělat politiku shodnou s vládou, nebo mu vezme vládní letku a na státní návštěvy bude létat linkou!
A hned byl Klaus poslušný!
Současné prezidentské tanečky slouží jenom k odvedení pozornosti
od daleko důležitějších problémů, které tato společnost má! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

283308

24.01.2013 01:22

Agenda vítězí nad pravdou

Perfektní propaganda v USA vítězí nad pravdou

193.?.?.?

Jenom upustím malý dotaz,co je to "pravda" a jak se maže na chleba a můžeme pokračovat!
Vláda USA bude muset v brzké době předložit občanům plán na ekonomickou záchranu / pokud to ještě vůbec půjde / před totálním propadem ekonomiky USA,která je dnes již skoro výhradně
"živena" tištěním oběživa!Potom se teprve začnou občané USA velmi nepříjemně ptát,proč byli tak dlouho ohlupováni!

283310

24.01.2013 16:10

Boj o hrad je psychologicko-manipulativní souboj o voliče řízený televizními moderátory

Zde se otvírá zásadní problém celé "demokracie", jako takové

193.?.?.?

Jde o duchovní kvalitu voličů!Nijak se nepovyšuji, ale přeci jenom se považuji za docela informovaného člověka a když si promítnu průměr voličů / statisticky je IQ cca 60% obyvatel dost pod průměrem /,tak je mně zcela jasné, že zvítězí ten kandidát,
co má správně a silně zorganizovanou volební kampaň zaměřenou právě na ten průměr a podprůměr IQ většinového voliče!
Je to problém,kdo má mít volební právo a kdo ho mít nemá, aby nevítězili manipulativní kapitálové síly v pozadí politiky!
A potom lidé jsou líní přemýšlet, jako ta vysokoškolačka z uvedeného článku!
Jistě některý z dědků bude prezidentem,ale otevřené ožehavé otázky, co se týče voleb do budoucna zůstávají!
V příštích volbách masívně zvítězí levice,vzhledem k úplně hloupému a zločinnému způsobu vládnutí současné kriminální vlády
a mocenská role prezidenta může být naprosto zúžena na minimum,takže nemám strach o osud země! Pouze mně vadí, že se kyvadlo moci příliš opět překývne do leva a můžeme se dočkat opačných chyb od levicové vlády,která bude také pod vlivem mezinárodního globalizovaného kapitálu.
Volby by měly také především jasně určit ekonomickou a politickou orientaci země a zjistit, co si vlastně společnost přeje a žádá,ale je zde ten problém, jak zajistit plnohodnotného a kompetentního voliče!!!

283374

26.01.2013 15:29

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Nemáme se za co stydět.

193.?.?.?

Hahaha, tak porazili jste Němce a za dva roky poté, co byli "vítězně" odsunuti, jste zdrhali do Německa a jinam ve strachu o kejhák. Člověče, při vší úctě k vašemu myšlení, vám to připadá normální ještě psát nesmysly o nějakém vítězství? Kdybyste skutečně válčili s Němci a vyhráli, tak byste nikdy z Československa neměli důvod utíkat jako vítězové.
Nemá smysl se bavit se zaslepeným fanatikem jako vy, který nevidí, že hrstka lidí v čsl. misích byla zneužita ve prospěch židozednářských ambicí mocichtivého E. Beneše.

283546

02.02.2013 01:50

Hoax?

Barevná revoluce?

193.?.?.?

Podívejte se, ta mediální masáž a najatá skupina zrádců - tzv. osobností, kteří měli přesvědčit váhající, to jsou typické znaky barevných revolucí, které jsme kdysi viděli na Ukrajině ve prospěch Juščenka, stejné metody byly loni (neúspěšně) použity proti Vladimíru Putinovi.

To, o čem píšete, je jenom logický další krok, který rozhodně nepřekvapí. Jde jen o to, jestli na to Nečas s Kalouskem mají koule, případně jestli jim je někdo mocnější uřízne, když do toho nepůjdou. Vždyť v té Trautenberkově kampani leží ohromné, astronomické prachy, to se jako "dárce" má smířit s tím, že to celé bylo na hovno? Ty prachy jistě nedal Švára ze svý kapsy, na to je moc velká loutka. Oni tu potřebujou prezidenta kývače, aby až budou potřebovat volné přelety na Rusko, tu nebylo "soprotivlenije". No a ty Sudety se taky budou hodit.

Je tady jen malý problém - když budou volby prohlášené za neplatné, jak to udělat, aby lidi toho Zemana nezvolili znovu. A taky se nějak moc lidí začalo zajímat o politiku, a ti by se mohli naštvat ještě trochu víc, a vzít klacky a vidle. A tak jsou Kalousek s Nečasem mezi dvěma mlýnskými kameny nebo Damoklovými meči, jde jen o to, čeho se víc bojí. Nejlíp by bylo to uhrát nějak do autu a honem zdrhnout...

284144

Výjimečný stav, zatknout, zastřelit. Armádu a hlavně strategické jaderné síly do pohotovosti. Obnovit SSSR, který právně nikdy existovat nepřestal. Rusko poraženo nebylo.

Vložený obrázek

284278

07.02.2013 01:26

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

Je velkým deficitem nejenom naší, ale i světové "demokracie",že je oprávněná kritika Izraele tabuizována!

193.?.?.?

Nikoliv Ž/židé, ale současná fašistickosionistická Izraelská vláda a její mezinárodní přisluhovači jsou rakovinou světa a je nutné tento vřed,co nejdříve vyříznout! Také na to upozorňuje prezident Iránu,kdy jsou jeho slova překrucována / zničení Izraele a židů / , přičemž v samotném Iránu žije cca 50 000 židů,kterým se dobře vede / mají svoje školy a synagogy,nikdo je nepronásleduje/ a kteří byli již několikrát vyzýváni k přestěhování do Izraele , ale nikam se stěhovat nechtějí,protože vidí, že jsou v Iránu v bezpečí, což se o Izraeli říci nedá!
Použiji jeden humorný příměr Š+G: Tak dlouho si blbci blbý budou hrát, až to na blbce spadne! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

284416

08.02.2013 03:49

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: .. vynikajici clanek !

193.?.?.?

Je třeba upozornit na to, že Levašov a KOB jsou dvě rozdílné a prakticky disjunktní koncepce. Zatímco u Levašova velmi rychle odhalíte, že je šarlatán a jeho "fyzikální" či spíše parafyzikální pojetí světa je téměř bez výhrad čirý, pavědecký blábol, KOB stojí o několik řádů výše. Nemohu dát ruky do ohně za celé KOB, na to tuto teorii znám příliš povrchně, ale minimálně obsahuje řadu zajímavých postřehů a je za ním vidět množství výzkumné a myslitelské práce. Má jistě i některé slabiny, které nejspíše vyplývají z toho, kým Konstantin Pavlovič Petrov, zakladatel KOB byl - akademik, profesor, kandidát technických věd, zástupce náčelníka kosmodromu Bajkonur v hodnosti generál-majora. Byl to člověk technicky zaměřený, nikoli filozof nebo mystik, což je na KOB znát a jeho vhled do různých náboženství a esoterických nauk se zdá být poněkud technokratický a povrchní. Výhrady mám i k pojetí "všechno jsou" kmity a frekvence, což je při výkladu "esoterických" jevů velmi rozšířený způsob, bohužel zůstávající na povrchu, aniž by bylo vysvětleno, co "kmitá" a jak (s jakou frekvencí atd., změřit to nikdo neumí). Ačkoliv analogie s fyzikálními kmity a rezonančními jevy jsou dosti přiléhavé, stále se jedná jen o analogie jevů, jejichž pravá podstata vědeckému vysvětlení dosud uniká. Petrov ve svých vysvětleních soudí, že je to jen proto, že nemáme dost citlivé přístroje, což může, ale nemusí být pravda. Ostatní aspekty KOB nedokážu jako fyzik a přírodovědec posoudit, nicméně KOB jistě stojí za prostudování.

284486

10.02.2013 04:21

Komu důvěřují lidé v Evropě

Dobrý článek,ale problém je přeci jinde!

193.?.?.?

Důvěra je sice hezká věc, ale nám zde v Evropě jde o bytí!
Lidí bez práce přibývá a práce nebude,protože ji loutkáři kvůli ziskům převedli do Číny a leckam jinam,kde lidé pracují za málo!
Co a kam budeme vyrábět a exportovat, až se trhy zahltí a k tomu již pomalu dochází!Stojíme na křižovatce, kdy musí dojít k rapidní změně celého systému,kdy se úplně blbá výkonová ekonomika založená na ustavičném "růstu" až do řitě - jenom si pod sebou řežeme větev - brzo dojdou některé suroviny a další potřeby!
Cesta obrody je pomalý , ale jistý návrat k udržitelné světové ekonomice, kdy se budeme muset uskrovnit,protože planeta, tyhle pažravé kobylky / lidi / už prostě "neunese"!
Nejde o nějaký návrat do středověku, jenom budeme muset omezit třeba masové ježdění dvakrát ročně na nějaké úplně hloupé dovolené k moři a na hory a při tom svoje vlastní okolí především v Česku, vůbec neznáme! Jsem starý tremp a také jsem sjezdil svět, ale při tom nejkrásněji bývá doma za humny, s dobrými lidmi na popovídání a přátelení!
Podařilo se jim už rozbít společnost a přitom největší výlet je k srdci jiného vnímavého člověka!
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

284561

22.02.2013 01:28

Kolik stojí místo pro Kosovo v OSN?

Kdo viděl film " Ukradené Kosovo", musí mít jasno

193.?.?.?

Kosovo a jeho "krádež" albánskými zločinci v čele s Tahcim je jasnou obžalobou "západních demokracií" a jejich loupení a plenění v rámci rozšiřování "svobody a demokracie"!!!!
Dnes je na pořadu Mali, kde jsou opět v rámci francouzských tradic odpůrci mučeni k smrti, jako tomu bylo v Alžírsku!
Jenomže je trochu jiná doba, nic nelze utajit!
Každý v Evropě dnes ví, že je Kosovo centrálou prodeje drog a další kriminality, organizované prostituce,prodeje orgánů,obchod s kradenými automobily a mohl bych pokračovat!
Nesmí se o tom hovořit,ale všechny kriminální ústředny evropských států,mají zvýšený zájem a mají zde také své agenty, aby alespoň mohli sledovat kriminální aktivity albánské mafie operující z území Kosova,která sužuje celou Evropu!
Nájemní vrazi z Kosova jsou poměrně laciní a naprosto nelítostní!
V Kosovu je cca 70% nezaměstnanost, takže převážná část obyvatel provozuje kriminální aktivity po celém světě!
A zločinecká klika, která dnes ovládá EU, chce takový "stát" začlenit do EU,snad aby mohli mít páku na nějaké další neposlušné státy EU, kterým lze potom jenom naznačit, když nebude příslušná vláda dělat, co chceme , dostane "důraznou" návštěvu kosovské kriminální mafie a ta už je "přesvědčí", kde je norma!!!Bohužel, kosovské kriminální spodiny se dnes v Evropě už bojí i policisté, protože ta střílí na potkání, třeba i bez motivu!
Prostě si policajt, náhodou ses připletl, tak máš smůlu!!!
Kosovští kriminálníci se vysmívají i našim evropským kriminálům,protože to je pro ně dovolená a ozdravný pobyt před pácháním dalších kriminálních činů! Také v evropských kriminálech si s kosovskou kriminální "verbeží" neví rady,protože zde páchají další kriminální zločiny na spoluvězních!Jenom by pomohlo, střílet je na potkání, jenom co vytáhnou z Kosova paty, ale to zase kvůli lidským právům , moc nejde! Tak budeme zase jako ty slušnější a hloupější trpět a snášet, co nám některá hovádka z vedení EU a naší vlády, navařila!!!Třeba debílek "kníže" byl pro uznání Kosova!!!
Slováci jsou natolik rozumní, že dodnes Kosovo jako stát neuznali!Zřízení "samostatného" Kosova je veliký politický omyl a budeme za něj jako stát EU, ještě dlouho trpět! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

285290

22.02.2013 01:45

Nekontrolovatelný derivátový trh už ohrožuje nejen banky

Bude potřeba zase nějakou "pořádnou" válku, aby se aktivita růstu měla o co opřít

193.?.?.?

Musíme ničit, abychom zase mohli stavět a vyvolené tasemnice stále tloustnout!
Jinak "bublina" stejně praskne a zasáhne i ona nenažraná prasátka! Kravály, co jsou dnes v Bulharsku, nás také brzo zasáhnou!
Bulharský důchodce, který bere na naše peníze cca 3 000 korun, nemůže platit účet za proud cca 1 500 korun! To se všichni posrali v síni! Tady nejde o ČEZ, ale o zlodějny páchané v rámci "svobody a demokracie" na občanech Bulharska už více jak 20 let!Stále stejný scénář chamtivosti, zlodějen a podvodů na podvody!Jsem velice zvědav, jak se podaří prolhaným "čuráčkům" z vedení EU z bulharské krize vycouvat! To není Řecko, kde lze lidem ještě něco sebrat,vysoké důchody a jiné požitky!
V Bulharsku žijí lidé "na krev", tam nic brát nelze!
A jednou aktivizovaná "ulice" už se domů zahnat nedá - vládu už vyhnala a bude chtít více! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

285291

25.02.2013 03:12

Židé Haredi konfrontují zmilitarizovaný sekulární sionistický stát

Jde o širší hnutí a postoje židů k sionistům

193.?.?.?

Především emigranti, kteří pocházejí z bývalého SSSR, a kterých je v Izraeli hodně, nesouhlasí s militantní politikou Izraele.
Potom také levicově smýšlející židé,sice jdou "bojovat" a "bránit" stát Izrael, ale s politikou Izraele se ostře rozcházejí. Svoje postoje vyjadřují v masivních demonstracích - poslední v Tel Avivu měla účast cca 150 000 lidí, což je při počtu obyvatel cca 7 milionů, hodně veliká účast.
Budoucnost Izraele je stejně pouze v nějaké formě mírového procesu, takže militanti musí ustoupit.Jiné řešení není, pouze je zde problém,jak garantovat Izraeli bezpečnost, ale ani to by nemělo být tak obtížné, kdyby zde nebyla překážka od sionistů, kteří mají zájem rozpoutat válečný konflikt, ve kterém zvítězit nelze!

285384

04.03.2013 16:22

Jste připraveni?

RE: Otázkou není ZDA ale KDY...

193.?.?.?

Souhlas skoro se vším, jen prosím pěkně, která že to byla odrhovačka velebící masakry Indiánů, co zpívali Češi se zamaštěnými hubami od bolševických špekáčků? Já si to pamatuju jinak - letěly tu mayovky a většina mladé generace té doby by Ameriku nejraději vrátila rudým bratrům statečného náčelníka Vinnetoua a zlé bělochy zahnala zpátky do moře [smích]. A trampské osady tu mívaly své indiánské totemy a na bělochy si skoro žádný kluk nechtěl hrát. Pokud jsem si měl možnost všimnout, tak o zlých rudokožcích psala hlavně mnohem primitivnější "dobrodružná" literatura let předválečných, což je ryze demokratická záležitost hodných kapitalistů. Zlí bolševici byli internacionalisté a proto na zlost americkým imperialistům podporovali utlačované indiány, mj. i vydáváním knih Karla Maye. Kniha schvalující nebo oslavující vraždění indiánů by za totáče nikdy nemohla projít ideologickou cenzurou.

A mimochodem, ty bolševické špekáčky byly opravdu a bez legrace mnohem kvalitnější, než všechno čím nás krmí řetězce jako Kaufland, Penny nebo Lídl, o Tescu ani nemluvě.

285780

07.03.2013 07:51

Jste připraveni?

RE: Otázkou není ZDA ale KDY...

193.?.?.?

No... já myslím, že nejsou. Bankovní zmrdi a úředníci jsou jiná kategorie a jiná mentalita, než bývalí outsaideři, co obráželi kdejakou Portu. Bankovní zmrdi a úředníci jsou ti, co šplhali ve funkcích už před r. 1989, kvůli svému věku někde v pionýru a SSM. Ti, o kterých píšete, se věnují podnikání, o kterém snili už tehdy. Ono jim ani moc nejde, mají holou řiť, sotva se uživí, protože nemají pracovní disciplínu, ale ani žaludek na velké podrazy. Nejdůležitější ale pro ně je, že nemusí nikoho poslouchat. Radši by si nechali vrtat koleno, než by přiznali, že neměli pravdu, že taky naletěli a že ten jejich kapitalismus stojí za hovno. Ve svých vlastních očích jsou borci, mačové, velkopodnikatelé. Aplaudovali Havlovi, pak Klausovi a naposled volili Karla. Jsou to ti zmrdi kolem nás, možná jsou ve skoro každé české rodině, kterým - nebo jejich natvrdlosti a slepotě, vděčíme za ten bordel všude kolem.

285965

07.03.2013 08:13

Velezradil Klaus?

Když není na chleba, tak aspoň hry...

193.?.?.?

ANo, velezradil a vlastizradil, ale ne teď - zhruba od kupónové privatizace a svého "útěku před právníky" už mockrát, za nadšeného aplausu a podpory těch, co mu dnes vrážejí kudlu do zad. Je to jen divadlo, podle zásady chléb a hry, a když už chleba došel, tak obětují bývalou velkou politickou figuru, aby uchlácholili nasraný dav. Tady ho máte a kopněte si. Má vzniknout dojem, že se něco podstatného děje a že nastaly ty velké změny, po kterých všichni volají. Takové upuštění páry. Jenže, podobných a horších velezrádců je plná vláda ČR, obě sněmovny parlamentu, soudy, státní úřady...

285966

Zeman je prostě, do značné míry, druhý Klaus, podobně, jako ČSSD je béčko ODS, podnikatelská strana s trochu sociálnějším akcentem a houby levice. Tak co bychom mohli čekat - snad ne, že bude za všech okolností tvrdě říkat pravdu a opravdu bojovat za zlepšení současného stavu. Pamatujete na jeho kampaň "Čisté ruce"? Proč by to teď mělo být jinak? Zapomněli jsme, jak je Zeman arogantní, samolibý, ješitný - právě tak, jako jeho věčný rival a nebýt té závěrečné velezrády, i úspěšnější předchůdce?

Ale proto, že je i přesto všechno - nebo právě proto, pro svou podobnost Klausovi - o hodně lepší, než sturmbannfuhrer Schwainenberg, tak jsem ho volil. Stejně nebylo koho vybírat, byl by snad libo vychcaný senátor podnikatel, neschopný si zkontrolovat i své petiční archy? Nebo americký občan, který nakonec proti své straně podpořil Schwanzenberka, dosazený odkudsi z venčí, aby nahradil zkompromitovaného Vondru a vedl své ovečky poslušně do náruče strýčka Sama, jak to kdysi měl udělat Švejnar? Nebo raději výstřední potetovaný umělec, taková podivná reinkarnace Havla? Paní Bobošíková, která by nalezla kamkoliv a spojila by se s kýmkoliv, aby se politicky zviditelnila a získala vliv a moc? Nebo představitel ptákostrany Sobotka? Slušnou a přijatelnou kandidátkou byla snad jedině mírná a laskavá Táňa Fišerová, která ovšem neměla šanci a kdyby přece jen vyhrála, těžko by se těm těžkým vahám v politice ubránila, aby se sama nenamočila.

Zeman je nejlepší z toho možného, ale pořád je to představitel establishmentu a současného režimu, není to velitel Blanických rytířů, Ashtar Sheran ani Jan Žižka z Trocnova. Nemá cenu do něj promítat své představy, přání a očekávání. Prezidenty Osvoboditele, Budovatele, Tuneláře, Zloděje i Velezrádce jsme tu už měli [smích].

286055

19.03.2013 02:08

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

Krádež za bílého dne!

193.?.?.?

Nebudu příliš mudrovat!
Jsem jenom prostý člověk, který si myslí, že když si uložím peníze do banky, jsou tam bezpečně ochráněny a ještě předpokládám, že za svojí "úložku" dostanu nějaké, i třeba velmi malé úroky! To jsem se ale na Kypru, což je regulérní stát v EU,ošklivě zmýlil! Nejenom, že nedostanu nic, žádné úroky, ale ještě jsem na svých penězích okraden - je mně část mých vložených peněz sebráno!!!!Není možné hovořit o dani! Daň je možné vybrat ze zisku,sáhnout na uložené peníze v bance je krádež!
Komentáře netřeba!Jsem přesvědčen, že tato nestydatá zlodějna již mocným neprojde!Je to popřením jakýchkoliv principů "tržního hospodářství", "demokracie" a "svobody"!!!!
To všechno jsou dnes kecy a budou padat hlavy a možná i poteče krev!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

286620

23.03.2013 13:17

Houžvičky

Každý může zveřejňovat, co chce

Pájas 193.?.?.?

Souhlasím s Vladimírem. Nemusí zveřejňovat každý článek, co mu kdo pošle.
Pokud se to dotyčnému nelíbí, nikdo mu nebrání v založení si vlastního blogu a tam může své názory publikovat jak se mu zlíbí.

286952

25.03.2013 01:43

Proč má Kypr problém

Stále stejná píseň

193.?.?.?

Jenom si dovolím drobný dotaz: Kdo zavinil a způsobil dluhy?
A ptám se i všeobecně.Kdo může za těžká zadlužení států EU?
Přeci má každý stát nějakou vládu, která ekonomiku řídí a tudíž tato vláda a banky ve státě přesně ví, jaká je ekonomická situace, toho kterého státu a měla ji řešit od počátku, už při podstatně nižší úrovně zadlužení!
Běžný občan neví, jak se hospodaří se státními financemi a musí důvěřovat tomu lidskému "odpadu", který se jmenuje "politici",který prošustroval nos mezi očima a teď bude chtít po daňovém poplatníku,aby zaplatil jejich špatné vládnutí
a ekonomická rozhodnutí!
Je nutné přesně adresně zjistit, kdo a za co z politiků může za ekonomické "vraždy" a musí být odhalen a pod důkazy obžalován a po zásluze potrestán, jako na Islandu!
Jiná cesta není! Pokud se tak nestane, můžeme se připravit na těžké politické a sociální otřesy, které mohou být "krvavé"!
Jak je stále vidět, mocní celého světa se chovají, jako kdyby se nic nestalo! Moc by si už fandit neměli,protože nasra@nost lidí je už obrovská a nemusí být nastávající změna "sametová".

287066

29.03.2013 22:52

Amerika: Nová Saúdská Arábie? (1.část)

RE: Fotografie s ohnem je jasny podvrh

193.?.?.?

Taky je problém v tom, že metan se ve vodě téměř nerozpouští. Metan ve vodovodním potrubí, za tlaku kolem 6 atmosfér, by se choval fyzikálně podobně, jako vzduch ve vodovodním potrubí, když např. po výměně gumičky u kohoutku napustíte do potrubí vodu a pak otočíte kohoutkem. Jistě jste to zažili, jak se vzduch prudce rozpíná a s třeskotem se dere ven. Teď si představte, že to není vzduch, ale metan, který zapálíte. Asi byste nemohli v klidu stát vedle, aniž by vás obrovský plamen neožehl a nepopálil.

287333

31.03.2013 19:54

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

KSČM nabízí zcela jistě spravedlivější řešení a nakonec se přesvědčíme u voleb!

193.?.?.?

Vojta49 kvičí jako prasátko,když mu berou šlichtu! To víš zloději z ODS a TOP09 končí! ODS dostane při volbách takový výprask, že si jenom krev oblízne!
Nejsem úplně nadšen, že zde bude vládnout nejspíše s převahou ústavní většiny uskupení ČSSD a KSČM! Jenomže celá prašivá zlodějská "pravice" už roky dělá všechno proto, aby výsledek "levice" ve volbách byl co největší a pro "pravici", co nejpotupnější!
A Vojta49 , ty kecáš naprosto nesmyslné téze o vykořisťování a jiná klišé, kterými se dnes již v politice nikdo nezaobírá!
Bohužel kapitalismus dospěl do fáze, když již především kapitalisté ztratili moc a globální moc dnes ovládájí fašistická,korporátní,banksterská, mafiánská "spolčení",která především postrádájí jakoukoliv demokratickou kontrolu!!!
Nebudu se rýpat ve starých ránách - ekonomicky nejúspěšnější zemí na světě je dnes Čína, řízená Komunistickou stranou Číny!
To nelze popřít, to je prostě fakt! Oproti tomu náš velký "přítel" a "vzor","kapitalistické" USA se dostávájí se svým astronomickým zadlužením do neřešitelné situace,kam mohou svrhnout celý na ně navázaný ekonomický prostor. Proto se také začíná profilovat BRICK, které se postupně vzdálí od dolaru, jako rezervní světové měny a potom teprve padneme na držku s USA v čele, pokud do té doby nevyvolají USA nějakou válku, aby svoje dluhy zakryly!!!
Možná bude dobře, aby Vojta49 a Adam zalezli nazpět do lehožumpy ,kam jistě se svými názory neochvějně patří! Tady na Zvědavci se diskutují nové pohledy a požadavky doby a stále sem zanášet bláboly hodné Rudého Práva před rokem 1989,jsou Vojta49 a Adame zcela jistou ztrátou času!
Stalin byl jistě velmi kontraverzní osobou, ale dnes již patří historickému zkoumání!!!
Nové zločiny a ekonomické "vraždy" jsou postupy,provozované dnešním "kapitalismem",který si vlastně ani název kapitalismus nezaslouží a o těch je potřeba diskutovat!
Stalin a SSSR je už jen historie,dokonce dnešní Rusko se mně zdá být na vyšším stupni tržního hospodářství a demokratických principů, než zatuchlé a smradlavé USA,kde se "demokracie" a "svoboda" postupně vytrácejí a nastupuje forma korporátního fašismu a celkové destabilizace společnosti!!!Možná i "debilizace" společnosti, ke které "týpkové" Vojta49 a Adam, svými bláboly přispívají!
Vulgární antikomunismus po 23 letech od pádu totality,není žádný program.Proto také celá světová tzv. "pravice" jde celkem rychle a úspěšně do pr@dele! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]
Oni už se bouří i "staré" demokracie, jako je Holandsko, kde se schyluje k referendu o jiné podobě EU a stejná je situace v Británii!Na Kypru odhalili banksteři tvář a nastanou pro ně těžké časy! Lidé už si druhou díru do prde@le v Evropě dlouho dělat nenechají! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

287418

01.04.2013 21:25

Jak se buněk z potracených lidských plodů využívá k vytvoření inovovaných zvýrazňovačů chuti

Farmaceutická světová mafie potřebuje vydělat, za každou cenu

193.?.?.?

Takže si potom platí podobné podivné diskutéry,jako je Koubek,Adam,Vojta49 a další!
Je nad pochybnosti dokázáno,že jsou uváděny na trh léky,jejichž léčivé účinky jsou hodně diskutabilní a kde jde pouze o kšeft!!!
Jedná se o drahá psychofarmaka / když dojde k používání,je vyvolán návyk a "lék" se musí potom užívat stále a pořád jede kasa!!! - to jsou zločinné kšefty s léky/ , drahé a sporné preparáty na rakovinu !!! / některá cytostatika spíše škodí, ale jsou velmi drahá,takže za jejich užívání jsou podpláceni lékaři, a i když, už lék pacientovi moc nepomůže, tak kvůli kšeftu je mučen a "otravován" jeho organismus až do konce!!! Prodejní lékaři a farmaceuti bojují o lidské životy!!! Velká legrace, oni "bojují", ale spíše o svojí kapsu!!! Zdraví pacienta je až na druhém místě! V tomhle obrovském kšeftě jsou zapojeny i pojišťovny a všichni jsou nadmíru spokojeni! Pacient je "léčen" a všichni zainteresovaní kvičí blahem, jak dobře vydělávají!
Tuto mafii lze těžko postihnout,protože je "odborná"!!!
Na farmacii se vydělává stejně jako na zbraních, tam je zase výhoda, že je všechno tajné a daňový poplatník je dojen a dojen a dojen a platí jako mourovatý, za naprosto úplné blbosti!!!Tyto zlodějny lze jenom těžko postihnout,ale Koubek ví všechno!!! Dobře tě platí Koubek!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

287472

03.04.2013 21:45

Země BRICS plánují novou banku, aby obešly Světovou banku a MMF

Prosím,nechte už ty všechny židáčky a zednáře na pokoji a začněte normálně přemýšlet!

193.?.?.?

Trh přeci jenom funguje, i když hodně ztěžka a dře to!!!
Dolar je nedůvěryhodná měna, Amerika se stále chová jako nenažrané ekonomické prase / jenom s Čínou má roční deficit cca 200 miliard dolarů,který nijak neklesá!!/ a Čína pořád na dluh dělat nebude,především proto, že je pro ni nebezpečné hromadit dále "inflační" dolary,o kterých nemůže s žádnou jistotou říci, kdy si "ustelou" a celý dolarový humbuk a podvod upadne na držku!
To může jezdit do Číny prezident a ministr zahraničí USA každý týden a když se budou USA dále v Číně a v jiných zemích zadlužovat,tak jim nepomůže ani svěcená voda a nic už nevyžehlí!!! Prostě politika z prolhané a astronomicky předlužené země, jako jsou USA, už nikdo brát na světě vážně nebude!
To je ten hlavní důvod,proč se země BRICS spojí a vytvoří si svojí mezinárodní bankovní instituci a budou používat svojí rezervní měnu mezi sebou v obchodě! Dolar je v hajzlu,už mu nikdo nevěří, tak je naprosto přirozené,že se země, které nejsou s USA v "područí", na celou slavnou Ameriku docela normálně vykašlou, a nikdo jim to nemůže mít za zlé!!!
Mezinárodní obchod potřebuje světovou rezervní měnu,přes kterou bez rizika může světový obchod probíhat a který má být mezinárodně uznávaným platidlem a to bohužel dolar přestává plnit!!! Takže je jasné a jednoduché řešení!
Musí vzniknout jiná forma forma bezpečného a všeobecně uznávaného světového platidla a to už dolar nebude!
Nic jiného bych v tom nehledal! Nějaká spiknutí, nebo něco podobného!
Prostě a jednoduše, Američani si nasra@li do bot,nasra@li ekonomicky celý svět a půjdou od válu! Každý už se ně vyse@re,i spojenci nejvěrnější a můžou chřastit zbraněma až do aleluja!Peníze jsou hodně plachá zvířátka! Jak prosté a jednoduché.
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

287594

04.04.2013 01:39

Zákon na ochranu Monsanta: náhrobek našeho právního systému

Už zde bylo řečeno kolem GMO potravin mnoho!

193.?.?.?

Pokud ale existují podložené studie o nebezpečných potravinách
z GMO , je jejich podpora a rozšiřování zločinem, podobným jako je terorismus, protože jde o útok na základní lidské právo a tím je potravinová bezpečnost a také čistota "zdrojů" vody a dalších nezbytných základních lidských potřeb,které GMO ohrožují! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

287607

Ať se v té Americe stane cokoliv, to je jedno, Bostonský atentát nebo třeba výbuch továrny na hnojiva v Texasu, první co mně napadne je, že si to udělali Amíci schválně sami, a jako druhé - kdoví co tam doopravdy bouchlo. A nejsem sám. Takový je holt kredit a důvěryhodnost americké vlády. I kdyby to tentokrát a výjimečně false flag nebyl, jistě podobné svinstvo někde chystají, to je sichr. Tak jim to můžem přišít rovnou, ono to vyjde nastejno...

288360

21.04.2013 00:11

Hitler vyhrál válku

Není to úplně špatný článek, ale dost zjednodušuje!

193.?.?.?

Ekonomická a politická situace je dnes hodně jiná.
Německo bude mít veliké problémy a my s ním,protože naše ekonomiky jsou vysoce proexportní a přijde brzo doba, kdy se přestane tolik vyvážet a prodávat.
Není ekonomicky možné, aby jeden stát měl vysokou nadprodukci a další jenom "kupoval", protože brzo nebude mít za co!
Drastickým příkladem je "obchod" mezi USA a Čínou, který ročně vede ke schodku cca 200 miliard USD a k narůstání dluhu USA!
To nepůjde provozovat věčně!
V budoucnu se povede "válka" o zdroje a trhy!
Obrovská nadprodukce všeho je ekonomická světová sebebevražda!
Jenom ve výrobě automobilů má být cca 40% světových kapacit nadbytečných a velmi brzo dojde na lámání chleba,kde může být především Česko silně poškozeno, protože jeho značná část ekonomiky je na výrobě automobilů a jejich součástí, silně závislé.
Německo je sice v Evropě nejsilnějším hráčem, ale nemá v EU právo veta a samotná EU se bude muset hodně změnit, pokud už není pozdě.Současná EU má ze "silného" Německa prospěch, ale nemusí tomu tak být věčně.Pokud se bude EU trhat a nevydrží euro, což je docela možné, nejvíce utrpí Německo,především politicky a potom se můžeme obávat vývoje v Německu.
Bohatého Německa se nebojím, zrovna tak bohatého Ruska, protože se především budou zaobírat sami sebou.
Fakt, že se dnes zde pod vlivem Německa někdo pokouší upravovat dějiny, dělat ty Němce za války "hodnější" se mně také nelíbí, ale to neznamená házet Němce do jednoho pytle a připomínat jim Hitlera.Mnoho lidí se v Německu za Hitlera stále hodně stydí a není slušné jim období nacismu pořád připomínat.
Nemusíme mít tak vysokou životní úroveň jako v Německu, jenom kdybychom zde měli pořádek v ekonomice bez korupce a zlodějen a na úřadech jako v Německu,měli bychom se také lépe! To bych ale asi chtěl mnoho!

288508

25.04.2013 23:51

Merkel Evropě: „Připravte se na postoupení své suverenity“

RE: Merkel není Bůh!

193.?.?.?

Moudrostrako,docela bych brzdil!
Němci jsou jistě schopní, ale také všeho.Kdo rozpoutal válku?
Kdo volil Hitlera a hajloval na sjezdech? Také ti schopní Němci!
A co se týče Česka, že všechno , co zde máme, zbudovali Němci, také není pravda.Nebudu se zbytečně šířit, ale jakákoliv paušalizace je zcestná ze samé podstaty.Merkel je v porovnání s ostatními politiky docela slušná paní a proto ji také Němci volí.
Němci jsou dnes úplně mentálně jinde, než nacisté za války a máme docela štěstí, že je máme za sousedy.Němec pro nás dnes není nepřítel, oni nás berou jako normální sousední stát,který má svá specifika a mladí Němci nás mají za docela príma souseda, kde se dá dobře pochlastat,také se zde snadno sežene nějaký "šňupec", holky jsou zde také a vůbec v Česku často najdou, co doma nemohou.
Jako se narovnali vztahy mezi Němci a Francouzi, stejně časem dojde k narovnání vztahů mezi Němci a námi, především proto, že přestali existovat hranice a už dnes do cca 50 km je velmi čilá přeshraniční spolupráce nejenom mezi lidmi, ale také mezi institucemi, takže tam si už na Němce a Čechy nikdo nehraje.
V Drážďanech třeba v Realu jsou české nápisy na zboží, každý úsek zaměstnává nějakého českého prodavače a nechá se tam u kasy platit českými korunami v normálním kurzu a nazpět pokladní dává drobná eura a eurocenty!Parkovistě je plné aut z Česka a českých zákazníků si tam považují! Takže jaké Německo a Česko.
Právě třeba takový Real, nebo Aldi v Haidenau, což je předměstí Drážďan dělá až cca 40% tržeb právě na české klintele, především z Děčína a Ústí.
Praha je dnes celý rok plná Němců,turistů, kteří sem po léta jezdí za různým účelem, podle toho, co je baví. Opět je to zcela normální a nikdo z nich neřeší,co bylo před 70 lety.
Kolik Čechů dnes pracuje v Německu a nejsou to jen nějaké pomocné práce, ale třeba stovky lékařů a jiných odborníků.
Chtěl jsem jenom drobně poznamenat, že vztahy mezi běžnými Čechy a Němci, především mladými, jsou dnes na výborné / normální/ úrovni a doufám,že to vydrží a už nikdy nevzniknou nějaké animozity a nesváry! V Mnichově je dnes český živel skoro tak silný, jako svého času ve Vídni a žádný bavorák nebrblá.
Němci pro nás dnes nepředstavují žádné nebezpečí, to spíše jsme nebezpeční sami sobě,především tím, jakou si dokážeme "zvolit"
zlodějskou a korupční verbež do všech řídících orgánu, od vlády počínaje! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

288835

08.05.2013 22:01

Izraelské útoky na Sýrii

RE: Izrael i Amerika kašlou na jakékoliv mezinárodní dohody

193.?.?.?

Je taky možné, že z izraelské strany mělo být bombardování Sýrie testem systémů PVO pro útok na Írán. Jenže k čemu je test, který nic neotestuje. Syrská PVO nereagovala, a nikdo přesně neví, proč. Zachytily syrské radary izraelská letadla, nebo nezachytily? A kdyby vypálila PVO protiletecké rakety, měly by úspěch, nebo ne? Nikdo neví. Izraelští piloti si tak nemohli nic natrénovat. Poletí nad Írán do neznáma a nebo budou provokovat syrskou PVO znovu? Ti záludní Arabové! Jeden nikdy neví, na čem s nimi je [smích].

289378

11.05.2013 01:17

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

RE: My sentiments exactly, hehe

193.?.?.?

Já se nemusím s ničím smiřovat, živím se duševní prací... Ale znám spoustu jednodušších lidí, kteří dají přednost stereotypu, návodu ala kuchařka, než by zapřemýšleli, a znali předem cíl téhle činnosti (totiž myšlení). Myšlení je totiž bolí, a tak raději jen dosadí do vzorce, počítají něco, aniž přesně vědí co a proč... Zrovna tak věda, řešení složitých a těžkých problémů, je namáhavá práce, kterou lze penězi jen těžko vyvážit a zaplatit, takže ji dnes podstupuje jenom nadšenec, především kvůli té činnosti samotné. Protože nejen rukama, ale především vychcaností a zlodějinou přijdete k obživě mnohem snáz. Že je lenost pohnutkou k přemýšlení je dost povrchní názor, který většinou zastávají ti, kteří zmíněnou činnost až tak často neprovozují [smích] .

289519

30.05.2013 08:27

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

193.?.?.?

Kmity by samozřejmě byly tlumené, s velkým koeficientem útlumu, takže je nesmysl, aby se nosníky "ukroutily" např. po hodině. Musely by prasknout hned po nárazu, po celé výšce budovy a rovnoměrně (aby se budova nenaklonila a nerozsypala se do stran), pokud naopak vydržely první zákmit (náraz), už se s nimi nemohlo nic stát. Kromě toho, jelikož impuls (náraz letadla) byl lokální, právě kvůli útlumu by amplituda kmitů rychle klesla se vzdáleností od místa nárazu, u základu budovy by byla hustota energie kmitů nejmenší, a konstrukce budovy je tam naopak nejsilnější. Proti rovnoměrnému narušení statiky budovy nárazem stojí také vlnová povaha šíření energie nárazu, na mnoha místech by vznikly stojaté vlny, tedy uzly a kmitny, a vzhledem k tomu, že zdroj kmitů je lokální a náhodný (náraz) a nerespektuje žádnou zvláštní symetrii, asi těžko se lze domnívat, že by se kmitny a uzly rozložily po budově nebo jejím průřezu rovnoměrně.

290464

15.06.2013 00:18

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Taky si myslím, že to je puč ...

193.?.?.?

Má to všechny znaky puče, jen chybí zastřelení zatčených, takže pučisté nejsou dost důslední.

Nevím , jestli má Ištván vazbu na velvyslanectví USA, jistě ale za ním buď někdo vlivný stojí, nebo ho někdo pořádně přitlačil. Nebo obojí. Nezdá se mi ale, že má Američan zapotřebí takovou okliku, stačilo by jistě naznačit jen přání, a Péťa by poslušně sežral i vlastní hovno. Spíš bych typoval, že je za tím Rus. Otočka Nečase na návštěvě v Rusku je možná klíčová. Celá naše politická špička Rusko okázale ignorovala, pokud zrovna nehýřila protiruskou rétorikou. To, co se Péťa v Ruskou dověděl, změnilo jeho hodnocení Ruska. Význam a síla Ruska v očích Nečase narostla, jistě ne naopak. Buď mu bylo naznačeno, že se jej hodlá někdo zbavit, a hledal v Rusku ochranu a nového pána. Nebo to byli Rusové, kdo ho přitlačil. První možnost je absurdní, Nečas se s Rusy nikdy nekamarádil a ti zase nemají důvod se s ním mazat. Takže ho přitlačili. Ale Peťa se vrátil domů, otrnulo mu a znova začal zlobit. Rusové, kteří tu nemají přímé páky, splnili hrozbu a pěkně po mafiánsku vypustili kompromat. Uvědomme si, že Brusel ani Washington tohle nemá zapotřebí, Ti si můžou rovnou diktovat.

291458

No jo, NSA špehovala i celé SGC a především SG-1!

292455

01.07.2013 09:05

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

193.?.?.?

[smích]

292473

01.07.2013 23:06

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

193.?.?.?

V případě židů na to, myslím, není jednoznačná odpověď. Bible mluví o židech jako o (vyvoleném) národu, Hospodin jim tam slibuje, že budou vládnout nade všemi národy a nepřátele dostanou za podnož. Problémem židů (podle Bible) je, že nejsou Bohu dost oddaní a věrní, za což jsou vystavováni různým zkouškám, jsou různě trestáni a vychováváni, Boží rozhodnutí z nich mít svůj vyvolený lid je však neměnné. Křesťani tento obraz do jisté míry akceptují, považují se však za "naroubované" na tentýž strom na základě víry v Ježíše Krista. Po smrti pak taky budou patřit mezi vyvolené. Rozdíl je ale (např. a mj.) v tom, kdy se má ono vyvolení projevit a přinést své plody. Křesťané budou v tomto životě spíše trpět, nést kříž a sloužit, aby se pak měli, po smrti, líp. Židé, aspoň někteří, si představují, nebo představovali, že zachránce, Mesiáš, přijde už v tomto pozemském životě a pak nastane jejich čas, vláda nad světem, která přirozeně dospěje do věčnosti (aniž by bylo třeba smrti) a přejde v hledění na Boha, což je vrchol štěstí a blaženosti. Jistě existují i praktičtěji založení jedinci, kteří ke své představě o štěstí Mesiáše ani Boha nepotřebují, a stačila by jim úplně pouhá vláda nad světem (existují ovšem i nežidovské národy a rasy, které v minulosti projevily stejné ambice).

Kritikové v tom spatřují, že židovské náboženství je spíše "panské", kdežto křesťanství má za úkol vychovat poslušné "otroky", čímž se obě náboženství skvěle doplňují [smích]. Církevní rétorika, terminologie, projevy, metody kontroly věřících (např. zpověď), upřednostňování určitých vzorců chování a potlačování jiných, tomu dost nasvědčuje, ale na druhou stranu, nic není černo-bílé a není snadné rozeznat pravdivě celkový obraz. Tím chci říct, že věci, které nejsou jednoznačně dobré nebo zlé, je možno využít nebo zneužít k tomu i onomu. Pochybuji ovšem, že obyčejný člověk, narozený např. někde v Izraeli v židovské rodině má nějaké světovládné ambice, nebo chce mít svého křesťanského souseda nebo spolužáka ze školy jako otroka.

292519

02.07.2013 03:34

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

193.?.?.?

Připadám si jako Sheldon, kterému někdo vysvětluje, že nepochopil podstatu černých děr. Napsal jsem někde, že Bible příběhy nejsou?

292535

03.07.2013 12:57

Vítej, Chorvatsko

RE: Genocída Slovanov 1.

193.?.?.?

Samozřejmě, že na Moravě, o tom není pochyb. [velký smích][velký smích][velký smích]

292643

US Army se rozloží, jakmile proti nim nastoupí někdo s motivací (a pokud USA napadnou Rusko nebo Čínu, tento pravděpodobný protivník motivaci jistě mít bude). Obama přijde o kalhoty, před Capitolem se budou prohánět ruské a čínské tanky, a je jen otázka, kdo mu je stáhne první, jestli Rusové nebo Číňané.

294079

06.08.2013 11:49

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: setkání s Kanadanem z Toronta.

193.?.?.?

Před pár lety jsem u sebe ubytoval kolegu, amerického univerzitního profesora, abych mu oplatil jeho pohostinnost. Utrpěl kulturní šok, když zjistil, že náš dům je zděný, postavený ještě za "totáče", narozdíl od jeho dřevěného. Překvapený byl i rozvodem inženýrských sítí, zejména tím, že se elektrické kabely vedou v zemi a nemáme zadrátované ulice jako oni. Šokovaný byl i myčkou a mikrovlnkou i počtem počítačů v domácnosti. Nejvíce byl ovšem překvapen plynovým ohřívačem teplé vody, to vůbec neznal, a sdělením, že to funguje na zemní plyn z Ruska. Jeho americká přezíravost ho na pár dní opustila, ale pak si to zřejmě opět nějak srovnal v hlavě, zjistil, že stejně všemu (nejen vědě) rozumí lépe, protože je Američan.

Říkal, že jsme udělali dobře, když jsme si vzali Ameriku za vzor, protože u nich "it works". Když jsem konstatoval, že řada věcí u nás za "totáče" fungovala lépe, a že mám problém (v bývalé obuvnické velmoci) si koupit kvalitní boty, nabídl mi, že u nich v NY dostanu spoustu kvalitních a levných (ve skutečnosti barexových šmejdů, já je viděl, nenosil by je ani bezdomovec) bot za 20 USD [smích] . Taky nezapomněl zkritizovat, jak u nás utlačujeme romské etnikum, ale nedokázal pochopit, jak podle vzhledu, chování a dalších vnějších znaků poznáme, že někdo je Cikán, resp. Róm. Nejlepší byla ovšem rada, že se máme držet Německa, protože Němci mají peníze a jsou skoro tak rozvinutí, jako Amerika [smích] .

294118

26.08.2013 15:32

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: americane stahuji valecne lode ke Syrii

193.?.?.?

To by jistě stačilo, a je to jediný možný způsob, jak přitlačit globálního parazita-agresora ke zdi. Jenže to tak nevypadá, zdá se, že Rusko umí v zahraniční politice jen ustupovat, což jen a pouze dělá od časů Gorbačova, resp. co se dotyčný zmrd a zrádce zbavil Andreje Gromyka. Kdybyste slyšeli bezzubou press-konfrenci Lavrova, bylo by vám na blití. Lavrov sice říká pravdu a věci, s kterými lze jen souhlasit, ale tímto způsobem se mezinárodní pozice supervelmoci uhájit nedá. Jediné, co na americké pistolníky platí, jsou pistolnické způsoby. Když nedáte pokoj, tak to prostě zmáčknem, a můžete pozdravovat Tutanchamona. Stejně to jinak skončit nemůže, tak raději hned, co říkáš, opičáku?

294946

02.09.2013 20:38

Amerika totálně zdiskreditována

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

193.?.?.?

Líto mi ho je moc, ale až po těch obětech, co zabijí jeho tomahawky, po těch, co už "omylem" zabily jeho drony-bezpilotníky, ačkoliv neměli s terorismem nic společného, taky to byly ženy a děti, které ani nebojovaly proti teroristům ze Západu, okupujícím Afghánistán, stejně jako ty ženy a děti, které jeho humanitární bomby zabily v Libyi. Stejný druh lítosti mám pro nacistické zločince, kteří dali rozkazy k vypalování vesnic, nejen těch tří u nás, ale mnoha desítek jiných v Rusku a Bělorusku. Jen se tomu tehdy ještě neříkalo humanitární vypalování. Ale mohlo by se, dneska by to bylo "in" a mrtvý Havel by v hrobě zachrochtal blahem.

295413

03.09.2013 10:59

Učiní Obama ze sebe válečného zločince?

RE: Zajimava otazka .....

193.?.?.?

Jasně, dávno už zločinec je. Teď prý plánuje "velkou operaci" a chce způsobit Asádovi značné škody. Zřejmě je tedy pravda, že v prvním vzájemném oťukávání dostali od Sýrie nebo od tamních Rusů přes držku:

http://svpressa.ru/war21/article/73572/

Jenže ten nadutý a nabubřelý blbec to nemůže unést.

295459

04.09.2013 01:01

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

Země a národ zmrdů

193.?.?.?

No, prostě jste země a národ zmrdů, svou historii jste si vystavěli na vyvraždění původního obyvatelstva, kterým jste sebrali všechno a dali jim whisky a korálky. V té cestě nezadržitelně pokračujete a vršíte jeden zločin na druhý. Každý váš zločin je větší, než ten předchozí a říkáte tomu svoboda a mír. Tak co můžete čekat od osudu, Boha nebo karmy? Jste slepá větev vývoje, parazit, který se přemnožil. A někdo si s váma nakonec poradí, ať už to budou Rusové, Číňani nebo příroda sama. Ten váš debilní černoušek už brzo překročí hranici, za kterou už nebude návratu... Takže, Go, USA, go!

295518

No, Rusku se do války nechce. Vždycky jim to trvá. Jenže, Rusko nemůže popřít samo sebe, pokud chce existovat jako Rusko. Takže lživé důkazy nikdy neuzná a oběti amerického útoku, mezi kterými budou i Rusové ze smíšených rodin, bude bránit. Rusko dojde nakonec k závěru - a dlouho to už trvat nebude - že ustoupit už nemůže. Po vyčerpání všech mírových možností si Rusové řeknou, tak jo, když to jinak nejde...

295519

04.09.2013 12:08

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: Ve skutecnosti je to az prilis jednoduche

193.?.?.?

Ta 3WW z toho všeho vychází jako nejlepší řešení pro Rusko. Stejně ta válka jednou bude, ti šílenci ze Západu kvůli tomu zbrojí neustále a obkličují Rusko svými základnami. A k čemu rozebírat staré Satany a Topoly a vymýšlet něco nového na dobu, až budou mít USA svoji slavnou PRO. Tak bych prostě přijal tu výzvu. Lepší je to vše použít, dokud to funguje a není proti tomu obrana. Rusko je velké, zamoření se tam pomalu rozplyne. A lidstvo začne pěkně od znova. My v Evropě to ovšem máme spočítané.

Tím neříkám, že má Rusko samo válku začít. To ne. Jen neustoupit v okamžiku, kdy blafující USA si budou myslet, že Rusko již nic jiného udělat nemůže. Škoda, že nikdy neuvidím jejich ksichty, až budou vědět, že ten celý ruský strategický jaderný arzenál na ně letí a už nemůžou nic udělat.

295542

06.09.2013 02:05

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: Ve skutecnosti je to az prilis jednoduche

193.?.?.?

O skutečném poměru sil, obávám se, nikdo nic pořádného neví. Američané tradičně přehánějí, zveličují svou (beztak už velikou) sílu, aby mohli zastrašovat. Na tom u nich stojí vše, i ekonomika a síla dolaru. Ruská strategie je opačná. Jejich armáda je dlouhá léta v rozkladu, až si kravatožrout řekne, že si zařádí s požehnáním Ameriky v Jižní Osetii. A přijde blesková akce té rozkládající se armády. Všechny západní serepetičky, vylepšení a americký výcvik nejsou Sakašvilimu nic platné, neobstojí před kladivem rychlého motostřeleckého a tankového úderu spolu se zkušenostmi z čečenských válek. V novinách čtete o tom, jak Rusům nelétá Bulava, ale zvláštní na tom je, že se vždycky pokazí jiná součástka, zatímco zbytek funguje bezchybně. A pak se ta neúspěšná a poruchová raketa objeví na ponorkách. Když je tak špatná, proč tam tedy je?

Pokud jde zrovna o Tomahawky, ruská mast na ně se jmenuje Kaštan-M. Rusové mají také pokročilejší raketové zbraně, ať už obranné systémy S-400 a S-500, rakety s plochou dráhou letu třídy Klub, protilodní rakety Moskit nebo i nosiče balistických raket. Mají ale relativně malé loďstvo, skoro žádné letadlové lodě, které s americkými srovnání nesnesou, mnoho zbraní Rusové zničili na základě odzbrojovacích, často neférových smluv, které podepsali Gorbačov a Jelcin. Nové techniky, i když je často lepší, než americká, mají ještě málo.

Jistě záleží na typu války, který by obě velmoci spolu vedly. Těžko odhadovat, co by bylo po vzájemné jaderné výměně. Jestli by někdo přežil a chtěl ještě bojovat. Pokud ano, spíš by fungoval ten starý sovětský "šrot", než moderní, na elektronice a polovodičích závislá technika. Taková doba bude připomínat peklo a možná ti, kdo umřou během prvních jaderných úderů, na tom budou líp. Ale Rusové jsou na problémy a drsný život zvyklí. A Rusko je velké.

295641

18.09.2013 01:00

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

193.?.?.?

Já myslím, že hlavní mentální rozdíl mezi Čechy a Rusy je ve vztahu ke své rodné zemi, vlasti,... Rusové tento vztah prožívají dost silně, niterně, Češi nikoliv. Tedy ne všichni, ale u nás se vlastenectvím spíš pohrdá, nebo snad ne? A i když někdy ne, kterému Čechovi se chce umřít za Česko? Oč je ruský vztah ke své rodné zemi větší, pevnější a niterněji prožívaný, o to je Rusko větší než Česko.

Proč se u nás pohrdá vlastenectvím, to je už jiná kapitola, ale píše o tom něco např. Bezruč: "Nás česká pýcha nenasytí, a při Vltavě pomníky." Protože to vlastenectví zdegenerovalo do své salónní podoby, která byla obyčejným lidem k ničemu. Ta snadná a pohodlná salónní forma je prakticky jedinou formou vlastenectví, která u nás ještě přetrvává.

Ruská strategie přežití je semknout se a bojovat, česká strategie přežití je přizpůsobit se. Jako v tom vtipu (z doby před r. 1989, jakoby o SNP, Slováci prominou, nemám v úmyslu je popichovat): "Najlepšie bojové vozidlo je rebriňák, guľka preletí, nič nepoškodí." Když přes Česko(slovensko) projíždí cizí armády, už nebojujeme, jen otáčíme směrovky. Tu na Moskvu, pak zase na Berlín. To přizpůsobení je často ryze individuální, vlastní národ nebo kmen ponechávající osudu. Takhle nemůže vzniknout velká "država". Kdežto ruskou strategií ano.

Kromě toho se domnívám, že Češi neměli tyto vlastnosti vždy, ale vznikly selekcí našeho genetického materiálu v průběhu dějin - když jsme byli poraženi (např. husité a jejich porážka, rekatolizace,... ), když přežili ti přizpůsobiví, vychcaní, zrádci. Jako národ vyčuránků, hrajících na vlastní pěst sice přežijeme, ale opět jen jako jednotlivci. Přijdeme o území a rozptýlíme se mezi ostatní národy. Rusové měli jiné dějiny, proto jsou teď jiní. A jiné dějiny měli mj. také proto, že byli jiní, žili jinde atd. Jsou to spojité nádoby. V době kolem r. 800, za Velké Moravy, jsme se lišili jen málo, teď už hodně. Ale slovanský základ byl společný.

Že Čingischán znamená něco jako "Velký náčelník" je obecně známá věc, ale názor, že tatarští nájezdníci byli vlastně Rusové, považuji za nedokazatelný blábol, který ani ruské nebo slovanské mentalitě a způsobu života neodpovídá.

296297

18.09.2013 01:11

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

193.?.?.?

Hm, jedním z těch 4 druhů jsou zjevně blonďáci. A ty 3 další? Jaký jsi Ty? [velký smích]

296298

19.09.2013 02:42

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

193.?.?.?

Děkuji za zajímavou diskusi, ale je těžké spekulovat, co by bylo, kdyby. Domnívám se, že se Francie a Německo především vyčerpaly ve vzájemných soubojích a jsou obklopeny jinými bojovnými národy. Evropa je také mnohem hustěji osídlená, než vzdálená a prakticky neobydlená Sibiř.

Alternativní výklady historie mi připadají zajímavé, ale nesdílím optimismus diskutujícího s adresou začínající na 77. Nemám možnost ani čas se probírat jednotlivými fakty a ověřovat pravdivost tvrzení na serveru Leva-Net. Za mnohými stojí bohužel pan Nikolaj Levašov, vystupující jako velký vědec a málem odborník na všechno, ve skutečnosti však podvodník a šarlatán. Takže jistá opatrnost je na místě, i když s názorem, že dějiny píší - účelově - vítězové, souhlasím. Rovněž souhlasím s názorem, že role náboženství, v naších podmínkách křesťanství, nebyla vždy pozitivní a už vůbec nevěřím současnému ruskému příklonu k pravoslaví. Z důvodu svého zájmu o Rusko jsem několik lidí tohoto náboženství osobně poznal, viděl jsem ruský film o WWII, který údajně spolufinancovala pravoslavná církev, viděl jsem varovné video natočené (srbským) pravoslavným knězem o počítačích obsahujících číslo 666, na což jsem si jako absolvent matematicko-fyzikální fakulty udělal jistý názor... Zkrátka, podobné středověké tmářství v našich končinách, mimo pravoslavný skazen, už těžko zažijete. Pokud existují i normální, vzdělaní lidé tohoto náboženství, hluboce se jim omlouvám.

Pokud jde o náboženství védské, má nedůvěra je k němu bohužel stejná. Především, když bylo tak skvělé a blízké opravdové moudrosti o podstatě světa (jak je dnes prezentováno), jak mohlo podlehnout takovému "póvlu" (jak je to také prezentováno), jako je křesťanství? Některé prameny o tomto náboženství se podobají spíše zkazkám o vesmírných lidech a flotile Aštara Šerana, což mu důvěryhodnosti taky nepřidá. Pokud jsou árijsko-védští bohové, nebo bohové starých Slovanů ti skuteční a praví, proč tedy nechali své věřící padnout a náboženství zaniknout? Jsou-li to jen legendy a smyšlenky, jaký to má dnes význam? Má tato prastará kultura, pokud je vůbec pravá, ještě nějaký potenciál, schopný pomoci slovanským národům přežít v dnešní době?

296392

23.10.2013 14:34

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

ANO, zřekněte se svého práva a NEVOLTE

193.?.?.?

ANO, občané, když už nechcete volit NÁS, kteří se zaslouženě chceme napakovat na Váš úkor, protože MY jsme ti chytří, schopní a úspěšní, kdežto VY jste jen blbé, neschopné a méněcenné socky, které MY svým podnikáním a dalšími aktivitami vlastně živíme, raději NEVOLTE VŮBEC.

Když už nechcete volit NÁS (ODS, TOP09, ANO, ÚSVIT,...), NEVOLTE, zřekněte se svého hlasu, MY těch pár ochotných, kteří rádi vhodí lístek v NAŠEM zájmu, za své peníze najdeme vždycky. Přece si nemyslíte, že celé to politické divadlo děláme jen tak zdarma a pro vaši zábavu. Celé nám to pořádně zaplatíte, to se vsaďte.

298457

11.11.2013 04:31

Čína začne válku; pokud se nerozpadne

Čína se nerozpadne,

193.?.?.?

ani nezačne sama válku, ale pokud by válčila o Taiwan, zvítězila by zcela jistě kvůli blízkosti kontinentální Číny a Taiwanu, má tam prostě neomezené kapacity "za rohem" a ani USA s Japonskem s tím nic neudělají. NATO nemá čím by pomohlo, bez USA je to papírový tygr, který měl potíže s válkou v Libyi, protože neměl ani piloty pro svá letadla. Ve válce s Ruskem by se NATO bez USA udrželo nejvýš pár minut.

I kdyby USA poslaly všechnu své letadlové lodě k Číně, než tam dojedou, může mít Čína na dávno obsazeném Taiwanu miliónovou armádu. USA s tím nemůžou udělat nic kromě jaderných zbraní, ale to by těžce riskovaly kvůli malému a relativně bezvýznamnému ostrovu.

To hlavní co mohou a umí dobře, je podmazávat a rozeštvávat, nabízet whisky a korálky za zlato. A nejvíce se bojí právě spojenectví Ruska a Číny, pokud by se k nim přidalo ještě Německo, což by právě mělo udělat, aby se zbavilo své ponižující role amerického šmírovaného pucfleka, zavázaného tajnými smlouvami, celá Euroásie by byla jejich a na severoamerický kontinent i s USA v cele (s háčkem nebo bez) mohou společně hodit bobek.

299468

20.11.2013 17:50

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

RE: Pěkná agitka

193.?.?.?

No, já bych taky řekl, že čím víc na západ na území bývalého Československa, tím větší vychcanost, švejkovitost a neschopnost brát věci vážně - ani sebe sama ne. Samozřejmě neplatí to plošně a pro všechny, výjimky a fluktuace existují. Škoda, že ta vychcanost se projevuje hlavně dovnitř území, k sobě navzájem. A navenek servilnost, zbabělost a podlézavost. Existuje nějaký hloupější národ než ten náš?

Možná Ukrajinci, kteří prodávají svoji vlastní půdu Číně a vyměňují svou suverenitu za plané sliby z Bruselu, které nezahrnují ani těch pár, minimálních výhod členství v EU. Tak blbí jsme nebyli ani my, ale jsme hned druzí.

299707

20.11.2013 18:37

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

RE: Zajímavé

193.?.?.?

Cílené vyvolávání konfliktů se záměrem na oslabení a ovládání - ano. Ale úplná islamizace, to zcela nesedí. Jsou muslimové větší ovce, než křesťani, ovládají se snáz? To pochybuji. Je velký rozdíl mezi nastavením druhé tváře, a heslem krev za krev, oko za oko, zub za zub...

Dvě náboženství, jedno "panské", pro elitu, druhé "otrocké", služebné, které má výrazy jako stádo, ovce a služba přímo ve svém žargónu, a považuje to za největší ctnosti... Naopak jiní mají dostat národy za podnož, ostatní se jim budou klanět... není to přímo idyla? Jak se to dokonale doplňuje? Jak muž a žena, jako pán a otrok! Zavládne (konečně!) řád, všechno bude mít svoje správné místo, a bůh (s malým "b", napsáno zcela úmyslně) se bude spokojeně vznášet nad tím vším a žehnat svému lidu ...

Zlý islám to celé kazí, je přebytečný. K Alláhovi je cesta příliš snadná a modliteb stačí jen pár. A muslim moc sloužit nechce, chápe, že vládnout je mnohem příjemnější, podříznout někomu krk se příliš nerozpakuje, obchodně je také zdatný a praktický. Přes sex se moc ovládat nemá, má svůj harém. V zájmu budoucího blaha vzájemného vládnutí a sloužení, které teroristicky narušuje, musí islám pryč, někam do nebytí. Proto máme arabské jaro, proto Libye, Sýrie, Írán... Vadí samozřejmě i Rusko a Čína, které mají svoje vlastní představy o ideálním uspořádání světa.

Rusové jsou sice teoreticky pravoslavní a měli by to taky být předurčené ovce, ale věř jim, jsou nevypočitatelní, to už věděl i nebožtík Áda. Bůh vysoko, car s popem daleko, komunista za vedlejším rohem ... Putin zní podobně jako Stalin a Lenin, čert aby se v tom vyznal. A kdo se vyzná v Číňanech, kromě, ehm, Číňanů?

299709

02.12.2013 04:31

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

RE: Putin je................

193.?.?.?

Ať by člověk udělal cokoli skvělého a úžasného, vždycky se to dá nakonec shodit prohlášením, že je to Žid, a kdovíco tím tedy sleduje.

Putin, modrooký blonďák, s árijsko-nordickou vizáží, je žid asi jako sovětský rozvědčík, Standartenführer SS Stierlitz ze seriálu 17 zastavení jara. Že to toho lišáka, gestapáka Müllera, hned nenapadlo, koho má před sebou.

Mimochodem, víte, že ona "ruská vlastenka" tvrdící, že je Putin 100% Žid, která se jmenuje Tamara, je vlastně docela klidně možná skrytá Židovka, jak prozrazuje její židovské jméno Tamar, znamenající "palma"?

300161

04.12.2013 03:54

Kapitulace Íránu

Myslím, že je to jinak

193.?.?.?

Nezlobte se, ale vidím to odlišně. Dokud není spokojen Izrael, nemůže být ani řeč o nějaké kapitulaci, i když takový dojem má vzniknout. Kdo tento dojem chce vyvolat, je sama o sobě dost zajímavá otázka. Možná samotný Írán.

Ale zpět k Izraeli. Ten není spokojen, protože sám dobře nejlíp ví, jak je možné a snadné nebo nesnadné utajit vývoj jaderné zbraně. Na Íránu vidí na základě své zkušenosti, že Írán má ty samé technické možnosti, jako měl také Izrael - ty, které jsou navenek vidět. Ale hlouběji nikdo nevidí a ani MAAE ani Amerika, Rusko, vůbec nikdo kromě samotného Íránu nemůže vědět, kolik obohaceného uranu na kolik procent Írán má a kde to všechno je. Když si Izrael mohl v tichosti vyrobit nukleární zbraně, Írán může také prostě proto, že technické možnosti na to má. Byl by hloupý, kdyby na této možnosti nepracoval a všechno kolem je jen takové divadýlko a hra na kočku a myš, ve které má Írán navrch, protože je na vlastním území a mezinárodní inspektory může vodit za nos dlouhá léta, než tu bombu skutečně vyvine. Možná, že už ji i má. Nemůže proti tomu udělat nikdo nic, dokonce ani Izrael, kdyby chtěl Írán bombardovat, pokud jaderná zbraň už existuje, jistě je schovaná velmi dobře. Jediné co víme téměř s jistotou, ale jen téměř, že zkoušky žádné neproběhly. Žádný íránský pokusný jaderný výbuch. Ale to nemusí nic znamenat. Zbraň může být funkční i tak. Proto také Izrael neútočí a útočit nebude. Naopak samotný fakt, že k izraelskému útoku nedošlo spíš svědčí o tom, že možnost existence Íránské jaderné zbraně je reálná. Izrael propásl chvíli vhodnou k útoku a dobře to ví. I když Írán nemůže mít jaderných bomb mnoho, na Izrael při jeho velikosti stačí jediná.

Morální otázka spojená s vývojem bomby je jiná věc. Těžko obstojí tvrzení, že některé státy mohou jadernou zbraň mít a jiné ne. To je neudržitelné a je zřejmé, že počet jaderných mocností bude přibývat. Nikdo to nemůže zastavit.

300269

04.12.2013 11:33

Kapitulace Íránu

RE: Myslím, že je to jinak

193.?.?.?

Přece byste naivně nevěřil smlouvám. Ještě k tomu v mezinárodní politice. Ty se přece neuzavírají proto, aby je někdo plnil, ale aby tím dal najevo nějaký momentální postoj, vyvolal dojem...

Proč by v 70 letech, kdy ani zdaleka neměly technologii, by mnohé země nepodepsaly smlouvu o nešíření jaderných zbraní. Aspoň mohly křičet, my jsme ti hodní. Izrael zase nepodepsáním dával najevo - dejte si bacha, možná tu bombu mám a rozhodně ji brzo mít budu. Pro Írán je jaderná zbraň otázka vlastního bezpečí. Jinak mu hrozí libyjský nebo sýrijský scénář.

300287

04.12.2013 11:56

Pro Ukrajinu se otvírají brány pekel

RE: otazka

193.?.?.?

Ty lidi jsou prostě cvičení dlouho předem. Tentokrát ale nejde o barevnou revoluci, jde o novou válku v Evropě, v americké režii. Kde jinde než na Ukrajině útočí demonstranti na policii buldozery a slzným plynem, kde jinde mají ozbrojené oddíly na "ochranu" demonstrujících. Angažovanost polských politiků jako Kaczynski, s přímou vazbou na USA, na stupňování vášní. Jde o vtažení Ruska do konfliktu, Rusům se sice do něj moc nechce, ale nakonec to takto skončí, jiné řešení ta situace nemá. Leda že by ti, co s tím začali, se všemi proinvestovanými penězi na tento účel, otočili a zabalili to. Ale museli by mít pádný důvod. Neumím si představit jiný, než pár tisíc ruských tanků, zavřené ropné a plynové kohouty a otevřená sila jaderných raket. Zbývá par měsíců nebo týdnů, které mají obě strany na rozmyšlenou, jestli jim stojí za to do toho jít. Jenže, jedni jsou plní nenávisti nebo sedí daleko za mořem a také jsou plní nenávisti. Druzí jsou zatlačení do kouta a nemají na výběr. Sýrie nevyšla. Tak tedy Evropa.

300288

04.12.2013 22:50

Pro Ukrajinu se otvírají brány pekel

RE: Nenapadlo ma nič priliehavejšie.....

193.?.?.?

Dubisko je fajn. Když se přichýlí a bude se chovat jako vážený host a člen velké slovanské rodiny, bude vítáno. Nemůžeme pořád vzpomínat na to, že nám kdysi šláplo na palec. Je to dávno a je to pryč.

300300

09.12.2013 05:50

Můžeme deamerikanizovat svět?

RE: s čím začít u nás v ČR?

193.?.?.?

Když už taky víme, jak svět vypadá i z té západní strany, je čas postavit velmoci jako USA, Rusko - SSSR a další do správných proporcí. Nejsou žádné "hodné" a "zlé" velmoci, ale relativita v jejich srovnání je platná a jediná možná.

Malý, rozkradený a totálně okleštěný státeček jako je naše republika nemůže obstát proti programu, o kterém se nedávno prokecl ten evropský Glum, Herman von Rompuy - zrušení národního státu a sebeurčení národů vůbec. Rusko je jediná naděje, že se to v Evropě úplně nepovede, tak i kdyby nás mělo Rusko asimilovat (jako že nechce, příležitostí mělo dost), je to pořád lepší, než být jako světový bezdomovec, bez vlasti a bez domova.

300483

10.12.2013 00:06

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: Pitomy clanek.

193.?.?.?

A v ČR nebo v jiné postkomunistické zemi to znáte, víte, co nám přineslo členství v EU? Že už nejsme soběstační prakticky v ničem, EU šlo jen o náš trh, a přesně tak to bude i u vás, dál budete občany druhé kategorie. Nějaký Chirac (bývalý prezident Francie) vám řekne, že máte jen držet hubu.

Ta vaše proevropská sebranka jsou jen zrádci v cizím žoldu, u nás to bylo zrovna tak, nebyli jsme o nic chytřejší než vy, to je pravda. Možná že oligarchové, kteří vládnou u vás teď nejsou nic moc, ale spojením s EU si tedy nepomůžete. Asi darmo mluvit, chcete si to vyzkoušet [pláč]

300505

10.12.2013 01:16

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: V duchu tereziánského nevolnictví

193.?.?.?

Sochu Lenina nechali Ukrajinci celkem rozumně po dlouhou dobu stát, i když se k němu nikdo neodvolával a nic pro ně neznamenala. To je spíš české specifikum, že přejmenovávají kde co, ulice, letiště, bourají pomníky a za vlastní historii se stydí. Kolikrát není ani divu, ale aspoň trochu statečnosti při jejím nesení by neškodilo. Jsme super-zbabělý národ, už několik set let.

No ale zpět k Ukrajině: stržení Leninovy sochy ukazuje kamsi ke strýčkovi Samovi za moře, kde se to celé naplánovalo, při jejich hlubokém porozumění tomu, co lidi východní Evropy trápí. Lenin to rozhodně není, ani na Ukrajině. Má to být vnější ikona ukrajinské revoluce, protože oni mají smíchané všechno dohromady a východní Evropa, to je Rusko a Rusko je komunismus, i kdyby Putin na koze jezdil.

300510

17.12.2013 02:53

Střet civilizací podle Vladimira Putina

193.?.?.?

No, Vladimíre (Putine), nejdřív jsem Ti moc nevěřil, myslel jsem, že jsi jeden z těch ze Západu placených, ale zdá se že to myslíš vážně a stojíš na správné straně, takže Ti držím palce.

300868

30.12.2013 02:46

Ukrajina: Východní kořist NATO

Nebyl by překlad?

193.?.?.?

Neviděl někdo na internetu ten "manuál pro barevné revoluce" v nějaké srozumitelné řeči?

301558

03.01.2014 01:55

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

RE: Okamžite sa vedelo, že to nebol teroristický čin.

193.?.?.?

To je přece jednoduché. Je to jako s tím známým rozdílem mezi diverzanty a partyzány, nebo špióny a rozvědčíky. Bombu odpálila ta správná strana, takže to nebyl teroristický čin. Na té správné ambasádě (a nikoli palestinské) to přece musí vědět. Až se divím, že i o výbuších ve Volgogradu se mluví jako o terorismu, ale jistě je v tom jen neznalost novinářů, kdo za nimi stojí...

301854

03.01.2014 06:43

Rozdělení Československa

Vždyť to vidíte i na této diskusi,

193.?.?.?

tenhle národ je tak nejednotný, neschopný se na něčem domluvit, že je s tímto státem i národem jej obývajícím konec... ať už se jmenuje jak chce, Česko nebo třeba klidně Hovno. Pokud náhodou přežijeme, bude to následkem působení nějakých vnějších sil, a ne nás samých. Spojuje nás vlastně něco? Nějaká národní idea? Pokud byste o nějaké věděli, tak se podělte, jinak to ale nemá smysl...

Jde taky o to, že tento stát byl založen se Slováky, torzo, které zbylo po oddělení Slovenska se neidentifikuje samo se sebou, ale se státem který zanikl, a samostatné existence schopné není, protože nemá žádnou silnou ustavující myšlenku, vedoucí k jeho vzniku. Proto se ani na názvu shodnout nemůžeme, jelikož myšlenka která se váže k určitému názvu, nikde není dost silná. Čechy ve všech možných variantách jsou jen půlka území, a název Česko říká jen "to, co zbylo z původního Československa". A to je poněkud málo na životaschopný stát. Až EU skončí a o území bude zájem z vnějšku, kdo ho bude bránit jako celek? Je jisté, že nikdo.

301867

03.01.2014 19:03

Rozdělení Československa

RE: no -

193.?.?.?

Taky si to myslím. Vidíte to - rozhádanost všech se všema. Je to velká smůla, že tu musíme společně žít v jedné malé díře, spojení trochou historie a stejným či podobným jazykem. A naše společné peklo.

301940

03.01.2014 19:24

Rozdělení Československa

RE: Prospělo nám to

193.?.?.?

Já jsem z Moravy, z česko-slovenské smíšené rodiny, je mi skoro 50, a dám Vám za pravdu. My máme Slováky celkem rádi, oni nás - až na výjimky - jako osinu v zadku. Jich u nás žije spousta, Čech na Slovensku nemá na růžích ustláno, vždycky tam bude cizí, přičemž Češi původem z Moravy jsou na Slovensku přijímáni o něco lépe. Jen se o tom zmínit. Slováci mají svůj jazykový zákon, a je nemyslitelné, abyste pracovali na úřadech nebo ve školství a mluvili česky. U nás je to naopak běžné, Slováky máme klidně i ve vládě. Tohle je značně nefér, nerovný vztah a přesto, že mám v sobě půl slovenské krve, mám toho po krk. Neumíme bránit sami sebe, a to nejenom ve vztahu se Slováky. Ale není to jejich vina, spíš naše vlastní hloupost.

Existuje vůbec nějaký jiný stát a národ, komu bychom dokázali nelézt, s prominutím, až do prdele? Němcům, Američanům, Rusům, Polákům, Slovákům, ..., prostě všem, podle potřeby a znamení doby. Naopak, vůči sobě navzájem se jako Češi chováme vychcaně, nepřejeme si, přesně podle hesla: Ať se vám daří sousede, ale ne moc, to byste mně nasral!

301943

03.01.2014 19:37

Rozdělení Československa

RE: Železná guľa

193.?.?.?

Tak Moraváci za to můžou, protože se jako jediní chovali slušně a nestupňovali svoje požadavky, ty křivá hubo. To je právě ono, když Moraváci chtěli zemské zřízení nebo jakkoli etablované tři rovnoprávné celky, vy jste byli proti, protože ačkoli je vás polovina, dělit jste chtěli všechno 1:1. Najednou i Moraváci byli čehúni. Tak kdo je tedy nejvíc vychcaný?

301945

03.01.2014 19:54

Evropa bez budoucnosti

Proč ČNB oslabila korunu

193.?.?.?

Možná trochu off-topic, ale ne zcela. Podle mého názoru jde trest nebo pomstu za tvrdošíjné odmítání eura, nezvolení knížete prezidentem a za další neposlušnost. Světová finanční elita velezrádný čin odměnila, čímž mimoděk osvětlila, o co ve skutečnosti jde:

http://www.novinky.cz/ekonomika/323486-za-oslaben...

Můžeme to srovnat s donucením Lotyšska přijmout euro přes značný odpor společnosti. Když pohlcení Ukrajiny nevychází moc dobře, kolaps EU by mohlo oddálit "zaříznutí" nějakého selete nebo jiného dobytčete - Česka. Můžeme očekávat, že po mnoha jiných zemích EU, přišla zřejmě řada na nás, kdo má být obětován.

301956

04.01.2014 03:17

Rozdělení Československa

RE: Železná guľa

193.?.?.?

Tak aby bylo jasno - klidně si hraj na slušňáka, ale napsal jsi, přestože slušnými slovy, něco neuvěřitelně sprostého. Mou odpověď sis zasloužil. Nejsem nějaký Švejk ani Pepík támhle od potoka, a nemám co bych na ni měnil. Nedomáhej se míru, tam, kde žádný být nemůže.

301978

06.01.2014 05:38

Rozdělení Československa

RE: no -

193.?.?.?

No - vždyť vám to oddělení každý přeje. Můžete tu číst projevy pár blbů, kteří zesměšňují moravské cítění, jen aby si dodali zdání větší vtipnosti a velikosti. Slovák se nemohl cítit líp než Moravák, takže my to většinou všichni chápeme, že jste chtěli pryč, žít sami za sebe a za svoje. Krize identity českého státu pokračuje i bez Slovenska z mnoha důvodů, a je jenom dobře, že moravská emancipační hnutí jsou "slabá", Moraváci na nic netlačí a nevnášejí požadavky a nemají na krizi české státnosti prakticky žádný podíl. Pan Mentol to zřejmě nechápe, ale jinak by český stát už dávno neexistoval, byli bychom o takových deset let dřív tam, kam všichni, Čechy, Morava, Slezsko i Slovensko, směřujeme - bezvýznamnými evropskými regiony pod vnějším vlivem. Jenom by tu bylo navíc další "bratrovražedné" obvinění za rozbití státu, a to mi, jako obyvateli Moravy, za to nestojí. Historie to jednou sečte všem - sobectví, přehlížení ostatních i pasivitu, a pouze se obávám, že výsledek bude pro nás všechny stejný.

302090

27.01.2014 17:38

Morový dech „arabského jara“ na Ukrajině

RE: Proč jsou na Zvědavci pro-ruské články, které nejsou zdaleka objektivní?

193.?.?.?

Copak u nás si někdo spoří, třeba na důchod? Do "pilíře"? Propána, vždyť je to 100% jisté, že to někdo rozkrade. Kvůli tomu nemusíte na Ukrajinu. A kolik lidí má vůbec z čeho spořit? Máte skvělý odhad, asi jako ČNB. Jakou budoucnost má ČR, kde v českých rukou není jediná původně naše továrna? Možná je na Ukrajině větší bída, tak to jsou tedy napřed, ale směr, gradient, bude stejný.

Ten neslaný nemastný a váhavý slizoun Janukovič je vrah? Hm. Kolik asi má na svědomí obětí? A jak je na tom tolik oslavovaný Stepan Bandera? A co divize SS Haličina?

303369

To platí i pro dnešek. Západní "demokracie" taky padne, až armáda profesorů a jiných vzdělanců prostému lidu ozřejmí, že to žádná demokracie není, že jde o podvod. Že skutečnou moc má někdo jiný, kdo jen mazaně poskytuje iluzi svobody a volby, pod níž se skrývá diktatura. Přesně to se právě děje. Už je to jasné skoro všem, a pak, až to bude úplně všem dokonale zřejmé, někdo nabídne jinou iluzi. Která možná taky bude podvodem nebo bude potenciál zneužití obsahovat, ale nikdo nebude dočasně vědět, jak to pojmenovat. Pak přijde revoluce.

Vlastně je to už skoro tu, jen ta nová, nakažlivá myšlenka zatím chybí.

Po tom, co se revoluce prosadí a a svět si zahojí rány, nová myšlenka přinese spoustu naděje a změn k lepšímu, ale začne se kazit. Zase bude nějakou dobu trvat, než intelektuálové pojmenují problém a přesvědčí o tom všechny okolo. Pravda se stane zjevná... A tak pořád dokola.

303495

03.02.2014 15:34

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Zmíněná pardubická TESLA

193.?.?.?

Teď už se to taky mezi prostým lidem celkem naplno říká, i když je to zatím houby platné. VELEZRÁDCI, VELEZRÁDCI, VELEZRÁDCI.

Prakticky kam se podíváte do politiky, tam jsou velezrádci za západní prachy. A nejen tam, skoro každý trochu vyšší management a "podnikatel" je to samé. Takže Češi už nevlastní prakticky prakticky ani jeden náš dřívější podnik nebo továrnu. Špína.

Proti poctivým lidem kteří si vydělávají skutečnou vlastní prací, třeba i živností nebo jinak po "kapitalisticku" samozřejmě nic nemám.

303896

04.02.2014 19:43

Státní represe ve Francii vedou jen k posílení odporu

RE: Změna režimu?

193.?.?.?

Ano, to mohu potvrdit. Taky jsem chtěl Dubčeka a ne podvodníka a arcilháře Havla, spojence kravatožrouta Sakašviliho, ukrajinských banderovců a potomků německých nacistů. Že byl nepohodlný Dubček po roce 1989 odstraněn (zavražděn), aby se mohl Havel stát prezidentem a Československo mohlo být rozděleno, je jasné každému, kdo nevěří na náhody.

304028

13.02.2014 21:53

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

193.?.?.?

Já myslím, že pán na nějž reagujete, naopak dobře ví, o čem píše. My jsme tady před cca 25 lety taky byli "mladými českými a slovenskými srdci", kteří jsme chtěli odstranit zkorumpovanou a prohnilou moc komunistických špiček, ale nechtěli jsme žádný systém podle západního vzoru, nechtěli jsme divoký a nemorální kapitalismus, který teď máme, ale systém podobný tomu z pražského jara, jenže realističtější. Nechtěli jsme už být s Rusy, které jsme upřímně nenáviděli za "bratrskou pomoc" v roce 1968, následkem čehož jsme členy ještě mnohem horšího, zločineckého paktu, s jehož zločiny a teroristickými činy alespoň naše vláda pasivně souhlasí.

Pravda, nebyli jsme zuřiví a nepředvídatelní, ale naopak mírumilovní a naivní. Dali jsme se ošidit a okrást. Protože někteří "vůdci", kterým jsme věřili, byli nastrčení ze Západu a to okradení umožnili. Ale nemáme na rukou krev. (Tedy, vlastně částečně máme, protože jsme členy paktu, na jehož zločinech se podílíme. Ale není to krev našich spoluobčanů.) Uvidíme, jestli zuřivost a nepředvídatelnost nahradí moudrost a prozíravost, které se nedostává nám, ani Ukrajincům. Myslím, že nenahradí. Dějiny revolucí to jasně ukazují. Nenávist je stejně hloupá, jako bezmezná důvěřivost a revoluce obvykle požírají své děti. Zvláště ty, které nemají žádný reálný program, ani cíl. Když na Ukrajině ustrojíte jatka svých vlastních slovanských bratrů a sester, nenasytí vás to, ani v zimě nezahřeje. Jenom strýčka Sama to příjemně zahřeje na jeho černé duši.

304623

20.02.2014 17:32

Šablony CIA ze studené války zpět v akci po celém světě

RE: Ono je to o pasivitě občanů. V r. 89 furt Češi seděli na gaučích

193.?.?.?

Ten Havel je prostě něco jako Fantomas:

"Zničím tento svět a odletím na jinou planetu."

A protože je svět je moc velký, aspoň zničil Československo, trochu si humanitárně zabombardoval a pak odešel hnít a smrdět do pekel, kde se stal hlavní pekelnou atrakcí. To hlavní a nejhorší peklo pro ubohé hříšníky totiž spočívá v nutnosti sledovat Havlovy příšerné, nudné a otravné divadelní hry o ničem, a nemít možnost utéct, nebo si aspoň zakrýt oči a zacpat uši. Akorát Lucifer to s tím Havlem jako pekelným trestem poněkud přehnal, protože Havla už nemohou vystát ani čerti, ani on sám. Takže se Havel nakonec možná stane svatým, protože svým příšerným uměním přivede k pokání a následnému obrácení i samotného knížete pekel.

305017

22.02.2014 14:36

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: :-(

193.?.?.?

Jenom jestli budou mít ty produktovody co vést. Pokud Plynová Julie neudělá dohodu podobnou té, za kterou ještě před pár hodinama seděla.

305133

22.02.2014 21:47

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: ....

193.?.?.?

Ona ta demokracie není sice vypnutá, ale je odpojená od reálné společnosti a připojená k simulaci, které se normálně říká "média". Zkrátka je to iluze, že něco "demokraticky" ovlivňujete. Ve skutečnosti je to tvrdá diktatura - viz převrat na Ukrajině, naplánovaný zvenčí, zaplacený 10 miliardami USD, na který se obyčejný člověk jen může dívat. Nebo možná utéct, záleží na tom, kde bydlíte. Ale jako slušný člověk, který nemá doma zbrojní sklad, chodí do práce a živí rodinu, neuděláte nic. Oni s tím počítají.

Janukovyč byl taky demokraticky zvolený (i když je to jinak kretén) ale západním demokratům se přestal hodit. Takže zagitovali a zaplatili žoldáky, a Janukovyče svrhli, volby nevolby. Žijeme ve svinstvu a lži, a média prezentují virtuální realitu, kde je vše krásné, čisté a demokratické... Když je to tak pěkné a krásné, kdo by rád neuvěřil té lži. Podobnost s Matrixem čistě náhodná, že? Teď by se ještě mohli inspirovat knihou 451˚ Fahrenheita a uspořádat reality show, "Hon na Janukovyče". Místo policejního Ohaře z originálu by posloužil dron US Army.

305157

22.02.2014 22:11

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

RE: Návrat k základům?

193.?.?.?

Podívejte se, já jsem také ze země s neruskou historií, která kdysi byla přepadena sovětskými vojsky. Taky jsem snil o režimu lepším, než byl ze sovětského svazu importovaný "komunismus", nebo spíš tzv. "reálný socialismus" Husáka a Ukrajince Brežněva. Taky jsem snil o lepším životě v demokratické Evropě a její civilizaci.

Jenže, po letech života v režimu postaveném podle západního vzoru, po mnoha cestách do západní Evropy i do té "nejdemokratičtější země světa" se mi z metod lidí, kteří to celé řídí, zvedl žaludek. Je toho prostě příliš, nedá se to snést. Jako obyčejný člověk, který nikdy nebyl v komunistické straně vidím, že komunisti měli v kritice Západu naprostou pravdu (i když pomlčeli nebo lhali o sobě). Takže je mi milejší Rusko, které i kdyby po zdi lezlo, na tuhle špínu nedosáhne. Navíc jsem si všiml, že nás tzv. Západ stejně dává do jednoho pytle s Rusy a odlišuje nás od nich jen když nás potřebuje proti nim poštvat. Takže Západ posílám k čertu, a pokud jde o Rusy, časem se uvidí...

305158

22.02.2014 23:19

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

Majdan může vypadat i takhle

193.?.?.?

Následující video ukazuje trochu jiný průběh "Majdanu" v Krymském městě Kerč:

http://www.youtube.com/watch?v=_h_bRyNxYCM

Jak je vidět, není celá Ukrajina naladěná "promajdanovsky" a emoce jsou silné na obou stranách.

305166

26.02.2014 11:59

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

RE: Vzdat leningrad?

193.?.?.?

Rusové od perestrojky nemají všechno ve svých rukou, resp. část má v rukou dobře maskovaná svoloč placená ze Západu. Pátá kolona je jako koule na noze. Přesto je nesrovnatelné, co mohou a dělají oni a co třeba my. Nebo Ukrajinci.

Vemte si třeba Janukovyče. Byl to jen nerozhodný slaboch, lidumil, na kterého si zkoušel hrát a jako zabránit krveprolití, nebo všechno řídil tak, aby prohrál (jako třeba Gorbačov)? Pokud jste zvolili C) jako správnou variantu, kdy jste si tím začali být jisti? V Rusku jsou tyhle maskovaní Janukovyčové, skrývající se za řadu lidsky pochopitelných důvodů, taky. Co dělat? Čistku jako za Stalina?

Když se zeptáte obyčejného Rusa, nejspíš bude překvapený, že jste na jeho straně, a vy zjistíte, že ví to samé, co my.

(Považuji za velmi dobré to udělat a povzbudit je, že aspoň morálně nejsou sami - pokud vám na nich záleží, udělejte to. Stále žijí ve stínu své chyby v roce 1968 a v důsledku toho volí opačný extrém - nevměšovat se za každou cenu. Každá situace je ale nová a správná volba vyžaduje svobodu. Oni jsou ti, kdo jsou napadeni a měli by se bránit, aby přežili.)

Putin to jistě také ví. Udělal kdysi několik marných pokusů se skamarádit se Západem. Momentálně k situaci na Ukrajině mlčí. Dává to nejlepší možnosti a nevyjeví svůj úmysl předčasně. Věděli byste vy, co by měl dělat?

1) Anektovat celou Ukrajinu (odporující banderovce postřílet).

2) Anektovat rusky mluvící část Ukrajiny.

3) Ponechat Ukrajinu (prozatím) svému osudu.

4) Něco jiného. Co?

305385

27.02.2014 16:00

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (2. část)

RE: Řádění banderovců

193.?.?.?

Ale kdepak. Videa jsou pravdivá a banderovci si zaslouží to co fašisti ve WWII nebo Šaškašviliho sebranka v roce 2008. Jen jsem poukázal na to, že samotná existence videí (vyžadující přípravu, odvahu a nasazení, i zpravodajskou činnost) mluví jinou řečí, než novináři a politikové, a že sem zavanula vůně srpna 2008. Všimněte si, že Putin se k puči na Ukrajině vůbec slovně nevyjádřil. Jen vyhlásil vojenské cvičení... Na tom, že Rusové budou mít důkazy o tom, proč byl zásah nutný, není nic špatného, ale o tom, že s touto možností počítají, to svědčí.

K tomu ještě:

http://www.interfax.ru/russia/news/361634

Kde ta letiště asi jsou?

305451

01.03.2014 03:48

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

Proč byl na Krymu Specnaz a co vezli Turci

193.?.?.?

Kdo byli tajemní, velmi zdvořilí, ale po zuby ozbrojení lidé, kteří navštívili Krym, má zajímavé informace The Saker:

http://vineyardsaker.blogspot.cz/2014/02/what-real...

Stručně řečeno, asi to byl ruský Specnaz. Proč? Spekulace jsou v diskuzi za článkem. Krátce řečeno, na Krymu hodlalo přistát turecké letadlo, ale když Specnaz zaujal pozice, posádka letadla se odkudsi dověděla, že na ni čeká uvítací výbor a raději odletěla zpět do bývalé Osmanské říše. Copak nebo koho pak asi vezla? Něco o tom věděli Anonymous:

http://voiceofrussia.com/news/2014_02_28/Anonimus-...

Opět stručně - nejspíš kamarády majdanujících aktivistů, islámské "bojeviky" z řad Krymských Tatarů, kteří by udělali na Krymu špinavou práci.

Ale asi to nebude vše, protože na Krym, s Černomořskou flotilou za rohem, Berkutem a místní ozbrojenou domobranou je i letadlo plné "aktivistů" poněkud slabý kalibr. Když to nevyšlo tentokrát, určitě to zkusí znovu, nějak jinak.

305603

03.03.2014 22:57

Moskva obrací role v Kyjevě

Opět vláda národní ostudy

193.?.?.?

Ministři české vlády žádají zastavit obchodování s Ruskem:

http://www.novinky.cz/domaci/329250-sobotka-obchod...

O výrocích Zaorálka (který si nezadá s knížetem) a dobrých radách Zemana Putinovi ani nemluvě. Zato banderovce budeme léčit zadarmo v českých nemocnicích. Česko by mělo vyhlásit Rusku válku a požádat Slovensko o vojenskou pomoc. Politická elita obou zemí by mohla vést spojené armády do boje proti Putinovi, slovenští bačové by mohli poskytnout ovce coby tažná zvířata pro těch pár českých, bohužel nepohyblivých tanků a pomoci jim překonat Tatry a Dukelský průsmyk. My bychom se těch zmetků (opravdu nemyslím ta ubohá a statečná, vysloužilá vojenská vozidla) konečně zbavili a ČR i Slovensko by konečně mohly začít prosperovat.

Není to dlouho, co tu někteří aplaudovali koalici ČSSD s ANO. Co říkáte teď? V čem se ti nekompetentní debilové liší od ODS a TOP09?

305914

Věci pokročily tak daleko, že ať západní novináři a politikové řeknou cokoli, je skoro 100% jistota, že jde o úplnou, nebo částečnou lež.

Pochopitelně to ale neznamená, že by v Rusku nemlátili černochy [smích] .

306170

09.03.2014 00:07

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

Ukrajina se pokusí převzít Krym (3)

193.?.?.?

Ukrajina rozmístila v okolí Krymu raketomety Grad:

http://vineyardsaker.blogspot.cz/

Banderovci se zřejmě se inspirovali u gruzínského Kravatožrouta. Chystají se tedy Krym rozbít... Putin by měl reagovat okamžitě. Už teď z něj udělali druhého Hitlera, takže co může vojenskou akcí ztratit?

306227

13.03.2014 00:12

Putin promlouvá

RE: Pravda

193.?.?.?

To opravdu vypadá zajímavě... Nějaký červ? Taky mně už napadlo, že globální elita slouží nějaké vyšší instanci, která není vidět, musí se skrývat, úmyslně všechno zatemňuje... Třeba ta dvě biblická náboženství, jak se krásně doplňují, otroci a páni. Jedněm "Bůh" za podnož národy položí, budou jim sloužit, zatímco druzí mají službu za hlavní náplň své víry. Většinou jsou to tedy jen kecy, ale mají jasný příkaz co mají dělat - sloužit a nic za to nečekat, tedy kromě věčné blaženosti. Panská rasa může být podle tohoto projektu blažená už teď, na nějakou věčnost raději nespoléhá. Ale prý můžeme být klidní, do "Božího království" se nedostanou - nejspíš. Škoda, že tahle krásná hypotéza o Božím království má všechny atributy historky pro užitečné idioty [pláč] .

A teď jsme u toho. Kdo vymyslel takovou krásnou shodu obou programů rozvoje člověka - "panského" a "otrockého"? Oba programy jsou vysoce mystické, duchovní, transcendentní. Pečlivě propracované. Povšimněte si mistrné hry s pocitem viny a sexualitou člověka. Je-li v nich kaz, umožňující zneužití, není snadné ho prohlédnout. Kdo je autorem? Možná evoluce. Existují ovšem racionální, vědecké argumenty, proč to evoluce být nemohla. Nebo tedy někdo, uvažující v časových proporcích mnohem delších, než je život člověka (nebo několika málo lidských generací). Jde o tisíce let, má-li se cíl naplnit, otroci se musí vychovat, geneticky vyšlechtit, nepodařené výhonky odstřihnout, asi jako když šlechtíte nové, ušlechtilé plemeno psa. Naprosto poslušné, oddané, pána nesmí kousnout. Jeho jediný zájem je zájem páníčka. Kdyby za tím vším byl nějaký lidský rod nebo čistě lidská náboženská sekta, co by měla z té dlouhé, nekonečné práce? Není tu žádná naděje, že se někdo z nich dožije konečného výsledku. Musí to být někdo, pro koho je čas méně kritický, než pro nás. Tedy nějaká jiná bytost, než jsme my. Bůh? Proč by se ale takový bůh nebo Bůh musel skrývat? Neměl by důvod, jen tím jak by nás přesahoval, by se našlo množství lidí, kteří by mu sami od sebe chtěli sloužit. Na co by byla nějaká elita a tajná společenství... Ta bytost sama je taková, že bychom ji nikdy nepřijali, kdybychom ji viděli. Musí se skrývat. Je zranitelná. Moc neumí uplatnit sama. Potřebuje několik vrstev sluhů... Červ. Parazit.

Povšimněte si současného okamžiku, politiků a médií, jimi organizovaných lží, kdy největší vrah a terorista (vraždící dronami bez soudu na dálku a bombardující celé státy) káže o morálce, aby jedinému státu (Rusku), který je schopen se částečně bránit, to znemožnili udělat. Kolikrát byl už tento postup v dějinách použit, aby zvítězila "jediná pravda"? Historie to zná. Není to stále ten stejný rukopis Parazita?

Asi jsem se příliš díval na Star-Gate. Ale řekněte, jestli na tom něco není?

306493

14.03.2014 20:36

Putin promlouvá

... a také promluvil ruský komplex Avtobaza

193.?.?.?

a včera "sundal" americký bezpilotník MQ-5B nad Krymem:

http://pikabu.ru/story/rossiyskiy_kompleks_avtobaz...

306677

26.03.2014 11:06

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: EU je živý organismus

193.?.?.?

To je pravda, akorát že mezi Libyí a Ruskem je kapánek rozdíl. I se když Velký Snědý Otec nechává z poza oceánu slyšet, že Putinova anexe Krymu je důkazem slabosti Ruska. Zatímco, kdyby Krym vyklidil a Černomořskou flotilu poslal do šrotu, dozajista by to byl akt síly [velký smích] [velký smích] [velký smích] .

307393

Putin si mně získal, když se časem ukázalo, že není jednou z dalších pijavic na těle své země. O Babišovi to ale nevím...

Putin je bývalý důstojník KGB, Babiš je podnikatel. Ale uvidíme.

307652

To jsem vřele a z celého srdce pro.

307895

21.04.2014 18:34

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

Technická poznámka

193.?.?.?

Brežněv by Ukrajinec. Rusko se za rok 1968 omluvilo ústy každého svého prezidenta od Gorbačova po Putina, v některých případech dokonce víckrát. Rusko si za prohřešky SSSR vytrpělo v mezinárodních vztazích víc, než Německo za Hitlera.

Ukrajina, která byla za dob SSSR skoro tak významná, jako Ruská sovětská socialistická republika a v přepočtu na počet obyvatel dokonce bohatší, se nám neomluvila NIKDY. Jak měly všechny ukrajinské vlády ve zvyku, házela Ukrajina odpovědnost vždycky na jiné, což dělá dodnes.

Tolik k Ukrajině, Rusku a roku 1968.

308810

Asi jde o přepis ruštiny do latinky. Ruština má 3 varianty písmene e, tvrdé э, měkké е, které se někdy vyslovuje jako "je", například Елена se čte Jeléna. Poslední varianta je znak e se dvěma tečkami nad e, které se vyslovuje jako "jo" nebo "o". Tečky se ale běžně vynechávají. Český tvar "Gorbačov" ruského "Горбачев" je tento případ, tedy fonetický přepis. Anglický přepis toho příjmení bude asi "Gorbatchev", což dává v počeštěné podobě "Gorbačev". To se domnívám jako laik, který se v dětství učil rusky (možná to někdo dokáže vysvětlit lépe).

Je to tedy ošklivý "filtr" přes angličtinu, a prosazování angličtiny a anglosaské kultury na špatném místě, jakési odslovanštění, poangličtění - asi jako tvar jména dějiště poslední olympiády, kde bylo "zakázáno" přepisovat Сочи jako Soči, ale muselo se oficiálně psát Sochi, jako jediný povolený přepis do latinky. Prý si to vymínil mezinárodní olympijský výbor. Nevím jak vám, ale mně to připadalo jako zákaz používat svůj vlastní jazyk.

309013

27.04.2014 11:38

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

RE: Putin se omluvil...

193.?.?.?

Myslím, že po rozpadu SSSR a rozčarování z faktu, že je národy bývalého sovětského bloku nevidí právě pozitivně, se Rusové uzavřeli do sebe a chovali se ke svému okolí poněkud bohorovně, s nezájmem. Asi to byla sice pochopitelná, ale špatná volba, ztracené pozice zaujal někdo jiný, v neprospěch Ruska.

V podstatě si asi v průměru všichni zaslouží osud, který mají, nebo ten, který čeká za rohem. My, Rusové, i Západ.

My ztrátu ztrátu své vlasti za rektální alpinismus, vychcanost, za nadšení cizími hodnotami a nevíru v sebe sama.

Rusové podobně, bez toho vlezdoprdelství, ale místo toho neschopnost sebereflexe a vnímání toho, jak jsou přijímaní navenek. Vidí jen dva extrémy: spasitelé a okupanti. Přezíravost, pocit, že jsou ve všem automaticky nejlepší a nikoho nepotřebují (velmocenský komplex).

Západ je absolutně nejhorší, přesto mu štěstí stále ještě přeje. Pád bude nejhlubší. Pokrytectví, falešný mesianismus demokratickými hodnotami, genocida jiných národů. V tom všem vyniká USA, které mají největší talent obracet své přátele v nepřátele. Z toho plyne strach ze svého pádu a následků nebo odplaty. Snaha zachránit se prostřednictvím Goebbelsovských lží a propagandy. Ale stejně jednou k pádu dojde, čím později, tím to bude horší.


Potíž je jen v tom průměru, všude je množství hodných lidí, kteří si nezaslouží osud připravený zkaženými elitami a cynickým, ignorantským zbytkem populace.

309060

27.04.2014 22:00

Řekněte NE všem těm velkým lžím!

RE: Le avventure di Pinocchio

193.?.?.?

Panu editorovi se předem omlouvám za sprosté slovo, které míním použít.

Když jsem viděl, jak Snowden později komentoval svůj rozhovor s Putinem, který mu zachránil nejen zadek, ale i krk, nemůžu říct nic jiného, než že Snowden je typický americký rozmazlený fracek a šulin.

309087

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 36 čtenářů částkou 9 294 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Feminacistky chtějí rovné zastoupení v NERV09.04.20 22:11 Česká republika 3

„Odevzdejte nám sochu maršála Koněva!“, žádá Rusko09.04.20 18:16 Rusko 5

Jean Paul Belmondo má dnes narozeniny09.04.20 17:43 Francie 2

Vláda po vzoru Lenina (NEP) schválila NERV - orgán, který bude radit, jak oživit ekonomiku09.04.20 14:06 Česká republika 3

Plánovaná panika09.04.20 11:40 Neurčeno 0

Zázračný americký lék na koronavirus09.04.20 08:46 USA 1

Nejnovější dezinformace....08.04.20 18:10 Česká republika 5

Hamáček chroptí blahem: asi se podaří prosadit 10 tisíc pokuty vybírané mestapem a policií08.04.20 17:36 Česká republika 10

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 4

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 5

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 4

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 5

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
26,99 Kč
Libra
30,75 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
15,63 Kč
Švýcarský frank
25,55 Kč
100 japonských jenů
22,76 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,64 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
33,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 529,01 Kč
1 unce stříbra
376,69 Kč
Bitcoin
177 211,60 Kč

Poslední aktualizace: 10.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?