Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 39 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, himlhergot, Pilátus, Traktorrad, vigvam, yvetta.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

24.08.2010 20:49

Každé vaše kliknutí

To už

Vigvam 83.?.?.?

je stará věc, že tyto sociální servery slouží pouze k tomu, aby hromadily informace o svých uživatelích. I já měl účet na FB a asi před rokem jsem se jej snažil zrušit, ale jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že to v podstatě nejde, účet se na oko tváří, že neexistuje, ale kdykoli se do něj můžete znova přihlásit... a tak jsem byl nakonec nucen spáchat tzv. virtuální sebevraždu, odkaz zde http://www.suicidemachine.org a mám pokoj!

226735

11.08.2010 20:16

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Vigvam 83.?.?.?

Musím se přiznat, že bych se vůbec nebránil nějaké férové diktatuře. A myslím to vážně.

226032

11.08.2010 20:13

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: sionští mudrci vs.nacionalisté.dsss.cz

Vigvam 83.?.?.?

To jste mi přopoměl, jednou jsem kamarádovi maloval chalupu - není to moje zaměstnání, ale kamarád má tak volšové ruce, že se mi ho zželelo, no a při tom malování se tam ochomejtnul nějakej Venca, chvíli koukal a pak povídá:" Hele máš tam židáka!" já jsem vůbec netušil o co jde a na můj dotaz mi bylo sděleno, že je to místo, které člověk nevědomky vynechá při nějakém natírání či malování, toliko hantes z jižních Čech.

226031

31.07.2010 08:05

Radar je mrtev, ať žije Centrum

Vladimíre,

Vigvam 83.?.?.?

to jste řekl naprosto jasně, stručně a výstižně, tak to mám rád, žádné dlouhé polemiky na téma hovno. Je to přesně tak, jak jste napsal. Fascinuje mě nenávist drtivé většiny mých spoluobčanů k Rusku, snad jako pozůstatek ze srpna 68? Nikdo z nich si neuvědomuje, že kdyby se po IIWW hranice mezi východním a západním táborem octly někde u Košic, pravděpodobně bych měl za souseda nějakého negra nebo tatara. Málokdo chápe, kdo řídil (a řídí) jaderné napětí mezi mocnostmi. Inu dokud bude Velký Medvěd pánem nad svými zdroji, velký belzežid a jeho přisluhovači nikdy nedokončí svůj prefidní plán na celosvětovou nadvládu, kdy už jim kurva někdo jednou provždy zavře hubu? Kolik milionů lidí je nenávidí a přesto je nikdo není schopen odstranit, aby už končně přestali otravovat život slušným lidem. Tohle prostě nechápu.

225260

17.07.2010 15:57

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: ?!

Vigvam 83.?.?.?

Ke kvalitě cigaret, přečtěte si tento článek a najděte si můj příspěvěk: http://www.zvedavec.org/prispevky_3568.htm

224309

17.07.2010 14:04

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Nic si z toho nedělejte Vladimíre!

Vigvam 83.?.?.?

A ještě něco. Zdá se mi, že téma kouření/nekouření vyvolává poměrně neadekvátní reakce, cítím z mnoha příspěvků hodně zloby? Proč? Kdybychom tuto energii dokázali spoutat a nasměrovat správným směrem...

224296

17.07.2010 09:07

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

Nic si z toho nedělejte Vladimíre!

Vigvam 83.?.?.?

Jsem kuřák. A jsem jím rád. Kouření mi moc chutná a v určitých okamžicích je to pro mě rituál. No a co? Nestydím se za to. Naopak, jsem na to hrdý. Přítomnost nekuřáka v mé blízkosti ve mě často vyvolává odpor a cítím, že s tím člověkem není něco v pořádku. Dívá se na mě jako na prašivého. Já také nekomentuju jeho tichou onanii, když manželka není doma... Nedávno jsem potkal asi po roce kamaráda a ihned po potřesení pravicema na mě euforicky vybafnul "Přestal jsem kouřit!" a já na to "No tos to moc dlouho nevydžel!". Pokládám to za osobní selhání. Člověk by neměl odbíhat od svých činností a dělat je celý život poctivě až do konce života, jedině tak dojde k dokonalosti. Pracuji v malé firmě (8 zaměstnanců) a jsem mezi nimi jediný kuřák. Už dávno jsem přestal mít ze sebe divné pocity, teď naopak, s chutí při pauze nabízím nekuřákům cigáro...
Osobně si ale stejně myslím, že je to stejně jen další nástroj, jak rozhádat dvě skupiny...
A pak, pro mě je daleko hrší střet s blbcem, než s kýmkoli jiným, kuřák, nekuřák.

224283

16.06.2010 21:15

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Psychologové, psychiatři soudní znalci......

Vigvam 83.?.?.?

Ha ha ha, tak to jste mě rozesmál! Vy toho o nich moc nevíte, že? Řeknu Vám pouze jedno, zjistěte si, kdo tuto sektu založil a kdo ji nyní vlastní, asi budtet překvapen.

222166

02.06.2010 11:54

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: žádné Rotschildovo

83.?.?.?

Naopak Rotschildovo, Rockeffelerovo, Morganovo...sanhedrinovo....
je úplně jedno jak to nazveme, každopádně je to dílo jedinců, jak oni o sobě tvrdí "vyvolenců" podle mě spíš zatracenců.Dílo elit v čele s těmito jednotlivci bezuzdně touží po ovládání a moci za každou cenu, přes mrtvoly, přes likvidaci vlastního národa, byť je roztroušen po celém světě. Proto je záměrně vyvolávána tichá nevraživost proti židům...oni budou ti, které budeme chtít věšet na stromy, až nastane ten den a oni ten den vyvolají totálním chosem, zadlužeností, nedostatkem potravin...mimo jiné se chystá "potravinový zákon" o regulaci množství plodin, které sami vypěstujeme a zvířat , která chováme.
nebude smět míti svoje brambory, prase a zeleninu, jen část, zbytek odevzdáme státu a budeme nucemi opět jít do supermarketu ovládaného sionistou...a když se vzbouříme, stáhenou jídlo a my nebudeme mít dát dětem o úst, takže poslechneme ....hrůzná, perfidí myšlenka, ale účinná, óó jak účinná!!!!
Nicméně za tím vším je historicky jiná bolest, Rotschildové byli židé kteří se toulali evropou vyhnáni ze země do země,žijící v ghettech a nenáviděni všemi pracovitými křesťany a gojimi, jak nás označují.Nesměli pracovat, nesměli nic vlastnit, nesměli mít cechy, dílny ani nic vyrábět, protože byli nečistí, špindírové,mimo tory a svých přiázání neboli "micvotav" neměli kostely a působili jako podivní bezvěrci a podvodníci, tak začali šmelit, půjčovat na dluh a stali se lichváři, tedy předky bankéřů. Křesťan svou víru neschovával,neukrýval a nemodlil se na tajňáka v rohu svého domu....žid ano, a tam je prazáklad opovržení všemi židy.Už v temném středověku věděl křesťan, že žida je třeba držet pod kontrolou. Avšak pokrok přinesl postupnou asimilaci židů a mnoho, tisíce židů asimilovalo s křasťany, oženilo se a povdávalo. Začalo přijímat křesťanskou kulturu a stali se běžnou součástí populace aniž by komukoli z nás vadili, zařadili se a začali žít stejně jako křesťané, bez vzájemné nenávisti.Nicméně v srdcích některých rodin, jako rotschildové, rockeffelerové, morganové, sachsové a jiní pogromy nezapoměli a staletí žili s vizí jak vrátit všem árijcům a gojimům veškerá utrpení, která museli historicky prodělat a to je začátek veškeré "sionismu" nenávisti a zloby, touhy zlikvidovat árijskou kulturu a civilizaci, podkopat veškerou morálku křesťaské víry, pošlapat křesťanské principy a nastolit nový řád plný demorality, sprostoty, teroru, drog, drancování a absolutní nesvobody.Židé nejsou sionisté, jen pár z nich se stalo sionisty a zednáři s bezmeznou skoro až chorobnou touhou po manipulaci, moci a ovládání.A papež, je jen loutka pro dav, je jen jeden z mnoha ovládaných, stejně jako politici,celé země a v neposlední řadě i my, bohužel....mlčení znamená souhlas a tak se stalo, že sionistická taktika podp...

Automaticky kráceno

220936

17.05.2010 19:42

Zabte bílé!

JAR

Vigvam 83.?.?.?

Původně jsem chtěl napsat nějaký obšírnější příspěvek o JAR a i o její historii a právu bělochů na život ve své domovině, ale nějak mě příspěvky zde znechutili se jakkoli namáhat. Ale položím vám všem pár otázek. Komu vadilo, že JAR určuje hodnotu mnoha komodit na světových trzích? Komu vadilo, že je v zemi pořádek a řadí se na špičku po ekonomické stránce nejvyspělejších zemí? Kdopak asi financoval a hlavně organizoval ANC se svým bojem za "svobodu"? Kdo nutně potřeboval ovládat jihoafrické doly? Kdo vytáhnul polgramotného "doktora práv", odsouzeného na doživotí za vraždy a teroristické útoky? A kdo mu dal Nobelovu cenu za mír? A kdo si kurva tu Nobelovu cenu za mír vymyslel? A negr to nebyl, protože negr prostě zůstane negrem. Zkuste si odpovědět na tyhle otazky a přestaňte plkat nesmysly o tom, že běloch nemá v Africe co dělat. Zkuste si položit otázku, kdo nemá co dělat tady na té planetě.

219538

12.05.2010 22:20

Svobodní lžou, Řecku jsme nepůjčili ani 1 €!

Hmm

vigvam 83.?.?.?

První projevy krize v Řecku se objevily již před cca 10 lety, z autorova článku vyplývá, že Řecko bylo celou dobu v pohdě, nic nic a najednou kde se vzala, tu se vzala krize, ha, ha, Řecko se do svých problémů dostalo HLAVNĚ proto, že bankovní sektor svými kampaněmi nastartoval zadlužování řeků v rámci budování rekreačních středisk. I ty můžeš vydělávat na turistickém ruchu! Stačí přijít k nám! A šup. Zrovna včera jsem mluvil se svým známým řekem, ketrý ještě nedávno měl v Řecku rodiče, sám žije v Londýně, že došlo k uzákonění legislativy v tom smyslu, že pokud budu mít na krku hypotéku, kterou budu řádně platit, přesto přijde úředník z banky a sdělí mi, že na základě novlizace toho a toho zákona je nucen se mnou rozvázat hypotéční smlouvu s tím, že musím doplatit zbytek dluhu do termínu, který je nesplnitelý. Pokud dluh neuhradím, musím se vystěhovat. A tohle se přesně stalo rodičům mého známého. Po 12 letech bezproblémového placení přišel úředník a oznámil jim, že do DVOU měsíců musí uhradit zbytek hypotéky (zbývalo jim 8 let), jinak o nemovitost přijde. Přišli o ni a dnes již žijí se svým synem v Londýně. Mimochodem Řecko je na pokraji stanného práva a nejsou to komunisti ani anarchisti a je jich výrazně více, než pár stovek, jak zmiňuje autor článku, jsou to nasraní obyčejní občané. Je jenom otázkou času, že to, co se právě teď děje v Řecku, přijde také sem, plán núprosně pokračuje. Schválně, kolik lidí v této zemi nemá dluhy?

219180

07.05.2010 11:50

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: doplnění

yvetta 83.?.?.?

Dobrý den Dane,
tak takový seznam musí být hustý , když opominu všechny ty rockeffelery a rotchildy, keří ještě dnes zcela jistě v tichu domova mluví mezi sebou jidish, určitě je na seznamu spoutu dalších filantropů kteří pod rouškou blábolení a masmediálních blitek o své čisté duši a humanitě připravují svět k zhroucení a totálnímů pokoření všech gojim-tedy árijců, neboť oni jsou celou příčinou jejich staletého strádání....takový seznam velmi ocením, to si zase počtu. Na betonovém základě našeho domku mám vyryto "2009 before NWO" a bojim se, bojim až budu muset připsat "D DAY"...je to strašlivá představa, nicméně, bohužel se sionistická hydra rozrůstá a žere nás pomalu od hlavy.
Já jen doufám a chci tomu věřit, že Řecko je první krok ke konfliktu, který by mohl přerůst v něco "nepojmenovatelného" co nastartuje a probudí všechny spáče.Přece jim to nemůže projít???
Oplátkou nabízím zakázaný německý film ze 40.let Der Ewige Jude a dokument Shoa o holocaustu...trochu to rozšíří obzory a zase zapadnou další kusy skládačky do sebe, mailová adresa : danutab@email.cz. Díky a mějte se

218876

06.05.2010 10:33

Víkend pravicového extrémistu

moooooc pravdivé a pěkné

83.?.?.?

v podstatě jsem taky extremista, terorista, nacista, ultranacionalista , revanšista...ráno vypravím dítko do školy, vypravím se na kole do 4 km vzdáleného města nakoupit, vrátím se, vyperu, uvařim, nasypu zrní ptactvu, dám nažrat kočce a koťatům, taky vyvenčím 3 psy....potom naservíruju oběd, umyju nádobí, utřu nádobí a napíšeme úkoly......mezitím stále uporně myslím na sionistickou hydru, která mě požírá od hlavy a není dne aby nepřišla návštěva, se kterou to probereme a pročteme zvědavcovi zprávy a nezjistili že smyčka se utahuje, že sionista nám pomalu a jistě nacpal do volete vše co si předsevzal a my to žerem i s navijákem jako ryba plevelná a není jak udeřit, neboť stačí jedno slovo jako : holokaust, žid, sionismus, mossad anebo osvětim a je z vás extrémista a šup s vámi do krymu na 100 let popř. vyváznete stětím hlavy gilotinou...odpoledne se kolotoč zopakuje pletím zahrady, sekáním trávy,žehlením, pletím pole a sázením atd atd...nicméně stále jsem extremista protože už jen myšlenkou hřeším a dumám nad tím jestli začít střelbou na rockeffelera anebo skalpováním jiného smradlavého hmyza. No zlehčuji, ale přátelé věřím, že mnoho z nás je na tom stejně a mnoho z vás jsou extrémisté tělem i duší, kteří den co den myšlenkami hřeší někdy zlobí na setkáních podobných hříšníků a doma myjí okna, staví kůlny, opravují auta, chlastají se sousedy a udí maso, chodí jako vocasové do práce od nevidimdo nevidim... že jste to právě Vy, kteří vylezou z děr jako první až se to tu všechno pos....e, což díky statečným Řekům nebude jistě dlouho trvat a že jste to právě Vy, kteří se díky své ultraextremisticky a nacionalisticko santisemistickému smýšlění spojí a vykoupou ty zmetky zpátky do Izraele kam patří ?

218817

14.03.2010 20:59

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Současný kapitalismus je rakovina společnosti a čím dříve bude poražen,tím lépe!!!!

Vigvam 83.?.?.?

(Cenzurováno. Urážíte diskutujícího. Editor.)

214938

14.03.2010 15:42

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

Blá blá blá

Vigvam 83.?.?.?

Devět z deseti příspěvků je o hovně, teoretické kecy o ničem, změna k lepšímu a parlamentní cestou, ha ha ha. Až nebudete mít co žrát, vzpomeňte si na ty svoje kecy tady. Liberalisti, kapitalisti, socialisti, komunisti, cyklisti i stachanovci. Jen se zkrátka divím, že jste ještě stále schopni nosit klapky na očích v době, kdy je poměrně snadný přístup k informacím. Myslíte, že se vás budou na něco ptát? Nebuďte směšní, neptali se za francouzské revoluce, neptali se za bolševické revoluce, neptali se nikoho ze zemí, kde svrhli v posledních padesáti letech "diktátory", neptají se v Afgánistánu, neptali se v Iráku a neptají se v Palestině a že bych zapoměl na chudáky Srby? Neptali se nikoho, za koho si udělali zářez na pažbě. Tak se vzpamatujte, tohle totiž může úplně klidně nastat tady a to třeba zítra. [pláč]

214907

13.03.2010 10:00

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

83.?.?.?

souhlasím s vámi, že trh se zotaví sám bez regulací a že sytém se zhroutí sám do sebe...nicméně mácháte tu slovy jako vláda, stát apod. Žádná vláda není, vláda je jen parta řiťolezů která slepě poslouchá bilderbergy, rockeffelery a jiné globalisty, kteří za oponou tahají za nitky. Jsou to oni, kteří rozložili systém státu, sociálních hodnot a morálky. To je přece cílem cvičení- rozklad, chaos, kolaps.Jen tak lze dosáhnout kompletní demoralizace, korupce, nesmyslnosti a chamtivosti.Veškeré státní složky jsou přisluhovači Nového řádu, který už neodvrátíme, protože v mezidobí našeho, jejich touhy po výdobytcích doby, půjčkách, nových autech a domácích kinech stihl zmasírovat lid a odvrátit jeho tvář od toho podstatného...totálního zadlužení, hypoték a touhy po bohaství.Ten kdo vlastní dluhy ten ovládá..jedince, stát, továrny. Vlády se brzy octnou ve stejné sitauci jako lid, buď budou poslouchat neviditelnou siohydru v pozadí a budou střílet do lidí drancujících obchody a nebo zmizí v propadlišti dějin. Žádná vláda už není, je to jen šaškárna pro lid, protože už dávno nedisponuje žádnými penězi ani mocí, kterou disponují banky - banky mají peníze a kvůli bankám byla
spuštěna krize, aby se banky zotavili, což se stalo, viz Řecko.
tedy znovu a ještě jednou, ječas prodat vše nepotřebné jako domácí kina, dva byty v praze po babičce, motorky a čtyřkolky, dvd a pdobnésrandy a koupit statek, pole, koně, krávu a slepice.
To budou hodnoty,půda a svobodné bydlení bez hypoték a to co si vypěstujete.A nezapomeňt na zbraně, i na ty dojde při ochraně vaší pšenice. Možná to zní utopisticky, ale je čas se hluboce zamyslet.Kecy nebudou mít cenu, ani peníze...náš svět se hroutí a ještě než nastane chaos je třeba se alespoň připravit tak aby
jste přežili, jen tak můžete bojovat dál a podpořit ty ostatní, kterám nezbude nic víc než jít do ulic, protoýe nebudou mít co ztratit, i njim bude třeba pomoci.Vzhůru do feudalismu a nového světového řádu.

214750

12.03.2010 13:29

Explozivní dluhové domino: nadcházející finanční katastrofa

RE: Krize kapitalistického systému? Omyl

yvetta 83.?.?.?

Souhlasím s Vámi, peníze už dfct. ztratili svou hodnotu, protože krize bude mít důsledky jinde a vrátí se časy, kdy za pecen chleba pro své děti budete chtít dát auto, zlato a jiné tretky a oslintky moderní doby, žel nikdo je nebude chtít,ergo proto, že elektřina a plyn se stanou exkluzivním nadstandartem a všechny výdobytky doby zmízí jako pára nad hrncem s nutností se najíst a zajistit to základní pro své rodiny. Peníze budou v rukou konglomerátů a bank, potažmo jedinců...rozhodně ne v rukou chudiny. Ta bude ráda, že dostane lístky na cukr nebo maso. Tedy jakékoliv diskuze n téma akcií a jiných slátanin je bezpředmětná.
Pro případ prodlení kterékoliv platby dle této smlouvy, sjednávají strany smluvní pokutu ve výši 0,05 % za každý den prodlení, trh bude hlůídat mocný kyj a glotina mocných a nebude
čas na žvasty o paroubkách či topolánkách, i oni se stanou lloutkami, které ovšem budou muset vyřknout ta slova: střílejte na děti i na ženy, když budou krást jídlo. Ty bohaté bankéře nikdy nepoznáme a nikdy nám neodhalí svou totožnost, vyjměje je tedy ze svých hlav a začněme myslet na sebe - utíkejte na venkov, kupte vlastní pole a zahradu, učte se pěstovat a prodejte vše nepotřebné a kupte koně, krávu, slepice....to bude vaše deviza a síla, jídlo a váš dům bude vaše deviza. To ostatní
nebude mít smysl...prozatím.

214652

08.03.2010 05:53

Cigarety a farizejstvo

RE: Rituál

vigvam 83.?.?.?

Napište mi na e-mail, rád se s Vámi podělím o osobní zkušenost s pěstováním a zpracováním tabáku.

214347

06.03.2010 12:39

Cigarety a farizejstvo

RE: Rituál

vigvam 83.?.?.?

Naprosto Vám rozumím, ani já bych si nedokázal odpustit tak sladké činnosti, jaké kouření a věci okolo něj bezesporu jsou. Má laská k tabáku došla tak daleko, že jsem si sehnal osivo Viržinského tabáku a vloni jsem sklidil první várku, naučil jsem se tabák fermentovat, koupil jsem si za dvacku krabici dutinek, baličku a už třetí měsíc jsem tabákovým koncernům a státu nezaplatil ani vindru. Týden mi trvalo, než jsem si na tabák zvyknul, je jiný. Jeho jinakost spočívá v tom, že kouřím pouze tabák, nikdo mi nevymluví, že se do běžných cigaret přidávají nějaké další sračky, protože od té doby, co kouřím svůj tabák, jsem ztratil ten nutkavý pocit si bezmyšlenkovitě zapálit, ale kouřím tak nějak s rozmyslem, dříve jsem kouřil krabičku denně, nyní kouřím polovinu a někdy ani ne to, jsem velmi šťastný, že to funguje. Častokrát se mi v hlavě promítají katastrofické scénáře, co budeme dělat, až se celý svět sesype a pak mě vždy napadla nejplačivější otázka:" no jo, co ale budu kouřit?!" Tenhle problém jsem vyřešil! [smích]

214197

02.03.2010 18:13

Karel Kryl – první mučedník 4. odboje!

RE: Potvrzuji dojem , i se slzou v oku

83.?.?.?

Já jsem neměla to štěstí osobní, jen překrásný zážitek z dob revolučních, kdy jsem na koncertě ve Sportovní hale stála v první řadě namačkaná jak sardinka a Karel Kryl byl 3 metry ode mne a zpíval, měl slzy v očích a zajíkal se při zpěvu, byl dojatý a něšťastný štěestím, že ani zpívat nemohl.Ten okamžik vidím jak dnes a jeho auru nepřestanu vnímat snad nikdy...Váš zážitek Vám v uvozovkách závidím a je skvělé, že jste jeho pravdu převzal za svou.

213923

02.03.2010 14:05

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

Demagogie na Vaší starně eL

yvetta 83.?.?.?

Dovolim si reagovat na člának pana či paní eL, s tím, že zaznělo spousta názorů na politickou angažovanost DS, včetně jejich postojů i programu.Ale koneckonců páně Stworův článek nám chce říct něco jiného, každopádně zde není pro to, aby jsme psali zda s nimi souhlasíme či ne...cílem cvičení je "samotná podstata strany" ať se jmenuje Dělnická anebo Praktická a fakt , že došlo k jejímu zákazu...jsme přece demokratická země a pokud vím tak DS nikoho nezabila, nezavraždila ani nikomu z Vás neublížila, notabene má zdravý postoj ke korupci, rozkrádání státu. Má své postoje a své názory a to, zda korespondují s Vaším přesvědčením neznamená podnět k zrušení.Dfct. jste se projevil , jako pryvý demokrat, používáte vznosná slova a kritiku dosti ostře, ale protože s nimi nesouhlasíte, dáte je tedy zakázat. Klasický postoj jedince, který je demokrat každým coulem. Vyjste zářný příklad toho, jak naložit se všemi, kteří mají jiný názor.Zavřít, ulmlčet,zlikvidovat a hrát si na Svatou Dalu, nevěděla komu...Tedy v duchu naší pseudodemokracie, která nedokáže strpět jiný názor či postoj a díky nálepkám a masáži medií se z komára udělá "veblouda" a toho je třeba udolat, jak jinak než silnou rukou velepráva zkorumpovaných pseudosoudců....
Pokud jde o Janov - nechci se do otázky morgošů a hašlerek moc zaplétat, protože je to naše ostuda, že se běloch cítí na úřadě diskriminován na jejich úkor, že vám pokud nazaplatíte elektřinu ji vypnou ale neplatícím hašlerkám v Janově běží stále na úkor státu, z vašich daní.Oslintky ve jménu elementárních záruk demokracie, by jste mohl aplikovat pokud by jste se jako demokrat projevil, ale jak vidno, jste zářná ukázka zmanipulovaného otroka sionistické židovlády se vším dopadem otřesné propagandy. Buduj vlast, posílíš Mír!!!!

213887

02.03.2010 10:15

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Zvedavec..

yvetta 83.?.?.?

velmi jasně- tvou nadmíru nejapnou otázkou, předpokládám, že žiješ na měsíci, jinak by ses neptal...

213872

02.03.2010 09:52

Karel Kryl – první mučedník 4. odboje!

vlastenec a trubadúr

yvetta 83.?.?.?

Pan Kryl byl bezpochyby básník a milovník českého slova každým coulem, vždycky mě dojímají jeho sentense a mistrnost, se kterou dovedl básní vyjídřit jak touhu tak i kritiku.
V době , kdy se tato svinstva děla , jsem byla mladá a naivní holka, která "věřila" a protože šum kolem pana Kryla vysublimoval
...zařadila jsem se mezi dav, kterému sejde z očí, sejde z myli, avšak zůstala jsem věrná jeho dílu, které mě nepřestalo nikdy oslovovat.Dnes poté co jsem si přečetla vaše řádky a po té co jsem před lety prozřela, jsem doslova ustrnula nad Vašimi slovy, ale srdce mě zabolelo, to je to správné, na chvíli mi vyskočilo do krku a v mé hlavě došlo k explozi asociací...vždyť mnohé písně a balady jsou poplatné na naši dobu více, než na dobu normalizace - jako Habet, Rakovina, Divný kníže a vůbec nebudu to hrotit, spousta dalších jež pro svou sílu slova budou krásná a výmluvná bez ohledu na dobu ve které žijeme.
Pan Kryl byl tedy zajatcem ve své zemi a mnohem více utlačen svobodou než kdy předtím, což pro básníka srdce citlivého musela být rána smrtelná. Teorie o spiknutí je samozřejmě také možná, byť nepodložená s perfiditou naší doby s přehledem proveditelná.
Bezvýhradně souhlasím, že by měl spočinout vedle českých velikánů a vlastenců čestně na Slavíně, ovšem tiše si myslím, že by to možná ani nechtěl.
Karle Kryle - díky.

213866

V první řadě díky za poklonu, poté díky za názor.
To že jsou lidé rozděleni na vyděrače a parchanty, kteří sledují své zájmy a na tupý dav je bezesporu pravda, přidala bych ještě
to 1% lidí, kteří celou tu šaškárnu pochopili a ti proti zbytku nezmohou ani zbla.
Mluvíš o stávce, ale o té jaksi nemluvím, narozdíl od těch předemnou, hovořím o probuzení. Píšeš o jiříkovi a volbách, cožpak není nad slunce jasné, že volby, oslintky o pandurech, zprávy o nehodách, překroucené pravdy o celosvětovém dění a volbách není jen neustálá snaha o odpoutání pozornosti od toho, co je cílem cvičení? Nechceš mi snad podsunout myšlenku, že věříš ve volby? Anebo myslíš, že ty, já, franta anebo tondca zvolili do parlamentu parchanty , které nechci jmenmovat po pečlivé úvaze s vědomím, že to jsou ti "oni" , kteří budou zastupovatnaše lidské zájmy...no to snad ne? Já tedy doufám, že
již chápeš, že naše vláda a celá ta parta řiťoskoků je maškaráda, poplatná zcela jinému cíli a systému, proto dělají to ćo den co den vidíme, proto se chovají jako kobylky a stádo volů, protože jsou zvoleni a ustanoveni do svých koryt s určitou myšlenkou...tedy přesněji : krást, cenzurovat, rozvracet, sankcionovat a pokutovat, tvořit paskvily zákonů,tendrovat a prohlubovat korupci, oblbovat estrádami,mydlit mozky přihlouplými žvásty zmasírovaných žurnalistů, zahlcovat zemi cizáky a multikulturou, odpouštět daně těm kteří globalizují, nechávat vyvážet peníze ze zěmě, odposlouchávat..atd
tad. Cožpak toto není předmětem vládnutí sionistické garnitury, pokud se mýlim a vláda a její přisluhovači činí něco jiného opravte mě..a je jedno jestli to je CDU, NSU,CSSD, NSDAP,Tonda Vopička anebo Franta Ocásek...pokud se obrazně staneš jedním z nich, budeš mít možnost volby : zůstat tím čím jsi a jít proti- tedy ve finále havarovat jako Jorg Haider, anebo jít s nimi a podílet se na té zvrácené "rádobyvládě" také. TRakže myslím, že tahat sem volby a pandury jsou jen části mozaiky, které zapadají do monstrozního díla PanEvropy...tedy Evropy s regiony, jako zeměmi a jednotnou sionistickou diktaturou, to je vize našeho
neviditelného přítele. Ať máš jiný názor, vždy zůstávám slušná a nehaním ten tvůj. Nicméně je třeba sundat umaštěné brýle a prohlédnout.

213853

víte, já prostě to co jste mi napsal tiše v duši vím a nechci to říkat nahlas, protože chci ještě pořád věřit tomu, že jsme na pokraji zdrcujícího teroru a nadvlády siohydry.Já osobně vyvíjím permanentní snahu žít jakoby mimo systém, ve snaze tzv."nebýt viděn" - zmizet, vysublimovat...a je to zatraceně těžké, ale pokud mohu předávám světlo dál, někdy úspěšně a jindy neúspěšně, tak jak jste napsal, jeden katolík, druhý anarchista a pátý přizdisr-č.Bojim se toho zjištění a bojim se toho co jste napsal, že chobotnice už je tak rozlezlá, že není č=šance uniknout a ti bohatí, poplatní NWO se mají dobře a posléze se budou mít ještě lépe. To mě netrápí, to je dějinný běh, trápí mě jak se budu mít já, jaká zvěrstva, perfidity a ohavnosti padnou na mou, vaši hlavu ???? Bohužel nás systém převálcuje, tak jako v Matrixu a vidoucí se možná uchýlí do nějaké společné komunity na okraj společnosti, jako vydědenci anebo zmizí ve vaně po zásahu Viktora Čističe. Krásná vyhlídka, ovšem a bohužel neodvratitelná. Mám ráda vaši komunikaci, je to fajn mít podporu, byť by ve smrtelné agonii.

213791

01.03.2010 14:46

Dnešní režim je kriminální, mnohem zločinnější než normalizační socialismus

RE: Lidi jsou pohodlní

yvetta 83.?.?.?

přidávám jen tolik, že nám zbývá " jen pití píva z žalu" řekl Kryl.Faktem zůstává, že lidi jsou nejen pohodlní, ale vším tím zakazovaním, omšelými frázemi politických lídrů, korupcí a řiťoskokanstvím, blitkami a oslintky z televize tak unavení že už ani nevnímají to co by měli vnímat. Vymývání mozků je soustavné a plíživé a postupně umístilo klapky na oči i těm kteří by bývyli byli udělali to či ono kdyby...tedy závěrem souhlasím s tím, že ještě není tak zle , aby šli lidé do ulic, protože jsou navíc živeni strachem a ten je svazuje a podvědomě nabádá k vyslovení věty : " No co můžem dělat, my to nezměníme"
A to je trgikomický konec příběhu, protože to mezitím změní oni za nás, a pak se náhle vynoří Komtur či Blaničtí rytíři, já doufám že se to stane a stane se to včas, jinak Pán Bůh pomáhej.

213772

Objektivně vzato, máte pravdu, bojujeme proti neviditelné siohydře, která je všude a nikde.Rozlezla se do všech počítačů, občanek, úřadů, formulářů a zákonů...je všude a nikde,utahuje šrouby, utíná hlavy všem kteří "vidí". Je to tvrdý a neviditelný nepřítel a máte neochvějnou pravdu, že já anebo vy jsme mandelinky bramborové a proti nám stojí slon!!!Faktem je , že tady komunikujeme jako jedinci, jedinci kteří mají názor a vidí tu hydru jak se rozlézá a škodí a škodí a jako jedinci nemáme šanci jít na náměstí a křičet do davu jako Fidel, Hitkler či Mugabe...to jsou lídři, za nimi stojí jejich lidé a tak to začíná i končí, vždy se musí spojit jedinci v nějakou komunitu, společnsot, stranu, spolek...já nevim co, cokoliv- lídr se vykrystalizuje.A potom už máme šanci alespoň použít slovo - na počátku všeho bylo slovo a slovem se vedli i bitvy, césar dokázal slovem ovlivnit tok dějin. Tedy myslím, že by se kupříkladu "komunita" pravidelných čtenářů zvědavce mohla stát základnou takového společenství, a víc hlav víc ví, staré dobré přísloví.Většina národa je slepá a do slepoty spějí děti této země a to nelze připustit když víme, že někdy málo bývá více.

213770

01.03.2010 13:41

Řecko jako zástěrka?

RE: děkuji, že jste mi rožnul (pro čechy rozsvítil)

yvetta 83.?.?.?

Jsem z vaší reakce jak to říci "ve smrti", protože jsem nepochopila způsob vašeho přirovnání...tedy zda chcete aplikovat svuj nesouhlas s názorem pana Žabži na žárovkách, což je fakticky přízemní reakce, anebo Vám jde opravdu o žárovky????
Pokud vám jde o žárovky, doporučím nějaké technické medium či prohlídku edisonovy trafostanice. Pokud jde o přirovnání s myšlenkou jež je žárovkám nadřazená, tak jste asi nepochopil cíl cvičení. tedy, fakt, že veškeré finance kterými nyní operuje tato země, tedy včetně vašich daní už nebou vlastnictvím této země, ale stanou se dfct. vlastnictvím několka jedinců, což je dost zlověstná představa. Souhlasím s panem Žabžou , že nic není tak horké jak se to uvaří, nicméně indicie jsou takové,že nás to v nějaké formě nemine.A tedy vězmě, že naše daně skončí někde v rozpočtech na výrobu zbraní pro Izrael, aby mohl zcela otevřeně páchat další genocidu na Palestinském obyvatelstvu.

213767

Pan Malcik zřejmě ještě nestihl zaregistrovat fakt, že právo má dvojí metr co civilizací je civilizací.A také si bohužel plete pojmy s dojmy....míti právo na pitnou vodu či energii vidím já v tom, že si např. udělám na svém pozemku studnu anebo si vybuduji vlastní větrnou elektrárnu....co se asi tak dle práva podle pana Malcika stane...za nepovolenou studnu dostanu pokutu a budu platit jak mourovatá a elektřinu kterou vyrobim mi sebere monopol zlodějů zvaný ČEZ....a kde bude právo jednotlivce na elektřinu a vodu, kde bude mé občanské právo proti molochu?????
Je to tristní vidět svět tak jako Vy....a spojovat práva člověka s kolektivizací ....směšné!!!!!

213389

24.02.2010 13:05

Dnešní režim je kriminální, mnohem zločinnější než normalizační socialismus

kapitalismus versus NWO

yvetta 83.?.?.?

První věcí je gratulace autorovi článku, obratné, výstižné, jasné a komplexní..skvělé. Druhou věcí je reakce pisatele, jež je v anonymitě, což chápu a de facto souhlasím.Kolem a kolem vzato nežijeme ani v demokracii, ani v kapitalizmu ani v jiném ..ismu, ale v New World Order. Tedy v Novém světovém řádu postaveném na nejperfidnějších podstatách hnusoty, arogance, sprostoty, vydírání a podlosti...prostě v systému, který využívá ty nejodpornější postupy a metody k ovládání národů, peněz, zdrojů notabene kontinentů. To vše co vidíme kolem sebe je III. světová válka, která již začala a my všichni jsme její oběti!!!
Je to válka o totální moc nad světem, která se na jejím konci soustředí do rukjou několika jedinců, kteří své metody prohloubí
až do nejmenších detailů...doporučuji film na motivy Orwelovi "1984" nebo "Equilibrium" ...ty filmy jsou strašlivou vizí, ale myšlenka je hrůzně zdrcující. Otázkou je pro nás všechny, malé, vidoucí...co dělat, jak se bránit, jak bojovat???
Souhlasím, že pár desítek milionů by pomohlo k fyzické likvidaci
nastrčených panáků, nicméně k Sanhedrinům, multimiliardařům a jiným lóžistům se nikdo "malinkatý" nedostane...a tam to končí i začíná.Mít miliony a koupit si TV či jiná media, je dnes už jen utopíí, nikdo z Murdochů,Reiterů a jiných Vás mezi sebe nepustí a skončíte jako většina Kennedyů leteckou haváríí.
Možná že by stálo za zamyšlení založení "milovníků léčivých rostlin" kde bychom se my vidoucí začali scházet a začali otevírat oči těm ostatním, do začátku těm na kterým nám záleží...i oni mají blízké.I ze zrna vyroste květina. Nejsilnější zbraní protivníka je momentálně slepota davu a strach
nás vidoucích, protože jsme v menšině.Už se nesmíme bát, jde nám o život....je nám málo vidoucích, nicméně nejsme jeden a to by nám mělo pomoci překonat strach. Podpořte mě anebo mi to vyvraťte,jsem jedna z Vás

213385

02.02.2010 11:32

Dopis politikům

státní dluhy

yvetta 83.?.?.?

Vážení, pan Ludvík se bohabojně postavil za občany a sdělil nám, že nás dluhy našeho státu vlastně namají zajímat a taktéž to, že jsme je neudělali my, anobrž "ONI". To je oč tu běží, ptal se hamlet...Kdo jsou ti "ONI" a proč nás vlastně s těmito informacemi obtěžují, ptám se? Po přečtení několika statí o rodině Rockefellerů a Rotchildů jsem si uvědomila, že i negativní informace má svůj velmi dobře mířený dopad a důvod. Informace o dluhu každého občana vyvolá v té části populace, která ještě žije "fikční pravdou židobedny" že by jsme s tím měli něco udělat...a teď vám napíšu co mi takový občan, myslím toho který ještě neprozřel řekl : " no já myslím, že bych měl co nejdřív doplatit hypotéku a lesisng aby moje děti měli aspoň barák a taky by všichni měli platit daně, protože z těch daní se ten dluh může zaplatit, ale oni se lidi daním vyhejbají a pak to takhle vypadá. No a hlavně mě se to netýká, já od nikoho nic nechci. Práci mám, bydlet mám taky kde a politika je mi volná.."
Co z toho plyne ??? Odpověď je na místě, hlavně nic nedělat o nic se nestarat jen o sebe a svůj prospěch, nevidět a neslyšet, do ničeho se nenamočit a jít s klapkami na očích, to přece židozednář chce, to je přece to správné, mít stádo nečinných ovcí a v mezidobí stádo nenápadně tlačit perfidní propagandou k domněnce rychle doplatit hypotéky, úvěry,leasingy, platit spořádaně daně, aby na mě nikdo nemohl a vytvořit dojem že já "vlastně" dluhy nemám. Do kasičky státní pokladny, která již dávno nepatří státu ale Rockeffelerovu či Rotchildovu imperiu, přitečou miliardy na rozvoj a podporu Nového světového řádu s tím, že těch pár miliard jsou pouze úroku, podotýkám, tedy vlastně jen držhubné.
Možná se mýlim, možná mě sluch i zrak klame, ale na názor onoho občana, reagovalo více lidí souhlasně.Prostě Vám všem jen chci aplikovat jak informace tohot druhu pracuje v reálu.A to mě děsí!!!!

211225

29.01.2010 09:44

Získává Izrael na Haiti lidské orgány?

V článku je

Traktorrad 83.?.?.?

zmínka o tom, co se mělo dít v Jižní Africe, nevíte někdo o tom něco? Nějaký odkaz nebo tak? Předem díky!

210940

16.01.2010 10:15

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

velmi vydařená

83.?.?.?

kniha zde: http://www.kontingent.cz/?q=detail/2/globaliste-utoci , doporučuji každému přečíst.

209701

27.12.2009 19:59

Interview s Evou Golinger

Pro mě je to velmi jednoduché.

83.?.?.?

Pokud naše veřejnoprávní televize, ostatní kanály, tisk a rozhlas proklamují Venezuelu jako stát s diktaturou, antidemokratickou zemi vedenou koministickým demagogem a tak dále, a tak dále, nezbývá mi než konstatovat, že je to přesně naopak, protože kolik pravdivých informací se denně z oněch médií dozvídáme? Ha!

208141

06.12.2009 18:55

Slobodan Miloševič - Moje pravda, část 1.

vřele doporučuji

83.?.?.?

přečíst tuto knihu: http://www.kontingent.cz/?q=detail/2/globaliste-utoci
Po přečtení se mi chtělo asi týden zvracet, měl jsem problémy chodit do práce, fakt síla.

206409

19.11.2009 14:44

Hodina času

20% ze 100% příspěvků

Pilátus 83.?.?.?

nepochopilo obsah, to je dost smutná bilance.
Ten článek nebo spíše příběh, je krásnou ukázkou toho, v čem žijeme. Až někdo z nás potká na ulici partu výrostků, kteří kouří trávu, plivou na chodníku a jen tak prostě zevlují, většina z nich bude prevděpodobně mít podobnou matku, jako ta matka chlapce z článku. Je to smutné.
Ale vždy se to dá změnit a není to jenom o penězích.

205252

01.10.2009 11:21

Vzestup Talibanu

opium - prokletí Afganistánu

yvetta 83.?.?.?

Zdravím všechny,
i když můj příspěvek možná nereaguje přesně a cíleně na slova a citace v článku, nicméně jsem přesvědčena, že má úzkou souvislost. Domnívám se, že situace v Afgánistánů je neřešitelná, protože to co drží celou rádoby ekonomiku této země na nohou je od pradávna opium, jedno z nejlepších na světě. Máky jsou tradiční rostlinou které se v této zemi daří a díky které tato země již nebyla sežrána a rozdrcena na cucky všemi supy, které na ni číhají. Kdo jsou vlastně ti nepřátelé, kteří stojí proti sobě ??? Položme si tu otázku, kdo je to ten "Taliban"?
Jaou to afgánští bossové,místní rodáci, multimilionáři, kteří obchodují s opiem na celém světě, kteří díky této "komoditě" stále mají dost prostředků na to , aby veškeré agresory a podobné " Mírové mise" vyhnali tam kam patří. Je to jejich zem, lopota jejich rodáků, chudých lidí, kteří sklízí opium, které je pro celé vesnice a tedy miliony lidí jedným zdrojem příjmů, v jinak velmi tvrdé, hornaté zemi, kde se zemědělství příliš nedaří. Taliban si brání své bohatství a i když svět drog není moje parketa, je to bohatství, které ať chceme nebo ne ovládá mysl a vůli třeba i vašich dětí, známých nebo neznámých závislých na celém světě. A teď jsme se dostali k tomu nejzásadnějšímu, opium ovládá mysl a vůli milionů lidí, a ještě "to" díky závislosti vydělává miliardy dolarů...a tudíž je to jeden z nejsilnějších a nejmocnějších prostředků k ovládání mas. A ovládat masy, celé národy a svět touží od nepaměti jeden ne vyvolený ale podle mého názoru bohem zavrhnutý národ...samozřejmě že v tomto případě opět skrytý za bojem proti terorismu, mírovými misemi a jinými bláboly , kterými oblažují koupená media tento svět. Jen jeden národ miluje peníze a moc více než vlastní život, a jsou to znovu oni, kteří budou páchat zvěrstva, zabíjet ženy a děti jen proto, aby trh s drogami ovládli sami a tudíž je třeba zničit krtka - povraždit všechny příslušníky taliban, vyvraždit celé vesnice pod rouškou terorismu a dosadit své lidi, kteří budou v pěstování pokračovat... Není přece možné, aby tento byznys který nejen že vynáší miliardy, ještě ovládá masy ovládal někdo jiný než Bilderbergové anebo Neocons.Každopádně toto světové židovské monstrum, které otáčí tímto světem udělá vše proto, aby dostalo co chce a to ve mě budí strašlivý strach...
Je mi lidí, obyčejných žen a dětí a mužů v této zemi líto, protože jim nedají vydechnout a jejich život se díky neuvěřitelné, až perfidně smrtelné touze po moci a penězích stal peklem. Nicméně v duchu jsem s těmi všemi statečnými, ať svou zemí nedají, nezaprodají a bojují dál, je to jejich zem, jejich tradice a v ní je jejich síla.
Yvetta

201436

11.06.2009 10:59

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Obava

83.?.?.?

neposlal byste mi na e-mail název a autora té knihy? Rád bych si ji přečetl.Adresa je: fabrika@ananzi.co.za, díky

193061

05.02.2009 18:46

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

Rákos

himlhergot 83.?.?.?

Celý problém je v tom, že výrobci posledních 20 let toužili vydělávat více a více a tak své výroby přesunuli do číny a okolí. Od značkového oblečení, přes elektroniku, žrádlo, elektronické součástky do automobilů - značky jako Audi či Bmw nevyjímaje (!) - už ani to Zippo není originál! co se dá očekávat od laciného rákosníka, který vyniká zejména talentem k výrobě zmetků a to ve velém. Nestěžujte si a přestaňte u nich nakupovat. Já starý patriot, jsem chtěl podpořit českou firmu a přes e-shop jsem si - mimo jiné - koupil v Botas Skuteč klasické kožené botasky. Moc jsem se na ně těšil a když mi přišly, nevěřil jsem svým očím a poslezé svým nohám - takový nožní patvar jse neviděl, nemám nijak zvláštní nohu, klasická 9, ale tohle se prostě nedalo obout. Později jsem viděl nějakou reportáž v televizi a chudácích mongolech, kteří právě v této fabrice šijí boty a pochopil jsem. Tohle je prostě ten liberální jalový židobolševický kapitalismus, bože stůj při nás...

183152

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 1

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 6

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?