Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 85 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Takyjeden.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

23.08.2011 11:04

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Vrchnost a Shabes/GOJ/im se nestiti zadne zvrhlosti

Takyjeden 77.?.?.?

1*

251637

21.08.2011 16:23

Dopis, který potěšil

RE: Ano

77.?.?.?

Milý pane doktore,vezměte si chlup z dlaně,který tam není.

251501

21.08.2011 12:46

Dopis, který potěšil

RE: Ano

77.?.?.?

Ale no tak,příteli.
Mám dojem ,že patříte k těm lidem,kteří mají problém s objektivitou týkající se Izraele.
Jestliže někdo o tomto píše nezaujatě a objektivně,ale při tom se neplazí před ním dostatečně po zemi, pro vás to znamená "židobijství"
Víte, servilita není objektivita.

A ještě bych vám doporučil spočítat zde zveřejněné články židovských autorů.Zkuste to,není jich právě málo.Což také moc nesvědčí o vašem tvrzení ohledně "židobijectví"

Trochu objektivity ,příteli.

251484

26.07.2011 07:58

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: Kaddafiho proroctvi se vyplnuje

Takyjeden 77.?.?.?

V něčem máte pravdu,ale v něčem se mýlíte.

Sionisté až moc dobře vědí co dělají,když toto,co píšete tvrdí.A mainstreamová média také vědí ,proč tato sionistická tvrzení papouškují.A také vědí proč o Norově zednářství cudně mlčí,ačkoliv jeho údajné "křesťanství" probírají a propírají,jak jsem již napsal ve dne v noci.Věc se má totiž tak,že jakmile vstoupíte do jakékoliv zednářské lóže,automaticky přestáváváte býti křesťanem.
To vám ale v médiích nenapíší .Právě naopak.Klasickým příkladem jsou tanečky médií s bývalým mnichem a současným zednářem I O Štampachem.Tady je manipulace a ovlivňování naprosto zřejmé.
Průměrný člověk o religiozitu se nikterak hlouběji nezajimající, musí nutně tomuto vymývacímu tlaku médií podlehnout.
A kdo vlastní většinu těchto médií ,tedy komu onen obyčejný člověk podlehne,je ,myslím ,vám i mě celkem známo.
Jinak křesťanství a judaismus jsou v ostrém vzájemném rozporu .
Křesťanství je pro judaismus forma toho nejhoršího kacířství, zasluhující si jen jediný trest. Protože judaismus hlásá vyvolenost,výjmečnost a nadřazenost svých lidí(viz.Ovadio Yousef) a křesťanství tvrzením o rovnosti všech lidí,i těch "zbloudilých ", jim tuto jejich "nadčlověkost" - boří.

249064

25.07.2011 16:44

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: Kaddafiho proroctvi se vyplnuje

Takyjeden 77.?.?.?

Toto je samozřejmě zjevný nesmysl i když tolik poslední dny podporovaný mainstreamem.
Za prvé.Žádný "židokřesťanský civilizační okruh " neexistuje.Pouze opět mainstreamem je nám toto zcestné pojetí vnucováno. Chceme li mluvit o nějakém něco-křestˇanském okruhu ,či civilizaci,potom lze mínit pouze civilizaci anticko-křesťanskou.Myslím ,že tento základní pojem je celkem pochopitelný i pro elementárně vzdělaného člověka.Ovšem pouze toho, bez ideologických a nenávistných klapkách na uších i očích.
A za druhé,jak vidno z Breivikových materiálů tento člověk byl především zednářem.Což jej automaticky vylučuje z jakéhokoliv křesťanského okruhu.
A na závěr to bude uplně nejzajimavější. Po tom,co se zcela vyloučilo provedení atentátů muslimy, VŠECHNA mainstreamová média okamžitě začala svoje ovečky ohlupovat pohádkami o jakémsi "křesťanském " fundamentalismu.Tento udájný "kř.fundamentalismus" se v nich propírá horem,spodem ,zleva do prava ,z prava do leva ,ve dne v noci.A teď přijde to nejzajimavější, o ZEDNÁŘSTVÍ ONOHO VRAHA , kromě několika drobných zpráviček ,je v mainstreamu ticho po pěšině! Jen hlupáci a užiteční idioti neustáli ,myslící si, že sežrali šalamouna lejna, plácají a plácají cosi o jakýchsi, jejich loutkovodiči smyšlených "fundamentalních křesťanech" .
V koho zájmu a komu ku prospěchu?
Že. [velký smích]

248988

01.07.2011 11:10

Izrael hodlá schválit zákon vyžadující, aby Palestinci platili za demolici svých domů

RE: Paralela s třetí říší ?

Takyjeden 77.?.?.?

Souhlasím pane Nohejle.
Jen se divím,jakou spoustu lidí tlačí to,co se dálo před mnohdy více než půltisíciletím v "temných Evropských dobách" ,kdy NEEXISTOVALO NIKDE VE ZNÁMÉM SVĚTĚ nic lepšího!

Přitom vůbec nikoho nezajímá,to ,co se mnohdy dělo jěště ZA NAŠICH ŽIVOTŮ,to co bylo mnohdy a mnohonásobně a nesrovnatelně horší těchto dob dávno minulých.
Nikoho nezajímá ,že se tyto doby už nikdy nevrátí ,
na rozdíl od toho,co jsme prožili my,nebo naši tátové !
Stačí se jen podívat kolem sebe : Kdo nejde s námi,waterboarding, ZHN ,Quantanámo,911,"terorismus" a terorismus,kolaps rodiny,regist.partnerství,multi-kulti,rozkradení celých ekonomik,vyroba ovčanů z občanů .....
- no máme "dobře"zaděláno,myslím.
Místo toho jako pštrosi strkáme hlavy ne do hromádek písku ,nýbrž do hromad STALETÉ minulosti ,abychom neviděli minulost zcela nedávnou ,přítomnost a nedejpámbu i to, čeho se ještě dožijeme.

http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/190745.aspx

Tak mě jen napadá.
Kdo že může mít profit z odvedení našeho zájmu o naší přítomnost a naše věci budoucní ???

247133

To i v padesátých letech po popravených z politických důvodů,vdovy a matky , dostávaly vyůčtování za provedé.
Osobně znám takový konkrétní případ!

247035

26.06.2011 18:14

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: 20 let

Takyjeden 77.?.?.?

A je to !
Tohle jsme u nás ale před několika desítkami let měli.
Jedna moudrá vláda jedné moudré strany.A td. [oči v sloup]

Upřímě,že si děláte srandu a já vám na ni naletěl?

246843

02.06.2011 19:10

Vítejte do násilného světa pana Hopey Changey

RE: Kaddafi-nevinne jesne?

Takyjeden 77.?.?.?

Ale,ale,to jsem opravdu netušil ,že jste volič KSČM.
Tak to tedy musíte býti opravdu veliký humanista.Něco jako starej Grebeníček? [velký smích]

No,synku , máš holt smůlu .Dneska Stalin ,ale i Ada jsou už dávno pasé.Nedávno,když se je oba pokoušel napodobit Jirka Křoví (kdo nejde s námi...: )),přes milion mrtvých civilistů v Iráku a Afghanistánu (které,ale nepočítal) - to už pro tebe vypadalo i nadějně .To jsi si musel občas, třeba po oné známé humanitární fosforové lázni Fallúdže blahem i cvrknout.Žáno.
Samozřejmě,co se týče těch chlapíků z Al Kajdy s nejmodernějšími emerickými samopaly,pocházejících PRÝ z Kadáfího vyloupených skladů ,tam jsi trochu si to poplet. Al Kajda v Lýbiji,tak jako v Kosovu ,stojí na straně Humanity.
Víš.

245344

01.06.2011 19:15

Vítejte do násilného světa pana Hopey Changey

RE: Kaddafi-nevinne jesne?

Takyjeden 77.?.?.?

Pane "vodopáde" ,můj známý tam kdysi ,v dobách minulých pracoval.A nějak tak o tom povídal.Konkrétní cifry si však už nepamatuji.Vím ,jen,že jsme tehdy ,jak se tak lidově povídá, jen "valili oči"
No ,ale mě by zajímalo,kolik po těch měsících nezištné euroamerické bratrské pomoci lybijskému lidu ,jelikož to byla,jak všichni jsme byli informovaní humanitární akce na záchranu lybijských civilistů a ne ,jak tvrdí někteří nepřátelé ameriky a té pravé demokracie a svobody - agrese. Tedy kolik těch civilistů toto vaše humanitární bombardování ZACHRÁNILO?
Prosím konkrétní počet.
Na počet civilistů ,které tento váš humanismus poslal na onen svět,se ptát nebudu,jelikož jak víme z jiné vaší podobné humanitární akce v Iráku,vy jejich mrtvé přeci nepočítáte.
Děkuji předem za odpověď.
.

245287

31.05.2011 12:36

Církevní majetek

RE: Tak (zase na nějakou dobu) na závěr..

Takyjeden 77.?.?.?

Vidím paní,že bruslíte pěkně ,dlouho a ráda [smích]
Bohužel ,pro vás,tento led byl poněkud kluzčí,tudíž se jeden ani nediví tomu ,že jste padla na .... Na co upadla, to řešit nechci a nebudu .
Obdivuji i vaši tvrdohlavost. Jiný se zadkem u ledu vyhodí brusle
a natlučenou hubu si na čas naloží.
Do ledu.
Ne tak vy. Ač s vyraženým zubem a modrým pod očima ,nadále blahosklonně rozdáváte své knížecí rady a soudy na potkání.
Rady a soudy o něčem,čemu ,jak se ukázalo, naprosto a zásadně nerozumíte a nechápete.
A na uplný závěr,neb v této větvi, krom možné ,ale určitě také stručné odpovědi našemu společnému slovenskému pol-potujícímu příteli,nemíním už vůbec reagovat na žádný podnět ,byť by byl,jako tolik zde jiných - sebe bizardnější,jeden malý příběh ze života.
Hrávali jsme s jedním kamarádem závodně fotbal.No,nic moc ,takovou tu "skoropralesní ligu".Kamaráda jsem po cestě brával autem.Za doprovodu nekonečných nářků,lamentování a rad jej vyprovázela ze dveří jeho stará babička:
"taková surovost,lámou si tam kosti,honí se tam, tak až si uženou zápal plic ,kopou se,hrubě nadávají,křičí a dokonce se tam i porvou! Taková Sodoma a Komora! " a ač bez víry, se křižovala.
Přitom ,považte,paní Lin ,ona babička,fotbal nikdy nehrála!
Co nehrála! Nikdy ani neviděla!
A neviděla jej ani ,jak se tak říká „z rychlíku“ .
Pouze o něm cosi občas slýchávala od svých kamarádek .
Kamarádek,které toho věděly zrovna tolik,co ona.
Přesto jej dokázala soudit ,dokázala radit ,a dokázala jej i - odsoudit.
Mějte se hezky.

245185

30.05.2011 07:10

Církevní majetek

RE: Tak (zase na nějakou dobu) na závěr..

Takyjeden 77.?.?.?

Mýlíte se.
Pro náboženství,kterému říkáme judaismus, jsou zásadní a závazné texty Babylonského TALMUDu a ten se začal formovat nejdříve až někdy ve třetím století po Kr. Tudíž dost ztěžka z něj mohlo křesťanstvi vzniknout.
No,jestli že vaše ostatní vědomosti jsou podobného ranku ,potom se jeden nemůže divit tomu všemu ,co se zde objeví.
Ano,můžete nazývat středověk temným obdobím lidstva.Přesto však i tomuto temnému období vděčíme za naprosto jedinečnou intelektuální zásluhu , platnou pro celý svět - univerzitní systém.
Co nám však takto obdobně zásadního přinesly netemné,nýbrž světlé atheistické režimy 20 století - nacismus a komunismus?
Snad jen plynové komory a souostroví Gulag.
A také prototypy NWO a u nacistů + vzor,či mustr pro nové náboženství Nových světových pořádků - New Age.Ale to vy,jsem o tom přesvědčen,víte asi lépe,než jsou vaše znalosti křesťanství.
Jinak zjednodušeně by se dalo říct,že to, co "napáchalo" náboženství za tisíce let jeho existence ,byl jenom pouhý zlomek toho,co napáchal atheismus za několik desetiletí.
Hmm a to jste určitě ještě neřekli poslední slovo .

245094

29.05.2011 19:14

Církevní majetek

RE: Tak (zase na nějakou dobu) na závěr..

Takyjeden 77.?.?.?

Aha!
Takže skutečně,jak jsem tušil,o žádný dialog ani tobě nejde.

Jakákoliv má další slova jsou zde,vidím naprosto zbytečná.

Měj se hezky.

245054

28.05.2011 20:37

Církevní majetek

RE: Tak (zase na nějakou dobu) na závěr..

Takyjeden 77.?.?.?

Hmm,ale já přeci nepopustil uzdu emocím ani na jednu vteřinu.
Pouze a jen se snažil odrážet ty nejhorší urážky,nadávky a nesmysly zdejší švadróny, mnohdy naprosto vyšinutých náboženských fanatiků.
Proč se domníváš,že nemám právo na urážku reagovat? A ještě k tomu ne stejnou mincí,ale jen jejím nepatrným zlomkem ?
Říkám zlomkem,neboť reagovat opravdu stejnou mincí co do kvantity,to by pan Vladimír tady z toho měl pěknej chlívek[smích]

Jinak vidím,že na rozdíl od těch co zde mají "jasno" - hledáš.
Ty odpovědi a cestu si ale musíš najít sám.
Nicméně,nehledal bych ,
ve SZ nic víc,než jakýsi, vulgárně řečeno úvod k příručce,nebo návodu ,či manuálu k tomu,jak se dostat do nebe.

Zajimavé publikace k tématu:
Jepsen - Královská tažení ve starém orientě
Clauss - Konstantin Veliký
Ryšková - Doba Ježíše Nazaretského
Woods - Jak katolická církev budovala západní civilizaci
Tresmontant - Hebrejský Kristus - jazyk a stáří evangelií
Dirnbeck - Padělatelé Ježíše
Malý - Církevní dějiny
Malý - je dovoleno bránit inkvizici?
Bílý - Jezuita A.Koniáš
Čornejová - Tovaryšstvo Ježíšovo
A mnoho dalších.

Umyslně odkazuji na publikace které lze nazvat objektivními ,byť psané jak křesťanskými ,tak i "nekřesťanskými" autory.
To znamená ,že se vyhýbám takovým ,které zcela nekriticky zastávají a interpretují pouze černobílý pohled.

Též se, ze zcela zřejmých důvodů vyhýbám v diskuzích teologickým otázkám,které by výše zmiňované náboženské fanatiky rozběsnily snad na tu uplně nejvyšší míru .
Abychom si rozuměli. Náboženský fanatik nepřipustí,že by ta jeho víra ,či jeho společenství mohlo mít třeba i stinné,či záporné stránky.A opačně. Nepřipustí,že by na jím kritizovaném bylo i něco kladného.
Kolik kladů KC v "diskuzi" o ní uvedli zde naši milí křesťanobijci? [smích]
Troufnu si tvrdit,i když jsem všechny příspěvky zde nečet že ani jeden.(možná pan Bartošek by byl schopný nějaký ten klad vyštrachat ,ale ostatní?)
Tož tak.

244995

27.05.2011 17:40

Církevní majetek

RE: Tak (zase na nějakou dobu) na závěr..

77.?.?.?

Sorry,omlouvám se.
Vůbec mě nenapadlo ,co mě napadnout mělo,a to,že nemáš absolutně žádného povědomí o křesťanství,Starém a Novém Zákoně a religiozitě vůbec.
Haškův Švejk,nacistické ,zednářské a komunistické propagandistické brožurky,vysílání TV Nova ,žvásty soudružky Lin,pánů Jirásků, Nejedlých , Patricků a bývalých komunistických politruků ti skutečný a objektivní obraz danného nikdy neposkytnou.Pouze a jen tě popletou tak,že realitu vydáváš za fantasmagorii a opačně.No ,nejsi sám a jestli jsem tě urazil ,ještě jednou se omlouvám,neboť asi budeš svým způsobem spíše oběť ,než agresor.

Opravdu bych strčil hravě do kapsy většinu zdejších křesťanobijců .Kdybych se přidal na jejich stranu.Neboť díky životním zkušenostem ,rudému školství a komunistickým politrukům ,jejich "výzbroj"
znám možná lépe,než oni sami.(A nechci se vytahovat,i použít bych ji dokázal.Nemít morální zábrany.)

Proto také vím,co se zde píší za nesmysly.A na ty nejde opravdu při nejlepší vůli a snaze seriozně odpovědět.
Přesto se pokusím.

Křesťanství vzniklo na základě Nového Zákona,kterým byl naplněn Zákon Starý .Takže tu otázku a připomínku by jsi měl směřovat k židům,nebo muslimům,.V kontextu křesťanství je naprosto irelevantní.
Taktéž dost horko těžko můžu odpovědět jinému tvému kolegovi, který včera zde operoval, výrokem jistého protagonisty starogermánského staropohanství, pokoušeje jej taktéž ,jako oslí hlavu na KC napasovat.[velký smích]
Nevím a netuším,zdali i u něj se také jednalo o nevědomost,či dokonce o zlý úmysl.

Jinak bych doporučoval ,máš-li zájem ,alespoň trochu nakouknout za oponu toho o čem nemáš ani ponětí a o čem tady všichni mluvíte ,nastudovat si běžný katolický katechismus .Bude úspěchem nás obou, ,položíš - li díky němu alespoň jednu otázku ,která by měla trochu smysl. A já se ti na ni potom pokusím odpovědět.
Buduli ovšem odpověď znát ,nebo budu - li s ještě k zastihnutí na těchto stránkách.
P.S.
Teď mě napadlo,zkus svůj dotaz uplatnit zde:

http://www.christnet.cz/diskuse/diskuse.asp

a neboj,se svými názory a znalostmi tam určitě nebudeš sám [smích]
Hezkej zbytek dne přeji.

244876

27.05.2011 12:37

Církevní majetek

RE: Tak (zase na nějakou dobu) na závěr..

Takyjeden 77.?.?.?

Tento "komentář" je tak hloupoučký,až je mi líto na něj reagovat.
Nejsem si jistý ,zda vůbec chápeš význam slova - "fanatický"
Zdá se ,že nikoli.
Nebudu ti suplovat vzdělání a rozhled,abych tento výraz objasnil.Pouze krátce a stručně uvedu pár příkladů toho,kdo "fanatikem" není.
Fanatikem není ten,kdo pouze reaguje na něčí sprostoty,urážky,nadávky,lži,mlžení ,překrucování skutečností,výmysly a hulvátství na tomto festivalu blbosti.

Fanatikem není ten,kdo takto reaguje daleko a DLOUHO poté,co skuteční a zapalení fanatikové, naprosto a nevyprovokovaně začali zde běsnit a ukájet se tím vším ,co jsem napsal v předchozím odstavci.

Nicméně netvrdím,že zde žádní fanatikové nejsou.
Ale to by jsi ty,holt,jak tak koukám - nepochopil

p.s.
dokážeš si vůbec představit, kolik takovýchto článků,servrů ,žvástů a pitomostí co tak hloupě odkazuješ, jsem v životě, počínaje fanatickými rudými učiteli a fanatickými bolševickými politruky konče už slyšel?
Vsadím se ,že kdybych tady napatlal jen zlomek z nich ,zřejmě bych i to zdejší rozběsněné tvrdé jádro rudých fanatiků a budižkničemů hravě strčil do kapsy! [velký smích]

Běž za mamčou,ať ti pofouká bebino a až něco v životě zažiješ ,potom můžeme hodit řeč [chechtot]

244852

27.05.2011 07:38

Církevní majetek

RE: Tak (zase na nějakou dobu) na závěr..

Takyjeden 77.?.?.?

Blaf,blaf,blaf [velký smích]

244829

26.05.2011 10:57

Církevní majetek

RE: Tak (zase na nějakou dobu) na závěr..

77.?.?.?

blaf,blaf,blaf.... [velký smích]

244759

26.05.2011 09:03

Církevní majetek

Tak (zase na nějakou dobu) na závěr..

Takyjeden 77.?.?.?

Vidím,že naši tuneláři si ty svoje debily opravdu dobře vycvičili.
Původně jsem nabyl dojmu že tu mají sjezd sociopati.Ale né,těch je tu jen pár.Ostatní - to jsou vycvičený opice a maňásci.
Nádherný zde přiklad pavlovova reflexu:
Církev - blaf,blaf,blaf [velký smích]

A žádný argument!
Jen ty reflexy :
Blaf,blaf,blaf...hrozí peklem církevníci...blaf,blaf,blaf....falšují záznamy církevníci...blaf,blaf,blaf....jižní Amerika a církevníci....blaf,flaf,blaf....Adolf Hitler a církevníci....blaf,blaf,blaf......a tak pořád dokola .
Argument a logika nikde ! Pouze jeden nesmysl střídá druhý ... První vyvrátíš,v tu ránu opičák vřeští nesmysl druhý,potom třetím .....A až mu vyvrátíš i ten čtvrtý, hnedle máš ten první zpět. Neb opice to má tak nacvičený .
Stupidita,hloupost,nesmysl,nadávky,lži,mlžení,urážky a opět hloupost a znovu hloupost a ještě hloupost.....
A nacvičené reflexy...
Statistika nezajímá
historie nezajímá
spravedlnost nezajímá
fakta nezajímá
pořádek nezajímá
Snad ,že si můžou jen tak,bez příčiny a beztrestně kopnout
A ti jejich cvičitelé se na ně , ze svých výšin jen tak škodolibě šklebí ,když maňásci hafají a hafají.......

P.S. je vidět,že zlodějům ,lupičum a vrahům po 89 už dávno otrnulo.
Dnes opět už lžou ,kradou a mnohde i zabíjí .A ještě k tomu,navíc - TUNELUJÍ!
A k tomu všemu, drze a neomaleně ,posílení svojí beztrestností dokonce by i účty vystavovali!
[bliji]
No,jen aby někdo nakonec a dodatečně - nevystavil účet jim. [oči v sloup]
Tak se mějte hafani! [velký smích]

244751

25.05.2011 12:59

Církevní majetek

RE: Konečně někdo, kdo má všech 5 pohromadě

Takyjeden 77.?.?.?

Aha,já myslel,že se zde bavíme o kc a ne o ,staropohanství ,komunizmu,talmudizmu a satanizmu,jehož protagonistu jsi citoval.
Teď tedy citát zmíněného ,týkající se Katolické Církve.
Našim cílem je stav,kdy z kazatelen (KC)bude kázat pár podivínů pro několik pomatených starých bab.
Tolik konkrétní citát AH týkající se Katolické Církve.
Dále.
Zásadní výcvikový manuál vojsk SS začíná slovy: příslušník ss bojuje neohroženě proti židům,zednářům JEZUITŮM A POLITIKAŘSKÉMU DUCHOVENSTVU!
Pravda poněkud jiný smysl,než jsi chtěl zde vmanipulovat.
Žáno.
A to ještě zde umyslně neuvádím citáty hlavního NACISTICKÉHO IDEOLOGA ALFREDA ROSENBERGA.
No ,našli by jste se v nich...Jako by vypadli z vašich hlav
[velký smích]

244716

24.05.2011 20:13

Církevní majetek

RE: Konečně někdo, kdo má všech 5 pohromadě

77.?.?.?

česť,soudruhu křivý.
vidím,že vysokoVUMLovské 'sdělání' je takříkajíce na celý život
I to kádrování ti jde pěkně od ruky [velký smích]
Skoro tak,jako "znalosti" problematiky AH,Třetí Říše a zřejmě dějin a historie vůbec [velký smích]
Jen více takových to "vysokých sdělanců"!
P.S. Znal jsem jistého soudruha Petra Křivého.Když jsem měl tehdy tu čest,projevoval naprosto stejný přehled i stejné znalosti, jako ty,soudruhu.Nechávával se dokonce zavírat do vězení,či chodil po hospodách - a naslouchal.
A potom jinde povídal.
Nejste spolu v nějakém tom příbuzenském poměru?
Když ono to tvé kádrování , ty znalosti....a tak...
[velký smích]

244681

23.05.2011 18:43

Církevní majetek

RE: autore, tak manipulativní!

77.?.?.?

Tak jsem si konečně přečet všechny zdejší příspěvky.
No,nevím ,co na ně říct.
Snad jen : "bída ducha národa českého" ?
Nevim.
Nebo vracet těmto lidem(ovcím) stejnou minci?
Nejspíše raději nic.
Respekt k vašemu sebeovládání a trpělivósti.

244586

23.05.2011 18:29

Církevní majetek

RE: autore, tak manipulativní!

77.?.?.?

Tomuto se říká býti přichycena s rukou v cizí kapse [velký smích]
Vidíte a zase mlžíte.
Já jsem přeci nepsal nic o tom jakým způsobem je financována rak. kc. Že ne? Pouze jsem uvedl odkaz na jeden z MNOHA příkladů konkrétního využití konkrétního majetku ,coby reakci na tu záplavu zde naplivaných žvástů ,lží ,nenávistných skřeků a proklamací pohlouplých polointeligentů - konzumentů tv nov, blesků,aha, haló novin a jiné "duševní"výživy neobolševického "intelektuála".
Vskutku z vaší strany kouzelné vedení diskuze:
Máte potřebu reagovat na nějaký vám protivný příspěvek. Bohužel však chybí hodnověrný a relevantní protiargument.Nevadí ,vy si víte rady.
Pominete faktický smysl onoho příspěvku, a začnete polemizovat . Úspěšně vyvracíte a argumentačně deptáte protivníka. Toho ,že "argumentujete" proti něčemu,co jste si sama vymyslela,počítáte,že si všimne málokdo .
Bravo!Vidím ,že vaše dávné návyky zřejmě z VUMLu zdaleka ještě nepatří do starého železa! [mrknutí jedním okem]

244584

23.05.2011 11:55

Církevní majetek

RE: autore, tak manipulativní!

77.?.?.?

a to je ono autore.
vy a zdejší (žeby)diskutující "znají" problematiku církve pouze prostřednictvím karikatury haškova švejka ,či slátanin aloise jiráska ,případně prof.nejedlého.takže jakákoliv diskuse s lidmi postiženými takovou hloubkou indoktrinace a pohledu na věc ,věc takto zcela NEEXISTUJÍCÍ je jako rozhovor s hluchým,slepým a ještě k tomu.. - no,nechme to být.
Příklad toho,jak ce církve starají o svoje majetky v zemi nepostižené komunismem:

http://www.lidovky.cz/modli-se-a-podnikej-0ag-/ln_nazory.asp?c=A060124_114933_ln_nazory_bat

Jenom přeji rakouskému lidu,aby se u nich nedočkali jejich hrušků ,lin, jan a pod.,kteří by rozhodovali o tom,že hospodářské výsledky církví dosažené na jejich,církevních majetcích jsou výsledky zlodějiny rakouské církve a proto by všechno mělo i u nich být zprivatizováno.
Nejlépe bývalými estébáky z bývalého československa![velký smích]

244564

22.05.2011 12:01

Církevní majetek

RE: Zaujímavý link

77.?.?.?

Obávám se příteli,že zde nikomu ,včetně autora článku o skutečnou problematiku vůbec,ale vůbec - NEJDE!
Celá tato šaškárna kolem vcelku OPRÁVNĚNÉ restituce má své kořeny uplně někde jinde a nejen zdejší žvásty,mlžení, sprostoty a lži , které jste si zde přečetl jsou jen nezbytným křovím,oněmi přeneseno podpisy "dělnických kolektivů za popravu Milady Horákové".
Jak jste si jistě všimnul, v tomto státě bylo rozkradeno a vytunelováno téměř vše! Ovšem kromě onoho majetku církví.
A právě tady ještě našim překabátěným
(neo)bolševickým zlodějům,privatizérům a tunelářům svítí a určitě je i dráždí naděje a šance si namazat krajíc ,když už všechny ostatní zdroje - vyschly.
Proto tolik cirkusu a řevu jimi zblblé lůzy kolem.
Nic více a nic méně.
Dalo by se říct,že nebýt církve,potažmo Vatikánu hlásícím se po právu o SVÉ, již DÁVNO BY TENTO MAJETEK BYL "ZPRIVATIZOVÁN",čili vytunelován ,rozkraden , rozprodán a uložen někde na Bahamách,Švýcarech ,nebo Kajmanech.(Možná,že by i ona Katedrála byla už dávno kámen po kameni rozmontována a znovu poskládána někde v Emerice!! ale co dnes neni,ještě může být)
Ale tato hulákají,povykující a NEPOUČITELNÁ partička "užitečných idiotů", bude mít nadále stejné h...o! [velký smích]
Jenom ta huba jim spadne ještě o patro níž. [oči v sloup]

244480

21.03.2011 09:06

Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu

RE: Je mi z toho smutno...

Takyjeden 77.?.?.?

Pane Koubku,nenechte se odradit.
Jsem rád za to, co jste napsal .
Je rozdíl mít jiný názor ,ale mít snahu o diskuzi a je rozdíl někam chodit provokovat.
V tom prvním případě se někdy stane ,že se dva byť rozdílné názory nakonec k sobě i přiblíží a jejich nositelé i respektují.
Na druhou stranu se ale nedivím Vašemu předřečníku ,neboť těch provokatérů na zdejší stránky někdy chodívá více než dost,takže mnohdy pro samý les není vidět strom.
Pište dál.

239953

14.12.2010 15:30

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

RE: Rejp

Takyjeden 77.?.?.?

Ursus,člověče,mám pro tebe obrovské překvapení.Uplnou bombu!
Raději se někde posaď ,ať ta "novina" s tebou nesekne o zem.
KGB i CCCP už nějakých dvacet let NEEXISTUJÍ!!!
K čertu,to musí bejt pořádná smůla,když jako na potvoru medvěd sežere pošťáka,který k vám na ten Jůkon jednou za dvacet let vozí na saních poštu. A zrovna s takovouto novinou!

234234

22.10.2010 19:01

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Takyjeden 77.?.?.?

Bingo!

230597

11.10.2010 12:39

Zajímavý nápad jean.larouxe

RE: Napad je sice chvalihodny

Takyjeden 77.?.?.?

Ano,starý muzikantský vtip:"Pro svoji pracovitost a píli je terčem shovívavých úsměvů ostatních ,kteří mají talent"
Nicméně je prokázaná souvislost mezi "absolutním hudebním hluchem" a (ne)schopností učit se cizích jazyků
Naprosto laicky. Hudebně hluchý,tak jako nedokáže rozlišit tóny,půltóny,čtvrttóny atd...nedokáže rozlišit i výslovnost atd u cizího jazyka.
To samé, z takto hluchého dobrého radistu nikdy neuděláte i kdyby se s morseovkou trápil X hodin denně.
Takže ono i s tou pílí je to "odcud pocud" .

229811

07.10.2010 15:58

Odešel člověk a kamarád

Musím

Takyjeden 77.?.?.?

napsat,že je mi to moc líto.
Všechna další slova jsou zbytečná.

229526

26.09.2010 10:02

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Se zrusenim rozsudku souhlasim

Takyjeden 77.?.?.?

Všiml jsem si ,že Zvědavec po osvobozujícím rozsudku přitvrdil a zejména z diskuze se stala imperialistická stoka plná nenávisti ke komunistům, Sovětskému Svazu a socialistickým hodnotám.
Myslím Vladimíre,že se tentokrát trestu nevyhnete.....

Krucinááál,krucinaál,krucinál........kde já už toto slyšel [velký smích] [zmaten]

228760

18.09.2010 19:29

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Jirka Nekovář na hrad!

Takyjeden 77.?.?.?

Zajisté ,bez nás , těch zadních "umělců" , jak říkával kolega z našeho kdysi "okres a něco" muzicírování , by nebylo těch našich předních umělců.Nicméně ostatně,tak jako v každé době slušnost dostává nakopáno opět do brusele...kór v zemi,kde pravda a láska....
No,asi lepší bude jít na fotbal. [smích]

228301

18.09.2010 16:42

Velká cholesterolová lež

RE: Teta to vi uz davno

Takyjeden 77.?.?.?

Mám před sebou výroční ,slavnostní fotku jistého dobrovolnického, vesníckého, hasičského zboru z roku 1950
Vzadu,na nějaké zřejmě lavici stojí takoví ti puberťáci,před nimi v řadě stojí zhruba tak třicátníci a ještě před nimi v řadě na židlích sedí dvanáct seniorů ,padesátníků a výše.
Všichni slavnostní uniformy a všichni ti chlapi ještě k tomu - hrozivé kníry.Co ale zaujme na první pohled - ani jeden z těchto šlachovitých a jistě i udřených fotrů netrpí nadváhou!
A teď si vybavím obdobný obrázek dneška...
Určitě.Je to tou stravou.Ale také manuelní prací.

228288

18.09.2010 16:17

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Jirka Nekovář na hrad!

Takyjeden 77.?.?.?

Já se toho asi také nedožiji.
Ale co naše děcka?
Jímá mě hrůza ,když vidím,jak špatně jsem je pro takovou dobu vychoval [naštvaný]
No,ale třeba sama ta doba a okolnosti je naučí....

228287

18.09.2010 14:03

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Jirka Nekovář na hrad!

Takyjeden 77.?.?.?

Hmm,také bych to tak nějak podobně formuloval.
Bohužel.
Proč se neustále musíme tlouct od mantinelu k mantinelu?
Jednou se musí znárodnit každá štětka i toho posledního holiče a jindy se privatizuje (čili také rozkrade) naprosto všechno.
A už i s tou svobodou slova,kterou se všude ohánějí , to do budoucna nevidím nijak růžově. Už dnes si dokáži představit výroky ,za které ...
Před dvaceti lety jsem jako obrovký přínos bral,že začínalo vycházet neuvěřitelné množství dobrých knih o jakých by se nám dříve ani nesnilo. No, dnešní ceny 500 Kč a více ,tu dobrou knihu dělají pro většinu lidí stejně spolehlivě nedostupnou ,jako před tím železná opona! A to nemluvím o přímé diskriminační (neo)bolševické praxi nepohodlných autorů ,např.Solženicyna ale i jiných,jejichž díla nemají ač zájem by byl, absolutně žádný nárok na brzké vydání.
Ostatně o tom je zde řeč na jiném místě.
No a tak si někdy říkám spolu s Žákovým panem otcem tuším Breburdou :" ...Komunizmus jsme přežili, a tenhle bordel přežijeme taky..."
(trošku jsem si ten výrok také upravil [smích] )
Horší,ale je,co příjde potom?

228281

18.09.2010 13:04

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Jirka Nekovář na hrad!

Takyjeden 77.?.?.?

Sorry,to je vytrženo z kontextu .Ono to má pokračování:
..kdyby noha Jana Husa do brusele kopla Rusa,
rázem by ta země malá, medem, strdím oplývala....
(úmyslně jsem to napsal slušně)

Ale vážně. Dobrý článek!

Jinak bych to viděl tak,že jsme před léty prohráli studenou válku a s lidem této země je prostřednictvím těch "nahoře" - kolaborantů ,nakládáno ,jako s poraženým.
(Můj názor.Nikomu nenutím [smích] )

228277

30.08.2010 20:06

Americké oddíly se loučí s Irákem

RE: Jak je

77.?.?.?

Nu škoda jen ,že tyto stránky už nenavštěvuje jistý četař first klass .Asi by Vám patřičně zvednul mandle [velký smích]

227035

22.08.2010 11:57

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka na zvraceni

Takyjeden 77.?.?.?

Díky ,ale na jedné párty se skoro hajlujícími votlemenými olepanci být opravdu nemusím. Ovšem škoda je ,že pan Simmons zde nepoužil jeho velice "inteligentní" a osvědčený trik se svým jazykem

http://www.kissarmy.sk/FanclubSlovakia/Personal/Gene/0106G.Simmons.jpg
[velký smích]
Ale abych nebyl nařčen z nějakého toho ANTI (třeba amerikanismu [smích] ) párty s těmito hochy bych se i zůčastnil!

http://www.youtube.com/watch?v=8fRU2tlE5m8

226661

20.08.2010 19:26

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka na zvraceni

Takyjeden 77.?.?.?

Jsem rád ,že se chlapci hudebníci líbili.
[smích]
Ano,tato gesta jsem měl na mysli.
Vidím,že si občas i rozumíme. [smích]

226619

20.08.2010 17:55

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka na zvraceni

Takyjeden 77.?.?.?

K prohloubení vašich prožitků doporučuji ještě tady tento snímek:

http://va-guidelines.blogspot.com/2010/07/gene-simons-military-tribute-video.html

Nicméně si myslím,že tímto videem zřejmě potěším mnohé zdejší čtenáře ,jelikož tam určitě naleznou spousty s nimi spřízněných duší!

[mrknutí jedním okem]

226610

08.08.2010 16:40

Vojenský převrat v Turecku před útokem na Írán?

RE: Souhlasim.

Takyjeden 77.?.?.?

Záleží,co kupuji a kolik jsem za to ochotný dát.
Mé zkušenosti s Teslou B73 - hifi,stereo,pseudoquadro atd. byly silně negativní. Téměř ČTYŘI měsíční platy na tuto bombu socialistické techniky padly!
Troufnu si tvrdit ,že dnes za čtyři měsíční platy koupím už opravdu kvalitní výrobek.Podstatně kvalitnější,než byla onen magnetofon!Je ale fakt,že obchody jsou přecpány levnými asiatskými sračkami ,jejichž kvalita se blíží oné Tesle.
Z jiného soudku.
V roce 90,jsem ve Spolkové republice na burze zakoupil téměř nové kopačky ADIDAS asi za dvě tehdejší marky. Hrál jsem s nimi ještě nějaké čtyři sezony,do konce svý kariery.Před dvěma lety si syn zakoupil v Tescu kopačky ADIDAS asi za 600Kč.Po druhým zápase se mu téměř rozpadly. Jel znovu do Tesca,kde mu je beze slova vyměnili za jiné. Ty už byly lepší. Vydržely o celý jeden zápas více!
Tak kdepak je asi ta chyba?

225860

11.07.2010 19:00

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Řeči,řeči,řeči....
Optal jsem se na jednu jednoduchou otázku.
Zdali na katolictví nalézáš i něco pozitivního.
Další slovní průjem ,ale jinak nic.
Což znamená ,že nenalézáš NIC!
Takže už vím,co myslíš oním rudočerným pohledem na svět.
O.K. ,to stačí. Další diskuze je zbytečná a všechno co zde píšeš je jen pouhé plácání internetového žoldáka.

Doufám,že ti to alespoň dobře zaplatí ....
[oči v sloup]
Jo a tomu tvému blbějšímu dvojčeti prosím vyřiď,že jsem pod postelí žida nenašel.Pouze vola.A slyšel na jméno Jindříšek. [velký smích]

223878

11.07.2010 16:30

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Klasický případ nenávistí zatemělého mozku.
O třídním nepříteli tady vyřváváš ty a tobě podobná idividua. Mé příspěvky jsou pouze sekundární.
Cítiš se vyvoleným,že! Vžyť ty přeci můžeš. Ta drzost, co si to dovolují vracet stejnou minci? [bliji]
Nejlepší je tvoje poznámka o dvoubarevném vidění světa.
No, to je páni góóól! [velký smích] Tvoje nováckobolševické žgryndy o KC jsou objektivitou samou ! Žáno.
Pro třísku v oku druhého nevidíš vězet trám v oku vlastním!
Ale v něčem máš pravdu. Když mi někdo neustále ukazuje nepřítele i já si posvítím. Či odvalím kámen. Ta tvá všeliká svíjející a páchnoucí odporná žoužel a havěť vylejzající na světlo boží hovoří za vše,můj hrdinný internetový vojáku!

223868

11.07.2010 08:23

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Ano,je to možné.
Že bez třídního nepřítele to opravdu nejde.
Proto chrlíte dnes a denně toliko lží ,výmyslů ,mystifikací ,pomluv i urážek.
Jedna lež se vám vyvrátí, hned ji nahradíte jinou. Až padne ta, je vystřídána další ,kterou vzápětí vymění ta první. A tak pořád dokola. Perpentum mobile vaší nenávisti.
Za svůj život jsem poznal opravdu mnohé.
Fanatické učitele ve školách ,kteří doslova dokopali kluka pro jeho přihlášku na hodiny náboženství. Fanatické lampasáky kteří jiného vytáhli před několik stovek nastoupených vojáků a tam jej tím nejhorším způsobem uráželi ,spílali ,zesměšňovali a to jen proto ,že si pověsil na krk křížek. Fanatického předsedy KSČ vyhrožující kriminálem a fyzickou likvidací k vůli náboženským postojům.Faráře,který na posledním rozloučení,když pionýři zazpívali Internacionálu ,prohlásil,že to bylo pěkné,ale že to zesnulému moc nepomůže a proto se raději pomodlíme(jeho názor) .Z kriminálu se vrátil za čtyři roky......Mám pokračovat?
Můžeš napsat v čem jste vy tady jiní?
Pravda,zatím "pouze" urážíte.
Znáš jedinný důvod,proč si nechat od vás s.át na hlavu?
Já ne.
No jo!To je potom ale kvikotu.....
Znám také mnoho lidí jinýh názorů,než mám já. Mnoho z nich patří mezi mé nejlepší přátele. Mnohdy spolu dokážeme diskutovat dlouhé hodiny. S respektem k druhému a bez náznaku urážky.
Bohužel, oproti zdejším "debatérům" dokládáme svoje argumenty knihovnami s tisícovkami přečtených knih. Tím samozřejmě nemám na mysli "díla " Dana Browna. A jemu podobná.
Pravda, také nesledují TV NOVA.
Ne,mě opravdu jiný názor nevadí.
Co mi vadí je lidská blbost.A nejvíce mi vadí zde na Zvědavci. Zvědavec si ji nezaslouží.Na to býval před léty příliš dobrý!
Je mi to líto.

223823

10.07.2010 17:14

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

HHBB že je žid? A ještě k tomu zakuklenej?
Kde pa se asi tak kuklil?
Páni ,to jsou mi vjeci.

Hudry hudry ale dělám já! Hudry hudry mě neber. Na hudry hudry jsem pyšnej! Jakožto katolík spasující všechny mečem.
Tak si dej pozor!
Ále néé.
Jaký pak spasování. Žabař jsem .
Co je meč proti tvým plynovým komorám a gulaku milý antikatolíku !Kolik lidí jsi dnes nahnal do plynu?

Buď s pozdravem práci česť a doufám ,že zase do rána nějakýho toho flan´dáka ukopeš!
Jen tak. Pro tvůj lepčí pocit z dobře vykonané práce... [oči v sloup]

(a nezapomeň si naladit anténku. Na Nově zase určitě něco odhalí!)

223775

10.07.2010 16:22

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Na to jsi došel kde? V TV Nova soudruh Lódr ,či Železný měli zase nějakej pořad? [velký smích]
Nebo tam znovu běžel určitě pravdivej film od Dana Browna,či s mjr.Zemanem?
Já vím ,katolíci upálili Galileo Galilea. A taky chodí do kostela předvádět svoje oblečení. A taky žerou malý děti! A zavinili povodně a.....
Budliky budliky! Tak si dej pozor .
A jo,málem jsem zapoměl.
Hudry hudry,hudry - ještě k tomu! [velký smích]

223768

10.07.2010 16:03

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Ne.Neupsal.
[chechtot]
Tobě a tvým soudruhům chybí opravdu něco jiného.Víry máte dost.To je vidět .
Přemýšlet,jsem napsal. [mrknutí jedním okem]
Jeli ovšem čím.
Že?

223764

10.07.2010 15:57

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Tak to ví přeci každý (kdo chodí poctivě do kostela), že inkvizice slavila své největší "úspěchy" dobrým slovem a pohostinností...
Žáno.

Ale, ale a toto někde někdo psal?
Že jsem si nevšim milý fčelaři,či co[chechtot]
Doufám,že doložíš.
Snad by jsi nechtěl být považovaný za lháře.None?
P.S.
A co anténka?
Slouží,slouží? [chechtot]

223762

10.07.2010 15:42

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Nu,pakliže alespoň jeden jedinný si řekne, "k čertu,co když je to opravdu všechno jinak", odhodí anténku a začne používat to,co má mezi ušima a je lhostejno,k jakému výsledku dojde,ale konečně ,konečně začne PŘEMÝŠLET - potom žádné úsilí není marné. [smích]

223756

10.07.2010 14:33

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

A jakýto papoušek jsi ty? A co víš ty? A jaké sračky máš rád Ty?
Ano ,já vím , v TV NOVA,nebo na schůzi KSČ ti je podají .Zabalený v lesklým papíře i s cinkrlátky. [velký smích]
Jó soudruh Lauder musí mít přeci pravdu.
None? [zmaten]

223744

10.07.2010 14:13

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Těžko vysvětlit našim přátelům,že naprostou většinu herezí,či čarodějných praktik provázely delikty kriminálního charaktru ,hrdelně trestných i v moderních společnostech.
Samozřejmě ,že existovaly i výjimky . Jejich příčiny by byly pro logicky uvažujícího člověka pochopitelné a i v dnešní době v jakékoliv společnosti obvyklé - kriminalistika nebyla na kdovíjaké úrovni,lidská závist,chamtivost,nenávist...
Bohužel chtít po někom ,jehož elementární edukaci a přehled formoval fenomén lžidovize , uplatňovat logiku a nezávislé kritické myšlení, by bylo více než naivní.
Klasickým zde příkladem je případ jednoho operujícího "zdrávasy",či jiného co si myslí ,že lidé chodí do kostelů předvádět svoje nové šaty . Samozřejmě ,že myslet si toto může. Bohužel vzhledem k tomu k jakým příjmovým skupinám lidé navštěvující bohoslužby patří, je více než úsměvné,že by 99% z nich,tedy prakticky všichni si k vůli tomu každý týden kupovali nové oblečení.Kde na ně berou ,to nám náš kamarád ale určitě nedoloží.
Tento intelygent bude mít mezi očima nejspíš i anténku.

223741

10.07.2010 13:25

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

To máš také z toho tv signálu?
Je vidět ,že dopadá na úrodnou půdu [velký smích]

223736

10.07.2010 13:21

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

No jo,jenomže my hloupí musíme mít vás chytré.
Kam bychom jinak došli?
Turnov,nebo Trutnov .
Oplatky,nebo poplatky.
Galileo, nebo vrah a denunciant Giordano.
Vsjo rovno.
Žáno. [velký smích]
To víš ,nám blbcům to fuk neni.
Ale to bude nejspíše tím televzním signálem.
Jsme pro něj holt moc blbí!
[mrknutí jedním okem]
(p.s.
tak teď marně vzpomínám ve které vězeňské cele si Galileo to své zdraví podlomil? Že by po dobu procesu v pětipokojovým bytě v Římě ? Či po rozsudku v komnatách Medicejů? A poté v zahradách a komnatách arcibiskupského paláce v Sieně,kde pokračoval ve svých výzkumech i psaní svého nejvýznamějšího díla : "Matematické dialogy a důkazy"?)
Jo, televizní signál ,to je věc.
Až by se nad ním nejeden takyjeden podivil ,jaké intelygenty nám vychoval!
[zmaten]

223735

10.07.2010 11:43

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Jo,já vím ,že vy víte.
(Ten Tv signál ,že ano.)

223721

10.07.2010 10:35

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Takyjeden 77.?.?.?

Jo,Galileo Galilei byl upálen Katolickou církví [chechtot]
Lepší doklad trefnosti Lasettovy poznámky o hňupech řízených televizním signálem, aby jeden pohledal .Žáno. [velký smích]

223716

01.07.2010 18:48

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Severni Korea byla vzorem

Takyjeden 77.?.?.?

No,neshodnem.
Ale nevidím v tom nějakou tragédii. Je přirozené,že se lidé neshodnou.Nejen ve virtuálním světě internetu,ale i v celém praktickém životě. Záleží pouze na tom,jeli vůle toto překonat.
Jo,dost "moralizování" .
Pouze malou poznámečku. Ano ,nazývám komunisty vedené systémy komunizmem. Ale i ti výše zmiňovaní soudruzi nenazývali západní systémy demokracií,ačkoli tito tak sami sebe titulovali.A titulují. [smích]

223185

01.07.2010 17:57

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Severni Korea byla vzorem

Takyjeden 77.?.?.?

Pane Jeane,máte opravdu dobré postřehy ,které si vždycky rád přečtu,navzdory tomu ,že někdy s nimi i nesouhlasím.
No a toto je zrovna ten případ.
Takže.
Ve škole nás učili,že existoval systém ,prvobytně p.s.,otrokářský,feudalistický ,kapitalistický.A teď to přijde ,po kapitalizmu bude následovat socialismus a po něm soudruzi vědecky věří v - komunizmus.
Je to tak.Ne?
No a já teď sem zkopíruji svůj starší příspěvek ,kde objasním, proč já i zřejmě mnozí jiní používáme trochu odlišného názvosloví :


.....používat k označení zločinného a zločineckého systému jeho vlastní terminologii je více než zcestné!Ruský bolševizmus nastolený Uljanovem a jeho satelity, Maova Čína, Ho-Či-Minův Vietnam, Fidelova Kuba, Hodžova Albanie, Titova Jugoslávie, Pol-Potova Kambodža, Kim Ir Senova Korea... to byly a jsou fašistické režimy a jejich sjednocujícím prvkem je jméno vládnoucí kliky tzv.: "Komunistické strany" a ideologie, která vycházela a vychází z paranoidních představ rabínského synka - německého polovzdělance Karla Marxe. Proto takovéto zřízení nazývám "komunistické" a ne podle onoho Marxe či Lenina...

223174

21.06.2010 20:23

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

77.?.?.?

Prosím Lin,zadržte!
Plně chápu,že se derete o své místo na slunci,vybavena "znalostmi" naordinovanými HHBBeho kolegy v TV stanicích pro modrerní "nováky",pro moderní školní os novy,či moderními Dany Browny!
Bohužel Lin,věřte,že ONI ,kteří Vám ty "Vaše " "znalosti a myšlenky" podsouvají,se na Vás nejspíše teď také v skrytu,za poplácávání Vašich zad - šklebí.
Lin,proč ze sebe dělat hlupáka?
Koukněte,moh bych tuto Vaši(jejich) proklamaci rozebrat písmenko po písmenku ,slovo po slově a větu po větě. A rozdrtit na prach.
Neudělám to. Jsou věci na které musí člověk dojít sám. Stačí začít přemýšlet a ne papouškovat to,co tito manipulátoři člověku během jeho života natloukli do hlavy.
Vězte,že vím o čem píši!
Pro začátek poukáži jen na jednu z mnoha Vašich základních a zásadních neznalostí.
Velikonoce.
Můžete se zeptat v kterékoliv křesťanské rodině po celém světě.Na Velikonoce se NEOSLAVUJE NIČÍ SMRT!!! Toto je naprostý omyl ,neznalost ,naprosté nepochopení,ignoranství a hloupost!
Sorry,nechci Vás urazit ,ale ono to cosi vypovídá. Ještě více než ona "křesťanská hodnota" našeho kolegy - DECHOVKA!
[velký smích]
JEŠTĚ JEDNOU SORRY,ALE JAKÁPAK POTOM DISKUZE?

222500

21.06.2010 12:57

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

77.?.?.?

Obávám se ,že jsi to, co zde napsal pan Zorba vůbec nepochopil,ačkoliv o všem jiném týkajícím se KC máš naprosto a bez jakýhokoliv zakolísání jasno..
Což je jaxi překvapující zjištění u tak mysticky založeného (nad?)člověka.
Ona ta tradice ,jakou měl na mysli opravdu není o té dechovce ,či vánočním se přežírání ,víš?
Je potřeba takovéto věci ve vašem ústředí ještě poněkud dopilovat, [mrknutí jedním okem]
No ale i mistr tesař si někdy usekne palec.Žáno. [velký smích]

222458

20.06.2010 09:15

Existoval Dullesův plán?

RE: Mirko D.

Takyjeden 77.?.?.?

[velký smích] Nóóó,tak to si musíš honem pospíšit.Při tom tempu,jakým je všechny,jednu po druhé vykrápí,aby jsi do té hlavní nepřišel pozdě! [překvapení]

222399

19.06.2010 19:36

Existoval Dullesův plán?

RE: Mirko D.

77.?.?.?

Ano , a kteří to zde jsou ,může objektivní a nezaujatý čtenář celkem lehce rozeznat.Stačí jen odpozorovat komu zde nejvíce vadí jejich největší a přirozený nepřítel - KC ! [velký smích]
Jak prosté.

222366

12.06.2010 14:01

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga

77.?.?.?

Bezpředmětné diskuze?
Ale vždyť to jsou přeci už dávno!
Vyvracet milionkrát vyvrácené....
A přesto se ty nesmysly,tak jako malárie milionkráte vrací, aby otrávily další a další generace "Objevitelů oněch tajných Pravd"

Milý HHBB, možná se jednou povede to o co po celé věky usilujete:
Zničit Tradici,víru národy i rodinu.Alespoň tady v Evropě. Nevím proč se tak říká - vyspělé.
Ale jste si skutečně jistí,že se sami nespálíte?
Že ono díky vám vzniklé duchovní vákuum nevyplní někdo uplně jiný ,než sami počítáte? Někdo vůči vám stále dost imunní,nicméně dostatečně agresivní ,bezohledný a dostatečně silný?

Až jednou si bude tvoje vnučka oblíkat burku a ty budeš mít vousy do půle pasu, možná si na naše "diskuze" vzpomeneš. Možná,nevím. Co ale vím je,že v podobném duch ani necekneš.
Tak si to s těmi "tmáři" zatím "užívej" !

221851

12.06.2010 11:59

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga

77.?.?.?

Technický dotaz a poznámka na pana moderátora.

A ostatní smí? Napadat celé skupiny obyvatel?

Přesně v duchu onoho PŠM ,které jste mi vyškrtnul?
Třeba (spíš ale určitě), ti,kterých se má poznámka týkala ,by na onu shodu byli pyšní.
Co Vy víte?
Nicméně Váš postoj plně respektuji.
Jak se tak hezky česky říká : Étot váše děéélo!

221838

12.06.2010 07:34

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga

77.?.?.?

Podnětné!
Nicméně logiku v tvém zápalu jaxi postrádám.Žáno.
(Napadání ostatních přispěvatelů vypuštěno. – Moderátor)
Ale možná se mýlím.Možná tví zaměstnavatelé z TA to po tobě takle chtějí.
Co já vím? [mrknutí jedním okem]
Jinak milý hahabebe toto všechno,co zde s takovou slávou prezentujete a "objevujete" ,toto všechno tady ,v průběhu staletí už mnohokráte bylo!
Je potřeba přidat ! Od čeho máme hlavu? A mozek? Nažhavit mozkový závity ,ať těm ,co na tebe v "odpověď" mečí sklapne pěkně brada. Fantazii se přec meze nekladou!
None? [mrknutí jedním okem]

221823

11.06.2010 20:07

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga

77.?.?.?

Tak to milá ovečko opravdu netuším.To se mušíte optat onoho papeže.
None?
Co se týče mě, tak zajisté, že mají Pravdu hahábébé a spol.
Ona ta Pravda,jak by ti vysvětlili ,asi není pro všechny.Víš?
Proto nás blbce a černoprdélníky můžou urážet,jak chtějí,ale urážky to přeci nejsou. Žáno. Běda však ,když je jim splaceno stejnou mincí.To by se i leckterý fčelař pominul. Co si to tý pámbíčkáří dovolili.Žeano.
Pakliže je čím,jedna úvaha k zamyšlení :

http://euportal.cz/Articles/6142-soucasna-medialni-manipulace.aspx

Samozřejmě nemuším se vším souhlasit,ale.....

221778

11.06.2010 17:25

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga

77.?.?.?

No,mečí patrně proto ,že napodobuje chování svého oponenta.None?
Pokud si přečtu zpětně všechny příspěvky tohoto internetového hahábébé siožoldnéře,není v nich nic, než jenom a pouze urážky,nadávky,lži,mlžení a překrucování a zase lži a zase urážky ...
a jak se tak pěkně ČESKY říká ,cože to patří na hrubý pytel?
Takže k té správné a jediné možné odpovědi se též přidávám:
Mééé.... mmmméééé ...mééé
A také búúúú!
Tak zase někdy papá télavívští soudruzíííí....

221761

23.03.2010 11:30

Mnoho povyku pro nic

RE: To nepotrebuje komentar.

77.?.?.?

Chachachá Filipe,teď jste tomu dal!
Zastat se těch "černoprdeníků" a dokonce podpořit svůj vlastní názor fakty se zde neodpouští! Jen počkejte,jaká havěť se proti Vám vyrojí. Jako když v lese odvalíte balvan a Vy vidíte,co všechno z podněj na to dení světlo vylejzá! [velký smích]

215689

13.02.2010 07:37

Starej se sám o sebe!

RE: Mno,

Takyjeden 77.?.?.?

Pane René,omlouvám se,zda-li jsem Vás svojí vyhrocenou hádkou,nějakým způsobem pohoršil. Jste jeden z mála ,poslední léta opravdu slušných přispěvatelů se kterým , mít rozdílný názor ,bych se nebál vstoupit do jakékoliv debaty,že se ta zvrhne v něco podobného tomu nad námi. Cením si toho,že ve svých příspěvcích negeneralizujete,neurážíte ,nepoučujete ,nevíte a neznáte všechno nejlépe a hlavně nevkládáte do úst oponenta to ,co on nikdy nepoužil.
Sleduji Zvědavce už řadu let, téměř od jeho počátků. A téměř také po celou tuto dobu i když ne moc často a z objektivních důvodů pod jiným nickem ,jsem také napsal "pár" příspěvků . Vystřídali se zde opravdu různí lidé,různé i prapodivné existence. Nicméně, to,co se tady usazuje poslední dva ,tři roky....,no raději nechám bez komentáře.
Necítím se a ani nejsem zase až tak moc starý ,ale vidím,že se svým názorem jim tady už překážím .No co ,říká se dravé mládí vpřed! Tak ať tedy jdou! Svazáci Nové doby i Nových pořádků.
Uvidíme KAM oni, tedy to dotáhnou!
A ačkoliv jsou toto poslední řádky,které na Zvědavce(díky pane Stworo za hezká dlouhá léta) píši, Vaše příspěvky si vždycky rád přečtu .
Mějte se!
[smích]

212448

12.02.2010 17:00

Starej se sám o sebe!

RE: Mno,

Takyjeden 77.?.?.?

Takříjace v rámci tvé terapie ,ale opravdu naposledy.
Ta nemoc,kterou trpíš musí být něco hrozného.
Víš ,já zde v téhle větvi o nějakých židech nepsal nic.Vůbec nic. To jsi možná ve svých představách četl a potom sám cosi zesmolil.
Jinak se však omlouvám. Nejsi lhář.Pouze nemocný. Takže zpochybňování střelby komunistů do lidí , které jsem vyvrátil poukazem na události v Brně , nebyla od tebe lež,nýbrž zřejmě jeden z obvyklých ataků postižení. No,poté jsi se ale hezky rozparádil a pomíchal naprosto všechno.Komunisty,katolíky,Jana Husi ,židy i "zdrávase"..... [velký smích]
Sorry.
Tak až se uzdravíš,dej vědět,hodíme řeč .Dnes bych nerad měl tvůj nadále zhoršující stav na svědomí.

212379

12.02.2010 15:48

Starej se sám o sebe!

RE: Mno,

Takyjeden 77.?.?.?

No je roztomilé,když mě bolševík poučuje co dělám špatně, jak mám žít,co mluvit ,jak jednat ,přemýšlet i se chovat [oči v sloup]
(to už tady jednou bylo,žáno)
Nejveselejší však na tom je , když tento skutečný, ne pouze jeho (tady jsem milosrdný) mozkem vyprodukovaný pokrytec si sám stanoví téma,ale velice rychle ,pakliže neví jak dál jej opouští ,vkládá oponentům do úst "něco" ,co nikdy neřekli a na to "něco" ,pak s pomocí kombinace hnusu lží ,hlouposti a invektiv reaguje.
Ano,Jindříšku.STEJNÝ METR PRO VŠECHNY!

Jenomže ,bohužel ,jsi to tolikráte prokázal - vždyť ty ani nevíš,co to ten "metr ,natož stejný" - vůbec je!
A tak chrliš pořád stejně a pořád to samé - lež,lež a zase jenom lež - a hloupost!
Možná ale, už jsi ve své zapšklé nenávisti došel až tak daleko ,že si ji ani neuvědomíš.Je-li tomu tak,potom s tebou cítím.A tak s upřímným přáním jen toho nejlepšího přeji mnoho úspěchů.
Nicméně o hrubé urážení ,překrucování i kálení fanatika na svou hlavu zájem nadále nemám a tak tuto hádku raději ukončím.Nerad bych ,aby mne jednou nenávist ,tak jako tebe načisto rozežrala .Prý je to nakažlivé!

212365

12.02.2010 14:16

Starej se sám o sebe!

RE: Mno,

Takyjeden 77.?.?.?

No,kde začít?
Pro začátek vynechám obvyklé tlachy stran historie jisté odlišné doby ,kterou ty , ani já jsme nezažili ,nicméně jejíž jednotlivé události vytržené z kontextu časů více než půltisiciletí starých ,i z kontextů mentality ,myšlení a vzdělanosti tehdejších lidí všech možných názorů ,ras i přesvědčení ,naprosto hloupě a demagogicky a hlavně po bolševicku zde interpretuješ a zaměřím se na to ,co by jsi rád restauroval a po čem tak toužíš.

Ano střelbu do našich lidí v roce 68 lze chápat pouze jako střelbu českých (a slovenských) komunistů.

Nejanči,vysvětlím.
Koncem šedesátých let se dvě kliky v komunofašistické straně dostaly do sporu ,z nichž jedna,ta prohrávající si na svoji podporu pozvala své asiatské rudokožní bratry,kteří ji zde i pomocí střelby dostrkali k vítězství. (Něco jako ,když se nad mršinou servou hyeny.) Například,v našem městečku byla takto zavražděna mladá maminka ukládající svý dítě ke spánku.
Pravda ,spoušť tiskl tehdy nějakej Mongol, ale z českých komunistů to vinu nijak nesnímá! O rok později např. v Brně stříleli už pouze čeští komunisti! Zeptej se třeba Danky Muzikářové.
Pouze svatej Lenin ví kolik českých a slovenských životů by si vyžádal aktivní odpor okupantům se zbraní v ruce,tak jako se to dnes děje v Palestině,Iráku,nebo Afghanistánu. Dost možná by jsme zde už ani nebyli.

Jinak ti závidím tvé černobílé vidění světa.
Musíš to s ním mít opravdu v životě jednoduchý.Bohužel o to horší to, ale maj všichni ostatní kolem tebe.

Jo a ještě ten holokaust.
Pamatuji (ne holokaust,žáno), že naprosto stejně propagovali a "oslavovali " komunisté ten svůj. Kdo jej veřejně byť slůvkem zpochybnil - už "šel" .Kdo se kriticky ,byť slůvkem otřel o okupaci Afghanistánu,už také "šel". Kdo veřejně,byť slůvkem zpochybnil vedoucí úlohu také "šel" .Kdo veřejně......
Dnes ZATÍM ,až na výjimky se tak neděje.
Nebo máž dojem,že VŠICHNI,kdo něco podobného "spáchali" v tomto režimu "už šli"?
Hmm,tak to se mi asi něco zdá........

212351

12.02.2010 08:18

Starej se sám o sebe!

Mno,

Takyjeden 77.?.?.?

pozdravujte pana otce.Svým způsobem mu rozumím.
Nicméně i mě se na současném režimu nelíbí spousta věcí. (Zatím)beztrestně vytunelované nejen fabriky, ale i majetky KSČ a SSM nepředané do rukou lidu, vytunelované banky i důchody a prakticky do mrtě vytunelovaná důvěra občanů v demokracii .
Lži oficiálních "pravd", dennodenně nám servírované bez nejmenší známky objektivity a - studu ,by stály za samostatné zmapování, coby téma na několik publikací.
Ano,je toho spousta o co bych se mohl otřít. O zájem o práci nejevící menšiny terorizující každého ,vůči kterému se cítí být v přesile, o blahosklonnou povýšenost správců a satrapů této země,hájících zájmy všech možných ,jenom ne obyčejného sedřeného člověka atd....
Na druhou stranu ovšem drtivá většina z toho ,co kritizuji dnes ,byla ke kritice i v dobách minulých. Plus mnoho,mnoho toho navíc. Pamatuju a zažil jsem komunistickou střelbu do lidí .Pokojných lidí ocitnuvších se ve špatnou dobu na špatném místě . Také pamatuju otce ,kdy spolu se strýci vyděšeni, zkrvaveni a zmláceni se vrátili v srpnu 69 z pokojné demonstrace proti asiatským okupantům.
Ano,bohužel ,na rozdíl od mnohých paměť mi slouží pořád dobře. Což je někdy k vzteku. Takže raději dále nerozepisovat.
Závěrem pouze jedno. Takovou veřejnou kritiku vůči režimu ,jakou nejen tady můžeme číst i psát - si dovolit v oněch letech minulých ,no hádám dohromady by nás to vyšlo na několik možná stovek let! Kriminálu!
Samozřejmě, všechno je relativní a ke změně může dojít ze dne na den.
Jak dobré nám potom budou opět ty zahrádky!

P.S. A koho volit?
Přiznám se ,že nevím. Snad onu zahrádku? [smích]

212331

08.02.2010 16:12

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

RE: Takový blábol by nezveřejnil snad ani Neff na Psu. Komunistická internacionálala není žádná virtuální realita,

Takyjeden 77.?.?.?

Máte pravdu.Kolář nekonal.
Ale KDY a KDO ??? konal?
Za "pravičáckého" [velký smích] ODS ministra Rumla,bylo konáno?
Nebo o deset let později za opět "pravičáckého" ministra Langera bylo konáno? Onoho ODS Langera,co měl v kanceláři podobiznu Džeržinského? Mít tak tam Himmlera,to by byl cirkus !Žáno! Ale Felixe? Hmm.....
Nebo dnes , za těchto bolševíků Fišerů a spol. - copak je konáno? Čímpak? Vyřizováním si účtů s antikomunistickými stranami? [bliji] To si myslíte,že příslušník zločinecké StB Komorous zavře sám sebe? A prominentního bolšana Fišera návdavkem navrch?
Nebo že bude vyšetřovat svý stranický kámoše - vrahy faráře Coufala?????
Co myslíte Mejlo, byla StB zločineckou organizací?

211940

08.02.2010 12:36

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

RE: Jiný pohled

Takyjeden 77.?.?.?

Ano,s většinou ,co jste napsal souhlasím.
Všechno má svoji příčinu.
Je s podivem ,jak jsou mnozí nepoučitelní. Nebýt bídy a otřesných podmínek života obyčejných lidí v dobách kapitalizmu bez přívlastků,či v meziválečném Německu, dost těžko by vznikaly a vznikly režimy o kterých je zde řeč!

A teď odbočím i když ne tak uplně.

Měl bych tady jeden tip na jednu velice zajímavou knížku,v antikvariátech běžně dostupnou i cenově přijatelnou.
Ti,kdo ji neznají se možná budou usmívat ,ale to nevadí. Přečteli si ji alespoň jeden člověk a zamyslí se nad ní,rád ten jejich posměch risknu! [smích] :
Karel May - "Já náčelník Apačů"
Autobiografie ,ve které tento spisovatel vypráví o svém dětství a mládí, životě a bídě obyčejných lidí v Podkrušnohoří ,o svém věznění i dráze spisovatele ,lidské závisti a zlobě a o svém životě vůbec.

211926

05.02.2010 18:57

Zdivočelá země

RE: Tak to beru

Takyjeden 77.?.?.?

Už jsem to zde psal, že
používat k označení zločinného a zločineckého systému jeho vlastní terminologii je více než zcestné!Ruský bolševizmus nastolený Uljanovem a jeho satelity, Maova Čína, Ho-Či-Minův Vietnam, Fidelova Kuba, Hodžova Albanie, Titova Jugoslávie, Pol-Potova Kambodža, Kim Ir Senova Korea... to byly a jsou fašistické režimy a jejich sjednocujícím prvkem je jméno vládnoucí kliky tzv.: "Komunistické strany" a ideologie, která vycházela a vychází z paranoidních představ rabínského synka - německého polovzdělance Karla Marxe. Proto takovéto zřízení nazývám "komunistické" a ne podle onoho Marxe či Lenina.

211679

04.02.2010 16:01

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

RE: Podvodníci

Takyjeden 77.?.?.?

Mno ,třeba je to pro vás neuvěřitelné,ale každý nemůže být rentiérem,tak jako jste jím možná vy,aby se poté mohl věnovat na plný úvazek tomu, co jej baví,ale co je navíc prospěšné mnoha jiným lidem. Proto také všichni musíme, včetně vás,coby možná rentiéra chtíc nechtíc být poslušni "zákonům" onoho peněžního systému.Žáno.

Nebo si myslíte že třeba v ČEZu vám dají elektřinu na dobré slovo?
Zkuste to! [velký smích]

211494

04.02.2010 15:42

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

RE: nic proti předplatnému reklama asi nejde ale..

Takyjeden 77.?.?.?

...Předplatného se bojím jen proto, že to považuju za pravděpodobný konec.

Ano,já také.
Ale třeba,vzhledem k posledním událostem kolem Zvědavce (soud a pod.) o toto právě jde.
Pakliže se někdo domnívá,že můžu trpět paranoiou větší, než je běžný průměr , připomínám osud a "umrtvení" před lety podobně hojně navštěvovaných stránek Petra Bakaláře.
No,třeba se ale mýlím.
[smích]

211492

30.01.2010 17:21

Zvrácený svět

RE: Tak nějak

Takyjeden 77.?.?.?

Nu , děkuji za odpověď. Ovšem v žádném případě nemusíte mít obavu,že bych Vám Váš názor chtěl vzít,vymlouvat ,či pro něj dokonce urážet. [smích] To opravdu ne. Možná trochu občas provokuji ,nicméně nejsem li přinucen čelit zlým úmyslům včetně hulvátství, sám ve zlém nezačínám.

Ale dost osobního

Pokaždé,když slyším o nějaké té "převýchově,transformaci,přerodu v nového člověka,člověka konečně šťastného,svobodného,rozumného...."(brrr..) ,tak nějak mi po celém těle naskáče dokonce i nová kůže. Husí.
[smích]
Vím ,že to, v čem žijeme dnes není dobré.Ale vím také,že bychom mohli žít i v mnohem,mnohem horším!
Řečeno spolu s Janem Pelcem :až se ti bude zdát ,že je hodně zle. Tak zle,že horší to už být nemůže,vžycky si řekni..."A BUDE HŮŘ!"

Píšete,že ...špatná cesta je dlážděna utrpením,nutícím se obrátit a vydat na cestu novou....
Může být.
Ale i naši předkové věděli,na rozdíl od mnohých z nás - a nám by připoměli ,kam vede cesta dobrými úmysly dlážděna ...
Aby se jednou,našim dětem ,či jejich potomkům ,včetně oněch "vysoce inteligentních bytostí" onen vysněný "ráj" Nového Věku v takovou cestu nezměnil.

Přítel Jan by končil :"A Peace s Tebou"
[smích]
Já ale budu upřímný:Mějte se hezky!

211039

30.01.2010 09:01

Zvrácený svět

RE: Tak nějak

Takyjeden 77.?.?.?

Rozumím.
Napsala jste to ,tak jako Jan - hezky.
Ale...

První varianta je pro mne absolutně nepřijatelná.
V celé známé historii lidstva neexistuje, buhužel žádné společenské uspořádání,žádný státní útvar ,či systém,kde by nalezli uspokojení uplně všichni. Vždycky existovala,jednou větší,či jindy menší část lidí neuspokojených a neuspokojitelných.
Téměř vždy naplňování ambicí těchto lidí vedlo většinou k ještě většímu propadu (nejen)toho,co oni mnohdy právem pranýřovali .
Jestliže tedy toto "řešení" vlastně po tisíce let selhávalo ve všech lokálních měřítcích,dost těžko předpokládat,že by v tom globálním došlo úspěchu.
Samozřejmě ,že se vždy a všude najdou nepoučitelní,kteří se můžou pokusit...
Obávávám se však,že konečným a JEDINNÝM výsledkem těchto globálních,nebo chcete-li celosvětových snah bude pouze a jen celosvětová a globální katastrofa apokalyptických rozměrů.

Varianta druhá patří spíše,tak jako vize a myšlenky jistého židovského filozofa devatenáctého století do oblasti (ne)vědecké fantazie ,kdy pokus o jejich naplnění pomocí varianty č.1 dovedl celé národy k hrůznému neštěstí , až doposud v celé existenci lidstva nepoznaného a nevídaného .
Samozřejmě Vám Váš názor neberu,nicméně ,bych měl alespoň dvě doplňující otázky.
Jak přibližně dlouho, by podle Vás mělo trvat,než se VŠICHNI lidé přerodí z "homo proprius" v onoho člověka svobodného?
Rok? Pět let? Deset? Sto? Tisíc? Sto tisíc?....
A otázka druhá ,co s těmi,kteří toto nikdy nepochopí, odmítnou ,kteří se nepřizpůsobí ani za těch sto tisíc let ,či těmi,kteří se budou novým pořádkům v novém věku dokonce bránit?

Neberte to,jako kritiku,vážně by mne zajímal Váš názor.
Já,jak jsem již napsal, svůj ucelený názor na řešení nemám.
Klidně můžete říct,že utíkám. Protože na absolutně první místo stavím rodinu, spíše intuitivně nesleduji TV ,nečtu noviny,na internetu navštěvuji jen to co navštívit chci a i knihy si vybírám. Zatím ,na rozdíl od dob z více než před dvaceti lety - je z čeho!
Alespoň zatím....

211012

28.01.2010 19:43

Zvrácený svět

Tak nějak

Takyjeden 77.?.?.?

Tak nějak by to mohlo být. Dobře pojmenovaný stav věcí.
Doufám,že nejsem moc náročný ,v článku mi však chybí jedno. Nástin řešení této situace. (Otevřeně přiznávám,že já ono řešení neznám!)


Pro pana Emila :
Barevné fasády jsou zajisté hezká věc a člověka také jistě pohled na ně potěší a zahřeje u srdce. Nicméně,kdybych já měl na výběr mezi nimy a pocitem bezpečí v nočních hodinách pod nimy .Tedy ,že nebudu např. osloven různými nepracujícími a zfetovanými spoluobčany a s kudlou v ruce požádán o přátelskou sociální výpomoc (vlastní autentický prožitek) - moje volba by byla více než jednoznačná!

210896

15.01.2010 17:01

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

A víš ty Jene,že mi připomínáš naše americké přátele?
Mají pusy plné demokracie ,avšak letadla plná bomb!
A tak je to i s tebou . Pusu plnou TOLERANCE,nicméně jedním dechem celým tvým příspěvkem ,jako červená nit se táhne TVÉ poučení,jak bych JÁ měl žít!
No díky za starostlivost.Možná tomu neuvěříš ,ale podobných "starostů" jsem v životě potkal... A kdeže dneska jsou?
Kromě této starostlivosti jsi ovšem z našeho popovídání nepochopil nic. Nebo nechtěl pochopit. Ale to je pouze TVÁ věc,kterou ti JÁ neberu .Tak jako ti neberu ty TVÉ naprosto zkreslené "historické reálie".Nicméně nemůžeš se ale divit ,když potom občas "narazíš" ,tak ,jako tví přátelé v případě zfalšované fotografie a životopisu - také za ony reálie vydávané.
Samozřejmě ,že o DOMNĚLÉ zprofanovanosti KC jsi jako relevantní důkaz nepředložil,tak jako oni - tví přátelé NAPROSTO NIC!
Ale to jsem napsal. Je to tvoje domněnka ,tak si s ní žij i v tom tvém Matrixu,či Stargate ,nicméně však i v rámci tvé TOLERANCEMILNOSTI ji prosím nenuť těm ,kdo o ni (tu domněnku) zájem - nemají.
Díky.
No,málem jsem zapomněl. Jistěže ono chybějící "N" [velký smích] ,na kterém jak je vidět ti více než mimořádně záleží.
Omlouvám se ,někdy si prostě nedokáži odpustit nějakou tu přátelskou poťouchlost. No a tato se setkala ,s více než bouřlivou reakcí ,jejíž sílu jsem opravdu nečekal.
Takže to by tak bylo asi všechno.
Shanti,Alláh,Jehova , Startrek či Robot Emil (jak je libo) s tebou příteli

209672

15.01.2010 09:29

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

Ale,ale,milý příteli,Jene,
Samozřejmě,že mezi námi jde o „nediskuzi“
Tak jako nelze diskutovat s tvými siopřáteli
O jejich „argumentech „ falešných životopisů a fotomontáží!
I s tebou je to podobné.
Opravdu netuším ,jak vésti a to slušně vésti polemiku s domněnkami,proklamacemi a prohlášeními,kdy tvá přání jsou spíše otcem myšlenky.Ty vyslovíš proklamaci ,a to ještě nemající žádné reálné kořeny i opodstatnění a na ní začneš fabulovat a stavět.
Příklad,jeden z mnohých:
Tedy napíšeš: „Zprofanovaná KC.“
A je to!
A už jen dál se snažíš od tvé domněnky a prohlášení o „zprofanovanosti ..KC“ odvíjet to,čemu ty říkáš diskuze. Uplně přesně jako u „tv nováků“.
Jistě, chápu a rozumím tomu,že by jsi byl rád ,kdyby ona KC opravdu zprofanovaná byla – to by ti určitě zapadlo do tvého vidění světa, nicméně je to stále jen tvé přání a ne fakt.

JENOMŽE !!! - A tady jsme už u té „Nediskuze“ - Vtip je v tom ,že je teď na mě,abych já vyargumentoval a dokázal ,že KC zprofanovanou není.
A to můžu dosti ztěžka,že ano – vyvrátit domněnku a proklamaci ,že něco není. Že někdo něco neudělal .Že někdo něco nemá….Vždyť i Saddám toto svého času nedokázal ,když sionista dostal chuť na jeho olej!

Jinak na závěr těchto našich - nediskuzí ti přeji opravdu jen to dobré, ale také aby jsi zkusil naslouchat i jiným názorům ,naučil se toleranci k nim a svoji zlobu přestal ukrývat za suspenzor smajlíků ,přetvářky a strojené zdvořilosti.
Sorry za moji upřímnost.

Shati s tebou!

209645

14.01.2010 17:41

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

Tak,jako každý člověk i naši "jeníci" hledají.
Věřím,že,protože to jsou lidé inteligentní , jednou je onen různý baalast "matrixů" (pr)opustí a možná onu PRAVDU a souhlasím i SVOBODU ,aniž by s tím už třeba počítali - naleznou. Zatím je ta dnes tolik módní sci-fi , fantasy a okultismu dejme tomu kultura ,pakliže ji povýšili místo pouhé zábavy na jakési nové náboženství svazuje - a drží v otroctví toho,čeho jsme zde svědky.
Nezbývá,než jim v tom jejich HLEDÁNÍ držet palce
Ale POUZE držet palce!

A ještě pro Jendu.
Víš ,mě abc ,tak jako jiný na modlícím koberečku,či mumlající u Zdi - nevadí. Je to jejich volba a pakliže mě nechávají na pokoji - a tak jako jiný svoji NEVÍRU - mě,či mým dětem nevnucují ,nemám na rozdíl od těch ,které irituje jakákoliv známka náboženského projevu ,s takovýmto přesvědčením žádného problému.
Tvoje edukace o tom,jak mám vést (ne)diskuzi.
Ano souhlasím,jenomže,milý příteli,z tvé strany se o žádnou diskuzi nejedná. Je mi líto.
Už jsem o tom psal.
Jinak obávám se, že ve svých kvazipsychologických odhadech toho, kdo a jak je zneužíván,kdo a čeho že se bojí, střílíš opět zatraceně vedle,i když kolty,jak vidím, máš proklatě nízko a pro ránu nejdeš daleko.
Závěrem bych ti rád připomněl,že jsem to nebyl já,kdo tady řečeno tvým slovníkem něco „mastí“ . Zfalšované fotografie a životopisy ,coby „argumenty“ tvých přátel do „diskuze“ i tvé demagogické výklady dějin v naprostém rozporu s veškerými a všeobecnými poznatky zde já opravdu „nemastím ,žáno….
A uplně poslední perlička - pro pořádek .Ono chybějící „n“ ,které tě tak navztekalo je jen taková malá přátelská provokace a slovní hříčka.
Zkus tomu přijít na kloub. [smích] [smích]

209605

14.01.2010 12:23

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

Mno ,původně jsem chtěl (zase) se pustit do polemiky tvých fantaskních mystifikací, jenže ,k čemu by to bylo ?
Opět by jsi mi zde tvrdil,že pomeranč má barvu modrou a citron fialovou a na důkaz by jsi je i obarvil - tak jako to zde dělají tví sionističtí přátelé ,kdy vůbec neváhají svoje těžce vypracované úkoly podpořit jakoukoliv lží, i ubohými a zpackanými fotomontážemi - (nechci se zde vy´tahovat,ale o fotografii opravdu něco vím [smích] )
Však nějakej ten blbec s
očima zalitýma krví a hubou pokřivenou nenávistí na vějičku naskočí!
Takže příteli nebudu tě zde nadále nutit k přetvářce a to dost ztěží skrývané za usmívající se smajlíky - naše nediskuze mi byla velkým poučením a jestli chceš,tož Shati také i s tebou i těmi jejichž barvy hájíš.
Můžeš klidně předat štafetu.....

209589

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 8

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 11

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 16

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 1

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 7

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 7

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
24,88 Kč
Euro
27,41 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,23 Kč
Švýcarský frank
25,87 Kč
100 japonských jenů
23,08 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,59 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
31,69 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 426,91 Kč
1 unce stříbra
349,85 Kč
Bitcoin
158 840,33 Kč

Poslední aktualizace: 1.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?