Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 11 různých jmén: <nic>, beatles, egonreiter, Evropan, Filip S, filles, HHBB, ivohr, Op, Pastinak original, Vladimír Bílý.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.12.2009 15:11

Oficiální sexuální věda

RE: v skorom detskom veku

188.?.?.?

Pedofil je muž např. 18.letý, který má sexuální chování k (ještě donedávna) 14,5 leté dívce, která notabene může vypadat na 17. Asi před 10 lety se jeden pár právě v takovém stáří oběsili v lese, protože jejich vztah nebyl akceptován společností.

206569

09.12.2009 15:48

Oficiální sexuální věda

RE: ó genua genua ...

egonreiter 188.?.?.?

Možná byste mi mohl o mých představách napsat něco víc a konkrétnějšího. Třeba se dozvím něco nového. Možná se vám jen nelíbí duch sexuální výchovy, ale to se pak možná nebudeme muset přít a vzájemně se obviňovat. To já vím, že změnit lze jen málo, ale mluvit se dá o tématu snad otevřeně. Nebo chcete mluvit jen o hezkých věcech a problémy nechat odborníkům, kteří to s námi myslí vždy jen a jen dobře?

206572

09.12.2009 16:03

Oficiální sexuální věda

RE: ó genua genua ...

egonreiter 188.?.?.?

To víme všichni, že příroda pracuje proti nám. Správněji tedy, že my pracujeme proti přírodě. Souhlasím, jak jsme prošli všichni výchovou. Vaše překvapení na závěr však nechápu, protože sexuologů amatérů je tolik, kolik je rodičů. Děti jsou sice kolikrát chytřejší jak všichni sexuologové dohromady, to ví asi taky každý, ale kdo je tady pan výchovný? Vychovávají vás snad vaše děti? Nebo je to naopak?!

206573

09.12.2009 16:22

Oficiální sexuální věda

RE: Nevím jak kdo jiný

egonreiter 188.?.?.?

Článek není namířen proti nikomu konkrétnímu! Smí existovat takový článek? Nikdo ho nemusí vztahovat na sebe, ani svědomí nechci v nikom probouzet. Konkrétně takový článek by za socialismu u nás vyjít nesměl, leda jako samizdat. Nemohu za to, že jde u nás o neznámou tématiku. Budu se jí zabývat a možná někdo projeví sem tam o nějaký článek zájem. Když nenapíšu vůbec nic, tak se nic nestane. Jde o sto let stará témata na západě. Že je neznáme, je jen naše věc, ale má to své dopady.

206576

09.12.2009 18:54

Oficiální sexuální věda

RE: Tak jsem si oddechla

egonreiter 188.?.?.?

Možná jste paranoidní, ale proto ještě nemáte právo mě vinit z pedofilie. Já jsem napsal, na co se matky běžně ptají a nemohu za to, jak si to mylně vykládáte. Přečtěte si kousek Freuda a tu "propagaci" neunesete. Když jste svému synovi vysvětlila problém onanie, tak jste tím už docela výjimečná. ALE: Co když je dívka, kterou zmiňujete, na stopořený úd zvědavá? Co byste vzkázala matce, která onanii z neznalosti zakazuje? Co řeknete vašemu synovi, až mu bude 13, že se chce líbat a snad něco víc se stejně starou přítelkyní a že mu onanie prostě už nestačí? Těch otázek je mnoho, ale nemusíte mi odpovídat-vše se řeší zákazy , které problémy neřeší, ale kupí. Úvahy v článku jsou o tom, že se z lidské potřeby dělá zvířecí a že oficiální sexuální věda je stejná jako dříve církevní, že institut manželství se svými zákony navzdory stále větším problémům neustále jen posiluje, že jde o téma, které bylo projednáváno velikány a že je lidé nečtou a že lidé nejsou ochotni zaujmout jiné stanovisko. Děkuji za váš příklad ze života a nad slovy ponižujícího charakteru zavírám oči, ale mám já se snad za článek omluvit?

206583

19.12.2009 00:58

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Editor napsal

Pastinak original 188.?.?.?

Po pravde,ani nevim na co ty penize vlastne maji jit...ja myslel ze pujdou prave na ty lesy-...
Mozna je jen mezi nama problem v komunikaci...Ja taky neverim politikum a jejich konferencim atd stejne jako vy..Jenomze nemuzu preci tvrdit, ze slunicko je modry ,protoze Stalin rekl ze je zluty a ja ho nemam rad...Doufam ze mi rozumite...
Ja sem o globalnim oteplovani presvedcen uz sakra dloho..mozna i pres deset let kdy o tom jeste nikdo nemluvil a cele to mam z knizky Tajemstvi Mayu..Tam uz pak Cotterel tvrdil a podle meho i dokazal, ze prave slunce ohriva planetu a zpusobuje cykly...ja tomu verim,ale take verim ze clovek si prisadil a ted muze teplota stoupnout vic nez kdy jindy..

207455

19.12.2009 01:22

Nejde jen o klimatické změny. Tohle je boj o předefinování humanity

RE: Fuj.

Pastinak original 188.?.?.?

Pisete:Na člověka se pohlíží s nedůvěrou, jako na nebezpečnou šelmu, která musí být státem vychovávána, omezována a nejlépe možná kastrována, aby se zajistilo, že nebude nebezpečná (tj. aby se zajíci nepokousali...
ale ja se domnivam ze lide jsou nebezpecne selmy,kteri musi byt vychovavani a omezovani..Vzdyt clovek se rodi neznali a kdybysme ho nevychovavali,nenauci se ani mluvit...Vzpominate si na toho chlapce v Rusku jak zil se psy a stekal jako oni?? nic jineho se totiz nenaucil...
To co reknu bude hnusne,ale bohuzel jsem k tomu dosel...Vetsina lidi je genetickej a mentalni odpad...hnuj nahromadenej na tyhle zemi...ale co s tim?? nevim...
Kdybych dnes a denne nepotkaval hodne ,rozumne,skromne a spravedlive lidi,rekl bych vyhladte to,zadna skoda,ale takhle?? kdo rozsoudi to kdo je dobry a kdo spatny...?? kor kdyz ten hodny je nekdy spatny a obracene??
Proto si myslim ze neni uplne spatne kdyz se lide snazi rozumne omezovat navzajem a pokud je clovek rozumny,musi si uvedomit ze by se mel omezit predevsim on sam pokud to chce po ostatnich...
mimochodem nikdy nemohl clovek machnout pesti a pritom se neohlizet...ja osobne po tom ani netouzim...

207456

25.01.2010 21:23

Globální trendy a Česká republika

Souhlas

Evropan 188.?.?.?

Jakákoliv pomoc'rozvojovým zemím' je nemravná a škodlivá

210613

01.02.2010 08:07

Zvrácený svět

A hle - další pochopa...

ivohr 188.?.?.?

Bohužel pane, již 20 let je mi smutno a bliji z takových naivních lidiček, jakým jste byl až doposud vy. Najednou, po tolika letech, jste něco málo prokoukl, stává se z vás malinký pochopa a je vám z ostatních smutno. Ale právě kůly stejným slepcům jako jste vy, mohlo k tomu všemu dojít. Kdyby jste se aktivně zapojil na demontáži zla a více uvažoval než sledoval sračky z TV, byl by jste na tom lépe již v devadesátých letech. Záhy by jste pochopil mnohé, například i to, že Češi se stále jen k někomu a něčemu modlí a doufají, že to nějak vše samo vyhnije. Nevyhnije. Pokud ještě o něco víc otevřete oči, zjistíte, že je již dávno po našem národě. Václav Havel je symbolem českého ducha národa. Jinde by již dávno vysel za koule,pěkně v průvanu a ne sám.

211134

02.02.2010 13:47

Zdivočelá země

zdivočelá země

beatles 188.?.?.?

Bohužel je to tak. Současní gauneři se nebojí. Je to zločinný režim horší toho minulého. Jen doufám že to nebude trvat dlouho. Dnes pracuji 12 hod. denně včetně sobot. Kdybych tak pracoval za socialismu tak bych byl za vodou kdežto dnes mám dluhy...Nemluvím ani o těch co mají bohužel 10 000 kč za měsíc. Nejhorší je na tom že si myslí že mají hodně. Demoralizace a následná islamizace to je výsledek. Je to na draka. Kapitalismus je založený na těch nejhorších pudech. Nebýt křestˇanství které to trochu obrušuje už bychom dávno jako lidstvo zanikli.

211239

16.02.2010 12:54

Co znamená být Indiánem v Kanadě

zásadně nesouhlasím z Vladimírem

Vladimír Bílý 188.?.?.?

Chápu někoho,komu národní výbor v Čechách nastěhoval do domu cikánskou rodinu a ta si tam počínala po svým,odlišným způsobem...Pocity, které vznikly se ztěží dají popsat jako křesťanské či správné lidské a občanské. A přiznejme si tu možnost, že vznikly oprávněně. Toto mohou posoudit ti, kteří byli tímto specifickým způsobem potrestáni a žily či žijí v sousedství těchto donedávna kočovníků.
Absurdní situace, kdy domácí obyvatel ze všemi právy je utlačován kočovníkem z jiného kontinentu je zřejmá.
V Kanadě,USA i v Austrálii...je tato situace jiná. Oním kočovníkem z jiného kontinentu je bílý člověk,pravděpodobně evropan a jím zotročení představitelé jiných národů.Jste v pozici nevítaného vetřelce a predátora stejně jako cikán v Čechách. Ctím právo původu a rodné hroudy a ten kdo nemůže žít tam,kde se narodil, musí se přispůsobit pravidlům země, kde je hostem.To je daň za tento druh svobody. Nedomorodí( neindiánští )obyvatelé těchto cizích území jsou dle mého v postavení hosta a mohou být rádi, že jim jejich početnost,technologie a zločiny na původních obyvatelích,(které jejich počet redukovali, či zcela vyhladily)umožňují stále setrvávat na území, kde nemají co dělat a jsou zde (ač již delší dobu)pouze hosty a okupanty....i když mají obvykle pocit,že je to jejich vlastní země. Je proto stejně tak absurdní vést tento druh polemiky, jako upírat oběti právo na odplatu provedenou jakýmkoli způsobem. I kdyby měla být v této situaci pouze beztrestným nerespektováním zákonů bílých okupantů.

212690

07.03.2010 15:24

Cigarety a farizejstvo

RE: Rituál

Op 188.?.?.?

S tím zákazem dovozu tabáku byste mi zasadil bolestivou ránu. To bych pak kouřil doutníky Hoyo de Znojmia nebo El Premier de Tcheco [chechtot]

Pánové, prosím, nebyl by odkaz na nějaké dobré české či slovenské stránky o domácím pěstování a výrobě tabáku?

214280

07.03.2010 15:37

Kleopatra podruhé

ČSA

Op 188.?.?.?

Jako krajní řešení mě napadá domluva s letovým personálem. Ale snad by neměl být problém, dát číču do přepravky a poslat samotnou. Co vím, tak psi se tak posílají. Jeden den nekrmit, pořádně napojit a nakonec požádat veterináře o něco na uklidnění. Pro zvíře [smích]

214283

28.05.2010 02:15

Nejvážnější konflikt mezi Ruskem a Íránem

RE: Mozna ve vrhu balvanem vyhraje, kdo dohodi nejdale.

Filip S 188.?.?.?

Spletl jste si Afgánistán s Pákistánem. Karzai je prezidentem A. A ten popis co jste uvedl patří jednoznačně k A.

220380

08.07.2010 10:04

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: V současné době je cca přes 80% českých novin v německém vlastnictví.

188.?.?.?

>To co zde říkám, si může každý bez problémů sám ověřit
nuže dobrá, jestli všichni (papež se nepočítá) nelžou, pak by mohl být jistý zakladatel nějakých tiskáren ve Švýcarsku - Johann Rudolf Ringier, syn místního pastora - náš hledaný „Žid“. Už jméno Johann Rudolf dává tušit blízkovýchodní původ. [velký smích]
(Je to jasné, podle těchto odhadů je v Evropě asi čtvrt miliardy Židů, z toho na Česko připadá nejméně 7 mil.)
[mrknutí jedním okem]

223498

08.07.2010 12:20

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: V současné době je cca přes 80% českých novin v německém vlastnictví.

188.?.?.?

>Falšováním historie by se však měli zabývat především nezávislí historici, vojáci, sociologové a další - abychom nežili v iluzi a lži
smůla je, že to ti bláhovci chtějí dělat poctivě...a tak nám to falšování leží už nějaké to tisíciletí na těch profilegendistech, co vyrobí Žida i z tatara...

223509

08.07.2010 14:37

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

188.?.?.?

...je to vlastně jednoduché, vše je nakaženo kacířským jedem (nejvíce židovským), jen poslední skupinky pravověrných vzdorují... hrstka statečných proti miliardám Židů...
Ale jo, to zní vcelku odhodlaně a bojovně, přinejmenším o počty "nepřátel" nouzi nemáte. Máte už nějakého svého tajného papeže a podzemní síť? Nebo se o vše stará tovaryšstvo?
A až obsadíte stolici, bude taky hon na kacíře a nějaké to vymítání? [mrknutí jedním okem]

223518

15.07.2010 10:13

Americká ekonomika padá - 1. část

RE: Šance na změnu

HHBB 188.?.?.?

základní plat je zase oblbování, je to podávání cukru...
...má to zamlžit fakt, že každý potřebuje základní zdroje, a těmi jsou - světlo (teplo), vzduch, voda a země...
A na ty nárok není, o to se musí bojovat a kdo podlehne, tak je zdaněn (zploplatněn) - tedy jeho základní zdroje, případně prvotní výroba...

(celá záležitost s penězi, příjmy, daněmi a úroky je již "boj o kořist" )

224116

15.07.2010 10:55

Americká ekonomika padá - 1. část

RE: Šance na změnu

188.?.?.?

>nemakacenkove by si doma sedeli se zakladni mzdou a vesele by zivorili
-tedy žádný rozdíl oproti dnešku (základní mzda a sociální dávky)... spory se vedou o jejich výši, vlastně by odpadlo pouze to nárokování (pracovníci sociální správy by se tak stali jen potenciálními nemakačenky)
Výplata dávek pouze na základě obecného nároku (obecně uznaná žebrota) je předmětem obecné (proto oprávněné) kritiky - startuje celé generace (jakousi novou "kulturu" ) lidí bez tvůrčí potřeby se o sebe slušně postarat. Je to jakési pravidelné podávání stravy do misky, což je chov (stejně jako třeba u psa).
Když vezmu v úvahu, že to neřeší tvorbu peněz (proto ani základní zdroj) je mi jasné, že vládne ten, kdo to poskytuje z pozice moci a ten si také chová toto stádo "nemakačenků", což je vynikající nástroj (potenciální armáda) proti "makačenkům".

Toto všechno by ztratilo opodstatnění, kdyby byl uznán obecně rovný přístup k základním zdrojům (které jsou beztak pevně dané), kdy má potom každý zcela stejnou šanci se o sebe a své bližní (což je přirozená sociální sféra, která má své dané limity) postarat.


hhbb

224126

15.07.2010 14:56

Jedinečná moc izraelské lobby

RE: Zvláštní

188.?.?.?

Zaujala mě ještě jedna věc (v souvislosti s oběťmi)
Při pohledu sem se zdá, že v útrobách „ground zero“ s oběťmi zmizely i jejich fotografie (nebo se dochovaly černobílé, asi z doby voj. služby ve Vietnamu…).
A u těch dochovaných mnohdy utrpěla i kvalita
Vložený obrázek
(to asi tím strašným žárem),
nebo musely být vytvořeny jakési klony pro obdobné memoriály…
Vložený obrázek
(jako hasič... ...a jako broukr)

A nejen to, také to vypadá, že i s jejich fotografiemi muselo zmizet i cca 30 000 nejbližších, protože ty příspěvky na fóru napsalo asi posledních pět unuděných pozůstalých...

(... nějaké vysvětlení mě k tomu napadá, ale skoro se mi to ani nechce domýšlet...)

hhbb

224147

21.07.2010 09:24

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: A v čem je kouření tak přirozené a nepostradatelné?

188.?.?.?

jako prostý konzument nemohu sloužit... prý ale používá ekologické zápalky a nosí botky utkané z konopných vláken...

224616

Výchovu se chce v nejchoulostivějších věcech označit za bezvýznamnou, oficiálně se vše chce hodit na geny. Ve skutečnosti se jen potvrzují staré objevy Freuda, že vše záleží na výchově a vzorech, že v 5. letech je člověk se svým jádrem a charakterem hotov. Freud není určitě sám, ale dnes se skloňují jen geny , geny , geny... Také tlousťka je geneticky daná i rakovina a vlastně všechno, takže tím pádem ovšem vzhledem k dosahovaným výsledkům geneticky upadáme. Teorie fyziky na tom nebude o moc lépe, nafta teče proudem.

232507

18.11.2010 19:14

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

RE: Proč tolik reklamy homosexualitě 2

188.?.?.?

Mám za to ,že stát si může vybrat jen ze dvou přístupů , netolerovat nebo tolerovat. Pokud tolerovat, tak to znamená hrozit netolerantním jedincům postihy. Pokud by počet homosexuálů narůstal, tak s tím stejně nikdo nic dělat nebude, protože je to jen vedlejší nechtěný produkt prosazované kultury. Vězni ve vezeních jsou také vystavěni jistému kulturnímu tlaku, někdo sice říká, že se tam mají moc dobře a že by je pořádně přidusil, ale já si myslím, že se mají zle a z neutěšených poměrů nárůstá počet zdánlivých homosexuálů. Zatímco ve vězení jde prý o přechodný stav homosexuality, tak u homosexuality na svobodě se najednou prozměnu moc neřeší jestli jde rovněž jen o přechodný stav z jistých nepříznivých poměrů. Kdyby se zjistilo, že ano, tak s tím nikdo nezačne nic dělat. Kdo nechce pochopit proč je někdo chráněný, a bude jednat proti, bude jednoduchými prostředky ukázněn. Milé, ne?

232603

26.11.2010 14:54

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Informací je víc než dost všude kolem

HHBB 188.?.?.?

Nakonec i vy s tímto přídavkem do diskuze jste sám důkazem, že tento typ zpravodajské činnosti nejen nic neřeší, ale stávající situaci tak nějak konzervuje. Věrohodnost nějaké činnosti je daná penězi, nebo naopak, co myslíte…
(zpoplatnit lze i z prdu koule, mistře quido2 [mrknutí jedním okem] )

233113

30.11.2010 08:46

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Informací je víc než dost všude kolem

HHBB 188.?.?.?

Nebudu to dál protahovat, ostatně už se mi sem ani nepíše dobře s pocitem, že dále přeplňuji přeplněnou databázi. Tak tu naší polemiku raději tímto zakončím, nebo tam kromě porna a zkažené školní mládeže zatáhnete ještě kdoví co. To porno byl patrně největší kšeft na netu (asi stále je) a jednoduše proto, že ho lidi chtějí. A chtějí ho tak, že to amatérské nevýdělečné začíná likvidovat to výdělečné. Prostě nehodlají již dále zpoplatňovat něco, čeho je dost a můžou si to dávat zdarma. Podobně je to se vším.
Pokud se tu nebudu moci dělit o to, co vím, zdarma, tak to jednoduše nebudu dávat ani sem do diskuzního prostoru. Navíc v době informačního přetlaku nemám chuť si platit nějaké další informátory. To vymáhání poplatků je začátek konce. Znamená to, že za to vlastně nikdo platit nehodlá a nakonec ani editor tomu již nehodlá věnovat čisté nadšení. Ona stejně nakonec ta kvalitní informace se pozná podle toho, že vlastně není holka na prodej (možná problém je i v tom, co považujete zrovna vy za to kvalitní).
Jestli se má ale řešit nějaký náklad na provoz webu za hromadné účasti, tak to je velmi jednoduché, ale musí to být jasně a přehledně dané hospodaření. Hraní na city sice často vzbuzuje zdání věrohodnosti, to ale v takové záležitosti nemá co pohledávat, věrohodnost je v takovém případě daná průhledností , to ostatní je spíš v kategorii oblbování.

233446

15.12.2010 21:07

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Blbečkové z D-fens zapomněli na jedno naprosto jednoduché řešení - jezdit podle předpisů!

filles 188.?.?.?

Sorry, ale s těma blbečkama bych to dobře zvážil. Pokud máš pocit, že d-fens toto řeší, aby mohli páchat svá automobilová zvěrstva na veřejných komunikacích, tak ti to těžko budu vyvracet, ale podle mě jsi vůbec nepochopil o čem tohle je. Tady se jedná o klasický krok velkobratských kokotů omezovat naši svobodu a práva! Těch případů je kolem nás víc, než dost a já ctím všechny, kteří to vidí a rozbalí to pro ostatní.

234338

15.12.2010 22:30

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Proč ti pejorativné urážkové?

Filles 188.?.?.?

Hele a máme ho tady, školáka:
"...v Rakousku platí podobné pravidla..."
Co jste měl z marxismu-leninismu nevím, ale z češtiny to za jedna nebylo, což?

234341

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 1

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,31 Kč
Švýcarský frank
23,62 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 029,98 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?