Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.04.2010 19:52

Agresivní hrozby Izraele vůči Íránu

Írán: jaderná energie pro všechny, jaderné zbraně pro nikoho

Saša 204.?.?.?

Íránský ministr zahraničí Mottaki ve středu na tiskové konferenci označil novou americkou nukleární strategii jako “propagandu" a vyzval Washington, aby dodržel svůj slib jadernho odzbrojení.

Uvedl také, že nadcházející mezinárodní konference o jaderném odzbrojení, přezdívaná "jaderná energie pro všechny, jaderné zbraně pro nikoho" se bude konat 17. a 18. dubna v Teheránu, bude usilovat o tlak na globální jaderné odzbrojení.

http://news.xinhuanet.com/english2010/world/2010-0...

216573

08.04.2010 05:10

Kristus na tapetě

RE: S clankem souhlasim.

Saša 204.?.?.?

Jsme převychováváni!

Díval jsem se dnes na zprávy, prý dle nějakého evropského výzkumu ovoce a zelenina není tak důležitá pro zdraví jak se domnívali. Hned v zápětí „zpráva“ jak více lidí a v USA prý i nežidé kupují zdravé košer, ač je o 20% dražší. Žehnání rabínem není zadarmo a strávit máme to, co rabín odsouhlasí. žbleb o košer

Obchod je obchod a divím se, že dle Haaretz už i v Izraeli za něj zavírají. Právě tam vyšel článek Izraelská policie odhalila obchod s lidskými orgány Mezi podezřelými je brigádní-generál a dva právníci. Policie také uvedla, že v průběhu šetření odhalili velké velmi dobře-organizované odvětví obchodu s lidskými orgány. Kruh zahrnuje obchodníky s orgány, zmocněnce a právníky.

216596

08.04.2010 05:59

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

Saša 204.?.?.?

Když máte někoho před sebou v oranžové vestě, řve z megafonu, sedm dalších svědků je kolem, vy toho člověka přejedete 2x, jste nafilmován, jak se šklebíte – jste šílený vrah. Můžete se vztekat a dupat, jak chcete. Židé se nespikli, naopak američtí Židé indoktrinované blbce v uniformách odsuzují.
Dokonce i Izrael právě zavřel brigádního generála za kšeftování s lidskými orgány,
možná je také nevinný.

216599

08.04.2010 10:47

Kyrgyzská tulipánová revoluce v prdeli, kam dávno patřila

RE: Jen poznámka

Saša 204.?.?.?

Ne, že by na Vaší poznámce nebylo něco pravdy, ale název článku v angličtině zní „CIA -Kyrgyz -Tulip -Revolution is going down the shithole..... where it belongs.” Překlad je snad ještě nejslušnější z možných.

216610

09.04.2010 05:30

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

Saša 204.?.?.?

>jejich prispevek zvysuje nas odpor k nim

Nebojte se, on se přihlásí jiný primitiv [mrknutí jedním okem]

Novinářka Anat Kam, je v Izraeli od prosince v domácím vězení a obviněna ze špionáže. Izraelská media na příkaz soudu o případu nesmí psát a hovořit. Deník Haaretz se odvolal k nejvyššímu soudu. Anat Kam je obviněna z vyzrazení písemného příkazu izraelské armády "shoot to kill", zabít a nevyšetřovat, nebrat zajatce na okupovaném západním břehu Jordánu.
The Scandal No Israeli Journalist Can Report
Tedy něco podobného jako US Army.

216674

09.04.2010 06:24

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

Impérium učí vraždit a ne všichni to unesou

Saša 204.?.?.?

Stav Amerických žoldáků ve skoro osmdesáti zemích světa k poslednímu březnu 2010

Vložený obrázekZdroj: US Army

Pentagon se obává, že vysoká sebevražednost v jejich armádě je zaviněna nasazením ve dvou válkách.
Jinde se dočtete, že každý pátý Americký voják je v psychiatrickém léčení, přesněji jen píší bere lékařem předepsané psychiatrické léky. O těch drogách bez předpisu se píše, že jsou více náchylní k zneužívání návykových substancí. Ono není divu, do US Army jde jen kdo se neuživí v žádném civilním zaměstnání a je dokonce blbej i na policajta. Bude to platit všeobecně, nedávno v Kanadě plukovník navržený na generála byl obviněn ze série sexuálních vražd. http://www.vancouversun.com/news/Colonel+accused+k...

216677

09.04.2010 09:51

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

Americké vraždění není ani zdaleka ojedinělé

Saša 204.?.?.?

Vraždění civilistů, žen a dětí v Iráku a v Afganistanu není nic nového. Po dlouhém zapírání a lhaní, velitel US „speciálních jednotek“ přiznal zavraždění 5ti osob a zranění dítěte, dvou žen, dospívající dívky a dvou synů samotnému Afgánskému otci a prosil za odpuštění. Až perverzní mě připadá popis, že se nabídl a obětoval dvě ovce dle domorodého rituálu! Rodina dostala necelých 30 000US tedy 5000 za osobu. Hnus! Pochopitelně otec chce spravedlnost a ne peníze. NATO 12.února 2010 tvrdilo, že ženy byly nalezeny svázané a zabité. Smutné je, že Česká Republika se Afgánského dobrodružství účastní.

US army chief begs Afghans to forgive
From The Times
April 9, 2010

Není divu, že i úplatný Karzáí chce přejít k Talibánu
http://www.ct24.cz/svet/86247-vzkaz-karzaiho-zapad...

216685

10.04.2010 07:53

Zámek

Zamčený kufřík může být podezřelý

Saša 204.?.?.?

Proboha! Zamčený krásný červený kufřík může být podezřelý, klidně bych ho nechal odemčený a nalepil na něj nálepku z Disney Landu. Kdepak upoutávat pozornost býka červenou barvou, musí být černý nebo šedý.

Je to jen můj dojem, že vládnoucí elity zkouší, co si mohou bez mrknutí oka dovolit a jak daleko mohou jít?

Policejní stát si již dnes může dovolit zcela všechno a samozřejmě je to okecáváno dobrým úmyslem, „přeci pro naši bezpečnost“. Zejména ve Spojených Státech, při překračování hranic nebo před pouhým vstupem do letadla se mohou probírat ve všech zavazadlech a dokonce v kapsách, mohou vysypat obsah kufru a nemusí dát obsah zpět, musíte jim říci odkud a kam a za jakým účelem cestujete, kolik si sebou vezete a správě odpovědět na řadu nesmyslných otázek a bez odmluvy a zachvění uposlechnout jejich pokynů. Pokud nejste dostatečně kooperativní nebo hlas jen přeskočí, stanete se podezřelým a jejich práva vzrostou, mohou vám strkat prsty do tělesných dutin a otvorů, mohou číst, vyptávat se a prohlížet vše co máte u sebe včetně obsahu HD vašeho laptopu a podrobit důkladnému výslechu bez přítomnosti právníka atp., až zmeškáte letadlo. Drtivá většina je poslušnou ovcí a nechce strávit hodiny u výslechu nebo „kontrole prostaty“. Klíčové slovo je podezření a vzhledem k tomu, že se to stává opravdu řídce, si ani neuvědomujeme, že tatáž práva má (americká a kanadská) policie, když vás zastaví v autě. „Autority“ nemusí nešťastníkovi nic vysvětlovat ani zdůvodňovat, nedostatečná kooperace je podezřením.

Jistě jste četli o Kuvajtském diplomatovi, který byl spoután a strávil noc ve vyšetřovací vazbě za podezření z kouření na záchodě. Nyní noviny píší o jeho možném vyhoštění z USA. V Kalifornii již zakázali kouření v parcích. Nezapomeňme, že USA a Kanada do roku 1975 byly země, kde se vesele kouřilo zcela všude, v kinech, potravinových obchodech, nemocnicích atp. Vím, je to pro naše DOBRO.
'Time is coming' for park smoking ban
Nadchází doba zákazu kouření na veřejnosti. Všichni teroristé jistě nervózně za chůze kouří a všechny zákazy a příkazy jsou přece pro naše dobro.

216790

13.04.2010 10:52

Biskup viní Židy z cílené kampaně proti církvi

Media nás blbnou, účelově lžou!

Saša 204.?.?.?

Článek měl být možná uveden: media nás blbnou a v podvědomí nám vemlouvají lež.

Zkusme „informaci“ přepsat: Biskup viní své židovské bratry ze lži

Biskup Babini popírá, že by vůbec někomu poskytl interview. „Je mi připisováno autorství tvrzení o našich židovských bratřích, které jsem nikdy neučinil,“ řekl Babini. Americký židovský výbor/ American Jewish Committee nařkl Babiniho z nejhorší křesťanské a nacistické propagandy obdobné propagandě před druhou světovou válkou.
Internetová webová stránka Babinimu přisuzuje výrok: „Na základě toho, jak mocný a rafinovaný je útok, věřím, že za útokem na církev jsou sionisté” a Židé hlásící se k sionizmu se cítí dotčeni.


Je to jak v tom přísloví s potrefenou husou. Snad i kněz má svobodu slova a názoru.

Obdobně český Eretz překládá jinou lživou zprávu s nadpisem :
“USA bojují proti izraelskému jadernému programu”

...až zcela na konci se dočtete Ministerstvo zahraničí USA zprávu popírá. Řekl bych česky USA viní Izraelský deník ze lži.
V samotném článku je citován nejmenovaný zaměstnanec jaderného centra v Dimoně obviňující zástupce USA, že se k nim chovali špatně a sdělili jim, že do Spojených států nemohou cestovat.
V posledních 20 letech bylo běžné, že USA poskytlo vybavení jaderného reaktoru v Dimona, ale nyní prý USA povolují prodej Izraeli, jen pokud izraelští představitelé přesně vysvětlí, k čemu bude příslušný díl použit.

Zde sionisté dokonce preventivně již kvičí… V tomto případě by ta příslovečná husa musila hýkat, jen když se na ni někdo špatně podívá. [mrknutí jedním okem]

217080

21.04.2010 10:51

Drogování kojenců a batolat psychiatrickými léky

RE: Opravdu je dostávají?

Saša 204.?.?.?

>není možné, že by se na ty děti účtovaly léky
>pro někoho jiného?

Vše je možné, nezdá se to však pravděpodobné; lékárna by snad nemohla vydat lék „pro dítě“ s dávkováním pro dospělého.[zmaten]

Mohu potvrdit oblbování Američanů stálou televizní reklamou na různé léky na předpis. Například reklamy na léky proti depresi, kde herec předvádí jak je bez vůle do života a po poradě s lékařem začne šveholit o štěstí. Zábavné je, že zřejmě reklama musí uvést nejhorší vedlejší účinky a tak do toho zadrmolí o řídkém zhoršení stavu včetně možnosti sebevraždy a ani to nějak nepostřehnete, naopak závistivě pozorujete to „štěstí“ na obrazovce. Podobně je tomu v reklamě tuším na Pulmacort ke kontrole astmatu, kde vidíte na TV, jak krásně dýchá po celý den a zcela člověku unikne, že tam zadrmolí o jedinci postiženém silnými záchvaty a ten po léku může zemřít. Pochopitelně „vnímavá“ duše půjde k lékaři a navrhne si lék a lékař vyhoví. [zmaten]

217574

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 51 čtenářů částkou 10 288 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 1

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 0

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 4

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 662,55 Kč
1 unce stříbra
550,95 Kč
Bitcoin
1 367 166,93 Kč

Poslední aktualizace: 15.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?