Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 9 různých jmén: <nic>, Alláh, Filip Svoboda, fohat, HHBB, Jaroslav Steiden, OP, Pastinak original, Vladimír Bílý.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.12.2009 03:23

Climagate – Velký vědecký podvod

Zajimave..:)

Pastinak original 188.?.?.?

S zacatkem clanku nemohu souhlasit,ale souhlasim s nazorem jak to resit...Coz je dulezitejsi...
A ted co se tyce toho oteplovani...Pro me je dost dukazu ze existuje..tajou ledovce,rozmrza permafrost atd..tady snad panuje celkem shoda,ale o cem se asi lide nejvic prou je to jestli za to mohou lide...a ja se ptam...je to opravdu tak dulezite??Otepleni at uz zpusobene lidmi nebo sluncem bude mit pro lidi fatalni dusledky....
V pripade tedy ze oteplovani je prirozeny jev,tak proc mu jeste pomahat a hnat to jeste vis?? a pokud to zpusobuji lide,tak je snad uz uplne jasny proc ty emise omezit..
takze tak jako tak je nutny ty emise omezit a nejde jen o NO2 ale i jiny jedy ktery se bez skrupuli vypousti...Historie jasne ukazuje ze rakovinnych onemocneni nebylo ani nahodou tolik co ted bude hur...
To ze se k Ekologii priprcli opet prospecharsky hajzli,neznamena ze sama myslenka chovat se ekologicky je spatna..
Stejne jako nam ty samy zmetci znicili komunismus,demokracii,nam ted nici nahlizeni na prirodu..o to jim jde,otrhnout nas od prirody a zavrit nas do betonovych ctvrti...
clovek potrebuje prirodu cistou,jinak mu zemre duse..

207205

17.12.2009 03:30

Ateistický národ v banánové republice

RE: Bravo

Pastinak original 188.?.?.?

Podle toho jak to podavate to vypada ze rolnici zili stasni v podruci sveho feudalniho pana a ti zli husiti byli jedini kdo v te dobe vrazdil..[smích])
Dle mych znalosti Husite nevypalovali vesnice ktere s nima spolupracovali a s neprateli to bohuzel neslo jinak..takova hold byla doba..na smluvani nebyl cas...husite byli produktem krute doby,ale vinu nese zdegenerovany feudalni system...

207206

12.02.2010 10:44

Starej se sám o sebe!

RE: Jak z toho ven

Vladimír Bílý 188.?.?.?

občanská neposlušnost...pokud se někomu podařilo najít stránky, které nějakým vhodným způsobem podrobněji definují onu občanskou neposlušnost, prosím o link. Ušetřím tak dost času vytvářením koncepce,argumentace a návodu k oné bohalibé činnosti, která může být prozatimním řešením...a taky předpokládám nalezení dalších nových iniciativ a nápadů, které se mi do této doby ještě nepodařilo realizovat. Nevidím důvod chytře a třeba i po švejkovsku reagovat na dnešní absurdní svět z pohledu stále snad ještě občana suveréního státu....díky za odkazy a prolink. Neb trocha anarchie, nikoho nezabije....a když ano, tak ne někoho ale něco...a o to jde

212339

12.02.2010 10:56

Starej se sám o sebe!

RE: Jak z toho ven

Vladimír Bílý 188.?.?.?

při zadání do googlu slovního spojení občanská neposlušnost mi hned na 3 odkazu padla do oko věta :Někteří pravicoví myslitelé (F. A. Hayek, Václav Klaus) považují instituce moderních forem kapitalismu za natolik dokonalé a disponující tolika účinnými demokratickými mechanismy, že v těchto okolnostech vnímají občanskou neposlušnost jako nežádoucí.
a jde o větu z odkazu :http://cs.wikipedia.org/wiki/Ob%C4%8Dansk%C3%A1_neposlu%C5%A1nost

Je samozřejmně logické, že preziden klaus považuje občanskou neposlušnost za nežádoucí,a že tento systém za dokonalý...každý ovšem není prezident a dokud nebudem, budem považovat tento systém za nežádoucí....někteří z nás snad i po té, co se prezidentem stane

212340

07.03.2010 21:11

Cigarety a farizejstvo

RE: Rituál

OP 188.?.?.?

Díky! Ušetřil jste mi čas při prohrabávání se balastem.

214314

22.03.2010 23:59

Mnoho povyku pro nic

Kdyby třeba ve vedení v čezu byli samí ....růžový

Vladimír Bílý 188.?.?.?

Kdyby třeba ve vedení v čezu byli samí ....růžový, možná, že by to i prošlo bez zbytečných dalších komentářů.. Taky státní či polostátní instituce....ovšem neprodukují ztrátu ale zisk...ale jde jen o čísla.Dráhy většinu lidí nedonutí jeti předraženým vlakem, kupte si ale elektriku jinde...od jiného výrobce.
Ztráta či zisk,jde jen o mediální tvář.Obě organizace nás stejně okrádají...Jedna tím,že nám předražuje elektriku
( a proto je v plusu) a jedna tak, že předražuje dopravu (ale je ztrátová) a dotujeme jejich činnost nepřímo z našich daní....
Růžovej sem,divnej tam...ten,kdo zachrání tento systém,aby se nezhroutil může mít i rohy a ocas....pokud mu to k něčemu bude platný...myslim, že ani žlutej kroužek vzášející se komukoli nad lebkou by neměl šanci...ale třeba se pletu
[smích] [smích] [smích] [smích] [smích]

215661

03.04.2010 17:50

Byl Topolánkův pád součástí volební strategie ODS?

Čas ukáže

Jaroslav Steiden 188.?.?.?

Co když je vše sprosté zcela prosté?
Napovím – v kraji kde vládne tetička závist se nechodí na lepší za odměnu.

Více zde:
http://blogy.nenasili.cz/cs/cendasj/468_cas-ukaze

[zmaten] [zmaten] [zmaten]

216330

10.04.2010 07:34

Smutný konec Mirka Topolánka

pohadka pro dospele?

fohat 188.?.?.?

prezident repubiiky Karel Gott,ministri-Jan Keller,Erazim Kohak,Cyril Hoschl,jan Zakopcanik,Vaclav Cilek.Rozpusteni ministerstev na tri.Vystup z Eu a vstup do Efta.Zrusit zastupitelskou demokracii a zavest primou.

216788

17.05.2010 12:46

Zabte bílé!

RE: .

Filip Svoboda 188.?.?.?

Nemáte pravdu. V JAR v oblasti kolem Johanesburgu nežili žádní černoši. Búrové tam přišli v 19.století do prázdné země. Černošské kmeny žily akorát v jižní části jižní Afriky (Nataal atp). Téměř 100% černošských obyvatel RJA jsou potomci imigrantů - část přišla za prací už od 19.století, část ve 20. stol. díky tomu, že v RJA byla mnohem větší životní úroveň než v okolních zemích.

Kromě toho platí, že bílí obyvatelé, jakkoliv se nechovali vůči černochům nejvhodněji (v době apartheidu), tak celou zemi ekonomicky a kulturně povznesli. Až do 80.let byla RJA nejbohatší evropskou zemí. Černoši za apartheidu se měli mnohem lépe než nyní. Předání moci černochům v r.94 znamenalo, že se prosperita obrátila v chudobu, hlad a kriminalitu.

219508

08.06.2010 21:04

USA-Izrael: Konvoj s pomocí do Gazy odhalil skutečnou „osu zla“, které svět čelí

RE: všechny arabáče poslat k Alláhovi

Alláh 188.?.?.?

pravda pravda, co jsou však jeho obdivovatelé oproti obdivovatelům Stalina [chechtot]

221538

21.06.2010 10:38

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

HHBB 188.?.?.?

Například díky KC máme dechovku a cimbálovku, trampské a staropražské odrhovačky, nebo kočka leze dírou a pivo. Také máme zvyk pálení čarodějnic a exekuce (obyčej hlavně z doby pobělohorské). Nebo lidové kroje a veselice (vznikly z ornátů a přijímání), dívčí gymnastika (tradice z dob dokazování neviny), mariánská zjevení (zjevuje se pro jistotu v posvátných hájích a na posvátných kopcích žreců a druidů), svatí u studánek (víly tam nikdy nebyly) a tradici svatovítskou si naši předkové přinesli ze svých cest po Sicílii, když ještě jako pohani smažili křesťany ve voleji (neplést si s hlavním slovanským božstvem Svantovitem). Pěkná tradice je sv. Ludmila, která konvertovala k římskému ritu když ji škrtili… Nebo velikonoce - lidová veselice na počest popravy ukřižováním (neplést si se svátky jara) a malovaná vejce si naši předkové přinesli z cest po Sinaji. No a kapr se zabíjí na počest zesnulých papežů, připomínajíc si tak rybu v leže. Dnes můžeme v barokním kostelíku zahlédnou i vánoční stromečky, což je pěkná tradice z dob, kdy naši předkové ještě běhali nazí po lese, neuměli mluvit, jedli nohama a zdobili stromy a právě tento pěkný zvyk se "díky KC" podařilo dochovat.
(a jistě by se našlo mnoho dalších.... [mrknutí jedním okem] )

222452

21.06.2010 11:24

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Takových spolků je povícero a jezoviti by si sotva pod sebou řezali větev

HHBB 188.?.?.?

Moc odkazů nemám, internet je informační chaos, odkazy pak bývají smysluplné jen v konkrétních souvislostech, a když mi dávají smysl v kontextu nějakého celkového obrazu.
K těm bodům.
V tom vakuu teď už jsme a čas můžeme ušetřit, když místo hledání „viníků“ začneme hledat hlavně řešení. A to jsou konkrétní představy toho, co „má být“. Vědět „co nechci“ bohužel nestačí. Mám občas nepříjemný pocit, že na jednoho přičinlivého připadá tisíce „ukřivděných“. Právě tato stádovitost je největší slabinou stáda ukřivděnců a největší silou těch několika, co realizují plány. Je tu obrovské stádo vyplašených a doufajících, kteří se chytnou prvního schopného „pastýře“, vůdce, generalissima, mesiáše nebo aspoň plnýho regálu.

Bumbrlíka dáví právě některé reformační síly, v nichž spatřoval odpůrce, neboť mu neumožňoval plně rozvíjet hru na honbu „dobra za zlem“. Jenže dnes, jako i jindy, se tyto síly setkávají na jedné lodi, když nakonec dochází pouze k výměně pozic v pyramidě.
A to jsou právě ty mezery, když se krabice hejbou, a kdy je šance do toho promluvit „trochu jinak“ daleko vyšší. Ale to nesmírně závisí na úrovni „ukřivděnců“, kdy každý je postaven v určitý moment do bodu „sám za sebe“ a v tom se právě může spolehnout jen a jen na sebe. Pak se může i společenství jako celek posunout o řád výše. Informace je tu jakási jednotka, se kterou musím nakládat velmi opatrně, protože to, co se z toho poskládá, jsem nakonec jako výsledek já sám.

222453

21.06.2010 14:48

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

HHBB 188.?.?.?

Tak Filipe, úplně základní úvod do problematiky lze pochytit pár řádky zde.


Vložený obrázek
Pavelič s františkány

Vložený obrázek
Pavelič s římskými biskupy

Vložený obrázek
Pavelič s římským klérem

Vložený obrázek
Pavelič s arcibiskupem

Vložený obrázek
Pavelič s Hitlerem

Vložený obrázek
Pavelič s Ribentropem

Některé dobové souvislosti:
Vložený obrázek
Uvítání Konráda von Preysinga, papežova vyslance, v biskupském úřadě v Berlíně (1935)

Vložený obrázek
Němečtí křesťané

Souvislosti s dneškem:
Vyslancem paveličova režimu ve Vatikánu byl Erwin Lobkowicz.
Zielencovu kancelář vedl Lobkovic (vstup do EU a NATO)
A tady se nám určité zájmy setkávají i dnes. TOP09 a Lobkovic
Vložený obrázek

Počátky problému Jugoslávie lze vysledovat tisíc let dozadu, kdy probíhala intenzivní latinizace v Dalmácii a pronásledování pravoslaví. Prakticky jedno etnikum (Chorvati - Srbové) tak bylo rozděleno nábožensky s následky až do dneška.

222462

19.10.2010 09:53

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

HHBB 188.?.?.?

Ale ta včelička může mít skutečně naprosto stejnou moc. Jenom se vzdává možnosti ji sebrat a zužitkovat. Většinu svých sil věnuje na sbírání medu pro někoho druhého. Když tak na to koukám, tak se nabízí otázka, co se včelařem, který včelky korumpuje jejich vlastním medem a dělá včelkám boží voko [mrknutí jedním okem]. Pokud by si včelka byla schopna uvědomit včelaře, stejně to nic nemění na její situaci, dokud nebude schopna měnit své zvyky. Tedy jestli v sobě včelka od kasy v lídlu objeví tuto schopnost, klidně vyšachuje včelaře. Když už jsme u těch přirovnání, tak bez určitých zásadních předpokladů, podvýživou trpícím včelkám, nějaké včelí referendum od ignorantského včelaře stejně nepomůže. Vždyť nakonec v dluzích se topí i Švýcaři i se svým referendováním, akorát na rozdíl od nás, nebudou muset bránit svoje rodiny holejma rukama, když by bylo nejhůř, a to má nakonec větší váhu, než tisíce referend…
Ještě k tomu, co psal jenda…
Když někdo hledá viníka své mizérie, obvykle proto, že s ním chce zamést, proto tenkrát zněla otázka, co si od toho šmírování a slídění po těch „voldemr…“ slibujete. Zbytek si chlapci již dotvořili. Nehledě na to, že tu roli judaismu stále přeceňujete. Je to jen jedna složka celého komplexu pravidel, jak zpracovávat lidské chování a zdaleka ne nejstarší. Když byl formován ve svých základech, tak dávno existovala ucelená nauka, ze které vychází prakticky veškerá světová náboženství a nejen to, mnoho dalších učení, které se do povědomí západu začaly dostávat relativně nedávno. Vždyť nakonec s velkou pravděpodobností vůbec nejstarší části bible jsou přepisem záznamů v klínovém písmu, a to se používalo mnohem severněji, než byla nějaká Judea věčně se svářící s Izraelem, přičemž obě tyto království byly součástí impéria.
Internet bych také v jistém směru nepřeceňoval. Informace je základní stavební složkou existence. Staví, ale i boří. Je úplně jedno, kolik je jí k dispozici, protože je jí vždy a všude nadbytek, je totiž ve všem. Když někdo po ní cítí hlad, může se jí klidně cpát a přecpávat a klidně i díky internetu. A stejně jako z jídla, tak i z tohoto se může dělat pěkně zle, pokud s tím neumíme zacházet. Přitom na léčbu mnoha chorob často stačí aspoň chvíli vytrávit. [smích]

230224

12.01.2011 19:39

Kritická analýza trhu a ekonomické krize

RE: teda, to je shrnutí

188.?.?.?

Dobrý nápad, tak se združujte. Sestry vám to vysvětlí po svém.

235921

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 758,58 Kč
1 unce stříbra
481,67 Kč
Bitcoin
405 834,69 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?