Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 1 jméno: anti-anti.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.01.2010 20:23

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

Obama dělá dobře

anti-anti 85.?.?.?

Nedivím se, že Obama raději investuje do války v Iráku než do NASA, které by opět zopakovalo svůj podvod s Měsícem. Na Měsíc se nelze dostat s běžným raketovým motorem, protože jejich výkon na to nestačí. Se současnými raketami jsme schopni dostat člověka od země do vzdálenosti jako je mezi Prahou a Bratislavou. Je nesmyslné dávat peníze do něčeho co je evidentně technicky nemožné, nehledě na to, že i kdyby jsme požadované raketové motory měli nic to neřeší problém s radiací. Přece nemá cenu živit podvodníky z NASA. Stejně by se pak provalilo, že na Měsíci nebyli nebo by museli jako náklad tahat rekvizity z výprav Apolla.

211051

30.01.2010 23:58

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: Raději zůstat na Zemi. Nohama na zemi.

anti-anti 85.?.?.?

Hlavně, že tu pod tímto článkem někteří tvrdí, že Američané nebyli na Měsíci, (nebo byli ale dělali tam něco moc tajného a pokud byl proveden na bazi raketovych technologii něco o Měsíci tají). Pak se někdo má divit, že USA nechce dávat peníze na cesty na Měsíc. Z cest na Měsíc nemůže být ekonomický zisk ani při započtení všech možných výdělků z těžby nebo kosmické turistiky. Zisk může být v překonávání obtíží a vyzkoušení neozkoušených nových technologií.

211074

31.01.2010 12:57

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Naprosto nesouhlasím. Citlivá data ohledně Měsíce neexistují. Apollo bylo nákladné a nemělo vojenský charakter. Proto bylo ukončeno. Komunikaci Apolla a řídícího střediska mohly radioamatéři odposlouchávat. Že se na Měsíc nelétá a je málo zmapovaný nic nemění na tom, že za vším vidíte spiknutí a pokud by byly peníze, mimozemšťané by nebránili v přistání na Měsíci. Tak jako tak NASA najala člověka, který měl za úkol odpovídat na otázky ohledně spiknutí a podobně, ale po kritice, že je placen z NASA, aby chránil její podvody ho vyhodili.

Prostě půlka Zvědavců bude tvrdit i přes fotografie míst přistání Apolla pořízené družicí NASA, že tam lidé nebyli a druhá půlka bude tvrdit, že na Měsíci jsou mimozemšťané (nebo artefakty pradávných civilizací). A díky nim nechtějí vlády, aby člověk přistával na Měsíci, protože by vznikla panika.

Stejně tak to na Zvědavci chodí i s jinými tématy. (9/11, terorismus, války USA, Izrael/Palestina, holocaust a jiné)

Ostatně Ruská kosmická agentura již jistou dobu dává najevo, že je schopno zdravému člověku za částku přibližně 2,5 miliardy korun (možná nyní méně) zařídit oblet Měsíce. A NASA si konečně vyfotila přistávací místa Apolla. (o kterých ale můžete tvrdit, že to jsou jednoduché fotomontáže z dílny NASA!)

211098

31.01.2010 18:30

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

A zase spiknutí! Vakcíny se nakoupili zbytečně tak se je snaží udat. Ale mimozemštšťany na Měsíci dokazovat nechcete stejně jako cenzuru v oblasti radioastronomie. Doháje jak chcete zjistit zda se vám výsledky vědy tají, když vědu financují vlády a vy nemáte potřebné vybavení ani znalosti, aby jste něco více než to co vám někdo jiný pověsí na internetové stránky před nos ověřili. Rádiový šum převedený do slyšitelné podoby s můžete stáhnout, ale mimozemšťany v něm nenajdete.

211110

02.02.2010 21:52

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Nemá, ale po krátkém hledání na serveru http://www.google.com lze zjistit, že se jedná o nepříliš prozkoumaný jev na Měsíci pozorovatelný ze Země. Pravděpodobně se jedná o uvolnění nějakých plynů z měsíční horniny.
V případě hledání TLP, naleznete zmínku o Měsíci až na 53 místě, ale to není také žádné spiknutí ani cenzura. Prostě jen ne vše máte před nosem a co vám google najde může být výmysl plný spekulací o mimozemšťanech.

211273

03.02.2010 12:12

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Mužíčci s tykadli odpalují na Měsíci nálože. Dobré vysvětlení. Že se jedná o málo prozkoumaný jev neznamenamená, že se nepozoruje už téměř 1500 let, a že současní astronomové na tento úkaz nemohou mít vlastní a rozhodně kvalifikovanější názor než ten Váš.

S vašim přístepem k hypotéze by jste o všem co vidíte, slyšíte nebo vnímáte musel říci, že je spekulace a vše co jste zjistil je hypotéza. A Vaše srovnání úniku plynů na Marsu a Měsíci je trochu vedle díky odlišnému složení. Každopádně tyto jevy nemusí vždy být záblesky a také nemusí být jasnější než povrch Měsíce.

211351

03.02.2010 18:23

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Heh. Hypotéza o mužíčcích odpalujících nálože již 1500 let bohužel není ve hře.

211367

03.02.2010 22:22

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: A kdo tam asi sedí?

anti-anti 85.?.?.?

Nic není moje hypotéza. Nepřipisujte mi hypotézy, Vy jste vyjádřil bezvýhradný souhlas s příspěvkem, že se nám na Měsíci něco tají. A stejně tak k není k přesnému výpočtu obvodu Země potřeba satelit ani žádná moderní technologie. A Eratosthenés věřím nestanovil, ale spočítal obvod Země. Hypotéza není nepřesný výpočet ani špatný nebo správný výklad nějaké skutečnosti.

http://www.osel.cz/index.php?clanek=1554

Ať chcete nebo ne, všichni budou brát vážně hypotézy studovaného astronoma a ne ty Vaše. Současně také se ví, že posádky Apolla tyto jevy viděly.

Co o tom víme je, že občas Měsíc na oblasti o velikosti až stovek kilometrů změní jas na dobu od několika sekund po několika hodin. Ještě nějaký komentář do filosofie, historie, ufologie či geologie? Popravdě řečeno příliš se neví co to způsobuje, ale to nemění nic na tom, že opuštěné světélkující základny na Měsíci nejsou. Vy ale budete hledat neshodu a tvrdit, že když se učenci nemůžou dohodnout mezi několika dalšími možnými vysvětleními, tak to může být ve hře i to Vaše hypotéza.

Bohužel nemůže, stejně jako není pravdivé tvrzení o Tunguzském meteoritu a úprku zvířat z oblasti a změny zvláštní směru meteoritu. O Tunguzské události víme, že byla zkoumána více než deset let po té události. Z čeho chcete usuzovat úprk zvěře? Proč vás nepodivuje, že nikdo v té pustině nezemřel. Na tohle můžete navázat celou legendu, Českou televizi s Detektorem můžete použít jako seriózní zdroj. !!! (Ne, s Detektorem utrpěla ČT pěknou ostudu za vysílání děsných nesmyslů)

211383

18.02.2010 13:52

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?

anti-anti 85.?.?.?

Vláda by měla na základě 1. článku ústavy vyhlásit stanné právo a pozavírat bez soudu všechny rasisty s cílem porušovat články ústavy 5, 6 a 9, dále porušovat Listinu základních práv a svobod, tedy i článek 3. Máte jediné štěsté, že stanné právo už Vám, co chcete porušovat ústavu, zrušil Havel.

212872

18.02.2010 18:33

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?

anti-anti 85.?.?.?

To se mají nechat ti, co chtějí odhlasovat nedemokratické zákony, na pokoji?

Všichni ví, že užívají stejný plagát jako nacistická strana NSDAP, že strana jsou proti imigrantům, cizincům, židům, cikánům a chtějí značkovat národnosti v občanských průkazech. Rozhodnutí soudu stejně rasistické občany, jak Erik Sedláček nevymění a jemu podobní budou na nacisty navazouvat v prohlášeních jako "Holocaust nebyl, ale bude" a budou zneužívat svobody poskytované demokracií ke svým nedemokratickým cílům.

212901

18.02.2010 18:49

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Chápete o co jde?

anti-anti 85.?.?.?

O nacistické symboly ani německou hudbu soudu nešlo.

"To, že máte v logu ozubené kolo, nic neznamená. My jsme opravdu nerozhodovali o používání konkrétních slov, či symbolů, ale o protiústavnosti a narušování veřejného pořádku," upozornil soudce.


Poslouchat kvalitní německou hudbu není zakázáno ani v Německu, ale strana chce navazovat na něco, co v Evropě a ani nikde jinde na světě nemá pokračovat.

212905

21.03.2010 23:01

Počet vězňů v USA se snížil – ale pouze ve snaze ušetřit

RE: Asi se lidem stýská

anti-anti 85.?.?.?

Snižuje nějak hodnotu příspěvku to, že je posílán z USA?
Mám názor, že se snažíte psát příspěvky, které se líbí zdejším předpatitelům, s výrazně odlišným než většinovým pohledem na svět.
Jestli se vám nelíbí, zablokujte možnost pro neplatící uživatele Zvědavce přispívat do diskuze. V 10 příspěvcích pro neplatící se stejně nedá diskutovat a platit za něco s čím bytostně nesouhlasím nehodlám. Zamyslete se nad tím zda alternativní teorie o spiknutí uveřejňované na Zvědavci jsou pravdivé. Nehodlám stejně jako 400 dalších lidí zde za zprávy o spiknutí Americké vlády 9/11, vojensko průmyslovém komplexu nebo Israeli a Židech. Popravdě nechci Vám platit ani za jiné informace, je sice hezké, že máte web naprosto bez reklam, ale nemáte mou důvěru. Nemám důvěru v informace, které zde předáváte a které je každý schopný si nalézt na internetovém vyhledávači a přeložit, nejsem si jist jestli se s články ztotožňujete a věříte jim nebo ne. Nevím ani zda články, na které zde odkazujete jsou pravdivé, a abych jim mohl věřit si musím informace v nich ověřit.

215569

21.03.2010 23:36

Počet vězňů v USA se snížil – ale pouze ve snaze ušetřit

RE: Asi se lidem stýská

anti-anti 85.?.?.?

Mě ani nevadí, že překladatel nevěděl, že zloděj sýra je vrah. Mě vadí přístup k informacím a ke světu, který je zde prezentován. Proč zrovna vlastník tohoto serveru napadá anonymního uživatele tím, že mu zveřejní IP adresu a snaží se podlomit věrohodnost jeho příspěvku diskreditací autora na základě umístění jeho IP adresy v USA?
Stejně tak si nemyslím, že články jsou myšleny jako zamyšlení a nejsou prezentovány jako dogma. Články jsou jen často v hrubém rozporu co nám prezentují mainsteamová média. Pokud se něco napíše má za tím autor stát a obhajovat to co napsal a ne tvrdit, že je to napsáno formou zamyšlení. Nad informacemi z mainstreamových médií se můžete také zamyslet, i česká maistreamová média se tu a tam dotknou témat, která zajímají Zvědavce.

Zvědavec možná šetří čas pří hledání článků, ale já Zvědavci a jeho výběru zdrojů nedůvěřuji. Nechci aby, hledal další články o řízené demolici WTC pro ty, který o WTC nic nevědí a teorii řízené demolice věří.

215572

22.03.2010 09:06

Počet vězňů v USA se snížil – ale pouze ve snaze ušetřit

RE: Lidem se nestýská

anti-anti 85.?.?.?

Proč po mě chcete abych vlastní úvahou doložil proč se zřítilo WTC7? Proč vy nedoložíte vlastní věrohodnou úvahou opak? To vám stačí Richard Gage a desítky dalších nudných "dokumentárních" filmů, které tu někteří předkládáte jako dogma, a které předkládáte jako důkaz svých tvrzení. Každý si může zjistit, proč se zřítilo WTC7 a za popírání oficiální teorie WTC vám vězení nehrozí, i když je to lež.

Můžu tvrdit, že WTC7 a předložit Vám videa, že trosky věží WTC zasáhly WTC7, vy však můžete tvrdit, že nedostatečně. Můžu uvažovat o tom proč bylo konspirační teoretici sledují myšlenku, že WTC7 se zřítilo zničeho nic a proč konspirační teoretici se nyní soustředí nejvíce na nejvzdálenější budovu od věží WTC, která spadla.

Nemám zájem, ani čas. Kdo si chce najít pravdivé informace, najde si je jinde a zdarma. Vy si platíte za informace tohoto typu já ne.

215594

02.04.2010 23:23

Rodiče Corriové žalují Izrael u izraelského soudu

RE: Objevili nás kybernetovi vojáci pro Izrael

anti-anti 85.?.?.?

Proč nezveřejňujete IP adresy automaticky, když je na požádání nebo za špatný názor a neplacení přeloženého článku zveřejníte? Spoustu lidí nezajímá, že tito lidé jsou z USA nebo Izraele.

Děláte ze Zvědavců hlupáky. Překládáte jim veřejně dostupný materiál a diskutovat o článku na téma Židé, bezskurupulózní vrazy, lze i bez článku.

Buďte si klidně indiskrétní a zveřejněte jim IP adresy a také moji, však také jste se radoval z návštěvnosti, kterou ti způsobila židovská média, soudy a nesmyslný blogový příspěvek na iDnes na který jste reagoval. Zcela jistě nebude vadit zveřejnění IP adresy, pokud by jim to vadilo, užily by open proxy.

Vojáci Izreale tvrdí, že to co se stalo byla nehoda a posádka nemohla vidět před stroj, ale život to nikomu nevrátí.

Opravdu si myslíte, že kdo zastává názor, že to byla nehoda je placený sionistický agent?

216260

04.04.2010 00:51

Maďarská naděje má jméno Jobbik

Jobbik a Zvědavec

anti-anti 85.?.?.?

Super, další jako by informativní článek, který je jen překlad oficiálního vyjádření fašistické strany (politické strany směřující k totalitě) v Maďarsku. Autor v komentáři přiznává, že o Jobbiku téměř nic neví, ale nacionální strany jsou označovány za humus. U strany, která je proti cikánům a Židům a má vlastní polovojenskou ochranku, je toho příliš mnoho podobného s nacismem, aby s tím mohla sympatizovat média a je to HUMUS. A to, že strana o sobě netvrdí, že je fašististická a antisemitistická neznamená, že to není pravda.

Když má vydavatel a majitel webu nějaký názor, ať ho napíše, pokud názor nemá a neví o Jobbiku nic ať nic tak ať o Jobbiku nepíše vůbec. Jediné co tímto článkem s komentářem, že o Jobbiku nic neví je, že se mu sem slézají otevření nacisti a antisemité. To, že nyní napíše do diskuze, že s Jobbikem nesouhlasí je něco v naprostém kontrastu s tím co je napsáno v poznámce editora.

Když se tento HUMUS se sám označuje za nacionální a vlastenecký, tak to neznamená, že vlastenectví zahrnuje negativní vlastnosti reprezentované nacismem, fašismem, rasismem nebo homofobií. (Dovolil bych si tvrdit, že editor používá logický klam když z jednoho pravdivého tvrzení se snaží obrácením implikace vyvozovat opačné tvrzení.)

Naše demokracie zakazuje Ústavou (tedy nejvyšším zákonem) pošlapávat lidská práva a zrušit změnit demokratické uspořádání státu. To se snaží Jobbik změnit a myslím si, že to všem musí být jasné. (Tím tvrdím, že demokracii neznamená vládu lůzy a vaše podivení nad tím, že má být respektována vůle lidí, kteří chtějí porušovat Ústavu je nesmyslná.)

Pokud by většina lidí v ČR odhlasovala vyjímku z lidských práv pro Vaši popravu za obtěžování čtenářů na Internetu a přepubliková bludů a nesmyslů a byla by to skutečně vůle lidu, bylo by to demokratické? Zcela jistě ne a stejně tak není demokratická strana Jobbik, i kdyby ji volili všichni občané Maďarska.

216356

04.04.2010 10:42

Maďarská naděje má jméno Jobbik

RE: Jobbik a Zvědavec

anti-anti 85.?.?.?

Vy nechápete demokracii. Máme Ústavu a na ní stojí demokracie. Pokud by si lid mohl odhlasovat nedemokratické zákony, nebyla by to demokracie.
Stejně tak nemáchápete svobodu projevu, která neznamená, že můžete šířit myšlenky poškozující základní práva a svobody jiných lidí.

Naše demokracie má možná své problémy, ale rozhodně naděje nemá jméno fašismus.

216377

Měli američtí Židé nějakou povinnost dodávat potravinovou pomoc a balíčky do koncentračních táborů v rukou nepřítele se kterým bojovali? Neměli! A to, že se nesměli dodávat potraviny Němci diskriminovaným Židům, bylo v pořádku.

Jediná chyba USA bylo, že nebombardovaly Osvětim s vysvětlením, že si nemohou dovolit plýtvat munici na civilní cíle.

Bleju z článku. Židům se za druhé světové války stala křivda, ale jedinné co bylo správné a mělo USA udělat a neudělalo bylo vyslat pět bombardérů směrem k železničním tratím v Polsku. Stephen Wise jako Američan nemohl ohrozit svůj stát tím, že by podporoval nacisty v jejich diskriminování Židů posíláním balíčků. Jaký vztah měl Kestenbaum k Wisovi nevím, ale článek píše o nejpádnějších důkazech o Wiseových proradných činech, které jsou autorskou licencí tvůrce článku a ne citace nějakého aktéra. Efrajim Kestenbaum měl důvod kritizovat Wise za jeho politiku, ale autor článku nemá proč psát o proradných činech. Wise dělal to co mohlo být pro Američany správné, ale nebyla to pomoc Židům v nacistickém Německu.

Že teď píšete články žida o tom jak jiný žid udělal málo pro pomoc dalších židů je příznačné pro závěr, ke kterému tímto článkem chcete dojít a podsunout čtenáři. Jaký ten závěr se snaží článku podsunout všichni vidí po přečtení článku.

219043

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?