Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, hooloovoo.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.12.2009 09:29

Pozvánka na hlavní líčení

Tohle se sem hodí

90.?.?.?

Vložený obrázek

206556

06.02.2010 23:05

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

RE: No..

hooloovoo 90.?.?.?

Souhlasím s tím, že provozovat server na profesionální úrovni stojí spoustu úsilí a času a že není v silách jednotlivce táhnout jeho provoz z vlastního, ale vy, pane Mašku, jste, podle mého skromného názoru, zas opačný extrém. Váš Osud bych si dnes nepředplatil už z principu, protože jste tak trošku nenasyta. Lidem se snažíte vsugerovat, jak musíte všechny ty informace draze platit a co to stojí peněz. Už ani statisíce měsíčně na to, podle vás, nestačí. Až na to, že informace, které lze získat u vás, lze získat na hromadě zahraničních serverů a zdarma. Neříkám, že vám nepatří odměna za to, že zajistíte překlad článků, pouze mám pocit, že se snažíte prezentovat jako někdo, kdo hledá pravdu a snaží se o spravedlivý svět pro všechny bytosti, ale ve skutečnosti jste se rozhodl především rychle zbohatnout. OK, váš byznys, nemám do toho co kecat. Jenom, že se tím dost odkopáváte a jakkoli by se mohlo zdát, že máte zájem především na hledání pravdy, skutečnost bude asi malinko jiná. Nejste tak trošku jako ONI? Hodilo by se taky připomenout jedno staré pořekadlo, že kdo chce moc, nemá nic. Mimochodem, jak to tedy vlastně ve skutečnosti bylo s tím nevěstincem?

211787

07.02.2010 09:15

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

RE: No..

hooloovoo 90.?.?.?

Nezávidím vám. Jenom mám pocit, že propadáte materialismu, což je jaksi v kolizi s tím, jak svou práci prezentujete - jako duchovně zaměřený web. Abyste se nakonec nestal tím, proti čemu bojujete.

211827

09.02.2010 16:15

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

nápad

hooloovoo 90.?.?.?

Vážený pane Stworo, také podle mého názoru by informace na internetu měly být i nadále zdarma. Internet jako médium, kde má každý možnost zdarma šířit své myšlenky a informace, pro které nebylo, není a nebude místo v oficiálních a korporátních mediích a které by neměly zmizet v "paměťové díře". Internet jako médium, kde má každý možnost si tyto informace zdarma najít. Tak jak byl, doufám, internet v počátcích zamýšlen. Jak ale sehnat potřebné prostředky na projekt, který se snaží tyto informace shraňovat a předávat dál? Sponzorství by byl ideální způsob, ale nefunguje. Lidé příjdou, přečtou, někdy poděkují a zas odejdou, aniž by něco hodili do klobouku, protože na internetu takový jednoduchý klobouk prostě není.

Prodávat něco, na si nelze sáhnout a co si nelze odnést domů, to jde dost těžko. Lidé musí mít opravdu dobrý důvod koupit. Je to jako kdyby po nich někdo chtěl, aby platili za pohled na západ Slunce. Přitom takový pohled má mnohem větší cenu, než třeba časopis. Ale za ten časopis zaplatí, za pohled na zapadající Slunce ne. Protože časopis si mohou odnést domů, kde si v něm mohou listovat, číst, a kromě toho, dá se s ním dělat spousta dalších věcí.

Co ale předplatitelům nabídnout něco navíc? Co jim za jejich příspěvek dát zmíněný časopis? Něco, na co si budou moci sáhnout, co budou moci odnést k přátelům, nechat přečíst známým, vzít si někam? Z nejdůležitějších a nadčasových článků sestavit (třeba každé dva měsíce nebo čtvrtletně) neprodejnou publikaci - časopis, noviny?

Celé by se to muselo propočítat, ale věřím, že by to mohlo fungovat a být ekonomicky životaschopné.
Nejsem si však jist, jak složité by bylo u převzatých materiálů zajistit autorská práva a souhlas s otištěním. Přestože by publikace byla zdarma.

212065

10.02.2010 11:12

Práce v Holandsku

Meet your meat

90.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=VIjanhKqVC4

212138

06.03.2010 17:46

Cigarety a farizejstvo

Taky jsem kouřil

90.?.?.?

Přestat kouřit se dá a nejsou potřeba ani žádné podpůrné výrobky jako nikotinové žvýkačky a kdoví co ještě. Všechno je to v hlavě. Když opravdu chceme a vezmem si to do hlavy, tak to dokážeme.
Stačí se 1/ pořádně naštvat, 2/ opravdu chtít a 3/ být nekompromisní.
1/
Naštvat se lze v souvislosti s cigaretama na hodně věcí, uvědomte si, že cigarety jsou zlo. Člověka připravují o zdraví, často je člověku zle, zvlášť v kombinaci s alkoholem. S vyuzenými plícemi je problém i doběhnout tramvaj.
Kouřením podporujete korporace, všiměte si, kdo tyto korporace vlastní a co s penězi od vás dělají. Chcete je podporovat a nebo bojkotovat? Chcete každý den strávit hodinu svého drahocenného času prací pro ně? Udělejte něco pro sebe, pro své tělo a tím nakonec i pro své blízké. Uvědomte si, že jako kuřák jste otrokem tabákových koncernů, a dokud se své závislosti nezbavíte, otrokem zůstanete. Korporacím jde o vaše peníze. Spočítejte si, kolik jim ročně odevzdáte za něco, bez čeho se lze snadno obejít. Stačí se opravdu naštvat. Každým rokem!!! vám na účtu přibyde zhruba 25000 Kč! jenom tím, že prostě přestanete kupovat cigarety. Co si pořídíte za těch 25000 Kč ročně? Jste otrokem celý měsíc v roce zcela zbytečně!
2/
Uvědomte si, co opravdu chcete. Kafe a cigára jsou jenom vášeň, nic víc. Lze ji nahradit jinou vášní, ideálně třeba pohybem na čerstvém vzduchu, protože pohyb je protipólem k cigaretě a změna v návycích se brzy projeví na vaší kondici. Když přestane vzkvétat kuřácká vášeň, začne prospívat tělo. Chtějte opravit chyby a nedostatky ve svém životě a svém životním stylu. Chtějte se osvobodit z této pasti.
3/
Nepolevujte. Nikdy. Nikdy si neříkejte, tak dneska, výjmečně, jednu cigaretku s kamarádama jako za starých časů. Kamarádi vám budou nabízet ze své krabičky sváteční cigaretu. Ve vztahu k ke zlu buďte nekompromisní. Je to boj, váš boj, berte to osobně. Uvědomte si, co všechno ztrácíte kvůli tomu prchavýmu pocitu pohodičky u cigárka. Časem, po létech, už budete nekouření považovat za samozřejmé, vůbec vás ani nenapadne dát si jednu sváteční. Do té chvíle budete svádět stále nové a nové souboje s chutí na cigaretu, ty však bude, s postupujícím časem, potřeba svádět stále méně často. Jde to. Ale musí se opravdu chtít.

214226

25.03.2010 22:22

Krást je OK

RE: hm

90.?.?.?

Ale vždyť je to úplně jedno, jestli je Žalud a spol buzna nebo ne. Jde o to, že rozkrást tuto zemi do posledního haléře a nacpat národní bohatství cizákům je ok, tunelovat ze státního rozpočtu miliardy všema možnejma i nemožnejma způsobama je taky ok, zkorumpovaný jsou do posledního kreténa, ale to všechno je ok. Jakmile ale někdo řekne, že se kvůli buznám bojí ohnout pro tužku nebo že žid uhne, tak jde z kola ven. To už ani není k pláči, to je jenom k smíchu, protože tím se ukazuje, že žijeme a účinkujeme v komedii.

215827

27.03.2010 17:28

O jedné knize

Nekrytý šek je americký smysl pro humor

90.?.?.?

V roce Nikola Tesla 1884 odjel do Spojených Států, kde dostal práci u Thomase Edisona.
Navrhl Edisonovi, že zvýší účinnost jeho dynam alespoň o 20%. Edison mu nabídl odměnu 50 000 $.
Po několika měsících tvrdé práce zvýšil účinnost všech dynam o 26% - 31% a navíc snížil výrobní náklady.
Když pak Edisonovi připomněl slíbenou částku, Edison se mu jen vysmál, že stále ještě nerozumí americkému smyslu pro humor.

215882

30.04.2010 11:29

Inspirační foto

...

90.?.?.?

Slezte z toho lustru Rumsfelde, vidím vás...

218419

30.04.2010 19:37

Inspirační foto

lead(er)s

90.?.?.?

Pánové, já mám strach, aby se nám do sebe ty silonový vlákna nezašmodrchaly!

218462

Mám taky divnej pocit v břiše, že tu ropu pouštěj do oceánu schválně s cílem, vyvolat co největší ekologickou katastrofu s co nejfatálněšími následky. Což se jim pravděpodobně takto bohužel může podařit. Rozhodně to bude mít dlouhodobé důsledky na životní prostředí, na život v oceánech i navazujících ekosystémech.
Kdyby totiž opravdu byl zájem tryskající ropu zastavit, nevymýšleli by nesmysly jako náhradní vrty, odstřely jadernou náloží, ucpávání odpadky atd., ale soustředili se na odstranění závady ventilu, který tam skutečně fyzicky je a je údajně nefunkční. Případně, pokud by se ventil opravdu nepodařilo rozchodit, dalším řešením by mohlo být oddělení poškozeného potrubí a instalace dalšího ventilu. Celý mi to ale bohužel připadá jako záměr a zapadá to do šílených plánů zločinecké organizace Illuminati. Zdá se, že tito psychopati se nezastaví před ničím.

219745

25.05.2010 23:42

Ropná katastrofa v Zálivu: Hrozí katastrofa transatlantického znečištění

Zabije chamtivost, nenažranost, bezohlednost, ničemnost a sobectví planetu?

90.?.?.?

Vložený obrázek

220125

29.05.2010 13:46

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

90.?.?.?

Celý volby jsou k smíchu. Nic se nezmění. Běžte volit, nebo vyhrajou komunisti! Bububu, tak teď jste mě fakt k smrti vystrašili. Zvlášť, když jsou všechny strany stejný jako ta komunistická. Jenom jejich lži se sem tam v něčem liší. Všechny strany byly, jsou a budou ve své podstatě stejný. Je to fraška.

220527

24.06.2010 14:47

Deepwater Horizon – jak vypadá nejhorší varianta vývoje

RE: dojde na atom?

90.?.?.?

Napadlo vás pane bombardére, co by se stalo, kdyby došlo k destrukci dna jaderným výbuchem? Prolomení nebo propadnutí dna, vznik mnohem rozsáhlejších netěsností a otevření ropného ložiska tak, že by se ropa začla vylévat do oceánu? Obří nekontrolovatelnej únik, který už by nikdo nikdy neucpal. Postupné otrávení všech oceánů a moří. Konec. Za tyhle nápady, jak opravovat poškozené vrty jaderným výbuchem, by měli autory nacpat do kazajky dřív, než nenávratně zničej tuhle planetu.

222721

24.06.2010 15:13

Deepwater Horizon – jak vypadá nejhorší varianta vývoje

RE: dojde na atom?

90.?.?.?

Vás zajímá co to udělá s cenou ropy, potažmo cenou benzínu? Co jste zač? Jste z týhle planety? Až budete mít hlad, tak sníte svoji matku nebo až vám bude zima, nacpete ji do kamen? Jste tak slepý, že všechno přepočítáte na peníze a nevidíte ty fatální škody na planetě? Napadá mě slovo deprivant, vyložte si to jak chcete.

222723

16.07.2011 11:18

Rozhovor se stromem

Zrušte akci

90.?.?.?

Odvolejte dřevorubce. Začněte se už konečně řídit tím, co cítíte uvnitř a ne tím, co se vám honí hlavou. Nebo tu zas budete řvát jak želva, že jste nedomyslel, nechtěl a nevěděl. Vzpomeňte si na černou kočku. Tentokrát už svůj strom nebudete mít od koho odkoupit zpět.

248145

Káva pro Zvědavce

62

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 118 čtenářů částkou 21 845 korun, což je 62 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 0

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 2

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,24 Kč
Euro
25,36 Kč
Libra
30,05 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
15,23 Kč
Švýcarský frank
23,87 Kč
100 japonských jenů
21,12 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 383,33 Kč
1 unce stříbra
420,22 Kč
Bitcoin
202 548,42 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?