Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, cifix, Evropan, HHBB, insider, jelinek, Pastinak original.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.12.2009 13:55

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

A co koloidní stříbro

Evropan 188.?.?.?

Máme proti všem chřipkám osvědčený prostředek: AgKoloid. Je to prosté, stříbro zabijí viry.

206568

nejkriklavejsi jsou projevy negaci.Je tu spousta tichych a nenapadnych velmi pozitivnich aktivit.Ostatne predpoved E.Cayce k r. 2000 se oddaluje,prave diky tomu.

206935

07.02.2010 15:09

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

Pane Stwora...

188.?.?.?

Trosku sem to procetl a souhlasim ze platby by meli byt HODNE jednoduche...to je nejdulezitejsi..Mel byste to nakombinovat..SMS,paypal budou nutne a jeste bych pridal nejake moznosti..udelejte anketu..hlasovani...
co co Facebook??[smích]) uz ho mate?? ne ?? chyba...oslovte mlady lidi,oni jsou pristupny informacim,ale nevedi kde je hledat..
Udelal bych takovy previu o tom co je vlastne Zvedavec a nastinil jak si myslite, ze to vlastne v minulosti bylo a o co vam jde..taky by jste mel urcit cile s kterymi by se lidi vic ztotoznili..muzete taky vic spolupracovat s nejakou politickou stranou,delat petice a vic zverejnovat domaci skandaly,muzete jit do snemovny,vychytavat si politiky na ulici a klast jim otazky a pak ty videa dat na zvedavce..udelat z toho trochu šou a po pravde, cim vic budete znamej tim min si oni k vam budou moct dovolit..
Otazka je,..jste vy ten soumen co umi mluvit do televize??
...stacilo by jeden vystup v hlavnim case a videl byste jak by se navstevnost zvedla a jestli v tom nejste nejlepsi,zacnete s nekym spolupracovat..
Ono totiz hodne lidi o Zvedavci vubec nevi a vlastne se na nej bez doporuceni nijak dostat...
Takze pokud budete zpoplatnovat,musite zacit vic inzerovat a "vyrobit nejakej škandal..[smích])

211841

07.02.2010 20:01

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

Perfektni clanek...

Pastinak original 188.?.?.?

A uz se moc tesim az pouziju argument ze komunismus nebyl zlocinny,protoze nebyl nikdo za zlociny odsouzen...
Tem se budou panecku protacet panenky a sem opravdu zvedavej co mi odpovedi..
Minule sem takhle vynervoval znamyho co jim sebrali komunisti barak...
Bavili jsme se u jidla o Palestincich a on rikal, ze si tu zemi nezaslouzi kdyz si ji neumi uchranit a ja sem mu na to rekl ze je dobre ze jim tenkrat sebrali barak protoze se ukazalo, ze si ho neumej udrzet a tudiz si ho nezaslouzej...[smích])
Ten zachvat bych vam pral videt...)

211860

11.06.2010 12:03

Tonoucí v chaosu: Evropa v předvečer konference Bilderbergerů

RE: Satanova Synagoga

HHBB 188.?.?.?

Nedá se jinak, kam kouknu, tak tam je Žid. I jezuita Halík je Žid, což mě vlastně ani nepřekvapuje, neboť nakonec vše, co promluví česky, musí být tak nějak Žid (vztahuje se to i na psaní?). Nás spasí už jedině ánšlus a papež…(jestli zrovna není Žid)…
[chechtot]

221738

23.06.2010 09:09

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

188.?.?.?

Já jsem popsal jak funguje kapitál a ten jde proti přírodě. Příroda funguje díky samoregulačním mechanismům - co je potřeba to se udělá. Kapitál jede jinak - necháme vyrobit o co je zájem s co největším ziskem. Pokud není zájem tak ho vyrobíme taky. nevyrábí se potřebné věci pro život , ale haldy nekvalitního bordelu. Firmy co by chtěly kvalitně vyrábět si v kapitalismu mohou hodit rovnou provaz. např. nedávno zkrachovalá firma v čr na výrobu mlýnků na maso, které byly nesmrtelné. Prodávají se nyní levné (je jedno že zrovna z Číny)vyráběné s nesrovnatelně většími zisky, protože s mnohem menší životností.

222638

23.06.2010 09:28

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

188.?.?.?

jako řešení vidím konec výroby haldy nesmyslného zboží a začít vyrábět potřeby.
Nesmysl je např. nekonečný zbrojní arzenál. Když 10-100 atomovek zníčí svět, tak jich nemusí být na skladě tisíce!!! Podporuje se nesmyslný disain, nesmyslná reklama- v televizi v ní mají usměvavé ženy pořád krámy a pořád perou... Vyrábí se nekvalitně - vrtačka za 500,-kč co vydrží jen 4 díry je zbytečný výrobek. Mobil lze vyrobit špatně, ale i dobře- s horšími jsou ale lepší kšefty. Tisíc druhů aut jsou nám k ničemu, když vydrží jen 8 let a náhr. díly jsou drahé. Není problém konzum, ale nehorázné rozmazlování zbytečným plýtváním materiálem a prací pro zisk pár mimořádně postavených jednotlivců.

Krize zatím jen přibrzdila nesmyslnou výrobu. K nastartování výroby s úplně jiným přístupem je ještě hodně daleko.

222641

23.06.2010 09:31

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

188.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

222642

01.07.2010 19:13

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: Na to mohu jenom kopirovat odstavec z clanku ve Zvedavci:

cifix 188.?.?.?

čéče, to budete muset nějak doložit. mega je nesmysl. Je-li metoda výpočtu, co úředník to Žid, tak je možná číslo správné, ale kde jste na ten příměr došel?
S těma VŠ a jménama jste si spletl rubriku, tady není "humor".

223188

01.07.2010 19:32

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: Přiznám se

cifix 188.?.?.?

prosím vás F.Matějka není cikán, jak jste mylně usoudil podle obrázku u článku, ale bílý politicky činný odpůrce EU apod. www.frantisekmatejka.cz

223190

01.07.2010 19:43

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: Na to mohu jenom kopirovat odstavec z clanku ve Zvedavci:

cifix 188.?.?.?

čítávám vaše příspěvky, a občas se i zasměju ... ale stejně by mě zajímalo proč reagujete na vše ironickým/ujetým/černohumorním/apod... způsobem. Už Vám leze realita okolo na bednu?
Já se včera bavil s přítelem o tom jak banky vytvářejí peníze - uvěřil až když jsem mu ukázal učebnici ekonomiky, kde to je taky napsané. No ale stejně mne ke třetí hodině nad ránem nazval fašounem [překvapení] , když jsem mu řekl asi tak tisícinu toho o čem se tu píše ...
No to jen na dokreslení, že bych se nedivil, že kontakt s lidmi v matrixu leze na bednu...

223191

17.10.2010 17:59

Zajímavý nápad jean.larouxe

Pyramida – zbožňovaná nenávist

jelinek 188.?.?.?

Sdílím a navrhuji v rámci té tolik potřebné celosvětové komunikace, optat se lidí na celém světě, zda chtějí válčit a vzájemně se mordovat.
Nepochybuji o výsledku.
Statistika by drtivě ukázala jednohlasné ,,NE”.
Stále jednáme proti svému přesvědčení jen pro to, že to dělá většina a dle převráceného dogmatu je toto konání považováno za normál.
Navrhuji v rámci toho globálního chatu zavelet:
Sereme Vám na to ,,Šmejdi” !!!
[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]
PS: Překládat netřeba, tomu každý rozumí.

230161

02.11.2010 12:37

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

HHBB 188.?.?.?

To je přesně důvod, proč jsem jinde naznačoval, že to celé přesahuje židokřesťanský derivát hluboko do minulosti. Obětování zbožštěného dobytčete je nepoměrně starší záležitost a katolické svatostánky často stojí na místech pradávných obětišť (ten hlavní nevyjímaje), kdy i katolická mše je odezva archaického rituálu. Klidně mohou být obětovány celé národy, což bývá doprovázeno i jejich bouřlivým nadšením. On nakonec málokdo vlastně tuší, co se může ukrývat v oplatce a sklenici vína, nebo i co se může skrývat za symbolikou ztělesněné třeba v popové „superstar“.

231703

02.11.2010 14:04

Tajemství peněz

RE: Hezký

HHBB 188.?.?.?

>Řekl byste do očí...
Ne, protože by to v případě, že necítí svůj podíl na svém osudu, bylo zbytečné. Když se na jednom zámku u jedné vsi sešli statkáři, místní velkostatkář všechny informoval s dlouhým předstihem, co se na ně chystá, a to ještě v době, kdy bylo možné jednat. Naopak, sedláci vyvlastnění svému majetnějšímu kolegovi potichu přáli a již si dopředu dělili jeho statky, až zdrhne v domnění, že „malí se pomějí“. Jenže na ně naklusali jejich nemajetní pacholci, co u nich dřeli za almužny. Tam žádní „komunisti“ neřádili, po vsi lítali ze řetězu utržení holoprdelníci v rauši prohlášeni za komunisty.
>mentální teror vytváří hlavně ti u pák...
Byl jsem již u mnoha konkrétních pák a vždy jsem tam našel tu samou „figuru ze sousedství“ s vyhrnutými rukávy.
>Wilson dostal od finančníků prachy na kampaň…
A kde vzali prachy finančníci?
Já samozřejmě chápu význam slova „podvod“, ale musím uznat svůj podíl na tom, že jsem byl podveden, abych to mohl napravit, přičemž podvod, to je porušená dohoda. Je potřeba vzít v prvé řadě v potaz s kým, a jak, uzavírám dohody, pak případně vůbec nebudu na podivné dohody přistupovat. Nakonec i tady spousty lidí úrok jako nástroj uznávají a ti ostatní s nimi klidně dohody uzavírají.
>Chcete říct, že si ovce přijaly lichvu?
Vzhledem k výše uvedenému se to tak nakonec i dá nazvat, protože se tak chovají, ale necháme si v rezervě předpoklad, že přeci jen všichni takoví nejsou.
>nevyplácí se poctivě podnikat tvorbou statků…
Nejde pouze o „podnikání“ ale o prodávání se. Nakonec si bude každý stýskat, že je ožebračován, přesto to bude dělat stále, čímž vytrvale posiluje ty, co ho ožebračují. Stále říkám, že je potřeba to přestat dělat, vydřiduch je jako vesmírný zákon, to prostě nelze „zavřít do vězení“.
>židovská nadvláda v euroatlantské civilizaci. To se mi zdá, že také popíráte.
Nemohu popírat to, o čem jsem se prostě nikde nepřesvědčil. Ten „žid“ z hospody, to je nejspíš více bambula, než nějaký žid. Málokdo tu dokáže vstřebat fakt, že když jde tzv. „židosystém“ ke dnu, tak potřebuju co nejvíce „židoviníků“, kteří budou obětováni s ním, míněno z pohledu skutečného spiklence ve stínu.
>Takže tu repliku, že katolíci vytvořili belzebuba Ročílda neberu. Židé v euroatlantské civilizaci nadvládu mají.
To je iluze tvořená katolickými legendisty, projděte si autory a veškeré prameny a zdroje, z nichž další šiřitelé legend čerpají. Je to dokonale souvislý kolotoč. Ročildové se dostali do úřadu pokladníků impéria jako správci bank římských kurfiřtů – obvykle katolíků ve službách věci věčného impéria, nad kterým slunce nezapadá. Nedá se odhadnout, jaký poměr jich konvertoval, ale je jisté, že když jsou členy katolických řádů, musí chodit i na katolické mše. [mrknutí jedním okem]

231714

02.11.2010 17:09

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

HHBB 188.?.?.?

>postupně POLOŽÍM několik dotazů
Je mi líto jendo, svůj díl odpovědí jsi již dávno mnohonásobně přečerpal a stále jsi neodpověděl svým čtenářům na tu dávnou otázku, co si slibuješ od toho svého nahánění spiklenců.

PS.: neustále porušuješ svou zásadu "JASNĚ, STRUČNĚ", pokus se to napravit... ještě vypusť ta svá hesla a novotvary, působí na mě již značně vlezlým dojmem a unavují... pak možná budu uvažovat o nějaké další diskuzi s tebou
[smích]

231740

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 2

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,15 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,95 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
15,30 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 471,09 Kč
1 unce stříbra
432,25 Kč
Bitcoin
226 073,10 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?