Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 368 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Jarmila, Kubátová.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.01.2010 15:54

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: A co ten zákon?

Jarmila 88.?.?.?

No konečně! [velký smích]

209251

10.01.2010 18:13

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Varuji

Jarmila 88.?.?.?

Já Vám to klidně vysvětlím. Pan státní zástupce Petr Bláha měl na mysli přesně to co říkal. To znamená, že měl na mysli, že ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz, že byl v jakémkoliv táboře smrti používán jedovatý plyn, plynové komory nebo plynové pece. Říkal to patrně z toho důvodu, jelikož si je jako státní zástupce vědom toho, že něco takového říkat není trestné. Ale stejně, já být soudcem Vosmanským, tak bych ho za to zavřela, až by zčernal.

209366

11.01.2010 07:21

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Varuji

Jarmila 88.?.?.?

Pane Pražáku, to jste můj příspěvek velmi špatně pochopil,vysvětlovat by měl pan zástupce Bláha jak to myslel, ne já.[smích] Tady jde přece o to, že pan vaclaus tady napsal, že prý pan Bláha veřejně říkal, že ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz, že byl v jakémkoliv táboře smrti používán jedovatý plyn, plynové komory nebo plynové pece.

Já osobně vůbec o ničem nepochybuji, všechno je mi naprosto jasné. Zvláště když za bukem číhá Tydlimydli a všechny mé příspěvky si zálohuje, aby mě mohla případně udat. Jako byste nevěděl, že udavači u nás byli, jsou a budou.

To když jsme si za komunistů natočili Karla Kryla na magnetofonový pásek, taky jsme se udavačů báli. Poslouchat a rozšiřovat písničky Karla Kryla bylo totiž trestné. Proto jsme ho poslouchali soukromě a tajně, nikomu jsme ty písně nepůjčovali a pásku jsme měli pro jistotu označenou jenom jeho iniciály KK.

Jak vidíte, je to všechno pořád stále stejné s tou svobodou slova. Za Rakouska-Uherska taky všude číhali udavači a tajní a když pan hostinský řekl, že na císaře pána srali mouchy, hned šel za to do lochu.

209393

11.01.2010 07:39

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Varuji

Jarmila 88.?.?.?

Pardon, chybička se vloudila: sraly.

209394

12.01.2010 07:13

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!

Jarmila 88.?.?.?

Pane Pražáku, napadla Vás vůbec někdy myšlenka, že normálních lidí bylo ve WW2 zabito desetkrát víc než židů? A nikdo nepátrá, kolik jich bylo, jaké byli národnosti, a taky nikdo nepožaduje za ně donekonečna 60 let odškodné. Dokonce ani Romové, kteří přežili holocaust se nehlásí o různá odškodnění. Jenže samovyvolená pakáž si myslí, že jsou nadlidi, a tak se jim všichni podlidi, vzniklí ze zvířat, patrně mají klanět až do konce světa až na zem.

Ti mrtví lidé na hromadě mohli být posbíraní z ubikací z celého tábora, aby mohli být řádně pohřbeni. Jak vidíte, nejsou nijak označkovaní, že by to měli být zrovna židé. Takže pokud to nemůžete dokázat, tak se tady nerozkřikujte a neztrapňujte se tu.

Četla jsem před několika lety čtyřistastránkovou knihu od německých badatelek Helgy Amesbergerové a spol., nazvanou Sexualizované násilí. Tato vědecká práce pojednává o obrovském utrpení žen v nacistických koncentračních táborech. Ty ženy byly různé národnosti, ale především Sintky a Romky, o židovkách se tam nic nedočtete.

209459

12.01.2010 07:49

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

Jarmila 88.?.?.?

Do manipulace s lidským vědomím patří i přísně vybrané termíny. Termín "pochybovač" se jim absolutně nehodí do krámu, protože by jasně poukazoval na to, že je lidem zakazováno i o čemkoliv jen drobně pochybovat. Ale termín "popírač" si vybrali proto, že je to termín, který člověka přímo negativně a stoprocentně označkuje jako někoho, který něco tvrdě popírá. Čili termín "popírač" popírá, že by člověk mohl jen o nějakém detailu pochybovat.

Srovnejte, jaký je rozdíl v tom, když člověk řekne: Já o některých věcech pochybuju. Nebo když řekne: Já všechno popírám.

209460

14.01.2010 20:22

Obamova jemenská odysea míří na Čínu

RE: Geopoliticka hra je v plnem proudu.

Jarmila 88.?.?.?

Velmi správně pane jansmithi, tohle mě také celou dobu štve, to doslova velmi hloupé zevšeobecňování, úmyslně zevedené mainstreamem. Ono je hodně velký rozdíl napsat, že Amerika napadla Irák, nebo že americká OLIGARCHIE napadla Irák.

209617

14.01.2010 20:27

Poškozují produkty Monsanta vnitřní orgány?

Zajímavá přednáška

Jarmila 88.?.?.?

Zde je velmi zajímavá přednáška o Monsantu:
http://afinabul.blip.tv/file/2319903/

Líbí se mi i ten zpěv i bilboardy toho pana Samorosta, co se brání proti vládnoucím sviním svým vlastním neotřelým způsobem.[smích]

209619

15.01.2010 07:47

Obamova jemenská odysea míří na Čínu

RE: Geopoliticka hra je v plnem proudu.

Jarmila 88.?.?.?

Mně se pane jansmithi líbilo toto konkrétní pojmenování viníků od zdejšího diskutéra Maunta:


1)Motorem nynější vládnoucí špičky Indie jsou iluminátští multimiliardáři, kteří byli puštěni k lizu v akci globalizace/financializace.Zajišťují kolaboraci s aktuálními kormidelníky Wall Streetu a City. Korupce v Indii má staré kořeny a epické rozměry. Jen je trochu důstojnější než u nás.
2) Klasickým představitelem politické elity je prezident Manmohan Sigh, bývalý vysoký úředník MMF a bývalý šéf Indické centrální banky. Bez posvěcení Rothschildů by si ani neprdl a dodnes okopával rýži v monzunu. Koho chleba jíš, toho píseň zpíváš. Vděčnost je na místě.

A teď si vemte jaký je to rozdíl, když mainstream napíše: Indie vychází vstříc americkým zájmům. Nebo kdyby napsal: Indická zkorumpovaná „elita“ plní příkazy amerických oligarchů.


Prostě být vždy co nejkonkrétnější, a to z toho důvodu, aby bylo jasně patrné, že veškeré zlo na planetě spřádá výhradně „elita“, kdežto většinová společnost (99 procent lidí) je úplně mimo jakékoliv rozhodování.

209638

15.01.2010 19:36

Poškozují produkty Monsanta vnitřní orgány?

RE: PS: jsem připravena experiment nezávisle zopakovat

Jarmila 88.?.?.?

No, můj názor je ten, že ti „vědci“ co píšou na web Osel mu dali velmi správný název.[smích]

Zdá se, že pan Jaroslav Petr, genetik, je typický byznys-vědec, který odsouhlasí cokoliv, co je v zájmu zisku nadnárodních korporací. A třeba pan Mihulka či pan Zrzavý se pro mě stali rovněž velmi nedůvěryhodní, i když napsali pár rádoby vědeckých knih. Těmto třem pánům již nevěřím ani nos mezi očima, protože ty jejich „vědecké“ knihy nejsou vůbec vědecké a stojí za prd. A když se jich na internetu něco zeptáte, tak pokud je zaskočíte, že neznají odpověď, tak Vám radši ani neodpoví.

Prostě tihle tři chlapi VĚDOMĚ LŽOU, jsou to manipulátoři davů.

209678

15.01.2010 19:43

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Jarmila 88.?.?.?

No a jenom bych poznamenala k tomu takovou drobnost, kterou pan Vojta zřejmě nepostřehnul, že upálených čarodějnic, které uřknuly krávu, bylo asi tak 100 000 ku jednomu upálenému čaroději, nebo kacíři. To jenom tak pro pořádek, aby pan Vojta nekřivil historické události.

209680

17.01.2010 18:42

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Jarmila 88.?.?.?

Říkáte nepoučitelní homo stupidus? Jo, to máte naprostou pravdu. Skutečně mezi námi žijí naprosto nepoučitelní homo stupidus. Bože, tak stupidní kecy se vždy mohu dozvědět jen a jen výhradně od Vás a od nikoho jiného. Prostě naprosto nepoučitelný homo. Vás nemá vůbec ani cenu o něčem poučovat, protože Vy jste prostě naprosto a totálně nepoučitelný.

209760

17.01.2010 18:49

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Jarmila 88.?.?.?

Je to Váš osobní názor a nikdo Vám ho nebere. Mně ale Vámi jmenované filmy otevřely definitivně oči a tak to už zůstane. Rozhodně nemá nikdo šanci mě přesvědčit, že světu vládnou jezuiti nebo maltézští rytíři, když na vlastní oči vidím, co jsou mezinárodní bankéři zač a jak strašně hýbou světem.

209761

18.01.2010 07:28

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Jarmila 88.?.?.?

>Paní Jarmilo, Vy chodíte, předpokládám, šmírovat
>mezinárodní bankéře do BIS centrály. Budete patrně jediný
>očitý svědek jejich strašných rejdů, který zavítal sem do
>Zvědavce. Můžete prozradit ještě něco pikantního zpoza
>opony?


Za oponou se děje hodně „pikantních“ věcí, u nichž nemá normální občan šanci se nikdy dozvědět skutečnou pravdu. Tak třeba takovou poslední „pikantností“ je smrt 36 letého státního zástupce Horvátha. Prý spáchal sebevraždu. Mohu Vám dopředu říct výsledky šetření BIS i policie: Nic nevyšetří a uzavřou případ jako sebevraždu.

A tak v dané situaci může občan začít pouze spekulovat, co se ve skutečnosti stalo. Panu Horváthovi někdo před časem ukradl dokumenty o Krejčířově kause. Již dříve jsem zde na Zvědavci psala, jaký je rozdíl mezi mafiánem Mrázkem a mafiánským miliardářem Krejčířem. Mrázek držel politiky v šachu pouze kompro materiálem. Ale Krejčíř je jiný kabrňák. Ten má k dispozici své osobní zabijáky. Proto byl Mrázek zavražděn, jelikož se ho nikdo nebál. Kdežto miliardář Krejčíř je king, neboť se ho všichni bojí včetně politiků i BIS. No a tak zde máme další oběť shozenou ze střechy hotelu a můžete hádat, kdo se panu Horváthovi pomstil za ztracené dokumenty.

Když ty poměry za oponou převedete na světovou scénu, tak zjistíte, že tam se dějí podobné věci. Kdo je neomezeně bohatý a má k dispozici své vlastní zabijáky (třeba v Mossadu, nebo CIA), tak je king a může si dělat s politiky a se světem co chce.

209800

18.01.2010 07:29

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Jarmila 88.?.?.?

Vám vysvětlím světovou situaci někdy jindy a pod jiným článkem, až nastane příležitost. Teď nemám na velké psaní čas.

209801

18.01.2010 13:31

Haiti: Taková menší Gaza

RE: Silná představivost?

Jarmila 88.?.?.?

Vyjadřujete se nepřesně pane Vanguarde. Žádné zlé USA. Ale konkrétní váleční zločinci typu Bushe, Rumsfelda, Clintona a další. Je možné, že tito zasvěcení váleční zločinci a jejich zbrojařské firmy v HAARPU již dokáží vyvolat zemětřesení. A Haiti se k takovým pokusům hodí přímo ideálně, protože je to bezprizorní chudá země, plná bývalých otroků. Už to je velmi podezřelé, jak hned vylezl zločinec Bush s tou svou drzou držkou a velmi se o poměry na Haiti zajímá.

A je skutečně nesmírně zarážející, jak se masmédia a oficiální humanitární organizace chovají vůči situaci v Gaze. Gaza je v současnosti největší koncentrák světa, kde je násilně zavřeno jeden a půl milionů lidí, kteří jsou nepřetržitě týrání izraelskými, po zuby ozbrojenými bachaři, trpí již rok a nikoho to nezajímá. Je to hnus!!!

209833

19.01.2010 07:57

Haiti: Taková menší Gaza

RE: Silná představivost?

Jarmila 88.?.?.?

Podívala jsem se do Vašeho archivu anonyme a tam jsem si přečetla Váš minulý nick: Čech který fandí Izraeli.

Patrně jste diskutér z Nezvědavce, ti rovněž fandí Izraeli. S takovýma lidma se ale já vůbec nebavím, pohrdám jimi, protože souhlasí s koncentrákem a vražděním v Gaze. Nechápu, co jste myslel tím iDNES, já přispívám výhradně jen na Zvědavce a nikam jinam. Výjimečně jsem před časem hodila pár příspěvků i na ČT 24, ale to bylo proto, že mě tam nějaká baba ze Švýcarska, s nickem Věra, pomlouvala.

209898

20.01.2010 20:05

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO - rozevírající se nůžky

Jarmila 88.?.?.?

Hitler by z Vás měl Vojto obrovskou radost. Jen tak dál Vy neskutečný rasisto!!! Velmi správně jste nazval sám sebe- homo stupidus.

210025

21.01.2010 15:15

Jak elity ovládají svět

RE: hierarchia

Jarmila 88.?.?.?

Mocenská hierarchie není vrozená vlastnost, v tom se pan Stwora mýlí. Mocenskou hierarchiii nemají lidé v genech, protože se své nadřazenosti nebo podřízenosti musí v průběhu života pracně UČIT. Lidé se totiž nikdy nerodili do vzduchoprázdna, ale rodili se do kolektivu jiných lidí, kde se s nimi musili naučit co nejlépe s nimi vycházet. Tudíž hierarchie v lidském kolektivu je značně proměnlivá veličina, kde jsou lidé v závislosti na existujících okolnostech často ve svém životě někomu nadřízeni, nebo podřízeni SOUČASNĚ. Takže dotyčný člověk zažívá ve svém životě již od raného dětství podřízenost i nadřízenost, aniž by v tom byl nějaký rozpor. A musí se umět NAUČIT se svou nadřízností či podřízeností umět se psychicky vyrovnat- umět svou momentální roli přijmout.

Dítě se narodí do rodiny a již od tří let (období vzdoru) se musí pracně UČIT, že musí poslouchat autoritu- své rodiče.
Další nadřízenost či podřízenost se musí UČIT dítě ve vztahu ke svým sourozencům. Obecně platí zákonitost, že starší sourozenci dominují mladším sourozencům bez ohledu na pohlaví.
Další dominanci či submisívnosti se musí člověk NAUČIT v souvislosti se svým pohlavím. Musí se NAUČIT sociální roli, která je obecně historicky přisouzena jeho pohlaví. To znamená, že správní muži mají být silní a dominantní a správné ženy mají být slabé a submisivní.
Další mocenské hierachii se musí děti UČIT v dětském kolektivu. Obecně v dětském kolektivu platí zákonitost, že silné (u chlapců), hezké (u děvčat), zdravé, inteligentní dítě z bohaté rodiny se automaticky vyšvihne na vrchol hierarchie v dětském kolektivu.
Další nadřízenosti či podřízenosti se musí člověk UČIT v pracovních vztazích. Poměrně často se stává, že šéf je vůl na entou, ale přesto se mu musí všichni podřízení podřídit a dodržovat mocenskou hierachii.

Závěr: Každý člověk se ve svém životě musí NAUČIT umět být nadřízeným i podřízeným současně. Čili jak říkám, nic vrozeného, nic genového. A dokonce ani u těch zvířat to neplatí tak jak to pan Stwora popisuje- ale to je na dlouhé povídání.

Jinak těch 6000 nějbohatších lidí světa JSOU SPIKNUTÍ proti zbytku lidstva, a né že ne. Kdyby tomu tak nebylo, tak bychom se často dovídali o různých leteckých neštěstích, kde by semtam ten největší óbrboháč zahynul. Jenže ONI SI V NIČEM NEKONKURUJÍ, protože ONI SPOLU VŠICHNI SPOLUPRACUJÍ..Jsou to parazitičtí psychopati (PP) vázání na sebe již od starověku a lze se oprávněně domnívat, že tato směšná hrstka lidí má celé lidstvo pevně v hrsti. Že v dnešní době v zásadě již ovládají celý svět, a to včetně Indie, Číny, Ruska i všech muslimských zemí. Pokud spolu naoko válčí, tak jen proto, aby na tom zase neskutečně zbohatli, prodali nejmodernější zbraně a mohli vyvíjet ještě novější. ONI totiž o ž...

Automaticky kráceno

210114

21.01.2010 15:17

Jak elity ovládají svět

RE: hierarchia

Jarmila 88.?.?.?

ONI totiž o život při tom nikdy nepřicházejí, umírá při tom vždy jen ta lůza, jen ten hmyz.

Dám takový příklad jejich celosvětové spolupráce. Byla tady nedávno zase řeč o korporaci Monsanto. Tato globální korporace bezostyšně řádí v celém světě, neexistují pro ni žádné hranice a nemá ani žádného mocného nepřítele, který by s ní zatočil. Čili jak je vidět, s jednáním této korporace nemá všech těch 6000 nejmocnějších lidí světa žádný problém, souhlasí s jejím počínáním a nekladou jí do cesty vůbec žádné překážky.

210116

21.01.2010 15:37

Jak elity ovládají svět

RE: nie ako, ale čo

Jarmila 88.?.?.?

To byste mrkal na drát, jak by se celý svět změnil k lepšímu, kdyby se odstranila vládnoucí žába na prameni!! Kdyby existovala přímá internetová demokracie, tak by lidé zdola mohli uplatnit veškeré své dokonalé nápady ohledně fungování společnosti, které za stávajícího stavu uplatnit absolutně nemohou. Žáby na prameni na všech úrovních řízení tomu úspěšně brání, protože ty žáby poslouchají své nadřízené žáby na prameni a všechny dohromady jsou zkorumpované až na půdu. Čili největší chyba je v nastaveném Systému, nikoliv ve většinové společnosti, jak nám podsouvají různí Vojtové.

210117

21.01.2010 15:44

Jak elity ovládají svět

RE: ryba smrdi od hlavy

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu, ale příště pište malým písmem.

210118

21.01.2010 15:52

Jak elity ovládají svět

RE: CESTA VEN

Jarmila 88.?.?.?

S Vaším příspěvkem taky souhlasím. Jenom se domnívám, že těch skutečných vrcholových vládců světa je ještě míň: pouhých 12 mužů. Když jeden z nich zemře stářím, tak se hlasováním doplní.

Doplnění dalších doporučení pro osvobození se z ovládání naleznete zde:http://vimeo.com/8052890

210119

21.01.2010 17:31

Jak elity ovládají svět

RE: Prostředek ještě existuje...

Jarmila 88.?.?.?

I když jsou generálové nebezpeční, přesto to jsou pořád jenom poskoci mocných. Vzpomněla jsem si na jednoho českého generála, který má pod sebou 17 000 vojáků. Teď momentálně si fakt zrovna nemohu vzpomenout na jeho jméno, ale je to generál, kterému byl zabit malý syn i družka. Patrně ho asi tajné služby zbavily rodiny, aby se mohl soustředit na svou práci a nebyl vydíratelný.

210132

21.01.2010 17:43

Jak elity ovládají svět

RE: JAK NA TO

Jarmila 88.?.?.?

Většinová společnost by se mohla bránit tím způsobem, že by prostě neplatila daně. O čem je dnešní svět? O tom, že nám vládnou organizovaní zločinci v tzv. pravolevých stranách, kde když se dostanou k moci, tak jim jde jen o boj o státní rozpočet. A ten který se dostane k těm státním penězům, tak rozhazuje ty peníze nás všech na všechny strany- kradou všichni jako straky, bez ohledu na příslušnost ke straně. Takže jak se má lid proti tomuhle bránit? Jednoduše. Platit si všichni služby vzájemně v hotovosti a nevydávat žádný daňový doklad.

210134

21.01.2010 18:01

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

To máte pravdu, souhlasím s Vámi. Kupříkladu já osobně jsem tady na Zvědavci před několika lety proklela Bushe juniora, aby chcípl na rakovinu. A co se stalo? Vůbec nic. On nechcípl a vesele dělá zlo dál. Vsadím se, že lidí co ho prokleli do horoucích pekel existuje na planetě velmi hodně. Přesto se ho nic nedotkne. To je důkaz toho, že bůh neexistuje. Kdyby nás vyslyšel, tak už by Bush dávno chcípl. Bílá magie, černá magie, ani woodo uplatňované nebohými obyvateli Haiti prostě neúčinkuje. Účinkují pouze prachy v rukou nejbohatších bezcharakterních lidí světa. To je ta jediná pravdivá skutečnost. A tito satanisti, vzývající svou moc, to moc dobře vědí. A ví to moc dobře i katolická církev včetně papeže, která těmto satanistům poklonkuje.

210137

21.01.2010 19:16

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

>No, prostě pokud máte čas a chuť, hoďte sem nějaké
>vysvětlení, proč reinkarnace neexistuje a je žvást.

>S článkem to (zákon příčin a následku v návaznosti na to
>znovuzrozování/reinkarnace) souvisí více, než se může
>zdát [mrknutí jedním okem]

Kdyby reinkarnace měla existovat, pak by měla platit na všechny tvory planety, ne jenom na člověka. A správně by měla platit i na všechny rostliny světa, protože to jsou rovněž žijící organismy. Teď mi tedy řekněte, kdo tu reinkarnaci jako řídí? Bůh? Dovedete si představit kolik bilionů bilionů organismů se tu již na planetě vystřídalo? A to že si všechno jako ten bůh hlídá? Aby jako rozlišoval, že kdo se v životě choval dobře, tak by se měl reinkarnovat na vyšší bytost, a kdo se choval blbě, tak na nižší? Když by byl schopen tyhle biliony bilionů bytostí uhlídat, proč tedy není schopen si uhlídat pouhých 6 miliard obyvatel? Proč to existující zlo na planetě nezlikviduje rovnou? Proč už dávno šíleným způsobem jednoduše exemplárně nepotrestal všechny ty psychopatické óbrboháče? Proč se pořád čeká jenom na ty posmrtné reinkarnace? Asi mi namítnete, že bůh dal lidem svobodnou vůli, proto nezasahuje. Jenže to není pravda! Svobodná vůle v životě neexistuje! Ovládají nás voldemorti a my jsme celý život naprosto bezmocní. Takže jakápak svobodná vůle? Z toho důvodu Vám na posmrtnou reinkarnaci zvysoka seru!.Pokud není bůh schopný řešit všechno za života lidí, tak na tu jeho posmrtnou spravedlnost zvysoka, ale opravdu zvysoka seru. Bože, vyliž si prdel a všichni věříci v Tvoji existenci jakbysmet!

210146

21.01.2010 19:28

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Správné otázky pane Mrkvo[smích]

Všimněte si, že ti věřící mají až tak neuvěřitelně vymyté mozky, že se neodváží vůbec nic. Jenom furt nastavují ty své tváře, aby dostali další facku, jak správně napsal pan Karel z Čech.

210147

21.01.2010 19:38

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Já si myslím, že poloviční duše by měly mít taky nějaká svá práva. Si vemte chudáky spermie. Jsou to živé bytosti a jak končívají? Na prostěradle, anebo je dokonce některé ženské spolykají. To samé ženská vajíčka. Měsíc co měsíc umírají a nic z toho.

Ale i hotové duše končívají špatně ve velkém. Většina žen totiž zažije za život několik spontánních potratů a vůbec o tom neví. Projeví se to jenom jako silnější menstruace a nic víc.

210149

22.01.2010 07:10

Jak elity ovládají svět

RE: JAK NA TO

Jarmila 88.?.?.?

To máte pravdu. Ale můžete použít další prostředky boje proti mocným.Zásadně se nezadlužovat v bance,zrušit všechny kreditky, používat jenom hotové peníze,nekupovat zbytečnosti, nebýt nadměrným konzumentem čehokoliv, pěstovat své potraviny,pěstovat svou duši[smích], vychovávat děti v rodině podle svého, mít stálého partnera a maximálně se mu věnovat, atd., atd.

210212

22.01.2010 07:31

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

>Paní Jarmilo, vy jste se dneska rozjela..[smích] Řekl bych, že jste
>opět ve vrcholné formě..[smích][smích]

Se omlouvám pane jansmithi.[smích] Když začnu být ve vrcholné formě a začnu používat i vulgární výrazy, je to známka toho, že jsem si nalila čistého bílého vína. To víte, krabicová Jarmila, jak by řekli dobráčkové na Nezvědavci. [chechtot]

Nechali jsme si teď propojit TV s internetem, takže jako první film jsem svému muži pustila Prsten moci. Nevěřícně zíral na všechny ty důkazy proti mocným v Americe, protože až dosud zastával víceméně oficiální stanovisko o zřícených budovách WTC. A tak přibyl další člověk, který už nebude tak snadno věřit mainstreamu jako dosud.

210214

22.01.2010 07:43

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

To jste mi to krásně vysvětlil, že teď z toho mám teprve v hlavě zmatek. [chechtot] A co myslíte,jsou za své činy zodpovědni i zvířata? Týká se jich ta reinkarnace také? Nebo jak na tom byl předchůdce člověka? Proč se ze zvířete vlastně vyvinul člověk? Z jakého důvodu se zde na planetě reinkarnoval na myslící bytost, která používá rozum?

210215

22.01.2010 07:59

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

>
>A co se týka spýlaní proti Bohu, dovolil bych si poprosit
>Jarmilu, aby se mírnila, když věcem nerozumí. [zmaten]

Já se mírnit nemusím a spílat bohu mohu kdy se mi zachce, protože na něj nevěřím. To víte, do nebe nebo do pekla se dostanou jen lidé,kteří na nebe a peklo věří. Já na tyto věci nevěřím a tak se nedostanu nikam. Ani do Állahova nebe, ani do křesťanského, ani do toho judaistického. Mně se nejvíc líbí představa života jako hořící svíčky. Svíce představuje naše fyzické tělo, plamen svíčky představuje naši duši. Když svíčka dohoří a plamen zhasne, tak vše tím prostě skončí. Pak už není NIC. Duše z plamene svíčky nikam nespěchá, protože žádná neexistuje.

210217

22.01.2010 08:12

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

>ad 4) netoleranci projevují právě nenávistní militantní
>nevěřící, speciálně jarmila, rouhavě vyřvávající proti
>Bohu. nikdo, kdo jí na její agresivní kydy odpovídal
>nedosáhl její vzteklosti ani z 10%, natož aby moha být řeč
>o nějaké "křížové válce" nebo vybití.

Mýlíte se. Já vůbec nejsem nenávistný militantní nevěřící. Protože nejsem nenávistná( jsem vůči věřícím tolerantní), nejsem ani militantní( protože vůči nikomu a ničemu nebojuji), a nejsem ani nevěřící( protože mám své vlastní bohy,dá se říci, že jsem pohanka, věřím si čemu já chci, ne co mi církev nakuká).

210218

22.01.2010 08:25

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Chcete mi snad tvrdit, že něco z toho, co jsem zde napsala není pravda? Nebo že člověk se většinu svého života nemusí nic UČIT,ale má všechno vrozené v genech? Tohle milý pane není nic o behaviorismu, tohle je kultura versus geny. A zatímco u zvířat převládá vrozené chování, tak u člověka to naučené.

210219

22.01.2010 08:31

Jak elity ovládají svět

RE: nie ako, ale čo

Jarmila 88.?.?.?

Ne, Vy se mýlíte.[smích] Demokracie totiž ve skutečnosti neexistuje vůbec nikde, v žádné zemi, ani v tom Švýcarsku. Ale omlouvám se, už nemám čas diskutovat, neb musím jít něco dělat.

210220

22.01.2010 16:03

Jak elity ovládají svět

RE: JAK NA TO

Jarmila 88.?.?.?

Se mi zdá, že si „maximální věnování se partnerovi“ představuji tak nějak podobně jako Vy pane Mirdo. [smích] Ale pro jistotu mi řekněte svou přesnou představu, jak si představujete se „maximálně partnerovi věnovat“ a já Vám pak prozradím, jestli je skutečně podobná té mé představě.[smích]

No já tedy nevím s těmi chodidly. Ňák se mi to nezdá. Předchůdci člověka žárovky v jeskyni určitě nevyměňovali a předchůdkyně člověkyň u sporáku v jeskyni určitě nevařily. Čili se ta malá a velká chodidla vyvinula z jiných důvodů. Asi se pane Mirdo tentokrát velmi výjimečně mýlíte. Zkuste najít jiný důvod větších chodidel u mužů a menších u žen. Prý se podle velikosti chodidla dá odhadnout u mužů ještě jiná velikost. Jiní lidé ale říkají, že se to pozná spíš podle nosu, takže taky nevím kde je pravda.

Muži mají větší i ruce než ženy. Proč asi? Exposlanec Kraus kdysi tvrdil, že má velké ruce proto, aby se mu do nich vešly trojky a větší velikosti. To říkal v reakci na to, když si exposlankyně Buzková nechala zmenšit prsa. Byl tenkrát z těch jejích menších prsou evidentně zklamaný.

210251

23.01.2010 07:36

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Je vidět, že už mě máte dávno přečtenou pane jansmithi. Přesně tak, seděla jsem u krbu s dvojkou bílého. [smích] Jsem dojata, že mě vždy tak chválíte, ať udělám co udělám. Já Vás mám taky ráda a vážím si Vás.

Mohlo by se zdát, že můj muž je ignorant, když doteď nevěřil verzi, že ty tři zbořené budovy i s lidma má na svědomí americká vláda a CIA. Jenže jeho neznalost je způsobená tím, že dře od rána do večera, na surfování po internetu nemá čas a večer si pak přelétne očima tištěnou lžiDnes a podívá na zprávy v TV. A není v tomhle sám, já se o těhle věcech nemohu dodnes bavit ani se svým příbuzenstvem, protože je na tom podobně.

Ten pořad z rádia je úžasný. Ale vsadím se, že to dávali někdy o půl noci, kdy to poslouchá jen pár lidí. Ale i tak je to skvělé, že se odhodlali to odvysílat- je to taková první mainstreamová vlaštovka. To servilní novináři ze lžiDnes (a já už těm novinám ani jinak neřeknu) by radši sežrali svou kravatu, než by se odhodlali něco takového napsat.

210309

23.01.2010 07:43

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Je možné, že nechápu vůbec nic- ale Vy jste mi taky vůbec nic nevysvětlil! Vy jenom mentorujete, ale argumenty, které by mě přesvědčily, ty Vám schází. Nemám sebemenší důvod přát neutrálně a neadresně dobro všemu a všem.

Tvrdíte, že zákon karmy a reinkarnace je automatický a nepodplatitelný životaběh- jak to víte? Dokažte mi to nějakým způsobem!! Víte, já tohle mám již dávno všechno prodiskutované se svým starším bratrem, který na tyhle nesmysly rovněž věří. Ale ani vlastní brácha mi nikdy nebyl schopen dokázat svá kategorická tvrzení.

Jak říkám, proč by se karma a převtělování mělo týkat jenom lidí? Jestliže je to automatický a nepodplatitelný životaběh, kde nějaký konkrétní bůh jako ředitel nefiguruje, tak by se ta karma měla týkat i všech zvířat, rostlin a ba i hmyzu, nikoliv pouze lidí. Dovedete si představit, kolik je například na světě mravenců? A každý ten mravenec má svůj konkrétní život, pachtí se seč může, nosí stébla, buduje mraveniště, takže jistě má taky svou karmu a naději, že se příště narodí jako něco jiného. Třeba jako ovád.

210310

23.01.2010 07:51

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.-Jarmile - dokončení

Jarmila 88.?.?.?

Tak nějak vůbec nevím, co jste mi chtěl sdělit. To je velmi špatné, že se mé prokletí na Bushovi vůbec neprojeví, že mu neublíží. V tom případě by měl toho hajzla a válečného zločince alespoň někdo odprásknout. On je vysmátej, celému světu se šklebí drze do obličeje a zcela zjevně ho nějaká karma vůbec nezajímá. Jak to víte tak jistě, že se mé prokletí odrazí od Bushe a zasáhne mě? Můžete mi tohle přesněji vysvětlit? Osvítil Vás duch svatý a pošeptal Vám to do ucha? Bush zavinil smrt milionu Iráčanů a vůbec se ho to nedotkne a já když ho za to prokleju, tak se mě to dotkne? To je nějaká divná spravedlnost, nemyslíte? A dále- jestliže 6000 hajzlů ovládá planetu a dělá si s ní co chce, proč bych je alespoň soukromě nemohla kdykoliv proklít? To se jako nesmí? A proč se to nesmí? A oni vraždit mohou? Že budou potrestaní až po smrti nějakou karmou? Jenže na tohle já nehraju. Měli by být potrestaní za to zbořené WTC a ty dvě bezdůvodné války teď!

210311

23.01.2010 08:16

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Nezlobte se, ale Bible je pro mě obyčejná starověká kniha, kterou sepsali obyčejní starověcí lidé, isnpirovaní svou lidskou fantazií, nikoliv bohem. A Mojžíš byl jenom obyčejný pomatenec, který zfanatizoval davy kolem sebe. Anebo byl naopak příliš vychytralý, že ty davy kolem sebe zfanatizoval úmyslně.

Píšete, že lidé jsou vázání přírodními a morálními zákony, které Bůh ustanovil v zájmu stability. Což o to, většinová společnost se morálkou i pozemskými stanovenými zákony řídí- kdo se jimi však neřídí je oněch 6000 spiknutých nejbohatších hajzlů světa, kteří se chystají lidstvo zničit. Těmhle lidem vyprávějte něco o Bohu a morálce, ne mě.

Jestli stále nevěříte, že tato světová „elita“ nemanipuluje s lidstvem, tak si vzpomeňte na ptačí i prasečí chřipku, zboření WTC, beztrestné řádění Monsanta, válečné výboje mocných amerických zbrojařů, dvě světové války, atakdále, atakdále. [bliji]

210312

23.01.2010 08:24

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Zdá se, že pro Vás je snadnější prostoduchá představa, že Bůh stvořil Adama a z jeho žebra Evu. Nebo že nás sem na planetu Zemi přivezli mimozemšťani (které ovšem taky musel někdo stvořit, že?). Já Vám tyto Vaše primitivní náboženské představy neberu, klidně si na takovéhle do nebe volající nesmysly věřte. Pro mě je ale směrodatná evoluce, protože je vědecky už dávno dokázaná.

210313

23.01.2010 09:29

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

S Vaším povídáním si přímo protiřečíte s osmdesátjedničkou. Tak si to spolu navzájem vyříkejte, kdo z Vás má větší pravdu. Podle mě oba mluvíte čiré nesmysly.[smích]

Sakra chlapi, dejte si už nějaký ten nick, tohle je vážně na hlavu oslovovat vás číslama jako někde v koncentráku.

210316

23.01.2010 09:39

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

I když jsou dvojčata identická, každé to dvojče formují jiné životní zážitky, které se mu zapíšou trvale do mozku jako tzv. memy. Tak například třeba jedno z dvojčat v raném věku (dva roky) je na vesnici u babičky pokousáno psem, zatímco to druhé nikoliv. První dvojče na celý život dostane fobii ze psů a nemá je rádo, zatímco to druhé, nepokousané, má lásku ke zvířatům.

210317

23.01.2010 09:52

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Mohl byste mi nějak dokázat svá tvrzení, že je Bible slovo boží? Sepsali ji obyčejní starověcí lidé,kteří tvrdili, že je inspiroval Bůh. Jenže z jakého důvodu bych měla jejich tvrzení věřit? Zvláště, když je tady existence Tóry, u níž současníci rovněž věří, že byla nadiktovaná Bohem. Anebo je zde Korán, u něhož současníci rovněž tvrdí, že byl nadiktován Bohem. Tak se vy věřící Krista, Alláha a Mojžíše už konečně mezi sebou nějak smysluplně dohodněte, kdo z vás má vlastně pravdu.

Před několika lety tady na Zvědavci jeden chlap, myslím že se jmnoval Karel Sýkora, tvrdil, že pravdu mají judaisti, protože vynalezli monogamního boha první. Jenže tohle je nějaký argument, že když byli první, tak mají pravdu? První byli pohani se svými bohy, takže podle této logiky jedině pohanští bohové jsou opravdoví. Pokud vím, tak kořeny hinduismu jsou ještě starší než kořeny judaismu, takže pravdu se svým božstvem mají hinduisti.

210318

23.01.2010 10:22

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Vy tvrdíte, že duše je dána pouze lidem. Jak to víte, že zvířata duši nemají?

A dále: Celý člověk je složen z bilionů buněk. Pokud ty jednotlivé buňky nemají svou duši, jak Vy tady tvrdíte, pak ji tedy nemá ani celý člověk. Chápete to? Buď přiznáte duši každé lidské buňce a tedy i spermii, anebo jim duši nepřiznáte- ale pak nemůžete tvrdit, že má duši člověk. Oceán je složen z kapek vody. Když budete tvrdit, že oceán má duši, pak musíte přiznat, že má duši každá kapka vody, jinak Vaše tvrzení nemá logiku a žádný smysl.

Jinak zkuste se se mnou bavit slušněji, v opačném případě Vás pošlu do prdele a nebudu se s Vámi dál už bavit. Už proto, že nejste schopen si dát alespoň nějaký nick.

210319

23.01.2010 10:33

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Zavádíte řeč jako vždy na něco jiného Vojto. Já jsem tady napsala dlouhý příspěvek o tom, že mocenská hierarchie není člověku vrozená, ale že se musí své zařazení do společnosti pracně celý život učit. Tak neodbíhejte od tématu a řekněte mi na rovinu, jestli některý z těch bodů, co jsem vyjmenovala se Vám zdá špatně a proč.Takže v tuto chvíli se na gen zločinnosti vykašlete, to můžeme probrat někdy jindy.

210320

23.01.2010 10:46

Jak elity ovládají svět

RE: Elita sveta se boji revoluce, protoze revoluci se sama stala elitou sveta.

Jarmila 88.?.?.?

Ano, správně pane jansmithi, George Soros patří přímo k těm 6000 zasvěceným vládnoucím lidem planety. Ten by mohl o tajných mocenských sítích mezi svými soukmenovci hodně vyprávět. Nu, třeba se to někdy dozvíme z jeho sepsaných pamětí. [chechtot]

210323

23.01.2010 17:04

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Proč jen tak nebetyčně plkáte, místo abyste snesl nějaké konkrétní argumenty? Tak se člověče konečně vyžvejkněte! Takže podle toho Vašeho podivného zamlženého diskusního příspěvku současní vědci uznávají, že lidstvo povstalo z Adama a Evy, které stvořil bůh? Prosím Vás, buďte tak moc laskav a od té dobroty a vysvětlete mi to pěkně po lopatě,protože já těm Vaším zamlženým kecům nerozumím. A hlavně si chci přečíst nějaké pádné argumenty. Můžete dodat taky různé linky na ty vědce a tak podobně.

210352

23.01.2010 17:22

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Z jakého že důvodu bych měla jejich tvrzení nevěřit? Inu proto, že kritické myšlení je o tom, že člověk vždy o něčem pochybuje, pokud nemá stoprocentní jistotu. Moudře napsaných věcí jsou dnes již miliardy, přesto je nepsali bohové, ale normální lidé. Takže třeba pro mě nejsou bohové pohanů žádní šaškové jako třeba pro vás, ale jsou to symboly, které lidem pomáhaly přežít. Svátky pohanských bohů se kryly s úrodou, se slunovratem, s rozením, radostí, sexem a oslavou života. To jsou všechno věci, které se mi v líbí, které mi imponují. Kdežto oslava kříže a smrti v podobě ukřižovaného Ježíše na kříži mě jako ženu neoslovuje, ale děsí. Děsilo mě to už v dětství, když jsem viděla v domácnosti tety umučeného člověka na kříži. A nelíbí se mi ani islám a ani judaismus. Pro mě je to velké fuj, takže nemám důvod takové pitomosti oslavovat či dokonce jim věřit.

210354

23.01.2010 17:40

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Tak jsem se i od Vás pane hade dozvěděla taky prd.[smích] Něco Vám povím. Mně by se líbila pouze taková karma, která by lidi trestala za jejich zlé skutky okamžitě za jejich života- jak by je zrovna provedli. Loupežný vrah by zabil člověka a okradl ho. Prásk! V ten moment by dostal z toho tak děsnou depresi, že provedl něco tak odporného, že by šel a oběsil se. Tyhle zákonitostiVesmíru bych fakt brala všemi deseti. Ale karma, která lidi trestá až po jejich smrti a po jejich novém převtělení mě vůbec neoslovuje a nevěřím jí. Z jakého důvodu? Protože tuhle karmu si vymysleli v minulosti vlivní kněží, aby jí zastrašili většinou společnost, aby se proti jejich zhovadilostem nijak nebránila a jen tiše trpěla.

Je to jasně vidět i na dnešních vládcích světa. Ti si ze své karmy vůbec nic nedělají a páchají zločiny na většinové společnosti jeden za druhým. Možná nás v brzké době vybijí jak drůbež a opět to s nimi ani nehne.Jo, holt karma, ta platí jen pro chudinu.[velký smích]

210357

23.01.2010 17:44

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.-Jarmile - dokončení

Jarmila 88.?.?.?

Že bych se dopustila myšlenkového zločinu? Ještě že tu není řeč o holokaustu, tyhle řeči mi snad ale ještě projdou. [chechtot]

210358

23.01.2010 18:07

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

To s tím oceánem byl jen příklad, ňoumo. Tak dám příklad jiný: Pokud vycházíme z toho, že má každý člověk duši, tak potom i celé lidstvo má duši.

Píšete, že duši dostává lidský jedinec, ne jeho část. Dobrá, když odřežeme člověku nohu, kde je ta jeho duše? V té odřezané noze, nebo v tom zbytku? A budeme pokračovat dál. Když odřežeme člověku celé tělo a hlavu necháme žít na roztocích, tak jako ve sci-fi románu Hlava doktora Dovela, tak zjistíme, že duše je vlastně jenom v mozku. Jenže ten mozek se skládá z miliard nervových buněk, které spolu komunikují. V které té buňce je konkrétně ta duše? Ve všech? Nebo jen v některých?

Lidské vajíčko oplodněné spermií je totéž, jako oplodněné slepičí vajíčko. Z lidského vajíčka by mohl vzniknout člověk a ze slepičího zase slepice. To ale neznamená, že oplodněné slepičí vejce je už hotová slepice, nebo že oplodněné lidské vejce je už hotový člověk. Já mám úctu k životu již hotovému, narozenému, a to jak k lidskému, tak i zvířecímu. Ale pouhé oplodněné vajíčko, jak lidské, tak i zvířecí je mi lhostejné.

To je pouze Váš osobní názor, že se zesměšňuji. Můj osobní názor je ten, že se naopak zesměšňujete Vy. Moje řeči mi připadají moudré, kdežto Vaše řeči mi připadají značně jalové. Vám nezáleží na nicku, ale mě na tom záleží, abych oslovovala člověka a né nějaké anonymní přiblblé číslo. A nepleťte se, já jsem psala o tom, že bych Vás poslala do prdele, když budete na mě sprostý, ne o tom, že bych si něco někam strkala.

210360

23.01.2010 18:29

Jak elity ovládají svět

RE: ucit se, ucit se, ucit se

Jarmila 88.?.?.?

Krásně napsané.[smích] Ano, elita jsou lidé, kteří smysluplně prožijí svůj život. Nikoliv ubožáci, patologicky závislí na mamonu, kteří se chovají k ostatním lidským bytostem jako paraziti.

210365

24.01.2010 09:09

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

To video jsem již viděla asi před půl rokem. Ti lidé, co tam účinkují nejsou praví skuteční vědci, ale placení manipulátoři davů. Patrně byli někým moc dobře zaplaceni, aby šířili náboženské bludy a potlačovali poznatky ze skutečné vědy.

Jinak ale, je to téma OT, takže si to nechme na jindy. A všimněte si toho, že kdo je zde nabubřelý a drzý jste Vy. Že by Joseph?[smích]

210424

24.01.2010 09:44

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Teoreticky téměř z každé buňky lidského těla by se s pomocí klonování dal vypěstit nový originální člověk. Vědec Vám odebere třeba buňku z povrchu ruky, vloží do vyprázdněného vajíčka bez DNA a pak nechá v děloze vyrůst v úplně nového člověka. Ten nový člověk by byl naprosto totožný s Vámi jako by byl Vaše jednovaječné dvojče, ale samozřejmě podstatně mladší než Vy.

Takže jak vidíte, každá lidská buňka je podle Vašeho tvrzení lidská bytost s nemrtelnou duší. Protože každá ta lidská buňka je totéž jako právě oplodněné lidské vajíčko. Také má plný počet chromozomů.

Vy jste prostě pouhý náboženský fanatik, který opakuje do omrzení náboženská dogmata po církevních otcích: že totiž člověk je obraz boha s nesmrtelnou duší, zatímco zvíře duši nemá. Přitom ale dokázat tato tvrzení nemůžete na žádný způsob, protože je to jen pouhé náboženské blouznění a nic víc. Já tvrdím, že zvíře duši má úplně stejně jako člověk. Zbytečně se člověk vyvyšuje nad přírodu. Je její nedílnou součástí, a stejným obrazem boha jako všichni ostatní živočichové na planetě.

210425

24.01.2010 10:02

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Opět a zase odbíháte od tématu, jak máte neustále ve zvyku Vojto. Nebyla zde řeč o emocích, ale mocenské hierachii. A mocenská hierachie není vrozená vlastnost, jak bylo psáno ve článku. Lidé se rodí jako svobodné bytosti do určitých poměrů. A těm daným poměrům pak musí až na místě umět pružně přizpůsobovat svou psychiku.

Takovým hezkým příkladem mocenské hierachie je příběh Princ a chuďas od Marka Twaina. Chuďas se dostal čirou náhodou do pozice prince a z prince se stal chuďas. Oba se museli s novou situací pružně vyrovnat. A oba si byli rovnocenní v tom, že chuďas uměl vládnout na vrcholu mocenské hierarchie a princ uměl přežít v chudobě na nejnižším mocenském stupni. Čili jak vidíte, nic vrozeného v genech.

210428

24.01.2010 10:04

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Oprava: hierarchie.

210429

24.01.2010 10:14

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak pane Mirdo, psychopatický parazit se naučí své neblahé chování od svých psychopatických parazitických rodičů. Jak se říká: matka psychopatka vychová zase dalšího psychopatka. Čili naučené chování, nikoliv vrozené.

Pan Vojta zde již několik let razí tzv. Sociální darwinismus, který byl ale už před 60 lety prohlášen vědci za nebezpečnou pavědu. Zde si může přečíst o tom názor pana Chelemendika:
http://chelemendik.sk/Socialni_darwinizmus_3974512...

210430

24.01.2010 14:58

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Asi máte pravdu v tom, že ti lidi šíří ty náboženské bludy rádi a dobrovolně. Co se do mozku člověka v raném věku zapíše jako memy ( jako pevné stopy, či jako vzorce chování), to už z toho mozku nelze nikdy vymazat.

210477

24.01.2010 15:26

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

To máte pravdu, že by tam byla přítomna DNA mitochondrií z pláště vyprázdněného vajíčka. Jenže existence těch mitochondrií je patrně až tak zanedbatelná, že se angličtí vědci rozhodli dokonce experimentovat místo s ženskými vajíčky, s kravími. To proto, že získat ženská vajíčka je velmi pracné a nákladné, kdežto kraví vajíčka se dají získat v ohromném množství a takřka zadarmo. Angličtí vědci ty pokusy mají oficiálně povoleny od vlády a tak již vesele a na plné pecky experimentují. Ovšem samozřejmě, že z mainstreamu se o výsledcích těch pokusů toho moc nedovíme, protože přece nebudou svými neuvěřitelnými experimenty lekat většinovou společnost. Ale buďte si jistý, že tak jako Monsanto ve svých přísně střežených laboratořích vyvíjí čím dál neuvěřitelnější potraviny, třeba rajčata s rybími geny, tak se patrně ani angličtí vědci příliš nežinýrují a do kravích, vyprázdněných vajíček sází nejen geny ovcí Doly, ale zkoušejí to patrně i s lidskými geny. Kdo ví, jestli už v tajných laboratořích nepobíhají děti vytvořené z těchto pokusů, jež jsou sice typickými lidmi, ale mizivé procento genů v jejich tělech pochází z pláště kravího vajíčka. Jak známo, vědci se nezastaví před ničím, protože někdo jiný ve světě by je mohl v výzkumu předběhnout a to nemohou připustit.[oči v sloup]

210482

24.01.2010 15:38

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Ovce Doly vznikla z buněk vemene, nikoliv z kmenových buněk. Vy si myslíte, že když se v mainstreamu nic o pokusech na lidech nepíše, že se ty pokusy v tajných laboratořích nedějí? Nebuďte naivní.

To že potrat je vražda je pouhý váš osobní názor, zákonodárci a lékaři jsou jiného názoru. Umělý potrat absolvuje za život každá druhá žena a přirozený potrat každá žena. Vy se hlavně Josephe snažte, abyste žádnou ženu do nechtěného těhotenství neuvedl, to bude Vaše největší životní zásluha.[smích]

Ale jsme OT, pojďte se bavit o tématu článku, nebo dostanu kvůli Vám zase vynadáno.

210483

24.01.2010 15:51

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Šikana a mocenská hierarchie jsou dvě naprosto odlišné věci pane Vojto. Překvapuje mě, že to zase nevíte. V rodině například může existovat mocenská hierarchie tak, že dominantní je muž a všichni členové rodiny to uznávají. Nebo to může existovat tak, že dominantní je naopak žena a opět to celá rodina uznává. Přitom ani ten dominantní muž ani ta dominantní žena nijak brutálně rodinu nešikanují, prostě mají jen v rodině největší přirozenou autoritu.

Přečetl jste si dole ten článek o tom sociálním darwinismu?

210484

24.01.2010 16:14

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Ale to já samozřejmě uznávám, že s vrozenou inteligencí nebo typem temperamentu nehnete, protože jsou vrozené. Ovšem sám píšete, že když dítě bude hozeno napospas vlkům, vyroste z něj „vlk“, který se už ani nikdy nenaučí mluvit. O to tady jde, že každý člověk je vychován být člověkem, nikoliv zvířetem. Tudíž všichni lidé bez rozdílu, i ti nejméně inteligetní, či ti nejvíce inteligetní jsou vychování typickou lidskou kulturou ke specifickému lidskému chování. Vtištěná lidská kultura je tedy u člověka mnohem důležitější než geny. Protože kdyby tomu tak nebylo, většina lidí by se fakticky chovala jako zvířata.

Do tří let věku dítěte se do jeho mozku napevno vtisknou naučené lidské vzorce chování (memy)- naučí se mluvit a chovat jako člověk, bez ohledu na to, jakou má inteligenci. Bohužel se mu ale napevno do mozku vtisknou vzorce chování i z nevhodného prostředí, ve kterém se zrovna nachází.V dalším věku se musí povinně chovat podle specifické dobové morálky a určených zákonů- jinak je zavřen do pasťáku nebo kriminálu.

210485

25.01.2010 07:35

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

To je zajímavé, tuhle stránku tady propagoval už někdy před půl rokem Joseph a teď tedy Vy.

Přechodných organismů jsou na dnešní planetě miliony, stačí jenom umět pozorovat přírodu. Za všechny přechodné formy života, kterých je na planetě požehnaně, vyjmenuji delfíny. Delfíni jsou savci, kteří původně žili na souši, ale pak se z nějakých důvodů vrátili zpět do moře. Tím pádem ale u nich existuje velká nevýhoda, že zůstali savci a že mají plíce místo žaber, takže se musí chodit v pravidelných intervalech nadýchat nad hladinu. Kvůli změněným podmínkám se jim již změnil mozek a sice tak, že v noci jedna půlka mozku spí, zatímco druhá půlka mozku bdí. To aby se mohli chodit nadechovat vzduchu i ve spánku. Další změny v průběhu času pravděpodobně nastanou takové, že se jejich tělo zcela přizpůsobí životu v moři. To znamená, že se jim vyvinou žábry, takže se již nebudou muset chodit nadýchávat nad hladinu.

Jinak znovu upozorňuji, že jste OT.

210560

25.01.2010 07:45

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Méďa má pravdu: jste velký komik.[velký smích]

210561

25.01.2010 07:53

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Nechte toho, jste OT komiku.[smích] Nechte si ty pindy na jindy, až tady bude o něčem takovém článek, ano?

210565

25.01.2010 08:02

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Ech! Končím s Vámi diskusi pane Vojto, nemá to cenu. A taky mám strach, že na mě vylítne pan Stwora a vynadá mi. Tak toho radši taky nechte. A manipulátora davů pana Zrzavého moc dobře znám a již si nikdy žádnou knihu od něj nekoupím, ani číst nebudu. To je taky „vědec“ k pohledání.

210566

25.01.2010 16:22

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to moc hezky pane jansmithi a já jen dodám, že pan Zrzavý je ten samý zkorumpovaný byznys-vědec jako pan Weiss. Mohou si spolu podat ruce, jak již celých 20 let obhajují neobhajitelné nesmysly typu, že muž má nárok být „od přírody“ kdykoliv nevěrný, protože má mnoho spermií, kdežto žena je monogamní, protože má jen jedno vajíčko. Takovíhle „vědci“, kteří ABSOLUTNĚ, ale skutečně absolutně ignorují poměry v přírodě, kde 99 procent savců obojího pohlaví je promiskuitních, bez ohledu na vejce či spermie, to se hned tak nevidí. Proto jsou to vědomí manipulátoři davů, kteří mají kupodivu přístup kdykoliv do mainstreamu, kam ale nemají přístup skuteční vědci. Oba jsou podobní zkorumpovaným „vědcům“, kteří hlásají oteplování planety, přestože planetě hrozí přesně pravý opak- ochlazení a malá doba ledová.

O té obřízce, kterou pan Weiss tolik vychválil, jsme si spolu již vše potřebné řekli. Možná že Američané jsou skutečně natolik zblblí propagandou, že se nechávají ve velkém obřezávat, myslím si ale, že tohle Čechům vůbec naštěstí nehrozí, nejsou to žádní blbci, aby je ohlupil jeden Weiss, vydávající se za vědce.[smích]

210596

26.01.2010 07:38

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

Jarmila 88.?.?.?

Nádherně napsané!!

Jinak já se tímto posledním příspěvkem loučím s diskutéry Zvědavce. Nelze přispívat někam, kde Vám editor napíše mail: Jarmilo, prosím vás, nechte té diskuse. Neslouží to ke cti ani vám, ani Zvědavci.

Odepsala jsem panu Stworovi v naději, že mi v druhém mailu vysvětlí, co jsem tak strašného napsala, že mi zakazuje pokračovat v diskusi. Ale za další odpověď jsem mu už nestála. Hlavně, že mě při minulém napomenutí nabádal, že nemám psát své připomínky přímo do diskuse, ale vyříkat si s ním vše v mailech.

Než se takhle nechat pořád buzerovat a napomínat, tak to radši nic. Vzpomněla jsem si na pana hestroye. Toho pan Stwora taky zcela nepochopitelně vyštval. Pan Táborský se kdysi taky naštval a odešel, protože byl co chvíli napomínán. Takže sbohem a šáteček.

210643

26.02.2010 19:46

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

88.?.?.?

Se mi zdá, že Antoninus je robot, nikoliv člověk. Už jsem se s tímto podivným způsobem myšlení setkala. Asi před rokem či dvěma mi podobný robot psal maily a bylo to velmi zvláštní.Ihned jsem poznala, že něco zde nehraje, že mi to nepíše člověk.

Jarmila

213572

28.02.2010 07:46

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

88.?.?.?

Vždyť to říkám, že to není člověk, ale umělá inteligence- robot. Oni už si prostě zkouší tyhle hračičky přímo v diskusích.
Zrovna včera jsme se dívali na Primě na sci-fi film podle předlohy Isaaca Asimova- Já, robot. Velmi zajímavý film. Ale něco se změnilo, už to není sci-fi, ale skutečnost. Když umí hrát současní roboti šachy, proč by nemohli jako Antoninus diskutovat v diskusích?

Jarmila

213665

28.02.2010 14:53

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

88.?.?.?

Pro začátek nemůžeme pane Mirdo chtít od vývojového výrobku kdovíjaké zázraky.[smích] Ale zkusme si představit, že je to skutečně umělá inteligence. V tom případě se ale této umělé inteligenci podařilo oklamat řadu diskutérů- a to už je velký úspěch. Pokud je Antoninus robot, pak se nedá mluvit o zvrácené, či žádné logice. Z jeho hlediska, čili z hlediska umělé inteligence, jsou ty jeho názory v pořádku, protože svou logiku mají. Představte si, že do něho jeho tvůrci, bez ladu a skladu, naházeli obrovské množství informací a on má za úkol z toho složit jakýsi logický výsledek. A tak skládá a vše různě kombinuje, až z toho vzniká svým způsobem unikátní řeč, kterou omlouvá tím, že kdesi četl jakési studie, ale nejmenuje jaké.

Z našeho, čistě lidského hlediska, nám samozřejmě ty jeho názory připadají zvrácené a nelogické. To proto, jelikož my lidé vedle logického myšlení ještě používáme své životní zkušenosti, naučenou morálku a emoce, které jsou tak rády zatracovány, ale přitom jsou ve skutečnosti k celistvému chápání světa velmi důležité.

To mě právě nejvíc u Antoninuse zarazilo, ty jeho podivné jazykové schopnosti. On se vyjadřuje tak strašně divně, jako by spadl z Marsu nebo z Měsíce, jako by nebyl z téhle planety. Tak podivně se nevyjadřují ani emigranti, kteří žijí již dlouho v cizině. Nejde samozřejmě o ty hrubky, ale o takové jakési neosobní strojové vyjadřování.

Ještě jsem chtěla poznamenat k těm atomovkám, že můj názor je ten, že ve skutečnosti už všechny atomovky světa jsou soustředěny v jedněch rukou. A mohlo by to dopadnout tak, že jeden jediný generál by dal povel k jejich spuštění nikoliv lidské obsluze, ale právě umělé inteligenci- robotům.

Já Vás taky ráda vidím pane Mirdo a hlavně ráda čtu Vaše příspěvky, které mají hlavu a patu a rozhodně nepocházejí od robota.[smích]

Jarmila

213691

08.03.2010 16:23

Návrh postupu pro likvidaci státního dluhu aktivitou občana

RE: Statistický úřad?

88.?.?.?

Tak pro jste cosi mektal o plotně? Odhaduji Lin na vysokoškolačku ekonomie, ale Vy nejste schopen žádnou ženu vidět jinak, než jak stojí u plotny. Kromě toho ten Váš nápad je divný a Lin i Méďa mají pravdu v tom, že by člověk akorát zaplatil poplatky a houby z toho.

Jarmila

214379

13.03.2010 08:44

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

Tohle je moudrý a velmi pravdivý článek! V dnešní době jsme skutečně my všichni, celá většinová společnost naprosto bezmocní jak mimina. Dostali jsme se do pozice pravých a nefalšovaných nevolníků- takřka otroků. Zastupitelská demokracie není žádná demokracie, ale je to ve skutečnosti zastupitelská totalita, která poctivě slouží nadnárodnímu korporátnímu fašismu, čili několika vládnoucím světovým rodinám. Zastupitelská totalita je prostě podvod na entou, mazaně vymyšlený zednáři už někdy po francouzské revoluci. Mezi „zastupitelskou demokracií“ a pravou demokracií je takový rozdíl jako mezi kazajkou a svěrací kazajkou, jak správně poznamenal pan spisovatel Semerád.

Jak známo, v květnu budou volby a již nyní je nachystáno 7 stran, které mají šanci dostat se do parlamentu. A v těch stranách jsou na volitelných místech instalováni ti největší hajzlové, které tato zem nosí. Takže hloupý občane nezapomeň jít k volbám a tyto nachystané bezcharakterní hajzly nezapomeň zvolit, abys je řádně zlegalizoval.

Já však navrhuji řešení, aby občané šli k volbám, ale do urny vhodili lístek, že zastupitelská demokracie je velký podvod a že žádají internetovou přímou demokracii.

Jarmila

214739

13.03.2010 14:19

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

> Jestli chcete svůj volební lístek znehodnotit jak jste psala
>je to vaše věc. Nevyřešíte tak ale nic.

Stejně jako Vy, když tam ten lístek vhodíte. [chechtot]

Jarmila

214779

13.03.2010 17:09

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

88.?.?.?

Napsal jste to dobře, s většinou toho co jste napsal souhlasím. Jenom bych Vás chtěla upozornit, že pokud by došlo k nejhoršímu, tak nakoupit pole, koně, krávu a slepice není to nejlepší řešení. Nejlepší řešení je, když byste se již dnes preventivně spojil dohromady s pár svých nejlepších přátel, s kterými si naprosto důvěřujete a opatřili si zbraně. Jaký význam by pro Vás mělo, že i když byste byl i s rodinou nakrásně ozbrojený, že když by k Vám vlítla skupina po zuby ozbrojených chlapů, takřka vycvičená polovojenská jednotka ( asi jako dnešní ozbrojenci ČEZu) a vyhnala Vás z Vašeho majetku pryč jen s holým životem i zadkem?

Přesně takhle to totiž probíhalo kdysi v prehistorii, když mírumilovné zemědělské oblasti byly napadány prehistorickými nomádskými lupiči. Tito nelítostní a krutí lupiči zemědělce pobili a z jejich žen si udělali otrokyně- takhle vznikal postupně starověký otrokářský řád. No a z potomků těchto prehistorických i starověkých lupičů pak vznikla feudální šlechta, z které se do dnešních dnů vyvinuli zdegenerovaní psychopatičtí paraziti, kteří nás, většinovou společnost, dnes nesmírně souží.

Takže jak říkám, vytvářet potají dobře ozbrojené malé jednotky a pak se zařídit podle dané situace. Nejlépe přepadat zazobané bezcharakterní boháče typu dnešních politiků, jako je Paroubek či Topolánek, kteří budou mít jistě nasyslené velké zásoby potravin.[velký smích]

214805

13.03.2010 17:17

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

88.?.?.?

Z letargického snění se lidé dostanou, až budou mít reálnou možnost o všem rozhodovat sami. Vzhledem k tomu, že žádnou takovou možnost nemají, tak jim zbývá jen to nadávání u piva, či to snění u televize. [bliji]

To že jste mi neodpověděl na to, koho že byste volil, aby se vše změnilo k lepšímu, svědčí o Vašem velkém pokrytectví. Vy pane chromozome moc dobře víte, že je dnešní systém prohnilý a neuudržitelný, akorát zde trapně čeříte vodu.

214806

13.03.2010 17:34

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

Ale paní danielo, prosím vás to nemyslíte vážně, že je zednářství staré několik milionů let? Myslíte že již homo eerekti, co objevili oheň, se věnovali okultnímu zednářství? [smích] Vašim ostatním řečem taky moc nerozumím jako třeba- budete-li znát pravidla tohoto jazyku i vy, dodržovat jisté rituály téhle magie, můžete dosáhnout osobních úspěchů stejnou měrou.

S těmi volbami: když by vhodilo do urny lísteček, že je zastupitelská demokracie podvod třeba 40 procent voličů, pak by se to již nemohlo utajit a politici by tuto velmi prekérní situaci museli začít řešit. Už by se nemohli blazeovaně tvářit, že jsou řádně zvoleni a že všechen lid považuje volby za adekvátní řešení celospolečenské situace.

214810

14.03.2010 09:22

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

Kubátová 88.?.?.?

Teď jste mi tedy ale hnul pořádně žlučí! Pane Koňasi znovu Vás důrazně varuji, že nejste oprávněný porušovat moje autorská práva a ničit a přepracovávat na tupé nesmysly, můj internetový účetní volební systém. Na to jsou zákony, uvědomte si to!!!

Je mi jasné, že abyste si dodal důležitosti, tak se mě vždy snažíte co nejvíce shodit. To jsou ty Vaše plotny a kuchyňská jasna, čímž jste ráčil obdařit i chytrou Lin. Řekla jsem Vám na rovinu, že danit stroje a chtít po občanech aby platili 380 Kč za nesmysly a hovadiny, je čirý nesmysl.

Co se týče stran, tak je to od samého začátku dobře vymyšlený podvod, tam vůbec nejde o to, že bych se já soukromě domnívala, že tam lidé vstupují z touhy zbohatnout. Je to dobře vymyšlená technologie moci, kdy do čela stran se vždy a zásadně dostanou lidé předem schváleni loutkaři v zákulisí. To samé platí i pro volbu prezidenta či vlády.

214880

14.03.2010 09:39

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

Pane Semeráde, já nepíšu o prázdných lístkách. Já jsem napsala o tom, že vhodím do urny lístek s nápisem, že považuji zastupitelskou demokracii za podvod a že žádám internetovou přímou demokracii.[smích] V tom je rozdíl. Volební komise by ten lístek sice musela vyřadit, ale také by musela o tom podat hlášení, že se v urně vyskytly nesouhlasné hlasy s volbama. Když by to udělalo hodně občanů, nastal by pro vládnoucí papaláše jistý problém, co s tím. Asi by uzákonili, že házet do urny nesouhlasné lístky je trestné. Ale byli by si vědomi toho, že ten zákon je k ničemu, protože jsou volby tajné a lidi by možná o to víc nesouhlasné hlasy do uren házeli.

Ano, naprosto s Vámi souhlasím, že žádná skutečná opozice ve skutečnosti neexistuje. S prosazením častého referenda taky souhlasím. S druhým krokem taky souhlasím. A s třetím krokem samozřejmě taky naprosto souhlasím.

Jarmila

214882

14.03.2010 10:06

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

88.?.?.?

Hezky jste vyhmátl toho výlupka Payneho pane jansmithi.[smích] To jsem ani netušila, že by se taky rád protlačil tento hajzl zpátky do vysoké politiky.

Pokusím se panu Choronzonovi na jednoduchém příkladu vysvětlit, proč je zastupitelská demokracie podvod na entou. Občan si za těžce našetřené 2 miliony korun koupil byt v paneláku do vlastnictví. V tomto paneláku je dalších sto vlastníků bytů. Zákonem je tam stanoveno, že jsou si povinni zvolit pětičlenné představenstvo, které pak po čtyři roky má právo neomezeně rozhodovat o všem. Celé čtyři roky se nekonají žádné schůze, kde by se představenstvo zodpovídalo vlastníkům bytů, jak naložilo s penězi z fondu oprav. Na konci čtyřletého období vlastníci bytů zjistí, že je fond rozkraden a že se za ty peníze v baráku nic podstatného neopravilo. Přesto nejsou podle zákona oprávněni zažalovat a potrestat za rozkrádání veřejných peněz těch pět výtečníků z představenstva. Jediné co mohou udělat je právo zvolit nové pětičlenné představenstvo. A tak tedy zvolí nové představenstvo, které naslibuje hory doly. Nové představenstvo již nemá co rozkrást, protože je fond vykraden předešlým představenstvem, a tak barák bez svolení všech vlastníků zadluží u bank. Za získané půjčky si vybaví své byty a nakoupí si luxusní bouráky. Na konci čtyřletého období opět nemají možnost vlastníci bytů zloděje potrestat, opět jediným trestem je to, že je vykopnou z funkcí a zvolí nové pětičlenné představenstvo..... Tak vážený pane Choronzone, přesně takhle funguje zastupitelská demokracie. [naštvaný]

Jarmila

214888

14.03.2010 15:17

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

Zase jsem zaskočena

88.?.?.?

To jsem z toho zase jelen. V mém archivu už dnešní tři příspěvky napsané hned zrána, jsou, ale v diskusi ještě nejsou. Je to nějaká chyba, nebo ty příspěvky stále teprve čekají na schválení moderátorem? Ale proč už jsou v tom archivu? Schválně se hned podívám, jestli se tam tenhleten příspěvek okamžitě zobrazí, nebo nikoliv.

Jarmila

214905

15.03.2010 08:16

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Zastupitelská totalita a korporátní fašismus

88.?.?.?

Tu soudnost byste si měl zachovat Vy, nikoliv já, pane Koňasi. Já Vám žádné Vaše nápady nekradu, tak jako Vy je sprostě kradete mně A ještě jste navrch ke mně drzý jako štěnice. To se hned tak nevidí, takovýhle přístup. [bliji]

Jarmila

214992

16.03.2010 07:35

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Stručný komentář 2

88.?.?.?

Líbí se mi Vaše upřímnost, a to úplně mění situaci, okamžitě jste se mi tím stal sympatickým.[smích] Jestli si mohu dovolit Vám trošku poradit, tak zahoďte vysokoškolské učebnice své přítelkyně a hledejte si radši různé zdroje informací na internetu. Internet je v současnosti nejpravdivějším zdrojem informací všeho druhu, kdežto ty učebnice jsou spíš manipulativní oblbováky mladých lidí.

215066

16.03.2010 14:51

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Stručný komentář 2

88.?.?.?

Tak ta teorie memů mě taky hodně zajímá. Zvláště když někteří prodejní mainstreamoví manipulátoři davů v prodejném mainstreamu rádi tvrdí, že je člověk (jako nějaké tupé zvíře) řízen převážně geny. Místo aby přiznali, že je člověk bytost nadaná myslícím rozumem, takže je naopak na rozdíl od zvířat, převážně řízen memy.

Ano, to 11.září se stalo přelomovým datumem, neboť po něm si celý svět uvědomil, že nám vládnou naprosto bezskrupulózní organizovaní zločinci a psychopatičtí paraziti. Až do toho datumu si celý svět naivně myslel, že vše celkem funguje jak má a že nám vládnou normální lidi. Také jsem se původně, na základě lživých informací z mainstreamu, domnívala, že ty budovy WTC zbořili fanatičtí zlí muslimové. Kdyby neexistoval internet a nezávislé zdroje informací, tak bych v tom bludu žila doteď. Musela to být dřív hodně těžká situace v minulosti, když lidé byli odkázání pouze na informace z masmédií. To se to vládcům tenkrát lhalo! Až se jim od huby prášilo. Není divu, že většinová společnost v té době kdykoliv skočila na jakýkoliv špek a naivně uvěřila jakýmkoliv úskokům mocných, jako třeba v případě útoku na Pearl Harbor. Prostí američtí muži se pak vlastenecky vrhli do války a mnoho jich zbytečně zahynulo, zatímco zločinec Roosevelt byl jistě na sebe pyšný, jak je chytrý a mazaný.

Takže spiknutí mocných boháčů proti zbytku světa samozřejmě existuje. Na to přijdete v brzké době pane Choronzone sám, stačí ještě chvilka samostudia na internetu a budete z toho všeho zděšen stejně jako my všichni, co už jsme prozřeli.[smích] Ne, my nepliveme na bankéře, židy, zednáře a ilumináty, to oni plivou na nás. A kdyby jenom to. Spiknuté fašistické korporace nám usilují rovnou o život. Vzpomeňte si na uměle vyrobenou prasečí chřipku a celý ten humbuk kolem toho, jak nám kvůli svému zisku a byznysu nutili své jedovaté vakcíny.

Tak to jste teda dobrej, když za osmihodinovou směnu dostanete do hlavy 200 stran textu. To s takovou budete v obraze raz dva. Je vidět, že jste hladový po informacích, akorát mě trochu překvapuje, proč jste nestudoval, když na to evidentně máte? Ale zas mě to tak nepřekvapuje, znám lidi s přirozenou inteligencí, kteří také raději pracují rukama, než by seděli kdesi jako neužiteční úředníci.

Já mám výhodu, že mám zkušenosti ze socialismu i z kapitalismu. Takže mohu zodpovědně prohlásit, že jeden režim za 18 a druhý za 20 bez dvou. Naštěstí je to přesně tak jak píšete- spokojený život není o bohatství.

Zapomněla jsem se minule podepsat:
Jarmila

215098

17.03.2010 21:03

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Asi je na nápravu pozdě.

88.?.?.?

Tak tak, je to přesně tak. Většinová společnost proti těm vládnoucím psychopatickým parazitům nemá šanci. A ještě je ti pitomci (lid) chodí pokorně volit, aby jejich lokaje (politiky) formálně zlegalizovali.[smích] A pan Vojta 49 spěchá volit v prvních řadách a jen se třese štěstím, až vhodí lístek do urny a bude moci svobodně rozhodnout o té demogracii. Že pane Vojto, že je to tak? [velký smích].


Jarmila

215229

18.03.2010 07:54

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: Je na nápravu pozdě? Nikdy není pozdě.

88.?.?.?

Celý stranický systém je dobře vymyšlený podvod pane Vojto. To z toho důvodu, že se do čela státu dostávají figurky, které jsou předem v zákulisí odsouhlaseny a schváleny loutkaři, a to již dávno před vlastními volbami. Mezi komunistickými totalitními volbami a dnešními volbami tak není vůbec žádný rozdíl. Obojí je stejná volební fraška, kde občané nemohou rozhodovat čtyři roky VÚBEC O NIČEM. Dokonce nemohou ani odvolat politika, který se dopustil nějakého zločinu, třeba korupce. Ano jistě, politici se hněvu lidu strašně obávají- asi jako dneska vysmátý milionář Gross.

Vzpomeňte si na nedávný článek na Zvědavci, který popisoval osud Dubčeka. Přesně tak to v zákulisí chodí. Dubček byl oblíbený u lidu, ten by ho volil, ale byl nežádoucí pro Gorbačova a místní „vyvolené“, kteří se po puči okamžitě nahrnuli do vysoké politiky. Proto Dubček musel zemřít, když nepochopil situaci, nevnímal záporné signály kolem sebe a včas sám neodstoupil. Kdežto Havel byl velmi dlouho pěstěná figurka, připravovaná loutkaři pro budoucí okamžik, kdy ho budou moci použít. Takhle se ve skutečnosti „volí“ politici pane Vojto.[pláč]

Kdo že má být v parlamentu? Stranický systém by měl být zrušen, jelikož je to sprostý podvod a místo toho by měli kandidovat jednotlivci sami za sebe. Tito jednotlivci by nejprve museli vyhrát volby ve svých krajích a teprve vítězové by se utkávali na celostátní úrovni. Utkávali by se spolu veřejně při TV besedách, všichni by dostali k dispozici naprosto stejný čas ke své prezentaci.

Když by byli tito jednotlivci lidem zvoleni do parlamentu, měli by být kdykoli odvolatelní a kdykoliv potrestatelní za kriminální činy. Nejdůležitější zákony by měly být schváleny lidem v referendech, tak jako je tomu ve Švýcarsku.Ale i při švýcarském referendu se dá švindlovat s výsledky, protože občané nemají zpětnou kontrolu. Kdežto v mém internetovém účetním hlasování zpětná kontrola výsledků hlasování existuje, takže by se švindlovat nedalo.[smích]


Jarmila

215259

19.03.2010 16:35

Dopis prezidentovi

RE: Rozdíl mezi pravicí a levicí

88.?.?.?

A já bych jen dodala k Vašemu výstižnému přirovnání ještě jeden příměr: mezi dnešní pravicí a levicí je ten samý rozdíl jako mezi pravou a levou půlkou téhož zadku. A ten otvor uprostřed- ano, tak přesně tam nás naše "politická elita", jinak sprostí zločinci a mafiáni, vede.

Jarmila

215384

20.03.2010 07:31

Dopis prezidentovi

RE: Moc pěkně napsáno...

88.?.?.?

Jediné řešení jak zachránit svět je to, vyhubit těch několik stovek spřízněných globálních bankéřských a korporátních rodin, které vládnou světu. To ony sedí na zeměkouli jako žáby na prameni a ničí vše, na co zaměří svůj ziskuchtivý bankéřský a korporátní zrak. To ony dělají všem běžným lidem peklo na Zemi, to ony pořádají všechny války, aby ještě více zbohatly. Přibrala bych k nim i usměvavého Billa Gatese, který by nám, prostým občanům, tak rád naočkoval humánní vakcíny. Bez těchto superboháčů by byl zkrátka ráj na Zemi a náhradní energie místo ropy by již bylo taky dávno všude dost:
http://chromik.wz.cz/27_o_lacinych.html

215418

20.03.2010 19:19

Dopis prezidentovi

RE: Moc pěkně napsáno...

88.?.?.?

Co navrhujete Vy? [smích]

215469

20.03.2010 20:01

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: jednoduché počty

88.?.?.?

Ale Kateřino, jako byste nevěděla, že normální občané jsou naprosto bezmocní. Jak jsme si měli co pohlídat? A proč Vy si nehlídáte dnešní poměry? [smích] Vždyť jste taky dospělá a v produktivním věku- no tak huž, do toho, nandejte to těm sviním nahoře! Pokud proti tomu nic neděláte, tak jste občansky rovněž nevyzrálá.

To je asi pravda, že místo důchodu budete mít hovno. Tak se podle toho zařiďte. Jestli je ta možnost, tak jim prostě nic neplaťte. O budoucím důchodu vůbec nepřemýšlejte, a prostě celý život počítejte s tím, jako byste ho vůbec neměla dostat. Stejně se svět řítí do řiti a kdo ví, jak to všechno bude.

Já jsem čerstvý důchodce a pobírám 4300 Kč. No řekněte, není to k popukání? [velký smích] Přitom jenom holý nájem bytu mě stojí 7200 Kč. Ten důchod pobírám za 31 let práce. Proč tak málo? Počty jsou jednoduché. 20 let jsem měla odpracováno v komunismu, ale to se vůbec nepočítalo. Důležitých bylo těch 11 let v „demokracii“. Poslední roky před důchodem jsem pečovala o nemocnou mámu (pochopitelně naprosto zadarmo) a to se podepsalo na mém důchodu.

Takže Kateřino, doufám že nebudete jako pan Bílý, který by mě nejradši nepustil ani k volbám. To by mě fakt strašně mrzelo. Zvláště když si uvědomuji, jak jsou volby nesmírně důležité. Co by si chudáci ti zločinci bez nás počali, kdybychom je nevolili? Pan Bílý jistě zvolí pravici a tím si tedy fakt velmi pomůže. [chechtot] Někdo zvolí levici a tím si tedy taky velmi pomůže. [chechtot] A zase někdo jiný zvolí ministrany, které se vůbec nevyhrabou přes 5 procentní hranici a tím si tedy taky velmi skutečně pomůže. [chechtot]

No, aspoň jsem se od srdce zasmála a teď si půjdu pohryzat ten suchý rohlík k večeři.

Jarmila [smích]

215476

22.03.2010 08:32

Mnoho povyku pro nic

Znáte tenhle vtip?

88.?.?.?

Zvířátka v lese se usnesla, že by si měly nechat zavést veřejnou dopravu až k nim do lesa, kde lišky dávají dobrou noc. Všechna souhlasila, že je neúnosné, že musí všude chodit pěšky po svých. Vyslaly do města mazanou lišku, aby tam ten požadavek vznesla k příslušným kompetentním orgánům. Liška se vrátila uondaná, se staženým ocasem a celá zničená povídá: „Oběhla jsem všechny dopraváky, dokonce jsem se je snažila podmazat úplatkem, ale obořili se na mě, co že si to dovoluji, že žádné úplatky neberou, že si sami nakradou, co potřebujou“.
Poté zvířátka vyšlou medvěda. Je nejsilnější, takže by mohl ledacos zařídit, řekla si. Medvěd se vrátil celý zničený a vystresovaný a říká: „Vyhrožoval jsem jim vším možným, řekl jsem jim také, že na ně podám trestní oznámení, ale oni se mi vysmáli a řekli mi, že mají ty nejšpičkovější právníky a že se pak nedoplatím. Prostě doprava sem zavedena nebude.
V tom se přihlásil zajíc, že by to rovnou zkusil vyřídit na nejvyšších místech, až přímo v Praze. Zvířátka se pobaveně pousmějí: Ty nezkušený zajdo? Když to nezařídila mazaná liška ani silný medvěd, ty nemůžeš uspět, a natož v Praze. Ale zajíček se nedal odradit a vyrazil na Ministerstvo dopravy. Vrátil se coby dup a s potvrzením, že doprava bude zavedena v nejbližším termínu. Zvířátka se radují a diví zároveň: „Zajíčku, ty takový mladý a nezkušený, jak jsi to dokázal“?

„Jednoduše,“ povídá zajíc, „přijdu na Ministerstvo dopravy a říkám jim mazlivě: Hóóši, uděláme vlááček, uděláme mašinku až k nám na lesní mýtinku? Ššššš....souhlasíte miláčkové?
No, a oni hned souhlasili.

Taky by mě zajímalo, který mainstreamový blbec hbitě a čerstvě vymyslel novotou svítící termín homofob. V doslovném překladu to znamená: bojící se lidí, nikoliv bojící se teplých. Tak já jsem tedy na oplátku vymyslela slovo: heterofob.[smích] Heterofobové jsou ti homosexuálové, kteří mají hrůzu z toho, když na ně šáhne nějaká ženská.[velký smích]

Ale i další termíny jsou pěkně ujeté. Slovo homosexuál v doslovném překladu znamená člověk sexuální. To jsme ale všichni. Homo sapiens znamená člověk moudrý. Heterosexuál, to asi není člověk, když postrádá v názvu základ homo. A to už vůbec nemluvím o dalším uměle vytvořeném mainstreamovém slově: metrosexuál. To je stejně praštěné jako slovo jako homofob.

Jarmila

215592

23.03.2010 06:57

Mnoho povyku pro nic

RE: Znáte tenhle vtip?

88.?.?.?

>Nic proti nim, ale nevíte o nějakém vznešeném
>názvu pro starýho sviňáka? [chechtot]

Tak samozřejmě, nějaké termíny mě napadly, ale nejsou vznešené.[smích]

To je jasné, že nikdo tam nahoře nebyl, není a nebude potrestán za kradení a korupci- ať už hetero či homos. ČSSD s ODS si prý rukou svornou a nerozdílnou mezi sebou rozdělily miliardu úplatku za pandury, nehledíc přitom napravo, ani nalevo. Jejich letošní obrovská volební kampaň, kdy obě strany utrácí obrovské částky za bilbordy a reklamu v masmédiích, svědčí o tom, že peněz mají skutečně nadbytek.

215677

23.03.2010 07:08

Mnoho povyku pro nic

RE: Znáte tenhle vtip?

88.?.?.?

Tak Vy jste to všechno ještě více zamotal, než jak to bylo. [smích] Ale máte pravdu v tom, že je to z řeckého slova homós, kdežto homo sapiens pochází z latiny. V tom případě ale nechápu člověka, který toto slovo vymyslel. Vždyť musel vědět, že nastane zmatení jazyka. Ten název homofob je pochopitelně úplně špatně, protože když už to mermomocí chtěli mainstreamoví novináři používat, tak měli použít slovo homosfob. Aby z toho bylo jasně zřejmé, že nejde o člověka, který se bojí všech lidí bez rozdílu, ale o člověka, který se bojí homos-sexuálů.

P.S.: tímto odpovídám i panu Maximovi. Není přece moje chyba, že nějakej blb vymyslel slova, kde slovo homo jednou znamená člověk a podruhé stejný. To řecké slovo homos mělo totiž zůstat zachováno, nemělo být nesmyslně zkráceno na homo.

215678

23.03.2010 13:54

Mnoho povyku pro nic

RE: Znáte tenhle vtip?

88.?.?.?

Aha. Jenže teď ale nevím, jestli jste na mé straně, nebo na straně těch mainstreamových novinářských blbů, kteří se snaží záměrně zavést do většinové společnosti praštěné a neadekvátní termíny homofob a metrosexuál. Slovo homofob je totiž rafinovaně vymyšlená buzerační nálepka, kterou bude v mainstreamu okamžitě onálepkován každý normální člověk, který se oprávněně, stejně jako pan Dušek, ozve proti protěžovaným buzerantům. To máte jako s úmyslně vymyšleným slovem skener. On je to ve skutečnosti nezdravý rentgen, ale mainstream to úmyslně nazval skenerem, aby se zakryla ta skutečnost, že lidi budou na letištích ozařováni rakovinotvorným zářením z rentgenu.

Mimochodem, když napíšete: homo sexuál, tak to skutečně znamená člověk sexuální. Takže nejsem až zas tak mimo, když jsem se domnívala, že homosexuál rovněž znamená člověk sexuální. Když s někým mluvíte a říkáte slovo homosexuál, jak ten druhý má vědět, jestli je to slovo dohromady, nebo jsou to dvě slova zvlášť? To mu budete extra vysvětlovat, že u homosexuálů je to z řeckého slova, ale u člověka je to latinského původu? Když napíšeme slovo homosapiens dohromady, tak to asi budeme moci přeložit jako stejnoteplý moudrý, ne?[smích] Zkrátka a dobře, vědecká terminologie má být vždy naprosto přesná, nikdy ne zavádějící. To máte jako s antisemitismem. To je taky takové podivuhodné slovo.
Jarmila

215697

28.03.2010 08:19

Práce je lidstvu vrozena nebo vnucena?

RE: vzpominky na mladi

88.?.?.?

Ano, napsal jste to naprosto přesně. Jako dnes si pamatuji, jak Dlouhý i Klaus nám tenkrát věšeli bulíky na nos a vyprávěli nám, že si musíme utáhnout opasky, aby se pak ekonomika odrazila ode dna. Dlouhý k tomu přidával průpovídky, že se musí do podniků napřed investovat, aby pak mohli prosperovat. Místo investicí je však nechali naši porevoluční vládci (pečlivě vybrané loutky), záměrně zpustnout, aby je pak vzápětí mohli za hubičky rozprodat nadnárodním korporacím. Dnes se ovšem Klaus tváří jako velký státník, který má nárok být oslavován v učebnicích a ve tváři má stálý nevinný výraz- já nic, já muzikant.Pak se mi někdo diví, že Klause nesnáším. A to jsem ho po převratu původně nesmírně obdivovalala. Krásně to všechno popsal Jan Kukačka v tomto článku:
http://dolezite.sk/Jan_Kukacka_Sametova_ekonomika....

A zde si můžete přečíst v jakém prostředí se vytváří politická rozhodnutí, v jakém prostředí se kují ty správné pikle, jak co nejlépe a co nejmazaněji ožebračit lid. Kdo je znalý problematiky, tak se tam toho nejvíc dozví, co je napsané mezi řádky. Taky se tam dočtete, že z Dlouhého se za odměnu stal bankéř v americké bance.
http://ekonom.ihned.cz/c1-39876240-kde-se-schazeji...

Jarmila

215903

29.03.2010 19:33

Explozivní dluhové domino: nadcházející finanční katastrofa - část 3.

RE: Idealni material pro uskutecneni cistky.

88.?.?.?

Připadá Vám naprosto normální, že si americká oligarchie a americké zbrojařské korporace dodnes neporadily se Severní Koreou? A dodnes Vás taky nikdy ani ve snu nenapadlo, že by mohla být americká oligarchie v čele s loutkou Obamou ve skutečnosti s iránskou náboženskou oligarchií POTAJÍ jedna ruka? A napadla Vás vůbec někdy provokativní myšlenka, že čínská i ruská oligarchie by mohla být ve skutečnosti v pevném područí americké (ale spíš mezinárodní bankéřské) oligarchie? Totiž nic z těchto možností my normální běžní občané nemůžeme vyloučit, protože se na nás hraje habaďůra již přinejmenším tisíc let. Celá historie, kterou jsme se učili ve škole, je totálně vylhaná. A totálně vylhané jsou v současné době i masmédii podávané události.


Jarmila

215970

29.03.2010 19:41

Problém jménem zadluženost

RE: Zadluženost je nová okupace mírovými prostředky

88.?.?.?

Můžete mi prozradit, kterému že to mocnému a silnému státu dluží Česká republika?

Jarmila

215971

02.04.2010 10:39

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: jak provést změny - nápad je již na světě

88.?.?.?

Skutečně jste idealista, protože nemáte tušení, jak to v politických stranách ve skutečnosti chodí.
I když se Vám nakrásně podaří sehnat 1000 podpisů a založit stranu, stejně to vše bude po čase odsouzeno k zániku. Technologie moci ve stranách je dokonale promyšlena- je to dokonale vymyšlený podvod. Bez peněz strany nemohou existovat. Schází jim peníze na propagaci strany, na propůjčení sálů, kde by se mohli všichni scházet, atd., atd. Do několika let tyto živořící pidistrany samy od sebe zaniknou. Pokud strana sežene nějaké sponzory, kteří do ni cpou miliony, pak to není pochopitelně zadarmo. Ti sponzoři si tam nasadí své lidi, kteří jsou nesmírně pracovití a dřou na rozdíl od autentických nadšenců, kteří mají činnost ve straně jen jako svého mimopracovního koníčka, ve dne v noci. Automaticky se vyškrábou do vedení strany a začnou v ní vše řídit. Když má strana naději, že ve volbách uspěje, je těsně před volbami očištěna od nežádoucích, nepohodlných lidí (obvykle to bývají ti idealisti, ti autentičtí zakladatelé strany). Dělá se to formou stranických pučů, tak jako se to stalo v ODS, ČSSD, DEU, v ODA, v SZ, v PB a v mnoha dalších stranách. Do voleb už jdou jen zákulisními loutkaři (sponzory, investory) přísně schválené figurky, které trůní na kandidátkách na předních volitelných místech. To vysvětluje podivný fakt, jak je možné, že ODS i ČSSD má tak nemožné lídry. Proč voličům není divné, že tyto strany, které mají několik tisíc členů, nenajdou ve svých řadách charakternější a slušnější lidi?

Takže Vaše strana, která by propagovala přímou demokracii, by nejpravděpodobněji dopadla tak, že by se dříve nebo později rozpadla. Pokud by se nerozpadla a dostala by se dokonce do parlamentu, tak už by v ní byli na vedoucích pozicích lidi, kteří by před volbami naslibovali hory doly, ale po volbách by si dělali co chtěli a na přímou demokracii okamžitě zapomněli.

Z té situace, do které se dostala většinová populace celého světa (99 procent běžných lidí proti 1 procentu světových superboháčů), zatím není žádného úniku.

Jarmila

216189

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 15 čtenářů částkou 3 943 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 1

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 6

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 5

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 4

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 2

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
175 085,08 Kč

Poslední aktualizace: 5.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?