Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 368 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Jarmila, Kubátová.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.12.2009 16:21

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Jo, tohle je přesně ono- jsou to detektivové pronikavě bystré inteligence.[chechtot] Jestliže tam uviděli stát nějakou paní, tak z toho velmi bystře usoudili, že je to tutově ta hnusná Jarmila ze Zvědavce a nikdo jiný.

Teď mě ale napadlo- zná vůbec někdo ze Zvědavců ty lidi z toho hloučku? Já nikoho. Nebyla to nakonec ze strany někoho provokace? Teď si pro změnu zahraji na detektiva já.

207045

15.12.2009 16:24

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

Podpásově? A kdo to začal? Tohle má s mocí především souvislost. Myslíte si, že by tato nula si takto veřejně vyskakovala, kdyby nevěděla, že má za sebou ohromnou mocnou sílu?

207046

15.12.2009 16:26

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

To už naštěstí vymazala i tu Mindy, vycházející z koupelny- to už snad bylo na žalobu.

Komentář pod fotkou vymazala, ale v diskusi dál mele, že ta tlusťoška jsem já.

207047

15.12.2009 16:54

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

Je to Váš názor a já Vám ho neberu. [smích]

207050

15.12.2009 16:56

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

No dobře, když to není nula, tak je to pěkné číslo. [chechtot] Víte jak se říkávalo ve třídě: Nováku, Ty jsi ale pěkné číslo!

207051

15.12.2009 18:40

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

Mě už ta zlost samozřejmě přešla pane serpico, ale uvědomila jsem si něco jiného: že ta paní i těch pár lidí kolem ní byli patrně provokatéři. Takže jsem tu ženskou urazila záměrně. Nedaleko je hospoda, ona byla bez jakéhokoliv kabátu. Kde ho měla? Inu asi si ho nechala v té hospodě a šla na tu chvíli bez něj. Teď ty jejich ubohé transparenty- to mě hned uhodilo do očí, když jsem přicházela.

Chtěli pana Stworu zkompromitovat tím, aby ukázali, jaká lúza ho přišla podpořit. Tuším že na Nezvědavci jsem četla, že nazvali toho chlapa s transparentem snad Frantou Stočesem. Oni ho znají a my ho tu neznáme? Zrovna jsem přicházela a ten chlap si mě tak nepřátelsky změřil, až jsem mu omluvně řekla: My jdeme podpořit pana Stworu. (šla jsem tam s kamarádem).

207062

15.12.2009 18:42

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

Klikněte si René na 77. Vidíte tam co to já? Že to asi ta pravá tlusťoška není? [chechtot]

207063

15.12.2009 19:30

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

Četl jste René, jaké své podezření jsem napsala panu serpicovi? Že to byli asi provokatéři? Samozřejmě, že ta paní existuje! Ale evidentně není diskutérkou Zvědavce, protože v opačném případě by se zde již dávno ukázala a všechno by dementovala. Stejně tak i ti její dva komplicové, kamarádi z mokré čtvrti. I ti by tady k tomu něco napsali, kdyby byli stálými diskutéry Zvědavce. A ono nic!

207068

16.12.2009 06:27

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

Pane Bartošku, na provokatéry mám čuch. Vy nevíte, v čem my tady žijeme- ve stoce. Taky jsem zažila 38 let komunismu, tak vím o čem mluvím.

Ta paní se neozvala nikoliv proto, že by byla tak stydlivá, ale proto, že na Zvědavce nikdy, ani jednou žádný diskusní příspěvek nenapsala. Takže k příznivcům Zvědavce rozhodně nepatří, jak tvrdí Tydlitátová a idioti na Nezvědavci. Co se týče Věry ze Švýcarska- tak to od ní byla hodně hloupá legrace vydávat se za tlusťošku. Taky mi ani neodepsala na můj mail, což zesiluje mé podezření, že to žádná moje přítelkyně ani příznivkyně přímé demokracie není. Věro, nechceš mi to všechno vysvětlit?

A jak říkám, ani toho pana Frantu Stočese tady nikdo nezná, znají ho jenom na Nezvědavci. Pokusím se tady dát jeho fotku, třeba se někdo přihlásí, jestli toho člověka zná a co je zač:

Vložený obrázek

207103

16.12.2009 06:41

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

Nebyl čas se na nic vyptávat pane serpico. Ale zrovna ten pan Stočes si mě tak nepřátelsky změřil pohledem, až jsem se ho lekla. Ale příště bychom měli být všichni obezřetní a skutečně se vzájemně představit, co jsme zač, protože jinak při takovýhle příležitostech tam oni vždy nastrčí nějaké své provokatéry.

A to ještě ten soudní proces probíhal schválně v příliš malé soudní síni, takže spousta lidí se tam ani vůbec nedostala. Ani nás už nechtěl mladý policajt pustit dovnitř, ale měli jsme ohromné štěstí, že vyšli zevnitř novináři, tak jsme mohli jít místo nich. To byla ale legrace, jak jsem toho poldu tvrdošíjně přesvědčovala, aby nás přece jen pustil dovnitř. A on už pak rozčileně: Pan soudce to zakázal, rozuměla jste mi? A já na to drze: Nerozuměla.[smích] No ale jak říkám, pak nás za chvíli pustil.

207104

16.12.2009 06:50

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

No tak Vy jste mě zkritizoval za to, že tu ženskou nazývám schválně tlusťoškou. A já Vám odpovídám, že ji schválně nazývám tlusťoškou proto, jelikož jsem si jistá, že ona a ta skupinka kolem ní byli provokatéři. Opatrná ve svých soudech být v tomto případě nemusím, protože teď už je to prakticky 100 procentně jisté a dokažte mi, že ne![smích]

207108

16.12.2009 06:55

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

To máte pravdu, že více do tuhého by šlo ve druhém stání, kdy se nejde odvolat. Proto bychom se měli na to lépe připravit a účestnit by se mohl i pan Mašek z Osudu, jak slíbil. A hlavně udělat nezávislé video, natočené úplně jinak než co točí novináři nebo provokatéři a vystavit ho na YouTube i na Zvědavci, aby lidi mohli porovnat pravdu s novinářskou lží.

207109

16.12.2009 07:10

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

Na čem stojí ta má jistota? Na intuici. Veškerý ten humbuk kolem toho, to jak se těch fotek okamžitě chytla tydli-mydli, Nezvědavec i podivní diskutéři na ČT 24, kteří tvrdošíjně tvrdili, že jsem to já a úmyslně lhali, že mě osobně znají.

Vy všechno tak kombinujete pane Bartošku, až to překombinujete. Nechte se vést taky někdy intuicí a ne jen chladným rozumem. [mrknutí jedním okem]

207112

16.12.2009 07:42

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] No jo, jenže já jsem to taky na první pohled nepoznala. [velký smích] Až teprve na ten druhý pohled a na Vaše upozornění pane Mirdo. [smích]

Dostal jste můj mail, nebo se na mě z nějakého důvodu zlobíte?

207114

16.12.2009 09:45

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Jarmila 88.?.?.?

[chechtot] Ten už Vám teda nevrátím, to máte smůlu pane Mirdo! Stala jsem se díky němu na internetu slavnou a tak si ho uschovám na památku. A nezapomeňte, že ho budu potřebovat ještě na to druhé soudní představení.

Teď už plně chápu Vaše varování a jsem strašně ráda, že jste mě na to předem upozornil. Napsal jste to dokonale přesně- oni toho nepřítele nutně potřebují a když ho nemají, tak si ho sami vymyslí. A vymýšlí to vše jen proto, že když chce někdo bezdůvodně utlačovat většinovou společnost a brát ji svobodu slova, tak to musí nějakým konkrétním nebezpečím odůvodnit.

Domnívám se, že ty jejich lidské štíty, ty jejich oběti manipulace, nejsou zas až tak nevinné, aby nevěděli, co dělají. Oni za ty své lokajské služby, za tu falešnou pospolitost, dostávají dobře placená koryta a dostávají se do nejvyšších pozic státu (viz. Mojžíšek), takže nejsou zas až tak nezištní, jak by se na první pohled zdálo. Proto ze sebe rádi udělají i užitečné idioty, když jim to sype v životě jen samé výhody.

Napsal jste to pane Mirdo opravdu krásně, také děkuji panu Stworovi za vše, co pro české lidi udělal. Nebýt jeho, dodnes žiju v bludech, nic nevím o historii, ani o skutečném fungování dnešního světa, a plácám se kdesi na Neviditelném psu, kde bych řešila jen samé hlouposti.

207123

17.12.2009 07:31

Spiknutí proti umění, část II

RE: Opravdu nejdebilnější článek co jsem za poslední dobu četl

Jarmila 88.?.?.?

Škoda, že jsem si neschovala článek vydaný v magazínu MFD ( kupodivu mainstream), kde jistá operní pěvkyně veřejně prohlásila, že je veřejným tajemstvím, že operní scénu zcela ovládá mafie židů a homosexuálů, takže je nesmírně těžké prorazit mezi uznávané špičky. Až mě to tenkrát samotnou překvapilo, co si to ta operní pěvkyně dovolila. No, patrně už nezpívá.[smích]

Takže zdá se, že to není jen výtvarné umění, které je pevně obsazeno určitými mafiemi, které tam sedí jak žáby na prameni, takže blokují jiné nadané lidi dostat se až na vrchol. Myslím, že se totéž vyskytuje i v literární, filmové a herecké tvorbě, zkrátka ve všech druzích umění.

Vzpomněla jsem si, jak jsme kdysi s mužem nalítli na masivní reklamu. Po celé Praze visely upoutávky, že slavné malířky, sestry Válovy, mají výstavu svých děl v Knížákově Národní galerii. No tak jsme se tam vypravili, ale když jsme viděli tu jejich tvorbu, tak se nám zklamáním protáhly obličeje. Můj muž říkal, no asi jsem úplný primitiv a debil, ale takovéhle mazanice bys mohla vyrábět ve velkém, pět kousků denně. Živě jsem s ním souhlasila, protože jsem měla naprosto stejný názor jako on.

Včera jsem nahlídla na sestry Válovy do googlu. Je tam všude jen plno řečí kolem jejich umění a kolik za to obrdržely všelijakých vyznamenání, ale nikde žádná ukázka jejich tvorby. To je divné, ne? [smích]

207210

17.12.2009 15:08

Osvobozen!

RE: Moc gratuluji

Jarmila 88.?.?.?

Myslela jsem na Vás celou tu dobu a přemýšlela o tom, zda se to u Vaší paní lepší. Nadále moc držím palce a věřím tomu, že vše dobře dopadne a Vaše manželka se rychle uzdraví. Dejte pane Blue když tak ještě příležitostně vědět, ať mám jistotu, že do Vánoc bude zase vše v pořádku.

207249

17.12.2009 15:35

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Ja nevěřím svým očím...

Jarmila 88.?.?.?

Á tady Vás mám janko! Když už jste to všechno spískal s tím svým básnickým obratem o mém ohromném těle, že se toho chytli i ti neskuteční pitomci na Nezvědavci i paní Tydlitátová, tak buďte tak moc hodný a od té dobroty a potvrďte zde, černé na bílém, že ta tlusťoška v tom lyžařském svetru, nejsem já. Ať si to zapíšou všichni ti mí nepřátelé, kteří mě chtěli na internetu trvale zesměšnit, za uši.

207253

17.12.2009 16:07

Osvobozen!

RE: Moc gratuluji

Jarmila 88.?.?.?

Tak jo, zítra Vám napíšu.

207265

17.12.2009 16:21

Spiknutí proti umění, část II

RE: Opravdu nejdebilnější článek co jsem za poslední dobu četl

Jarmila 88.?.?.?

Tak to je to jediné, co jsem taky na internetu našla.[smích] A to mi pochopitelně nestálo za to, abych to sem dávala. Já jsem hledala nějaký rozsáhlý průřez jejich tvorbou, když už jsou tak vysoce oceňované- no a ono kde nic tu nic.[smích]

207266

17.12.2009 16:38

Spiknutí proti umění, část II

RE: Jak tady ctu

Jarmila 88.?.?.?

Za mlada jsem se přátelila s umělci, takže něco o tom pozadí v umění vím. V umění je důležité si především takzvaně udělat jméno. Když už máte jméno, tak pak už máte vyhráno. Pak už můžete patlat jakoukoliv hovadinu a jdete na dračku.[smích] Důležité je také se nějak výrazně lišit od dosavadní tvorby. Aby prostě když někdo spatří dílo toho dotyčného umělce, aby ho poznal podle jeho originálního rukopisu. Proto je důležité se neopičit, ale najít jakýsi vlastní styl vyjádření čehokoliv.

S tím dětstvím jste mi ještě něco připomněl. Kdysi bylo v módě, že se kolem lustru udělal takový barevný kruh s pomocí pomačkaného hadru. To vytvářelo takovou abstrakci. Ležela jsem jako dítě na posteli a pozorovala vždycky ten barevný abstraktní kruh na stropě. A on vždy vyjadřoval mé momentální nálady. Když jsem měla dobrou náladu, viděla jsem tam usmívající se obličeje. A když jsem měla špatnou náladu, viděla jsem tam jen samé zlé a rozšklebené ksichty. Tady vidíte, že i obyčejný kruh kolem lustru, vytvořený pomocí namočené hadry v barvě, je vlastně typickým uměleckým dílem.[smích]

207270

17.12.2009 17:05

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Ja nevěřím svým očím...

Jarmila 88.?.?.?

Že se Vám mé jednání zdá malicherné, to je Vaše věc. Pro mě je ale důležité, aby se na internetu nešířily zlé informace, že jsem byla komunistka a placená funkcionářka ROH, která je v současné době tlustá jako prase a obleče se na soud s panem Stworou taky jako prase. Proto jsem tomu rázně zamezila a svým nepřátelům dala najevo, že proti mně nemají šanci.

Kdyby janko napsal, že mám ohromnou duši, tak ten problém nevznikl. Ale že tady plácl to ohromné tělo, tak to všechno zavařil on.[smích] O čemž svědčí i to, že se o něm zmínili na nezvědavci.

207274

17.12.2009 21:35

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Ja nevěřím svým očím...

Jarmila 88.?.?.?

No já nevím janko, ale ta Vaše řeč je mi teď momentálně taky k smíchu. Vy jste vypustil z úst jakousi bublinu o ohromném těle, která i mě zarazila, neboť jsem Vám odepsala, že nevím jestli se mám urazit nebo být tím polichocena. Mýlíte se i v tom, že jsem rázná ženská. Nejsem. Jsem zranitelná. A dokazujete to i Vy, když říkáte, že se chovám jak potrefené zvířátko. Tohle ale není jen můj problém, příště se prostě na internetu tak blbě o mě nevyjadřujte a bude po problému.[smích]

Taky jsem zklamaná z toho, že pan Stwora nezasáhl. Mohl prostě říct v tom trapném dohadování- Jarmila to není, znám ji osobně. Ale on mlčel a nechal mě v tom se plácat. Proč?

207303

18.12.2009 07:12

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Ja nevěřím svým očím...

Jarmila 88.?.?.?

Nestačí, protože jste mi odepsal docela nepřátelsky. Psát Vám mail nebudu, ještě bych Vás tím obtěžovala. [naštvaný]

207349

18.12.2009 07:14

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Ja nevěřím svým očím...

Jarmila 88.?.?.?

Až se někdo bude pošklebovat z Vás, tak se tomu budu taky upřímně smát.

207350

18.12.2009 19:58

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Odkazy

Jarmila 88.?.?.?

Ano, zejména ten první článek je naprosto vynikající a všestranně vyčerpávající. Po jeho přečtení si rovněž myslím, že nás v nejbližší době čeká malá doba ledová. Takže žádné globální oteplování, ale naopak velké globální ochlazení. Jsem moc zvědavá na ten únor, co nám slunce ukáže.

Vzpomínám si, že už za komunistů jsem někde, snad ve 100 plus 1, četla, že planetu Zemi čeká v brzké době malá doba ledová. Už tenkrát to vědci normálně věděli.

207420

19.12.2009 07:25

Spiknutí proti umění, část II

RE: podivné

Jarmila 88.?.?.?

Někdo zde na Zvědavci vymyslel hezký termín: penězovědci. Tento termín by se dal aplikovat i v případě umění, takže někteří umělci jsou typičtí penězoumělci. To znamená, že víc než umění je zajímají peníze, které se dají z umění vytřískat.

Vzpomněla jsem si na sochaře Olbrama Zoubka. Tento pravdoláskovec uměl v umění dobře chodit. Měl kvalitní známosti na nejvyšších místech, a tak dostal výhodnou a velmi dobře zaplacenou zakázku i na sousoší Oběti komunismu (zdá se mi, že bez jakéhokoliv výběrového řízení, ale nevím to přesně). Musím říct, že toto sousoší se mi nelíbí a je mi trnem v oku. Turisti kolem sousoší chodí a fotí se tím způsobem, že se přitulí k první oběti a chytnou ji za penis. Myslím si, že pan Zoubek tímto zobrazením oběti komunismu ve skutečnosti znevážil. Nehledě na to, že mezi těmi pěti muži s penisy není žádná ženská oběť komunismu. Ale možná je to dobře, turisti by ji chytali za kdovíco.

Pan Zoubek je také velmi oblíbený u bankéřů. Jeho sochy žen se zlatými vlasy stojí v kdejaké bance. Inu, kdo umí, ten umí, kdo v tom neumí chodit, ten jen čumí.

207477

19.12.2009 16:40

Spiknutí proti umění, část II

RE: podivné

Jarmila 88.?.?.?

Pokud jste to sousoší neviděl, tak vypadá takto:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4f...

A tady si můžete přečíst, jak se kolem „umění“ točí byznys a jaké složité tanečky se kolem toho tancují, než tu zakázku dostane zrovna jenom ten určitý dotyčný a nikdo jiný.
http://www.blisty.cz/art/12707.html

Ne, to není věc turistů, že se na Petříně baví tím, že se fotí s penisem v ruce, kření se a říkají přitom sýr. Oni totiž vůbec neví o co kráčí, oni se jdou projít na Petřín. Tam totiž ta socha vůbec neměla stát, protože tam nemá co pohledávat. Měla být někde na Pankráci a tak podobně. To za prvé.
A za druhé- to sousoší nemělo být koncipováno tak, že se kolem něho lidé bez zábran mohou procházet a mohou ho jakkoliv omakávat. Takhle mohou být koncipovány prolézačky v parku pro děti, nikoliv pieta obětem komunismu.

A za třetí- je skutečně trestuhodné, že ten Zoubek nezahrnul do obětí komunismu ženy. To mi připadá, že je ten člověk úplně na palici, že si tohle dovolil. Prostě někteří lidi jsou drzí jak vopice a je to tím, že mají ty své vlivné známosti, které skuteční umělci nemají.

207506

20.12.2009 08:10

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948

Jarmila 88.?.?.?

Asi před rokem byl v MFD zajímavý článek o tom, že prezident Kennedy a asi 100 dalších prominentních studentů z těch nejbohatších amerických rodin se zúčastnilo vědeckého zkoumání od svých mladých studentských let až po stáří. Vědecké zkoumání spočívalo v tom, že vědci dlouhodobě sledovali jejich život, kdo ze studentů si jak v životě počínal, kdo a z jakého důvodu prožil svůj život nejš'tastněji. Z jejich vědeckých závěrů pak po mnohých desetiletí zkoumání těchto prominentů vyplynulo, že životní pocit štěstí nezáleží na bohatství a vysokém postavení, ale na duševním rozpoložení toho kterého člověka a na jeho uspořádaném nebo neuspořádaném rodinném osobním životě. Což dokázal i osud JFK, který nebyl v životě kdovíjak šťastný ( i kvůli špatnému zdravotními stavu). Ke všemu se nakonec skrytým vládcům za oponou oproti všem očekáváním vzepřel, což ho stálo život.

Co tímhle výzkumem chci naznačit. Že totiž finanční oligarchie ( Asi 20 nejbohatších rodin světa v čele R+R) už dávno přišlo na to, že si své prokádrované politiky budou pěstovat již od dětských střevíčků. Zjistili totiž, že není výhodné, když by měli pak nahonem shánět potřebnou figurku někde na ulici až v dospělém věku. Ta figurka by mohla být nevypočitatelná a to oni nepotřebují. Proto bylo možné spatřit Sarkozyho už jako mladíčka v přítomnosti francouzských prezidentů, protože se s ním již od studentských let počítalo, že bude instalován do nejvyšší politické funkce. A proto i američtí prezidenti jsou tak všichni podivně rodově spjati s nejbohatšími rodinami světa, nikoliv s nějakými jezuity.

Dal jste sem link, jak je slovenský národ pobouřen tím, že jim bohaté americké korporace ničí svými nechutnými ateistickými reklamami křesťanské Vánoce. Proč si to můžou ty korporace dovolit? Inu proto, že mají na reklamy neomezené množství finančních prostředků- na rozdíl od většinové slovenské společnosti, která tyto finance nemá. Jako byste mtk nevěděl,že dnešní svět je o tom, že cokoliv, od ekologie, přes sport, až po ty vánoční reklamy, je určováno penězi v rukou těch, co je mají. BEZ PENĚZ NEZMÚŽETE VÚBEC NIC. Ani války, ani barevné revoluce, ani reklamy, nic se neobejde bez investorů, kteří do těchto akcí investují, aby pak sklidili desateronásobnou úrodu. A jsme zase tam kde jsme byli- světem hýbe těch nejbohatších, rodově propojených, 20 rodin světa, protože JSOU NEOMEZENĚ BOHATÍ. To jestli se v mládí Kennedy, Bush, Clinton, Sarkozy, R+R, Madoff a já nevím kdo ještě, učil nebo neučil na jezuitské nebo jiné škole, není vůbec důležité.

207539

20.12.2009 08:34

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

Ještě směšnější jsou tvrzení, že prdění krav způsobuje rovněž oteplování planety. Já jsem si vždycky myslela, že Paul McCartney je vegetarián proto, aby ušetřil zvířátka. Ale z mainstreamu jsem se dozvěděla, že je vegetariánem proto, aby omezil to prdění krav. Jak známo, v Americe kdysi žila obrovská, milionová stáda bizonů, než je Američani jen tak pro zábavu vyhubili. Zdá se, že ti bizoni asi neprděli, když se tenkrát planeta neoteplovala. [oči v sloup]

207540

20.12.2009 08:41

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Je editor ignorant?

Jarmila 88.?.?.?

Vy ale nejste ten pravý Karel z Čech pane Pražáku. [překvapení] Já jsem moc ráda, že se pan hestroy vrátil, protože na rozdíl od Vás mívá velmi kvalitní diskusní příspěvky.

207541

20.12.2009 15:37

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Je editor ignorant?

Jarmila 88.?.?.?

To je ale divné s tím archivem. Když jsem napsala svůj příspěvek, že Karel z Čech je Pražák, tak jsem k tomu měla důvod, protože v archivu bylo asi 10 příspěvků a některé z nich byly podepsané jako Pražák. Teď jsou v archivu pouze tři příspěvky a všechny podepsané jako Karel z Čech.

Nahlédla jsem na Fórum a tam jsem se dozvěděla, že skutečný Karel z Čech byl vyškrtnut ze Zvědavce a tedy byl patrně vyřazen i jeho archiv.

Můj názor je ten, že by si diskutéři neměli přivlastňovat nicky někoho, kdo už tady není. Nerada bych se setkala s případem, že by se tu někdo vydával třeba za mého oblíbeného googla, který už tady ale nepřispívá- a přitom by to byl nějaký zmrd z Nezvědavce. To by potom nakonec mohlo dopadnout tak, že by tu diskutovali jen samí nepraví Zvědavci. Nepravý Bartošek, nepravý Mirda, nepravý mtk, atakdále, atakdále.

207558

20.12.2009 16:47

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

Díky za velmi zajímavé vysvětlení pane Mirdo. Tak, tak a zase v tom hubení Indiánů i bizonů měli prsty ti zatracení jezuiti z britské obchodní společnosti Hadson Bay.

Domnívám se, že oni to ničení rostlin se snaží provádět i s pomocí toho chemtrailsu. Rostliny po tom hned chytají plíseň.

207561

20.12.2009 18:18

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948

Jarmila 88.?.?.?

Ale dává, jen Vy pořád za každou cenu nechcete nic vidět ani slyšet.[smích]Žádný rozpor v tom není.

Mluvíte o víře v souvislosti s penězi? Vy jste fakt velký srandista HHBB. [velký smích]

Na celé planetě je plus mínus pouhých 200 států. Počítám, že mezinárodní bankéři mají pod kontrolou dnes již takřka všechny. Stačí mít totiž pod pevnou kontrolou vždy jen tu hrstku zkorumpovaných politiků v tom kterém státě- a pak 20 nejbohatších parazitických rodin světa již jen nasadí násosku a vesele nasává a vysává.

207568

20.12.2009 18:27

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

A Vy si myslíte, že nás chemtrails nezasypávají? Zvláštní jev- nikdy se za celou dobu existence našich dvou hrušek nestalo,aby byla úroda tak mizerná, že nebyla v podstatě žádná. A letadla nad Prahou práškovala a práškovala....

207569

20.12.2009 18:30

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

Jo, ještě jsem zapomněla říct, že ty jezuity myslel pan Mirda ironicky. [chechtot]

207570

20.12.2009 18:41

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Je editor ignorant?

Jarmila 88.?.?.?

To já nevím René, co se přesně stalo. Tak tam na to forum nakoukněte. Je tam napsáno toto: Poslední příspěvek od Karel z Čech
v Re: Uzivatel Vyloucen. A...
kdy 04.12.09 21:17

A teď porovnejte dva souběžně vedle sebe existující archivy:
Všechny příspěvky podepsané Karel z Cech
Nalezeny 3 příspěvky, 2 různé IP adresy
Setříděno od nejnovějšího


Všechny příspěvky podepsané Karel z Čech
Nalezeno 2672 příspěveků, 6 různých IP adres
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Setříděno od nejnovějšího

Jak vidíte, jsou tu dva Karlové z Čech.[zmaten]

207571

20.12.2009 18:43

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Je editor ignorant?

Jarmila 88.?.?.?

Teda teď koukám, že ten nový Karel z Čech je v archivu bez háčku.

207572

21.12.2009 16:25

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

To je nad slunce jasné, že ta umělá hysterie kolem CO2 je byznysový podvod na entou. To co se dnes ve světě děje, to nemá v historii obdoby. A po té slavné klimatické konferenci v Kodani je tuplem zřejmé, že globální finanční oligarchie si z celého lidstva dělá otevřeně globální prdel. Samozřejmě, že jde o daně a nic jiného. Jak vytahat zase z lidí prachy- to ti vrcholní paraziti umí ze všeho nejlíp. Miliony bizonů si bez následků celá staletí prděly zdarma a krávy by za to měly platit? Čili nejprve ten vládnoucí dobytek uvalí daně na dobytek. Ale pak nějakého prodejného byznysového vědce napadne, že lidi prdějí taky. A tak uvalí metanovou daň i na lidi. Pak nějaký na slovo vzatý „odborník“ vypočítá, že tlustoprdi prdí více, a tak tlustoprdům napaří dvojnásobnou metanovku. Tlustoprdi budou demonstrovat a tvrdit, že teplí oteplují planetu více než oni....

Kam až chtějí ti šašci s tou celosvětovou komedií o globálním oteplování zajít?

207625

21.12.2009 16:28

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Je editor ignorant?

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Takhle je to správně.[smích] Vy jste ten pravý Karel z Čech. Já jsem si pamatovala, že máte u nicku 88 stejně jako já, nikoliv 89.

207626

21.12.2009 16:42

Jak se probační a mediační služba ČR reprobovala

Prý mám psát, jen když mám co říct

Jarmila 88.?.?.?

Ten článek je vtipný,ale mě k němu momentálně nic nenapadá. Akorát to, že je sžíravě smutný. Jenže za dva dny jsou Vánoce a tak zkusme být veselí a myslet pozitivně, i přes veškeré ty životní lapálie.

Zde jsou typické české Vánoce:
http://www.youtube.com/watch?v=fZ2MKOOlCw4

207628

22.12.2009 07:14

Výzkum veřejného mínění odhaluje hloubku traumatu nezaměstnaných

RE: ale úplný konec...lebo už zazvonil zvonec

Jarmila 88.?.?.?

Škoda, že je to jen pohádka- v reálu je to bohužel jinak. Aby se cizinec (starý protřelý jezuita s dlouhým nosem) vůbec nemusel domorodci na ostrově zabývat a mohl si nerušeně žít ze svých namnožených disků v tom největším přepychu, tak si najal své lokaje, kteří veškerý styk s domorodci prováděli za něho. Lokajové prohlásili, že nejlepší ze všeho je zastupitelská demokracie, kdy oni za ostrovany všechno potřebné vyřídí, aby s tím ostrované neměli žádné starosti a mohli v klidu pracovat, pracovat a pracovat.

Ostrované s tím souhlasili a vždy jednou za čtyři roky si zvolili své zástupce, kteří všechno za ně s cizincem vyřizovali. Přestože každé čtyři roky byli zvoleni jiní zástupci lidu, pokaždé byl výsledek stejný: dluhy ostrovanů neutěšeně narůstaly. Bylo to způsobeno tím, že lokajové vždy posluhovali cizinci, nikoliv ostrovanům. Žili si totiž také na vysoké noze stejně jako cizinec, protože zadlužovali ostrovany bez jejich vědomí u cizince. A tak žili ostrované nadále v bídě a zadlužení, i když pořád jen pracovali, pracovali a pracovali. O veškerý svůj majetek přišli a žili z ruky do huby, protože byli stále zadluženi a ostrov jim už dávno nepatřil. [oči v sloup]

207658

22.12.2009 07:35

Jak se probační a mediační služba ČR reprobovala

RE: Prý mám psát, jen když mám co říct

Jarmila 88.?.?.?

Tak je to taková zajímavá meditativní skladba s mystickým nádechem- jenže už jsme zase u smutku a deprese.

Tak já dám zase něco veselejšího:
http://www.youtube.com/watch?v=0sUL0KCIc48

207659

22.12.2009 16:30

Jak se probační a mediační služba ČR reprobovala

RE: Prý mám psát, jen když mám co říct

Jarmila 88.?.?.?

>protože koledy a prostoduché vánoční písničky nemůžu ani
>cítit tak trošku přitvrdíme

Tak jednou za rok se to snese, ne? [smích]

Tu tvrdou muziku jsem měla ráda asi tak do třiceti. Pak to polevilo a teď už ji nemusím vůbec.[smích] Teď mám ráda jednoduché melodické písničky- skoro by se dalo říct odrhovačky. Třeba tihle veselí Slovani mě dovedou rozveselit a povzbudit:
http://www.youtube.com/watch?v=M2-dc7pbz7E

207689

22.12.2009 16:46

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Obce rozumu

Jarmila 88.?.?.?

Někde jsem četla, že termín "temný středověk" vznikl proto, jelikož tenkrát dost dlouho zrovna panovala na Zemi malá doba ledová. Bylo pořád zataženo, tma a zima- proto temný středověk.

Je možné, že tu malou dobu ledovou sami v brzké době zažijeme, takže se máme na co těšit. [pláč]

207691

22.12.2009 18:45

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Obce rozumu

Jarmila 88.?.?.?

Jenže ona byla několikrát, ne jednou. Takže i ve středověku.[smích]

207698

23.12.2009 11:11

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

Ta Vaše odpověď ani za odpověď nestojí. Zase jen mlžíte. Vy jste totiž úplně stejný jako pan Vojta. Vy nemáte žádnou paměť. Do příštího dne zapomenete všechny pádné argumenty, co Vám kdy kdo namítl a melete nanovo ty své nesmysly o jezuitech. A když už nevíte kudy kam, tak se uchýlíte klidně i k podpásovkám.

Tuhle odpověď jsem Vám věnovala jako dárek k Vánocům za tu ženskou logiku.

207757

23.12.2009 11:15

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Obce rozumu

Jarmila 88.?.?.?

Napsala jsem jen, že jsem o tom někde četla. Tak se uklidněte.

207758

23.12.2009 11:18

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Obce rozumu

Jarmila 88.?.?.?

No prosím. Takže jak to vypadá, tak malá doba ledová skutečně ve středověku panovala.

207759

23.12.2009 11:29

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Jarmila 88.?.?.?

Asi jezuiti, ne? Zeptejte se pana HHBB, ten Vám to všechno správně vysvětlí. [mrknutí jedním okem]

207760

23.12.2009 15:12

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

Pane mtk, to je snad naprosto jasné, kdo je ve světě loutka a kdo loutkovodič. Loutka je člověk, který loutkovodičům dělá za krásný plat poslušného zaměstnance a drží se svého výhodného koryta zuby nehty, i za cenu toho, že zohne svou páteř a je z něho bezpáteřní slizský tvor. Loutkovodič je naopak člověk, který má neomezeně finančních prostředků, že si za ně může nakoupit celý zástup poslušných loutek-shrbených lokajů. Pokud se v nějakém lokajovi výjimečně hne svědomí a proti svému zaměstnavateli se vzepře, tak buď jenom vypadne z kola ven a stane se z něj obyčejná nezaměstnaná nula věčně bez peněz, nebo skončí tragicky, stane se mu třeba dopravní nehoda.

Je mi naprosto jasné, že takových bezpáteřních Klausů z prognostických ústavů čeká chtivě za vraty tisíce, takže si loutkovodiči z nich mohou velkopansky vybírat jako králové. Takže o návnadu vůbec nejde, ta je naprosto průhledná a poznám ji na první pohled. Jde o ty loutkovodiče. Panu HHBB bylo již mnohokrát jasně a polopatě vysvětleno, že loutkovodičem je ten, který si za své prachy může koupit třeba celý svět. A mají ty prachy snad nějací neznámí jezuiti či imaginární maltezští rytíři? Ne! Má je 20 rodin, které jsou rodově spolu propojené, vlastní všechna masmédia i centrální soukromé banky a přes tyto velmi účinné nástroje si s lidstvem dělají co chtějí. Tak co chlapci, uděláme celosvětovou krizi, ožebračíme většinovou společnost a sami se ještě více napakujeme? Není problém! A co takhle někde vyprovokovat válčičku, abychom prodali staré zbraně? Není problém. Těch zaostalých Afričanůje je stejně moc, potřebují trochu zredukovat. A co Irák? Tolik ropy zrovna tam a ten Saddám si začal nějak vyskakovat. No tak hoši jdeme na to! Ale nejprve musíme vytvořit nějaký důvod. Co takhle zbořit mrakodrapy, musíte uznat, že by to byl husarský kousek. Ale jo, to je bezvadný nápad. V Izraeli nakoupíme nanotermit a jdeme na to!.....

207775

23.12.2009 15:29

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Jarmila 88.?.?.?

Ti neviditelní nejsou vidět, ale zato jsou to nejbohatší tvorové tohoto světa. Tenhle fakt je pro mě nejsměrodatnější, na nějaké jalové symboliky se mohu zvysoka vykašlat.

Podívejme se na komunisty, jak nám nadutě vládli 40 let, jako neomezení vládci. Ale co ve skutečnosti byli? Loutky loutkovodičů. I komunisti měli plno všelijakých symbolů, zvláště pěticípou hvězdu. A co to znamenalo? Naprosto nic. Nanejvýš možná to, že si i z těch komunistů satanisti vystřelili a určili svůj pěticípý symbol za komunistický symbol. Jako pionýři jsme se zdravili tak, že jsme přiložili levou ruku k čelu, jako bychom si chránili oči proti světlu- typický tajný pozdrav iluminátů, aby se vzájemně poznali.

207778

23.12.2009 19:38

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

Pane mtk, ten internet jsem tu již vysvětlovala, tak se nechovejte jako Vojta nebo HHBB.[smích] Neškodné plkání na internetu bohužel nikomu vaz neláme. Zachránit si krk- a před čím? To si snad děláte srandu ne? Bezmocné lidstvo je v situaci, v jaké se momentálně nacházejí kapři ve všech kádích v Česku. Plavou bezmocně v té kádi, narvaní jeden na druhém, a přestože vzájemně spolu komunikují a říkají si, jaké je to špatné, že se octli v takovéto nezáviděnihodné situaci, tak prostě s tím absolutně nemají šanci nic s udělat. Takže mluvit o tom, že óbrboháči se octli v pasti je věru velmi směšné. V žádné pasti se neoctli, v té jsme se ocitli my-kapři v kádích. Óbrboháči si jedou pěkně dál, podle svých dalších plánů. Jak říkám, v pasti jsme se octli my všichni běžní lidé, ať proti finanční světové elitě plkáme či neplkáme- stejně nám jako těm kaprům není pomoci. Oni s námi kdykoliv zatočí a je jim úplně jedno, že nám začíná vše docházet.

Takže Vaše intuice je naprosto špatná, správná je ta moje.[smích] Ještě se trochu vrátím k těm různým symbolům. V TV teď často dávali boje za druhé světové války a tak jsem se na to dívala. Víte k čemu jsou dobré symboly? Přesvědčit běžné občany, že bojují proti „nepříteli“. Letci byli vysláni zničit nepřátelské letadlo. Na obou stranách ale byli lidé, kteří by rádí žili v míru, než aby někoho vraždili. Stačilo ovšem na letadla dát buď pěticípou hvězdu nebo hákový kříž a už byl vyroben „nepřítel“. A tak se inteligentní letci vzájemně vraždili jen kvůli tomu, že jedno letadlo mělo na sobě hvězdu a druhé hákový kříž. K tomu jsou přesně dobré ty HHBB symboly. Ale ve skutečnosti šlo o to, zničit co nejvíce letadel na obou stranách, aby si bankéři z tak obrovského ničení předražené letecké techniky pořádně namastili kapsy. Však jim potom mnoho států dlužilo peníze a splácelo dluhy ještě 50 let po válce. [bliji]

207797

23.12.2009 19:51

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

Za takový kompliment Vám pěkně děkuji, když jste tím chtěl naznačit, že jsem jen blbá ženská. Takže zase jen mlžíte,jako vždy, což je mi silně proti srsti, protože na rozdíl od Vás mám přímou povahu. A to přesto, že jsem jen blbá ženská s ženskou logikou.

207801

24.12.2009 08:09

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Jarmila 88.?.?.?

A to je zatím taková krásná tečka za diskusemi, kdo vlastně vládne světu a doufám, že v dalších diskusích se to vše jasně vystříbří.[smích]

Přeji Vám pane jansmithi krásné Vánoce a pohodu v duši.

207852

24.12.2009 08:39

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Jarmila 88.?.?.?

To jsem z toho všeho už vážně jelen pane MéďoBéďo.[smích] Takže 7 milionů Izraelců sice věří judaismu, ale ve skutečnosti jsou řízeni katolickou církví a jezuity. Vládci Izraele, kterým se pokorně klaní až na zem američtí vládci v čele s Obamou, který slaví radši chanuku než Vánoce, jsou ve skutečnosti oběti, nebo lépe řečeno lokajové mocných jezuitů. A když před rokem o tomto vánočním čase izraelská armáda na pokyn těchto lokajů jezuitů vraždila palestinské civilisty ve velkém (1400 mrtvých), tak teď je mi tedy naprosto jasné, že za to můžou ve skutečnosti jezuiti a nikoliv Izraelci. [zmaten]

207853

26.12.2009 20:31

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Jarmila 88.?.?.?

R+R na sebe pochopitelně nic nepráskli. Práskli to na ně na anonymním internetu všichni ti naštvaní nižší zednáři, kteří pro ně pracovali.[smích] Já osobně jsem celý svůj život o rejdech R+R nikdy nic neslyšela. Až tak poslední tři roky nacházím na internetu tu skutečnou pravdu o nich.

Méďo Béďo, Vy jste strašně pomýlený.[smích] Vy jste si asi přečetl od Dana Brauna Šifru mistra Leonarda, kterou vydali sionisti, aby vše svedli na jezovity.[smích] Ale je to vše tak směšné, až to mlátí dveřma. To snad ani nemůžete myslet vážně, jinak bych si o Vás musela myslet, že jste prostě příliš mladý a tudíž blbý.[smích]Nezlobte se ale je to tak.

208054

27.12.2009 07:11

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Jarmila 88.?.?.?

Potíž je v tom pane mtk, že momentálně teď přes svátky nemám čas na psaní. Ale až se vše usadí a opět budu mít čas, tak sepíšu diskusní příspěvek s názvem: judaisti versus jezuiti.

A tam bych Vám měla dokazát,kdo opravdu vládne světu a jak je absurdní tvrdit, že tuto zcela zjevnou moc vlastní údajně nějací jezuiti.

208091

27.12.2009 17:10

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Trochu se Vám divím, pane Takyjeden -

Jarmila 88.?.?.?

Můj názor je ten, že byl na Zvědavce nasazen "těžší kalibr". Vojtové byli příliš slabí, a tak sem byli nasazeni "velcí intelektuálové". [chechtot]

208126

27.12.2009 17:26

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Jarmila 88.?.?.?

Jsem svobodný člověk a nesvazuje mě ani žádná konkrétní víra. Tudíž se řídím svým selským rozumem a ten mi vždy napoví,kde je pravda.[smích] Proti křesťanům nic nemám, pokud nezačnou být příliš agresivní a nezačnou nutit všechny lidi kolem sebe, aby věřili těm jejich nesmyslům.[smích]To samé se týká i všech ostatních vír světa. Všimněte si toho, že všechny víry světa slouží k zotročení věřících oveček. Takže pochopitelně i judaistů. Ať se jdou všichni náboženští fanatici vycpat! Já se chovám v životě slušně i bez náboženství a vůbec, ale absolutně vůbec, ke svému životu nepotřebuji nějakou zasranou církev, která by mě měla vést za ručičku a navádět mě k tomu, co smím a nesmím dělat. Všichni věřící jsou otroci!!!

208127

27.12.2009 17:34

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Jarmila 88.?.?.?

Pane mtk, marně se namáháte. Pro mě je směrodatné, kdo ve světě drží finance ve svých prackách- a tím pádem celé lidstvo pod krkem. A jezuiti to rozhodně nejsou.

Tuhle se mě aristokrat ptal, co prý je nájemný vrah- zda oběť nebo zločinec? A já se tedy ptám Vás: Znáte odpověď na tuto jednoduchou otázku, kterou aristokrat neví?

208128

28.12.2009 19:36

Několik vánočních postřehů

RE: Technická poznámka

Jarmila 88.?.?.?

Přečetla jsem si obsáhlý článek o Mrázkovi, co dělal poslední den, kdy byl profesionálním odstřelovačem zabit. Ten den ho od rána až do okamžiku zabití sledovala BIS. Organizovaní zločinci moc dobře vědí, co dokážou mobily. Proto Mrázek, když komusi důležitému ten den zavolal, tak řekl do mobilu pouze jednu větu a hned z toho mobilu vyjmul baterku a pak ho rovnou zahodil. Jak je vidět, přesto mu to nebylo nic platné, stejně si na něho kdosi počíhal s pomocí jiných prostředků než mobilu.

Takže žádná paranoia, ale holá skutečnost. Mimochodem, mohl byste mi alespoň Vy vysvětlit coby odborník, co se mi to dělo občas na mobilu, že i když jsem ho měla zavřený (ale ne vypnutý), tak se mi na obrazovce dělaly asi dvě minuty pohyblivé kruhy? Všichni se mi smáli, že si snad vymýšlím, dokud to neuviděli na vlastní oči.Někdo mi říkal, že to snad byla slabá baterka nebo co, ale mě se to nezdá, protože se s tím nikdo nesetkal.

208229

29.12.2009 20:15

Dopis Dolores Umbridgeové

Voldemorti versus jezuiti

Jarmila 88.?.?.?

No co, je to jenom pouhá připitomělá voldemortka (oběť), hlavně že to není mocná jezuitka, která ve skutečnosti řídí svět, že pane Méďo Béďo a spol.? [velký smích]

208308

30.12.2009 08:06

Po stopách záhadného obelisku

Pohanský tanec

Jarmila 88.?.?.?

Všimněte si scény, jak ta dívka klade věnec na ten falický symbol:
http://www.youtube.com/watch?v=JvLsw1nA0TE&feature...

208357

31.12.2009 09:42

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to překrásně pane jansmithi. Není k tomu co dodat. Anebo bych k tomu dodala jen takovou poznámku, že je možné, že vlastníci světa, to znamená ti tzv. óbrboháči ve skutečnosti nevyznávají ŽÁDNÉ oficiální monoteistické náboženství. Pro ně jsou totiž nejvyšším bohem jejich Moc a Majetek. Takže jsou to ve skutečnosti nelítostní dobyvační pohani, kteří si podmanili svět. Na truc všem náboženstvím světa si zachovali i své původní pohanské zvyky- akorát původní rohatý býk plodnosti se v jejich podání změnil v rohatého satana.[smích]

To oni vynalezli judaismus, křesťanství i islám, aby si podmanili většinové obyvatelstvo a změnili ho na poslušné ovce. Takže ani svobodní zednáři ( kteří ve skutečnosti nejsou svobodní, protože jsou to jen tajní vykonavači vůle mocných- jsou to jejich zločinní lokajové) nevyznávají žádné oficiální náboženství a rovněž jsou to pohani s vlastním božstvem a rituály. To by vysvětlovalo, proč třeba ani papežům (taky zednářům) nevadí pohanské symboly a proč trvají na tom, aby kněží dodržovali celibát- aby se majetek nedrobil a církev byla s jeho pomocí stále mocná a mohla pomáhat udržovat óbrboháčům podřízenost obyvatelstva.

P.S.: PF v Novém roce 2010 všem zvědavcům. A konkrétně Vám ať se pane jansmithi splní vše, na co si jen pomyslíte.[smích]

208430

31.12.2009 15:16

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Jarmila 88.?.?.?

Naprosto ve všem s Vámi souhlasím pane pravý Karle z Čech.[smích]

Dostala jsem poštou tento zajímavý film o pravých vládcích světa- pohanech, disponujících mocí a majetkem. Je to taková všehochuť od Al Gora, světového idiota, až po různé symboly. V každém případě je to zajímavý film. Jmenuje se Esoteric Agenda cz a nachází se zde:
http://www.overstream.net/view.php?oid=lya0exnrert...

208441

02.01.2010 07:26

Po stopách záhadného obelisku

RE: Prsten moci

Jarmila 88.?.?.?

Je to skutečně tak, v těch fimech, které jste tu postoval, se člověk dozví odpověď na všechny otázky světa. Na ty minulé, i na ty současné- tak komplexní vysvětlení všech souvislostí jsem až dosud nikde neviděla. Ale nemám to ještě všechno dokoukané, dneska to teprve dokončím.

Dokonce tam vysvětlují i ty souvislosti s obelisky. V centru Londýna také mají jeden obelisk. Jmenuje se Kleopatřina jehla. Tento obelisk jsem viděla na vlastní oči, extra nás na něj upozornila průvodkyně. Nikdy by mě nenapadlo, že královská rodina má kdesi kořeny až u egyptských faraonů a v hebrejských kmenech. Ale zapadá to všechno do sebe naprosto dokonale.

208567

02.01.2010 07:42

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: Díky za tento článek

Jarmila 88.?.?.?

Ale jdi ty brepto. To že 1 procento psychopatických parazitů ovládá na planetě 99 procent populace, nemá s přírodními zákony nic, ale opravdu vůbec nic společného.

208568

02.01.2010 07:56

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: Krucinál, vzmužte se!

Jarmila 88.?.?.?

Tak pro začátek jsme se nebáli a odmítli tu jejich podělanou vakcínu proti prasečí chřipce. Jen tak dál! Pevně doufám, že lid přestane definitivně hrát tu jejich hru na panstvo a poddané a začne konečně hrát svou vlastní hru.

208569

02.01.2010 08:19

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste taky dobráček! Vy byste měl sejít ze světa jako první, se svými názory. Já si naopak myslím, že by se měla zneškodnit světová "elita", která by se takto správně neměla vůbec nazývat. Jak řekl již Fulford, je třeba oddělat těchto 10 000 vládnoucích zmrdů a na světě začne bez nich být jako v ráji. I ten růst populace by se sám přirozeně zastavil.

208570

02.01.2010 16:34

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

Copak jde tady o nějaké závidění? Jste na hlavu? Tady jde o to, že těch 10 000 vládnoucích globálních zmrdů ničí ve světě vše, na co sáhnou. Dokážete si vůbec představit, kde by lidstvo dneska bylo, kdyby této „elity“ nebylo? Svět by vypadal jako ráj, kdyby nebylo této „žáby na prameni“, této psychicky zdegenerované vrstvy parazitů- organizovaných zločinců.

208619

02.01.2010 17:06

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

Ale jdi ty brepto! Tu kulturní revoluci do Číny zavedla zrovna ta elita, o které mluvím, stejně tak jako současný režim v KLDR.

Podívej se na tyhle filmy:

http://vimeo.com/7222827
http://vimeo.com/7990937
http://vimeo.com/7998620
http://vimeo.com/8052890

No jo, jenže já zapomněla, že nemáte paměť a zásadně si do příštího dne nic nepamatujete a vždy melete jen tu svou o přírodní evoluci. Che! To jsou ale dneska podivní poskokové. Nebo že by už nová generace robotů?

208625

02.01.2010 17:10

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

Nedělejte ze sebe víc hloupého než jste, otroku aristokrate.[smích]

208627

02.01.2010 18:10

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Jarmila 88.?.?.?

Pane Takyjeden, co se vykašlat na uměle implantované křesťanství a vrátit se radši k slovanskému pohanství? [smích]Čeští slované byli dlouho pohané- až do 9.století. Měli jsme boha plodnosti Velése, Radegasta a já nevím jaké další bohy (nejsem vzdělaná) a byla to fajn doba. Sexualitě bylo přáno, byla to tenkrát nejpřirozenější věc pod sluncem, ne jak zapkšlí katolíci, pro které je to odporný hřích, za který je třeba se pořád kát, sypat si popel na hlavu, zpovídat se cizímu chlapovi (knězi)a mít neustále pocit viny.

Heleďte se, my máme dvě flanďácké rodiny v baráku, jsou to sice hodní lidé, ale jsou jako všichni katolíci notně ujetí. Jsou to nesvobodní otroci, kteří absolutně nedokáží svobodně myslet. A to je přesně to, co ti vládnoucí zmrdi světa potřebují- nesvobodné ovce.

208637

03.01.2010 18:45

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: opravdu odkazy nečtete

Jarmila 88.?.?.?

[smích]To je skvělé, nevzdělaný Vojta má zase alespoň co studovat.[smích]

Jenže jak toho vykuka znám, za pár dní vyleze opět čistý jako nepopsaný list a bude zase něco mlít o přírodním výběru a kvasinkách.

208719

03.01.2010 18:57

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

Zde Vám dám malinkatou ukázku z videa a chci Vás poprosit, zda byste mi KONKRÉTNĚ nesdělil, co je na té ukázce lživé, konspirativní, nebo v kterém případě je to jen čísi neopodstatněná víra, že se věci ve světě dějí, tak se dějí:
http://www.youtube.com/watch?v=TrP8ng-9puw&feature...

208721

03.01.2010 19:15

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

O církvi tam toho bylo řečeno dost. Jako nejdůležitější mi přišlo sdělení,že Vatikán je zcela v moci světových finančních kruhů, takže papežové poslouchají globální bankovní gangstery na slovo, jako nějací poslušní ratlíci.

Co se týče jezuitů, dnes je to nezajímavá sekta, která nemá žádnou moc, něco jako svaz zahrádkářů, nebo kdovíkým vydržovaní jehovisti, kteří jsou i s tou svou strážnou věží normálním lidem tak leda pro smích.

208724

03.01.2010 19:25

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: P R O Č ?

Jarmila 88.?.?.?

"Klíčové instituce drží křesťané, či jim podřízení židé."

Říkáte to špatně: klíčové instituce všude ve světě drží židé, kteří v dnešní době mají pod palcem i celé slavné křesťanství a vypadá to, že mají pod kontrolou i většinu muslimských zemí, ne-li už možná všechny.

208725

04.01.2010 06:59

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Jarmila 88.?.?.?

Velmi moudře napsáno.[smích]

208759

04.01.2010 07:10

Po stopách záhadného obelisku

RE: Poznáte simbol Dharmachakra

Jarmila 88.?.?.?

To je zajímavé. A nemáte po ruce nějaký obrázek těch budhistických kruhů? Tou větou: Osm kroků cestou k osvícení, jste mi připomněl chanuku. Je osmiramenná, slaví se to osm dnů a svítí světlem " k osvícení." Že by zde byla taky nějaká zajímavá souvislost? Nebo je to všechno jenom pouhá náhoda?

208760

04.01.2010 07:28

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: P R O Č ?

Jarmila 88.?.?.?

Ráda bych od Vás pane MéďoBéďo taky slyšela důkazy o tom, kteří KONKRÉTNÍ jezuité sedí ve vládách světa, kteří konkrétní jezuité jsou majiteli bank,kteří konkrétní jezuité vlastní všechny důležité zdroje planety,kteří konkrétní jezuité sedí v Pentagonu a v CIA, kteří konkrétní jezuité se podíleli na zboření WTC a následném shrábnutí obrovské pojistky, kteří konkrétní jezuité jsou nejbohatšími lidmi světa tak jako Rothschild a spol.,atd. atd....jistě jsem toho mnoho zapomněla jmenovat.

208762

04.01.2010 07:33

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: P R O Č ?

Jarmila 88.?.?.?

Jo ještě něco: kteří konkrétní jezuité vlastní veškerý světový mainstream, kteří konkrétní jezuité vlastní velmi výnosný zbrojařský průmysl, kteří konkrétní jezuité sedí ve všech nejdůležitějších institucích světa, jako je OSN, WHO,EU, trilaterální komise, atd., kteří konkrétní jezuité rozhodují o válkách, kteří konkrétní jezuité vlastní farmaceutický průmysl či firmu Monsanto....

208763

04.01.2010 07:47

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

No vidíte pane jansmithi, zachovali radši moudré mlčení, protože jak moudře řekli, pravda přeci není pro všechny.[smích]

Uvědomila jsem si ještě jednu věc. To jak jste psal o tom, že spouštěčem konspirativních filmů na internetu se stalo zboření WTC, tak to je přesně ta pravá příčina! Ono totiž, když si spočteme, že těch 3000 nevinných obětí,že měl každý za sebou asi 10 milujících lidí včetně přátel, tak to dělá 30 000 notně naštvaných občanů. K tomu připočtěme všechny lidi z WTC, kteří jen čirou náhodou přežili- a přibudou k tomu další desetitisíce notně naštvaných občanů, začínajích pátrat po pravdě na vlastní pěst. Pak k tomu připočtěme všechny myslící občany tohoto světa, kteří nejsou ovce a ihned si uvědomili tu skutečnost, že Americe vládnou praví a nefalšovaní organizovaní zločinci, kteří se nezastaví před ničím- a odtud plyne ta velká záplava filmů na internetu, vysvětlujících, kdo ve skutečnosti řídí tento svět.

208765

04.01.2010 07:54

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

No a co tou existencí těch škol chcete říct? [smích]Tak se na nich lidé učí- a co má jako být? Moje dcera taky vystudovala na katolické střední škole a katoličkou není.

208766

04.01.2010 12:49

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

Na těch již od 19.století dobře zavedených jezuitských školách jistě vystudují ročně miliony lidí- přesto se ale z málokoho stane význačný politik. Je to proto, jelikož význační politici jsou pečlivě vybírání již v ranném věku podle jiných kritérií, než že vystudují zrovna jezuitskou školu. Taky kdyby se na těch školách vyučovalo něco podezřelého a tajnustkářského, jistě by se to veřejnost již dávno dozvěděla, protože si nedovedu představit, že by miliony lidí, co tam vystudovaly, držely jazyk za zuby.

No a když pak porovnáte ty na jezuitských školách vystudované význačné politiky s těmi horními deseti tisíci psychopatickými parazity, co vlastní neskutečně obrovský majetek, s jehož pomocí brutálně ovládají svět, tak ty parazitické pijavice na celé čáře vítězí- i bez těch jezuitských škol. [smích]

208792

04.01.2010 15:28

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

Zanechte různý hmyz hmyzem a kvasinky kvasinkami, neboť člověk patří mezi savce, nikoliv mezi hmyz nebo kvasinky. I když na druhou stranu, některé otravné lidi, co si nevidí na špičku nosu bych mezi ten otravný hmyz klidně zařadila. Domníváte se, že i u savců představují parazité čtyři pětiny všech druhů? A další otázka: Znáte mezi našimi nejbližšími příbuznými , to znamená mezi poloopicemi, opicemi či lidoopy jediný druh, který by se choval jako parazit? Že by jako vysával potají v noci krev svým druhům? Ale Vy se zde budete hloupě ohánět kvasinkami a přirovnávat je k lidem. Jak směšné.

Jistě člověk je součást přírody, ale nikdy se ve svém vývojovém stádiu nechoval jako parazit. A od té doby, co na rozdíl od zvířat nabral MYSLÍCÍ rozum (proto se jmenuje sapiens), tak se ze zvířecí říše definitivně vydělil. To znamená, že se začal řídit ryze lidskými stanovenými zákony, nikoliv přírodními zákony džungle. Chcete snad popřít, že se lidé povinně musí řídit stanovenými zákony? Nebo chcete drze tvrdit, že snad chlap může kdykoliv na ulici skočit na ženskou, která se mu líbí, tak jako šimpanz v přírodě?

Co se týče Číny, tak Mao byl ta samá loutka v rukou velkoprůmyslníků a sionistů jako Hitler, Stalin, či jiní diktátoři. Nebo si myslíte, že tam jen tak přišel bez peněz a řekl: Tak a teď Vám tady přátelé budu vládnout! Ne! Bez obrovských počátečních investicí ze strany největších óbrboháčů světa do vybrané figurky Maa a jeho soudruhů, by žádný socialismus v Číně sám od sebe nevznikl. Tak jako nevznikla sama od sebe revoluce v Rusku, či ten náš sametový podvod.

A dost! Už se s Vámi bavit nebudu.

208800

04.01.2010 15:47

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Jarmila 88.?.?.?

Pane prostořeký vesnický blbe, máte k dispozici internet stejně jako já. Tak si všechno o Rothschildech račte nastudovat sám, já Vám příběh té rodiny vyprávět nebudu, protože je toho materiálu na internetu tak obrovské množství, že to ani já nestačím všechno sledovat. Naposled jsem tady dala linky na tyto filmy:
http://vimeo.com/7222827
http://vimeo.com/7990937
http://vimeo.com/7998620
http://vimeo.com/8052890

V těch fimech se ohledně historie taky dovíte vše potřebné – i o vzniku bankovnictví. Až si to nastudujete, tak se můžeme o této verzi historie spolu pobavit. Co se týče infiltrace KC, nesmíte zapomenout na to, že judaismus vznikl někdy před 5000 lety, zatímco křesťanství vzniklo z judaismu teprve před 2000 lety. A islám vznikl taky z judaismu před pouhými snad 700 lety. Takže judaisti mají náskok 3000 let a vzhledem k tomu, že používají kolektivní strategii, která se přenáší z generace na generaci, tak byla pro ně hračka někdy už v 19 století ovládnout špičky KC. Od té doby si tam nepřetržitě sází své vlastní agenty a řídí celou katolickou církev.

208801

05.01.2010 17:40

Nezvaná návštěva

RE: Doporučuji se autorovi zajímat, než z teorií udělá pravdu

Jarmila 88.?.?.?

Nevíte náhodou, odkud je možné se dozvědět, která víra je pravá a která nepravá? [chechtot]

208926

05.01.2010 17:56

Nezvaná návštěva

RE: Agenti Jezuité,

Jarmila 88.?.?.?

Jestli je to pravda, že ten pokroucený kříž používají papežové pouhých 44 let, tak v tom případě je to skandál na entou. Neboť to není jen tak samo od sebe,že ten kříž s tím visícím Ježíšem je přímo hnusný a odporný a opravdu to vzbuzuje pocit, že jeho symbolika je satanistická. Neměl by náhodou současný papež svým dvěma miliardám ovečkám vysvětlit, proč se vatikánští potentáti rozhodli zničehožnic k tak otřesnému symbolu ukřižování Ježíše, proč porušili staleté tradice?

208927

05.01.2010 18:00

Nezvaná návštěva

RE: zajímavé

Jarmila 88.?.?.?

Zítra si Vás podám, dnes nemám čas, musím vařit večeři.

208930

05.01.2010 18:14

Nezvaná návštěva

RE: Chápu to správně?

Jarmila 88.?.?.?

On už se ten kříž fakt nepoužívá? A můžete to nějak doložit? Jinak katolická církev používá pohanské symboly- to je na tom to zvláštní. Měli si správně vytvořit své vlastní, úplně nové symboly, když zrovna oni se cítí být těmi pravými a jsou pověření přímo od boha, ne? O britské monarchii jsem se mimo jiné dozvěděla, že princ Wiliam nastoupí v roce 2015 coby vládce planety a Antikrist. Nu tak se necháme překvapit, vždyť je to jen za pár roků. V každém případě by z toho zavražděná princezna Diana asi moc velkou radost neměla.

208931

06.01.2010 08:39

Nezvaná návštěva

RE: zajímavé

Jarmila 88.?.?.?

>chce to ještě hrábnout více do hlubin [smích]

Jinde v diskusi jste napsal pane Méďo, že nechápete, proč agenti judaismu neinfiltrovali KC už ve 4.století, kdy šla v Římě k moci. Když přeci měli k tomu všechny ty předpoklady, protože měli 3000 let náskok.

Zdá se mi, že jste se touto úvahou strefil přímo do černého. To je fakt, proč by měli ovládnout agenti judaismu špičky KC až v 19.století, když to mohli udělat už v tom století čtvrtém? Že mě to dřív nenapadlo! No jasně! Teď teprve to dává všechno ten pravý smysl. Ježíš zkritizoval judaistické nejvyšší rabíny a tak ho jeho soukmenovci popravili a místo něho nastoupili jiní židé, kteří stvořili křesťanství podle svého gusta- tak aby co nejdokonaleji ovládly masy věřících. Hlavní myšlenkou jimi utvořeného falešného křesťanství bylo to, že mají věřící tiše trpět, všechno si nechat od vládců líbit, neremcat proti vrchnosti, za což se pak po smrti dostanou do nebe. Jejich taktika se osvědčila, v průběhu staletí ovládli obrovská území s pomocí této křesťanské ideologie. Když ale jejich moc upadala, neváhali se uchýlit k jakémukoliv teroru k zastrašení obyvatelstva- třeba masivním veřejným upalováním miliónů žen.

Pak si uvědomili, že potřebují ovládnout, podmanit si taky cizokrajný arabský orient. K tomu se křesťanství nehodilo a tak Arabům ušili na míru islám. Vyslali coby proroka svého agenta Mohameda, aby novou víru v arabském prostoru zavedl. Z mnoha tehdejších pohanských arabských bohů vybrali jednoho nevýznamného bůžka jménem Alláh a udělali z něj jediného boha. Pochopitelně, bez peněz se nic neobejde, neboť platí železná matematická poučka: bez peněz do žádného druhu podnikání radši vůbec nelez. Bez peněz nejde vyvolat žádnou revoluci, válku, ani zavést nové náboženství. Aby mohl Mohamed ovládnout široké masy, museli do něj investoři zpočátku hodně investovat. Povedlo se, za nějaký čas ovládlo pár zasvěcených nejvyšších judaistů- rabínů celou islámskou církevní hierarchii.

A tak zde dnes máme pyramidu moci, postavenou již někdy ve starověku, v níž oko ve špičce je hrstka zasvěcených pohanů, kteří vzývají satana a nevěří judaismu, křesťanství, ani islámu- zato všechna tato náboženství řídí. Tito tajní bezvěreční satanisté, vzývající jako svého boha moc a peníze, jsou pevně propojeni se světskou mocí óbrboháčů, to znamená s mezinárodními bankéři i bývalou šlechtou, aby dál společně totalitně ovládali a vysávali lidstvo a dělali si s ním, jako ti nejhorší otrokáři, co si zamanou.

209011

06.01.2010 08:47

Nezvaná návštěva

RE: zajímavé

Jarmila 88.?.?.?

Jestlipak víte, že i třeba takové navlíkání prstýnku na prst při svatbě je vlastně pohanská falická symbolika, vzniklá kdysi hodně dávno v pohanských dobách? A ten prst co nosí prsten se dokonce jmenuje prsteníček.

Teď mě napadlo, jak se vlastně jmenují prsty na nohou? Tak malíček a palec tam je. Ale ukazováček, prostředníček a prsteníček se asi těm prstům na nohou neříká.[smích]

209012

06.01.2010 08:58

Nezvaná návštěva

RE: Chápu to správně?

Jarmila 88.?.?.?

Kardinál Vlk vyvolává akorát falešnou poplašnou zprávu a taky zbytečnou nenávist k muslimům. Jestlipak by si dovolil něco remcat proti mocným judaistům?

Je třeba si uvědomit zásadní věc. Že totiž islámská víra je v islámských zemích totalitní, povinná, násilím řízená seshora. Kdyby byla dobrovolná tak jako křesťanství nebo islám v Turecku, tak se vůbec nic neděje. V Turecku jsou muslimové umírnění a ženy si tam chodí oblíkané jak chtějí, protože tam islám není povinný a ze zákona přikázaný jako třeba v Egyptě.

209020

06.01.2010 09:04

Nezvaná návštěva

RE: Doporučuji se autorovi zajímat, než z teorií udělá pravdu

Jarmila 88.?.?.?

A co když pane xml byla tou pravou vírou v našem prostoru víra pohanská? Proč ji Cyril a Metoděj zničili? Jaký měli k tomu důvod? Proč je Rostislav do země povolal? Nebylo to náhodou proto, aby si pod jednou monoteistickou vírou lépe podmanil masy poddaných?

209021

06.01.2010 12:39

Nezvaná návštěva

RE: zajímavé

Jarmila 88.?.?.?

O nic víc, než ti Vaši jezuiti. [chechtot]

209041

07.01.2010 14:29

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

Jarmila 88.?.?.?

Ale stejně, co je všechno tohle plané plkání proti tomu, že nám dneska umřel Macíček. Pláču pro něj, protože kam se něho hrabali lidi. Byla to velká kočičí osobnost. Macíčku měli jsme tě tak moc rádi, spi sladce, už to máš za sebou.

209123

07.01.2010 15:50

Nezvaná návštěva

RE: zajímavé

Jarmila 88.?.?.?

bla bla bla bla bla bla......


Ale samozřejmě díky za kompliment, že jsou mé příspěvky čtivé.[smích] A co že jsme to měli k té večeři? Hrníček od peří a rybí hlavy. A na závěr jako zákusek falický symbol. Ty já moc ráda.

209130

07.01.2010 16:10

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

Jarmila 88.?.?.?

Já bych to shrnula tak pane jansmithi, že zatímco šlechta vlastnila těla svých poddaných, kteří na ně museli dřít, tak církev vlastnila jejich duši. Snažila se po celá staletí jejich myšlení stoprocentně ovládnout tak, aby bez reptání makali na ty šlechtické parazity. Prostě šlechta a církev odjakživa tvořili spolu jednotu proti většinovému obyvatelstvu. Obě ty entity si pak žily výrazně nad poměry na úkor toho 90 procent porobeného obyvatelstva.

Svědčí o tom to, že v době francouzské revoluce byli definovaní jako občané jenom šlechta a kněží. Pro 90 procent většinového obyvatelstva neexistoval ani název. Takže si sami dali název- třetí stav.

209133

08.01.2010 14:38

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: A co ten zákon?

Jarmila 88.?.?.?

Vždyť je to tak jednoduché: Ten zákon se opírá o mocné jezuity, kteří vládnou světu. Pokud tomu nevěříte, zeptejte se HHBB, ten Vám to všechno náležitě vysvětlí.

209244

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 36 čtenářů částkou 9 294 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Feminacistky chtějí rovné zastoupení v NERV09.04.20 22:11 Česká republika 1

„Odevzdejte nám sochu maršála Koněva!“, žádá Rusko09.04.20 18:16 Rusko 4

Jean Paul Belmondo má dnes narozeniny09.04.20 17:43 Francie 1

Vláda po vzoru Lenina (NEP) schválila NERV - orgán, který bude radit, jak oživit ekonomiku09.04.20 14:06 Česká republika 2

Plánovaná panika09.04.20 11:40 Neurčeno 0

Zázračný americký lék na koronavirus09.04.20 08:46 USA 1

Nejnovější dezinformace....08.04.20 18:10 Česká republika 5

Hamáček chroptí blahem: asi se podaří prosadit 10 tisíc pokuty vybírané mestapem a policií08.04.20 17:36 Česká republika 10

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 4

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 5

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 4

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 5

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
26,99 Kč
Libra
30,75 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
15,63 Kč
Švýcarský frank
25,55 Kč
100 japonských jenů
22,76 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,64 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
33,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 529,01 Kč
1 unce stříbra
376,69 Kč
Bitcoin
177 211,60 Kč

Poslední aktualizace: 10.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?