Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2623 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, famme, hestroy, chytráknadchytráky, Vopice.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.09.2009 17:13

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Hra slov v rukou

hestroy 77.?.?.?

Pane Stworo, možná by se nějaký monstrproces skutečně mohl odehrát. Na jeho základě by bylo možné poukázat na naprosto směšné kydy o spravedlnosti, lidské důstojnosti, lidské svobodě, demokracii atd., které tento Systém naprosto pokrytecky propaguje, aby je pak vzápětí totálně popřel.

Nejvtipnější na tom však je, že pan Jakeš, kterému tak vadí posuzování lidí na "rasovém" základě (perverzní rasové ideologie) se zatím nevyjádřil k jistému státu Izrahell, kde je "rasa" na prvním místě, na druhém náboženství a kdokoliv, kdo nesplňuje tyto "rasové podmínky", není plnoprávným občanem.

U monstrprocesu by bylo dobré naprosto přesunout pozornost směrem k Izrahelli, poukázat na to, že Izrahell je rasistický nacistický stát, kde část jeho obyvatel (nižší rasy) je okrádána, zabíjena a ponižována a jsou jim upírány práva, jež mají jen ti "rasově prověření". Tím by celá ta odporně pokrytecká bublina praskla.

To by byl teprve cvrkot.

P:S: Musím vám konečně poslat nějaké penízky, poslední dobou jsem ale docela na mizině. V každém případě stojím za vámi a můžete počítat s všemožnou podporou. [smích]

199841

09.09.2009 09:29

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Soukroma otazka

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, pane Takyjeden. Nic by se nemělo přehánět. Zejména úniky myšlenek takto těžce potižených lidí. Semerád je ovšem také prověřený a oddaný nacista, jak zde již mnohokráte dokázal. Zejména jeho výrok o zabíjení miliónů Arabů, to je opravdový majstrštyk. Má koneckonců štěstí, že je v Bohnicích, jinak by ho zavřeli za propagování rasové a náboženské nenávisti. [oči v sloup]

199932

09.09.2009 14:59

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, je mi líto, že jste totálně neinformován. Pletete si pár věcí dohromady, ale to vám, jako neinformovanému člověku nemám za zlé.

>Vybudování Izreale jako státu je snad jediný moudrý krok, který kdy politici udělali. Izrael je základem práva a rozumnosti, což budoucnost brzo ukáže ještě zřetelněji.

Už tato velice hloupá věta naprosto vystihuje to, že o tom nevíte vůbec nic, kromě propagandy, která se objevuje v médiích, která jak jistě víte, patří nejmenované samovyvolené skupině lidí.

Nebudu zde uvádět jednotlivé detaily, jen krátce nastíním, jak probíhalo založení Izraele.

Nejdříve začaly židovské teroristické organizace napadat britské vojáky, což vyvrcholilo odpálením nálože v hotelu King David. Zjistěte si podorbnosti.

Následně došlo k tomu, že židovská teroristická komanda jezdila po Palestině a terorizovala pokojné vesničany, které se snažili pohrůžkami a násilím vyhnat z míst, kde jejich rodiny žily po staletí.

Pak přišel Dajr Jásín, kde teroristické židovské komando vyvraždilo cca 200 lidí, včetně dětí a těhotných žen. Následně jezdily auta s tlampači po dalších vesnicích a vyzývaly obvyvatelstvo k odchodu, aby nedopadli jako v Dajr Jásín.

Celkově byly vyhnány statisíce lidí, kterým byl zkonfiskován majetek. To neudělali ani Němci v Sudetách.

Víte vůbec o tom, že byl stát Izrael založen terorem a utrpěním statisíců původních obyvatel? Víte to?

Jestliže to víte, pak se zde ovšem prezentujete jako obyčejný nacista a rasista, pro kterého jsou Palestinci jen zvířaty, stejně jako pro židy. Přečtěte si Talmud, abyste věděl, jaký vztah mají židé k nežidům. Víte o tom, že jsme pro ně něco jako zvíře? Víte to?

To není rasistická a nacistická ideologie?

A hlavně byste si měl konečně zjistit, co je judaismus a co je sionismus. Pak byste se konečně začal orientovat v otázce státu Izrahell, který postavil největší koncetráky nq světě.

A možná byste si měl i nastudovat, kolikrát se v dějinách objevilo číslo 6.000.000 židů, to byste teprve koukal.

A jistě také nevíte, že ortodoxní židé, kteří jsou právě nejčistčími představiteli judaismu, jsou největší odpůrci sionismu a státu Izrahell.

Vy to nevíte? Pak studujte a než příště začnete používat určité termíny a antitermíny, zjistěte si, jak to vlastně je a co se vlastně na Zvědavci píše.

Teprve pak vám možná přijde logické, proč ortodoxní židé (představitelé judaismu) souhlasí s Ahmedinežádem, v jeho názoru na existenci Izrahelle.

199961

09.09.2009 15:04

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

Dokončení

hestroy 77.?.?.?

A pokud se týká toho Holokaustu (TM), pak to nebylo největší svinstvo v dějinách, to byla například bolševická revoluce, vedená židy, kde v gulazích vedených výhradně židy zemřely milióny lidí. Zjistěte si, kolik lidí umřelo jen na Ukrajině při hladomoru řízeném židovskými bolševiky.

I kdyby pak bylo číslo 6.000.000 židů pravdivé, pak cca 20.000.000 obětí židobolševismu v SSSR, toto číslo značně převyšuje.

Samozřejmě, pokud byste použil logiku židovskou, pak se zamozřejmě 20.000.000 gojímů není nic, neboť, jak řekl například rabín Yakoov Perin, "Milión Arabů nemá cenu jednoho židovského nehtu."

A co řekl izraelský premiér Menachem Begin? „Naše rasa je panská rasa. My jsme bohy této planety. Lišíme se od ostatních méněcenných ras asi tak jako se ony odlišují od hmyzu. Vlastně, ve srovnání s naší rasou, všechny ostatní rasy jsou šelmy a zvěř, v nejlepším případě dobytek. Dalo by se říci, že jsou lidský odpad. Naším osudem je vládnout nad méněcennými rasami. Budeme vládnout našemu pozemskému království železnou rukou. Masy nám budou líbat nohy a budou nám otrocky sloužit.“

Tak co? Pořá si ještě myslíte, že stát Izrahell byl vlastně dobrý nápad, když byl založen na utrpění miliónů uprchlíků bez domova? Jistě víte, že Palestinci jsou semité a jsou to vlastně původní židé.

A ještě k tomu Izrahelli.

>Izrael je základem práva a rozumnosti, což budoucnost brzo ukáže ještě zřetelněji.

Milý pane, to je přesně naopak. Víte o tom, kolik rezolucí OSN již odsoudilo rasistický systém, který tam panuje? Víte o tom, že sionismus byl OSN odsouzen jako rasistický? Víte to tom, že jedině žid má všechna práva a ostatní obyvatelstvo je až druhé kategorie? Dokonce i černí židé jsou rasově diskriminováni. Natož Palestinci. Víte o tom, že žid si nemůže vzít nežidovku? To vám připadá jako právo a rozum? Asi žijete v jiném světě. Nebo jste prostě rasista a nacista a je to pro vás normální.

A vy tu chcete kázat o tom, co má Zvědavec psát? Vy tu chcete kázat o morálce? Milý pane, to je výsměch rozumu!!!

199962

14.09.2009 10:23

Dalajlámovštění

RE: Jen drobnost

hestroy 77.?.?.?

Zatím jsem v divadle neviděl ani jeden film z Hollywoodu. Kam na to chodíte? Když jste takový kulturní nadšenec, tak zde vyjmenujte tři hezké hollywoodské filmy z poslední doby.

Ještě jste se zapomněl zmínit o tom, jaké filmy dávají v televizi. Také samá umělecká díla, že?

Vaše poznámka je zcela mimo mísu. Je to něco, jako by si někdo stěžoval na to, že v Pardubicích smrdí Paramo a vy byste řekl, že nic necítíte, protože žijete v Praze. Úplně stejně nesmyslná logika.

Autor měl na mysli degradaci vkusu, ke kterému dochází v široké populaci, samozřejmě mimo pana Sataie, který na kvalitní filmy hollywoodské produkce chodí raději do divadla. [oči v sloup]

200264

14.09.2009 10:28

Dalajlámovštění

RE: achjo

hestroy 77.?.?.?

Ach jo. Škoda, že když někdo něco kritizuje, nenapíše konkrétně co. Pak je taková kritika jen snůška tří vět, které kromě obecného znehodnocení článku nenabízí ani jediný argument, který by podpořil kritikovo znechucení. Samozřejmě, že pak není možné brát takovou kritiku vážně, jde jen o plácnutí do vody.

200265

15.09.2009 11:32

Děkuji České televizi

RE:

hestroy 77.?.?.?

Není divu, je to celosvětový trend, že?

Pane Sedláčku, v televizi tvrdí, že jste známý neonacista. Co je na tom pravdy? [překvapení]

200379

15.09.2009 11:36

Děkuji České televizi

RE: Divím se pane Stworo

hestroy 77.?.?.?

Na druhou stranu je pěkné, jak se naši samovyvolení začínají odkopávat a jak začíná být zřejmé, jak daleko už pokročila totalita řízená "čistokrevnou elitou".

Protokoly se naplňují a je jedno, zda to je podvrh nebo ne. Sedí to do puntíku a to už něco znamená.

200381

16.09.2009 11:07

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

Jen malá technická...

hestroy 77.?.?.?

Stali se údernou výkonnou jednotkou jistých skupin, které je infiltrovali, indoktrinovali..

infiltrovaly, indoktrinovaly [smích]

200479

16.09.2009 13:51

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: mají squateři práva?

hestroy 77.?.?.?

Termín pravicově extremistická policie je v poslední době hojně skloňován na všech levicových médiích. Inu, hezky to zní, že?

Co to však v praxi znamená? Že policajti jsou pravicoví extremisti? Jsou to tedy ti samí pravicoví extremisti, co mlátí jiné pravicové extremisty?

Nebo snad na pravicové extremisty nasazují levicové extremisty a na levicové extremisty posílají pravicové extremisty?

To, co je nejdůležitější, je to, že policie postupovala opět nezákonně, ale to snad již jinak ani nejde v tomhle Kocourkově. Jednou policie zasáhne málo, jindy zase hodně. Ale málokdy adekvátně a ještě k tomu v souladu se zákonem.

Je to celosvětový trend a čeští podržtaškové rádi tento trend nejen dostihují, ale i předstihují.

Pan Stwora je konzervativní pán, který již vyjádřil svůj nesouhlas s CzechTekem, nyní se mu nezamlouvají squateři. Má na svůj pohled své svaté právo a má ho také právo vyjádřit.

Mně osobně jsou nějací squateři u zadku, pokud zrovna nekálí na veřejný chodník. Obvykle se mezi tyto squatery zařazují životní ztroskotanci, děti z rozvrácených rodin atd. Nejsou to nějací mimořádní intelektuálové, kteří by sofistikovaně vyjadřovali svůj odpor ke společnosti. Je to jen jiná forma bezdomovců. Nechce se jim pracovat, raději se baví. Proti gustu žádný dišputát.

Nicméně je zde jedna důležitá věc. Překračují squateři zákon tím, že se zabydlí v nějakém chátrajícím domě? Je možné, že ano.

Překračuje pan Stwora zákon publikováním článků o 6.000.000, kteří údajně nebyli všichni dojednoho zpracováni na mýdlo a lampičky? Je možné, že ano.

Kdo tyto zákony navrhuje a vyžaduje? Majoritní společnost? Má právo majoritní společnost omezovat menšinu? A opravdu za těmito zákony stojí většina?

Pan Stwora použil laciné argumenty. Poukazováním na to, že jedna holka se svlékla a proto nemůže být její výpověď brána vážně, je vyložená podpásovka hodná Lidových novin.

A to i přesto, že závěrem se pan Stwora snaží působit nezaujatě a používá argumenty, které zní velice rozumně.

Kdo se pak má v tom všem zmatku vyznat? Prase? Ani to by se v tom nevyznalo.

Dle mého názoru jsou diskuse o squateřích jen dalším manévrem, který má zakrýt daleko nebezpečnější jevy, jakými jsou další a další pokusy o NORMALIZACI společnosti, ničení občanské společnosti, destrukce morálky, atd.

Rozděl a panuj. Tak dlouho hledej něco, čím lidi rozdělíš, až dosáhneš svého cíle. Však ono se vždy najde víc věcí, které lidi rozdělují, než věcí, které lidi spojují.

A jaká je společenská nebezpečnost squaterů nebo "popíračů" v porovnání s organizovaným zločinem, který prostupuje tento stát skrz naskrz, od politiků, přes soudce a policii, až k exekutorům a nájemným vrahům (včetně těch v Afghánistánu)?

200497

16.09.2009 15:28

Sobota sova

RE: „Sobota“ má prostě šábes

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas!

200502

16.09.2009 18:14

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: mají squateři práva?

hestroy 77.?.?.?

Kotrba je starý pokrytec, ale to se u něj dá pro jeho čistokrevný původ očekávat.

200514

16.09.2009 18:26

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

hestroy 77.?.?.?

Zaplaťpámbů, že po nich zůstaly ty pasy. Oni sami se vypařili, ale pasy zůstaly, že? Tomu může opravdu uvěřit jen intelektuálně nevyvinutý jedinec.

A nepleťte si ty tancující. Těch 5 tancujících "Arabů" byli nakonec Izraelci.

Snažíte se dobře, nicméně pořád používáte argumenty, kterým dnes uvěří tak leda někdo ze Spolku hulvátů, nacistů a rasistů, mezi které tak skvěle zapadáte!

200516

16.09.2009 20:22

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

hestroy 77.?.?.?

Pane HHBB, mohl byste mi prosím napsat na mail? Rád bych s vámi hovořil osobně. Vaše názory jsou mi velice blízké! jsem@vzduch.cz

200521

17.09.2009 12:20

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: mají squateři práva?

hestroy 77.?.?.?

Takže litujete, nebo ne? Je vám líto, že jste někomu zaplatil za to, že jste mohl dva roky užívat jeho práci?

200586

17.09.2009 12:23

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: mají squateři práva?

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, když jsem viděl záběry z vily Milada, tak mi bylo naprosto jasné, že tam museli bydlet samí kultivovaní, čistotní a vysoce vzdělaní lidé, kteří mají majoritní společnost čím obohatit. [chechtot]

200587

17.09.2009 13:32

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

RE: Zase propagandisticke lhani

hestroy 77.?.?.?

Je toho víc, Vladimíre.

Nicméně se jedná o samá neoficiální média. Ale vzhledem k tomu, kolik bylo křiku, když zatýkali Levi Rosenbauma, jak všichni vyvolení kvíkali, že se jedná o antisemitismus, bych se nedivil, kdyby na podobné případy bylo uvaleno informační embargo.

A i kdyby tato zpráva byl čistý výmysl, jsem si jistý, že jisté skupině "lidí" je úplně jedno, jakým způsoběm zarobí své penízky. [bliji]

200593

18.09.2009 15:29

Vzali nám radar

RE: Haha

hestroy 77.?.?.?

Výborně napsáno, soudruhu. Čech, který fandí Izraeli, že? My známe tyhle "Čechy". [chechtot]

200684

21.09.2009 08:54

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

RE: 2 Pisateli ktery si přeje zůstat v anonymitě

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, narovnejte si jarmulku a mějte hezký den [smích]

200849

21.09.2009 13:17

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím s každou větou.

Ale nebudu už vstupovat do diskuse na toto téma. Můj děda byl do konce života zapálený komunista. Naprosto a slepě věřil tomu, co mu strana řekla.

Byl to zlý člověk? Naopak. Velice hodný a myslel to dobře pro všechny. Bohužel však nebyl schopen pochopit, že ušlechtilé myšlenky komunismu jsou jen prázdná slova v podání lidí, co KSČ vedli. Ti již dávno věděli, že je to jen a pouze organizovaná ideologie.

Nabízí se jedna otázka. Byla KSČ založena lidmi, kteří to mysleli upřímně, nebo lidmi, kteří na této ideologiii chtěli vydělat a zaopatřit si tím svoje živobytí?

Nebo byla KSČ postupně infiltrována oportunisty (pro neznalé, toto slovo vychází ze slova oportunity, tedy příležitost)?

Ať tak či tak, většina lidí zřejmě pochopila, že KSČ nakonec (od začátku) řídili lidé, kteým byla vlastní ideologie ukradená, neřídili se jí a jen na ní vydělávali.

A teď přichází poslední otázka. Mělo cenu tohle vysvětlovat mému dědovi, který KSČ VĚŘIL celý život?

Odpověď. Samozřejmě ne. Tolik můj názor k celé otázce KC.

Pan Takyjeden a ostatní bigotní katolíci mi jistě prominou... [mrknutí jedním okem]

I když bych se mohl ptát dál. Co je důležitější? Kristovo učení v jeho nejčistší podobě, nebo KC? Kdo je důležitější? Kristus nebo papež? Jaký je rozdíl mezi modlitbou doma ve svém pokoji, nebo v kostele? Zaručí svaté přijímání zlepšení charakteru člověka? Zaručí to členství v této církvi? Je členství v KC zárukou pochopení duchovna? Je to zárukou pochopení Kristova učení?

A ještě jedna věc. Docházelo vlivem KC k vylepšování Kristova učení? Bylo nutné napsat stohy knih, bylo potřeba určit všechna pravidla ke správnému "pochopení" Kristova učení?

Nicméně začíná mi docházet, že církev je likvidována ne proto, protože je v podstatě zkažená. Ale proto, že se někdo chystá zaujmout její místo. A to, že to už nemusí být církev, jejíž motem je slitování a odpuštění místo pomsty, je nabíledni.

200873

21.09.2009 13:51

Kořeny totalitní ideologie

Články pana Lišky opravdu nejsou pro každého

hestroy 77.?.?.?

Nemívají obvyklé hodnocení 1, které se objevuje u jakéhokoliv článku brojícího proti Izraehelli nebo jiným příznivcům satanovy synagogy.

Osobně se domnívám, že je to tím, že informace nejsou podány v hotové vyškvařené podobě, ale naopak nepředžvýkané a významově nedochucené.

Není pak divu, že strávníci, kteří bez kuchařky vařit neumí, ofrňují nos! [velký smích]

200875

21.09.2009 18:34

Kořeny totalitní ideologie

RE: Podělkování autora

hestroy 77.?.?.?

Pane 85, myslím, že to berete moc vážně. Já osobně si naopak myslím, že přístup pana Lišky je úměrný tuposti a pohodlnosti čtenářů. Vy jeho práci berete jako jakési poslání, které dle vás nesplňuje normy takového poslání.

Vadí vám, že je mu odporný současný typ konzumního člověka?

Četl jsem pěknou knihu od Anthony de Mella, kde tento moudrý jezuita nabádá k tomu, aby si lidé uvědomili, že svět okolo nich je zlý sen. Teprve takové odmítnutí světa je základem dalšího růstu založeném na lásce.

Vidíte. Ta Cesta k lásce, jak se tak kniha jmenuje, kupodivu vychází z odmítnutí tohoto prefabrikovaného, připraveného života jako vyloženě špatné věci.

To, že pan Liška nenabízí alternativy a řešení, nijak neznehodnocuje jeho počiny. Nebo máte pocit, že kdyby to uzavřel tím, co má člověk dělat, dodalo by to jeho článkům více šťávy?

200895

22.09.2009 11:22

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

RE: Sarkozy a Evropská Unie....

hestroy 77.?.?.?

Ahoj Mirdo, možná by tě mohl zajímat tento článek: Revealed: The secret report that shows how the Nazis planned a Fourth Reich ...in the EU

Velice zajímavé.

200933

22.09.2009 16:36

Vražedné nano částice v netestované vakcíně proti viru H1N1

RE: Nejde o ojedinělý případ

hestroy 77.?.?.?

Zaplaťpámbů, že se najdou lidé, kteří potřebují objasňovat každé slovo, kterému nerozumí a nejsou schopni ho nahradit jiným, kterému rozumí. Samozřejmě, že pokud má být podána nějaká informace, musí splňovat stoprocentně korektní výrazivo, jinak je neplatná a zcela nezáleží na tom, o čem ta informace vlastně byla.

Nechcete založit třeba nějakou ochrannou organizaci, která by takto kontrolovala veškeré příspěvky do diskuzí a udělovala by příslušný certifikát, po jehož obdržení by se mohli čtenáři konečně seznámit s vlastní informací?

Jaký terminus technicus byste tedy použil vy, aby se informace (mimochodem pro mě velice zajímavá), kterou poskytl pan Korutan, stala výrazově korektní?

200949

23.09.2009 10:37

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Echelon? Moc mi to neříká.

hestroy 77.?.?.?

Z takového "poctivého" občana by měl radost každý totalitní systém. [chechtot]

200987

23.09.2009 21:22

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

201014

24.09.2009 17:47

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

To jsi napsal hezky, ten začátek. Ten termín používám pro křesťany, kteří jedou praktikování víry dle příručky. Ale to jistě víš [smích]

Jinak musím říci, že přesto, že mám konkrétně ke KC velké výhrady, zejména k jejím šéfům, nebezpečí zničení této církve a její nahrazení nějakou opravdu fanatickou náboženskou sektou (příklady ani nemusím uvádět) je daleko větší, než její nedokonalost.

A vůbec, napiš mi na mail, ať to můžem někdy probrat osobně. jsem@vzduch.cz

[mrknutí jedním okem]

201044

25.09.2009 09:54

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Sukromie? ... Ha..ha

hestroy 77.?.?.?

Soudruhu, vy jste prostě neuvěřitelný. Nedělal jste v Čechách pomocníka VB, zvaného šedý mor? Docela by to vašemu profilu odpovídalo.

Teroristy si nechte pro sebe, tomu věří už jen malé děti a šedí morové.

201060

25.09.2009 11:00

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: kdo se boji??

hestroy 77.?.?.?

Pane Karle, vy jste nepochopil ironii? Ty smajlíky tam byly záměrně, aby to pochopil každý. [chechtot]

201063

29.09.2009 18:24

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

hestroy 77.?.?.?

Já bych naopak řekl, že pan xman už navštěvuje druhý stupěň ZŠ, takže je nad věcí. Nemůžete mu mít za zlé, že se uráží, tyhle věci se člověk odnaučuje až v pozdějším věku. Nebuďte na něj tak přísní! [chechtot]

201359

29.09.2009 18:36

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Velke sorry

hestroy 77.?.?.?

V tom případě jsou Rusové superinteligentní, na rozdíl od třeba Amíků, kteří podporují náboženské fanatiky v Izraeli, kteří také očekávají příchod mesiáše. Nebo tam je to v pořádku?

Co vy na to, Vanguarde?

201360

Velmi podivné je, jak na západě používali 1984 jako vyobrazení totalitní "komunistické" společnosti.

Což je zajímavé, neboť Orwell byl levicově založený žid.

Takže nakonec nemluvil o východu, ale o západě.

201381

30.09.2009 12:14

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Což o to,

hestroy 77.?.?.?

Jaké hrubky? Myslíte ty chybějící mezery za čárkami? Dokonce i věty se oddělují mezerou. Tolik k vašemu příspěvku, který je naprosto nicneříkající.

201382

01.10.2009 15:12

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Projev

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, když řeknete A, jste schopný říci i B? Váš naprosto nesmyslný příspěvek už začíná poukazovat na to, že jdete dolů.

Takže jasně a stručně. Myslíte, že íránské noviny jsou plné Klause, stejně jako jsou světová média (tím pádem i česká) plná kydů o Ahmedinežádovi?

Samozřejmě, že ne. Klause nikdo nedémonizuje, takže není důvod mu dávat prostor.

Ale pokud česká média démonizují Ahmedinežáda, neměla by mu dát v rámci svobody slova také nějaký prostor, aby měli tupí ovčané možnost seznámit se s tím, co skutečně říká?

Je to slabota, co poslední dobou přispíváte. Fakt slabota. Ale není se čemu divit.

201446

05.10.2009 11:53

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

hestroy 77.?.?.?

(Informačně nulová hodnota, pouze osobní výpady. Zrušeno. Editor)

201745

05.10.2009 13:31

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

hestroy 77.?.?.?

Pane djb, víte, ono se to hezky povídá. Jedna věc je jistá. Proběhlo přesunutí státního majetku (našich důchodů - státní majetek patřil všem) do rukou bolševické mafie.

Proč to proběhlo tak snadno?

Nebyly zákony.

Proč se privatizovalo bez zákonů?

Protože Klaus to tak chtěl. Co nejrychleji všechno roprodat, třeba i za setinu ceny.

Ano, možná by byli opět různí Kožení. Ale pokud by k tomu byly odpovídající zákony, nemohlo by se tunelovat tak zlehka.

Další úžasná pohádka je o tom, jak Klaus hospodařil s vyrovnaným rozpočtem. Ano. hospodařil. Protože mohl schodek dorovnávat příjmy z privatizace.

Klaus není žádný hodňousek, je to ješitný bolševický kádr, který ovšem na konci svého života chce získat nějaké zásluhy.

201758

05.10.2009 16:45

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

hestroy 77.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Pouze osobní výpady. Editor.)

201776

05.10.2009 16:53

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

hestroy 77.?.?.?

Aristokrate, já samozřejmě oceňuji Klausovy názory zejména na LS a GO (globální oteplování). NIcméně si o něm rozhodně nemyslím, že by člověk, který byl bolševiky školen jako kádr, který má nastoupit po krádeži státního (našeho) majetku (známé také pod vtipným názvem sametová revoluce), byl od základu dobrý.

Je to asi něco podobného, jako Stalin. Ten byl také uveden do úřadu židobolševiky, aby pak po konci WWII s židy pěkně vymetl.

Jakmile si člověk čuchne k moci a daří se mu, za chvíli získá dojem, že vlastně nebyl dosazen, ale vyvolen. Kennedy je toho dalším příkladem.

Když ale vidím tupost lidí kolem, tak začínám chápat, že jsme prohráli. Bohužel je většina lidí schopná uvěřit ČEMUKOLIV, hlavně když je to hezky řečeno. Je mi z toho dost smutno. [pláč]

201777

05.10.2009 17:07

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Hmmm, tak jak na to koukám, tak někteří lidé mají velmi krátkou paměť. Možná je to také tím, že tu v době Klausovy vlády nežili.

Opravdu je zajímavé, jak někteří lidé po nějakém čase udělají z grázla dobráka. Protože pro to mají pádný důvod. Ten grázl je totiž mnohem lepší než ostatní grázlové, protože shodou okolností říká to, co chci já.

Pak už se nikdo neptá, jak mohl za bolševika studovat na západě, jak pracoval v ústavu pro vytváření nových perspektivních kádrů, atd, atd.

Je to smutný svět. Tak Jarmilo raději mlčte, ať nám to naše hnízdečko moc nezakálíte. Držet hubu a krok. To jste nikdy neslyšela? Normalizace už je i tady na Zvědavci. Třikrát hurá!!!

201780

05.10.2009 17:33

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

hestroy 77.?.?.?

Vladimíre, je dobře, že jste to odmazal. Na osobní výpady jsou tu jiné kádry, že? Je dobré, že všem měříte stejným metrem. Tak je to správné a tak to má byt.

Kdybych sem ale připsal své osobní názory na Klause (samozřejmě jen pozitivní, jak je v dnešní normalizované společnosti dobrým zvykem) a teprve pak označil jeho odpůrce za kašpary, zabedněnce, debílky, kteří mají díru do prde*e, hloupé ufňukance, chuděrky okradené a zhrzené, pak můj příspěvek bude mít vysokou informační hodnotu a jako takový se MUSÍ demokraticky zachovat.

Já jsem bohužel jen vyzval k určité slušnosti a vy jste správně vyhodnotil můj příspěvek za normalizačně a trendově nevhodný.

Ještě jednou díky a přeji vám mnoho dalších podobných úspěchů! [mrknutí jedním okem]

Nicméně bych se zeptal ještě na jednu věc. Je podle vás darebák, který udělá jednu dobrou věc (a třeba ji ani neudělá, ale jen o ní mluví) znenadání slušným člověkem?

Je mafián, který na konci svého života postaví nemocnici dobrý, nebo špatný člověk?

A co s těmi, kteří i poté, co tu nemocnici postaví, o něm mluví jako o gangsterovi? Zavřít je?

Víte, Vladimíre, už se přestávám orientovat. Není ten Obama nakonec slušný člověk? Sice nechává vojáky v Afghánistánu, ale když on tak hezky mluví a směje se, že? Takže on vlastně za politiku státu není zodpovědný, že? Ty svinstva dělají jiní a on s tím nic dělat nemůže a nenese za to žádnou zodpovědnost.

Ano, dnes se už o 90. letech nemluví. Sice se ztratily stamiliardy, ale to už tak chodí. Politici nemají žádnou zodpovědnost, zejména ti nejvyšší...

201782

05.10.2009 18:04

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Na jedne strane se stavi , na druhe se zase boura.

hestroy 77.?.?.?

Naprostý a stoprocentní souhlas. Jste moje krevní skupina.

Je to sice divné, ale jsem podnikatel, zaměstnanec svého s.r.o., takže odevzdám 50% toho, co vyfakturuji, státu. Neprovádím daňové "optimalizace", protože chápu, že někdo daně platit musí.

Nejsem nešťastný kvůli "kapitalistům", ti se mi hnusí. Joseph možná ještě pořád nepochopil, že peníze z obřích firem nejdou do rukou těch, kteří ty firmy založili a vypiplali, aby je pak násilně převzal nějaký investiční fond (film "Peníze těch druhých").

Joseph si možná stále myslí, že ti lidé, co sedí v radě tohoto fondu, mají zájem na tom, aby ta fabrika prospívala a přitom byli spokojení i zaměstnanci. Joseph si možná dokonce myslí, že tihle "manažeři" jsou kvalifikovaní a mají přehled o tom, co se ve fabrice děje.

Joseph si možná myslí, že tihle manažeři investičního fondu mají zájem na udržitelném růstu, na odpovídajících odměnách atd.

Dále, jak jsem pochopil, Joseph se domnívá, že 90% lidí, co jsou dole, mohou něco změnit sami od sebe. To od nich ale očekává inteligenci, které nedosahuje ani on (soudě podle toho, jak často opakuje přesně ty kecy, které (j)elita tlačí masám, aby je udržela na uzdě).

Joseph je prostě nelida. Je mu jedno, že manažeři investičních fondů berou stamilionové odměny, jelikož se jim podařilo zvýšit zisk snížením nákladů (snížení mezd, horší materiály, snížení kvality, atd.)

Joseph myslí v číslech. Smrt jedince je tragédie, smrt miliónů je statistika.

Dle mého je etika takového "podnikání" nulová a jedná se o novodobé otroctví. Nechceš prodávat na kase za 6.000 čistého při 20 hodinách přesčasů? Jdi jinam! Že není práce? Že máš doma dvě malé děti? No tak vidíš, za ty prachy tady máme ve frontě 20 ukrajinek, které budou držet hubu.

Ale celkově nemá smysl s Josephem a dalšími "novodobými ekonomy" ekonomy tyto věci rozebírat. Dle Josepha zřejmě platí: Neumíš okrást druhého? Pak jsi prd podnikatel a měl bys držet hubu.

201787

05.10.2009 18:15

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, všimla jste si někdy toho, že v parlamentě a ve vládě jsou již od konce bolševika pořád ti samí lidé?

Dle logiky pana Stwory pak zcela jasně musí být nejlepší stranou ODS, která je nejvíce proti komunistům, že? Co na tom, že jsou v ODS samí bývalí komunisti, svazáci, případně lidé s prognosťáku?

Víte, že jsem Klausovi také hrozně fandil? Havlovi také. Vždyť mi bylo v té době 19! Ale za tu dobu jsem již krapánek pochopil, o co běží. Někteří lidé ovšem to štěstí neměli, jak je vidět všude kolem nás. Je mi opravdu velice smutno z toho, jak tupí ovčané jsou a jak rychle zapomínají.

A někteří zdejší diskutující dokonce Klause představují jako morální autoritu, které nesaháme ani po kotníky!!! Nad tím zůstává rozum stát.

201790

06.10.2009 11:47

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Pane Aristokrate, mohl byste prosím alespoň na chvíli opět operovat s faktem, že Klaus je vyškolený kádr bolševickým systémem, mohl studovat v zahraničí, kdy ostatní mohli sotva k Balatonu, pracoval v ústavu pro přípravu kvalitních oddaných kádrů a po "převratu" se zničehonic objevil ve vrcholné politice?

Čí figurkou by asi tak Klaus mohl být? A co by tak asi mohl dosáhnout? Přemýšlel jste nad tím? Vy si vážně myslíte, že může zablokovat LS? To si opravdu myslíte, že ta skupina, která stojí za ním má tu možnost? Nemyslíte si, že kdyby ta skupina opravdu existovala, tak by se projevovala třeba i jinak, než ústy jednoho člověka?

201841

06.10.2009 11:48

Heil EU!

RE: Mám rád vlajku EU

hestroy 77.?.?.?

Vaše starosti bych chtěl mít... [oči v sloup]

201842

06.10.2009 12:50

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: zdekovan budete ze statnich dotaci

hestroy 77.?.?.?

Nehrajte si na chudáka. Opravdu si myslíte, že lidem nedojde, že mluvíte o nich, přestože mluvíte v třetí osobě? Víte Josephe, dříve jsem si o vás myslel, že máte co říci. Ale v poslední době tu jen hystericky vřeštíte, že kdo nemá stejný názor jako vy, je debílek, lůza a podobě. Je úplně jedno, zda to říkate tomu člověku přímo, nebo hovoříte o "někom" v třetí osobě. Jsem si jistý, že váš inteligenční kvocient je dostatečně vysoký na to, abyste tuhle zcela jasnou a zřejmou věc pochopil, tak jako ji chápe většina diskutujících. Editor je na vás ještě hodný, myslím, že jste jediný, komu pouští tak vulgární a sprosté příspěvky. Patříte mezi ty nejješitnější přispěvovatele vůbec. Nejste vy nakonec opravdu, ale opravdu Klaus?

Již jsem vás o to prosil několikrát, pokud máte co říci, říkejte to normální formou, pokud se považujete za nejchytřejšího člověka zde, tak byste si měl uvědomit, že moudrost je něco jiného, než chytrost, to jistě víte. Vy máte k moudrosti velice daleko. Moudří lidé obvykle své oponenty nečastují nadávkami, protože vědí, že tím klesají ještě na nižší úroveň, než ti, o kterých se domnívají, že vědí méně než oni.

Podívejte se na to ještě jinak. Kdybych byl jako vy, tak zde pronesu svůj názor z této diskuse a to ten, že někteří lidé, zejména ti, co se ani neumí podepsat, jsou totální nafoukaní dementi. Samozřejmě, že to není osobní výpad, je to jen můj dojem z diskuse a vůbec, ale vůbec se to netýká vás.

Teď ještě k těm nulovým hodnotám. Někteří lidé, kteří jsou tak hloupí, že si nevidí ani na špičku svého nosu, neboť považují za příspěvek, který má nějakou informační hodnotu třeba i příspěvek, který je čistě jejich osobním názorem, bez jakéhokoliv faktického základu. Tito lidé pak svůj čistě osobní názor považují za obecnou pravdu. Je jim úplně jedno, že se jedná o čistě subjektivní názor. Ale hned v druhé části napadnou ostatní subjektivní názory druhých a očastují je několika peprnými nadávkami.

Opět upozorňuji, že mluvím čistě obecně, je to můj názor nebo dojem ze zdejší diskuse.

Nechcete se laskavě ještě jednou podívat, které příspěvky ve zdejší diskusi jsou nejvíce subjektivní a žlučovité?

Nebudu ztrácet čas vysvětlováním elementárních základů slušné diskuse někomu, kdo ostatní diskutující nazývá ubožáky. Většina lidí je z vás jen znechucena, a vaše přezdívka Pepek je jen vyústěním vaší dlouhodobé snahy pasovat se na zdejšího guru, který má jediný právo soudit ostatní a sprostě je urážet. Jste nevychovaný ješita a to vám říkám osobně a není to výpad, je to můj názor na vás. A pokud si myslíte, že kvičením, pištěním, vztekáním, nadáváním, urážením se, někdy někdo získal úctu a vážnost, pak jste na velkém omylu. Berte to jako dobrou radu!

201848

06.10.2009 12:58

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Děkuji, Vojto, děkuji. Otevřel jste mi oči. Ještě jste mohl dodat, že staré židovské přísloví říká, že všechno je jinak. A také jste mohl říci, že jakákoliv debata na toto téma je zbytečná, protože

> ve skutečnosti všichni tady víme prd a jen plkáme

Proč sem tedy chodíte vy? Nicméně je dobře, že jste přiznal, že ve skutečnosti víte prd a jen tady plkáte. Budu vám to často připomínat. [mrknutí jedním okem] Ale vy mi vlastně rychle odvětíte, že jste si to přečetl v nějaké brožuře, takže to pravda býrt musí, že? Není to moc složité, být vnitřně tak rozerván?

Víte, Vojto, je potřeba více takových ja jste vy, kteří si tuhle "pravdu" přiznají a následně se přestanou o jakékoliv dění zajímat. Pak budeme moci konečně předat rozhodování nad naším osudem těm "povolanějším, informovanějším, schopnějším". Vy jste to již udělal a doufám, že se na mě nebudte zlobit, když já to, doufám, nikdy neudělám.

201849

06.10.2009 18:33

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

hestroy 77.?.?.?

Je zajímavé, že se ještě stále najde někdo, kdo opoziční smlouvu schvaluje. Je vidět, že to byl dobrý krok a proto také stále opoziční smlouva platí. Nikdy nebyla ukončena.

Ale že vy ji tu budete obhajovat, to jsem od vás nečekal, Aristokrate. Tento svět je plný překvapení.

Ale máte pravdu. Co bylo to bylo a je dobré na všechna svinstva spojená s přechodem státního majetku do soukromých rukou bolševických synáčků zapomenout, jako by se to nikdy nestalo. Jedině tak je zaručeno, že už se to nikdy nebude opakovat. Proto je dobré všechny tyto fanatiky, co dokola opakují, jak to vlastně bylo, umlčet, přesně dle demokratických zásad, že? [chechtot]

201865

07.10.2009 15:20

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

Stručný obsah české žaloby na Lisabonskou smlouvu

hestroy 77.?.?.?

Zdroj: europortál
Dátum: 5.10.2009

Základní východisko:

ČR je svrchovaným, ale také demokratickým a právním státem (čl. 1 odst. 1 Ústavy).
Senátoři nejdříve definují znaky právního státu, poté demokratického právního státu a konečně i svrchovaného demokratického právního státu, a s nimi pak konfrontují LS jako celek i jednotlivá ustanovení Římské i Maastrichtské smlouvy (ve znění Lisabonské smlouvy). Na základě toho namítají:


1) LS jako celek svým zpracováním nesplňuje požadavky právního státu: Je extrémně nepřehledná a nesrozumitelná. Přestože zcela zásadně mění uspořádání EU, je formálně pouhou novelizací Římské a Maastrichtské smlouvy: mění však až 90% všech jejich ustanovení, lze tedy říci, že je VYTUNELOVÁVÁ - zůstane z nich jen slupka, zbytek se změní od základu. Takový postup odporuje principu právního státu (určitě mnohem víc, než tzv. přílepky, zakázané pro svou nesrozumitelnost ÚS před časem; právě o tento nález se žaloba opírá);


2) LS na mnoha místech není politicky neutrální, prohlašuje za cíle EU i takové cíle, které patří do programů politických stran, ne do základních předpisů EU. Tím se dostává do rozporu s principy demokratického právního státu, protože už předem omezuje otázky, o kterých se má rozhodovat ve volbách (asi jako kdyby někdo řekl, že do voleb smí jen levicové programy); jedním z takových cílů je např. "řádná správa věcí veřejných v celosvětovém měřítku";


3) Senátoři namítají i to, že v Lisabonské smlouvě může aparát EU dodatečně provádět úpravy a opravy: "Tato publikace je prozatímní povahy. Do vstupu Lisabonské smlouvy v platnost mohou být provedeny určité opravy jednotlivých jazykových znění tak, aby byly napraveny případné chyby, které budou v Lisabonské smlouvě nebo ve stávajících smlouvách nalezeny." - citováno z publikace LS v ÚŘEDNÍM věstníku EU. Z toho je zřejmé, že hlavy států a vlád v Lisabonu podepisovaly ne smlouvu, ale pouhý polotovar, dodatečně opravovaný za pochodu. I to odporuje principu právního státu. Tento postup odporuje zákazu retroaktivity, mimo jiné.


4) Senátoři opět napadají ustanovení, které umožňuje pozastavení členských práv. Toto ustanovení napadl již Senát pro rozpor s principem svrchovanosti. Skupina senátorů ale napadá ne ustanovení jako takové, ale podmínky pozastavení: Ty jsou formulovány velmi neurčitě, jsou proto zneužitelné a odporují principu právního státu.


5) Protiútavní je ustanovení, podle kterého je základem EU zastupitelská demokracie. Navrhovatelé tvrdí, že základem musí zůstat rovnost členských států, Evropský parlament je v rámci mezinárodní organizace pouze žádoucí, luxusní doplněk, ale nesmí být základem EU. Pokud by byla základem, stala by se EU státem.

201944

07.10.2009 15:22

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

Dokončení

hestroy 77.?.?.?

6) Členové Komise mají být mj. vybíráni i podle jejich "evropanství". Senátoři namítají, že jde o diskriminační ustanovení, které brání osobě s nonkonformními názory kandidovat do komise.


7) Senátoři namítají, že Lisabonská smlouva podmiňuje tzv. posílenou spolupráci (tj. spolupráci mezi jen některými členy EU nad rámec spolupráce v rámci EU) souhlasem EU. To je typické pro federaci, ne pro spolek svrchovaných států. Asi jako kdybychom chtěli zakázat žárovky už před 5 lety po dohodě s Poláky a EU nám to nedovolila s tím, že musíme počkat na ostatní ...


8) LS považuje za svůj cíl "společnou obranu EU". To odporuje principu svrchovanosti: ČR nesmí přenést pravomoci zásadní pro zachování existence státu (obrana, výběr daní, stanovení trestných činů apod. - jsou vyjmenované v bodech 52 - 56 žaloby)*, a to ani ve výhledu. Sám cíl "společné obrany EU" odporuje naší Ústavě. (A nadto se vylučuje s existencí NATO.)


9) LS omezuje možnost států z Unie vystoupit. Není pravda, že ji členům dává - možnost vystoupit existuje již dnes. LS ji však podmiňuje dohodou a dvouletou lhůtou, v praxi si tedy EU může klást takové podmínky pro vystoupení členského státu, které pro něj budou zcela nepřijatelné. Tyto podmínky nejsou vůbec blíže vymezeny, mohou tedy být jakékoli. To odporuje principu právního státu, konkrétně tomu, že právní předpis musí být dostatečně konkrétní, aby nebyl zneužitelný.
Senátoři chtějí, aby Ústavní soud dotáhl do konce svou vlastní myšlenku z listopadového nálezu k Lisabonské smlouvě, myšlenku o sdílené suverenitě, a nahlas řekl, že česká Ústava sice připouští přenos pravomocí českého státu na orgány EU, ALE JEN NĚKTERÝCH, a že tedy případný budoucí vznik evropského státu či jen samotný takový cíl by byl v rozporu s českou Ústavou, a to neodstranitelně - ústavní zákon, který by to chtěl změnit, by byl v rozporu s materiálním jádrem ústavy a Ústavní soud by ho musel zrušit stejně, jako zrušil říjnové volby.

201945

07.10.2009 15:22

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

Úplné dokončení

hestroy 77.?.?.?

10) Imigrace. V rozporu s Ústavou jsou následující ustanovení:
"Ocitnou-li se jeden nebo více členských států ve stavu nouze v důsledku náhlého přílivu státních příslušníků třetích zemí, může Rada na návrh Komise přijmout ve prospěch dotyčných členských států dočasná opatření. Rada rozhoduje po konzultaci s Evropským parlamentem."
A "Unie vyvíjí společnou přistěhovaleckou politiku, jejímž cílem je ve všech etapách zajistit účinné řízení migračních toků, spravedlivé zacházení pro státní příslušníky třetích zemí oprávněně pobývající v členských státech, jakož i předcházení nedovolenému přistěhovalectví a obchodu s lidmi a posílení boje proti těmto činnostem.".
Právo rozhodovat o složení obyvatelstva patří k základním právům státu, které mu umožňují zachovat si svůj vlastní společenský a kulturní charakter. ČR proto nesmí přenést na někoho třetího pravomoc řídit migrační toky skrz nebo na svém území.


11) IRSKO: tzv. záruky Irsku byly přijaty v rozporu s českou Ústavou a jsou proto neplatné. Protože doplňují Lisabonskou smlouvu - ve prospěch Irska mění některá její ustanovení - musely by být schváleny stejně jako samotná LS, tedy ústavní většinou v Parlamentu. Bez toho mají charakter pouhého právně nezávazného slibu. Nejsou například vůbec závazné pro Evropský soudní dvůr.

201946

07.10.2009 15:27

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

RE: Souhlasit ci nesouhlasit_

hestroy 77.?.?.?

Pán je vtipálek, že? Nemá cenu komentovat vaše příspěvky. Je to slabota. Je mi velice líto, že díky lidem, jako jste vy, se mohou dít ta svinstva, která vy "nevidíte". Naštěstí nežijete v české kotlině, takže vám to může být úplně buřt, že? Do Čech se již nevrátíte, tak nechápu, proč vás to vůbec zajímá.

201948

07.10.2009 15:31

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Vojto, neuplynul ani den a vy jste už zapomněl, co jste tady včera podepsal.

> ve skutečnosti všichni tady víme prd a jen plkáme

Takže jak mám brát vaše "tvrzení"? Víte prd a jenom plkáte, že? [chechtot] Opravdu vás to plkání baví?

201949

07.10.2009 15:33

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

hestroy 77.?.?.?

Soudruhu nezvědavče Refjuzniku. Irák také není okupován, že? Nebo snad ano? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

201950

Vojto, Vojto, mám na vás jednu otázku, které se jistě vyhnete.

Byl atentát na Heydricha kriminálním činem? Nebo to byl teroristický útok, jak o něm hovořila německá média? Byl útok na Heydricha ospravedlnitelný okupací ČSR? Byl to důkaz odboje?

Co bylo příčinou a co bylo následkem? Měli Čechoslováci před válkou vinu za to, že byla ČSR obsazena a okupována Německem?

Byl odsun sudetských Němců příčinou, nebo naopak důsledkem předchozí okupace?

Byli Palestinci odpovědní za to, že se z 6.000.000 židů udělalo mýdlo a lampičky?

Pokud nebyli, bylo zabrání jejich území a vyhnání statisíců z jejich domovů adekvátní odplatou za Holokaust (TM)?

Již jste konečně přiznal, že Izrael se pravidelně dopouští válečných zločinů (mluvme i o Libanonu).

Bylo vyhlazení Lidic adekvátní odpovědí na atentát na Heydricha? Pokud odpovíte, že ne, což bych u normální a duševně zdravého člověka očekával, jaký je pak rozdíl mezi touto událostí a bombardováním Libanonu (více civilních obětí než Ležáky a Lidice dohromady)?

Mohli obyčejní libanonští civilisté za to, že izraelští vojáci vstoupili na území Libanonu, kde byli uneseni? Zasloužili si, aby jejich domovy byly srovnány se zemí a stovky jejich krajanů byly zabity (včetně žen a dětí)?

A když už jsme u toho. Mohou vojenské jednotky vstupovat na území sousedního státu? Je to možní v civilizovaném světě? Je Izrael civilizovaný stát?

To je otázek, že Vojto? Naštěstí se jim můžete vyhnout, tak jak to obvykle děláte.

201953

07.10.2009 18:18

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Velice hloupá připomínka. To, že o běhu světa a jeho historii nic nevíte, ještě neznamená, že to tak není. Chcete vědět více o tajných společnostech? Studujte dějiny.

Doporučuji známý projev Kennedyho předtím, než ho někdo oddělal.

Slyšel jste někdy o skupině Bilderberg? Chtějí snad, aby o nich každý věděl? Proč tedy nezveřejňují ani jména účqastníků, natož to, o čem se tam baví?

A také byste se měl zamyslet nad tím, zda tajné služby jsou raději skryté, nebo operují na očích veřejnosti. Třeba vám to najednou celé dojde. I když možná že ne.

Kdo chce vidět, vidí, kdo chce slyšet, slyší. To platí už tisíce let a jak je vidět, platí to na 100%!

201963

07.10.2009 18:24

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Máte svatou pravdu. Lepší je strčit hlavu do písku a hlavně se nestarat o nic jiného, než o svůj žaludek a o svou zahrádku. Ona se totiž většina věcí spraví sama a člověk by za svou svobodu neměl bojovat. To za něj totiž udělají jiní, že?

201964

09.10.2009 10:23

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Tak to sedí. [smích]

202083

09.10.2009 10:34

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: ?

hestroy 77.?.?.?

Sašo, jste velice hodný, že se tyhle věci snažíte vysvětlit někomu, koho to vůbec nezajímá. Obávám se, že i kdybyste snesl veškerá fakta, co jsou k dispozici, pro pana nezvědavce to bude opět jen propagační slátanina. I kdybyste mu před dveře navezl hromady umučených mrtvol, bude to pro něj jen propagační slátanina. I kdybyste mu ukázal všechny videozáběry z iráckoamerických věznic, opět to bude jen slátanina.

Jemu totiž vůbec nejde o spravedlnost, právo, lidskou důstojnost atd. Ten má v pospisu práce zcela něco jiného. Označovat každou informaci, která pronikne na veřejnost jako propagační slátaninu. Je mu jedno, kolik lidí právě v Iráku umírá a proč. Pro něj to nejsou lidé. Pro něj to jsou TERORISTI, co připravovali útok na celou zeměkouli, měli tuny Anthraxu a dalších WMD. A jako takové je potřeba je vymýtit. I s jejich dětmi.

Přesto vám za vaši marnou snahu děkuji, Sašo. Ale vysvětlovat něco o škodlivosti mravního úpadku někomu, kdo mravní úpadek podporuje, je opravdu ztráta času. I kdyby tam byla jen jedna umučená osoba, jedná se o čin, který by se měl vyšetřit, neboť ho spáchala velmoc, která se sama označuje za světového ochránce lidských práv. Ale zapomínáte na jednu věc. Pro tyhle "lidi" nejsou Iráčani lidi. Na ty se lidská práva nevztahují. Že, pane Línek?

202084

Nikdo neví přesně, jak to je. Ale je zde velice důležitá otázka. Kdo vlastní nejvíce bohatství na naší planetě? Kdo stál za bolševismem, nacismem a dalšími "revolucemi"? Co mají ta jména společného?

Upřednostňuji selský rozum. Tyhle věci se dají dohledat.

"Válka nebude, nedám na ní peníze!"

202085

09.10.2009 15:15

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Stovky? Spíš tisíce, ne? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

202103

12.10.2009 14:59

Michael Moore píše Obamovi

RE: Obama si cenu zaslouží

hestroy 77.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Nemůžeme chtít po Obamovi, aby měnil věci rychle a proto je potřeba, aby místo snižování počtu jednotek v Afghánistánu tyto počty zvyšoval. Jedině tak bude mít jeho činnost nějaké viditelné výsledky a je jisté, že právě tento způsob "pomalých" změn, to jest zvyšování místo snižování, je viditelnou změnou proti politice Bushe.

Takový Bush totiž na rozdíl od Obamy hovořil o zvyšování a zvyšoval, zatímco Obama mluví o snižování s kupodivu také zvyšuje. To je myslím velice pozitivní změna, neboť to má velký vliv na americkou populaci, která se nyní (na rozdíl od Bushe) může spolehnout na prezidentovo slovo.

Proto souhlasím s panem Laskavým Montážníkem, že ukončit válku v Afghánistánu prostě nejde, dokud tam nepochcípe alespoň milión lidí, tak jako ve Vietnamu. K čemu by to pak celé bylo? Vždyť by si lidi o Bushovi a jeho o 180 stupňů odlišném nástupci, mohli myslet, že jsou idioti, kteří dosáhli jen toho, že pochcípalo moře lidí a výsledek je jen jediný, výrobci zbraní mají žně.

Takže abych to shrnul, jsem zajedno s panem Laskavým, že ukončit válku v Afghánistánu (nedejbože okupaci Iráku) prostě nejde, protože Obama zastupuje zájmy všech, tedy jak daňových poplatníků, kteří to celé financují, tak majitele továren na zbraně, kteří na tom celém bohatnou. A když se vezme, kdo je mocnější, zda řadový občan, nebo člověk, který si takových řadových občanů může koupit třeba milión i s jejich baráky a domácími zvířaty, pak je jasné, jakou volbu musí Obama udělat, aby byli všichni spokojení. Jak ožebračení daňoví poplatníci, tak i ti, kterým daňoví poplatníci patří.

Nejdůležitější je totiž uvědomit si, že některé věci prostě NEJDOU, dokud se na nich pořádně nevydělá. A je zapotřebí zvolit takovou "pragmatickou" politiku, aby se vlk nažral a koze zůstaly oči pro pláč. A obalit to do spousty hezkých slov, aby byla "změna" patrná. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

202281

12.10.2009 15:08

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

hestroy 77.?.?.?

Vojto, já už vám vůbec nerozumím.

> Představme si třeba život našich předků před pouhými třiceti generacemi. Děti jim umíraly na banální nemoci a oni nebyli schopni jim nijak pomoci. Majetky jim drancovali potulní lapkové. A jistota?

Jak to víte? Vy jste tam žil?

Tuhle jste tu podepsal, že nikdo neví nic a jen tu plácáme, takže to mám brát tak, že zase plácáte? Nebo snad víte, jak to doopravdy bylo?

Stojí zde dvě vaše tvrzení. Že víte jak to bylo a že víte prd. Co si mám vybrat, pane Vojto?

Víte Vojto, vy, jako představitel neomarxismu nevěříte v duchovno. Proto posuzujete život podle materiálního zabezpečení. Samozřejmě, že vaše logika pak dává smysl. Ano, máme se dobře. Za posledních 60 let došlo k takovému znečištění planety, že dýcháme lepší vzduch, než před 30 generacemi, že? Máme plné ledničky a pak také plné popelnice žrádla ze supermarketu. Máíme k dispozici tak kvalitní zeleninu, že stačí trhat ji nedozrálou a vozit tisíce kilometrů, aby měla čas dozrát.

Je to pokrok? Samozřejmě že ano. Protože barevná plazmová televize se za pokrok jistě nechá považovat pro každého oddaného neomarxistu.

A duchovno? To je pojem, který vám zůstane do smrti utajen. Ale tleskejte, radujte se a buďte šťastný ze všeho toho "pokroku", zejména morálního.

202283

13.10.2009 10:44

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

hestroy 77.?.?.?

Pepku (mohl jsem napsat místní šašku, nebo něco podobného, ale nakonec jsem se rozhodl, že nebudu jako ty), napsal jsi toho strašně moc. Tak jsi se rozhohnil, že jsem skoro zapomněl, že pro tebe je schopný podnikatel ten, který dokáže minimalizovat náklady tak, že jeho zaměstanci nechcípnou hlady, ale jen tak tak.

Teď jsi se tu vyprofiloval jako slušný člověk, který by rád napravil všechny křivdy světa. Co se týká Beneše, je to křivák na n-tou, nicméně jak bys tedy řešil ty problém Sudet? Odpustit?

Příšerné věci se dějí v každé válce. Vypichování očí je běžné, přečti se Ramarquea, co dělali na východní frontě s partyzánama.

Uplatňování kolektivní viny je svinstvo. Ale ty nevíš, jak probíhala kolonizace tohoto slovanského prostoru? Nejvtipnější na tom ovšem je, že ti Němci, co odsud byli vyhnáni, byli vlastně poněmečtělí slované.

No nic. Jsem rád, že jsi takový slušný člověk. Ale možná by sis mohl přečíst i něco o tom, jak se před válkou sudetští Němci chovali k Čechům a jak s nimi chtěli společně žít.

Podívej se na takové Iráčany. Milión mrtvých, několik miliónů bez domova. Tak co se pořád divíš?

202328

Nefňukej... Nikdo tě tu nelituje. Nikdo s tebou ani nemá problém. Ty snad máš problém s každým bezdomovcem, kterého potkáš? Nemáš? No tak vidíš. My to máme stejně.

202332

13.10.2009 11:54

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Proč? Klausův vzdor má svou cenu!

hestroy 77.?.?.?

Chlapečku, dnes jsi to napsal dobře. Je vidět, že když chceš, umíš říct i něco smysluplného. Dokonce jsi zůstal velice zdrženlivý ve svém "osobitém" způsobu "komunikace". Děvenko je spíše takový milý výraz (když pomineme tvoji nadřazenost, s kterou jsi to použil).

Snaž se, když nebudeš každého častovat výrazy, kterými tě častoval tvůj tatík, možná z tebe i něco bude. Rozhodně bych u tebe nečekal něco jako národní cítění.

202333

13.10.2009 11:58

Michael Moore píše Obamovi

RE: .

hestroy 77.?.?.?

Moore se nezbláznil. Pouze dělá to, co ho živí. A jak se říká: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

202335

13.10.2009 12:28

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Na rozdíl od tebe, Josephe, má druhá 85 velice kultivované příspěvky, hovoří moudře, ne povýšeně, má co říci a dlouhodobě udržuje své příspěvky na vysoké úrovni.

To, že jsi ještě nepochopil, co je skutečným hybatelem lidského vývoje, je tvoje škoda. Ty se domníváš, že je to tvrdost. Ano, oko za oko, zub za zub, ačkoliv tuto ideologii odsuzuješ (jevrejové, že?), vzápětí ji kupodivu vytahuješ jako jedinou možnost!!!

Mám velký zmatek v tom, co si o tobě myslet, Joseph. Opravdu velký zmatek.

Pro tebe je důležitější žrádlo, než duchovno. V tom jste s Vojtou zajedno. Proto si také dobře rozumíte a vzájemně se podporujete. To, co vás spojuje, je totiž neomarxismus. Ty sice říkáš, že Vojta nepodporuje zlo, ale to se hodně pleteš. Vojta zlo označuje za nutnost, jelikož to úzce souvisí s jeho materiálním způsobem myšlení.

Jeslipak tě někdy napadlo, co bude po smrti? Jestlipak tě někdy napadlo, že zdraví ducha je stejně důležité, jako zdraví těla?

Asi ne. Ty jen potřebuješ PROSTŘEDKY pro sebe a svou rodinu. Je zajímavé, jak někdo může vyrůst tímto způsobem v křesťanské společnosti.

Dle tebe nepomůže k přežití nic jiného, než tvrdost, vůle po přežití (nikoliv však smysl života) a manipulace ostatních.

Až jednou budeš ležet na smrtelné posteli, tak možná pochopíš, že život nebyl jen o tvrdosti a dosahování svých osobních cílů na úkor ostatních. Ale to už bude pozdě. Pak budeš moci jen litovat, nikoliv už napravovat.

Co k tomu dodat? Marx může být spokojený, kolik lidí už dokázal ovlivnit.

202336

13.10.2009 12:45

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

hestroy 77.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím, pane 85. Víte, někdo prostě duchovno nedokáže pochopit. Nemějme to ale Vojtovi za zlé. Když mi bylo okolo 20ti, tak jsem také o duchovnu neměl žádné představy a snažil jsem se tedy něco nalézt v různých publikacích. Samozřejmě, že to nikam nevedlo. Je potřeba úplně jiný přístup.

Vopjta se k pochopení duchovna již zřejmě nedostane. Jelikož by musel naprosto změnit způsob svého myšlení. Duchovno se totiž rozumem pochopit nedá. I kdyby si o tom Vojta přečetl tisíce brožur...

202337

To, co Dolejší píše, je skutečná žumpa. Nechápu, jak někdo může sepsat nějaké své subjektivní pocity a pak to vydávat za analýzu situace? Když jsem to četl, měl jsem co dělat, abych si nad jeho trapnou hloupostí neublinknul. [bliji] [bliji] [bliji]

202338

13.10.2009 17:06

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Víc už se smát nemůžu. Tohle zkuste vyprávět v mateřské školce. Ale pochybuji, že by vám někdo uvěřil.

Zkuste to napsat na iDnes. Tam vám to odkýve Waleyo, jestli tam ještě funguje. Mezi vzdělanými a informovanými lidmi nemáte s takovou primitivně trapnou propagandou šanci.

202358

14.10.2009 13:05

Pod terorem trpaslíků

Dolejší je ubožák

hestroy 77.?.?.?

Díky Vladimíre za tuto reakci. Sám jsem přemýšlel, zda nemám něco napsat poté, co jsem si přečetl jeho ubohé blábolení. Je to opravdu smutné, když vidím, jak se na Klause ze všech stran valí slova o zrádcovství atd. Je to nekonečně trapné. Máte pravdu. Jsou to trpaslíci, nýmandi a přidržtaškové. [bliji]

202426

14.10.2009 16:07

Pod terorem trpaslíků

RE: Křivé zrcadlo

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy jste zaspal dobu. Vždyť vy uvažujete stejně, jako jsem uvažoval já před 20 lety!!! Z tu dobu se dost změnilo a kdo chce vidět, vidí, kdo chce slyšet, slyší. Jak je ale vidět, někteří lidé se spokojili s tím, co jim bylo prezentováno při pádu bolševika a od té doby se nepohnuli z místa.

Ten, kdo je schopen označit článek Dolejšího za kultivovaný a logický, je typický příklad konzumenta oficiální propagandy. Že vy věříte tomu, co vám řeknou v televizi a napíšou v novinách? Už jste se někdy zamyslel, komu ty noviny a televize patří?

Můžete tady tedy alespoň nastínit, co ČR LS smluvou získá? Nebo jen bezduše opakujete to, co vám napíší v německých denících? Člověče, co byste dělal před válkou? Vždyť my jsme přeci naší účastí v 3. říši také jen získali, ne? Víte, jak velká tu byla válečná výroba? [chechtot]

202444

14.10.2009 17:16

Pod terorem trpaslíků

RE: Pod terorem ... blbosti.

hestroy 77.?.?.?

No, když už tedy víme, že na rozdíl od vás jsme všichni vypatlaní, mohl byste laskavě sdělit i nějakou jinou informaci, kromě těch, které zná každý?

Třeba jaké výhody nám přinese podepsání LS? Tedy kromě těch, že se staneme jen jakýmsi územím bez vlastních pravomocí a jakéhokoliv vlivu na fungování vámi obdivované socialisticko-byrokratické EU? [oči v sloup]

202460

18.10.2009 17:42

Argentinská doga – víc než jen pes…

RE: Jsem zlý člověk

hestroy 77.?.?.?

Hmmm, docela vám rozumím. Sám psy vůbec nemusím a zejména ty, co neposlouchají. Vadí mi i jejich devotnost. Není divu, že při násilném pokřesťanšťování byly s lidmi házeny na hranice i koše koček, které byly nahrazovány psy. Pokud by tento milý pejsek ublížil mojí kočce, asi by skončil pod drnem, nezávisle na jeho inteligenci.

202783

19.10.2009 10:47

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

hestroy 77.?.?.?

Nemůžu než souhlasit.

202815

20.10.2009 12:10

Dolar se nezhroutí

RE: Rozumny nazor

hestroy 77.?.?.?

Když člověk řekne A, měl by říct i B. Amerika je sice uplně narvaná mladými vzdělanými schopnými a pracovitými lidmi, kteří však nemají práci, protože jejich místa zabírají Indové, kteří chtějí poloviční mzdy. Proto ti krásní mladí vysokoškolsky vzdělaní lidé, kdysi se mohlo říci zlatá mládež, pracují za 10 USD jako pinglové v restauracích.

A ti různí komouši, o kterých mluvíte, tak ti právě ovládají Ameriku, kradou peníze daňových poplatníků (těch schopných a vzdělaných lidí, kteří jsou tak schopní a vzdělaní, že se tomu ani nebrání), těmi penězi pak kryjí svoje ztráty a zadlužují americké občany na stovky let.

A co že budou Američané exporotvat? To jste nám jaksi zapomněl říci. Předpokládám, že demokracii založenou na obrovské zbrojní výrobě. Ano, bomby a tanky, to je to poslední, co mohou exportovat.

Je to škoda. Tak slibně váš příspěvek vypadal a nakonec se z něho vyklubal jen ideologický balast. [mrknutí jedním okem]

202875

23.10.2009 11:15

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Odkaz Biblie pre bohatých aj chudobných

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Čistě osobní útok bez informační hodnoty. Editor.)

203041

23.10.2009 11:18

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Osobní útok bez informační hodnoty. Editor.)

203042

23.10.2009 16:23

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

hestroy 77.?.?.?

Dobře. Tak jinak. Nejdříve informační hodnotu. Například. Za všechno mohou židi, a navíc jsou tak blbí, že jsou vidět jako první. Druzí v řadě jsou teknaři a třetí jsou squateři.

Nebo. Václav Klaus je slušný člověk, protože nechce LS.

Je to dostatečná informační hodnota? Předpokládám, že ano.

A teď opět k tématu. Sice nevím, jak mám reagovat na takové nesmysly, co tu někteří lidi píší (tímto jsem se vyhnul osobnímu útoku), než jim připomínat, co tu napsali v minulosti. Má smysl někomu vysvětlovat, že za státní rozkrádačky nemohou obyčejní daňoví poplatníci? Je informační hodnotou účelová lež?

Jen tak dál, editore, je vidět, že Zvědavec jde nahoru. Ale chápu, už je to dost dlouho, co jsem nezaplatil, takže vám to nemám za zlé. Vojta platí, takže může lhát, jak se mu zlíbí, že? [chechtot]

203058

27.10.2009 11:55

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Opet pripalena kachnicka

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane. Nezklamal jste a a vaše ubohé lži tu opět otravují vzduch. Víte, obvykle mi lidé vašeho ražení nejsou hodni toho, abych si nad nimi uplivnul. Nicméně dnes pro vás udělám výjimku. A popřeji vám, aby se vám nikdy nestalo to, co tak přejete iráckým dětem, jejich rodičům a celému jejich národu. Přesto, že jako člověk nemáte žádnou cenu. Neboť jste jen zaslepen ve své fanatické nenávisti, kterou ve vás vzbudil nějaký psychopat. Víte, já chápu, že ne každý je schopen pochopit propagadu, která je všude kolem něj. Někteří lidé to nedokáží do konce svého života a umřou jako hlupáci. Přeji vám, abyste nebyl ten případ. A člověče, snažte se získat zpátky alespoň trochu lidskosti. Jednou by se vám to mohlo sakra hodit.

>Je sice pravda, ze se muslimove mezi sebou vrazdi, ale tento proces je pro spolecnost vice mene ozdravujici.

Pochopil jste vůbec, co jste napsal? Vždyť vy byste mohl z fleku dělat bachaře v koncentráku! Že vy se necháváte inspirovat tímto "člověkem"?

V Iráku je něco přes 30.000.000 lidí. Zatím jich bylo povražděno cca 1.3 miliónu. To už je taková malá genocida, že? Inu, kluci americký se musí snažit, aby překonali jejich rekord ve Vietnamu, kde povraždili cca 1.000.000 Vietnamců.

203343

27.10.2009 12:14

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Privitani

hestroy 77.?.?.?

Iraq has million-woman social time-bomb

Narmeen Othman, Iraq's acting minister for women's affairs, put the number as high as 2 million in a country of 27 million people.

203344

27.10.2009 20:34

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Americké

hestroy 77.?.?.?

Jste jen tak neinformovaný, nebo jste placený provokatér?

>Odstraneni Saddama - jednoho z nejhorsich diktatoru nasi doby ja osobne povazuji za spravne.

Zeptám se vás jednoduše. Kdo je větší diktátor? Ten, který nechá zabít tisíc lidí, nebo ten, který nechá zabít milión? Pokud jste odpověděl za B, pak jste označil za horšího diktátora Bushe, že? Nebo třeba US prezidenty vedoucí válku proti Vietnamu?

>Ty tabory jsou vetsinou stanove a vojaci v nich po vyhrane valce cekaji na odsun domu.

Jakou válku máte na mysli? Máte na mysli to obsazení Iráku bez boje? To je něco, jako byste řekl o sovětských vojácích, že u nás po vyhrané válce čekali na odsun domů. Uvědomujete si to vůbec?

>ale automobilovym bombam a sebevrazednym blaznum oblozenym dynamitem jde branit v jejich zlocinech jen tezko.

Zajímavé, že ten hrozný diktátor Saddám nic takového v Iráku neměl, že? V tu dobu to byl sekulární stát. Zjistěte si, kdo za těmi atentáty stojí a kdo je platí. Možná budete dost překvapen.

> V kazdem pripade to ale nejsou Americane, kdo zabiji.

Ne? A co ty soudy s americkými vojáky, kteří znásilnili holčičku a pak vystříleli celou rodinu? Jen vrcholek ledovce.

Dokázal byste tyhle vaše sprosté lži a ubohou propagandu odříkat také nějakému Iráčanu do očí? Možná byste tu drzost ani nepřežil. Já osobně bych na jejich místě takové "lidi" vašeho stylu minimálně zbičoval.

A na ústředí řekněte, že dnes jste tu moc nepochodil. Ať vám nedají prémie. Koukám, že kvalitní lidé docházejí, zřejmě už je nebaví pořád dokola lhát.

203384

27.10.2009 20:53

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: První bod! A co roky?

hestroy 77.?.?.?

Kdybyste si dal tu práci přečíst si pár prvních příspěvků, možná byste narazil na odkaz, který leccos vysvětluje.

Jistě by bylo zajímavé sledovat věkové rozložení oněch vdov.

Jen tak mimochodem. Kolik vdov je v ČR? Dle vaší logiky jich musí být 330.000, že?

Ale chápu, že jednoduší je celý článek shodit kvůli jednomu argumentu, který není dostatečně rozveden.

Navíc, je zajímavé, že pro vás je důležité kolik těch vdov přesně je, zatímco to, zda je správné vraždit lidi, to už vás tolik nezajímá, že? Možná kdyby to byl někdo z vaší rodiny (například váš otec, který by padl v odboji), obstál by váš argument, že se ženy dožívají vyššího věku? Takhle byste to své matce vysvětlil, aby se netrápila?

203389

27.10.2009 20:54

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: pralesní usedlíci,pamětníci,Kyrril

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak...

203390

29.10.2009 11:07

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: noo

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, trpíte často samomluvou? Ale je dobře, že se umíte takto sám uklidnit. [chechtot]

203597

29.10.2009 11:35

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Tady je to trochu rozepsano.

hestroy 77.?.?.?

René, ptáš se špatného člověka. Od Pražáka se ničeho smysluplného nedočkáš, viz. právě jeho příspěvek. Opět hloupost na n-tou.

203602

29.10.2009 11:40

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

Výborný článek!

hestroy 77.?.?.?

Výborně, pane Tomane. Skvěle napsáno.

Nicméně jste zapomněl na jednu věc, která celé knížce dodává důvěryhodnosti. Cituji Čulíka.

>Celkově je nová historie Československa od Mary Heimannové brilantním příspěvkem k diskusi o českém údělu i o postavení Čechů ve světě – dnes i v minulosti. Autoritativnost studie potvrzuje i jedna nikoliv nevýznamná drobnost. Knihy vydávané v angličtině na česká témata mívají většinou velké problémy s diakritikou a překlepy v českých názvech i v odkazech na české zdroje. Monografie Mary Heimannové je redakčně zpracována tak pečlivě, že jsem nenašel v celé knize jedinou chybu v háčcích a čárkách či překlep v českém názvu.

Už chápete? Není tam žádná chyba v českých názvech!!! Takže tím pádem to MUSÍ být kvalitní!!!

To Čulík, jako správný hrdý Čech chápe, na rozdíl od nás, kteří dosud žijeme v tomle zaprděném kráteře.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Čulík už se úplně pomátl. Nebo spíš jeho zaměstnavatel.

203603

Člověče, když si čtu tuhle diskusi, tak si říkám, že konečně našli toho schopného člověka, který Zvědavce oddělá. Číst tyhle nesmysly je opravdové nefalšované utrpení, z kterého se mi zvedá žaludek. Z lidí jako jste vy, je mi opravdu špatně. Jste zdrojem všeho zla na zemi.

Ale na ústředí řekněte, že konečně narazili na toho pravého...

A přeji vám, opravdu od srdce vám přeji, aby vaši rodinu nikdy nepostihl takový osud, který vy přejete všem lidem, kteří žijí ve státech okupovaných globálním teroristou - USA. Přeji vám, aby do bytu vašich rodičů nevtrhli US žoldáci a chladnokrevně je nepostříleli, tedy pravý opak toho, co přejete iráckým, afghánským nebo jiným rodinám.

A také vám přeji, abyste ve svém životě došel poznání, že zabíjet není správné, jak si myslíte a ostatní tu o tom dokola přesvědčujete a že matky dětí poškozených DU vám a podobným "lidem", jako jste vy, jednou odpustí. Vy, jako příznivce neomarxismu, sice nevěříte na duchovno, ale věřte, že zákon zachování energie platí i tam. Takže si nakonec můžete být jistý, že podobnou zkušenost, kterou tak rád dopřáváte iráckým dětem, zažijete jednou i vy sám.

203876

02.11.2009 10:43

Dopis referentky

Díky pane Liško,

hestroy 77.?.?.?

po přečtení vašich úvah mám vždy pocit, že lidé ještě žijí. [mrknutí jedním okem]

203877

Tak to děláte jen dobře. Bubáci totiž žijí ze lží a z nenávisti. Jejich příspěvky tomu naprosto odpovídají. Tito "lidé" chtějí jen zabíjet, většinou ty, na které ukáže propaganda. Je škoda, že někteří "lidé" nemají schopnost jakéhokoliv samostatného uvažování, jediné čeho jsou schopni je dokola opakovat průhledné lži a hlásat nenávistnou propagandu. V historii člověka by se bez těchto "lidí" nemohla rozpoutat žádná genocida, jsou hybnou silou vraždění a šíření nenávisti.

Ale nakonec mi je těchto lidí líto. Oni nemohou za to, že mají úplně zatemnělou mysl a slouží Satanášovi. Na konci života jim to zlé začne docházet, to zlo je dožene a oni budou s hrůzou prosit za odpuštění. Nicméně v dalším životě budou muset okusit jejich vlastní meducínu, kterou by tak rádi ordinovali kdekomu, na kterého televize ukáže. Hloupost je největší nepřítel lidí, když se rozdávala, lidé jako Linek nebo Pražák si vystáli frontu pro přídavek.

203887

Nemuseli rozchodit co? Že někteří Češi jsou vymatlané opice? Že někteří Češi ještě pořád nepochopili, co je to výraz propaganda? Že někteří jsou tak hloupí, že okupace cizích zemí je pro ně obranná válka? Že někteří jsou tak tupí, že uvěří tomu, co jim říkají v televizi a v dalších kanálech propagandy?

Víte, pro ty pomalejší to raději připomenu. V každé válce je hned po zbraních důležitá propaganda.

Já chápu, že ne každý je to schopen pochopit. Proto se našli i Němci, kteří když slyšeli u Berlína dělostřeleckou palbu, tak se domnívali, že vítězství je na dosah. Člověk to takovým lidem nemůže mít za zlé. Někteří lidé jsou inteligentní, jiní tupí jak poleno.

Má to ale cenu vysvětlovat emigrantům, kteří jsou placeni za válečnou propagandu? Má to cenu vysvětlovat různým Lehům, Mikinům a jiným trotlům ze spolčení vymytých hlav? Český národ je znám tím, že se v něm vždy najde dost ochotných podržtašků, slouhů a vlezdoprdelků. Jedni udávali za císaře pána, jiní bolševikům z Ruska, další bolševikům z USA.

Má cenu někomu vysvětlovat, že do armády jdou jen lidi, co se neumí uplatnit v normálním životě? Většinou narušené osobnosti s násilnými sklony?

203898

03.11.2009 10:22

Ameriko, přestaň se plazit před Izraelem

RE: Naivita

hestroy 77.?.?.?

Inu, na hlouposti se dá jen těžko reagovat. Nicméně je zajímavé, jak někdo může k takovému nesmyslnému závěru dojít. Ale předpokládám, že jde o žert, případně o názor někoho, kdo vůbec nesleduje dění. Ale vzhledem k tomu, že pán označuje někoho výrazem osel, zase napovídá, že musí být hrozně "inteligentní". Takže nakonec jde o pouhou trapnou provokaci.

Ale abychom se vrátili k věci. Izrael je trojským koněm západního impéria, nejde o nic jiného, než o pokračování kolonizace. Nechápu, proč se někdo diví, že se před Izraelem všichni "plazí". Vzniká tak dojem, že GB a USA nemá s Izraelem nic společného. Obama (nebo kdokoliv kdo bude u vesla a nedívejme se směrem k USA, ale spíše k GB) samozřejmě nemůže nic dělat, i kdyby o byl slušný člověk, o čemž pochybuji.

Neboť tady jde o to, aby Izrael existoval, přímo v srdci BV. Proč, to každému začínajícímu imperátorovi dojde.

A co se týká židů? Je mi jich líto. Je zajímavé, jak někdo mohl určitou skupinu lidí udržet ve středověku. Jejich rabíni odvedli dobrou práci. Vychovali "národ", který je nejvyděšenější ze všech. Zároveň je ovšem nejnamyšlenější. Také je nejvíce pověrčivý a nesvobodný. Takový žid si nemůže ani prdnout, pokud mu rábi neřekne kdy a jak. A o šábesu se musí vykálet do kalhot, protože mu rábi řekl, že nesmí nic dělat. Jak se na takové lidi pak může jeden podívat? Vždyť to jsou chudáci!!! Oni si ty koncentráky staví i ve svých hlavách.

Židé jsou perfektní obětní beránek. Díky své odporné nadřazenosti a pocitu vyvolenosti (tak jak jim rábi naučil) jsou již tisíce let nenáviděnou menšinou ve většině zemí. Umí to s penězi a tak je "elita" využívá ke svým finančním machinacím vedoucím k modernímu otrockému systému založeném na dluhu.

A jednou k tomu zase dojde. Až to dojde tak daleko, že se lidi začnou bouřit, někdo šikovný ukáže prstem a hned bude jasno, kdo je viník. Žiďáci a Izrael. Proběhne pogrom a všechno začne znova. Židi budou ještě vyděšenější, ještě pověrčivější, a ještě "vyvolenější". A "jejich" jménem se dál budou dít nekončící svinstva. Oni svoji úlohu na BV splní, tak jako ji splnili už tolikrát, naposledy v Německu. A opravdoví satanášovi zástupci si budou mnout ruce.

203965

Ano, velice zajímavý příběh, z kterého vyplývá co? Že US vojáci jsou vlastně takoví opraváři pokažených států a v Iráku byla hromada ZHN?

Člověče, zamyslete se nad sebou... V Iráku umřelo milión lidí. Dokážete si představit například policejní akci, kde by při záchraně jednoho člověka pozabíjeli sto dalších kolemjdoucích?

Ale vám je to jedno, Iráčan pro vás není člověk, že? Takže se nemusíte nijak vzrušovat.

203966

Já se snad rozpláču. Opravdu jste mě dojal, pane H.Linek, teď už chápu, že jste slušný člověk. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Jen je mezi námi jeden rozdíl. Zatímco vy podporujete vraždění lidí, já jsem proti. Vy nejste zaslepen, vy to děláte účelově.

Jinak díky editore, je dobré vědět, že Prazak a Linek jsou jakousi zvláštní náhodou z jednoho místa.

203967

04.11.2009 13:08

Prezident podepsal

RE: Pane řidiči,...

hestroy 77.?.?.?

Co to melete? [zmaten]

204111

04.11.2009 13:25

Prezident podepsal

RE: Trochu pokory...

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak... Neměl by být prezident morální autoritou národa? Je svobody bez boje?

Jste ukázkou typické české nátury.

Kvalita člověka se projeví teprve v obtížné situaci. Ale to jistě víte.

Klaus podepsal 3.11.2009 ve 3 hodiny. ÚS se vyjádřil v 9 hodin. Sedí to na minuty.

4. říše konečně začala s plnou parádou. Německo je definitivně zpátky. Svatá říše římská nekončí.

Revealed: The secret report that shows how the Nazis planned a Fourth Reich ...in the EU

204116

04.11.2009 14:07

Prezident podepsal

RE: To je zase diveni

hestroy 77.?.?.?

Pražáku, vám to může být úplně putna. Vy v Čechách nežijete. Já vás za Čecha ani nepovažuju. Musel bych se stydět.

204123

05.11.2009 10:30

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: Proboha - nekteri take skoci na vsechno!!

hestroy 77.?.?.?

Ano, to pochopil myslím každý, kdo si přečetl článek a doplnění editora. Ale jsem rád, že jste to tu vysvětlil ještě jednou. Teď už je to tutovka!!!

Nicméně abychom se vrátili k tomu, co je na článku podstatné. Jedná se o to, že počítají se 100% jistotou, že bude pandemie. A to už není jen tak nějaké plánování.

A ještě jednu věc bych rád doplnil. Někteří lidé si myslí, že všechny kecy médií a politiků kolem například krize, pandemie atd. souvisí s jejich idiocií. To je opravdu velice naivní názor, který ovšem velice negativně ovlivňuje schopnost porozumět celé skutečnosti.

Pro nezasvěcené připomínám, že média jsou pouzí opakovači toho, co jim řeknou politici a politici jsou pouzí opakovači toho, co jim řeknou jejich nadřízení.

S idiocií to nemá nic společného, tak to prostě funguje.

204204

05.11.2009 15:08

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: Assumtions!

hestroy 77.?.?.?

Je dobře, že každý, kdo článek pochopil a pochopil i dovětek editora, ještě jednou provede jeho analýzu. Možná by si však přispívající mohli číst i diskusi, aby se dokola neopakovali. Ale je dobře, že jste to dokázal rozvést ještě důkladněji, tentokrát pro děti v mateřské škole. Teď už jen čekám, komu se to podaří rozvést ještě podrobněji, pro mentálně postižené. [chechtot] [oči v sloup] [překvapení]

204221

06.11.2009 11:50

Ďalší hon na čarodejnice

Totalitní stát

hestroy 77.?.?.?

Ano, je to svinstvo. Nicméně jsem si tuhle přečetl tuto diskusi a zjistil jsem, že je to banda dementů. Je vidět, že se k těmto hnutím rekrutují ti nejhloupější výrostci, kteří mají velké problémy, jak se jinak seberealizovat.

Samozřejmě, že pokud bychom žili v právním státě, pak by takovéto "protiteroristické" zátahy policie nebyly možné. A proč vůbec plýtvat penězi daňových poplatníků na pronásledování pár pomatenců? Tuhle jsem koukal na televizi a připadal si, jak za bolševika. Samá protistátní činnost, policajti atd.

Tihle NS jsou naprosto kontraproduktivní, diskreditují všechny odpůrce Systému.

Omlouvám se editorovi za odkaz na nacistické stránky.

204278

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 82 čtenářů částkou 18 174 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 3

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
24,31 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,43 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
18,87 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,79 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 530,22 Kč
1 unce stříbra
524,78 Kč
Bitcoin
835 608,06 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?