Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 46 příspěveků, 26 různých jmén: bdrfntrnj, bebre, bkjbkjb, člověk, Demografik, Filip M, Filip S, Filip Svoboda, Fipip S, Franta, gerhh, ggbrbghrheg, grehehr, grwgrwggrh, hbdhtr, homo sapiens bohemicus, hřhřčjužřižřýik, Jarda Novakovic, Pavel87, sgfwegreg, Skeptik1254, Smějící se čtenář, Udiven, veewvgg, wherhrtjrj, žabí muž.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.12.2008 21:01

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Filip S 85.?.?.?

Já jednoduchý nejsem! Naopak jste jednoduchý vy! já nikomu nepřeju, aby za cokoliv musel platit. Jenže jak už jsem napsal - nežijeme v utopii. Ve zdravotnictví se plýtvá a je potřeba šetřit. Basta fidli! A ty poplatky plýtvání výbotně zamezují. V západní Evropě jsou poplatky mnohem větší než u nás (a to i např. v socialistickém Švédsku). A proto se tam plýtvá mnohem méně. Nebo vy věříte demagogickým řečem PAroubka, Ratha a spol, že kvůli poplatkům ve zdravotnictví budou masově umírat staré babičky a malé děti, protože kvůli 30 Kč nebudou mít oni či jejich rodiče na doktora? 30 Kč stojí půl krabičky cigaret!

Vím moc dobře, že peníze na zdravotnictví nepadají z nebe, ale že plynou od nás, z našich daní.

178047

21.12.2008 17:50

Odborníci a experti

RE: Jedna fosilie k Vánocum

Filip M 85.?.?.?

http://youtube.com/watch?v=vJ5FvaASrs0.

Šalom šalom!!! [smích] [chechtot] [smích] [chechtot] [velký smích]

178676

22.12.2008 11:25

Strasti švédskeho školstva

RE: Kam až to dopracovali švédští neomarxisti, multikulturalisti a ostatní skupiny potrhlých liberálů?

Fipip S 85.?.?.?

Neumíte číst a neumíte se na svět dívat jinak než černobíle! Napsal jsem, že když ve článku či na webu je část faktů, postojů a idejí odsouzeníhodných, neznamená to, že kvůli tomu musíme odsoudit i ten zbytek, který je pravdivý! Já věřím, že desítky milionů muslimů jsou v Evropě jen proto, protože si to přejí architekti NWO. Z toho důvodu ale do Evropy nechali přivandrovat právě netolerantní násilnické muslimy, a ne třeba mírumilovné budhisty. Závěr: Přestože v tom má prsty NWO, neznamená to, že muslimové nepředstavují problém!

178710

22.12.2008 11:39

Pravda o brněnském zdravotnictví

RE: Můj názor

Filip M 85.?.?.?

Ano, kvlli 30 Kč opravdu může umřít člověk. Ale v současné situaci v ČR (i v době hospodářské krize) je 30 Kč velmi málo. 30 Kč je polovina oběda v restauraci, polovina krabičky cigaret, jedno a půl piva v hospodě. Lidí, kteří by kvůli 30 Kč měli umřít, je velmi velmi málo - jeden ze statisíců? Jeden z milionu? Jestli to nevíte, tak sociálně slabí mají právo na odpuštění těchto poplatků. Je mi líto, ale nechala jste se podvést hloupou demagogií pana Paroubka, Haška, Sobotky a Ratha. Tito lidi se totiž mimo jiné nestydí prohlašovat, že dluhy se platit nemusí. Kdyby nám vládli pár volebních období, dopadli bychom hůř než .Maďaři po několika vládách levice

178712

23.12.2008 10:04

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Filip M 85.?.?.?

Když budou banky státní, tak je její zaměstnanci budou tunelovat a budou končit v ohromných ztrátách. To se stávalo např. u nás v 90.letech při transformaci. Náš stát je proto musel prodat. Soukromý majitel si totiž umí lépe pohlídat, aby se netunelovalo.

178756

23.12.2008 10:14

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

Můj názor

Filip M 85.?.?.?

No já počítám s tím, že architekti NWO s tím dlouhodobě dopředu počítají. Jejich řešením bude pseudofašistická totalita (ti samí lidi, kteří krizi způsobí, přijdou taky s řešením). V Evropě to samé. V Evropě ale očekávám zřízení totality v mnohem dramatičtějších podmínkách, a to za občanské války (vraždění a etnické čistky mezi etnickými Evropany a muslimy). Z této občanské války vznikne 3.světová - na jedné straně budou "bohaté" křesťanské státy Severu a na druhé "chudé" muslimské státy Jihu. Doprovázeno to bude pochopitelně hladomory, epidemiemi a přírodními a technickými katastrofami. Pán Bůh s námi. [pláč] [pláč] [pláč] V Nostradamovi se něco takového píše. Nevím, jestli mu mám věřit, podle mě se ale něco takového stane. Jo a nakonec přijde Antikrist, který bude z okruhu satanistických spřízněných rodin kolem Rothschildů. Svede na scestí a do záhuby stovky či stamiliony lidí. Bude konat falešné zázraky atd atd. Úplně nakonec doufám přijde pravý Ježíš Kristus (jak psáno v bibli) a ukončí Čas a lidské bytí ve vesmíru.

178757

23.12.2008 15:38

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Filip M 85.?.?.?

Nedělejte ze mě jednoduchého člověka! Odpovídající zákony nebyly, tak se tunelovalo. Ale i kdyby byly, taky by se tunelovalo (i když samozřejmě míň, to je pravda). Záleží totiž na lidech obecně, i na konkrétních lidech, kteří vyšetřují (policie) a na soudcích. Když se ale podíváte na politiky, tak zjistíte, že téměř všichni šli do politiky jen s cílem vydělat, a to za jakoukoliv cenu. V rámci protekce si tudíž do všelijakých rad a komisí státem vlastněných bank najmenovali takové kamarádíčky, aby jim z toho něco káplo. Důsledkem bylo tedy tunelování. Když je banka soukromá, tak neexistuje vazba mezi politiky a bankéři. Soukromí vlastníci se nejlépe dokáží postarat, aby se netunelovalo. Samozřejmě to má nevýhody - odliv kapitálu do zahraničí v rámci dividend. Já vím. A naši bankéři místo ždímání svých bank ždímou vkladatele na poplatcích. Když se ale podíváte, jak fungovaly takové ČS, IPB (ztráty stovek miliard), KB (KB: Barak Alon) a jak fungují nyní pod soukromými vlastníky... Doufám, že vidíte rozdíl). A doufám, že dokážete pochopit, že pro fungující ekonomiku je nezbytný skvěle fungující bankovní sektor.

Ideálem by bylo, kdyby banky byly státní a kdyby zároveň nebyly tunelovány. Pak by dividendy zůstaly státu jako třeba v případě ČEZ. Jenže to je utopie. A my v utopii nežijeme.

178770

02.01.2009 14:53

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Filip M 85.?.?.?

Co to je za pitomost? Kdyby to měla být pravda, tak ilumináti a kabalisti by naopak na té nové technologii vydělali a jejich moc by ještě vzrostla. To s tou energií ale zní jako totální hovadina a vy se jevíte jako choromyslný.

179459

02.01.2009 23:17

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Filip M 85.?.?.?

I kdyby něco takového existovalo, tak tu novou energii ovládnou ti samí lotři, kteří ji ovládají teď. (Byli by hloupí, kdyby svou moc a prachy k tomu nevyužili. Jestli to nevíte, tak do nových technologií nahrazujících ropu nejvíc investují těžaři ropy, do výzkumu odvykání kouření a do byznysu s tím spojeného významně investují tabákové koncerny. Atd atd atd.) Nevidím důvod, proč by tomu mělo být opačne. Vy, pane, si sejmětě růžové brýle a přestaňte s tou šílenou naivitou.

179509

07.01.2009 00:05

Země mafiánů, svatá válka židů a strašák ruského démona

Seznam pravomocí, o které přijdeme neboli Havel opět sprostě lže

Filip S 85.?.?.?

výborný článek, pane autore! jen tak dál! Jinak havel je žid, jak už někdo napsal přede mnou. I přesto, že jeho rodina byla židovská, Němci ji neposlali do koncentráku, ani ji nevyhnali. Havlovi kolaborovali. Zvláštní...

Havel lže, když kecá a žblebtá, že přesun pravomocí EU v rámci Lisabonské smlouvy je nevýznamný. Ve skutečnosti seznam pravomocí, o které přijdeme, je velice dlouhý. Naše suverenita přijetím Ls bude ukončena.


----------------------------------
Ten dlouhý seznam o LS:

Zavádí funkci evropského prezidenta
Zavádí se funkce Ministra zahraničí EU a zplnomocňuje ho jednat jménem unie
Zavádí se většinová volba (dosud jednomyslná), která bude určovat
zahraniční politiku závaznou pro všechny členské státy a ukládá jim povinnost ji aktivně podporovat
Zavádí se diplomatická služba EU
Lisabonská smlouva zmocňuje EU měnit své smlouvy bez potřeby
schvalování a ratifikace v členských státech
Ruší se systém jednoho komisaře za každý členský stát
Národní parlamenty členských států budou mít nulovou roli, jen budou
schvalovat usnesení Bruselu
Nová definice "sdílených kompetencí" zmocňuje EU přebírat bez
předběžného souhlasu členských států téměř všechny kompetence
EU získá právní suverenitu - vznik státu Evropská unie
EU může svým rozhodnutím přenést kompetence zpět na členské státy
Evropský soud získává nové pravomoce na úkor soudů členských států
Zřizuje se funkce Evropského veřejného žalobce
Přenáší se kompetence v sociální politice na EU
Přenáší se kompetence v "koordinaci ekonomiky" na EU
Přenáší se kompetence v oblasti politiky zaměstnanosti na EU
Přenáší se kompetence v oblasti obchodu a investiční politiky na EU
Odebírá členským státům právo veta v kontrole Evropské centrální banky
Formalizuje eurozónu a rozšiřuje její rozhodovací kompetence
Přenáší na EU pravomoce v oblasti veřejného zdravotnictví
EU získává nové pravomoce v oblasti občanského a trestního práva
EU získává pravomoc definovat trestné činy a stanovovat minimální trestné sazby
Rozšiřuje pravomoce Europolu - zakládá Evropskou policii
Poskytuje Eurojustu právo iniciovat vyšetřování evropských občanů
Rozšiřuje kompetence Evropského soudního dvora v oblastech azylové a imigrační politiky, kterými se musí členské státy řídit
Odebírá členským státům právo veta v oblasti legální migrace
Odebírá členským státům právo veta v oblasti dopravní politiky
Odebírá členským státům právo veta v oblasti energetiky
Odebírá členským státům právo veta v otázkách rozpočtu

179902

08.01.2009 23:48

Vraždit ve jménu Božím

RE: Inkvizicni svine

Filip S 85.?.?.?

A vy si jako myslíte, že církev nemá právo na vrácení svého ukradeného majetku? Ostatní restituenti ano, ale církev ne? To má jako církev žít ze vzduchu nebo co?

180293

08.01.2009 23:52

Vraždit ve jménu Božím

RE: Inkvizicni svine

Filip S 85.?.?.?

Ano, Josef II. toho hodně sebral, RČS za pozemkové reformy po WWI taky, ale pořád něco zbylo. Nebojte se - kdyby církev chtěla vrátit i jen jden metr čtvereční, který jí nepatřil, okamžitě by to schytala od všech hlasitě křičících. Připomínám, že nikdo z kritiků - ani z ODS ani z ČSSd, nepopírá, že církev před zabráním po vítězném únoru vlastnila majetek. Oni jenom nesouhlasí s výši restituce.

180295

09.01.2009 00:08

Vraždit ve jménu Božím

RE: Inkvizicni svine

Filip S 85.?.?.?

Co to je za nesmysl? Je vidět, že pán má stejný pohled na dějiny jako komunisti. čím to asi tak bude? Pan Vojta by si měl připomenout ateistické totality 20.století nacismus a bolševismus a komunismus a starší Francouzskou revoluci. Dále - v dějinách (v dějinách naší křesťanské civilizace) téměř žádná válka nebyla náboženská. Víra byla jen mocenskou zástěrkou. A třeba naprosté většině šlechticů a velmožů, kteří v 16.stol.konvertovali k protestantismu, byly náboženské otázky lhostejné. Jim šlo téměř jen o posílení politické moci na úkor papeže.

Co říkáte na spojenectví protestantského Švédska a katolické Francie v poslední fázi 30tileté války...? A s náboženským zabarvením našeho povstání 1618-1620 to taky nebylo moc žhavé. Podobné to bylo s většinou ostatních konfliktů. náboženské konflikty jsou např. hugenotské války, husiti u nás, křížové výpravy, reconquista ve Š. (ve Š. šlo křesťanům o holou fyzickou a kulturní existenci), povstání albigenských, katarové a pár dalších. Které další dokážete vyjmenovat?

180302

09.01.2009 00:16

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

Pane Stworo

Filip S 85.?.?.?

Pane Stworo, váš příspěvek je trošku mimo mísu. Snad byste nechtěl radit kterékoliv bojující zbraně, aby vyzbrojila nepřátelskou armádu, aby byl boj vyrovnanější? Nebo aby druhou stranu nechala vyzbrojit? Kde to žijete? Rytířskost v boji skončila pár desítek let po 1.křížové výpravě. Na začátku 1.křížové výpravy se křižáci divili, jak proti nim muslimové bojují: Útočili ze zálohy, stříleli na ně šípy z dálky, vyhýbali se boji muž proti muži. Křižáci z toho byli u vytržení, nedokázali pochopit, jak se muslimové mohou chovat tak nerytířsky. Ale přizpůsobili se a tahle taktika v Evropě začala ustupovat. Např. náš Přemysl Otakar II.na hru na rytíře na Moravském poli v r.1278 tvrdě doplatil.

Izraelci se chovají tak, jak by se v současnosti chovala každá armáda. Chovají se pragmaticky a racionálně. Proč by zbůhdarma yvhazovali své životy?

180303

16.01.2009 11:28

Kyjev oplácí vymražováním Krymu

RE: Tak jako vzdy....

Filip M 85.?.?.?

S houskou na hlavě? Spíš s vánočkou,ne? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

181174

19.01.2009 09:29

Čubajsovy (a nejen jeho) zločiny jsou vědecky prokázány

Srandovní článek

Filip S 85.?.?.?

Já jsem netušil, kdo to je Čubajs, tak jsem si ho vygůgloval. A narazil jsem na
zajímavý článek. Jestli chcete, tak si ho přečtěte. Je jen dalším z mnoha, které nadávají na Putina, protože jeho režim je nedemokratický. Hahaha. čubajs je vychvalován do nebes, přitom je "taktně" zamlčováno, že za jeho vlády docházelo k velkému hospodářskému pádu. Ovšem, to by se dalo vysvětlit krachy podniků v důsledku ztráty trhů bývalé RVHP (stejně jako v naší zemi). Co je ale horší - pan autor vůbec nezmiňuje, co za sebranku a pakáž byli ti oligarchové, které on hájí... Putin asi používá nedemokratické metody (kontrola tisku ap.), ale v které "demokratické" zemi nedochází k tomu samému, jen jiným způsobem? Putin taky dělá ohromné množství chyb (např. nepodporuje/nepodporoval výnosy z ropy vyšší porodnost), ale pořád je pro Rusko milionkrát větším přínosem než opilec Jelcin ovládaný bandou ruských rozkrádačů neplatících daně a agentů z demokratických zemí.

Jo a v tom článku je taky zmíněn Stolypin. Ten tuším vyhrál anketu o největšího Rusa v dějinách,že? Já sám jsem se dost divil, že nevyhrál Petr Veliký.

181410

22.01.2009 18:22

Inaugurace 2009: den truchlení

O napadení Pákistánu

Filip M 85.?.?.?

O napadeníí Pákistánu (či spíše o riziku napadení) se můžete dozvědět zde.

181805

26.01.2009 09:18

Gaza: „Viděl jsem, jak izraelský voják zastřelil dvě mé malé dcerky“

část problémů, za které si Gazani mohou sami

Demografik 85.?.?.?

Párkrát jsem tu na Zvědavci četl komentáře pod všelijakými články, že černoši v Africe se přemnožují, a kdyby nedostávali humanitární pomoc (potraviny a léky), nežili by. Uvědomují si zdejší nekritičtí obdivovatelé Palestinců, že to je ten samý problém Gazy a Palestiny? Někdy před pár desítkami let jich bylo 370 tisíc, nyní přes 1,5 milionu. Současná porodnost na jednu ženu je zhruba 5,5-6,5. (odkaz zde a zde více o demografii Gazy) Problém není samotné rozsáhlé množení. Problém je, že toto rozsáhlé množení není následováno přírůstem ekonomických hodnot obecně. Jaký to má následek, vidíte sami - téměř 100% závislost na potravinové a lékové pomoci od ostatních. Palestinci přijímají miliardy eur ročně. A jedním z největších dárců je Evropská unie, tedy i vy. Zdá se, že mizí kdesi v černé díře. Ano, nejsem hloupý, abych nepřiznal, že částečně za to mohou i Izraelci, a to tím, že jim ničí postavené stavby. Mnoho staveb si ale ničí Palestinci sami. Takže - milovníci Palestinců, přiznáte, že za velké množství ekonomických problémů si mohou Palestinci sami svou extrémně vysokou porodností? Protože kdyby ji neměli tak vysokou, nerovnováha mezi množstvím ekonomických hodnot a množstvím Palestinců by nebyla tak velká, Palestinci by se měli ekonomicky lépe a třeba by potom ani nepotřebovali volit Hamas.

182131

26.01.2009 11:17

Gaza: „Viděl jsem, jak izraelský voják zastřelil dvě mé malé dcerky“

RE: část problémů, za které si Gazani mohou sami

Demografik 85.?.?.?

Vy jste se nad tím vůbec nezamyslel! Prostě Palestinci mají extrémně vysokou porodnost, která jim škodí. Basta fidli. Vy akorát odvádíte diskuze úplně jiným směrem, tzn. jste off-topic.

182144

27.01.2009 12:00

Gaza: „Viděl jsem, jak izraelský voják zastřelil dvě mé malé dcerky“

RE: Čo k tomu dodať

Demografik 85.?.?.?

Ale víte, co je strašné? Že klidně veškeré zlo, které dělají židi proti muslimům a křesťanům (a to i multikulturalismus v Evropě a USA, rasové níslií apod.), dělají jako prospěšnou a záslužnou věc, která je v souladu s Biblí (Starým zákonem neboli Tórou). Jestli jste si někdy četl Starý zákon, tak jste si jistě všiml, že téměř veškerý SZ je popisem vraždění nepřátel ve jménu Vyvoleného národa. A jelikož židi nejsou křesťani (křesťani SZ - vraždění ve SZ - nahradili láskou a tolerancí v Novém zákoně), tak pro ně SZ platí dodnes. Sluší se ale dodat, že muslimové jsou v tomto s židy shodní. Muslimové mají černé na bílém v Koráně, že jejich víra je jediná pravá a že je dovoleno proti jiné víře používat nejhrubší násilí a netoleranci.

182239

30.01.2009 21:48

O Slovanech úplně jinak

Pravda

Smějící se čtenář 85.?.?.?

Tak hooodně lidí v diskuzi psalo, že to je krásný článek. Souhlasím. Krásný je, ale nikoliv pravdivý. Je to pavěda, výplod jakéhosi chorého mozku. Co to je za blbost, podle nějakých slovíček z cizích jazyků (japonština apod.) usuzovat, že Slovani a Japonci mohou být etnicky příbuzní? V tomto duchu je i zbytek článku. Obsahuje pouhopouhou fantazii, avšak žádné hodnověrné důkazy. A proto to má stejný význam jako např. názory jiného duševně chorého, Ericha von Danikena, který si myslí, že lidi jsou potomky mimozemšťanů. Myslet si to může, když to ale nedokáže, tak to je pavěda a on sám je pro srandu králíkům.

Jen jediný člověk se v diskuzi zamýšlel nad vědeckou úrovní toho článku. Když to ostatní neudělali, doufám, že ne proto, že s ním souhlasí! Kdyby čtenáři Zvědavce s touto pavědou souhlasili, začal bych si o nich myslet něco hooooodně špatného a pověst Zvědavce by se u mě silně otřásla. Protože čtenáři Zvědavce ke Zvědavci neodmyslitelně patří.

182551

04.02.2009 09:38

2,3 miliardy na válečné mise

české letectvo

Skeptik1254 85.?.?.?

české letectvo ať jde do háje! vždyť má všehovšudy 14 nadzvukových letadel! Podzvuková L-159 nepočítám. Z toho vyplývý, že naše hrdinné letectvo se 14 letadly společně s vypařenou armádou by sotva ubránili tři okresy.

"28.říjen
* U příležitosti devadesátiletého výročí od vzniku Československa se v Praze koná vojenská přehlídka.[15] Necyklopedie důrazně protestuje proti této přehlídce. Uvědomuje si totiž, že téměř celá naše armáda čítající pár tisíc vojáků, pár vozidel a letadel se bude nacházet v Praze. A když nás zrovna jako na potvoru zítra při té přehlídce napadne nějaký stát, naši občané na hranicích budou muset nasazovat životy za svou vlast s pouhými vidlemi a klacky. Toto je jen další ukázka odsouzeníhodného pražského pragocentrismu!"

183000

04.02.2009 09:43

2,3 miliardy na válečné mise

Otázka

Skeptik1254 85.?.?.?

Na wikipedii jsou počty kusů vojenské techniky jednotlivých armád. Považujete za normální, aby se veřejně oznamovalo celému světu, jak silné armády jsou? Za druhé světové a předtím bylo vše jinak. [smích] Teď už vlastně stačí případným agresorům před válkou jen spustit si Wikipedii a v teplíčku a klídku si vše vyhledat. [smích]

183001

05.02.2009 09:10

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

:

Udiven 85.?.?.?

Zajímavé. že Íráncům nevadí, že Hamas jsou suniti, když Íránci jsou šííti a naopak. [velký smích]

183088

16.02.2009 15:37

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Franta 85.?.?.?

Mně samotnému by připadalo dost nemožné víc jak 100 let velmi dokonale provádět celosvětovou konspiraci naprosto bezchybně. Bylo by dost nemožné, aby se nidko neprokecl atd atd. Podle mě je téměř jisté, že tato konspirace má duchovní rozměr. PAne, věříte v Boha? Jste křesťan? Asi sotva,že? Jste určitě atheista. Kdybyste byl křesťan, nevěřil byste jenom v Boha, ale i v Ďábla. V současnosti se zdá jako nejpravděpodobnější, že celé toto světové spiknutí je přípravou na příchod Antikrista. Antikristus má přijít po ohromném celosvětovém utrpení: války (i WW3), epidemie, hladomory, katastrofy. Tvůrci NWO mají v plánu vyhubit 90-95% lidí. O Antikristovi se píše jak v Apokalypse (poslední kniha NZ), tak v Protokolech Sionských mudrců, ve všelijakých křesťanských proroctvích (např. ve fatimském), i Nostradamovi (nevím, jestli se dá N. věřit, ale v každém případě o tom píše). Absolutní top spiklenci jako Rothschild a spol. mají být satanisti. Tento satanismus může mít různé podoby a formy - např. rituály v Bohemian Grove. Můžete si přečíst něco o tom zde. Netvrdím, že to musí být vše pravda. Já tomu zdaleka nevěřím 100%. Určitou představu to ale dá. Zajímavé články na tom webu jsou i další mimo tento. http://chromik.wz.cz/49dynastie.html

183883

02.03.2009 11:44

Odvrácená tvář Měsíce

Velmi zajímavá náhoda

Filip S 85.?.?.?

Je to velmi velmi zajímavá náhoda: Z archivů NASA se záhadně ztratily téměř veškeré plány mise Apollo. Možná je někdo "omylem" zkartoval. [chechtot] [chechtot] [chechtot] Před pár lety, když Bush deklaroval plán na zřízení základny na Měsíci, tak on nebo lidi z NASA říkali, že bohužel kvůli ztrátě těm plánům není možné navázat na Apollo z 60.let, nýbrž je třeba to samé, co vymyslelo Apollo, "vymyslet" znovu za použití našich moderních technologií.

185176

04.03.2009 10:14

Smrt dogmatu

????

Franta 85.?.?.?

Nechápu, proč to sem majitelé Zvědabce vkládali??? Proč? Co tím získali? Bylo účelem navázat diskusi o tématech, která uvádím já?
1)Obsah článku může být důkazem a když ne důkazem, tak alespoň impulzem k myšlence, že Bůh existuje. Nedokazuje to však samozřejmě, jakou formu ten Bůh má: Zdali křesťanskou/judaistickou či podle jiných monoteistických či ne-theistických náboženství (některá asijská či buddhismus). Nebo je Bůh jako nehmotný Stvořitel, něco jako Řád Vesmíru, nebo něco takového, jak si Boha představují někteří západní filosofové? (Bůh Stvořitel je všude, v každém kousku hmoty ve Vesmíru.) V každém případě platí definice pro Boha Stvořitele, totiž že Bůh je něco nadpřirozeného, něco MIMO řád vesmíru.

...Protože obsah tohoto článku je jeden z projevů, jak jsou příroda, vesmír a život nesmírně dokonalé a složité.

2)Já studuju přírodovědný obor, takže o tom něco vím. Nezáleží příliš na množství genů, ale na kvalitě genů (viz srovnání lidského genomu s opičím). Také se zdá, že geny jsou v eukaryotických buňkách "zazipovány", tj. exprimovány podle potřeby v rámci sestřihu (splicingu), kdy vznikají introny a exony. Víme, že v tomto se eukaryotické buňky zásadně liší od prokaryotických.

185482

26.05.2009 18:18

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: jak přežít

wherhrtjrj 85.?.?.?

Odpovívám Vám na Alexa Jonese. Přečtěte si toto:
http://mika.blog.idnes.cz/c/31084/Rizeni-skod-aneb...

191966

26.05.2009 18:33

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: Takto to vidím

grwgrwggrh 85.?.?.?

Na Zeitgeist pozor!!! Je klidně možné, že za jeho vznikem stojí samotní spiklenci! Či lidi podobně nebezpeční jako ti známí spiklenci (Rothschold a spol.)!
http://janzeman.blog.idnes.cz/c/57500/Filmovy-hit-...

191968

27.05.2009 13:07

Šaškárna se „segregací“ na základní škole ve Valašském Meziříčí

RE: Trošku mimo

hřhřčjužřižřýik 85.?.?.?

Cituji: "Hlavně bych tě vzkázat těm blbečkům z Blistů nebo jakýchkoli jiných novin či TV, že pohled z hora je něco jiného než skutečný život a skutečné řešení těchto problémů."

Musím Vás velmi zklamat. Když někdo vypustí nějakou blbost, tak platí jedna ze 4 možností:

Mluvčí té blbosti:
1)Zrovna se blbě vyspal, ale jinak je v pohodě
2)Je to primitiv či ovčan (viz diskuze na Novinky.cz před 1.3.09)
3)Je to hlupák - Je to inteligentní, vzdělaný a sečtělý člověk, ale jeho ideje jsou špatné - představte si třeba naivního zeleného intelektuála. (Ó jak já nesnáším naivitu!)
4)Je demagog. Ten člověk je inteligentní, protože pro demagogii je zapotřebí vysoká inteligence. Ten člověk lže a manipuluje a moc dobře ví, že lže a manipuluje. Dělá to pro svůj osobní prospěch. Představte si třeba V.Havla, Bursíka, Paroubka, Ratha, Roithovou... Je jich víc než dost. Téměř všichni političtí lídři jsou demagogové a manipulátoři.

No a to zklamání míním tak, že podle mě naprostá většina těch mluvčích blbostí patří do 4. skupiny, do té skupiny demagogů. Proč lžou? Někteří kvůli moci a prachům, někteří kvůli... Zjistěte si něco o svobodném zednářství, o Bilderberg group, o NWO...

192044

28.05.2009 11:19

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vaječným výtržnictvím může ODS podle mého odhadu přijít o 2 až 3% hlasů!!!

bdrfntrnj 85.?.?.?

Rozdíl mezi levicí a pravicí že žádný není? Hmmmm. Rozdíly jsou nyní mnohem menší než v klasických dobách. Nabízím pohled nad věcí na českou levici a pravici:

ODS a ČSSD se neliší v morálnosti. Obě strany omezují svobody, tunelují, vykrádají, podvádí, lžou, manipulují, dělají demagogii, prosazují PC a multikulturalismus. Levice víc, protože levce je liberálnější.

Já ODS vidím jako menší zlo než socany proto, protože by nevytvářela tak šílené deficity rozpočtů jako socani. Vždyť socani jsou šílení: Za humny mají příklad Maďarska, které téměř dosáhlo státního bankrotu a oni jsou schopni dělat ty samé chyby, které dělali Maďaři! Ještě k tomu v době hospodářské krize!!! Přijít v době hosp.krize s řešením ve formě zvyšování soc.dávek, důchodů a zaváděním 13.platů a důchodů je zrůdnost!!! Že to bude znamenat státní bankrot je vůbec vůbec nezajímá!

Dále: Levice je samo o sobě zlo. Levice už ve státech EU ztratila smysl. Měla by být historicky překonána jako otrokářství a feudalismus. Jen se podívejte, jak vypadá současná levicová a liberální EU (EU i státy EU samy o sobě)(liberální společensky): miliony regulací, byrokracie, podpora lenivosti a parazitování milionů lidí, propadnutí zelené demagogii, podpora PC a multikulturalismu... Velmi výrazná ztráta produktivity a konkurenceschopnosti. (Toto popřít nemůžete). EU je jeden ohromný byrokraticko-socialisticko-multikulturní-politicko hyperkorektní projekt, vznikající superstát. A s EU to bude jen horší a horší. Bude stále víc a víc levicovější a liberálnější. Máme velmi velmi špatnou prognózu do budoucna.

V EU by levice měla skončit. Levice by měla skončit ve většině zemí západní civilizace, protože v nich ztratila smysl. Zůstat by měla v některých chudých zemích (chudé latinskoamer. - Bolívie, Brazílie apod.). V západní Evropě ztratila levice smysl někdy tak v 60. až 70.letech.

Dodávám, že ODS už není pravicovou stranou, ale středovou. Střed je ale pořád lepší než levice. Já sám ale nebudu volit ani ODS, ani socany. Totéž doporučuji všem čtenářům Zvědavce.

192128

28.05.2009 11:24

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: ODS je jistě

grehehr 85.?.?.?

Tady
je odkaz na skupiny na Facebooku, kde se ti vrhači domlouvají.
tady
je odkaz na tu největší z nich. Pokud nejste členem na Facebooku, tak se tam zaregistrujte jen kvůli tomu. Bude to za chvilku. Samozřejmě nemusíte uvádět své údaje pravdivě.


Zjistíte tam, že ODS za těmi útoky nestojí. Většina z nich ale jsou sympatizanti ODS. Ta největší skupina má již přes 52 tisíc členů.

192130

28.05.2009 11:30

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Anděl nebo Satan?

hbdhtr 85.?.?.?

Tím jen dokazujete, že jste tupý ovčan, lehko manipulovatelný.

192131

Omlouvám se za off-topic příspěvek (proto není jisté, zda mi ho admin schválí). Ale tak moc mě to zaujalo, že se s ním musím svěřit. Podívejte se na toto video. Málokdy jsem viděl něco tak moc neobjektivní, manipulativní a lživé. To video má přes 100 tisíc zhlédnutí.
http://www.stream.cz/video/240034-fenomen-34-negri....
99% našinců netuší, že Obama je ve skutečnosti anti-běloššský rasista, jeho žena jakbysmet.

192201

14.06.2009 14:43

Kdo stojí za tzv. sektářskými bombovými útoky na civilisty v Iráku?

RE: .. je to osocovani !!

sgfwegreg 85.?.?.?

Už nevím, kde přesně - buď v Endgame od Alexe Jonese nebo v Zeitgeist 1 je odkaz na článek na BBC, ve kterém se píše, že Iráčani zadrželi dva britské vojáky speciálních jednotek převlečené za Araby (s narostlými dlouhými vousy), kteří měli u sebe velké množství výbušnin. Ten článek na BBC se mi teď nechce hledat, ale našel jsem aspoň něco o tom na Washington Post:

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/artic...
Klíčová pasáž:
"Iraqi security officials on Monday variously accused the two Britons they detained of shooting at Iraqi forces or trying to plant explosives. Photographs of the two men in custody showed them in civilian clothes."

Britové odmítli cokoliv o těch 2 specnaz říkat a okamžitě je osvobodili. Pravděpodobně měli ti dva hodně co skrývat...

My samozřejmě nevíme, jaká je pravda... Tento článek je ale docela výrazný argument PROTI vám. Američany a Brity si rozhodně neidealizujte. Oba národy přispěly lidstvu mnohým dobrým (věda a technika, kultura, umění, pomoci v WW1 a WW2..). Zároveň přispěly ale i mnohým špatným. Berte si proto od nich jen to dobré...

193276

15.06.2009 11:17

Také Tony Blair věřil, že Bůh ho žádá, aby šel bojovat se zlem

Diskreditace

žabí muž 85.?.?.?

Tohle se musí hodnotit jen a pouze jako součást cílené diskreditace křesťanství. Kdyby to měla být pravda, tak by Tony Blair musel být velmi hloupý člověk. A on hloupý není. On je velmi inteligentní.

---------
Vezměte si třeba jen to Kosovo... Slepá a bezvýhradná podpora barbarských muslimských narkomafiánů a masových vrahů, kteří vraždí a vyhání pravoslavné Srby a boří jejich chrámy a kláštery. Podpora křesťanství jako hrom. Hahahahaha.

193326

15.06.2009 11:47

Kdo stojí za tzv. sektářskými bombovými útoky na civilisty v Iráku?

RE: .. je to osocovani !!

žabí muž 85.?.?.?

Ano... Já ale za americký národ nepovažuji pár bankéřů a průmyslníků. Rozumím Vám, jak jste to myslel a souhlasím, že bankéři a průmyslníci v USA a VB si přály obě světové války. Já jsem ale jen neměl zájem slovíčkařit.

193328

17.06.2009 12:21

Plat 300 milionů ročně

RE: Za vším hledej bankéře

člověk 85.?.?.?

Píšete, že HArry Potter jest protěžován. S tím souhlasím. Ptám se Vás: Co říkáte na tyto články? [smích] Zní to hodně šíleně,že?

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9056
http://www.osud.cz/cs/tisk.php?id=9067

193478

17.06.2009 18:06

Také Tony Blair věřil, že Bůh ho žádá, aby šel bojovat se zlem

Tony Blair katolíkem

ggbrbghrheg 85.?.?.?

Upozorňuji také na velmi zajímavý fakt. Tony Blair krátce poté, co odešel z postu premiéra, oficiálně přestoupil do katolické církve. V tom je velká symbolika a velký kalkul - cílená diskreditace římskokatolické církve ve VB. Ve VB je totiž Anglikánská církev totálně rozvrácená. Už téměř nic z ní nezbývá. Ve VB je už nyní paradoxně víc římskokatolíků než anglikánů, římskokatolíci tam stojí víc při sobě a méně podléhají liberalismu. A právě přestup Blaira ke katolíkům britským katolíkům uškodí: Zaprvé Tony Blair je velký liberál: Labour Party stojí za veškerým liberálním neřádem, který rozvrátil Británii (potraty, podpora homoušů, imigrace atd atd)..., zadruhé my dobře víme, jak sviňácky se Tony Blair jako premiér choval i v mezinárodní politice (útok na Kosovo, války v Íráku a v Agh.) aj.

193515

17.06.2009 21:53

Plat 300 milionů ročně

RE: Za vším hledej bankéře

bebre 85.?.?.?

Díky za odpověď. Někdy před měsícem se v diskusi objevil příspěvek, ve kterém stálo, že Klausova rodina pochází od Chazarů (Pružínský). Byl tam odkaz i na zdroj - historická kniha napsaná v období 45-48. Mám pocit, že jste to byla Vy, kdo ten příspěvek napsal. Je tomu tak? Pokoušel jsem se to vygooglovat, ale neuspěl jsem. Ta kniha mě zajímá. [smích]

193527

18.06.2009 23:48

Dôkaz o izraelskom úsilí destabilizovať Irán

RE: Ahmadínežád je pravděpodobně zrádce!

gerhh 85.?.?.?

Hmmmm. Skoro nikdo neví, že Saddám Husajn byl socialista. Tato informace je pro světomá média nežádoucí.

193635

30.07.2009 00:18

Izrael by rád zkolonizoval část Iráku v rámci „Velkého Izraele“

RE: To je tak

veewvgg 85.?.?.?

Velmi zajímavé je i toto:

Deut 28
61 Všelijaký také neduh a všelikou ránu, kteráž není psána v knize zákona tohoto, uvede Hospodin na tebe, dokudž nebudeš vyhlazen.
62 A zůstane vás maličko, ješto vás prvé bylo mnoho, jako hvězd nebeských, proto že jsi neposlouchal hlasu Hospodina Boha svého.
63 I stane se, že jakož se veselil Hospodin nad vámi, dobře vám čině a rozmnožuje vás, tak veseliti se bude Hospodin nad vámi, když vás zkazí a vyhladí, a vypléněni budete z země, do kteréž jdete, abyste dědičně vládli jí.


(Klíčová pasáž):

64 A rozptýlí tě Hospodin mezi všecky národy, od jednoho konce země až do druhého, a budeš tam sloužiti bohům cizím, kterýchž ty neznáš, ani otcové tvoji, dřevu a kameni.
65 A mezi národy těmi neoddechneš, aniž bude míti odpočinutí spodek nohy tvé; tam také dá Hospodin tobě srdce lekavé, a oči blíkavé, a truchlost mysli.
66 I bude život tvůj nejistý před tebou, a strašiti se budeš v noci i ve dne, a nikdež nebudeš jist svým životem.
67 Ráno díš: Ó by již byl večer! a večer díš: Ó by již bylo jitro! pro strach srdce svého, jímž se lekáš, a pro ty věci, na něž očima svýma hleděti musíš.


Verše 64-66 jako kdyby pojednával o vzniku židovské diaspory a o středověkých pogromech a o holocaustu. 2.Mojžíšova pochází z doby Mojžíšovy. A Mojžíš žil přibližně před 3200 lety...

196636

30.07.2009 00:39

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

homo sapiens bohemicus 85.?.?.?

Odpověď je zde. Jedná se o konspirační hardcore... Ale stojí za to si ho přečíst. http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com./
Pokud si to nechcete číst, tak se podívejte aspoň na nějaká videa od Alexe Jonese (např. End Game). Nedívejte se ale na Zeitgeist (především na 2.díl, 1.díl až tak moc nebezpečný není). Zeitgeist 2 je na 99% výplodemm těch samých spiklenců jako jsou ilumináti a nejvýše postavení zednáři.

196639

15.09.2009 09:49

Děkuji České televizi

Jen poznámečka

Filip Svoboda 85.?.?.?

Vladimíre, stojíme při Vás! Proces s Vámi i reportáž ČT o Vás jsou nechutné. Mně hodně zarazilo už jen to, že v reportáži ČT zcela ignorují presumpci neviny. Ještě nepadl pravomocný rozsudek a oni už o Vás prohlašují, že jste popírač, tj. zločinec. Fuj! Svinstvo! Navíc jste velmi hezky vysvětlil, že mezi slovesy "popírat" a "pochybovat" je významový rozdíl, jejich reportáž je tudíž o to víc neobjektivní. A neobjektivita v žurnalistice je druh lži.

200366

15.09.2009 17:01

Děkuji České televizi

RE: ústava na toaletním papíru, popření základních práv člověka

Jarda Novakovic 85.?.?.?

No, nejsem si jist, jak moc to je hodnověrné. A i kdyby to byla pravda, tak platí, že ti squateři jsou smažky a tudíž paraziti naší společnosti stejně jako jedno jisté etnikum. A stejně jako jedno jisté etnikum mají podporu od politiků a liberálů, jelikož kouření trávy je tzv. politicky korektní. Proč je PC, to je jasné. Taky smažky jsou vesměs levičáci a liberálové všech druhů, což se příznivcům NWO taky hodí. A feťáci mají taky velkou podporu od politiků - jen si vezměte, jak moc peněz dostávají na stříkačky, na odvykání atp. Á propos, zajímá vás ten autor článku Na Blistech, na který odkazujete? [smích] Víte, že ta slečna je bývalá erotická modelka? Jestli mi nevěříte, že to je ona, tak si ji vygooglujte. Bohužel od začátku své kariéry hodně ztloustla. [pláč]

200405

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 46 čtenářů částkou 9 438 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 1

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 3

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
23,57 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,68 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 862,44 Kč
1 unce stříbra
550,62 Kč
Bitcoin
1 377 883,02 Kč

Poslední aktualizace: 13.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?