Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 901 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.03.2009 06:49

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

Jarmila 83.?.?.?

Hezký snímek- ale jako vždy, nikde ani hvězdička. Věřím tomu, že třeba při některých záběrech vidět hvězdy nebylo možné, protože tam příliš svítilo odražené světo. Ale aby při VŠECH záběrech hvězdy nikdy nebyly- tak to už se mi zdá neskutečné. A taky i to, že NIKDY nebylo vidět do tváří kosmonautů.

185467

04.03.2009 07:14

Odvrácená tvář Měsíce

RE:

Jarmila 83.?.?.?

Divím se, že jsme se dodnes toho moc nedozvěděli o rozdílnostech materiálu z Měsíce. Nkdy jsem nic na tohle téma nečetla.
Co se týče meteoritů, tak některé meteority, které dopadnou na Zem neshoří. V Národním muzeu si člověk může prohlédnout celou řadu překrásných, obrovských meteoritů. Jednou jsem nalezla úplně černý kámen, vysoustruhovaný do tvaru dokonalého vajíčka. Používala jsem ho v práci jako těžítko, ale někdo mi ho ukradl. Ten kámen vypadal jako pravý meteorit.

185470

04.03.2009 12:01

Odvrácená tvář Měsíce

RE:

Jarmila 83.?.?.?

Jako byste nevěděl, že se dá ze strany vládců zfalšovat cokoliv a kdykoliv.[smích]

Já například mám nasazeného dalšího brouka do hlavy a patrně se nenajde nikdo, kdo by mi objasnil, kde je pravda a kde lež. Dala jsem se do řeči s jedním starým pánem- antropologem, který jel na pohřeb antropologa pana Vlčka. Já jsem se pochlubila, že jsem se byla v v Národním muzeu podívat na sošku Věstonické venuše, kterou tam na nějakou dobu vystavovali. On mi na to ale řekl, že, pravá a skutečná Věstonická venuše byla zničena za války, když byla převážena vlakem do bezpečí, ale ten vlak byl rozbombardován. Nevěřícně jsem jen zírala, protože kdo jste v TV viděli, jaké bezpečnostní opatření dělali kolem té sošky, než ji přenesli do muzea, tak je to vše naprosto k neuvěření. Zapečetěná ocelová bedna a kolem ní ozbrojený doprovod se samopaly. Starý pán se dušoval, že ve vědeckých kruzích se to normálně ví, že je skutečná Věstonická venuše zničena. Tak a teď kde je pravda: Je tahán lid i v tomto případě za nos? Vlastní Česko už jen bezcenný plagiát, ale naši představitelé nám přesto drze o tom lžou? Nebo si ten starý antropolog ze mne jednoduše vystřelil? Ale proč by to dělal?

185496

04.03.2009 12:06

Odvrácená tvář Měsíce

RE:

Jarmila 83.?.?.?

To mě taky samozřejmě hned napadlo, že ten zaoblený kámen je krásně zaoblený z toho, jak jej voda pořád ohlazovala. To ale nic nemění na tom, že to byl možná meteorit. Škoda ho, měla jsem ho ráda. Asi mi ho někdo ukradl proto, že jsem na něm měla olejovkami namalovanou noční oblohu s hvězdami a měsícem.

185497

04.03.2009 15:53

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

Jarmila 83.?.?.?

Mě to stále není nějak jasné. Když ti kosmounauti fotili Zemi, údajně přímo z rakety, tak na těch snímcích také žádné hvězdy nejsou. Proč by tam nemohly být? Vždyť přece byli přímo v kosmu. Podle mne ty snímky měly vypadat tak, že v popředí by vynikala Země, ale za ní by bylo vidět plno hvězd. Hvězdy, to jsou slunce, vydávají vlastní světlo, takže by tam být vidět měly. Tak jako když večer fotíme osvětlené lampy, jak vrhají do tmy romantické světlo.

185529

04.03.2009 16:28

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Napsal jste to jako vždy krásně pane jansmithi.[smích] Ano, právě při výchově dětí se zcela jasně ukazuje, že vtisknutí memů do psychiky v raném věku je daleko důležitější než vliv vrozených genů. Klidně ten poměr, kultura versus geny, může být až těch 80 procent proti 20 procentům.

Vrozené chování je pouze rámcové, člověk má při narození určitou inteligenci a temperament. Ale ta inteligence a temperament se musí zpracovat určitou kulturou. Asi do dvanácti let se vtiskávají do mozků dětem napevno vzorce chování. Později na ně působí soudobá morálka- hledají si své životní vzory, jak se mají správně chovat. Ne nepodstatnou částí chování lidí jsou i soudobé zákony, které lidem PŘIKAZUJÍ jak se MUSÍ chovat. A i ty zákony si děti uvědomují přinejmenším od těch 15 let.

Můžeme si to modelově představit třeba takto: chlapec žije v rozvrácené rodině. Je inteligentní, ale neučí se, protože ho k tomu nikdo nevede. Když má špatné známky, chce vyniknout alespoň ve frajerství. Zlobí a předvádí se. Vyučí se zedníkem a časem propadne ve své partě alkoholu.

Úplně tentýž chlapec by ale mohl vyrůstat úplně jinak. Mohl by mít pečlivé rodiče, kteří s ním každý večer dělají úkoly a učí se s ním. Chlapec si zvykne na pořádek a na to, že se musí učit nové poznatky celý život. Stane se z něj kultivovaný vysokoškolák.

Manipulátoři typu Weisse moc dobře vědí, že memy, morálka a zákony, vysoko převažují v lidském chování nad geny. To jistě věděla i ministryně školství Buzková, když své dítě dala do velmi drahé elitní soukromé školy.

185533

04.03.2009 16:37

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Ve všem s Vámi souhlasím, jenom s tou vyšší porodností ne. Lidí je dost, řekla bych že až příliš. Již nyní nemohou mladí lidé sehnat pořádnou práci, natožpak staří. Rodit další nezaměstnané chudáky nebo málo placené otroky, netřeba.

185535

04.03.2009 16:47

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

Jarmila 83.?.?.?

Souhlas se vším.[smích] Současná morálka mládeže je vedena k celkovému úpadku ZÁMĚRNĚ, přesně podle neblahého amerického vzoru. Aby to byla tupá, nevzdělaná, agresivní a konzumní hovada, snadno a vždy manipulovatelná jakýmkoliv žádoucím směrem, který si budou "Elity" přát.

185537

04.03.2009 16:54

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Tam mohlo Ajo selhat to, že se s tou rodinou ty děti vůbec neztotožnily. Vyrůstaly tam jako cizinci. Asi jako u té spisovatelky, co napsala knihu,nazvanou Rok kohouta. Kdyby ty děti byly dány do slušných romských rodin, myslím, že by nebyl problém je normálně vychovat. Paní Vodičková, ředitelka dětského domova Klokánku sama vychovala taky několik romských dětí a neměla s tím žádný problém.

185538

04.03.2009 17:57

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Měly ty rodiny Ajo bílou barvu kůže nebo tmavou? Pokud měly bílou a romské děti tmavou, pak si jistě od mnoha dětí tisíckrát vyslechly, že jsou stejně cigoši a do té rodiny nepatří. Nemají tam co dělat. Čili se tam po celou dobu skutečně cítily jako cizinci.

Všichni víme, jak jsou lidské kultury velmi úporné, trvají i tisíce let- dokládá to judaismus, křesťanství i islám. Pokud by se muslimské dítě dalo od miminka do rodiny, která vyznává křesťanství, tak z něj vyroste křesťan. Když jsou ale třeba v Holandsku celé čtvrti muslimů, tak se tam předává jejich muslimská kultura z generace na generaci, a to přesto, že žijí zároveň v holandské, řekla bych až v příliš liberální kultuře. Chovají se celý život naprosto odlišně- a není to v genech. To samé ale platí i pro romskou kulturu. Že je romská kultura nekulturní, to nemění nic na tom, že i u Romů platí, že většina jejich chování je o memech, nikoliv o genech.

185546

04.03.2009 18:24

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

Jarmila 83.?.?.?

Tak dobrá, já tady tedy přihodím ty podrobnosti.[smích] Do tří let věku dítěte je tzv. vtiskávací období (impriting), což u zvířat existuje také. V této fázi si to můžete představit, jako když se projdete po mokré podlaze v zablácených botech. Zůstanou napevno černé stopy- to jsou ty memy, pevné vzoprce chování.

Od tří let věku má dítě už svůj vlastní, přemýšlivý ROZUM a začíná si prosazovat svou vlastní vůli. Tam pak funguje výchova na bázi pokusů I.P. Pavlova a jeho slintajících psů- čili s pomocí trestů a pochval (cukr a bič) je formováno ta správné, žádoucí chování. Čili to funguje na bázi řady podmíněných reflexů a naučených dynamických stereotypů.

Ve dvanácti letech, takto vycvičené a vycepované dítě (vtisknuté memy a podmíněné reflexy) se začíná kolem sebe rozhlížet s kým by se tak ztožnilo, aby se líbilo druhému pohlaví, aby bylo co nejvíc sexy. Pokud budou jako vzory anorektičky, bude v populaci přibývat anorektiček. U chlapců, pokud budou jejich vzory nadupaní, agresivní zlotřilci, budou se taky chovat agresivně a zlotřile.

185551

04.03.2009 18:33

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Vždyť jsem to psala Ajo, čtěte pořádně! To nevadí, že neměly žádnou zkušenost s vlastním etnikem. Oni mají smůlu, že mají tmavou pleť. Stejně je jim tak jako tak celý život nadáváno do cigánů. I když žijí ve slušné bílé rodině.

Dám srovnání, jaký je rozdíl mezi českými a slovenskými Romy. Čeští Romové se již chovali normálně civilizovaně, když po revoluci sem dorazili Romové ze slovenských osad. Mezi nimi je v kulturních zvycích kardinální rozdíl, takže bude zase nějaká ta desetiletí trvat, než se ti slovenští Romové zase zcivilizují na úroveň těch českých Romů.

185553

04.03.2009 18:47

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Inteligence a temperament jsou skutečně vrozené- ale o tom už jsem tady psala. Geny ale podstatnou roli u lidí nehrají, dám zase opět příklad těch jednovaječných trojčat. Představme si ale nyní dvoje trojčata. První trojčata jsou velmi temperamentní a velmi inteligentní. Druhá trojčata jsou flegmatici a s nízkou inteligencí.

První trojčata jsou vychována: jedno zvířetem, druhé osaměle ve sklepě, třetí kultivovanými vysokoškoláky. Výsledek: z prvního vyroste temperamentní inteligentní zvíře, z druhého temperamentní inteligentní zaostalé dítě a z třetího temperamentní velmi inteligentní vysokoškolák.

Druhá trojčata jsou vychována: zvíře, sklep, vysokoškoláci. Výsledek: z prvního vyroste flegmatické neinteligentní zvíře, z druhého flegmatický zaostalec, z třetího flegmatický středoškolák.[smích]

185558

04.03.2009 18:54

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Vlastně Vám za mě Ajo odpověděl pode mnou už jansmith.[smích] Já nevím, proč jsou malé Číňanky adoptovány. Proč Ajo? A všechny ty čínské holčičky, o kterých se ředitelka rozpovídala byly adoptované? Nebo žily se svými rodiči?

185560

04.03.2009 19:00

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

Jarmila 83.?.?.?

Aha.[smích] Díky za vysvětlení, už je mi to jasné.

185561

04.03.2009 19:02

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

Jarmila 83.?.?.?

Aha.[smích] Už je mi to ještě jasnější.[smích]

185562

05.03.2009 07:12

Smrt dogmatu

RE: MEMY nebo GENY?

Jarmila 83.?.?.?

Nemám čas na všechny diskusní příspěvky reagovat, ale na tenhle musím.[smích] Tento článek, nazvaný Smrt dogmatu, je přesně o tom, že umělý software, tvořící se učením, vysoko procentuálně přesahuje vrozený software (čili geny). Funguje to tak i u zvířat, nejen člověk, ale i ony se musí učit. To potvrdí i všichni zaměstnanci ZOO, že zvíře vychované jiným sofwarem, než kterým má být v přírodě naučeno, se nemůže do přírody ani zpět vypustit, protože by zahynulo.

Jinak pan Plzák nikdy v životě nepropagoval vliv genů, to je ještě stará škola, která o genech nic nevěděla. Pan Plzák lidem radil, jak se mají v manželství chovat, aby to manželství co nejdéle vydrželo. Čili se snažil vylepšovat umělý software u lidí. (Ještě žije, ještě není v nebi.[smích])

185639

05.03.2009 07:20

Smrt dogmatu

RE: MEMY nebo GENY? Aj gény aj mémy hrajú svoju rolu.

Jarmila 83.?.?.?

Přesně tak Jane, přesně tak to je. Není co dodat.[smích]

Pro zajímavost zde ještě znovu otisknu část toho článku:
Emoce a chování modelují mozek a souběžně stimulují formování neurálních cest, jež mohou posilovat stará schémata, nebo vytvářet schémata nová. Tak, jako se rozšiřují silnice (nezbytnost při zvýšení provozu), tak i při významném zvýšení myšlenek o dané matérii nebo když je určitá akce praktikována intenzívním způsobem, roste počet neuronů, které tělo vyžaduje pro zpracování těchto informací. Stejným způsobem, jako se zvyšuje muskulární hmota proporcionálně s fyzickým cvičením, tak se zvyšují i dimenze neuronových svazků, když jsou tyto tratě používány častěji. Dokonce i myšlenky, které formulujeme, kvalita našeho vědomí zvyšují tok informací podél neurálních cestiček. Podle Ernesta Rossiho: „Dalo by se říci, že význam je kontinuálně modulován komplexním a dynamickým polem molekul – kurýrů, které bez přestání čtou, přeskupují a přesyntetizovávají neuronové sítě ve schématech kontinuální přeměny.“ Abych to řekl synteticky - slovy jiného pionýra na poli medicíny: „víra se stává biologií“ našich hormonálních, neuronových, genetických a elektromagnetických systémů i všech komplexních interakcích, které z nich vyplývají.

185640

05.03.2009 07:32

Smrt dogmatu

RE: Z pohledu programátora může být genetická výbava jen hardware, to co jsme, je však software

Jarmila 83.?.?.?

Váš názor je perfektní, jenom bych některé věci upřesnila. Do toho hardwaru bychom mohli započítat vrozený temperament a inteligenci- to jsou zásadní věci, na kterých se staví dál. Na inteligentní hardware zákonitě navazuje inteligentní software. Na neinteligentní hardware navazuje neinteligentní software.

Jinými slovy, z hovna bič neupleteš a z písku chrám nepostavíš. Pouze vrozený kvalitní hardware (kvalitní materiál) dá záruku, že na něm vyroste i kvalitní software.

185641

05.03.2009 07:36

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Samozřejmě že mění. Čínské holčičky v čínských rodinách přijímají do hlav čínské memy. Tak jako třeba indické holčičky si do hlav od narození vtiskávají indické memy.

185642

05.03.2009 07:41

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Pane Kramáři, již Freud věděl, že dítě je do tří let věku prakticky již psychicky dotvořeno. Ty děti jen přijmuly do svých hlav cikánské memy. Až příliš málo cikánských dětí bylo adoptováno, abychom z toho dělali dalekosáhlé "vědecké" závěry. Až by se prozkoumalo nejméně třeba 1000 rodin, pak by se dalo něco konkrétnějšího tvrdit.

185643

05.03.2009 07:46

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Už to napsala Striga jansmithi, vychovala je doma, jako by byla jejich vlastní matka. A k tomu měla asi ještě pět psů.[smích]

185644

05.03.2009 07:49

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Přečtěte si Vojto článek Smrt dogmatu a pod ním diskusi.[smích]

185645

05.03.2009 08:04

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Vůbec co mi nejvíc na Weissovi celých těch 20 let vadilo, bylo to, jak pořád furt dokola v mainstreamu nepřetržitě zdůrazňoval, že jsou ženy zištné mrchy, které mají v genech zakódováno, že u mužů pátrají po zdrojích. Já když si na tohle vzpomenu, hned bych zas na něj s vervou nadávala jako špaček. Ještě si s Veereckým spolu dělali srandu, když v tom inkriminovaném článku, nazvaném,Zamilovanost je NEMOC, napsali: Bedřich je hoch s menší vadou, má však vilu se zahradou. Kriplové!!!

Asi má pravdu jean laroux, když napsal, že záměrem manipulátorů je dovést společnost do stavu: z vašich žen naděláme kurvy a z vás otroky.

185646

05.03.2009 10:44

Smrt dogmatu

RE: Z pohledu programátora může být genetická výbava jen hardware, to co jsme, je však software

Jarmila 83.?.?.?

Nepopřela pane Robocrepe, spíš jsem nedala moc dobrý příklad[smích].

Již někdy ve starověku byly určeny 4 typy temperamentu: cholerik, sangvinik, flegmatik a melancholik. I s inteligencí je to tak, že existují různé typy. V jádru ale platí, že buď někdo inteligenci má, nebo ji nemá. Dítě se narodí a s postupem času dospělí zjišťují, jakou má inteligenci, k čemu má vlohy, nadání, poznají i jeho temperament. Potom je na výchově, aby citlivě vedla človíčka k tomu, co ho baví a k čemu má od přírody nadání. Aby výchova dál rozvíjela a tvarovala přírodou daný hardware do žádoucího, nejlépe padnoucího sofwaru. Když je dítě mimořádně hudebně nadané, můžeme z něj udělat prvotřídního hudebníka a nebudeme ho strkat na technické obory.

Stavění softwaru na nekvalitním hardwaru se nemíjí účinkem, protože i z málo nadaného, málo inteligentního a málo temperamentního dítěte se dá vychovat velmi kvalitní slušný člověk, který je po celý svůj život společnosti velmi platný. Třeba se vyučí malířem pokojů a poctivě celý život maká. Stará se o rodinu i o zahrádku a lidi ho mají pro jeho milou povahu velmi rádi.

185658

05.03.2009 10:58

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Sexuální orientace je vrozená a s tím skutečně nelze nic dělat- stejně jako s vrozenou inteligencí, či temperamentem. Je to vrozený hardware, kde naučený software tuto věc nemůže již ovlivnit. To ale nemění nic na skutečnosti, že mainstreamoví manipulátoři nejsou oprávněni hustit do většinové společnosti vyslovené LŽI, když lidem neustále sugerují, že jejich chování je řízeno geny. Pokud vědci dodnes neznají ani poměr mezi vlivem genů a vlivem memů, pak pochopitelně nemůže Weiss tvrdit, že jsou VŠECHNY ženy vypočítavé, protože jsou řízeny geny.

185661

05.03.2009 11:08

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Dobrá, nebudu mluvit o procentech, budu jenom tvrdit, že dobrá výchova je ZPRAVIDLA pro děti důležitější, než geny. Takže ten spratek, který učiteli tykal a nazval ho šmejdem, tohle jednání nemá v genech, ale je špatně vychovaný. Kdyby byl vychovaný dobře, tak by si na učitele kultivovaně stěžoval, nebo prostě přešel na jinou školu.

Tuhle jsme měli před několika lety sraz spolužáků z deváté třídy. A oni si pamatovali: A pamatuješ se Jarmilo, jak si na Tebe zasedla úča v šesté třídě? Jak bych si to nepamatovala. Prostě jsem její bezdůvodnou šikanu musela strpět. Ona asi ve mně cítila nepoddajného ducha a snažila se mě zlomit. Její manžel byl lampasák a ona v podstatě taky.[smích]

185664

05.03.2009 11:17

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Nebudu se opakovat, tak si pane Kramáři přečtěte diskusi pod článkem Smrt dogmatu. Temperament a inteligence jsou skutečně vrozený hardware. Ale i ze psa flegmatika nebo psa hysterika lze vychovat buď slušné zvíře se slušnými vlastnostmi, nebo zvíře vysloveně nevychované, se špatnými povahovými vlastnostmi.

185666

05.03.2009 12:06

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Porodnost či neporodnost má mnohem prozaičtější důvod, než nějaké bohatství či chudobu. Spousta současných mladých Čechů vůbec není bohatých, řekla bych, že mnoho mladých lidí se svými hypotékami, které budou muset splácet 30 let, jsou ještě chudší, než mladí lidé za socialismu. Ten "pokrok" jde nějakým velmi zvláštním směrem. Pravý důvod omezení porodnosti je ten, zda mladí lidé mají přístup ke kvalitní antikoncepci a zbývá jim na ni peníze. V Africe antikoncepci nemají k dispozici, tudíž se množí. Zábavu chudých nelze na žádný způsob zakázat, takže pokud není k dispozici antikoncepce, vzniknou z té zábavy děti.

185676

05.03.2009 12:17

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

No vidíte, Vy sám se svými ujetými názory jste naprosto klasická oběť Weisse.[smích] Je zbytečné se s Vámi dál bavit a o čemkoliv se hadrkovat, protože Vy mi stěží uvěříte, že se dá do někoho zamilovat jenom tak, jen proto, že ten člověk má modré oči a je prostě přitažlivý a velmi hezký.

V životě jsem měla několik nabídek od pracháčů s vilou, abych s nimi chodila. Ale nelíbili se mi, nebyli pro mě fyzicky přitažliví, tak jsem je odmítla. Zdá se, že z toho důvodu Weissovi ta zpropadená láska tolik vadí. A to by v tom byl čert, aby tu novou mladou generaci nezlomil. Už se podařilo zničit jejich sexuální cítění hnusným pornem, tak teď zničíme i tu lásku.

185677

05.03.2009 12:18

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Já jsem taky u mužů vždy hodnotila jejich krásu a zdraví. Nějaký problém?

185678

05.03.2009 12:30

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Já myslím, že s Vámi fakt nemá cenu se dál bavit.[smích] Je to zbytečná ztráta času.

185682

05.03.2009 12:40

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

Jarmila 83.?.?.?

To je jednoduché, ne? Oni tak dobře vždy lhali, že dodnes žádnou jejich lež nemáte šanci odhalit. [velký smích] Ani tu o Gagarinovi. Řeklo se, že zemřel při letecké nehodě. Ale co když je pravda, že dodnes obíhá kolem Země?

185683

05.03.2009 14:00

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Snad mi Ajo tím nechcete naznačit, že Číňani jako celek jsou inteligetnější než Indové jako celek?[smích] To čumím.

185697

05.03.2009 14:07

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Vojto víte co? Vy si fakt trhněte nohou. Já přesně vím, že kdybych žila v jiných podmínkách než jakých jsem žila, tak by dnes ze mě byla uznávaná vědkyně. Mám tvůrčí myšlení, jaké hned tak někdo nemá. Místo toho jsem se celý život placatila v suterénu.

185698

05.03.2009 14:21

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Podle IP adresy Vy ale nejste ten rozumný Saša, co tu přispíval. Ten měl snad 213. Jste tu nový, máte stejný začátek IP adresy jako profesor Zrzavý. Nesouhlasím s Vámi- v ničem. A krom toho jste se vyjádřil tak nějak nemastně neslaně, nemám se čeho chytit, není o čem diskutovat.

185700

05.03.2009 15:11

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Dobrá. Jen v krátkosti. Homosexualita je skutečně vrozená, s tím se nedá nic dělat. Je to stabilně malé procento lidí, které se v průběhu staletí nemění. A je to logické, co by z toho příroda (přírodní výběr) měla, že? Něco jiného je ale homosexualita módní, získaná výchovou, čili umělým softwarem. Všichni jsme slyšeli o tom, jak se chovají heterosexuálové ve věznicích, když nemají k mání objekt svého zájmu. Stejně ale tak se chová mládež, když je jí soustavně mainstreamem podsouváno, jak je homosexualita in a sexy.

Všechno už tu v historii bylo. Již staří Řekové se homosexualitě věnovali nejméně po 300 let. Snad 90 procent starých Řeků se věnovalo této zálibě, přesto, že to byli ve skutečnosti heterosexuálové jak poleno. Jak bylo tohle možné? Inu, protože se odehrával střet kultur. Svobodné demokratické matriarchální kultury byly ničeny ve velkém a nastoupil otrokářský řád a s ním i nenávist pohlaví. Aby staré Řeky měl vůbec někdo rád, když zotročené manželky je nenáviděly, tak se obrátili k chlapcům, a považovali to vzájemné kouření per a strkání svých údů do análu za vznešenou lásku.[vyplazený jazyk]

185716

05.03.2009 15:54

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Určitě ne, gentický základ k tomu určitě není. Jenže Joseph by rád Alexe upřel, že se octla v situaci, za kterou skutečně nemůže. Dokonce v té genetice jsou známy takové zákonitosti, že když se narodí matce několik synů za sebou, tak je tam riziko, že ten nejmladší bude homosexuální.

185728

05.03.2009 15:56

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Chléb a hry

Jarmila 83.?.?.?

Já jsem o tabula rasa nikde nemluvila.

185730

05.03.2009 16:08

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Mě to zase nespíná, jak jsme dostaly k těm Číňanům?[smích]

Faktem je, že aktivita mozku je závislá i na počasí. Tam kde je příliš horko, tam se lidem nechce moc přemýšlet a já se tomu vůbec nedivím. Z toho důvodu lidé v mírném pásmu bývají kreativnější než lidé v subtropickém pásmu. Ale stejně si nemyslím, že by Číňani byli nějak víc kreativnější než kdokoliv jiný. Nebo co vlastně jste mi chtěla svými příspěvky naznačit? Jsem už z toho nějaká volako zmatená.[smích]

185731

05.03.2009 16:21

Smrt dogmatu

RE: Z pohledu programátora může být genetická výbava jen hardware, to co jsme, je však software

Jarmila 83.?.?.?

Správně pane ottokare, nedejme se! Braňme se cizímu zavirování a programujme se sami.[smích] Nenechme se nikdy oblbovat jakoukoliv propagandou a stále a pořád uvažujme vlastním, svobodným rozumem. Ano, velmi správně, neodsuzujme jen Stalina, ale podívejme se pěkně kriticky i na Churchilla, co to bylo za podivného ptáčka zpěváčka. Já myslím, že to byl taky pěknej hajzl.

185735

05.03.2009 17:54

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Teď zas nevím, co je to autorekuperace.[smích] Jsem se podívala na google, ale z toho taky nejsem moc chytrá. Já nevím Ajo, ale domnívám se, že kreativita souvisí s geny i s výchovou.

185741

05.03.2009 18:15

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

Jarmila 83.?.?.?

Ta Vaše řeč je zajímavá a má něco do sebe. Ale stejně stále nemohu přijít na chuť tomu, aby nedospělec dospělému tykal a nazýval ho šmejdem. Ať dělám co dělám, tak se mi to jaksi stále nelíbí a pořád to podvědomě považuji za zvrhlost.

Moje matka vyrůstala ještě v době, kdy se rodičům vykalo. A ještě ve čtyřiceti se před svým otcem bojácně krčila jako myš, přestože sama vychovávala 6 dětí. Jasně, ti rodiče kolikrát sami byli hloupí a děti proti nim oprávněně revoltovali. Ale marná snaha, furt zde musí být ta povinná úcta, že si nedospělec s nezralým mozkem nesmí vyskakovat hulvátsky na dospělce a to i v případě že je v právu a má pravdu. Je to proti přírodě- i v přírodě by dospělý jedinec takového nedospělého drzouna pěkně sejmul. To už by desetileté děti mohly fackovat své rodiče, kdykoliv by ti rodiče neměli pravdu a děti byly v právu.

185745

05.03.2009 18:18

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Jenže ta autorekuperace je na gooogle, tak nevím. Tam je prostě všechno, třeba i člověkyně.[smích]

185746

05.03.2009 19:33

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: ...dokončení

Jarmila 83.?.?.?

Od letošního ledna jsem nějaká háklivá na invektivy ohledně brebentících důchodců. Myslíte si, že mladší lidé jsou chytřejší než důchodci?

Jsem si vzpomněla, co se mi stalo v deváté třídě. Psala se písemka a učitel stál nad naší lavicí. Přišlo nám to se spolužačkou tak k smíchu, jak tam nad námi tak stál, že jsme se pořád tomu jenom chichotaly a nebyly jsme k utišení. Načež učitel nás obě chytl za vlasy a otloukl nás vzájemně o hlavy. Taková hanba! Byly jsme už patnáctileté slečinky s narostlými prsy a on nás takto přede všemi ponížil. Podle Vás jsme měli vyskočit a zahulákat: Co si to dovoluješ ty kriple?

185754

05.03.2009 19:40

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

Jarmila 83.?.?.?

To se ptejte Rusů, ne mě. [chechtot] Já si jenom myslím, že mají taky nějaké máslo na hlavě, toť vše.

185756

06.03.2009 06:40

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Co je Vám do toho?

185783

06.03.2009 06:43

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Tady nejsme spolu vůbec ve sporu.

185784

06.03.2009 07:04

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Sláva, jste to Vy! Mě jde jenom o to, což tady pořád zdůrazňuji a zdůrazňovala jsem to i v diskusi pod svým článkem Prý je zamilovanost NEMOC, že nelze u člověka v žádném případě mluvit jen o genech a připisovat veškeré jeho chování genům, když tomu tak absolutně není. Celoživotní chování a jednání lidí na genech není vůbec postaveno, protože je postaveno na jejich svobodné vůli.

Dám příklad. Jsou dvě dívky, obě mají přibližně stejný temperament i inteligenci. Jedna vyrůstá v liberální rodině, kde je zásada, že si každý může dělat co chce. Druhá vyrůstá v přísně katolické rodině. Díky tomu obě ty dívky prožijí pak naprosto rozdílné životy. První dívka se vdá, má jedno dítě, pak se ale rozvede a pak po celý zbytek života střídá chlapy, jak si zamane. Druhá dívka se vdá, je svému muži celoživotně věrná a mají spolu podle zásad křesťanů co nejvíc dětí, jim se podařilo pět.

Kde tady vidíte nějaký vliv genů, když to jejich celoživotní chování je založené vysloveně na výchově v dětství (memy) a na jejich soukromé morálce, jaké morální hodnoty přijmuly celoživotně za své? Člověk není pes, ani opice, je přece jen o něco psychicky složitější, to snad uznáte.

185785

06.03.2009 07:16

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Kde to žijete Josephe? Já kde se podívám a s kým se dám do řeči, tak všude se naskýtá stejný obrázek: Mladí třicátníci nemají kde bydlet, musí si brát hypotéky. Ad kariéra: všichni se třesou o práci za pár šupů, o nějaké budování přenádherné, dobře placené karíéře nemůže být vůbec žádná řeč. Já totiž pozoruji problémy většinového obyvatelstva, já nežiji ve vrstvách horních deset tisíc, jako patrně žijete Vy.

Pokud v rozvojových zemích nemají k dispozici žádnou antikoncepci, tak platí to co jsem napsala já, nikoliv to, co tvrdíte Vy. Ať dají ženám svobodu a vzdělání a ze dne na den svou porodnost sníží na minimum.

185786

06.03.2009 07:25

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Chléb a hry

Jarmila 83.?.?.?

To netvrdím, mluvím o hardwaru a softwaru.

185787

06.03.2009 14:07

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Nějak mi stále nechcete rozumět Strigo. To je jasné, že geny člověk úplně nepřekecá. Jenže pan Weiss nám zde již 20 let tvrdí, že nás geny přímo řídí. Ale každý inteligentní člověk, který nemá až tak vymytý mozek, si uvědomuje, že je to poněkud jinak.

Dala jsem příklad těch dvou dívek. Půjdu ještě víc do podrobností. Dejme tomu, že obě mají shodné IQ, třeba 110, a obě mají shodný temperament, třeba jsou hysterky.[smích] První vystudovala vejšku, má spořádaný život a má 5 dětí. Druhá vystudovala střední školu (byla líná, nechtělo se jí dál studovat ), má jedno dítě (protože víc se jí nechtělo vychovávat) a je s životem nespokojená, protože je rozvedená. A teď mi vysvětlete, v čem je konkrétně v životě ovlivňovaly ty slavné Weissovy geny? Když se evidentně ty ženy celý svůj život řídily svou SVOBODNOU VÚLÍ, založenou na výchově v raném dětství a morálkou, kterou si samy vybraly?

Jinými slovy, že umělý software je v životě člověka vždy důležitější, než vrozený hardware?

185814

06.03.2009 14:19

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: JIný pohled

Jarmila 83.?.?.?

To je jednoduché Strigo. „Elity“ budou mít důvod na ta nevzdělaná, atomizovaná hovada, žijící singl, a nerespektující žádné autority, mít co nejvíc drábů. A budou mít velký důvod tvrdit, že taková neovladatelná masa musí být co nejvíc pod dohledem. Nejlépe všechna ta hovada očipovat.

185816

06.03.2009 14:42

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Ale vždyť přece Alexo to víme všichni, že pohlavní pud je vrozen. Proto tuhle velkou samozřejmost zde nikdo ani nepřipomínal. Ovšem mít či nemít děti, nebo kolik si jich pořídit, a v kterém věku, nebo si nepořídit za celý život vůbec žádné, to zcela patří do oblasti naší SVOBODNÉ VÚLE. Nebo si myslíte, že mi geny přikazovaly, že musím mít dvě děti? Mám 5 sourozenců, z toho dva se rozhodli nemít žádné děti. Poručili jim to geny? Co říkáte?

185820

06.03.2009 15:21

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Víte co Alexo? Končím diskusi s Vámi. Vedete zavádějící řeči a děláte ze sebe tupou, i když jí rozhodně nejste. Pochybuji, že nemáte paměť, a že si nepamatujete, co všechno Weiss o genech prohlašuje. O tom totiž bylo těch 435 příspěvků pod mým článkem. Nemíním se zahazovat s člověkem, který tady jenom provokuje, kterému vůbec nejde o hledání pravdy.

Ještě jednou: Weiss tvrdí, že mají ženy v genech vypočítavost, že si rády vezmou i Bedřicha s menší vadou, jen když má vilu se zahradou. Takže až takto podrobně vidí Weiss vliv genů na člověka. [bliji]

185823

07.03.2009 06:58

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Než "seriozní a vědecký" přístup manipulátora Weisse, tak to skutečně radši nic. [naštvaný]

185881

07.03.2009 07:07

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Vy vůbec nic nechápete pane Vojto, s Vámi se nedá vůbec bavit. V současnosti se Romové v Česku dělí na české, původní a na slovenské, kteří se tu nastěhovali po revoluci. Ti čeští mají podstatně méně dětí, než ti slovenští. Vysokou porodnost slovenských Romů způsobuje špatná politika našich vládců, kteří je v porodnosti záměrně podporují. Čím víc dětí, tím více dávek a tím snazší život. Kdo by nevyužil takto nastavených štědrých podmínek?

Podle Vašich oblíbených ujetých tezí, jsou jen Romové evolučně úspěšní, takže jejich sobecké geny jsou chytřejší než geny Čechů.

185882

07.03.2009 07:20

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Plácáte jednu hovadinu vedle druhé. Lidstvo se ve velmi krátké době přemnožilo a není již potřeba rodit další lidi. Já jsem se v deseti učila, že na světě jsou 3 miliardy lidí. Stačilo jen pár desetiletí a lidstva jsou 6,5 miliardy. Jestli si myslíte, že ženy jsou jen nemyslící rodící stroje, tak se sakra mýlíte. Já jsem nad tím přemýšlela celé roky, jestli má vůbec smysl rodit do takového světa další lidi.

Jistě, židozednářský systém usiluje o rozbití rodiny. Ale problém není v emancipaci žen. Problém je hlavně v mužích. Že se nechali zblbnout promyšlenou propagandou (Weiss), která jim tvrdí, že jsou promiskuitní rozsévači, takže mají „od přírody“ nárok ženám kdykoliv zahnout. A právě nevěra mužů je v současnosti největším rozbíječem stabilnosti rodiny.

Nic mi tady nevykládejte o méně schopných, statistika je núprosná: většina mladých lidí nemá kde bydlet a musí si brát hypotéky, čímž se zavazují k celoživotnímu otroctví . A velká sposta mladých lidí, i těch nejvzdělanějších vysokoškoláku nemůže najít odpovídající, dobře placenou práci.

185883

07.03.2009 07:32

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Každý problém je vždy složitější než jak vypadá pane Kramáři. Všimněte si, že každý národ, který byl v minulosti zmasakrován a zdecimován, tak se pak z toho již nikdy nevzpamatoval. Původně hrdí a svobodní Indiáni- dnes žijí v reservacích a jsou svým způsobem zdegenerovaní. Původní australští obyvatelé- dnes žijí v reservacích a jsou svým způsobem zdegenerovaní. Původní indičtí obyvatelé- byli vyhnáni z Indie, žijí svým způsobem taky v uzavřené komunitě, v reservaci, a jsou taky svým způsbem zdegenerovaní. Všimněte si další věci: všechny tři jmenované národy mají tmavou pleť. To taky hrálo roli. Bíli jimi opovrhovali, nemísili se s s nimi a tím je taky do těch zaostalých rezervací zahnali.

185884

07.03.2009 12:24

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

Jarmila 83.?.?.?

Nevím jak jsou na tom s rovností nebo rovnoprávností v Iránu, když tam platí v zákonu, že za dvě zničené oči ženy muž zaplatí jen jedno své oko. [bliji]

Na vysvětlenou: chlap, který údajně byl zamilovaný do krásné dívky, ji vchrstl kyselinu do obličeje za to, že ho odmítla. Dívka má znetvořený obličej a oslepla na obě oči. Zákon rozhodl, že chlap bude oslepen jen na jedno oko, protože tam platí zákon, kde je stanoveno, nikoliv oko za oko, ale to, že muži jsou ve všem dvakrát cennější než ženy. Nechtěla bych žít v Iránu, je to nespravedlivý režim.

185896

07.03.2009 12:35

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Nezlobte se soudružko Strigo, ale stejně jako jsem odpověděla Alexe, musím odpovědět i Vám. Buďte tak moc laskavá a NEREAGUJTE na mne. Já si nepřeji s Vámi diskutovat, protože mi připadáte jako nasazená provokatérka. Děkuji Vám předem za Vaši laskavost , že si mě nebudete všímat a reagovat na mne. Snad pochopíte, že s Vámi diskutovat opravdu nechci. Máte tady mnoho jiných lidí, tak si s nimi diskutujte. Mě vynechte. Já si diskutuju ráda s inteligentními a přemýšlivými lidmi typu pana Mirdy, hestroye, mtk, jansmitha, Bartoška, djb, Nasredina, a mnoha dalšími, ale nezlobte se Strigo, s Vámi opravdu ne!!!

185897

07.03.2009 12:42

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Tak Vy jste to samé co Striga a Alexa. Od teď na Vás již nebudu reagovat. Tečka. Nebo takhle: pokud napíšete rozumný příspěvek, tak klidně budu reagovat, jinak Vás nechám bez odpovědi. Však rozumní lidé si to již přeberou. Pan Mirda má naprostou pravdu: lidi co jsou tu jen od toho, aby nasírali, prostě tvrdě ignorovat, jinak to prostě nejde.

185898

07.03.2009 14:02

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Ne Ajo, takhle to není. Ty lidi, které jsem jmenovala, mají ke mně agresivní rétoriku, v níž se snaží mě znemožnit. Přitom ty jejich příspěvky za nic nestojí, protože nejsou jasné a výstižné, naopak jsou různě zavádějící, mlživé a vedeny různě "vychcaně" takovým způsobem, aby se člověk zaplétal v čím dál větších absurdnostech a nakonec aby se i kvalitní příspěvky ztratily v moři těch bezcenných, zavádějících. Na tohle já vážně nejsem zvědavá.

185906

07.03.2009 15:06

Otázka lidských práv a svobod

RE: Rovnoprávnost je špatná

Jarmila 83.?.?.?

Neděste se lidí od Zvědavce, děste se pouze pana Lhotáka. S Vaším příspěvkem souhlasím. Ještě bych podotkla, aby lidi nebaštili mainstreamu to, že 200 zkorumpovaných lidí v parlamentu soustavně novináři nazývají státem. Oni nejsou stát. Jsou to jen zkorumpované figurky, které plní moc lidí v zákulisí.

185920

07.03.2009 15:26

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Pane Mirdo, já jsem byla až dosud velmi tolerantní a jako blbec trpělivě vysvětlovala, vysvětlovala a vysvětlovala. Vy jste mi ale otevřel oči a já náhle vidím, že s některými lidmi to skutečně nejde. A proč to s nimi nejde? Inu, nechci vypadal jako paranoik, ale patrně to bude kvůli tomu, že jsou to skuteční a nefalšovaní provokatéři. V mém "oblíbeném" MFD byl rozhovor s jedním takovým internetovým provokatérem. Na rovinu řekl, že je zaměstnaný v PR agentuře a jeho pracovní náplní je psát příspěvky do diskusí a ovlivňovat takto veřejné mínění žádaným směrem. Ti lidi mají peněz dost. Oni si mohou dovolit nasadit do internetových diskusí neomezený počet placených provokatérů, kteří se budou snažit za žold vždy a ze všech okolností nasadit člověku psí hlavu. Mám ale na takové zmrdy výbornou intuici, na mě si nepřijdou.

185924

07.03.2009 15:30

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Klidně si na mne reagujte Alexo, ale já na Vás budu reagovat jen tehdy, když to uznám za vhodné. V opačném případě se Vám jenom vysměji a napíšu Vám: bla, bla, bla ,bla...

185925

07.03.2009 15:37

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

No, já myslím, že paní Aja Vám to dostatečně osvětlila. Pak zde máme ještě jiné etnikum. To se kdysi ve starověku dohodlo, že bude držet při sobě proti zbytku světa. Toto etnikum se pro změnu považuje za nadlidi. Tito nadlidi dělají zbytku světa peklo na zemi, ale je jim to šumafuk. Jsou to přece nadlidi.

185927

07.03.2009 17:22

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Si myslím, že ti indiánští právníci by měli oprávněně žádat zpět od bělochů Manhattan. Ti ho prý od indiánských kmenů získali za korálky v ceně 24 dolarů. No nekup to. [chechtot]

185939

07.03.2009 17:23

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Přesně tak. To už mi taky právě došlo.[smích]

185940

07.03.2009 17:28

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Hm, čas ukáže kdo měl pravdu.[smích] Snad si již nyní arogantní provokatéři dají obzvláště záležet na tom, aby jejich argumenty zněly věrohodně. V opačném případě se sami ztrapní- tak jako v případě diskusí pod mým článkem. Teprve tam jsem si pořádně ujasnila, kdo je kdo.

185942

07.03.2009 17:32

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Že jste Strigo arogantní jak starej bolševik, o tom není pochyb. [chechtot]

Snad si lidé všimnou, že já nikdy arogantně neútočím jako první, ale vždy se snažím dotyčnému vše slušně vysvětlovat.

185943

07.03.2009 20:27

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Pane Kramáři, já se těchto lidí nezastávám. Já jenom hledám, kde je základní příčina toho všeho. A příčina toho všeho je, že v minulosti tito lidé byli násilně vyhnáni bílými kolonizátory ze své vlasti, ze svého původního domova a stali se z nich bezzemci v cizích krajinách, kde je každý hnal od svého obydlí a svého pole. Nějak tito lidé přežít museli nemyslíte? No a tak se naučili parazitickému způsobu života. Jinak to totiž nešlo. Udělali z toho svůj životní styl. Kočovali po celém světě a živili se jak se dá. Kradli domorodcům slepice a tančili své veselé živočišné tance kolem ohňů.

185957

07.03.2009 20:31

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Mě oči necukají- a co Vám?

185959

07.03.2009 20:33

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Jarmila 83.?.?.?

Krávo!! Promiňte pane Stworo. [smích]

185960

08.03.2009 07:36

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

Jarmila 83.?.?.?

Jenom porovnávám tu nespravedlnost, nic víc. Kdyby ten chlap oslepil jiného chlapa, tak by přišel o obě oči. Ale že oslepil jenom méněcennou ženskou, tak příjde jen o jedno oko.

185994

08.03.2009 10:48

Skutočné príčiny svetovej finančnej krízy

Ten článek mi vyrazil dech

Jarmila 83.?.?.?

A přitom jsem si vzpomněla i na Stana ze Švýcarska- co by asi řekl na tento článek? Pořád by tvrdošíjně tvrdil, že se nejedná o kontrolovaný pád?

V tom článku je taky naznačeno to, o čem se tady dohadujeme již dlouhou dobu: že totiž Rusko v tom jede taky. Že nejméně od vzniku FEDu roku 1913 má Rusko své velicí ústředí v USA.

186000

09.03.2009 06:45

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

Jarmila 83.?.?.?

No vidíte pane Josephe, v tomto příspěvku jste jasně napsal, co všechno konkrétně formuje chování člověka. Od desatera, přes zákony, až třeba po propagandu. Takže moje teze, že naučený sofware (memy, morálka, plus zákony) vysoko převažují nad vrozeným hardwarem, čili geny, je správná. Pes se dá vycvičit k žádanému chování za jeden pouhý rok, ale mladý člověk se pracně vychovává od narození až do 20 let, aby z něho vyrostl slušný člověk, který by měl přesně vědět, co je správné a co ne, co se má a co se nemá. Včera nám soudruh Weiss opět vykládal v TV, jaký je člověk uzlíček složený z hormonů, už se vyhnul termínu choroba, teď je pro změnu zamilovanost zfetování se.

186041

09.03.2009 06:54

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

Žádný muž nemá patent na rozum pane Josephe. Jednou má pravdu on, podruhé žena. Rodina není vojenská jednotka s nadřízenými a podřízenými, jak Vy si představujete. Ve správné rodině nikdo nevládne, všichni členové se rozumně dohodnou na čemkoliv. A věřte mi, funguje to velmi dobře.

186042

09.03.2009 07:00

Smrt dogmatu

RE: Z pohledu programátora může být genetická výbava jen hardware, to co jsme, je však software

Jarmila 83.?.?.?

Já věřím tomu, že konkrétně u Vás, je ten poměr přesně opačně, tedy 80/20. [chechtot]

186043

09.03.2009 07:10

Smrt dogmatu

RE: Z pohledu programátora může být genetická výbava jen hardware, to co jsme, je však software

Jarmila 83.?.?.?

Téměř každý jev pane ottokare, který se skládá ze tří věcí: většina, kladná menšina a záporná menšina, se dá vyjádřit Gaussovou křivkou. Takže můžeme s jistotou tvrdit, že u většiny lidí výchovou naučený software vysoko převládá nad vrozeným hardwarem (dejme tomu, že je to 80 procent lidí). Jistě ale existuje menšina lidí, u nichž je vrozený hardware silnější než naučený software (je to třeba 10 procent lidí). A pak zde existuje menšina lidí, kteří jsou svou vrozenou povahou jak houba, nebo jako třtina ve větru, zkrátka že jejich hardware je tak slabý a tak snadno ovlivnitelný, že jejich chování se převážně řídí naučeným softwarem (také 10 procent lidí).

186044

09.03.2009 13:47

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

Já o voze a Vy o koze. Kromě toho mě stále napadáte, jako ten ten největší kripl. [bliji]

186073

09.03.2009 13:52

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

Jarmila 83.?.?.?

Ne, pane baki, je to nespravedlivé obecně, jak by se řeklo- z vyššího principu obecně mravního. Je to jiná kultura, to uznávám, a jenom říkám, že jsem vděčná za naši kulturu, za naše právo- že bych v Iránu žít rozhodně nechtěla.

186075

09.03.2009 16:21

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

Tak naposled: Vy jste tu byl nasazen, abyste rozesíral diskusi.

186093

09.03.2009 16:32

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

[smích] Pěkně napsáno pane Kramáři. Dojde někdy některým mužům, že plácají neskutečné hovadiny, když si manželství stále a pořád představují jak Hurvínek válku? [smích]

Neviděl jste náhodou včera dokument Výměna manželek? Bylo to víc než poučné.

186100

09.03.2009 18:44

Čočka a makaróny by mohly ohrozit bezpečnost Izraele

RE: .

Jarmila 83.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

186118

10.03.2009 07:00

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

Vážený pane Jiří, domnívám se, že problém v lidstvu nastal tehdy, když byla porušena přirozená rovnováha moci mezi mužem a ženou. Muž byl v kmenovém společenství mocný tím, že byl fyzicky silnější než žena, ale žena byla mocná tím, že za sebou měla své potomstvo, které si porodila a vychovala. Problém nastal se vznikem MAJETKU. Dokud se tlupy proháněly miliony let po krajině a nic neměly, bylo lidem dobře. Ale v okamžiku, kdy kmenová společenství vlastnila majetek (stáda dobytka, úrodná pole), kdy bylo co ukrást, tak vznikly i loupeživé hordy, které zemědělce pobily a ženy si zotročily. Od toho okamžiku nastal na dlouhou dobu, na 5 tisíc let, mezi mužem a ženou, nepřirozený poměr sil. Aby bohatý lupič měl komu předat svůj majetek, aby ho předal pouze SVÝM dětem, pod trestem smrti hlídal věrnost své ženy-otrokyně. Na jeho straně byla neomezená moc, podepřená majetkem, na straně ženy trvalá bezmoc. MAJETEK se tak stal na velmi dlouhou dobu tou největší hodnotou na Zemi, protože dědičně podporoval neomezenou moc loupeživých „Elit,“ které s jeho pomocí ovládaly 90 % většinového obyvatelstva. Kdyby ale zůstala moc mezi mužem a ženou v přírodním stavu, tak by nikdy v lidstvu nebylo tolik válek o majetek, jako dosud. Synům by se totiž nevyplatilo shromažďovat majetek jen pro své staré matky. Protože pro SVÉ děti by loupit a shromažďovat majetek nemohli, jelikož SVÉ děti by měly akorát ženy. V tom byla ta velká rovnováha přírody, kterou však člověk kvůli vzniku MAJETKU porušil a zničil.

186164

10.03.2009 07:05

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

[smích] Velmi krásné.[smích]

186165

10.03.2009 07:08

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

Ano, já jsem sem vlezla dobrovolně, abych to tu stmelila. [smích]

186166

10.03.2009 07:21

Skutočné príčiny svetovej finančnej krízy

RE: Kdo je Michail Chazin?

Jarmila 83.?.?.?

Přečtěte si tady nad rámečkem tzv. Etiketu v této diskusi.Klikněte si na to. Dočtete se tam o tom, že se tu nesmí diskutérům nadávat, nesmí se zde konat žádné osobní výpady, ale máte psát jen tehdy, když máte co říct k obsahu článku.

186167

10.03.2009 07:27

Skutočné príčiny svetovej finančnej krízy

RE: Kdo je Michail Chazin?

Jarmila 83.?.?.?

Ten článek Michaila Chazina je velmi dobře napsaný, takže si pár měsíců počkáme, zda se některá jeho proroctví splní.

Zajímavý je i jeho názor na události v Pákistánu. To že odstranili od moci toho Mušarafa, nebo jak se jmenoval, je skutečně velmi zvláštní. Poctivě sloužil USA- ale oni ho přesto sundali. Nalákali do pasti Bhutovou, aby ji mohli oddělat. A již nic pak nestálo v cestě, aby instalovali do vlády velmi slabou loutku- jejího manžela. A atomová velmoc je nyní k dispozici temným světovým silám.

186168

10.03.2009 13:53

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

Jarmila 83.?.?.?

Už jsem viděla na vlastní oči život v Egyptě a můj závěr zněl jednoznačně: tak v této jejich totalitní kultuře bych tedy žít opravdu nechtěla. Připomínalo mi to tam policejní stát za bolševika- většinová společnost je tam pečlivě hlídaná a pod kontrolou, bez ohledu na pohlaví. Mě by tedy zajímalo, zda byste se zastával iránské kultury stejně, kdyby tam byly ty poměry přesně naopak. To znamená, že když by muž oslepil Iránku jen na jedno oko, tak za trest by byl oslepen na obě oči.

186194

10.03.2009 15:19

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

Jarmila 83.?.?.?

O to nejde, že spekuluji, spekulujeme tady všichni a pořád. Ano, jistě, jiný kraj, jiný mrav. Ale kdyby došlo na skutečné lámání chleba a západní lidé by si museli povinně vybrat, kde budou žít, a jaké mravy budou muset dodržovat, tak by si většina z nich dobrovolně a ráda zase vybrala západní kraj a západní mrav.

Ovšem, už zase ale jenom spekuluji.[smích]

186202

10.03.2009 15:27

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

Jako obvykle, nepochopila jste z mého příspěvku vůbec nic.[smích]

186205

10.03.2009 15:37

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

Buďte tak moc laskav a chovejte se slušně, ano?

186208

10.03.2009 15:41

Otázka lidských práv a svobod

RE: Snazte se omezit počet svých příspěvků

Jarmila 83.?.?.?

Můj názor- tenhle člověk mezi jednoznačné tlachaly patří. A ještě ke všemu se mě snaží nepřetržitě urážet. Tohle Vy nevidíte pane Stworo? Pana jansmitha a Nasredina vyhodíte, ale takováhle kreatura Vám tu nevadí? [naštvaný]

186209

10.03.2009 16:35

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

Jarmila 83.?.?.?

To jo, ale ty oči mě dostaly. Ta nespravedlnost totiž bije do očí. [oči v sloup]

186220

10.03.2009 17:34

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

Jarmila 83.?.?.?

Myslíte jako já s Vámi? Mě se nemusíte bát. [velký smích]

186227

11.03.2009 06:22

Otázka lidských práv a svobod

RE: Souhlas

Jarmila 83.?.?.?

Ano, o to tady přesně kráčí- o ty mocné. Jenže ti mocní v sobě nevidí žádné mesiášství, ale po celou, v podstatě „totalitní historickou éru“, si nakládali s většinovým obyvatelstvem, jak se jim zachtělo. To oni je zaháněli do velkých, krvavých válek a bylo to vždy hlavně kvůli zdrojům a majetku. Normální, řadoví lidé velké války neosnují, ti obvykle dovedou žít dlouhodobě vedle sebe, přestože mají odlišné náboženství, či kulturu.

Mám velké podezření, že všechny muslimské země jsou ve svých středověkých zvycích udržovány UMĚLE. Někomu se velmi hodí, že je tam obyvatelstvo drženo pevnou rukou v totalitním systému. Těmto totalitním zemím se totiž velmi dobře a pohodlně vládne.

186261

11.03.2009 06:30

Otázka lidských práv a svobod

RE: Snazte se omezit počet svých příspěvků

Jarmila 83.?.?.?

Nikdy sprostě a vulgárně neútočím na nikoho jako první- dobře si toho všimněte Strigo!!!! Pan Joseph se tady náhle objevil pod mým článkem, když jsem kritizovala Weisse. A zanechal tam neuvěřitelné množství příspěvků, které se Weisse zastávaly a mě se snažil co nejvíce shodit. Zvláštní věc! Zdá se, že ten svůj nick si vybral velmi příhodně. Jakže se jmenoval křestním Goebbels? Joseph, že.

186262

11.03.2009 06:46

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Jarmila 83.?.?.?

Pane Kramáři, napsal jste to velmi krásně a výstižně a já Vám za tento příspěvek moc děkuji. Někteří muži si skutečně představují, že by mělo v rodině platit právo silnějšího, čili právo džungle. Teď by mě ale zajímalo, jestli by se to právo džungle mělo uplatňovat všeobecně, nebo jen v rodinách. Kdyby se uplatňovalo všeobecně, a normální, lidské, civilizované a lidmi stanovené právo se zrušilo, tak by v lidské společnosti nastal neuvěřitelný chaos. Ten chaos by nastal už hned i v rodinách. Silnější sourozenci by mlátili ty slabší sourozence, na pohlaví by nezáleželo. To proto, jelikož starší sourozenci bývají silnější, a tak by mlátili ty slabší, mladší. (to byl i můj případ, měla jsem pod sebou tři mladší sourozence, z toho dva bratry) Jo, možná by se to zastáncům práva silnějšího nelíbilo, a tak by tedy prosadili a stanovili, že chlapečci mají právo vždy poroučet i starším sestřičkám, protože to jsou budoucí vládci-samci. Takovéhle „právo silnějšího“ mají například stanovené v Afghánistánu. Proto tam dochází k situacím, že čtyřletý spratek poroučí desetileté sestře.

A jak by to vypadalo v celé společnosti, kdyby zvítězilo právo džungle, neboli právo silnějšího? To už nám názorně předvedl pan Hitler a jeho tajní sponzoři.

186263

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

19

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 23 čtenářů částkou 6 531 korun, což je 19 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 0

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 1

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 2

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 2

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 8

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Měnové kurzy

USD
24,96 Kč
Euro
27,17 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,86 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
25,71 Kč
100 japonských jenů
22,90 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 325,32 Kč
1 unce stříbra
378,93 Kč
Bitcoin
183 085,41 Kč

Poslední aktualizace: 7.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?