Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 47 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Van Guld.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.09.2008 22:36

USA prověří Krym

RE: Problem bude, az se bdou rozdavat pasy ve Varech

83.?.?.?

6,3 % to je jistě přesvědčívé číslo. Když nevyrábím nic a příště vyrobím jeden kus. Tak nárust je o 100%, že. Ono státu, který ma 150 milonu obyvatel a jehož HDP je na úrovni Nizozemska+Belgie se to roste.
Pokud berete jak měřídlo úspěšnosti země růst HDP, tak se tady asi nemá cenu s váma bavit.
Všechno to jsou jen obecné řeči, které nezpochybňuji můj původní příspěvek. Ruska ekonomika je založena na vývozu vlastního nerostného bohatství. Ruská ekonomika nemá konkurencschopné zboží kromě zbraní a raketové techniky. Rusko nedělá nic, aby modernizovalo svůj průmysl a orientovalo se na high-tech produkty.

A ano Rusko nemám rád. Narozdíl od některých mám historickou paměť. Vím kdo nás ještě před 20 lety okupoval.

170882

17.09.2008 22:59

USA prověří Krym

RE: Problem bude, az se bdou rozdavat pasy ve Varech

Van Guld 83.?.?.?

Pokud se uzavře samo do sebe? A odkud si myslíte, že bude Rusko získavat peníze. Z prodeje ropy samo sobě??? Odkud bude financovat svou slavnou armádu???
Rusko nás potřebuje jako zdroj peněz. My Rusko potřebujem protože hlavní ropné cesty vedou z Ruska. Ne proto, že by ve světě bylo málo ropy. Ale prostě, že nejsou vybudované cesty jak je do Evropy dostat.
V případě krize by bylo nutno dobudovat ropovody z Azerbajdžánu přes Turecko do Evropy a vybudovat flotilu tankeru na dopravu ropy. Rusko by možná bez nás přežilo ale Evropa taky. Je to jen nepohodlné - pro obě strany.

Ohledně vaší imaginární sitace. Máte sice 100 let zásoby ale váš otec je alkoholik a nezaměstaný, doma spíte na zemi (ale nemáte dluhy) máte doma bordel, hádate se, nic nefunguje, syn se neučí a stýka se s grázlama,dcera krade...... Takhle můžem slovičkařit do nekonečna.
Ta vaše imaginárni sitace je úplně o ničem. Stejné nic neříkajíci přirovnání můžu napsat ve prospěch druhé strany.

Mimochodem. Když mě osočujete.. uleví se vám?

170884

18.09.2008 21:24

Všichni občané Ruska se stali občany Abcházie

Historický okamžik pro Rusko!!

Van Guld 83.?.?.?

To je vskutku historický okamžik pro Rusko. 250 tis Abcházie a 70 tis Jižní Osetie. Tohle je prostě pro Rusko historická událost no.1 . Tyto tří obrovské národy budou psát svou novou historii. Jako rovný s rovným.
Samo sebou, že to namá nic společného s ropovodem, kterým se chce Evropa zbavit ropné závislosti na Rusku. To nemá nic společného s posílením Ruské přítomnosti u tohoto ropovodu. A už vůbec to nezapdá do Ruské imperialní politky jenž používa ropu jako zbraň.

170998

22.09.2008 17:20

Bombový útok v Islamabádu

RE: Pár střípků info...

Van Guld 83.?.?.?

Na to, že není jediný důkaz. Jste si teda hodně jistý.

Tak tohle je fakt setkání paranoiků a tvůrcu konspiračních teorii. Vždyť nemáte jediný důkaz!! Jen vaříte z vody. Vaše detukce je naprosto o ničem. Nevíte vůbec co se tam stalo, kde byli kontrolní body, jaké jsou bezpečnostní opatření, nevíte nic.

Jake bedy? O čem to píšete? Člověče vy jste opradu tak naivní? Vždyť to nic neznamená.

Teoriie spiknutí je o tom, když se někdo něco snaží dokázat bez přímých důkazu. A je naprosto přesvědčen, že má pravdu. Obvykle se spojí sve události, které mají "údajnou" spojitost (incident na hranicích). Pak se přídaji "zajimavé" indicie (TAJEMNÉ bedny, mrtví američané-byli to vůbec američane). A s touhle snůškou se pak operuje, jako s pravdou, a tvrdí se, že musí být na 90% správna. Sice dotyčný neví zhola nic o pozadí toho výbuchu (navíc ignoruje veřejně předkládane závěry) ,ale jeho "důkazy" mu dávaji nezpochybnitelnou jistotu.

To jste si jistý na 90%, že to udělali Američané?? Aha.. už chápu. Vám asi nějakým záhadným způsobem dělá dobře když takovým způsobem trapně obviňujete Američany. Jste mezi svýma a určitě vám dělá dobře, když vám někdo přikyvuje..

171270

22.09.2008 19:24

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

Van Guld 83.?.?.?

Hmm, teď jste mě dostal do kolen vaši argumentační smrští. Můžete prosím sejít ze svých morálních výšin a snížit se k tomu, aby jste mi řekl co jsem ve svém příspěvku naspsal špatně?
Pochybuju. Řekl bych si, že tenhle příspěvek bude asi vrcholem vašich argumentačních schopností. Copak teď napíšete vtipného. Něco o mně?

171284

22.09.2008 23:45

Bombový útok v Islamabádu

RE: Pár střípků info...

Van Guld 83.?.?.?

Jo no. Totálně můj příspěvek rozcupoval.. [cool]

171302

23.09.2008 00:29

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

Van Guld 83.?.?.?

To, že článek je manipulativní, na tom trvám. Autor záměrně a jednostraně předkládá údajné "indicie" , které maji podpořit jeho tézi. Je minimálně od něho nefér, že pro tyto "indicie" nemá jediný důkaz a neudáva důvěryhodný zdroj (což by bylo vhodné zmínit).
Tá údajná konzistentnost vycházi z čeho? Píšete o minulých "False flag" operacích. Neslyšel jsem o žádnem podobném teroristickém útoku na civilní obyvatelstvo jenž by spáchala CIA. Máte na mysli realitu Beslanu, Londýna, Madridu, Bali, Moskvy, Bejrut, Tel Aviv apod. Já bych řekl, že vzhledem k předešlým teroristickým útokům (teda pokud netvrdíte, že za vším stojí CIA ) , říkejte tomu klidně extremní myšlenka, že se to spíš podobá fanatickým islamským teroristům.

Nebo trvdíte snad, že terorismus neexistuje a za vším stojí CIA? Že fanatický islámsky terorismus stvořila CIA?Podle vašeho příspěvku tak usuzuji. IRA, ETA,Černé záři, Rudé brigády, Hamas,Baader-Meinhofová ...vše CIA?? Terorismus tady je již přes 60 let. Tohle není nějaký novodobý výmysl.

Mimochodem na kladeni otázek neni nic špatného. Horší je pokud z toho vznikají "Konspirační teorie" jenž se vydavaji za pravdu. To je potom špatné..

171305

23.09.2008 00:38

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

Van Guld 83.?.?.?

Komu pomohl teroristický útok?
http://zahranicni.ihned.cz/c4-10070880-27994110-00...

Jakpak naložime s touto indicii? Budem ji ignorovat? Označime ji za lež? Ano mám to. Zpochybníme autora článku. Kdo ví jestli to není americký agent. Člověk nikdý neví.

171306

23.09.2008 12:01

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

Van Guld 83.?.?.?

Ne. Tento článek předkládam jako názor člověka, který se v této problematice pohybuje. A který má určitě víc vědomosti o této problematice než kdokoliv z nás.
Ano neznáme jeho zdroj informáci. Ale to kritzujete něco co vám u vašich spekulaci nevadí.
Ano nikdy nemůžem vědět na 100% jak to je. To se ale nikdy nikde nedostaneme. Můžeme si ale vybírat z dostupných veřejných informací. A určitě je pro mě věrohodnější názor člověka jenž se v tomto prostředí pohybuje než nějaké spiklenecké teorie.

Píšete, že se autor pohybuje na vlně doměnek. Ale jeho doměnky maji určitě větší váhu než od lidí tady (co se týče této problematiky). Určitě ,jako Pakistánec, je znalcem místiho prostředí a svě doměnky může něčim doložit.

Mimochodem. Rozhovor jsem četl celý.

171348

23.09.2008 12:17

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

Van Guld 83.?.?.?

A co je v tom článku tak šokujicího? Že onen novinář vystupuje proti USA? To přece dáva jeho názorům (pro vás dvojnásob) větši váhu.
Omlouvám se, ale má angličtina je velmi špatná. Když tak mi ukažte na odstavec, který má oné souvislosti vyjasnit.

171352

23.09.2008 20:50

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

Van Guld 83.?.?.?

Řeknu Vám podstatný rodíl mezi váma a mnou. Vy se opírate o doměnky, indicie, pocity. Ja se mohu ve svých názorech opřít o důkazy - např. konkrétně o 11. záři. Mohu vám tady přesně popsat jak WTC a proč spadl, jaký byl důvod útoku. Vše do sebe bude zapadat.

Aha. Aaa moment. Takže Moskva, Beslan.. to byli skuteční teroristé? To jste tak naivní? Jen naivní a hloupý člověk si myslí, že to neudělali Rusové. To se jim náramně hodilo. Vyvražďovali po 10 000 své vlastní občany v Čečensku. A Tak potřebovali ukázat na ty zlé teroristy. Podívejte se co nám udělali!! K tomu ještě to fiasko s plynem. Slyšel jsem, že se tak chtěli zbavit svědků. Proto pozabíjeli vlastní lidi. A nebylo vám divné jak se teroristé dostali až do divadla? To je strážni jen tak pustili? Komu ten teroristický útok víc pomohl? Rusko nebo terristům? Za kým stálo veřejné mínění?

Tak. Máte zlost? Jak někdo něco takového může psát? Tak mi to zkuste vyvrátit. A ja vám budu argumentovat stejným způsobem, jako vy bude dokazovat, že to v Pakistánu udělala CIA.

171381

24.09.2008 13:07

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

Van Guld 83.?.?.?

Tady vam detailně a krok po kroku vysvětlujou jak WTC spadly. To je asi nejkomplexnější článek v češtině. http://technet.idnes.cz/naraz-letadla-muze-mrakodrap-ustat-ale-wtc-nemelo-sanci-pim-/tec_technika.asp?c=A071013_001816_tec_technika_pka
Co vy mi na to odpovíte? Pochybuji, že mi předložíte podobný článek. Maximálně takový, který bude všechno zpochybňovat a nic dokazovat. Přece je mnohem jednoduší všechno kritizovat než dokazovat, že?
A důvod útoku. Tuším v roce 1993 se snažili teroriste zničit WTC, když nechali vybuchnout bomby v podzemních garážich WTC. Čistě náhodou auta zaparkovvali u nosných sloupu. No a v roce 2001 dokonali sve dílo. WTC jako symbol západu, Ameriky, obchodu se jim podařilo zničit.

Tak co mi teď odpovíte? Urazíte mě? Nebo řeknete, že jenom blbec něčemu takovému věří?
Prosím snižte se. A dejte mi podobný odkaz, kde zjistím, proč můj článek není pravdivý.Ať mužu porovant kdo má pravdu. Nerád bych žil ve lži.

PS: Píšu to zadarmo.

171444

24.09.2008 15:18

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

Van Guld 83.?.?.?

No samo sebou, že to nebyli Rusové. Jen mě udivuje, že v tomto případě máte jistotu, že šlo o teroristy. Kdežto v Pakistánu muselo jít stoprocentně o CIA. V Moskvě a Beslanu nemáte sebemnší pochyby, nic se vám nezdá podezřelé a všechno podle vás nasvědčuje, že to udělali teroristé. Ale za to v Pakistánu řeknete, že to byla určitě CIA.

Zdá se mi opravdu směšné jak v Rusku šlo o jistě jistou akci islamských teroristů a v Pakistánu šlo o stoprocentní akci CIA.

Copak mi teď řeknete? Že nevidím souvislosti? Incident na hranicich, prezidenské volby? Opravdu to jsou pádne argumenty.

Mimochodem islamský terorismus vznikl jako reakce na sionismus kolem roku 1930 (+-). S tím CIA neměla nic společného...

171469

24.09.2008 15:29

Bombový útok v Islamabádu

RE: Pár střípků info...

Van Guld 83.?.?.?

Máte pravdu. Jsem ze CIA. Delší dobu již sledujem všechny protiamericky zaměřené webové stránky. Včetně zvědavce.org. Moniturujem všechny uživatele a sbírame o nich informace.Dejte si pozor sledujem vás...

mtk píšu si. Protiamericky zaměřen. Dáte mi svůj mejl a adresu? [smích]

171474

24.09.2008 18:58

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

Van Guld 83.?.?.?

Ne nepíšu to zadarmo. Jsem agentem CIA a mam vás všechny sledovat. Hlavně tebe arisotkrate. Pozorně sledujeme co píšete... [oči v sloup]

Tak to mě fakt podržte. Proboha tady se fakt asi všichni zbláznili. To si myslíte, že jsem nasazený nějaký provokatér? Asi je pro vás těžko uvěřit, že jsem tuhle stránku našel čistě náhodně a začal jsem do ni přispívat. A to jen proto, že rád diskutuju o takových věcech.

No co se divím. Když tady obviňujete američany za atentáty proti sobě. Proč mě neobvinit, že jsem nastrčená osoba. Ale co. Aspoň vím jak uvažuje vyznavač "konspiračních teorii"

Řekněte mi. Jaké indice a jaké "až moc velké náhody" ukazují, že jsem za to placen.

171504

24.09.2008 19:44

Operace přinucení Ruska k misi

RE: Předčasný pesimismus

Van Guld 83.?.?.?

Jak jinak. Snad si nemyslíte, že tady najdete rozumné vysvětlení, proč by ten članek neměl být pravdivý.
No a jak koukam na reakce pod článkem. Tak se jedná a klasické uhybné manévry. Pomluvit a zdiskreditovat autora. Zpochybnit věrohodnost média, jenž přinesla rozhovor. Nazvat článek lží a propagandou. Nazvat blbcem všechny, jenž by tomu článku mohli uvěřit.

171510

24.09.2008 23:44

Operace přinucení Ruska k misi

RE: Předčasný pesimismus

Van Guld 83.?.?.?

A jak se zdiskreditovalo? Nějaký příklad...

171543

02.10.2008 20:55

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Van Guld 83.?.?.?

Když něčemu nerozumíte, ještě neznamená, že to není pravda. Přečtěte si tento článek. Svou odpověď tam najdete. Budete bohužel muset zkousnout, že to je na IDnes. Holt, každý musí přinest oběť. Ja taky čtu články na Zvědavci.
http://technet.idnes.cz/naraz-letadla-muze-mrakodr...

172171

04.10.2008 10:50

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Van Guld 83.?.?.?

A mimochodem. Může tam být spusta věcí, které zapřičinily zborcení budovy.
Třeba to, že se železo teplem roztahuje. Nosníky se nemusely roztavit. Ale mohly se teplem tak rozáhnout, že popraskaly šrouby, které je drží. Mohlo se roztáhnout železo zalité v betonu a tím beton popraskal.
Nebo pokud se rožhavené, železo okamžitě chladí (hasiči, protip. zařízení)tak se zakalí. Tím se změní struktura materiálu. Sice bude tvrdší ale míň pružnější. A ještě větší problem je pokud část nosníku je zakalená a část ne. V místě přechodu bude nosník oslaben.
Tam je tolik věcí co mohlo pomoci pádu budovy. A jen tomu, že nejsem schopen všem věcem porozumět. Přece nemůžu trvdit, že to je hned nesmysl.

172270

04.10.2008 10:59

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Van Guld 83.?.?.?

ne, nepochopil jste to..

172271

04.10.2008 11:08

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Van Guld 83.?.?.?

Zapoměl jste jednu drobnost. Že na ty nosníky pernamentně působila síla několika desítek tun .Samo sebou, že ne na každý nosník. Ale po nárazu (kdy jedna strana nosníku zmizela) už ostatní nosníky musely odolávat mnohem většímu zatížení.
Zkuste dát tu vaší kolejnici na stojato a zatížit ji několika desítkama tun závaží. Pak tu kolejnici rožhavte na několik stovek stupňu celsia. Uvidíme jestli se nic nestane.

172273

04.10.2008 11:16

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Van Guld 83.?.?.?

Jo ale jak, se dočteme v článku na Idnes. WTC nebyly jaksi normální budovy. Měli odlišnou konstrukci než jiné výškové budovy. Mimochodem vaše srovnání je úplně o ničem. Nemůžete srovnávat naprosto rozdílné budovy a rozdílné podmínky.
A do žádne jiné budovy nenarazil Boing (desítek tun vážicí) rychlosti přes 500km/h . K tomu ještě napěchovaný vysoce hořlivým leteckým benzínem.

172274

04.10.2008 13:48

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Van Guld 83.?.?.?

Hmm. Tak jestli srovnávate váš kotel kde hoří dřevo a úhlí . A nosník jenž nese zatížení několíka desítek tun . Opravdu skvělé přirovnání(A to ještě nemluvím o rozdílu teplot). Zkuste se příště uklidnit a zamyslet se nad tím co píšete za nesmysly.

Mimochodem nevíte nic. To co jsem psal je možná příčina. Ne dogma. Na spojení nosníku se požívají nýty. Jenž se rožhaví a pak se nosníky zanýtuji. To už samo o sobě mění strukturu nýtu (žíhani - najděte si to). Navíc se mohlo vše sčítat. Jak to co jsem psal, tak i oslabení materiálu pomocí tepla
To, že to nechápete. Ještě neznamená, že to není pravda. Mimochodem jaké je vaše vzdělaní?? Ja mám strojírenske. Jen pro upřesnění s kým se tu bavím.

Zakalení. Stačí , aby se nějakým způsobem na rožhavený nosník dostala voda - hasiči, protipožární systém, praskla nádrž z vodou a bůhvi co ještě. Opět ne dogma. Ale možná příčina...

Píšete " pokud vím". Právě, že nic nevíte. Nejste schopen do důsledku pochopit všechny příčiny jenž mohly vést k zřícení budovy. To vaše úplně zcestné přirovnáni s kotlem to dokazuje. Místo toho je pro vás logičtější to, že byla tajně zaminovaná celá budova. [oči v sloup]

172281

04.10.2008 14:06

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Van Guld 83.?.?.?

Hlavně se mi tu nerozbrečte.

To má být vrchol vaší argumentace? Srovnávat 800kg auto jenž narazí do borovice. Nebo 80tunové letadlo s rychlostí přes 500km/h (možná víc) jenž narazí do výškové budovy? Přemýšlite o tom co píšte?
Jak můžete vidět na záběrech z 11. záři. To letadlo tam vjelo jak nůž máslem!! 40m dlouhé letadlo vážici 80t !! Z toho nějakých 30t připadlo na vysoce hořlavý letecký benzín!!
To můžete mít pravdu s tím hořením. Ale hádejte jak byli v té budově uspořádany nosniky. Více zde..
http://technet.idnes.cz/naraz-letadla-muze-mrakodr...

172284

04.10.2008 19:38

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Van Guld 83.?.?.?

No zkuste to. Začněte např. tím , že mi řeknete v čem nemám pravdu. Pane, tak se vede diskuze. Ja něco řeknu a vy to vyvrátite. A ja zkusim udělat totéž.
Řekl jsem, že srovnávat náraz auta a letasla je nesmysl. Tak mi to vyvraťe. Třeba řekněta jaké maji společné rysy náraz auta do stromu a boeingu do výškové budovy.

Co mi teď řeknete? Že se nemá cenu se mnou bavit? Že nechápu fyzku? [oči v sloup]

172310

05.10.2008 23:49

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Van Guld 83.?.?.?

Nosníky jsou uchyceny pomocí nýtu. Náraz letadla nosníky nepřestřihl, ale jednoduše vyrval.
Pevná hmota toho letadla vážila přes 40t(a není to jen plech). 40t materiálu pohybujíci se přes 500km/h. Víte co to je za energii? To nezastaví nějaké nosníky připevněné pomocí nýtu. Nebo podlaha z betonových desek.

Dále píšete, kde se to letadlo podělo. To už trochu přehánite. Nakonec mi budete tvrdit, že tam žádne letadla nenarazila.

Teď vlastně obhajujete co? Že to letadlo nemělo energii, aby vyrvalo ony nosíky?? Že tam, žádne letadlo nenarazilo? Přemýšlejte, co píšete. Protože přes tu vaši snahu mi ve všem automatiky odporovat, píšete totálni nesmysly.

172402

14.10.2008 00:37

Dopis z Ne násilí

RE: Děkujeme odejděte

Van Guld 83.?.?.?

No názor, že lidé by měli rozhodovat o věcech, kterým nemůžou rozumět... je scesný. Kvůli takovým případům máme volené zástupce. Protože normální člověk,což je pochopitelné, nemůže mít nikdy tolik informací (parametry radaru, zpravodajské informace) jako vláda, voj. specialisté apod.

To, že je proti 70%, ještě neznamená, že maji pravdu. Ale pravdou je, že vládní kampaň "přesvědčovací kampaň" je úplně o ničem. Info, najdu max tak na netu. Bohužel nějaká babička z Dolní Lhotky (nebo Nováci z 8.patra) asi moc informací hledat nebudou. Pak stačí jen položit otázku, kde se vyskytnou slova jako: anti-rakety,radar, američané. Pak je jasné, že hodně lidí okamžitě řekne, že nic takového tady nechce.
(kolik procent lidí by řeklo, že chtějí snížit daně ; nebo mít chleba zadarmo ?)

172968

14.10.2008 21:48

Dopis z Ne násilí

RE: Děkujeme odejděte

Van Guld 83.?.?.?

Poláci, Maďaři, Bulhaři museli jít. Nic jiného jim nezbývalo. Nebyli nic jiného než loutky v rukách Ruska.

No ,nevím čim si šiju z ostudy kabát. Že se snažím bez urážek diskutovat?? [překvapení] Nebo ten kdo se snaží vysvětlovat svůj pohled je u vás "z..d" , a ten kdo uráži hrdina? Přečtěte si znovu můj příspěvek a napište co je na mém příspěvku nelogického. No a pak si přečtěte "protiargumetny" toho Slováka.

173036

14.10.2008 22:01

Dopis z Ne násilí

RE: Děkujeme odejděte

Van Guld 83.?.?.?

Už jsem to jednou řekl. Jsem agent CIA, který ma za úkol sledovat všechny diskutujíci na tomhle webu.
Až jednou půjdete ulici, tak se otočte. Někdo od nás, tam bude. Až budete telefonovat, dejte si pozor co říkate. Někdo bude poslouchat. A myslíte si snad, že je tak těžké nabourat tenhle web a zjistit vaší IP adresu?
Přejí pěknou paranoidní noc. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

173037

16.10.2008 00:58

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

RE: Svoboda není anarchie

Van Guld 83.?.?.?

Líbi se mi tahle definice:
Svoboda znamená schopnost i možnost volit, rozhodovat a jednat „podle svého“, to jest také odpovědně.
To platí i pro "Svobodu slova"
Důležité je slovo "odpovědně". A právě v článcích p.Töbena odpovědnost chybí. Nejen, že lže a překrucuje realitu (což smozřejmě není trestné), ale jeho články můžou použít radikálni skupiny a také můžou podněcovat násili proti skupině obyvatel (nemluvě o tom jak to působí na ty, jenž holokaust přežili). To se pak nesmí divit, že jeho texty (podle mě právem) považují za rasistické a antisemitiztické. Tudiž pro společnost škodlivé a nebezpečné.

Německé soudy jednoduše uznaly, že jeho texty překročily hranici "svobody slova" . A ja s nima souhlasím.

Nesmíme si plést "dělat co chci"(anarachie) a "odpovědně dělat co chci" (demokracie) .

173125

18.10.2008 10:26

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

RE: Svoboda není anarchie

Van Guld 83.?.?.?

Dobře napsáno. Věřte nebo ne, ale vím jak to myslíte. Jen s tim prostě nesouhlasim. Znovu si přečtěte mé přispěvky.

"objektivní hledáni pravdy" .. to je sice krásne, ale pochybuji, že popíračum holokaustu jde o hledání pravdy...
http://www.holocaust.cz/cz2/resources/texts/zeman_irving

173287

18.10.2008 10:51

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

RE: Svoboda není anarchie

Van Guld 83.?.?.?

Tak to vás asi zklamu. Pokud někdo bude přede mnou zpochybňovat jeden z nejzrůdnějších činu v historii . Tak asi čekáte, že nad sklenkou čaje a s úsměvem s nim budu diskutovat. Mluvit s někým kdo zpochybňuje zrůdnost holokaustu... to je trochu moc pro můj žaludek. (A asi taky všech, co by byli ve vašem imaginárnim studiu)

Největši legrace je, že nikdo nikdy tak věřejně nezpochybnil jiné masové vraždění. To, že cílem holokaustu byli židé.. to samo sebou, pro popírače holokaustu, nic neznamená

173289

21.10.2008 19:03

Kdo prosazuje americký radar v ČR?

RE: Jeden hloupý dotaz

Van Guld 83.?.?.?

Jako ve škole. Vemte si globus a provázek. Pak začněte spojovat jakákoliv místa na ruském územi s jakýmakoliv místami na územi USA. Pak nam napište jak daleko jsou trajektorie těchto provázku od anti-raketové základny v Polsku. Ty provázky totiž znazorňuji trajektorie letu ruských balistických raket.
Aby je Anti-rakety mohly zasáhnout
1. radar je musí vidět - vemte v potaz zakřívení země
2. Anti-rakety je musí dohonit - pokud neletí přes Evropu
3. Anti-rakety se s nima nesetkaji v ose letu, ale budou je zasahovat z boku...

173594

27.10.2008 23:37

Kdo prosazuje americký radar v ČR?

RE: Jeden hloupý dotaz

Van Guld 83.?.?.?

Hestroyi doufám, že máte nastaveno upozornění na mejl.

Pokusím se vám to vysvětlit po lopatě. Při případném Rusko- Americkém střetu by Ruské rakety směřovaly po nejkratší možné trase. Pokud si vezmete globus tak uvidíte, že ony trasy vedou přes Severní ledový oceán. Tedy naprosto mimo dosah radaru.
Radar s antiraketami je koncipován tak, že letí PROTI útočné balistické raketě. Protkaji si ve vzájemné ose letu.
Pokud by měli polské anti-rakety zničit Ruské rakety. Tak by je musely honit přes 1/4 zeměkoule. Teda pokud Rusové nebudou útočit na Evropu. Pak by se radar dal proti Rusum použít.

A tohle si necucám z prstu. Je to v časopise ATM. Který je sám o sobě zaměřen proti radaru.

Ohledně trosek. Jaderný výbuch nebo trosky. Hmmm.. jsem pro trosky.

174074

Zeptám se stejně jako na konci tohohle článku:

"Zajímavé, že Zvědavec přehlíží vraždění izraelských dětí arabskými teroristy a odsuzuje Izrael za to, že chráni svou zem."

Snážite se dívat na věc z druhé strany. Ale jste stejně zaujatí jako ostatní. Nejste vůbec lepší...

Mimochodem. Moc dobře vím, že se v tomhle konfliktu děla zvěrstva na obou stranách...

175865

22.11.2008 16:54

Američané: Je to chyba Tálibánu, že masakrujeme děti

RE: Co kdo seje, to i sklidí

Van Guld 83.?.?.?

Se srbskem máte pravdu. Taky nesouhlasím s odtrhnutím Kosova. Bohužel Kosované měli mocný lobing v americkém senátu skrz esenátora albanského původu.

Ohledně radaru. Samo sebo, že sledování ruského území pomoci radaru je nesmysl. Je to neustále omývaný fakt. Díky zakřívení země bude radarový paprskem 400km nad nejbližší raketovou střelnici. Takže sledování ruského raketového programu je nesmysl.
Stejný nesmysl je sledování ruského vzdušného prostoru. Jo země je kulatá . S tím ani na Zvědavci nic neudělají...

A ano. Bude chranit i ČR. Jelikož, jak jsem psal dříve, nic nebrání startovat anti-raketě hned jak dostane signal z předsunutých radaru/družic. O zavěrečné navedení se postará radar v ČR.

Aghanistán, Irák . Nikdy jsem neslyšel, že ČR bojuje proti Afghanistánu nebo Iráku.

BTW: Z jaké jste jednotky a na jaké pozici sloužite?

176531

05.12.2008 15:23

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

RE: Cenzura?

Van Guld 83.?.?.?

Asi je zase plná databáze. Jo hold to musím s tím počítat, že se sem tam nějaké příspěvky ztratí. Ještě , že na zvědavci není cenzua. [oči v sloup]

177565

06.12.2008 16:24

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

RE: Cenzura?

Van Guld 83.?.?.?

OT diskuze? Tak to bych chtěl vědět co pana Stworu tak rozlobilo. Největší "legrace" je, že na se tady na Zvědavci zpochybňuje (ano zpochybňuje) hrůznost holokaustu, a to pod právem na svobodné vyjadření názoru. Ale na druhé straně se tady mažou příspěvky po desítkách. A to včetně naprosto serioznich , bez jediné urážky .

177658

06.12.2008 20:24

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

RE: Cenzura?

Van Guld 83.?.?.?

To se dalo čekat, že začnete hned vytrhovat věci z kontextu. Šlo mi tady o cenzuru na Zvědavci a ne o Holokaust.
Když je vám pravda tak posvátna tak proč omlouváte mazání "nevhodných" příspěvku??
Jo na promile. Většina příspěvku je tady totiž od věrných. A to málo co tady napíšou lidé s jiným názorem, se ještě promazáva. Pokud chcete tak vám pošlu příspěvky, které mi byli smazány. A můžete posoudit zda zasloužily vymazat nebo ne.
Pak si klikněte si např. na Hestroye, Aristokrata, Googla a podívejte se na "kvalitu" jejich příspěvku.

177672

30.12.2008 11:49

Izraelská vánoční nadílka

RE: hodnota nula

Van Guld 83.?.?.?

Vy věříte mainstremovým novynám jako MFD. Whow... Jak to? Vy přece nejste z těch lidí, kteří si vytahují inforamce, které jim vyhovují a zbytek označí za lež a propagandu.

179243

30.12.2008 19:58

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Zahnily zavan demokracie

Van Guld 83.?.?.?

Mě by zajímalo jak poznáte sionistické noviny a objektivní noviny. Například fotky zraněných a mrtvých dětí na všech hlavních českých serverech.... to mi nepřipomíná sionistickou propagandu.

179282

30.12.2008 22:50

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Zahnily zavan demokracie

Van Guld 83.?.?.?

Objektivní noviny mají objektivně informovat. Tedy bez toho aniž by se přikláněly k nějaké straně.
Tohle považujete za provokativní názor? Pak mi definujte pojem provokace. Děkuji.

179325

31.12.2008 00:05

Izraelská vánoční nadílka

RE: Těm, kteří se pokoušejí zpochybnit a rozvrátit zdejší diskuzi

Van Guld 83.?.?.?

Souhlas. Dokud si palestinci neuvědomí, že nemohou zničit Izrael, tak nikdy nebude mír. Ale jak jste říkal. Někomu ten věčný boj vyhovuje.

Faktem je, že stát Izrael tady je. S tím nikdo nic neudělá. Můžem sice obviňovat obyvatelé Izraele, že jsou to z většinové části Chazaři. Ale to je tak všechno. Co tím můžem změnit? Izrael je nezpochybnitelná lokální supervelmoc s jadernými zbraněmi. A dokud budou Palestinci, fanaticky a nesmyslně se snažit o jeho zničení, tak dlouho tu bude válka. Protože tady se už dávno nejedná o to, kdo má větší právo na tuto zem. Jak Židé tak i Arabové chtěli Palestínu. A Arabové prohráli. Čim dřív to pochopí. Tím líp pro ně.

179331

31.12.2008 11:24

Izraelská vánoční nadílka

RE: hodnota nula

Van Guld 83.?.?.?

Znovu opakuji otázku. Proč teda čerpáte informace od vašeho nepřítele. Proč věříte některým jejim informacím (např. o dením příjmu palestince/den) a proč některé označujete za propagandu?

Vypadá to tak, že informace, které zapadají do vašeho vidění světa, přijímate bez zkrupulí. Ale ty, které vám nejsou po chuti , označite za propagandu.

Není snad znakem objektivity, že "suše" informuje o náletech a ukazuje hrůzu co se děje v pásmu Gazy? Tak takhle označujete svého nepřítele? Hmmm.. Mě by zajímalo kolikrát byla na zvědavci ukázana fotogafie s mrtvými nebo zraněnými izraelci.

Asi to vypadá, že mezi náma je zásadní rozdíl v chápani objektivity. Pro mě to je médium, které jen informuje a ukazuje realitu. Když se někdo přikláni k jedné straně (jako zvědavec) , znamená, že jeho pravda musí být absolutní a jediná správna. Jinak nemůže být objektivní. A to taky zvědavec není.

Mnoho úspěchu v boji s nepřítelem. Se mnou...

179345

31.12.2008 11:43

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Zahnily zavan demokracie

Van Guld 83.?.?.?

Víte o tom, že pro Hamás a potažmo pro všechny palestince neexistuje slovo jako "židovský civilista" ? Všichni jsou pro ně vojáci.

Ja taky neschvaluju mohutnost toho útoku. Ale je naprostá lež , že 365 lidí bylo neviných. Většina z nich byli vojáci a pohlaváři Hamasu, kteří usilovali o zničení Izraele. Nad nima neuroním ani slzu. Chtějí válčit. Tak musejí být připraveni i umírat. S tím snad souhlasite.

Ale ještě k té objektivitě. Z vás asi novinář nebude. Jinak by jste poznal rozdíl mezi propagandou (poslední okamžiky před smrtí) a objektivním konstatovaním .
A pání.. Nějaká američanka se snažila pomoct Palestincům. A ješte obvinila Izrael. Páni... Vy jste naznačil, že všichni političtí představileté ameriky nejsou zaprodanci Izraele. Whow.. Gratuluju. To je první krok. [smích]

179346

03.01.2009 17:45

Kdy nám imponují naši vůdci

RE: Svoboda slova

Van Guld 83.?.?.?

Tak mi ukažte ty sionistické media. Např. Izraelský Haaretz co otiskl výše uvedený článek. Nebo CNN, BBC, naše servery co ukazují mrtvé a zraněné palestince.

Prosím odpovězte mi přímo na tuto otázku. A ja vám přímo odpovím na vaší. Napište mi, které hlavní světové zpravodajské servery označujete za sionistické. Děkuji.

PS: Ale ja vím co odpovíte. Že jsem sionistický provokáter a všechny noviny jsou sionisticko-kapitlistický škvár. Hmm .. Jsem rád, že stojíte na druhé straně barikády...

179546

11.01.2009 11:52

BBC (a další média) cenzurují diskuze o Gaze

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Van Guld 83.?.?.?

Palestinci nejsou národ. Nemají hisorii. A nevím proč by měli větši právo na to územi než Izraelci. Palestinci je uměle vytvořený národ kvůli boji s Izraelem. Možná je tady nějaké větší morální právo lidí, kteří se na tom územi narodili. Ale neni to morálni právo národa.


Jak to řekl Zahíra Músejna, člen výkonného výboru OOP:


„ Žádný palestinský národ neexistuje. Vytvoření palestinského státu je pouze prostředkem pokračování našeho boje proti státu Izrael za naši arabskou jednotu. Ve skutečnosti dnes není žádný rozdíl mezi Jordánci, Palestinci, Syřany a Libanonci. O palestinském lidu mluvíme dnes pouze z politických a taktických důvodů, protože národní zájmy Arabů vyžadují, abychom jako účinný prostředek boje proti sionismu vyzvedli existenci zvláštního 'palestinského národa'.
Jordánsko jako suverénní stát s definovanými hranicemi nemůže uplatňovat nároky na Haifu a Jaffu. Jako Palestinec si však mohu nepochybně nárokovat Haifu, Jaffu, Beer-ševu i Jeruzalém. Jakmile jednou prosadíme naše právo na celou Palestinu, nebudeme váhat ani minutu a spojíme ji s Jordánskem.

180561

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,66 Kč
Euro
27,03 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,90 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,94 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,09 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 137,98 Kč
1 unce stříbra
421,21 Kč
Bitcoin
218 040,10 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?