Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeny 4 příspěvky, 2 různá jména: kozoroh, Robert Nohejl.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.01.2009 10:54

Předseda židovské obce v Římě omylem vyzradil sionistický trik

RE: Teroristom ani cent

kozoroh 59.?.?.?

Vy se ohaníte slovem bolševická,ale ,co o tom víte? První komunistické noviny byly otištěny v Chicagu a podivejm ese ,byly v řeči jidiš.Trocký =Bronštein, bydlištem ve Východním New Yorku s tři sta revolucionáři,kteří když dorazili na místo určení se změnili na bolševíky,takže ta "ruskaů nebyla ruská ,ale židovská revoluce,tudiž invase židů z Ameriky změnit zákonný systém Ruska,co by se stalo,kdyby někdo dnes tímto způsobem změnit system v Israelu?
Takže ,tak zvaní bolševíci,byli ,tak zvaní židé,kteří později podle Vás podporovali palestínské hnutí,tedy,většinou ti tak zvaní rusové ve vladě ,Brežněv,žid,jinak zvaný Pingelštein,Juri Andropov,čistý Rus podle Vás ,ale ,žid Lieberman,Jalcin,ženat s dcerou Stalina=Džugašviliho=čili židovský chlapec,Suslov,hlavní ideolog bolševismu ,žid Suss,ti všichni podporovali Palestínce,protože v ramci Talmud,poštvou jednoho proti druhým,tak ,jak "socialistický tábor ,proti kapitalistickému,ale , všude u vesla židé,ti ,co se mordovali byli hloupí goyimové,co tu hru neprokoukli.Nakonec,nezapomenme na fotografii"palestínského terroristy,co měl na krku židovskou hvězdu,kterou si zapoměl sundat a také nahončí do Hamáz a když je zatkli, tak měli občanství státu Israel,co nám tady chcete namluvit,Vy, representant paté kolony,my jsme si už užili komunisty =bolševika Slánského=Salzmana,my víme ,kdo jste a co je Váš cíl,kalit vodu můžete jen pro blbce,ale , člověk informovaný se Vám může jen smát i když jste svým způsobem velmi nebezpeční každé křestanské vládě a národu.
Vraždy v Palestíně ,Vám nikdy přemýšlivý člověk neodpustí, neodpustí Vám je ani Naturay Karta=Strážci Města, ty rovněž vědí jak jste to hráli s Hitlerem, nakonec i Američané poznávají při strátě svých ůspor ,co jste zač.

179971

07.01.2009 11:37

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

VYZKOUŠENÍ SI NEJMODERNĚJŠÍ VOJENSKÉ TECHNIKY.

KOZOROH 59.?.?.?

http://www.vtjp.org/report/neweaponimages.htm
http://www.vtjp.org/images/320gaza_new_weapon_legs.jpg
http://www.vtjp.org/images/320gaza_dead_boy.jpg

http://www.vtjp.org/images/israel_graphic_wideweb.jpg

Effects of Israel's New Weapon
Photographs from the Gaza Strip since July 2006
http://www.vtjp.org/images/israel_test_weapons.jpg

Doctors said that, unlike traditional combat injuries, there was no large shrapnel found in the bodies and there appeared to be a "dusting" on damaged internal organs. (Palestine Chronicle/Mail & Guardian, South Africa)

http://www.vtjp.org/images/46cc8feb78284c79a92fa9.jpg
VRAŽDĚNÍ GOZIMŮ V PLNÉM PROUDU,ZA PODPORY PENĚZ GOYIMŮ Z AMERIKY, TOMU ŘÍKÁM ŽIDOVSKÁ CHYTROST V RÁMCI KERUPCE KŘESTANSKÝCH GOYIMŮ V AMERICKÉ VLÁDĚ.KOSTEL MLČÍ,MEZINÁRODNÍ SOUD PRO VÁLEČNÉ ZLOČINY MA DOVOLENOU A AMNESTY INTERNCIONAL MÁ LYŽAŘSKÝ VÝLET A ŽENEVSKÉ KONVENCE ,NIKDO NEČTE A JINÉ VELICE DOBŘE PLACENÁ MÍSTA PRO LEPŠÍ ŽIVOT NA TÉTO PLANETĚ, JEN SLEDUJÍ ZDA V RÁMCI PÁDU DOLARU NEDOTANOU NA VÝPLATNÍ PÁSKU MÍN NEŽ VČERA.BYROKRACIE NA NIC A PRO NIC.
BRITOVÉ SE NECÍTI VINNI ZA PŘÍSLIB ŽIDŮM O ISRAEL, UN ROVNĚŽ ,ŽE UZNAL UMĚLE VYTVOŘENÝ STÁT NA ZÁKLADĚ PODVODU, PROSTĚ,NIKDO ZA NIC NEMŮŽE,POLITICI NEMAJÍ ZA NIC ZOTPOVĚDNOST,JEN PALESTÍNCI ANO.

179978

26.07.2009 05:25

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

Kontrola populace je stará věc,ale, lidé tomu nevěnují pozornost.

kozoroh 59.?.?.?

Paní Anity Peteková příchází s něčím,co,už je tady celé desetiletí, jenže prodělává změny podle potřeb světové elity,jednou je to díra v ozonu,nad polem, potom škodlivé plyny dělající tu díru,potom,katastrofa při počátku nového tisíciletí,všechny kompjůtry se zastaví,ted zase,"oteplování planety", prostě, aby to splnilo účel,na zastavení dalšího rozvoje v zemích třetího světa,populační kontrolu a placení nové celosvětové daně od každého občana,zvýšení cenpotravin a pohonných hmot, až po kontrolu porodnosti a ustavení nových yákonů ,kde , žena bude mít zásadní právo,zda chce a nebo nechce mít děti,takže,né už rovnoprávnost,ale feministická nadřazenost bude zde hlavní hnací silou,před tím komunistů,ted radobyvládců.Pan profesor Pinkas z americké university se netají "zlikvidovat" zredukovat světovou populaci jen na půl bilionů lidí, "je pozoruhodné,jak mu audience mladých studentů tleská a dělá ovace, přitom si všichni myslí ,já tu zůstanu,ty ostatní půjdou.Princ Philip se rovněž vyjádřil,jakým humalním způspbem se zbavit neužitečných jedlíků, zastáncem omezenosti populace byl slavný potapěč Jack. Myslím ,že Adolf Hitler trochu předběhl dobu.
=======
Physiologist Melvin Ketchel, of the Tufts University School of Medicine, suggested that a sterilant could be developed that had a very specific action—for example, preventing implantation of the fertilized ovum. He proposed that it be used to reduce fertility levels by adjustable amounts, anywhere from five to 75 percent, rather than to sterilize the whole population completely. In this way, fertility could be adjusted from time to time to meet a society's changing needs, and there would be no need to provide an antidote. Contraceptives would still be needed for couples who were highly motivated to have small families. Subfertile and functionally sterile couples who strongly desired children would be medically assisted, as they are now, or encouraged to adopt. Again, there is no sign of such an agent on the horizon. And the risk of serious, unforeseen side effects would, in our opinion, militate against the use of any such agent, even though this plan has the advantage of avoiding the need for socioeconomic pressures that might tend to discriminate against particular groups or penalize children.
http://zombietime.com/john_holdren/
Je mnoho tichých způsobů,jak se zbavit lidstva, ale,už můžem najít naznaky,že né všichni na celém světě budou očkováni v rámci veřejného zdraví,už máme část lidstva,kteří říkají,že z náboženských důvodů nemůžou být očkováni, že jejich náboženské přesvědčení jim v tom brání,to,už jsem četl nějakých dvacetpět roků zpět, ti, již už tenkráte věděli,co přijde,co bude na programu a tak se rychle "pojistili".Praktickyčlánky o řešení problému,tedy odlidnění planety budou nám předkládany denně,abychom si zvykli a připravili se ,jak s náma bude zacházeno.
http://www.g...

Automaticky kráceno

196378

25.09.2011 02:44

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

RE: Bible doposavad je uzivana k prisaze u soudu a i politici ji pouzivaji,ze ano?

Robert Nohejl 59.?.?.?

Jak, by se zachovali vladni byrokraticke organy v Cechach v pripade, tak jak ukazuje americky tisk na internetu knihy ,ktere jiste nejsou v souladu s elitou sveta, nakonec posudte samy,zda papestejsi papeze by to v Cechach bylo k prodeji pro verejnost.
Vložený obrázek
Made in Israel: 9-11 and the Jewish Plot Against America: $15
Myslite, ze by takova kniha byla ve vykladni skrini knihkupectvi a nebo si ji muzete pujcit z knihovny a nebo,kdyz ji budete cist v parku na lavicce,ze nekdo nebude volat na policii,co,ze to ctete.
Vložený obrázek
Kazdy z nas ma jine predstavy o demokracii a svobode slova, smutne je,ze stale mame jen ty predstavy,ale ne zkutecnou demokracii,pripad pana Stwory to dokazuje.Vladni organy a byrokracie mysli,jen tu jejich demokracii,ktera se neschoduje s lidmi na ulici, s jejich predstavou demokracie,ackoliv toto slovo znamena "hlas lidu"
Zapadni demokracie je urcite jina ,nez ceska napodobenina demokracie.
9-11 Cop Breaks Silence
Vložený obrázek
Drzitelem demokracie jsou vsichni obcane statu,ne statni aparat, jez se snazi lidem vnutit tu jejich predstavu demokracie,ktera by pracovala pro ne ane pro obcany statu.
Nakonec,zaloba,jako annonimni telefon,ktery ma byt dostacujicim predmetem k vysetrovani je spise v provadeni dukazem totalitniho rezimu.
Nakonec ani volajici annonim nevi,jakozto i urady,co se opravdu deje, soudi jen podle svych znalosti,posudte,cte toto nejaky byrokrat:Israeli Prof -Israel 'Can Take The World Down With
Us.Zde profesor Creveld otevrene rika ,jak muze Israel znicit Evropu, neni to nahodou pripad reseni terrorismu,pri nejmensim?
Nakonec neco pro ty obzvalst "jemnocitne".
Vložený obrázek
Adolf Hitler - Founder of Israel: Israel in War With Jews
Modjeskis Society | 1996-06 | ISBN: 0965752305 | 156 pages | PDF | 2 MB

253898

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 100 čtenářů částkou 16 049 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,23 Kč
Euro
25,25 Kč
Libra
30,20 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
23,79 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,58 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,53 Kč
1 unce stříbra
423,16 Kč
Bitcoin
216 800,56 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?