Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 17 příspěveků, 8 různých jmén: <nic>, radek 26old, Radek 27 old, radek 28old, Radek 29old, Radek 30yearold, Radek27old, Radek28old.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.07.2008 09:24

Panenko Mária, oni to fakt podepsali

HLAVU VZHŮRU

Radek 27 old 195.?.?.?

V českých dějinách nikdy žádná okupační armáda nebyla zastavena před hranicemi. Toto je další varianta z agrese novodobé války dvou mocností USA-CCCP, z které můžeme těžit, či se v ní ogrilovat. A stejně jako pro naše předky byl rozum vždy vítězstvím nad zradou kolaborantů. Přijde čas, kdy ty svině vyhážeme z oken, přijde i čas, kdy zahrát rošádu a jako vždy se postavit na stranu silnější strany.

Nikdy se nevzdávejte naděje …. Tato „válka“ se dá vyhrát, ale nesmíme ztrácet hlavu, vzdávat se národního citu či vlastního přesvědčení, to nikdy. Pro pár sviní to nestojí, na ně jatka čekají tak i tak

Radek

164924

22.10.2008 16:37

Jak to celé funguje

RE: a ako to funguje ekonomicky?

Radek 27 old 195.?.?.?

1. V Indii je 5 řemeslníků na výrobu hudebního nástroje.
2. Banka nabídne půjčku v hodnotě celé firmy jednomu z nich. Nelze odmítnout, možnost koupě nového vybavení a pozlátek pro manželku je neodolatelná.
3. Na trhu jde cena výrobku dolů.. jelikož půjčka vyhladí ztráty.
4. Ostatní řemeslníci se musí také zadlužit .. nebo nepřežijí.
5. Za pár let jsou v Indii jen 3 řemeslníci na výrobu hudebního nástroje a ani jeden nemá na vrácení půjčky .. jelikož si neustále konkurovali.
6. Banka bere celý bank, banku přebere jiná banka a Šedivák se směje.

Letenka do Londýna za 120 korun ... no nekupto?

Radek

173669

26.11.2008 15:31

Ústavní soud odročil jednání o Lisabonské smlouvě na zítřek

I TAK KLAUSOVI NEVĚŘÍM

Radek27old 195.?.?.?

V. Klaus: "S ústavním pořádkem České republiky Lisabonská smlouva v souladu není" .... "(1) Ústava může být doplňována či měněna pouze ústavními zákony"
a doplňuji vlastní: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD
Článek 23
Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

Pokud zákonodárci prosadí tento hnus, vyčleňují se tak ze samotné ochrany ústavou.

Dle mého názoru: V.Klaus moc dobře ví do kteréhoto rubáše patří, dokázal nám to na podpoře Židovské obce při zákazu "pochodu". Tam V. Klaus také porušil ústavu ... není národa nad národ. Ale lépe být králem na hnoji, než lokajem v paláci. Samostatnost ČR již lehce zpět nezískáme.

Radek

176841

30.12.2008 16:09

Operaci „Lité olovo“ předcházely měsíce plánování

RE: Israel bude bojovat ,dokud nevyžene všechny Araby z jejich území

radek 26old 195.?.?.?

Zdravím,
Zajímala by mě ta část Egypt-... vyhnání. Asi by se sionistům neměla přikládat kde jaká špatnost .. za skvrny na Slunci snad nemůžou, ale spojení ve své době Největších civilizací Egypt Babylon a přeživšího národa proroků Sionu mě žene do spojení dnešního USA a Izraele. Že by znovu malý národ dostal na kolena obra.
Gazu bych neviděl jako velký problém, i když nepředstavitelné utrpení pro místní lidi. Ale snadno by se to mohlo přenést jinam .. Irán je stále trnem v oku a tam by asi šlo o víc.

Radek

179264

06.04.2009 15:24

Kam zmizel náš pan prezident?

NÁVŠTĚVA TERORISTY

radek 28old 195.?.?.?

Celé je to kouzelnický blaf .. Koukej sem, protože něco důležitého se děje tady ... Obama je veselá hračka pro slepé, hluché, nevěříci, vábnička a kdo se nechal přivábit ??? Ti nej z nej. Však alespoň je patrné ke které to zednářské klice má blíže. Havel, ač na prahu uplné demence je přeci jen lepší řád nežli Klausovo malobankovní.CZ-mafie. Inu k projevu bez-zbraníHN mi jen chyběla korunka pro vítězku a kurvy na hotelu .. komedie pokračuje.

Přeci jen však zatrnulo při představě, že CIA a Mosad rozhoduje o dalším Ter. činu a vyjmenování měst které blbnou/ ale nzlobí .. no snad se to matičce vyhne.

Radek

187911

16.04.2009 12:35

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Utopenému déšť nevadí - dříve než se něco vyšetří, přijde ekonomická katastrofa a potom už to bude jedno!!!

Radek28old 195.?.?.?

Souhlasím i nesouhlasím, pravda je, že se NEDÁ STÁLE VYDĚLÁVAT. Však nesouhlasím, že krizi nikdo úmyslně nevyvola.
Co tenhle ... termín zaplacení dluhů se nachyluje a AMI si je vědom, že je jediný způsob jak je uhradit ... tak, že si peníze na zaplacení dluhu natiskne. Číňan a spol. pak budou mít nové peníze (možná novou měnu), ale přinese to dříve či později inflaci. Jak předejít inflaci? Pokud chcete aby kyblík nepřetekl, tak ho předem vypusťte ... to je krize.
Je to řízené a hlavně bezohledné. Způsob řešení .. vlastní měnu. Aplikace: např. národní knihovna .. budou se na ní tisknout státní peníze, zaměstnávat jen CZ a bankovky budou úplně stejné .. jen na 1 větu. Takže budete mít v systému o cca 1 miliardu více .. Takto to opakujte pár let po sobě ... a máte státní čistou měnu. Zatížené bankovky vemte .. hoďte je židům na hlavu a udělejte zákon na jejich nezákonné používání.

Radek

188508

15.05.2009 15:18

Dejiny Domu Rothschildovcov

CNB JE JEN BURZA DLUHOPISŮ

radek 28old 195.?.?.?

TAk ta Národní Banka není nic jiného než kupčení dluhopisů.
Tedy jak to chodí. Půjčovat státu mohou jen vyvolení, o to se postará CNB. Ta dá befel vládě, že má být tento rok jen 40 miliard v dluhu .. více si náš sion nepřeje. Tak se postaví rozpočet na 40 miliard v deficitu. Všiměte si, že vyspělá země s úrodnou půdou a bez válečných konfliktů, nedokáže mít vyrovnaný rozpočet a přitom by to šlo. A to je celé kouzlo. Kdo ovládá CNB? Zatím p. Klaus je dle ústavy ten kdo podepisuje členy a PS kdo navrhuje členy. To se ovšem Lisabonskou smlouvou změní ... Klausík doúřaduje a bude jen loutkou na podávání rukou. Brusel nám bude poté určovat od koho že to máme mít půjčky a hlavně komu každý rok platit úroky viz přijetí EURa.
Řešení: vládu, která protlačí, aby se peníze nepůjčovali, ale tiskly nezatížené dluhem. Vlastní měna je k tomu automatický předpoklad. Pro nekontrolovatelnou inflaci sledovat megapodniky jež vykazují megazisk z českého kapitálu .. těch zas tolik není a které by zákeřností sobě vlastní mohli uvolnit v jeden okamžik velký kapitál. Co takto časová působnost peněz??
Takže co je CNB ... je to nezávislá organizace kternou nemůže ovlivnit 99,99%populace a přitom rozhoduje o ekonomice (toku a množství peněz) 99,99% populace. Kdo jí ovládá .. zatím loutky v PS a Klaus ... členové rodin poslanců v různých radách největších věřitelů zaručí slepotu a nekonečnou tupost našich poslanců. Věřitelé jsou banky a instituce ovládané Bankéři a jsme u Rotchildů doma. A také pár místních sion věřitelů s Klausíkem v čele si přihřeje polívčičku. Kdo to celé zaplatí .. to si odpovězte sami
Radek

191238

03.06.2009 13:24

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

TEORIE ANTIHRDINY

Radek 28old 195.?.?.?

Zdravím,
Co čert nechtěl, zjistilo se, že stavět civilzace, válečné expanze a otrokářský systém na hrdinech typu Gotwald, Stalin atd.. je krátkozraké ... takřka vyvratitelné ihned v počátku.
Zato stavět svět na hrozbách antihrdinů, to je trefa. Kdo by neznal mediálně vykreslené Satany tybu Adolfa či Binaladina. A tak je nám vnucováno: Aby se již neopakovalo Adolfovo Německo tak uděláme toto, Aby se neopakoval Binladin tak uděláme toto. Sečtete všechny ty TAK a máte přesně cestu k diktatuře horší než Německo za války.
Prosté a jednoduché ... šířit mezi lidi dobro. Vysvětlovat do nekonečna, že slepí uvěřili NEEXISTUJÍCÍM hrozbám. Teorie Antihrdinů je cesta do pekla. Přesvědčení, že dělám něco pro "Dobro" ale v globálu stavím konečné inferno ... s úsměvem na tváři šiřte mezi lidi ať si sami spočítají kolik najdou antihrdinů ve večerních zprávách .. fuj mrdky mediální se svoji vírou v bestii.
K Iránu .. každé válce předcházela manipulace a uměle vyvolaná nenávist. Zatím válka nebude .. až začnou mediání prostituti hlásat satany (tedy už je hlásí, ale né tak jako v 2001 a 2003) ... válku poznáme.

Radek

192561

11.06.2009 08:39

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

DEMORALIZACE STÁDA

radek 28old 195.?.?.?

Předem, plnou podporu těm klukům, aby měli dostatek sil a vůle držet se a nenechat se zlomit ... o to jim jde, nezlomit se!
Dále je to pak ta samá pohádka, která se jen opakuje dokola .. zavřít, stádo vystrašit .. mediální mrdky nám to podloží záslužným příběhem, jež je měsíce připravován a schválen rabim a ve finále donutit co největší počet lidí k pachuti pokaždé vzpomenouli jakýkoliv odpor v naší milované Zemi.
Již nemám pochyb ... a Ti o kom se nesmí mluvit ... ještě jednou. Již nemám pochyb!

Radek

193048

29.07.2009 13:37

Máme se připravit na válku s Romy?

PRO TYTO LIDI SPECIFICKÉ ZÁKONY

195.?.?.?

Jak je uvedeno výše ... gojímové (především ti nemocní humanizmem) jsou hlavní příčinou neměnnosti problému. Ve své podstatě si vykupujeme smír s grázly jen tím, že jim rozhazujeme soc. dávky, abychom alespoň částečně mohli žíti v míru.
Ještě k obraně části této skupiny grázlů, tedy cikány. Z jejich pohledu musí být Zákoník něco jako "Kladivo na čarodějnice" Absolutně nesmyslná sbírka nařízení, která je ve své podstatě od narození porušována ... porušována tím, že se probudí, dýchají a žijí ... Pokud bych žil ve státě, kde je zákon předem nedodržitelný, tak se nedivím, že to dají většině tak sežrat.

Radek

196602

21.08.2009 16:04

Ruští diplomaté vyhoštěni

DIPLOMATÉ+TOSKÁNSKO

Radek 28old 195.?.?.?

Poprvé mě napadlo spojení: ruští diplomaté zaplativší nejvyšší částku za foto Topola v Toskánsku, přeci jen co nejvíce diskreditovat ODS (jako přívržence radaru) před volbami. Kníže temnot však plácal něco o tom, že o vyhození diplomatů je rozhodnuto již delší dobu .. ale věřte tomu?

Že se někdo dlouhodobě angažuje pro nebo proti je zcela jasné, ale tentokráte chlapci z CCCP zaplatili asi tomu nepravému ... a Modrákům to bude trvat dlouho, než to zametou pod koberec .. jako správní "soukmenovci Davidovi hvězdy" se s velkou chutí MSTÍ a vyhazují a vyhošťují koho se dá ...

Radek

198346

21.01.2010 08:10

Jak elity ovládají svět

JAK NA TO

Radek 29old 195.?.?.?

"Jak na to" si láme hlavu nejeden Zvědavec. Sám nevím, ale snad doporučím jediné ... Převyprávět ten příběh ... Vyprávět o tom jak je svět postaven , namlaovat jej, napsat jej, vysekat jej z kamene. Žádná revoluce nepomůže, věřit se také nedá nikomu, ale tím, že se začnou vytvářet symboly anti-Světového pořádku alespoň mocní pochopí, že stádo tak hloupé není a jen čeká na příležitost až Páníček zapomene a nechá otevřená vrata ... Jsou to také jenom lidi, kteří dělají chyby. Kdyby chyby nedělali, Zvědavec tu není a mi si tak leda místo hlavy lámeme kámen v dolech ...

Radek

210057

18.02.2010 14:42

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Hlavní důvod

radek 29old 195.?.?.?

Mezi sebou se poznají a gojím je stejně slepý, to zařídí média. Meeting DS mi připadá jak zápas Sparty, stojí to jen za to když o něco jde.
Avšak jedno mi přijde divné. Dostat tuto skupinu do Ilegality je jako odjistit granát. Co jim vadilo? Nahlašovali demostrace, uváděli jména členů, kandidátky. Tento stát snad potřebuje, aby se ultra-členové DS skrývali, jedali v tajnosti ??
Celá podstat spočívá v tom udělat teroristy a pak s nimi vést tu válku, kterou si naši ž-politikové tak přejí. Ať si každý domyslí, jaké myšlenkové pochody musí v tento okamžik mít takový ultračlen DS?
Závěrem Děkuji panu Vandasovi, že dokázal celkem úspěšně držet koně na uzdě .. a hodně sil aby se mu nerosprchli .. protože pak by jsme měli malér všichni.
Radek 29old

212879

30.04.2010 07:55

Inspirační foto

CO TAKHLE

Radek 29old 195.?.?.?

"Odkud asi to svinstvo vane ?"

Radek 29 old

218392

01.12.2010 08:13

Cikánská otázka v ČR

CIKÁN/ROM

195.?.?.?

Dle mého názoru se rozdíl dá udělat ..
Cikán: kočovná společnost, žíjící na úkor drobné kriminality a vlastních zákonů.
Rom: parazitující společnost na státním zřízení, jež je plně závislá na sociální podpoře a kriminalitou dohání závislost na drogách, alkoholu, TV ..

Prostě cikán může být i běloch, jež přijme zákan svobodné vůle,a le hlavně není "závislý" na sociálním systému státu = bezdomovec atd..
A rom může stejně tak být "vychcaný" čecháček, jež nehne prstem a parazituje kde se dá .. !!

Radek 29 old

233515

28.03.2011 15:20

Ještě jednou k problému vyhořelého paliva a designu elektrárny Fukušima

POHROBKOVÉ

Radek 30yearold 195.?.?.?

Zdravím,

Inu hroutí se nám ty Katedrály konzumu. Na "osel.cz" vyšlo neutrálí psaní ala pani "Dana Drábová". Avšak ze všeho mi vychází následující. Co jsme si uvařili .. to si také sežereme. a není to jen tento případ ... Rudá země v Maďarsku, kdy minulý rok se protrhly nádrže a spousta jiných, o kterých se nikdy nedozvíme .. vždyť každý z nás ví, jak to chodí a jak se rády firmy o svých průserech zmiňují. A je jen otázka času než se k nám zemědělské produkty z těchto "již zaručeně" čistých míst dostanou.

Je to nová doba ... máš vše na elektriku, tak si zvykni, že čas od času Ti to někde rupne .. a transparent v ruce?, ten tomu nezabrání-potlačíš atom/zvýšíš oxid. ... zpět na stromy ..

Chlapcům ve Fukušimě držím palce .. nasládlá vůně tavících tyčí asi nebude nic pro slabé nervy.

Radek 30yearold

240599

26.07.2011 09:15

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

195.?.?.?

"Užitečný idiot" pro propagandu, jak je nutné sledovat a evidovat kde co na webu a kde koho při domovním rozčilování mezi 19-20:00 hodinou u TV. Prostě ideální důvod pro další represe, zatím ještě ne-nebezpečných lidí.
Ten pravý důvod se asi nedovíme nikdy .. můj názor je, že je taková doba. Absolutně si nevážíme živého tvora, propaganda jen přeletem informuje o 150 mrtvých civilistech někde v horách Afgan. Nálety na Kadáfího ... spojte si s jakou neúctou informují masmédia o smrti, jak jsou "zdebilněný" terorismem a islámem a pak vemte vyšinutého magora a "užitečného idiota" kutila amatéra. a máte guláš.

Jen aby to nebylo tak neveselé ... příště prosím stejný postup, jen jinou adresu : Parlament ČR a to každé 4 roky .. pak by dokázal, co dokázat chtěl.

249073

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,45 Kč
Euro
27,34 Kč
Libra
30,28 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,58 Kč
100 japonských jenů
22,40 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 807,43 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
318 090,95 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?