Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 2 různá jména: 0neR, OneR.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.08.2007 14:22

Jak mě kontaktovali z Prague Post

RE: Možná už to je

OneR 83.?.?.?

dozvíme a už brzy aneb naděje umírá poslední>Možná že už žijeme ve světě, kde jsou všichni ovládáni.
>Ale neuvědomujeme si to, protože je ten svět nedokonalý.
>Dokanalý svět by byl každému podezřelý. Možná jsou kolem
>nás fiktivní války, konspirační teorie, teroristi. To vše v
>dokonalém světě jen proto, abychom se neutloukli nudou. A aby
>tato iluze byla podpořena, je nám cpáno, že bude vytvořen
>nový řád, tak jak se nám nelíbí. A jelikož proti němu
>protestujeme, nevšimneme si toho, co už tu je. Možné to je, a
>jestli ne, pravdu se nedozvíme.

142928

08.02.2008 09:09

Jde o ropu, bláhovci

jen o ropu?

0neR 83.?.?.?

Co takhle Stargate? .)

153674

09.02.2008 14:56

Jde o ropu, bláhovci

RE: Jde o ropu

0neR 83.?.?.?

Ony by se ty ekonomiky bez ropy obešly, kdyby ti, co drží pod pokličkou alternativní pohony tyto pohony odtajnili a uvedli do praxe. Ale to pochopitelně neudělají, protože jsou pod vlivem těch, kteří si PŘEJÍ konflikty.

153774

No s tím Měsícem je to trošku složitější, podle mého názoru jsou ty fotky podezřelé záměrně, na Měsíci člověk byl, ale rozhodně tam nebyl první [smích]) viz. fotografie i výpovědi astronautů, jak Američanů, tak Rusů, kteří měli odvahu a šli s tím ven. Fotografie z misí Apollo byly "zfalšovány" záměrně, aby se objevil někdo, kdo zpochybní přistání na Měsíci a odvede pozornost od jádra problému - že tam jsou základny MZ.

155724

18.03.2008 19:29

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

jen detail

0neR 83.?.?.?

"Projevil se pravý „chlap s gulama“, jak o sobě předseda ODS rád říká?"

Pokud vím, tak to o sobě rád neříká, s oblibou to o něm říkají jen návštěvníci diskuzí na serveru novinky.cz .. [mrknutí jedním okem]

Tím se nijak nezastávám Topolánka a toho, co dělá, jen pro upřesnění.

156752

21.03.2008 20:19

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: jen detail

0neR 83.?.?.?

1. Neznám google? To jste trochu naivní [mrknutí jedním okem]
2. "Projevil se pravý „chlap s gulama“, jak o sobě předseda ODS rád říká?" Z toho, jak je to napsáno, vyplývá, že to Topolánek říká opakovaně, rád a často. To však nedělá a dělají to za něj jiní. On řekl to, co jste psal vy, o tom samozřejmě vím, jinak bych také nepsal žádnou reakci. Jde mi o to, že to, jak je to napsáno, je zavádějící.
3. Zkuste si někdy zajít na novinky. Je to tam k smíchu...nebo k pláči?

156976

21.03.2008 20:53

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: jen detail

0neR 83.?.?.?

Vážený [smích]
Neodvádějte řeč jinam. Vytrháváte z kontextu. A teď se tu už můžeme jen hádat a hádat... Tím "jen na Novinkách" jsem nemyslel jen a pouze Novinky, ale Novinky a podobné diskuze. Měl jsem to asi přesněji napsat, to uznávám. Nenapadlo mě, že někdo tady bude slovíčkařit a osočovat mě ze lži a brát to tak moc vážně jako vy a hledat něco, co jsem vůbec nemyslel... Klidně mě nyní pranýřujte za lež a manipulativní demagogii. Mě jde celou dobu jen o jedno a to, že to o sobě zkrátka Topolánek rád neříká. Vidím rozpor v tom, že někdo toto řekne a poté to někdy zmíní, přičemž odkazuje na onen první výrok a mezi tím, že to o sobě někdo rád říká. Když někdo o sobě něco rád říká, tak si představím, že téměř při každém setkání s tím toto řekne, nebo ve skoro každém jeho psaném projevu toto zmíní. To Topolánek nedělá. Howgh.

156982

21.03.2008 21:39

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: jen detail

0neR 83.?.?.?

Ještě dodatek. Tu otázku, proč jsou příspěvky lidí v těchto diskuzích většinou protivládní a protiamerické, jsem si položil. Důvody jsou různé, ne jen jeden a neexistuje nic jako "průměrný protiamerický aktivista". Je více skupin lidí, více důvodů. Více zájmů.

156983

22.03.2008 09:58

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: jen detail

0neR 83.?.?.?

To s těmi názory také nebylo na vás, proto jsem to dal jako dodatek. Je to můj pohled. Pokud chcete, ty skupiny lidí mohu vypsat.

157011

01.04.2008 21:47

Trošku jiný příběh stvoření

pěkné

0neR 83.?.?.?

Pěkné, ale btw cholesterol je uměle vyvolávaný problém. Kampaně, aby do sebe lidi cpali prášky, které jim ještě rozhodí organismus. A firmy si nacpou kapsu.

Teď nemluvím o lidech co mají 200 kilo a cpou se furt, ale o lidech, kterým doktor řekne že "mají ten zvýšený cholesteról" a pak do nich cpou léky, které jim více uškodí, než pomohou, nehledě na to, že limity se upravovaly, takže dnes může "mít cholesterol" skoro každý. [smích]))

157828

05.07.2008 15:03

Reálný dotyk Systému

hm

0neR 83.?.?.?

Autor to trochu přehání ne? Já sám bydlím ve městě s vysokým zastoupením romské menšiny(která zde má velmi špatnou pověst, což si sama způsobuje), ale to mi nebrání mít s jedním přátelské vztahy a znám rodiny, které by dostaly od většinové populace označení "slušné". Celá ta romská problematika sahá daleko do minulosti a je to složitý problém a ano, samozřejmě za něj mohou i sami romové, ale pokud tatíkovi Petrovi vadí, že se jeho dcera naučí ve škole dvě tři věty v romštině, tak je to chudák. Právě kvůli takovýmto článkům se nedivím, že je Zvědavec označován za rasistický web a z některých komentářů mám pocit, že jejich pisatelé mají velmi blízko k pravicovým extrémistickým uskupením.

164534

05.07.2008 17:22

Reálný dotyk Systému

RE: hm

0neR 83.?.?.?

[překvapení] [chechtot] Vůbec mě neznáte, takže ten, kdo tady kváká, nejsem já, ale vy [mrknutí jedním okem]

To, že jsou, ať už jim řekneme cigáni nebo romové, v podstatě ta stejná rasa samozřejmě vím, to nevysvětlujte mě, ale členům NO a podobným spolkům. Stále však platí, že nevypadají vzhledově "tak jako my", mají tmavší pleť a vlasy a tak se stávají terčem narážek a nebo přímo útoků, že jsou špinaví a podobně, na základně vnějšího vzhledu. Tomuto se říká, ať chcete, nebo ne, rasistické narážky či nadávky a na toto jsou paragrafy. Člověk má vždy předsudky, když se setká s něčím/někým, co/kdo je jiné, než on, jeho vidění světa apod.

S druhou částí vašeho příspěvku souhlasím, až na tu poslední větu, pokud se má, jak jsem zřejmě správně pochopil, týkat mne. Alibisty hledejte jinde, u mě úspěch mít nebudete.

A ještě dodám, že každý by měl začít u sebe, ať už je "bílý", nebo "černý". Nesouhlasím se stereotypy, které všechny romy hází do stejného pytle, ale zároveň si nemyslím, že jsou skoro všichni svatouškové. Jak už jsem napsal dříve, je to složitý problém, a zejména co se sociálního systému týče, bych přitvrdil. Musí to však jít v ruku v ruce s dalšími opatřeními, jinak se nikam nedostaneme.

164543

05.07.2008 21:50

Reálný dotyk Systému

RE: hm

0neR 83.?.?.?

>len neuveritelne sprostej superstarostlivosti statu,
>aby sa mohli v spine, v smrade a v nevedomosti valat do konca >zivota, trtkat sa v kruhu rodiny,
>rodit degenerovany dorast a pritom nemuseli ani pohnut palcom

Ale s tímto já souhlasím! ! !

Já jen nechápal, proč to prostě autor hrotil kvůli pár větám v romštině...to, že se do děcek cpe angličtina už ve školce někomu vadí? To, že se učí zkreslenou historii o Egyptě atd. někomu vadí?

>tak isto nemoze byt rasizmom nic, co "podniknete" proti >ciganovi, pretoze nalezi do tej istej rasy ako vy. bodka.

Znovu. Já to vím. Ale celá společnost, včetně romů a včetně útočníků, kteří je na ně zaútočí často jen na základě vnějšího vzhledu a neznají dotyčného (a už byly i případy, že nešlo o roma, ale o cizince, co byl prostě trochu tmavší) to prostě bere takhle.

164554

23.07.2008 22:36

Čas pro Írán

MZ

0neR 83.?.?.?

Můžete se tomu smát a myslet si o tom, co chcete, ale zkuste si současnou konfliktní situaci ve světě představit jako střet zájmů 3 skupin mimozemských civilizací, pro které jsou jednotlivé státy/skupiny států figurky, pomocí kterých dosahují svých zájmů zde (a to již VELMI dlouho) a tento rok se chystají v záležitosti svých problémů zde "přidat na plynu".
[smích] [překvapení] [cool] [chechtot] [pláč] [velký smích] [naštvaný] [vyplazený jazyk] [zmaten] [zahanbení] [oči v sloup] [bliji]

165970

12.08.2008 21:09

Washington svou chybou riskuje atomový konflikt

RE: NATO, co dál?

0neR 83.?.?.?

"Za více než 60 let se výzkum posunul jistě dále."

Bingo. [cool]

167844

29.09.2008 19:35

Čas na zlatý rubl?

RE: Podložení měny mocí

0neR 83.?.?.?

Něco takového jsem četl v knize "NEJvětší záhady světa - Čas bohů"...Frank. P. Jones

Uvedu ukázku, pokud je zájem, poskytnu celý přepis těch několika stránek. Teď už ukázka:

"...Pověřenec SS Kurt Becher, který za účelem záchrany maďarských židů přijel do Budapešti, přesto Schellenbergovi telegrafoval, že zlato je ihned k dispozici, a vzápětí poslal i vzorek - jeden půlkilový ingot. Schellenberg ho dal přezkoumat v Říšské bance a vzápětí odtamtud obdržel certifikát, stvrzující, že jde nepochybně o ryzí zlato v takové čistotš, jaká nemá na světě obdoby.

A co řekl po své misi Kurt Becher?
>>Židé mi oněch 250 tun ryzího zlata ukázali v jakémsi sklepě, kam mě zavezli se zavázanýma očima. Sám jsem si směl vybrat jeden ingot, abychom se mohli přesvědčit, že za svoje dcery a syny nepodstrčí židovská obec žádný šunt...<<

Tento ingot, ono zmaterializované svědectví esesáka Bechera, je dnes spolu s dalšími kuriozitami uloženo ve sklepení Deutsche Bank. Becher však ještě ve svém hlášení uvedl:

>>Židé se velice bavili mým úžasem nad takovým pokladem, jenž snad lze spatřit jen v trezorech velmocí anebo v bájné pokladnici tureckého sultána. Řekli mi, že zlato bylo "slito" za pomocí starého Abrahamova receptu, který zachraňoval židovské životy už za panování římského císaře Tita...<<

171962

29.09.2008 19:41

Hotel Marriott zapálili Američané

RE: Je to kravina

0neR 83.?.?.?

K te tsunami - zrejme si myslite, ze vyvoj zbrani zamrzl po druhe svetove. Ale ono uz ubehlo 50 let...

171963

30.09.2008 12:14

Čas na zlatý rubl?

RE: Podložení měny mocí

0neR 83.?.?.?

...Já to nepsal [mrknutí jedním okem]

172001

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 15

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 437,07 Kč
1 unce stříbra
561,44 Kč
Bitcoin
1 200 493,32 Kč

Poslední aktualizace: 18.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?