Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 37 příspěveků, 1 jméno: Muchomůrka červená.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.01.2008 21:06

Není zde již přeagentováno?

RE: Nejen zde a nejen přeagentováno

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Tedy Vy máte o sobě ale mínění [chechtot] Nezlobte se, ale vypadá to, že si v té otrocké morálce libujete. Pak ale nemáte šanci se z toho chomoutu dostat ven a zřejmě ani nechcete, aby tak mohli učinit ostatní (Češi), předem je diskvalifikujete velmi povrchním a zjednodušeným (poamericku? [vyplazený jazyk]) "výkladem" dějin. Ne každý národ má to štěstí být počtem malým s polohou ne zrovna nejšťastnější, s možná velmi neprozíravými politickými rozhodnutími našich předků a v obklopení mocným nepřítelem. Vypadá to, že ne každý člověk dokáže být silný natolik, aby tohle dědictví dokázal nést. Druhá věc je opět oblíbené zobecňování. Když bude mluvit člověk hrdý o svém národu, bude vyzdvihovat jeho pozitiva, člověk otrocký bude psát přesně tak, jako vy. Protože v každém národě jsou zrádci, zbabělci, idioti, zločinci, atd. Bohužel nutno konstatovat, že ne každý národ má to "štěstí", aby se v něm díky silnějším soupeřům dostávali stále právě tito "podlidi" k moci a rozhodování... ve prospěch toho, kdo zrovna vládne.

150787

13.01.2008 16:07

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: Velké oči

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Neznamená náhodou dihydrogen = H2 a monooxid = O? Nevidím žádné smajlíky, tak je dodávám [chechtot] [mrknutí jedním okem]

151292

13.01.2008 18:54

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: Velké oči

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Vtip je to skutečně dobrý. Je třeba se mít stále na pozoru a nedůvěřovat a ověřovat...

151309

17.01.2008 18:21

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Popření základního kamene filosofie

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Z toho tedy vyplývá, že všichni filosofové jsou potenciálními pochybovači o holokaustu. Takže už víme, jak se pozná opravdový a odvážný filosof. [velký smích]

151830

21.01.2008 19:08

Metoda „Mandrake“

RE: Ornamenty okolo rohů

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Určitě se dají najít další příklady nespolupracujících živočichů, ale neznamená to, že všichni živočichové nespolupracují. Co třeba mravenci nebo včely? Jejich společenství jsou založená právě na spolupráci. Další věcí je, že spolupracující tvorové mají větší šanci na rozvoj, mohou se spolehnout jeden na druhého a specializovat se. A už jsme u člověka. Bez spolupráce bychom těžko dnes byli tam, kde jsme. Takže nejen konkurence, ale i spolupráce, obé má svůj význam a zastoupení.

152314

22.01.2008 20:17

Metoda „Mandrake“

RE: Ornamenty okolo rohů

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Tak odvozovat se dle mého z té vaší navrhované ankety příliš nedá, především ne ve smyslu spolupráce versus konkurence nebo dokonce destrukce, jak ukazujete v případě hesla "kdo nejde s námi, jde proti nám". Koneckonců k čemu by ty návrhy vedly a spíš to ukazuje na velmi neradostnou situaci naší politické scény, že není možné najít solidního kandidáta. Co se té destrukce týče, jsme jenom lidmi hnanými iracionálními pudy. Ne každý má to "štěstí" nosit v hlavě schopný mozek a citlivost k tomu, aby nebyl "nelidou".

152379

06.02.2008 19:19

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

Diagnóza

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Jak vidno pan Lhoták expanduje už i na Blisty. Vypadá to na dg. paranoidní psychóza. Nebo má někdo lepší vysvětlení? [zmaten]

153479

08.02.2008 17:41

Těžké časy přicházejí

RE: Odkaz k těm kabelům:

Muchomůrka červená 81.?.?.?

>Hledám tu vhodný antisemitický článek, za který bych mohl
>pana Stworu zažalovat.

Tak aspoň že je už jasné, s jakým záměrem sem chodíte [chechtot] Určitě byste se velmi osvědčil v nejmenovaných funkcích minulého režimu, ale věřím, že svoji oddanost velkým vůdcům osvědčíte i v tomto. Ať žije svoboda a demokracie!

153705

08.02.2008 17:59

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: Diagnóza

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Pane Kramáři, co myslíte, mohou za všechno zlo na světě židi/Židi nebo ženy/feministky? Pokud si myslíte, že je to špatně položená otázka, pak se shodneme. Přiblblé konspirační teorie, na kterých si někdo odreagovává svoje mindráky, mi nestojí za dlouhé řeči...

153708

09.02.2008 12:20

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: Diagnóza

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Tak to je jiná, to on zapracoval internetový šotek. Díky za pěkný příspěvek [smích]

153767

09.02.2008 12:56

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: škoda...

Muchomůrka červená 81.?.?.?

>Chápete to velmi dobře-názory pana Jožina z bažin jsou velmi
>úchylné.

Zajímalo by mě, jak takováhle chorobná mysogynie vzniká. Zřejmě vyrůstal ve zcela nefunkční rodině, kde především matka byla problémová. Posléze si Jožin utvořil paranoidní vizi světa (za všechno můžou ženy - mj. obdobná typu "za všechno můžou židi" ) a není schopen nahlédnout svou generalizaci, protože by to mohlo ohrozit jeho osobnostní integritu. Neříkám, že to tak je, jen usuzuju.

153768

20.02.2008 18:03

Stržení nových berlínských zdí

RE: F-14

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Dobrá, ale řekněte, je nějaký zásadní rozdíl mezi tím, jak "bouchá" F-14 a jak jiné letadlo? V ukázce jde v první řadě o ty rádoby výbuchy a ne o konkrétní letadlo, které je provádí. Ale je fakt, že by to mělo být explicitněji uvedeno. Mea culpa [zahanbení]

154827

21.02.2008 20:27

V Kosovu objeveny nezanedbatelné zásoby zlata

RE: Nic nového

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Tak tak. Takže o co vlastně šlo v Jugoslávii? Cituji z http://www.blisty.cz/2004/9/22/art19849.html

"Při bombardování v roce 1999 se západní bohaté státy zaměřovaly především na státní podniky. NATO zlikvidovalo pouze 14 tanků, ale zasáhlo 374 průmyslových podniků - včetně automobilky Zastava v Kragujevaci, čímž přišly o zaměstnání statisíce lidí. Kupodivu nebyla vybombardována jediná soukromá ani zahraniční firma.

Po odstranění Slobodana Miloševiče dostal Západ v Jugoslávii konečně vládu, která začala provádět "rychlé reformy". Prvním jejím krokem bylo zrušit privatizační zákon z roku 1997 a dovolit, aby 70 procent každého státního podniku dostali zahraniční investoři - jen 15 procent akcií bylo rezervováno pro jejich zaměstnance. Vláda se pak připojila k programům Světové banky a ukončila tak finanční nezávislost Jugoslávie.

A - jak vítězoslavně napsal americký deník New York Times - na dobyvatele čekala "obrovská válečná cena". Kosovo mělo největší uhelné rezervy v Evropě a obrovská ložiska lignitu, olova, zinku, zlata, stříbra a ropy."

154928

02.03.2008 18:14

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

RE: Topol v Kanadě

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Mirdo, mohl byste upřesnit, o jaký šlo dokument s tím Brzezinskim? Děkuji [smích]

155556

07.03.2008 18:26

Teror pravdoláskovců

RE: Ano

Muchomůrka červená 81.?.?.?

>- jinak spíše o psychopatie. Takoví jedinci jsou
>neléčitelní, nicméně, struktura jejich osobnosti je
>určitým lidem známa a tyto poznatky mohou sloužit k jejich
>skokovému zničení. Oni nevědí, co je jejich achilova pata,

Zajímavé, tak tedy jak na ně? Poučte neznalé a po oněch poznatcích prahnoucí [smích]

155952

11.03.2008 19:43

Hlavní otázka je proč vstoupila Kolumbie do Ekvádoru a proč se připojila i Venezuela?

RE: Dobra zprava: vypada to, ze se to uklidnilo

Muchomůrka červená 81.?.?.?

>A znovu opakuju, při všem odporu k válce ji vidím jako
>konstruktivnější a evolučně prospěšnější metodu
>"učení se" než to, co vidíte vy. Vaše budoucnost by učinila
>z lidí navždy jen infantilní, nezodpovědné závisláky, ale
>evoluce definitivně směřuje k dospělosti. Utrpení obětí
>válek je mi nesmírně líto, a jejich utrpení padniž na hlavu
>jejich viníků, ale na druhé straně - duše jde dál, a
>utrpením roste a dospívá....

No já nevím, jestli tady neporovnáváte dva extrémy, které jsou ve výsledku jeden "lepší než druhý". Ono vždycky záleží na míře. Pokud války produkují především různé posttraumatické stresové poruchy, duši to evidentně příliš neprospěje. A jedou dál hlavně ti, kterých se to příliš nedotklo. Takže jediným z určitého hlediska pozitivním výsledkem válek může být leda tak redukce přemnožené populace. Žádné lepší řešení neznám, ale neznamená to, že neexistuje.

156293

12.03.2008 19:28

Hlavní otázka je proč vstoupila Kolumbie do Ekvádoru a proč se připojila i Venezuela?

RE: Dobra zprava: vypada to, ze se to uklidnilo

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Já s Vámi částečně souhlasím. Problém je ale podle mého v tom, že zobecňujeme pojem "člověk". Podle mě se takový člověk, který má předpoklady k tomu, aby se rozvíjel - duchovně, intelektuálně - bude s největší pravděpodobností rozvíjet za obou okolností - při válečné brutalitě (pokud ji přežije) i za bezbřehého konzumu. Naopak jedinci na opačném konci se nerozvinou nikdy. Jedná se tedy asi nejvíc o ten široký průměr s nejpočetnějším zastoupením. A je otázka, jestli není pro tu většinu lidí ten rádobyšťastný bezbřehý konzum lepší, než válečná jatka. Další věc je úhel pohledu, podle vás se dá utrpení vysvětlit karmickými vztahy, ale ne každý věří na karmu a reinkarnace. Osobně si myslím, že život sám a lidské vztahy přinášejí dost (využitelných) příležitostí k růstu, a souhlasím s vámi v tom, že taková "výchovná facka" může působit velmi pozitivně.

156393

20.03.2008 18:04

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Euro i dolar jsou papírky - ovšem co s tím?

Muchomůrka červená 81.?.?.?

>Rozhodně trvám na tom, že současné elity vedou své země
>lépe, než to činili jejich předchůdci, najmě ti
>komunističtí. Kdo nesouhlasí, může zkusit emigrovat na Kubu
>nebo do KLDR. Obě země přijímají. Tam jej jistě žádné
>problémy trápit nebudou.

Co podle vás znamená "současná elita" např. u nás? Kolik procent z ní má komunistickou minulost nebo alespoň její rodiče? Mezi ty počítejte i disidenty (=odpadlíci), neboť to jsou rovněž bývalí komunisti. Oč jsou tedy lepší? Že už teď vyznávají "tu správnou" ideologii? Stačí snad jen vyměnit kabát na to, aby člověku najednou narostl i morální kredit?

156899

01.04.2008 19:17

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: A kolik humanitární pomoci palestincům naopak poslal?

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Tak to je výborné, nejdřív jim to tam Izraelci všechno roztřískají, zastaví dodávky a uzavřou jako koncentrák, aby tam potom poslali "humanitární pomoc". Chytrá taktika, a vy pak můžete plesat o hodných Izraelcích, hodných sionistech... [oči v sloup]

157816

23.04.2008 18:31

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Z toho ovšem dále vyplývá, že polygamie je nepřirozená. Přirozené je pak jedině "každý s každým" [velký smích]

159678

24.04.2008 18:30

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Vám se to zřejmě nehodí do krámu, tak proti tomu brojíte. Ale zcela zbytečně. Uspořádání společnosti přece může být různé, stačí se podívat do historie nebo jiných částí světa. To, co "příroda" zakódovala do genů, můžeme brát jako potenciál, jestli se využije nebo ne, to už je něco jiného. Ovšem z vývojového hlediska to má všechno svou příčinu a účel. Že je převládající formou soužití mužů a žen ve známé patriarchální historii monogamie jen ukazuje, že se nejlépe osvědčila z hlediska ekonomicko-mocenského, reprodukčního a psychologického. Je nutno brát v úvahu to, že polygamii si mohou dovolit jen muži bohatí a s vyšším postavením (musí ty manželky a děti uživit), analogií v současné monogamní společnosti je mít ve stáří mladé milenky a manželky. (O polyandrii nemluvím, protože ta se v převládajících patriarchálních polečnostech pokud vím nepraktikuje.) No a pro to, že se monogamie alespoň částečně rozchází s našimi pudy, svědčí statistiky nevěr. Pro západní státy je asi 80 % ženatých mužů a 50 % vdaných žen alespoň jednou v životě nevěrných. [mrknutí jedním okem]

159813

24.04.2008 18:40

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Muchomůrka červená 81.?.?.?

>Samec
>inklinuje k tomu, oplodnit co nejvíce samiček. Vychází z
>předpokladu, že alespoň některé samičky jsou natolik
>schopné, že vychovají potomka samy.

Mohl byste prosím popsat, jak by mohla vypadat taková schopná supersamička, která by dokázala sama samotinká uživit a ochránit sebe i dítě? Zapomínáte, že takovýhle mechanismus může fungovat jedině v kooperující pospolité tlupě, kde se jede podle onoho "každý s každým".

>Pak jeho geny přejdou do
>další generace skutečně jen s výdajem té jediné inflační
>spermie. Případně si samičky násilím sežene do stáda a
>střeží před ostatními samci.

Tady by mě zase zajímalo, jak dokáže takový supersamec ochránit několik samiček s potomky před řekněme desítkou rozzuřených samců? Rozdá všem samičkám i potomkům, co je udrží, kalašnikovy a nažene je do zákopů? [chechtot]

159816

09.05.2008 16:49

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: pro zacatek bych doporucil prijit na demonstraci pred urad vlady 21.5.2008

Muchomůrka červená 81.?.?.?

... a můžete před tím i podepsat online petici

160762

19.05.2008 17:40

MF DNES: protiradaroví aktivisté jsou spiklenci v žoldu Ruska

Transparentní účet Nezákladnám

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Skutečně se stačí podívat a trochu počítat a neblouznit o KGB:

Transparentní účet Nezákladnám


Můžete si ve výpisu všimnout aktivit proradarových (autocenzura), kteří neváhají posílat koruny a desetníky, odkudpak asi vítr vane [oči v sloup]

161445

30.05.2008 18:01

Válka v cizině, chudoba doma

RE: V USA smí ještě nadávat - ODS to trpět nebude

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Krásná ukázka naší polistopadové "demokracie". Na ukázku dva odstavce z rozhovoru:

To se s tebou nebáli obchodníci s LTO, respektive s motorovou naftou, mluvit?
Jak kteří. Ti, co byli v tom řetězci postaveni hodně vysoko, se nebáli. Věděli totiž velmi dobře, že je zákony chrání. Že závěry, ke kterým já docházím, jsou sice pravdivé, na druhé straně se mi vlastně mohli vysmívat. Protože ty zákony, tak jak byly postaveny, nedovolily policii nikoho stíhat. Tvrdili mi dokonce, že moje práce směřuje proti zájmu tehdejšího vedení státu, který se touto formou snaží vytvořit novou vrstvu bohatých. Paradoxně mezi obchodníky byli už tenkrát policisté, a to v době, kdy ještě byli ve službě, byli mezi nimi i vojáci z povolání, důstojníci, ale i pekaři a úředníci, kteří pouhým škrtem pera vydělávali miliony. Byli mezi nimi i ti, kteří od začátku věděli o co jde a po listopadových změnách přešli na „druhou stranu“, i policisté, celníci, zaměstnanci finančních úřadů (FÚ), kteří viděli, co se děje, a stali se postupně zaměstnanci nebo partnery firem, které jely v olejích a které oni sami původně z titulu svého postavení vyšetřovali.
...
Tvá kniha má velký záběr. Jak ti při tom všem bylo, co jsi viděla, cítila, prožívala?
Ano, o tom všem jsou Krvavé oleje. Nevím, jestli si to umí někdo představit. Viděla jsem, že jsou z kapes lidí rozhodnutím státu vytahovány peníze a stát předstírá, že plynou do státní pokladny. Přitom jsem věděla a měla důkazy o tom, že nás občany tehdejší vláda sice zavázala ze zákona ty peníze platit, ale stejná vláda už tenkrát věděla, že ty peníze nikdy do státní pokladny nedoputují. Viděla jsem, že ministerstvo financí připravuje zákony, které dokonce v principu brání tomu, aby daně za naftu označenou jako LTO, státní pokladna vybírala. Byly to zákony, které bránily policii obvinit zloděje, protože oni vlastně zloději nejsou, neboť jednají v souladu se zákony. To už jsem pracovala v Českém deníku, jehož vydavatelem byl Josef Kudláček. Pro něj jsem tehdy napsala řadu reportáží. Vzpomínám si, že někdy v roce 1994 se jedna z těch celostránkových reportáží jmenovala: Organizovaný zločin dosáhl stadia dokonalosti: Platí si legislativu.
Odpovědí na takové výkřiky bylo mrtvé ticho. Ministra Kočárníka nevyvedl z míry ani článek, který vyšel o pár dnů později pod titulkem Kočárníkovo ministerstvo – kozel v roli zahradníka. Začala jsem žít s vědomím, že tak to prostě funguje, a že to je boj, zjednodušeně řečeno, proti všem, kteří mohli něco napravit. Zároveň jsem si začala uvědomovat, že nemám nejmenší šanci cokoli prosadit, protože ti silní jsou "oni“"a oni rozhodují a oni to nedovolí.

162169

07.06.2008 19:20

Proč je letiště tak zajímavou investicí, když světu dochází nafta?

RE: Dva druhy lidí

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Máte na mysli tyto "opravdu bohaté a osvícené" investory?
Cenu ropy vyhánějí nahoru investoři v důsledku právní mezery v americkém zákonodárství

162721

21.06.2008 15:21

Svoboda až příště

RE: ... byl někdy někde komunismus prosazen?

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Doplňuji odkaz na Koukolíkovu jedinečnou přednášku ze stránky
http://www.hvezdarna.cz/index.php3?s=11&subs=1

František Koukolík, Vzpoura deprivantů
15. 5. 2007, 75 minut
video 720x576 (avi, DivX, 135 MB)
video 352x288 (avi, DivX, 94 MB)
video pro mobil 176x140 (3gp, 65 MB)
pouze audio (mp3, 27 MB)

163643

28.06.2008 23:14

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

RE: Máme na vůbec na výběr?

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Co se těch porodů doma týče, tady pozor. Před stopadesáti lety a dřív byla úplně jiná novorozenecká úmrtnost, takže rození v nemocnici opodstatnění má dost jednoznačný, i když je to tam přesně takový, jak píšete.

164126

30.06.2008 22:22

Anarchie a řád

RE: Jak parkuje správnej chlap:

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Tak uznání vám patří. Teď ale prosím ještě ten Boeing, ať se tomu vaření, praní a žehlení směle vyrovnáte [chechtot] [mrknutí jedním okem]

164241

13.08.2008 20:59

Washington svou chybou riskuje atomový konflikt

RE: Tak daleko to nepujde.

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Něco se do něj připletlo, správně je http://tnit.fr/cs/c75.htm

167955

14.08.2008 17:54

Washington svou chybou riskuje atomový konflikt

RE: Tak daleko to nepujde.

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Seriózní odpověď lze podle mého najít v Solženicynově knize 200 let pospolu. Ještě jsem ji nečetla, ale chystám se [smích]

168044

15.08.2008 15:48

Chcete lépe poznat sami sebe? Zkuste se postit!

RE: Autor si protiřečí

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Osobně také neusnu, jsem-li přežrána, ovšem neusnu ani v případě, že mi kručí hlady v břiše, což mi zaručeně kručí, pokud se najím naposledy v 6 hodin večer. Takže poslední lehké jídlo v deset hodin na dobrý spánek, nejlépe s kouskem čokolády na sladké sny [velký smích]

168122

25.08.2008 14:40

Poslední hřebík

Invaze Mongolů

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Na západě Čech došlo v poslední době k invazi Mongolů. Doslechla jsem se, že je sem vozí jakési "personální agentury" a to tak, že jim v Mongolsku naslibují hory doly a pak když je přivezou, dají jim polovinu slíbeného platu, prý asi 7 - 8 tisíc, a pokud ho nepřijmou, nechají je jít, ať se zařídí jak chtějí a pokud chtějí zpátky domů, stejně si musí na letenku vydělat. V Plzni se lidi obávají jezdit v určitou dobu některými linkami MHD, protože jsou nacpané Mongoly a Ukrajinci a jinými národnostmi, v MHD to prý strašně smrdí a lidi se samozřejmě obávají TBC, jelikož se už vyskytly případy nakažení... Prostě je to k [bliji]

168939

13.10.2008 12:47

Dopis z Ne násilí

RE: DS

Muchomůrka červená 81.?.?.?

V této anketě má Dělnická strana-Ne radaru výraznou podporu, a to evidentně právě díky odporu proti radaru, tak jsem zvědavá, jak to dopadne ve skutečných volbách.

172904

20.10.2008 17:35

Modrý armagedon

RE: postřehy

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Také mě často zaráží, nakolik jinak inteligentní lidé podléhají současné propagandě. Inteligence tedy není rozhodující, zda se člověk nechá zmanipulovat nebo ne. Možná je to spíš otázka osobní odvahy mít jiný názor, podívat se skutečnosti - obludné a zrůdné skutečnosti - do očí. Lépe se přece žije s vědomím, že vše je tak, jak nám linkují masmédia, že nás chrabří američtí vojáci a spojenci ochrání před ďábelskými islamisty a teroristy, a tak milujme USA a celou tu "západní civilizaci", odevzdávejme jí pěkně penízky a bude nám zaručeno, že se před televizí budeme mít dobře.

173491

06.01.2009 19:25

Kdyby Hamas neexistoval

RE: 2 Van Guld

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Problematikou psychopatů, resp. deprivantů, se u nás zabývá František Koukolík. Velmi výživné čtení např. v knihách Vzpoura deprivantů, Život s deprivanty apod. Vychází v nich rovněž z Hareových závěrů. Malé shrnutí prvního vydání Vzpoury deprivantů je zde (po deseti letech od vydání však vyšlo nové a přepracované vydání): Vzpoura deprivantů. Na Blistech vyšlo několik kapitol z knihy Život s deprivanty a několik článků:
František Koukolík

179877

26.01.2009 13:54

Podivné stránky

RE: Vzdyt jde o vtip.

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Takže pokud přijmete tvrzení, že Protoky nejsou podvrhem, jak vysvětlíte, že je v nich mnoho pasáží podobných a několik i naprosto stejných jako ve spisu Maurice Jolyho Dialog v pekle mezi Machiavellim a Montesquieuem, které vyšlo v roce 1864? Věcná otázka. To, že je něco podvrh, ještě nemusí nic vypovídat o obsahu. Metody a techniky ovládání jsou "jen jedny" a používat je může za určitých podmínek kdokoli.

182168

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 62 čtenářů částkou 11 696 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 0

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 0

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 3

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 4

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 8

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,90 Kč
Libra
29,89 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 468,72 Kč
1 unce stříbra
563,35 Kč
Bitcoin
1 334 954,44 Kč

Poslední aktualizace: 16.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?