Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 642 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.11.2007 08:37

Zadostiučinění?

RE: Jen to , ze advokati v CZ

Jarmila 88.?.?.?

Ta stará, bezmocná babka, ta právnická rychlokvaška soudila lidi až do svého důchodu, jak napsali v MFD. Takže ona za to, že odsoudila Horákovou k smrti si pak celý život velmi pohodlně z toho žila. Jistě soudila lidi podobným způsobem jako Horákovou, protože asi byla celý život komunistka- věrně své straně dál sloužila a jistě pak za to dostala i pěkný důchod.

Ve svém plzeňském domě,kde žije to třeba o ní spolunájemníci netušili, co je to za bolševickou svini. Teď si před ní mohou odplivnout a to je pro "babču" možná ten největší trest.

146760

11.11.2007 09:16

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: Soukromý majetek

Jarmila 88.?.?.?

Přemýšlím, které označení je přiléhavější. Zda globální kobylky, nebo globální žraloci. V každém případě by se těmto lidem nikdy nemělo říkat finanční elita, protože to žádná elita není. Jsou to v podstatě globální organizovaní zločinci.

Stejně mi ti žraloci připadějí výstižnější, protože kobylky ničí úrodu na základě toho, že jich je strašné množství.Kdežto globální žraloci si zakládají na tom, že těch zasvěcených světových zmrdů je minimálně.

146846

12.11.2007 08:38

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Já mám takový silný dojem, že hlavním účelem celé té náhlé falešné maškarády je to, aby se lidem naráz vtisklo do myslí nové označení čtvrtě. Aby ze dne na den místo Staré město nebo Josefov začala všechna média suverénně a pořád psát již jen o ŽIDOVSKÉM MĚSTĚ. Aby si zkrátka na to nové označení všchni lidi zvykli, jako by to tu bylo odjakživa. Tak jako si zvykli zničehožnic na slovo holokaust, které se u nás začalo intenzivně používat až teprve někdy zhruba před osmi lety. Každý se může na vlastní oči přesvědčit, že do roku 1989 se v žádných slovnících vůbec nevyskytovalo. O to tady kráčí- přejmenovat čtvrt a přivlastnit si ji.

No, Ďáblice patří zdá se jenom ďáblům a Hrdlořezy hrdlořezům. Navrhuji, že pokud tam bude chtít někdo dělat nějaký protestní pochod proti bojům v Iráku, ať jim v tom Magistrát zabrání, že tam nesmějí protestovat, protože si to ďáblové a hrdlořezové nepřejí. [oči v sloup]

146917

12.11.2007 15:11

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Ta čtvrt se OFICIÁLNĚ jmenuje Staré město, nebo Josefov. Nejmenuje se židovské město. Tak ze mě nedělejte vola, jo?

Mám na mysli VŠECHNY slovníky až do roku 1989. Můžete se sám přesvědčit, NIKDE slovo holocaust nenajdete. To slovo bylo uměle vymyšleno až 60 let po válce. Poprvé se u nás vyskytlo v akademickém slovníku v roce 2000. Doufám, že se může používat třeba i na situaci v dnešním Iráku- že je prováděn holocaust Iráčanů?

146971

12.11.2007 15:37

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím s Vámi. Oficiální vlezdoprdelistická média by neměla nazývat čtvrti jmény, která jim nepatří. Zvláště Mladá fronta se velice snaží co nejrychleji všem občanům vsugerovat, že židovské město je oficiální název. Ale co se divíme, vždyť tento plátek byl za komunistů svým vlezdoprdelectvím pověstný, že. Však tam mají své stálé hlídače od revoluce- že pane Komárku a Steigerwalde? [bliji]

146969

12.11.2007 18:40

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Takže slovo holokaust vymyslel jeden jediný chlap a ještě k tomu 12 let po válce. Skvělé! A teď to slovo používá celý svět, skloňují ho ve všech pádech a přitom je to výmysl jednotlivce. To jim nestačilo slovo genocída? Jo genocída, to je takové obyčejný slovo. Oni potřebovali na svou situaci něco extra, protože oni jsou přece ti nejdůležitější tvorové na téhle planetě. 40 milionů zabitých Rusů, to nic nebylo.

146989

12.11.2007 18:51

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Fraška to byla v každém případě, vyprovokovaná za nějakým konkrétním účelem. No, tady na Andělu je synagoga,ten den kolem ní postávalo 8 policajtů a jen doufám, že někdo nevytáhne 150 let nějakou starou historii a nezačne místo Zlatý Anděl nazývat to zdejší centrum druhým židovským městem a tak podobně.

146986

13.11.2007 08:11

iNo pasarán!

RE: Ta organizace

Jarmila 88.?.?.?

Velmi rozumná řeč pane Arkane. Přesně tak to je, jak píšete. Takže lze předpokládat, že celá ta, agenty uměle vyprovokovaná komédie má spíš sloužit k nějakým jiným cílům- což se patrně dozvíme v nedaleké budoucnosti.

147043

13.11.2007 08:22

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Představte si pane mývale, že moje dcera byla tak drzá, že dne 10.listopadu, čili na výročí křišťálové noci uspořádala výstavu moderního umění. Měla ale velké štěstí, že to nebylo v židovské čtvrti, jinak by se jistě našel někdo, kdo by tu moderní abstraktní hrůzu označil za skrytě antisemitskou.

147044

13.11.2007 08:32

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Já si myslím, že to znamená Mír a zdar dalekému i blízkému- ale jen pro někoho. [velký smích]

147046

13.11.2007 08:43

iNo pasarán!

RE: Paní Jarmilo,

Jarmila 88.?.?.?

Díky moc za historický výklad. Z Vašeho vyprávění vyplývá, že platný je název Josefov a vše ostatní je manipulováno médii (Mladou frontou) k tomu, aby se napevno vžil název židovské město. Pak si to mohou začít všechno skupovat světoví nosatí boháči a nakonec si tu historickou část ohradit hradbami, aby jim tam lidská chudá havěť nelezla.

Jak známo, sekulární Husajn držel všechny různorodé skupiny na uzdě, kdežto Američané tam vlítli a vytvořili neskutečný chaos, vraždění a utrpení- takže kdo je viník?

147048

14.11.2007 21:00

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: umazaný Izrael?

Jarmila 88.?.?.?

Ti mimozemšťani budou zajímaví. Že by IT?[smích]

147183

14.11.2007 21:52

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: umazaný Izrael?

Jarmila 88.?.?.?

Prostě a jasně všechna ta biblická dělení lidí jsou děsná kravina a jen nepatrné procento dementů, kteří založili svou vládu na penězích ospravedlňují své bezcharakterní jednání jakýmsi vyšším posláním, kterému ale v podvědomí oni sami nevěří.Co s tím? Já nevím. Však oni sami zařvou na svou bezcharakternost a dobře jim tak.

147185

16.11.2007 08:49

Agonie demokracie

RE: Krále,

Jarmila 88.?.?.?

Málokdo si stále uvědomuje, že ta technologie moci je tak dobře propracovaná, že z toho není úniku. Vzhledem k tomu, že jde o tučná koryta a rozdělování miliard, tak to mocní mají posichrované i v těch nejmenších straničkách z nejmenších. Všude mají své agenty a pozorovatele, takže i kdyby se dostala kterákoliv pidistranička do parlamentu, tak v tom okamžiku by stejně okamžitě změnila rétoriku a začala by pískat, jak to mocní potřebují. Bez ohledu na nějaké předvolební programy a sliby. Do jejího vedení by se totiž dostali ti správní lidé- na to existují taky přesné metody a páky, jak toho dosáhnout. Čili výsledek je ten, že ať volí občané koho volí, tak výsledek je vždy takový, jak to mocní potřebují.

Tuhle situaci již dávno předpověděl pan Miroslav Dolejší ve své Analýze 17.listopadu. On už tenkrát ten propracovaný systém prokoukl a předpověděl, že se komunisti a estébáci své vlády ve skutečnosti zde nikdy nevzdají, jen se rozprostřou do mnoha stran. A že způsobí rozklad morálky i celé společnosti- což se už stalo.

Jediné východisko jak z toho marastu ven je to, jít k hromadně volbám a do urny hodit lístek s tímto zněním: Zastupitelská moneykracie je podvod na voličích, žádám přímou demokracii.

147286

16.11.2007 09:10

Agonie demokracie

RE: PŘEKRYTÍ DEMONSTRACE

Jarmila 88.?.?.?

Ano, přesně tak, je to tajnými službami vše předem zmanipulované. Nejprve všechny odpůrce základny automaticky házeli do stejného pytle s komunisty a když to nepomáhalo, tak je budou házet do stejného pytle s s neonacisty.

147289

20.11.2007 07:53

Malé zamyšlení nad Britskými listy

RE: Kdo je schopen?

Jarmila 88.?.?.?

To je velmi zajímavé to co píšete. Akorát mi není jasné co myslíte tím, aby zavřeli svou p-cu. Mají zavřít svou pusu? A ještě mi není jasná další věc. Naši zpěvačce Přenosilové se stalo, že v Německu porodila Němce. Její syn je Němec, protože ona si vzala Němce a tím zrušila své češství. U semitů je to ale jinak. Ať si semitka veme koho chce, třeba číňana nebo černocha, tak její děti vždy budou semité. To by tedy ale znamenalo, že ty semitky jsou někým evidované a hlídané již od starověku, ne? Semita, ten to má snažší, ten když si veme nesemitku, tak své semitství definitivně zruší. Kdežto semitka, kdyby nechtěla, aby se jí narodili semiti, tak by se musela rozhodnout, že nebude mít vůbec žádné děti. A pro takové řešení se rozhodne málokterá žena.[oči v sloup]

147563

to je hrozné, čím víc se zde na Zvědavci vysvětluje, kdo je sionista, kdo je semita a kdo Žid či žid, tím méně v tom mám jasno.

Je zvykem, že obvykle v které zemi se člověk narodí, takovou má národnost. Člověk, který se narodí v Česku je Čech, člověk, který se narodí v Izraeli je Izraelec (nemělo by se mu tedy říkat Žid), člověk, který se narodí v Německu je Němec, i když se narodí Češce, zpěvačce Přenosilové. Stává se ale, že ve státech žijí určité menšiny z jiných států. Když se Turkyni a Turkovi narodí v Německu dítě, je to zase Turek. Když se ale Turkyně provdá za Němce, jejich dítě je Němec. Nebo naopak, když si Turek vezme Němku.

Když někdo vyznává křesťanství, je to křesťan, ale národnost může mít jakoukoliv- může být Čech, Francouz, Američan. Mělo by to platit i pro židovskou víru, že když je někdo věřící žid, tak ale nemusí být Žid, ale může mít jakoukoliv národnost-Čech, Francouz, Američan, atd.

Když tedy Židé v minulosti neměli žádný stát, tak jako národnost se již dávno měli za ty tisíce let rozplynout v jiných národnostech. Národnost Žid ve skutečnosti neexistuje, neexistují ani Semité, protože jak tady latinec psal, nelze se odvolávat na jakési biblické odkazy, když nemám v kapse žádný konkrétní rodokmen o svých předcích. A když neexistují ve skutečnosti žádní Semité, ani Židi, tak vše kolem těchto lidí, kteří si namlouvají, že jsou Židi, je jen chiméra a nic víc.

148013

Píšete, že duch se šíří jak výchovou, tak geneticky. V pořádku. Jen by ti lidé měli jasně dokázat, černé na bílém, že jsou skutečně geneticky potomci Abrahámovi. Pokud to dokázat nemohou, pak je vše jen podvod a chiméra. Já osobně znám své předky jen tak k prapradědovi a k praprabábě a dál už nevím nic. Dál už byla směska římskými vojáky počínaje a třeba Turky konče.

148088

Také zdravím idealisto.[smích] Již jsem to tu kdysi psala, že já jsem se narodila na Moravě, tak mám národnost českou, kdežto můj bratr se narodil na Slovensku, tak má národnost slovenskou. A přitom jsme z jedné rodiny a patříme k jedné matce. Tak se domnívám, že by to mělo platit pro všechny lidi bez rozdílu. Když nějaká žena v porodnici nahlásí, aby u jejího dítěte zapsali, že je to Žid, tak by tu národnost měla doložit nějakým rodokmenem, ne? V opačném případě by si tuto národnost mohl vymýšlet kdekdo a byl by to podfuk.

Když královna Alžběta tvrdí, že je z královské dynastie, tak to skutečně může černé na bílém doložit rodokmenem, který sahá až někam do středověku. A když chce někdo tvrdit, že je potomek Abrahámův, který žil údajně před 3900 lety, tak by to měl rovněž doložit konkrétním rodokmenem a já mu to pak uvěřím, že patří k biblickým Židům.

148082

Já v těchto věcech mám po všech těch nekonečných diskusích na Zvědavci skutečně velký zmatek v hlavě, takže místo abych ty pojmy jasně pochopila, tak mám vše ještě víc zamlženo. Vzduchem létali chazaři, sionisti židi a Židi, jenže dodnes jsem tomu všemu nepřišla na kloub a to ani v případě, že jsem si zakoupila knihu napsanou samotným předesedou německé židovské obce, zvanou Kdo jsou Židi? Ani on mi celý problém neosvětlil. Když někdo nadává na věřícího žida, tak to nemůže být antisemita, protože ten věřící člověk ve skutečnosti může být Čech jak poleno, není to žádný semita. A krom toho, jak se tu pořád zdůrazňuje,semité jsou i Arabové. No a s židovskou národností bez doloženého rodokmenu je to takové vachrlaté.

Biblické příběhy jsou fakt pasé. Teď zrovna šel v TV celý cyklus biblických příběhů a pro moderního člověka jsou to prostě jen takové pohádky. Vidí tam ty starověké lidičky, jak prostě věřili na kdeco. U krále Šalamouna mě zaujmulo, že nic nenamítal proti existenci původních bohyň- ale právě to mu bylo ostatními velmi vyčítáno. Bohyně byly tenkrát ničeny ve velkém a místo nich nastoupila jediná totalitní víra. Každý vítěz zničí božstva předešlých lidí, takže pravda je taková, ať si každý věří na co chce, ale ať se nepovyšuje nad ostatní, že jedině jeho víra je ta pravá. Velké kulové, jak by řekla paní Paroubková. A ještě by dodala, ať si dají mokrý hadr na hlavu. [velký smích]

148085

Ano, snažím se přemýšlet a v podstatě si myslím totéž co Vy: že ve skutečnosti neexistují Češi, Němci, Angličani, ba ani Američani. A to proto, jelikož jsou všichni lidé již tak od starověku dokonale vzájemně promíseni, že tato směska promísených genů se jednoduše nazývá lidstvo, ale národnosti jsou pouze formální. A to by mělo platit pro všechny lidi, Turky, Nory i Židy.

148087

Já bych své úvahy uzavřela takto: V dávné minulosti vládnoucí rabíni přesvědčili věřící skupinu obyvatel, že jsou bohem vyvolení. Pak po celá tisíciletí se uměle tito lidé množili mezi sebou a nechtěli splynout s okolím, protože si udržovali tu ideu vyvolenosti. Jenže v tom byl háček.Oni si v té komunitě nebyli všichni rovni. Dělili se totiž na vládnoucí a ovládané. Vládnoucí, zasvěcení rabíni ovládali své věřící ovečky, které jim sloužili k jejich cílům jako dobře placení lokajové. Když ale lokajové splnili svou úlohu, popřípadě toho už příliš mnoho věděli, přišel na ně náhle pohrom, byli rozprášeni do světa a nashromážděný majetek jim byl ukraden. A teď je otázka, kdo ten pogrom řídil. Bylo to tak, že judaističtí vládci se spolčili s křesťanskými vládci a společnými silami ty své poslušné bohaté lokaje oškubali a zlikvidovali.

Připadá mi, že tato situace existuje dodnes. Jak jsem již psala ve svém článku o globálních pyramidách moci, tak dodnes existuje úzká skupina světových vládců, kterým posluhují dobře placení lokajové rozmístění na všech strategických pozicích, armádou počínaje a médii konče. Až se lokajové svým vládcům nebudou hodit do krámu, tak je zase kdykoliv nechají zlikvidovat, udělají z nich oběti neonacistů a já nevím koho.

148162

01.12.2007 08:17

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Mozart vs. Salieri

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak, s tím Klausem je vše víc než podivné. Taky se říkalo, že si podal přihlášku do KSČ těsně před revolucí, ale už ho nestihli přijat. Také to, že pracoval v hadím hnízdě- Prognostickém ústavu, odkud vylezli všichni porevoluční předsedové všech stran, rudou počínaje a modrou konče, svědčí o tom, že všechno kolem politiky je jen divadýlko, manipulace a zpravodajské hry. Taky se po revoluci povídalo, že kvůli Klausovi byl zavražděn jeden novinář, protože toho moc věděl. Osobně se domnívám, že Klaus je dvojitý agent- CIA i KGB.Slouží oběma stranám a všichni jsou spokojeni.

148333

01.12.2007 08:43

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica vs Hutka

Jarmila 88.?.?.?

Nejdůležitější je uvědomit si to, že i když Nohavica morálně selhal, tak ale ve skutečnosti nikomu nijak zvlášť neublížil. Kromě toho jako jeden z mála hned po revoluci se ke své spolupráci s StB sám dobrovolně přiznal. Proto vůbec nechápu pana Hutku, o co mu jde. Odhlédnu od toho, že vzhledově vypadá jak Marx s Egelsem dohromady a soustředím se na jeho motivaci. Domnívám se, že je za tímto pronásledováním Nohavici ještě něco víc než jen zášť neumětela. Je totiž velmi podivné, že VŠECHNA média jako jeden muž jdou Hutkovi tak na ruku- po tolika letech zničehožnic taková štvanice. Je totiž známo, že mainstream si hned tak někoho na své stránky nepustí a že jejich výběr lidských figurek, které mohou zveřejňovat své názory je velmi pečlivý a přísný. Dnes platí na všechny situace heslo: za vším hledej prachy. On asi Nohavica naštval všechny ty producenty a já nevím koho, že si svou tvorbu prodává sám přes svůj web a má i bez nich u lidí i tak obrovský úspěch.

148332

01.12.2007 08:46

Žalobníček s cejchem práskače

RE: a co peníze.

Jarmila 88.?.?.?

Ano, mám na to úplně stejný názor jako Vy. Celá ta uměle vybujelá aféra je kvůli tomu, že si Nohavica dovolil být v podnikání samostatný a nikoho k ničemu nepotřebuje. Taková drzost!Co kdyby se tak zachovali všichni a nakonec by mainstream úplně ztratil svou moc nad svými ovečkami?

148335

02.12.2007 08:19

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica vs Hutka

Jarmila 88.?.?.?

Tak dneska ráno jsem si zrovna uvědomila, že za tím vším může být HLAVNĚ politika. On totiž Nohavica jako jeden z mála má stejně jako Kryl pro davy jakési charisma. Dovede jak pištec přilákat velké množství lidí. A v tom je pro dnešní mafiánské mocipány nebezpečný. Z toho důvodu ho preventivně znemožnili a dali mu jasnou výstrahu, aby se nepokoušel nějak kritizovat současný režim. Mě osobně Nohavica nijak nebere, ale vzpomínám si, že zrovna někdy před rokem složil nějakou kritickou píseň, která šla na internetu od úst k ústům.

Je víc než podivné, že zatímco v socialismu bylo tolik písničkářů, co kritizovali na tisíc způsobů komunistický režim, ať již skrytě, nebo otevřeně, Třešňákem počínaje a třeba Hutkou konče, tak nyní, v údajné demokracii zde nemáme jediného kritika prohnilého, mafiánského kapitalismu, kde vrchnost krade ve velkém a dělá si co chce.

Nohavici se nezastávám, jenom mi ten bezdůvodný řev médií připadá krajně podezřelý. Estébák Sacher nechal zlikvidovat všechny kompromitující materiály na ty největší ryby, co nám zde nyní vládnou. A tyto vládnoucí ryby prostřednictvím médií, která ovládají víc než za komoušů, Nohavicu varují: zavři hubu, nebo taky můžeš dopadnout jako Kryl. [bliji]

148379

03.12.2007 06:58

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica vs Hutka

Jarmila 88.?.?.?

Což o to, ta píseň je moc hezká a působivá, jenže bohužel pana Horwátha moc dobře znám z Pravého Bloku. A on mě taky. Jistě si pamatuje, jak na mě dělal přes sklo posměšné xichty a ukazoval rukama kosočtverec. Je to úplně stejné jako v Orwellovi, zatímco Kryl byl autentický buřič, pan Horwáth je profesionální buřič. Ani mě nepřekvapilo, že na Václaváku zpíval pro radar. Kdo mě moc překvapil byl tedy Pepa Nos.

Jinak ještě mě napadlo ohledně Nohavici, že vlastně mu Hutka dobře posloužil. Ono totiž v dnešní době je dobrá jakákoliv reklama, i ta negativní. Za reklamu se musí vydávat těžké peníze a Hutka a média ji poskytli Nohavicovi zdarma. Jistě mu teď stoupne zisk.[smích]

148416

04.12.2007 08:13

Stařec a silnice

RE: jo

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to moc hezky. Když se vrátím k životní situaci toho starce a k jeho životní cestě, tak první co mě napadá je- každý svého štěstí strůjce. Jeho životní filozofií možná bylo to, že si říkal, ať mu každý vleze na záda. Byl radši sám než s lidmi, celý život měl vůči lidem ostny. Proto se ve stáří tak upnul na ježky, protože si uvědomil, že on sám je taky takový ježek, protože se celý život tak choval.

Člověk veselý a společenský nikdy neskončí sám v opuštěné chalupě. Jak říkám- každý svého osudu strůjce, ať již na něco věřící, či na nic nevěřící.

148468

05.12.2007 16:21

Stařec a silnice

RE: jo

Jarmila 88.?.?.?

Pane Sašo já se domnívám, že stáří může být nejen kruté, ale někdy může být pěkné až do konce. Je třeba se na to ale pečlivě předem připravit. Například ta stařenka udělala chybu, že tomu vnukovi ten dům darovala. Nikomu neměla nic darovat, však po její smrti by to vnukovi tak jako tak připadlo. On by se k ní musel pak chovat slušně až do samého konce, aby ho ona náhodou nevydědila. Ale 96 let je stejně krásný věk, tak snad i bylo dobře, že to do týdne zabalila. Co tady strašit zbytečně až do sta.[smích]

Že ten starý pán byl svou povahou ostnatý ježek mě nenapadlo náhodou. Já totiž takového ježka mám doma.[smích] Můj muž je strašně hodný, ale je děsně nespolečenský. Kdyby záleželo na něm, tak bychom se s nikým nestýkali ani nekamarádili. Jako první dárek mi dal za svobodna kaktus. Proč kaktus? Protože mi věnoval sám sebe.[smích] Nejsem pověrčivá, klidně půjdu v pátek třináctého něco důležitého vyřizovat a může mi přitom přeběhnout černá kočka přes cestu. Ale když chci být pověrčivá, tak si sama sobě vyhovím. A tak jsem si řekla, že dokud budu mít ten první dárek schovaný jako relikvii, tak naše manželství vydrží. A vidíte, funguje to.[smích] Vysušený kaktus je schovaný ve skříni již 30 let.

148564

05.12.2007 16:56

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica vs Hutka

Jarmila 88.?.?.?

Pane kavole, (nejmenujete se náhodou Karel?[smích]) mně do toho Nohavici vážně nic není, mně je v zásadě ukradenej. Karel Kryl si dál volně zpíval, i když na něj Nohavica třeba prásknul, že není spokojený. Až teprve když Kryl prokoukl a zjistil, že sametový puč byl podvod a složil na to písničku, kde zkritizoval i Havla, tak najednou zničehožnic zemřel. A za to Nohavica tedy určitě nemohl. On byl totiž Karel Kryl pro ty porevoluční svině v podstatě velice nebezpečný, proto musel zemřít.

148565

05.12.2007 21:35

Čínský tygr má prázdnou nádrž

RE: Marečku, nepotěšil jste mne, chlapče,

Jarmila 88.?.?.?

To jsem takhle šla s mužem na vycházku, když v tom jsem na Staromáku uviděla taková krytá autíčka, která byla na lidský pohon. To znamená, že řidič šlapal jako cyklista, a tím auíčko jelo. Když jsem to viděla, tak jsem velmi zajásala,což bylo taky tím, že jsem již byla ovíněná. Přistoupila jsem k takovým mladým klukům a nadšeně jsem je chválila, že to auto na lidský pohon je auto budoucnosti.Blahosklonně mi kynuli a usmívali se, ale myslím si, že si mysleli svoje.

148577

06.12.2007 08:00

Plundrování po bruselsku

RE: A bylo řečeno a co B...?

Jarmila 88.?.?.?

To jste vyjádřil naprosto přesně. Ano, přesně tak to funguje.Mají tu technologii moci dokonale promyšlenou, takže volby nejsou nic jiného,než sprostá fraška a velký podvod. Jediné co by snad pomohlo, už jsem to tu psala, kdyby 99 procent lidí do urny vhodilo místo volebního lístku, lístek s tímto zněním: Zastupitelská demokracie je podvod na voličích, žádám přímou demokracii.

148598

06.12.2007 08:10

Plundrování po bruselsku

RE: Bezmocnost

Jarmila 88.?.?.?

Moc hezky jste to napsal. Ano, přesně tak to vše funguje. Oni to mají vše spočítané třeba i na 20 let dopředu, jak budou s tou kterou zemí zacházet, aby ji vmanipulovali do poměrů, ve kterých ji chtějí mít. Moc dobře si vzpomínám na promyšlené jednání Luxe, byl to stejně jako Klaus poslušná figurka v rukou mocných, jejich poslušný lokaj. Však ho za to pánbůh taky potrestal.

148599

07.12.2007 07:23

Matematika s ideologickým nábojem

jew

Jarmila 88.?.?.?

Mám na počítači zavedenou takovou drobnou vymoženost, že když kurzorem najedu na nějaké anglické slůvko, tak se mi to přeloží do češtiny. Jaké bylo moje překvapení, když jsem v Zajímavých adresách najela na anglické slůvko jew. Do češtiny se mi přeložilo= Žid, klamat, handrkovat se, lichvář, podomní obchodník, lichva. [oči v sloup]

148653

13.12.2007 08:10

Strom

Opět velmi veselé :(

Jarmila 88.?.?.?

Dost na tom, že jím maso, teď ještě abych začala mít výčitky svědomí, když si utrhnu na zahradě kytku do vázy, nebo uříznu salát k snědku.A chudák vánoční stromek jak trpí! Ale stejně budeme opět krajně bezohlední a zase si ho koupíme a nazdobíme, bez ohledu na článek.

149189

16.12.2007 08:34

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

K té přímé volbě prezidenta by se pochopitelně musela vytvořit i příslušná legislativa, kterou já v tak krátkém článku nemohu popisovat. Základem té legislativy by bylo, že by žádný kandidát nesměl mít sponzora, protože sponzorství korumpuje. Nesměl by mít ani žádnou reklamu vylepenou po městě, protože by bylo město bilboardy a reklamami příliš zaneřáděno. Všichni kandidáti dohromady by mohli vydat pouze brožurku, ve které by všichni představili své životopisy. A také by samozřejmě mohli mít svůj web. Nic jiného.

149315

16.12.2007 09:03

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Tůdle!

Jarmila 88.?.?.?

Ano, přesně v to doufám, že by byly provětrány hnilobné kouty politiky.[smích] Ta přímá volba prezidenta je jen malá část reformy voleb, která je jako celek o přímé demokracii. Přesně v to doufám, že by se do špiček politiky dostali ti praví, čestní lidé, kteří nemají šanci se tam dostat, protože jsou předem vybrány k vládnutí bezcharakterní, poslušné loutky, jaké tam máme dnes. Přímou demokracií by se odbouraly všechny současné taškařice, z toho důvodu také přímou demokracii dodnes nikde nezavedli.

Nemyslím si, že by vítězil v přímé demokraci Jaromír Jágr. Nepovažuji lid jako celek za hlupáka. Ta přímá volba prezidenta by nesměla být ojedinělou akcí. Kdyby se tímto způsobem zezdola volili VŠICHNI politici, pak by odpadli zkorumpované figurky, octli by se tam opravdoví, čestní lidé, kterých je v naší zemi dost- akorát nejsou zásadně připuštěni k moci. Protože takové lidi tam oni nepotřebují, oni tam potřebují mít povolné Topolánky a bezcharakterní Paroubky.

Představte si takto koncipované volby třeba i v Americe. Dosavadní volby tam probíhají tak, že jsou navolení volitelé, kteří rozhodují za lid. Na závěr tam pak stejně vznikly zmatky s počítáním hlasů, jako v případě Bushe. Takto by si tam lid volil svého prezidenta úplně sám, bez nějakých volitelů a ještě by si ty výsledky mohl zkontrolovat sám na internetu. Jsem si jista, že by rozhodně američtí občané nevolili nějakého Bushe nebo Clintonovou, ale zvolili by nějakého neznámého, velmi vzdělaného člověka s neposkvrněnou minulostí. Takhle nemají vůbec žádnou volbu, když se jim předloží 5 kandidátů, jeden horší než druhý- předem vybrané figurky.

149318

16.12.2007 09:08

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: ?

Jarmila 88.?.?.?

Já se Vám nedivím, já jsem rovněž již dávno ztratila víru ve spravedlnost a rovnost lidí. Z toho důvodu prosazuji přímou demokracii jakou mají ve Švýcarsku. Švýcaři si ji nemohou vynachválit a ta moje reforma voleb má ještě tu výhodu, že si všichni svou volbu mohou zkontrolovat na internetu, kdežto Švýcaři nikoliv. Ptala jsem se nedávno jedné Čechošvýcarky, jestli mají Švýcaři jistotu, že někdo závěrečné výsledky malounko neupraví. Nevěděla. Takže jistotu nemají.

Nečtěte Lenina, čtěte si radši o fungování přímé demokracie.[mrknutí jedním okem]

149314

16.12.2007 09:29

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jo všechno v teorii docela hezký ale...

Jarmila 88.?.?.?

I to by se mohlo stát, že by se přihlásilo stotisíc kandidátů v každém kraji. V tom případě by volební kola proběhla tři, nikoliv jen dvě. Máme v Česku 77 okresů, takže nejprve by proběhla okresní kola. Z každého okresního kola by vzešel jediný vítěz, čili dohromady 77 kandidátů. Těchto 77 lidí by se utkalo v durhém, krajském kole, no a pak by již bylo jen těch 14 kandidátů.

Každá televizní debata má svá pravidla. Kdo se dovolá nejdřív, toho otázka je vyřčena. Takových debat již proběhlo bez problémů stovky. Byla by dejme tomu dvouhodinová a za tu dobu již může být zodpovězeno dost všetečných otázek. Po debatě by byli diváci nasměrováni na to, že své otázky mohou dále klást na weby jednotlivých kandidátů- že jim bude zaručeně odpověděno.

149317

16.12.2007 09:58

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: kubátová

Jarmila 88.?.?.?

Abych pravdu řekla, já jsem neměla tušení, kolik máme vlastně krajů. Musela jsem se podívat na internet a objevila tam takovouto tabulku:
č. kraj SPZ nová krajské město SPZpůvodní krajv km2 obyvatelv kraji obyvatel vokr. městech počet obcí
1. Jihočeský C České Budějovice CE, CB 10 056 624 568 235 655 623
2. Jihomoravský B Brno BM, BS, BZ 7 066 1 124 493 505 307 675
3. Karlovarský K Karlovy Vary KR, KV 3 314 303 714 110 865 132
4. Královéhradecký H Hradec Králové HK, HR 4 758 549 329 177 768 448
5. Liberecký L Liberec LI, LB 3 163 427 396 191 836 216
6. Moravskoslezský T Ostrava OS, OT, OV 5 554 1 265 912 546 681 324
7. Olomoucký M Olomouc OC, OL, OM 5 140 638 374 240 196 394
8. Pardubický E Pardubice PA, PU 4 519 507 176 146 689 453
9. Plzeňský P Plzeň PM, PN 7 561 549 600 225 315 510
10. Praha A Praha AA - AZ 496 1 160 118 1 160 118 22
11. Středočeský S Praha AA - AZ 11 015 1 123 931 285 604 1 147
12. Ústecký U Ústí nad Labem UL, US 5 335 819 450 361 437 354
13. Vysočina J Jihlava JI 6 925 518 315 154 454 729
14. Zlínský Z Zlín ZL 3 964 594 060 165 514 304
celkem má ČR 77 okresů 78 866 10 206 436 4 507 439 6 331
Co se týče Česka, tak to už je oficiálně používaný termín, za to já nemohu.

149320

16.12.2007 10:07

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Ještě to vylepšíme

Jarmila 88.?.?.?

I na to bylo myšleno. V reformě voleb jsme to nazvali jako- vedlejší volby. Tyto vedlejší volby by se konaly každý rok a zúčastnili by se jich jen angažovaní občané, kterým není lhostejné, co politici se zemí provádějí. Opět by prostřednictvím volebních lístků („stíracích losů“) hlasovali o nejlepším a nejhorším politkovi. Politik, který by dostal nejvíc hlasů, že je nejhorší by musel z vrcholné politiky okamžitě vypadnout. Takže Gross nebo Čunek by na přání lidu letěli jak špinavé prádlo, bez ohledu na to, co si o tom myslí jejich rodné strany. Pokud by se dopustili přímo kriminálního jednání, neměla by na ně platit žádná imunita, ale měli by být trestní jako každý jiný normální občan.

149319

16.12.2007 11:05

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Většina lidí již dnes chápe, že jakékoliv volby jsou sprostá fraška, která je uspořádaná proto, aby byli k vládnutí zlegalizováni již předem vybraní jedinci (abych je furt nenazývala loutkami a figurkami). Proto jedinou záchranou je přímá demokracie, kde si občané přímo, bez zástupců, sami rozhodují o nejdůležitějších záležitostech i zákonech. Tam pak médiím jejich mediální monopol není nic platný a mafie jsou vůči vůli milionů lidí taky namydlené, nemohou s tím nic dělat.

Na webu Rovnopravnost zveřejnila ta Čechošvýcarka zákony, o kterých si rozhodli sami Švýcaři. Když budete mí t zájem, tak to její povídání najdu a zkopíruji sem. Zpočátku ji čeští diskutéři nadávali, že ji nemohli přijít na jméno, ale když jim to vše vysvětlila, tak všichni zmlkli, neb jim došly argumenty. A já jsem si tam taky uštěpačně přihodila poznámku, že jsou Češi jak ruští mužici-nevolníci, kteří pravou demokracii nikdy nezažili. Proto ani nevědí, jak má pravá demokracie vypadat. Zažili buď jen komunistickou totalitu, nebo jen dnešní pseudodemokracii.

149323

16.12.2007 13:13

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Je to nereálná blbost

Jarmila 88.?.?.?

I ve Švýcarsku jsou lobby, reklamy a vydírání. Přesto je švýcarská přímá demokracie lepší, než zastupitelská demokracie, která ve skutečnosti žádnou demokracií není. Pokud se považujete za tupého, pak nechoďte ani k normálním volbám, protože jsou stejně o ničem. Inteligence lidu se dá měřit Gaussovou křivkou. Malá část lidí jsou úplní pitomci, druhá malá část géniové, ale většinový střed jsou normální lidé se zdravým selským rozumem, kteří zdravě rozhodnou, co je pro národ nejlepší. Pokud přímá demokracie ve Švýcarsku normálně a zdárně funguje, pak je to důkaz, že tím samým zdárným způsobem by fungovala i kdekoliv jinde.

To s tím placením za hlasování již máme taky dávno vymakané. Sociální slabí občané, kteří berou dávky by dostali, pokud by si o to zažádali, na sociálním úřadě kartičku, která by je opravňovala celoročně jít k jakémukoliv druhu hlasování ZDARMA. Pro všechny ostatní není žádnou újmou zaplatit minimální poplatek. Zvláště když dnes a denně probíhají různé připitomělé soutěže a statisíce lidí hlasuje přes své mobily, což je stojí jejich vlastní peníze.

Milý pane, politika lidi nezajímá proto, protože zjistili, že do ní nemohou sebeméně zasahovat. Až by tu možnost měli, to byste koukal, jak by se probudili ze zlého snu a rozhodovali o všem s velkou vervou. Vám jako vůbec není divné, že neexistuje ani sebememší pokus nějaký typ přímé demokracie zavést? proč asi? Protože se toho vládnoucí mafiáni bojí jak čert kříže.proto.
Hackeři by si při našem typu voleb ani neškrtli, protože je to všemi směry zároveň papírově i účetně zdokumentováno. To je totéž, jako byste tvrdil, že hackeři Vám zkreslí výsledky na kreditce nebo běžném účtu. proto je to spojeno s penězi- aby se nedalo v žádném směru podvádět. proto by si každý mohl na netu zkontrolovat svůj výsledek, protože by to byla zaznamenaná účetní operace. A pokud by se tam náhodou nenašel, pak by to mohl reklamovat, stejně jako by reklamoval, kdyby se mu na účtě neobjevily peníze, které mu tam dorazit měly.

S tou doménou narodsobe je to ovšem legrace. Domnívám se, že ten dotyčný chytrák, co si to zaregistroval četl naši reformu. Mám ji již na webu minimálně 5 let, takže již dost lidí zná naše nápady. Samozřejmě, že by se to mohlo jmenovat jakkoliv jinak, nemám proti tomu námitek.

149331

16.12.2007 13:16

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Utopická nedomyšlená vize

Jarmila 88.?.?.?

Položme si otázku, jaké jsou ty Vaše „komplexní strategie“ v současnosti. Já bych řekla, že jsou o tom, za všech okolností lid ojebávat a okrádat hrstkou falešně volených a vyvolených. Jejichž moc je ke všemu tak neomezená, že nejdou za své evidentní zločiny ani nijak odvolat, ani na žádný způsob potrestat. Chovají se ve své zpupnosti, jako by to nebyli zaměstnanci lidu, ale neomezení panovníci, kteří se nikomu ze svých činů nemusí zpovídat. A to je velmi špatné. Já jsem přece nepsala o tom, že by měl mít prezident větší pravomoci než jaké má dosud. Já bych tam jen konečně ráda viděla velice slušného člověka, kterých pobíhá po naší vlasti velké množství, ale k moci nejsou zásadně připuštěni.

Teď si poslanci vybírají buď z Klause nebo Švejnara. Každému chytrému člověku, který vidí do politiky je hned jasné, co je Švejnar zač- loutka v rukou americké oligarchie. Tou samou loutkou byl i Klaus, ale Švejnar je mladší, toť jeho větší výhoda.

Co se týče voleb, tak není problém určité disharmonie upravit tak, aby to bylo všemi směry skutečně spravedlivé a demokratické. Nezabývejte se pane Martine detaily a podružnostmi, na to je ještě moc brzy, sledujte radši celek. A celek napovídá, že přímá demokracie by byla o tisíc procent pro národ lepší než ta mafiánská svoloč, která nám tu vládne dnes.

149328

16.12.2007 13:24

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: jedna ze slabin tohoto volebniho systemu...

Jarmila 88.?.?.?

No, to už mi taky jeden programátor z webu Rovnopravnost sáhodlouze popisoval, jak by to bylo přes poštu i přes banky jedno velké fuj. Ale když zmáknou fofr přes Vánoce, nebo v době daňového přiznání, proč by nezmákli třídenní volbu prezidenta. Ve Švýcarsku to pošty taky musí zmáknout.

149332

16.12.2007 16:11

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Však tuhle podmínku máme ve své reformě přesně danou: že oficiální výzkumy by byly přísně zakázané. Protože by je dokonale přímo nahradily vedlejší volby, kde by občané sami v přímé demokracii rozhodli o tom, kdo je nejoblíbenější a kdo je naopak nejneoblíbenější.

Také stamilionové reklamní kampaně by měly být přísně zakázané, protože reklama patří do byznysu, nikoliv však do politiky. Asi před půl rokem na tohle téma zde měla hezký článek Alexa- byl o tom, že americké volby nelze vůbec považovat za volby, je to fraška, protože je to jen směšná válka PR agentur a reklamních triků. Přece volby nemohou být o tom, že kdo je největší boháč, ten si může dovolit nejbombastičtější reklamu a následně různými nečistými triky vítězit.

149345

16.12.2007 16:43

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Mám už dlouho podezření, že ani ve Švýcarsku to s tou přímou demokracií není vše tak až ideální, jak to vypadá- a Vy mi to potvrzujete. Napadlo mne to asi před půl rokem, když jsem se té své známé Čechošvýcarky zeptala, zda i ve Švýcarsku bylo schváleno registrované partnerství homosexuálů. Odpověděla že ano a to mě zarazilo. Jak známo, tento veskrze nenormální zákon je na celém západě zcela násilně prosazován uměle seshora. Široká veřejnost se všude proti němu bouřila, včetně právníků- ale přesto byl všude tvrdošíjně protlačen. Pokud byl tedy prosazen i ve Švýcarsku, je tedy možné, že lid byl sice proti, ale pár zasvěcených jedinců ten výsledek hlasování změnil, protože ani ve Švýcarsku neexistuje účinná kontrola zezdola.

149344

16.12.2007 16:50

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Opět příliš naivní myšlenky

Jarmila 88.?.?.?

Ten Váš většinový volební systém by taky vůbec ničemu nepomohl. V naší zemi by se změnil tak jedině na otevřenou totalitu, na vládu jedné strany a to jsme už zde 40 let měli. Takhle spolu strany bojují když nic jiného alespoň FORMÁLNĚ. Již jsem psala výše, proč bych ráda i prezidenta volila já sama a nesvěřovala to svým zástupcům, kteří mými zástupci nejsou ani náhodou. Zmínění toho poplatku je celkem důležité, je to pojistka proti tomu, aby se do voleb nehlásil kdejaký šprýmař jen tak pro srandu králíkům. když už musí vydat ze své kapsy 20 tisíc, tak už to taková legrace není.

149349

16.12.2007 17:13

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Takhleee to neejdeee! Bla, bla, bla

Jarmila 88.?.?.?

To mě taky vždy překvapuje, jak Češi vždy úporně hledají, proč by ta moje reforma nešla. [oči v sloup] Možná je to tím, že jsem žena. Oni si říkají- ženská přece nemůže vymyslet nic kloudného. Tady je to ještě skvělé, tady je to v poho, ale třeba na Psu, tam jsem se setkala s otevřenou nenávistí a sprostými nadávkami. [velký smích]

149351

16.12.2007 17:13

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Tůdle!

Jarmila 88.?.?.?

Trošku se pletete. Pusťte si film Zeitgeist(Duch doby) zejména tu třetí část a dojde Vám, kdo tu na téhle planetě ve skutečnosti vládne. Nejméně od Francouzské revoluce je v dějinách vše jinak, vše zmanipulované, není to tak, jak nás oficiálně učili ve škole. I Napoleon byl jen pouhou figurkou v rukou mocných. Užitečný idiot, který za ně dělal špinavou práci. Stejně tak Hitler, nebo Gottwald. V okamžiku, kdy generál Patton dostal rozkaz neosvobozovat Prahu, tak bylo již o nás dávno rozhodnuto. Gotwald byl bolševiky dosazená figurka a co volil lid, na tom již vůbec nezáleželo, v té době bylo již vše zmanipulováno- asi jako proces s Horákovou.

Je možné, že se s voliteli mýlím, ale jak sám víte, stejně je to s těmi volbami v Americe tak jako tak na prd. Takže je to prašť jako uhoď, stejně je to pouhá fraška na entou a o vítězi je již dávno rozhodnuto v zákulisí. Jestli je to ten nebo onen, demokrat či republikán je úplně jedno, protože je to z deště pod okap a z bláta do louže, volíte jen čerta nebo dˇábla- prostě předem pečlivě vybrané poslušné figurky mocných.

Již jsem to tu psala, proč přímá volba prezidenta- protože by to byla součást širšího celku, kde by i ti poslanci byli voleni přímou volbou, nikoliv tím směšným způsobem, kdy vepředu kandidátky jsou ty předem připravené figurky, kdežto zbytek kandidátky je už pouhé nevolitelné křoví. To je výsměch voličům, nemyslíte? To už těch zbylých 25 kandidátů by tam nemělo správně vůbec být, protože jsou tam jen do počtu, nikoliv co do volitelnosti. Správně by to mělo být tak, že i ten nejposlednější kandidát na kandidátce by měl být naprosto stejně plnohodnotný, jako ten co je na prvním místě.

149348

16.12.2007 17:20

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Vám nějak nerozumím. Mohl byste mi lépe a podrobněji vysvětlit, proč se domníváte, že chci takovou demokracii, kde je i diktatura? Má to nějakou souvislost s tou menšinou homosexuálů?

149350

16.12.2007 19:46

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: ?

Jarmila 88.?.?.?

Tak Vy jste zde první, s kterým na sto procent souhlasím. Ano, je to přesně tak, již horšího být nic nemůže, než to co zde máme.

149364

16.12.2007 20:18

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Takhleee to neejdeee! Bla, bla, bla

Jarmila 88.?.?.?

No, to já na Psa již vůbec nechodím, už na něj vůbec ani nenahlížím. To z toho důvodu, že se z něj stal internetový mainstream- vymývač mozků.

Si vzpomínám, jak jsem se setkala v jedné hospůdce s hlavním censorem Psa- s panem Wagnerem. Vysvětlovala jsem mu horem dolem tu svou reformu, až nakonec souhlasil, že mi to zveřejní. Jenže já jsem pak z toho chlapa dostala takovou depku, že jsem byla tři dny jak tělo bez duše. Že by to ze sebe nějak vyzařoval? Fakt nevím.

149362

16.12.2007 20:24

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Nevšimla jsem si milý Staníku, že bychom si my dva tykali. Ale vzpomínám si, že se mi Tvé příspěvky obvykle líbili. Ptám se tedy: Jaká je ona účelná kontrola zezdola? Mě i programátoři odhlasovali, že ten můj účetní systém je z hlediska bezpečnosti v pořádku. Akorát se jim nelíbilo, že by museli lidé hlasovat jen z pošty a ne z domova. Nakonec jsem souhlasila i s tím, aby tedy ty pošty nebyly tak zahlceny, když tím pořád tak operují, že by si tedy jako lidé koupili virtuální hlasovací lístek s PIN kódem a prohnali to vše přes svůj bankovní účet, když jinak nedají.

149370

16.12.2007 20:29

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Fakt jo? To jste mě strašně překvapila Alexo.Proč tedy chce ten chlap prosazovat něco, co už prosazené je?

149371

16.12.2007 20:30

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Posuďte sám co je spravedlivější: aby menšina rozhodovala o většině, nebo aby většina rozhodovala o menšině? V případě registrovaného partnerství jde skutečně o nespravedlnost, ale je to nespravedlnost vůči většině. Jen na základě homosexuality je zde dána výsada lidem, že se mohou spolu registrovat. Ale třeba babička s vnukem nebo dva heterosexuální kamarádi se spolu registrovat nemohou. Přitom není veřejně zkoumáno, zda ti lidé jsou skutečně homosexuální, či nikoliv. Takže může docházet běžně k podvodům, kdy dva pedofilové se domluví, že se budou vydávat za homosexuály, aby si třeba v budoucnu mohli adoptovat dítě. Znám muže, který se chce dostat do parlamentu a tam prosazovat, že VŠICHNI lidé budou moci být registrovaní partneři. No není to celé jaksi postavené na hlavu?

149367

16.12.2007 20:32

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

Jarmila 88.?.?.?

Ano, samozřejmě, mám plán- aeroplán, jak by řekl pan prezident Beneš.[smích] Ne, ale již jsem to tu párkrát napsala a tak to zopakuji znovu. Je třeba aby lidé šli k volbám, ale místo volebního lístku vhodili do urny toto prohlášení: zastupitelská demokracie je podvod, žádám přímou demokracii.

Ono totiž je na lidech páchán nepřetržitě podvod. Když nejdou k volbám, tak se jim řekne, že za to můžou protože nejdou k volbám. Když volí malé strany, tak se jim řekne, že za to můžou, protože volí nevolitelné malé strany. A když tedy volí velké strany, tak se jim řekne, že za to můžou, protože volí pravici a že za to můžou, protože volí levici. Prostě jsou všichni lidé taháni za nos.

Je s podivem, že volby jsou platné i v případě, kdyby volilo třeba jen jedno procento voličů. Jsou ti mocní fakt na palici, že tohle uzákonili? Jinak se omlouvám, najednou nemohu ihned odpovídat, najednou se nemohu na Zvědavce dostat.

149366

17.12.2007 08:06

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

To víš Stáníku, že jsem ješitná.[smích] Ale moc jsi mne s tou kontrolou zezdola nepřesvědčil. V mém systému by si neškrtli ani hackeři, ani programátoři a to právě proto, že je vše podloženo účetnictvím má dáti-dal. Takže ani v Ohiu by s mým volebním systémem nemohl nikdo švindlovat, protože by jim to účetnictví muselo na halíř souhlasit. Na všech frontách zkontrolovatelnost výsledků VŠEMI lidmi a dokonalá finanční průhlednost všemi směry.

149406

17.12.2007 08:20

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Pokud vím, tak Klaus i Švejnar- oba jsou pro radar. To snad již nepotřebuje ani další komentář.

149407

17.12.2007 08:25

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Který chlap? Ále, jeden ze strany Demokracie.

Pokud vím, kdyby se chtěli místo manželství muž a žena spolu pouze zaregistrovat do registrovaného partnerství, tak by jim to nebylo umožněno. Je to výsada určená pouze homosexuálům.

149403

17.12.2007 08:30

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Já s Vámi souhlasím, jenom jste mne trochu špatně pochopil. Jak to píše jeden diskutér níže- myslela jsem to tak, že jsem poněkud zapochybovala o tom, zda se i ve Švýcarsku nějak mazaně s těmi hlasy nějakým způsobem nepodvádí. Že třeba součet skutečných výsledků byl 52 procent proti 48 procentům. Ale pár zasvěcených programátorů to třeba upravilo přesně naopak: 48 procent proti 52 procentům.Když není dokonalá všeobecná kontrola zezdola, může se stát ledacos.

149404

17.12.2007 08:47

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Takhleee to neejdeee! Bla, bla, bla

Jarmila 88.?.?.?

Vůbec nejsem smutná z toho, že již nechodím na Psa.[smích] Je mi prostě ukradený i s panem Neffem i Wagnerem. Také komunistické Novinky jsem již definitivně přestala číst.Ale jsem teď smutná z toho, že již musím odkráčet za svými povinnostmi, takže budu moci pokračovat v diskusi, až někdy pozdě odpoledne.

149411

17.12.2007 09:02

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Utopická nedomyšlená vize

Jarmila 88.?.?.?

Vaše mnohomluvnost je mi již dostatečně známa pane janko. I vaše drzé řeči vůči mé osobě, z kterých už si ale již nic nedělám. To nám poví čas,co je pan Švejnar zač. Jsem přesvědčena, že na má slova časem dojde. Je to pořád na jedno brdo. Vždy v někoho doufáme, ale ten dotyčný se jako vždy projeví jako hajzl.

Mě těší, že alespoň dokážete kladně ohodnotit ty zdvojené kontroly a finanční průhlednost u mého volebního účetního systému. Jo, jen si hezky šetřete peníze pane janko, moje nabídka stále platí. Dva miliony a moje reforma je Vaše. Tuhle jsem Vás zahlédla teď nedávno na Václaváku na demonstraci proti radaru. Že jste to byl Vy?

149408

17.12.2007 15:02

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Některé věci neprůstřelné jsou, jako je třeba neprůstřelná ochranná vesta. A stejně tak je neprůstřelná i moje reforma. Pokud ta dečka pod dortem je rovněž vyrobená z dortu, tak ji klidně spapám. Nevím co furt máte s tou demokracií, již jsem Vám to vysvětlila.

149433

17.12.2007 15:17

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Je možné Stáníku, že Švýcaři mají nejvyšší životní úroveň, ale stejně jsi mi nezodpověděl tu mou otázku, zda mají lidé ve Švýcarsku dostatečnou kontrolu nad celkovými výsledky svého hlasování.

V mém volebním systému nebudou muset žádní programátoři vykazovat podrobné účetnictví. Jednoduše z toho důvodu, že to bude muset vykazovat každá banka a pošta, která by se zúčastnila různých typů voleb. Dám konkrétní názorný příklad: Na poštu v Praze 3 by přišlo 2500 voličů, kteří by si zakoupili za 20 Kč volební lístek a zvolili si svého kandidáta na prezidenta. Pošta by vykázala zisk 50 tisíc Kč a zároveň by k tomu musela mít 2 500 volebních ústřížků, vhozených do urny. Také by musela mít vhozený na internet seznam 2500 čísel občanských průkazů.
Volič by přišel domů, otevřel si web narodsobe a jako heslo by vyťukal číslo svého PIN kódu z druhého ústřižku. Dostal by se do seznamu, kde by našel u svého čísla PIN kódu, že skutečně hlasoval kandidáta číslo 7. Pak by si vše mohl zkontrolovat ještě z mnoha jiných stran a úhlů.Naťukal by adresu pošty kde volil a zkontroloval by si, zda je tam zaneseno číslo jeho OP i jeho volba u jeho PIN kódu. Nebo by si naťukal web kandidáta, kterého volil a tam by si rovněž našel svůj PIN kód a u něho svou volbu. Také by si mohl najít všechny pošty v celém Česku a podívat se na celkové výsledky těch jednotlivých pošt. Každá ta pošta by si ručila za své správné účetní výsledky a celkový výsledek ze všech pošt by si kterýkoliv soukromý hnípal mohl sám osobně překontrolovat a spočítat.[smích]

149434

17.12.2007 15:33

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Takhleee to neejdeee! Bla, bla, bla

Jarmila 88.?.?.?

Uznávám, že spousta Vašich námitek je oprávněných. Skutečně jsem taková moc hr do všeho a dost neústupná.To může lidi dost odrazovat.

149436

17.12.2007 15:36

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Utopická nedomyšlená vize

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím pane janko, že už jsme si to spolu vše dost vyříkali. Nic nového jste neobjevil, jste akorát jen můj epigon, nic víc.[smích] S těmi miliony to samozřejmě myslím dost v legraci, i když kdyby byly k mání, proč ne.[smích] Spíš je jen otázkou času, kdo mi ty mé nápady ukrade a bude se pak tvářit jako by nic. No a při stavu našeho soudnictví je mi jasné, že kdybych se chtěla s tím dotyčným zlodějem soudit o autorská práva, tak bych akorát vysoudila z koláče díru a z opice řiť, jak říkávala moje máma. To jste tedy fakt moc šlechetný, že byste mi dovolil podílet se na přepracované podobě mé myšlenky. Kolik na hodinu? [naštvaný]

149435

17.12.2007 16:05

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

Jarmila 88.?.?.?

Vždyť o to mi půjde Alexo, aby ten můj hlas byl neplatný, přestože jsem se řádně účastnila voleb. Představte si situaci, že by k volbám přišlo prokazatelně 90 procent obyvatelstva- bylo by to odškrtnuto na seznamech, ale v urnách by volební komise nalezla jen 10 procent platných volebních lístků. Tak by ti naši slavní představitelé museli přiznat barvu, že je voliči zkrátka natvrdo vyfakovali a že už mají zástupné demokracie plné zuby. I zmanipulovaný tisk by to musel přiznat- že voliči žádají ve velkém přímou demokracii.

No a jelikož se již dál nechci nechat podvádět, z toho důvodu budu svou situaci řešit oním výše zmíněným způsobem- dostavím se řádně k volbám, ale do urny vhodím svůj protest.

Kdyby byly volby seriozní záležitost, tak by přece mělo správně platit, že pokud by se neúčastnila nadpoloviční většina voličů, tak by měly být volby neplatné. Musely by se provést volby nové- s jinými kandidáty. Protože jestliže voliči nejdou k volbám, tak to není proto, že jsou líní, ale proto, že již ztratili veškerou naději a nemají koho volit.

I kdyby existovalo třeba milion stran- pokud nemají žádnou šanci dostat se do parlamentu, tak je všechno sprostá fraška a nic víc.

149437

17.12.2007 16:07

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Hodně hloupé sci-fi

Jarmila 88.?.?.?

Já nevím, ale Vaše myšlenky mi připadají nějaké zmatené. Snad lze souhlasit akorát s tím Spejblem na Hrad. A tak rovněž volám: Josef Spejbl na Hrad! Určitě by tam nadělal méně škody než ti Hurvínkové co tam působili doteď. Tahle loutka je na rozdíl od těch ostatních loutek vedených ze zákulisí skutečně neškodná.

149439

18.12.2007 07:47

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Kdepak Stáníku, je to trošku jinak. Jistě budeš se mnou souhlasit, že švýcarské banky fungují přesně jako švýcarské hodinky. To znamená, že pokud si tam někdo uloží prachy, tak má jistotu, že mu nikam nezmizí, že je bude mít na účtě a nikdo mu je nikam nezašantročí. Na tom samém princpu je postavena i má reforma voleb. Teď nebudu mluvit o volbě prezidenta, ale o hlavních volbách, které se konají jednou za 4 roky. V nich by volič od státu obdržel doporučenou poštou volební lístek v hodnotě sto korun. A těch sto korun by sám věnoval jedinému kandidátovi, kterému nejvíc důvěřuje. Čili by peníze stranám nerozdával stát, ale přímo volič by si sám určil, komu to dá.

A teď se podívejme na výsledek celé té účetní operace, zda by mohli u toho v konečném výsledku programátoři švindlovat, či nikoliv. Vezměme si jako příklad opět poštu na Praze 3. Volilo tam 2000 voličů, kteří odevzdali svůj hlas a tedy i volební stokoruny, čili dvěstě tisíc korun. Těch dvěstě tisíc korun dostali různí kandidáti, pošta jim ty peníze musela okamžitě po volbách zaslat.Účetně musela mít v pořádku všechny tyto věci: Dva tisíce voličů a k tomu seznam čísel dvou tisíc občanek, rovněž zveřejněných na internetu. Dále dva tisíce různých PIN kódů a součet peněz, kterým kandidátům je posílali- a ten součet peněz by musel být těch dvěstětisíc korun.

A teď si to vezmeme v celostátním měřítku. Výsledky všech pošt a bank by se slily na jediné místo. Zjistilo by se, že celkově volilo 5 milionů voličů, že existuje k tomu seznam 5 milionů jedinečných čísel OP a bylo vybráno na poukazech 500 milionů korun.Těch 500 milionů bylo rozdáno mezi tisíc různých kandidátů do poslanecké sněmovny. Každá strana by na svém webu měla zveřejněno, od kterých PIN kódů dostala stokorunu a také celkovou sumu, kterou obdržela ze všech pošt a bank. Když by se sečetly celkové sumy ze všech stran (což by svedlo každé malé dítě) měly by dohromady dávat tu celkovou sumu 500 milionů korun. Prostě stát by byl vyřazen ze hry, probíhaly by pouhé bankovní operace, jakých denně v bankách a na poštách projdou bez problémů miliardy. Ani programátoři by do toho procesu nebyli nijak zatahováni.

149493

18.12.2007 08:01

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Tentokrát se vším souhlas.Ano, správně, pokud se politici chovají kriminálně, měli by být za to trestní jako kdokoliv jiný.Občany první a druhé kategorie jsme měli za komunistů a jak je vidět, mnoho se od té doby nezměnilo.

149496

18.12.2007 08:11

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Tak teď jsem zvědavá René,co řeknete na mé výpočty, které jsem teď napsala Stanovi.[smích]

149495

18.12.2007 08:14

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Tůdle!

Jarmila 88.?.?.?

Ne, nečetla jsem je, moc Vám děkuji za tip, ty knihy si seženu a přečtu, ať jsem ještě více v obraze.

149498

18.12.2007 08:20

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

Jarmila 88.?.?.?

Smůla je Alexo ta, že vládci světa mají dobře vědecky zmapované chování davu.Již kdysi napsal Friedmann knihu Osamělý dav, v které chování davu popsal. Dav je proto osamělý, protože je atomizovaný, takže se nikdy sám od sebe k ničemu nepohne. Musí být hustě prošpikován placenými agenty z tajných služeb, kteří ten dav ženou směrem, kam to mocní potřebují.

Čili máte velmi výborný postřeh o tom, když píšete o politické bestii. Ano, v minulosti se davy již mnohokrát hnuly- ale někdo je k tomu popohnal. V padesátých letech, kdy již měli komunisti vládu pevně v rukou pochopitelně neměli zájem na tom, aby dav sami proti sobě prostřednctvím agentů poštvali. Proto se taky žádná vzpoura nekonala. Ale u sametového puče naopak potřebovali nečinné a líné stádo rychleji

Vždyť si to každý sám může zhodnotit i podle sebe: šla byste Vy sama zničehožnic burcovat lidi na Václavák? Vsadím se, že nešla. Já bych taky nešla. Ale šla bych, kdyby to někdo JINÝ zorganizoval. A kdo je ten někdo JINÝ? No, však už víme.

Ale teď již musím letět pracovat, pokračování příště.[smích]

149501

18.12.2007 08:20

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

To nejsou špatné nápady, jenže ty volební lístky by byly naprosto anonymní, bez jména jakéhokoliv kandidáta. To číslo kandidáta by tam vyplnil do okénka až volič. Na zadní straně by proto byl pouze přesný návod, jak má volič postupovat při volbách, aby nic nezkazil a nemusel si kupovat nový volební lístek.

149497

18.12.2007 08:24

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Tak ještě honem odpovím: Ano, je to přesně tak, že jakmile jde o prachy, tak se všichni vzájemně pečlivě ohlídají. Takže by v konečném výsledku nemohl kdosi tvrdit, že vyhrála třeba ODS, když by se na konečném účtu ODS prostě ty prachy z pošt a bank nesešly. Ani kolaps systému by nemohl vzniknout, protože by ten elektronický systém byl podpořen zároveň klasickou papírovou formou. Všchny ty volební lístky by se musely ještě půl roku po volbách kvůli případným reklamacím archivovat. Když by hacker zničil výsledky nějaké pošty, kam se naboural, tak oni by ty výsledky mohli kdykoliv a okamžitě zpátky obnovit a zase zaslat.

149502

18.12.2007 14:44

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Proč mi tady kdekdo vyčítá naivitu? [smích] Že bych byla opravdu tak naivní? Já si ale naopak myslím, že jsem přísně racionální typ.Píšete, že kde nepomůže násilí, tak pomůže větší násilí. Dobrá, což to tady na téhle planetě rovnou zabalit a vybít se všichni vzájemně až do posledního člověka? Včetně těch vyvolených samozřejmě. [oči v sloup]

149545

18.12.2007 15:30

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

Jarmila 88.?.?.?

Moje reforma Alexo nepodporuje žádnou centrální vládu, to se tedy mýlíte. Moje reforma je celá o přímé demokracii, kde si lidé většinu věcí rozhodují sami, tak jako lidé ve Švýcarsku. Akorát by k tomu měli k dispozici ještě přesnější, rychlejší a kontrolovatelnější nástroj, než mají Švýcaři. Lidé mohou být dnes zodpovědní jak chtějí a stejně jim to není nic platné. Pokud mají většinovou společnost pevně v hrsti pár menšinových bohatých sviní, pak je prostě většina lidí bezmocných. Neplatí ono lživé Havlovo- moc bezmocných, ale platí krutá realita- bezmoc bezmocných. To není žádné přelakování starého auta, to je zbrusu nový způsob vlády lidu. Si vzpomínám, že už jsme se o tom přelakovaném autě spolu jednou bavily. To bychom mohli čekat taky sto let, než se tuční kapři rozhodnou pro přímou demokracii. Proto jediné řešení vidím v bojkotu voleb vhozením protestu do urny.

149550

18.12.2007 15:33

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: cele je to blbost

Jarmila 88.?.?.?

Pane Ibuprofen, vemte si radši prášek než začnete psát kraviny.[velký smích] Příklad Švýcarska jasně dokazuje, že si lid sám sobě dokáže vládnout skvěle, takže je třeba zástupnou pseudodemokracii poslat tam kam patří, čili do prdele. Pokud považujete naše zkorupované politiky za odborníky, tak jste fakt směšný. Je to jen banda lumpů, která si dělá co chce, ale hlavně rozkrádá celý státní majetek a místo pořádných zákonů vytváří jen jeden paskvil za druhým.

149554

18.12.2007 15:43

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: cele je to blbost

Jarmila 88.?.?.?

Ano, všechno máme již dokonale promyšleno a vymyšleno, na všechno je v naší reformě pamatováno. Je tam další typ celonárodního hlasování nazvaný-Připomínková řízení občanů k navrhovaným zákonům. Každý angažovaný občan, který by měl výhrady k navrhovanému zákonu by se k určitému datu mohl dostavit na poštu, zakoupit speciální lístek, který mám vystavený na internetu, vyplnit ho a vhodit do urny. Opět by si na internetu mohl vše zkontrolovat, že jeho NE nebo ANO k zákonu je skutečně započteno. Poslanci by navíc nepotřebovali vůbec žádné odborníky a poradce, protože by si mohli přečíst názory a námitky od odborníků z celého národa, až by jim z toho hlava přecházela. Důležité by ovšem bylo to, že tak jako ve Švýcarsku by široká veřejnost rozhodla o tom, zda s tím zákonem souhlasí či nikoliv- a poslanci by museli vůli národa respektovat.

149563

18.12.2007 15:54

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: A kudy dál?

Jarmila 88.?.?.?

To je jednoduché pane Vojto. Prostě by byli sesaditelní i neschopní vedoucí pracovníci policie i justice. Nejsou to žádní bohové, měla by na ně platit ta samá měřítka jako na všechny ostatní občany. Jsi neschopný budižkničemu- tak jdi od válu, zastoupí tě schopnější pracovník.

S tím strašlivým státním dluhem je to napováženou. Tím rychleji by měla být zavedena přímá demokracie, aby nás již politici nemohli dál rozkrádat.

Co týče dalších oblastí, jako je třeba školství, zdravotnictví, atd, tak výhodou naší reformy je, že by se dala kdekoliv použít k hlasování. Dejme tomu že v LOK (lékařský odborový klub) by se volilo nové vedení. Tak by to tam neprobíhalo tak, že by se různými zákulisními fintami dostali do vedení ti největší hajzlové. Ale probíhalo by to podobně jako volba prezidenta.Čili v celé republice by proběhla za pomocí volebních lístků podaných na poštách hlasovací kola z krajů. A nakonec by zvítězil člověk, který by dostal od doktorů z celé republiky nejvíc hlasů.

Ještě k poště- napadá mne otázka, proč zde již dávno nemáme soukromé pošty? Když je díra na trhu a státní pošta je nekvalitní, tak již dávno zde měl být k mání soukromý sektor.

149557

18.12.2007 16:02

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Ano, už to tady kdosi psal, myslím že djb, že by se ten systém měl rozhodně vyzkoušet v Česku, protože kreativní Češi dokáží prostřelit i neprostřelitelné.[smích] Takže kdyby to prý obstálo v téhle zemi, pak by to obstálo již všude.

149558

18.12.2007 16:10

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: paní Jarmilo,

Jarmila 88.?.?.?

Ta reforma je složena z mnoha druhů hlasování. A většina hlasování jsou ta, že si lid o nejdůležitějších věcech rozhoduje sám, bez politiků. S tím taky nesouhlasíte? Politici by fungovali jenom jako hlava, která musí poslouchat příkazy a signály těla. Nemohli by se chovat jako dosud- jako hlava odseknutá od těla, která si dělá co chce nezávisle na těle. Která tělo bezohledně vysává a ničí a je jí všechno jedno a tělo je proti tomu bezmocné, má dovoleno pouze jednou za čtyři roky zúčastnit se volební frašky.

149561

18.12.2007 16:17

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: :-)

Jarmila 88.?.?.?

Milý mladíku, demokracie znamená vládu lidu, tak to má být vláda lidu. A nikoliv několik pofiderních volených zástupců.[smích] To už pak je pseudodemokracie, nebo plutokracie, nebo totalita, nebo moneykracie, nebo mafiánské vládnutí, prostě kdeco, nikoliv však demokracie. Když rozhoduje 6 milionů Frantů, je to v konečném důsledku vždy lepší, než když rozhoduje 200 zkorumpovaných a bezcharakterních lidí.

149564

18.12.2007 20:58

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste mi nějak unikl pane Zámku a tak Vám odpovím alespoň teď.Jak tak čtu Mladou frontu poctivě dnes a denně, tak mi neuniklo, jak v těchto novinách pořád do všeho cpou ty Židy. Vypadá to, že to mají jako stranický úkol alespoň denně mít dva články o Židech. Koukám na to jako vrána, protože tohle za komunistů nebylo. Oni si snad myslí, že lidi nemají paměť nebo co. Dokonce jsou tak trapní, že vídeňský salát nazvou jako židovský salát. Jen když mohou za každou cenu denně zmínit ty Židy, abychom jako o nich denně věděli, že existují, že jsou geniální a jak moc v historii za nic pro nic trpěli. Kurva, ale dodnes mi není jasné, proč jsou takoví rasisti, že se nemísí s ostatním obyvatelstvem a mísí se jen výhradně mezi sebou. Dokážete mi tuhle záhadu vysvětlit?

149592

18.12.2007 21:21

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

He he, říkáš stále děravé jak řešeto.[smích] Asi tak jako ta zaručeně stoprocentní přímá demokracie ve Švýcarsku, co? [velký smích] Taky nemám vůbec žádný čas. Ráno se probudím, vypiju kafe a hnedle už je zase večer a jde se zase spát. Já nevím, ale zdá se mi, že ti Židi nám zkrátili i těch 24 hodin.[velký smích] Teda pardon, sionisti. Dneska mě strašně pobouřil článek v MFD nazvaný: Výzkum: Mladí lidé nemají rádi Romy. To mě tedy fakt strašně nasralo! Co si to dovolují? Romy může kdekdo kdykoliv veřejně v novinách ostouzet a dělat o nich veřejně výzkumy mezi lidmi, ale sionisty nikoliv? Nazývám ty podivné lidi sionisty,potože jak známo o národnosti nemůže být vůbec řeč.

149588

19.12.2007 08:33

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: cele je to blbost

88.?.?.?

No tak vidíte, když naše politiky za odborníky nepovažujete, to tedy znamená, že jsou to obyčejní lidé z masa a kosti jako všichni občané této země. A proč tedy tito stejně „hloupí lidé“ mají tak obrovsky neomezenou moc, že tato směšná hrstka lidí rozhoduje neomezeně o osudu celého národa? Jak je možné, že jsou i právně naprosto nepostižitelní a po celé 4 roky roky za špatnou práci i neodvolatelní? Proč tito lidé mají tak obrovská privilegia? A proč si tito lidé sami rozhodují o svých obrovkých platech a obrovských prebendách? Vždyť je to otrevřený výsměch všem občanům. Představte si, že byste byl zaměstnancem nějaké firmy a Vy sám byste si tam určil plat, který jsou Vám povinni dát.

I ty posudky od takzvaných“odborníků“ bývají strašně předražené. Je to tím, že ruka ruku myje, jsou všichni vzájemně propojeni klientelismem a řídí se vztahy- já na bráchu, brácha na mě. Prostě veskrze všichni zkorumpovaní. Kdežto v našem volebním systému by jim odborníci z celé ČR radili přes internet ZADARMO, korupce by odpadla. To tedy máte pravdu, že hluboce nechápu princip parlamentní demokracie, a to z toho důvodu, že to vůbec žádná demokracie není. Je to totalitní vládnutí pár stovek zkorumpovaných jedinců.

Jarmila
(nemohu se za žádnou cenu dostat na Zvědavce přes firefox, a tak Vám odepisuji přes exploer.

149622

19.12.2007 08:44

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: cele je to blbost

Jarmila 88.?.?.?

No tak vidíte, když naše politiky za odborníky nepovažujete, to tedy znamená, že jsou to obyčejní lidé z masa a kosti jako všichni občané této země. A proč tedy tito stejně „hloupí lidé“ mají tak obrovsky neomezenou moc, že tato směšná hrstka lidí rozhoduje neomezeně o osudu celého národa? Jak je možné, že jsou i právně naprosto nepostižitelní a po celé 4 roky roky za špatnou práci i neodvolatelní? Proč tito lidé mají tak obrovská privilegia? A proč si tito lidé sami rozhodují o svých obrovkých platech a obrovských prebendách? Vždyť je to otrevřený výsměch všem občanům. Představte si, že byste byl zaměstnancem nějaké firmy a Vy sám byste si tam určil plat, který jsou Vám povinni dát.

I ty posudky od takzvaných“odborníků“ bývají strašně předražené. Je to tím, že ruka ruku myje, jsou všichni vzájemně propojeni klientelismem a řídí se vztahy- já na bráchu, brácha na mě. Prostě veskrze všichni zkorumpovaní. Kdežto v našem volebním systému by jim odborníci z celé ČR radili přes internet ZADARMO, korupce by odpadla. To tedy máte pravdu, že hluboce nechápu princip parlamentní demokracie, a to z toho důvodu, že to vůbec žádná demokracie není. Je to totalitní vládnutí pár stovek zkorumpovaných jedinců.

149625

19.12.2007 17:50

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Vánoční přání

Jarmila 88.?.?.?

Tohle je krásná tečka za celou diskusí.[smích]

I já všem přeji v brzké době přímou demokracii a taky krásné Vánoce, hodně štěstí a zdraví.

149660

20.12.2007 07:27

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

Jarmila 88.?.?.?

>
>Takže je dobře, že Jarmilka ten nápad měla a že ho ostatní
>dopracují do použitelné podoby.

Ano pane Koňasi, můj nápad bude jednou realizován, ale nikdo mi ho nebude brát, rozumíte? Nikdo si ho nebude přivlastňovat jako svůj nápad. Protože on už použitelný je, nic se tam nemusí dopracovávat- a už vůbec ne ty Vaše nesmysly.

149719

20.12.2007 07:28

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

Jarmila 88.?.?.?

Sponzorství a reklama v politice by přece bylo Alexo přísně zakázáno. Je to více rozváděno v několika diskusních příspěvcích, asi jste je nečetla. Ta paní ze Švýcarska měla správnou poznámku, že politici se v přímé demokracii navzájem hlídají, takže když se někdo z nich chová nepřístojně, nebo přímo kriminálně, takto na něj ostatní, včetně novinářů hned vytáhnou. Takže se ti politici musí chovat chtě-nechtě skutečně vzorně, aby ze svého místa neletěli.

Mládež je mladá, lehce ovlivnitelná a hloupá. Nebyla jsem jinačí. Ale jak stárne, tak uzrává a zmoudří. Již jsem to zde psala jiným, nepodceňujte voliče jako celek, nejsou o nic hloupější než poslanci. Poslanci jsou vzorek populace, kousek masa vyříznutý z tkáně. Nejsou to žádní chytří bohové, naopak spíš je to ta charakterově horší vrstva lidí. V přímé demokracii si lidé rozhodují o většině věcí sami, bez poslanců- a co si rozhodnou, to mají. Je to furt lepší, než když rozhoduje za ně hrstka lidí, s kterou jsou všichni nespokojeni a jsou proti všemu bezmocni.

Jsem vděčná dnešní době za to, že nemusím svůj věčný román psát dnes již jen do šuplíku, ale že ho mám vystavený na internetu.[smích] Již se mne taky ptal jeden spisovatel, zda bych to někdy nechtěla vydat knižně, ale já jsem odepsala, že nechtěla. Takhle je to mnohem lepší, protože ho mohu neustále měnit a zdokonalovat.

149718

No tak by ten lev s lvicí mohli vedle sebe stát a hrdě zírat vstříc ke šťastným zítřkům, jako kdysi ten úderník s tou rolnicí na té slavné stokoruně. Jen místo srpu a kladiva by měli hezky zvýrazněné své pohlaví, aby se vědělo kdo je kdo.

Jinak s tou trojskou válkou nemáte tak docela pravdu. Helena byla pouhou záminkou. Ve skutečnosti šlo dobyvatelům o uloupení majetku z bohaté Tróji. Ono totiž v historii šlo vždy o území a majetek, nikoliv o válčení kvůli ženám. A to proto, že bohatý muž si pak mohl dovolit celý harém žen, bez ohledu na to, jestli je hezký, přitažlivý, atd. Ženy samy se staly tím uloupeným majetkem. Zkrátka oproti životu v tlupách, kde alfa samec musel být nejsilnější, nejzdravější, nejchytřejší a pro samice nejpřitažlivější, tak v patriarchátu ty fyzické přednosti nahradil muži MAJETEK. Čím víc majetku, tím byl muž větší alfa samec. Proto se kvůli tomu majetku mezi sebou pořád tak mydlili.

149721

20.12.2007 08:57

Venda a Jenda

RE: Dostal sem dobrej napad.....

Jarmila 88.?.?.?

Už zase mé naivní představy?[smích] Tak já začnu kritizovat taky a řeknu Vám, co si myslím o všech českých prezidentech. Že totiž česká země nebyla nikdy svobodná, vždy byla v područí nějaké velmoci. TGM byl pod vlivem Ameriky. Těsně po válce nás však americká oligarchie zradila, neboť nás předhodila Stalinovi. Potom byla celá řada socialistických dělnických prezidentů, kteří se chodili klanět do Moskvy k mocným moskevským soudruhům. Hezky tam klečeli za své hříchy v předklonu na koberečku. Po sametovce se to obrátilo a čeští prezidenti začali jezdit zase do Washingtonu. Tam taky pěkně klečí na koberečku, nebo přímo za trest na hrachu. Popřípadě se jdou ještě poklonit ke Zdi nářků do Jeruzaléma. [oči v sloup]

149722

20.12.2007 14:05

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

Jarmila 88.?.?.?

Nebuďte Alexo tak pesimistická. Nic horšího než to, co tu už máme být nemůže. Napsal Vám to tu už Saša- Švýcarsko je skvělým příkladem, že přímá demokracie normálně funguje.

149750

20.12.2007 14:27

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

Jarmila 88.?.?.?

Co se svým návrhem míním dělat do toho Vám nic není. Nemusíte mi s ničím radit, poradím si se vším sama. Budu jenom ráda, když se budete nadále chovat čestně a nebudete vydávat mé nápady za své nápady. Pokud mi kdokoliv nabídne solidní podmínky, abych se jako autorka zúčastnila nějakých případných zkušebních projektů, tak to ráda kdykoliv přijmu. Na sponzory kašlu.

149751

Ta pozornost pro mne od Vás je milá, to vždy potěší.[smích] Až na to, že v češtině prosazuji něco jiného: zrušení tvrdého y v příčestí minulém. Teprve potom mi bude jasné, že když se napíše- čtenáři si četli knížky, že v tom jsou zahrnuty i ženy. Takže pak by nebylo třeba psát- čtenáři a čtenářky si četli/y knížky. Ano, jinak jsem taky pro to, aby lvi a lvice hrdě zírali vstříc ke světlým zítřkům. Není nad pozitivní vidění světa, nejlépe si vše nalakovat narůžovo, nebo si alespoň nasadit růžové brýle.[cool]

Kdepak, s těmi válkami nemáte pravdu. Všechny války měly jednu hlavní příčinu: lidskou hamižnost, touhu po majetku toho druhého. A vedli je odjakživa vždy menšinoví boháči, ale do SVÝCH válek naháněli umírat věšinové chudáky. I dnes platí pravidlo: za vším hledej prachy. A i dnes menšinoví boháči nahánějí do válek většinové chudáky. Cherchez la femme by platilo tehdy, kdyby muži skládali uloupený majetek k nohám svých vyvolených, které by s těmi muži byly rovnoprávné a s tím majetkem pak volně disponovaly. Jenže takhle to nikdy nebylo. Ženy samy byly tím nesvéprávným majetkem. Takže boháč si pořídil jednu zákonitou nevolnici, aby jenom jemu rodila zákonité dědice, a vedle ní ještě harém nesvéprávných, krásných samiček (jeho soukromý majeteček). Znovu tedy musím zopakovat, že muži bojovali kvůli tomu, aby nashromáždili co největší majetek, neboť čím víc majetku, tím větší alfa samec. Bojovali proto, aby se stali alfa samci, nikoliv proto, aby z žen udělali alfa samice. Majetek je pouhý majetek, takže tvrdit cherchez la femme má tutéž logiku, jako byste tvrdil: za vším hledej otroka.[smích]

149782

21.12.2007 07:50

Venda a Jenda

RE: hole zadky

Jarmila 88.?.?.?

By mě zajímalo, jak to bylo s tím Štefánikem. Nevzepřel se on někomu, kvůli něčemu? Že tak divně dopadl. U politiků je to vždy divné.

149783

21.12.2007 08:21

Venda a Jenda

RE: Dostal sem dobrej napad.....

Jarmila 88.?.?.?

Já bych Vám mohla na všechno odpovědět, ale jsem líná.[smích] Jenom Vám tedy řeknu, že stranický systém je jeden velkej a ohromnej podvod. Ta technologie moci je tak dobře propracovaná, že do čela se dostanou výhradně figurky, které se tam dostat mají. A platí to pro VŠECHNY strany bez rozdílu, pro ty velké i ty malilinkaté pidistraničky. 96 procent obyvatelstva jsou nestraníci a tito nestraníci jsou nahnáni k volbám, aby navolili předem vybrané figurky napravo i nalevo.Mezi dnešním systémem a tím komunistickým, kdy tu moc měli komunisti taky pevně v rukou není vůbec žádný rozdíl. Jenom jsou ti komunisti teď přelakovaní na několik barev(modrá, růžová, rudá, černá a zelená) a JAKO spolu soupeří.

149785

Ano, přesně tak to kdysi bylo, jak to píšete. Dokud neexistoval žádný majetek, tak byli muži normální mírumilovní samci, protože neměli sebemenší důvod zabíjet své protivníky. To nebylo v zájmu přírody.V zájmu přírody bylo, aby se lidé co nejvíc množili. A oni se také rychle množili, protože to byla jejich nejoblíbenější činnost. I v tom máte naprostou pravdu, že monogamii vynalezli muži. Původně to v tlupách probíhalo tak, že existovaly volnosnubné vztahy, kopuloval neomezeně každý s každým, jak se komu líbilo. Jen tam byla podmínka, že alfa samci měli vždy kdykoliv přednostní právo před ostatními- ale pak si mohli užít kdykoliv i všichni ostatní. Zkrátka přesně jako u obou druhů šimpanzů.

Se vznikem majetku se začali muži mezi sebou vzájemně vraždit, aby byli co nejbohatší, co nejmocnější, aby stáli v mužské hierarchii co nejvýše. Čili to nedělali ani náhodou kvůli ženám, dělali to jen a jen kvůli svým vlastním požitkům, kvůli své vlastní prestiži. Proto věta Za vším hledej ženu byla odjakživa nepravdivá a směšná, jelikož odjakživa platilo- Za vším hledej velké boháče. Právě ti jsou zodpovědni za veškeré zlo, protože to oni v minulosti organizovali velké války a dodnes je taky organizují a nikdo jiný. Proto učit děti stylem, že se učí, že Německo napadlo Polsko, je nesmysl. Měly by se učit pravdivým způsobem, to znamená-že německá oligarchie napadla Polsko a rozpoutala válku. Nebo- americká oligarchie napadla Irák a rozpoutala válku. Většinové obyvatelstvo s těmito akcemi nemá nikdy nic společného, je do těch průserů vždy jen násilně zataženo.

149851

22.12.2007 08:59

Venda a Jenda

RE: Dostal sem dobrej napad.....

Jarmila 88.?.?.?

>Ale konec konců i ten písek má někdy obrovskou sílu, když
>se z něho tvoří za vichru obrovské duny, nebo když nasycený
>vodou boří tlakem základy.

To co popisujete je právě ta promyšlená technologie moci, která způsobuje, že ať lidé volí koho chtějí, vždy volí špatně. Proto jedině přímá demokracie má šanci na úspěch- ať si písek sám svou ohromnou silou o všech důležitých věcech rozhodne.

149854

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 3

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 6

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Blokování čínské pomoci Itálii v Praze22.03.20 16:08 Česká republika 3

Chmelár o prohlášení Stoltenberga: Je to šílené a nepříčetné21.03.20 08:40 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 938,79 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
153 552,73 Kč

Poslední aktualizace: 28.3.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?