Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 24 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.02.2008 15:03

Konečně dorazila zima

Teda "haf!"

89.?.?.?

Nemají chudáci psové omrzlý pacičky? A ani nemají oblečky, hi! Já jako krysa bysem do sněhu nelezl a zaplať za to že tady není...
Zítra se chci jet podívat "k lesu", neb má být odpoledne možná i jasno a možná i 9 stupňů nad nulou. Možná už něco kvete, myšci lezou z děr, sýkorky řvou na dvoře a policajti s radarama lezou ze služeben a řvou na řidiče...
A na Olomoucké u "domu hrůzy" a na Cejlu pak cigáni řvou na všechny...
To je přesně doba, kdy jet do lesa!!!
Doufám, že tam nepotkám myslivce ani pytláky co by řvali taky na mne...

Krysa

153695

08.02.2008 15:16

Jde o ropu, bláhovci

RE: jen o ropu?

89.?.?.?

Pokud jde o ropu, Američany a Araby a Izraelce a pod, doporučuju fakt jedno opravdu špičkový sci-fi: Wolfgang Jeschke "Poslední den stvoření" !!! Je to fakt těžký žrádlo!!! (základní info: Američani se pomocí stroje času vrací v čase, aby "šejkům odvedli ropu" do doby, kdy Středozemní moře ještě ani nebylo moře... průser je, že "šejci" už tam jsou a Židi taky... víc prozrazovat nebudu)

Krysa

153693

17.02.2008 11:07

Ještě jednou chematrails

Chemtrais a chřipka

89.?.?.?

Já se různými konspiračními teoriemi zabývám léta, ale chemtrails jsem nebral vážně nikdy ani omylem. Takových hovadin najdete na webech na tucty a nemusí jít jen o Osud a WM magazín...
Ježišmarjá proč by někdo cpal cosi do letadel aby tim např. někoho ovlivnil když to stači nacpat do balený vody, kokakoly nebo rovnou do vodojemu??? Jen aby to nebylo tak jednoduchý???

A pokud jde o "chřipku", tak to jsem měl 3 týdny taky, nebyl jsem sám, řadě lidí se to zopakovalo od ledna už i 3x! Jenže šlo klasicky o vir na kterej nic nezabíralo - a bez letadel! Je to důsledek debilní Julínkovy reformy v důsledku čehož každej lozí marod do práce, školy a kam nemá, neb doktor se platí, položka na receptu se platí... a love nejsou, takže když vám ještě za první tři dny nemoci dají hovno, a za další dny půlku, a vám z toho vyleze, že nebudete mít na nájem, tak holt k doktorovi nepudete dokud to nebude na špitál! Mě ta sranda stála jen na lécích asi 1100 za 10 dní, a to ještě týden zjišťovali co by mi to vlastně mohlo být a prolezl jsem vše od plicního přes kardio až po chirurgii... (neb jsem se prostě v noci dusil, ke všemu jsem měl sračku etc, neb se mi ten vir dostal i do trávícího traktu, za což bych s chutí zase já trávil toho pablba Julínka i s trpaslíkem Cikrtem!!).
V závěru mě nedoléčehýho LPKářka uznala zdravým, takže se mi to částečně zase vrací i teď... (což udělala už podruhý a příště se jí asi optám, jak se má strýček Mengele či tak něco...).

V Brně žádný "chemtrails" nepotřebujeme, neb máme "virus trams", v jedničce jezdí mor, v osmičce cholera a v třináctce ptačí chřipka /i s tím ptákem, co tu tramvaj řídí../.
Mě stačí jednou jet do města, a je to jasný... extra když nastoupí škola nebo školka... to je na 14dní neschopenky.

Musím ovšem říct, že naprosto debilní LPKářku kompenzuje to, že mám naprosto fantastickou obvoďačku, takže s ní mohu cokoli konzultovat SMSkama a recepty či příkazy na vyšetření mi pošle poštou!!! (Což se vám asi nikdy stát nemůže...)

Takže chemtrais klidně vynechte a když nepolezete do morové MHD, a budete jezdit vlastním autem, patrně chytíte něco leda v práci ale ne z letadel!

Krysa

154494

17.02.2008 12:24

Pruhy na nebi

Neblněte...

89.?.?.?

... to byste se jako radioamatéři museli z každýho divnýho signálu na divný frekvenci posrat, jako že jich tam teda je od 0Hz po desítky GHz!

Akorát že to málo kdo ví a na oblohu čumí každej blb... co si plete kondenzační pruhy s chemtrails a Aldebaran nebo Venuši s UFO... to už byste taky mohli vytáhnout "orby" (myslím ty nafocený digital kamerama, né zimní a jarní od JZD...).

Články na WM a Osud jsou asi tak faktografický jako Blesk nebo podobně...

Prostě někdy je něco pouze to, co to je a nic jinýho! Já taky před léty viděl uprostřed města za mým oknem jít po chodníku koně! Nevím, co by z toho udělal WM magazin nebo Osud.cz, ale v reálu šel 6m za koněm cigán a vedl ho napást na park...
Divný? Jistě, ale nereálný u nás ne! Ani uprostřed Brna...

Krysa

154505

17.02.2008 13:19

Migrace Britů

Big Brother

89.?.?.?

Jeden známý z Anglie se vyjádřil slovy, že toho šmírování všeho, všech a na každém rohu u nich už má plné zuby.... což může být taky důvod, že.

Jiný známý, tentokrát z USA, se zas vyjádřil slovy, co tu chceme za "svobodu" když ji máme, a že bysme to měli vidět u nich! Pročež asi oba žijí v ČR, že...

Podotýkám, že nejsou muslimi, nejsou černí, nejsou Arabi a akorát je to u nich už asi sere...

Krysa

154508

07.03.2008 14:37

Teror pravdoláskovců

RE: Čemu se furt divíte?

89.?.?.?

Tak s tim zdvihanim ruky sem taky zvědavej, kdy na to "dojedu"!
Když lezu za chlapama do hospody tak obyčejně řikam Ahoj a protože to v tom bordelu není slyšet, zdviham pravou pracku: sice ne v uhlu 45 stupňů a nataženou, ale v uhlu 90 stupňů a ohnutou v lokti... pruser je, že sem už viděl dokument s A.H., kde to von dělal taky!
Eště ke všemu měl zápěstí ohnutý dozadu, jako kdyby nesl tác s kríglama...
A ted si k tomu přidejte, že zařvu "Hi" (česky, takže to bude asi braný jako zkratka "Heil hItler" nebo anglicky "Haj!" což zas každej kokot bude slyšet jako "hajl"! A mám to hotový, že...

Taky by ještě mohli zakázat (německou) radioamaterskou zkratku "55" (podobně je 73,88,99... významy si někde najděte) neb už kdysi kdosi vymyslel, že 55 (dvakrát pět teček v morse) je prý nikoli 55 ale HHI (čili .... .... ..) čili Heil Hitler ve zkratce!

Už je to jak u blbejch... známej pro prdel používal "69"
a okamžitě někdo odvodil narážky na léta 68-69... víte co tím ovšem on myslel? Jistou polohu při sexu označovanou "6/9" dle toho kdo komu co a kam je hlavou, etc... hi!

Kurník, a s tím "hi" to bude asi taky brzy v prdeli....

Krysa

155935

Jedna věc je komunikace: ta logicky může na jistých frekvencích probíhat mimo planetu kamkoliv.

Jiná věc jsou satelity etc...

A úplně jiná věc je být fyzicky na Měsíci (ne na oběžné dráze kolem Země, to problém, není!)

Přistání řízené něčím, že moje kalkulačka je lepší, je dost podivné,navíc pokud se opakuje bez závad vícekrát!
Ještě více podivné je pak náhlé ukončení všech letů k Měsíci a to často včetně družic např. mapujících jeho povrch (odvrácenou stranu). Přitom TEHDY to vypadalo, že v letech 86-2000 budem dávno už mít pilotovaný let i na Mars! (A teoreticky jsme ho mít i měli!)

A zpět: KDO už tam je? Viz. jevy které přírodní nejsou (TLP, transient lunar phenomenon a podobné na Marsu)??

Někde je zakopaný pes a pěkně už smrdí...


Krysa

155936

Myslím, že je jasný, že se myslela družice na oběžné dráze kolem Měsíce... neni divny, že nemáme žádný pořádný snímky extra pak odvrácené strany, když satelit na dráze kolem Země je schopnej málem dělat fotky do občanky???

Krysa

155998

13.03.2008 14:03

Bonbónek

Co se divíte?

89.?.?.?

Dneska by se v politice mohli pohybovat patrně i lidi z RAF (myšleno Rote Armee Fraction, né anglický letectvo!)

A ostatně pulka všemožných šéfů všemožných mafií už v politice nepochybně je, že.
Takže co by tam nemohla být profesionální anarchistka?
Byl tam i Sládek, což je "milej chlapík" ve srovnání s jistými neonacistickými sekcemi dnes...

No a že píchá s Bursíkem? Koho jinýho by tak v SZ mohla nabalit?
..aby z toho něco měla, že...

Zprdele je jiná věc: koho volit když jediný smysluplný je "přímá demokracie" což je věc co se do parlamentu nikdy nedostane (leda že bysme zavedli kolikátej že už "odboj" proti vládě???)

Komunismus je nefunkční teorie realizovaná pouze ve scifi od Strugackých a ve Startreku, zelení sou banda karieristů co nemá nic společného s ekologií až na to "zelenání", černoprdelníci se zásadně přiklání tam , kde to sype, ČSSD likviduje podnikatele i živnostníky, a ODS pro změnu zaměstnance a inklinuje k metodám, co byly za Hitlera. A některý nebyly ani za Hitlera...

To je výběr, že by se jeden posral.... (nápad na další odboj začíná být tak čím dál zajímavější... průser je, že by to muselo být něco (od Jiráska? sorry, povinnou literaturu jsem nikdy nečetl..) - "Proti všem"!!!

Pokud jde o přímou demokracii, budou totiž všechny strany "proti"!

Krysa, čímdál nasranější....

156454

20.03.2008 13:23

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: Tady budu Topolánka bránit

89.?.?.?

ad: Co se tyce rozhodnuti, tedy konkretnich cinu, ma Topolanek "gule" jen pokud jde proti obcanum CR.

-------

No a ti by ho konečně měli do nich pořádně nakopat!!!

Krysa

156876

24.03.2008 07:33

Z debaty na lamer.cz

Tohle je odjinud....

89.?.?.?

pro změnu to přišlo jako příspěvek na můj web....

poslal mi Kevin:

Mne nejvice pobavil kamarad - amatersky UFOlog a profesionalni paranoik. Jednou za mnou prisel silne pobledly a s ocima navrch hlavy. Pry "uz po mne jdou, uz mne maji, uz jsem v prdeli, nejaky chlap z Pentagonu si pres sit cte ma data".

Docela mne to prekvapilo, protoze jedina sit ke ktere mel v tu dobu sve PC pripojeno byla 220V. Pochopitelne padlo par dotazu na tema "Jak jsi na to prisel?". Kamarad odpovedel, ze si chtel otevrit nejaky soubor o pozorovani UFO nad Ceskem a pocitac mu oznamil, ze data cte nekdo jinej. To uz jsem zacinal tusit a zajimal jsem se o presne zneni zpravy.

"Ja vedel ze to budes chtit videt, tady jsem si to opsal", rekl kamos a podaval mi papirek s textem:

General Failure Reading drive D:

Cele to zazdila veta: " Vidis, je tam i jmeno a hodnost toho chlapa"...

157108

25.03.2008 09:03

Z debaty na lamer.cz

RE: Tohle je odjinud....

89.?.?.?

no jo ani krysa nemuže číst všechno, nicméně jsem to hned rozeslal všem znamym ufologům hi!

kdybys od něj měl podobný hlášky....tak pošli

157158

11.04.2008 15:46

Slovenský tiskový zákon

Neni nad vymýšlení nových zákonů....

89.?.?.?

Slovensko: Slovensko přijalo tiskový zákon, podle kterého má každý právo na
odpověď. Vydavatel musí odpověď zveřejnit a nesmí na ni reagovat. Pokud jí
zveřejnit odmítne, hrozí mu pokuta až 150 tisíc korun.

Krysa: problém nevidím v tom, že musí otisknout odpověď, ale v tom, že už na ni
nesmí reagovat! Ten "dárek" ""zákonodárek"" co to vymyslel patrně chtěl
zabránit tomu, aby se do nekonečna něco neopakovalo. Ovšem dosáhl situace, kdy
z toho co zatím vím, nijak nevyplývá, že se nemusí tisknout reakce lidí, co
sice něco zavinili či spáchali a pokud se tisknout MUSI, je to ovšem strašlivý
průser, neb tu nevidím cestu, jak jim následně zabránit v rozšiřování dalších
lží, když na dotyčnou odpověď redakce už nesmí reagovat, ale MUSI ji
otisknout!!!

Dále zůstává problém právní odpovědnosti redakce za publikované ohlasy. Ta
totiž údajně zůstává na redakci. Je-li to pravda, je to špatný zákon.

Krysa: To je už naprostá kokotina, neb musím-li otisknout něco, nemohu současně
odpovídat za obsah! "Ktorý chuj" na tohle přišel??? Čili to vypadá tak, že si
můžete vybrat zda vás osolí za to, že jste něco neotiskli nebo za to že jste to
samé otiskli??? Zdá se, že i na Slovensku někomu pěkně jebe ve věži!
(Co tak "Hlava 22" ???)

158886

14.04.2008 14:27

Děkuji, že na mne nezapomínáš

Ta představa se mi líbí

89.?.?.?

a to přesto, že spíše inklinuji k Buddhismu a reinkarnacím, ale nutně nemusí jedno úplně vylučovat druhé....
Kdo to ví? Tedy tady na naší straně???

Čím jsem starší (a tímpádem podle někoho asi "blbější"), tím spíš doufám, že se "tam někde" setkám i se všemi svými zvířátky, co jsem kdy měl, od kocourka přes psy až po křečky a osmáky a jiné myšáky...

Budeme na té cestě dlouhý průvod...

Krysa

159093

06.05.2008 11:08

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: MÁM RADOST

89.?.?.?

Já taky!

Krysa

160501

13.05.2008 12:51

Kdo nám zprivatizoval veřejnoprávní ČT?

RE: TPLM

89.?.?.?

K BBC bych rád dodal, že ji kabelovka UPC zrušila a nahradila programem DEKO, mnou a mými známými nazývaný DEbilní KOkotiny.
Prý z důvodu vylepšení nabídky pořadů...
Mimojiné nám taky zrušila CSFilm, ARD1, všechny zahraniční radia kromě těch, co chytíte doma i "na vidle", Private Blue a několik dalších programů, jednu chvíli dokonce i STV2! Platíme ovšem pořád stejně, že...

Krysa

160990

12.06.2008 11:35

Konec leteckých modelářů v Čechách?

RE: Tak já nevím

89.?.?.?

Nevím jak vy, ale já beru nepojištěnou vlaštovku a pojedu s ní házet na parkoviště před brněnským letištěm...
Už mne ty debilní zákony serou.
Ostatně: dnes abych měl strach jet za Brno i s astronomickým dalekohledem....co když si to nějakej aktivní debil splete se střelou Stinger???

Krysa

163083

>Je mi líto všech těch milionů nevinných lidí, věřím jen,
>že to nedojde tak daleko a soudní lidé z celého světa se
>zavčasu vzchopí.

..by se spíš už měli ani né tak "vzchopit" jako něčeho "chopit"!!! Nebo budou brzy spíš ani né tak "soudní" jako "odsouzení"!

Heslo pro příští "sametovou revoluci" doporučuji (minimálně) "máme hole v ruce"!!!!

Krysa

163084

12.06.2008 16:12

Konec leteckých modelářů v Čechách?

RE: Astronomie

89.?.?.?

A co teprve když odposlouchávaš "všechno" jako já???
Počínaje navigačním systémem pro ruský ponorky v pásmu asi 10-14kHz a konče ISS, raketoplány,etc v pásmu GHz?
A mimochodem ,pouze NASE ministerstvo vnitra se před lety "vyznamenalo" tím, že poslalo QSL kartu (potvrzení vlastního vysílání) na "tajných" frekvencích a dodnes z toho mají všude "druhý Vánoce"....extra ten chlap, co to obdržel, hi!

CO nám ještě budou ti šulíni zakazovat? Nebo naopak: bude povinný sledovat vysílání z USA a zakázaný sledovat Al Džazíru???
A´t už jdou s tím do prdele!
Za sebe říkám, že nic podobné jako ty debility co vymýšlí (hlavněš u nás) nehodlám nikdy dodržovat!


Krysa

163097

29.06.2008 10:15

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Policajti v této věci odvádí vynikající práci....

89.?.?.?

Jo, jenže tímhle to začíná a buhví čím to skončí!

Příště by mohli (policajti) taky začít zakládat stránky na téma kdo je proti vládě, kdo je proti EU, USA, etc...

Neb to je taky "závadové chování", ne???

Pak by se to dalo rozšířit třeba tak, že kdo je "závadový" (např proti vládě), tomu se sebere podpora nebo příspěvky na děcka atd... případně že nesmí do letadla, vlaku (neb když je proti tak je jistě terorista).

Krysa

164145

08.07.2008 14:25

Velká Matka

He? To snad né....

89.?.?.?

ad: Není problém nějaký odpadek strčit do kapsy a hodit k nejbližšímu koši, i když je třeba kilometr vzdálený.

---------

Tedy soráč, ale kvůli tomu, že jsou všichni posraní z toho, že by do nějakýho koše na smetí mohl někdo (arabskej terorista vycvičenej CIA) dát bombu a proto nikde nejsou nebudu s každým papírkem chodit kilometr ke koši!
No a pokud jde o "hodit", tak kilometr teda nedohodím, vy jo?
Aji se trefíte???
A ostatně s těma poštovníma schránkama je to to samý: často je nejbližší schránka na nejbližší (kilometr vzdálené)poště!

Když chcete mít někde pořádek, musí tam být kam dávat odpadky!
Doprdele na náměstí či na ulici nejsu v lese, abych si je vozil domů!

A ostatně sem zvědav, jak se bude rozlišovat to, esli pobliju strom v parku protože mám 3 promile nebo proto, že mám chřipku a je mi blbě. A nebo proto, že sem si holt na svačinu dal salám od Lídla. Mám si snad nablít do čepice???
Jako by nestačilo, že když sebou seknu kvůli třeba epileptickýmu záchvatu nebo omdlím z horka, skončím nejspíš na záchytce, že?
Pokud mě preventivně předtím ještě nedomlátí "měšťáci", že.

Ostatně za uklízení veřejných prostranství si platíme: a uklízi se co? hovno! Tedy ani to se neuklízí, když na to přijde! I tu blbou trávu když ji posekají nechají ležet tak dlouho dokud asi sama nezmizí. Pořezaný větve od stromů leží pod stromem tak dlouho, dokud to neseberou na podzim cigáni na topení... listí se nesmetá, ale ROZFOUKAVA fukarem ve stylu "když se bordel rozptýlí, je uklizený"! No a silnice se kropí dle rozpisu: nevadí že prší, ale dnes bylo napsaný, že TADY SE BUDE KROPIT!!! tak se kropí...
Já musím zametat sníh i kdybych si měl vzít dovolenou, ale cesta v parku se "v zimním období neudržuje" - dle cedule, že!

Takže mi ještě chvíli povídejte o tom kde smím nebo nesmím plivnout nebo zahodit lístek od šaliny...

Můžete mi říct, co městští a místní zastupitelé dělají kromě vymýšlení pičovin jak z někoho vyrazit peníze a jak nic nedělat???

Krysa

164832

14.07.2008 01:01

Informační mail z Ne základnám 10.7.

RE: Úspěšná???

89.?.?.?

Ale hovno by si našli a ne čas! Jednak každej ví, že se na nějaký
"názory lidí" či "ulice" vláda vysere, a udělá si "svoje", druhak to je stejný jak se stávkama. V 89 bylo uplně něco jinýho a navíc kdyby ti lidi věděli KAM to dnes dojde, tak by se jich na to 75% vysralo... včetně mne!

Krom toho si dnes každej rozmyslí,esli si vezme dovolenou na demonstraci a bude riskovat práci nebo ne! (Aneb "jen tam běžte a zítra ste bez práce!")

Obdobně se stávkama, že.

Jinak řečeno každej může stávkovat tehdy, když to nikomu jinýmu nebude vadit, což ovšem logicky postrádá pak smysl.
A ideální by asi bylo, kdyby vláda určila kdy se smí a proti čemu demonstrovat a stávkovat... například by šel navrhnout termín na hromadnou demonstraci proti ruským raketám namířeným na americký radar u nás,že... jako v 80 tých letech proti americkým raketám ač Rusi sem zrovna stěhovali svoje rakety....

Text, kterej v čR nikdy nevyšel a byl sehnatelnej pouze na Slovensku (proč asi?) kde Ransdorf říkal, že šlo nikoli o revoluci ale pouze o přesun majetků z nějakých do jiných rukou, je celkem pravdivej. Ostatně mně je fuk esli je Ransdorf komunista, podstatný je, že nemá nasraný v hlavě jako jiní za jiný strany. Např. ten debil Bursík....

Krom toho jsme pouze vyměnili jednu prdel do který sme lezli za dvě jiný (z Moskvy za USA a Brusel).

tak o čem se tu bavite???

165339

14.07.2008 01:13

Informační mail z Ne základnám 10.7.

RE: Velké většině obyvatel v Česku je to úplně jedno,

89.?.?.?

>V případě války by zničení radaru mohlo znamenat, že
>několik milionů lidí v USA zemře. Američani budou chtít
>mnohem větší ochranné pásmo, než se v současnosti
>navrhuje. Cíl, který má v průměru 30 metrů, je možné
>trefit pancéřovkou RPG na vzdálenost 1 km.

>Ochranné pásmo bych viděl nejmíň na 15 km.


V případě války zemře "X" lidi předevšim u nás, neb první úder nebude na USA ale na radar a rakety, že....

Představovat si to, že USA z té základny budou především chránit ne třeba N.Y., ale Prahu, si může myslet jen idiot!

Krysa

165342

14.07.2008 01:13

Informační mail z Ne základnám 10.7.

RE: Úspěšná???

89.?.?.?

>Ok, beru. Pokud je tedy podle průzkumů proti radaru 70 %
>obyvatel a hlavní protiradarová inicativa svolá v den podpisu
>smlouvy o radaru demonstraci, na kterou přijdou 3000 lidí, dá
>se to považovat za úspěch? Podle mě je to naprostý debakl...

To není debakl, to je důsledek toho, že každej ví, že je to na hovno a vláda si udělá svoje i kdyby tam těch lidí bylo 50000!!!
Pokud se vláda neřídí tím, co chtějí občané, jaký má smysl kamkoliv chodit, pokud teda nemáte v ruce AK47 či UZI???

Jim je u prdele esli tam bude 3000 nebo 30000 lidí, NEB SI ODSOUHLASÍ SVOJE a nikoho se ptát nebudou!

"Nerušit, vládneme", že....

165341

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 5

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,36 Kč
Euro
27,46 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 967,30 Kč
1 unce stříbra
548,56 Kč
Bitcoin
309 742,99 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?