Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 52 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Blue.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.04.2007 08:07

Studie páření druhu homo sapiens

RE: Evoluční lži

Blue 195.?.?.?

Hm, on ten chlap může být i pěkný grázl, a ženská s ním vydrží, dokonce ho nechá terorizovat i své vlastní děti... ale tomu už já neříkám láska, to je blbost té ženské. Vidím to krásně na příkladu své exmanželky, s kým nyní žije. A také jí ty děti seberu.

132801

11.05.2007 15:13

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Prima demokracie?!

Blue 195.?.?.?

Nikoliv pane. Občané nejsou ustrašení nějakými planými hrozbami, prostě tu jen nechtějí něco, o čem jim nikdo neřekl ani písmeno podrobností a také tu nechtějí mít cizí vojáky. To už tady bylo víme?
Měl byste si napřed prostudovat ústavu země, ve které žijete, abyste pochopil souvislosti.
A pokud si myslíte, že jsou tu všichni neznalí, manipulovaní a ustrašení a nevadí vám tu cizí vojáci, pak byste měl z této země urychleně vypadnout. Takovým jako vy se říká zrádci.

135164

14.05.2007 14:39

Senátor John Kerry: Budova WTC č.7 byla stržena úmyslně

RE: Už se z toho nevylžou

Blue 195.?.?.?

Aniž bych tu jakkoliv rozváděl různé hypotézy, u těch Izraelců je problém v tom, kolik jich v budovách WTC pracovalo a pak zahynulo - kolik těch vašich Eskymáků dělalo ve WTC?. V tom to je.

135345

14.05.2007 16:22

Gruzínský prezident na Petříně

RE: Pokud

Blue 195.?.?.?

Myslím, že s tou návštěvou oficiální či nikoliv se pletete.
Nicméně i hlava státu by měla dodržovat jakási pravidla platící v dané zemi. Kdybyste vy zajel do parku autem, sejmnou vás ani nemrknete. On je tu cizinec a tím více by měl ctít naše zákony a předpisy.
Nebo vy uznáváte tohle elitářství, kdy si hrstka "vyvolených" může dělat co se jim zachce a naprosto ignoruje všechny zákony?

135349

21.05.2007 08:56

Dnešní protikuřácké tažení je půjčeno od nacistů

RE: Na kuřácích si vylámali zuby

Blue 195.?.?.?

Tak speciálně té chobotnice jsem si také všiml. Pokud mi ji chce někdo podprahově podstrčit, tak se plete, u mne to vždy vyvolá přesně opačnou reakci (tedy negativní) [smích] Dosti často jezdím přes letnou a tu hrůzu si tam neumím představit. V tomto (výjimečně) velmi fandím panu Klausovi, který se o ní vyjádřil také dost nelichotivě.
Ale já asi nejsem typický konzument, na mne ani reklamy nezabírají...
Co se týče kouření, doporučuji tento článek. To je už dle mého názoru totální kravina.

135732

15.06.2007 14:26

Televizní žumpa

Nechci se zastávat

Blue 195.?.?.?

reality show, ale pokud to někoho baví, prosím. Ale také prosím, buďme nad věcí.
Z článku vám tak nějak také "smrdí". Úporná zášť, připomínající mi tu úžasnou morálku z černobílých filmů pro pamětníky - kde si také z ní dokázali dělat pěknou legraci, pamatujete?
Jestliže píšete "většinou homosexuálové, sociální pracovnice z E55, feťáci či lidé se základním vzděláním", svědčí to o vaší silné zaujatosti. Opět píšu, nechci se nikoho zastávat, ale nepřehánějte. Ale zkuste to konkretizovat - kdo tam byl z E55, kdo byl feťák a proč vám vadí základní vzdělání či homosexuálnové? Ti mi osobně nevadí do té doby, kdy mi začnou otravovat život. Což v TV nemohou, prostě je vypnu [chechtot]

137577

26.06.2007 08:06

FBI omezí svobody studentů

hahahaha

Blue 195.?.?.?

Nevysvětlitelný dostatek peněz, opomenutí nahlásit zahraniční cestu, nezvyklý zájem o informace mimo svůj popis práce nebo svůj studijní obor, nezvykle dlouhé pracovní hodiny, nenahlášený kontakt s někým ze zahraničí, nenahlášený kontakt se zahraniční vládou, armádou nebo výzvědnou službou...
Tak na to konečně hoši z FBI přišli... to co jsme tu měli za socialismu už dávno [chechtot] Bravo hoši

138457

26.06.2007 14:18

Nové zprávy z Afghánistánu

RE: Nebrať zajatcov

Blue 195.?.?.?

Side, a co že jsi to pil? Úplně normální houbovej čaj říkáš?

138480

26.07.2007 14:00

Reaganův úředník: Bílý dům připravuje nové 11. září

RE: Cenzura

Blue 195.?.?.?

Heh... prosil bych o definici normálnosti ve vašem pojetí [chechtot] A jak se pozná třeba takový komunista nebo nácek na tomto serveru.
Jistě budete mít k dispozici ukázky názorů dotyčných, když tak jasnozřivě soudíte [cool].

140525

10.08.2007 13:51

Strýčku Same, tvůj bankéř chce s tebou mluvit. Hned!

Arogance

Blue 195.?.?.?

"Jak se mohlo stát, že lidé tak hloupí jako Američané jsou současně tak nesmírně arogantní?"

Tímto nechci polemizovat o hlouposti Američanů, ale mám životní zkušenost s mnoha lidmi, že hloupost chodívá ruku v ruce s arogancí. Často u lidí, do kterých byste to na první pohled nikdy neřekli.

141521

23.08.2007 15:35

Jeden protiradarový názor

RE: Male cviceni v manipulaci lidi.

Blue 195.?.?.?

Co to s odpuštěním melete? Na schodech v metru se stojí vpravo, protože vlevo jsou ti co spěchají a po schodech JDOU, ne STOJÍ.
Pokud je v tramvaji vedro a nejsou otevřené větráky, je to problém cestujících, že si je neotevřou. Řidič ani maminka je za vás neotevřou [mrknutí jedním okem] Jaká manipulace?
Chtělo by to asi méně piva s těmi "nanotělísky"....

142424

Koukám vy jste tím terorismem taky pěkně chycený. Pokud někdo na území USA prováděl či plánoval teroristické útoky, byla to jen sama americká vláda.

142655

29.08.2007 17:09

Mají muži méně práv než ženy?

Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Blue 195.?.?.?

Nesnáším šílené feministické mužochlapky, to na začátek. Ale jsou tu věci, ve kterých mají pravdu.
Třeba co se týče platů, je statisticky prokázáno, že ženy mají plat na stejných postech horší než muži.
A z dlouholeté zkušenosti z oblasti s nízkou zaměstnaností (Jižní Čechy ale určitě i jinde) vím, jak jsou ženské opravdu diskriminované při hledání místa - jak mají děti, ví předem, že budou téměř s jistotou odmítnuté. To se projevuje i skrytě - moje manželka má ve smlouvě uvedeno něco na ten způsob, že když bude v měsíci marodit (ať sama, nebo s dětmi), tak nedostane bonus-prémie k výplatě, a to jde o solidní částky, ne pár stovek.

142761

13.09.2007 16:09

Byl server eretz.cz opravdu napaden?

RE: Vyjadreni odbornika

Blue 195.?.?.?

Hm, já se tvorbou aplikací na internetu živím a taky by mi zajímalo, jakým způsobem zvenčí serveru na něm naalokuju tolik paměťového prostoru a urvu tolik diskového prostoru. To má v ruce pevně správce serveru a programátor skriptů, které webové stránky obsluhují. Pouze chybou programátora může skript alokovat tolik paměti, že se skript zastaví, ale v žádném případě to nezastaví celý server.
Ono s tím přiděleným paměťovým prostorem to není tak jednoduché - rozsah paměti, který může používat, má nastaven SKRIPT (alespoň v PHP) obsluhující danou stránku, tedy jeden proces z mnoha, kterých může souběžně běžet několik - v podstatě tolik, kolik právě web dostal požadavků. Tedy nikoli celý web má přidělený paměťový prostor.
Co se týče přiděleného diskového prostoru, ten se dělí na prostor pro soubory webu (skripty, obrázky atd.) a prostor pro databázi. Není možné jen tak zvenčí tento prostor obsadit - například zasláním obrovského souboru na server, pokud to stránky webu umožňují - to je ošetřeno už na úrovni enginu webu (PHP, ASP atd) jeho konfiguraci; ten přijímá soubory pouze do určité velikosti, větší odmítne. Ale ani kdyby byl tento diskový prostor vyčerpán, nevidím důvod, proč by se stránky měly přestat zobrazovat.
Další věcí je, že v praxi web server běží fyzicky na jednom stroji a SQL databáze na jiném.
Takže problematika je poněkud složitější, než se tu někteří snaží rádoby chytře předvádět.

143771

25.09.2007 15:51

Velký bratr nás všechny sleduje

RE: Kamery v ulicich

Blue 195.?.?.?

Za a) řešíte následky a ne příčiny.
Za b) i ty kamery jsou zneužitelné a nejsou všelék. V létě na Slovensku byl případ, kdy obyčejného člověka napadla právě taková partička ksindlů, o kterých píšete. Ten člověk před nimi utekl do auta a chtěl odjet. Jeden z těch kriplů mu skočil přitom na přední kapotu. Samozřejmě se neudržel a sletěl přímo pod kola, chlápek ho nechtěně a v panice přejel. A kdo myslíte že byl stíhaný? Ten napadený!!! Když se o to začala zajímat více televize, tak najednou byly záznamy z kamery smazány, prý jako nepotřebné! A teď mi řekněte, k čemu tam ta kamera tedy byla.
Za c) nikdy nevíte, kdo sedí u monitoru, kdo tou kamerou hýbe, na co zaostřuje a k čemu ji třeba zneužívá. V každém takovém systému je nejslabší článek právě lidský faktor.
Proto tolik lidí ty kamery nechce.

144468

02.11.2007 11:45

Americké děti blbější než necky

RE: prostá obměna výroku

Blue 195.?.?.?

Já bych nesrovnával nesrovnatelné. Ve středověku byl objem znalostí podstatně menší než dnes. Proto mohli existovat takoví univerzální géniové jako například daVinci. Dnes je rozsah vědomostí lidstva tak široký, že nelze mít vše v hlavě a nutně vznikla specializace vědců, chcete-li učenců.
Myslím že autor mluví o obecném úpadku vzdělání, řekl bych i vztahu ke vzdělání. Nejsem žádný mentor, a nejsem ani příliš starý (39), ale vidím u svých mladších kolegů (věk tak něco přes 20) v práci, kteří jsou od mne v podstatě o jednu generaci, naprosto jiný přístup než jsme měli my. Tyhle mladíci měli se vzděláním problémy už na střední škole, vysokou buď ani nezačali nebo nedokončili. V podstatě vzděláním pohrdají. Myslím že by se často dali nazvat ignoranty. A nejhorší je, že dělají z nouze ctnost - říkají něco jako "já jsem se to co umím naučil sám, školu nepotřebuju, koukej kolik vydělávám teď já a kolik ti, co se teď ještě šprtají". Pro upřesnění, všichni se živíme programováním.
Ale na druhou stranu by moooc chtěli ty peníze, které třeba mám já - jenže já je dostávám za zkušenosti, dlouholetou praxi, možná za ochotu udělat pro firmu víc než mám v popisu práce, ale v neposlední řadě také za to, že mám v daném oboru diplom z vysoké. Ale to tihle mladí jaksi nechtějí pochopit.
Zpozoroval jsem u nich i lenost a neochotu myslet a na něco přijít samostatně, zvlášť pokud jde o něco malinko složitějšího. Než aby něco prostudovali a zanalyzovali, raději se otravují jiné a spoléhají na to, že jim někdo pomůže.
Takže se až příliš často potkávám s nepříliš vzdělanými, ba ani příliš chytrými človíčky se značně omezeným obzorem, kteří si nedostatek zmíněných věcí vynahrazují neuvěřitelným sebevědomím hraničícím až s arogancí. Nic veselého to není, hlavně když s nimi musíte spolupracovat.
Bohužel příznaky, o kterých je řeč, vidím v určité míře i u svých vlastních dětí [pláč]
Ale abych nebyl na ty mlaďasy příliš přísný, naštěstí nejsou všichni takoví [smích]

146295

02.11.2007 15:38

Americké děti blbější než necky

RE: prostá obměna výroku

Blue 195.?.?.?

Po té, co jsem svůj příspěvek odeslal, jsem jen čekal, kdo se ozve podobně jako vy. Neformuloval jsem to přesně jak jsem chtěl.
Já neberu vzdělání jako sebespasující záležitost. Sám moc dobře vím, kolika debilům dali titul.
Ale na druhou stranu, na škole vás naučí dělat věci, které sami nemáte dost dobře možnost se naučit sami. Ať už z důvodu dostupnosti literatury, nebo proto, že vás učí lidé, kteří jsou v oboru sakra dobří. Možnost konzultací, cvičení s asistenty, kde se o problému debatuje - to je k nezaplacení.
Jeden takovýhle "chytrák" chtěl umět programovat to, co jsem dělal na vysoké jako seminární práci - šlo o vykreslování 3D objektů na monitoru. Takže jsem mu musel vysvětlit, že na to potřebuje pár semestrů analytické a deskriptivní geometrie, znalost vektorového počtu, nějaký ten semestr objektového programování, pak znalost dynamické práce s pamětí, ukazatele apod. a k tomu aspoň semestr aplikované matematiky pro počítačovou grafiku (plus ještě něco navíc, problematika je to rozsáhlá). Mládenci spadla čelist - nedokážu si představit, že by se to naučil po večerech sám.
Možná jednodušší příklad - úloha setřídění seznamu. Jsou různé metody, které určitě je schopen vymyslet i samouk, ale pak jsou metody třídění, na které už potřebujete jistou znalost matematiky. Zdánlivě jednoduchá záležitost třídění se řeší velmi sofistikovanými metodami.

Proto tvrdím, že to vzdělání zdaleka není k ničemu. Nehledě na to, že vás ve škole naučí i věci navíc, kterými získáte (resp. máte tu možnost) všeobecný přehled a vidíte věci v souvislostech, které byste jinak neměli šanci odhalit.

Máte pravdu, že v zaměstnání a odměňování jde o výsledek. Nicméně mi dovolte dát příklad - pracuji na rozsáhlém systému, kteří vytvořili jacísi holanďani (to je vedlejší). Systém navenek funguje pěkně, dělá to co má, dalo by se tedy říct, že kýženého výsledku bylo dosaženo, šéfové byli spokojeni. Bohužel ti autoři se na tom systému učili programovat, byli to samouci. A jsou tu problémy, které by nikdy nenastaly, kdyby tu aplikaci udělal někdo s odpovídajícím vzděláním a znalostmi. Neskutečné chyby v návrhu databáze, zoufalé programovací techniky, práce s daty, práce s pamětí, použití objektů - to vše způsobuje, že aplikace spotřebovává neskutečně mnoho paměti, neúměrně zatěžuje procesor a systém, způsobuje příliš velký traffic na síti, velmi pracně se rozšiřuje a modifikuje.

Ale jak píše Alexa, dnešní společnost po vás velmi často nevyžaduje hluboké znalosti. Podívejte se na zářný příklad manželky fotbalisty Backhama - suše prohlásila, že za celý život nepřečetla jedinou knihu. Ale i tak je z ní idol pro mládež a sakra bohatá, v naší společnosti úspěšná paní. Fakt si myslíte, že je to dobrý vzor pro naše děti?

146311

02.11.2007 15:40

Americké děti blbější než necky

RE: prostá obměna výroku

Blue 195.?.?.?

Nejsem proti tomu, že když něco nevím, tak ale vím, kde to najdu. Nemám v hlavě vše a ani si nechci vše pamatovat.
Ale musím vědět i tak, co dělám a jak to funguje. Programování je i o znovupoužití již hotového kódu - koneckonců proč existuje opensource. Ale prachsprosté opsání řešení bez jeho pochopení je k ničemu.

146312

02.11.2007 15:41

Americké děti blbější než necky

RE: Tohle je velke tema

Blue 195.?.?.?

Svého času Německo udělalo velkou náborovou akci pro techniky a inženýry a vůbec schopné lidi ze zahraničí. Oni v tom Německu totiž zjistili, že se jim zoufale nedostává vzdělaných a schopných lidí. Mladí nemají zájem se učit, stará generace, která Německo zvedla z poválečného marastu odchází.

146314

02.11.2007 15:48

Americké děti blbější než necky

RE: prostá obměna výroku

Blue 195.?.?.?

No, asi jsem se nechal trochu unést a krapet i odbočil od tématu.
Co se týká učení, je asi svým způsobem jedno, jestli vám dá vzdělání škola, nebo si to do hlavy natlačíte sami.
Myslím že jde o to mít vůbec chuť a zájem se něco naučit. Já se neoháním papírem ze školy, já se oháním tím, co jsem se tam naučil, a tvrdím, že toho bylo hodně. Dával jsem tu příklad co jsem byl schopen na škole naprogramovat v počítačové grafice. Ale je pravda, že jsem se toho spoustu naučil sám, nelitoval jsem času který jsem do toho investoval a už před školou jsem měl solidní vlastní znalosti. A je fakt, že díky tomu jsem byl v ročníku asi jediný, který takové věci byl schopen realizovat, ačkoliv podmínky ke studiu jsme měli všichni stejné.
Škola je od toho, aby vám dodala vědomosti a postrčila vás tím správným směrem. Podle hesla - chytrému napověz... Škola vám pomůže proces nasátí vědomostí a i zkušenosti urychlit, dá vám k tomu podmínky. Ale jen když sám chcete.
Ale vidím to i u svého syna, že by chtěl umět spoustu věcí, ale nechce se mu do toho investovat ten čas a vlastní snahu - naposled to bylo HTML. Já bych mu klidně poradil a ukázal, ale on sám nepřijde, to raději celý den hraje hry na PC.
Ale v životě vám nikdo nic nepřinese na stříbrném podnose - jak píšete, musíte si to sám vydřít.

146315

14.11.2007 10:43

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: To slovo editora

Blue 195.?.?.?

Asi jde o to, že OSN ustanovilo Izrael v jakýchsi hranicích, které už dávno byly překročeny a nedodržovány. Byly vydány desítky prohlášení OSN, na které Izrael zvysoka s..e. To není právo židů se bránit, to je právo jejich sousedů se bránit před izraelskou rozpínavostí, rasismem, xenofobií a agresivitou.
Doporučuji vám přečíst nějaké info před tím než něco podbného napíšete.

147137

29.11.2007 16:41

Blackwater v Iráku

RE: Vždyť se tolik nerozčilujte:

Blue 195.?.?.?

"naši nepřátelé" - ach jak krásně a jednoduše máte ten svět černobílý; aneb kdo má na jiný názor a náhled na svět než já je můj nepřítel...
Člověk by skoro chtěl říci "Blahoslaveni budiž chudí duchem", ale tady jde o evidentní případ dokonalého vymytí mozku.

148244

30.11.2007 13:11

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Denunciant Nohavica

Blue 195.?.?.?

No, asi máte něco s očima, ale NIC na světě není JEN ČERNÉ a JEN BÍLÉ.
Navíc zde máme příliš málo informací o okolnostech dané kauzy, takže nemůžeme soudit takto zjednodušeně, jak to předvádíte vy.

Tak se to ale po nás chce shora, abych soudili či odsoudili jen na základě pár kusých, často nepřesných či lživých informací a nepřemýšleli... vy zjevně chcete patřit do toho tupého stáda [oči v sloup]

148286

18.12.2007 09:06

Linuxi, buď pochválen

RE: ...... hmm, zvláštní

Blue 195.?.?.?

Tady nejde o to propojit fotak s PC kablikem, v tom pripade si 4GB kartu osefuje sam fotak, ale problem je ze Win XP nejsou schopny pracovat s kartou 4GB.
Mimochodem koupil jsem si do nove Nokie N73 kartu 2GB miniSD. V pohode rikam si, vrazil jsem kartu do adapteru na rozmer karty SD a nasledne zasunul do zabudovane ctecky karet v mem notebooku. Nechapu proc, ale system kartu nevidel. Kdyz jsem ji ale dal do druhe externi ctecky, ktera je pouze na SD a MMC, tak sla bez problemu nacist... Podobny problem jsem mel s kartou polovicni velikosti RS-MMC z mobilu Siemens S75 - s adapterem naopak sla precist v interni ctecce, ale v externi nikoliv. Proste jsou veci mezi nebem a zemi.

149505

18.12.2007 09:31

Linuxi, buď pochválen

Haha

Blue 195.?.?.?

to, že Win XP nepodporují karty nad 4GB mi připomnělo výrok z pravěkých dob DOSu a prvních počítačů PC XT, připisovaný Billu Gatesovi - "640KB musí stačit všem" [chechtot]

149506

18.12.2007 11:07

Linuxi, buď pochválen

Tak jsem si to zjistil

Blue 195.?.?.?

a je to takhle:
ta karta, větší než 2GB, pod windows XP NENÍ čitelná, pokud je naformátovaná systémem FAT. Nic na tom nemění fakt, že systém FAT zvládá i větší kapacitu než 2GB. Prostě u Microsoftů si usmysleli, že NIKDO NEBUDE CHTÍT formátovat kapacity nad 2GB systémem FAT a podporují tyto velikosti jedině v systému FAT32.
Něco na ten způsob, co jsem tu už psal - "640KB paměti bude stačit každému" aneb Microsoft myslí za vás [chechtot]

149517

18.12.2007 12:02

Linuxi, buď pochválen

RE: Tak jsem si to zjistil

Blue 195.?.?.?

Mimochodem vysvětlení se mi dostalo od jednoho linuxového guru - jak vidno (když čtu některé předchozí příspěvky), člověk který se intenzivně a dlouhé roky věnuje Linuxu může o Windows vědět více než zavilý windowsák [vyplazený jazyk] Není třeba hned vyvolávat flamewar, jak to tu někteří díky své neznalosti zkusili.

149524

18.12.2007 12:39

Linuxi, buď pochválen

RE: Tak jsem si to zjistil

Blue 195.?.?.?

O sorry, měl jsme mylné informace, jde opravdu o FAT16 s clusterem 64KB, nestandardní velikostí, kterou uměly NT a částečně podporovaly W98. Protože to je poněkud nestandardní, tak s tím byly a jak vidět jsou dodnes problémy.

149530

18.12.2007 12:42

Linuxi, buď pochválen

RE: Tak jsem si to zjistil

Blue 195.?.?.?

Pozor, nemluvíme o FAT16, ale o FAT - je v tom rozdíl. FAT umí vytvořit soubor o maximální velikosti 4GB. Velikost clusteru se třeba při 4GB kartě potom samozřejmě zvyšuje až na 256KB, ale při použití karty ve foťáku, kde jsou typické velké soubory to zase až tak nevadí.

149525

27.12.2007 10:56

Klasické české pohádky kritickým okem

Přes všechny nedostatky

Blue 195.?.?.?

jsou tyto staré české pohádky naprosto úžasné proti těm novým a moderním, co nám servírují televize dnes. Zejména ty zahraniční provenience. Nedejbože když si moje děti přepnou telku na Jetix a podobné rádoby dětské kanály - také zhovadilosti co tam dávají, tomu není rovno.
Každopádně po televizní smršti, která profičela naší domácností přes svátky, se těším, až budeme se ženou doma pár dní sami (mé děti se vrátí k ex-manželce, manželky syn bude u svého tatínka) - to bude úžasný klid. Tedy ne že by mi dětičky vadily, naopak... asi stárnu [chechtot]

150028

04.01.2008 09:12

Jsme obklopeni pavučinou lží!

RE: Takový odhad

Blue 195.?.?.?

Hm, pak je zvláštní, opravdu velmi zvláštní,že ve svobodných volbách v roce 2006 vyhrál Ortega a sandinisté. Safra, to nějak k té vaší teorii nepasuje.
http://www.novinky.cz/clanek/100716-nikaraguu-opet...

150537

No já si jednak myslim, že když už je satelit jednou nahoře, tak už moc prachů nežere a jednak si vůbec nemyslim, že by se Rusko vůbec někdy zbavovalo jakýchkoliv vojenských satelitů. Proč by to proboha dělali? Oni potřebují vidět všude na Zemi stejně jako Amíci.

150780

18.01.2008 11:46

Filipika proti multi-kulti

RE: Jiny uhel pohledu

Blue 195.?.?.?

Hm, zažil jsem situaci, kdy do mého rodného města odněkud přifičeli jacísi uprchlíci z Balkánu. Téměř OKAMŽITĚ se pro ně našel dům, který dostali k užívání. Jestli následně i platili nájem, nevím. Ale ten barák někdo postavil a určitě ne pro nějaké uprchlíky.
Měli jste slyšet lidi, kteří jako já čekali na byt v pořadníku 8 i více let, jak byli pochopitelně nadšení...

151905

21.01.2008 12:20

Holocaust® v Gaze

Podle novinek.cz

Blue 195.?.?.?

to jsou všechno kecy, jak uvedly, výpadek elektřiny je trik Hamásu.
Viz http://www.novinky.cz/clanek/131238-gaza-je-kvuli-...
A těch mrtvých Palestinců je podle nich jen 18.
Je to na [bliji]

152283

23.01.2008 16:31

Demokracii a svobodu si rozvracet nedáme!

RE: Nesprávné termíny

Blue 195.?.?.?

http://dejiny.wz.cz/mezi/bitvy/nastup/nastup.html
Cituji: Po požáru Reichstagu podepsal Hindenburg Dekret na ochranu národa a státu, který uvolňoval nacistům ruce v pronásledování komunistů a všech demokratických sil. Nacisté se snažili ve volbách 1933 získat nadpoloviční většinu. To se jim však nepodařilo. Sáhli proto k mimořádným opatřením. V březnu 1933 byla komunistická strana zakázána a v červnu téhož roku stejný osud postihl sociální demokracii. Postupně zanikaly další strany až nakonec jedinou stranou zůstala NSDAP.

152428

11.02.2008 15:50

Sionistický vrchní rabín: Deportujte Palestince na Sinaj

RE: Dnes v sionistickém tisku:

Blue 195.?.?.?

Milý Side, jestliže se ti tento návrh tak líbí, tak buď rád, že to nevyšlo Hitlerovi, protože by tví rodiče by si tě upíchali na Sibiři... možná.

153958

28.02.2008 16:18

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

Podle iDnes

Blue 195.?.?.?

je Eretz.cz seriózní zdroj informací, neboť ho citují - koukněte se sem.
To jen napovídá o pozadí redakce tohoto serveru.

155349

11.03.2008 14:15

Nekupujte tuzemský tisk, který je v německých rukou

No jak na ten seznam koukám

Blue 195.?.?.?

tak si v podstatě nemůžu koupit asi vůbec nic [chechtot]
Já nevím, autora celkem chápu, ale tohle je už celkem slušná paranoia. Navíc je jaksi jiná doba, myslím že na tuhle akci dneska nikdo neskočí.
Dovedu si živě představit, co mi řekne žena, až jí zakážu její oblíbený časopis (pochopitelně je "na seznamu") [velký smích]

156265

04.04.2008 08:59

Křižák s husitským chorálem

RE: Arabove jsou tedy krizaci?

Blue 195.?.?.?

"Ten je ceskem klukovi, ktery i za nas padl v Afganu a o neucte k jeho obeti od autora clanku."
Já jsem nějak doteď nepochopil, jak "za nás". On nás někdo z toho Afghánistánu napadl? Ohrozil naši republiku? Co dělají naši "kluci" v cizí zemi, tisíce kilometrů od vlasti, kterou nikdo nenapadl? Co já vím, nejsme s nikým ve válečném stavu a NATO je pakt obranný, když už se jím oháníte.

158162

09.04.2008 08:10

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

TV debata

Blue 195.?.?.?

Ono je neuvěřitelné, jak politici lžou, mlží a jací jsou demagogové. Pan Langer to krásně předvedl teď v neděli v otázkách Václava Moravce. kdo jen trochu nesouhlasí, je nařčen z antiamerikanismu. NAJEDNOU, ZČISTAJASNA, je to smlouva nikoli jen s USA ale s NATO, kterému přece něco dlužíme, musíme nejen brát, ale i dávat. Pan Langer, jak už je jeho dobrým zvykem, pak přechází do nejasných narážek a skrytých výhrůžek - "Jste poměrně mladý člověk, máte před sebou ještě relativně dobrou budoucnost...". Viz přepis debaty (až úplně na konci).

158639

09.04.2008 08:23

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

RE: jojo

Blue 195.?.?.?

Domnívám se, že odpor a nesouhlas se zradou politiků vůči vlastním voličům zdaleka neznamená, že dotyčný je komunista, není to ani levicové. Takhle uvažuje každý normální člověk a občas své země bez ohledu na politické smýšlení. Politici nás obelhali, před volbami toto téma neměla žádná politická strana ve svém programu - ačkoli jednání načala už předchozí vláda - a nyní rozhodují proti vůli velké většiny národa i proti ústavě.

158640

28.04.2008 14:24

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: Ne tak zhurta...

Blue 195.?.?.?

Vy píšete paní Jarmilo (a nejen vy), jak kdybyte u těch Kulínského hrátek byla a pískala jim to[smích]
Jak víte že to byl loudil? Neberete také vůbec v úvahu opačnou variantu a to že se mu ty holky nabízely samy. Že vaše dcerky ve svém věku na sex nemyslely, není důkaz že tak neuvažují jiné. A důvod? Třeba aby se mohly vytahovat před ostatními, aby si vydobyly nějakou výhodu, aby nějak dohnaly chybějící talent nebo píli, nebo třeba si přečtěte toto: http://zpravy.idnes.cz/chtela-jsem-byt-zajimava-st...
Vzpomněl jsem si na jednu větu, kterou kdysi řekl můj táta - když fena nechce, pes má smůlu. Ty holky to prostě také chtěly.
Nemohu si nevzpomenout na peklo, která kdysi jedna dívčinka způsobila režiséru Renčovi. Po důkladné medializaci případu a očernění režiséra všude v médiích přiznala, že si vše vymyslela.
Takže celou kauzu vnímám tak 50% hodnověrnosti.

160099

30.04.2008 15:47

Jak mi von Krebst poslal jedno euro

RE: Otázka na dátum valuty z výpisu

Blue 195.?.?.?

Mně Raiffeisen hlásí pomocí SMS (nebo na internetovém bankovnictví) příchozí platbu den předem, když je to v pátek tak hlásí příchod peněz na pondělí. Zajímavé je, že už je na účtě přes internet nebo GSM banking vidím v sobotu, mohu posílat platební příkazy a jinak s nimi bezhotovostně manipulovat, nicméně bankomat mi peníze dá hotovosti v neděli. Dle operátorky na hotline Raiffeisen bych je měl mít přitom k dispozici až v pondělí.
Vzhledem k tomu, že 1.5. je v ČR státní svátek, je ten výpis pana Stwory v pořádku.

160249

02.05.2008 09:18

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Nejak obracene nez normalne

Blue 195.?.?.?

>O jakych tradicich mluvite. O niceni, sekani rikou, nohou, drceni
>lidi tanky o zed?

Tak nějak mi přišla na mysl otázka, čí výroby ty tanky byly a kdo je těm talibancům dodal...

160333

16.05.2008 09:02

Frontální útok na české zdravotnictví pokračuje

RE: Upozornění

Blue 195.?.?.?

Já jsem do jedné diskuse na iDnes vložil stejný odkaz na tento článek a můj příspěvek byl zcenzurován. Až po urgenci mi ten příspěvek zase vrátili.

161212

22.05.2008 11:10

Česká vláda uznala nezávislost Kosova

RE: Hanebnost a podlost,

Blue 195.?.?.?

Velmi obdobně si vláda nahonem přesunula své středeční jednání do Teplic, kdy před úřadem vlády byla organizována demonstrace proti privatizaci zdravotnictví.

161638

26.05.2008 13:00

Osobní zkušenost z demonstrace před Úřadem vlády dne 21.5.2008

RE: Ale v ČT zmínili...

Blue 195.?.?.?

Ano a na tom výjezdním zasedání oficiálně uznali nezávislost Kosova, což byla věc, kterou slíbili napřed konzultovat s parlamentem. Vláda si dělá prdel už úplně ze všech.

161884

30.05.2008 15:16

Pane prezidente, konejte!

RE: To si delate srandu ?!

Blue 195.?.?.?

Souhlasím s tím že ta forma celý dopis dost shazuje. Zvlášť když se pod to autor podepíše jako JUDr. Chápu dobře autorovo rozhořčení, ale takhle to asi nemělo dopadnout. Možná jsem příliš velký diplomat, ale urazit či vynadat někomu lze velmi elegantně a efektně tak, že dotyčný nemá moc šancí kontrovat, právě díky formě jak to člověk podá.
Autor tím dává oslovenému do ruky příliš snadno důvod, proč dopis odmítnout a hodit do koše. Škoda.

162165

Podobný "Vojta" sedí na pražském magistrátu a rozhoduje o penězích pro kulturu. Je to pan Richter a to co pronesl po demonstraci umělců na magistrátu mluví snad za vše - "To je ta kulturní elita. Na to dostávají prachy".
Stejná arogance jako u vládních představitelů.

162526

06.06.2008 10:04

Zrušte předměty, které jsou produktem střední třídy

jasně

Blue 195.?.?.?

podle profesora Whita by se měli na školách vychovávat poslušní idioti. Neboť člověk bez vzdělání je velmi lehce manipulovatelný. pod pojmem "občanská zodpovědnost" v této souvislosti vidím výchovu k naprosté poslušnosti nesmyslným zákonům a nařízením shora.
Ať žije NWO [bliji]

162627

06.06.2008 10:24

Zrušte předměty, které jsou produktem střední třídy

RE: Spousta věcí v osnovách chybí

Blue 195.?.?.?

Myslím že spoustu věcí, které mají děti naučit rodiče, se snažíte přehodit na školu.

162628

16.06.2008 09:27

Sarkozy pracuje na plánu jak obejít irské referendum

RE: jaky je cil prijmout smlouvu?

195.?.?.?

Mícháte jabka a hrušky. Tenkrát byly jiné ceny, protože byly státem uměle udržované a speciálně benzín je kapitola sama pro sebe. Docela by mi zajímalo, jestli na něm byla tenkrát spotřební daň a také ceny ropy byly krapet někde jinde, nemyslíte?

163283

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 3

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?