Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, gary hobson, Grey, idaho, klub, mt-svk.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.10.2006 19:39

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

213.?.?.?

Mozno by stalo za prelozenie "Plukovník amerického letectva ve výslužbě Sam Gardiner právě publikoval obsáhlou studii,"
na ktory odkazuje uvedeny clanok
http://www.tcf.org/publications/internationalaffai...

Spozdravom LenTak

119504

18.10.2006 21:55

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

213.?.?.?

Skor treba podakovat nicku Gdosy
Ja som len upozornil na odkaz ktory je tam uvedeni a lahko prehliadnutelni.
Moja ang. mi neumoznuje pochopit cele znenie.

LenTak

119516

12.11.2007 20:24

iNo pasarán!

RE: To máte těžké...

213.?.?.?

Pravdu povediac, nechcel som sa miešať do tejto diskusie, ale môj záujem, o veci politické, mi nedá. Mám Vás rád, Češi! Tak či tak, sme rovnakej krvi, a tá, ako vieme nie je voda. No keď sa tak pozerám na Českú politiku a ľudí, ktorí ju podporujú, vychádza mi z toho zvláštny obrázok. Áno, presne ten, ktorý je uvedený vyššie. Stali ste sa slúžkou židovskej politiky od 1945 až po dnešok. Viď príklad:slobodomurár, židoboľševik Beneš a radarová základňa v Čechách. Nacizmus je raz a navždy chorá ideológia, ktorú viedol chorý, zdegenerovaný duševný mrzák Adolf Hitler. Ale slepé prijímanie ideológie, ktorá pre zmenu zavádza vojny a multi kulti kde sa pohne, je tiež trochu scestné. Výsledky volieb a konkrétneho demokratického (občianskeho) tlaku na Vašich zástupcov hovoria jasnou rečou. Čo tak hľadať zlatú strednú cestu, teda odvrhnúť extrémy z oboch strán a miesto demonštrácii vecne diskutovať a hľadať riešenie z dnešnej mizérie, v ktorej sa nachádza celá EÚ? No, ale to by sa už dnešným mocným, resp. poddaným, vieme koho, asi nie veľmi páčilo. Majú plnú hubu demokracie, ale tá sa týka len ich. Verím tomu, že ak príde ta správna klíma, zrazu prevratia kabáty a budú z nich tvrdí [velký smích] národovci a zarytí antisemiti (pokrútený výraz: slúžiaci ako nálepka). Držím Vám palce, pretože v konečnom dôsledku
sa to týka nás všetkých, Slovanov!

147002

19.01.2008 16:54

Irácký voják zastřelil dva americké vojáky: oficiální verze a realita

Americkí vojaci

mt-svk 213.?.?.?

Michael Moore vydal knihu, kde sú čiste len dopisy amerických vojakov z Iraku, Afganistanu a z ďalších štátov, kde slúžia americké jednotky, ich príbuzných a vojenských veteránov, ktoré mu poslali. Volá sa "Uvěří nám ještě někdy?". Zaujímavé, že tí vojaci vidia realitu úplne inak ako Sid, von Krebst, Rickover a im podobní.

Listy sú aj na stránke www.michaelmoore.com

152070

05.05.2008 19:57

Je kosovský prezident bestiálním vrahem?

RE: K tej poznamke

mt-svk 213.?.?.?

Nechcem byť podrývačna, ale nevznikol štát Izrael náhodou až po vojne [velký smích] .

160469

14.07.2008 19:03

Komunikace s Vodafone

RE: Nevaž se, odvaž se! Od sítě.

mt-svk 213.?.?.?

Hodné nasledovania, asi to spravím aj ja.

165403

12.08.2008 20:03

Washington svou chybou riskuje atomový konflikt

Vystúpenie Sergeja Ivanova

mt-svk 213.?.?.?

v CNN

http://dirty.ru/comments/237450

167837

16.08.2008 08:58

Sky News nachytaná při lži

Hodila

mt-svk 213.?.?.?

som to na americkú stránku, nech si Američania kuknú iné ako oficiálne info.

168152

16.08.2008 09:24

Sky News nachytaná při lži

RE: Hodila

mt-svk 213.?.?.?

Dala som to na hokejovú, oni si to rozpošlú [cool] .

168155

16.08.2008 09:29

Sky News nachytaná při lži

RE: Oprava - novináří Reflexu nikoliv Respektu

mt-svk 213.?.?.?

čo je dosť zábavné, keďže Západ Čečencov podporoval [cool]. Ale teraz tam je Ramzan Kadyrov a nie Šamiľ Basajev [mrknutí jedním okem].

168157

Nechcem ti do toho hovoriť, ale porovnaj si vzdialoenosť USA a vzdialenosť bývalého ZSSR. Americkí mafiáni sa skôr sústreďujú na Mexiko a štáty Strednej, poprípade Južnej Ameriky. Na druhú stranu, pozri si, nakoľko je ruská mafia skutočne ruská a nie nemenovaných, ktorí to dokonca sami priznávajú. Viď kniha Davida Dukeho.

169228

30.10.2008 14:01

Přichází nadvláda Romů?

Co dalej ... ?

Grey 213.?.?.?

Som zo Slovenska, a tk ako v cechach, mame aj tu problem s ciganmi.

Ale ako uz niekto v diskusii pripomenul, vlade a kompetentnym takyto stav asi vyhovuje.

Ja osobne, uz nemienim, a ani nebudem polemizovat kto je na vine. To je teras uz jedno. Kto by to mal riesit je jasne snad kazdemu.

Ale, aj ked by toto mala riesit urcite vlada a organovia, my sme ty, ktory ich ku tomu musia dotlacit. Vlada na seba vzdy zoberie kabat vecsiny obyvatelstva. Ale minimalne na Slovensku je situacia, kedy kazdy radsej pozera na demonstraciu v TV, ako by sa jej mal zucasnit. A verte mi, keby vysiel na ulicu kazdy druhy slovak ktory nema rad ciganov, nebolo by sa kde hybat.

No ale to sme my, Slovaci. Cakame kym sa to poriesi samo. Cest vinimkam.

Ja osobne to riesim tak ze su mi volny. Ale ked sa ich spravanie dotyka mna a mojich bizkych, nedarujem im ani sekundu naviac.

A uz nigdy nebudem schopny citit lutost nad tymito zmrdami oudenymi.

174324

06.01.2009 05:41

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Ministr zahranici EU?!

213.?.?.?

Symptóm číslo 7
Škuľavosť a ostatné deformácie očí.Nie nadarmo sa hovorí, že oči sú zrkadlom duše. Ak sú oči vykrivené, často ani s dušou to nie je lepšie. Súvisí s tým aj povera o ľuďoch so „zlým okom“, ktorí dokážu pričarovať iným rôzne nešťastia.
- Na túto tému máme v našej knižnici hrubú knihu slávneho slobodomurára Frederika Elvortiho Zlé oko, New York, 1957. Elvorti píše, odvolávajúc sa na klasické autority, že do kategórie ľudí so „zlým okom“ patrili nielen škuľaví, ale aj trpaslíci, neobyčajne škaredí alebo, čo aké je to zvláštne, aj neobyčajne pekní ľudia (obzvlášť ženy!). Patrí tam nielen škuľavosť, ale aj ostatné deformácie očí - od rôznych farieb oči až po astigmatizmus.
- Tu je niekoľko charakteristických príkladov. Doktor Lange vo svojej knihe Génius, šialenstvo a sláva píše: Alexander Macedónsky mierne škúlil, okrem toho mal rôznofarebné oči, epilepsiu a brata-idiota. Dostojevskij tiež mal rôznofarebné oči a epilepsiu (svätá choroba!). Puškinova žena, ktorá ho dostala pod guľku, trochu škúlila a jej sestra Alexandra bola úplne škuľavá. Leninov brat Alexander, ktorý bol obesený za atentát na cára, bol tiež trochu škuľavý.
- Ja som zasa mal v mladosti známu Vieročku N. Jej matka bola svätý človek, ale úplne škuľavá. A Vieročka sa vo veku 30 rokov zbláznila a stala sa z nej úplná schizofrenička.
Symptóm číslo 8
Rôzne defekty reči. Šušľanie, ráčkovanie, zajakávanie sa. Všetky tieto veci opäť súvisia s nervovými alebo psychickými chorobami. Najlepším príkladom toho je súdruh Lenin, ktorý výrazne ráčkoval a zomrel na mozgovú chorobu.

G. Klimov: Červená inkvizícia

179785

08.01.2009 12:08

Vraždit ve jménu Božím

RE: Inkvizicni svine

klub 213.?.?.?

trepete , lebo komunisti takmer žiadny majetok cirkvi nezobrali, ten im bol z absolutnej vačšiny zobraný zákonmi Jozefa II,potom po vzniku republiky v 1918 a zostala im nepatrná časť. Veď načo je cirkvi pôda,pôjdu fafrári robiť,alebo čo. [chechtot]

180167

Príliš naivný článok, aby dostal známku 1. K dôvodom: ad1- pochopiteľne, že generáli v USSA nie sú natoľko sprostí, aby sa teraz divili ruskému postoju. Naopak si myslím, že tu sa hrá o niečo úplne iné. O tom neskôr. ad2- heroín, makovice, ropovod a samotná ropa, ako taká, sú tiež len zástupnými témami. ad3- prečo USSA sa zrazu javia, že kopia chybu za chybou?

Mám za to, že práve toto sú dôvody, pri rozlúsknutí ktorých je možný pohľad za oponu(y). A ja sa teším z posilňovania Ruska, úprimne. Koniec koncov som Slovan, takže niet o čom. Skôr ma trápi, prečo Rusko 90% z príjmov (resp. ziskov) za ropu drží v dolároch a ešte k tomu vo fondoch obhospodarovaných wallstreet. Prečo je zrazu Rusku dovolené takto posilňovať, hoci to nebude, samozrejme, zadarmo, aby to nevyzeralo príliš lacno. Ako to všetko súvisí s vyššie popísaným? Jednopólový svet je nemožný, už sa to viackrát v histórii dokázalo. No ak to urobíme na tých istých základoch, ale s vytvorením viacerých mocností, typu Rusko, Čína, India v spolupráci napr. s OSN, ktorá bude zrazu mocná a principiálna, ľudia nám ešte zatlieskajú. Samozrejme, predtým nás ešte sami budú prosiť o pomoc. Prečo? Kto im dá živobytie, najesť a strechu nad hlavou? Okrem nás, pochopiteľne nikto. Zničíme dolár, dovtedy ho budeme umelo viazať (pochopiteľne vo fondoch, poisťovniach, bankách atp.) a, samozrejme, tlačiť do bezvedomia a manipulovať, cez našich chumajov, spravodajstvo ohľadom stavu ekonomiky až kým trh nepoložíme. Kedy? Keď už nebudeme mať dolár v rukách, ale všetky bonitné podniky áno. Budeme Vám tlačiť novú menu a za tu starú Vám zaplatíme starú belu. Zo štátneho rozpočtu míňame miliardy pre naše súkromné firmičky vo vojnách, na Vás sa pochopiteľne môžme vys..., veď bojujeme za slobodu a proti teroristom. Tým, že nedostaneme ropu na trh, zvyšujeme jej cenu resp. znižujeme, podľa potreby. Čierna ekonomika je tiež nezanedbateľný zdroj príjmov a viaže taktiež ďalšie stohy dolárov. Kto ju bude kontrolovať, ak nie my, mierotvorcovia? Ovládli sme albánsku trasu, ovládneme aj afganskú. Úzkoprsích debilov si nájdeme vždy a všade. Až preskupíme naše sily a nastane ten správny čas, rozumej pád, necháme padnúť tak dolár, ako aj americkú ústavu, veď až doteraz sme ju museli obchádzať. Dovtedy budeme tlačiť dolár, zabíjať nevinných ľudí a tváriť sa, ako sa snažíme pomôcť oživiť dolár, svet. ekonomiku, rozširiť demokraciu po svete a bojovať proti zlým teroristom, ako ináč, globálne. Až to všetko dozreje a ľudia budú totálne dezorientovaní a frustrovaní, spustíme oponu, potrestáme všetkých chumajov vychovaných našimi tajnými službami a nastolíme ten jediný správny a spravodlivý systém. Za tým všetkým budeme stále my, ale Vám dovolíme vidieť len nové mocnosti, nové meny a nový poriadok...

187308

24.04.2009 09:56

Projev íránského prezidenta Ahmadinejada na Durbanské konferenci OSN o rasismu

RE: Demagogie - neverte mu ..

213.?.?.?

...klidek...zatial nam velky brat dovolil pozerat na tomto linku http://www.youtube.com/watch?v=g1ZI_uPNM7w ...enjoy... [mrknutí jedním okem]

189276

24.04.2009 10:02

Projev íránského prezidenta Ahmadinejada na Durbanské konferenci OSN o rasismu

RE: Demagogie - neverte mu ..

213.?.?.?

...prosim odcituj mi v ktorom odseku prejavu nema tento clovek pravdu a kde podla teba ziada vyhladenie nejakeho "naroda"...dakujem...na tomto linku je doslovny/i ked hruby/ prepis prejavu... http://www.foreignpolicyjournal.com/2009/04/21/ful...

189277

27.11.2009 22:51

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

podla mna

gary hobson 213.?.?.?

je jedinym riesenim novy priestor realizacie ludstva,,,
mocenske elity sa sustreduju na zemsku kopku iba,,,
ak neskocime v technologickom vyvoji tak nas cakaju umelo vyvolavane konflikty o zdroje, moc a redukciu ludstva,,,
mocenske elity su sustredene iba na tento priestor cize aj boj vo vnutri spolocnosti je naznakom upadku a je to boj hlavne o peniaze, ludstvo sa zerie samo zvnutra a je to proces ktory zastavis iba zmenou ekonomickeho systemu teda trhovy system nebol v dejinach este prekonany aj tu musi prist zmena teda v konecnom dosledku navrh novych hodnot,,,,,,
klucom je priestor na expandovanie teda upriamenie pozornosti inde ,,,, mimo zeme

205880

15.04.2010 21:02

Alespoň krátce k pádu polského letadla

RE: Není to poprvé.

idaho 213.?.?.?

Zaujimave, dost podobna situacia, vdaka za info. Pozdravujem zo Slovenska.

217242

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odvolali ředitele waldorfské školy, který umožnil netestovaným dětem výuku20.04.21 11:36 Česká republika 0

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 13

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
30,05 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
23,55 Kč
100 japonských jenů
19,93 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,03 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 307,90 Kč
1 unce stříbra
558,19 Kč
Bitcoin
1 193 044,57 Kč

Poslední aktualizace: 20.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?