Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 88 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, anti-anti, Jiří.P, Marcela, Nemec, to_je_jedno.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.03.2005 23:17

Vzpomínka na drážďanské peklo

RE: Vzpomínka na drážďanské peklo

Nemec 62.?.?.?

Co muzete ocekavat. Nizko letici stihacka Mustang ve meste, ktere je bombardovano. Pokud nekdo napise neco takoveho, vychazi z pochybnych pramenu. Mozna by autor mel nahlednout do nemeckeho tisku.
Dodam, ze Nemci meli mene civilnich obeti nez Polaci. I pres udajny bombardovaci holocaust.

44524

01.11.2005 18:11

Výměna pneumatik

zvedavec jako placeny obash -> ROFL :o))))

to_je_jedno 62.?.?.?

[překvapení] [zmaten] [smích] [chechtot] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Platit za Zvedavce ? To me vazne pobavilo. Vzhledem ke 'kvalite' jeho obsahu ho mam uz pekne dlouho vymazaneho z Favorites/Oblibenych stranek. Tak jsem sem zase po case omylem zavital a nestacim se divit. Za tohle chtit jeste platit. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

No pochlubte se, pane Stworo, kolikpak mate predplatitelu na ta vase moudra ?

30478

28.01.2008 17:49

Kdo fandí státu Izrael

Víte kdo je největší fanoušek Izraele?

anti-anti 62.?.?.?

Je to Bůh a Izrael je jeho stát pro jeho vyvolený národ.

152940

28.01.2008 20:18

Kdo fandí státu Izrael

RE: Izrael Forever

anti-anti 62.?.?.?

Ale musíte vzít v potaz, že války vedl Izrael proti přesile. Jaderné zbraně nikdo nepoužil a to je dobře, ale Izraeli by smlouva o neužívání jaderných zbraní mezi velmocemi mohla být ukradená. Destabilizovat na Blízkém Východě by pak možná nebylo co a Izreal by z války vyšel jako absolutní vítěz. Za jakou cenu to může být otázka pro Izraelské generály.

152963

28.01.2008 20:40

Kdo fandí státu Izrael

RE: Izrael Forever

anti-anti 62.?.?.?

Politický tlak v Jomkippurské válce vyvíjel Egypt, Sýrie, Jordánsko spolu s Irákem pomocí zbraní. Mohu jen podotknout, že Egypt měl dvojnásobek vojáků oproti Izraeli.

152966

28.01.2008 21:20

Kdo fandí státu Izrael

RE: s autorem v něčem nesouhlasím

anti-anti 62.?.?.?

Co je špatně na Izraelské vlajce? Je to symbol židovského státu a Židé byli týden před 17. listopadem oběťmi útoků antisemitistické veřejnosti a NSDAP. "Bezdůvodně" zmlácený snad na té demonstraci byl jen mluvčí Národního Odporu co vystřelil plynovou pistolí do davu. Antifašisté, Humanisté a další co byli na protidemonstraci "proti náckům" pravděpodobně nebyli pro válku v Iráku, ale byli proti pochodu neonacistů přes židovskou čtvrť.

Však organizátor demonstrace (a známí Stwory) o holokaustu tvrdil, že nebyl ale bude.

152973

28.01.2008 21:39

Kdo fandí státu Izrael

RE: Izrael Forever

anti-anti 62.?.?.?

Poměr vojáků velmi souvisí s chutí státu použít jaderné zbraně. Je pravda, že nelze srovnávat vojáky a jaderné bomby, ale Izrael by mohl jednat jinak než jednal a pravděpodobně by SSSR nerozpoutalo odvetu a ani USA by nezasáhlo proti svému trochu (ex?) spojenci. Jen by si Izrael velmi velmi snížil už tak mizernou popularitu ve světě.

152979

29.01.2008 16:00

Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí?

O čem je článek.

anti-anti 62.?.?.?

Je o tom, že někdo má názor, který by se dal vyjádřit takto:
"Hoďte na ně atomovky dřív než oni je hodí na nás".

Dále o tom, že Západ skutečně není tak silný. (Jak ti co věří oficiální verzi o WTC se přesvědčili při útoku bláznů na USA). Dále se pozastavuje nad vlastnictvím zbraní Izraelem, útokem NATA na Srby terorizující kosovské Albánce, trestnou výpravou za usámou a výpravou na diktátora, který projevoval málo úcty k inspektorům či neúspěšná "záchraná" výprava Izraele pro dva své unesené vojáky či diskriminaci palestinců (a útoky na ně?). Izrael má silné zbraně, ale je spojencem, palestinci nemají nic a jsou nepřátelé. Ale neprobíhá tam etnická čistka. Vždyť až do amerických mučíren a bránění západního stylu života je to o normálních válkách. Izreal nepotřebuje loutkovou vládu. Izreal potřebuje možnost zásahu proti teroristům. A to ať už svou okupací či silnou autonomní palestinskou policií. Takovými války tu jsou od počátku civilizace. Můžete pokračovat třeba až k Catovi, který své projevy zakončoval větou "Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno."

153033

29.01.2008 16:37

Kdo fandí státu Izrael

RE: s autorem v něčem nesouhlasím

anti-anti 62.?.?.?

Je to provokace, ale nedůstojné je udělat pochod ve výročí začátku utrpení Židů během 2. světové války. Antifa nehájila slabé "nacionalisty" a "vlastence" co chtěli udělat pochod skrz židovské město, protože mají na Křišťálovou noc jiný názor a chtějí Židům ukázat, že se to nebude opakovat. Že hájí zájmy silných? Ano silní byli částečně na jejich straně, ale nepochopení bude možná na obou stranách. Vlastenci zase se nejsou schopni dozvědět co se dělo v minulosti a proč mají v ten den právě tak nízkou podporu veřejnosti. Židi lidem už tolik nevadí a válka v Iráku není ani válka Židů. Je to válka Američanů. Stejně tak tvůj vlastenec je normální nácek, kterého Antifa nesnáší.

153034

03.02.2008 15:13

Pozor na rabkory!

RE: Ani trochu to není paranoidní

anti-anti 62.?.?.?

>Opravdu?
Co by jste chtěl více? Pokud nepopíráte holokaust a neútočíta na menšiny či nepomlouváte jednotlivce máte svobodu slova.

153221

Nuž. Tohle nejde vydat nikde. Článek tvrdí, že za 11. září stál Izrael, který ovládl Americké vládní počítače. Ale tomu nikdo nevěří. Usáma svojí odpovědnost na 11. září nevyvrátil a částečně se ve svých videích k tomu přiznal, normální letadla se na dálkové ovládání nedají ovládat a svědectví o "letadlech bez oken" či "rakety" letící do Pentagonu si po jasném ukázání fotografií trosek (i obětí) před Pentagonem či u WTC si nikdo neodváží tvrdit opak (jen blázni, kteří za vším vidí spiknutí a považují fotografie za podvrh). Stejně tak nedokazuje ani výbušniny ve WTC a řízenou demolici na kterou se skrytě odvolává. Článek útočí na Izrael a zatím nejhorší tvrzení je zde, že vláda USA zabila své lidi. Nikdo to nebyl schopen dokázat. Není ani věrohodné tvrdit, že existuje maximální teplota hoření ani to, že požár nebyl dlouhou dobu pod WTC a ani to, že se ocel nutně musela tavit ani, že byl proveden odstřel.

153274

04.02.2008 19:47

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Nuž. Luxusní obrázek jak padá WTC a vždy se po deseti patrech zastaví a začne padat od nuly je tak pro malé děti. WTC padalo asi 17 vteřin a vaše 9 vteřinové video bylo zkritizováno za to, že není počítáno od počátku pádu. Výbuchy na WTC je jen tlak vzduchu způsobený ohromnou hmotou mrakodrapu tlačícího na spodní patra.

Nebo si děláte naprostou legraci a sám této teorii o odstřelu WTC nevěříte. Smajlík se sem vůbec nehodí. Ve WTC zemřeli tisíce lidí.

153292

04.02.2008 22:12

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Jasně. Kdo tvrdí že WTC 7 spadlo volným pádem. Původně se pochybovalo o pádu hlavní věže WTC (Loose Change). Teď se jde jen na další mrakodrap. Jen trochu menší, aby to nebylo tolik nápadné.
Lidé jako Vy prostě budou věřit všemu!
Prostě napsrosto všemu, jak se říká v tvém videu. Třeba tomu, že od 9/11 se nic nestalo.
Stala se kupa věcí, jen ne další velkolepí a pro USA potupný útok na Americké civilisty. To se, ale snadno vykompenzuje hůře provedenými útoky v Londýně(7.7 a 21.7. 2005) a Madridu. Stala se neúspešná trestná výprava do Afgánistánu a za zlým diktátorem do Iráku. Ten pán prostě blábolí. Proč by války ve světě měli znamenat, že USA zaútočila na své civilisty. Může to být normální reakce. Ten pán vůbec nic o 11. září nic neví a po útoku na Irák! si "spojil" tuto teorii.

153302

04.02.2008 22:46

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Co se stane když budete tlačit sněhové koule proti sobě???? Jak to souvisí s WTC.

Ve WTC se pravděpodobně začala drtit nejdříve středová patra, kde se utrhlo podlaží a způsobilo lavinový pád celé budovy.

153305

05.02.2008 14:43

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

Článek lehce minul mé poznání skutečnosti.

anti-anti 62.?.?.?

Nikdo tu nemá další důkazy o tom, že Izrael nakladl výbušniny do WTC a v Amerických počítačích na dálku ovládal letadla???? Bez toho to je další nesmyslné obvinění Izraele!

153364

05.02.2008 16:57

Pozor na rabkory!

RE: Ani trochu to není paranoidní

anti-anti 62.?.?.?

TY ZROVNA MÁŠ CO POVÍDAT O HOLOKAUSTU. TY ŽIDY PROSTĚ NESNÁŠÍŠ A HOLOKAUST JE PRO TEBE JENOM PŘÍLEŽITOST JAK NAPADAT ŽIDY.
Na Nově před pár dny běžely Na vlastní oči. Více než 60 let po skončení války, likvidace Židů. Jako aktualitu tam uváděli jednoho Žida co byl přinucen vítat příchozí do tábora, vytahovat zplynované jedince z plynových komor, prohledat je a pak je spálit. Snad si nemyslíte, že výpočet podplaceného chemika má větší váhu než osobní výpověď. Nebo mi chcete stále tvrdit, že Hitler to tak nemyslel a plynové komory nemohly fungovat. Za války zmizelo mnoho lidí a holokaust popírají náckové asi takto (všiměte si co to je za stránky). Sami nemohou tvrdit, že neexistovala diskriminace Židů, ani že Židé nebyli zabíjeni. Ale prostě lžou a jsou to popírači holokaustu. A tady máte pohled na typického popírače holocaustu a vy se řadíte přinejmenším k antisemitům. A jste popíračem, protože zákon o popíračích zahrnuje i ty co zpochybňují holokaust, protože by všichni popírači začali hned tvrdit, že jenom pochybují o plynových komorách a jak ti Židé strašně lžoou, aby mohli mít ten zlý Izrael.

153377

05.02.2008 17:12

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

anti-anti 62.?.?.?

Ha, náš popírač holokaustu tvrdí, že cikáni nebyli systematicky likvidováni. Za druhé světové války jich zemřelo přes 220 tisíc v celé Třetí říši.

Na vaší stránce trodas.wz.cz máte závažnou desinformaci. V Londýně bylo více útoků v roce 2005. Vy máte fotografie útočníků z 21.7.2005, to si opravdu myslíte, že by si tajné služby dovolili takovou školáckou chybu a zveřejnit fotografie s chybným časem? A na tomhle důkaze popravdě řečeno stála celá vaše teorie o zosnovování útoku 7.7. tajnými službami. Televizním pořadem co, když zaútočí muslimští teroristé se mohou teroristé i inspirovat. Zase by to byla banální chyba tajných služeb.

153385

05.02.2008 17:17

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Myslíte Pearl Harbor? A jak to souvisí s WTC? Prostě možná o tom útoku Američani zas tak dobře nevěděli a čekali že se loď s více vojáky ubrání lépe. Stejně by byl Pearl Harbor zrada a napadení USA. Nic na tom nemění to, že možná to nebylo tak nepředvídatelné. Co by se změnilo, kdyby všechny letouny japonska byly sestřeleny americkými stíhačkami. Válka by mohla být také.

A víte, že USA dostalo od svých spojenců varování, že budou únosy letadel? A víte jak to podcenily?

153380

05.02.2008 17:56

Pozor na rabkory!

RE: Jen malý anti-anti dotaz...

anti-anti 62.?.?.?

Izrael měl zajistit právo na domovinu pro Palestince. To, že mezi Izraelem a Palestinou existuje trvalé nepřátelství to neumožňuje. Jako výsledek periodicky se opakujících sebevražedných útoků se oddělili Židé od Palestinců velkými zdmi s kontrolami, které jsou prakticky bez souhlasu Izraele neprůchodné. Ale koncentráky to nejsou, spíše obrovská vězení. Palestinci (na Západním břehu) jsou často závislí na práci v Izraeli a snaží se pracovat v Izraeli. Větší problém vidím v tom, že Izrael staví zeď jako dočasné snížení teroristických útoků zabírá majetek palestincům kvůli zdi, která sice trochu funguje, ale pouze jako trvalá hranice mezi Izraelem a Palestinou nebo problém uprchlických táborů, ve kterých musejí Palestinci žít celý život bez majetku a bez práce.

Stejně tak tvrdím, že počítat mrtvé Palestince je něco jiného než počítat mrtvé Židy. Izrael Palestince systematicky nelikviduje. Arabové mají možnost se podílet na vládě. Holokaust neospravedlňuje bránění dodávek potravin a paliva do palestinských oblastí. Ospravedlňuje to trvalé nepřátelství a vraždy mezi Palestinci a Židy.

Můj názor je, že Palestinci nejsou jen ti utlačovaní, ale také ti útočící. Židů zemřelo možná jen 5 milionů, ale možná i 8 milionů, ale ani jedna vražda nemůže ospravedlnit jinou vraždu. Jsem kategoricky proti trestu smrti, ale chápu Izraelské akce proti rodinám sebevražedných atantátníků, které je podle nich podporovaly.

153388

05.02.2008 19:29

Pozor na rabkory!

RE: Jen malý anti-anti dotaz...

anti-anti 62.?.?.?

Palestinci jsou vězněni jako potencionální zločinci a teroristé. (i když to trochu pokulhává, protože to tak úplně není pravda)
Palestinci nejsou systematicky likvidováni za svůj původ. Zabití Palestinci jsou zabiti zásazích proti vrahům (taky lze zpochybnit, ale Izrael nezabíjí Palestince jen tak, stejně tak lze říci o Arabech, že zabíjí Židy). Židé byli zabíjeni za 2. světové války jen pro svůj původ. Vidíte ten rozdíl?

Média se zaměřují jen na to co je ve středu zájmu. Není to Súdán či Keňa. Jediné o čem v Izraeli informují jsou mrtví. Už ani ne tolik při přestřelkách, protože konflikt tam trvá téměř stále. Že Izrael má méně mrtvých je způsobeno jeho bezpečnostními opatřeními i masivní technologickou převahou.

153395

06.02.2008 12:32

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Neviděl. Je to dostupné na youtube či googlevideo nebo ještě lépe jako přepis? Google má mnoho Robertů Gage. Dejte sem odkaz pokud si myslíte, že to odhalí celou skutečnost o WTC! Nebojte se. Ale tvrdit z videa, u kterého říká hlas v pozadí říká: Podívejte sypání mrakodrapu způsobují výbušniny (je tam vidět jen prach z drceného betonu) mě opravdu o ničem nepřesvědčí. Přesvědčí mě důkazy o kterých nelze pochybovat. Přednáška může být o ničem, ale také nemusí. Může na ní deset minut žvatlat o tom jak si spojil války s Irákem a Afgánistánem v útok na Americké civilizaci. Nevím co na takové přednášce mohl říkat. Možná, že WTC nemohlo spadnout? Možná nic tak zásadního, jen to, že vláda USA měla lépe zareagovat na varování tajných služeb?

Jsou lidé kteří teorii o řízené demolici nevěří a nebudou věřit dokud nebudou důkazy.

A důkazy nejsou dostatečné, protože neobvyklé tvrzení potřebuje neobvyklé důkazy. Například najít ty teroristy kteří údajně zemřeli. Nebo jen dokumenty vynesená z tajných služeb.

153446

06.02.2008 14:13

Pozor na rabkory!

RE: Jen malý anti-anti dotaz...

anti-anti 62.?.?.?

Nepřehánějte. Stejně tak USA, Rusko, Francie a Anglie mají namířeny stovky jaderných zbraní na hlavní Evropská města. A Židé nedělají hrůzné experimenty jako opice (či jako nacisti). Stojím spíše na straně Izraele. Přirovnávat Izrael k Židy k opicím mi nepřijde vhodné, stejně tak jako tvrdit, že Izraelské jaderné bomby ohrožují Evropu.

Jak se budete dívat na podporu Palestincům z Evropy, která způsobuje vraždy nebo na nutnost Izraele se bránit přesile okolních Arabských států?

153455

06.02.2008 14:16

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

>WTC a Pearl Harbor měly za cíl poštvat obyvatelstvo proti nepříteli.
Tvrdíte, že za WTC může Americká vláda (a nakladla tam výbušniny)??? Nebo jen, že tomu mohla zabránit??? A nebo za to může stejně jako za Pearl Harbor jen tím, že podporují Izrael???
odpovězte. Pearl Harbor byl útok Japonska snad vy nechcete tvrdit, že to USA také fingovalo pomocí vlastních letadel????

>Delejte si radeji p-del ze sve babicky!
Ke starým lidem mám úctu. Vy tu přelejzáte z témata na téma. Bavíme se o WTC. Pearl Harbor nesouvisí nijak s WTC!!! Je to jiná válka. Jiný útočník a nikdo neobviňuje USA, že si Pearl Harbor udělaly "sami"!!!

>Chladna kalkulace priteli - Japonsko bylo natlaceno do kouta olejovou a surovinovou blokadou. Muselo neco udelat.
Blokáda měla příčinu. Japonsko obsadilo Francouzskou Indočínu. USA museli také něco udělat.

>Americke stihacky te doby staly za hovno. Japonci byli z pocatku technicky v prevaze.
A jak tedy USA vyrobili válku? Do války přece vstoupili tím, že byli napadeni. Napadeni za podporu spojence. Který přišel o území. Kde je vaše výroba válek? Mělo se USA vykašlat na Spojence a nechat Hitlera spolu s Japonskem zvítězit?

Nemáte pravdu. Ignorujete japonský útok na spojence USA stejně tak jako ignorujete to, že WTC zničila banda pomatenců. Které nikdo nezastavil.

153459

06.02.2008 14:51

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Inu, jste lidumil

anti-anti 62.?.?.?

Během válek umírá mnoho lidí. Válka v Afgánistánu byla trestná výprava za zločinci podporujícími vrahy, kteří zaútočili na USA. V Iráku to byla výprava na sebevědomého diktátora, který štval USA (a mučil lidi). Život má stejnou cenu každého člověka, ale přeci jen je rozdíl zaútočit na neviné lidi s cílem vyvolat strach, paniku i obdiv svých blízkých a zabít s cílem ochránit svůj život nebo majetek či vykonávat "ruku zákona" nad beztrestnou skupinou zbouřenců, kteří brání zločince (Usámu).Stejně tak nemají Palestinci menší cenu než Izraelci, ale vražda jen pro původ nebo majetek je něco mnohem zavrženihodnějšího než vražda v sebeobraně. A Palestinci nejsou vražděni pro svůj původ.

153461

06.02.2008 15:55

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?


Znovu!


Tady je jasně vidět, že pokud by se při pádu mrakodrapu pád vždy po každých deseti patrech naprosto zastavil. Tak by pád trval maximálně třicet vteřin. Ale jelikož jsme v reálném světě tak se pád nezastavoval(ale stále zrychloval, ale o trochu pomaleji než volný pád.), ale při každém zničeném podlaží jen trochu ztratil rychlost. Výpočet "fyziků" který přesahuje 40 vteřin je absurdní. Už směšně vypadá to, že se mrakodrap po deseti patrech zastaví.


Dále maximální teplota hoření je nesmysl. Mrakodrap se nemusel tavit, aby se zřítil a naopak se mohly tavit části ocele, které nebyly chlazeny o celou konstrukci WTC. Jestli tohle je ta přednáška tak není o co stát.
KONČÍM VIDÍM, ŽE NA VAŠICH PŘEDNÁŠKÁCH SE DOZVÍM JEN, ŽE WTC by bez výbušnin padalo 40 vteřin. TO JE VÝSMĚCH.

153465

06.02.2008 16:01

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

-Proporce Usámi nesedí. Blbost! Video mohlo být splasknuto aby se vešlo ze širokoúhlého do youtube formátu.
-Existuje mnoho verzí konspiračních teorií a film Loose Change je representuje. Jsou v něm naprosté nesmysly a tím ztrácí tato teorie celou věrohodnost. Proč se od něj nedistancují.
-Požáry tam byly a nebyly hašeny.
-WTC přeskočit?
-WTC7 spadlo. A web dělá patrně skupina nadšenců, kteří nesouhlasí s konspiračními teoriemi. Za pravost fotografií nemohou ručit pokud je sami nevyfotí. Materiál se odvezl protože mrtvoly pod WTC si nezaslouží, aby každý konspirační teoretik deset let po pádu se mohl dívat na trosky. Ani architekt nepočítal s tím, že vedle do mrakodrapu napálí letadlo a ten sebou ho strhne. Za tohle si nemůže zasloužit trest. Konstrukční chyba, díky které mrakodrap je bezpečný do té doby než do sousední budovy napálí letadlo není prostě k trestu architekta!!!
-Podvod s volným pádem používají konspirační teretici k dokázání, že tam byly výbušniny. Konspirátoři to nevyvracely, ale naopak se na to odvolávaly. WTC padalo 15 vteřin. O WTC7 nevím, ale co říkala FEMA není podstatné.
-steel není hliník. Je to ocel.

Zkoumal se pád WTC a to tak, že se řeklo, že spadl. Tak a tak. Nikdo nezkoumal oficiálně příčinu teroristů ani zda je možné, že by se WTC nemohlo zřítit. Nikdo nezkoumal proč se materiál hned odvezl, protože to byla samozřejmost. Stejně tak, který závěr by stál za výzkum? Leda tak unikátní konstrukce WTC7, ale ta za neštěstí sama o sobě nemohla. Výsledky vyšetřování měly pomoci při stavbě budov. Ne dokázat, že WTC po nárazu letadel mohlo spadnout!

Konspirační teorie jednu dobu vyvracela NASA. Najmula si zaměstnance, který měl za úkol obhajovat Americké přistání na Měsíci. Pak ho vyhodili. S odůvodněním, že odpovídá na naprosto zjevné otázky. Důvod proč ho vyhodili byl také ten, že byl placen z peněz NASA a konspirační teoretici by pak mohly tvrdit, že je podplacený přes NASA.

153464

06.02.2008 16:53

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Ty jo asi jsem úplně mimo, ale pád WTC za 40 vteřin se mi nějak nezdá. Stejně jako maximální teplota hoření či nutnost tavit celou konstrukci WTC. Možná vyšetřovací zprávy nedávají odpověď, ale tvrdit, že WTC bylo strženo výbušninami je nadmíru odvážné.

153466

06.02.2008 17:15

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Nemám slov. 40 vteřin nebude do sebe padat mrakodrap. To je trochu hodně času. Podvody konspiračních teoretiků ve filmu Loose Change jsou tak zjevné, že má cenu na ně reagovat jen málokomu. Pokud nemáte co na práci upravte si článek o svém oblíbeném konspiračním filmu na Wikipedii. Vám není pomoci. Při editaci na wikipedii nezapomeňte se držet neutrálního úhlu pohledu a neodstraňovat kritiku filmu, jinak budete skučet, že vás cenzurují!

153470

06.02.2008 17:17

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

RE: Zase nic.

anti-anti 62.?.?.?

Perfektní demolice? Nevidím. Vidím jen sesunutí do země. Vždyť ve WTC7 před pádem byl požár. Prakticky nesejde na tom co na WTC7 spadlo. WTC7 se zřitilo notnou dobu po pádu dvojčat.
Steel stejně není hliník.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=6mxFRigYD3s]

153474

06.02.2008 21:00

Pozor na rabkory!

RE: Chápu vaši anti argumentaci

anti-anti 62.?.?.?

Izrael nikdy nepodepsal smlouvu o nešíření jaderných zbraní(takže tu rozpor se smlouvou asi nebude, spíše bude velký rozpor, když USA půjčuje bomby svým velmi důvěrným spojencům jako Nizozemí a Německo). Když jde o bezpečnost přeci si Izrael nenechá vyzbrojit nepřátele takovými nebezpečnými zbraněmi. Smlouva o nešíření zbraní jde stranou (kterou Irán podepsal). Izrael nechce, aby nepřátelé měli tyto zbraně, protože musel vyhrát mnoho válek, aby mohl vůbec existovat. I kdyby žádné smlouvy neexistovali nikdo nechce mít nepřítele, který je silný nebo výrazně silnější a to jaderné bomby jakéhokoli státu umožní. Izrael je ve válce. Staví nové civilní nemocnice jako protichemické kryty. Lidé si tam nemůžou být jisti jestli za deset dní nevypukne válka.

Kdo má a nemá jaderné zbraně

A k čemu jsou Izraeli jaderné zbraně pokud by Irán měl jaderné zbraně

153489

06.02.2008 21:38

Jak se dostal software izrelského špióna na ktitické počítače FAA?

Konspirační teorie je teorie o spiknutí vlád, které lžou občanům.

anti-anti 62.?.?.?

Tohle není konspirační teorie, ale něco jiného.
Normální lidé to nazývají pravda. Konspirační teoretici oficiální verze. Jestli mají konspirační teoretici pravdu můžete dokázat Vy. Ale jelikož vaše konspirační teorie nejsou pravdivé, asi se Vám to nepovede.

Spojení konspirační teorie v sobě neobsahuje nic o tom jestli je pravdivá. Jen, že se jedná o spiknutí a ta bývají velmi často dokazatelná. Protože jsou všichni podplaceni, jsou jim vymazány vzpomínky a podobně.

153490

06.02.2008 22:00

Pozor na rabkory!

RE: Chápu vaši anti argumentaci

anti-anti 62.?.?.?

Vaše skupování půdy má jednu vadu. V Čechách by nebyly napadeni vojensky ze všech stran. A nemusely by pak svoji vlastní půdu, kterou koupili, bránit. A Palestinci také mohly dektlarovat svůj stát za podmínek stanovených OSN místo podpory arabských států. Jistě by na tom nebyly hůře než dnes. Ale válka způsobila, že Židé nemohou vidět Palesince a naopak.

153492

18.02.2008 12:41

Kosovo – stanovisko historika

Co se stalo?

anti-anti 62.?.?.?

Přišlo dvacáté století, které se pomalu přechýlilo na jednadvacáté. Etické čistky vyšly z módy a poslední, kdo udělal etickou čistku byly Srbové. NATO, Spojené státy a OSN zasáhly. Na straně utiskovaných a zabíjených. Že Kosovo nikdy nemělo samostatný stát? Československo roku 1918 vzniklo také podobně jako Kosovo. A navíc bez genocidy či vyhlazování! Bez nesmyslného zabíjení. Vznikl multikulturní stát, kde žily Židé, Němci, Slováci. V Kosovu to nejde. Je zde nepřátelství, kde Albánci nemohou vidět Srby za zabití jejich soukmenovců a Srbové nemají rádi "mafiány z Kosova". Že nikdy stát Kosovo neexistoval? Kolik nových států vzniklo ve dvacátém století? Rozdělením se zastaví spirála násilí, kde musí mezinárodní jednotky střežit znepřátelené skupiny od sebe.

154585

18.02.2008 12:55

ČSR 1938 – Косово 2008

Prdlajs!

anti-anti 62.?.?.?

V sudetech také ubylo po válce mnoho sudetských Němců. Byli vyhnáni kvůli tomu co způsobili Němci. Stejné obrázky by kdokoliv mohl udělat, aby svědčil ve prospěch Němců. Včetně toho, že pomlčí o tom jaké bylo napětí mezi lidmi, kteří na Němce útočili a o tom co způsobili nacisté. Srbové v žádném případě po otočení situace nechtěli zůstat na nepřátelském území. Prostě prchli. Albánci na "svém" území zase nechtěli ty "srbské vrahy". Někdy je rozdělený stát lepší než nepřátelství uvnitř jednoho státu. A Srbů se zastávat kvůli tomu, že nám nabídli pomoc za 2.sv války? Ano, ale za cenu, že budeme podporovat nepřátelství mezi Albánci a Srby v jednom státě? Za cenu, že vznikne zase spirála násilí uvnitř stabilního státu kde nikdo nepředpokládal co se může stát? Za cenu pomoci Slovanům, kteří chtějí udržet území, kde zabili mnoho lidí jen kvůli příslušnosti k jiné národnosti.

154587

18.02.2008 15:42

Kosovo – stanovisko historika

RE: Co se stalo?

anti-anti 62.?.?.?

Nu asi to bude tím, že ani Španělsko ani Francie, Británie či jiný stát v EU, kde jsou separatistické snahy se nesnaží odstranit obyvatelstvo z míst kde jsou separatisté. Separatisté jsou považováni za teroristy či zločince pokud se dopustí přestupku zákona a podle toho jsou souzeni. Že v Kosovu byla občanská válka s mnoha mrtvými způsobilo vpád USA, že je tu situace jiná než v případě separatistů z ETA či IRA je způsobeno tím, že STÁT zasáhl proti civilnímu obyvatelstvu na svém území. Tohle se nestalo nikde jinde v Evropě po mnoho let. U separatistů v jiných státech není problém je označit za teroristy a zločince. Tady to zas tak dobře nejde.

154607

18.02.2008 16:26

Kosovo – stanovisko historika

RE: Co se stalo?

anti-anti 62.?.?.?

Co se vám nelíbí. V Kosovu byla válka. A nejen ta co byla způsobena USA+NATO(+ČR). Byla tam válka Srbů proti kosovským Albáncům. Byla tam etnická čistka a existence nebo neexistence Kosova v minulosti není důvod pro nebo proti vzniku Kosova. Stejně tak násilí na jedné straně neospravedlňuje jiné násilí na straně druhé. Je jasné, že Srbové se nebudou chtít vzdát svého území a také je zřejmé, že během války bylo zabito mnoho Srbů. Nelze stejně tak tvrdit na základě válek před 2.sv válkou tvrdit, že se tyto války budou opakovat. Možná toto téma není pro historiky, ale pro generály, kteří budou držet své vojáky na území Srbska a Kosova ještě několik let.

154612

16.03.2008 20:51

Čína připravuje Peking na olympiadu

Co ti psi, ale ti umučení, zabití lidé či vězni prodaní na transplantaci v Číně...

anti-anti 62.?.?.?

Pane Stwora,
nemůžu si pomoci, ale první co mě napadlo po přečtení článku je, že jste asi vůl. Píšete o zabíjení Tibeťanů, žádné reakce světa a o tom jak nelidsky Číňané zabíjí psy. Nu, chudinky zviřátka, ale raději bych, kdyby Číňané nezabíjeli lidi než pejsky... Nu v Číně se děje tolik jiného hrozného bezpráví než to, že se likvidují krysy, komáři, mouchy, vrabci, kočky a psi. A o tom, že jsou i povolanější lidé, kteří se mohou vyjadřovat k Čínské politické situaci nikdo nepochybuje stejně tak jako o tom, že litovat zvířata ve stínu zabití 80 lidí je poněkud nevhodné. Ne proto, že zvířata jsou obtížná a nedůstojná života, ale proto, že lidský život si zaslouží přeci jen o něco větší úctu narozdíl od nějaké mouchy, která je také hodna jisté ochrany.

156635

16.03.2008 21:21

Čína připravuje Peking na olympiadu

RE: Co ti psi, ale ti umučení, zabití lidé či vězni prodaní na transplantaci v Číně...

anti-anti 62.?.?.?

Proč není třeba komentovat zabíjení Tibeťanů? Já bych řekl, že to je třeba komentovat (a ne přenechat "povolanějším" ) a ne se zabívat o nějaká zabíjená zviřátka. Tady není nikdo povolanější než člověk ve svobodné zemi, který se může vyjadřovat svobodně k politické situaci ve světě. Krutost Číňanů převážně vůči lidem a ne vůči nějakým psům a kočkám. A nevím čím je Vladimír povolaný mluvit k trápení zvířat.
Tím, že s nimi soucítí? Nebo tím, že o tom zrovna něco zjistil? Vztahu lidí v demokratickém státu a zvířaty lze napsat podobné věci. Kdyby se díval kolem sebe nalezl by něco co by se dalo vztáhnout i na Ameriku, Anglii či Českou republiku. A mouhl by zdůrazňovat krutost jinde.. Ale někde se začít musí, ale zde se to ztratí v násilí vůči lidem.

156637

17.03.2008 17:43

Čína připravuje Peking na olympiadu

RE: Co ti psi, ale ti umučení, zabití lidé či vězni prodaní na transplantaci v Číně...

anti-anti 62.?.?.?

Psi jsou oblíbená pochoutka na korejském poloostrově. Jste vegetarián? Zvířata si zaslouží jistý stupeň ochrany. Ale jsou méně než člověk. A lidi se nemají zabíjet spíš než zvířata. Ne naopak! Tohle, ale neuzná milovník psů, který má psa jako přítele.

156698

31.03.2008 19:42

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Peníze pro poškozeného Silversteina, který mohl mít 110 pater mrakodrapu dalších 99 let, jsou oprávněné. V jaké výši to záleží na soudu, ale tady někdo tvrdí, že WTC bylo zničeno výbušninami ve WTC.

Snad mi nechcete někdo tvrdit, že tam byli. Ani Silverstein (jako majitel zničené budovy) ani pojišťovny (které jsou skutečně "poškozené" útokem) tyto teorie nezastávají. Nu a "opak" jejich oficiální teorie nebyl dokázán.

157685

31.03.2008 22:32

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Nuž. A změnilo by to něco na způsobu provedení útoku kdyby tam byly výbušniny? Letadlo nabouralo do mrakodrapu. Mrakodrap spadl a udělal paseku v okolí. To nikdo doufám nepopírá. Položit výbušniny zkoušeli teroristé také podle oficiální teorie. V roce 1993. Nebyl úspěšný. Další pokus snad mohla vláda USA udělat pouze zvýšením počtu výbušnin. NE?

157709

31.03.2008 22:43

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Nuž! Dokažte, že WTC si zničili Spojené státy sami. Nejlépe výbušninami v základech, ale poslouží i verze o podplacení sebevražedných teroristů, která by byla mnohem snáze realizovatelná. S přepadením Polska to nesrovnávejte. Vaší báchorce o "false flag" někdo stěží uvěří. Neexistuje žádný solidní dokument, který by věrohodně podepíral tuto teorii i přestože bylo natočeno pár "dokumentů" (Loose Change), kde se toto téma zmiňuje, ale narozdíl od gliwického přepadéní vysílače nejsou ŽÁDNÉ věrohodné důkazy kromě videa pádu mrakodrapu, ze kterého padá dým prachu na všechny strany a někdo tam povídá o exlozích.

Palestincům jsou domy bourány "za trest" (za přítomnost sebevražedného atentátníka v domě). Nikdo jim to nenahradí a podle stejné logiky pokud jim to Židé nepojistí mohou si to pojistit jinde. Třeba u sousedů Palestinců pokud mám být ošklivý. Proč by měli Židé platit podporovatelů zločinců dům, který jim sami zbourají. Snad vy by jste se chtěl pojistit proti platbám pokut?

Tak znovu. A rovnou Vám na své otázky odpovím.

Zaútočil někdo jiný než Al-Kaida nebo jsou zprávy Al-Kaidy podvrhy?
>Ne, protože to nikdo nedokázal, Al-Džazíra nebude publikovat asi podvrhy. To by se pokud by to prasklo zcela diskreditovala před svými posluchači. Existují sice sdružení podporující spiklenecké teorie, ale nikdo je nebere vážně, nepředložili dostatečné důkazy. Dostatečné znamená, že mimořádné tvrzení potřebuje mimořádné důkazy.
Proč se bourají domy Palestinců? A má jim zaplatit Izrael?
>Protože se chce Palestincům stížit život, když už si mohou dovolit podporovat sebevražedné atentátníky. Izrael jim nezaplatí nic a nemá žádný důvod jim to platit. Jako vrahům jim nebude dávat peníze.

Já si nemyslím, že by Izrael neměl zaplatit rodinám teroristů dříve, než potom co zaplatí škody co udělali. Vy vůbec nechápete válku. Vy nechápete proč se bourají domy Palestinců, jak můžete chápat útoky 11. září 2001?

157707

31.03.2008 23:40

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: KOnspiracne teorie pletie pan Bush;

anti-anti 62.?.?.?

Ten člověk nezastává konspirační teorii, jestli jste to nepostřehl z věty
>Toto mam verit, ze Rusom staci na prekonanie americkej protiraketovej obrany (okno bolo dlhe 2 hodiny) 19 blbcov, ktori vyradia NORAD na dve hodiny, aby to Rusi mohli v klude zbombardovat? Tak to je teda dobra konspiracna teoria!

Teroristický útok nebyl přidán náhodou. Byl přidán protože v roce 1993 byl proveden teroristický útok. Vaše představa o zkorumpovaných úřednících je vtipná, patrně převzatá z Orwella, ze scény, kde Smitha mučili. A Váš otec má pravdu. V USA je demokracie. I když se tam mučí zajatci.

157711

01.04.2008 13:10

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

>mimořádné tvrzení potřebuje mimořádné důkazy
Ano, spiklenecké teorie NELZE dokazovat pomocí videa u kterého někdo tvrdí, že tam jsou výbuchy. Nelze ani spekulovat, proč si někdo pojistil dům.
>jako vrahům jim nebude dávat peníze
Šikana obyvatelstva je vzájemná. Palestinci nesnáší Izraelce a naopak. Izrael vyhrál válku hned při vzniku a pokud by ji prohrál, neexistoval by. První válka byla vedena arabskými státy proti Izraeli. To, že si Izraelci kupovali půdu pod Palestinci, kterým nepatřila je problém, ale situace v Izraeli je celkem jasná. Izraelci útočí na Palestince a Palestinci útočí na Izraelce. Kdo si začal nelze dohledat, ale Hestoy poněkud zvláštně přešel na toto téma. Ptal se kdo zaplatí palestinské domy zničené Izraelci. Já říkám Izraelci to nebudou, stejně jako Usáma nezaplatí USA škody, které způsobil (pomiňme teorii pro kterou jsou třeba důkazy).

157769

01.04.2008 13:20

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: KOnspiracne teorie pletie pan Bush;

anti-anti 62.?.?.?

A co standartní pojištění proti teroristickému útoku? Tam je také tato doložka? Myslím, že je tam jen doložka, že teroristický útok nesmí spáchat ani organizovat pojištěnec a musí udělat to co je v jeho silách, aby tomu zabránil.

U nás vás nepojistí proti teroristickému útoku, stejně jako v Palestině vás nikdo nepojistí před zbouráním domu Izraelci, protože se předpokládá, že ten kdo se pojistí pro tento speciální případ spadá do rizikovější kategorie, ale to neznamená, že to nikde nelze.

157770

01.04.2008 13:58

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Znovu říkám! TO NEJSOU DŮKAZY. Proč by letadlo nemohlo letět rychleji než konstrukční rychlost. Může a nikdo mu v tom nezabrání.
Jaký thermit? To bylo vybuchující asi letecké palivo.

Nu a volný pád nám tu nic nedokáže. Rychleji než volný pád(nebo volným pádem) hlavní věže nespadly a další teorii o WTC7 nikdo prověřovat nebude. To protože konspirační teoretici lžou. Nebo musíte dokázat, že jistá skupina konspiračních teoretiků je placená za desinformování.

157771

01.04.2008 14:17

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Psychologický válečník vám odvětí, že se bavíme o WTC a chci důkazy o tom, že útok byla "vnitřní práce". Palestinci se radovali z útoku na USA a Usáma bin Ládin požadoval zastavení podpory Izraele ze strany USA. Toho Izraele, který byl okamžitě po vzniku napaden všemi okolními státy.

157773

01.04.2008 17:22

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: KOnspiracne teorie pletie pan Bush;

anti-anti 62.?.?.?

Kdo chce, ten si to pojistí. Třeba tady pro firmy a tady pro cestovatele.

Pojištění proti jiným věcem také smrdí, ale řekněte mi proč by zrovna pojištění proti tomu, že mi někdo úmyslně zničí barák je divné? Stejně je divné pojištění proti krádeži (které je téměř běžné).

157796

01.04.2008 18:12

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Ještě něco k vlastním nárazům letadel do věží

anti-anti 62.?.?.?

Nuž. Tak asi byly piloti z Al-Kaidy velmi dobře vyškolení v pilotování. Nutnost mít vysunutý podvozek k nabourání do mrakodrapu je nesmysl. Podvozek snižuje aerodynamiku letadla a manévrovatelnost. Spomalit teroristé nemuseli. Uměli řídit letadlo narozdíl od pana dispečera, nikdy žádné letadlo nepilotoval. Jestli pak "dispečer" dokázal s letadlem na simulátoru (není to MS simulátor??) přistát? Aby nám tu nepovídal něco o nutnosti nejlepšího výcviku u Amerických letadloškol. Vy si opravdu myslíte, že Americké letecké školy jsou nejlepší??

Krom toho, před pár lety, jste se tu radovali, že aerolinky žalovali vládu USA. Ne proto, že by za útoky mohla, ale proto, že málo šmírovala občany a nezabránila útokům.

157800

01.04.2008 18:54

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

A vždyť se podívej co z letadla zbylo!
Samozřejmě, že letadlo může letět rychleji než konstrukční rychlost. Co na tom, že to letadlu nesvědčí! Sebevrahům to bylo jedno. Nebo si myslíte, že letadla mají v sobě zabudované nějaké zařízení, které po překročení konstrukční rychlosti letadla dopravní prostředek uzemní silným výbuchem??? (To by mohl být důvod tolika leteckých katastrof. NE?)

A div se, že bych věřil, že i nějaké letadlo letělo rychleji než maximální rychlost. Díky využití gravitace, stejně jako u vozítka, které pojede z kopce.

157814

01.04.2008 19:09

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

DEMAGOGOVÉ. Já si nezačal s diskuzí o Palestincích, kteří mají těžkou situaci v Izraeli. Nezačal jsem si ani se srovnáním s hitlerovým Německem, ani hloupými otázkami, které nechtějí odpověď, ale konstatování. USA jsou jako nacisté.

A co víc! Vy mě tady obviňujete ze lži, kterou jsem neřekl. A krom toho. Zjistěte si něco o té válce. Egypt porušil mezinárodní právo. Navíc to nebyla první arabsko-izraelská válka.

Váš příspěvek má být výhružka mě nebo Stworovi? Pokud Stwora přistoupí na vaše podmínky, nemá nezávislé stránky. Má je závislé na svých platících čtenářích, kterým dá pravidelnou dávku reality velmi přizpůsobených jejich pomíleným představám o světě. Nemá je závislé ani na jakém si poznání, protože vy zde nemáte pravdu.

157812

01.04.2008 20:30

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

anti-anti 62.?.?.?

Je ve filmu toto?

Pokud ano, není o co stát. Nesouhlasím s body 1. a 3.-7. Nějaký důvěryhodnější důkaz než poblázněný architekt s přednáškou by nebyl? Tato přednáška je už dlouho známá.

157821

10.04.2008 22:55

Ještě jednou Svobodní zednáři

To myslíte ten podvrh?

anti-anti 62.?.?.?

???

158805

11.04.2008 15:24

Slovenský tiskový zákon

Proč ten článek fandí tomu zákonu, i přestože je zákon špatný?

anti-anti 62.?.?.?

Proč tu fandíte tomu zákonu? Jak by se líbilo panu Stworovi, kdyby musel zveřejňovat reakce na články názory a příspěvky jistého Amerického vojáka, se kterým se zde nepohodl. Sám by na ně samozřejmě nesměl reagovat. Zákon není ani dostatečně jednoznačný. Konkurence novin, vtipálci či kamarádi politiků se brzy naučí zahlcovat noviny, které budou mít jen tři dny na uveřejnění této neplacené inzerce.

V zákoně není o reakci na lživou skutkovou podstatu ani názor a tedy není ani kombinací jakýchkoli Evropských zákonů(bod 1). Dvojitá sankce je fakt (myslí se zde sankce v podobě místa na odpověď), ale oba jmenované zákony jsou pouze ohledně práva na opravu při nepravdivé informaci (bod 2). Fotbalovým týmům zveřejnění špatných výsledků uškodí. Zveřejnění opravy u takového selhání je u novinářů téměř profesionální povinnost, ale chtít opravu po něčem co nikoho nepoškodilo? Snad někdo chce, aby se opravovaly hrubky v novinách? Mylná informace poškozuje především čtenáře. (bod 3).
V Německu politici (a další) mají právo reagovat na lži, které je poškozují (bod 5).

158883

11.04.2008 16:07

Slovenský tiskový zákon

RE: Vysvětlení práva na odpověď

anti-anti 62.?.?.?

Ve Slovenském zákoně se týká všech informací. Nikoliv jen nepravdivých. A myslím, že u nás není právo na odpověď, ale jen na opravu. To na Slovensku je také.

158891

13.04.2008 16:39

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: To myslíte ten podvrh?

anti-anti 62.?.?.?

To jsou stránky divadla polského divadla Pinokio. Nějaký český komentář k tomu by nebyl? Co si o tom mám myslet? Vždyť na stránkách není nic o Protokolech. Neprodlužuje se vám nějak moc nos, když pokládáte odkazy, které s Protokoly nesouvisí?

158980

19.04.2008 12:22

Vzestup židovského impéria: židovské uchvácení Ameriky

RE: Paranoia?

anti-anti 62.?.?.?

Nuž. Neanonymní Sedláček zajímá některé Židy více než přeháňka v Tokiu. Protože neanonymní Erik Sedláček překládá lži. Věříte stále ještě na pravdivost Protokolů, které byly odhaleny v roce 1921 jako plagiát proti Napoleonské satiry?

159419

19.04.2008 18:43

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Pohádka na dobrou noc

anti-anti 62.?.?.?

Upřímně řečeno. Co máte proti sionismu v Izraeli pokud by byla respektována práva Palestinců a Arabů žijících na území Izraele? Není snad sionismus snaha Židů získat a udržet svou pravlast. Kanóny z antisemitismu by sionisté nemohli používat, pokud by neměli munici - rasisty publikující protižidovské texty. Svou autocenzuru si může Stwora sám rozmyslet a náboje do kanónů antisemitismu nemusí nabíjet.

159438

19.04.2008 18:54

Pan Klein má tentokrát pravdu

A co vaše poznávání Židů?

anti-anti 62.?.?.?

Tam Vaši kritici také mají pravdu? K tomu jste se vyjádřil pouze tak, že člověk nemá soudit podle obalu. Mohu se zeptat co se u něj týká sionismu. Chápu, že článek je už starý mnoho let, ale Vaši odpůrci vás kvůli němu nebudou brát jako bojovníka proti sionismu, ale jako rasistu. Však jste mi ho po upozornění odemkl a hájil se, že jste nepotkal Žida.. Já však tvrdím, že článek není zrovna o nic lepší než tvrdit, že Židé ovládají pomocí Sionistické okupační vlády OSN, USA i odpůrce Izraele. Velmi mě jako Evropana 3. tisíciletí mrzí, že může někdo napsat článek o tom, že někoho nepotkal. Snad jste se nedopustil žádné vědomé lži, ale dopustil jste se přinejmenším manipulace a nevhodného srovnání. Tedy, přesněji řečeno, proč by, Židé měli říkat křivé slovo proti svému národu a zrovna autor kontroverzních stránek by ho měl takového židovského lháře potkat? Nejsem si jist zdali vaše opravdu "protisionistické" články nejsou jen spekulace na takovýto způsob podepřené nebo pouze vybraná fakta a propaganda. Na Izrael (a vztah s Palestici a ostatními Arabskými státy) můžete mít jakýkoliv kritický názor, ale strach ze sionismu je nesmyslný, stejně jako odvolávání se na Protokoly mudrců, argumentace IQ Židů či antisemitistickým (=protižidovským) klišé nosu Židů v určitém tvaru.

159437

20.04.2008 15:27

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Pohádka na dobrou noc

anti-anti 62.?.?.?

Židé jsou bohužel národ i lidská rasa. Ottův naučný slovník o nich říká:
Poměrně nejčistší rasy jsou u národů kulturně zaostalých, kdežto národy kulturní jsou vždy produktem prolínání ras ... Židé jsou rovněž rasovou směsí, nestejnou podle místa; intensivní míšení nastává dnes v Americe.
Z toho vyplývá, že rasa Žid existuje a je skupina osob charakteristická určitou směsí typických židovských znaků. (ty existují, ale jsou velmi sporné a i proto se v nacistickém Německu za Žida považoval ten, kdo měl rodiče Židy, protože rozdíly mezi lidskými rasami jsou velmi malé). Jiná věc je židovství či náboženství judaismus což s Židy nesouvisí a židem (s malým písmenem) se může stát konvertita. Jestli židé jsou Chazaři (a ne Židé jak nám rasisti tvrdí) či něco jiného nehodlám spekulovat. Židé se hlásí k Tóře a tady nesejde na tom zda máte více židovské krve či někdo jiný než vyznavači judaismu. Lidské rasy podle některých vědců vůbec neexistují.

http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=20060...

159489

20.04.2008 21:02

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Antisemitismus

anti-anti 62.?.?.?

>"Antisemita je kdokoliv, koho židé nemají rádi".
Proč nabíjíte "sionistické kanóny antisemitismu". Lžete. Vaše věta je nesmyslná propaganda. Pokud chcete být útočný vůči Židům máte říct, že antisemité jsou odpůrci státu Izrael. To jenom aby bylo jasno! Nebo ještě lépe odpůrci Židů obecně. Ale to by se už velmi blížilo pravdě a toho se jako snažíte vyvarovat.
>Už jste někdy slyšel výraz křesťanský národ?
Ne, ale používá se spojení český národ nebo americký národ. Proč by Židé nemohli mít stejně jako Američani či Češi národ.
>Jenom Ashkenazi (chazaři-sionisté) tam nemají co dělat - proto to tam tak vypadá.
Chazaři možná nejsou semité, ale to vás neopravňuje k rasismu zvláště pokud nejste Žid. V říši Chazarů žilo velké množství Židů, byl to jediný židovský stát vyjma Izraele. Židem se může stát váš potomek, pokud si vezmete krásnou Židovku. Možná se Váš geniální gen rozšíří mezi Židy. Vaše rasistická teorie nemá opodstatnění. Jako potomci Abraháma se deklarují muslimové, částečně i křesťané. Navíc není pravda, že většina Aškenazů jsou Chazaři.
>Máte české jméno, píšete českým jazykem, zajistě jste také české národnosti a snad i vlastníte cestovní pas ČR. Za koho tedy Karásku kopete? Už i vás zneužili?
Kope za slušné Čechy. Antisemitismus v míře v jaké tu byl v minulosti žádný slušný Čech nesmí dopustit! Ani jinak nazývanou formu rasismu vůči jakékoliv jiné menšině včetně vámi zmiňovaných Chazarů. Komentáře o zneužívání (patrně těmi Chazary) jste si mohl odpustit.

159503

21.04.2008 09:25

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Antisemitismus

anti-anti 62.?.?.?

Znovu. I kdyby všichni Chazaři byly Židé nic se nemění na tom, že většina Chazarů nejsou ani většina etnika Aškenazů. DNA evidence vaši teorii nepotvrzuje. Dále je tam jedno trefné vyjádření jistého Izraelského historika:
Samořejmě cíl antisionistů a antisemitů je, že Palestinci mají větší politické právo na území Palestiny než moderní Židé, protože moderní Židé nejsou skuteční potomci vlastníků půdy.

Možná by jste mohli tvrdit, že Chazaři nejsou Semité, ale to je maximum. Můžete také tvrdit, že nemají nárok na Izrael, ale zde už to velmi silně pokulhává, protože

1) Židé (ti právoplatní) mohou předat své dědictví lidem, kteří pomohli Židům v říši Chazarů. Chazaři se stali konvertité a byli asimilováni do židovského etnika Aškenazů.
2.) Většina Aškenaziů nemá východní znaky Chazarů. Testy DNA odhalili genetickou jednotu mezi moderními Židy bez rozdílu diaspory, kde žili.

>živím se poctivě prací
S tím zabíjením much v "sebeobraně" jste mě dojal! Sabeobrana proti mouchám? Já si myslím, že v sebeobraně se dají zabít jen inteligentnější nebo jedovatější tvorové. Však také Hitler v sebeobraně zabíjel ty otravné národy. Víte, že mi je jedno jestli kradete nebo obchodujete.
>Napsal jste: "nemohu si dovolit židy kritizovat, pokud nejsem židem
To jsem nenapsal. Kritizujte si střelbu Izraelců do Palestinců, ale nekritizujte, že Židé mají špatné (Chazarské) geny. Znovu co máte proti Chazarům? Snad ne to, že mohou za všechny války ve světě? Nesmíte kritizovat to, že část Židů prchla velmi dávno k Chazarům, vzali si krásné Chazarky a za odměnu jim dali své krásné Židovky. Geny mají pořád Mojžíšovské, tedy jak vy říkáte ty vyvolené. Přesně ty co má sprostý umělec Borat, který útočí na ženy, cikány, židy a možná i rasistický primitivismus. I kdyby se někdo nazýval Židem a neměl správné geny, co je vám do toho? Snad si Židé sami ohlídají kdo je Žid? Proč zrovna vy musíte upozorňovat, že jsou Chazaři.

Antisemita je kdokoliv, koho židé nemají rádi. Toto tvrzení je lživé. Odkáži vás na význam slova antisemita ve slovníku. A znovu se ptám co máte proti Chazarům s židovskými geny? Rasisto, proč se vyjadřujete , že kvůli nim je situace v Izraeli taková jaká je? Vždyť rozdíly mezi lidskými rasami jsou jen minimální. Proč v Izraeli nemají co dělat Aškenaziové? Proč se drze ptáte za koho kope Karásek? Třeba jako antisemitu označí nějaký nežid pokud chcete! A třeba nezávisle na Židech.

159532

21.04.2008 10:14

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Pohádka na dobrou noc

anti-anti 62.?.?.?

Voříšci, kteří se budou křížit spolu s podobnými voříšky, budou nová psí rasa stejně jako rasa Židů. Nacisté označili Židy za rasu a to jim zůstane.

Navíc neexistují výraznější rozdíly mezi rasami vyjma barvy pleti, tvaru nosu a očí či dalších drobných změn. Takže rasistické teorie nejsou opodstatněné.

Pro Mirdu jen dodám, že jeho Árijci (dokonce i čistá rasa narozdíl od Židů) jsou také lidé, jestli se cítí být ukřivděn a nějak nepochopil můj příspěvek.

159533

21.04.2008 11:41

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Pohádka na dobrou noc

anti-anti 62.?.?.?

Jakej průser jsou Chazaři? Proč je to průser? Průser je to jenom zástupný.

Židé se podle vás snaží neúspěšně o rasovou čistotu celá staletí? Zbláznil jste se? Jak jste k tomuto nesmyslnému závěru došel? Já tvrdím, že problém Chazarů je problém antisemitů, kteří chtějí napadnout právo Židů na stát Izrael. Proč by byli Chazaři problém jako normální přistěhovalci do Izraele bez vztahu k půdě, kteří si od Britů koupili stát a hlásí se k judaismu. Co je to za průser? Vysvětlete svou teorii? Že není část Židů potomky Mojžíše či Abraháma chcete naznačit? Jaký průser by to hrozný byl kdyby v Izraeli žil někdo kdo má krev Chazarů?

159541

21.04.2008 12:24

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Třeba jako antisemitu označí nějaký nežid pokud chcete! A třeba nezávisle na Židech.

anti-anti 62.?.?.?

Končím dostal jste mě argumenty. Zvláště tím označením za agenta vyvoleného národa.

Kecáním o Chazarech či nesmyslu, že v Izraeli nemohou být jiní lidé než vyvolení je také lež. Arabové mají zástupce v izraelském parlamentu.

Ani kecáním nepodložených výroků o nadřazenosti Židů ničeho nedosáhnete. Kritizujte násilí na Palestincích tam máte šanci se realizovat. Chtějte stát Palestinu. Nikdo vás navíc nebude kritizovat z rasismu nebo antisemitizmu. Takhle všichni řeknou: Tenhle hlupák si myslí, že Židé jsou Chazaři.

159548

22.04.2008 20:01

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Chazarská teorie

anti-anti 62.?.?.?

Pěkné. Já si však myslím, že teorie o Chazarech(bez židovských předků) v Izraeli jsou lživé. Vaše teorie vyvrací analýzy DNA. Hrubka ve slově finally nedodává věrohodno stejně jako absence internetového zdroje zprávy. Snad jste to opsal z anglických novin a přeložil? Text je neověřitelný. Krom toho váš "insider", aškenžský Žid byl a bojovník proti antisemitismu.

Arthur Koestler jasně řekl, že problém sjednocení Chazarů s Židy je naprosto irelevantní pro moderní Izrael.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Thirteenth_Tribe

Jinak opakuji to, že většina Aškenaziové pochází z Chazarů je nepravda!
Předpokládám, že umíte velmi dobře jazyky. Přečtěte si Wikipedii a žádám vás, aby jste neodpovídal na mou reakci. Místo toho uznejte, že šíříte nepravdy. Další lež je zmiňovat Mossad v souvislosti s "sebevraždou". Snad chcete někomu podstrčit, že šest let po napsání této knihy ho někdo jiný zabil? Nu myslet si můžete co chcete.

Jistá část na Chazarské teorii je možná pravda, ale ani ta Vás neopravňuje útočit na Židy (včetně těch s Chazarskými předky!) a považovat Žida, bojovníka proti antisemismu, Arthura Koestlera za "insidera", který vynesl hrozné Židovské tajemství, že Židé jsou Chazaři.

Váš návrh o vzniku Chazarie "pro araby, kteří nemají rádi Židy" je naprostý nesmysl a blábol stejně jako povídky o Chazarech příživnících na vyvoleném národě.

Žádám všechny, aby reakce posílali v anglickém jazyce pomocí editace Wikipedie. Respektujte pravidla Wikipedie a dokažte, že se mýlím nebo mlčte.

159618

28.04.2008 12:08

Proč policie obtěžuje pana J.?

RE: anonymizace

anti-anti 62.?.?.?

Jo, ale i pro případ permanentního hlasování za 5! pod článkem. Ne?? Nebo pro případ, kdyby pan J. zase plánoval umístit zbraně na místo a pan XXX by plánoval si policie by chtěla lapit toho teroristu. Mám takové neblahé tušení, že IP adresu lze ze systému vytáhnout a ke každému příspěvku určit místo odkud se posílá. Viz informace 206.?.?.?. K ní je přiřazena jedna IP adresa, ne miliony adres. Logujete 7 dní přístupy všech lidí, ale logujete neomezeně dlouho ty co pošlou příspěvek. Nevykrucujte se.

160092

01.05.2008 12:12

Od velké transformace ke globálnímu volnému trhu

Nový nepřítel?

anti-anti 62.?.?.?

Definovat nového nepřítele snad není třeba! Židi, Sionisté, Nezvědavci a další se už definovali. Snad nechcete bojovat proti globálnímu trhu, který Vám umožní si koupit levný počítač? Lidé ve vyspělých státech jsou vyloučeni z práce protože chtějí více než číňané, ukrajinci či další. Globální trh je spravedlivý, protože pomůže k rozvoji chudých oblastí. Za jakou cenu to je jiná otázka!

160290

02.05.2008 17:43

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

anti-anti 62.?.?.?

Bludná a nelogická minorita. To tím myslíte třeba cikány, židy nebo homosexuály? Však také se politická korektnost týká i "menšin" jak noha jako jsou ženy. A ani zastávání se těch "menšin", které možná nejsou takové tak menšinové má svou hodnotu, i když se to s tím nemá přehánět. Diskriminace na základě těchto znaků by neměla existovat. Ale je možná výhodné ji aplikovat a to zvláště u žen či cikánech v podnicích. Ale boj proti diskriminaci není špatný jak tvrdíte. A to i u cikánů, kteří někdy kradou. Stejně tak je politická korektnost v některých případech dobrá. A to u těch diskriminovaných menšin. Však také já doufám žádná menšina či váš 13. sionistický kmen nejsem.

160352

02.05.2008 20:27

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

anti-anti 62.?.?.?

Legrácky, kterými neschováte vaše útoky na Židy o kterých říkáte, že jsou Chazaři nejsou vůbec směšné. Nejsou ani pravdivé.

160355

02.05.2008 23:03

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicky Korektni Nos ?

anti-anti 62.?.?.?

A vy zase neschovávejte svou nenávist za politickou nekorektnost. Je dobře že se černochům neříká zasraní negři, ale afroameričané.

Stejně tak nesloužím Chazarům, protože teorie o tom, že Židé jsou Chazaři jsou NEPRAVDIVÉ.

Co na tom, že sloužím "Chazarům"? To jako tím, že tvrdím, že Židé nejsou Chazaři, ale Židé? Snad vám může být jedno zdali bych byl Chazar! Menšiny je třeba respektovat. S tímto tvrzením můžete nesouhlasit, ale já vám říkám, že většina se o svá práva přihlásí.

Nevím, co s tím má dělat narážka na jistý znak nosu jistého etnika, o kterém Stwora napsal jak ho poznat?

Latinec jistě ocení, že můj názor na židovský národ je irelevantní a Bůh rozhoduje zda si vyvolený národ zaslouží jeho přízeň. Že by jí neměl se nedá říci. Vznikl po téměř dvou tisíciletí Israel, který stále má podporu nejmocnějšího státu na světě USA.

160360

02.05.2008 23:25

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

anti-anti 62.?.?.?

A nebo to byli zlý Židi. Však také existují zlý rakušáci co vězní lidi ve sklepě, pedofilní belgičani a zlodějští češi. Jen nám tady povídejte pohádku o Chazarech jak se náramně hodí Židům. A nechte ty přívlastky ohledně škaredých Chazarů. Chazaři byli lidé jako všichni ostatní, jsou byli nimi dobří i zlý lidé. Co proti nim máte? Snad nemáte podobné radikální názory na Němce jako nacistické zrůdy zabíjející pro svou panskou rasu? Myslím, že takové názory nemáte, ale proti Židům a "Chazarům" se takto vyjadřujete!

160362

03.05.2008 09:58

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicky Korektni Nos ?

anti-anti 62.?.?.?

Co ti "Chazaři" strašného udělali nebo dělají? Snad nechtějí ovládnout svět a nastolit totalitu (jak je to napsáno v antisemitském plagiátu Protokoly sionských mudrců), "Chazaři", kteří byli stvořeni "židem insiderem", tedy židovským bojovníkem proti antisemitismu. Však také kdyby za to všechno mohli "Chazaři" tak, stejně nemáte právo odsuzovat etnikum "Chazarů" protože mezi nimi budou dobří i zlý lidé. Však také na komunistickém státě je mnoho věcí špatných, ale multikulturnost to myslím nebude. Multikulturnost sama o sobě není ani špatná, ani dobrá. Však vy používáte jako správný vzdělanec logický klam. Určitě také uznáváte, že ti "Chazaři" se v SSSR neměli nejlépe.

160381

03.05.2008 10:02

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicky Korektni Nos ?

anti-anti 62.?.?.?

Ty jsi taky dobreh hňup. Však mají podporu ohromnou. Všichni tři kandidáti jsou proizrealští a váš kandidát (který narozdíl od velké skupiny Zvědavců netvrdil nesmysly o 9/11) Ron Paul, byť možná s menší podporou médií prohrál. Však také je vaše židovské vydírání stejná pohádka jako o Chazarech. V USA je jsou asi jenom 3% židů a vy nám budete povídat o vydírání Židy. Skoro bych se vsadil, že nevíte o žádném případů vydírání a korupce v USA. A už vůbec ne žádném, ve kterém jsou zapojeni Židé.

A není hezké říkat afroameričanům afroameričané a Romům Romové??????

160380

03.05.2008 11:44

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicky Korektni Nos ?

anti-anti 62.?.?.?

Řeknu vám tajemství, Chazarská teorie byla vytvořena proto, aby Židé nemohli být "kristovrazi", antisemité tuhle teorii přijali, ale potom co se ukázalo, že velká část chazarské teorie není pravda se zase vrací k tomu, jak Židé zabili Žida Ježíše. A vy se neciťte ukřivděn tím, že v Bibli je napsáno, že Židé zabili Boha, proroky a vyhnali farizeje Pavla spolu s dalšími.
-----
Ježíšova odpověď Samaritánce ve čtvrté kapitole Janova evangelia (4, 22)
„Vy uctíváte, co neznáte; my uctíváme, co známe, neboť spása je ze Židů“

V Izaiáši 41.8 je psáno:
A ty, Izraeli, služebníku můj, Jákobe, tebe jsem vyvolil, potomku Abrahama, mého přítele, tebe jsem vychvátil z končin země, zavolal jsem tě z odlehlých míst, řekl jsem ti: "Ty jsi můj služebník, tebe jsem vyvolil, nezavrhl jsem tě." Neboj se, vždyť já jsem s tebou, nerozhlížej se úzkostlivě, já jsem tvůj Bůh. Dodám ti odvahu, pomocí ti budu, budu tě podpírat pravicí své spravedlnosti. Hle, budou se stydět a hanobit všichni, kdo proti tobě planou hněvem, budou jak nic a zahynou odpůrci tvoji.

Zjevení 7,4
Pak jsem slyšel počet označených: sto čtyřiačtyřicet tisíc označených ze všech pokolení Izraele
A jak jistě víš číslo sto čtyřiačtyřicet tisíc je znamením plnosti a všeho.

160385

03.05.2008 13:22

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

Ahoj zlomený Smithe z románu 1984, který nakonec podlehl totalitnímu systému.
1.)Nemůžu, ale odkáži vás na video, které se snaží vysvětlit pád WTC 7.
http://www.youtube.com/watch?v=_kSq663m0G8
2.)Nevím.
3.)Záběry nebylo třeba zveřejňovat. Před WTC ležely trosky letadla, o útocích mohl vědět i někdo jiný než vláda USA (např. Usáma), navíc transakce mohly být náhodné.
4.)Abych nemlžil. Přiznám se, že mé informace jsou ze zmanipulovaných médií. Spousta lidí v USA obviňuje tajné služby, že měli vědět o útocích, protože získali jisté informace. Ale jen málo lidí tvrdí, že
5.)Lež je spiklenecká teorie o 9/11. Zavahrí tvrdil, že konspirační teoretici znevažují mučednictví hrdinů, kteří zasadili ránu USA, bin Ládin se v jednom svém videu nakonec k útokům přiznal. Usáma byl zločinec i před 9/11. Konspirační teoretici jsou lháři. Film Loose Change je toho ukázka. Dále ve videu jsou odkazy na stránky, které se zabývají vyvracení nepravd konspiračních teoretiků.
6.)Elita se vždy má lépe než většina, jestli si značkové doutníky zaslouží je otázka.
7.)Ti co vyrábí zbraně vydělají.
Copak vy můžete věřit takovému nesmyslu? Copak nemají lidé jako vy smysl pro pochopení reality? Vcítění se do obětí Americké vlády nebo teroristů spolu nesouvisí. Ani vcítění do obětí válek, které díky 9/11 vznikly nesouvisí s tím, že do Pentagonu nenabourala raketa nebo, že ve WTC byly výbušniny.
anti-anti

160388

03.05.2008 18:13

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

1.) Však také na fotografiích na videu je vidět poškození WTC7 a mohutný požár ve WTC7. Neznám závěr NIST, ale konspirační teoretici tvrdí, že pád byl neočekávaný. Tady je vidět masivní poškození WTC7. Nevím proč by měl závěr z pár fotografií směřovat k závěru NIST nebo někam zcela jinam.

2.) Vědomost o cených papírech ve WTC nebo trezoru plného zlata či něčeho podobného můj názor nezmění.

3.) Záběrů ses dočkal. Je tam rozmazaný flek blížící se k Pentagonu na kterém někteří rozeznávají s trochou fantazie letadlo a poté výbuch. Transakce mohli být náhodné, ale také nemuseli.

4.) Film Zeitgest je o ničem. Snaží se předložit teorii o tom, že Ježíš, Budha a další jsou jedna a táž inkarnace. Jsou to jednoduše řečeno nesmysly nesouvisející s realitou a je zde zakomponována i populární konspirační teorie o 11/9. Můžete jmenovat historická fakta jak tajné služby manipulují s veřejným míněním, ale to mě nepřesvědčí, že WTC zničili tajné služby. Z toho nevyplývá, že to museli udělat v případě WTC.
5.) Není. Bin Ládin měl problémy s Amerikou již dříve díky atentátům na ambasády po světě, důkazy nějak nejsou. Dokázat něčí neexistenci je setsakramentsky těžké, zvláště, když "celkem pravidelně" zveřejňuje videa. Důkaz toho, že bin Ládin (na videích) není ten starý muslimský miliardář, kterému jsou připisovány útoky na ambasády USA.

Na 6.7.) Odpověď není, nejsou to otázky, ale vaše názory.

Obchod se zbraněmi je špatný pokud se zbraně prodávají špatným lidem. Že zbraně živí války a války živí zbraně je fakt, ale s vaším názorem na radar USA se asi neshodnu. Už proto, že vy nevěříte oficiální verzi vyšetřování a já ano.

160399

03.05.2008 21:03

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

Nu ti lidé na tom prvním videu chtěli, aby letadla byla sestřelena Americkou armádou. Představte si, že by jste měl sestřelit letadlo plné civilistů. Jenom proto, že v něm jsou teroristé. Americká armáda a tajné služby selhaly! To tvrdí normální pozůstalí. Film Zeitgesit nechápu. Nemůžu pochopit nesmyslné souvislosti mezi bohem Ra, Ježíšem, Budhou a 11/9. Stejně tak se v Loose Change na začátku kecalo o historii spojených států a dalších podle autorů podobných událostí, které vůbec podobné nejsou.

160404

06.05.2008 14:54

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

anti-anti 62.?.?.?

>Kóšer matzo a jiná hrůza.

Nepovídej. Však také Fritz byl úchyl, ale své oběti nezabil a to mu může být ke cti. Díky tomu, že jedno své incestní dítě dal do nemocnice si pro něj přišla policie. Podezření z kanibalismu je nesmysl a vaše lež. Konec konců Fritz byl více rakušan než žid a hvězdy v jeho věznici pohled světa na rakousko se nezmění. Zvláště po případu Nataschy.

160520

06.05.2008 14:55

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

Pořád nic!!!!! Vy snad mi chcete pomalu tvrdit, že oficiální verze nesedí a je nepravdivá. Ale čím to dokážete. Výbušninami v budovách WTC? Asi těžko. Budovy byly silně poškozeny a to i WTC7. Reakcí armády (či cvičeními)? Tím asi také ne. Armáda možná reagovalo pomalu, ale nějak reagovala.

Důkazy o tom, že bin Laden je loutka nevidím. Co mi chcete dokázat. Definujte jakou zastáváte za spikleneckou teorii. Vaše teorie vyvrátila média (kterým nemůžete věřit), ale vy je ignorujete. http://zpravy.idnes.cz/konspiracni-teorie-o-11-zar...

USA udělalo co mohlo a Londýn s tím vůbec nesouvisí. Nevidím souvislost mezi 9/11 a útoky na Londýn. Protiteroristické jednotky, které se cvičily nemohly zabránit útoku v Londýně.

160522

06.05.2008 18:25

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

anti-anti 62.?.?.?

Stále jako inteligentní člověk čekám na vyvrácení zatím nepotvrzených zpráv (které se mimo jiné pokusila vyvrátit světová média a mnoho tisíců dobrovolníků) o tom, že WTC spadlo díky řízené demolici.
>jak by spadly, kdyby to byla řízená demolice
Čím mě přesvědčíte, proč by mrakodrap nemohl spadnout "jako řízenou demolicí" po nárazu letadla. Přesvěčte mě, že zničení WTC bylo uděláno s účelem získat ropu v Iráku, který jako jediný se vyjádřil, že Američtí kovbojové sklízejí ovoce za své zločiny proti lidskosti.

160536

06.05.2008 18:38

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Jsem pro radar

anti-anti 62.?.?.?

Ano. V lepším případě jen za nevzdělance co neví, že USA si samo zničilo WTC, aby mohlo zaútočit v Afgánistánu a Iráku.

V druhém případě za člověka vydělávajícího na válkách a snažícího se rozpoutat války, sionistického agenta a podobně.

160540

05.08.2008 22:48

Otevřít si iDnes je jako ponořit se do řeky krve a násilí

RE: A co zvědavec?

Jiří.P 62.?.?.?

víte, ... možná to bude od věci, ale před časem se tu na Zvědavci řešilo co tu ještě chybí, když je všude kolem tolik hnusu... No, měl jsem takový skromný příspěvek. http://www.zvedavec.org/nazory_2654.htm#ptr164527 Pochopitelně bez odezvy.
Ostatní dokázali=dokáží jen nekonečně diskutovat a mlátit prázdnou slámu. To je takový koloryt všech diskusí.
Takže dokud své myšlenky nezrealizujeme nějakým smysluplným směrem, bude celkem bezproblémů a bez odporu realizovat iDnes propaganda ty svoje zvratky. Bude nás všechny zahlcovat nadprodukcí sraček a vymývat mozky až do úplné apatie.
Jestli pár z nás bude kňourat že se nám to nelíbí - to je nepodstatné. Podstatné je s tím něco DĚLAT. Přinejmenším kvůli sobě.

V tomto malém případě zvolil Zvědavec KRESLENÝ HUMOR. Zdali to je v dnešní době dostačující, ať posoudí každý sám.

167040

10.08.2008 19:28

Co je techno

positive vibes

62.?.?.?

zajimave tema[smích] skapikuv pamfletek me dokonce primel k registraci[mrknutí jedním okem]Nastesti vidim, ze je zde dost lidi kteri maji pochopeni i pro mene temne stranky soucasneho nekomercniho undergroundu[mrknutí jedním okem] Netvrdim ze na technu nelze potkat pernikovy trosky to je ovsem riziko jakekoli socializace s lidmi mimo vlastni kmen, rozhodne ale vim ze takovy lide netvori jadro ani vetsinu tekno sceny a mnohem vic hardcore smazek mam moznost vidat odpoledne v parku vedle detskeho hriste ..v podstate se da rict ze takove lidi zadna hudba uz davno nezajima. Kazda generace ma svuj zpusob revolty a demonstrace svoji odlisnosti ..ted to hold vypada takhle[smích] osobne si myslim ze to neni o nic horsi nez to jak se bavili nasi rodice ...staci se podivat jak je v alejich nablito treba po historickych mestskych slavnostech nebo jinych zcela oficialnich udalostech pri kterych tece chlast proudem [bliji] a nikdo to za upadek nepovazuje ...samozrejme patologicky alkoholik si takovou akci taky nenecha ujit a nesoudime podle nich vsechny ucastniky[mrknutí jedním okem]

167621

22.08.2008 10:13

Před 40 lety...

Pravda

Marcela 62.?.?.?

V roce 1968 mi bylo 6 let a chystala jsme se do první třídy,ale dost jsme si o tom přečetla,a slyšela mnoho názorů.Myslím si,že autor tohoto článku to napsal velmi výstižně.Souhlasím s tím co napsal.Smrt Dubčeka zase takovou nejasností není.Jednoduše ho nechali odstranit a zmizel i kufřík,ktrý si sebou vezl.Nepohodlní lidé se vždy odstranili a bylo jedno jaká je vláda,král,císař nebo president..

168666

22.08.2008 10:25

Smutný osud jedné kočičky

Ignorace

Marcela 62.?.?.?

Jak se lidé chovají ke zvířatům,tak se chovají k lidem.kdyby na ulici ležel člověk,spousty lidí by ho obešla s tím,že je to ožrala...Takových lidí, jako je autor článku, je bohužel v naší společnosti málo!!

168667

28.11.2008 03:15

Chystané aktivity hnutí Nenásilí

RE: chybička?

62.?.?.?

Happening je v ponděli 1.12. Občas se každý přehlédne a nějakou tu chybičku upustí. [oči v sloup]

176978

vypadá to nejspíše na vstřely,nejspíše průstřely,zranění jsou malá a zjěvně hluboká a tedy smrtelná..

180671

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 2

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
371 829,86 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?