Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 21 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, Albert65, Erik Sedláček, hůl lámající, jansmith1984, Ljoša Shemoneh Esreh, Petr Skalník.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.01.2008 19:34

Odkud to smrdí?

RE: uznání od protivníka

66.?.?.?

NEBOJ SE PRAVDY, POKUD NECHCEŠ ZŮSTAT OTROKEM
nevím kdo to řekl, ale naprosto s tímto výrokem souhlasím.
Kdybyste četl více židovskou literaturu (starý zákon), tak byste věděl, že i malý David může zvítězit nad Goliášem, pokud to vůbec je Goliáš (zločinecké organizace typu ADL fungují na principu strachu, proto mají moc jen takovou, jakou my jim ve své připosranosti přiznáme)

151158

16.01.2008 23:07

Metoda „Mandrake“

RE: Míra zadlužení a hospodářské cykly

66.?.?.?

Konečně tady někdo vystihl podstatu celé věci. Tou není bohatství, ale absolutní MOC nad vším a nad všemi. Hrstka lidí ovládající celý svět. Jak je to psáno v Protokolech sionských mudrců.

151687

10.06.2008 19:44

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

66.?.?.?

Mě poněkud zarazila reakce Blaška, když ho natáčela ČT. Nevypadal moc překvapeně, že je syn mrtvý, a rovněž slova na adresu toho slováka mi připadala podivná,nějak mírná a vyhýbavá, asi věděl že to byla CIA.

162945

18.08.2008 20:09

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

66.?.?.?

Tahle vaše teorie mi nepříjemně připomíná teorii o neviditelné ruce trhu. Nikdo za nic nemůže, to všechno neviditelná ruka trhu. Nemístný ekonomický manipulativní mysticizmus, se kterým tu máme negativní zkušenosti téměř 20 let. Pokoušíte se o manipulativní sociologický mysticizmus? To je technologie moci stará tisíce let: Pokud se něco "podělá" tak za to může "vůle bohů". Pokud se něco podaří, tak je to zásluha vládce, který si za to saslouží obdiv a materiální přizeň poddaných. Takhle se vládne masám.

168308

19.08.2008 14:35

USA na cestě do Perského zálivu, blokáda nebo válka proti Íránu?

RE: Jaderný konflitk na spadnutí

jansmith1984 66.?.?.?

Ano, vypadá to, že se SkyNet stává realitou a zblblé masy ovcí ho do chvíle než se vymkne kontrole budou navíc opěvovat jako garanta míru.

To je legrace.
jansmith[smích]

168405

26.09.2008 23:13

Už zase hoří hranice

RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin

66.?.?.?

Soudkyně jedná protizákonně. Ústava je nadřazená VŠEM ostatním zákonům. A svobodu slova zaručuje právě ústava. Takže ústava je v rozporu sama se sebou? Odvážné tvrzení nějaké okresní nicky. Uvidíme, jak se k tomu postaví krajský soud v odvolání(tam se většinou řídí zákony, ne svými dojmy a přáními místní židovské obce). Myslím že Sedláček to nakonec vyhraje. Ale strach mluvit pravdu na veřejnosti bude v našem státě zas o něco vyšší. Ještě že my "Zvědavci" jsme proti tomuto imunní.

171748

13.10.2008 20:55

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

humanista Švejnar

66.?.?.?

Dnes ve zprávách na ČT hrozil Švejnar, že pokud státy nezachrání banky tak nastane hospodářská recese a velká nezaměstnanost. Málem jsem se rozplakal dojetím nad jeho péčí o blaho nás, prostých občanů, ha ha ha. Vetší humanista než Havel. Tak teď máme definitivně potvrzeno, co je zač a kdo ho platí.

172940

07.11.2008 09:11

Exkluzivní rozhovor s E. Sedláčkem: Byl to čistě politický proces…

RE: Ale oni jsou neonacisti

Erik Sedláček 66.?.?.?

NO se na akcích DS nepodílí. Jestli propaguje naše akce? Pokud vím, propaguje například i akce Ne základnám a účastní se jich. Na základě vaší logiky by se tedy dalo tvrdit, že "jde o hnutí velmi blízké Ne základnám", nebo kdyby podpořili akci ODS, že "jde o hnutí velmi blízké ODS".

Na webu NO, nepublikuji. Pokud si přebírají nějaké mé články, je to jejich věc, stejně jako si tento rozhovor převzal Zvědavec, Prop a další weby.

175247

07.11.2008 09:31

Exkluzivní rozhovor s E. Sedláčkem: Byl to čistě politický proces…

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Erik Sedláček 66.?.?.?

Pan Dale Coper mě má zmapovaného jedním účelově sesmoleným článkem, který vytvořily stejné bezpečnostní složky, jaké mě stíhaly, držely na vazbě a nakonec se vydatně podílely i na odsouzení. To je celkem dobře potvrzené info, ale i kdyby nebylo, musí být i člověku neznalému věci jasné, že informace typu kdy jsem se přestěhoval do Prahy, kdy jsem šel na vazbu atd. (a v době zveřejnění článku mě v podstatě nikdo neznal a vůbec to nebyly veřejně známé věci), i přes záměrně vložené drobné chyby, nejsou z dílny nějakých náctiletých feťáckých usmrkanců z antify, ale že jde o evidentní policejní informace.
Zajímavé, že mi nikdy nikdo žádnou spolupráci s NO, psaní na hooligans a další žvásty neprokázal - pročpak asi? [smích] Já vím, ono je jednodušší napsat anonymně na nějaký web nějaký žvást a pak s tím dál pracovat jako s faktem. Mimochodem, antifa (a tím pádem i uvedený web, přestože je pod faktickou kontrolou policejních složek) jsou ve výročních zprávách MVČR vedeny jako extremistické. Dokáže si někdo představit, že by novináři jako zdroj svých "seriózních" informací citovali např. web odpor.org? Já tedy ne...

175249

21.11.2008 19:14

Tak tedy Obama

RE: Mala uvaha stranou

66.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=D5HWR8NdIoM - sign of love - Satanic

176486

04.06.2009 19:16

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

RE: Doba se vrací...

66.?.?.?

Šeptanda nebude. Ani ten suchý krajíc nebude. Jen pláč a skřípění zubů. Židobolševici potřebovali lidi. Ti dnešní je už nepotřebují (díky pokročilým technologiím). Ze 6 miliard jim bude stačit jen pár desítek milionů otroků pro uspokojení jejich potřeb. Zbytek jim jenom překáží a je pro ně potenciální hrozbou. A to ještě za předpokladu že pomocí genového inženýrství nestvoří novou rasu výkonných a poslušných otroků. To pak nebudou potřebovat žádného žijícího člověka.

Je to drsné, ale je potřeba být v obraze a nedělat si iluze o tom, že nějak bylo a nějak bude. Pokud to včas nezastavíme tak už nebude nic.

192652

05.01.2010 01:08

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 66.?.?.?

No jasně mtk, že se postavil, jak jsi napsal, cituji: "jisté moci" (takových byly v historii v různých souvislostech mraky) a o tom, KDO se za tou "jistou" mocí skrývá a PROČ jsou i tyto, pokud možno pragmatické debaty mířící k Podstatě, které by měly měřit všem stejně a nikoli někomu po košér způsobu nadržovat...


jansmith[smích]

208872

12.02.2010 12:57

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

Zdroj článků

Petr Skalník 66.?.?.?

Jen takový dotaz. Neměl by být u článků, přestože je uveřejněna třeba jen část, uveden zdroj?

212347

30.06.2010 10:04

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

za vším hledej Ž...

66.?.?.?

Cikáni jsou sami o sobě dost neschopní, aby dokázali prosadit svoje zájmy na státní úrovni. Pod kvalitním židovským vedením ale dokáží divy, jak se o tom denně můžeme přesvědčit. Židé a cikáni mají mezi sebou částečně symbiotický vztah a vůči většinové společnosti parazitický vztah. Žid pomocí "lidských práv" a "ochrany menšin" zajišťuje beztrestnost cikánským zlodějíčkům a násilníkům. Na oplátku cikány používá jako štít a k maskování svých vlastních miliardových zlodějin a pozvolného přemísťování národního bohatství do vlastní kapsy.

Mezinárodní žid ovládnutím bankovnictví a ostatních finančních služeb vysává národní ekonomiky a když dojde ke krizi státu, hloupý dav viní malé cikánské zlodějíčky a na nich si vybíjí svůj hněv. Žid zůstává v klidu v závětří.
Židé mají u nás dokonce vlastní ministerstvo (donedávna vedené Kocábem), ale nikomu z ovčanů to ještě nedošlo, místo toho obviňují cikány.
V každé lidskoprávní organizaci a v organizacích pro práva jakýchkoli menšin (národnostních, homosexuálních,...) sedí na důležitém místě alespoň jeden žid. Ne tak vysoko, aby byl na první pohled vidět, ale dost vysoko na to, aby mohl tahat za nitky. V nejhorším případě je v čele organizace neschopná loutka, kterou žid řídí z venku z nějaké spřátelené organizace. Často se stává, že několik organizací s navenek rozdílnými zájmy sídlí na stejné adrese, nebo aspoň na stejné ulici (v dosahu několika minut pěší chůze) a ve skutečnosti sdílí stejnou utajenou agendu. O ní většinou řadoví zaměstnanci nemají ponětí (většinu tvoří mladí snadno manipulovatelní idealisté a studenti).

Tenhle systém je import z USA, kde roli cikánů zastávají černoši. Jeden z provinčních černošských aktivistů si stěžoval, že v celonárodní radě této organizace hájící černošská práva je to samý běloch. Hádejte jaký druh "bělocha" tam ve skutečnosti sedí.

223050

10.07.2010 23:47

Průhledné lži

RE: Ještě krátký citát k mému výše řečenému...

66.?.?.?

Je pravda, že když byla špinavá práce hotova, byli nejagilnější bolševici otnačeni za židy (či sionistické buňky) a likvidováni, bezohledu na to, jestli jimi byli nebo ne, útěk byl jistě na místě, zvláště když svůj židovský původ před tím tajili. Mnohdy nepomohla ani protižidovsky zaměřená pojednání ve snaze se zavděčit (jako u Schickedanze).

223803

11.07.2010 09:06

Průhledné lži

RE: Ještě krátký citát k mému výše řečenému...

66.?.?.?

Ale to je naprosto absurdní argument, vyplývající z uměle pěstovaného pocitu, že za všechno zlo lidstva může žid, či ještě nesmyslněji – ruský Žid, což je jakási virtuální entita, na kterou se tu někdo vytrvale snaží upřít pozornost.
A když přijde parta jako biiskupp a spol. a začne vykreslovat populaci Česka jako zakuklené „Židovstvo“, tak to už není jen na slušnou diskuzi, ale vlastně na přesdržku…

223826

25.07.2010 18:18

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

RE: Ve službách Židovstva?

hůl lámající 66.?.?.?

Hrůza! Je to tedy opravdu strašnější než nejstrašnější představy!
Tak to tam musleli vlézt jedině z hajzlpapíru...[překvapení]
Tak to mi tudy můžou až do mozku jako biiskuppovi?!?

224865

30.07.2010 10:23

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Stalin seminář nedostudoval, odešel sám

Ljoša Shemoneh Esreh 66.?.?.?

Abych to vrátil zpět k tématu, tak musím uvést, že právo je ve skutečnosti inovovaný starý římský princip, modifikovaný později systémem církevním (římsko katolickým), což je dnes jádrem mezinárodního práva, pouze jen převedeno do moderního hávu… Jestliže je s něčím konec, tak pouze s iluzí, že toto právo bylo kdy něčím jiným.
Teď k vaší poznámce. Když se bavíme o římských katolících, bavíme se o pokračování imperiálního systému římského, zahaleného pouze do náboženského mystéria. To je na tom asi tak to židovské, pouze jakési druhovýznamové názvosloví. Katolická církev vznikla v ryze tzv. pohanském Římě (místo císaře usedl na trůn římský biskup) a ten vše tzv. „židovské“ (ten termín je však mnohovýznamový a tehdy nic takového v dnešním slova smyslu nebylo) považoval za „heretické“ (v katolickém slova smyslu), včetně všech sekt rebelujícího charakteru. Tyto sekty byly pacifikovány adoptováním jejich učení do všeobecné doktríny, která se pak stala už jen dalším zabarvením v hlavní linii (a tak to je stále).
Pro římskou moc Bible znamenala tolik, co jakýkoliv kultovní symbol. Moc jde přes systém idolů (sem patří i Bible jako předmět uctívání, stejně jako sám papež), kdy se takto chrání ve svých pozicích. Je to stejné, jako když mazáci nutí zobáky uctívat třeba tkaničky od bot. Kravina? Co je proboha na tkaničce… budeme jí studovat? Kdež, nic než pouhá prastará metoda výroby ovcí.
Žid byl (a nejspíš toto označení bude i v tomto směru jistými kruhy stále používáno) totéž co heretik, jen má již mnoho přenesených významů. Proto i nějaký Stalinův tzv. židovský původ neříká nic o jeho skutečné roli v systému. Naopak, i to co tu píšete vy, udo, 90tka, Quido, biikupp a mnoho dalších, do římského ozubeného kola velmi zapadá.

225167

03.08.2011 16:59

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

66.?.?.?

[chechtot]
http://www.youtube.com/watch?v=W_YnaHNcISw

[chechtot] [cool]

249792

11.04.2012 20:46

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

jansmith1984 66.?.?.?

Souhlas, trefa do černého. Dobře je to v tom zkopírovaném textu popsáno. I z něj je možno odvodit, proč pro USraelský mainstream (skrze lokaje v něm působící), dnes tak těžce tráví Putinovo vítězství v prezidentských volbách. Kolik času od voleb uplynulo a bakalovci v česky pokryteckých médiích ještě nepřestali kňučet nad (podle nich) Putinem těžce perzekuovanou ruskou opozicí a zlým Ruskem..[smích]


Nedá mi, abych opět nepřipomněl, že pokud by většinoví Rusové byli stejné mentality a psychického rozpoložení jako čeští volební disidenti, kteří s pocitem bojovníka v Matrixu k volbám NECHODÍ, tak by z povolební situace v Rusku měli největší radost právě kreatury kolem Chodorkovského, Berezovského a samozřejmě jejich kosher kámoši po světě....[smích]

Jak se píše v textu, Rusko (později Sovětský Svaz) se nepodařilo srazit na kolena už od dob Napoleona a podle všeho se to nestihlo ani za období Gorbyho a Jelcina, kdy dosažení tohoto cíle (ovládnutí za účelem rozkradení) bylo na dosah...


Otázka k zamyšlení pro české a slovenské občany:

Co by se asi tak stalo, pokud by občané v Rusku nezvedli prd-le a podobně jako záměrně matený a znechucovaný český Pepík k volbám NEŠLI?? Koho by kosher nomenklatura (pro nedostatek hlasů pro Putina) asi tak do čela Ruského státu dosadila a co by asi zbylo z pojelcinovské snahy o znovuzískání dostatečné politické, ekonomické a vojenské nezávislosti na USraeli?? (analogie na českého občana, který volby (podle něj správně) bojkotuje a později kňučí na internetu nad mizejícím důchodem nebo vysokou spotřební daní za naftu ala ODS, Kalousek a děvky veřejné, je nabíledni).


Každý ať si odpoví podle svého vědomí a svědomí a hlavně nezačínejte s ohranou písničkou, že tam (v Rusku) je jiná situace a nebo že Putin hraje s nima. Nehraje a princip je STEJNÝ, jen zblblost a míra úsměvného volebního alibismu určité skupiny občanů se liší. A Peace se všemi,

jansmith[smích]

266767

08.01.2016 13:46

Autenticky z Kolína, kde na Silvestra hordy utečencov konali sexuálné násilie na ženách

Logicky není východisko.

Albert65 66.?.?.?

Ve společnosti, kde mají cizinci větší práva než domácí, kde silové složky nemohou a nechtějí chránit občany a kde orgány státní moci a média otevřeně pracují proti vlastnímu obyvatelstvu, NEEXISTUJE žádná budoucnost!
Z tohoto perfektně řízeného rozkladu prostě není východisko. Jakkoliv se budeme snažit sami sebe přesvědčovat - a to děláme stále častěji -, že jakési dobro nakonec zvítězí, nezmění to nic na faktu, že dnes už není východisko!

Většina lidí totiž žije doslova mimo reality:
Petice?
Referenda?
Volby?
Protesty na facebooku atd?
Protesty na ulicích?
Povstání?
Rusko nás zachrání?
...
Ne, bohužel nic z toho!
Jednoduše občané na "západě" dnes už nemají ŽÁDNÉ prostředky vlivu na vlastní osud.

Brzy to bude jen každý za sebe!
A bude to hodně bolet!
[bliji]

344025

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 0

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 0

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,31 Kč
Švýcarský frank
23,62 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 029,98 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?