Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, ;, Jan X., truetorah.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.01.2008 05:10

Židé věrní Tóře brání prezidenta Cartera

RE: Ortodoxní

truetorah 78.?.?.?

Musí je tolerovat, neboť jsou to povětšině jediní starousedlíci. Co přinesl Izrael jim: permanentní válku, rozvrat a apartheid.

151080

11.01.2008 05:43

Židé věrní Tóře brání prezidenta Cartera

Mate to mozna trochu pomotane?

truetorah 78.?.?.?

Nejdulezitejsim pismem judaismu je Tora - Pentateuch. Tradice tedy Talmud je ustni, a nesmi byt zapsana, jinak se stane nepravdou. Existuje vice smeru zidovstvi lisicich se svou tradici. Nicmene Tora je svatym pismem povazovanym za dar bozi Mojzisovi. Kdo v to veri a uznava to je v nabozenskem smyslu zidem. Mojzis je v zidovskem smyslu nabozenstvi prorokem bozim a Pentateuch je mj. formou smlouvy s bohem - a kdo tedy neuznava jeho inspiraci a nejvyssi autoritu, nemel by byt v nabozenskem smyslu povazovan za zida. Existuji samozrejme lide, kteri se proklamuji za zidy, uzivaji ruznych farizejskzch spinu a za nejvyssi autoritu povazuji ruzne formy Talmudu, at uz psaneho nebo nepsaneho. Zda jsou pak zidy nebo nikoli nechavam na laskavem ctenari.

vice:
http://en.wikipedia.org/wiki/Pentateuch
http://en.wikipedia.org/wiki/Sefer_Torah

151086

11.01.2008 13:14

Židé věrní Tóře brání prezidenta Cartera

RE: Mate to mozna trochu pomotane?

truetorah 78.?.?.?

Kristus je titul který označuje bohem vyvoleného krále, těžko se vtělit do titulu. Křesťané by za nejvyšší autoritu měli považovat Ježíšovo učení - zapsané v Evangeliích - nikoli Tóru, jejíž zákonodárství Ježíš podstatně změnil a v částech odmítl, proto nemohou být v náboženském smyslu židy. [cool]

151123

12.01.2008 15:43

Židé věrní Tóře brání prezidenta Cartera

RE: Mate to mozna trochu pomotane?

78.?.?.?

No a to katolíci si k tomu ještě přibrali deuterokanonické knihy. To je pak teprve mazec. No ale je pravda, že na to konto vypustili většinu evangelií. Už by se to fakt pletlo.

151217

12.01.2008 16:31

Židé věrní Tóře brání prezidenta Cartera

RE: pokr.

78.?.?.?

No a co mu doktorka odpověděla?

151222

15.01.2008 10:55

Budou ho muset zabít

RE: Ron Paul a jeho největší omyl

78.?.?.?

pro Američany by bylo ovšem trochu výhodnější přejít na původní stříbrný standard - stříbra je celosvětově a především ve Spojených státech mnohem víc než zlata. Zlatý standard jak to vypadá z historie amerického měnového systému byl tak trochu past.

151505

15.01.2008 11:37

Budou ho muset zabít

RE: Ron Paul a jeho největší omyl

78.?.?.?

Ron Paul považuje zlatý standard za pouze z jednu z možností vytvoření kryté měny. Ve skutečnosti pro Spojené státy by, když už, byl výhodnější standard stříbrný. Problém ovšem není v tom, zda je měna krytá, nebo není, jde o to, zda stát má zdůrazňuji:demokratické páky na ovládání emise měny. Třeba takové Lincolnovy greenbacky byla úplná fiat měna - rozhodně ne krytá jakýmikoliv drahými kovy - a kupodivu ta měna byla poměrně úspěšná co do stability. Mnohem podstatnější je kontrola emise - zda se měna nevydává, jak si kdo usmyslí. Protože pak vznikají (uměle vytvořené!) hospodářské cykly a inflace. Osobně jsem naprostým odpůrcem principu takzvané "nezávislosti centrální banky" - což ve skutečnosti znamená, že se centrální banka vymkne demokratické kontrole - ale zároveň posílí svou závislost na zájmech mezinárodních bankéřů. Ve Spojených státech ústava ve skutečnosti jednoznačně dává právo vydávat měnu jen Kongresu - zákon o Federálním Rezervním Systému je neústavní. Pes je ale zakopán ještě někde jinde: to místo se nazývá "fractional reserve banking" - použili to například Templáři ve 12. století a během 100 let se stali nejmocnější skupinou světa. O co jde? Že banky půjčují mnohem více peněz než skutečně mají. Jedná se v podstatě o zlegalizované padělání peněz - které ve skutečnosti neexistují. Někde tady padlo, že v oběhu je 60 triliónů USD ve státních obligacích. Ty peníze ale skutečně neexistují. Je to jen chiméra čísel v bankovních počítačích, které si banky vycucaly složitým víceúrovňovým systémem úvěrů z prstu - protože jim to bylo dovoleno. Co je především nutné zakázat je fractional reserve banking. Paul to dobře ví, sedí ostatně ve finančních výborech leta - jinže to je něco, co se neobejde bez revoluce. Nejhorší kombinace která existuje: Soukromá emisní banka (FED,ECB)+fractional reserve banking - to vede v globálním pohledu k oné dávno probíhající finanční katastrofě: většina světa ožebračená, většina zisků investovaná do nesmyslů a pár bohorovných naprosto odtržených od sociální reality.

151507

15.01.2008 12:14

Budou ho muset zabít

RE: Zlatý standard?

78.?.?.?

Nesouhlasím. Zlatý standard historicky naopak vedl k ztrátě nezávislosti americké emise měny na světovém bankovnictví (zlata je v Americe málo), protestoval proti tomu prezident Garfield a vzápětí byl zavražděn. Zlatý standard není řešení. Problémem není nekrytí měny etalonem drahého kovu ale účinná kontrola emise. Mýtus o zlatém standardu jako "zachránci" měnového systému šíří sama bankéřská lobby, protože moc dobře ví, jak je to nereálné a jak diskuse o tom odvede pozornost od skutečné příčiny nestability měn - ďábelské kombinaci "nezávislé" (soukromé) emisní banky + fractional reserve banking.

151509

15.01.2008 12:15

Budou ho muset zabít

Něco o Paulovi také na dnešních Blistech

78.?.?.?

Článek "ÚPADEK DEMOKRACIE V USA? - Vážné pochybnosti o regulérnosti voleb a férovosti prezidentské volební kampaně
http://blisty.cz/2008/1/15/art38318.html

151510

15.01.2008 21:10

Budou ho muset zabít

RE: Drzim palce

78.?.?.?

Prezident může škrtnutím pera zrušit FED, přes noc, pomocí executive order - prezident Spojených států je Commander in Chief - a tudíž váš příspěvek není pravdivý. Federal Reserve Act je v rozporu s článkem 1 oddílem 8 clausou 5 Ústavy Spojených států. Takže by ho za takový krok i těžko mohl někdo právně kritizovat.

151566

15.01.2008 21:50

Budou ho muset zabít

RE: Zlatý standard?

78.?.?.?

K prvni casti, mluvil jsem o podvodu se zlatym standardem v 70. letech 19 století, nikoli o výprodeji zlata o 60+ let pozdeji. Nezavislost byla ztracena predevsim proto, ze na uzemi USA se netezil dostatek zlata v porovnani se stribrem a tudiz se USA staly zavedenim zlateho standardu zavisle na cizim etalonu meny. Je dobre o veci neco vedet, nez ze sebe clovek dela pitomce majice dojem, ze ho dela z jinych.
K druhe casti vaseho kabaretu: Nerikal jsem nic o "politicke nezavislosti" drahymi kovy nekryte meny - v danem systemu je obdobne politicky zavisla jako mena jimi kryta. - V systemu, kde je povolen fractional reserve banking a zaroven soukroma emise je to temer jedno a je to relativne marginalni problem - nebot vetsina obeziva je takjakotak vytvarena z niceho at uz je ona castecna rezerva zlato nebo cokoli jineho moviteho.
Kdo ma kontrolovat emisi je od sameho pocatku stanoveno v Ustave Spojenych statu clanku 1 oddilu 8 clause 5 - Kongres. [oči v sloup]

151569

16.01.2008 02:52

Budou ho muset zabít

RE: Drzim palce

78.?.?.?

Federal Reserve Act je v rozporu s ustavou uz tim, ze president podle nej jmenuje board FED - takove pravo Kongres nemuze delegovat prezidentovi, nebot celistve pravo vydavat a regulovat menu je svereno dle I/8/5 USC pozitivne a vyslovne Kongresu - tato kotroverze nikdy v souladu s Ustavou rozhodnuta nebyla - je tak porusen princip parity moci - a tedy legitimni pravo delegovat pravo Kongresu zalozene I/8/5 exekutive ma pouze Konvent - pokud by to melo byt provedeno ustavnim zpusobem, muselo by to byt provedeno dodatkem Ustavy, nikoli zakonem Kongresu - ten pravo delegovat pravo sverene mu prostrednictvim USC vyslovne Konventem - jine vetvi moci - jednoznacne nema. Jak jiste vite, jedna se o zasadni argument, ktery je naprosto notoricky opomijen debunkery "mytu o neustavnosti FRA" a v jejich cetnych a vlivnych radach se o nem taktne mlci.

Asi vam to bude pripadat nesnesitelne radikalni, ale je to patrne jak nas to ucili: executive order je narizeni prezidenta, ktere - pokud uvadi nejaky zakon, v kterem se mu davaji libovolne pravomoce - do praxe - ma samo platnost zakona.
Uvadel-li by tedy executive orderem zpet do praxe clausu I/8/5 USC - pak by takovy executive order byl patrne zakonem. Zalezelo by pak na pomeru sil pravniku FED versus State departmentu, jak by si to u Supreme Courtu vyrikali a ten by se tim zcela jiste zabyvat neodmitl (a soudce Supreme Court dosazuje vite kdo...). V jake situaci by se v takovem pripade ocitl Kongres by bylo pikantni - prezident by mu vracel neustavne delegovane pravo a pokud by zaroven mel podporu Statnich Kongresu alespon 38 statu, mel by Kongres smulu a nemohl by se pokusit ani o impeachment - protoze v takovem pripade by staty mohli svolat Konvent a Kongres rozpustit - ale i kdyby ji nemel a Kongres by ho odvolal - na zruseni Federalniho Rezervniho Systemu a legalnosti a platnosti takoveho executive orderu by to ale nic nezmenilo. Ten by musel pripadne zrusit jeho nastupce - do te doby by ale byl FED stejne velmi pravdepodobne zlikvidovan runem na jeho cleny.

Commander in Chief ve Spojenych statech neznamena jen ciste "velitel armady", ackoliv je to tak povetsine popularne vykladano a vyznam pojmu je tak zamlzovan:
http://en.wikipedia.org/wiki/Commander-in-Chief#United_States - odst. 3. - Commander in Chief ve skutecnosti v US znamena moc suverena, ktera bohuzel prakticky (nikoli legalne) muze byt vykonavana neustavnim zpusobem a casto konzistentne je, jak to vidime i v soucasnosti (jakkoli proti tomu existuje vicemene nepouzivana pojistka v podobe pasti implicity 14 Amendmentu sec 3.) jak se bohuze v posledni dobe zhusta deje, nicmene protiveni se takove moci je ve Spojenych statech casto chapano jako prestupek nebo zlocin - jak ve vojenskem tak civilnim smyslu. Bohuzel. Ale takova je realita. Proto ostatne vitam prezidentskeho kandidata jako je Ron Paul - ktery podle vseho povazuje ustavnost vlady za maximu.

Federal Reserve System samozrejme vydava drtivou vetsinu meny nazyvanou americky dolar: http://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Reserve_Note - veta prvni

151586

16.01.2008 16:18

Metoda „Mandrake“

Míra zadlužení a hospodářské cykly

78.?.?.?

Míra zadlužení americké ekonomiky je ještě mnohem vyšší než se v článku předpokládá (9000 miliard je pouze dluh veřejných financí), celkové zadlužení je ve skutečnosti ještě nejméně 6x vyšší - vyplývá to z nedávného rozhovoru s Controllorem General Davidem Walkerem: http://video.google.com/videoplay?docid=-870350664...

V článku rovněž není dostatečně vysvětlen princip a účel ekonomického cyklu. Peníze totiž nejsou bez hodnoty. - Hned po tom jakmile jsou směněny za práci, hodnotu nabývají, ale paradoxně pro toho, kdo je vydává, neboť zaměstnanci jsou ti poslední, kteří se k měně, která mezitím podlehla inflaci a snížila se její kupní síla, dostávají: Ekonomický cyklus slouží k tomu aby prostřednictvím peněz a vln jejich oběhu a tím relativních změn nominální hodnoty v čase pumpoval pomocí spekulace z ekonomiky skutečnou hodnotu práce a směňoval ji nejen za státní dluhopisy, ale i především za movité a ještě spíše nemovité statky. Je to tedy nejen inflace, ale i peněžní cyklus, které rozevírají nůžky sociálních rozdílů a to jak uvnitř ekonomiky, tak globálně - vytvářejí chudobu a zároveň odtrhávají moc od reality. Hospodářské cykly inflace-deflace-inflace-deflace atd. ve skutečnosti nevznikají spontánně, ale jsou řízeny tak, aby dosáhly maximálního možného odčerpání skutečné hodnoty z ekonomického systému aniž by jej zničily a zároveň za ní tento systém skupovaly - získávali nad ním čím dále totálnější moc.
Co se týče americké ekonomiky je tato praxe jednoznačně nelegální a je skutečně možné ji sankcionovat až vynulováním všech dluhů a to podle platného znění Dodatku 14 oddílu 4. Ústavy Spojených států. Pokud by však měl být uplatněn, bylo by k tomu potřeba patrně revoluce. To je ale ještě ten lepší případ, neboť ve zbytku světa to takto jednoduché z hlediska práva zdaleka není, především ne v Evropě. Trend poklesu Eura vůči koruně jednoznačně ukazuje, že Euro je inflační měna ne nepodobná systémem emise ECB (založené na stejných principech jako FED) dolaru. Proto by měla Česká republika skutečně zvážit, zda se k Eurosystému vůbec připojit. Zdá se totiž, že jeho nevýhody výrazně převažují nad výhodami.

151643

16.01.2008 18:58

Budou ho muset zabít

RE: Zlatý standard?

; 78.?.?.?

No tak to je nedorozumneni. Jde o to, ze pro Spojene Staty byla 1873 (kdy tam byl zlaty standard zaveden) mnohem vyhodnejsi mena zalozena na stribre nez na zlate - protoze dostupnost stribra je ve Spojenych statech neskonale vyssi, nez dostupnost zlata a krize stribrne meny, kvuli ktere byl udajne zlaty standard zaveden (ta se i Spojenych statu dotykala podle Greshamova principu kteryzto obecne zpusobuje vyvadeni komoditniho podkladu meny mimo ekonomiku pokud v ni paralelne existuji papirove penize) to ale bylo zpusobeno ne tim, ze stribrna mena nemohla konkurovat zlatu, ale nemohla konkurovat fiat penezum obecne. Prechod na zlaty standard cely problem co se tyce Spojenych statu jen zhorsil. Krok byl silne kritizovan jiz v dobe zavadeni zlateho standardu v USA a bylo uz tehdy poukazovano na to, ze tim bude vyvedeno vsechno zlato v drzeni USA - coz se take do dusledku potvrdilo. Krize pak vedla v roce 1933 k Londynske konferenci a ve Spojenych statech navic ke Golden Ban a bretton-woods, nicmene to nepomohlo (ani nemohlo) a zlaty standard byl 1974 definitivne zrusen. Popularni myty, ktere papouskujete, sice povazuji upadek dolaru za dusledek zruseni zlateho standardu, ale ve skutecnosti to s tim nema moc spolecneho (zlaty standard upadl vicemene samovolne v dusledku jeho principielni neschopnosti konkurovat fiat penezum - jak ostatne rikal uz onen Gresham v 16. stoleti) - skutecnou pricinou je svetovy cedulovy system a potazmo FED a jeho politika inflace a hospodarskych cyklu.

151661

16.01.2008 21:17

Obhájkyně popírače holocaustu jde do vězení

Opravdu nebezpečný precedens

78.?.?.?

Je to jako by obhájce vraha pak odsoudili za spoluvinu na vraždě. Celá ta fraška je jen dalším nepřímým důkazem, že to s tím holocaustem nebylo dost možná jak se tvrdí.

151676

17.01.2008 09:00

Metoda „Mandrake“

RE: Míra zadlužení a hospodářské cykly

78.?.?.?

Pro ty kdo umí anglicky je zde rozhovor o ultimatu polozenem v minulem roce asijskymi tajnymi spolecnostmi smerem k mocnym zapadu:
http://video.google.com/videoplay?docid=-9005329816849995535

151725

17.01.2008 10:10

Budou ho muset zabít

RE: Zlatý standard?

78.?.?.?

tim ze neco budes omilat do nekonecna se to jeste nestane pravdou
Ano, spravne dite, proto bude dobre, kdyz si nejprve prostudujete historii zlateho standardu, nez budete priste zahrnovat do zlateho standardu stribro - v te souvislosti bude dobre, kdyz si prostudujete historii pokusu o bimetalicky system v US; nez budete priste tvrdit nesmysly typu "dokud byly penize plne kryty nejakym kovem nestaly v konkurenci vuci bezcennemu papiru" - to samozrejme ne, jednalo se o tzv. "cenne papiry" [velký smích] , ci vyslovene bludy typu: "zlaty nebo stribrny standard nikdy nestal v praxi v konkurenci vuci fiat money" - bude dobre, kdyz si prostudujete financnickou historii od Templaru az po greenbacky, pripadne principu bretton-woods a jeho kolapsu v r. 1971... [chechtot]
V opacnem pripade bych si dovolil doporucit, abyste se sel nechat vysetrit hned - protoze clovek tak viditelne neznaly skutecne historie financnictvi, jeho praxe a principu - a pri tom o nem jeste verejne pise a jeste se pri tom pokousi z ostatnich delat pitomce a zaroven tvrdi, ze je to nema v umyslu - by to mel ve vlastnim zajmu udelat. [oči v sloup]

151738

17.01.2008 11:46

Budou ho muset zabít

RE: Zlatý standard?

78.?.?.?

Proboha lidi, než začnete o něčem blejt bludy, zjistěte si základní fakta: Zlatý standard byl v USA zaveden 1873 a nahradil předchozí standard stříbrný. Nebyl zrušen, jak tvrdíte, před 1. světovou válkou, ale v r. 1933 transformován do bretton-woods, ten zkrachoval 1971 (z úplně jiných důvodů než financování Vietnamské války), což vedlo k definitivnímu zrušení zlatého standardu 1974. Máte pravdu, že války platí daňový poplatník, který se nemůže bránit, nicméně kontext ve kterém to popisujete je naprosto chybný.

151743

17.01.2008 22:34

Budou ho muset zabít

RE: Zlatý standard?

78.?.?.?

Tedy naposledy: "jestlize nekdy v dejinach nekde existoval zlaty nebo stribrny standard,obezivo, nikdy nekonkuroval ZAROVEN nicim nekryte papirove mene" - jistě, papírová měna konkurovala jemu. [cool]
Sbohem, prostuduj si historii finančnictví, máš evidentně problémy chápat, co znamená zlatý standard a proč je velice těžké ho slučovat se stříbrným. Chápu, že právě proto, že nemáš nejmenšího šajna, tak to tady propaguješ. Pitomosti obvykle propagují lidé, kteří jim nerozumí.

151853

19.01.2008 13:02

Budou ho muset zabít

RE: Zlatý standard?

78.?.?.?

No dyk uz se taky prechazi na uranovej petrodolar:
http://blip.tv/file/520347
[chechtot] [vyplazený jazyk] [oči v sloup]

152053

22.03.2008 16:27

Umírající pes jako výstavní exponát

Já bych to udělal jinak

Jan X. 78.?.?.?

Já bych ho na tu výstavu do Hondurasu klidně pozval, ale samozřejmě pouze jako exponát.

157031

05.11.2008 05:01

Amerika na rozcestí

RE: Fundamentální chybnost konceptu

Jan X. 78.?.?.?

Rád bych kdybyste měl pravdu, já totiž v nejmenším nepochybuji, že vyhraje Obama - vše - od předvolebních průzkumů až po ony zákulisní informace - tomu nasvědčuje (jakkoli to bude vítězství jako obvykle velmi těsné) - bohužel prezident je v USA figurka - pouze jakási reprezentace identity, záminka, - federální vláda může dělat spoustu věcí, včetně manipulace lidmi, co ale nezmění jsou finanční zájmy, které tam mají dávno větší moc než nějaká vláda, nebo dokonce voliči - to se jasně ukázalo i v případě onoho Rona Paula - toho - i přes výrazný začátek kampaně a obrovskou podporu ze strany aktivních řadových voličů - naprosto vyšachovali - a jestliže vůbec nějaké povědomí o něm, nebo spíše principech, které zastává, proniklo na veřejnost, podařilo se to zase úspěšně odmazat a zase dokonale zblbnout jak americkou tak světovou veřejnost.
Nesmíme také zapomínat, že oba víme díky zájmu o věc a aktivní práci s informacemi více než průměrný občan - a to i onen v USA. Rovněž máme výhodu jistého odstupu. Ale samozřejmě bychom si přáli jisté věci a tato přání nám občas zatmí mozek - jako například já, který jsem v prvním šoku naprosto chybně odhadoval onu Sarah Palin, než jsem si o ní dal střízlivě dohromady pár informací. Je třeba vidět věci v perspektivě - takový GWB také šel do voleb 2000 s celkem sympatickým programem (alespoň tedy v porovnání s tím zjevně šíleným AlGorem), bohužel neměl moc šanci ho naplnit, protože set-up jeho politického zázemí byl zcela jasně daný a směřoval, vlastně byl naplánován, k průseru (a proto jsem si tehdy píšíc diplomku o terorismu přál, aby vyhrál AlGore a chladil nadšení pražských Američanů pro Bushe). Dnes je tím "cvokem" McCain, ačkkoli politické zázemí má vlastně podobné jako v případě GWB, cvok je i ona jeho viceprezidentka (bez uvozovek). Proto je snad přecejen budoucnost USA v případě vítězství Obamy více otevřená (i proto že to je to, na čem má zjevně zájem ona mezinárodní mafie) - nejsem si ale vůbec jist - z důvodů, které jsem uvedl výše, především proto, že koncept "menšího zla" považuji v této situaci už za nepoužitelný, protože obě strany jsou v pozadí jasně provázány mocenskými zájmy, které skrytě reprezentují (dá se skoro říci, že je to dost jedno, kdo vyhraje) - zda zde je (vzhledem ke kontextu mocenských zájmů onoho bohatého promile) vůbec prostor k nějaké pozitivní změně. Naopak se velmi obámám, že ten sešup ke globálnímu policejnímu státu bude za jeho kralování ještě rychlejší (a rád bych se mýlil) - i protože mám tu zkušenost, že socialistické ideje a způsoby řízení ve výsledku nefungují - a to ani společensky, ani ekonomicky, že je mafie zpravidla zneužije a často obrátí v naprostý opak - a nejen zkušenost, ale i řekněme psychologické argumenty. Ale o tom snad zase příště.

174982

05.11.2008 07:38

Amerika na rozcestí

Video: Obama drtivě vyhrál a zde je jeho projev po volbách - (anglicky)

Jan X. 78.?.?.?

1. část
2. část

174991

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 4

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 5

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 820,67 Kč
1 unce stříbra
404,37 Kč
Bitcoin
204 105,13 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?