Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 267 příspěveků, 12 různých jmén: <nic>, bolek, Dobrý voják Švejk, Fíkovník, Kábrt, Martin Skapik, Martin Škapík, MartinŠkapík, MŠ, mšKAP, Škapík, Zajímá mě.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.08.2008 21:09

Proč je techno na světě

RE: Skapiku...

85.?.?.?

Jen technicky - reagujete na příspěvek, který jsem nepsal já [smích]

Já jsem Vám odpovídal o příspěvek výše...

A teď mě nerušte, tajně si představuju jak przním sousedku...

Pěkný večer Martin

167626

11.08.2008 07:28

Proč je techno na světě

RE: Pane Škapíku,...

85.?.?.?

No a já bych se Alexo zeptal, jestli si myslíte, že ta technika slouží více lidem nebo proti lidem? Zeptal bych se, čím jsou počítačové smyčky techno - hudby přínosem? Zeptal bych se, jestli ty technologie přináší lidem štěstí, nebo spíše zdokonalují systém, který z nás se snaží učinit nelidi?

Nevypadá to na zlatou střední cestu... [pláč] , vypadá to, že nás všechny pěkně bude za chvilku kontrolovat pár megapočítačů.

Můj názor je, že žijeme dost hnusnou dobu a hlavně neuvěřitelný zlom technického vývoje, který přispívá k rychlému dokončení likvidace zbytků rozumnosti a pohody, který mění nás všechny.

Je jasné, že to tak musí být, ovšem pokud by pokrok skutečně sloužil lidem, tak vzhledem k novým technologiím všech důležitých oborů bychom dnes chodili do práce tak na dva dny v týdnu a zbytek věnovali sami sobě. Jenže ejhle důchody se odkládají, kamer přibývá a čipy mají tak max. deset, dvanáct let, než budou naší "občankou". To není sci-fi, to je skutečnost, ne naše, tu nám systémoví sluhové kradou, ale "JEJICH" lidí, kteří si chtějí udělat ráj po svém - to nedopadne dobře je můj názor a na úbytku empatie a citu, na odklonu od soběstačnosti, přírody - na uctívání megahvězd a celebrit - na tom všem je znát, že nastupující generace budou mít velký problém, možná to bude ještě horší, že už jim to jako problém ani nebude připadat, br. Martin

167673

11.08.2008 07:32

Proč je techno na světě

RE: Pane Škapíku,...

85.?.?.?

Janko - co to je být nejchytřejší?

Nejchytřejší jsou z hlediska toho výrazu - stroje. Zvládnou nejlépe vyhodnotit obrovská kvanta informací a kvalifikovaně je zformovat podle programu - kupříkladu v Techno, kde se pracuje se smyčkami a syntetickými rytmy - Pro složení techno písničky nepotřebujete nic, než počítač a schopnost zadat do něj info - zabere to pár minut a s hudbou, hudebním talentem a vzděláním to nemusí mít naprosto nic zbytečného.....

Svého času dělali pěti špičkovým US vědcům testy inteligence. Asi čtyři, je to delší čas - tak neuvádím zcela přesně, nepamtuji si, ale tedy asi čtyři propadli v testu pod hranici průměrné inteligence a tuším všech pět řeklo, že ty testy nemají žádnou vypovídací hodnotu...

Co to je Janko být nejchytřejší? To opravdu nevím. Vím ale co je to slušnost a tolerance, sebeovládání. To mě vede k tomu, abych neurážel druhého za jeho názor a "nesoudil" ho, což odpusťte velmi často děláte. Já se naopak snažím reagovat věcně a neurážet nikoho, ale rozebrat téma mám-li k němu co říci a taky se s diskuze vzdělat, opravit si názor, úsudek, kde jsem ho měl chybný...

Pokud mi někdo napíše, že jsem "pilný blb" a to je opakovaně od Vás tento druh komunikace, těžko k tomu co napsat, než že Vám přeji, abyste se naučil ovládat a neurážel mě. Pokud ale Vaše nutkání v této věci je natolik silné, neboť nevěřím tomu, že byste se domníval, že když někoho urazíte, tak to je podaná ruka k diskusi, tedy pokud máte tento problém, neumím jej vyřešit a nechci na tuto rétoriku urážek a výpadu přistoupit, zkuste to prosím vzít jako fakt a ideálně přestat s těmi urážkami... Martin

167672

11.08.2008 10:22

Otevřít si iDnes je jako ponořit se do řeky krve a násilí

RE: A co zvědavec?

85.?.?.?

Co dokaze v nejblizsich 5 letech nahradit vypadek 10 milionu barelu ropy denne?

Vůbec nic !!!!!!! Naprosto souhlasím s faktickým vnímáním reality pana Bartoška - nic navíc nenaznačuje, že by se někdo obtěžoval z mocných velitelů politické hydry směřovat svět k úsporám, racionalizaci absurdního plýtvání ropou, naopak byrokracie nejen EU vede k dalším nesmyslným kamionovýletům...

K tomu připočítejme "automobilovou kulturu", která urychleně narůstá zejména v Číně, ale také v Indii a tedy opět jen zvýšení spotřeby i v individuální dopravě.

Řešení je jasné - až pěkně dobudujeme světovým oligarchům dálnice a silnice, sestěhujeme se do velkých měst, zbaveni možnosti samostatného hospodaření a budeme ještě více závislými občany - tak přijdou směrnice - VZHLEDEM K NEDOSTATKU ROPY SMI JEZDIT JEN VOZIDLA ARMADY A POLICIE, DALE VOZIDLA UMOZNUJICI CHOD STATNI ZPRAVY A TITO VYVOLENI - radovi obcane budou omezeni zrejme primo cenou ropy, spise ale pridelovym systemem - v praxi zapomeňme na individuální dopravu - potom přijde mela a nebo možná jen úplná rezignace a také daleko lepší kontrola nás "obyčejných" lidí a vzletná sebečastopopírající slova Janka na tom nezmění vůbec nic. Pokud tedy neujmí vyčarovat miliony tun ropy? A to asi ne [pláč] Martin Škapík

167692

11.08.2008 11:50

Proč je techno na světě

RE: Skapiku...

85.?.?.?

Pane Pastiňáku, ale já vůbec !!!! nerozděluju lidi podle nějákých kritérií umělých jako inteligence nebo leckdy spíše prapodivné vzdělání !!! Mě jen štvalo jak jste se do mě pustil a to kupodivu, že máme ve věci na kterou se i konkrtétně ptáte naprosto shodný náhled!

Můj názor je, že dotace kultury je naprostý nesmysl a zamezuje přirozené soutěži - nevím proč má mít pan Suchý miliony na soukromé divadlo, zatímco mnozí by dělali lepší a za menší částky. Můj názor je, že kultura se nemá dotovat státem VUBEC!!! Muzikanti a divadelníci buď něco umí, tak by jim nemělo být zabráněno to provozovat a lidi pokud se jim to líbí, tak si to zaplatí ten zážitek.

Takže jsem proti dotacím na kulturu, protože to vytváří nepřirozené podmínky pro soutěž myšlenek a kvality představení. Pokud někdo se cítí na větší projekt, jistě si sežene sponzora, nebo finanční spolúčast nějaké firmy, která taky posoudí, zda se jí peníze vrátí, takže bych nedal se státních peněz ani jednu korunu na jediný film, muzikál,koncert či divadelní představení!!!! martin

167704

12.08.2008 09:30

Proč je techno na světě

RE: uplne mimo

Martin Škapík 85.?.?.?

Jasně, to je Váš názor. Ale, že bych byl mimo mne nepřesvědčil. Měl jsem možnost být na diskotéce opakovaně s přáteli v nedávné době a zde budu osobní. Jelikož nepotřebuji k životí opíjení, dám si občas pivo, tak mě z té atmosféry tam bylo opravdu prapodivně.

Už rádně dlouho před koncem diskotéky bylo cca 99% lidí slušně podnapilých a z toho tak polovina byla opilá do němoty. Ostatně diskohudba se pouštěla tak nahlas, že se kromě křikem nedalo tam ani mluvit - než o kratičkých pauzách. No a nemyslím, že by to bylo generačním rozdílem, byla tam dost lidí střední generace, tak jsem se modlil, abych (protože jsem slíbil odvoz) to tam vůbec vydržel do konce. Ten byl také zvláštní.

Bylo to velmi nepovzbuzující vidět, jak se lidé vymotávali ven, jak o sobě opravdu mnozí ani nevěděli a co z nich taková "zábava" udělala. Několik "slečen" bylo natolik ožralých, že jim ven museli pomáhat lidi z ochranky a to mě přijde ponižující, stejně jako riskantní, protože ta opilost může pak přivodit v podstatě jakoukoliv situaci, kterou si dotyčná či dotyčný ani nemusí pamatovat - s nepříjemnými důsledky jako je těhotenství či nějáká choroba, ale hlavně citovou újmou. Z diskoték, jakkoliv věřím, že jsou i nějaké na vyšší úrovni je mi tedy na zvracní - odpusťte ale nemám jiné slovo - a nemyslím, že bych někdy ještě na nějakou zašel a to mám hudbu i tanec rád.

167795

12.08.2008 09:50

Proč je techno na světě

RE: Skapiku...

Martin Škapík 85.?.?.?

Pane Pastiňáku - pokud a soudím, že ano RE: Skapiku... patří Vaše slova mě. Nepsal jsem ani slovo či jen náznak toho, že bych souhlasil s tím, že by se mělo techno a jeho fanoušci jakkoliv pereskvovat.

Naprosto !!! chápu, že pokud Vás kdokoliv bezdůvodně napadne, tak je to hrozná věc a když se to či něco podobného stane mě, tak samozřejmě přijde afektová reakce, nebo strach, útěk a rozhodně nebudu přednášet nějaké pěkné řeči. Pokud napadení tleskají místní "zvědavci", tak vyjadřují svou nenávist a hloupost je můj názor a věřte, že jsem zažil ledacos.

Neřekl jsem, ani nenaznačil, že jste primitiv, jen mi vadí, jak jste se do mě pustil - fakt dost hnusně, za článek, který si dovolil říci, že se na technu více konzumují drogy a alkohol a že to je spíše rituální forma sejití, než hudební dýchánek, nic víc, nic míň. Urážíte opravdu Vy mne, nikoliv já Vás - můžu Vás ujistit, že nepatřím mezi lidi, kteří by měli radost z toho, když komukoliv jinému někdo působí bolest, ponížení nebo bezpráví, naopak.

167793

12.08.2008 11:26

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Benderův naprosty omyl

Martin Škapík 85.?.?.?

Až se tam kluci astronautičtí jednou dostanou, tak budeme mít skutečný důkaz a nemusí nám
předhazovat odlitky otisků galošů vyfocených v poušti v Nevadě (Area 51)....

Vážený pane Mirdo - já si vážím toho, že to prostě napíšete a podložíte naplno jak to je - ten film je zejvné falzo i fotky, ale nesdílím Váš optmismus ve věci "... Až se tam kluci jednou dostanou...."

Buď tam totiž pošle ty kluky stejná parta, která poslala i ty minulé a nebo vezměme v úvahu, že proláknutí tohoto sci-fi filmu vydávaného miliardám lidí za realitu by neprospělo ani nějakým globalizovaným výpravám, JSEM SI VELMI JIST, ZE TED UZ SE SPOLU S PRIPRAVOU LETU NA MESIC - BUDE - LI RESI JAKO HLAVNI BOD PROGRAMU FOTKY KTERE DOSVEDCI ZE TAM APOLLO BYLO A TECHNOLOGIE NEJEN MANIPULACE ALE I TECHNIKY K NI POKROCILA, TAKZE MAME SMULU - Uz to slysim - r. 2017 ... A JSME U VLAJKY, KTEROU ZDE HRDINE ZAPICHL ASTRONAUT...... [překvapení] Rád bych se mýlil.

PS POKUD STEJNÁ PARTA DĚLÁ SONDY ZA MILIARDY NA MARS, TOTO JE TEDY HYPOTÉZA NA ZÁKLADĚ FALZA VÝLETU NA MĚSÍC - vždyť my nemůžeme ani věřit, že vůbec na Marse nějáká sonda byla - byly - byť jak říkám to je nedůvěra na základě zkušenosti - o tom, že měsic se natáčel v Nevadě to není pochyb - ale co ten Mars?

167811

12.08.2008 17:36

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Skapikuv naprosty omyl

Martin Škapík 85.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=Dhw_KRzVYag

Díky je to tady a je to dosti výmluvné !!!!!!!!

167833

13.08.2008 08:10

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Martin Škapík 85.?.?.?

No my se snad s Jarmilou shodneme po třetí [smích] .

U mě nedávno byl na návštěvě dokumentarista a učitel filmové školy z USA Robert Buchar, který natočil film "Sametová kocovina, který se podařilo nakonec pustit přes původní zákaz v ČT" viz infor zde: http://www.reflex.cz/Clanek7171.html )

Je to emigrant, který kromě vedení katedry dokumentárního filmu se věnuje i natáčení. Také pracoval několik let v prestižní US informační TV stanici.

Fascionovalo mě následující - nejprve mi řekl, že za několik let práce pro televizi v USA nedokázal zjistit, kdo jim předává agenturní zprávy, které jsou páteří zpravodajství (podotýkám velmi inteligentní tvor). Nedokázal se při vysokém funkčním postavení dopracovat toho, kdo do drátů pouští obrazové i zvukové šoty, které pak přebírají Zprávy nejen v USA - byl z toho velmi nervózní.

Neváhal jsem a pustil mu film, který akorát odkazuje pan Stwora o 911 Mysteries Demolitions - Seděl, díval se na něj, na ta fakta, vydržel to asi tři minuty, pak jsem mu vyhledal nejzajímavější části filmu - NAPROSTO NEPŘIPUSTIL jiný než oficiální pohled na věc - film označil za jeden z pokusů konspiračních teoretiků zpochybnit ten útok. A to je dokumetnarista, který chce, aby druzí lidé sledovali jeho pohledy na věc. Byl zcela neochotný film sledovat ač byl čas, pohoda a známe se opravdu dlouho...

Další zajímavá věc byla, že mi dovezl nový dokumentární film a byl úplně zdrcen tím, že natáčel i mezi bývalými členy různých agentur - tajných služeb a že prostě z toho všeho pochopil, že jde o velký drogový obchod, kde je úplně jedno kdo za jakou službu kope.....

No a tedy k věci, já zcela souhlasím s Jarmilou v tom, že dnes už je mediální realita a všelijaké klamy tak vsáklé mezi nás, že naprosto nemáme šanci posoudit co je nějáká hra, co kdo čím sleduje (myslím státy etc.)... No a opravdu ani to, jestli článek také není zakázkou - Mě tam třeba zaráží ta informace o tom, jak američané zachraňují Irák, když přeplácí Ty, kdož bomby kladou penězi na to, aby se nekladly!!! To je hodně agitační a neověřená info, jakkoliv bych si přál aby byla skutečná.

To je taky klíčové poselství článku, jak Ti hodní amíci vyplácí všude peníze, aby se v Iráku nic neponičili a to je ve světle faktů pro mne nevěrohodná informace, která je opravdu hodně vypíchnutá, takže nevím kde novinář jezdil ani s kým, ale vím co chtěl sdělit - USA mají zájem v Iráku a dělají vše pro to, aby to byla brzy demokracie - tomu ne zcela věřím.

167874

13.08.2008 08:15

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Benderův naprosty omyl

85.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=Dhw_KRzVYag

já bych měl argument na této adrese, jak už jsem postoval, tady je reakce pánů kosmonautů, když jeden novinář (informace o filmu jsou na síti i v angl. wikipedii) se rozhodl vyřešit dilema o tom, zda astronauté byli na měsíci tím, že je jako křesťany poprosil ať to odpřísáhnou na Bibli - jako je to u soudu podnes v USA ... Odkaz vede na "shrnutí" toho jak pořídil, včetně napadení od pánů astronautů, to je myslím přesvědčivý argument, že ne vše je tak jak má být, nebo není? Martin Škapík

167872

13.08.2008 10:23

Lidský řetěz

RE: Zustanu doma.

85.?.?.?

Proč se hádat? [pláč] Ten člověk přece jen napsal, že zůstane doma. Vláda má k dispozici velmi mnoho informací o třech čtvrtinách lidí kteří radaj nechtějí ani přítomnost cizích vojsk zde, natož zdůvodněnou takovými klamy.

Naprosto chápu, že je skepse k tomu, zda-li jde něco změnit cestou "zespoda". Zvláštní na tom je, jak Ti, které přivedla k moci sametová revoluce právě cestou zneužití obrovské podpory lidí toužících po lidštější společnosti - dnes schazují jakékoliv projevy občanských postojů snad ve všech oblastech...

Řadím se také spíše k aktivním lidem nenásilného protestu proti různým věcem, které se mi jeví jako zlé, ale také jsem velmi skeptický dnes už k tomu, že by šlo něco změnit. Podívejte se na ty zákony, které se šijou na míru ovládnutí lidí od A až po Zet.

Podívejte se na to, co se změnilo? Husák, Bilak, Štrougal - tuto partu dle mého názoru jen nahradili nový Husákové, Bilakové a Štrougalové, navíc mají k dispozici ještě (byť relativně skrytě) takové nové technologie ovládání lidí - přehlížení našich potřeb, že co chcete dokázat?

Můj názor je, že i kdyby řetěz lidí byl otočen třikrát okolo Prahy, ani se nepohne stéblo v politickém bahně. Pohlo by se pouze tehdy, pokud by se někdo rozhodl ale zcela mimo naše území pro jinou verzi umístění radaru - pak by možná se tato praktická změna dala k dispozici ODS že tedy slyšela na hlas lidu a od plánů na přítomnost radaru, potažmo voj. základny u nás ustoupila.

To divadlo je stále nepřehlednější a odpudivější. Naprosto chápu, že někdo už ho nemůže či nechce hrát. Nyní vládnou firmy prostřednictvím politiků a zákonů, které si prosadí zcela proti vůli lidí i zdravému rozumi naprostá minorita občanů. Nějakých cca 400? poslanců a senátorů pronesou cokoliv firmy potřebují zcela bez potřeby to už i zakrývat. K médiím netřeba co dodávat, viz unikátní film - 911 mysteries - dole pod články - velmi doporučuji! Pokud tohle dokáží média vykládat už osmý rok zcela v rozporu se skutečností miliardám lidí na celé zemi - co chcete změnit? Obávám se že dnes už cesta změny či domnělé změny od lidí směrem k čím dále tím absurdnější moci - NENÍ.

167882

13.08.2008 11:27

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Benderův naprosty omyl

85.?.?.?

Tomu výpadu něco předcházelo, dále byl novinář nakopán do zadnice přičemž se choval velmi slušně etc. etc. Další rekace také svědčí o velkém napjetí v této otázce.

Já jsem přesvědčen, že pokud by astronauté neměli co skrývat, tak by reagovali s nadhledem a nikoliv takto primitivně, agresivně i kdyby byl novinář skutečným agresorem, což nebyl.

Samozřejmě, že film o Apollu je klam - nebyl v té době technicky ani možný jeho přenos, ani přenos zvuku z měsíce atd. atd. atd.,
otázkou je, kdo si s námi hraje....

167897

13.08.2008 11:49

Odsouzení Salima Hamdana

RE: .

85.?.?.?

Ukončení internetové svobody, tam kde tedy je (příkladem může být selektivní kontrola internetu v Číně, což je mnohem složitější - mimochodem podle zprávy v tisku meanstreamu tedy soft dělal prot Microsoft), ale obecně ukončení svobody internetu je otázka několika minut.

Čeká se s tím přesně jak jste dostal odpověď, protože jednak se sbírají informace - kupříkladu se zakládají stránky které se tváří jako "protisystémové" a pomocí IP adres se získávají "nepřátelé demokracie"... - ale hlavní příčinu spatřuji v tom, že by to mohlo vzbudit realtivní chaos a systém potřebuje chléb a čím dále debilnější hry ke svým skutečně zlovolným záměrům udržet co nejdéle....

Cenzura internetu je věcí jedné směrnice zdůvodněné čímkoliv a samozřejmě, že nemůže internet zůstat necenzurovaný, neb ty klamy oficiální propagandy jsou prostě čím dále kostrbatější a neudržitelnější...

Pokud nepřijde to dříve, tak si tipuji vypnutí svobodného internetu nejdéle do 3 - 5 let. Je ale také možné, že podobně jako v 50 letech, dnes často ctihodní demokraté volali po trestech pro "rozvraceče republiky", přijde toto opatření klidně i jako zakázka čtenářů Práva, Mafry a dalších - aby jim nekalé internetové živly nerušily klidné spaní a vzhledem k tomu, kolik tady je periodik internetových, které jdou za skutečnými informacemi přímo se nabízí, že v zemích jako je naše, kdy nezávislé stránky lze spočítat na prstou dvou ruk a to Vám ještě sedm prstů může chybět, tak zde stačí a budou se asi vyhledávat jiné záminky - od účetních chyb či účelových žalob atd....

U nás totiž ani není potřeba internet cenzurovat a to je to nejsmutnější, tady se lidé cenzurují sami a stále dokola si kupují lživé tiskoviny a nechají se omamovat snůškami televizních lží...

Jsou ale země, kde to bude trošku horší a tam to přijde nějakou normou, je to ale jen otázka času, pokud tedy nepředpokládáme, že kola systému se po tisíciletích zvěrstev otočí a vládnoucí elity se změní z necitlivých až sadistických na pečující a milující, to ale asi nikdo nedoufá.

167896

13.08.2008 13:15

Lidský řetěz

RE: Výborně

85.?.?.?

Já nevím proč se tak čílíte pane Vanguard? Asi těžko si někdo neváží pana Palacha. Co se týká Nenásilí, tak na rozdíl od lží
"proradaristů", kteří nás tady krmí vším jen né tím, čemu a s
jakým výkonem bude radar sloužit - tedy lží, tak Nenásilí postupuje zcela v souladu s tím co píší na svých stránkách a z těch lze vyrozumět, že jim vadí války a závody ve zbrojení s čímž těžko nesouhlasit - je můj názor

167901

13.08.2008 17:21

Kdo vyzbrojil Gruzii

Problémem zůstává, že nikdo nevíme, jak to vlastně bylo......

85.?.?.?

Problémy má tahle diskuze dva, jednak, že se tu lidi zase uráží a to je škoda, ale asi to jinak nejde?

Každej ať napíše svůj názor a kvůli tomu hned nemusí být označen za toho či onoho....

Napíšu můj názor a schválně za koho budu označen já? Můj názor je ten, že se nikde neobjevili v médiích záběry těch civilních obětí ze strany rusů, většinou se uvádí asi 1 500 obětí. Pokud opravdu, navíc pěkně na začátek Olympiády zpustila Gruzie útok při kterém zemřelo zbytečně tolik civilistů - navíc v oblasti, kde žije 90% lidí hlásících se k ruské "menšině", tak je to tragédie, ostatně i kdyby zemřela jen jedna civilní rodina.

To je úplně syntetický konflikt, jenže nikdo asi nevíme co je v pozadí toho konfliktu, můj názor je, že šílenství gruzínského prezidenta, protože to fakt nemá opodstatnění.

USA či RUSKO - to je asi dosti nastejno s tím, že USA předvádí neokonzervativní obludnou politiku nyní a Irák, Afghanistán i 11 09 - to jsou hrozivé věci. Nikdo ale neví, jak by se svět vyvíjel, kdyby "světovým policajtem" byly Rusové???

Všechno odnesou menší národy, pokud mají takovou politiku jako máme my, tak navíc od obou stran - Z jednoho průšvihu = ruského zadku jsme byli přeřazeni do druhého = amerického zadku, důsledky známé....

No a tady ta šílená akce - dle dostupných info a mého názoru Gruzie prohrála jak fakticky, po zásluze tak i ztrátou bodů, protože celá akce má všechny znaky úplně nesmyslného útoku, který přinesl jen spoustu dalších problémů a politický i geopolitický profit Rusku

167937

14.08.2008 08:28

USA na cestě do Perského zálivu, blokáda nebo válka proti Íránu?

Smutný - přesný rozbor - názor

85.?.?.?

Z dostupných informací vyplývá, že pokud prošla válka v Iráku, neprojde válka v Iránu, pokud by se vyprovokovala - mohla by se opravdu otevřít apokalyptická jaderná krize nejen v tamní oblasti. Nebezpečí vnímám, že po možném útoku na Irán by současná administrativa se udržela u moci připravenými zákony - vyhlášením výjimečného stavu a všemi pravomocemi co si Bushova administrativa legislativně připravila.

Zatím si myslím, že administrativa Bushe reorganizací tajných služeb zametá stopy po skutečném průběhu 11 09 a zpracovává Obamu, aby se zachoval "proamericky" a sám už velmi ustupuje od své rétoriky, kterou získal zejména díky internetu obrovskou podporu a vše naznačuje, že válka v Iránu neprojde, ale za to z Obamy se stane nástupce stejné politiky, kterou zavedl Bush....

V této věci je také zajímavé, že Bush "tvrdě" kritizuje Čínu za porušování lidských práv - přičemž ale USA se tam denně obrovsky zadlužují - Co je za tím asi za dohodu? Čína může defakto zničit dolar velmi rychle - Proč to neudělá.

Ve hře jsou síly v pozadí, které manipulují jak Bushovu administrativu, či spíše ta jim slouží, tak ale v Číně také asi nebude reálně vládnout politická garnitura, ale vojenské pozadí této země. Vyhlídky jsou velmi nerůžové ve všech možných variantách vývoje - ale válku s Iránem nelze předpokládat, pokud nedošlo k čirému šílenství ve vedení Pentagonu - zde ale má Bush také slušnou opozici - volby v USA budou odpovědí

167999

14.08.2008 16:41

USA na cestě do Perského zálivu, blokáda nebo válka proti Íránu?

RE: Smutný - přesný rozbor - názor

85.?.?.?

Akorát hlásili na CT 24 Inflaci v USA, tuším 14,5% a je největší asi za 13,5 roku....

To co píšete je velmi zajímavé a četl jsem rozsáhlé úvahy, že problémy kolem darebáckých států jsou o tom, že odmítaly či chtěli odmítnout obchod ropy za dolary a upřednostnit Euro či jiné měny. Hlavně Euro samozřejmě.

Dolar je nekrytý ničím, to je čtenářům Zvědavce známá věc, FED a spol. dělá co může, ovšem fakt je, že čarovat donekonečna nejde ani s burzou, ani s tištěním nepokrytých peněz a pád dolaru - proto zřejmě pokus o Amero a sjednocení - tak to co píšete asi je největší starostí nyní US moci - protože přeci jen je tam velmi slušný životní standard pro relativně hodně lidí a až jim někdo vezme stále ještě levnou ropu a peníze na supermarkety a energie - ten někdo bude tedy inflace - tak vnitřní odezva může být nesmírně složitá, to je fakt.

168034

14.08.2008 16:47

USA na cestě do Perského zálivu, blokáda nebo válka proti Íránu?

RE: Americký plán v Gruzii byl:

85.?.?.?

No Vaše hypotéze sama sebe popírá....

Pokud je pulzní dělo ve střední Evropě nezbytné pro eliminaci klamných cílu, jak píšete - případných íránskýc ICBM, pak nestačí jej jen prohlasovat, ale taky umístit - no a k tomu je zatrápeně potřeba nejméně pár měsíců, takže tam Vám hypotéza trochu drhne [smích]

168037

15.08.2008 07:52

Lidský řetěz

RE: Cas mirovych protestu je za nama.

85.?.?.?

CO BLBNETE? To je prece uplnej nesmysl - ze by par rozbitych oken na uradu vlady udelalo daleko vice, nez nenasilna demonstrace na Vaclavaku....

Násilí neřeší vůbec nic - pokud by někdo tohle udělal, tak skončí pár lidí v base a noviny budou mít, navíc oprávněně - tučné titluky "Agresivita lidí financovaných odtud a odtud stoupá, musíme přijmout přísnější zákony..."

Násilí neřešilo nikdy vůbec nic - nezpochybňuji obranu při napadení, pokud někdo na to má žaludek, ale v mezích zákona. Nemohlo by se stát nic horšího, než kdyby se vyprovokovali jakékoliv násilné střety.

Myslete prosím na to, že Vaše řádky čtou lidi, kteří jsou zahnáni třeba do kouta tou nelidskou politikou a opravdu potom může někomu lupnout v bedně a to by byla největší tragedie.

Ono i nenásilné demonstrace (viz Indie například a pan Ghandi, přiznávám, že nesdílím oslavné názory na něj, protože sice vyzýval k nenásilí, ale kolik z těchto nenásilných akcí se díky právě lidem, jejichž chování NEMOHL !!! garantovat obrátilo v krveprolidí) se mohou zvrhnout. Vše je o informovanosti a sebeovládání, pokud už máte takové nápady, aby někdo házel kameny na úřad vlády, tak je prosím neventilujte, protože jsou zcestné - Násilí plodí jen násilí - zkušeností je plná historie.

168096

15.08.2008 08:01

Chcete lépe poznat sami sebe? Zkuste se postit!

Všechno je jinak!

85.?.?.?

Ten článek v podstatě moudře shrnuje některé poznané zásady očisty půstem, stejně jako pravdivě upzorňuje na to, že jsme v protismyslném systému, kdy máme jednak nekvalitní stravu, málo pohybu a hlavně - jídlem se řeší stres.

Celkově si myslím, že důležitější než půsb, který může působit individuálně - jsou lidé, kteří bez snídaně prostě fakticky zkolabují, nemohou nic dělat etc., jsou lidé, kteří vydrží bez jídla, nebo se naopak přejídají a vydávají skvělé výkony....

Příkláním se k názoru, že je-li možné a prostředí, nezatížení stresem to umožňuje, tak stačí prostě nepřejídat se a nezatěžovat srdce i rozum nadváhou... Velmi rozumná porada se jeví nejíst po 18.00 hodině, ale i zde jsou poznatky odborníků protichůdné, stejně jako někteří tvrdí, že před jídlem se nemá jíst, tak u některých lidí funguje trávení tak, že naopak mnohem lépe tráví, když se nají na noc. Spíše je to o množství a kvalitě stravy - je můj názor.

168097

15.08.2008 08:17

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Skapikuv naprosty omyl

85.?.?.?

Že se nemůže odchýlit od scénáře... Od scénáře, který připravovala agentura NASA za kterou "kope". Takoví lidé, nejen Amrstrong mají smlouvy, (podobně i vrcholoví umělci, sportovci etc.), že si ani neprdnou mimo rámec sjednaného.

Lze tedy předpokládat, že v rámci utajení a v rámci ochrany a v rámci toho a toho pan Armstrong nemůže sdělit vůbec nic. Na měsíci nebyl, je můj názor budovaný nezávislými rozbory i mě dostupnými informacemi o technice té doby (to je jako když se lidem tvrdí, že lidé volali z letadel při útocích 11 09, kdy to technicky nebylo možné uskutečnit), tedy si myslím, že létal někde po orbitu, zatímco NASA pouštěla světu nádhernou iluzi, bylo to divadlo si myslím. Budiž. Otázka je co NASA dále věřit, protože jak tu postoval někdo, tak existuje také fotka stop modulu, který "operoval" na marsu, tam je 100 nižší atmosférický tlak než na zemi... Jak tedy vysvětlit stopy vozíku z marsu???

Je otázka, co nám NASA pouští a předvádí za fotky???? Technika jde tak rychle dopředu, že za chvíli nám můžou pustit hologramem na nebe nějákou událost, či "kosmickou" loď - využití této techniky, přesněji zněužití může znamenat za pár let hrozné věci. Například nutnost ochrany země před "mimozemšťany", pokud by selhala Al Kajda, budeme se bránit pře "ufouny", co na tom, že nejsou? Dělá se vše pro to, aby nepadly mocné klany, které tady s námi hráli divadlo na studenou válku a teď dokončují světový systém kontroli lidí - nic příjemného ....

168099

16.08.2008 07:46

Sky News nachytaná při lži

Naprostý souhlas...

85.?.?.?

Je to zvláštní věc jak ta média vyšilují v této době a v této věci. Informací je opravdu více než poskrovnu (zajímavý postřeh měl i Jirka Mašek na Osudu - kde je článek, kdy vojáci vydávaní na fotce za Ruské agresory mají na pažích vcelku (je tam i detail) velký, viditelný znak Gruzínské armády... kterouž fotku Aktualne.cz vydávalo za fotku útočných jednotek Rusů....

To divadlo je už velmi absurdní, jakoby už Ti novináři vůbec nepředpokládali, že někdo jde hlouběji než pod v podstatě (NADPIS!!!!) článků, kde předkládají názory za kterými ani sami snad nemohou stát, otázkou je do jaké míry i sami meanstreamoví novináři jsou oreintováni v realitě....

Sledoval jsem i Medvěděva na tiskovce po rozhovoru s Mergelovou, kde doslova prosí novináře, aby se věnovali tomu, jak média o indicentu píší, že on sám sleduje internet a ty klamy....

Z toho co lze i díky tomuto článku pana Stwory si poskládat, tak agresorem byl gruzínský prezident a Rusové pomohli... Vyniklo to i v prvním telefonátů reportérůz Respektu, kteří nejprve říkali, že na ně zaútočili Gruzínci a ve zprávách už to byly bandy z Čečenska, někdo hodně tlačí na pilu v této věci a to dosti odporně, předkládá jí jako pravý opak

168148

16.08.2008 07:54

Sky News nachytaná při lži

JE ČÍNA KOMUNISTICKÁ? Odpověď

MŠ 85.?.?.?

V konci článku editor se ptá na tuto věc. Kdysi jsem našel odpověď, ale nikoho nezajímala. Jednou z nejdražších věcí - staveb minulého století bylo nové letiště v Hong Kongu - vybavené superpočítači a elektronikou - což je strategická věc.

Plány na toto letiště se připravovali v hluboké totalitě - s vědomím, že správa Hong Kongu připadne údajně nenáviděné Číně, tedy Velká Británie a investoři nakonec finišovali s tím, aby terminál byl hotov ke dni předání Hong Kongu - Číně.

To je přeci zvláštní? [pláč]

Čína byla v té době studenoválečník z USA i Brity, když už dávno (!) se projektovalo strategické letiště pro Hong Kong, tedy vzhledem ke končící správě GB nad Honk Kongem pro Čínu !!!

Z tohoto lze usoudit, že ta politická hra na "hodné a zlé" je už dlouho mimo ideologie, tím divadlem krmí jen nás - prostý lid - z jejich pohledu pracovní sílu a lidské zdroje, aby dodělali si svět podle jejich (nadnárodní obří firmy nejen zbrojařské...) představ. Je to celé divadlo, přece nebudu dodělávat strategické letiště, nejmodernější, nejdražší na světě a finišovat, abych je mohl předat i s bývalou kolonií "nepříteli". Tam je odpověď, je to hra hrající se zřejmě velmi dlouhou dobu.

168149

16.08.2008 07:58

Sky News nachytaná při lži

Oprava - novináří Reflexu nikoliv Respektu

85.?.?.?

Omlouvám se, ale Ti okradení novináři byli z Reflexu (nikoliv Respektu jak jsem se přepsal), tak jen pro upřesnění a opravdu uváděli v prvním telefonátu pro ČT 24, že je přepadli Gruzínci a pak už to dál ve večerních zprávách jelo, že to jsou zločinné bandy militantních Čečenců, které operují nyní na území Gruzie a loupí. Teď už to je zajeté klišé, cokoliv nekalého, zločinného se stane na území Gruzie a nejde to připsat Rusům, protože by to bylo do očí bijící, že to je klam, ale také ne Gruzíncům - z jejichž prezidenta zřejmě má být hrdina, ač se dopustil napadení legálních jednotek Ruska a civilistů - tak on má být hrdina. Takže nyní když se stane další prasárna v místech konfliktu - nemůžeme se divit, stáhli se tam zlí teroristé z Čečenska, je to podivná hra!

168150

18.08.2008 08:43

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Škapík 85.?.?.?

Zdravím Jarmilo. Sprosté slovo ještě nikoho nezabilo na rozdíl od zbraní a pokud někdy mi vadí tak v kontextu - když se uráží lidé v diskusi zbytečně, protože zjevně zde většina hledá skutečnosti a diskuze k věci je proto základem. (Všimněte si, kolikrát třeba pan Stwora reaguje na diskuzi ať už opravením chybky v překladu nebo doplněním do článku). Takže pan Škapík nemá co promíjet, ale... !

Ta oligarchie, která linkuje světový řád za prvé nemá ani zdaleka 1% světové populace, ani počítáme-li jen takzvanou "rozvinutou"... Nemá ani promile. Směle jdu do diskuze s tím, že zmrdů (ať je po Vašem a zde to jistě sedí), kteří sužují majoritu obyvatel světa je maximálně do 10 000 kousků.

A v tom mi to právě nesedí. Teoreticky by svět při takovém způsobu omezování obyvatel, mediálním nechutným klamům a všem těm ideologickým, sektářským naukám měl být v chaosu!!!

A zde spatřuji ten problém, že to vysvětlení nebude tak jednoduché. Totiž v tom, že koncept na vybudování jednoho světa se prosazuje neuvěřitelně sofistikovaně - šlape to jako stroj, čím dál rychleji a přesněji. Nabízí se otázka, zda i Ti nejvlivnější "kormidelníci" nejsou jenom loutky a do jaké míry se ten systém generuje sám? Politika je také jen náboženství, stejně tak víra v systém...

Otázka tedy zní, jestli svět skutečně není v moci nějakých vyšších duchovních entit, které inspirují - přesněji konspirují k tak zhovadilému jednání, kterým je to, co musíme žít. Přetváření světa ke zcela iracionálnímu obrazu na jeden adminstrativní celek? Při veškeré obezřetnosti za tím musím zatím vnímat vyšší duchovní entitu, která má k dispozici vstupy do vlády na zemi, které jsou nad možnosti naší obrany, ale i vyhodnocení. Vždyť většina lidí ani netuší kam se to řítí, jsou schopni obhajovat i vlastní sebezničení.

Můj názor je, že svět je ovládán silou, která se negeneruje z lidských zdrojů, která sem zavádí prostřednictvím vyšinutých vědců etc. techniku, která slouží přesně proti lidem a je cíleně kooptována napříči "ideovými" principy vlád jednotlivých států či federací - NWO není programem lidí je můj názor - Ti jsou pouze zneužiti či "využiti" právě umístěním do toho s bídou jednoho procenta participujících Jarmilo - nikoliv ale tvořících?

168237

19.08.2008 06:23

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Uz to tu stoji za vsechny prachy...

škapík 85.?.?.?

To Semerad: Tohle je vážně absurdní. Nevím jakou má návštěvnost Nezvědavce, ale je to spíše lichotka, když někdo reaguje na čtený, zajímavý server tím, že založí "antiserver", nemluvě o dalších zjevných souvislostech a provokacích.

Cenzuru nemá rád asi každý. Vemte ale kupříkladu spam - to je taky cenzura pošty v podstatě - systémově lze těžko ošetřit a "odnesou" to často i lidé, kteří nespamují - jenže kdyby nebyla kontrola Spamu - tak máme každý v každém majlu stovky nesmyslných, často nesrozumitelných "nabídek" a jiných věcí.

Je holým faktem, že bez kontroly diskuse lze JAKOUKOLIV internetovou diskuzi rozbít jedním člověkem a to totálně. Pokud čtete raději Nezvědavce, tak nám to tam všem napište, jak se to tady cenzuruje, ale proč tady otravujete diskusi?

Někoho opravdu irituje hledání skutečností, nebo to, že za něj shrnují poznatky jiní, nebo prostě jen potřebuje se ukojit v tom, že bude provokovat - br. Můj názor je, že není důvod dávat prostor někomu, kdo se vyhýbá argumentační byť konfrontační (pochopitelně) diskusi k tomu, aby znechucoval a obtěžoval čtenáře, diskutjící - jako to opravdu nyní děláte Vy.

168354

19.08.2008 06:46

V ten den, kdy umřela pravda

Je to tak!

85.?.?.?

To jsou perfektní postřehy, děkuji za článek! Průšvih je asi z velké míry v tom, že díky mediálním klamům žije většina lidí, která je nucena z nich čerpat v úplnem informačním vakuu.

Je to zajímavé na příkladu 11 09 - mnoho lidí snad až intuitivně, když jim dáte k dispozici "jiné" informace, řádně podložené vůbec nepřipouští diskusi o tom, že by nejen 11 09 ale dnes také události v Jižní Osetiji mohly proběhnout jinak, než jak hlásá propaganda a to je ten průšvih.

Otázkou je, jestli lidi nechtějí slyšet pravdu? Můj názor je, že spíše podvědomě fakt se bojí, že jim spadne "celý svět", proto ji nechtějí slyšet. Tedy média vytvořila nejen falešný obraz dění, naprosto perversní, ale také jakýsi duální svět v myslích mnoha z nás. Vzhledem k tomu, že pracují v systému, stálým, denním tlakem, je to napojeno na systém "vzdělávací", jsme v průšvihu a za ten mohou vlastníci médií, často více než zblblí nebo prostě nekompetentní redaktoři, kteří navíc i kdyby chtěli zveřejnit skutečnosti, tak přijdou o místo, můžou skončit na ulici a kdo jim bude platit hypotéky??? Fronta na redaktory je opravdu dlouhá a dnes není potřeba ani přemýšlet, ani umět psát ani nic - jen cpát do lidí předepsané recepty na pokřivené vnímání světa.

Šílený efekt tyto mediální lži mají v tom, že jak jsou jimi mnozí prosyceni, tak i kdyby média zčista jasna přestala lhat, prohodili se redaktoři prostituti - tak mnoho lidí bude už bránit mediální "pravdu" tedy lži, které za roky vzali za své. Systém je dokonalý, Bohužel zcela perversní - jak to dopadne - těžko říci. Média jsou natolik zdegenerovaná a zfanatizovaná, že i kdyby tady už byla rozběhlá nukleární válka, tak budou ukazovat pěkné obrázky ze střižny a hlásat, že je vše v pořádku a masy ať jdou v klidu do práce. Že ty ohlušující rány a šmouhy v dáli na obloze jsou jen optickým klamem. Jsme v p....i, s tím rozdílem, že tady na Zvědavci si to asi přemnoho z nás, často bolestně, nutně bolestně uvědomuje - hnout s tím asi moc nejde.

168355

19.08.2008 07:57

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

85.?.?.?

Zastupitelská demokracie je obrovský podvod, žádám internetovou přímou demokracii....."

Jarmilo, to je všechno krásné, ale idealistické, myslíte, že lidé, kteří námi manipulují pomocí geniální techniky, by si "neohlídali" elektronické hlasování???? To si pište, že by jim to jen usnadnilo práci - jinak naprostý souhlas s tím co jste postovala - snad s dodáním, že i když občasn proklouzne systémem někdo, kdo to "myslí" dobře, tak ho systém "vcucne" až když sedí v poslanecké nebo senátorské lavici či na dalších tisících postech pro "vyvolené" - Takže elektronické hlasování by dle mého jen usnadnilo té hydře politické práci - místo pár set manipulátorů s lidmi by stačili tři počítačoví špičkoví odborníci s dodanou technikou - ELEKTRONICKE VOLBY = už úplné odevzdání do ruky systému - což ale v podstatě jsme i DNES. [pláč]

168360

19.08.2008 08:13

USA na cestě do Perského zálivu, blokáda nebo válka proti Íránu?

Jaderný konflitk na spadnutí

mš 85.?.?.?

Do 11. září 2001 jsme žili v doslova jiném světě. Přelom nastal právě tento den, začalo se hrát o všechno, poslední ideály pro hloubavé lidi o tomto světě padly - Neskutečně rychlý sled zákonů fakticky ukončujících občanská, ale i národní (!) práva, (které prý byly reakcí na události, ale ve skutečnosti by se nemohly tak rychle připravit ani fyzicky a už vůbec ne obsahově - tedy čekaly na vhodný čas = 11 09). Konec iluzí...

Nicméně ještě v té době jsem si myslel, že nukleární konflikt je vyloučenou věcí, že jsou to jen hry, které mají omezení nikoliv šíleností jejich propagandistů ale celou řadou dalších technických a lidských pojistek.

Stejným zlomem jsou události z Jižní Osetije, které mne poprve přivedly k myšlence, že Ti šílenci (všeho druhu) jsou natolik mimo realitu, posedlí mocí a válčením, že si opravdu chtějí vyzkoušet jaderný konflikt. Je to neuvěřitelné, absurdní, je to všechno jako zlý sen, ale nutno připustit, že "šance" na jaderný "preventivní" úder ať už bude vyprovokován či "udělán" kteroukoliv z jaderných velmocí - nyní nabízí se USA - Rusko je naprosto reálnou hrozbou. [překvapení]

168365

19.08.2008 08:36

Drážděný medvěd vrací ránu

RE: Gruzie, media, vymyvani mozku atd.

mš 85.?.?.?

To je příspěvek, kdy člověku zatrne. Jenže buďte rád, že máte alespoň těch deset známých, kterým můžete poslat články snažící se upozornit na SKUTEČNOST....

Nemám problém s navazováním vztahů, pohoda, ale ono opravdu není s kým, když to přeženu. V Čechách je situace ještě horší, není to jen má zkušenost... Akorá místo Olympiády zde větší "prostor" mají náhradní zdroje zábavy (rekordní platby za vstupenky v kinech, zahraniční dovolené a pro ty méně šťastné jak vydržet v robotě, aby nepadla hypotéka a půjčky - statisíce exekucí ročně!)

To, co se stalo v Česku za 18 let od listopadu nemá obdoby, v oblasti zájmu o snad cokoliv - vymývání mozků funguje neúprosně, skutečnosti vyhledává naprosté minimum lidí - navíc je zde nová generace, která už je převzatým modelem degenerovaná systémem školství - situace je hrozivá, bez sebemenšího přehánění.

Buďte rád za těch deset známých. Tady můžete strčit důkazy o těch politických svinstvech (11 09 - Gruzie etc. etc. etc.) lidem přímo před oči, vzdělaným !!!, inteligentním !!!, ale budou se dívat skrze Vás, nepřijmou fakta, jsou změnění systémem, který dělá "vše za ně" nebo je zabaví, nebo je připraví o majetek i sílu v debilních industriálních zónách, kde makaj na všelijaké podvodníky... Tady je to ještě horší!

168370

20.08.2008 09:16

Nezapomeňte na Jugoslávii

RE: Škoda - URL ke ztažení....

85.?.?.?

Pokud myslíte, Orwelův román "1984" je komplětně zde

http://www.narod-sobe.cz/clovek/kultura/literatura...

168448

21.08.2008 06:32

Před 40 lety...

Dodatek...

mš 85.?.?.?

No zatíco Američani museli odevzdat zlato podle zákona etc. etc., v Československu roku 1968 odevzdávali lidé zlato dobrovolně na právě nový model společnosti.

Mohu-li chápu článek tak, že "svět" nebyl připraven na to, aby v průběhu divadla na železnou oponu někde vznikl systém, který by prokázal, že lze mít na zemi rozumnou společnost, citlivou ke svobodě i sociálním věcem - Také mi vše ukazuje na to, že roku 1968 se bála jak "Moskva", tak "Washington"... Na rok 1989 už byl "svět" připraven lépe a také vlna národního sepětí a nadšení pro vybudování rozumného modelu hospodaření už byla mnohem menší....

Článek mi příjde velmi zajímavý v konstataci přesný, bez nástinu "zášti" nebo využití 1968 k odsouzení kohokoliv na věčné časy... Ano, Češi jsou palice chytré a velmi schopní lidé - nebylo možno dát této zemi prostor, aby se prokázalo, že skutedční demagogové a příživníci jsou v komunitě zbyteční.

Západ strašil "Východem" a "Východ" v podstatě připravoval nekritický obdiv pro Demokracii - je to ďábelské divadlo a nejen rok 1968, ale i rok 1989 potažmo šílený běh dneška k NWO prokazuje, že železná opona byla jen pro "obyč" people - Jinak se plánuje centrálně a to už asi mnoho staletí - nejvýraznější zlom byl začátek první války - Pak už se v plánech na jeden svět nehnul ani lísteček - jen se národy kupily do šiku - Češi měli naději udělat tunel na absurdní systémy na obou stranách - se svou technologickoku inteligencí, v té době i silným citem nejen v oblasti sociálního cítění národa - Dopadli jsme na hubu a byli poníženi, donuceni k emigraci - Ani Východ ani Západ si nemohl dovolit tu ostudu ukázat nový model řízení komunity, natož ve střední Evropě a národem všeumělů, kteří nejsou - li mezi sebou záměrně "rozesíráni" by mohli dokázat opravdu mnoho.

Článek mi přijde perfektní, snad bych jen doplnil, že i po roce 1989 tu ještě ta naděje byla, ale technologie propagandy to věděla a tak nadšení lidí bylo vytunelováno a byli jsme vyvedeni ze sna do područí programátorů EU, NATO a posléze NWO. Welcome Home [pláč]

168529

23.08.2008 07:25

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Lidé v ČR..

Mš 85.?.?.?

"Má takovou vládu jako jsi zaslouží národ" - Tohle úsloví v ČR zproagoval pan Kocáb, který to řekl v nějákém rozhovoru "statečně" do tv. Nemohu s nim souhlasit, ani s přispěvatelem Rickey.

Kdo si zalsoužil Hitlera, nebo obecně boleševiky, či teď ne"konzervativce" silně připomínající 50-léta?

To je součást strategie lidi dostat do "bezmocné" pozice. Ideál jsou dvě "soupeřící" strany, které hrají stejné divadlo v trochu jiné režii a u nás je jich zatim více... To znechucení dělají média, záměrně a hlavně to, že lidi získávají podle mne dosti oprávněné přesvědčení, že ať zvolí kohokoliv - vláda půjde proti lidem ve prospěch korporací, válek a koryt.....

Vezměme Zelené - Bursík je přivedl do vlády dokonce s klíčovým slovem - jsou pobočkou ODS a to nejvěrnější a všechno modré je najednou zelené... Ty zákony jsou stavěné tak, aby v podstatě se k moci rozumnost zatím nemohla dostat a i Ty jdou různě ještě obejít. No a pokud lidi nemají informace - ANI možnost výběru - vláda se může chovat až takto otevřeně odpudivě vůči jejich potřebám. Jak se pan ministr sociálních věcí popudil, když mu někdo prohlasoval, že by rodiče těžce zdr. postižených dětí měli brát příspěvky - Oni bojují proti zájmům lidí a je jim jedno i kdyby je lidi nezvolili oni už jsou i s rodinami "za vodou"...

Vláda není podle zásluhy národa - ale podle různých intrik, hlavně mediálních presentací a je čím dál tím více vidět, jak ty volby jsou fraškou - stejnou jako za bolševika - Nakonec i tyto volby vyhrála "levice" - proč vládne "pravice" - Tenhle model těžko kdo změní, ale lidi za to nemůžou, Ti to jen odsírají většinou... Nejsou státo, ale nemají informace - naopak denodenně lži z médií - plus černou kroniku až perverzní záběry - to samé v novinách - je to věc systému - ne lidí.

168745

25.08.2008 10:02

Poslední hřebík

Česko končí......

mš 85.?.?.?

Ačkoliv nesdílím názory pod touto diskuzí, které paušalizují a uráží jiná etnika... Tak musím souhlasit s přispěvatelem, který velmi trefně avizuje, že končí Evropská civilizace. Můj názor je, že nikoliv Evropská, ale trnem v oku NWO je právě Česko.

Češi by bezesporu byli - pokud by vláda s námi nebojovala systémem zákonů likvidujících jakoukoliv rozumnou iniciativu k životu - schopní si zřídit stát fungující jen s poplatků za tranzitní dopravdu (místo toho přetížené silnice a tunel za "výběr" elektr. mýtného...

Nevím proč, ale všechny tendence nejen této vlády, byť ta se tedy s nenávistí vůči nám už zjevně netají - viz. rozlícený pan ministr "sociálních" věcí, který nadává v televizi, že je to zrada, když nějakým zázrakem proklouzne zákon dávájící rodičům příspěvky na vážně postižené děti, to je ministr asociálních věcí...

Někomu jde o to Česko v podstatě zrušit - Prvním krokem byl vstup do EU, který by asi ještě šlo "ustát" ne-li později zrušit, druhým krokem souběžným byl prodej firem a co nejhůře POZEMKU spekulativním zahraničním "zájemcům", třetí krok ne umělá "multikulturnost" Česka.

Důsledek: Nová vlna emigrace, tentokrát legální, kdy "politici" doslova vyhání deviovanou legislativou vzdělané a rozumné lidi mimo území, do států, kde ještě nechají člověka v klidu žít a pracovat v oboru, který ho těší. Naopak do Česka domnívám se, se budou mnohem jednodušeji stahovat daleko více mafie a obchodníci s lidmi - než lidé, kteří v podstatě i dnes si zde mohou vyřídit pracovní povolení. Samozřejmě je zde hrozba, že se sem budou stahovat lidé, kteří rozhodně nepůjdou ve většině případu za "podhodnocenou" prací i když jsou takoví, ale nahrne se sem mnoho lidí, kteří doma nemají co ztratit, Ti zde budou fungovat v podivných uskupeních a zcela jistě zakládat komunity, kterým bude rozumno se vyhnout... Na tom ještě budou vydělávat "zastupitelé", kteří budou znovuprovozovat "ubytovny", které jsou vhodné od provozování prostituce až po prodej drog. Situace je zcela finální, neboť důsledky deviace politiky, které tato napáchá za pár let - se odstraňují pokud vůbec, tak těžce a často desetiletí - to už ale se tento stát bude klidně moci jmenovat docela jinak. Je to velká škoda, ale pro systémovou hydru geniální tah - Češi prostě jsou dost hloubaví, je nutno nás zahnat do skepse a jak vidět posléze i do menšinové polohy jak vlastníků tak obyvatel státu i půdy. Br. [naštvaný]

168907

26.08.2008 08:41

Putin si nemůže dovolit ustoupit

RE: Chjo

85.?.?.?

To je škoda, že jste to nedočetl, včetně dodatku... Ta formulace ohledně těch jaderných kapacit je myslím k pochopení - z článku my více vyznívá, že ten systém zbraňový nebyl nikdy takto komplexně potenciálním ohrožením Ruska, byť ta formulace je méně srozumitelná a Vaše námitka logická...

V praxi ale jde z článku vyrozumět fakt, ze kterého obavy sdílím jistě nejen já. De-fakto je zde už fakticky ztvrzená možnost, že pár set kilometrů od Ruských hranic bude v Polsku raketový systém - zjevně doplněn o "náš" radar, který ale i bez našeho radaru by byl strategickou výhodou při potenciální možnosti preventivního útoku na Ruskou federaci...

Samozřejmě soudný člověk pochopí tragické historické zkušenosti Polska se "Stalinovo" Ruskem i jiné...

Nicméně jsme v roce 2008, geopolitická situace je zcela jiná, stejně tak Rusko se v posledních letech chová opravdu rozumně jak vnitropoliticky, tak i v zahraniční politice (Porovnejme kupříkladu s Čínou, USA)....

No nevím do jaké míry je ta šílená globální politická hra synchronizovaná, nutno připustit, že špičky obou velmicí US a Ruska třeba úzce spolupracují a tohle vše jsou divadla, i to je objektivně možné. Pokud ale ne, tak jsem též přesvědčen o tom, že Rusko by muselo být zcela mimo soudnost, kdyby nechalo dostavět raketové základny v Polsku i ten "náš" slavný radar....

Potom je zde možnost, že budoucí konflikt bude lokální, mohl by to být právě útok na staveniště zákldny raket v Polsku, to je zjevné, druhotně i na "náš" radar. Nikdy jsme nebyli tak blízko jadernému konfliktu jako dnes. Samozřejmě, pokud to divadlo není už řízeno nějakou jednou agenturou, zahrnující už komplexně velmoci US, Čínu, Rusko... Pokud ne, tak je situace děsivá, pokud případně ano, tak je také děsivá, ale dobudování NWO dá ještě prostor i relativně "normálnímu" životu cca několik desítek let. Otázkou je, jestli současný politický systém vůbec cokoliv normálního občanům dovoluje - pokud tedy není zblblý NWO svazák či "podnikatel" využívající budování hydry v bláhovém domnění, že jej také nespolkne. Tam ale bude místo opravdu jen pro horních 100 000 lidí, firem - to už ale nebude svět, který by stál za to sdílet...

169014

26.08.2008 08:44

Putin si nemůže dovolit ustoupit

RE: Proti komu tedy?

85.?.?.?

To je skvělý postřeh, ano opravdu tady NĚKDO lže [smích] a vypadá to pane kolego, že všichni. Právě proto je dobré uvažovat tak, že s tím našinec tak trochu počítá [smích] . Takže lži jsou lži a máme tu fakta, kousek od Ruska se má vybudovat raketová základna a v ČR Radar... Co by Vás tady tak v této souvislosti napadlo? Že by to třeba bylo proti Filipínám, nebo Zimbabwe, kde taky je situace složitá? Tak trochu se to nabízí, že by to mohlo mít souvislost s možným útokem na Rusko, nebo ne? [smích] [smích]

169015

Cype, Cype [pláč] . Válka je pečlivě připravovaná akce - zejména v posledních staletích - o dnešku nemluvě - k tomu, aby se lidé pokořili a nikoliv vzapamtovali... Pro zkušenost vemte Irák a Afghanistán - Máte pocit, že se tam lidé probrali? A zejména v Iráku zjevně fungovala diktatura - jakkoliv byla záminka pro naftařský konflikt vymyšlena - což uznala i US administrativa...

V Iráku je tedy kromě statisíců mrtvých, mnoho dětí, bezpočet emigrantů, zničených rodin, infrastruktury státu - tak je tam navíc rozpoutaná kmenová nenávist - to je často na několik staletí, než se situace zklidní...

Válka nepřinese nic, jakkoliv už člověk musí brát tuto možnost při současných běsech politiky jako vážnou, jen další omezení a příliv nových zákonů na deklasaci lidí....

Jsem myslím realista, ale situaci u nás už vyřešit nejde, politická moc směřuje velmi důmyslnými zákony k systému dvou konkurujících si stran - tedy umělé konkurenci - v praxi nekontrolovaná vláda jedněch a těch samých lidí, kteří nejen u nás prosazují systém NWO - nepříjemná zkrátka, ale je to přesné nazvání.

Dneska nedáte do kupy ani dvacet lidí, kteří by šli do založení strany, když dáte nemůžete garantovat ani u jednoho změnu postoje vnitřní, či vydíráním vnější a už vůbec nemáte šanci tu stranu zviditelnit i se sebelepším programe. Ten hrozivý plot sociálního inženýrství = robotizace lidí ve prospěch superšílených nadnárodních firem, ale také "politickosociálních" programů = s tím už není v silách lidí hnout.

Je to smutné, ale necelé dvě desítky let po převratu je společnost atomizována opravdu skvělou mediální manipulací, deviací zákonů - myslím, že není sebemenší naděje, jak to "zespodu" zastavit. Země je rozprodána, vyrabována stejně jako důvěra lidí, kteří mají své existenční starosti, někteří spí ukolébaní vizemi o demokracii, těch so se snaží alespoň trochu být v obraze je pár promile...

No a poslední události naznačují, že můžeme být ve vlastní zemi během pár desetiletí národnostní menšinou. S tím nepohnete o vlásek, jediné co se dá je snažit se, aby člověku z toho "nehráblo" a nebo se nestal součástí toho sterilizujícího a likvidačního systému kde někde na konci je něco mezi člověkem a retranslační stanicí politickokulturních ideí "demokratických" zaklínačů. Finito.

169172

Naprostý souhlas - toho se systémoví inženýři bojí najevíce a na to jsou jak také ukázali (ptačí chřipka - "šílené" krávy) nejlépe připravení. Kdyby se kdekoliv prokázala komunita, která by prokázala že funguje soběstačnost v rámci možností - tak ještě před tím, než by to dokázat stačila zaťukají na dveře zemědělělští nebo veterinární inspektoři a buď nesplníte nějaké normy, nebo se tam "čirou náhodou" objeví nějaké to ohrožení všech kolem - kupříkladu virem šířícím se z Vaší farmy...

Pro zajímavost kvůli H5N1 byly rušeny zejména malé a občas střední chovy - ve velkých dle "logiky" systému nebylo riziko šíření tak velké....

Poslední co by systém připustil by byl alternativní způsob života - relativně nezávislé komunity - možností likvidace jsou tuny - až po to, že by jste byli prohlášeni za sektu, nejpravděpodobněji ale nedodržením nějaké té "ochranné" normy pro životní prostředí či výše zmiňovanou latentní epidemií....

Tudy cesta nevede je můj názor

169266

28.08.2008 09:38

Proč jsem musel uznat Abcházii a Jižní Osetii

RE: Hezká řeč

mš 85.?.?.?

Ta řeč Medvěděva je logická a věcná. Stejně jako perfektně využil absurdní akce gruzinského prezidenta.

Zůstává zde ovšem otázka, jestli mu věřit nebo ne. Co to vlastně je Rusko, nebo USA? Jako možnost tam mají lidi ovlivnit politiky - firmy, které stojí nade vším a dělají zákony i podmínky čím dále tím pro lidi méně únosné - zde ovšem nutno respektovat, že chování garnitury vládnoucí Ruska v posledních letech v porovnání s US administrativou je čitelnější a neporovnatelně méně agresivní vůči dalším zemím.

Nevím, nevím USA dobudovávají systém zastupitelských úřadů, které nemají do velikosti a účelu asi obdoby. Opravdu vše nasvědčuje tomu, že se cítí administrativa, vedoucí firmy USA kompetentní a silné k tomu určovat směr dění v celém světě...

Klíčovou otázkou zůstává Čína, která je sice "ideologický" nepřítel USA, ale v praxi hospodářská spolupráce a půjčky USA svědčí o naprosto funkčním vztahu....

Žel nám všem - zatím se lze domnívat, že jsou to jen hry všechno, to co mi tady po právu prožíváme a hledáme v tom střípky naděje skutečně nejspíše bude divadlem, kde se jen zpřesňují role - jakkoliv by bylo fajn, kdyby třeba Rusové přišli s novým vnímáním světa a mají na to jak prostor, tak suroviny, tak vojenskou i ekonomickou sílu, ale zůstávám velmi skeptický v této věci.

Zvláštní ale je, jak Češi vychytají vždy to nejhorší co jde. V době, kdy vládlli bolševičtí aparátčítci, tak zde byl Stalinský model, byť v pozdější době méně brutální, ale totální diktatura. Potom, když přišlo uvolnění jsme rychle vlezli do područí US vlivu, zrovna v době, kdy tamní "pořádky" i ohleduplnost na vlastní občany začíná silně připomínat 50 léta u nás....

To politické bahno prostě je nepřebroditelné. Můj typ je, že velmi brzy se svět dozmění vlivem firem, které mají svá zastupení jak v Rusku, tak v Číně, tak v USA, také dominantní vliv na legislativu (vlády jim jen "opečovávají" "zákony" pracovní síly).. Tedy, že globalizace přinese své plody, že firmy nebudou chtít ztratit své filiálky a finanční hody kdekoliv ve světě. Osobně očekávám spojení v podstatě všech "velmocí" v definitivním programu na ovládnutí lidí - zavedení čipové kontroly obyvatel a okleštění jakýchkoliv svobod kromě držení huby a práce pro "vyvolené" firmy....

br. [pláč]

169277

28.08.2008 13:56

Putin si nemůže dovolit ustoupit

RE: amerika nikdy nezbombarduje rusko

mš 85.?.?.?

No, zrovna nedávno jsem viděl film, kde pouštěli Reaganovo roli z filmu "Hvezdne valky" z padesatych let [pláč] hned potom pustili jeho proslov kdyz zacal propagovat o desetileti pozdeji skutecny projekt "Hvezdne valky" - bylo to neuveritelne srovnani, protoze skutecne cele casti byly z jeho puvodne televizni role...

Vas nazor ja fascinujici. Vite Americani na mesici nemaji nic, protoze tam nebyli - to bylo jen divadlo, proste film. Podle poslednich dukazu - fotek z Marsu, kde jsou jasne stopy lunarniho modulu, ktere ale opet nemely ba jak na Marsu vzniknout, je mozne, ze stejne jako byl podvod pristani na mesici, dale take ony digitalni obrazky z vyroby zbrani HN Husajnemm, tak je mozne, ze i fotky a digikolaze z Marsu jsou jen fikci.....

To berte prosim v potaz, kdyz uz ani to ne, tak si poslechnete nazor cloveka, ktery dlouhe roky pracoval na projektu "hvezdnych valek", nedavno byl v CR - nevzpomenu si na jmeno - je to general, ktery zretelne a dukazne upozornuje, ze system neexistuje hvezdne obrany, ze to proste nefunguje a ani fungovat nemuze - Howgh - lzi, lzi, lzi.... [bliji]

169298

03.09.2008 05:28

Hitlerův zákaz kouření

Kde je problém?

Martin Škapík 85.?.?.?

Nejprve si dovolím upozornit na jeden fakt, kterým bych článek rád doplnil. Rakovinou z kouření je kuřák ohrožen ještě 30 let potom, co přestane kouřit, proto mohou být ty statistiky takto nastaveny (Zdroj: MUDr. J. Votruba Md - šéf pneumologie Na Homolce). Sám také kouřím a právě proto se věnuji tomu tématu.

Problém není v tom, že kuřáci kouří, ale v přesahu vlivu tabákových koncernů na politiku, který je fascinující - Altria Group - Philip Morris sponzoruje pro jistotu hned obě "konkurující" strany politické v USA...

Problém je v tom, že nemáme o složení cigaret ani páru, dodává se tam chemie, která prudce zvyšuje závislost - říká se tomu aditiva a tabákový průmysl jako snad jediný nemá povinnost zveřejňovat co vlastně my kuřáci inhalujem v tabáku.

Hlavní problém je v tom, že devět z deseti nových kuřáků jsou děti, nalákané systémovou propagandou ke kouření - spolupráce filmových studií a tabákových firem - čato spoluvlastnictví. Takže u těch dětí to opravdu není svobodná volba.

Šikana kuřáků je absurdní věc, která neřeší vůbec nic. Jde o informace, které chybí v této věci a o děti, že by měly mít právo vědět do čeho "jdou", což určitě v devíti, deseti letech, kdy běžně dnes jdou "do toho" neví. Informace o tom jsou na www.retezlasky.cz

PS Hitler kouřil a němečtí vojáci fasovali cigarety ve válce, stejně jako ostatní vojáci, Stalin dokonce prosadil, že se začalo kouřit i na vrcholných politických summitech..

169603

03.09.2008 06:54

Hitlerův zákaz kouření

K názvu článku....

mš 85.?.?.?

Přemýšlel jsem ještě nad jedním z příspěvků a měl bych připomínku k Vladimírovi, že pravdu Hitlerův zákaz kouření může být zavádějící název. To rozšířily navíc tabákové firmy, které politicky mají neuvěřitelný vliv na chod světa - skutečně až mystický.

Fakt ale je, že i já se připojuji byť závislý kuřák k tomu, že Hitlerův zákaz kouření může být zavádějící název, pominu-li tedy to, že minimálně ve vězení když psal svůj MK hulil atd. atd.

Podobnou logikou bychom mohli dospět k tomu, že když jakýkoliv zločinec řekne rozumnou věc, nejde to sdílet. Hitler byl sadopsycchopat a figurka skutečné moci... To je zjevné. Nicméně tabákové výrobky denně zabijí 14 000 lidí a ty získali klamavou reklamou nikoliv pravdivými informacemi o produktu. Tabák v minulém století zabil 100 000 000 lidí - více než všechny válečné konflikty navíc na v té době cca miliardu nemocných kuřáků, dnes 1,5 miliardy! Kde je nějaký pomník obětem tabákového průmyslu? Hitler byl zjevná zrůda a charismomanipulant. Jenže tabák pracuje v skrytu do dětských filmů dává podprahovou reklamu na cigarety, ostatně podívejte se sami jak filmaři cenzurují svá díla, aby skryly, že jsou instruktáží pro užívání tabákových výrobků zde: www.retezlasky.cz/titanic.html

Takže byť sám kuřák, jsem proti té hrozné manipulaci děcek ke kouření, mimochodem tabákové firmy drží neschopné politiky u moci, jen aby tabák byl dále potravina ač na něj ze státního rozpočtu doplácíme ročně 80 miliard korun - daně jsou 40 - takže 40 miliardami ročně doplácí občané ČR tabákovému průmyslu na jeho "podníkání", které rozhodně není fér

169613

03.09.2008 08:10

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

RE: Co je pravda ?

mš 85.?.?.?

No Xeone, nechápu ten smajlík ani Vaše "argumenty". Není pravda s velkým ani malým P p. Je prostě pravda, kterou lze charakterizovat velmi přesně - viz příspěvek - přesný popis události, místa, záměru, výsledku, fukčnosti, platí to od výrobků až po filozofie.

Jejím opakem Xeone je lež. Lež je tedy klamavý popis děje, nebo důsledků, nebo klamný slib. Tedy kupříkladu, že komunismus či demokracie je vláda lidu a pro lid - to je lež. Nebo, že výrobek či ideologie ta a ta způsobí to a to a dostáváme se až k popisu událostí, kupříkladu 11 09 způsobilo několik lidí z Al Kajdy...

To je lež, která ve svých souvztažných - konsekventních souvislostech umožňuje ovládat celé kontinenty, celé lidstvo.

Takže nemáte pravdu, v tom, že každý má svou pravdu. Pokud třeba mou pravdou je, že demokracie je vláda lidu a preventivní válka mírem - není to i Vaše pravda. Nutný je zde objektivní popis skutečnosti - (Po ovoci poznáš strom, ale i ideologi, výrobek, člověka...) ten je konstantní vůči všem. To je pravda.

Úsloví tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou je zjevný klam. Tisíckrát opakovaná lež zůstane pouze lží, ale tím, že je lidem podsunuta jako skutečnost tak na tom celém stojí naše dějiny. Dějiny šílenců a prostitutů, dějiny perverse a uctívání kdejakého balastu, které, jak si jistě všímáte se chýlí ke konci, protože rozpor mezi pravdou a lží je dlouhodobě zcela neudržitelný. Nemám snad pravdu? [smích]

169617

03.09.2008 15:29

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

RE: Co je pravda ?

mš 85.?.?.?

Protože, milý xeone pravda nemůže být relativní. Dám příklad. Relativní pravda je, že 11 09 zaútočila Al Kajda, ukradla letadla, nabourala dva mrakodrapy na jeden odlítly hořící trosky a všechny se tím roztavily a spadly na zem. Proto museli být uzákoněny zákony likvidující zbytky svobody lidí v "demokracii", umožňující absolutní diktaturu minority lidí a mimo jiné dva výpady do zahraničí kvůli ochraně před takovými teroristy. To je xeone relativní pravda, která stojí neuvěřitelný průser nás všechny.

Potom je pravda bez přívlastků. Budovy nespadly vlviem zásahu letadel, ale jak vědci prokázali a prokazují sofistikovaným, pečlivě a dlouze plánovaným sestřelem na kterém vydělalo několik skupin lidí, včetně těch, kteří rychle odhlasovali zbytek zákonů potřebných k naprosté vládě minirity nad majoritou a to zcela nedemokratické.

To je příklad relativní pravdy a nerelativní. Tedy neexistuje relativní pravda, ale jen pravda faktická, neměnná v čase, no a existuje lež. Důsledky věřím jsou názorné z tohoto příkladu, už si rozumíme?

169667

03.09.2008 19:58

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

RE: Co je pravda ?

mš 85.?.?.?

Pane Spytihněve, dovolte mi vyjádřit opačný názor, který přiznávám sdílím s Bohem, dovolíte-li. Pravda a lež se nemůže prolínat je myslím po obsahu přesný překlad jednoho z přirovnání.

Pravda je absolutní hodnota je nedělitelná. Zajímavé je v této věci slovo pravděpodobně [smích], kterého ač se mnozí lháři rádi dovolávají (mělo by se užívat namísto toho je možné, že skutečnost probíhala takto...), ale prosím vážené diskutující co je tedy pravdě podobného? Pouze lež.

Pravda ve všech rozměrech je ryze absolutní (naštěstí) hodnota společná všem tvorům, různých vjemů i názorů.......

Pravda není dílčí, ani nemůžeme proložit pravdu lží, ale pouze chvíli lhát a chvíli říkat pravdu. Pravda je smysly velmi rozumně uchopitelná, proto ostatně na to rozlišení máme rozum.
Pravda je dynamická, protože obsahuje skutečný děj a reakce na skutečný děj a s fantazií nemá zhola nic společného, ani s tím, že někdo má různý názor - Pokud někdo žije nějákou jinou pravdou, než ostatní - žije lží.

Velmi pěkně to vyjádřil Ježíš z Nazaretu slovy: "Já jsem pravda, cesta a nikudy jinudy se k Bohu nelze dostat než skrze mne".

Pravda je skutečnost, která nepotřebuje ke své existenci nic, na rozdíl od lži, která potřebuje stále nové a nové techniky k tomu, aby mnozí pravdu nemohli nalézt a uvěřili lži, politikům, ale i umělcům a všem, kteří mají živnost z toho, že odvádí pozornost, co hůře vedou falešnou cestou do područí Satanova světa. Amen.

Pokud někdo bude tak hodný a uvede ukázku "relativní" pravdy, či pravdy individuální je Bůh, který umí tvořit slovem a nutno si vážit toho, že navštívil tento web, ale nepředpokládám zde takový příspěvek

169701

04.09.2008 06:42

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

RE: Co je pravda ?

mš 85.?.?.?

Myslím, že k je k tomu co dodat....

Uvedu Vaši citaci zde: "Ve starých dobách bylo pravdou , že nelmenší částicí hmoty je "X". To mohli tenkrát považovat za absolutní pravdu . Byl to jejich "strop" ( jak to říká Janko ) poznání ."

Ano, pojďme na tomto příkladě demonstrovat, že to na konstataci absolutní hodnoty pravdy nic nemění. Pouze v té době byla nejmenší poznanou částicí hmoty čásitce X - to je nerelativní pravda. Stejně jako to, že i v té době nebyla částice X nejmenší hodnotou, kterou vědi uměli nazvat...

Opět myslím body pro pravdu. Pravda je absolutní hodnota ve všech ohledech. Pokud tedy tehdy někdo hlásal, že částice x je to nejmenší dělitelné z hmoty jednoduše lhal - byť přesvědčen, že ne. Pokud někdo v té době řekl, umíme pozorovat jako nejmenší a třeba pracovat s částicí X - nelhal.

Tak nás tu prosím nemotejte [smích] do Vašich teorii o relativitě pravdy... [smích]

169772

04.09.2008 07:16

Hitlerův zákaz kouření

NEPREHLEDNETE PROSIM

mš 85.?.?.?

http://smokefreemovies.ucsf.edu/ - Tento odkaz vede na fascinující web, fakta, vypracovali jej vědci a je moudré si to přečíst

169775

04.09.2008 15:51

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

RE: Co je pravda ?

mš 85.?.?.?

Spytihněve co mi to podsouváte????? A proč???? [smích]

Uvedu vždy Vaší citaci a pod ní dovolíte-li co říkám já a nemluvte prosím za mě (děkuji) - stačí napsat kde nesouhlasíte a nepodsouvat mi něco jiného než píšu, zatím si vystačím sám, díky.

1) >Pravda a lež se nemůže prolínat
Také souhlasím, neboť lež je to, co je závislé na pravdě. Lžu-li, musím nejprve znát pravdu.

Ne, lhát lze i když pravdu neznáte, tedy tvrdítě něco co není pravdivé - lež. Lež není jakkoliv závislá na pravdě, lež ze své podstaty není faktem, skutečností.

2) >Pokud někdo žije nějákou jinou pravdou, než ostatní - žije lží.
Tedy vy jste si jistý, že máte pravdu, tedy neshoda s kýmkoliv jiným, musí vést nutně k podezření, že je lhář. Asi to nemáte v životě snadné…

Tohle je minimálně hodně škodolibé, hlavně ale mi podsouváte něco, co jsem vůbec nenapsal. Neshoda dvou názorů vůbec nesouvisí s tím, zda jsou pravdivé. Nikde jsem nenaznačil, že podezřívám kohokoliv s jiným názorem, že je lhář?! Opakuji pravda je konstantní a je vědecky i často rozumem doložitelná. Tedy pokud řeknu v pět hodin, že je pět a vy, že je šest (na témže místě [smích] potom samozřejmě budu názor bránit, stejně jako vždy, když mám naději získat objektivně pravdivé informace. Viz už jednou zmiňovaný příklad, pokud někdo tvrdí proti zákonům fyziky i praktickému poznání, že 11 09 se roztavily budovy a padly rychlostí volného pádu k zemi a je objektivní pravdou, že byly sestřeleny, pak to mohu vyhodnotit a hájit a samozřejmě to nečiním tám, kde pravdu neznám, nebo hledám.

>Pravda je skutečnost, která nepotřebuje ke své existenci nic, na rozdíl od lži
Souhlas. Jde jen o to poznání té „skutečnosti“. To může být vlastní, sprostředkované či společné

Ano, ale to s pravdou vůbec nesouvisí - poznávat můžete cokoliv i subjektivně, Váš názor na to, že třeba je nějaký obraz pěkný a můj, že se mi nelíbí - zde je pravda u obou z nás, a vzhledem k tomu, že nejsou u "umění" znaky potřebné pro souměřitelnost, tak oba vyjadřujeme pravdu ale o našem názoru. Pravdu o pocitu.

>Pokud někdo bude tak hodný a uvede ukázku "relativní" pravdy, či pravdy individuální je Bůh, který umí tvořit slovem a nutno si vážit toho, že navštívil tento web, ale nepředpokládám zde takový příspěvek
Mnohé jsme se naučili (třeba od rodičů), ale něco jsme i přidali. Nějaké své poznání. Něco svého - nějaký výtvor - něco co jsme vytvořily. To pak předáme dalším. Tedy bůh je v každém z nás a kdo tvoří, využívá božské síly a stává se tak bohem.

To vůbec s tématem nesouvisí??? Pokud jste schopný vytvořit něco z neexistujícího, potom skutečně jste Bohem, gratuluji, ale nepředpokládám, že byste měl pravdu. Pokud něco zkonstruujete, využijete materiálů, rozumu a talentu, potom jste konstruktér, nebo koníčkář, ale rozhodně ne Bůh...

Automaticky kráceno

169829

04.09.2008 15:59

Hitlerův zákaz kouření

RE: fajcenie/HIV a podobne

mš 85.?.?.?

Virus HIV je patentován v USA - někde na webu lze nalézt link...

169834

07.09.2008 14:17

Jste připraveni na jadernou válku?

RE: Hnedokosilaci??

mš 85.?.?.?

To je otázka, kdo jsou hnědokošiláci?

Blíží se doba a již je zde, kdy zabíjení nevinných lid a ničení jejich existence je v pořádku, děje-li se masově a pod dobrou mediální "masáží", zatímco za slova opět lidé budou a vždy byli, teď jen zase přituhuje, (neboť celý systém stojí na lži už i v zcela manipulačních médiích neudržitelné !!!)

Dotaz si tak trochu vztahuji i já. Také jsem měl za komunismu kritiku, že jsem "pravičák", když se z komunistů stali "pravičáci" a já píšu stále stejně, jsem zase "levičák" ....

No a hnědokošiláči jsou lidé, kteří mají hnědé košile. Pokud by někdo chtěl zažalovat větu, že se hnědokošiláci chovají tak a tak, s tím, že to je přirovnávání někoho ke Gestapu (pro příklad), musel by prokázat jaký odstín editor myslel.

Brzy budou webby, půjde-li to takto dál vypadat asi takto:

Cenzura, cenzura, cenzura připravují cenzura cenzura, cenzura nedovolují, cenzura cenzura cenzura, ještě bych chtěl upozornit na důležitý fakt cenzura cenzura cenzura cenzura, což by mohlo vyústi v cenzura cenzura cenzura.

Tři bloky cenzurovány vzhledem k prevenci myšlenkéhového trestného činu pobuřování podle paragrafu 345/09 ....

Závěrem cenzura cenzura, každý sám...

170056

23.09.2008 09:24

Bombový útok v Islamabádu

Nejen v Islamabádu přituhuje

mš 85.?.?.?

Tato diskuze na zvědavci mi příjde něčím trošku jiná. Rád bych na to fórum upozornil. Totiž nacházím zde systém opravdu řízené provokace. Už jsme si zvykli na to, že skutečnost je nazývána konspirační teorií, zatímco konspirační teorie jsou oficiální verze. Mě už to začíná připadat a domnívám se, že nebudu paranoidní, je to jen suchá konstatace, že diskuzní fóra na asi třech svobodných webbech hledající pravdu jsou opravdu podchycena ideovými pracovníky "vyšších" zájmů, aby se pouze shormažďovala data o lidech, kteří ještě nejsou dostatečně vygumováni a vadí jim, že je stát nutí uctívat lež a klam jako základní ideologii.

Faktickou připomínku k tomuto článku mám jedinou. Jsou to právě události z 11/09 které přesvědčili každého soudného člověka, že se hraje vabank. Tento klam je natolik zvrácený a jeho sugestivní instalace mezi občany tak silná, že opodstatňuje apriori vnímat výklad téměř jakékoliv události vzbuzující pochyby v neprospěch současné administrativy USA.

Můj názor je, že prezident Pakystánu si dovolil mnoho a útok je reakce na jeho náznak odklonu od bratrské pomoci teroristobijců z USA. Je zcela legitimní v pasti meanstreamu při hledání skutečných informací vycházet z toho, že oficiální presentace je klam. Dvojvýbuch v hotelu, kam v poklidu dojede náklaďák z trhavinou je nevěrohodný z hlediska oficiální argumentace propojených médií tím, že se teroristé mohli dostat tak blízko a potom výbuchem plynu s tak velkým časovým odstupem, kdy doba od indexového výbuchu a výbuchu plynu vzhledem k tomu, že z hotelu se stala větrací šachta se lze domnívat, že plyn neměl kde kumulovat do potřebné formy k výbuchu. Také já se domnívám, že v hotelu byly tedy standartní plynové rozvody pro vaření, či ohřev a nikoliv zásobníky pro celý Pakystán...

To ale nic nemmění na zdrcujícím faktu, že začíná mizet čím dále tím více alternativních odkazů na webbu, zejména Google - od zpochybnění výletu na "měsíc", přes další důležité informace. Stav společnosti je tragický, opravdu dnes stačí přitvrdit v cenzuře internetu a jsme zcela vydáni oficiálním mediálním prostitutům a jejich chlebodárcům - tedy fo neuvěřitelných lží a klamů... Situace míří do velmi chmurné "budoucnosti". Br [překvapení]

171337

25.09.2008 09:57

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Noviny

Mš 85.?.?.?

Jak to, že lidé ztratili schopnost číst mezi řádky a přirozenou nedůvěru k systému? To se opravdu mají tak dobře?.....

Zkusím odpovědět na Vaši otázku, tedy jak to vnímám já. Obrovský průšvih je asi v tom, že většina společensky a "politicky" aktivních lidí nevytváří žádné hodnoty - Naopak devastují a převracejí hodnoty - tedy vytváří virtuální systém klamů a kampaní. Svého času jsem to číslo znal přesně, ale jen v novinařině jsou desítky tisíc "novinář" a lidí, kteří důsledně "pracují" tím, že přinejlepším popírají pravdu, stále častěji ale šíří vědomé lži - zadání od vydavatelů, někteří už jsou ideologičtější než politici - No a tato minorita skutečně vytváří veřejné mínění, protože ostatní lidi nemají čas ani často techniku, už vůbec ne znalosti na vyhledávání skutečných informací, článků - esejí...

No a systém samozřejmě ochormí komunitu přes informační toky. Takže v důsledku stačí zbytek lidí honit od čerta k ďáblu a "zaměstnávat" nejen často zbytečnou prací, či papírováním a šikanou státní...

Zkušenosti ukazují, že prakticky NELZE VECPAT DO LIBOVOLNÉHO MAINSTREAMOVÉHO MÉDIA ani náznak pravdy. Tam jsou cenzoři o kterých se bolševikovi ani nezdálo a že byl mistr v klamu. Novináři jsou navíc svázáni také svými hypotékami a závislí na jejich požitcích - navíc neumí nic jiného často, než psát leckdy i pěknými slovy naprosté nesmysly a ideologickou propagandu - takže tam nelze předpokládat sebereflexi, pokud vzácně ano, znamená to odchod do prakticky disentu, v každém případě přijdete o "zaměstnání", kde nemusíte nic dělat, dostáváte cca 30 - 40 tisíc, cesty, mobily a další výhody zdarma a navíc jste svým způsobem "slavný", Vaše bláboly podle toho jak jsou infantilní a debilní citují často televize etc....

To je hlavní špunt a zcela neprůstřelný. V USA dokonce nějaký milionář dal mnoho peněz na kampaň za pravdu o 11/09 - o prachy přišel, byl zesměšněn a ukazován jako rarita, která z nepochopitelného rozmaru utrácí peníze za protiamerickou činnost.

Takže shrnuto a sečteno máme tady smečku novinářů, kteří v tom jedou od A až po Zet (pokud něco po letech "objeví", tak nikoliv z důvodu hledání pravdy, ale, že vyšší místa sestřelují nějakého politika, jen aby nahradila figurky), no a elementární průšvih je v tom, že do lidí se to pere od rána do večera. Je přirozené, že v tom stresu nemají možnost, než čučet do bedny, či do novin a tak se jim deformuje obraz o společnosti, to je vede k volbám a pasivitě.

Pokud prostě máte miliardy z drog, zbraní, bankéřství, ožebračujete a ničíte druhé, tak je to nejmenší si buď přímo nebo nepřímo, či jen ideologickým výběrem "novinářů", koupit tisk - takže je to neřešitelné kolečko, posílené navíc technologiemi manipulace o kterých se Goebelsovi ani nezdálo.

171565

25.09.2008 14:00

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

NAPAD BY TU BYL

mšKAP 85.?.?.?

NEVIM, JA JSEM DOCISTA BEZ PENEZ, ALE KDYBY VLADIMIR SE ROZHODL VYDAT PUBLIKACI, KDE BY PROSTE VYBRAL TY NEJLEPSI CLANKY POJEDNAVAJICI O SOUCASNEM STAVU VECI - KUPRIKLADU PSAL SVEHO CASU A PREKLADAL O PODVODECH S AUTORSKYMI PRAVY NA KURATA, PRASATKA ATD., PROSTE KDYBY VYSLA KNIZECKA ZVEDAVEC, KDE BY BYLO OPRAVDU DOBRYM VYBEREM OD TECH ZLOMOVYCH CLANKU AZ PO TY DOPLNUJICI Z TOHOTO WEBU, TAK BYCH TISICOVKU POSLAL NA VYDANI BEZ POCHYBY.

TOHLE MOZNA BY BYL NAPAD??????????? TO PAK DISTRIBUOVAT NEJAKYM ZPUSOBEM A TIM UPOUTAT I K WEBBU, UDELAT SBIRKU NA PUBLIKACI, CHODI SEM URCITE TAK TISICOVKA NEJMENE KMENOVYCH CTENARU, KDYBY KAZDY DAL TISIC, TAK JSOU TISKARNY, KTERE TISKNOU - DELAM TAM MATERIALY PRO MUJ OBOR OCHRANA DECEK OD DROG - ZA NEUVERITELNE NIZKE PENIZE.... CO TOHLE??????????????????

171588

25.09.2008 16:39

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Další neonacistická zrůda sedí v Base

Mškap 85.?.?.?

No, Ti lidé, kteří jsou odsouzeni vyzývali k likvidaci židů, propagovali fašismus, dlouhou dobu a velmi promyšleně získávali nezkušené mladé lidi pro fakt odpornou ideologii. Je otázkou, proč někdo nezasáhl dříve? Proč to nezakázal a nedal jim třeba podmínku? Nevím, co to ale má společného se Zvědavcem?

Mě zůstalo za války dosti blízkých lidí v koncentráku... Judaismus a křesťanství pokládám za jedinou naději lidí. Jistě jen úchylný sadista může vyzývat k násilí proti židům, kteří jsou cílem pogromů už několik staletí! Své by o tom mohli říci i leckteří papežové a "křesťanští" válečníci.... Pokud se takový člověk najde a nabádá druhé k takové zvrácenosti, musí počítat s tím, že za a) někdo jej vezme vážně a ublíží někomu, což už nelze později často dohledat kořeny těchto věcí... b) musí počítat také s tím, že mu společnost, která ta zvěrstva dodnes doplácí dá přes ruce...

Jinou věcí je, když někdo hledá objektivizující informace o tom, jak to za války skutečně bylo. Kdo jí třeba financoval? Proč vůbec vznikla a proč se tato tragická záležitost "upravuje"... Zpochybňovat utrpení židovského národa je neúcta a hnus, podobně podivné jsou ale i praktiky, které hystorii falzifikují. Šokující dokument o tom natočil židovský !!! mladý člověk, který navštívil jeden koncentrační tábor a naprosto bez jakýchkoliv zlých úmyslů hledal pravdu o tom, jak to tehdy opravdu bylo. Překvapivě zjistil, že mnoho věcí prostě opravdu nesedí.

Otázkou také zůstává úloha nejen katolické církve, která pomáhala tzv. krysí dírou nacistům do exilu mj., ale i pozadí financování první i druhé války, lze se domnívat často od rodin, které dnes "nenechají na židovský národ dopustit". Otázkou také je, kdo dnes v Izrali dodržuje Boží nařízení a zákony?

V Bibli se hovoří trefně o falešných židech... Tam někde by mohl být problém. V každém případě pokud už napíšete takový "vzkaz", měl byste uvést fakta, kde tady je nabádáno k nějakým útokům? Kde je tady zpochybnění utrpení židovského národa. Víte, jsem žid, hříšník a křesťan. Nemyslím, že judaismus a Nový Zákon jsou v rozporu, naopak. V rozporu jsou pouze skuteční neocons, kteří ale nesedí ve vězeních, ale ve vládách. S židy (vládou) si potřásají rukou a přitom jejich dědové a otcové financovali právě válku proti nim, stejně jako nezasáhli, když přemnoho !!! zemí před válkou snížilo "kvóty" na přijímání židovských osadníků...

Je to svět na ruby. Bez Stvořitele a utrpení bezpočtu židů by myslím vůbec nebyl. Otázkou zůstává kdo je kdo. Můj názor je, že Stwora je citlivý člověk hledající pravdu a naprosto nezpochybňující zvrácené počínání nácků....

171599

26.09.2008 07:46

Už zase hoří hranice

Je to možná trochu jinak.....

Mškap 85.?.?.?

Během honu na "čarodějnice" byly popraveny statisíce zejména žen a dětí. Mimochodem poslední takový proces probíhal ještě koncem minulého století - obviněn byl muž ve Švédsku, že je "čarodějnice" a ze znásilňováni malých chlapců - byl osvobozen, děti si to vymyslely. Děti byly také hlavními svědky v při "čarodějných" procesech, kde se vypovídalo o tom, že ženy létali na kravách a nebo svých mužích na krvesmilné, sexuální orgie..... To by bylo na dlouhý článek, faktem ale je, že mučení, které u toho probíhalo bylo hrozivé, faktem také je, že odvolání - přiznání uchránilo od definitivního zabití (už často invalidizované oběti) ne vždy!!! Faktem také je, že někteří věřící lidé v té době se "dobrovolně hlásili k čarodějnictví", protože jim víra zakazovala sebevraždu, ale žít v takové společnosti nechtěli, tak zvolili tuto cestu ač velmi krutou....

Faktem také je, že židovské rodiny podnes nedostaly odškodnění od mnoha firem a bank, probíhají skupinové žaloby a řadě firem (wolksvagen zakládali nacisté atd.) to dělá velké problémy, protože s úroky se jedná o neuvěřitelné cifry a naděje na úspěch v procesu jsou.

Faktem také je, že Norymberský soud se choval zvláštně, nicméně kupříkladu němečtí bankéři odsouzení k vysokým trestům byli po asi půl roce propuštěni a vráceni k řízení svých bank, jakožto nepostradatelní odborníci.... Vida. Nemluvě o "vědcích", kteří prováděli svá zvěrstva na lidech z koncentračních táborů, jejich poznatky často použili "vítězné" mocnosti a mnohé otevřeně tyto sluhy nacismu zaměstnali pro své kupříkladu raketové programy....

Faktem také je, že se měří každému jinak - ze zákona je komunismus stejně šílená ideologie zločinná jako nacismus, ale propaguje se státní televizí od rána až do večera...

Faktem je, že některým účel světí prostředky. Faktem také je, že ten rozsudek má zastrašovací účinek, aby si mladí fašisté neotevírali stránky vyvolávající nenávist k židům, ale obecně rasovou nenávist, působí na mne i jako skrytá pohrůžka lidem, kteří jsou normální - tedy nemají rasové názory, ale přesto si uvědomujeme [smích] , že čas myšlenkových, event. písemných trestných činů je zde a bude přituhovat.

Faktem je, že evangelík Bush je ředitelem světa, byť jeho vláda přinesla neskutečné porušování lidských práv a válku pod falešnou záminkou, faktem je, že na cestě ďáblově k NWO se hodí kdokoliv, kdo dobře slouží. Jak říká Topolánek "Es komt der tag", nebo "osvětimská lež"... Asi mu v podvědomí řádi nějaký ten démon, no a to jsou výroky, které by měl premiér vysvětlit a dostat za ně svou trojku nepodmíněně....

Faktem také je, že napříč ideologií vládnou světu chemici tabákového průmyslu, které kontrolují 1,5 miliardy lidí přímo drogou a zbytek světa penězi z této drogy. Pořádají hony n...

Automaticky kráceno

171644

26.09.2008 07:59

Už zase hoří hranice

Ti

Mškap 85.?.?.?

http://www.karlin.mff.cuni.cz/~hkmaly/homepage/pro....

No, tady je článek, jehož autora tedy nemusím, ale v tomto článku jsou věci, které ukazují na to, že to ti lidé mysleli s arijskou rasou upřímně (mimochodem žádná arijská rasa neexistuje je to výplod ruské sci-fi spisovatelky !!! - tyto a jiné fantasmagorie vzali za kultovní nacistické zrůdy...

Co je ale důležité, z článku vyplívá a jsou tam citace z korespondence, že připravovali násilné akce, nejen k nim vyzývali. Nacismus je šílenství a pokud ho cpete do hlavy dostatečně nenávistným, zakomplexovaným a zblblým mladým lidem, tak je to velké nebezpečí. Doporučuji článek

171645

26.09.2008 10:17

Už zase hoří hranice

OPRAVA URL na článek o tom co chlapci chystali a jak uvažovali....

Mškap 85.?.?.?

Neumím vkládat odkazy, nyní už by to mělo fungovat, omlouvám se a doporučuji tento tentočlánek z Reflexu, kde je citována emailová korespondence...

171657

28.09.2008 07:09

Čím krmí americká televize své diváky

dtto.....

Mškap 85.?.?.?

Tady v Česku byly asi tři kanály - Visat History, Viasat Explorer, Nationagl geo.. kde občas šly zajímavé dokumenty. Během pár let se staly zvláštní věci. Jednak jdou na těchto firmách dokumenty o zbraňových a policejních systémech moderních - to je ale k nevíře - prostě popis toho co paralyzér, nebo dělo, nebo jiný zbrojařský výrobek dokáže (stále dokola se omílá typ) - připadá mi to, že když někdo chce prodat někam zbraňový systém nebo jinou pomůcku (jeden z těch seriálů se jmenuje zbraně budoucnosti) tak dá svou vizitku a řekne pusťte si Viasat Explorer a pak napiště, jestli to koupíte pro svůj stát, své lidi....

Potom přibyl opravdu ale perverzní pořad (nic proti kráse ženského těla!)pornotýden v tom, kterém městě a ubyly dramaticky vyvážené dokumentární pořady... Opravdu zajímavý dokument kupř. právě švédský seriál o tom, jak to bylo opravdu s hony na čarodějnice - dobová zaznamenaná svědectví atd. , či filmy odkrývající různé mýty - o slavných lidech a dílech - Da Vinci, Mona lisa atd. - jsou v poměru cca 3% kvalitních dokumentů na absolutní brain washing.....

On ten obraz FBI buduje od počátku Hollywood a dobře ví proč!!! Člověku totiž opravdu je vrozená víra v život, hledání - proto je třeba nabídnout roli dobráckého, někdy tvrdého ale prostě otce, pečovatele a máme zde agenty všeho druhu, zatímco tito se v klidu věnují své práci, která je na míle a zcela jiným směrem vzdálena od propagandistických filmů všeho druhu....

No a teď (asi jak se to majetkově provázalo do asi 5 nadnárodních mediálních korporací) se nedá prakticky sledovat už ani neveřejnoprávní TV. Nesmírně sugestivní díla, plná zvrácené propagandy cpou do všech co nutně potřebují ke spokojenosti a kdo tuto chrání.... [pláč]

Původně jsem ale chtěl postovat humornou reakci, protože ten popis dílka je brilantní a perfektní! Je můj názor

Bude asi čím dále složitější zachovat si nutný nadhled, protože ta perverze a vymývání mozků jsou opravdu útokem - zejména na děti a mladé, které to verbuje přesně do těch svinstev, kde je hydra chce mít. Zajímavý je také zcela šílený trend, který editor také popisuje - udělat z žen pořádné chlapy - na co už nějáká romantika a pěkné vztahy, žena a chlap - jsou přece bez rozdílu - jsou si rovni - br, na tohle dojede moc a moc chlapů ještě co poznají takovou dívenku odkojenou těmito zvratky a houstne to a houstne...

171852

28.09.2008 07:46

Falešná božstva

RE: proc?

Mškap 85.?.?.?

"Jsem absolutně alergický na omezené české duchodce a jézedďáky, kteří předpokládají, že česky se domluví všude, tak proč by se učili anglicky?! Zvracel bych, jak je u nás podprůměrná úroveň výuky na školách..."

No zvracet byste tak mohl nad tím co jste uvedl - citace - výše. Proč urážíte někoho, kdo napsal třeba dle mého velmi jemný a přesný příspěvek? Navíc si všiměte, že reagoval na Vaši nechutnou ataku opět s nadhledem...

Navíc připojím můj názor. Angličtinu nepokládám vůbec za řeč. Je to prostě podvod - jazyk, kde mají slova opravdu desítky často přímo protichůdných významů je iluze, není k domluvě. Nicméně je opravdu předurčen pro svou melodičnost k doprovodu hudby, protože ji nejméně ruší a je velmi jednoduchý - i mě Beatles udělali na She Love´s You, Yeh, Yeh, Yeh - jenže ona neloves me [smích]. Celá Amerika je jedna velká halucinace, Hollywood je matka zvrácenosti od A až po Zet a dnes angličtinu cpou do děcek často od první třídy, kde to jsme? Ano, určitá minimální znalost angličtiny je dnes nutná, abychom mohli zejména obsluhovat počítače [smích] , které si pokud to bude takto pokračovat už brzy ale vystačí bez nás. Zlatá čeština, která umožňuje barvitý, ale i přesný popis a přímo vybízí k přemýšlení, hloubání.

171855

28.09.2008 09:47

Čím krmí americká televize své diváky

RE: Hombre má recht

Mškap 85.?.?.?

Dobre rozhodnuti v obou pripadech. Rada lidi, predpokladam, kteri ale ctou tyto noviny ma TV prave z duvodu monitoringu doslova zbrani soupere, kterou je doprevraceni hodnot na hlavu a system na cip o tom neni reci.

Gratuluju Vam take k tomu, ze jste dokazal pres jiste citovou vazbu se upamatovat a ukoncit vztah, kterych jsou dnes pres barikadu mlzeni feminizacnich silenkyn opravdu asi spousty. Stejne jako mizi skutecne zeny, nikoliv bojovnice s muzi a rozumnym usporadanim a hlavne jedinym fungujicim rodiny. Prave jsem cetl statistiky http://www.agresorka.cz a bude hůře. Většinou se z péče žen, které podlehly (tedy také k tomu museli mít předpoklad povahový) nyní vrcholící kampani, že muž je živý chodicí bezcenný robertek (to je doslovná citace vědkyně feministky !) , tedy většinou se z toho chlapi dostávají hůře, včetně sebevražd. Ten systém to preferuje a díky jeho působení není přirozená nabídka "normálních" žen. Mimochodem další feministická vědkyně (jména na webbu) uvádí, že je potřeba zredukovat muže na 10% populace (asi nutnost pro reprodukci feministek), no závěr civilizace nebude jízda na vlně [smích]

171863

01.10.2008 12:31

Ozdravný proces započal - ale čím skončí?

Pojedete to až do konce..

Mškap 85.?.?.?

Můj názor je, že celková světová politicá situace je až na jednu výjimku neřešitelná. USA, mnohé velké státy Asie, obecně Euroatlantická civilizace vytvořila během staletí degenerace hrozivý systém, kde odhadem pracuje a je místně i znalostmi a schopnostmi schopna vůbec řešit "přežití" bez návodu a pomoci tak desetina "populace". Přemnoho lidí žije v oborvských městských aglomeracích, které neumožňují nic jiného, než prohlubování ekonomické, sociální i zdravotní závislosti na deviovaném politickém systému. Peníze už jsou dávno defakto přídělovými lístky, které se rozdělují často v přímé úměře - čím méně člověk pracuje, často na nesmyslných úřednických ale i "výrobních" místech, tím větší honoráře - odstupné za "sociální smír". Současná bankovní krize v USA defakto není bankovní ani politická - jen se připravuje plán jak papírově pozměnit účetnictví, ale systém se nehne ani o milimetr. Politici odvedou svou práci a dovedou lidi k dramatické krizi, potom dají od svých zákonů i toho, kam zemi dovedli ruce pryč a špičky politiky, pokud už tak nečiní budou rozptýlené mimo území "jejich" správy, aby se jim vyhnuly sociální nepokoje i poškození země jejich správou. Jde to velmi rychle, v řádech desetiletí bude kolaps - pád bude zřejmě rychlý, ale ještě je jak kamuflovat a ještě pořád při "přerozdělování", vydírání a zákonném omezování lidí těch pár procent pracujících a technologie uživí ten zdegenerovaný - ne vlastní vinou - a závislý zbytek, věřící v politiku a civilizaci....

Paradoxně největší, domnívám se, naději na renesanci mají civilizace, které jsou technicky zdatné a ještě nemají tak šílenou infrastrukuturu velkých městkých aglomerací - defakto ghét - zejména Rusko. Pokud by Putin a spol se rozhodli a mezinárodní závazky jim to zdá se umožňují stát se novým modelem způsobu života, tak Rusko má energie i zemědělskou soběstačnost, také utrpením velmi zušlechtěné lidi. Tam by mohla přijít změna, ale zřejmě systém rychle spolkne i tuto stále velmoc.

Světlo na konci tunelu vidím, ale z Božích, nikoliv lidských zdrojů, z těch jsme si upletli právě ten zdrcující tunel.

172063

03.10.2008 08:22

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Mškap 85.?.?.?

Zdravím Edo. Svého času mě pozvali na blog osobností Aktualne.cz, tam jsem ve spolupráci se slovenským kolegou z "Hladanie pravdy o septembri" dlouho držel blog s odkazy na nezveřejňovaná fakta, dokmentární filmy 11/09 - posílal jsem to známým redaktorům, novinářům, kteří neměli důvod mi nevěřit kvůli jiné práci (nulová reakce ode všech) ... Potom jsem z Bogu odešel, protože jsem dospěl k závěru, že to nemá smysl, skutečně ta bariéra iracionality a fanatického lpění na "oficiálních" lžích kontra fakta vědců i laiků - to je věc mimo uchopení smysly běžného člověka.

Po zkušenostech, které jsem získal při prosté, věřím nevtíravé snaze o upozornění o naprosté neprůchodnosti, neuskutečnitelnosti "oficiální verze" jsem musel uznat, že přirozenými technologiemi není možné udržet ve světě tak absurdní klam, tak dlouhou dobu, postavit na něm další války, zákony ve prospěch úchylných minorit...

Jeden moudrý muž, byť ne všechny jeho názory plně sdílím, či spíše chápu - Pavel, Saul - řekl, nebojujeme z tělem a krví, ale z ničemnými duchovními bytostmi z vládou temnoty....

Právě na 11/09 je dobře vidět, že ten systém je stále stejný. Jako šoupali "círevní" úchylové při projevu Jana Husa, je to úplně stejné. Jsme ve zcela iracionální oblasti. Jinak není možné pronášet mezi takovým počtem lidí takové klamy. Jsou to technologie moci, které nejsou přirozeného původu, soudím dle výsledku. "Celý svět je v moci toho ničemného" píše Jan. Teď je to čím dál tím zjevnější a bude hůř, protože to vše už spíše připomíná jakousi divadelní, velmi tragickou frašku.

Kazatelna - televize, bohové - herci a kulturní establishement, ideologie bezmoci, státní výchova - bludy a drogy + uctívání nelidského systému, tak to prostě je. Bude to sílit až do pádu systému, který ale nezařídí lidé a je otázka jak dlouho to může trvat.

Můj názor je, že nejdůležitější je výchova k lásce a ohleduplnosti - proto je rodina rozbíjena co nejdůsledněji, proto jsme honěni od čerta k ďáblu, abychom nenašli souvislosti a pracovali sami na svém zničení. Br

CITACE ODPOVEDI PANA JANA VIDIMA - PSP CR - LIDOVKY ONLINE:
OTÁZKA (Blogger)
Dobrý den, pane poslanče. Co se stane s radarem, až vyjde najevo, že oficiální verze událostí z 11.září 2001 je lež, podvod a manipulace? Nebo si opravdu myslíte, že 500 amerických architektů a inženýrů, kteří žádají na základě svých analýz nové vyšetřování, jsou ruští agenti?

ODPOVĚĎ (02.10.2008 15:12)
Vážený pane Bloggere, no co by se asi tak mohlo stát jiného, než že zapne motory na pohon antihnotou a odletí šířit lež o 11/9 na Jupiter. Kdyby mě lidé, pochybující o absolutní vině Al Kaidy na 11.září 2001, nebyli zcela lhostejní, možná by mně Vás bylo i líto... Přeji Vám pěkný spiklenecký den

172208

23.10.2008 08:21

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

Sociální inženýrství asociálů....

Mš 85.?.?.?

Arogance asociální moci je neskutečná. Lidé, kteří dávají nadbytečné biliony na často nefunkční a těžko kontrolovatelné obchody ze zbraněmi mají starost o blaho afrických národů????

Pokud by se v Evropě otevřela studijní střediska pro rozvojové země s cílem vychovávat cílevědomě vzdělané lidi, kteří by byli schopni rozumně vládnout v afrických komunitách, to by byl asi moudrý krok.

Plně soulhasím s přispívajícím, že technologie dnešní doby by měli umožňovat 2-3 denní týden a odchod do důchodu v 50 letech, jenže právě díky přerozdělování a sociálnímu inženýrství "elit" tohoto zvráceného systémů se prohlubuje stresové prostředí, které volá po "vyšší" zaměstnanosti a efektivitě, kterou ale administrativně prakticky už vůbec neumožňuje skrze imbecilní direktivy nejen evropské byrokracie...

Nehledě na to, že by se mělo opravdu začít u legalizace pobytu nelegálních emigrantů, kteří zde chtějí žít a pracovat. Dovoz defakto novodobých otroků (kterými jsme ale my všichni už zde) je prvoplánovou službou velkým firmám, které budou mít "zakázky na levnější pracovní sílu" a zátěž zbytků sociálního systému těmi, kteří (světe div se) sem přijedou nikoliv pracovat, ale z nejrůznějších důvodů.... Zajímala by mě kritéria výběru "pracovních sil".

Úchylnosti všeho druhu, které dnešní politický systém připravuje lidem se stupňují. Nelze nepostřehnout, že úkolem elit je atomizovat lidi, zamezit přirozené komunikaci, práci i životu - v době, kdy se hroutí podvod zvaný "ekonomika" a ukazuje, že není ani trh ani tržní hospodářství ale jakési "monopoly", které jsou s námi hrány prostřednictvím zákonodárců je tento krok výsměchem rozumnosti ale i ukázkou toho, že dokud nebude pokořen snad každý rozumný, citlivý člověk systém nebude mít dost...

Procento z toho, co se vydává na zbrojení ročně by zajistilo programy pro soběstačnost snad celé Afriky - místo toho se tam jen zajistí "levná pracovní síla" a smluvně vykradou nerostné a jiné zásoby toho kterého státu. Bude ještě hůře... Je to škoda nás všech

173693

Trošku jste pane ale úplně zapomněl na geografické podmínky. My sice máme to štěstí, že žijeme v úrodné části světa, ale na to jaké podmínky přírodní tu máme i samozřejmě lidské tu část světa ničíme dost urputně i vztahy....

To co říkáte běžte říci lidem, kteří mají jednu studnu na tisíce lidí a ze země nevytěží nic, než pár rostlin... Místo vzdělání k soběstačnosti si z nich Ti vychvalovaní Evropané udělali pracovní sílu, aby jim buď otročili otroci přímo nebo doma, když jim budou za sotva obživu balit nerostné bohatství vykradené "smlouvami" často na desetiletí dopředu....

173709

23.10.2008 11:37

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Všetko je síce pekné,

Mš 85.?.?.?

Nechtěl jsem postovat třetí příspěvek, ale omlouvám se, reagoval bych rád. To co píšete je absurdní!

EURÓPA MÁ BYŤ BIELA A NIE FAREBNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posuzovat cokoliv na základě barvy pleti je podle mne absurdní a další Vaše návrhy jsou ješta absurdnější.

Nehledě na to, že takové předsudky nelze uplatnit ve tmě [smích] kupříkladu, když by nešlo poznat, jestli mluvíte s černochem, asiatem, nebo "indiánem" či seveřanem.....

Ostatně kolonizace prováděli naši předci a my dnes sklízíme tu zrůdnou praxi, kterou zaseli. Rabování, likvidace, drancování, násilné "civlizování" - místo toho co inzerovali - křesťanskou lásku a péči. Afrika doplatila (stejně jako nyní my) jen na to, že vedení systému prosazují lidé vysoce inteligentní, ale bez citu. Nejde o "bílou" Evropu, ale o svobodnou a bezpečnou Evropu - je úplně jedno, jestli Vás na ulici pobodá běloch či černoch... Skutečně sklízíme to, jak se Evropští kolonizátoři chovali k domorodým skupinám při svých dobyvačných taženích, teď to dostanou na prdel - protože se jim "otroci" přemnožili a utvoří z nich postupně menšinu, protože jsme líní i milovat (tím nemyslím odhekat si těch pár chvil potřebných k orgazmu...)

Vezmět USA jak pěkně se z neevropských přistěhovalců či potomků otroků stávají nejvlinější národnostní skupiny - Ti co měli v autobuse vyhrazená místa, pokud budou věrní "křesťanství" co je naujčili fašouni z Kuklux - klanu, (věřím, že nikoliv) to teď a vemli brzy vrátí svým "importérům"

173714

01.12.2008 09:59

Dopis Raiffeisen bance

Martin Škapík

Martin Škapík 85.?.?.?

Asi nejlepší ekonomický článek, co jsem za poslední roky směl číst. Gratuluji

177246

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,45 Kč
Euro
27,34 Kč
Libra
30,28 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,58 Kč
100 japonských jenů
22,40 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 807,43 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
318 090,95 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?