Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 1 jméno: herbage.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.12.2007 18:21

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

RE: To jsou mi tedy novinky!!

herbage 82.?.?.?

Proč se nejmenujete PRmlýnek, omýláte pořád dokola jen názory vyčetlé z mainstreamu. Jesli vás 11/9 více zajímá, můžete si v sekci Události, komentáře dát 11.září a vyjede vám spousta článků k celému tématu. Nakonec zjistíte že to není až tak nereálné ututlat, hlavní je připustit si, že jsou lidé kteří na tom nesmírně vydělali a to nejen finačně. Vyhrálo to Bushovi další volby, dovolilo napadnout Afghanistán a Irák, omezit práva svých občanů. A ti "teroristé" na tom jedině prodělaly. Nezískaly tím vůbec nic. Naplánování takové akce není bez spoluprace s bezpečnostními složkami vůbec možné. Pokud se něco v letadle stane, ihned je informován NORAD a do několika minut musí u letadla být stíhačka. Nepodnceňuji "teroristy" ale už vůbec nepodceňuji NORAD. S tím že letadlo může být uneseno a použito jako zbraň se normálně uvažovalo desítky let předtím, žádná novinka. tudíž je jasné že musela proběhnout spolupráce s NORADem, aby byly vůbec schopná ty letadla doletět k WTC. Zmizelá letadla, která údajně narazila do Pentagonu a někam na louku u Shanksvillu jen dokumentují ubohé provedení celé akce.

149065

11.12.2007 18:54

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

RE: Co bude dál?

herbage 82.?.?.?

Ano, to je častý argument, že by to nešlo tak aby se to neprovalilo. Já si dokážu představit dost malou skupinku lidí, kteří jsou přesvědčení, že to dělají pro zájmy národa, vždyť bez ropy by se celý systém v USA zhroutil. Proč by měl někdo páchat sebevraždu z tich agentů? Stačí naverbovat frustrované mladé lidi, přesvedčit je že za jejich neúspěch může USA a hned máte dobrovolníky. Stačilo pak jen trochu pomoct jim naplánovat akci, naplánovat NORADU cvičení a zbytky stíhaček nechat na základně. Rozhodně to ututlat šlo. Pak argumenty proč by to dělaly, proč jsem tak necitlivý vůči obětem, jak se vůbec opovažujem spekulovat o takových nesmyslech. Všechyn ty pochybovače platí kdo? Co z toho mají, kromě výsměchu okolí? Když vám je všechno tak dobře jasné,k že jde o nesmysl, uveďte pádné argumenty, fakta.

149067

12.12.2007 10:30

Máme se stále lépe

Nelíbí se mi autorova logika

herbage 82.?.?.?

Píše, že stát vydává na různých dávkách 54 miliard ročně, ale píše to, jako by byly všechny zneužity. To samozřejmě není pravda. Proti boji s nezaměstnanosí se musí bojovat jinak. Musí se zvednout minimální mzda, aby byl vidět rozdíl mezi dávkou a prací. Bohužel existují u nás regiony, kde prostě nejde dosáhnout plné zaměstnanosti a nemůžou tisíce lidí dělat metaře. Je lehké všechno svádět na cikány a ti opravdu nesou velký díl viny. chce to vůči nim postupovat tvrdě, stejně jako k normálním spoluobčanům, co se týče krádeží, pklacení nájmu apod., ale chce to rovněž nedívat se na ně skrz prsty. Přece za zadlužení země mohou zcela jiní lidé, dávky jsou sekundární příčina. Hlavní příčinou je totiž kupónová privatizace. Po revoluci měla naše země v hospodářském majetku něco okolo 4bilionů korun. Dnes je vše v rukou zahraničních investorů, včetně našich klíčových podniků. Spousta jich byla vytunelována, ostatně naše město může sloužit jako příklad. S těmi 4 biliony se počítalo do budoucna, na sociální zapezpečení občanů této země, zatímco jsme vše promrhaly již teď, respketive je to v rukou zahraničního kapitálu a pár vypečených českých podnikavců. A zatímco to hledáme příčiny, strůjce toho všeho se nám směje z hradu a jěšte navíc kouká jeho portrét na každé dítě ve školní lavici.

149139

13.12.2007 19:08

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

RE: Pane Vojto,

herbage 82.?.?.?

Děkuji za odpověď, jsem rád že uznáváte, že se tomu nechal volný průběh. Já si sice myslím malinko něco jiného, ale to je jedno. Co je to za stát co si nechá zabít skoro 3tisíce vlastních lidí a na základě toho se roztahuje po celém světě a zabíjí další statisíce lidí? Když o tom ví a nic nedělá, to je snad ještě horší, Doufám že tedy se mnou budete souhlasit aby se vše prošetřilo a odpovědní lidé seděli. Bohužel jak oba víme, je to nereálné, protože to co dokážete připustit vy, není schopen připustit nikdo ze zbytku zpracovaných mas. Zklamal jste mě však tím, že záběry nárazu letadla do Pentagonu neměly být zveřejněné. Co by jako mohlo na těch záběrech tajného být? Těmi záběry by se vše úplně vyjasnilo. Se bojíte že by náhodou v tom výbuchu byly vidět nějaké tajné dokumenty či co? Jak potom vysvětlíte ty následné fotky po celé akci, kde jsou již pořízeny kvalitní fotky, na kterých je dokonce vidět i kancelářské vybavení. Tohle je prostě nulový argument. Navíc je docela směšné když uvádíte jak je to armádní sídlo s nejvyšším stupněm utajení, které by logicky mělo být dobře chráněno a nechají na něj takovou dobu mířit letadlo.

149224

13.12.2007 19:38

Máme se stále lépe

RE: Tak si pobrečme

herbage 82.?.?.?

Vojto, prosím, přečtěte si tento rozhovor . Sociálním zabezpečním nejspíš pan Bubeník myslel všechny ty továrny a podniky vlastněné státem po revoluci, které se měly časem privatizovat nebo udržet v rukou státu a výdělky použít na to zabezpečení lidí. Já bych to číslo navýšil na 4biliony korun, i když vzhledem k změně kurzu a tržní hodnoty koruny jsou ty čísla také dnes malinko jiná. Takže trochu uvažujte než něco označíte za blbost.

149226

10.01.2008 21:46

Odkud to smrdí?

RE: Víc

herbage 82.?.?.?

Pan Kostlán, pan Mejstřík a podobní komunistobijci v akci [smích]

151051

11.01.2008 23:33

Smrt přichází z týlu

RE: Uzavřený pacifismus

herbage 82.?.?.?

Dnes jsem po dlouhé době shlédl část zpravodajství na ČT1 a na Nově, opět mě to jen utvrdilo že dívat se na to nemá cenu. Nejdřív na jedničce vybobardovali Irák do doby kamenné a pochvalovali si kolik zabili teroristů z Al-Kájdy a kolik zničili výroben bomb. Nezapoměli si rovněž pochválit že zemřelo jen 9 američanů. Koukám že jedou novou strategii, že když puškama a pistolema vás nepřesvědčíme, bombami však ano a jestli nezbude nikdo kdo by se mohl opájet tou "demokracií", tak koho to zajímá, svou ropu si vytěžíme. Dále pak na nově informovali, že FBI neplatila účty jedné telekomunikační společnosti za odposlechy. Bylo to z velmi důležitého oddělení na odposlechy teroristů. By mě zajímalo koho všeho odposlouchaj v rámci boje proti terorismu. No a aby nebylo tich teroristů v médiích málo, tak kvůli Al-Kájdě zrušily rally Paříž-Dakar. Strach je nutnu udržovat a když nic nehrozí, tak si něco vymyslet, propaganda jede na plný obrátky.

151179

28.01.2008 21:05

Kdo fandí státu Izrael

RE: s autorem v něčem nesouhlasím

herbage 82.?.?.?

No jak byla ta "náckovská" demostrace tejden před tou 17.listopadu, tak na fotkach z ní nosili členové ANTIFY izraelské vlajky, z čehož mi bylo špatně. Dříve jsem s Antifou sympatizoval, ale mlátit bezdůvodně protestujcí proti válce v Iráku, to je i na mě silné kafe. Na té demostraci mě ale zmarzelo že vedla podél Synagogy, tudíž zbytečná záminka pro hysterii médií, to si měli organizátoři pohlídat. Jinak jestli bude nějaká demostrace proti válce v Iráku, milerád přijdu se přesvědčit na vlastní oči, co jsou ti "náckové" zač. Nejlespší by bylo kdyby se nacionalisté s Antifou spojili a vytvořili jeden protestujicí dav proti válce, bych byl zvědav co bych se pak v novinách dočet [smích]

152968

28.01.2008 21:19

Kdo fandí státu Izrael

RE: OK, velmi dobře znám:

herbage 82.?.?.?

Takže indiáni mají právo vystěhovat celý USA, když na daném území žijí suveréně nejdéle? By si jen vzali půdu co jim patří, ne? Jestli jste pro, tak oceňuji vaši zásadovost [smích]

152971

28.01.2008 23:14

Kdo fandí státu Izrael

RE: s autorem v něčem nesouhlasím

herbage 82.?.?.?

Prostě mávat izraelskou vlajkou na demonstraci proti válce v Iráku je Antify krajně nedůstojné, mají demonstrovat proti útlaku slabých, proti válkám, takhle nabírám spíš dojmu, že jde o spolek pseudohumanistů, kteří brání ty silné a hájí jejich zájmy. Za neonacisty označují nacionalisty a ty pravý nácky, kteří podporují politiku USA, Izraele, vyhlazování národů, omezování občanských svobod tolerují až podorují. Jenže dneska jsou anarchisti mladí lidé jen z módy, koupí si drsný hadry a myslí jak jsou IN, to samí mladí náckové, jsou to jen nicky co se snaží vypadat tvrdě a odbourávají si svý komplexy tak že šikanujou slabší. Obojí znám z vlastního okolí. Nikomu znich však nejde o podstatu věci, nejsou ochotní se něco dozvědět, jak věci fungují. Mí kamarádi co studují se mnou na vysoké škole a jsou inteligentní, tak jim dělá potíž přečíst 10řádek textu a pochopit ho, bez legrace. V tom vidím velký problém budoucnosti, protože neochota se informovat a následná neinfomovanost je skvělá živná půda pro totalitní režimi se vším všudy.

152983

29.01.2008 19:53

Kdo fandí státu Izrael

RE: OK, velmi dobře znám:

herbage 82.?.?.?

Proč, vždyť v příspěvku nademnou máte posloupnost Pelištejci, Moábci, Kanaánci --- Hebrejové (Židé) --- Římané --- Byzanc (Východořímská říše) --- Osmanská říše --- Arabové --- britský mandát --- Izrael (Chazaři, Židé), kde se v předávání území do minulosti přeskakovalo. Bavíme se o předání půdy současného státu předchozím obyvatelům daného území, tedy indiánům. Nikde jsem nepsal že to musí být zrovna ti minulý, jak vy tvrdíte. Zkrátka podle vašeho pravidla mají indiáné nárok na tu půdu od současných obyvatelů, tedy obyvatelů USA.

153049

08.05.2008 11:32

Jak ovládnout 220 miliard Kč v českém zdravotnictví

RE: Co třeba ...

herbage 82.?.?.?

Omlouvám se, že se připojuji do diskuse, ale nešel by článek přeposlat do Britských listů, čímž by jistojistě nezapadl a určitě by se něco dělo. Vím že je povinné uvést jméno autora, ale v zájmu věci by nebylo na škodu vymslet i nějaké anonymní(Třeba Adalbert Kolínský či Eliška Kutnohorská [smích] )

160657

09.05.2008 16:37

Nevědomý internet

RE: Matrixová generace

herbage 82.?.?.?

Mluvíte mi z duše. Bohužel jsem v pozici zloděj křičí chyťtě zloděje, jsem totiž jedním z tich pavoučků. Je mi pár dní 20let a studuji na vysoké škole kybernetiku. Nějaké cíle, vize? Nemám. Co studovat? Zde vám ukážu příklady využití klasické kybernetiky v praxi, které nám byly ukázány na přednášce: zautomatizování cihlářsjého lisu = připravit lidi o práci, težební ponton černého uhlí = zdevastování krajiny, jezdící dvoukolka = lenost lidí. Abych byl upřímný, proti řídícímu systému elektráren a jiných nezbytných systémů nic nemám. Příklady z přednášky o umělé inteligenci, syntéza řeči = větší spjatost s počítečem, komunikace s ním, použití místo lidí, např. u přepážek obchodů v kombinaci s placením čipem, rozpoznávání objektů = uvedení kamerového systému kotroly velkého bratra do praxe, každý náš pohyb bude monitorován. V podstatě veškerá věda sloužící technice vede k čím dál tím více k zpohodlnění mas dennodenně pracujícího a konzumujícího lidu. Takže za podobného vývoje skončí lidstvo jako industrializovaný policejní stát plný unifikovaných individualit, tedy co se týče naší "západní civilizace", oc bude s chudáky lidí ze 3.tího světa se bojím domyslet. Postupující konzum je ale podmíněn rostoucí životní úrovní lidí a hlavně jejich kupní silou, o čemž nejsem vůbec přesvědčen. Síla USA klesá a vzhledem k blížícím se katasrofám(přelidněná planeta, docházející zdroje, globální oteplování, atd.) se obávám, že stáhnou všechny sebou. Tak jako tak, nevidím žádné reálné řešení a ti co se snaží nějaká nabízet, jsou většinou kamenováni, ignorováni, zesměšňování, popř. různé kombinace. Nejhorší je, že stejně se jednou zařadím do toho šíleného procesu a budu jedním z atomů podrážky bot, která tlačí na plyn pedálu auta, které se řítí z útesu a narozdíl od jiných automů to vím. Byly to krásné časy, bezstarostného dětství, plné ideálů, vymytého mozku médii. Kdybych se tak vrátil časem, dál žil bez pochyb, šel vstříc světlým zítřkům, budovat "lepší" svět, s kámošema bych se bavil o holkách, fotbale, počítačích, o tom kde a jak jsem se zlil a zkouřil, pak šel pracovat, našel si na diskotéce ženu, koupil dům na hypotéku, auto na leasing a v důchodu zjistil, jak jsme se celý život mýlil, snažil ot předat svým dětem a ty by se mi vysmáli do ksichtu. Takhle se mi kámoši vysmějí už teď, žádnou holku sebou nechci tahat ke dnu a děti chci mít jedině, když si budu jist, že mají budopucnost. Úniky z toho hledám kde se dá, ve fotbale, ve škole, na podobných stránkách jako zvědavec(které vedou většinou k horšímu), ale cesta se ne a ne pořád vynořit. Je to jak virus HIV, jednou se člověk nakazí a není cesty zpět. Mám období, kdy zkouším být lhostejný k dění ve světě, ke všem těm křivdám a do jisté míry už mám slušnou odolnost, ji...

Automaticky kráceno

160763

09.05.2008 17:25

Nevědomý internet

RE: Matrixová generace

herbage 82.?.?.?

pokračování: odolnost, jinak bych si už dávno hodil mašli(jeden kolega student se např kvůli Iráku) upálil, ale pak se vždy ta zvědavost vrátí a začne to celé znova, např teď, kdy bych se měl učit. Nechci se vymlouvat, vím že je to moje vina a můj problém, který za mě nikdo nevyřeší, na sebevraždu ale kvůli úctě ke svým rodičům, bratrům a přátelům nemyslím.

160764

12.05.2008 13:09

Kóta 718 – byli jsme tam

RE: kóta 718

herbage 82.?.?.?

No teď byl v otázkách václava Moravce nejnovější průzkum, kde bylo 18% pro, 65% proti a 17% neví, to je veliký úspěch. Když vypustím ty co neví, tak lidí proti je 3,5x více než pro, převedeno na procenta něco kolem 77% lidí proti(statistická odchylka +/-3%, vzorek myslím 654 lidí, což není moc, agentura Median). Zase se muselo říct, že pro jsou výrazně lidé mladší 35let se středním a vysokoškloským vzděláním. No když je jich tak málo, tak je docela možné, že větší procento z tak malého vzorku bude mladší a výrazně pro, ať teda vezmou stejně vzdělané lidi(titulově, jinak to ani nejde) a udělají průzkum. Podlě mě by to pořád bylo proti radaru. Přece když Pro bude 1 CSc. a proti 19Csc a 30babek kořenářek, tak je jasné že Pro jsou výhradně lidé s titulem Csc a Proti většinou babky kořenářky a píšu pravdu, i když už neřeknu, že 19dalších Csc je proti. Takhle je 98% lidí proti a jen 2%(ten jeden Csc pro), přitom jen mezi Csc vzato je 5% Pro a 95% proti. Pak lehce vyjdou takovéto výsledky, je to jen a jen špinavá propaganda, hraní s čísly. Co mě více zaráží je ten článek na iDnes, to je vážně žumpa a stačí se podívat pod diskusi, tak je tam opravdu ta vzdělaná "elita", plná agrese a nenávisti, každý kdo je proti radaru tak hned přijdou urážky, nadávky a různé kamenování, fuj.

160918

15.05.2008 12:08

Kóta 718 – byli jsme tam

RE: komicke chovani

herbage 82.?.?.?

S tím že máme obrovský potenciál souhlasím. Třeba takový Temelín, píše se, že technologii dodal Westinghouse, ale není tomu tak. Osobně se znám s člověkem, který pro ně pracoval a navrhoval řídící systém. Westinghouse zakázku nezvládal a nakonec musel najmout přední české vědce a zaplatit jim za vyvinutí řídícího systému. Takže se jen potrvzují slova, že umíme vymyslet patenty celosvětového významu, ale neumíme z toho těžit. To pak příjde společnost jako Westinghouse, zaplatí naše vědce z našich pěnez a ještě si balík odnese. Ne moc států si dokáže vlastní silou postavit jadernou elektrárnu, na to jak jsme malý stát jsme ohromně vyspělí a jen to poklonkování cizím státům, neustálé podlézání mocným nás sráží dolů. Máme svojí historii, máme na co být hrdí. NATO ani EU nepotřebujem, přesto k EU mám menší odpor než k NATO.

161151

16.05.2008 23:36

Poslední šance Spojených Států?

OffTopic

herbage 82.?.?.?

Omlouvám se, že je to offtopic, ale rád bych upozornil na jeden článek. Dva mladí lidé spáchali sebevraždu, v dopise na rozloučenou uvedli, že nesouhlasí se systémem, ve kterém žijí. Tento věk je pro mladé lidi nejtěžší, ztrácí ideály a ti, kteří si nestačí včas vypěstovat hroší kůži a obalit nervy tukem skončí někdy i takto. Před pár lety se dokonce několik studentů u nás upálilo kvůli válce v Iráku, jeden ze ZČU, kde zrovna studuji. Je otázkou, proč to tito lidé udělali, skoro 19 let po "revoluci", kdy se tento druh sebevražd vymyká ostatním důvodům(neúspěch ve škole, rozchod s přítelkyní, atd.). Přeci jen měli celý život před sebou v té skvělé "svobodné" zemi. Byli to blázni nebo jen nedokázali zavírat oči před svinárnama, který se tu kolem nás dennodenně dějí? Myslet si o tom můžem každý své, každopádně upřímnou soustrast pozůstalým a hlavně rodičům.

Link: http://www.novinky.cz/clanek/140100-mlada-dvojice-z-jablonce-spachala-sebevrazdu-na-slovensku.html

161263

26.05.2008 11:15

Osobní zkušenost z demonstrace před Úřadem vlády dne 21.5.2008

RE: Je mi Ceska - zeme ze ktere pochazim

herbage 82.?.?.?

Vzpomínám si, že u nás ve městě nabízeli za volební lístek ČSSD různé slevy, např. pizzu zdarma, to je pak ta pravá zastupitelská demokracie.

161883

26.05.2008 23:39

Osobní zkušenost z demonstrace před Úřadem vlády dne 21.5.2008

RE: Je mi Ceska - zeme ze ktere pochazim

herbage 82.?.?.?

nedělám. Mě je to ale jedno, volič nynější koalice by ten lístek stejně zahodil a jestli se tím někdo nechal přesvědčit, nedělám si iluze, že by se takový "inteligent" nenechal chytit na nějaký jiný podobně slaboduchý trik. Mě to spíš zklamalo, jak někteří podnikatelé jsou schopni hluboko klesnout a dělaj z tý volební tragikomedie ještě větší frašku.

161925

Káva pro Zvědavce

59

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 127 čtenářů částkou 20 765 korun, což je 59 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 1

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 1

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 2

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
24,75 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,95 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,96 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,13 Kč
100 maď. forintů
7,78 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 080,90 Kč
1 unce stříbra
423,94 Kč
Bitcoin
226 380,02 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?