Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 17 příspěveků, 2 různá jména: l.leimas, leimas.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.10.2007 23:27

Kolaborace sionistů s nacisty

RE: Príbeh inej komodity - Cyklónu B je nemenej zaujímavý - hlavne obchod s ním

leimas 88.?.?.?

Semtex je českého původu? Ten teroristický určitě ne. Trochu si o něm zjisti Semtex H Plastická trhavina na bázi hexaminu byla vyvinuta v USA v třicátých letech minulého století. Naposledy masově používan ve Vietnamu a vyráběn v ČSSR do r. 1972. Pro svou určitou jedovatost a schopnost pronikat kůží se ve vyspělých státech od 50.let nepoužíval v USA nahrazen hexamin hexogenem a vznikla tvz C4). Poslední zásilka už do Vietnamu neodešla a v roce 1979? ji koupil Kadáfí pro svou armádu. Po bombardování Lýbie část prodal severoirským teroristům.
Všechno je jinak [chechtot]

146032

30.10.2007 23:37

Kolaborace sionistů s nacisty

RE: Príbeh inej komodity - Cyklónu B je nemenej zaujímavý - hlavne obchod s ním

leimas 88.?.?.?

semtex není spolehlivě detekovatelný? Semtex je především obchodní značka víš to vůbec? Asi jako Mercedes Ford nebo Škoda. Víš že pod značkou semtex se prodává asi patnáct výbušnin různého typu a složení které mají další značení zpravidla písmenem? Např semtex A. Nevíš viď, tak ani nevíš o čem mluvíš. A víš že problém detekce rozebíral ředitel Explozie Semtín (SemtEx) pro Britskou televizi v roce 1990? Šlo to i na naší tehdy jěště federální televizi a bylo toho tak na hodinu. Tak základní informaci by měl znát každý kdo o tomto tématu chce psát.

146165

06.12.2007 19:38

Ježíšek

Kdo byl Ježíš

Leimas 88.?.?.?

Velmi pozoruhodné moudra tu někteří trousí, ale je dobře že už umí aspoň psát. Časem se možná naučí i číst a dočtou se že Ježíš byl příslušník nejvýznamnějšího z židovských rodů. Pocházel z rodu Davidova. Rodu královského. Vzděláním patřil mezi vrstvu farizeů (učenců mudrců,vzorných lidí..), ale všechny převyšoval jak znalostmi tak schopnostmi. A pokud zůstaneme jen v rovině pozemské. Ježíš byl první kdo pochopil, že násilí,války, chtivost peněz a moci jsou cestou k záhubě (do pekel) Podstata Ježíšova učení (reformace, přišel,)je jedno jediné přikázání „Miluj bližního svého jako sebe samého.“ Apoštol Pavel ještě pro blbé a vyčůrané vysvětluje co je pokrytectví připomíná a to doslova že vnější ctnost jsou jen sračky, když za nimi nestojí opravdové skutky lásky k bližnímu. Bylo to učení Ježíše, jeho přikázání lásky které nás evropské křesťany přes všechny hrůzy a okliky jako maják vedlo a přivedlo za dva tisíce let dnešnímu relativnímu blahobytu. Rozhlédni se a přemýšlej jestli na tom něco není. A jestli právě Ježíš Kristus není naše největší bohatství.
Na světě jsou i jiná náboženství, přikázání upřímné lásky má jen jedno.

148634

07.12.2007 22:23

Ježíšek

RE: Ježíšek

leimas 88.?.?.?

Friedrich Nietzsche toho napsal víc, třeba i toto.
Jdeš k ženám? Nezapomeň na bič!
Žena byla druhým omylem božím.
Přesto si myslím že užít v souvislosti s Ježíšem cokoli z díla který velký Německý filosof napsal na sklonku života, v době kdy jeho duševní schopnosti byly silně poznamenány třetím stádiem choroby tedy nevyléčitelné je dost pod úroveň. Řekl bych že i tvůj příspěvek se dá zařadit mezi ty sračky o kterých mluvil apoštol Pavel.
Jinak o víře ve vlastní dokonalost, vojenské síle a bezohlednosti k ostatním může právě německý národ hodně povídat. Nejdřív dělal peklo druhým a pak se mu vrátilo domů. To už se, ale Němci vůbec necítili silní a o smilování prosili nejen Krista a všechny svaté, včetně pohanských, ale i ruské vojáky kteří měli do svatých hodně daleko. K americkým byli ochotni se i modlit.
Ale i toto je výrok zmíněného filosofa: Když je hlava hloupá, pracovitostí se nedá mnoho vynutit.

148706

14.12.2007 16:18

\"Extremistické násilí\" způsobené oběťmi samými

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

leimas 88.?.?.?

Ale, myslím že jen málo židů je tak hloupých, aby to nevěděli, jenže jak píšeš těžko se s tím něco dělá.
Pro ilustraci jeden židovský..
„A myslej si Khon, že by na tom antisemitismu mohlo něco bej?“
„No proč ne, kdyby to vzal do ruky našinec?“

Ergo jedni z toho mají prospěch, jiní jsou rádi že se jich bezprostředně netýká a těch co jim to vadí je málo. Nehledě na to že by jim souvěrci udělali peklo.

149267

Pro doplnění představ o účinku taseru, opravdu zabijí jen zřídka, ale pokud jste nebyli před zásahem na toaletě tak už nemusíte.[velký smích] Protože jen opravdový tvrďák se nepomočí a pokud zasažený potřeboval na velkou má opravdu velkou smůlu. No co víc chcete slyšet. Že se po zabodnutí elektrod dá elektrošok opakovat? Že se ochranka těší jak se jejich oběť bude kroutit bolestí, A že ji nenechají dokud si nenadělá do kalhot? [velký smích] A pak zaneřáděná a smradlavá a ponížená bude čekat na výslech? Hlavně že je zábava ne? Přeju všem veselé vánoce a vyhýbejte se blbům.

149583

07.01.2008 21:17

Není zde již přeagentováno?

RE: Bída morálky

leimas 88.?.?.?

Ale Hitler neříkal že Češi jsou nebezpečím jenom pro Německo. On říkal, že jako samostatný stát jsme nebezpeční pro mír v Evropě.
Jako příklad dával stavovské povstání a následně Třicetiletou válku a rozbittí Německa. Bohužel snahy pro "radar" naší vlády a provokování Ruska oživují u Němců tyto vzpomínky. A co je horší začínají říkat že na tom něco bylo

150752

09.01.2008 19:02

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Pane Stworo, otázka pro topolánka

leimas 88.?.?.?

Každý si na archivních záběrech může ověřit jak se český národ podělal v 68. Barikády zápalné láhve hořící tanky a demonstrace před hlavněmi nabitých zbraní cizích (spojeneckých) vojáků. Pan premiér, ale v té době studoval na vojenském gymnáziu tak to neví a nebo jenom lže.
Podobně vypadal srpen 68, jen s tím rozdílem že proti českým občanům zasáhla na rozkaz vlády česká (československá) armáda, policie a milce.
Pan premiér by se měl spíš jasně vyjádřit jestli po vzoru svých předchůdců z roku 69 pošle proti našim lidem armádu a polici když budou nadšení pro cizí vojska projevovat stejně jako v letech 687/69. .

150921

27.01.2008 23:19

Všechno je jinak

RE: Poněkud, milý autore,

l.leimas 88.?.?.?

Jen pro úplnost, Husovi a Čechům v té době nejvíc vadilo, že církev svatá obecná už má ne jednu, ale hned tři hlavy, tři papeže kteří se vzájemně proklínají, a nejen že si vyhlásili vzájemně válku, ale začali prodávat odpustky, aby měli na válčení. Křesťan proti křesťanovi a odpustky, svět do té nepoznal většího rouhání.
Když pak koncil nechal upálit Jana Husa a neschovávej se za císaře Zigmunda ten nemohl jinak když církev rozhodla že Hus je kacíř. (Toto církevní pokrytectví my cirkev svatá neupalujeme my jenom prohlásíme za… se praktikovalo dost dlouho a je to mezi námi docela pěkné svinstvo, ale sypalo že?) No tak si to Český lid dost dobře nemohl nechat líbit a měl na to. Čechy té doby byly v trochu jiném postavení než dnes.
1 vysoká vzdělanost pro (primitivy většina lidu uměla číst, stála tu univerzita a doporučuji všem najít si pořadí jazyků do kterých byla překládána Bible. Někdo bude překvapen.
2. Ekonomika státu se za vlády Karla dostala na Evropskou špičku a přes tehdejší krizi umožňovala vyzbrojování armády špičkovou technologií. – děly.
3. Genialita Jana Žižky a nejen jeho. Obecné vzdělání a špičková technika vždycky umožňují skoky ve válečnictví. A něco pro ty co Žižku nemají rádi, v době kdy šlo do tuhého nebyl lapka, ale královský hejtman s přímým vstupem ke králi. Tedy na úrovni dnešního ministra nebo náčelníka generálního štábu. A kdyby v té době byl titul hraběte byl by hrabě z Trocnova. A jeho mladický život? Ale božínku vždyť papežem, svatým otcem se stal i pirát i člen hitlerjugend a kdoví kdo ještě, tak co se v tom nimrat a to nemluvím o dnešních politicích
No a tak začaly křížové války, jenže nedostatek vzdělání evropského rytířstva způsobil že zašroubovaní do plechu přijeli před hlavně Žižkových kanonýrů. No duchovní soky, co k tomu dodat. Krmení pro červy.

152861

25.03.2008 23:30

Havlova pravda začíná v mučírnách CIA

RE: O Hitlerovi...

Leimas 88.?.?.?

souhlasím, když jsem to v tom filmu uslyšel zamrazilo mne, ta podobnost je přímo hrozivá. A to včetně scény s přijímáním nových ?protiteroristických? zákonů, jako by to bylo dnes (patriot act, Nebo novela zákona o policii.)
Něco veselejčího radši.
Babičko co se to černá tam v dálce?
Ale děti. To je přece vaše světlá budoucnost. [pláč]

157184

08.04.2008 22:07

Spravedlnost rozhodla

problém neproblém

l.leimas 88.?.?.?

Mám z toho všeho zvláštní pocit. Na jedné straně zvrhlá, zhovadilá zábava, ale na straně druhé stejně zhovadilé úsilí dostat někoho do kriminálu a pasovat se při tom na ochránce všech ctností.
Přitom ti co si říkají lovci bestií nejsou duševně mnoho odlišní od těch které pronásledují.
Ono totiž vůbec nejde o kočku a její utrpení, ale o to že se tím někdo bavil. Stejně tak nejde o spravedlnost, protože trest už padl. Jen se někdo opět baví pronásledováním jiných lidí. Správné by bylo rozsekat zadek jedněm ale protože už to přehání tak i druhým.
Pravda je taková, že stovky koček a desítky malých psů jsou týdně v tichu utraceny v bednách s CO2 v našich městech pouze proto že je jich moc, desítky jich střelí myslivci jako škodnou v polích a o přejetých nemluvím. A ohlas ? Žádný neb co vrchnost činí zdrávo pro poddané.
Na okraj k tomu psovi, když lovecký pes typu ohař potká kočku je za půl vteřiny v kočičím nebi, jen myslivec to nestihne točit a ani o to nestojí, není blbý.
A kdo měl možnost vidět fotky, které naši vojáci přivezli z mise UNPROFOR a Chorvatské ofenzívy nemá pro kočičí problém pochopení. Zvlášť když ví jak se ke všem svědectvím, které jsou v rozporu oficiální linií podobní, vše ochraňující a super spravedliví lidé a jejich spolky staví. Například Kosovo a Tibet.

158602

09.04.2008 19:28

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

s křížkem po funuse

l.leimas 88.?.?.?

Cha cha cha. Mám dojem že zákony na míru pro vyvolené známe minimálně několik let. Nebo jste snad nečetli novelu zákona o autoškolách konkrétně pasáže o přípravě profesionálních řidičů a umazávání trestných bodů. [chechtot] [chechtot]

158714

11.08.2008 18:28

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: fuj

l.leimas 88.?.?.?

fuj tajbl, pán asi moc číst neumí a tak mu ušlo pár obecně známých maličkostí. Stalin - Gruzinec Chruščov - ukrajinec, Brežněv - ukrajinec, Černěnko - ukrajinec Andropov - armén, Gorbačov - rus. Rusové vládli v sov svazu asi tak jak o my v EU. možná o trochu víc ale moc ne. Viz: za stalina dostala gruzie abcházii i oseti, Ukrajina naši podkarpatskou rus a velký kus polska, stalin na úkor ruska určil východní hranice ukrajiny. Chruščov dal ukrajině ruský Krym, Brežněv poslal k nám tanky a cestou se k nim připojily i Polské a Maďarské. Tak mi řekni fauluse co to tady plácáš?

167744

29.08.2008 21:50

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Leimas 88.?.?.?

No možná radar super je, problém je, že Rusko je z něj hysterické už teď. Cítí to jako životní hrozbu a nahlas říká „ jestli máme jít k čertu vezmeme vás s sebou,“ a myslí to vážně. Do roku 2011 na to budou mít dost prostředků a po zásahu v Gruzii není důvod nevěřit že to neudělají. Jsou přesvědčeni že jeden topol 500Mt zasazený v Brdech, Iskander v Polsku a 590 připravených ke startu, bude jasným signálem západu:
„Nestahuje smyčku kolem naší země, nebo půjdeme spolu k poslednímu soudu.“
Výkřiky NATO nás ochrání, radar je fajn, pohleď jak jsme silní, atd. jsou určeny pouze pro domácí publikum. Rusko nezastraší, oni už strach mají. Navíc říkají že když západ nechce vidět masakr v Osetii nemá smysl s ním jednat.

169436

07.09.2008 16:56

Jste připraveni na jadernou válku?

jsme připraveni na jaderný úder?

Leimas 88.?.?.?

No, pěkný článek, nic méně copak Američani, ale co naši koryfejové, jsou připraveni na jaderný úder proti radaru v Brdech? Scénář ruské reakce je napsaný tak by naši politici měli říct jak jsou připraveni na den po té. Řekněme, že Rusko po vyhrocení situace preventivně udeří jadernou hlavicí na radar a situace přejde pod hrozbou vzájemného zničení k řadě šarvátek blokádám a na konec k vyjednávání. Situace se vrátí ke skoro normálu až na maličkost jménem Brdy.
Jestli si dobře pamatuji v charakteristice JZ se psalo asi toto „jaderné zbraně jsou nejmohutnější ze zbraní hromadného ničení, devastující účinky jaderného výbuchu způsobují šok a podlamují morálku vojsk i civilního obyvatelstva, následné škody na infrastruktuře a zdraví osob dlouhodobě ovlivňují schopnost politického vedení státu vést ozbrojený boj. Naše vláda se bojovat nechystá, ale co lidé žijící v perspektivně ohrožených místech?
Počítá vláda s vytvořením státních rezerv pro pomoc postiženým lidem? Můj odhad je že když se rusko rozhodne udeřit tak způsobem „co mám to dám“ tak že může zvolit sílu nálože až 500kt a zvolí výbuch nadzemní co možná nejvýše při zaručeném zničení antény radaru tlakovou vlnou. Větší výška způsobí „menší“ škody způsobené tlakovou vlnou v epicentru, ale zato zraní a vyděsí víc lidí v širokém okolí pravděpodobně od Klatov až po Prahu. Výbuch způsobí rozsáhlé požáry v lesích i v zástavbě a závaly komunikací. Účinek bude znásoben panikou která vypukne po zhroucení telekomunikačních sítí a elektrických rozvodů následkem mechanického poškození tlakovou vlnou a elektromagnetickým impulzem. Odhaduji že šokem z výbuchu a následnou apatií bude postiženo kolem milionu osob a nejmíň sto tisíc bude navíc ještě zraněno, výbuchem, ozářením, popálením a poškozením zraku. Ekonomické dopady pocítí celá republika v oblasti potravin, světla tepla a zdravotní péče. Počítá s tím naše vláda? Počítají s tím občané? Tento čert není namalovaný.

170058

15.09.2008 21:09

Bojuj proti rasismu. Buď rasista

komedie a šaškárny

Leimas 88.?.?.?

Klasika jarmulkářská, první uráží gojimy, druhý židy, třetí pak mluví o antisemitismu ve společnosti a viní z toho křesťanství (Christianství). A proč ? Opravdu to nevíte? No proto, že Ježíš byl žid a nežidé se jen skrze něj dostávají k Bohu Hospodinovi (tak to říká písmo) a to je to, co ortodoxním rabinistům vadí, čekají svého Mesiáše, jenže dokud bude víra v Ježíše Krista už žádný Mesiáš nepřijde . No a tak nenapadlo rabínské nic lepšího než, že odvedou „pronárody i své zbloudilé“ od víry v Krista i od Hospodina a tím si vynutí seslání nového Mesiáše. Směšná stupidita kdyby kvůli ní nebylo tolik mrtvých. Rozbor je nadlouho,koho to zajímá přečtěte si to v Bibli a přmýšlejte.
PS: Bible je svou podstatou židovský text a ty se nečtou, ale vykládají (snažíme se porozumět co tím chtěl autor říct.

170668

16.09.2008 18:15

Bojuj proti rasismu. Buď rasista

RE: husité, komunisté, sionisté, protozednáři

l.leimas 88.?.?.?

Jen pro úplnost, Husovi a Čechům v té době nejvíc vadilo, že církev svatá římská všeobecná už má tři papeže kteří se vzájemně proklínají, a nejen že si vyhlásili vzájemně válku, ale začali prodávat odpustky, aby měli na válčení. Křesťané zabíjí křesťany a kupují si odpuštění hříchů! Pro silně věřící Čechy to byl šok, křesťanský svět do té nepoznal většího úpadku.
Češi té doby nebyli žádní dementi z diskuzí na „novinkách.“ Na poměry Evropy zde byla vysoká vzdělanost možná nejvyšší, pro (primitivy většina lidu uměla číst a psát, stála tu univerzita. Doporučuji všem najít si pořadí jazyků do kterých byla překládána Bible. Někdo bude překvapen.
Katolická vrchnost na tom byla se vzděláním bídně a její morální kredit? Nic moc vždyť papežem, svatým otcem se stal pirát a kdoví kdo ještě.
No a tak začaly křížové války, jenže nedostatek vzdělání a přirozené inteligence evropského rytířstva způsobil že zašroubovaní do plechu přijeli před hlavně českých kanonýrů a ti z nich v součinnosti s ostatními druhy vojsk udělali krmení pro červy. To jsou ty krutosti, víme? Češi byli první kdo v té době navrhoval něco jako konvenci o válečných zajatcích, víte to nevíte? Nehodí se takové téma?
Zvláštní téma je král Václav. Byl podle našich učebnic „slabý král,“ ale zahraniční prameny hodnotí jeho kratochvíle poněkud jinak. Například: nepovažují na rozdíl od prostých Čechů dneška máchání kupců v koši ve Vltavě (často do utopení) za něco příkladného. Necení ani podíl na zamordování Jana Nepomuckého ani vlastnoruční zastřelení mnicha v lese při lovu se slovy „má se modlit v klášteře a neplašit mi zvěř“
Ocenění nedošlo ani nabodnutí kuchaře na rožeň kvůli spálené pečeni. Zato má Václav čestné místo v knize šílení vládcové, i se svým Francouzským bratrancem a jeho rodinou.

170760

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 93 čtenářů částkou 16 150 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 3

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 0

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 6

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 3

„Nechápeš, že máš svobodu.“ Sedm Němců se chce přestěhovat do Běloruska20.04.21 23:17 Německo 3

Odvolali ředitele waldorfské školy, který umožnil netestovaným dětem výuku20.04.21 11:36 Česká republika 1

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 15

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,86 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,67 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,51 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 349,25 Kč
1 unce stříbra
564,08 Kč
Bitcoin
1 176 444,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?