Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.07.2007 17:44

Nemoc českého zdravotnictví

RE: To mas stesti

Saša 207.?.?.?

Pane „68“, dle amerického filmu „Sico“ ilegální imigranti dostanou pouze zdravotní péči nezbytně nutnou, kde jde o ohrožení života a to ve státem (Spojenými Státy) dotovaném špitále, tedy z daní poplatníků (zřejmě vašich daní).
[zahanbení] Nemá to zcela nic společného s neúnosnou cenou vašeho pojištění. Pojištění je drahé především proto, že pojišťovna (stejně jako nemocnice) musí mít zisk, jinými slovy musí značně vydělat. Těch státem podporovaných nemocnic je zoufale málo a tak se tam na nezbytnou péči čeká třeba 12 hodin; je jich tak málo, že je Mexické zastupitelské úřady uvádějí na svých stránkách. Jistě státem řízené zdravotnictví má mnoho nedostatků, ale stále je neskonale výhodnější pro nemocného než zdravotnictví „volného trhu“ jako v US. Ač lékaři a zdravotní personál jsou placeni slušně není to důvod proč je americké zdravotnictví nejdražší na světě s výsledky porovnatelnými zemím třetího světa, kterými opovrhujete. [zahanbení]

[oči v sloup]Výsledky soukromých organizací jsou obvykle lepší než státních, ale zdravotnictví a pojišťovny do této kategorie zřejmě nepatří. [oči v sloup]

139367

09.07.2007 02:19

Nemoc českého zdravotnictví

RE: To mas stesti

Saša 207.?.?.?

Ač to americké zdravotnictví důvěrně znám, snažím se vyhnout Vašemu napadání a tak cituji americký film Sicko, zajděte si do nejbližšího Cineplexu, je to uváděno jako drama, ale pokud se Vás to netýká je to sranda a stojí to za to. Nechci Vám brát Vaši víru v pohotovostní služby v „každém“ špitále, ale zkuste si zajít na tu pohotovost s nějakou prkotinou a vydávejte se za toho ilegála, nebude Vás to potom přeci nic stát. Nedělal by to každý?

Zmínka o opovrhování výsledků zdravotnictví třetího světa, byla míněna všeobecně "zevšeobecnění Američané.." Žádný náznak co jste napsal nebo nenapsal.

139378

09.07.2007 08:46

Nemoc českého zdravotnictví

RE: To mas stesti

Saša 207.?.?.?

[mrknutí jedním okem]Poctivý člověče,[mrknutí jedním okem] nějak jste si zasedl na ty imigranty ze střední a jižní Ameriky. Žádná politická strana nebude zřejmě řešit tento problém, je totiž příliš ožehavý. Věřte nebo nevěřte nevyřeší to také problém zdravotnictví v USA. Nejste ochoten si otestovat Vaši teorii, že můžete přijít s prkotinou do každého špitálu a budete zdarma ošetřen. Chtěl bych vidět jak by s Vámi bylo zacházeno. Každých pár týdnů je v novinách článek jako „Public facility has been plagued by history of substandard care“ kde pacientku vyhodí a nechají zemřít, ale Vy máte částečnou pravdu, oni opravdu teoreticky nesmí pacienta z public/státní nemocnice odmítnout pokud je jeho život nebo zdraví bezprostředně ohroženo. Vím, že ve Spojených Státech není všechno špatné, ale zde je nějak ta Achillova pata nejsilnějšího státu světa. Podívejte se na film Sicko a uvidíte, že problém nejsou imigranti a vše není tak černé nebo bílé jak bychom si jistě přáli. Na víc dle nátury se zasmějete nebo uroníte slzu.

139397

12.07.2007 06:51

O ovečce a ovčácích

RE: A co na to Lucienne?

Saša 207.?.?.?

[cool] Nebylo „tam“ té svobody tehdy víc, milý Juliane? Stále méně platí „žij a nech žít“ nezdá se? [cool]

139595

13.07.2007 23:48

Pane Klvaňo, lžete!

RE: ??

Saša 207.?.?.?

Odpověď na předchozí otázku:
Tomáš Klvaňa
Born: September 12, 1967, Prague
Education: 2003, Shorenstein Fellow at Harvard’s John F. Kennedy School of Government; 1997, doctorate, speech communication, University of Minnesota; 1992, master’s, journalism, Charles University, Prague.
Work History: Since May 25, 2007, Czech government spokesman on the U.S.-sponsored anti-missile program; Feb.-July, 2003, press secretary and policy adviser to President Vaclav Klaus; 2001-03, deputy editor-in-chief, Hospodářské noviny; 2000-01, senior international affairs commentator, Mladá fronta dnes; 1997–2000, visiting professor, University of Southern Maine.
zdroj: CZECH BUSINESS Dříve podobní lidé studovali v Moskvě [oči v sloup]

139708

14.07.2007 11:16

Drůbež

RE: Hm

Saša 207.?.?.?

Je to možná pravda nebo alespoň polopravda. Donedávna ty myši a potkani byli nejpočetnějším savcem na Zemi; v minulém století se tím nejrozšířenějším/nejpočetnějším savcem stal člověk. Zdá se, že ta drůbež se hubí zcela zbytečně, možná obdobně jako lidé vzájemně.

Jistě vzroste cena KFC, což nevím jestli je dobře nebo špatně.[mrknutí jedním okem]

139724

14.07.2007 11:37

Pane Klvaňo, lžete!

RE: ??

Saša 207.?.?.?

Možná se mýlíte, ta řečnická a komunikační studia za komunistů byla dobrá a Američané se od nich učili. Mladá fronta dnes má totožné, ba lepší kádry vystudované zase dnes v jiné velmoci. Vždyť on studoval stejnou vědu, jak člověka oblbnout a s takovým člověkem se nedomluvíte a starosta dobře ví, proč se s ním nebude bavit. Je to sice studovaný, ale profesionální bezpáteřní kecal. Za dobrý peníz bude hájit cokoli a mluvit třeba i za Vás.

139726

15.07.2007 08:44

Pane Klvaňo, lžete!

RE: ??

Saša 207.?.?.?

Pane Juliane jistě jste si všiml co studoval pan Tomáš Klvaňa na několika nejlepších školách Spojených Států. Přeloženo trochu volně školu propagandy a obhájení každé lži. Klvaňa je také konsultantem British American Tobacco (dočasně konsultování prý pozastavil). Je mluvčí, opět překlad je hlásná trouba, propagandista České vlády a bezpochyby produkt nejprestižnější univerzity USA a jen oficiálně nejmenovaný mluvčí současné nepopulární vlády téhož státu. Jistě bude oběma vládami odměněn. Vy nebo já hájíme svůj názor z našeho přesvědčení na rozdíl od pana Klvaňa, on na „přesvědčování“ má školy a je za to královsky placen.

139795

16.07.2007 05:03

Live Earth

Nebezpečí lidstva: nukleární válka, oteplování, dlouho nic a nakonec terorismus

Saša 207.?.?.?

Souhlasím, že vše lze zneužít nebo nějak na tom vytřískat prospěch. Globální oteplování však považuji za skutečnost.
V angličtině na prestižním New Scientist je řada článků. http://environment.newscientist.com/channel/earth/...

V Čechách málo známý geniální genetik, autor, vědecký komentátor

dr. David Suzuki má řadu článků na stránkách jeho nadace.


Jeho pohled je shodný s řadou vidění Zvědavce. Nemohu najít přesnou citaci, ale varuje před globálním oteplováním přibližně těmito slovy: bezprostřední hrozba lidstva je globální oteplování a to hned za nebezpečím nukleární války; nebezpečí terorismu je oproti tomu pro nás zanedbatelné.

139844

16.07.2007 06:44

Pane Klvaňo, lžete!

RE: ??

Saša 207.?.?.?

Juliane Vy nerozeznáte lež od pravdy.
Mluvčí nebo profesionalní kecalista s kvalitním vzděláním je přesný popis osobnosti.
Vy jste nám včera ráno lhal s tím Vaším loučením [velký smích] (v 8:45 hod. příspěvek 139796)
a nestydíte se vykládat zcela stejné nesmysly pořad do kola. [oči v sloup]
Vás nikdo tak dobře finančně či jinak nedocení. [mrknutí jedním okem]

139846

21.07.2007 10:41

Cizí protiraketová základna v Česku?

RE: Radar jako prase. Aneb Věra Chytilová v ráži

Saša 207.?.?.?

[zmaten]„Vyvážený“ až převážený moderátor a „racionální“ muž přece nemůže připustit referendum o radaru. Vždyť jsou to „přátelé“, kteří by nám také pomohli?? [chechtot] Snad tedy kdyby to bylo výrazně v jejich zájmu jako prodej KFC, to jistě pomohli..[chechtot] Oni dobrodinci a rozsévači světového pokoje a míru by tu ČR neobětovali ve své touze po světovládě a snaze vnucení nadvlády „méněcenným“ národům. Plácání po zádech, jak patříme k té jediné civilizaci a jsme skoro součást Ameriky.. Skoro každý terorista si dnes koupí mezikontinentální zbraně již má namířeno na ČR, je to obrana. [chechtot] Ten racionální muž snad podceňuje průměrnou lidskou inteligenci. [oči v sloup]

140167

25.07.2007 10:48

Server eretz.cz si vede proskripce

Dobro pro Eretz a již budu na seznamu ;)

Saša 207.?.?.?

Pan Judr. Bublík to s námi doufám myslí dobře. Drtivá většina čtenářů a bezpochyby vydavatel to dobře myslí s židy. Nástup nacismu začal slibem vybudování nové německé společnosti na nacionálním základu, sociální demagogií o nadřazenosti německé rasy si získal všeobecnou podporu. Je v zájmu všech židů a v zájmu Izraele nikdy nedopustit něco podobného ač to je svým způsobem bolestné pro náboženský stát, kde některé výklady „svaté knihy“ podporují sionismus či nadřazenost židů. Veřejné prostředky ostře kritizují jen některé zbožně náboženské státy, shodou okolností také semitských národů. Politici veřejně vyzývají k tvrdým vojenským zásahům a oběti na životech těchto „jinak věřících“ nejsou ani počítány. Lidé si asi nejsou zcela rovni a tak to také vidí Eretz. Je to fanaticky úzké vidění a nebezpečně blízké nebo totožné s „nácky“. Nemám žádné sympatie k mohamedánským fanatikům ba židé jsou mně daleko bližší (a to i geneticky), ale nejsou si lidé a národy nějak rovny? Kdo, že šíří nenávist?

Je nesmyslem tvrdit, že jiný názor upozorňující na historické nebo současné zločiny a omyly je antisemitický. Je to provokace k překročení hranice kritiky a hledání tak důvodu jak umlčet. Vždyť většina překládaných autorů jsou židé, dokonce řada čtenářů a přispěvatelů – chceme slyšet a číst to co se běžně nedočteme, většina z nás věří, že každý národ/etnická skupina či náboženství je nejen schopna, ale historicky se již dopustila zločinů zcela podobných zločinům nacistů nebo komunismu. Kdyby domovina Eretz to doopravdy myslela s židy dobře tak bude otiskovat články ze Zvědavce. Ono když už jsme tak blízko je nesmírně svůdné být postiženým nadčlověkem a zneužívat kolektivní viny ostatních národů. Síla a neúprosnost; stíhat každou rouhavou myšlenku. Kdybych byl Němec jako Zundel asi bych také pochyboval o zločinech svých pradědečků a on je to prý přímo zločin zaslouživší si 2x po pěti letech vězení a v sedmdesáti letech zřejmě tedy doživotí. Nic jsem od Zundela nečetl, ale jde strach z trestu a pronásledování za snad scestnou myšlenku, za potlačení slova, připomíná to ten nacismus/komunismus. Snad dodat, že jsem Zundela nečetl neb nemám zájem na minimalizování nacismu a dle zákonů Kanady a USA je zcela bezúhonný až na vykonstruovaný přestupek, že ač manžel Američanky překročil US vízum.
...dějepis následuje..

140418

25.07.2007 10:53

Server eretz.cz si vede proskripce

Dobro pro Eretz a již budu na seznamu ;) ...pokračování

Saša 207.?.?.?

Zopakujme si v krátkosti pro připomenutí historii té nacistické nadřazenosti:

Ihned po nástupu Hitlera k moci rozpoutaly nacistické oddíly SA (Sturmabteilung) teror proti všem politickým protivníkům. Záminkou k tažení proti komunistům se měl stát požár říšského sněmu 27. 2. 1933. Požár založili sami nacisté a obvinili z něho své protivníky. Tento podvod v průběhu lipského procesu s domnělými žháři byl odhalen.
1933 byla zakázána komunistická strana a strana sociální demokracie. Postupně zanikaly další strany až nakonec jedinou stranou zůstala NSDAP. Současně nacisté ovládli celý státní aparát a zahájili tzv. „očistu politického a kulturního života". Protižidovské, protikomunistické a antidemokratické pogromy byly na denním pořádku, desetitisíce knih demokratických autorů byly spáleny na hranicích. Učebnicí nacistické propagandy se stal Hitlerův „Mein Kampf".
Budování diktatury
• obsazení státního aparátu nacisty, propuštění demokratů
• požár říšského sněmu: 28. 2. 1933: vyžit pro omezení občanských práv
• zmanipulované volby z března 1933 (otevřený teror): 43,9% + spojenectví s konzervativci (8%): vyloučení komunistů, zmanipulování konzervativců a katolíků – zmocňovací zákon – právní základ diktatury
• eliminace stran: v červenci NSDAP jedinou stranou - totalitarismus
• KDP: okamžitě po požáru říšského sněmu
• Soc. demokracie: zrušení odborů (Německá pracovní fronta, obvinění z vlastizrady)
• Centrum: vyjednán konkordát s Vatikán → neutralizace církve, zákaz strany
• Němečtí nacionálové: pohlceni
• teror proti oponentům: reprezentován SA i Gestapem (systematický)
• KL: vznikají bezprostředně (březen 1933: Dachau)
• Snaha po širokém konsenzu s tradičními elitami (armáda, průmyslníci) → eliminace radikálního křídla NSDAP – SA: 30. 6. 1934 – „Noc dlouhých nožů“: likvidace špiček SA, jejich mocenského vlivu ve straně
• 1934: smrt Hindenburga → Hitler absolutním vládcem

140420

25.07.2007 18:18

Rozšafný pan "Klein"

Jaký je rozdíl mezi náckem s krvavýma očima a anonymem Kleinem?

Saša 207.?.?.?

Když si otevřete článek na Eretz tak hned pod titulkem je hodnocení čtenářů od "o" Slabé až po "ooooox" Vynikající, toto již předem označeno a hlasuj. Inu ten jistý postoj jeho pohledu. Kdo není s námi je proti nám, heslo jediného názoru všech diktatur a „demokraticky“ se rodících diktatur. Napoleon, Malý nebo Klein, Hitler, Stalin nesnášeli oposici. Eretz s úzkoprsými Kleiny chce být více než zaslíbená vlast. Snad tedy jen ti „Kleini“, kteří nemají tu velikost Davida; v opravdovém Eretz Izrael jsou totiž politické strany a mnoho židů vidících podobnýma očima jak Zvědavec. Eretz.cz se snaží štvavými antisemitickými články zničit i jen zdánlivou oposici. Příklad: http://eretz.cz/content/view/2811/43/
Jaký je vlastně rozdíl mezi náckem s krvavýma očima a anonymem Kleinem.

140452

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 5

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?