Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 22 příspěveků, 4 různá jména: Ja^2, Jadawin, juo, Marjura.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.10.2006 14:14

Mýtné brány aneb Velký bratr tě vidí!

RE: Mytne systemy

Ja^2 194.?.?.?

U satelitniho systemu jste opomel jednu podstatnou vec a to, ze i tento system je doplnen bezpecnostnim prvkem v podobe bran. Tyto slouzi k identifikaci vozidel, snima se znacka a typ auta, aby se zabranilo podvodum s prijimaci, kdy by si je nekdo premontoval do jineho auta a pod. Jiste v tomto pripade je techto bran daleko mene a na D1 by mela stacit 1 co 50km.

120032

06.12.2006 08:36

Pošlete pohlednici lidem vězněným za jejich názory

RE: svoboda slova

Jadawin 194.?.?.?

Kecy, prdy! (Jak říká jeden můj kolega.)

Takže postupně:

1. Svobodu myšlení, slova a písma (včetně všech "moderních" podob písma -- elektronická apod.) nesmí společnost omezit NIKDY a NIJAK. V podstatě jde o jednoduchý predikát -- ANO/NE. Jak už tady ostatně jinými slovy říkal někdo jiný.

2. Když někdo v naplněném divadle zavolá "Hoří", tak se všichni musí nejprve rozhlédnout a pak utíkat, popř. neutíkat. A i když se bude utíkat, tak se to dá zvládnout mnohem rychleji disciplinovaně, než v panice. To chce ale obecně VÝRAZNĚ kvalitnější lidský materiál, než ten, který se ve společnosti snaží podporovat a vytvářet dnešní vládnoucí elity.

3. Důkazy? A koho zajímají? Ať už se za války před x lety dělo cokoliv, NEDÁVÁ to právo žádné samozvané elitě, aby si na tom DNES postavila nejen živnost, ale i svoji nadvládu.

4. To, že to občas VYPADÁ, že je tu svoboda slova, znamená pouze to, že postavení vládců už je natolik neotřesitelné, že můžou nechat "dělný" lid (od slova "dělat", ne "dělník") plkat, o čem je libo. Nic to nezmění, lidi se vyzpovídají a je klid. A ještě jako bonus získáváme seznam "nespokojenců", na které můžeme nasadit "příslušné metody"... Jak prosté. (Mao by mohl vyprávět...)

5. Justice, zákony & spol. Šaškárna pro diváky. Až budou zákony natolik dobré (jednoznačné, krátké, bezesporné atd., atp.), že se, v případě, že jsem nevinnen, u soudu bez problému uhájím sám (a v rozumě krátké době) a všichni to budou respektovat, tak to celé k něčemu bude. Dnes je to pouze divadlo (stejně jako např. politika).

6. Ano, pokouší se o perfektní ovládnutí všeho a všech. Nepodaří se jim to, stejně jako se to ještě v historii nikomu nepodařilo. Ale musím přiznat, že to po jistou omezenou dobu může vypadat na úspěch. Pak ale přichází nevyhnutelný pád...

7. Svoji pozornost si věnuj komu chceš. Co se děje na Kubě, je věc Kuby -- tedy tamních lidí a vládců. Já mám ovšem primární zájem na své zemi, kde žiju já a kde budou jednou žít moje děti. A tak jak neočekávám, že se mi Kuba bude vměšovat do mých záležitostí, nebudu to samé činit jí.

Kdy už přestaneš otravovat tento web svými zvratky, sedumdesátko?

122955

30.01.2007 10:23

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: JAKY JE ROZDIL???

Jadawin 194.?.?.?

A kromě urážek něco k mému komentáři? Ale pokud říkáš Trodasovi Trotlas, tak si svoje komentáře narvi někam...

127361

29.03.2007 09:19

Irán znižuje svoje dolárové rezervy

RE: Zkuste si polozit nasledujici otazku

Jadawin 194.?.?.?

A ta "postkomunistická lživá propaganda" se jako má odehrávat v médiích, jež jsou _zcela_ ovládána právě tou stranou, proti které ta propaganda má směřovat? [velký smích] Ten byl fakt dobrej [velký smích]

Nejseš náhodou převtělená sedumdesátka? Už jsem ho tu pár článků neviděl... Příspěvek by tomu odpovídal.

A ještě -- odpověď na tvou otázku je samozřejmě ano, pokud si tu zemi nedokážou uhájit. Židi přišli, viděli, zastavili se a zapíchli cedulku "Tady je Krakonošovo". Takže mají jen dvě možnosti: buďto si tu zem uhájit silou nebo táhnout do pr... (kam, to nikoho pochopitelně nebude zajímat). Takže z nich nedělej oběti, protože obětmi _nejsou_!

131818

15.05.2007 17:04

Právní spor: Uznejte druhou generaci obětí Šoa

Je to prosté...

Jadawin 194.?.?.?

V živé přírodě je to pořád dokola už miliardu let od vzniku prvních organismů. Silnější vyhrává (určitě znáte "Silnější pes m.dá" z "Ivánku kamaráde" ). Buďto se degenerující a vymírající západní bílé národy (což jsme i my Češi) postaví na nohy a zadupou parazity (a že jich je, tohle je jen jeden z nejkřiklavějších případů) do země (+ udělají celou řadu dalších věcí) nebo prostě zmizí. Je to až tak prosté.

135396

18.05.2007 08:30

Co sděluje Sarkozy?

RE: satansky pozdrav, ne

Jadawin 194.?.?.?

Taky si myslím, že paroháč se ukazuje dlaní k sobě. Ale napadlo mě ještě něco. Není jenom tím, že jsou to prostě obyčejní burani? Kultivovaný a inteligentní člověk, který by do publika taková gesta nedělal, je v politice odfiltrován buď ještě před vstupem nebo záhy po něm. Takže na uvedená místa se nedostává.
Druhá varianta je již zmiňované satanské znamení, jak už tady někdo zmiňoval dřív. Kdo ví... [mrknutí jedním okem]

135568

21.05.2007 09:10

Dnešní protikuřácké tažení je půjčeno od nacistů

RE: Na kuřácích si vylámali zuby

Jadawin 194.?.?.?

Jen maličkou poznámky k těm "nepoddaným kuřákům". Nebude to spíš tím, že jde o obyčejnou závislost, na kterou rozhodně nestačí nějaká masáž v médiích? Závislého na heroinu také nevyléčíte, když mu budete dokola opakovat, že si obrazně řečeno kálí do vlastní zahrádky. Ale dělat ze závisláků téměř hrdiny, co bojují proti systému? To mi přijde takové trochu divné (trochu mě to "praštilo" do očí, když jsem si to přečetl, podobně jako když p. Stwora tady občas opakuje tu svoji pohádku o dělení dne kuřáckými pauzami).

135735

22.05.2007 09:16

Tálibán oznámil řadu operací po celé zemi 16. - 17. května 2007

Nijak :-)

Jadawin 194.?.?.?

Odpověď na poslední otázku zní: nijak. Armáda čest nemá, neměla, nebude mít a ani nemůže mít. Čest je vysoce individuální vlastnost a její udržení vyžaduje i u jednotlivce enormní úsilí. Udržet ji "shora" u mnohatisícové skupiny lidí je nemožné. A navíc -- už jen účast na útočné válce poškozuje jednotlivcovu čest natolik, že nemá smysl se jakkoliv dál bavit o cti armády.

Ovšem nepochybuji, že se z médií dozvíme o VELIKÉM VÍTĚZSTVÍ a podobné plky...

135891

11.06.2007 09:44

Miliardáři, a jak se jimi stali

RE: Milion jiz neni co byval

Jadawin 194.?.?.?

Jen malá poznámečka: V Číně je oficiálně tzv. "Čínský socialismus" a s naším "reálným socialismem", popř. s komunismem má pramálo společného (informace od mého kolegy po jeho cestě částí Číny). Avšak myslím, že má hodně společného s raným kapitalismem.

137340

27.08.2007 10:58

Švejk nebo Hus?

RE: souhlas, ale co s tim?

Jadawin 194.?.?.?

Myslím, že takový pokus o distribuci by byl již v zárodku potlačen silou shora. Nějaký pseudodůvod by se už našel (šíření poplašných zpráv atp.). To by chtělo stát úplně mimo systém, aby tento na zúčastněné lidi nemohl (jinak než silou samozřejmě) -- tedy dobrovolná práce (a mluvíme tady o spoustě dobrovolné práce) ve volném čase, distribuce vlastními silami apod. Prostě zase po letech opravdový underground.

A pak by se systém lekl. A pořádně. Jakmile by rozšíření něčeho takového překročilo nějakou hranici bezvýznamnosti, to byste viděli to tóčo [smích] Čímž nechci říct, že bych se něčeho takového nechtěl zúčastnit. Aspoň bych se do budoucna mohl dívat po ránu do zrcadla bez akutní potřeby okamžitě vrhnout...

142643

29.08.2007 09:42

Mají muži méně práv než ženy?

RE: K bodu 14 - pojišťovnictví

Jadawin 194.?.?.?

Zrovna tento bod jsem chtěl okomentovat úplně stejně. Nicméně ten zbytek mi připadal věrohodný.

142744

13.09.2007 10:15

Americký kongresman obvinil izraelskou lobby AIPAC z vyvolání irácké války

Fraktální svoboda slova

Jadawin 194.?.?.?

Tak na jednu stranu se zdůrazní, že samozřejmě je možné kritizovat kupříkladu AIPAC, ale hned se obratem ruky dodá, že šíření falešných obvinění je nezodpovědné, bla bla bla, což není nic jiného než: můžete si říkat, co chcete, dokud říkáte to, co máte dovoleno stranou/vládou/vedením/šéfem/... nebo jinou, momentálně vám "organizačně" nadřazenou (nebo se o to snažící) entitou. Zapadá to do mé teorie, že vesmír je tvořen jen několika málo vzory neustále se dokola opakujícími v různém zvětšení -- nazývám to "fraktální vesmír" (a předpokládám, že tohle jsem taky nevymyslel jako první :-] ).

143757

14.09.2007 11:35

Profesor Finkelstein „dobrovolně“ rezignoval

RE: Co to je???

Jadawin 194.?.?.?

A takové zas mám nejraději já. Když seš tak dobrej, tak jdi taky na univerzitu a uč! A budeš mít do konce života veget. A když nebudeš "remcat", jak říkáš, tak budeš mít dokonce i klídek.

Jenže ty budeš asi takový ten "chudáček", co se musí snažit vydělávat, přežít apod. a závistivě pliveš po každém, kdo do tohoto modelu nezapadá (z pohledu druhů argumentace jde o nejsprostší citové vydírání ve stylu: já jsem ve sračkách, tak tam musí být všichni -- já jsem v nich například také a žádnou závist ani zášť proti univerzitnímu stavu necítím...).

A o tom, kdo má na univerzitě co pohledávat _naštěstí_ ty nerozhoduješ. Ti, co skončí v kotelně poté, co se odmítnou sehnout před systémem, tam (na tu univerzitu) patří ze všeho nejvíc (a teď NEmám samozřejmě na mysli našeho slavného rádoby disidenta veškrnu a podobné kriply...). Nebýt univerzit a vzdělávání obecně, tak teď tady máme pořád feudalismus a chodíš zadara makat na 16 hodin denně na "panský".

Takže prosím, na akademické svobody nešahat, byla by to cesta do pekel!

143828

23.10.2007 12:32

Dva rytíři a jeden drak

Jen dvě připomínky

Jadawin 194.?.?.?

Pěkný text a zřejmě i zmiňovaná knížka. Napadly mě jen dvě připomínky:

"... spíše se mohou přetrhnout, aby zdůraznili svou podporu existenci a bezpečnosti Izraele ..."

Není tohle nejlepší důkaz, jakou má izrael ve státech moc? Co kdyby tam třeba pánové po pravdě napsali, že sionisti jsou po pádu Enya (ten šutrák, co vyhubil dinosaury) největším průserem na této planetě? To už by zřejmě vyseli někde na lucerně nebo v lepším případě jenom bručeli v base...

"... Ukazují naopak, že stovky podobných lobbyistických uskupení představují klíčovou roli v americkém demokratickém systému ..."

Možná, že představují, ale pak se o demokracii nedá hovořit ani okrajově, ne? Není demokracie o tom, že každý má svůj jeden hlas? A když pak za panem senátorem přijde jeden tzv. lobysta a přesvědčí ho, aby rozhodl proti vůli svých voličů, tak právě v této chvíli měl x hlasů (kde x je hodně velké číslo).
Naopak: existence možnosti a současná společenská akceptace lobování jako normy, nad kterou se nikdo ani nepozastaví, je jeden z hrobů demokracie.

145801

26.10.2007 11:35

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: A co dál?

Jadawin 194.?.?.?

Dobře, uznávám Vaše námitky.

Ale na otázku "co dál?" jsem, přece jenom, svým výkřikem odpověděl:
- snížit počet lidí
- začít se k sobě chovat slušně

Tvrdím, že pak by se většina (když ne všechny) zbývajících problémů vyřešila sama. Ale to už (asi ne)jeden říkal přede mnou a jestli si dobře pamatuju na "nedělní školu", tak to tehdy moc nevyšlo (minimálně se mi tato interpretace událostí na počátku letopočtu od Douglase Adamse velmi líbí).

A také si dovolím tvrdit, že se obě uvedené zásady snažím dodržet (podle hesla "začni nejdřív u sebe"), jak to jen jde. Mám dvě děti, což vidím jako ideální kompromis z mnoha hledisek a o slušném chování se nemůžu moc chvástat, protože bych tím ukazoval spíš opak :-]. To byste se musel zeptat v mém okolí...

145943

02.11.2007 17:11

Americké děti blbější než necky

RE: prostá obměna výroku

Jadawin 194.?.?.?

Chtěl bych taky přispět se svou troškou do mlýna. I já jsem programátor (pochopitelně dostudovaný, btw. dnešní vysokou jde i nedostudovat? [mrknutí jedním okem] ) a mluvíte mi v tomto vláknu přímo z duše (a musím říct, že to vždy jednoho potěší).

Sedím za klávesnicí polovinu svého života (je mi 31) a mám tytéž zkušenosti. Kolikrát už jsem narazil na ty řeči o nepotřebnosti školy a vzdělání (dnes už se jim jen směju), kolikrát už jsem bojoval s chytráky, co schopnosti doháněli silou hlasu a sebevědomím. A protože jsem absolutně nekonfliktní typ a také nehodlám používat ostré lokty ani si ničit hlasivky, tak se kolikrát zdálo, že mě dotyční porazili svými "argumenty" (= byli víc slyšet).

S železnou a snadno předvidatelnou pravidelností pak stačilo počkat, až se sami historicky znemožní (citát z Pekařova císaře, tuším), což mělo vždy podobu, jak to popisujete: totální chyby v designu úplně všeho (od architektury celého systému až po rozhraní jednotlivých funkcí), celková nekoncepčnost, neschopnost udělat kteroukoliv malou funkci efektivně a zároveň bazírování na optimalizaci efektivnosti na zcela nevhodných místech apod. Tyhle věci se pak hasí (vzniklo od "hořící termín" ) strašně špatně a obvyklým trikem jejich "geniálních" tvůrců je hodit to někomu na krk ("s chutí do toho a rychle od toho", jak se říká).

Jelikož skutečné kvality systému se (mimo jiné) naplno projeví až ve fázi údržby a dodělávání dodatečně požadovaných funkcí, tak hasiči (ti, co se jim to hodí na krk) povětšinou zažívají dost horké chvilky.

Jakákoliv snaha o dělání věcí od počátku pořádně se většinou setká minimálně s nedůvěrou popř. s odporem. Je totiž doprovázena zvýšenými nároky na kvalitu lidí, čas atp., jinými slovy peníze. Zatím se ve 100%ech případů ukázalo, že by se to nakonec vyplatilo, ale až příliš často není jednoduché o tom někoho přesvědčit v tom následujícím případě. A tak to dopadne stejně jako vždycky.

Samozřejmě, vůbec tady netvrdím, že vysoká škola nebo titul sami o sobě něco znamenají (to by např. z mé almy mater -- FI MUNI v Brně -- muselo lézt 5 odborných informatiků ročně a to bych se i já trochu bál o své dostudování zde). Jen chci říct, že každý, kdo je skutečně tak dobrý, jak si o sobě myslí, ji v pohodě dokončí.

Mám takovou obavu, že toto platí nejenom v mém oboru. Vždyť se tady vlastně bavíme o přístupu lidí k práci a k životu vůbec. A práci vykonává člověk (aspoň teda každý slušný člověk) po velkou část svého života. Tak jak si pak někdo může myslet, že se bude chovat jinak mimo ni? Nebo že jinak vychová své děti? A hned jsme u stavu celé společnosti, který je takový, jaký je...

146319

11.07.2008 14:47

Několik slov o knihách, které mě v poslední době zaujaly

Povzdech

Jadawin 194.?.?.?

Bohužel "... organizace jako OSA, BSA, RIAA ..." jsou "docela dobrý" nápad (minimálně z pohledu osy, bsa a riaa :-] ). To si bolestně uvědomím zejména tehdy, když kupuju hardware, za který posílám ose výpalné. Pochopitelně parazit si dovolí jen to, co mu hostitel umožní, takže si vlastně ani nemůžu stěžovat.

Jinak pěkný nápad na rubriku (viz. ostatní diskutující).

165188

13.08.2008 11:38

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jadawin 194.?.?.?

Hádejte, jaké slovo by mne ihned napadlo, kdybych neviděl levou stranu Vaší rovnice?

167890

25.09.2008 11:03

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Noviny

Jadawin 194.?.?.?

Tak, tak, Sexmise je moc pěkná. (Tuším, že nedávno také vyšla na DVD.) A teprve v současnosti vidím, že to vůbec není "erotický" film, za který jsem ho považoval v době, kdy ukázat v TV ženské ňadro bylo nemyslitelné (A navíc ten název, že [mrknutí jedním okem] ) Dnes ji vnímám jako moderní "Ezopovu bajku" nastavující zrcadlo tehdejší (avšak úplně stejně i dnešní) době, přesně, jak píšete.

Mimochodem, pár dní tomu jest, co jsem dočetl Neffovu Tmu 2.0. Odhlédnu-li od trapných politických a ruso- a komunisticko- fobních pasáží, kterými je to celé prosyceno a od pana autora samotného, tak kniha končí v podstatě naprosto tragicky (pro lidi): elektřina, jejíž nepřítomnost způsobila deset let naprostého středověku (velice "barvitě" popisovaného) na celém světe, se dokonce vrátí, ale dav, který je toho po krátkou dobu svědkem (než jednotky nových vládců rychle povraždí ty, co "rozsvítili" ), a který má tedy před sebou jasnou možnost návratu k lepšímu životu, udělá leda tak prd. Elektřinu pak začnou (tajně) využívat tito vládcové a kniha končí výhledem na dlouhé období temna... No, četl jsem to zatím jen jednou, uvidíme, co na to řeknu příště.

V tom s tím davem vidím velikou podobnost s realitou: člověk nahlédne "za oponu", která je mu následně rychle zatažena a on stojí před volbou: buďto předstírat, že nikdy nic neviděl (tedy popření reality, psychiatři pro to určitě mají nějaký název) nebo věřit svým očím (či jiným smyslům), což ho ale následně staví do hledáčku mocných a to může být sakra nepříjemné. Zejména, když na něj mocní poštvou (ať už jakýmkoliv způsobem -- od slovního až po fyzický) tu zbylou část masy, která je už zlomená a tudíž naštvaná na někoho, kdo není -- tedy někoho definitivně lepšího. Masa nemá ráda kvalitativní odchylky a zejména ne směrem nahoru. A to je další velký průser...

171572

06.02.2009 16:17

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

RE: No

Jadawin 194.?.?.?

Myslel jsem to spíše tak, že je to pohodový, příjemný, nápomocný člověk, kterého prostě musíte mít rád, což by bez problémů potvrdil -- nebojím se hádat -- kterýkoliv jiný kolega (či kolegyně), který s ním má co do činění (a že nás tu není málo). O náboženství jsme se ještě nebavili, nedivil bych se, kdyby nepraktikoval vůbec nic. Až se zase budeme bavit, tak to zkusím nadhodit. Mimochodem, do kategorie "přítel" bych ho ještě asi nezařadil (psal jsem o něm jako o kolegovi), protože přece jenom zas tak moc ho neznám, ale jestli to hraje, pak by měl dostat oskara...
Tím zasněním jsem chtěl také vyjádřit, že je značný kontrast mezi touto mou zkušeností a oficiálními popisy, či zprávami o Íránu/Íráncích.

183243

09.04.2009 10:01

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

zmena nazvu: [b]v prvni rade krize ohrozuje cely svet[/b]

juo 194.?.?.?

krom toho ze cely svet ohrozuje systemova chyba a krize bankovnictvi a nejen ty nabubrelce za oceanem, tak navic celou zemi ohrozuji zajmy nejsilenejsich korporaci propojenych s politiky, jenz nas potom krmi bullhsitama aby korporacim mohli plnit i ty posledni prani, jakkoliv kratkozrake jsou !
[překvapení] [bliji]

188068

23.10.2009 14:16

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

este jednou

Marjura 194.?.?.?

No jo, tyhlety konspiracni weby, ktere pouzivaji vedeckou formu a vymysleny obsah !
presna cisla o H1N1 na http://www.who.int/csr/don/2009_10_16/en/index.html (uplne dole)
pripadne na http://www.who.int/csr/don/en/, kde vychazi kazdy tyden aktualni cisla kolik je nakazenych a kolik mrtvych.

clanek obsahuje naprosto odlisne cisla a proto se neda duverovat ani zbytku informaci, ktere v nem jsou. [chechtot]

Na strankach WHO uvidis, ze celkem uz je evidovanych vice nez 399232 nakazenych a z toho jiz uz vice nez 4735 zemrelo. Nic to samozrejme nerika o tom, jestli zemreli jen kvuli H1N1 a nezemreli by i na obycejnou chripku, jako tisice lidi kazdy jiny rok. Zprava rika jen, ze nejmene 4735 lidi melo v dobe smrti v tele virus H1N1.

proc bych mel verit clanku, kde se vyskytuje hodne prokazatelne chybnych dat. neuvadi zadne dukazy, zadne odkazy na oficialni zdoje, kde by se to dalo overit. proste jedna pani povidala. ma to asi stejnou verohodnost, jako kdyz ti neco povida baba na vesnici pred konzumem

ten clanek sleduje evidentne nejaky cil a vsechny slova jsou tam poskladane prave kvuli tomu aby k tomu cili ctenare posunul. aby to ziskalo na "duveryhodnosti" tak se uvede citace z nejakeho vedeckeho casopisu vytrzena z kontextu, bez uvedeni cisla, datumu a nazvu clanku, aby se to nedalo dohledat. pripadne staci kdyz ten casopis ma v nazvu slovo "science". autorovi se da pred jmeno nejaky titul, jako napr. ted Dr. atd...

Nekdy mi to pripada, ze ty clanku jsou snad nejaky skolni cviceni pro studenty zurnalistiky a ze za to snad dostavaji zapocty. Reader's Digest Vyber byl plnej takovych clanku.

a k tomu prekladu: original vysel 17.7. clanek pracuje s cisly takovym zpusobem, ze ctenar nabyva dojmu, ze jde o cisla aktualni, takze fakt, ze nikde na zacatku clanku neni zdurazneno, ze jde preklad 3 mesice stareho clanku, svedci o kvalite "editora", jak se na konci pojmenoval pan prekladatel

[bliji]

203051

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?