Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 6 různých jmén: burlak, Hahak, Ja^2, Jadawin, mc_fly, Saniel.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.12.2006 09:13

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl II.

RE: prirozeny vyber

Jadawin 194.?.?.?

Nazdar sedumdesátko [smích]
Nemáš pravdu, a to ani kdybys to opakoval milionkrát nebo si znečistil svoje trenýrky [smích]

Představa, že žid je chytřejší než kdokoliv jiný 'jen proto, že je žid', je stejtě trapná, jako že může někam přijít a po x staletích požadovat "vrácení své" země. Je to jen další část dobře propracovaného souboru blafů (možná budeš rozumět spíše slovu bullshit), kterými krmí své užitečné idioty a ty, kteří mu věří.

A nebo mi něco uniklo? Oni židáčci už nejsou homo sapiens sapiens jako my všichni ostatní? Není to náhodou rasismus a xenofobie jako vepř? A jestli ne, tak už nevím.

A vůbec, tak mě napadlo když už jsme u toho, nesouvisí zrovna u tebe ta sedmdesátka s IQ? Když o tom pořád tak píšeš, asi by sis měl změnit ip adresu (na něco vyššího) [velký smích]

123520

15.01.2007 13:21

Předpověď teroristického útoku

RE: Predpovedi

Saniel 194.?.?.?

Pane texasky cizku, z toho co pisete jsem pochopil, ze mate na mysli teroristicke akce provadene v zapadnich zemich. Cili ty, ktere bezprostredne ohrozuji "zapadaky". Pokud takovym akcim odepreme (nejen) medialni pozornost, zrejme opravdu ztraceji smysl. Nicmene to neznamena, ze tim odstranime terorizmus! Jeho pricina by vsak zustala a proto by se nejsip jen premenil. A kdo vi k jake zmene by doslo. Mirumilovnejsi nebo vice agresivni? Jaky je vas tip?

-- Saniel

125682

13.03.2007 10:40

Tragedie tuctu ďábelských mužů

RE: Totalita

Jadawin 194.?.?.?

Ale, ale sedumdesátko, zase nemáš pravdu [smích]. Málo nás určitě nebude. To, že nereaguju na každou porci tvých zvratků, to neznamená, že s nimi souhlasím. A takových tady bude, domnívám se, víc. Čtenářů permanentně lavírujících mezi (u mě už dlouholetou) přízní k jejich oblíbenému servru a zhnusením, které zažívají ještě _před_ otevřením diskuze ke kterémukoliv článku, protože vědí poměrně přesně, co tam najdou.

Ale pán jeskyně je tady p. Stwora, chce to tak, tak mu do toho rozhodně nebudu mluvit. Až pocit č. 2 překoná pocit č. 1 (seš máčka, zatím se ti nepodařilo ani toto), jednoduše sem přestanu chodit. A jakákoliv diskuze o penězích je také samozřejmě pasé...

130693

13.04.2007 08:15

Studie páření druhu homo sapiens

RE: Evoluční lži

Ja^2 194.?.?.?

Ale Jarmilo, nezapomněla jste, že otázkou byla "Studie páření" a ne láska!
Bohužel tato studie potvrzuje to co slyším ve svém okolí od kolegů/kamarádů, kteří jsou v 26 stále volní, protože ani po pár letech zkoušení nejsou schopni nalézt lásku . [zmaten]

132802

22.05.2007 09:06

Kybernetický útok Ruska na Estonsko?

RE: Ať o tom soudný člověk přemýšlí, jak přemýšlí,

Jadawin 194.?.?.?

Přesně něco podobného jsem chtěl napsat. Už nemusím...

135890

15.06.2007 10:11

Potraviny bez geneticky modifikovaných příměsí budou brzy minulostí

Je to moc špatný

Jadawin 194.?.?.?

Ohrožení pomalou infiltrací GM sraček do každého sousta kteréhokoliv člověka považuju za ještě větší problém než soudobé koloniální války usa & spol. A lepší důkaz naprosté nefunkčnosti hitů dneška jako "demokracie", "hlasování penězi", a dalších, než jsou popsány v článku, by se také hledal těžko. Mám z toho všeho dost špatný pocit... Co s tím?

137561

30.07.2007 09:46

Kdo dává pětky?

RE: Známkování článků

Jadawin 194.?.?.?

Ano, existuje [smích]. Přicházím, čtu, neznámkuju a na známky nehledím přesně z důvodů popsaných v článku. Nedávno se tu diskutovalo o známkování příspěvků. Myslím, že mnohem větší "killer feature" by byla možnost si ve svém profilu nadefinovat jména uživatelů, jejichž příspěvky prostě nechci vidět. Kolem jejich provokací by se pak v podstatě nikdy nezrodila žádná "diskuze", což by je brzy přestalo bavit a třeba by šli jinam. A zároveň by nikdo nikoho nenutil si do svého "ban-listu" kohokoliv dávat, takže vše by záleželo jen a pouze na každém uživateli. Nikdo si samozřejmě nezabanuje jiného diskutéra po prvním příspěvku od něj, se kterým nesouhlasí. Tak rozumný člověk nefunguje. Ale velice dobře by to fungovalo na dlohodobé prudiče, ideologické zaslepence a podobnou pakáž.

Tak to byl jen takový nápad...

140788

06.09.2007 15:41

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

Divný server erotiky :-)

Jadawin 194.?.?.?

Takže řekněme, že by se obrázky měnily týdně a pokaždé jich bylo 20. To máme za půl roku 26 x 20 = 520 obrázků. A to je zveličený počet. Když to srovnáme na 499 obrázků za 499Kč (předplatné) za půl roku (aby to dobře vyšlo), vychází nám, že Zvědavec nabízí 1 (slovy JEDEN) lehce erotický (nebo spíše jen nahotu zobrazující) obrázek za 1 (slovy JEDNU) korunu při frekvenci cca. 500 kusů za půl roku.

Z toho plyne jediné (když to srovnám s tím, co vím o skutečných serverech zaměřených na erotiku a porno) => jako poskytovatel sexuálního cententu by p. Stwora OKAMŽITĚ zkrachoval [smích]

Takže tenhle "důvod" je prostě a jednoduše jenom zástupná pseudo-záminka.

Je docela zábavné tady sledovat některé soudruhy (míněno jako urážka, ne jako členy nějaké strany či přesvěčení) stále dokola opakovat ty kecy o tom, jak Zvědavec šíří rasovou nesnášenlivost apod. (Teda zábavné do té chvíle, než si člověk uvědomí, že v dnešní diktatuře lůzy mají stejný jeden hlas jako slušní lidé...)

143225

24.10.2007 16:13

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

Také souhlas

Jadawin 194.?.?.?

Mohu se jen přidat ke všem pozitivně hodnotícím čtenářům. I v mém případě se tento článek přesně trefil do mého vidění světa. A to se prosím mám natolik dobře, že je spíš divné, že nekřičím, jak že je ten kapitalism cool.

Akorát by mě zajímalo, co přesně se na něm nelíbí panu vydavateli, že je uveden takovou tou tabulkou o neshodování názorů. Vypozoroval jsem, že tato se objevuje jen někdy, tak hádám, že je to jen v případě, když slovo "nemusí" má význam "neshoduje". A to mi nepřipadá správné. Buď by to tam mělo být pořád nebo by neměl takové články zveřejňovat vůbec a nebo by u nich měl napsat, že tento konkrétní se mu nelíbí proto a proto. Všiml jsem si toho právě proto, že tyhle triky se slovy a významy jsou jedna z věcí, co se mi na systému dost nelíbí (např. když se zaposlouchám do standardní odpovědi politika i na sebejednodušší a sebejasnější otázku, tak se mi během chvilky chce opravdu blejt, což bych tady prostě nečekal).

145847

26.10.2007 16:51

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: A co dál?

Jadawin 194.?.?.?

A tak se do mě prosím pustil i samotný pan autor. A to jsem si myslel, že jsme na jedné straně. Vskutku vtipná situace [smích].

Jestli si dobře vzpomínám, tak jsem nic o zabíjení nepsal, operoval jsem pouze s řízeným poklesem počtu lidí během následujících. Něco jako "děti mít, ale nepřehánět to". Když si všichni uvědomí, že je to jediná cesta, tak máme vyhráno. A dvě děti je přesně to číslo, při kterém dochází k pomalému snižování počtu lidí (protože "udržovací minimum populace" je tuším 2,1 dítěte na matku). A zároveň to rodičům poskytuje dostatek prostoru k realizaci rodičovských pudů a funkcí.

A takové ty údaje, kolik BY tahle země uživila. K tomu by mě akorát zajímalo, jak bude to číslo vypadat po vyčerpání zásob fosilních paliv, což je bod, kterého se, předpokládám, dožiju i já. Určitě se proti dnešku dramaticky sníží.

145963

Ovšem to je ale stejně hloupá odpověď. Asi bych se spíše více soustředil např. na sepsání pamfletu, že tomu tak není a proč a nedokazoval svojí reakcí opak. Nebo by spíš bylo nejlepší to odmítnout a dále neříkat nic. Poněvadž jinak to jen potvrdí ona nařčení bez ohledu na to, jestli jsou pravdivá nebo ne. Jenže je-li nějaká skupina lidí přesvědčena o své výjimečnosti a nedotknutelnosti tak hodně, že se s tím nedokáže vyrovnat s nadhledem (za předpokladu, že to není pravda, jak tvrdí), tak by se spíš měla jít léčit. Jenže jaký mohou mít nadhled, když se považují za nedotknutelné, nadřazené dokonalé nadlidi (nebo rovnou bohy?), že?

165034

14.08.2008 16:47

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jadawin 194.?.?.?

Měl jsem na mysli fašismus. Chtěl jsem (asi neuměle) naznačit, kam se u nás (na "západě" ) dnešní "demokracie" ubírá mílovými kroky.

168036

20.08.2008 11:38

Proslov na Harvardské univerzitě v USA z roku 1978

RE: brilantní....

Jadawin 194.?.?.?

Asi Vás napadne, že jsem potrefená husa, která se ozvala (dovoluji si s některými Vašimi tvrzeními nesouhlasit), ale stejně bych se rád zeptal na Váš názor na následující témata, o kterých přemýšlím:

-- Lze konat dobro bez víry v Boha?
-- Je dobro, které případně konám, nějak "menší" nebo jiné, než to které konají věřící (v Boha).
-- Jak byste definoval dobro samotné?
-- Vidíte nějaké rozdíly v "církev" a "víra"?

Díky.

168456

26.09.2008 17:14

Už zase hoří hranice

Svoboda slova

Jadawin 194.?.?.?

Při diskuzích na téma svoboda slova jsou dnes témata kolem holokaustu jedny z nejlepších prubířských kamenů, jak moc vážně dotyčný myslí svoje výroky typu: "Ano, samozřejmě, já plně podporuji svobodu slova...". Avšak většinou ihned (nebo přinejhorším po krátké doplňující otázce) dodá něco jako: "ALE bla bla slušnost bla bla pravda bla bla korektnost bla blá zákon atp." A hlavně se, nedej bože, nedotknout pseudo-vyvolených! Zbytek debaty už je zaměřen jen na emoce, osočování, škatulkování atd. Sám jsem to zažil. Vyzkoušel jsem si to u lidí, o kterých jsem měl z jiných společných oblastí vysoké mínění a byl jsem opravdu dost překvapen. (Co to udělalo s tím míněním raději ani nebudu zmiňovat.)

To už je opravdu celá společnost tak naočkovaná nebo naprogramovaná? Lidí, kteří by vybočovali z tohoto schématu, jsem zatím potkal jen velmi málo. O to více si jich cením. Do slova a do písmene jde o diamanty třpytící se uprostřed hald hlušiny.

Nicméně však nejde o nic nového. V naprosto každé době se nemohlo jít proti skutečným vládcům ani na úrovni slova. A prostě to tak jen zůstalo. Jediný rozdíl je, že dnes není formální vláda totožná s tou skutečnou. Jakmile si toto uvědomíme, vše je potom jasné. Naopak podle takovýchto zákazů a omezení můžeme v libovolné době ty skutečné vládce určit. Je to velmi podobné hledání černé díry ve vesmíru. Tu taky nemůžeme přímo pozorovat, ale uvidíme když například nasává hmotu z nějakého blízkého vesmírného objektu...

171716

06.02.2009 09:53

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

RE: No

Jadawin 194.?.?.?

Zdravím,

měl bych dotaz k té latríně (alias Al-Quaidě).

Bavil jsem se kolegou z práce (původem Íránec, dnes pracuje a asi i žije v Rakousku) a ptal jsem se ho přesně na to, co vlastně v arabštině znamená ta Al-Qaida a hned jakmile pochopil, co myslím (protože výslovnost "ál-kaj-da" je samozřejmě úplně špatná [smích] ), tak řekl "strict rules" (bavili jsme se anglicky). To už by k Bin Ládinovi sedělo více -- chápal bych to jako organizaci prosazující ta nejpřísnější islámská pravidla.

Co si o tom myslíte? (Jinými slovy, můžu si to s tou toaletou někde ověřit?)

Díky.

(A ještě mi dovolte malé zasnění -- kdyby aspoň polovina lidí na zemi byla jako on (ten můj kolega), nastal by pravý a nefalšovaný ráj...)

183215

09.04.2009 17:25

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: jak z toho ven?

Hahak 194.?.?.?

Ha, ha, ha, kdyz pisu cervene, to uz jako kricim ?!?
To jste me jeste nevidel kricet, jenom jsem zkousel cerveny atrament a jak to zabarvovani funguje

[velký smích]

Jinak je cas kritizovat a pak je cas resit. Dnes je zatim jenom cas kritizovat a presvedcovat lidi, ze soucasne korporativne orientovane vlady to s nimi nejlip nemysli. Az bude pulka naroda tohoto nazoru, potom jiz ma smysl se spojit, vybrat nejcharizmatictejsi vudce a radit jim jak situaci resit. Takoveto reseni by ale dnes nepadlo na urodnou pudu, jenom by se nam smali. Reseni muze byt aktualni az uz bude minimalne polovine obyvatelstva jasne, ze soucasna "demokracie" smeruje do zachodu. Cesky narod je zrejme v soucasnosti az prilis apaticky a lidi sobecti. To vidime treba i v nasi odborove organizaci ve firme, kdyz ani nulove poplatky a jasne deklarovane cile lidi neberou. Ti se k nam nechteji pridat, snazit se pomahat vsem zamestnancum, tedy i jim. Kazdy chce pomahat jenom sobe samemu, proto to dnes zatim nedoresime. Proti sile korporaci je jenom jedna rovnocena, snad rozumnejsi sila: Nepoliticka, nekomunisticka sila parcialni jednoty v urcitych otazkach velkeho poctu lidi, a takovou myslenkovou jednotu zatim dnes nemame. Lidi jsou dnes velci egoisti, individualisti. Jen velke problemy ve state, evrope lidi ke vzajemnosti a spojenectvi dovedou...
[pláč]

188098

29.06.2009 18:27

Dětské názory na lásku

RE: Mozna...

mc_fly 194.?.?.?

Novinari za to nemuzou. Muzeme si za to my vsichni sami. Bohuzel jsme jeste neprekonali svuj strach. Az jej prekoname a budeme vyvijet aktivitu z lasky, ne ze strachu, pak bude na svete lepe. Nas nepritel je nas strach, ne novinari ci politici!

194347

08.07.2009 11:19

Zajímavý cvičební materiál pro studenty informatiky

Á, word...

Jadawin 194.?.?.?

Bože, jestli se takhle učí tzv. "informatika", tak nám už není pomoci... Text samotný raději ani nekomentuji (zrovna se mi nechce být sprostý ani zvracet), nicméně i když se zamyslíme nad "technickou" částí úkolu, tak to je pochopitelně test technikalit wordu, ve kterém nějak postrádám kontrolu řekněme porozumění základů typografie -- proč a kam se co dává, kde a jak se co odsazuje, že méně je většinou více, a tak podobně).

Kdyby se učilo takhle, tak by studenti byli schopni i něco víc, než si hrát s velikostí a řezy písma, ztučněním, odsazením apod. Samozřejmě se pak dá na konkrétním editoru ukázat, jak to v něm udělat a klidně to může být i word, když už je teda hen ten nejdokonalejší z dokonalých, ale upřímně -- psát v tom třeba diplomku, to bych se z toho asi po..., ale to už je stejně nějaký ten pátek... Mám zkušenost, že míra přilnutí člověka k wordu je nepřímo úměrná jeho typografickým schopnostem a vědomostem.

No nic, to byl jen takový povzdech (přece jen, typografie je tak trochu mým koníčkem), asi to neberte až tak vážně... Po šestnácti letech za klávesnicí (a fi muni) to asi ani jinak nejde...

195140

zajimava vec, lepsi nadpis http://chelemendik.sk/Plany_NWO_prekazene_21209503.html u Chelemendika : Plány NWO prekazené?

a horsi zprava je: http://chelemendik.sk/Vedci_stvorili_umely_zivot_961081163.html

219805

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 1

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 6

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?