Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Průchozí.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

17.11.2006 04:25

Bushova černobylská ekonomika a těžké časy před námi

RE: zaujimave prispevky,

Průchozí 85.?.?.?

Tak aby bylo jasno. Vůbec nejde o to, jestli si budeme či nebudeme vozit prdel. Věci znalí ví, že 80% všech potravin se dnes produkuje jen díky umělým hnojivům. Tato se vyrábějí z ropy a zejména ze zemního plynu (proto tak obrovský zájem o zemní plyn!). Jestliže tyto komodity nebudou v dostatečném množství, anebo podraží nad únosnou mez, hrozí cca 70% lidí na Zemi smrt hlady. Biafra kam se podíváš!
Prostuduj si, prosím, napřed pozadí tématu, o kterém chceš diskutovat. Pak se Ti nestane, že budeš vypadat jako... no, jak vypadáš [oči v sloup]

121548

11.11.2006 21:50

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

RE: Tak nevím?

Průchozí 85.?.?.?

Ledaže je tím b-h míněno něco docela jiného než absolutní "Vyšší moc" (Bůh). Pak by toto skrývání podstaty b-ha, který NENÍ Bohem bylo docela logické a pochopitelné. (Viz Petge o pár pater výš.)

121194

06.11.2006 20:37

S blogery jako s teroristy

RE: Tyhlety kurvy...

Průchozí 85.?.?.?

A kdo ho, prosim jich, vlastně bude udělovat, když všichni budou přilepení u televize? [překvapení] [cool] [zmaten]

120834

06.11.2006 20:15

S blogery jako s teroristy

RE: Svobodná výměna informací se již nedá zastavit.

Průchozí 85.?.?.?

Hmm. Takže veškeré logy těch, kteří možná "mají co skrývat" jsou pěkně přehledně zaznamenány na oněch bezpečných proxy serverech... které prosím provozuje kdo? Pan Internet? [velký smích]
No řekněte, není to geniální!!?
------------------------------
Jak na to? Google: NETSUKUKU !

120833

06.11.2006 20:01

S blogery jako s teroristy

RE: Svoboda x moc

Průchozí 85.?.?.?

Google: NETSUKUKU

120832

Rock = angl. skála - kámen. Fehler je něm. chyba, omyl...
Volně interpretováno: KÁMEN ÚRAZU

120788

01.11.2006 00:48

Týden v Moskvě

RE: Moskva za Brežněva.

Průchozí 85.?.?.?

Jojo. Nemají šanci a lidí je tam nadbytek... Tak proto se mi každou chvíli snaží narvat do krku slosování o zelenou kartu, že?

120552

31.10.2006 12:49

Senátní dějství ústavní krize

No jo

Průchozí 85.?.?.?

Ona tady ve skutečnosti nevládne vláda. Vládnou ouřadové, z nichž nejméně polovina jich tam dřepí ještě z dob Husáka. Kdo šaškuje na pódiu je nepodstatné. Platí, že není-li vláda jede všechno dál, jen odpadají blbá "rozhodnutí". Navrhuji inauguraci krále! [velký smích]

120488

30.10.2006 15:13

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: jo ropa a plyn

Průchozí 85.?.?.?

Pokud mluvíme o skutečné a ne o ekonomické "emigraci", jinam než do Ruska už se dnes emigrovat nedá. Zatím co za louží je všechno stále omezenější a kontrolovanější, Rusko v tomto směru začíná být podobnou zemí jako Státy po roce 1914.

120372

28.10.2006 01:40

Jsou USA legálně v bankrotu?

Z proroctví Hopi (zapsáno před 35. lety)

Průchozí 85.?.?.?

"Třetí světovou válku rozpoutají lidé v jiných starých zemích, kteří zradí dávno získané světlo (boží moudrost nebo rozum). Spojené státy budou zničeny, země i lidé, atomovými bombami a radioaktivitou..."

"Ti, kdož se nepodíleli na dělení světa ideologiemi jsou připraveni pokračovat v životě v novém světě, at už jsou černé, bílé, rudé, anebo žluté rasy. Všichni jsou bratři."

"Máme za to, že militarismus se rodí z nespravedlnosti, bídy a nevědomosti, když absolutistický systém nechce slyšet stížnosti menšin. Lidé se pak uchylují k demonstracím a terorizmu, protože nevidí žádný jiný způsob. Co dělat, když vůdci světa a národů jednají jako blázni, pokoušející se řešit problémy konfrontací? Můžeme jen znovu citovat proroctví našich předků. Doufáme, že tím budete informovaní, protože se začas vyplní."

"V souladu s tímto proroctvím to přijde až budou pronásledováni lidé ve vysokých postaveních. Nakonec se všechno vymkne kontrole. Hon zesílí a bude se šířit. Možná to dokonce spustí sama Země. Nakonec nás to dožene až k tomu, čemu bible říká Armageddon (hopijská verze je velmi podobná). Bude to rozhodující konečná bitva mezi dobrem a zlem. Přihodí se to pod jedním Bohem nebo náčelníkem.
---------------------
"Průmyslové národy zbezstarostní při opatřování stále větších zdrojů. V domnění, že jim to všechno vydrží navždy, brzy vyčerpají přírodní zásoby. Projeví se nedostatek paliv a průmysl se zastaví. Stroje k sázení, sklizni a dopravě budou zbytečné. Police supermarketů budou brzy prázdné; zemědělci a ti, kdo pěstují vlastní potraviny je nebudou chtít prodávat. Peníze se stanou bezcennými. Bílý člověk s celou svou inteligencí a technologiemi nebude schopen napravit škody. Budeme svědky zvláštních událostí v přírodě i na Zemi, včetně lidstva."
----------------
"Toto proroctví se podobá biblické verzi toho, co se možná přihodí. Říká, že se prostí lidé začnou zajímat o souvislosti a budou jimi znechuceni. Obzvlášť krvežíznivou politikou a prolhaností světových vůdců. Tito lidé se spojí a společně pustí do boje za světový mír. Uvědomí si, že dosavadní vůdci selhali. Lidé na vysokých pozicích budou štváni jako zvěř, možná teroristy. Sáhnou k represím a začne vzájemná štvanice. Tento stav nabude na síle a rozšíří se všude. Svět bude mimo kontrolu. Revoluce by mohla vypuknout i u nás." (v USA)

"Mocní osvoboditelé přijdou ze západu (co leží geograficky západně od USA?). Budou padat z nebe jako déšť. Nebudou mít žádný soucit. Nesmíme vycházet ven a dívat se. Vytahají nás za uši jako neposlušné děti. Bude to konečná a rozhodující bitva mezi dobrem a zlem. Tento boj očistí lidská srdce, uzdraví Matku Zemi z nemoci a zbaví nás zkažených."

120168

28.10.2006 00:52

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: sny

Průchozí 85.?.?.?

Nemá pane, protože se v rámci nastavení systému musí neustále pachtit za nesmysly, plnit nesmyslná nařízení, vyřizovat zbytečné papíry a číst nedomyšlené příspěvky...

120166

27.10.2006 01:18

Jen 16 % Američanů věří oficiálnímu mýtu o 11. září

RE: Ja si ve skutecnosti myslim ze ten pruzkum je jen pripravna

Průchozí 85.?.?.?

Necelého půl roku předtím proběhla zprávička, že speciálně upravený Boeing přeletěl oceán z USA do Austrálie; start, let i přistání na druhé straně - všechno proběhlo automaticky. Tvůrcem zařízení je jistá izraelská firma.

120087

20.10.2006 20:51

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Upřednostnění cizích zájmů

Průchozí 85.?.?.?

Velice Vám děkuji za odkaz na "Pramen".
Netušil jsem, že existuje. Netušil jsem, že někdo bezostyšně VYKRADL náš archiv článků a zveřejňuje mírně poupravené, ale přesto jasně rozpoznatelné MÉ VLASTNÍ překlady, nad nimiž jsem seděl spousty hodin... To ani tolik nevadí, protože to překládám aby si to lidi mohli přečíst. Co mi vadí je to, že na konci článku chází ona větička: převzato z (od)...
Ještě jednou děkuji za upozornění. Podnikneme příslušné kroky.

gewo

119639

20.10.2006 20:28

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Upřednostnění cizích zájmů

85.?.?.?

(silně OT!) [zahanbení]
Aliene, jinak zvaný "filozofe Copypaste", máte opravdu nezaměnitelný rukopis i styl. Ještě že Vás někde pustí, když už Vás 3 ze 4 správců diskuse na MWM nechtěli.

119636

20.10.2006 20:22

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Upřednostnění cizích zájmů

Průchozí 85.?.?.?

WM magazín prezentuje články "as is". Není určen průměrnému čtenáři, ale lidem užívajícím mozek. Nefiltrujeme, přenášíme věci a názory přes jazykovou bariéru tak jak jsou. Bez předchozího komentáře na téma "co_si_o_tom_musíte myslet". Něco jako prezumpce neviny... To se samozřejmě nemůže líbit ani čtenáři Blesku či Rytmu života, ani lidem dosud navyklým přijímat pravdy ze stranického tisku jako danou realitu. Prezentujeme tedy surovinu, látku k přemýšlení, nic víc. Je na čtenáři jak si ji přebere, případně si za domácí úkol dohledá potřebné údaje. To ovšem znamená jazykovou gramotnost, nemáte-li ji, a je smutné, že Zvědavec tento trend spíš podporuje, a jste odkázáni na "spolehlivé zdroje". musím Vás zklamat, takové zdroje neexistují! Toho nejlepšího rádce naleznete uvnitř vlastní hlavy!
-------------------
Nechci a nebudu na této půdě nadále diskutovat o magazínu, ani o mé osobě. Obojí sem nepatří a prosím editora, aby v tomto směru patřičně zakročil. Zaskočil jsem tady, protože převážná většina těch, kteří sem poslední dobou chodí jsou lidé se zdravými názory, i když občas trochu "uletí"... ale to je normální, muší to bejt, jinak bychom nebyli lidi [smích]

119635

20.10.2006 20:08

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Válka bude vypadat jinak

Průchozí 85.?.?.?

... a pokračuje to:

"Chámství a impertinence, lež a podvod, opilství a drogová závislost, živočišný strach jednoho před druhým a nestoudnost, zradu, nacionalismus a nevraživost mezi národy, a především nevraživost a nenávist vůči ruskému lidu: to vše budeme pěstovat - obratně a nenápadně… A jen nemnozí, velmi nemnozí se dovtípí nebo pochopí, oč tady jde. Ale takové lidi zaženeme do bezvýchodného postavení a uděláme je terčem posměchu. Najdeme způsoby jak je pomluvit, a pak je prohlásíme za odpad společnosti."

(Plán amerického generála Allena Dullese, který byl šéfem politické rozvědky USA v Evropě. Nakonec se stal ředitelem CIA.)

Složme generálovi poklonu, jeho plán byl realizován na sto jedno procento.

----------
Celý článek vyšel tiskem ve WM magazínu (kde jinde).
a na webu je zde: www.mwm.cz/clanek1.php?id=1173

119633

20.10.2006 19:52

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Upřednostnění cizích zájmů

Průchozí 85.?.?.?

To nebyla vyhýbavá odpověď. Prostě jsem řekl ne, ať už se to Vám či Kevinomártymu líbí nebo ne.

119631

20.10.2006 19:48

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Upřednostnění cizích zájmů

Průchozí 85.?.?.?

Praktická aplikace nápadů PUBLIKOVANÝCH ve WM magazínu je věcí praktiků, tedy těch, kteří "umí řezat železo", a ne věcí jeho redakce. Kdo umí, umí. Kdo neumí, musí se učit. Neumět, nemít zájem se učit a kritizovat, to je projev životního lajdáctví.
Pokud se vám v životě něco nepodaří, utíkejte nadávat učitelům. Jistě jsou to oni, kteří za to mohou, ne?

A propos, za vodou? Chce se s námi někdo podělit o to, co nám zůstane pod čarou? Přihlaste se, rádi to někomu přenecháme. Nejraději všechno! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

gewo

119630

19.10.2006 22:52

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Pár malých detailů

Průchozí 85.?.?.?

Většina údajů, které zde uvádíte je správná, ovšem je tu malý háček - všechny se týkají modelů určených pro export. Žádná země na světě neprodává své hi-tec zbraně v plné verzi, to by museli být na hlavu. Takže s tím porovnáváním bych byl opatrnější.
Přítel, čirou náhodou [mrknutí jedním okem] sloužil na předchůdci dnešního vylepšeného S-300. To, co předvedly Patrioty při ochraně Izraele za první války v Zálivu a jiných podobných nasazeních, bylo ubohé. Mizerná účinnost, nebo mizerná obsluha? Na rozdíl od systémů S-xxx musí být odpalovací rampa Patriot natáčena směrem k cíli. S-300 odpaluje raketu ihned, směrem vzhůru, a až pak nabere správný směr. Má bezesporu lepší radar, což platí i o radaru na raketě a samotném navádění na cíl. Patriot navíc neumí nízko letící cíle. Zato však umí spolehlivě sestřelit britský letoun vybavený rádiovým zařízením hlásajícím, že je "přítel"...

119578

19.10.2006 16:47

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Upřednostnění cizích zájmů

Průchozí 85.?.?.?

Je mi líto, ale na tuto otázku zásadně neodpovídám. Navíc by rozpoutala (nenávistnou) debatu, která je zde těžce OT. Co se mne týče, osobně se tím nezabývám, jen informuji o možnostech. Topím dřevem. Známé na vesnici nepotřebuji, bydlím na venkovské samotě, neb mám rozum...

Jinak
- ve vlaku jedoucím rychlostí přes 30km/hod musí všichni lidé zahynout;
- do vzduchu se nemůže vznést nic, co je těžší než vzduch.

To není blbost, to jsou oficiální názory dobové vědy.

119563

19.10.2006 14:53

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

Upřednostnění cizích zájmů

Průchozí 85.?.?.?

Jak jinak posoudit tohle: http://www.regnum.ru/english/722331.html ?
V krátkosti - německá kancléřka Merkel odmítla Putinovu nabídku, která měla z Německa udělat ústředního distributora ruského zemního plynu. Co to znamená pro pokulhávající německé hospodářství snad není třeba říkat. Toto rozhodnutí (které se samozřejmě v rámci jednání může ještě změnit) je hořkou obětí na oltář imperiální politiky. Němci a političtí nástupci Merkelové jistě jednou "vřele poděkují".
Co toto odmítnutí znamená? Výrazný přesun ruských energetických kapacit na Dálný východ a další body na konto Číny, Japonska a Indie, jejichž výrobní kapacity už dnes likvidují hospodářství západoevropských zemí... Komu to slouží?

119556

19.10.2006 13:05

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

Průchozí 85.?.?.?

Když se na věci podíváme blíže, není myšlenky NWO a světové vlády sama o sobě tak scestná. Čím je nás více, tím provázanější musí být organizace základních funkcí a potřeb. Individualita ano, ale ne uspokojování ega za každou cenu.
Kdysi jsem se v jedné knize pokusil načtrnout jak by taková celosvětová vláda mohla fungovat. Je to proveditelné, ale napřed by se musel kompletně změnit status politiků. Museli by v první řadě sloužit, ne být VIP. Museli by to být ti nejlepší z nejlepších. A především naprosto nezávislí na nějakých "platech" apod. Prostě by měli k dispozici cokoli, samozřejmě pod veřejnou kontrolou.
Nebylo by tedy možné je žádným způsobem koupit. Tím by byl eliminován vliv "velkých peněz v pozadí", které by tím ztratily schopnost hybné páky, co se týče politiky a zásadních rozhodnutí.
To, co vidíme dnes jsou projevy sil z pozadí, pozorujeme, posuzujeme a kritizujeme loutky a nevidíme loutkaře. U nich je třeba začít, chceme-li pochopit, co se děje.

119550

19.10.2006 01:15

Jak Hizballáh porazil Izrael

patrně to je naplánováno takto

Průchozí 85.?.?.?

It´s The dawn of a new dark age of global technocratic feudalism.
Most human beings are targeted for extermination and the remainder will be indentured on the global plantation. The 'sort of character' that the authorities consider desirable is the diseased, impoverished, infertile, sexless, dumbed down automaton, whose function in life is merely to enact the Masters' business plan.
Some of the character-altering weaponry already at their disposal includes: Media brainwashing; water fluoridation; vaccination; gender altering foods and chemicals; neurotoxic food additives; and psychotropic drugs. Life expectancy is being gradually reduced by the modern day concentration camp which masquerades as the public healthcare system. On the horizon are: Implantable microchips; vaccines to alter brain chemistry; genetically modified pharmacological food; human cloning; and nanotechnology.

Překlad:

Tohle je počátek nového temného období technokratického feudalismu.

Většina lidských bytostí bude cílem eliminace a zbytek internován na globální plantáži. To, po čem autoři touží, jsou choré, bezbranné, neplodné, asexuální a přiblblé automaty jejichž životním posláním bude uskutečňovat plány Pánů.

Něco z výzbroje umožňující tuto přeměnu už mají k dispozici: vymývání mozků médii; fluoridaci vody; vakcinaci; potraviny a drogy měnící pohlaví; neurotoxické přídavky do potravin (aspartam...p.p.) a psychodrogy. Životní očekávání se v dnešních moderních koncentrácích maskovaných jako systémy veřejného zdravotnictví rapidně snižuje. Na obzoru jsou: implantovatelné mikročipy; vakcíny měnící chemii mozku; geneticky modifikované farmakologické potraviny; klonování lidí a nanotechnologie.

------
Citováno z "The Police State Road Map", Michael Nield; Edition March 2005 (psrm.pdf) na http://www.policestateplanning.com

119534

19.10.2006 00:36

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

Průchozí 85.?.?.?

Souhlas. Ale v dnešní době to jediné rozumné, co můžeme konkrétně udělat, je připravit se na možné výpadky a zmatky. Je to jen na nás, jestli někdy někomu pomohl stát, tak vždy "až potom".
V paneláku nebo domě s centrálním dálkovým vytápěním vůbec neškodí přemýšlet nad pomocným topidlem na PB... Totéž platí dvojnásobnou měrou pro elektrodomácnosti. Výpadky mohou mít jakýkoliv důvod a vůbec neškodí mít doma rezervní možnost vaření.
Něco základních potravin a konzerv taky není na škodu, nezkazí se a jsou tam, kde mají být - ve špajzu, ne ve formě papírků v portmonce. Plný kanystr v autě a pořád doplňovaná nádrž v zimním období není na závadu, v poloprázdných nádržích kondenzuje voda... a zase - papírkama auto nenakrmíte.
V dnešní době už asi každý má kvalitní zimní oblečení, ale když mrzne a netopí se, chodí se po bytě v kožichu dost blbě. A pod tenkou dekou se člověk neohřeje.

Tak asi jen tolik, vybavovat se "jak na třetí světovou" nemá smysl. Člověk pak buď má, nebo holt nemá štěstí.

Armáda? Tanky a flintičky? To je pro smích. Žijeme sice v banánové republice, ale nejsme na ostrově. A i kdybychom byli, tohle je systémová záležitost, před níž lze uniknout jen kolektivně - chtěnou racionální změnou systému, konsensem, a to CELOSVĚTOVÝM - ne jakýmisi žabomyšími převraty a revolucemi. Záměrně říkám "změnou", ne pádem, k němuž se tak zdatně propracováváme. Na světě jsou miliardy lidí na obrovském území. Současný systém se vyvíjel tisíce let a je využitelný. Nemůžete vyhodit systém z počítače, protože brzdí váš nový program... bez systému vůbec nepůjde. Nejde ani tak o zažité procedury, ale o konektivitu. Je to propojené, ale v uzlových bodech sedí rušičky zahlcující informační síť dezinformacemi. TOTO je kámen úrazu. PROTO je neslučitelné, aby STÁTNÍ vysílače braly a vysílaly reklamu s tím, že bez ní nemohou existovat. Pak je ovšem jasné kdo píše direktivy a nasazuje filtry na zprávy a náhubky reportérům.
Článek, pod kterým je tahle diskuse, shrnuje jeden pohled na věc. A přesto, ať už se to bude zdát cynické nebo ne, v rámci celkového dění je toto i případný útok na Iran nepodstatný. Epizody. Co přijde potom bude mnohem významnější.

119531

19.10.2006 00:11

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

Průchozí 85.?.?.?

Jistěže. Informace ale vždy umožňují FORMOVAT budoucnost. Jinými slovy:
Kdyby lidstvo dalo na nositele informací z této prastaré databanky, mohlo by samo stanovit, ve které fázi svého x-tého pokusu se nachází a výsledek cyklu změnit. To je hlavní důvod, proč se ta data sbírala a předávala. Ne pro senzaci na knižním trhu té či dnešní doby. Jenže homo sapiens sapiens tu zřejmě ještě ani po spoustě pokusů není... takže i tento cyklus bude mít docela fádní (a jako obvykle fatální) zakončení. Prostě - přirozený výběr. Příroda. Úkolem myslící bytosti je expanze do okolního prostoru poté, když podmínky na vlastní planetě nedostačují dalšímu vývoji jak po stránce zdrojů, tak i prostoru. Pak je nutné i za cenu ztrát, které by byly jistě menší než v nesmyslných válkách, osídlit jiné světy. Na Zemi vůbec nemůže existovat žádný trvalý mír. Bez válek bychom tu rychle vymřeli, protože nás naše inteligence předurčuje jako individuality. Stádové jednání je možné a ovladatelné jen do jisté míry. Pak musí přijít expanze ven, nebo redukce uvnitř systému. Je smutné, že ačkoli předstíráme první, chystáme se na to druhé...
Tak. A pokud to s tím závěrem v lumícké moudrosti moc nepřeženeme, za nějakých 5 000 - 20 000 let, nebo tak nějak, to naši vnukové budou moci zkusit znovu. Doufejme, že se do té doby dokáží zbavit mnoha dědičných chyb. Prostoru k tomu budou mít dost a dost.

119529

18.10.2006 21:45

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

Průchozí 85.?.?.?

Ale ne, Vlastíku, neděste se!! [smích] Jde jen o to, že podobné situace mohou mít lavinový efekt, no a pak je snadno možné, že některé věci na chvíli (nebo trvale, záleží na eskalaci a výsledku...) mohou vykolejit z normálu. Asi jako při povodni, a tak. Toto je jediné, co by nás mělo zajímat, ostatní je jen ničím nevypnutelný, obtížný šum. A myslet si o něm můžeme, co chceme, dokonce se o ty naše myšlenkové hromádky i pohádat, než je čas odnese do popelnic...
Je to cyklus, jehož stádia, zbavíme-li je dobového klišé, mají stále stejné charakteristické rysy. Podle vnějších podmínek (především klomatických) se jeho jednotlivá období mohou prodloužit nebo zkrátit. Podstatné přitom je, že jakmile se člověk ocitne na nějaké určité "výši", popadne ho touha po sebezničení a lidstvo začně s podivnostmi. Existují staré "školy", na jejichž půdě se dědí a kooptují jisté důležité poznatky. K členům takové "školy", myšlenkového směru, patřil i Michel Nostradamus. To, co zanechal jsou prognózy, v nichž běží současně tři roviny, tři možné, poněkud odlišné cesty, jimiž se může ubírat vývoj za jistých okolností. To, co napsal, v podstatě nebylo určeno veřejnosti, ale tomu, kdo kooptoval na jeho místo. Jen jako vodítko. Kdo pochopí, že v jeho verších jsou skryty tři varianty, a dokáže je odlišit a zařadit, nemá v ruce klíč k budoucnosti, ale data z velmi dlouho prováděné prognózy.
(Uff. jsem se zakecal [zahanbení] doufám, že to není až tak OT)

119514

18.10.2006 20:34

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

Průchozí 85.?.?.?

Pěkné čtení, LenTak. Spíš diagnóza chcípajícího obra...
Ale nic pro nás. Tohle nevyřešíme a ani neřešíme. Místo pivních řečí je třeba uvažovat dopředu. Například o tom, co si připravit pro případ, že to šílenci opravdu spustí. Mít doma pár užitečných věcí a zásobu trvanlivých potravin, aby se o ně člověk později nemusel s někým prát v obchodě, to nikoho nezabije. Tím bychom se měli zabývat. Protože letošní zima asi bude zase tuhá, i když jinde může být pekelně horko.

119509

18.10.2006 17:13

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

85.?.?.?

Ahoj Petře! [velký smích]
Mindy mne posledně trochu zahanbila, tak si myslím, že je načase vylézt z "ilegality" ...

Nedávno jsem překládal sáhodlouhý článek, který to shrnuje docela dobře a poslal ho (?) Vláďovi, ale nezveřejnil to. No nevadí, vyjde v magazínu.

Zdá se, že někdy opravdu není jiné řešení. Chovají se jako proslulý pistolník a mohou se chlubit mnoha zářezy na "Coltech", které už spíš připomínají pilníky... [smích] Ale i tato historie ukazuje, že každý takový pistolník nakonec našel někoho, kdo ho poslal pod drn. A většinou to byl totální outsider. Zatím chodí zeširoka ulicí a pokřikuje. Uvidíme jak to bude dál.

119494

18.10.2006 17:05

Jak Hizballáh porazil Izrael

Zdání klame

85.?.?.?

"Bohužel ani Evropa není připravená. Cena 200 USD za barel ropy se citelně dotkne všech vyspělých státu, které nemají ropu vlastní. Už abychom si opakovali ruštinu."

Evropa se intenzivně připravuje. Není tajemstvím, že Rusové odmítli jakoukoliv větší zahraniční účast na otevření pole Štokman, odkud nebudou, jako podle původního záměru, zásobovány USA kapalným plynem - naopak, veškerý plyn půjde dvěma paralelními plynovody do Německa, odkud bude zásobována celá Evropa. To zajistil ještě Schroeder a Pipina Merkel na tom moudře nic nemění. Naopak...
Měli bychom se tedy začít spíš učit německy. Ale asi nic nepoznáme, protože Němci už tak či tak vlastní všechny naše plynárny a páteřní rozvody...

Šéfkuchař může být chlap jako hora, ale je mu to prd platné, když klíč od spižírny má někdo jiný [smích] A v energii platí nade vše, že košile je bližší než kabát. Pokud si naši politici nedají pozor na ústa a podpoří základnu pro potenciální útok na Rusko, může se stát, že se Družba ocitne "mimo provoz z tech. důvodů". A to by znamenalo ještě větší závislost na Němcích.

U nás by se vysoké ceny za ropu projevily hlavně v kamionové dopravě, možná by pak nastoupil rozum a nevozily by se zbytečně věci z místa na místo. Takto přepravované výrobky by pak byly cenově nezajímavé.

119492

18.10.2006 14:39

Presumpce neviny

RE: Jsou i horší věci

Průchozí 85.?.?.?

Uveďte jediný RACIONÁLNÍ důvod.

(nejsem opačně orientovaná žena [mrknutí jedním okem]

119482

18.10.2006 13:50

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

Průchozí 85.?.?.?

Anebo právě obratu k lepšímu. Takový porod nového světa. Toto je pro agresora příliš velké a nestravitelné sousto. Špatně se polykají i menší, viz Libanon. A pak bude agresor poražen zevnitř, rozloží se sám od sebe. Vždy tomu tak bylo, stačí zabrousit do historie. Možná dojde uplatnění rčení:
"Raději hrůzný konec, než hrůzy bez konce."

gewo

119480

25.09.2006 22:39

Šaškárna v Praze

RE: Útok v Čechách

Průchozí 85.?.?.?

Velmi poučné shrnutí. Obrázky poví víc, než tisíce slov.

9/11 Mysteries (Full Length, High Quality

117666

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 2

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
387 762,50 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?