Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 128 příspěveků, 6 různých jmén: Jiří Barták, acegi@seznam.cz, J. Barták, Jiří Barták, Jiří Baták, Leto_Atreides.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Předevčírem u mě byla na kafi kamarádka. Vzala s sebou i svou mladší sestru. Mohl jsem na ní oči nechat. Prý jí bylo 12 (!) leč vypadala minimálně o 3 roky starší. Inu dobré zmalování se a ségřino tričko nad pupík udělá své.

Už se vážně moc těším, až v článku zmíněné paragrafy (pardon: "hodnoty") bude prosazovat rovněž náš parlament. Pomalu se zdá, že uječené neukojené feminstky a skupiny samozvaných "odborníků" diktují i Evropě co je a co není normální. A kdo neslintá s námi, slintá proti nám. Ono je to nakonec logické. Řekněte "NE" a budete ocejchován médii zmasírovaným davem jakožto "úchyl" či "šovinistické prase". Jak prosté.

Uvědomme si prosím absurditu už existujících českých zákonů: od 15ti let můžeme souložit (podle mě je ta hranice zbytečně vysoká a posunul bych ji tak o rok dva níž, maldí mají jsou dnes výborně informovaní), leč až od 18ti se smíme na totéž dívat. V krajním případě by tedy sedmnáctiletý mladík mohl být popotahován za to, že si natočil sex se svojí stejně starou přítelkyní.

A co taková islámská kultura? Dívka se zde považuje za dospělou jakmile dosáhne puberty. Co naši středověcí panovníci?

Bože můj, kam to ten svět spěje?

34631

Nevím nevím, ale mám takový dojem, že autor si dělal legraci...

[mrknutí jedním okem]

Jinak s Vámi ale souhlasím.

34648

To sice může začínat už u batolat a tady (co se týče zneužívání) není co řešit, ale copak není čirou stupiditou zavírat člověka do kriminálu za fotky patnácti, šestnácti, sedmnácti letých slečen či psaní povídek, tuplem "do šuplíku"?

Co se týče homosexuálů - znám dva. Nebo lépe vím o jejich orientaci. První je "hroznej vůl" v tom nejobecnějším smyslu, kterýžto se mě nejednou - naštěstí pro něj jen verbálně - pokoušel přesvědčit, že vlastně každý muž jest gay. Ten druhý je docela "normální" člověk. To mě naučilo mezi nimi rozlišovat. Jedná-li se o činnost provozovanou dvěma svéprávnými zletilými osobami, nevidím v tom problém... narozdíl od USA, kde je údajně v některých státech zakázán orální, anální sex aj. a milostivě se povoluje (i manželským párům) jen misionářská poloha.

[mrknutí jedním okem]

A co takové lesbičky? Vám se nelíbí?

[smích]

34651

Tu taky používám. Úplně jsem na ni na holku pozapomněl. To je tak, když máte v práci jen IE a zaměstnavatel si NEPŘEJE, abyste používali jinej browser, byť se třeba ani nemusí instalovat...

[oči v sloup]

34853

13.10.2004 17:29

Byl předložen ještě přísnější návrh zákona postihující dětskou pornografii

Ve většině případů byste měl pravdu...

Leto_Atreides 62.?.?.?

...leč ta moje jest vyjímkou potvrzující pravidlo (snad)...

[smích]

34855

20.10.2004 17:34

Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

Pane Idealisto

Leto_Atreides 62.?.?.?

Vidím jako OBROVSKÝ problém, že sami (palestinští) rodiče své děti vědomně posílají házet šutry na izraelské tanky a dokonce doufají, že u toho - tak nějak - zhebnou.

Asi předede dvěma lety jsem četl v Reflexu článek o izraelsko-palestinském konfliktu. V posledním odstavečku se ptali matky zabitého chlapce, zda by byla hrdá, kdyby i její další dva synové zemřeli v boji proti izraelcům. Odpověděla: "Doufám v to." Tomu pane říkám mateřská láska! Kdyby prostě chtěla, aby vyhnali okupanty, neřeknu ani popel. Ale takhle...

V palestinských visí fotografie sebevražedných atentátníků (ověřeno z milionů zdrojů) a vyučuje se zde mj. předmět jménem "Proč je dobré stát se mučedníkem" (neověřená informace)

ÚPLNĚ jiná kultura, ÚPLNĚ jiné hodnoty... a až jich v Evropě bude 100 milionů a ne 20 (imigrace, množí se geometrickou řadou a my vymíráme), bude to ÚPLNĚ v...

35254

20.10.2004 17:50

Od Picassa k Mugabemu a nazpět

Vidím to trošku optimističtěji...

Leto_Atreides 62.?.?.?

...totiž, staré struktury stárnou. Za deset, nejpozději patnáct let už budou všechny v "zaslouženém" důchodu.

"Listopad" byl o jediném - vy nám spořádaně předáte moc a my vás necháme napokoji. Škoda; určitě by se našlo dost luceren, alespoň pro ty nejhorší kolaboranty...

[pláč]

35256

27.10.2004 17:44

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Objektivní realita?

Leto_Atreides 62.?.?.?

Bush neměl žádné důkazy o tom, že Irák vlastní ZHN. Až už si o skutečných důvodech jeho protihusajnovském tažení myslíme cokoliv, toto je dnes všeobecně uznávaný fakt, tak jakápak paralelní realita. Promiňte, ale napadnout nějaký stát na základě naprosto nevěrohodných informací, je přinejmenším obrovská chyba, kterou dějiny neodpouštějí.

Válku USA vyhrály překvapivě rychle, mír ne. Co měl Bush udělat, když to prasklo? 1) Opravdu napumpovat do té země slíbené miliardy USD 2) Tlačit na geograficky vzdálenější muslimské země (třeba Indonésii a Malajsii), které by nebyly v pokušení o rozdrobení země, aby do Bagdádu vyslali desetitisíce svých vojáků jako stabilizační síly; místní by pak snad nechápali konflikt jako střet křesťanů (či bezvěrců) s muslimy, ale jako boj proti Saddámově diktatuře.

1984 jsem četl - a ne jednou. Slyšel jste někdy o systému Echelon? Dnešní vybavení (nejen) amerických fízlů dalece předčí Orwellovy představy. A např. Fox News už nám představila i doublething. Newspeak pro mě představuje tzv. "politická korektnost". Tak mi nepovídejte, že srovnávat dnešní USA (a vůbec celý západní svět) s Oceánií je úplně mimo realitu.

35710

Kapitalismus zvítězil, protože sověti už dál nebyli s to držet krok s USA, co se týče nákladů na zbrojení (díky Reagane!) Komunismus se zhroutil, zkolaboval, neb Gorbačov byl příliš slabý, než aby dovedl své polovičaté reformy do konce. Odstranil strach - ale právě ten držel "Říši zla" pohromadě.

Doporučuji knížku KGB - Mitrochinův archiv. Žádné spekulace, nýbž pečlivé výpisky bývalého agenta, kterého za kritiku řízení zpravodajské služby přeložili z terénu do archivu - a to neměli dělat (ve dvaadevadesátém utekl i s materiály do Británie)

Jedna perlička: ještě v polovině 80. let politbyro hledalo "důkazy" o tom, že USA plánují nevyprovokovaný jaderný útok na celý sovětský blok. Své ideologii a paranoie, kterou zdědili od Stalina, opravu věřili - to pro mě bylo největším překvapením.

[pláč]

35711

27.10.2004 18:01

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Výborně

Leto_Atreides 62.?.?.?

Málokdy s Vámi souhlasím, ale dnes máte úplnou pravdu.

Největšími nepřáteli svobody jsou hloupost, lenost a zbabělost.

35713

30.10.2004 17:18

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

RE: Válka proti terorismu jak ji definoval E.Golds

Leto_Atreides 62.?.?.?

...musel vědět, co jsou židé zač. Opravdu to nechápu a musím přiznat, že mě v tomto dost zklamal.

Pane Modráčku, ne to VY jste mě zklamal. Do háje, to už tady párkrát bylo ne? Osobně odsuzuji zabrání Sudet v osmatřicátém, ale jedním dechem dodávám, že ne všichni "sudeťáci" byli nacistické kurvy (pan Stwora promine). Řekněte mi prosím, co jsou židé (či Židé) zač?! I kdyby pár tisíc židovských průmyslníků, lobistů, kleriků etc. opravdu ovládalo svět (jako že NE), nevypovídá to NIC o dalších milionech příslušníků tohoto národa.

Mrzí mě, že na tento příspěvek dosud nikdo nereagoval... Kdyby se tato výtka týkala třeba Palesticů, bylo by to myslím úplně jinak.

35932

31.10.2004 16:25

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Zdravím Vás, pane Idealisto :-)

Leto_Atreides 62.?.?.?

Ano na naši "přestřelku", jak jste trefně poznamenal, si dobře vzpomínám. Poučil jsem se z ní, pokud to tak mohu říci, zejména co se toho házení do jednoho pytlu týče.

Jako člen elity národa se necítím - to by za mnou musel být podstatně větší kus práce, než jsem dosud vykonal. Vzdělání je jistě důležité, ale o "prospěšnosti pro společnost" (tak vnímám skutečný význam slova "elita") neříká zhola nic. Původně jsem to sem vůbec nechtěl plést, ale udeřil jste na tu správnou strunu, dobře se mi s Vámi povídá, takže: každý večer si stoupnu před zrcadlo a zeptám se svého ega (?), zda na sebe pro dnešek mohu být hrdý. Musím Vám říci, že je to občas zajímavé. Tolik tedy k elitě či elitářství.

[smích]

Na sionismu, stejně jako fašismu, feminismu, či komunismu etc. nevidím dobrého zhola nic - pokud si projdete mé starší příspěvky, mnohokrát jsem -ismy proklínal. Ano ideálům, ne ideologiím, mám-li to trošku pateticky shrnout. Vskutku nejnebezpečnější jsou lidé, kteří mají svou pravdu.

Na "číslech" se asi neshodneme; obrazně řečeno Vy fandíte Spartě a já zase Slávii, a "výsledky vzájemných střetnutí" s tím těžko hnou, pokud nedojde ke zcela neočekávanému vývoji.

[mrknutí jedním okem]

Přeji Vám příjemný, i když zde v jižních Čechách poněkud deštivý den.

35967

31.10.2004 19:12

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Nijak nechci snižovat Vaši inteligenci...

Leto_Atreides 62.?.?.?

...ale pokud OPRAVDU dokážete rozeznat konspirační teorie od pravdy, NY times nebo Washington Post se o Vás poperou. Stejně tak jakákoliv demokratická či republikánská vláda...

[velký smích]

Taky čtu Orwella, Mitrochina, Churchila... dokonce i Mao-Ce Tunga (od Philipa Shorta) či Hitlera (Mein Kampf, Monology z Vůdcova hlavního stanu), chystám se na Stalina. Ale PRAVDU, skutečnou PRAVDU jen mohu tušit...

[oči v sloup]

35973

31.10.2004 19:22

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

RE: Nic spolecneho s realitou

Leto_Atreides 62.?.?.?

Muzou me zavrit za kecy v hospode?

To v ČR taky nemůžou. A asi ani v USA zatím nikoliv. Ale pozor, ta hospoda musí dodržovat moudrým státem určenou otevírací dobu a nezapomeňte si dát pivo do pytlíku, odvážíte-li se snad konzumovat alkohol i na veřejnosti.

[velký smích]

[I]Muzu byt vyhozen ze zamestnani za svuj nazor? Muzu svobodne cestovat? Budu vyhozen ze skoly pokud budu cist zakazane autory? Jsou nejaci zakazani autori? Muzu svobodne kritizovat nedostatky v tehle zemi? A tak dale, a tak dale...[I/]

To vše lze v ČR, potažmo v Evropě taky... Navíc tu ženské tak šíleně nešílí se sexuálním harašením - ale i to málo feministického moru, o něco více politické korektnosti a obrácené diskriminace sem přišlo z Ameriky. A tak dále, a tak dále...

[mrknutí jedním okem]

35974

10.11.2004 16:40

Muž svého národa

Pevně doufám

Leto_Atreides 62.?.?.?

že ten "bojovník za svobodu" a nositel "Nobelovy ceny M Í R U" zemře v krutých boletech. Ne že by si pár chlápků na druhé straně barikády nezasloužilo totéž, leč už aby to bylo.

36559

10.11.2004 18:54

Muž svého národa

Arafat je (byl?) "bývalý" terorista

Leto_Atreides 62.?.?.?

Nezlobte se na mě pane Stwora, ale ZÁMĚRNÉ VRAŽDĚNÍ CIVILISTŮ, které Arafat (dříve) řídil je zkrátka NEOMLUVITELNÉ. Pěkná služba svému národu, jen co je pravda. Kdyby útočili na policisty, vojáky či politiky, neřeknu ani popel - ti všichni nesou automaticky (a do jisté míry i dobrovolně) svou kůži na trh.

[naštvaný]

Nevím v jakém světě to vlastně žijeme - polepšený terorista dostane Nobelovku. Skvělé! Navrhuji Kájínka či Roubala. Také mají "zásluhy".

[oči v sloup]

36566

10.11.2004 19:07

Muž svého národa

Více / méně souhlasím...

Leto_Atreides 62.?.?.?

Nicméně je opravdu třeba vidět obě strany mince; to není klišé pár psudohumanistů. Ruský stát (ne ruští civilisté) si za čečenský teror do značné míry může sám. Mluvil jsem s několika českými lidmi, co pracovali jako humanitární pracovníci v Grozném. Zkráceně: po rozpadu SSSR se v Čečně objevily silné separatistické tendence. Jelcin se obával dominového efektu - dalšího rozdrobení ruské říše. O ropě snad nemusím hovořit - cca 2/3 ruského leteckého benzínu se prý zpracovávalo právě tam. Přišla první a druhá čečenská válka, pak dnešní Putinova "protiteroristická operace" (totéž). Únosy (plus následné vykupování ze zajetí, často i opakované), znásilňování, vraždění mladých mužů, kteří jsou následně označkováni jako zabití teroristé, jsou na denním pořádku. Nedivte se pak určitému procentu zoufalých lidí (nejsem schopen je vyčíslit), že berou do ruky zbraň a chtějí dát pocítit i Moskvě jaké to je, když Vám zabijí bratra, znásilní sestru...

36567

10.11.2004 19:19

Muž svého národa

Stonásobně pomstít?

Leto_Atreides 62.?.?.?

A nebylo by lepší, nechat útočníky pochytat a postavit před soud? Jednou roztočenou spirálu násilí - křivd a odplat - lze jen těžko zastavit. Uvědomte si, že i dnes u nás (ve srovnání s celosvětovým průměrem) vzdělané, liberální společnosti ještě vyvolává slovo "sudeťák" emoce... Co teprve u lidí, kterým od malička vymývá mozek nenávistná propaganda (je úplně jedno zda fašistická, komunistická či náboženská)? Děsí mě, když si uvědomím, co dokázal Hitler s velkým a kulturním národem doslova za pár let...

Je to mizérie, velká mizérie. I kdyby tajné služby napíchly a skutečně zpracovaly každý telefon, e-mail a vlády omezily naši svobodu na absolutní minimum, světovou bezpečnost to prostě nezajistí. Mohou existovat stovky spících agentů, aktivovaných nevinně vyhlížejícím inzerátem v místním plátku. Jednou jsme pustili džina z láhve (zbraně hromadného ničení) a zpátky ho už prostě nenarveme. Stačí v nějaké postsovětské republice získat lahvičku patogenního kmenu nějakého mikroba a za pár měsíců ho vyrobíte tuny.

36568

21.11.2004 09:03

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechutné!

"Udělali z něho teroristu"

Leto_Atreides 62.?.?.?

Pane Stwora, to snad nemylíte vážně?! Arafat BYL terorista. Před nějakým časem jsem na ČT2 viděl dokument, kde na záběrech z konce 60. let OSOBNĚ cvičil své soukmenovce - vlastence, řekl byste asi vy, vrahy říkám já (ti pak podnikali útoky na CIVILNÍ izraelské obyvatelstvo).

Svět není černobílý, Arafat rovněž nebyl stoprocentním zloduchem; své věci věřil, nebyl technologem moci - a to není málo. Kdyby se soustředil na fyzickou likvidaci lidí jako je Sharon, pochopím to. ZÁMĚRNÉ vraždění civilistů je ale NEOMLUVITELNÉ.

[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

37272

21.11.2004 09:11

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechutné!

???

Leto_Atreides 62.?.?.?

Faktem je, ze priznaky sedi a faktem tez je, ze udrzoval homosexualni vztahy s kdekym.

Nechci se toho mtvého teroristy zastávat (dobře že je po něm), ale teplý s největší pravděpodobností opravdu nebyl. Je pravda, že se oženil až v pokročilém věku, leč to nebývá u profesionálních revolucionářů vyjímkou. Izrael (a především Sharon) by nevynechal jedinou příležitost, jak jej ještě za života zdiskreditovat.

Ta kampaň mi připadá nechutná, nedůstojná a zbytečná, vykonstruovaná spíš senzacechtivými plátky než izraelskou vládou.

37273

24.11.2004 17:04

Ukrajina

Pane Zelený

Leto_Atreides 62.?.?.?

Zapomeňte na Slovany, beztak jsme spíše Keltové. Navíc uzavírat aliance na základě etnické příbuznosti je nehorázná kravina, jakou jsem už dlouho nečetl. Ta myšlenka byla překonaná už v 19. století. Oživit se ji pokoušel jistý pan Hitler a dobře že se mu to nepovedlo.

Ve středně a dlouhodobé perspektivě je jedinou reálnou protiváhou transatlantických struktur Čína s 1,3 mld obyvatel a dynamicky rostoucím HDP, nikoliv vojensky i hospodářsky oslabené Rusko se svými 150 miliony lidí. Doufám jen, že se tito dva staří rivalové vojensky nespojí - pakt největší s nejlidnatější zemí světa by znamenal pro Evropu smrtelné nebezpečí. Za Jelcina takové signály byly, dnešní pán Kremlu ale otočil kormidlo jiným směrem.

Miloševič, Husajn či Lukašenko jsou parchanti, ať se Vám to líbí nebo ne. Jistě - i Putin (Čečensko) či Bush (Irák) by měli stanout před soudem, jenže to je úplně jiná váhová kategorie a lepší malé vítězství než žádné. První dva jmenovaní pánové jsou za katrem (a dobře jim tak), běloruský vládce je politicky izolován. Neobhajuji zahraniční politiku USA, ale mimichodem: jejím vedlejším produktem je i naše relativní svoboda (Reaganovy závody ve zbrojení přivedly SSSR na buben, Gorbačov odstranil strach, Jelcin využil všeobecné nespokojenosti prostých Rusů a dál už to jistě znáte).

37471

24.11.2004 20:34

Ukrajina

???

Leto_Atreides 62.?.?.?

Jednou z cest jak prezit a prosperovat v soucastnem dravem svete a pri tom si zachovat svou vlastni identitu by bylo vytvorit United States of Euroasia, co by se tahly od Sumavy az k Pacifiku a kde by Slovane mohli uspesne obhajovat sva bytostna prava. To mnel Gorbachev udelat a ne prodat Vychodni Evropu a Rusko za American Express credit card.

Slované mají nějakou společnou identitu? Češi, Ruskové, Rumuni, Srbové - tyto národy mají společnou mentalitu či kulturu? Kdepak, pouze jazykové kořeny.

Kdo vám upírá vaše bytostná práva? Česká socanská vláda (příp. socialistický moloch jménem EU) a ne USA. Takoví Estonci nebo Slováci (rovněž Slované mimochodem) chytili příležitost za pačesy a hospodářsky jdou nahoru - díky vlastní píli. A co třeba Švýcaři nebo Norové? Tyto státy jsou (až na poslední jmenovaný) menší, mají i nižší počet obyvatel a přesto se dokážou ve tvrdé konkurenci prosadit. Chyby je proto třeba hledat doma - a v příštích volbách dát Standovu Grosstapu znovu na frak.

Gorbačov měl násilím (jak jinak?) vytvořit Všeslovanské Impérium? Ne díky. Jsem rád, že jsou ruské tanky pryč.

[chechtot]

S tou Eurasií ale máte svým způsobem pravdu; až do EU vezmou i šedesátimilionové muslimské Turecko, to teprve bude mazec.

[oči v sloup]

37484

24.11.2004 22:32

Ukrajina

Pravda

Leto_Atreides 62.?.?.?

Píšu blbosti. Rumuni jsou románský národ. Patří tam Bulhaři. Díky za opravu.

37495

06.01.2005 13:57

Zločincem snadno a rychle

Pane Včeličko

Leto_Atreides 62.?.?.?

Znate jeste jednu zemi, kde muzete zit svobodne jako v USA? Pokud ano dejte mi vedet, mozna ze se prestehuji, stejne je v Buffalu ted velka zima

Pane Včeličko, prosím řekněte mi, v čem jsou USA svobodnější než Evropa? A nechoďte na mě s bouchačkou; to je mi pane země: můžu odstřelit souseda za to, že mi vlezl na pozemek (mírná nadsázka), ale když ženské pochválím účes (nedej bože zadek!), skončím u soudu. O Patriot Act, systému Echelon, chastu v pytlíku, o zákazech (mj.) orálního sexu v některých státech etc. nemluvě. Ačkoliv i v Evropě pěkně přituhuje pánové...

http://mobil.idnes.cz/mob_aktuality.asp?r=mob_aktuality&c=A041207_5287663_mob_aktuality

39802

12.01.2005 17:38

Rok posilování moci

GMO

Leto_Atreides 62.?.?.?

...jde-li politikům tak příliš velmi o zdraví obyčejných lidí, proč nevyvíjejí aktivity i v jiných oblastech, často mnohem škodlivějších: geneticky modifikované produkty...

Pane Stwora, citujte mi JEDINÝ seriózní výzkum, který dokazuje škodlivost GMO, když už pochybujete o rizicích pasivního kouření (o tom se s Vámi přít nehodlám; nemám po ruce žádné relevantní zdroje, leč jako nekuřák musím říct, že mi ten smrad prostě vadí). A nechoďte na mě s ekoteroristy z Greenpeace. To je taky nebezpečná levičácká ideologie, stejně jako např. feminismus.

40408

13.01.2005 12:07

Rok posilování moci

Respektuji Váš názor

Leto_Atreides 62.?.?.?

Leč připadá mi - nejen u Vás osobně, leč rovněž u výše zmíněné organizace - že pláčete na nesprávném hrobě. MNOHEM VĚTŠÍ POTENCIÁLNÍ RIZIKO TKVÍ MYSLÍM JINDE.

Opravdu se moc divím, že je např. snad v celé Evropě povolená FŮZE PROTOPLASTŮ, čili somatická hybridizace (velmi zjednodušeně: 2 buňky různých rostlinných druhů zbavíte stěn a donutíte je - a s ním i jejich řádově až DESÍTKY TISÍC GENŮ - splynout). Při transgenozi vnášíte do rostliny přesně definované, popsané alely - většinou jsou JEDEN NEBO DVA. Přitom mnohem větší odpor vzbuzuje právě GMO. Ono je pak těžké s takovým "zeleným" aktivistou debatovat, když jen opakuje naučené fráze z mítinku dredařů a o problematice si nezjistil ani "ň".

Příběh dvou botanik jsem viděl a diskutoval o něm s dalšími čtenáři.

Článek níže je opravdu zajímavý a řekl bych střízlivý, vyvážený (myšleno v dobrém!) Moc prosím, přečtěte si jej. Ta hysterie kolem GMO je myslím nedůstojná Vaší inteligenci. Z "problematických" biotechnologií zasluhuje myslím somatická hybridizace mnohem větší pozornost.

http://www.vesmir.cz/clanek.php3?CID=364

40478

14.01.2005 15:35

V jedné z novějších epizod seriálu Star Trek byla možná myšlenka

NCC-1701-D

Leto_Atreides 62.?.?.?

Paní Jitko, mohla byste prosím uvést zdroj, pokud se jedná o česky dabované epizody??? Na WinMX apod. se TNG stáhnout dá, ale většinou v mizerné kvalitě a anglickém originále... Jean-Luc je nejlepší, Voyager = Beverly Hills.

40576

15.01.2005 17:01

V jedné z novějších epizod seriálu Star Trek byla možná myšlenka

Výborně!

Leto_Atreides 62.?.?.?

To bych Vám byl velmi vděčný [mrknutí jedním okem]

40627

15.01.2005 17:24

V jedné z novějších epizod seriálu Star Trek byla možná myšlenka

Odpor JE marný ;-)

Leto_Atreides 62.?.?.?

Wojížděl je na můj vkus moc idealistický - TNG má myslím k realitě blíž. Je-li půl dílu o tom, co bude vařit ještěrka Neelix, protože na palubě docházejí gastroturky a kdy KONEČNĚ pozná 7 z 9 sex... no nevím nevím [mrknutí jedním okem] Stejně Borgům NIKDY neopustím, že asimilovali "Žánluka", zneužili jeho znalostí a pak "naši" dostali na zadek u Wolf 359! V TNG mě zajímalo, jestli vydrží vratké spojenectví s Klingony (Worf je borec!) a studená válka s Romulany nepřejde ve válku horkou... Bylo to občas i napínavé.

Ale jeden díl VOY se mi opravdu líbil. Letěly 3 borgské krychle zpívajíce známou písničku "Odpor je marný, budete asimilováni..." a najednou prásk + prásk + prásk - z planety vyšlehly plameny (tedy paprsky[smích]) a jaký byly krychle? Dříve hranatý, leč nyní KO. Šlo myslím o druh 8359 a ti Borgům pěkně zatopili vzpomínáte?

A co říkáte na Deep Space Nine??? Osud Bajoranů a pokrytecké chování Federace (budeme vám dodávat léky a tiše s vámi sympatizovat, leč přímému konfliktu s Cardassiany se raději vyhneme) mi dost připomínalo Mnichov... Podobných paralel bylo více. Samozřejmě: každý si tam najde co jemu vlastní jest [smích]

40628

19.01.2005 21:16

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Jestli Vám jde o Mein Kampf, najdete ho zde:

Leto_Atreides 62.?.?.?

http://mujweb.cz/Spolecnost/kondratov/

Dá se stáhnout i s odkazy např. pomocí Httrack a pak prohlížet off-line. Taky si myslím, že NIKDO nemá právo zakazovat mi číst čokoliv, ač úroveň této knihy je žalostná a bylo mi z ní smutno.

a teď něco pro pobavení (načítá se dost dlouho, ale stojí za to)

http://www.axefeather.com/index_pop.aspx?referred=&country=es

Ulechtejte ji k smrti

[mrknutí jedním okem]

40902

20.01.2005 15:15

V jedné z novějších epizod seriálu Star Trek byla možná myšlenka

Děkuji

Leto_Atreides 62.?.?.?

Prozatím nebudete asimilována [mrknutí jedním okem]

40949

01.02.2005 18:49

Kdo vládne v Evropě?

No...

Leto_Atreides 62.?.?.?

V podstatě máte pravdu. Nciméně ty mizerné, svobodu omezující levičácké politiky si Evropané sami zvolili (jako skalní volič ODS záměrně nepoužívám slovo "my")

Ale měl bych pár připomínek:

pronásledování polomrtvého generála Pinocheta, který zachránil Chile před komunistickým převratem a udělal z něj hospodářsky nejvyspělejší zemi jižní Ameriky na straně jedné.

Pinochet udělal pro svou zemi hodně, to nepopírám. Nicméně pořád to byl diktátor, ač na poměry jižní Ameriky nijak zvlášť surový. Po té "záchraně před komunistickým převratem" jak říkáte, mohl klidně uspořádat svobodné volby a jít od válu.

rakouští Svobodní

jsou banda ubohých populistů, kteří by mj. i nám moc rádi (spolu s rudými zelenými), zda si tu můžeme postavit jadernou elektrárnu, nebo ne.

Na druhou stranu základní právo na život je smyšlenkou stupidních fanatiků (viz. masivní propagace umělých potratů a pomlouvání obhájců života)

Nejsem fandou potratů. Našel jsem si ty obrázky na netu a nebylo mi z toho dobře. Jejich počet nicméně v ČR rok od roku klesá. Ženám to stejně nevymluvíte. Do příslušného zákona bych nicméně propašoval paragraf, podle něhož by o provedené interupci musel být informován manžel.

budeme stejně myslet, číst stejné knihy a dívat se na stejné filmy, budeme se stejně se oblékat a stejně jíst a všichni budeme stejně spokojení.

Taková zvolání se spíš spojují s USA a vlivem globalizace obecně [mrknutí jedním okem]

42064

01.02.2005 19:06

Kdo vládne v Evropě?

No jasně...

Leto_Atreides 62.?.?.?

Ale copak by lidé jako Klaus, Zielenec nebo Margaret Thatcherová vymysleli levičáckou EU? Kdepak... maximálně zónu volného obchodu, pohybu osob apod. Nějaké šílené všeregulující paragrafy určitě ne.

Koukněte na tohle:

Rada Evropské unie navrhuje sledování všech hovorů, e-mailů i SMS
07.12.2004 (aktualizováno: 12:09) - Rada Evropské unie navrhuje sledování všech hovorů, e-mailů i SMS

Rada Evropské unie navrhuje, aby telekomunikační společnosti povinně archivovaly všechny informace o osobách, kterým občané EU volali, včetně místa, odkud byly tyto hovory vedeny. Tyto informace by v případě přijetí návrhu, museli operátoři archivovat po dobu jednoho roku.
Záměr je z návrhu zřejmý - pomoc v boji s terorismem. Po každém zavěšení sluchátka by pak zůstal archivován zdroj, cíl volání, datum, čas, místo a doba hovoru. Návrh se navíc vztahuje i na e-maily a SMS. Informaci přinesl server www.publictechnology.net.
Minulý týden zablokoval operátor Swisscom kvůli boji s terorismem 130 000 předplacenek.


viz http://mobil.idnes.cz/mob_aktuality.asp?r=mob_aktuality&c=A041207_5287663_mob_aktuality

To je krystalicky čistý a nechutný příklad levičáctví v praxi.

42068

11.02.2005 12:03

Rozpočet jako jahoda

Už zase? ;-)

Leto_Atreides 62.?.?.?

Zahraniční pomoc (rozuměj Izraeli a dalším zločinným režimům, které by se bez amerických dolarů okamžitě položily)...

Izrael by se bez americké pomoci nepoložil. Ani ekonomicky (viz http://www.zemepis.com/Izrael.php), ani vojensky - má jaderné zbraně. Proto už jej žádný protivník nenapadne - riziko totální zkázy by bylo příliš vysoké. Atomovky jsou zárukou národní bezpečnosti, alespoň co se týče útoku cizí pravidelnou armádou.

A co se týče zločinných režimů: který z okolních (muslimských) států vůbec respektuje základní lidská práva???

Kdesi jsem četl (Týden? Reflex?), že odečteme-li od exportu všech arabských zemí ropu a zemní plyn, činí celková suma méně, než kolik toho vyváží např. Finsko. Skvělé. Jejich rychle rostoucí populaci živí ropa. Až se lidstvo konečně vybodne na fosilní paliva, máme se na co těšit.

43044

12.02.2005 09:56

Rozpočet jako jahoda

RE: Už zase? ;-)

Leto_Atreides 62.?.?.?

Izrael byl vždycky bez cizí pomoci (nejdřív sovětského bloku...

Kdepak, VY tohle povídejte staré Blažkové. Před týdnem jsem dočetl osmisetstránkovou publikaci Stalin: na dvoře rudého cara (napsal Simon Sebag Montefiore). SSSR v OSN jako první uznal Stát Izrael, to je pravda. Bodejť by ne - komunistická ideologie byla založená na likvidaci tříd, ne ras. Tím se jejich věrouka odlišovala od té poražené nacistické, čehož mocně využívala jejich propaganda. O nějaké (nezištné) pomoci ale nemůže být ani řeč. Pokud jste narážel na dodávky zbraní (a tuším i letadel) z tehdejšího Československa, vše probíhalo pěkně za hotové a východní blok vyzbrojoval ve stejné době v míře větší než malé rovněž Araby - přesně podle pravidla: když se dva perou, třetí se směje. Stalin sám BYL skrytýn antisemitou - v čistkách přednostně likvidoval židovské intelektuály (mj. Trockij) a neměl vůbec radost z toho, když si jeho dcera vzala židovského spisovatele.

Zrovinka včera to tak povídala Severní Korea.

Ano, ona je to totiž pravda. Jakýkoliv režim (a tuplem zločinecký) se snaží držet u koryta. Místní potentáti totiž mají oprávněný strach, že jakmile přijdou o moc, budou postaveni před soud a zastřeleni.

43107

12.02.2005 09:57

Rozpočet jako jahoda

Část II.

Leto_Atreides 62.?.?.?

Představte si, že stojíte v čele KLDR. Vaše ekonomika je v troskách, lidé hladoví. V poslušnosti je držíte mocným represivním aparátem a propagandou. K chybám v řízení se přidá mezinárodní izolace a přírodní katastrofy. Krize se prohluje. Utahovat šrouby ale nemůžete donekonečna a máte strach ze vzpoury. Na nějaké hluboké ekonomické reformy a lá ČLR není čas. Co vám zbývá? Obnovíte svůj jaderný program. Velmoci znejistí. Přesně to potřebujete: můžete je vydírat, vymoci si od nich hospodářskou pomoc. Váš režim tak přežije.

Vidíte ten rozdíl? Židé relativně dobře prosperují. Atomovky mají na zastrašování. A i kdyby ovádali svět (jako že ne), po jaderné válce by přeci neměli čemu vládnout. KLDR je ale nestabilní režim. ZHN v rukou magora: to je pane terno...

43108

12.02.2005 10:16

Rozpočet jako jahoda

Mno, kdyby Izrael přestal produkovat světové problémy, tak by měl na vývoz taky jen držáčky na hajzlpapír.

Leto_Atreides 62.?.?.?

Mno...

kdyby na světě nebyli psychologové, právníci a feministky, asi bychom neznali "zločiny" jako sexuální harašení, pohlavek by polovina dospělé americké populace nepovažovala za týrání a nikdo by nebyl pokutován za chlastání na veřejnosti.

[cool]

A co třeba firma Shell? Tuto informaci jsem četl na jakémsi anarchistickém webu, berte ji proto prosím s rezervou, niméně: v 60. letech údajně nějaký vědátor publikoval pidičláneček o "motoru na vodu". Za dva dny se po něm slehla zem, jeho laboratoř vyhořela, rozdělanou práci koupila od společnosti, pro níž ten chlapík Shell, vše zamkla do trezoru a bylo po ptákách.

43109

12.02.2005 10:16

Rozpočet jako jahoda

Poslední část ;-)

Leto_Atreides 62.?.?.?

A zde jeden opravdu seriózní zdroj:

Žhavým příkladem ze současnosti je tzv. Frantzův filtr- speciální obtokový olejový filtr, při jehož používání není téměř nutné vyměňovat u auta olej. Výrobci dokazují, že úspora oleje činí 90% a navíc se životnost motoru prodlužuje o polovinu. Rozhodující přednost je v konstrukci filtru: Umožňuje totiž odstraňovat nečistoty už od velikosti tisíciny milimetru, zatímco běžné filtry jsou aktivní teprve od setiny milimetru.
Nejde o žádné bludy. V praxi to s mikrobusem značky Volkswagen (diesel) ověřil německý renomovaný časopis „Öko – test – magazín“. Na závěr uvedl: „Po ujetí 60 000 km byl motor zcela v pořádku.“ Totéž potvrdily i jiné nezávislé testy.
Bohužel, olejová lobby pochopitelně vyhlásila ekologicky šetrnému výrobku válku, protože hrozí ztrátou tučného byznysu. Maskuje to však odmítavými stanovisky několika „vědců“. Zázračný filtr tak skončil kdesi v trezoru a dodnes chybí i v německých autoservisech.

http://www.rf-hobby.cz/21stoleti/clanek.php?clanek=535

To vše ale není o nějakých židech/nežidech [smích]

Je to o lidské hamižnosti obecně. Nebo máte pocit, že Arabové jsou altruističtí? Ne ne, jen oproti židům nevzdělaní a nevyužívají polovinu svého intelekuálního potenciálu (ženy)...

43110

12.02.2005 16:10

Rozpočet jako jahoda

MJ

Leto_Atreides 62.?.?.?

Tak třeba Kameněv či Zinověv. Slyšel jste někdy o "spyknutí židovských lékařů"? Z perzekuovaných žen mě napadá Polina Molotovová (přežila). A co naše monstrprocesy z let padesátých? Slánský a většina popravených byli také židovského původu.

Lev Trockij byl nepochybně zločinec, ale za intelektuála se považoval. Stalinem pohrdal a podcenil ho, což se mu nakonec stalo osudným.

"za antisemitizmus bol v UdSSR trest smrti."

V SSSR byl trest smrti za kde co [pláč]

"800 vagonov hovna zostane furt len hovno"

Takto si na vy (cenzurovano) představujete kultivovanou debatu?

[vyplazený jazyk]

43125

24.02.2005 10:41

Vzpomínka na drážďanské peklo

Pokud si dobře pamatuji...

Leto_Atreides 62.?.?.?

...důvodem útoku na Drážďany prý byly 2 elitní divize Waffen SS, které se přesunovaly na západ, aby pomohly Wehrmachtu na hroutící se východní frontě. Uprchlíci ale zablokovali silnice, což esesákům jim zabránilo, aby zasáhli proti Rudé Armádě. Ale nevím, nejsem historik.

Ať už tomu bylo jakkoliv, sám britský ministerský předseda Churchill prý v okruhu svých nejlepších útoku na Drážďany vzhledem ke zbytečným civilním obětem litoval - a to ještě před koncem války.

[oči v sloup]

44140

25.02.2005 11:36

Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž

Nedají se někde na netu sehnat fotečky z prvního tabla ve větším rozlišení?

Leto_Atreides 62.?.?.?

Takovou hezkou věc bych si klidně plácnul i na plochu...

[smích]

Souhlasím s panem Stworou - zde je rozdíl více než patrný. Něco podobného, byť trošku odvážnějšího fotí např. Nor Petter Hegre.

44234

11.03.2005 09:55

Zaslíbené 11. září

Go2Palestina

Leto_Atreides 62.?.?.?

Ať vidíte, jak o mírumilovný arabský národ se vlastně jedná. Jen malá poznámečka: nesnažte se s nimi moc polemizovat. To byste nemusel dopadnout dobře.

[chechtot]

45591

13.03.2005 22:20

Všedná nedeľa

Víte, ono by myslím stačilo

Leto_Atreides 62.?.?.?

Kdyby ten řidiš škodárny incident nahlásil - na SPZku určitě viděl. Díky všem bohům za internet - díky němu může i "obyčejný" člověk takovou věc rozmáznout a informovat tak - až se zjistí totožnost "pana podnikatele" - byť třeba nepřímo, jeho obchodní partnery. Já nevím jak Vy, ale osobně bych už si rozmyslel, jestli s takovým idiotem budu dál spolupracovat...

[oči v sloup]

I v reálném kapitalismu hraje korektní chování důležitou roli, co myslíte?

[mrknutí jedním okem]

45873

16.03.2005 12:49

Hrozí Evropě občanská válka?

Výborně!

Leto_Atreides 62.?.?.?

Tak střízlivý, nezaujatý příspěvek (a hlavně bez nenávisti) jsem už na Zvědavci dlouho nečetl.

Skvělé!

[smích]

46219

18.03.2005 14:00

Hrozí Evropě občanská válka?

Ano, ANO!

Leto_Atreides 62.?.?.?

Skvěle napsáno!

Vaše názory se mi líbí, rád bych si předplatil Váš plátek.

[mrknutí jedním okem]

46447

24.03.2005 14:39

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Víte v čem je rozdíl?

Leto_Atreides 62.?.?.?

Vaše fenka ani Váš květináč se k tomu, že si ji chcete vzít, nemůže kvalifikovaně vyjádřit. Stejně tak nesvéprávná osoba.

Vězte, že politickou koreknost, feminismus, pseudohumanismus havlovsko-uhlovského typu a jiné novodobé morové rány z hloubi duše polohystericky nenávidím. V registrovaném partnerstím jako takovém problém nevidím - OBA jsou pro.

Ale pozor, rozhodně bych to nezaměňoval s manželstvím: tzn. ŽÁDNÉ ZVLÁŠTNÍ VÝHODY, jimž se svazek muže a ženy těší, jako společné zdanění, dědění v první linii či jak se to jmenuje apod. STÁT TYTO VÝHODY MANŽELSTVÍ POSKYTUJE V NADĚJI, ŽE BUDOU MÍT POTOMKY - což snad - pevně doufám - nebude pro teplé bio-technologicky možné nikdy.

Rozumný se mi zdá požadavek na informace o zdravotním stavu partnera aj., které nijak nezatěžují mou kapsu.

Co vy na to? Jsem politicky korektní? [mrknutí jedním okem]

46943

24.03.2005 14:41

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Ještě jednu věc si dovolím podotknout

Leto_Atreides 62.?.?.?

On např. takový orální sex či antikoncepce, zemědělství či stavba dálnic jsou asi taky "proti přírodě"...

[smích]

46944

08.04.2005 11:00

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Všem popíračům holocaustu

Leto_Atreides 62.?.?.?

Nechápu vás.

Technicky byl holocaust samozřejmě technicky proveditelný: nacisté měli tuším 20 koncentráků. Tak např. v Osvětimi prý byl průměrný "výkon" 10.000 zavražděných denně. Měli tuším 6 plynových kmor. Počítejme: 6 400 (odhaduji přibl. kapacitu jedné komory) 1 (30 minut vlastní zlynování, 30 "naskladnění" a "vyskladnění" = 2400 usmrcených osob za hodinu). Teoreticky - a nechytejte mě za slovo/nohu - zde tedy bylo možné zavraždit až 57.600 lidí denně. Při 1,5 milionu zavražděných za 2,5 roku "plného provozu" tábora tedy nic nemožného. Být cynik řeknu, že měli ještě velké rezervy - limitujícím faktorem byly patrně transporty.

Lidsky vás nechápu mnohem víc. Kam by se asi všichni ti lidé, co se z koncentráků nevrátili, poděli?! Podle sčítání lidu z r. 1930 žilo v Čechách a na Moravě cca 37.000 Židů. V roce 1950 už jen 8.000. Takže se všichni najednou vystěhovali, nebo se nehlásili ke své národnosti/vyznání?!

V pondělí skončil o Holocaustu na ČT2 šestidílný dokument BBC; podle mého názoru nejlepší TV stanice vůbec. Ta rozhodně není politicky korekní - už jen z jejich přísně vědecky pojatých pořadech o lidských námluvách by "gender" feministky klepla pepka; totéž se dá říci např. o "v-souladu-s-přírodou-vždy-žijícími" severoamerickými indiány etc.

48444

08.04.2005 11:04

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Popíračům holocaustu - II

Leto_Atreides 62.?.?.?

Takže si to shrneme: nacisté měli motiv (kdo nečetl Mein Kampf, ať se mnou prosím na toto téma nepolemizuje), měli příležitost (ovládali celou Evropu), měli prostředky (koncentráky, Cyklon B). Ještě stále existují svědci jak z řad bývalých vězňů, tak i nacistů a jejich výpovědi se do detailů shodují. V případě obětí to nejsou jen Židé, kdepak. Většinou "obyčejní" a staří lidé. Co by krucinál získali lhaním? No co?! Co by vytěžil takový pětaosmdesátiletý slovenský "gardista" (fakt si nepamatuju, jak těm hlinkovým fašounům naši bratia říkali) ze lži?

Z popírání holocaustu bych ale trestný čin nedělal. Myslím, že svoboda slova buď je, nebo není. Pokud jsou lidé opravdu tak pitomí, že dopustí, aby se něco podobného opakovalo, asi si nic jiného nezaslouží a nějaké zákazy na tom nic nezmění.

48445

08.04.2005 11:30

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Používali plynové komory z "ohleduplnosti" k vykonavatelům

Leto_Atreides 62.?.?.?

Himmler byl znepokojen, když viděl (tuším na návštěvě východní fronty) esesáky, kteří popravovali denně desítky ba stovky lidí. Na těch mužích se jejich "práce" již tehdy viditelně podepsala; mohli z nich být už jen trosky, nebo nevyléčitelní sadisté. On ale potřeboval SS jako elitní klub dokonale plnící rozkazy, která je o řád lepší než Wehrmacht.

Proto plynové komory. Proto je nacisté nepoužívali již začátkem války; se svědomím, jako základní vlastností, která z nás dělá lidi, u příslučníků SS prostě nepočítali - museli tedy likvidaci "podřadné rasy" řešit "za pochodu" - experimentovali např. s otravou výfukovými plyny etc. až "konečně" přišli s Cyklonem B...

[pláč]

48446

08.04.2005 11:47

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Řekl jste to za mě

Leto_Atreides 62.?.?.?

[smích] Neviděl jste náhodou mnou zmíněný dokumentární cyklus? [mrknutí jedním okem]

48447

08.04.2005 17:10

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Technické řešení

Leto_Atreides 62.?.?.?

Můžete mi prosím říct, kdo byl ten "nezávislý odborník", jak říkáte, kde publikoval svoji práci, kdo byl oponentem apod?

Na toto téma by bylo myslím možné vypracovat solidní vědeckou studii (ale řekl bych, že už určitě existuje, leč nevím, nepídil jsem se po tom). Chemické složení Cyklonu B je známé - stačily by tedy jednoduché násobení: kubatura nacistických plynových komor, rychlost účinku na velké savce etc (třeba na základě experimentu na opicích, aby nikdo nemohl říct, že myši jsou příliš odlišnými orgranismy). Sice by to nebylo etické, takhle ty zvířata trápit, ale když vím, co legálně zkoušejí kosmetické firmy (farmaceutické je myslím trošku něco jiného), určitě by to prošlo. A měli bychom jasno.

48472

13.04.2005 20:07

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Vážený pane

Leto_Atreides 62.?.?.?

Pokud vím, tak jsem naspal něco ve smyslu, že svoboda projevu buď je, nebo není. Onomu panu Zündelovi bych osobně v publikování svých názorů rozhodně nebránil. Slovy Voltaira: Nesouhlasím s Vaším názorem, ale budu se vždy prát za to, abyste jej mohl svobodně hlásat.

49014

13.04.2005 20:11

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Tak to mi prosím prozraďte.

Leto_Atreides 62.?.?.?

Co tak strašného udělali Židé právě Němcům? A v USA, Británii, Francii etc. snad neexistovaly židovské komunity?!

49015

13.04.2005 20:25

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Ach Bože!

Leto_Atreides 62.?.?.?

Znovu zopakuji svou otázku: CO BY SAKRA ZÍSKAL ZE LŽI NAPŘ. PĚTAOSMDESÁTILETÝ SLOVENSKÝ GARDISTA, NEBO BÝVALÝ PŘÍSLUŠNÍK SS? Jsou to staří lidé; hmotný prospěch by jim nebyl k ničemu. PROČ by lhali?

A co záběry z osvobozených koncentráků? To jsou jako šedesát let staré filmové triky?! Co ty hlady mrtvol, co lidé vyhublí na kost? TOHLE západní spojenci opravdu nedělali...

Právě dnes jsem dočetl Mein Kampf. Taková ubohost, taková nenávist, taková malost, ŽÁDNÝ pozitivní program! Opravdu jsem od chlapa, co ovládal celou Evropu, čekal víc. Víc, než jen koncentrované zlo.

Více na http://mujweb.cz/Spolecnost/kondratov/

nebo v libovolné SVK. Mají tam i němecý originál z r. 1942 tuším...

49016

13.04.2005 20:52

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

RE: Všem popíračům holocaustu

Leto_Atreides 62.?.?.?

Vůbec se pak pomíjí spojitost vzestupu nacismu a komunismu, kdy se prvý jevil jako přirozená obrana proti židovstvím ovlivněnému marxismu a nacismus se pak jeví jako jakési iracionální atavistické šílenství.

Sám "velký Adolf" si je MK schopný odporovat v jediné větě: například používá slovní spojení marxista, židobolševik a pak ještě internacionální židovský kapitál, kterýžto údajně likviduje německé hospodářství. Dodává, že si tím vlastně Židé komplikují život... ale proč to dělají, už nevysvětluje.

49018

18.04.2005 14:37

Proč neslavím konec druhé světové války

Ad Plzeň

Leto_Atreides 62.?.?.?

To rozhodli politici, ne tisíce amerických vojáků, kteří tady nasazoval krk za - jak asi tehdy věřili - svobodu Československa.

49532

02.05.2005 13:05

Týrali Češi cikány, nebo naopak?

Salzman, Kožený, Dyba...

acegi@seznam.cz 62.?.?.?

...NIKDO z těchto pánů - a lidí jejich ražení - mě NIKDY fyzicky neohrožovali, žádný z nich NIKDY nekradl u mě v práci, NIKDY jsem si kvůli nim nemusel připadat jako ubožák, že musím nechat urážet svou přítelkyni, že nejsem schopen ji ubránit před pěti hnusnými náctiletými spratky...

Cikáni jsou jako rakovina. Čím víc je znám, tím větší odpor k nim cítím - tedy abych byl spravedlivý - cca k 80 - 90ti procentům z NICH; vyjímky existují. Opravdu existuje poměrně ostrá hranice MY vs ONI. Ne "rasová", ale kulturní propast nás odděluje.

Souhlasím s Vámi, že prvorepublikový, resp. později komunistický režim zcela rezignoval na snahu o jejich asimilaci. To nám ale nyní nepomůže.

Je třeba uplatňovat velmi jednoduché pravidlo "padni komu padni" a schválit zákon "3x a dost", nebát se umisťovat jejich děti do náhradních rodin či státních ústavů, pokud jsou v místě jejich trvalého bydliště nevyhovující hygienické podmínky atd. Až KONEČNĚ pochopí, že se na NĚ vztahují stejná pravidla jako na NÁS (ale i např. Vietnamce, Židy...) budeme mít všichni vyhráno.

51199

02.05.2005 13:07

Týrali Češi cikány, nebo naopak?

Salzman... II

acegi@seznam.cz 62.?.?.?

Opravdu nehodlám ke "svému" důchodci (který ovšem celý život pracoval) živit ještě další dva "své" parazitující Cikány.

Kdo TOHLE označí za rasismus, je opravdu MAGOR a měl by si dát studenou sprchu.

A na závěr malá ekonomická analýza: cca 500.000 nezaměstnaných Cikánů x 5000,- (?) Kč měsíčně na sociálních dávkách x 12 měsíců = 30 mld Kč přímých nákladů KAŽDÝ ROK - a to nepočítám s JEJICH krádežemi, zvýšenými náklady na Policii ČR kvůli NIM, ale např. i s hygieniky (vzpomínáte jaká z toho byla aféra, když nechtěl starosta nějakého města pouštět cikáňata na plovárnu, protože výhradně mezi NIMI propukla epidemie - tuším úplavice)? Kolik naši zemi stáli Vámi zmínění pánové dohromady - a kolik nás stojí každý den tato populace štěnic?

51200

11.05.2005 10:46

Příběh o mýdlech

Super!

Jiří Barták 62.?.?.?

Čtete mi myšlenky!

Takového "důležitého" kreténa bych zabil holýma rukama!

[chechtot]

52304

13.05.2005 17:49

Příběh o mýdlech

To mi řekněte

Jiří Barták 62.?.?.?

PROČ ten muž, jak říkáte silný a pravděpodobně velmi sebevědomý, takhle PRUDÍ personál hotelu? Má to zapotřebí? Neléčí si spíš nějaký kompex? Já osobně bych nad tím prostě mávnul rukou, pan DŮLEŽITÝ, který má úzkostlivý RESPEKT k majetku a PRAVIDLŮM asi ne. Zamykat si mýdlo do hotelového trezoru, to fakt může napadnout jen gumu, policajta či totálního magora...

[chechtot]

52525

15.05.2005 16:48

Příběh o mýdlech

Vězeňský bachař

Jiří Barták 62.?.?.?

Když ten "systém" o kterýžto se mé myšlenky údajně opírají zkolaboval, bylo mi cca 10 let. Sotva tedy dostal šanci ovlivnit postoje mojí (a té následné) generace, neb tenkráte jsme měli vskutku jiné starosti.

[smích]

Sám pracuji ve službách a když to jen trošku jde, snažím se samozřejmě vyjít zákazníkovi vstříc. Pokud to opravdu chcete slyšet, ano vedení hotelu mělo vydat pokyn: "Bermanovi-žádný-mýdla" a věc byla vyřízená.

Já jen upřímně žasnu, jak mohou být někteří lidé nekonečně otravní kvůli pitomosti. S tím se v ČR naštěstí setkávám jen zřídka (převažuje zdravý selský rozum) a opravdu netoužím, aby zde tato "vyspělá západní kultura" zapustila napevno své kořeny spolu s takovými "vymoženostmi" jako je feminismus (zatím ještě dobré) či politická koreknost (už horší)...

Pro úplnost dodávám: značka mýdla by mě zajímala jen v tom případě, kdybych po jeho použití dostal vyrážku.

S úctou

Jiří Barták, tmářský neandrtálec

52694

19.05.2005 16:59

Příběh o mýdlech

Vážený pane

Jiří Barták 62.?.?.?

JÁ se tuto defektní odnož západní kultury dohonit nesnažím. A vězte, že bytostně nesnáším, když se mi to naše drahá levičácká vláda (která přece VÍ NEJLÍP jaké hodnoty mám vyznávat) snaží naordinovat ze shora.

Opravdu si nemyslím, že vyspělost kultury se dá objektivně měřit, tím méně pak, že čím více toho zregulujeme/zakážene, tím jsme vlastně vyspělejší. Do pološílených, zmilitarizovaných, zfeminizovaných a politicky korektních USA by mě nedostali ani párem koní.

53081

20.05.2005 19:05

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

Kdepak

Jiří Barták 62.?.?.?

Tady na Zvědavci lze nalézt velmi široké spektrum názorů... Je na první pohled vidět, že se editor nebojí nechat zde publikovat autory, kteří vidí svět zcela odlišnou optikou. Za politickou nekorektnost má ode mě pan Stwora jedničku - a přesně to pravděpodobě paní čtenářce vadí.

Jak pravil Voltaire: Nesouhlasím sice s Vaším názorem, ale budu se vždy zasazovat o to, abyste jej mohl svobodně hlásat... Tento postoj mi v dnešní západní kultuře chybí nejvíc. Trošku mě možná zamrzelo deklarované vymazávání "rasistických" příspěvků, avšak v kontextu doby je to (bohužel) pochopitelné.

[smích]

Co se týče rubriky Slečna týdne, s "materiálem" jsem spokojen, jen by možná neškodilo uvažovat o lepším rozlišení - většina čtenářů již jistě disponuje rychlejším připojením, než je 56k modem.

[cool]

53177

20.05.2005 21:35

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

Pane Peleško

Jiří Barták 62.?.?.?

Cikán je spisovné slovo uvedené ve slovníku.

Sice nevím, kdo přišel jako první se slůvkem "ROM" pokud pomineme (Read-Only Memory), leč zhusta jej používají pravdyláskyplníci Havlovsko-Uhlovského typu - o důvod víc, proč jej nepoužívat. Mě osobně je tento newspeak cizí.

53190

20.05.2005 21:40

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

A neberte si to osobně

Jiří Barták 62.?.?.?

Ale to Vaše Romům se nemá říkat Cikáni... Cikán je spíše nadávka. mi připomíná postoj našich levicových politiků: sice tomu nerozumím, ale pro jistotu to zakážu.

S úctou

53191

01.06.2005 14:53

Na Klause mi nesahejte

Na Klause mi nesahejte

Jiří Barták 62.?.?.?

Je to silná a charismatická osobnost, ČLOVĚK S JASNOU VIZÍ. Klaus představuje přesný protipól Havlovsko-Uhlovského pseudohumanismu, kterýžto nejlépe charakterizují slůvka "ehm" a "jaksi".

Důsledně HÁJÍ to, co chápe jako NÁRODNÍ ZÁJMY a NESTYDÍ SE ZA TO. Přitom by pro něj bylo mnohem snažší přidat se k euronaivistickým kývalům a lá (svatý) Cyril (Soboda), tedy k lidem, jejichž hlavním městem již není Praha, nýbrž Brusel.

Nejvíce na něm, stejně jako autor článku, obdivuji jeho názorovou konzistentnost, byť s ním samozřejmě čas od času v jednotlivostech nesouhlasím.

Co se týče možného vytvoření aliance EU - Rusko jako protiváhy USA, jsem velmi skeptický. Ono vyrobit uměle společnou idenitu, novou společnou etnicitu ze shora, z Bruselu, to prostě nejde. Národy Evropy mají svou mnohasetletou historii, svou vlastní svébytnou kulturu, své vlastní zvyklosti. Možná za sto, za dvě stovky let přirozeného vývoje by se jeden "euronárod" vytvořil. Ale ani to není pravděpodobné - do té doby nás převálcuje "kultura" přistěhovalců...

Ptám se, PROČ bychom vlastně měli soupeřit s USA? Je jasné, že se na spravedlivé a jednotné zahraniční politice 25 zemí prostě neshodne - jejich zájmy se nutně musejí rozcházet. Představte si, že ministr zahraničí EU bude chtít např. radikálně změnit politiku vůči nějaké zemi (třeba na ni uvalit embargo) a ČR, Estonsko a Malta budou proti. Prostě nás přehlasují a my jeho rozhodnutí budeme muset respektovat, ačkoliv nás to poškodí. Jsem pro EU volného pohybu zboží, služeb a občanů, ne pro evropský superstát.

K zajištění vejenské bezpečnosti a elementární suverenity netřeba EU, nýbrž jaderné hlavice - myšleno naprosto vážně. Ani taková velmoc, jakou dnes bezpochyby USA jsou, si netroufne na chudou severokorejskou diktaturu, protože disponuje ZHN. Škoda, že taky nějaké nemáme. Ne na ohrožování sousedů, nýbrž na zastrašování ambiciózních mocností...

54283

01.06.2005 21:22

Na Klause mi nesahejte

Re: Kam by tu bombu hodili

Jiří Barták 62.?.?.?

Na Soul [pláč] Ten leží doslova pár kilometrů od severokorejských hranic...

Možná jsou schopni ohrozit i Japonsko.

USA a Evropa jsou samozřejmě mimo jejich dosah; tak výkonnými nosiču prostě zatím (naštěstí) nedisponují.

Čína a Rusko snad mají dost rozumu, aby jim potřebné technologie neposkytli. A Pakistán, který je v tomto směru asi nejrizikovější si to nechce s Američany rozházet. Pevně doufám.

[oči v sloup]

54318

03.06.2005 11:25

Na Klause mi nesahejte

Pane Včeličko

Leto_Atreides 62.?.?.?

Jak jste trefně poznamenal, ať bude politika USA vůči KLDR jakákoliv, v očích mnoha národů to bude vždy špatně.

Vážně si nemyslím, že by Severokorejci provedli jaderný/biologický/jiný útok na USA; americká odveta by znamenala jejich totální zničení. Američanům ale mohou velice silně škodit na mezinárodněpolitické scéně, vydírat etc. což ostatně minimálně od devadesátých let i činí. Mnoho jiných dikatur si může říct: když jim to projde, proč ne nám? Teď myslím např. Irán. Nebo mohou jít opačnou cestou, jako třeba Lybie a chcít hospodářskou pomoc za (údajnou) likvidaci výrobních kapacit pro ZHN.

Rovněž nepředpokládám použití ZHN vůči Číně; i přes podstatné politické a zejména hospodářské odlišnosti se stále jedná o jejich ekonomického a ideového spojence.

Kdo se může bezprostředně bát, je Japonsko a zejména Jižní Korea. KLDR je chudá a nestabilní. A co hůř: její představitelé (zejména ten parchant Kim Čong-Il) asi v komunismus opravdu věří. S oportunistou se vždy nějak domluvíte, s fanatikem (zvlášť když je v úzkých) ne.

[pláč]

54509

06.06.2005 12:32

Na Klause mi nesahejte

To bych si nikdy netroufnul posuzovat

Jiří Barták 62.?.?.?

Každý národ si asi myslí, že právě ON je ten nej nej nej, jediný a vyvolený a celý svět by to měl pochopit, ať už jde o Čechy, Američany (pokud tak nesourodou směsici lze označit za národ), Němce, Rusy, Židy, Araby či kohokoliv jiného...

Co se týče Jihokorejců, jsou myslím USA dost nevděční. Jistě že si Američané chtěli v Koreji vyzkoušet nové zbraně v bojových podmínkách a dát na zadek Rusům a zejména Číňanům (tedy komunismu). Vedlejším produktem této politiky ale byla jihokorejská svoboda a prosperita, podobně jako naše česká svoboda je vedlejším produktem Reaganova horečného zbrojení, když už SSSR nedokázal držet s Amerikou krok a hospodářsky zkolaboval (ještě že byl tehdy sovětským prezidentem slabý Gorbačov a ne někdo jako Stalin; to bych asi musel nosit svazáckou košili ještě teď).

Sice nejsem vášnivým fanouškem zahraniční politiky USA, nicméně dokáži ji oddělit od "amerických" hodnot, resp. toho, co je v Evropě negativně vnímáno: patos, feminismus, TV, Coca Cola, Bush. Průměrný Evropan prostě Američany pohrdá (více/méně právem - a na tom trvám) a nedokáže se od toho oprostit ani při sledování zpráv.

54820

07.06.2005 10:47

ODS má problém

ODS má opravdu problém

Jiří Barták 62.?.?.?

Je jím špatná mediální politika.

Klaus ji ovládá bravurně, ale tohle se on něj (narozdíl od programových záležitostí) členové jeho vlastní strany kupodivu nenaučili. Lidé si sice prezidenta s ODS ještě stále spojují, ale Klaus se chová více/méně nadstanicky a tato vazba tudíž postupně slábne.

Topolánek je nevýrazný. Tlustý, který je mě osobně nejsympatičtější, má zase škraloup z minulosti - členství v KSČ. Já už mu to se skřípěním zubů "odpustil", leč asi sotva může být důvěryhodným lídrem naší nejvýznamnější pravicové strany.

ODS musí přejít do ofenzivy, být výraznější.

54957

14.06.2005 17:22

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Papež je opravdu mimo realitu

Jiří Barták 62.?.?.?

Leč nemyslím si, že by katolická církev měla zájem na vymírání černochů. Dnes nakonec žije více praktikujících křesťanů mimo Evropu. Proti Vatikánu můžeme mít plno výhrad, ale rasistický myslím opravdu není. Jsou prostě zabednění. Tento postoj se ale bude stále více obracet proti nim. Na Západě se dnes drtivá většina populace nenechá středověkými názory papeže ovlivnit. K úplně stejnému vývoji časem dojde v Africe, ať už dřív, nebo později. Otázkou pouze zůstává, kolik lidí kvůli těm impotentním staříkům bude muset - úplně zbytečně - ještě zemřít.

56135

16.07.2005 20:52

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

Proč je archivace telekomunikačních dat zbytečná

Jiří Barták 62.?.?.?

S článkem stoprocentně souhlasím.

Co mě ale zvedlo ze židle je plánovaný odposlech a archivace e-mailů, sms atd. všech občanů eurozóny. Jsou politici opravdu tak tupí, jak to vypadá zvenčí, nebo je za vším opravdu nějaké šílené spiknutí, na které jsem dosud nevěřil?

Napíchněte každý telefon, čtěte každičký e-mail, omezte zákony šifrování etc. a stejně to nebude nic platné. Teroristé jsou fanatici, ne hlupáci. Budou komunikovat prostřednictvím kódovaných zpráv - např. inzerátem na prodej ojetého automobilu v bezvýznamném regionálním plátku, grafitti na zdi paneláku, listovní poštou etc. Návod na výrobu trhavin naleznete na internetu (a kdo chtěl, už to dávno udělal), materiál zase v každém větším supermarketu. Zakažte hotovostní platební styk - k nákupu využijí nastrčených firem či bílých koní...

Západ se s terorismem musí v krátko a střednědobém horizintu zkrátka smířit. Není jiné cesty. Dlouhodobě je nutná úplná sekularizace školství (dětem NESMÍ být ve škole vymýván mozek náboženskou propagandou) a hlavně bedlivé sledování radikálních muslimských duchovních, o omezení imigrace nemluvě. Jinak po opravdu velkém teroristickém útoku, čítajícím řekněme 100 tisíc nebo milion mrtvých, dojde v Evropě k občanské válce - a po takové akci by vlády asi sotva udržely lidi doma před televizí. Není to až tak nereálné; např. patogenní kmen nebezpečného mikroba seženete v nějaké postsovětské republice a propašujete ho v termosce na kafe...

62005

20.08.2005 17:52

V Torontě se vraždí

Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!

Jiří Barták 62.?.?.?

Ministerstvo školství ČR přišlo s programem „Podpora romských žáků středních škol na období září – prosinec 2005“ O co jde? Jste-li sociálně slabý Cikán studující na střední škole, můžete na základě posudku "romského poradce" či sociálky dostat až 7.000,- na školné, stravné, cestovné a ubytování.

Mám jednoho takového kamaráda. Podmínky splňuje všechny - tedy až na jednu. Je bílý. ALE: podle současného českého práva není národnost objektivně stanovitelná (třeba za tatíčka Masaryka se posuzovala zcela logicky podle rodné řeči), nýbrž ryze subjektivní záležitost. Kamarád ty peníze chce. Co s tím? Prostě prohlásí, že je Cikán (pevně doufám, že nakonec nevyměkne). A moc by mě zajímalo, jak politicky korekní byrokratický aparát bude dokazovat, že žádnou dotaci nedostane, neb má nesprávnou barvu pleti. Máte-li doma středoškoláka, vyzývým Vás k témuž.

Řeknete si: 7 klacků, to by mi za to handrkování nestálo. Inu dobrá. Ale v brzké době můžeme očekávat např. procikánské kvóty na univerzitách. A vězte, že kdyby to např. u mě či mého potomka byla otázka přijetí - nepřijetí na školu, jdu do toho taky, po hlavě a hned.

Jen takhle můžeme ten idiotský systém porazit.

Link: http://www.msmt.cz/_DOMEK/default.asp?ARI=103511&CAI=38

Dále chci pochválit p. Stworu za slečnu týdne - jedná se o mimořádně chutný kusanec [mrknutí jedním okem]

67002

20.08.2005 21:46

V Torontě se vraždí

Kamarád policajt...

Jiří Baták 62.?.?.?

...mi říkal, že musí zaznít varovný výstřel; pak že pro Vás vyšetřování dopadne mnohem lépe a pravděpodobně vyváznete s podmínkou. Tedy abych to upřesnil: musí padnout alespoň DVA výstřely. Jestli byl první ten, který mířil útočníkovi NAD hlavu nebo kousek níž, už vám nikdo nedokáže. A dále: zavolat záchranku a snažit se útočníka ošetřit (přesněji: snažit se, aby to tak vypadlo). Ono soudy už naštěstí nevynášejí tak stupidní rozsudky jako počátkem 90. let, kdy byl téměř každý takový případ kvalifikován jako "nepřiměřená obrana".

Zbraň nemám, ale o zbrojáku uvažuji. Jeden opravdu nikdy neví. Ale raději bych ji nikdy nepoužil jinde, než na střelnici.

[překvapení]

67013

22.08.2005 09:48

V Torontě se vraždí

Pane Stwora, mohu se zeptat...

Jiří Barták 62.?.?.?

...na kterém webu jsou tak hezké slečny "ke stažení", nebo se jedná o tajemství šéfkuchaře?

Tohle je ještě hezčí, než placený hegre-archives.com

[velký smích]

67201

22.08.2005 10:49

Rusko-čínské cvičení

Čínu není radno podceňovat

Jiří Barták 62.?.?.?

Jedná se o nejrychleji rostoucí ekonomiku na světě (dlouhodobě více než 9% ročně). Více než polovina ruského zbrojního exportu směřuje právě do Říše středu. Ruský medvěd ani čínský drak v současné době nedisponují vojenskou silou, která by byla co do kvality výzbroje a výstroje srovnatelná s USA (Čína např. nemá letadlové lodi a Rusové tuším pouze jednu - v soupeření s Američany se orientovali spíše na ponorky), ale evropské státy, zejména ty východní včetně ČR, by měly znervóznět.

Včera bylo sedmactřicáté výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa. Škoda, že nemáme jadernou odstrašující sílu - a nemusela by čítat 1000 hlavic. Stačilo by řekněme 10 raket dlouhého doletu dislokovaných na různých místech země, pod kontrolou naší armády. Žádný racionálně uvažující diktátor by takové riziko nepodstoupil. Eventuální protiraketová obrana nepřítele možná zachytí devadesát procent střel, ale ne celou stovku.

Pravda, ještě ani není zdaleka jisté, zda nějaká oficiální vojenská aliance mezi Čínou a Ruskem opravdu vznikne, ale považuji to bohužel za docela pravděpodobné. Tak za dvacet, třicet let, až se ČLR definitivně stane nejsilnější ekonomikou světa, se máme na co těšit. Proto se snažím nekupovat čínské zboží. Ne z nenávisti k čínskému lidu - ten si demokracii zaslouží, ale ze zášti k jejich vůdcům. Byť už se nejedná o režim Mao Ce-Tungova typu, jsou to pořád parchanti, kteří nerespektují základní lidská práva (projevu, shromažďování, natož svobodné volby etc.) provozují koncentráky. Lidé jimž z rukou kape krev.

Co se týče Ruska, můžeme mít hodně výhrad k Putinovi, ale není to již totalita sovětského typu. Pokud bude Evropa prozíravá, bude se snažit Rusy strhnout na svoji stranu. Asi s tím počítají a budou hrát na obě strany. Jo jo, žádný konec dějin nenastal.

67216

22.08.2005 11:22

Rusko-čínské cvičení

Zbláznil jste se?

Jiří Barták 62.?.?.?

350 milionů můžu ve zbrani? To je třetina čínské populace!

"Početní stav čínských ozbrojených sil je udáván číslem 2 470 000 mužů, záloh 600 000. U záloh se zřejmě jedná jen o první mobilizační sled vzhledem k tomu, že po padesáti letech branné povinnosti by musely být vycvičené zálohy daleko vyšší."

http://www.army.cz/avis/vojenske_rozhledy/2001_2/141.htm

Že 19. století "patřilo" Británii, 20. USA a 21. bude ČLR asi není pochyb. Ale je třeba zůstat na zemi.

67219

22.08.2005 11:24

Rusko-čínské cvičení

"Az dosud se demokracie v USA vyviji pozitivnim smerem"

Jiří Barták 62.?.?.?

Patriot Act, sexuální harašení, žaloby všech na všechny za všechno... To je vývoj pozitivním směrem?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

67220

31.08.2005 11:38

Environmentální migranti

Co nevím to si vygooglím

Jiří Barták 62.?.?.?

Nesporným faktem zůstává, že evropská kolonizace přeměnila ekologii jak Evropy, tak i kolonizované Ameriky a Austrálie. A to v to nepočítám obrovské změny, které se v důsledku kolonizátorských počinů staly s Afrikou a jihovýchodní Asií.

Ano.

...vzpomeňme na Černobyl roku 1986

Ekosystém Černobylu je nyní v lepším stavu, než byl před havárií. Máte ale pravdu, že jeho okolí je neobyvatelné.

Viz http://www.osel.cz/index.php?clanek=1395

...dlouhodobý arabsko-izraelský konflikt, který je z velké části sporem o zásoby vody na tomto vyprahlém území

Ne, ne a ještě jednou ne. Primárně je to spor o národní domovinu. Židé (jakkoliv jsem s nimi dřív nekriticky sympatizoval) po druhé světové válce vykopali palestiské Araby z jejich území, neb podle Talmutu na to měli právo. Že si to původní arabské obyvatelstvo (vyznávají především islám, ale i křesťanství) nenechá líbit, muselo být jasné každému. Všechno ostatní je podružné.

Viz "Puška a Olivová ratolest", David Hirst

Vemte si třeba takový projekt údajně největší přehradní nádrže na světě, Tři soutěsky v Číně... Takže k čemu jim to bude? Nejspíš jen k pocitu velikášství, že mají NEJVĚTŠÍ vodní přehradu NA CELÉM SVĚTĚ...

Tak tohle je úplná pitomost. TŘI SOUTĚSKY JSOU NEJVĚTŠÍ HYDROELEKTRÁRNA NA SVĚTĚ.

"...bude využit 26 turbinami o celkovém výkonu 18 200 MW, což je asi padesátinásobek špičkového výkonu vltavské elektrárny při přehradě Orlík. Bude se tedy jednat o nejvýkonnější vodní elektrárnu na světě."

Srovnejte s dukovanskými reaktory (4 x 440MW) a Temelínem (2x 1000 MW).

http://www.pozemni-stavitelstvi.wz.cz/clanek.php?id=3&sekce=9

Američané kácejí tropické deštné lesy v jižní Americe, aby na takto získané půdě mohli udělat pastviny pro krávy, které mají na maso a na mléko.

To by bylo poněkud neekonomické [smích])) Kdepak! Žádné krávy, ale pěstování KÁVY, kakaa, ananasu. Problémem je, že silné srážky rychle spláchnou vysoce úrodnou, ale slabou vrstvičku humusu (kinetickou energii kapky vody netlumí žádné listí stromů) a vzniká mokrá poušť, kterou je velmi těžké rekultivovat.

Ruku na srdce – nezdá se vám, že by bylo všechno daleko jednodušší, kdyby začali jíst méně masa?

A kdo by mi to měl redukovat? Vy, Greenpeace nebo nějaký osvícený diktátor? To by mi taky mohli začít říkat, na jaké filmy mám chodit do kina a co si myslet.

Lidé by měli víc přemýšlet a snažit se vcítit do situace lidí, kteří nejsou ve zrovna nejlepší situaci. Možná by pak začali více pomáhat a méně řečnit.

Nejlépe je začít u sebe. Já se například snažím nekupovat čínské zboží. Rozhodně mě neláká představa, že čínští soudruzi (s manýry nejhoršího velkokapitalisty) ovládnou světový trh. Vadí Vám Tři soutěsky, bordel jaký jejich "lidová armáda" d...

Kráceno (Editor)

68474

10.09.2005 16:40

Benešovy dekrety – otevřená kauza

Nejsem advokát

Jiří Barták 62.?.?.?

Ale pokud jsem to pochopil správně, jedním zákaladním pilířem našeho práva je zákaz retroaktivity - tzn. žádná zpětná působnost právní normy.

Pane Král, DRTIVÁ VĚTŠINA českoskoslovenských Němců vítala Hitlera jako osvoboditele!

„Když na podzim roku 1933 československá vláda rozpustila Německou nacionálně socialistickou stranu dělnickou a Německou nacionální stranu jako zřejmé agentury berlínské vlády, dosud neznámý německý učitel tělocviku Konrád Henlein se 1. října 1933 postavil do čela nového politického hnutí, které v roce 1935 přijalo název Sudetoněmecká strana (SdP) a získalo 1 200 000 hlasů (60%) německých voličů.“ [J. F. Bruegel, ibid, str. 182.]

Na konci května a začátkem června (1938) se konaly obecní volby. Hlasování bylo regulérní a přineslo jasné vítězství SdP. I když volby nutně nedokazovaly, že všechny hlasy odevzdané Henleinovi byly hlasy pro nacistickou ideologii, němečtí voliči podporovali všechna protičeská, antisemitská a antidemokratická stanoviska SdP, která získala 1 279 045, tj. 91,4% německých hlasů. I když se vezme v úvahu skutečnost, že nějaké německé hlasy dostali také komunisté, získala přesto SdP podle všeho přes 85% německých hlasů… Hlasování postavilo Evropu před jedinečný fakt: ve svobodných a demokratických volbách se více než 85% Němců z Československa ztotožnilo s nacistickými cíli. SdP se vynořila jako skutečný představitel německých mas.

http://www.blisty.cz/2005/7/28/art24296.html

Pokud byl tedy odsun nespravedlivý, pak jen vůči maximálně 15% Němců. Já vím, je to stále dost. Ale Němci, kteří prokázali svoji věrnost demokratické Československé republice, mohli zůstat. Pokud bychom nyní potomkům českých Němců hromadně vraceli majetky, z celých pětaosmdesáti procent bychom se dopouštěli obrovské historické nespravedlnosti. Těm, kteřým ve svobodných volbách dali hlas Henleinovi a jeho "Heim in Reich", se vlastně splnil sen. Měli opravdu "Vlast v Říši". Vraždy civilistů při odsunu neschvaluji. Leč dívat se na to dnešní optikou je chybné: ti lidé opravdu viděli v Němcích bytostné nepřátele, nenáviděli je. A ve většině případu k tomu měli pádný důvod.

Že pak po válce přišli k moci rudí, je věc jiná a s předchozími zločiny přímo nesouvisí.

69987

20.09.2005 10:29

Střihač

Skvěle napsáno!

Jiří Barták 62.?.?.?

Jen místo trestu smrti bych mu spíš napařil doživotní tvrdé galeje bez možnosti propuštění, aby alespoň částečně odčinil to svinstvo, které napáchal. Žádný falešný humanismus si takový parchant nezaslouží. Veškerý výtěžek jeho práce bych nechal vyplácet vdově po tom slušném a statečném muži.

[pláč]

Nevíte, jestli se neuspořádala nějaká sbírka pro pozůstalé? Rodinu takového člověka bych rád podpořil...

71720

28.09.2005 16:34

Zvědavec přechází na zpoplatněný archiv

A co takhle za poplatek zpřístupnit celý web v RARu/ZIPu offline?

Jiří Barták 62.?.?.?

Když nad tím tak přemýšlím, připadá mi dost krkolomné zaplatit si měsíc a pak týden stahovat Zvědavce přes Httrack...

Co říkáte, pane Stwora? Tak 2 kilča bych Vám věnoval.

[smích]

72755

03.10.2005 12:39

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Jarmilo, Jarmilo, evoluce a pavěda? Ale no tak...

Jiří Barták 62.?.?.?

Ta teorie nezapadá do Vašeho vidění světa že? Zkuste zapojit méně ideologie a více logiky plus nějaké argumenty. Publikovala jste např. v nějakém vědeckém periodiku důkazy o tom, že "člověk byl 6 milionů let stejně promiskuitní jako šimpanzi bonobo - muži i ženy stejně"? Nebo jste citovala vědeckou práci někoho jiného? Nikoliv? Aha...

Víte, věda je skvělá, protože pokud se dělá pořádně, ze všech sil se snaží být objektivní, bez ohledu na to co si myslíte. Svět je komplikovaný; stoprocentní pravdu mohou mít snad jen matematikové. Zbytek světa musí pracovat s TEORIEMI, které se považují za obecně platné tak dlouho, dokud někdo jiný nepřijde s teorií jinou, kterážto stejné či podobné jevy popíše prokazatelně lépe - viz Newton vs Eistein, Genesis vs Inteligentní design (taky spíše ideologická záležitost, ale budiž), Darwin vs Červená královna etc.

Je velmi laciné a falešné prohlásit: bylo to tak či tak. DOKAŽTE TO! Udělejte výzkum, nechte se strhat oponenty, přiďte s novou teorií. Držím Vám palce.

Kdybychom byli opravdu tak promiskuiutní jako bonobové, projevilo by se to na vlastnostech spermatu - viz odkaz - a nějakých 20.000 let nehraje ve srovnání s miliony let předchozími důležitou roli (pokud tedy zrovna na planetu nedopadne asteroid[smích])

"Sexuální války pohánějí evoluci genů spermatu"
http://www.osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=1132

"Ženská nevěra je dědičná"
http://www.osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=1020

73116

03.10.2005 12:56

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Ano ano... přidávám pár poznámek k sexuálnímu pudu/promiskuitě...

Jiří Barták 62.?.?.?

Kolik žen může jeden zdravý muž oplodnit během roku? Inu, abychom ho příliš nepřetěžovali, řekněme 300. A kolik dětí může žena ročně přivést na svět? Maximálně dvě. Abychom ji moc nepřetěžovali, řekněme jedno. [mrknutí jedním okem] To jsou dva úplně jiné světy; samice musí do vývinu potomka "investovat" o mnoho řádů více energie, než samec; to v ní nový potomek roste, především na jejích bedrech pak spočine i péče o něj... Oba světy spolu ale musejí koexistovat. Inu dobrá. Tak tedy pohneme s oběma čísly o řád; u muže dostaneme třicítku (dolů) a u ženy desítku (nahoru). Obě čísla vydělíme. Pořád je to 3 : 1 ve "prospěch" muže. A teď si přečteme pár výzkumů. Zdraví muži by nejraději požadovali styk den co den - 7x v týdnu. Ženy průměrně 2 - 3x týdně. Tedy dostáváme se opět k poměru 3 : 1. A muži mají také dle statistik trojnásobně větší sklony k nevěře - byť třeba s prostitutkou....

Ale řekněte to dámě typu Marxxxová-Tominová. Ta bude pořád do kola mlít, že když mají muži harémy, proč by je nemohly mít i ženy a kolem shromážděné zamindrákované slečny budou souhlasně kývat hlavičkami. Inu, v dnešní době by mužský harém úspěšné ženy míti mohly. Ale asi by je to moc nebavilo. Nemají evoluční motivaci.

[chechtot]

73117

04.10.2005 09:31

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Zajímavé...

Jiří Barták 62.?.?.?

...že by např. Jaroslav Petr; tuším nejmladší to profesor v republice (byl jsem na několika jeho přednáškách) byl oselem? No nevím, v tom případě jsme my oba - bez urážky - měňavkami [mrknutí jedním okem]

Toho Psa si pročtu... leč paní Jarmilo, mám takový dojem, že právě Vy jste z naší debaty na Oslu "utekla"... Nebo to byla jiná, feminismem pomatená paní Jarmila?

http://osel.cz/index.php?clanek=1331&akce=show2

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

73216

04.10.2005 10:40

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Vy jste přesně ta oběť feminismu ;-)

Jiří Barták 62.?.?.?

"Pořád se držte těch samic bonobů"

Inu, příroda je mocná čarodějka. Existují monogamní organismy, jsou i tvorové velmi promiskuitní. Bonobové představují jeden (ač krásný) extrémem [mrknutí jedním okem] Člověk je někde mezi, což potvrzují i Vámi zmíněné vlastnosti mužského semene. Ani "vodička" a lá gorila, ani "zátka" a lá bonobo.

"ženy dokáží mít až 40 orgasmů za sebou"

Nádherné, ale není to ani zdaleka nutné. Ano, během ženského orgasmu se děložní čípek tuším "koupe" ve spermatu, což usnadňuje oplodnění, leč při Vámi zmíněné sexuální smršti by to rozhodně nebylo nutné. Muž orgasmus pro přenos svých genů potřebuje - s čestnou vyjímkou dětí počatých odběrem semene injekční stříkačkou z nadvarlete [mrknutí jedním okem] Já vím, že Oslíka nerada, leč ženský orgasmus tam označují jako "sladké nedopatření".

"A že mají muži větší sklony k nevěře? To je hlavně tou jejich špatnou výchovou."

Když už jsme si tak krásně popovídali o ideologiích - tohle je s prominutím nehorázný ideologický žvást. Pokud je mi známo, takové sklony mají muži ve VŠECH kulturách (přičemž se více/méně zachovává 3:1) a z vlastní zkušenosti Vám rovněž mohu potvrdit, že chlap dokáže striktně oddělit sex jako v podstatě mechanickou záležitost a city. To ženy zpravidla neumějí, také napříč kulturami. Zajímavé co? A to mám výchovu katolickou, leč pravda, hříšně jsem se k ní zády obrátil a satana darwinismu sekty červenokrálovnické nekriticky uctívám. Nicméně osobnost člověka se údajně utváří zejména v dětstí velmi útlém, kde mi byla věrnost jakožto ctnost téměř nejvyšší (ženskou) částí familie v množství větším než malém podsouvána. [chechtot]

"6 milionů let v tlupách žádné prostitutky neexistovaly"

Co Vám říká sousloví "nejstarší řemeslo"?

Kdepak, kydat hnůj na Jaroslava Petra a Jana Zrzavého. Evoluci si my, tupí zaslepení šovinisté, rozvracet nedáme! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

73225

08.10.2005 14:03

Romský holocaust do škol

Jak krásné... považte: před osmdesáti lety žilo v tehdejším Československu 8.000 Cikánů

Jiří Barták 62.?.?.?

Kolik je to dnes? Odhaduji 300 - 500.000 - tedy padesátinásobek. Nicméně těch prvorepublikových 8.000 mi připadá jako opravdu velmi nízké číslo, ačkoliv má tato rychle menšina schopnost velmi rychlé replikace. Je smutné, že jejich kriminální charakteristiky se za tu dobu v podstatě nezměnily. Vlastně ano; bolševik je nastěhoval do sídlišť, se kterými se ale ONI nikdy nesžili. Ne méně než tři čtvrtiny z NICH opravdu krade, zneužívá NÁŠ sociální systém a dělá bordel. Čest vyjímkám, ale je jich příliš málo, než aby člověk nezbystřil smysly, kdykoliv někoho z NICH uvidí.

Zákon našich pradědů mi připadá docela spravedlivý - nehází do jednoho pytle všechny Cikány; pojem "potulný Cikán" je zde vysvětlen poměrně podrobně (asi aby úřady nemohly někoho šikanovat opravdu jen pro barvu pleti) a pouze na tyto veskrze parazitické živly se zákon i vztahuje. Rovněž mne příjemně překvapila snaha o odebírání dětí z "problémových" rodin a jejich výchovu v rodinách "řádných". Už tenkrát chápali, kudy vede cesta.

Uznávám, že Cikán - byť slušný - to dnes nemá jednoduché. Zvlášť při prvním kontaktu s bílým. Leč pokud se opravdu snaží, drtivá většina etnických Čechů ho myslím přijme. Jen je prostě zpočátku (díky zkušenostem) opatrnější. Problém je, že Cikáni nemají pozitivní vzory; někoho s kým by se mohli identifikovat, pokud tedy pominu Věru a Lucii Bílé [mrknutí jedním okem]

Hold první republika se snažila být demokratická, svobodná a politicky nekorektní. Na takovou tradici můžeme být hrdí. Čest její památce.

A propos, když už jsme u té politické nekoreknosti: víte co má Cikán bílýho? Cikán má bílýho poslouchat.

[chechtot]

73574

13.10.2005 14:21

Svoloč tohoto světa

Ženské se nemlátí...

Jiří Barták 62.?.?.?

...kdo to dělá, je srab, chudák a ruku bych mu nikdy nepodal. Žádné psycho poradny a parazitické organizace nepomůžou. Bohatě by stačilo provést to, co mi jednou popisovala moje babička. Její kamarádku muž také pravidelně řezal - prý za každou pitomost. Tak se jednou naštvala, koupila si váleček a povídá: "Teď mě zmlátíš. Ale až budeš spát, TÍMHLE VÁLEČKEM TI ROZMLÁTÍM LEBKU!" A bylo po problémech.

Co se týče hysterických ženských, hanba muži, jemuž žena vládne. Když mívala moje partnerka občas takové sklony, prostě jsem se s ní nebavil. Jen ať se vyzuří. Nehne se mnou. Výsledek? Časem to pochopila. Tyto záchvaty již téměr němívá. Slečny a ženy totiž nejsou hloupé; použijí tu taktiku, která je efektivní. Rada? Nereagujte na hysterii. Ale ani nechoďte do hospody trucovat. Prostě dělejte jako by se nic nedělo - nejlépe se před jejími zraky věnujte nějakému svému oblíbenému koníčku. Ona bude chvíli bezmezně zuřit, ale pak ji to unaví a o to rychleji se uklidní. A poté si můžete v klidu popovídat. Nevěříte? Zkuste to.

[mrknutí jedním okem]

74123

13.10.2005 14:56

Svoloč tohoto světa

RE: Ženské se nemlátí...

Jiří Barták 62.?.?.?

No to se mi stalo zatím pouze jednou. Po pravdě řečeno, bez přívodu elektřiny počítač opravdu nefunguje. Naštěstí bylo ještě světlo, tak jsem oprášil svého oblíbeného Egypťana Sinuheta a začal si číst... Fungovalo to.

[velký smích]

Mlátit ženy je prostě srabárna... Jsem konzervativní (a vůbec se za to nestydím) v tom smyslu, že něžné pohlaví by mělo v chlapech vidět ochránce a ne tyrany.

[mrknutí jedním okem]

74126

25.10.2005 13:57

Paroubek válcuje Topolánka

Jako voliče ODS mne současná situace velmi znepokojuje

Jiří Barták 62.?.?.?

Pevně doufám, že se ODS Topolánka zbaví, než bude pozdě. Ale kdo by ho nahradil? Tlustý - rozhodně obratnější řečník, autor daňové reformy... leč byl 2 roky v KSČ. Zahradil - nyní v EP, tudíž méně mediálně viditelný. Langer, Nečas - nevýrazní. O Tošenovském se kdysi spekulovalo, je to schopný manažer a s novináři to umí, ale poslední dobou se orientuje pouze na svůj region. ODS byla v Klausově éře stranou jednoho muže; žádného "korunního prince" si nevychoval... Největším problémem této strany není program; oni ho jen neumějí prodat. Jestli pravice OPĚT prohraje volby, vážně zauvažuji o emigraci na Slovensko. V socanském ráji na dluh, kde se vyplatí nepracovat a sekat po cikánsku jednoho parchanta za druhým, žít opravdu nechci.

75432

03.11.2005 10:10

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

Je nutné přehodnotit pojem "občan"

Jiří Barták 62.?.?.?

Občanem by se člověk nestával automaticky dovršením 18. roku života, nýbrž až podepsáním dokumentu - řekněme "občanského dekretu", který by obsahoval ústavu daného státu plus paragraf ve smyslu "hlásím se k těmto hodnotám". Tento text by daná osoba musela předčítat v rodném jazyce, aby se nejednalo pouze o formalitu, kterou si ani nepřečte. Teprve poté by měl člověk nárok na jakoukoliv finanční podporu od státu a samozřejmě i právo volit a být volen. Ruku v ruce s tím by byl zaveden do trestního zákonníku princip "3x a dost" a povinnost ve vězení tvrdě pracovat - i kdyby měli jen přeskládávat cihly z jednoho koutu místnosti do druhého a zpět. Zkrátka: nastavit systém tak, aby se vyplatilo býti občanem (tzn. přihlásit se k našim, západním hodnotám - mj. demokratickému politickému systému, nezávislým soudům, svobodě náboženského vyznání apod.) a naopak velmi nevyplatilo občanem nebýt. Řada frustrovaných muslimských mladíků by pravděpodobně tento zásadní dokument (věřím, že Ústava opravdu není jen cár papíru) nepodepsala. Jejich volba. V případě opakovaných provinění - což je u této skupiny velmi pravděpodobné - by putovali na doživotí za mříže, kde by nepoznali nic než práci a zase práci. Jistě, nemalou část z nich by to ještě více zradikalizovalo, nicméně pokud má někdo morální povinnost přizpůsobit se, pak jsou to opravdu oni a ne my. Stálo by před nimi dilema: zůstat ne-občanem a zříci se tak ochrany státu, nebo se stát platným členem západní, "dekadentní" společnosti. Teď je k podobné volbě nic nenutí.

76675

09.11.2005 18:33

Mnoho Izraelců věří, že si Francie stávající nepokoje “zaslouží”

Kolty proklatě nízko

Jiří Barták 62.?.?.?

Sakra, pane Barták, nenosíte kolty zavěšeny nějak zatraceně nízko pod pasem?

Nikoliv. A současný vývoj mne nikterak netěší. Vězte, že raději bych šel s eventuálním přistěhovalcem na hokej, než po něm pálil z kanónu. Ale na konkrétním francouzském vývoji vidím, jak stát fatálně selhává. Slušný občan možná sem tam odrbe daňové přiznání a zahne manželce, ale nezapaluje auta, průmyslové objekty, ba školy a školky (!) či nemocnice, slušný občan možná chodí demonstrovat, ale nestřílí po policajtech ostrejma.

Slušný občan má právo na ochranu od státu, který živí svými daněmi. Neb pakliže stát tuto nejzákladnější funkci plnit přestane, občanovi nic než aktivní obrana nezbývá. Nebo má nechat sebe, svůj majetek a svoji rodinu ohrožovat jen proto, že pár salónních levičáků věří v politickou koreknost? Jenže brát právo do vlastních rukou, to už zavání anarchií. Je tedy jak v zájmu občana, tak i v zájmu státu výše popsanou symbiózu udržovat. Jestli si toto v Pažíži neuvědomí, znamená to nejen pro Francii, nýbrž minimálně pro celou západní Evropu naprostou katastrofu a rozklad.

77483

16.11.2005 16:32

Čína: ekologická bomba tiká

Ano ano, u výrobků je třeba dávat si pozor na zemi původu

Jiří Barták 62.?.?.?

Taky se snažím bojkotoval zboží Made in China, byť spíše z důvodu extrémního porušování lidských práv tamním režimem. Nicméně třeba kamarád - prodejce PC a příslušenství mi při nákupu reproduktorů říkal, že co se týče levnější kategorie do cca 2000 Kč se do ČR jiné než čínské téměř nedováží...

[pláč]

78491

30.12.2005 10:06

Evropský parlament schválil legislativu, která zasahuje do soukromí občanů EU

Nechutný fašismus

Jiří Barták 62.?.?.?

Skoro na den přesně před rokem, když tento návrh ležel na stole EK, jsem napsal něco ve smyslu to-je-ale-bordel Zahradilovi. Slíbil, že jestli se to dostane do EP, bude proti. Hlasoval proti. Sice to nepomohlo, nicméně alespoň nelhal... Pevně doufám, že volby vyhraje ODS a nějak najde způsob, jak to - třeba po švejkovsku - zasabotovat. Do prdele, to nás všechny má naše vrchnost, totiž demokraticky zvolení zástupci lidu, za potenciální teroristy? Tohle už je fakt na defenestraci. Za tohle generace mých rodičů cinkala na Václaváku klíčema?!

[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

86026

30.12.2005 10:31

Evropský parlament schválil legislativu, která zasahuje do soukromí občanů EU

Taky jsem to hledal

Jiří Barták 62.?.?.?

"Hlasování se zaznamená do zápisů ze zasedání podle politických skupin, přičemž jména poslanců jsou v abecedním pořadí a u každého je uvedeno, jak hlasoval."

Abecední seznam poslanců EP

http://www.europarl.eu.int/members/expert/alphaOrder.do?language=CS

A neméně zajímavé:

E-mailové adresy jsou uvedeny jen u jmen těch poslanců EP, kteří si to přáli...

Co by taky byli zvědaví na naše názory, že jo.

HOVADA!

[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

86030

10.02.2006 17:25

Test svobody projevu

Pane Stwora, ale pravdu...

Jiří Barták 62.?.?.?

...Vy jste přesvědčen, že Holocaust nebyl? Že nebylo nacisty plánovitě vyvražděno - co já vím - "alespoň" milion Židů..? Co všechny ty koncentráky? Co lidé, kteří byli deportování se prostě po válce nevrátili domů? Moje babička znala jednoho takového moravského žida a jednoho slovenského komunistu...

Některé z karikatur na Muhammada považuji za docela vtipné, ty na Holocaust spíše nechutné, ale je to otázkou vkusu. Svobodu každopádně neomezovat. A muslimům, krásně po slovensky: "Boskajtě ma v riť." Ale nebojte, nejste v tom sami. Nekřižuji se ani o štědrovečerní večeři a občas nakreslím karikaturu soudruha Paroubka. Nejsem povinen a NEBUDU se řídit nařízeními víry/ideologie někoho jiného. Kdo mne k tomu bude nutit, zcela právem se dočká adekvátní reakce.

92740

21.02.2006 17:40

Zelená hrozba, nebo oživení domácí politiky?

Já se z toho opravdu poseru, poseru, poseru!

Jiří Barták 62.?.?.?

A pak, až se trošku uklidním a umeju, emigruju na Slovensko. To je strašné! KSČSSD vesele schvaluje jeden paskvil za druhým, ekoteroristi s politickokorektickým profeminististickým "programem" mají našlápnuto do parlamentu, Pánbíčkáři chameleonští se sice zlobí, ale vládě vaz zlomit nemohou a Ptáci s nudným, neschopným předsedou jen bezmocně krouží kolem. Co jsme to za národ..?

[naštvaný]

94303

10.03.2006 15:32

Čo je to rasizmus?

Autor velmi chybně míchá "rasu" a vyznávané hodnoty - osobní příklad

Jiří Barták 62.?.?.?

Vážený pane autore! Ač jsem modrooký blonďák, polovina mých genů připutovala Bůh (Alláh?) ví odkud. Přesto se cítím být stoprocentním Čechem, stoprocentním zastáncem západní kultury a stoprocentně odmítám multikulti ideologii. Proč (p. Stwora tohle tam prosím nechte) do prdele, mícháte mých 50% blízkovýchodních (?) genů dohromady s multikulti? Ono je totiž ÚPLNĚ JEDNO jak člověk vypadá, ale rozhodně NĚNÍ JEDNO, jako HODNOTY VYZNÁVÁ. Takže je sebevražedné importovat si sem muslimy, neb jejich kultura je s tou naší (i mojí) nekompatibilní (bezpečností rizika) a podporovat cikánskou "kulturu" (ekonomická a hygienická rizika). Což říkám s plným vědomím toho, že 50% mých předků pravděpodobně vyznávalo islám. Odkud přivandrovali mí prarodiče ovlivnit nemohu, jak se chovám vůči svému okolí ano. Tečka.

96791

27.03.2006 08:12

Její a jeho deníček

Skvěle, pokud to bude mít hlavu a patu (alespoň na úrovni Základů mužského šovinismu)

Jiří Barták 62.?.?.?

s radostí si posypu hlavu popelem a navrhnu Vás na nobelovku. [velký smích]

100472

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 5

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,36 Kč
Euro
27,46 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 967,30 Kč
1 unce stříbra
548,56 Kč
Bitcoin
309 742,99 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?