Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 1 jméno: Arkan.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.06.2006 15:47

Paví ocas

RE: Milá blondýno :-) a.k.a. bába Blažková

Arkan 69.?.?.?

Kateřino, ona mi přípomíná ten inzerát daný v novinách jednou mladou (párkráte rozvedenou) ženou, "Hledám mladého muže vyšší postavy (v jejím případě by vystačil i Pygmej), který by byl svou inteligencí schopen argumentovat s Immanuelem Kantem, schopen vyvrátit Charles Darwinovi jeho teorii evoluce a dokázat Albertu Einstenovi, že se v některých částech své teorie mýlil. Značka: Spěchá, (bobr) mi svědí a šoustala bych jako lasička". [chechtot]

108020

12.06.2006 16:15

Paví ocas

RE: A ten její příspěvek

Arkan 69.?.?.?

Vás, pane editore, neuráží. Pak opravdu je pravdou, co Kateřina, aka baba Blažková, o mužích píše. [oči v sloup]

108022

13.06.2006 02:13

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

Masakr, který nebyl

Arkan 69.?.?.?

Podle nejnovějších zpráv to vypadá, že ten izraelský tzv. "masakr" má na svědomí komando Hamásu, které v severním pásmu Gazy přesně v oblasti pláží (aniž by upozornilo civilní obyvatelstvo, who cares) umístilo tzv. daisy-chain bombs čili na sebe navzájem spojené bomby či miny, aby zabránilo vylodění a akci izraelských námořních jednotek. Tyto jednotky měly zabránit palestinským teroristům v dalším odpalování Qassam raket na území státu Izrael, přesně řečeno na město Sderot.

K tomuto závěru dospěly v překvapivé spolupráci vyšetřující bezpečnostní orgány PA (Palestinské administrativy), egyptské zvláštní policie, izraelské a americké výzvědné služby. Krátce po výše uvedeném "masakru" začaly jejich jednotky prohledávat celou oblast pobřeží a odminovávat další části pláže.

Jak jistě víte mezi Hamás a PA (Fatáh, prezident Abu Mazen a spol.) existuje jistá "nevraživost", občas se mezi sebou postřílejí, občas se zase zbratříčkují, co je spojuje - je nenávist existence Izraele (vyšší či menší). Tentokráte jistý Muhammad Dahlan, kdysi významný člen PA (něco jako ministr vnitra, PA KGB apod.) byl při smutečním obřadu "uražen" představiteli Hamásu a tak, jak je mezi Araby zvykem, se jim musel pomstít, a tak to co znal o celé záležitosti "vyzvonil" Izraelcům, Egypťanům a vyšetřování začalo. Izraelci celou záležitost berou velice vážně, neboť pokud je tady jedna strana, která má zájem na tom, aby se přišlo celé záležitosti na kloub, pak je to zcela určitě Izrael.

Pokud totiž Hamás nepřestane ostřelovat pohraniční část Izraele (sever Gazy), pak jednoho dne Izrael provede vojenskou operaci, která bude stát Palestince stovky obětí.

108041

13.06.2006 03:05

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

Najděte si odkaz na Debce

Arkan 69.?.?.?

Odkaz existuje na Debce.

108047

13.06.2006 15:43

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

RE: Najděte si odkaz na Debce

Arkan 69.?.?.?

4 Antiseptik aka Protižumpa

Kromě Debky dostávám denně zprávy i z jiných pramenů, jako např. Haaretz, Maariv, Israel Insider, MENA (egyptská tisková agentura), Petra (jordánská tisková agentura), egyptské noviny Al Džumhuríja (Republika), Cairo Times, Al Ahram, The Jordan Times, a pochopitelně od Reutera, BBC, AFP, a v neposlední řadě od Front Page (PA tiskové agentury) a Al Jazeera. A pravda je obvykle tak někde uprostřed.

Pokud jde o spolehlivost informací, zejména o přesnost týkající se jmen, adres, věku, časových údajů je Debka jednou z nejspolehlivějších zdrojů informací, podobně jako agentura Reuters či v minulosti BBC. Dají si alespoň práci se zjištěním správných údajů než nějakou zprávu uveřejní.

Ne každý zdroj informací z Izraele týkající se událostí na Blízkém východě je lživý a sionisticky zaměřený, řada těch zdrojů se pohybuje často na hranici "vlastizrady". V Izraeli, na rozdíl od všech arabských sousedů, totiž existuje svoboda tisku (kromě mimořádných událostí, jako je válka) a Židé nejsou zrovna proslulí svou jednotností názorů.

108083

22.06.2006 20:41

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

RE: Izraelské ostřelování Gazy 9. června 2006 není příčinou smrti palestinské rodiny

Arkan 69.?.?.?

Chtěl jsem překlad celé zprávy uveřejnit na Zvědavci jako podporu svého prvního příspěvku. Předešel jste mne a ušetřil jste mi spoustu práce.
Jen bych chtěl dodat, že celá tato reportáž o tragickém osudu sedmičlenné rodiny Rhaliových nepochází jenom z palestinského zdroje, ale přímo z 10. kanálu izraelské televize a autorem je jistý investigativní reportér Shlomi Eldar, který podobně jako reportéři Blesku, iDnes nebo Novy uveřejní cokoliv, co zvýší viditelnost jejich plátků či televizních novin. Zda je to pravda nebo ne, není důležité.

Další zajímavostí je, že Hamás, brigáda šahída (mučedníka) Izzudína Kásama a jiné teroristické palestinské skupiny se rozhodly, že vzhledem k velkým ztrátám "mučedníků" při odpalování raket Kassám z polí a sadů, přesunout odpalování těchto primitivních raket z obydlených částí Gazy (hřiště, školy, poblíž nemocnic apod.). Pokud tedy IAF izraelské letectvo při protiútoku zasáhne i "nevinné" civilisty, pak ovšem vina spočívá na státu Izrael. Alláhu Akbar wa Muhammádu rasulalláh. Alláh má a sabrin. [chechtot]

108717

26.06.2006 02:21

Týden bukvic

Já jen doufám, že se

Arkan 69.?.?.?

(Zrušeno. Sprostý, uražlivý příspěvek.)

108917

27.06.2006 21:18

IQ test Romana Jocha

RE: Jsou to veci!

Arkan 69.?.?.?

4 Palivec

Nesmíte zapomenout, že spousta přispěvatelů do dnešního Zvědavce jsou bývalí komunisté, kterým "textilní" aka sametová revoluce kvalitativně zhoršila život.

Na rozdíl od let padesátých, šedesátých či sedmdesátých mohou dnes ovšem svobodně "remcat", neboť jim již nehrozí ani Jáchymov ani Leopoldov.

Většina z nich se dnes řadí mezi důchodce, kteří kolem sedmé hodiny ranní vyrážejí do tramvají či metra, aby stihli vykoupit všechny ty potraviny a jiné výrobky na "special" či aukcí od těch všech německých, rakouských, anglických, francouzských, holandských a jiných společností, které takovým hnusným kapitalistickým způsobem vykořisťují občany ČR.

V minulých letech sice stáli ve frontách na banány, vložky pro manželky či hajzlpapír, ale na to už si dnes nevzpomínají. Nicméně členství v KSČM si i nadále udržují, alespoň ti skalní, pro případ "co kdyby se to zase obrátilo"?

Zda je americká raketová základna dnes v ČR potřebná či ne záleži na tom, jak se díváte na nebezpečí atomové války přicházející z VÝCHODU (ať už je to Rusko, Irán či Čína). Rusku a Číně (zejména Číně, která vlastní velkou část US světového dluhu), vzhledem k obchodním stykům, bych věřil více než islámským fanatikům z Persie či Blízkého východu,

109137

29.06.2006 14:45

Izrael znovu okupuje

RE: Článek plný omylů a chyb

Arkan 69.?.?.?

Ten článek obsahuje celou řadu informací, které nejsou pravdivé, ze zcela jednoduchého důvodu. Napsal jej totiž jistý Richard Král, který záměrným překrucováním dostupných informací či skutečností, užíváním "velkých" slov jako masakr, vraždění, genocida, přidáváním nul ke stovkám, děláním tisíců ze stovek apod. a podobnými praktikami je proslulý.

Z tohoto důvodu se nemůžete divit, že i tato poslední operace IDF zvaná Letní déšť je popisována způsobem jemu blízkým. Celý jeho článek je, jako obvykle, naplněn nenávistí ke všemu izraelskému, židovskému, a případně americkému, což pochopitelně vyhovuje a vždycky vyhovovalo velké části čtenářů Zvědavce.

Izraelská armáda je, bohužel, držena na velice krátké šňůře díky E. Omertovi, který nemá odvahu udeřit a jednou provždy vyříznout ten palestinský "vřed". Neznám stát, který by do nekonečna toleroval nepřetržité teroristické útoky, unášení občanů a ohrožování jejich bezpečnosti či životů. Pokud tomu nemůžete věřit, informujte se o tom, jakým způsobem se s palestinským problémem nebo s opozicí v minulosti vyrovnal jordánský král nebo tatínek dnešního prezidenta Syrie (peace be upon his name). To nebyly stovky mrtvých to byly tisíce a desetitisíce (jenom to co bylo oficiálně přiznáno).

Soudě podle opatrné reakce většiny arabských států (a zejména té "štědré" finanční pomoci, která v poslední době tak trochu vyschla) i jim dochází, že čeho je moc toho je příliš.[naštvaný]

109410

29.06.2006 20:00

Izrael znovu okupuje

RE: Článek plný omylů a chyb

Arkan 69.?.?.?

4Lexman

Kdyby každý z čtenářů Zvědavce diskutoval inteligentním způsobem jako Vy, pak by se dalo pokračovat v této diskuzi. Vy znáte skutečnosti anebo máte zdroje spolehlivých informací a díváte se na celou situace realisticky. Jiní zase, už při přečtení mého jména, začnou zběsile pěnit.

Evidentně jsem tady svým příspěvkem, a to se divím, že to pan editor Stwora vůbec pustil (v poslední době nepatřím mezi jeho tzv. prokádrované přispěvatele, čili česky řečeno párkrát jsem ho už "nas.al"), nazvednul pár lidí, kteří ze srdce nenávidí všechno izraelské, židovské, případně americké (hlavně prezidenta G.W.Bushe, ten je ztělesněním ďábla, není-liž vyliž pravda, Karle z Čech?). I pan editor Stwora nakonec došel k názoru, že příspěvky židobijce Goje jsou trochu moc a část jeho příspěvku cenzuroval. Jejich nekontrolovatelné "pěnění" [smích] mne jen upevňuje v názoru, že jsem měl a že mám, bohužel, pravdu.

Jelikož rozumných přispěvatelů typu Lexman je tu dnes málo, raději se pro dnešek odmlčím, ačkoliv si nasírání (dělání prči) týpků jako je Goj, Mno Bartošek, Mno Táborský, Šaňo Google, Trodas, Lev Mojsejevič apod. nikdy, resp. někdy nemohu odpustit. [smích]

Takže, chlapci, opět na brzkou shledanou. Loučím se s Vámi, jak by řekl Zděnek Nejedlý, hornickým pozdravem "Ahoj". Allahu Akbar wa Muhammadu rassulah. Glory to the Intifada and Glory to the martyrs (shaheed) of Izzudín Kásam Brigade!!!! Čím více Kassámů, tím více saláámů (mírů).

109470

30.06.2006 17:18

Opravdu zaútočili Palestinci na izraelskou armádu?

RE: Hamás byl zvolen demokraticky

Arkan 69.?.?.?

4Lexman

1) Hamás byl, na arabské poměry, zvolen demokraticky, protože při volbách mělo obyvatelstvo dvě alternativy. Pokračovat v podpoře prohnilé zlodějské Palestinské administrativy, kde zlodějna za vlády rafík raís (soudruha prezidenta) Arafata dosáhla nebývalých rozměrů anebo podpořit sice militaristické hnutí Hamás, ale které do té doby nebylo tak prohnilé (ještě nevládlo, tudíž nemohlo tolik krást, český příklad Gross-Paroubek-Topolánek), a které se dělí základně na dvě části. Ta menší polovina, jak by řekl náš profesor matematiky, se starala o věci sociálního typu, školy, jesle, nemocnice, university a vyplácení "sociální podpory" pro palestinské "cikány", ta druhá, větší polovina (která poskytuje sice více nebezpečné zaměstnání, nicméně slušně placené), se spíše zaměřuje na terorismus, na odstřelování raket Kassam, unášení izraelských občanů, sebevražedné útoky na území Izraele.

S tou první polovinou, která je velice viditelná jak pro Palestince tak pro stát Izrael (typu jako v ČR u cikánů, buď dostanu socku nebo ne) by stát Izrael určitě neměl problémy, s tou druhou, která má, měla, resp. bude i v budoucnosti mít v programu zničení státu Izrael (ta nenávist je nepřekonatelná), pochopitelně problémy má. Který stát by neměl? (snad s výjimkou předmnichovské ČSR, kdy ČSR vláda tolerovala Sudeťáky, Maďary a slovenské fašisty).

2) Únos ministrů a poslanců Hamásu. Ty izraelské bezpečnostní služby nepracují namátkově (Shin Bet, Mossad, GSS, Sayeret Matkal atd.) ty sledují nepřátele státu Izrael permanentně s pomocí svých palestinských informátorů, odposlechem telefonů, a jiných zpravodajských technik, (you
name it, they have it). Veškeré informace jsou denně několikráte vyhodnocovány, takže většinou vědí, kde se kdo nachází, s kým apod.

3) Těch důvodů pro zásah IDF bylo, podle mého názoru, za těch pár posledních týdnů či měsíců dost. Při útoku palestinských teroristů na jednotku izraelských vojáků a únosu desátníka Šalita na území státu Izrael, pravděpodobně míra trpělivosti přetekla.

4) To že protiteroristické akce provádí Izrael v tichosti je fakt. Na rozdíl od Američanů nedovolují nějakým novinářským buznám (BBC, CNN či typu Sgrena), aby jim seděli za zadkem. Mají své vojenské zpravodaje, kameramany a jejich pozorování, fotografie a videa pak slouží k vyhodnocení akce. Podle důležitosti akce a potřeby PR pak to své "ticho" přeruší a oznámí výsledky akce, poskytnou fotografie či video. Takhle se totiž bojuje proti teroristům, proto mají výsledky a nikoliv nepřetržitou řadu mezinárodních průserů.

109572

30.06.2006 21:04

Opravdu zaútočili Palestinci na izraelskou armádu?

RE: Vážený pane editore,

Arkan 69.?.?.?

přečetl jsem si závěrečný odstavec Vašeho článku a jen doufám, že tu jde jen o překlad z angličtiny a nikoliv o Vaše zhodnocení celé události. Několikrát jste se zmiňoval, že jste programátor a programátor je, alespoň podle mého názoru (já mám jen pár kurzů v Basic, naposledy v Java), člověk, který má zvláštní vlastnost, která ho rozlišuje od jiných lidí, tj. schopnost věnovat se detailům a hlavně prověřovat svůj program, aby nakonec pracoval bez, řekněme, velkých chyb.

Ten závěrečný odstavec mi totiž nápadně připomíná tu velmi známou příhodu ze srpna roku 1939 (31-08-1939), kdy Alfred Naujock na přání a s požehnáním Himmlera a našeho později velmi milovaného vůdce a protektora (18) provedl fingovaný útok na Gliwickou rozhlasovou stanici (Sender Gleiwitz). Aby přesvědčili svět o militaristických úmyslech Polska tak si to německé komando sebou vzalo jistého Frantiszeka Honioka a pár, jak jím později říkali, "konzerv", tj. usmrcených vězňů z německých koncentráků v polských uniformách.

Ten článek, jak už tady pár lidí poznamenalo, je podvod, podvrh, a z hlediska profesionála zvyklého na "štábní kulturu" kvality 4. tankové divize, generál Procházka, (HavlBrod), kde politickým komisařem byl jistý kapitán Josef Peleška, (příbuzný našeho Pelešky a.k.a. přispěvatele Prdelky) a zástupcem hlavního kuchaře byl soudruh svobodník Dežo Grešo z Banské Štiavnice, prostě nemá ani štábní kulturu ani úroveň.

Řada těch vyobrazení izraelské bojové techniky pochází z katalogu výzbroje izraelské armády, zejména ty obří obrněné buldozery. Tu fotografii věže mohl ten falsifikátor též udělat (vystřihnout) lépe, ten přechod ze zeleně do směsi písku a kamení je velice zřejmý, ačkoliv si pamatuji, že při návštěvě Las Vegas a Reno (stát Nevada, to je v USA, kontinent se jmenuje Severní Amerika), ty náhlé přechody mezi pouští a travní plochou opravdu existovaly.

Nicméně jsem rád, že jste nám poskytl informaci o osudu desátníka Gilada Šalita, který podle toho článku vypadá jako izraelský "podvod".

BTW, vykopat tak dlouhý tunel, Palestinci jsou schopní když jde o zničení státu Izrael, dá hodně práce, ale dnes mají k disposici i italskou a švédskou důlní mechaniku z EU, takže to jde přece jenom rychleji. Taktéž jsou k dispozici výztuhy z umělé hmoty (prefabrikované), takže takové stachanovské výkony jsou možné. Nakonec pád Konstantinopolu a "skoro" pád Vídně byl též dokonán tureckými permoníčky. Nicméně "chapeau bas" klobouk dolů před palestinskými robotníkmi, dřou se jako Bulhaři.

Mimochodem, před nedávnem, kdy jsem tak často nepsal, jsem měl asi 22 kreditů, pak se najednou objevilo "hlásání", že tento příspěvek bude uveřejněn až po schválení administrátorem. Tak buď máte jednu politiku pro, ale.... never mind.

109578

01.07.2006 15:32

Izrael znovu okupuje

RE: Vy jste opravdu vzor inteligentnho.....

Arkan 69.?.?.?

4 Bartošek

Milý René, jsem opravdu potěšen tím Vaším "hodnocením", "vzor inteligentního a slušného člověka". Řečeno slovy poručíka Hamáska, "Tolik chvály či důvěry si ani nezasloužím".

Teď abych se vrátil k Vašemu příspěvku. Pokud jde o docházení argumentů, argumenty mi nikdy nedocházejí, protože zásadně přispívám jen k tématům, o kterých něco vím a - pokud je to možné - jak na informace v článku na který reaguji tak i své protiargumenty si detailně vyhledám anebo se na řadu skutečností, bohužel, sám pamatuji. Dnes to není, díky internetu, žádný problém. Přiznávám, že ne všechny zdroje informací jsou spolehlivé, ale já nikdy nespoléhám na jeden zdroj, ať už extrémně levicový či extrémně pravicový. Račte si uvědomit, že i do dnešního dne existuje řada zpravodajských služeb, tiskových agentur, které ani nelžou ani si nevymýšlí, protože existuje ještě pár lidí, kteří mají integritu.

Ve Vašem případě mohu někdy kritizovat Vaši gramatiku, zaměstnání či absenci akademického vzdělání. Neberte to tak vážně, vzpomeňte si, že náš první milovaný dělnický prezident Klement Gottwald byl původem truhlář, moc se tím truhlařením později sice nezabýval, ale KAM TO DOTÁHL Na jednom činžáku na Palackém náměstí v Praze (roh Gorazdovy ulice) je doposud nápis, "Vytrvalost vede k cíli, překoná i dlouhou míli", takže nikdy nevíte, jste ještě relativně mladý člověk, kam to dotáhnete. Žijete v Chicagu, tam to jeden Čech (p. Čermák) dotáhl až na starostu, sice ho později nešťastnou náhodou zastřelili, ale Amerika je i nadále země neomezených možností.

Tykání - na Netu se všeobecně řečeno tyká, zvláště pak člověk dříve
narozený tyká člověku později narozenému. To jen u nás se neustále udržuje ta tradice vykání (modifikovaného, např. paní Růžo) používání titulů, oslovení jako pane továrníku, pane podnikateli, holt staré Rakousko-Uhersko stále ještě přežívá. Máte štěstí, že nežijete v Japonsku, tam byste se musel naučit rozeznávat několik stupňů oslovování osob starších, mladších, nadřízených, kolegů, rodičů, zákazníků či Jeho Imperiálního Veličenstva.

Žijete v Americe, tak byste měl už vědět, že tady je docela normální, že člověk, kterého jste nikdy v životě neviděl, Vám po dvaceti minutách konverzace bude vyprávět o tom, jak před týdnem byl na operaci močového měchýře se všemi detaily, atd. A budete pro něj Rene, Bill, Paul nebo Peter, pak se rozejdete a už ho do konce života neuvidíte.

Pokud si dáte práci s vyhledáním argumentů a já si zjistím, že je to pravda, pak už není o čem diskutovat a nějaké mlčení si nevykládejte jako plnění "bobříka mlčení" či hraní na smířlivou notu. [mrknutí jedním okem] Někdy člověk chce jen uspořit jeden kredit na Zvědavci. [chechtot]

109613

02.07.2006 20:47

Nejvyšší soud rozhodl, že Bush zašel příliš daleko

RE: Pablb

Arkan 69.?.?.?

4 hostující

Jelikož patříte mezi přispěvatele Zvědavce a osobně jste zvídavý, tak Vás jako il Giovane d'honore satanistické organizace(tj. něco jako associate, non-Sicilian a non-Italian člen Máfie či kalabrijské Ndranghety) zasvětím trochu do tajů "ručních" znamení.

Základně to znamení je znamení ďábla, které vyjadřuje Vaši spojitost s kultem ďábla a čarodějnictvím (Wicka). Podle položení palce levé či pravé ruky, buď v úhlu 90° či pod nebo nad prostředníkem a prsteníkem levé či pravé ruky, pak dáváte různé signály. Buď svou asociaci s ďáblem, pozdrav či prokletí (curse) určité osobě. Podobně jako tomu je při komunikaci u Svobodných zednářů.

Americká asociace pro hluchoněmé vytvořila abecedu a pro zkrácení a zrychlení komunikace některá zvláštní ruční znamení, něco podobného jako zkratky na Internetu - BTW, IMHO, nebo HOSIP (hovno si pamatuji) apod. S některými jste jistě obeznámen. např. zdvižený ukazováček a prostředník jako symbol vítězství či míru (v Anglii když ruku obrátíte, což se v minulosti stalo paní Doškářové, aka Mme M. Thatcher, to znamená "efjú", vztyčený prostředníček, to Vám snad nemusím vysvětlovat). Jako znak pro "I love you" si zvolili znak, který se velice podobá tomu ďábelskému znamení. Ona ta žena, (zase ženská, kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou nebo Číňana), která tu abecedu a zkratky dávala dohromady, později přiznala, že byla členkou nějaké satanické skupiny.

Prezident Bush je z Texasu a symbolem Texasu je dvourohý dobytek zvaný longhorns, není to sice nijak moc vážené plemeno (žádné Jersey nebo Holstein) , ale na texaské podnebí, častý nedostatek vody a krmení
docela dobře prosperuje a je oblíbený.

Z tohoto důvodu se ten longhorn dobytek stal i symbolem několika universit, např. University of Texas a protože "Texans" jsou posedlí - jako všichni Američané - symboly, prapory, vlajkami, potřebovali pro povzbuzování svého týmu i "ruční" symbol. Dvourohý dobytek , tak proč ne ukazováček a malíček. U rodiny Bushů bych to nebral jako znamení ďábla, alespoň paní Bushová je velmi příjemná žena a jistě by nepodporovala znamení ďábla. U těch jeho dcerušek bych si tak nebyl jist. [chechtot]

109681

03.07.2006 00:03

Internetový volební systém I.

RE: proboha! tohle fakt musi vychazet?

Arkan 69.?.?.?

Kdyby to ta (cenzurováno, urážíte autorku) uveřejnila jedenkrát, tak by se to dalo ještě "zkousnout", ale ono to její plkání bude mít pět pokračování.

Strefil jste se, Jurgen von Krebst, bohužel, do posvátné Kuh (die Kuh), která je na Zvědavci chráněná, takže nemáte - podobně jako Vaše a moje další příspěvky - šanci na uveřejnění.

109691

03.07.2006 02:46

Nejvyšší soud rozhodl, že Bush zašel příliš daleko

RE:Mno Táborský

Arkan 69.?.?.?

jen jsem se chtěl zeptal, zda jste už "udal" tu svou dceru, kterou jste tady nedávno zcela nestydatě nabízel, možná že ty fotografie nebyly na úrovni Playboy(e). Mno, s tím prvním astronautem jim to moc nevyšlo, ten to "skasíroval" ještě před zpátečním "příjezdem" na Floridu. Mno, teď máte další příležitost nabídnout svou dceru, sice ta raketa má nějaké problémy, ale alespoň bude řádně prozkoušena a "kluk" se vrátí a dceru byste mohl udat.

Mno, o texaském dobytku (to se píše jen s jedním s) typu longhorn píši, protože - a to si - pokud nejste líný - můžete, mno, najít na Internetu, protože ten druh dvourohého dlouhorohého dobytka, na rozdíl od Táborského domesticated ungulate Bovinae, family Bovidae, Bos taurus, stále ještě v Texasu a jiných jižanských státech existuje.

Mno, Táborský, tak jim jen - mno - přeji hodně štěstí v "udání" dcerušky, dlouho už jste tady nebyl, mno - měl jste mnoho - mno - práce. Měl byste si najít profesionální dohazovačku, mno - nejlepší jsou ty hebrejského původu, ty mají - mno - hodně zkušeností. Tam se to totiž mezi nimi jinak - mno - nedělá. Hezký pejzatý hasidim anebo hared chlapec by byl určitě bezvadnou partií. (většina z nich je v diamantech a i přes ty jejich pejzy, kaftany a černé klobouky prachy mají).

Mno, předpokládám, že to pan editor Stwora nepustí, protože mají pro Táborského speciální dispens, ale never mind. Táborský - mno - může napsat co chce, Arkán je na "shit list".

109706

04.07.2006 18:49

Totálně paranoidní Spojené státy

RE: Ten článek

Arkan 69.?.?.?

Souhlasím s Vámi, že ten článek jako takový, jak by řekl ministr Rath, je v horizontu věcí pitomost, že jeho autor nebetyčně kecá, anebo si záměrně vytvářel situace, kdy věděl, že přijde do konfliktu s místním zákonem, ale na druhé straně musím nesouhlasit se stoprocentním odmítnutím celého článku.

Uvedené příklady, o některých z nich se zmíním později, jsou i podle mne přehnané, ale od 9/11 (2001) se hodně věcí změnilo k horšímu, zvláště od té doby co se ředitelem Homeland Security stal Michael Chertoff, který nahradíl Toma Ridgeho.

Američtí celníci a imigrační úředníci byli vždycky arogantní. Jsou nakonec na úrovni "peace officers" (policajtů), takže si to jako poliši mohou dovolit. Dokáží být někdy usměvaví, ale většinou jsou byrokratičtí, zvláště dnes, označil bych je jako pit-bulls či podobné útočné plemeno. To jejich kanadští partneři jsou spíše takoví domácí oříšci, kteří mají doposud větší zájem, zda nepřevážíte o jednu láhev vína navíc než o to zda jste terorista.

Pivo a cestovní pas - v USA můžete pít až od 21 let (ten stát, který hranici nezvýšil přišel o subvenci na dálnice), čili pokud vypadáte mladší než 21 let, tak vás tzv. kardujou (vyžadují identifikační kartu, řidičák, vojenský průkaz, prostě něco s fotografií a datem narození), pokud jste cizinec (a vypadáte mladší) pak je to pas, jiný platný US doklad mít nemůžete.

Převoz krávy - vím že na podzim řada lovců převáží ulovenou velkou zvěř na střechách aut, většinou vás kontrolují, zda je v tlamě toho srnce či moose visačka, zda máte povolení k odstřelu podobné zvěře (tj. zaplatil-li jste poplatek, proto ta visačka), jinak vás všeobecně "dlabou".

Zelenina vs sýr - Úplná blbost, každá restaurace, bistro či McDonald má tzv. salad bar, kde si podle restaurace můžete naložit na talíř kolik zeleniny chcete a zalít - jak je americkým způsobem - tím dressing (jak se dnes správně česky říká) který přidá jinak zdravému salátu stovky kalorií. Pak toho ty tlusté baby stejně polovinu nechají a proto končí tolik potravin v popelnicích.

Dvě pumpy - V USA se rozmohly krádeže benzinu, existovalo to i v minulosti, vždy po nějakých těch benzinových krizích (1973), proto dnes - zejména v USA - ve dne v noci u některých pump musíte napřed zaplatit a pak začít pumpovat palivo. Tento způsob je zcela normální v oblastech s většinou černochů a Hispaniků, kteří s oblibou do svých stejně ukradených SUV napumpovali plnou nádrž a bez placení odjeli (podle vzoru "auto stejně není moje, tak proč bych měl platit za benzín").

Míra osobní svobody bývala v USA větší než v Evropě, ale to vše se už dávno změnilo a dennodenně mění, bohužel, k horšímu. Nicméně i přesto se tady dá žít doposud velice svobodně, rozhodně bez daleko menších omezení a buzerací než v Evropě.

109814

06.07.2006 02:43

Dobytý Karlštejn

RE: Co by na to rekl Karel IV?

Arkan 69.?.?.?

4 Shane

Eliška Přemyslovna, dcera krále Václava II. byla matkou Karla IV a tudíž o nějakém souložení ve třinácti letech nemůže být řeči. Když jí bylo třináct, tak Karel (prvně pokřtěný jako Václav) byl jen jedním z neoplodněných vajíček v jejím vaječníku.

Něco jiného jsou ty jeho manželky, měl jich požehnaně, stejně tak jako dětí a ženil se s nimi v jejich mladém věku. Dnes by to bylo pokládáno za trestný čin, ale v tehdejší době to bylo normální, jednou "na hadru", Tampaxy tenkrát neexistovaly, byla "ready" na vdavky. Tehdy se také častěji umíralo v mladém věku, Karel IV nebyl Henry VIII a hlavy manželkám nesekal, ty jen umíraly buď při porodu nebo nějakou nemocí. Ty jeho časté sňatky též rozšiřovaly království české, protože každá nová manželka přinesla věnem nové území, např. Ašsko či Chebsko.

Nakonec i zakladatel Islámu prorok Mohammed (peace be upon his name) to bral hlava nehlava a ta nejmladší měla jen 9 let, když se s ní oženil tím barbarským beduínským způsobem. Až do nedávna existovalo, že s povolením rodičů se mohla 12letá dívka v Quebeku, pokud již poznala prvního úleku z měsíčků, vdát. A doposud je to povoleno i ve dvou či třech státech USA.

109898

06.07.2006 23:04

Dotazník

RE: Ja dostal jen ten malej

Arkan 69.?.?.?

Žiji v satelitním městě metropole Montreálu, tzv. bedroom community, kde lidé spí a o víkendech i "žijí" (alespoň v létě), jinak do zaměstnání dojíždějí do Montréalu. Většina lidí, alespoň v naší čtvrtí jsou profesionálové, majitelé domů (home owners na rozdíl od nájemníků) nebo alespoň hypoték [chechtot] (a ty nové jsou dneska sakramentsky drahé, ještě ne na úrovni Toronta či Vancouveru, ale cenově se už přibližují).

Většina z nich jsou francouzsky mluvící Kanaďané, tudíž o nějaké politické nepohodlnosti se nedá vůbec mluvit. Lumpenproletariát včetně barevných tady nebydlí, protože property taxes a school taxes (daně) jsou vysoké, ale následkem toho se tady člověk cítí nejenom bezpečně, ale máme i čisté ulice (v zimě vždy sjízdné), hodně parků a dětských hřišť, bazény, stezky pro cyklisty (50 km), prostě spoustu věcí, které chudší čtvrtě nemají. Máme vlastní policii, která nejenom přijede na zavolání, ale ve dne v noci neustále patroluje a nevhodné typy "buzeruje".

Nicméně i tady jsme obdrželi ty dlouhé dotazníky, jeden z důvodů může být, že máme také co vyplňovat. Velká většina z nás, jako zákony dodržující občané, ty dotazníky, ač nerada, vyplnila. Některé otázky jsou opravdu na úrovni "1984", ale - jak se p. Stwora zmínil - mají na to celou "armádu" lidí, aby alespoň něco z vás dostali po dobrém či po zlém.

Čili - suma sumárum - krátký nebo dlouhý dotazník bude spíše determinován tím, kde žijete a nikoliv jak politicky pohodlný či nepohodlný jste. Tak daleko ještě ta demokracie v Kanadě neklesla. [mrknutí jedním okem]

109928

07.07.2006 02:01

E-zmrd

RE: Kdybyste se místo

Arkan 69.?.?.?

pití krabicového vína, paní Jarmilo, věnovala studiu anglického jazyka, jakéhokoliv jazyka for that matter a jiným užitečným věcem, například studiu na vysoké škole, pak byste dnes mluvila anglicky, francouzsky nebo bambarsky (úřední jazyk republiky Mali) a měla vysokoškolský diplom. Od textilové aka "sametové" revoluce už uběhlo 16 let, takže vaše stížnosti na to, že vám komunisté neumožnili studium na vysoké škole zní trochu hloupě.

Ten článek o feminismu se nacházi na Wikipedii i v češtině, o tom se nakonec i jistá osoba zmiňuje ve svém příspěvku. Je docela zajímavý, ačkoliv s ním nemusíte 100% souhlasit.

Tady nejde o to, zda se buzerantů bojíte nebo ne. Teplouši jsou, alespoň ti o kterých vím, většinou mírumilovní lidé, kteří se spíše než násilí věnují souloži do řitního otvoru či jiným sexuálním "lahůdkám". Souhlasím s tím, že ač je jich pouhá 4%, jsou docela mocní. Nevím kdo je platí, ale vím jedno, že se navzájem podporují, podobně jako jistá rasa, a velká většina z nich, protože jsou vzdělaní a vydělávají dobré peníze, je ochotna na ty Gay Day štědře přispívat podle vzoru "Přijď na Gay Day, bude prdééél" (doslova).

Jan Saudek je umělec, fotograf, malíř a též i prase. Čas od času si vezme nějakou mladou buchtu a zplodí nového potomka, proč ne, peníze budou i po jeho smrti (stejně tak to dělá dnes i Karel Gott a spousta dalších "umělců"). Dnes je v Česku svoboda, tak až seženete ty peníze, tak si též můžete postavit ty anti-Saudovské cedule. Zatím je nemáte, tak si můžete jen stěžovat na Zvědavci, kam mistr Saudek evidentně nechodí. Berte to s klidem, dejte si pár decinek, zítra je pátek, a to jak víte je "buzerantů svátek". Peace and Pot of coffee. [chechtot]

109935

07.07.2006 03:35

Experiment s lidským zoufalstvím

Gaza je konečně svobodná, proto Gaza

Arkan 69.?.?.?

musí zahájit válku se státem Izrael.

V srpnu minulého roku Izrael opustil Gazu, všichni vojáci, veškerá vojenská zařízení, každý izraelský osadník, vše co by připomínalo okupaci Gazy, během několika dní zmizelo. Zůstaly, dnes jak je vidno ,bohužel, jen pole, zahrady a desítky velkých zahradních skleníků a několik synagog, které se nesmí podle židovského náboženského práva bourat.

Jak Palestinci na to reagovali? Co udělali s Gazou, která se tak stala prvním skutečně nezávislým palestickým územím? Něčím, co ani Říše otomanská, Britové, Egypťané, ti všichni, kteří vládli Palestincům před státem Izrael nikdy nedopustili. Nejtěžším hříchem státu Izrael - v očích Arabů - je že Izrael přežil a Arabové vždy prohráli.

Začali budovat nové školy, silnice nebo nemocnice, začali budovat nové mini elektrárny, začali užívat skleníky či pole, které židé zanechali bez zničení? Ne, ne, hned první den, hned po rozkradnutí cokoliv potřebného z domů bývalých osadníků, polních a skleníkových zařízení (podobně jako se chovali ty ruské svině před odchodem z Československa), hned po desekraci synagog - začali střílet rakety na izraelské vesnice a města, ne na osadníky, ale na civilisty, kteří žijí na území Izraele, na území (před 1967), které i dodnes i ta impotentní OSN uznává jako zákonné území státu Izrael. Hned začali pracovat na několika tunelech, jedním z nich 274 m dlouhým se prokopali na území Izraele za účelem útoku na IDF a únosu jednoho vojáka. Denně to byly někdy i desítky raket, sice primitivních, nicméně, který stát bude takové nepřetržité narušovaní své integrity tolerovat.

A ptám se proč, před opuštěním Gazy by se dalo racionalizovat, že to byl oprávněný boj Palestinců proti okupaci, proti osadníkům, ta obvyklá palestinská mantra. Ale po odchodu všeho izraelského ?

Dnes si i izraelská vláda uvědomuje, že odchod z Gazy (a některé ty osady byly na půdě koupené zcela legálně ještě před rokem 1946) byl chybou. Palestinci si totiž vysvětlili odchod Izraelců jako slabost a podle své doktriny přijmy od "slabých" židů co ti dají (jelikož je vojensky nemůžeme porazit, to už jim konečně došlo) a z nové základny pak pokračuj v dalším ničení státu Izrael. A dnes, na rozdíl od dob minulých, je terorismus provázen ne nějakou tajemnou, v balaklávách a zelených hadrech oblečenou skupinou, dnes je to "demokraticky" zvolený Hamas. Palestinská vláda, která je rozhodnuta zničit stát Izrael, stát který je již od roku 1948 OSN nejenom vytvořen (1947), ale i členem OSN.

V podstatě tedy nejde o osvobození Gazy, ale o zničení státu Izrael. A tento cyklus bude pokračovat dokud buď nebude ten palestinský rakovinný vřed vyříznut anebo dokud Izrael nebude zničen.

109939

07.07.2006 05:36

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Milý Sodku,

Arkan 69.?.?.?

(aby se to rýmovalo dodám, jen tak pro srandu, "neser nám na schodku"), už jen ten citát mého příspěvku by ti mohl napovědět, že jsem tzv. "equal opportunity hater", tj. když dojde k nejhoršímu nemám příliš v lásce ani Palestince ani Izraelity. Allah je mi svědkem wa Muchammádu rassullách´jeho prorokem, že nejsem ani Palestincem ani Izraelitou.

Nicméně trvám na tom co jsem napsal, protože se na celou situaci dívám realisticky a nikoliv "sodkovsky". Ty, podobně jako tobě podobní (Mno Táborský), vždycky, protože nemáš argumenty proti většině příspěvku, vytrhneš jen jednu větu z textu, chytíš se toho jako hovno košile, a to napadneš a tím argumentuješ.

Za čí peníze kdo bude co, či kde "vyřezávat", do toho nemáš, naštěstí, moc možností kecat. Jednou buď Palestinci přijmou kompromis a začnou žít jako moderní národ anebo budou do nekonečna trpět. Po Yom Kipur válce všechny sousední arabské státy očekávaly, že Izraelci vyženou všechny Palestince do Jordánska či na Sinai a byly "příjemně" překvapeny, že se tak nestalo. Ani Egypt ani Jordánsko či Syrie neměly nikdy zájem na krmení dalších několika miliónů palestinských "cikánů". Když se podíváš na dnešní reakce jiných arabských států, tím míním sousedů (Egypt a Jordánsko), ty už to také - to nekonečné útočení a následné zákroky Izraele - začíná konečně nasírat.

P.S. BTW, Sodku, podívej se jakým způsobem píšeš, vždyť to je hnus. To při prvním pohledu každému člověku musí být naprosto jasné, že jedná s primitivem. Nauč se, Sodku, že i v češtině existují takové věci jako odstavce, plné věty, čárky, tečky, diakritická znamení apod. Zrovna dnes jsme oslavovali svátek upálení Mistra J. Husa, ten ta "nabodeníčka krátká a dlúhá zavedl", tak alespoň na jeho paměť se začni trochu vzdělávat. Alláhu akbar wa Muhammádu rassulláh. Allah ma'a sabrin!

109942

07.07.2006 15:50

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Milý Arkane,

Arkan 69.?.?.?

4 MF

Konečně je tu člověk, který vidí tu současnou situaci realisticky. Kdyby totiž stát Izrael chtěl opravdu válčit s palestinskou Gazou, tak uzavře všechny přechody, a to takovým způsobem, že neproklouzne ani myš, přeruší kompletně dodávku elektřiny z izraelských elektráren (což dnes představuje kolem 62%), přeruší veškeré dodávky potravin, léků apod., znemožní palestinským rybářům vyjet na moře a provede i další restriktivní opatření, a pak by jen trpělivě čekal (a trpělivosti mají Izraelci, bohužel, dostatek) až začnou chcípat. A netrvalo by to dlouho a i normální Palestinci by náhle pochopili, že politika Hamásu jim přináší jen nekonečné utrpení a začali by vyjednávat.

Po určité době by se, jako obvykle, ty impotentní organizace zvané OSN, EU a dokonce i sousední arabské státy ozvaly, ale to je tak maximum, co by mohly udělat. Allahu Akbar wa Muhammadu rassullah! Allah ma'a sabrin!

109973

07.07.2006 16:56

Experiment s lidským zoufalstvím

RE Ty ostravský,

Arkan 69.?.?.?

Nostradame, nebo je to jen Frydek-Mistek, jak známo Ostravaci maji kratke "zobaci", máš nějaké argumenty proti mému příspěvku. Nemáš, protože o tom ještě Nostradamus buď nepsal anebo jsi to ještě nedokázal vyhledat. Allahu Akbar wa Muhammádu rassullahu. Allah ma'a sabrin!

109977

07.07.2006 17:39

E-zmrd

RE: To jsem velice rád,

Arkan 69.?.?.?

že jsem Vás, Olgo Kubová, rozesmál - alespoň o 5O% více než příspěvek paní Jarmily - rozesmáté ženy (ať už to bylo pod vlivem vína či jiných návykových látek, pokud to nepřehnaly) byly nejenom vždy příjemnější, ale hlavně vždy ochotné souložit.

Jelikož jste feministka, tak by mne zajímalo, pochopitelně pouze z "odborného hladiska, akoby povedal súdruh major Terazky", zda kromě zcela evidentních změn v kůře mozkové, dochází i u těchto, ne zcela normálních žen, ke změnám v oddělení vyměšovacím a rozmnožovacím. Pokud nevíte co mám na mysli, tak je to ta anatomická část, kterou máte mezi nohama, když se rozkročíte, oblast velkých a malých pysků, klitorisu, G-point, Bartholinských žláz, ochlupení apod.
Když se na sebe po koupeli podíváte a srovnáte s vyobrazením v učebnici anatomie lidského těla, zjišťujete nějaké rozdíly?

Sdělte mi laskavě svá pozorování, protože jak by řekli Rusové, "ždu otvéta na etot vopros, kak solověj léta". [chechtot]

109980

07.07.2006 18:13

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Milý Sodku,

Arkan 69.?.?.?

už jsem ti jednou napsal, že neznáš základní principy diskuze. Výsledkem je jen další hrozný příspěvek, jen se podívej jakým bordelářským způsobem jsi to napsal.

Kdy už ti to dojde - pravděpodobně v tvých letech je už na to pozdě - že písemný projev inteligentního člověka má nejenom obsah, tu šťávu, ten tzv. gist of the story, ale i formu. Zda mne máš rád nebo nemáš, na to ti odpovím slovy J. Haška "já se na tebe a ty se na mne....". [mrknutí jedním okem]

Já se nesnažím nic neustále dokazovat, celý palestinsko-izraelský problém je mi osobně u prdele, protože mi to na výplatě ani desetník nepřidá, ale dívám se na to realisticky, ptám se, co bych či jak bych osobně na podobnou situaci reagoval.

Tak pro příště, milý Sodku, než něco vyšleš do "etéru" - a na rozdíl od SMF to už na Zvědavci nemůžeš opravit - přečti si to, oprav překlepy a gramatické chyby, nepiš to v návalu zlosti, dej si pauzu anebo jako paní Jarmila, (ta vypadá ve svých příspěvcích jako vysmátá), pár "decínek" vína a pak to odešli. Allahu Akbar wa Muhammadu rassullah! [chechtot]

109981

07.07.2006 19:25

E-zmrd

RE:Vždyť je to úplně

Arkan 69.?.?.?

jedno, paní Jarmilo, zda pijete krabicové víno či nikoliv. Některá z nich (těch krabicových vín), alespoň tady v USA a Kanadě, pocházejí z dobrých vinařských oblastí ve Francii, Španělsku, Itálii či Portugalsku a pro každodenní sklenku po večeři jsou naprosto vyhovující. Lidé o tom tady píší, protože jste se o tom zmínila několikráte nejenom na Psu ale i na Zvědavci. A jak je vám, doufám, známo, - Bůh odpouští ale čtenáři Neviditelného psa či Zvědavce nikoliv. [chechtot]

Pokud jde o to studium na vysoké škole či studování cizího jazyka, to je fakt škoda, že jste se takovým způsobem rozhodla a považujete to za ztrátu času. Ale, holt, šestnáct let je šestnáct let a nedá se to dnes už odepsat ani dohonit. Já také sice docela nevím proč každoročně pokračuji ve studiu španělštiny a teď i japonštiny, ale člověk se alespoň jednou týdně dostane mezi nové lidi a mozek potřebuje, hlavně na stará kolena, neustálé procvičování a to za těch pár dolarů školného se vyplatí.

Tak to nevzdávejte, menopauza, jak mne tady dennodenně americká televize přesvědčuje, neznamená konec, ale jen začátek nového, štěstím naplněného života (ty post-menopauzní ženy jsou v těch reklamách vždy tak plné energie a tak sexy,že jim tu menopauzu skoro závidím .... ale never mind) zvláště když užíváte denně všechny ty výrobky farmaceutických firem Glaxo-Smith-Kline, Mercks, Bayer, Pfizer, Novartis, Eddy Lily či jak se ty všechny firmy jmenují. Ask your doctor. [mrknutí jedním okem]

109983

07.07.2006 23:04

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Milý Sodku,

Arkan 69.?.?.?

Pokud jde o ten Váš příspěvek, potřeboval bych překlad toho mudra "Mnoo, pak se zamylim neuronama nad obsahem...". [zmaten] To pokud vím v češtině ještě neexistuje. To užívání slova "mno", to jste se naučil od Táborského? Měl jsem Vás za inteligentnějšího.

Pokud jde o to zvracení, žijete, myslím, v Chicagu a tam je těch farmaceutických výrobků zabraňujících zvracení či pocitům na zvracení, s lékařským předpisem anebo i bez lékařského předpisu, k dostání v každé lékárně či drug storu hafo. Nejlevnější jsou ve WalMartu nebo v K-Martu, pro jistotu si raději kupte rodinné balení. Večer se podívejte na televizi, každou chvíli tam nějaká tlustá černoška nebo postmenopauzní bílá žena propaguje přípravky zabraňující prdění, pálení žáhy, zvracení, bolení hlavy apod. Určitě si vyberete, jinak, jak v televizi často říkají, "Ask your doctor". [chechtot] and TYFSAKM. (Thank you for shopping at K-Mart).

110002

09.07.2006 21:13

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: A co Tě tak Pastináku, na mých

Arkan 69.?.?.?

(Příspěvek zrušen pro nechutný osobní tón a pokus o urážky jiného diskutujícího. Editor)

110153

09.07.2006 21:23

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Základním motivem je ukrást Palestině co nejvíce území

Arkan 69.?.?.?

Čochtane, já byl v Jordánsku (Petra a v hlavním městě Ammánu), pak jsem přejel ze státu Izrael do Egypta s izraelským vizem v pasu bezproblémově. Business is business, jak už to říkají Poláci, kteří pro německé neonacisty vyrábějí přesné kopiie uniforem Wehrmachtu a SS a pak je dodávají do NSR, kde podobná výroba je zakázána.

110155

09.07.2006 21:40

Experiment s lidským zoufalstvím

RE:Teď teprve vidím, že ten Nezvědavec má pravdu,

Arkan 69.?.?.?

jakýkoliv příspěvek, který napadá Vaše oblíbence, je cenzurován. Můj příspěvek byl velice slušný, byl jsem v dobré náladě, nicméně jste ho zrušil.

Pokud neuveřejníte můj mimořádně slušný a zrušený příspěvek, pak neinkasujte můj šek. 88

110156

19.07.2006 14:33

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Je to vobec mozne?

Arkan 69.?.?.?

Čo chcete od Palestincov, keď nemajú v Gaze slovenskú univerzitu na podzemné stavby? Súrne potrebujú špecialistov zo Slovenska, aby prestali úspešne kopať tunely v piesku; sú to sprostý ludia, ktorí nemajú slovenské vzdelanie.

Bez Vašich slovenských teoretických zkušeností a technické pomoci jsou na tom jako čmeláci, ti také létají, ačkoliv teoreticky by neměli, on jim to totiž ještě do dnešního dne neřekl. Palestinci si vzali na poradu asi sovětské specialisty, pro které kopání v písku není žádným problémem, jak nám ukázali při stavbě metra v Praze, které ač v úsecích postaveno na "písku" do dnešního dne jezdí. [oči v sloup]

110910

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 0

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 0

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,20 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,34 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,86 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 116,27 Kč
1 unce stříbra
574,24 Kč
Bitcoin
291 983,21 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?