Diskuze k článku

Mengelové současnosti 3 – zastavme očkování!

Příspěvků 44

19.7.2021 3:00

Jedna ruka netieska, no vakcinácia založená na génovej manipulácii to robí!

lubosmat 95.?.?.?

Prirodzená imunita, ktorú si ľudstvo vytvorilo počas vlastnej evolúcie za tisíce rokov funguje vo väčšine prípadov tak, že imunitná odpoveď zodpovedá útoku.

Po ukončení imunitnej reakcie organizmu voči votrelcovi, resp. po vyliečení sa vracia všetko do normálu, keďže zbrane, ktoré sa na likvidáciu infekcie použijú sú smrteľné nielen pre votrelcov, ale aj pre organizmus samotný. Z uvedeného dôvodu sú chronické ochorenia z dlhodobého hľadiska nebezpečné.

Ak génovou manipuláciou naštartujeme v tele niečo, čo nám bude akože produkovať protilátky proti v podstate neexistujúcej infekcii. neexistuje žiadny mechanizmus, ktorým bude možné tento proces v tele jednoducho vypnúť.

Keď sa u niekoho takáto génová manipulácia ujme, stáva sa z neho chronicky chorý človek, ktorého imunitný systém bude sústavným bojom proti neexistujúcej chorobe pomaly zabíjať telo samotné.

390163

19.7.2021 3:03

Norimberk 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Pravnici v Cechach at podaji trestni oznameni proti vsem politikum zpevackum prymulum a nasledna deportace na ostrov Man a ve zkracenem rizeni poprava.

390164

19.7.2021 4:16

Šmejdy do kriminálu

Gój 46.?.?.?

Mrtvých s covidem (jed SARS) u nás prý bylo přes 30 tisíc? Nezáleží kolik je hlasů, ale kdo je počítá. Chřipka zcela vymizela, alespoň ze statistik.
V Bělorusku žádný koronafašismus nezavedli, a? Lukašenka za to chtěli „humanisté“ popravit.
Podle mé víry většina z těch u nás zemřelých ne na covid, ale s covidem byla zahubena terorem a zanedbanou péčí. V některých síbrťácích zemřela významná část „klientů“. „Pečovatelky“ je kvůli nařízení Svědků covidových utrápily a udusily. Ano, staří lidé s chatrným zdravím, mnoha zdravotními potížemi, byli nuceni dusit se v náhubku. Ale ve třech síbrťácích řešil situaci se SARS, laboratorním šmejdem, profesor Beran lékem Isoprinosine, dokonce i preventivně u nenakažených. Hle, úmrtnost byla o řády níže.
Vládní ksindl dirigovaný z Aspenu a dalších zličineckých organizací, pátá kolona i trubka https://support.google.com/youtube/answer/9891785?... pilně dbají, aby „závadné“ informace byly potlačeny.

Vydíráním vstříc ke splnění cílů Zeleného údělu:

„Odmítáte očkování?
Stále se všude možně řeší problematika očkování proti covidu-19. Určitě se nedá popřít, že účinným opatřením proti této pandemii je co nejvyšší proočkování obyvatelstva. Bohužel jsou mezi námi lidé, kteří se vpichu očkovací jehly bojí. Jako dítě jsem se také bál, ale moderní používané jehly jsou bezbolestné. Stát chce na agitaci pro očkování vyčlenit desítky miliónů korun, ale to jsou peníze nás daňových poplatníků. Lidé, kteří se bojí očkování, by se neměli přemlouvat ani nutit k očkování. Ovšem člověk, který bezdůvodně odmítá očkování, by si měl plně hradit náklady spojené s léčením covidu-19, pokud by onemocněl. Zároveň by neměl mít nárok na nemocenskou po dobu svého léčení a jeho zaměstnavatel by mohl vyčíslit případné škody z jeho nepřítomnosti na pracovišti. Pokud by dotyčný neonemocněl, ale prokazatelně nakazil jinou osobu, rovněž by musel uhradit náklady na její léčení,“ vyjádření pokrokového soudruha s označením Miloš Pechar v Babišově škváru Metro, z cenzurovaného/propagandistického sloupku Dopisy a vzkazy, 7.7.2021. Připravte se, na podobné žvásty. Odkažte je na Listinu základních práv a svobod a svou svobodnou vůli rozhodovat si o svém zdraví. Experimentální toxin, který nemá plné schválení asi nebude to nejlepší pro vaše tělo. Komu je méně než 65 let, nemá cukrovku, není tlustý a nemá ischemickou chorobu srdeční - ten nenáleží do ohrožené skupiny. Taže lidem prospěje přiměřený pohyb na zdravém vzduchu, ovoce, zelenina, vitamin C a D. Kdyby nastal problém kvůli laboratornímu šmejdu SARS-2, tak lze požádat lékaře o zvážení předepsání levných a účinných léků Isoprinosine nebo Ivermektinu.
Babiše do koše, nebo do kriminálu! A covidové bankstery a další zúčastněné...Automaticky kráceno

390165

19.7.2021 5:24

propaganda proti Ivermektínu

Malý a zvedavý 82.?.?.?

Propaganda proti Ivermektínu beží na plné obrátky.
A pritom ja tiež poznám ľudí, ktorí, ako mi povedali, ležali dlho s vysokými horúčkami a už na druhý deň po užití Ivermektínu na tom boli neporovnateľne lepšie.

https://zive.aktuality.sk/clanok/lhx43my/prevratna...

390166

19.7.2021 6:46

Velmi dobrý článek, díky

Heriot 185.?.?.?

Dovolím si ještě doplnit, že údaj aktivní případy (u nás) je navíc údaj nepřesný a zavádějící. Směrem nahoru.
Protože uvádí všechny testované pozitivní, kteří dosud nebyli prohlášení za uzdravené či nezemřeli, bez ohledu na indikaci testů a bez ohledu na kolik z těch pozitivně testovaných bylo skutečně klinicky nemocných.
Za jediný validní údaj o počtu aktivních případů nemoci lze přece považovat pouze ty pozitivně testované s klinickými příznaky.
To kolik jich bylo skutečně klinicky nemocných a zároveň pozitivně testovaných, tedy těch opravdu aktivních případů covidu, se nedá ze statistik Duška vyčist. Jistě proto, že jich bude výrazně méně.
Je tam skrytý údaj o počtu testů z klinické indikace, kterých je cca 2800.
A prazvláštní údaj (místo jasného počtu pozitivních s klinickou indikací testů) o poměru pozitivních výsledků 1,34 (17.7.2021) z testů z klinické indikace.

390169

22.7.2021 13:00

RE: Velmi dobrý článek, díky

Doki 77.?.?.?

Reakce na 390169

Dovolím si nesouhlasit.
Pokud zdravotnické zařízení vyplňuje do úložiště výsledek testu, tak se uvádí jestli je testovaný zdravý nebo nemocný a event. jak závažné má příznaky onemocnění. Nicméně pečlivost tady úplně 100% nečekám.
Je pravda, že v momentě, kdy se netestují jen nemocní / lidé s příznaky onemocnění jsou statistiky zavádějící. Snadno se to pak zneužije. Jako krásná epidemiologická sonda poslouží OH v Japonsku. Ale předpokládám, že se data k nám dostanou jen těžko. Všem pevné zdraví a krásné dny v radosti.

390284

22.7.2021 19:48

RE: Velmi dobrý článek, díky

Heriot 185.?.?.?

Reakce na 390284

Máte pravdu, laboratoře to jistě hlásí. Ale ve statistikách MZ se jako aktivní případy uvádějí všechny osoby pozitivně testované, bez ohledu na indikaci testů a které dosud nebyly označeny za vyléčené či nezemřeli.
Ovšem jen část z nich byla testována jako klinické případy s příznaky. To jsem měl na mysli.
Podle mého názoru není reálně aktivním případem člověk pouze pozitivní a klinicky zdravý. Takto zkreslují statistiky směrem nahoru.

390292

19.7.2021 9:46

nevim, co furt "testujete" ?

ping789 31.?.?.?

jedině svoji vlastni slabomyslnost, fakt už chybi jen procesí a exorcisté, rasa idiotů
resetheus.org

390174

19.7.2021 11:26

na já da

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

https://pravyprostor.cz/pravda-se-meni-tak-jak-se-...

390181

19.7.2021 11:56

Jak se bránit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

https://kresadlo.com/jak-prezit/

390182

19.7.2021 12:00

výborný plán

Ander Kixa 78.?.?.?

ak je cieľom redukcia obyvateľstva a majú jej podľahnúť očkovaní, tak je to výborný plán ako sa zbaviť veľkej časti hlúpych voličov, ktorých hlúpe rozhodnutia majú priamy dopad na môj život.
Každý asi vidí, ktorí voliči sa dajú očkovať.
Pre mnoho ľudí to bude tragédia, pre mnoho nie. Pre planétu ale rozhodne úľava. A čo je priorita? Záchrana parazitov, alebo hostiteľa?

390183

19.7.2021 16:02

RE: výborný plán

Veselý nihilista 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 390183

Tleskám, podepisuji v plném rozsahu a doplňuji půvabnou metaforou vynikajícího biologa a filosofa Pentti Linkoly: „Co dělat když se převrhne loď nesoucí sto pasažérů a zůstává pouze jeden záchranný člun? Když je tento člun plný, ti, kteří nenávidí život, budou chtít nabrat ještě další tonoucí, díky čemuž se potopí i tento člun a všichni zahynou. Ti, kteří život respektují, si vezmou lodní sekyru a utnou ruce těm, kteří svírají okraje člunu a pokoušejí se se do něj dostat.“

Redukce obyvatelstva je nezbytná a žádoucí. Díky za ni!

390186

19.7.2021 18:17

RE: výborný plán

Ander Kixa 195.?.?.?

Reakce na 390186

Prehovárať ich aby pustili okraj člnu by asi neprinieslo želaný efekt. Mohol by ale fungovať apel na zodpovednosť s tým, že na lodi sa dá zaočkovať proti smrti utopením.[chechtot][vyplazený jazyk]

390191

19.7.2021 20:10

RE: výborný plán

sako 87.?.?.?

Reakce na 390186

Tvrdý chlapík, súdruh Stalin by mal z Vás radosť.

390194

19.7.2021 16:44

Vážený pán editor,

omar 46.?.?.?

dnes som uverejnil tento príspevok k článku:

Presne tak!
Pri infekciách u očkovaných sa jedná o zložité imunologické mechanizmy: Prvotný antigénový hriech (original antigenic sin - OAS) a protilátkami zhoršený priebeh infekcie (antibody dependent enhancement - ADE). Obidva fenomény (nie choroby!!!) spolu so sebou súvisia. Naviac ide o "rozbitie" imunitného systému (IS) jedinca po očkovaní mRNA vakcínou. Ak výrobca udáva (sic!) polčas mRNA z očkovacej látky v organizme na 5 dní, tak na tisícinu (presne 1024krát) klesne za desať polčasov, teda za 50 dní. Do tohoto sa "zapája" druhé očkovanie, pričom strašia s tretím a ďalším. Veľmi jednoducho sa dá odhadnúť dráždenie a zahltenie IS aj po dobu jedného roka. V tomto čase je schopnosť brániť sa proti iným agensom (chrípke, RSV,...) výrazne oslabená. Som zvedavý na nárast herpes-zoster u populácie. (vírus varicella-zoster).
Naviac je úplne evidentné, že práve očkovaní predstavujú najväčšiu hrozbu šírenia mutovaných kmeňov, ktoré paradoxne najviac znovu ohrozujú práve ich.

Príspevok zmizol. Prosím, ide o úmysel alebo o omyl?

390188

19.7.2021 19:16

RE: Vážený pán editor,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 390188

Vymazal jsem celou off topic větev, která se začala zabývat zaručenou léčbou koloidním stříbrem a dalšími podobnými metodami. Nechápu, proč mi nenapíšete na mail, proč to musíte ventilovat tady a tím dále zaplevelovat tento prostor. Jenom přispíváte k roztříštěné a nepřehledné diskuzi.

390192

19.7.2021 20:34

RE: Vážený pán editor,

omar 46.?.?.?

Reakce na 390192

Ospravedlňujem sa.

390196

20.7.2021 3:03

RE: Vážený pán editor,

siky 181.?.?.?

Reakce na 390196

Příspěvek i další za ním zrušeny. Opět se nám tu rozmáhá nekonečné tlachání a zaplevelování diskuze. Editor

390204

19.7.2021 17:57

Nebuď sobec, oddej se davové debilitě, pardon kolektivismu covidovu

Gój 46.?.?.?

Během příštího týdne by měl do schránek českých domácností dorazit dopis od zdravotních pojišťoven. Budou v něm žádat Čechy, aby se vypravili pro vakcínu. Dopisy budou posílány všem bez rozlišení, zda už lidé v domácnosti očkováni byli, či ne. Pro ty již naočkované bude dopis obsahovat pasáž s poděkováním za zodpovědné rozhodnutí. Jak se díváte na tuto snahu dokončit úspěšně vakcinaci?

(Holík Jiří, kdysi úspěšný hokejista, dosud poměrně při smyslech, až na víru. Chudák propadl covidismu. Kam až vede dovedně prolhaná propaganda: )
„Upřímně řečeno, já se jen nestačím divit, kolik je v tomhle národě blbců! To by člověk nevěřil. Já osobně absolutně nerozumím všem těm chronickým odmítačům vakcinace. Ty důvody, jako moje svoboda a moje práva…, to v tomto případě neberu. Já bych to dal zkrátka lidem za povinnost. Když se člověk neočkuje a nechce se nechat očkovat, je to jeho věc, ale jenom do té doby, než tím začne ohrožovat ostatní. A to je tento případ, protože jde přece o infekční onemocnění! Já to vnímám takto, taky jsem z generace, kterou očkování zachránilo před záškrtem, neštovicemi, černým kašlem atd. Tady bych žádnou demokracii nepřipouštěl.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-K...

Dlouhodobě se ukazuje, že delta je velmi agresivní a že postupně dominuje. Ráno jsme měli debatu na radě pro zdravotní rizika. Nemám informace o tom, že by vláda nějak měnila nařízení. Ale bude na to potřeba nějak reagovat,“ uvedl v pondělí ministr vnitra Jan Hamáček. Nejlepší cestou, jak se chránit, je podle něj očkování.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prvn...

390189

19.7.2021 20:53

RE: Nebuď sobec, oddej se davové debilitě, pardon kolektivismu covidovu

SI451 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 390189

kovidsoudruh Holík by se měl poradit s kovidsoudruhem Lasicou,
teambuilding

390197

20.7.2021 2:10

RE: Nebuď sobec, oddej se davové debilitě, pardon kolektivismu covidovu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 390189

1) Záškrt způsobuje bakterie
2) Neštovice je DNA vir
3) Černý kašel způsobuje bakterie

...Covid je RNA vir, tedy rychle mutující. Proboha svatého, nemá smysl vakcínovat proti RNA virům, to víme všichni u vakcín proti chřipce. Něco jiného jsou výše jmenované (jistě zákeřné) bakterie a DNA viry... kdy už to tam ti aktivní blbci pochopí ! Garantuji, že přijde další a další vlna rychle mutujících koronavirů. A jistě přijde i takový na který nebude vakcína účinkovat (jako u chřipky, kdy lidé byli očkováni a přesto chytili těžkou chřipku díky novému kmenu)..., ale já jsem zapomněl, to je vlastně nekonečný superkšeft pro farmabubulobby...

390201

19.7.2021 20:19

Velmi dobrý článok, veľmi dobré fakty, ale....

libertarian 31.?.?.?

Velmi dobrý článok, veľmi dobré fakty, ale ..... bez šance na úspech.
Tí nezaočkovanci, ktorí problematiku poznajú , si iba potvrdia svoju pravdu.

A tí "zavakcínovaní" svedkovia Covidovi - tí odmietnú AKÉKOĽVEK fakty, argumenty.
Covidizmus je náboženstvo 21. storočia, a veriaci - svedkovia Covidovi - nepripustia žiadne fakty vyvracajúce ich náboženstvo.

Neviem, ako sa skončí tato vojna "zavakcínovaných" , vakcínovačov a tých, ktorí sa nechcú geneticky meniť. Ale jedno viem určite : Tá forma, ta metóda, ktorou sa to bude na konci meniť , to nebude diskusia a fakty. Dúfam, že sa nebudeme zabíjať. Vakcínovači zatiaľ chcú AKUKOĽVEK metodu, ktorou nás porazia a "zavakcínujú".

390195

19.7.2021 22:14

Opatrně s tím vyhodnocováním čísel...

VJ 2a00:x:x:x:x:x

Nechť se na mě autor nezlobí, ale příspěvek obsahuje závažné argumentační chyby. Jednak věta "Téměř každých devět z deseti Britů dostalo jednu nebo dvě dávky vakcíny", není pravdivá, což vyplývá i z čísel zveřejněných níže (aspoň 1 vakcínu 61% Britů ... pátráním zjistíte, že to skutečně odpovídá). 61% opravdu není téměř 9/10 Britů. Ale to je jen detail.

Mnohem výraznější argumentační chybou je tvrdit, že stav v Británii je tak špatný kvůli vakcíně. Zaprve není vůbec jisté, že je "tak špatný". 63 úmrtí na 48 553 nakažených je úmrtnost 0,13%, tj. víc než 10x nižší než standardní úmrtnost na COVID-19 (a víc než 1/3 populace stále není očkovaná). Pro srovnání když u nás bylo "jen" 15 tisíc detekovaných případů denně, umíralo přes 200 lidí denně. V Británii je nyní 4x víc případů, přitom umírá 3x-4x méně lidí. Opět se dostáváme k rozdílu řádu. Možná, že se někdy v budoucnu ukáže, že očkování nefunguje, každopádně teď to vypadá na přesný opak.

Proč je tedy tolik nových případů v proočkované Británii?
Vysvětlením může (zdůrazňuju může, neříkám že je) být to, že do Británie se dostala mutace deltace, která bohužel částečně uniká očkování, takže se nakazí i očkovaní, ale naštěstí (snad) vakcina chrání drtivou většinou lidí před těžkým průběhem a smrtí.

Tvrdit, že za velký počet případů v Británii může očkování je jako tvrdit, že soused vydělává víc peněz protože se narodil v červenci a já v říjnu. Teoreticky to může být i pravda, ale je to potřeba nějak doložit A nikoliv rodným listem mě a souseda. Existuje řada vysvětlení proč to tak může být i když očkování funguje, například to že v Británii žije ohromné množství Indů, tj. delta mutace se tam dostala mnohem dřív než k nám. Taky tam měli olympiádu (spousta dalších turistů) aj.

Čísla s Izraelem už jsou úplně mimo. Přes wiki lze snadno dohledat, že tam umírá aktuálně jako u nás 0-2 lidi denně. To žádná katastrofa není a očkování zdá se funguje.

390198

19.7.2021 22:17

RE: Opatrně s tím vyhodnocováním čísel...

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 390198

Tohle jsou dobré protiargumenty. Hodil jste rukavici, jsem zvědav, zda ji Maru zvedne.

390199

20.7.2021 14:57

Odpověď autora 1. část

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 390198

Maru mě požádal, abych příspěvek vložil za něj, nedařilo se mu to.

>Téměř každých devět z deseti Britů dostalo jednu nebo dvě dávky vakcíny

Tento text byl doslovně převzat z odkazovaného článku v Daily Mail:
"Professor Whitty said the vaccine roll out — which has got at least one dose to nearly nine in ten Britons — had put the country in 'much better shape' than last year."
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9792171/G...

Přiznám se, že profesora Whittyho jsem nekontroloval.

>Mnohem výraznější argumentační chybou je tvrdit, že stav v Británii je
>tak špatný kvůli vakcíně.

Překrucujete. Nikde v článku netvrdím, že stav v Británii je špatný kvůli vakcíně ani že za velký počet případů může očkování. To jste si vycucal z prstu. Tvrdím, že současný stav v Británii je přes veškeré masové očkování horší než současný stav u nás (u mnohem méně proočkované země). A to je neoddiskutovatelné.
Ve svém článku jsem se snažil ukázat, jak neopodstatněné jsou fráze, že jen masové očkování nás zachrání a vrátí nám svobodu. Že očkování vše vyřeší atd. atd.
Nevyřeší. Izrael a Británie jsou toho varujícím příkladem.

>Zaprve není vůbec jisté, že je "tak špatný". 63 úmrtí na 48 553 nakažených je úmrtnost 0,13%, tj. víc než 10x nižší než standardní úmrtnost na COVID-19 (a víc než 1/3 populace stále není očkovaná).

Srovnáváte nesrovnatelné.
Podle mého názoru může počet a vážnost případů ovlivňovat více faktorů - nejen vakcína:

A. prostředí, ve kterém se viru daří či nedaří
Je léto a v létě má Covid obecně menší sílu, nelze tedy menší počet vážných případů a priory připisovat vakcíně.

B. opatření vlády - to, co předvedl Babiš loni na podzim, kdy nepřijal opatření k zastavení nákazy včas, se u nás odrazilo v zimě velmi vysokým počtem případů a úmrtí.V únoru a březnu do toho zasáhl nástup varianty Alfa z Británie.
Také Boris to nechal rozjet a i když opožděně přijal velmi přísná opatření a udržoval je hodně dlouho, je to prostě vidět dodnes.
Izrael ale nic nezanedbal - tak jak to, že je na tom po masové vakcinaci hůře než my?

390234

20.7.2021 14:58

Odpověď autora 2. část

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 390198

C. vlastnosti mutace viru
V minulém roce byla v ČR i jinde původní, mnohem smrtnější varianta Covidu než je Delta (Teprve pro mutace této původní varianty se začala používat řecká abeceda.).Na jaře 2020 jsme z toho vyšli dobře díky opatřením vlády. Na podzim a v zimě jsme měli velký problém kvůli neopatřením vlády na podzim. V únoru/březnu do toho nastoupila Alfa, která s přicházejícím teplem ztrácela sílu.
A teď nastupuje Delta, které teplo ani vakcína nevadí, a je obecně slabší.
Moc bych si přál, aby to bylo znamením, že virus slábne.

Tím chci říci, že nemůžete srovnávat čísla z různých mutací, různých období a různých přístupů vlád a tvrdit, že úbytek vážných případů je způsoben vakcínou.

Varianta Delta je mnohem více nakažlivější, ale mnohem méně smrtnější - to je fakt (alespoň podle čísel britské vlády -viz můj minulý článek).I to je jedním z důvodů, proč bychom měli přestat používat nouzově schválenou genovou terapii, která způsobuje mnoho závažných vedlejších účinků včetně úmrtí.
Žádná nouze totiž není - je jen hysterie/korupce politiků a mainstreamu.

D. účinný lék nebo vakcína, ale použití vakcíny u viru, který rychle mutuje, je diskutabilní. Navíc zde nejde o vakcínu,ale o neotestovanou genovou terapii, která má mnoho závažných vedlejších účinků včetně úmrtí.A přitom můžeme použít vyzkoušenou včasnou léčbu a profylaxi lékem, který se úspěšně a bezpečně používá cca 40 let.Tato možnost je ale politicky potlačována.

Ve svém článku poukazuji na to,že
1.v obou masově proočkovaných zemích je situace mnohem horší než u nás.(A nejen u nás, ale i v jiných ne zcela proočkovaných zemích.)
2.především čísla z Izraele jsou velmi varující, protože v Izraeli se nyní nakazí více plně očkovaných než neočkovaných. A plně očkovaní tvoří většinu vážných případů.

Takže Vaše věta "ale naštěstí (snad) vakcina chrání drtivou většinou lidí před těžkým průběhem a smrtí" prostě neodpovídá faktům.

>Čísla s Izraelem už jsou úplně mimo. Přes wiki lze snadno dohledat, že
>tam umírá aktuálně jako u nás 0-2 lidi denně. To žádná katastrofa není
>a očkování zdá se funguje.

Pokud vím, tak u Izraele jsem napsal, že o počtu úmrtí se zdroj nezmiňuje - četl jste to vůbec?
Další čísla, která jsem uváděl, pochází z článku z Times of Israel. Grafy pochází ze statistik izraelské vlády.
Pokud máte dojem, že ti všichni jsou mimo, můžete je kontaktovat se svými připomínkami.
V Izraeli se jedná o Deltu, tak by Vás nízký počet vážných případů či úmrtí neměl překvapovat. A nelze to připisovat vakcíně, protože plně vakcinovaní jsou na tom hůře než neočkovaní. Naopak je to důvod pro ukončení očkování.

390235

22.7.2021 19:09

RE: Odpověď autora 2. část

VJ 88.?.?.?

Reakce na 390235

"A teď nastupuje Delta, které teplo ani vakcína nevadí, a je obecně slabší.
Moc bych si přál, aby to bylo znamením, že virus slábne."

Přání máme samozřejmě stejná, ale je delta skutečně slabší? Objektivně umírá méně lidí (v Británii), ale pokud vezmeme v úvahu, že starší lidé jsou proočkovaní a mladší nikoliv, tak by to dávalo smysl za předpokladu funkčního očkování. Tj. starší lidé jsou chráněni očkováním, nakazí se především mladší-neočkovaní a ti jak známo mají mnohem menší úmrtnost. Tj. varianta delta by se pak tvářila jako méně smrtící, ale vůbec by to nemusela být pravda. Abychom skutečně věděli, jak moc smrtící je, musíte ta čísla očistit od tohoto faktoru. Neříkám, že to tak je nutně, můžou existovat i jiná vysvětlení, ale přinejmenším pokud by očkování opravdu fungovalo tak by to přesně takto vypadat mělo.

Ale pořád je to jen hádání a spoustu věcí ještě prostě nevíme.

"Ve svém článku poukazuji na to,že
1.v obou masově proočkovaných zemích je situace mnohem horší než u nás.(A nejen u nás, ale i v jiných ne zcela proočkovaných zemích.)
2.především čísla z Izraele jsou velmi varující, protože v Izraeli se nyní nakazí více plně očkovaných než neočkovaných. A plně očkovaní tvoří většinu vážných případů."
...na bod 1 jsem reagoval, na k bodu 2 - počty vážných případů jsou zatím velmi nízká čísla, aby to statisticky na něco jasně ukazovalo. Opět existuje alternativní vysvětlení - očkování není 100%ní, případy úmrtí i plně naočkovaných lidí jsou bohužel známé. Pokud podobně jako v Británii je starší populace téměř komplet očkovaná a současně je to především starší populace, která má vážné průběhy, pak je logické že v určitém okamžiku počet očkovaných lidí, kteří to chytnou i tak a mají vážný průběh převáží nad počtem neočkovaných lidí s vážným průběhem. Opět neříkám, že to tak nutně je, ale je to poměrně snadno představitelné.

Poměr lidí s vážným průběhem je v Británii i Izraeli zatím nízký. Tj. věta:
"A nelze to připisovat vakcíně, protože plně vakcinovaní jsou na tom hůře než neočkovaní. Naopak je to důvod pro ukončení očkování."
...je buď nepravdivá, a nebo v případě, že se časem ukáže, že je pravdivá (nemyslím si) ji v tomto okamžiku nelze spolehlivě tvrdit. Jinak mám pocit, že se to poněkud rozchází s vaším tvrzením, že jste neříkal, že situace v Británii je špatná kvůli očkování. Teď ovšem tvrdíte, že plně očkovaní lidé jsou na tom hůře. Tak jak to tedy podle vás je?

390290

20.7.2021 14:59

Odpověď autora 3. část

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 390198

Protože očkování prostě nefunguje viz bod 2 výše +
i v tom nízkém počtu úmrtí v Izraeli převažují plně očkovaní. Zde máte oficiální grafy ze statistik izraelské vlády. Je to tabulka na kraji vpravo dole, tam si to můžete ověřit:
https://twitter.com/rzioni/status/1417198737324224...

390236

22.7.2021 18:45

RE: Odpověď autora 3. část

VJ 88.?.?.?

Reakce na 390236

Pěkný den,

budu reagovat postupně:

"Překrucujete. Nikde v článku netvrdím, že stav v Británii je špatný kvůli vakcíně ani že za velký počet případů může očkování."

Nebylo mým cílem vám podsouvat něco co neříkáte. Ale článek který kritizuje vakcíny s podtitulem "Mengelové současnosti" jasně vede čtenáře k tomu, že buď:
a) vakcíny způsobují vyšší úmrtnost na COVID / zhoršují průběh COVIDu
b) vakcíny sice covid nezhoršují, ale jinými mechanismy ohrožují nebo zabíjí lidi
...cokoliv jiného je nekompatibilní s nadpisem článku. Pokud by Vás názor byl pouze o tom, že vakcíny jsou zbytečné mrhání peněz, protože nefungují, pak by nadpis článku byl úplně jiný. Moje chyba je, že jsem automaticky dedukoval, že si myslíte a), když váš názor je pravděpodobně b). Pardon.

" Je léto a v létě má Covid obecně menší sílu, nelze tedy menší počet vážných případů a priory připisovat vakcíně."
...to je přinejmenším diskutabilní. Loni v létě došlo v ještě neproočkované populaci v Evropě k výrazné redukci počtu případů. Bylo to tak i u nás, i když skoro žádná opatření neplatila. Nicméně vůbec si nejsem jistý jestli došlo nejen k poklesu počtu případů (=menší šance že se nakazíte) ale i poklesu poměru vážných případů (=menší šance, že když už jste nakažený tak zemřete). Pokud se ale podíváte do Ruska, které je jediná velká evropská země, kde se očkuje jen velmi málo, tak tam jsou denní přírůstky okolo 800 obětí, což by hrubě odpovídalo asi 400 lidem v Británii. Klima je tam kontinentálnější, tj. efekt léta by měl být ještě výraznější než v Británii. Podobně v proočkovaných Spojených státech umírá (zatím) podstatně méně lidí než v Rusku. Loni tomu ještě tak nebylo.

Nicméně ten výpočet co jsem psal nemusí být přesný z toho důvodu, že úmrtnost má oproti nárůstu nových případů zpoždění 2-3 týdny, protože nakažení s vážným průběhem neumírají hned, ale po delší době. Takže plně připouštím, že situace může být vážnější, než se zdá. Ukáže se to během příštích týdnů.

" Izrael ale nic nezanedbal - tak jak to, že je na tom po masové vakcinaci hůře než my?"
Je na tom hůře? My máme zničenou ekonomiku a současně spousty mrtvých, oni zatím nic z toho. Počítáno novými případy tak ano, jenže - a v tom je zakopaný pes - funkční očkování si představuju tak, že:
a) očkování úplně ochrání před nákazou (ideální stav)
b) očkování nákaze nezabrání, ale příznaky budou natolik mírné, že pravděpodobnost vážného průběhu bude mizivá.

Varianta a) je bohužel asi moc optimistická, ale pokud by nastala varianta b), tak bychom mohli mít vyhráno. Pokud by covid ztratil očkováním svou smrtící sílu, tak bychom na tom mohli skutečně být jako s chřipkou. Občas by to bohužel někdo stejně odnesl, ale nebylo by nutné dělat drastická opat...Automaticky kráceno

390288

20.7.2021 11:16

Předčasné hodnocení na základě

Joseph Chlor 89.?.?.?

...." správně" vyselektovaných faktů, byť empirických, je také jen propagandou.
Takže zatím těžko soudit kdo je tu Mengelem...nebo oslem.
Nebo kdo " má" pravdu.

390221

20.7.2021 20:59

Co dělat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Pane editore, když jste před časem na tomto serveru zesměšňovali lidi, kteří se chtěli chránit proti koronaviru relativně neškodnými rouškami a respirátory, psali o nich jako o ovcích a svědcích Covidových, pomáhali jste tím aktivně protlačovat to, co nyní přichází... Kdyby se lidé tehdy více chránili, to, co je označováno jako epidemie, by bylo mnohem mírnější a vakcinátoři by měli mnohem těžší pozici.

Teď je ovšem každá rada drahá. Co konkrétního můžeme udělat? Navrhuji oslovit své praktické (nebo jiné, osobně známé) lékaře a seznámit je s dopisem skupiny lékařů, která si říká "Doctors for Covid Ethics":

https://doctors4covidethics.org/letter-to-physicia...

V dopise je shrnuto zhruba to, co říká dr. Bhakdi ve svém videu, a doplněno citacemi odborných článků, o nějž se jeho argumentace opírá. Ty články a vědecké časopisy, podle mého názoru, nejsou žádná "béčka" a publikuje v nich i druhá strana, tj. zastánci mRNA technologie a hromadné či povinné vakcinace (některé z nich osobně znám a už jsem si vyzkoušel, že diskuze s nimi je téměř marná). Doporučuji nezmiňovat se příliš o zdrojích, označovaných mainstreamem jako "konspirativní" a přímo lékaře odkázat na anglicky psaný originál. Předsudky jsou bohužel realita a mohly by zabránit přijetí nebo dokonce čtení toho dopisu. Mezi lékaři je mnoho těch, kteří nesouhlasí s tím, co se děje, ovšem vyjádřit v medicínském prostředí vlastní názor je nesmírně obtížné a chce to velkou dávku odvahy. Tito lékaři velmi potřebují morální podporu svých pacientů. Radím tedy: nepoučujte je, ale vyjádřete obavy o své zdraví a nechte je to přečíst.

Nicméně, je třeba počítat i s tím, že povinná a násilná vakcinace nás nemine, jak už vyhrožuje sociopat prof. Flégr. Pro ten případ vzniká otázka, co je možné dělat a jak případné škody na zdraví snížit na minimum. Pomohlo by např. okamžité zahřátí očkovaného místa (mRNA je citlivá na teplo)? Nebo naopak by teplo roztažením cév napomohlo jejímu vstupu do krevního řečiště? Já například tohle nevím. Ví to někdo?

Jistě trochu pomohou přípravky na ředění krve, jako třeba Acylpyrin (aby se zabránilo trombotickým stavům). Jsou vhodné látky na posílení buněčné imunity, nebo je lepší imunitu naopak tlumit (v období kolem vakcinace)? Toto by bylo dobré vědět a snad by nějaký čtenář s hlubšími znalostmi v tomto oboru mohl poradit nám ostatním.

PS: Mám nechuť k registracím všeho druhu, moje sdělení na tom nijak nezávisí. A je mi úplně jedno, co si o tom kdo myslí, dělám to, co považuji za vhodné.

390247

20.7.2021 22:08

RE: Co dělat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 390247

Ještě maličkost. Český překlad dopisu "Lékařů pro covidovou etiku" je zde:

https://otevrisvoumysl.cz/dopis-lekarum-ctyri-nove...

Svým lékařům ale poskytněte ten originál.

390250

20.7.2021 23:34

RE: Co dělat

R.E. 78.?.?.?

Reakce na 390247

Já jsem zastánce radikálních a veskrze účinných řešení a proto navrhuji nechat si to píchnout do malíčku a hned po opuštění vakcinačního centra si tu hnátu hned v rameni useknout anebo ještě lepší by bylo tomu volovi, co k tomu očkování bude lidi násilím nutit, tu sekeru vetknout do palice...[chechtot] co Vy na to? To by nikoho nebolelo a byla by jistota, že žádné vedlejší známe ani neznámé účinky nebudou...

390253

21.7.2021 11:04

RE: Co dělat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 390253

Poněkud neotřelé řešení, tedy v současnosti za panovníků bežné ale musí se přiznat že "starostové by byli zbavení břímě okamžitě.[chechtot]

390263

21.7.2021 8:57

RE: Co dělat

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 390247

"Nicméně, je třeba počítat i s tím, že povinná a násilná vakcinace nás nemine,"

- tento váš názor je tak extrémny (ale pritom MOŽNO SPRÁVNY !!!) , že ste mal vynechať tie ostatné vaše slová, a viac podložiť tuto jednu extrémnu vetu nejakými argumentami.
Tato jedna vaša veta posúva prognozy do obdobia tvrdého FAŠIZMU, extremnej totality, a pritom chovanie politikov nielen v ČR, ale viacerých štátoch tomu dávajú za pravdu.
Ani nemám odvahu odhadnúť, o koľko storočí do minulosti nás táto veta posiela ! ! ! !

Pan Lasica krátko pred extremne rýchlou smrťou vyhlásil : "Som očkovaný, a nemám negatívne následky !"
Vaša veta, a citát p. Lasicu sa pekne dopĺňajú.

390257

21.7.2021 14:54

RE: Co dělat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 390257

Moje argumenty by byly přesně stejné jako ty Vaše, atmosféra ve společnosti a chování politiků. Neochota lidí myslet. Například snaha obvinit neočkované ze vzniku rezistentních mutací.

Přitom i žákovi pomocné školy by mělo být jasné, že takové mutace vzniknou a prosadí se tam, kde virus už vakcínu jednou překonal. Očkovaní jedinci budou fungovat jako filtr, zachytí méně škodlivé mutace a dále propustí a namnoží ty rezistentní.

Fašizující tendence ve vědě. Smečka nomenklaturních vakcinátorů vyje svoji ponurou covidovou píseň a kdo není s nimi, toho roztrhá. Poněkud expresivní a obrazné vyjádření, ale tak to ve vědě dnes vypadá.

Chtějí očkovat i děti, přestože je to prokazatelně zbytečné.

Jedno řešení, jak se vakcinaci vyhnout, mne napadá - dát přednost Covidu před vakcinací. Ale to není řešení pro každého, navíc se obávám, že později vás naočkují i přes vysoké protilátky a nedávno prodělaný Covid. Zatajování faktu, že očkovat brzy po prodělaném Covidu je vysoce nebezpečné, tomu nasvědčuje.

390266

22.7.2021 1:49

RE: Co dělat

Heriot 185.?.?.?

Reakce na 390266

No jo máte pravdu. Budou samozřejmě očkovat i po prodělaném Covidu.
Zatím jediné řešení bude vyhybat se pod záminkami jak to jde a pak u doktora při pohledu stříkačku státi se dobrým hercem a pravidelně kolabovat... [smích]

390275

22.7.2021 0:26

RE: Co dělat

R.E 37.?.?.?

Reakce na 390257

Ten starej nosatej šejdíř měl konec konců pravdu, žádný negativní vedlejší účinek nepociťoval a ten hlavní, aby tu přestal překážet, nasírat lidi blbejma kacama a odprejskl, tak ten se dostavil...[velký smích]

...a pak že ta mRNA vakcína není účinná!!!

390271

21.7.2021 13:48

Já tedy nevím co se tady zkoumá a vakcínuje, když ten vir je tak nejasný, až to vypadá, že přímo neexistuje

Ahura Mazda 2a00:x:x:x:x:x

https://resetheus.org/instituce-po-celem-svete-nem...

390264

21.7.2021 15:16

chyby v textu

Kájík hlavakarel (zavináč) gmail (tečka) com 84.?.?.?

prosím opravte zavádějící výrazy v textu, nejedná se o POTVRZENÉ případy!!!

jsou to FAKE případy indikované FAKE testy s FAKE vysokým počtem cyklů

REÁLNĚ potvrzené případy mohou poskytnout jen lékaři a dnes můžeme téměř s jistotou tvrdit, že pouze lékaři, kteří nemají provize z fašistického corobusinessu

díky za úpravy

390267

22.7.2021 1:41

zastavme očkování!

Teodor 185.?.?.?

Za tento komentar me asi ped mesicem na SEZNAMU smazali ucet kvuli dezinformaci.

No, nejsem sice profesor biochemiky , ale vim, ze vakcina proti chripce je ucinna 6 mesicu celkove na 30%. Kdyz coronavirus 3 az 4-krat rychleji mutuje nez virus chripky (kazdych 14 dni je zde jiny virus), muze mit mRNA vpich (neni to vakcina ale jedovaty vpich) jen tretinovou ucinnost chripkove vakciny, ale jen za predpokladu, ze pri vyrobe byly pouzity aktualni mutace. To ale urcite nebyly (ani to neni dobre mozne) a tak je ucinnost vpichu spise nula nebo jen nekolik tydnu, maximalne 8. Navic se nedavno zjistilo, ze vpichy ( a vakciny Astra Zeneca a J&J obsahuji toxicky jedovate latky jako Oxid Grafenu za ucelem zvyseni ucinnosti), ktere zpusobuji casto trombozu a tim i urmti ockovaneho. Zmeny DNA v organismu zpusobene mRNA vpichem neni uz mozne z organismu odstarnit a jsou pro ockovaneho casovou bombou obzvlaste na autoimunni reakce, ktere prijdou za nekolik let (a nebudou mit s ockovanim podle “vodborniku” nic spolecneho).

390274

22.7.2021 11:45

RE: zastavme očkování!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 390274

Na souběh očkování proti Covidu a chřipce si dejte pozor, prodělání chřipky zvyšuje počet ACE2 receptorů, které využívá koronavirus ke vstupu do buňky, jak prozradil na Novinkách prof. Hořejší ve své očkovací agitce.

Co už neřekl, je, že očkování (proti chřipce) velmi pravděpodobně působí podobně. Existuje na to i studie, která dokazuje, že vakcína proti chřipce zvyšuje citlivost očkovaných na koronaviry obecně, tedy i na Covid. Studie vyšla ovšem ještě v době, kdy Covid nebyl znám. Závěr studie tedy zní, že je protichřipková vakcína velmi prospěšná, jelikož lidské koronaviry jsou relativně neškodné [velký smích] [velký smích] [velký smích].

390282

23.7.2021 0:10

RE: zastavme očkování!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 390282

Je docela možné, že to bude fungovat i naopak - očkování proti Covidu by mohlo oslabit odolnost organismu proti chřipce.

A nedivil bych se, kdyby další epidemie byla chřipková, např. nějaká verze ptačí chřipky. Bill Gates o tom možná něco ví...

390296

23.7.2021 1:53

možná v něčem aktuální

pietroo 217.?.?.?

Stalin měl rád literaturu, a tak i všechna jím vymyšlená spiknutí měla literární kouzlo.
Zpráva z 13.ledna 1953: "Před nějakou dobou byla orgány státní bezpečnosti odhalena teroristická skupina lékařů, která si vytkla za cíl pomocí škodlivého léčení zkrátit život aktivním činitelům Sovětského svazu.
Mezi členy této teroristické skupiny byli: profesoři Vovsi, M.Kogan, B.Kogan, Jegorov, Feldman, Etinger, Grinštejn.
Vyšetřováním bylo zjištěno, že členové skupiny využívali svého postavení lékařů a zneužívali důvěry nemocných, když záměrně zlotřile podrývali jejich zdraví, úmyslně ignorovali fakta objektivního sledování nemocných, určovali jim špatné diagnózy a potom je nesprávným léčením usmrcovali.
Pachatelé se přiznali, že využili nemoci soudruha Ždanova, zatajili jeho infarkt, nařídili režim kontraindikovaný této těžké nemoci, a tím soudruha Ždanova zabili.
Vyšetřováním se zjistilo, že pachatelé také zkrátili život soudruha Ščerbakova, protože při jeho léčení nesprávně použili silné léky, nařídili pro něj zhoubný režim, a tím ho připravili o život....
Bylo zjištěno, že všichni tito lékaři-vrazi, kteří se stali lidskými zrůdami, podupali svatý prapor vědy a poskvrnili čest vědeckých pracovníků, byli nájemnými agenty zahraniční rozvědky. Byli ve spojení s mezinárodní židovskou organizací Joint, vytvořenou americkou rozvědkou prý kvůli pomoci Židům v jiných zemích. Ve skutečnosti tato organizace provádí pod vedením americké rozvědky rozsáhlou špionážní a jinou podvratnou činnost v řadě zemí."
Do této "sionistické" skupiny byl přidán i Stalinův ruský osobní lékař Vinogradov, protože Stalinovi rok před smrtí řekl, aby přestal pracovat. Podobně tam byl přidán i jeho další osobní lékař Preobraženskij, který byl zván na daču při krčních onemocněních... Stalin míval psychosomatické záněty mandlí, tak například ležel v horečkách těsně před začátkem čistky v lednu 1937.
Protože se výslechy a přiznání židovských lékařů nedařily, šel si k nim sednout i ruský šéf tajné policie Abakumov a jeho nástupci Ignatěvovi Stalin vyhrožoval. Ten z toho dostal srdeční záchvat.
Po vzniku studené války přestali mít Židé důvěru. Předtím je Stalin využíval, protože potřeboval přátelské vztahy s USA, které sovětský režim od počátku podporovaly. Pomohly prostřednictvím Červeného kříže za Leninova hladomoru i později s výstavbou průmyslu. Ministr průmyslu Gruzínec Ordžonikidze nechápavě psal Stalinovi: "Copak staví nové Rusko Američané?"
Za války byly do USA poslány dvě židovské delegace, aby v jistém smyslu židovské Americe organizovaly sbírku na nákup zbraní pro Rusko. Členy delegací později zlikvidoval, ať už otevřeně nebo tajně. (Z knih "Na dvoře rudého cara", "Stalin a židovský problém" )

390298

Příspěvků: 44

19.07. 03:00 lubosmat  Jedna ruka netieska, no vakcinácia založená na génovej manipulácii to robí!
19.07. 03:03  Norimberk 2
19.07. 04:16 Gój  Šmejdy do kriminálu
19.07. 05:24 Malý a zvedavý  propaganda proti Ivermektínu
19.07. 06:46 Heriot  Velmi dobrý článek, díky
22.07. 13:00 Doki  RE: Velmi dobrý článek, díky
22.07. 19:48 Heriot  RE: Velmi dobrý článek, díky
19.07. 09:46 ping789  nevim, co furt "testujete" ?
19.07. 11:26  na já da
19.07. 11:56  Jak se bránit
19.07. 12:00 Ander Kixa  výborný plán
19.07. 16:02 Veselý nihilista  RE: výborný plán
19.07. 18:17 Ander Kixa  RE: výborný plán
19.07. 20:10 sako  RE: výborný plán
19.07. 16:44 omar  Vážený pán editor,
19.07. 19:16 Vladimír Stwora  RE: Vážený pán editor,
19.07. 20:34 omar  RE: Vážený pán editor,
20.07. 03:03 siky  RE: Vážený pán editor,
19.07. 17:57 Gój  Nebuď sobec, oddej se davové debilitě, pardon kolektivismu covidovu
19.07. 20:53 SI451  RE: Nebuď sobec, oddej se davové debilitě, pardon kolektivismu covidovu
20.07. 02:10  RE: Nebuď sobec, oddej se davové debilitě, pardon kolektivismu covidovu
19.07. 20:19 libertarian  Velmi dobrý článok, veľmi dobré fakty, ale....
19.07. 22:14 VJ  Opatrně s tím vyhodnocováním čísel...
19.07. 22:17 Vladimír Stwora  RE: Opatrně s tím vyhodnocováním čísel...
20.07. 14:57 Vladimír Stwora  Odpověď autora 1. část
20.07. 14:58 Vladimír Stwora  Odpověď autora 2. část
22.07. 19:09 VJ  RE: Odpověď autora 2. část
20.07. 14:59 Vladimír Stwora  Odpověď autora 3. část
22.07. 18:45 VJ  RE: Odpověď autora 3. část
20.07. 11:16 Joseph Chlor  Předčasné hodnocení na základě
20.07. 20:59  Co dělat
20.07. 22:08  RE: Co dělat
20.07. 23:34 R.E.  RE: Co dělat
21.07. 11:04  RE: Co dělat
21.07. 08:57 libertarian  RE: Co dělat
21.07. 14:54  RE: Co dělat
22.07. 01:49 Heriot  RE: Co dělat
22.07. 00:26 R.E  RE: Co dělat
21.07. 13:48 Ahura Mazda  Já tedy nevím co se tady zkoumá a vakcínuje, když ten vir je tak nejasný, až to vypadá, že přímo neexistuje
21.07. 15:16 Kájík  chyby v textu
22.07. 01:41 Teodor  zastavme očkování!
22.07. 11:45  RE: zastavme očkování!
23.07. 00:10  RE: zastavme očkování!
23.07. 01:53 pietroo  možná v něčem aktuální

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

17

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 30 čtenářů částkou 5 777 korun, což je 17 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 1

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Měnové kurzy

USD
22,53 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,83 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,85 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
6,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 322,45 Kč
1 unce stříbra
506,92 Kč
Bitcoin
1 132 155,20 Kč

Poslední aktualizace: 8.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 884