Diskuze k článku

Covid-19 osvětlil nejtemnější agendu DARPA, část 2

Příspěvků 12

9.11.2020 7:30

NUDA dela z lidi hnusny tvory -proto je COVID

zarathustra 2001:x:x:x:x:x

Tak uz jsem bilionarem hodne dlouho a uz jsem vyzkousel vsechny hracky co existuji.
Orgasmu uz jsem zazil tak moc pri veskere moji fantazii co jsem pri tom si mohl vymyslet.
Nejchutnejsi jidla sveta uz me lezou krkem jelikoz jsem jima precpanej.
Ukojil jsem jiz svoje sadisticke choutky a jiz me moc noveho nenapada jak bych mohl ostatni vice mucit a zabijet.
Vsechny carodejne spolky jsem uz prolezl nic moc me nedali i kdyz jsem delal to nejzvrhlejsi co se dalo.
Strasna nuda na me leze. Ne jeste se nechci zasebevrazdit jiste me jeste neco noveho napadne cim bych se zabavil
Stanu se bohem a budu hejbat sluncem a mesicem vsak ja uz je donutim.
Hahah oni ti tam ti lidi prej rikaji ze jsem blazen.
Hahah mam ten nejlepsi bunkr na svete se vsim vybavenim. Tam preziju i 25 let .Asi necham zmacknout to tlacitko ,zase se bude neco noveho dit.
Doprdele doprdele to je nuda.

383956

9.11.2020 15:48

RE: NUDA dela z lidi hnusny tvory -proto je COVID

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 383956

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

Ano, asi takto nějak. Jen ty ovce to pořád ne a ne pochopit. Pořád si myslej, že se můžou množit jak králíci a přitom jim nedochází, že silnější pes mr*dá.

No a pak je tu ještě jedna taková ftipná záležitost.

383970

9.11.2020 7:32

globální Osvětimská laborka

ping789 31.?.?.?

jakpak bude vypadat potomek očkované matky a očkovaného otce ? možnâ biblicky , možná adolfův nadčlověk ? naskýtá se otázka k čemu bude povinná zdravotní daň vlastně sloužit a co bílá mafie - dostane odměnu a jakou ? co to plácám za nesmysly, hlavním problemem goje je zrejpaná zahrádka nebo fotka na fejsbuku ...

383957

9.11.2020 8:26

Barbaři napájení peklem

eda521 193.?.?.?

Už při čtení prvního dílu textu se mi vybavila slova písně Berná mince:

Bez ní všechna věda
je jen pekelníkův trus
Jen v Lásce
pravda dříme


Historicky je zájem barbarů o vědu vždy motivován touhou po moci, nikoliv prostým poznáním pravdy o našem Světě. Takoví výzkumníci, jací jsou v DARPA a spol., se už dávno měli zastavit, smeknout před Boží dokonalostí a věnovat se vědomé harmonizaci našeho světa, této planety. Leč, pekelník v nich vítězí, natištěné peníze nemají limity. A pro nás, "vděčné" uživatele, jsou tu pohádky o humánním úsilí a péči o zdraví. Rozpory rostou, teď je tu snad ta šance to celé konečně zastavit a vrátit důvěru Boží dokonalosti.

383958

9.11.2020 8:28

Pancovana mouka

wes 81.?.?.?

Riziko pokusnych vakcin a pokusy na lidech - ANO.
Riziko necekanych, nebo zamernych komplikaci - ANO.
Riziko primeho ovladani lidi - NE. Nanejvys ve forme zvracenych emoci, typu toxoplazmoza, nebo drog.
Jine rozhrani mikrob-clovek v blizke dobe nehrozi.
Se divim, proc se tolik lidi da timhle vsim viklat, jak tedkom cele Slovensko "dobrovolne" pod pohruzkami posilane na testy, pricemz ty testy prakticky nikdo poradne neoveroval, a tez zakuklenym anonymnim personalem zjevne zcela bez odpovednosti za pripadne poskozeni zdravi. V personalu se vyskytli lide s min nez 18, kterym najednou nechteji vyplatit jidasskou odmenu.
Po tribunach recni najednou lide naoko ve prospech lidi, avsak tez se sramami z minulosti v podobe podvodu v podnikani.
Stejne tak Babis v "zajeti" odborniku u kterych nikdo poradne nevi, oc jim jde. O zdravi, nebo o kseft z vakcin. Tech firem slintajicich po profitu je opravdu hromada, jak se clovek podiva do rejstriku. Je jim uplne jedno, zda jsou to skryte pokusy, nebo ne. Pritom muze jit o novou formu valky.

383959

9.11.2020 8:47

Zvláštne,

omar 46.?.?.?

autor opisuje "sny" typu wishfull dreams. Ono to skôr pripomína písanie záverečných správ po ukončení grantov. Propagandisticky správu nafukujete na to, aby vám dali ďalšie peniaze na výskum. Článok zhŕňa "výdobytky" vedy. Napr. siRNA sa používa v labákoch rutinne, ide o tzv. knockdown - vyradenie mRNA "na chvíľu" , nie navždy...
Časť vety "jev zvaný „zlepšení závislé na protilátce“ (antibody dependent enhancement, ADE), hovorí o nepochopení celého javu ADE.
Prvotný antigéhový hriech (PAH) a ADE sú dva navzájom súvisiace fenomény, ktoré vznikajú pri očkovaní proti pomerne rýchlej mutácii RNA vírusov (ale aj iných mikroorganizmov) napr. horúčky dengue a chrípky.
Citujem: "V prípade, keď druhá infekcia má len drobnú zmenu v antigéne (odborne sa tomu hovorí nepatrná variácia epitopu), potom príde hriech – PAH. Pamäťové bunky si pamätajú prvú infekciu s prvým, nezmeneným antigénom. Imunitný systém na základe svojej pamäte sa jednoducho „rozhodne“, že ju použije do boja proti druhej infekcii. Pri takej maličkej variácii „usúdi“, že to bude stačiť. Teda namiesto prácneho budovania novej prvotnej imunitnej odpovede, použije tú starú a začne vytvárať sekundárnu odpoveď. A hriech je na svete. Teda na základe PAH (a vlastnej „lenivosti“) vytvorí síce veľa, veľa protilátok, ktoré sú... neúčinné." a "Ide o následok syntézy slabo účinných protilátok, ktoré sa syntetizujú pri druhotnej infekcii. Pri akom takom pokuse o neutralizáciu vírusu nastane paradoxná situácia. Nielenže ho nezneutralizujú, ale naviac umožnia jeho vstup do buniek, do ktorých by sa „normálne“ nedostal. Mechanizmus tejto reakcie je príliš zložitý, nebudeme ho tu vysvetľovať. Podstatné je, že v organizme často pozorujeme poškodenia orgánov, ktoré pri prvotnej infekcii nikdy poškodené nebývajú, napr. srdce, pľúca, pečeň alebo obličky. Tento jav sa nazýva protilátkovo-závislé zhoršenie infekcie (ADE)".

383960

9.11.2020 12:46

RE: Zvláštne,

tora85 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 383960

Zdar Omare.
Je mozne jit vic do hloubky? Popripade jsou k tomu nekde materialy? Asi bych nasel, ale pokud mas tip, rad se necham nasmerovat. Zajima me to hodne. Dekuji.

383964

9.11.2020 15:37

RE: Zvláštne,

omar 46.?.?.?

Reakce na 383964

Bolo to publikované (pričom sa jedná o pravidelné prispevky) v časopise Zem a Vek 4/2019. Oficiálne neviem, treba sa opýtať šéfredaktora.
Ale skúsim, podať aspoň prvú časť.
Citujem: "Koncepcia „prvotného antigénového hriechu“ bola prvý raz navrhnutá Thomasom Franciscom v roku 1960. Tento fenomén má potenciál prepísať všetko, čo vieme o tom, ako imunitný systém reaguje na infekcie ako aj naše mechanistické predstavy akým spôsobom máme dizajnovať vakcíny. Toto nie sú moje slová. Toto napísal v roku 2017 v úvode prehľadného článku v Journal of Autoimmunity Dr. Anup Vatti so spolupracovníkmi. Výraz „prvotný antigénový hriech“ (PAH) bol vybratý cielene. Jeho podobnosť s „prvotným hriechom“ nie je vôbec náhodná. Len pre vysvetlenie – antigén je všetko, na čo imunitný systém reaguje a voči čomu vytvára imunitnú odpoveď. Môže to byť bielkovina (napr. „vajcový bielok“, polysacharid, „malá molekula“ (napr. penicilín). Výskyt PAH bol pozorovaný u viacerých závažných infekčných ochoreniach u človeka a u zvierat. Ako príklad spomenieme chrípku a horúčku dengue. Základom toho, čo vieme o infekcii (vírusom) je to, že pri prvom kontakte náš imunitný systém vytvorí protilátky, ktoré sú namierené proti infekčnému agens – v tomto prípade vírusu. Ak sa daný vírus objaví znovu, protilátky (ktorých hladina sa medzitým, po skončení infekcie znížila) sa rýchlo objavia a vírus „zneutralizujú“. (Prosím, toto je terminus technicus, nie slang!) To všetko vďaka pamäťovým bunkám, ktoré si vírus „zapamätali“. Imunitný systém reaguje doslova bleskovo a vírus „má po chlebe“. Toto je aj princípom očkovania proti infekčným chorobám. Infekciu nemusíme prekonať (pre časť populácie by bola možno aj smrteľná), a imunita proti nej „odpočíva“ v systéme pamäťových buniek. PAH tejto centrálnej imunologickej dogme neprotirečí. Teda dovtedy, pokiaľ je druhý raz daný vyvolávateľ identický (má úplne rovnaké antigény) ako ten, ktorý infekciu vyvolal prvýkrát. Ale! V prípade, keď druhá infekcia má len drobnú zmenu v antigéne (odborne sa tomu hovorí nepatrná variácia epitopu), potom príde hriech – PAH. Pamäťové bunky si pamätajú prvú infekciu s prvým, nezmeneným antigénom. Imunitný systém na základe svojej pamäte sa jednoducho „rozhodne“, že ju použije do boja proti druhej infekcii. Pri takej maličkej variácii „usúdi“, že to bude stačiť. Teda namiesto prácneho budovania novej prvotnej imunitnej odpovede, použije tú starú a začne vytvárať sekundárnu odpoveď. A hriech je na svete. Teda na základe PAH (a vlastnej „lenivosti“) vytvorí síce veľa, veľa protilátok, ktoré sú... neúčinné. Vírus s nepatrnou variáciou epitopu ukáže dlhý nos (pretože vyrobené protilátky nie sú schopné vírus zneutralizovať, resp. ho neutralizujú len slabo) a galiba je na svete.

383968

9.11.2020 15:38

RE: Zvláštne,

omar 46.?.?.?

Reakce na 383968

Pod galibou rozumieme ťažký alebo ťažší priebeh ochorenia, ako bolo to predchádzajúce, prvotné. V prípade vakcín platí, že ak imunizujeme len proti jednému kmeňu vírusu, alebo len jednému epitopu a vírus/epitop sa po čase zmení, tak imunitný systém nie je schopný adekvátnej sekundárnej odpovede. Pre zhrnutie: Ak sa po prvotnej infekcii objaví druhá a vírus je ten istý (antigénne a epitopovo nezmenený), tak je dobre. Jeho likvidácia sa uskutoční pomerne rýchlo a je „vymaľované“. V prípade, ak sa vírus aj jemno-jemnučko (Rusi by povedali čuť-čuť) zmenil, tak môžu nastať dve situácie – neúčinné protilátky ešte zhoršia priebeh ochorenia (PAH), alebo nastane úplný „nezáujem“ zahlteného imunitného systému (anergia). V oboch prípadoch s vážnymi konzekvenciami pre priebeh ochorenia. Fenomén PAH nádherne popísal profesor Supotnickij v článku „Nežiadúca imunológia“. A aby sme zase nepočúvali obohratú pesničku o zasahovaní Moskvy do všetkých záležitostí sveta, pán profesor v korešpondencii pripojil aj link na databázu PubMed, kde sa o tomto fenoméne nachádza 148 rôznych prác západných autorov".

383969

9.11.2020 15:53

RE: Zvláštne,

tora85 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 383969

Dakujem velmi. Dohladam aj na pubmede.

383971

9.11.2020 18:21

Zbytečně mnoho slov a pojmů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Všechny organismy průběžně mutují, viry nejrychleji. Očkování je vždy o krok(y) pozadu za přírodou. Virus způsobující Covid 19 pochází navíc z laboratoře sponzorované Amíky. Prodělaná nemoc přeživším sice v těle indukuje tvorbu protilátek, ale účinným pouze proti původní verzi viru, nikoliv proti novým mutacím. Stejně tak je to i s očkováním, i kdyby bylo od firem BioTron a Pfizer nebo Astra Zeneca. Chcete-li mít jistotu, že nebudete další obětí koronavirové hysterie, oběste se. Strach zabíjí spolehlivěji než koronavirus,
Darpa je další americká organizace, která slouží nosatým zločincům ovládajícím Ameriku a celý Západ, včetně jejich kolonií z bývalého východního bloku. Zneužívá nejnovější technologie jen k tomu, aby nosatým donátorům zajistila jejich moc a ovládání otroků všemi myslitelnými způsoby. Pokud možno na hodně dlouho, nejlépe navždy. Ale jak je mnohokrát ověřené praxí, žádný plán nakonec nevyjde podle záměrů tvůrců, i kdyby byli ještě před únikem viru očkováni údajně bezpečnou vakcínou proti tomuto viru.

383972

9.11.2020 23:39

Ak sa vmontoval do vývoja očkovacích preparátov Gates, bude v tom opäť len obchod

lubosmat 82.?.?.?

Očkovanie proti akejkoľvek chorobe vychádza z jednoduchého predpokladu, že to čo túto chorobu spôsobuje je nemenné a teda vieme presne proti čomu ideme do boja a použité prostriedky sú zaručene účinné.

Chyba lávky, kaźdá choroba sa vyvíja a aj nedostatočne užitý zaručený liek, môže vyvolať tzv. rezistenciu, a na recidívu choroby už druhý krát ten istý liek jednoducho nezaberie.

Očkovanie sa podobá vyzbrojovaniu modernej armády kaťušami, alebo tankami T34, lebo v jednej vyhranej vojne sa už osvedčili.

Epidémie sú ako vojny chorób so svetom ľudí, ak ľudstvo doteraz prežilo zanamená to, že autoimunitné systémy fungujú dobre a žiadne umelé celoplošné zvyšovanie imunity ľudstva nie je potrebné.

Faktor strachu z epidémií je v ľudskej populácii zakorenený rovnako, ako imunita proti prekonaným epidémiám. V súčasnosti je tento faktor strachu znenužívaný politickými systémami západu na šírenie hystérie okolo vírusu, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19.

Smrtiace choroby s vysokým potenciálom infekčnosti sú zväčša lokálneho charakteru, keďže pomerne rýchlo svojho hostiteľa zabijú a dobre tu zaberá aj obyčajná karanténa. Lokálne sa aj vrodená odolnosť populácie líši a preto, ak budem chcieť ísť niekam, kde sa vyskytujú smrtiace choroby takéhoto charakteru, asi by bolo múdrejšie sa dať proti týmto chorobám zaočkovať

Ostatné smrtiace choroby s nízkym potenciálom infekčnosti, jednoducho povedané choroby, na ktoré občas niekto zomrie, ale väčšina populácie si ani neuvedomí, že sa s infekciou vôbec stretla, v našom prípade vírus ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, alebo napríklad tie ktoré spôsobujú SIFILIS a KVAPAVKU (no neviem či môže byť kvypavka vôbec smrteľná), majú potenciál v ľudskej populácii neobmedzene sa šíriť, práve preto že máloktorý nositeľ choroby zomrie.

V dnešnom svete kavlitárskych systémov sa často hovorí o hodnotení rizík a tzv. príležitostí. Kvalita ako systém neslúži na dosiahnutie maximálne možných úžitných vlastností tovarov a služieb, ale na zhodnotenie podnikateľských rizík a otvárajúcich sa okien príležitpstí v PDCA procesoch.
Smrtiace choroby s nízkym potenciálom infekčnosti sú pre obchodníkov, ako je napríklad GATES, takýmito oknami príležitostí, Namixujeme koktail reálnej smrtiacej choroby s nízkym potenciálom infekčnosti s vrodeným strachom a politikmi vyvolanou hystériou, a máme tu trh konzumentov farmaceutických svinstiev všetkého druhu na liečenie beztak zdravej populácie. No nie je ten GATES "Génius"!

383973

Příspěvků: 12

09.11. 07:30 zarathustra  NUDA dela z lidi hnusny tvory -proto je COVID
09.11. 15:48  RE: NUDA dela z lidi hnusny tvory -proto je COVID
09.11. 07:32 ping789  globální Osvětimská laborka
09.11. 08:26 eda521  Barbaři napájení peklem
09.11. 08:28 wes  Pancovana mouka
09.11. 08:47 omar  Zvláštne,
09.11. 12:46 tora85  RE: Zvláštne,
09.11. 15:37 omar  RE: Zvláštne,
09.11. 15:38 omar  RE: Zvláštne,
09.11. 15:53 tora85  RE: Zvláštne,
09.11. 18:21  Zbytečně mnoho slov a pojmů
09.11. 23:39 lubosmat  Ak sa vmontoval do vývoja očkovacích preparátov Gates, bude v tom opäť len obchod

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 389