Diskuze k článku

EU - země, kde včera projedli zítřek

Příspěvků 16

23.7.2020 7:09

Ale no tak...................

Rohador 90.?.?.?

Mezi lidmi je peněz, stačí si jen všímat jakým tempem rostou nové stavby, kolik je dnes průměrně aut v jedné rodině, jak přibývá zbohatlíků co vlastní xx-bytů, nebo xx-celých bytových domů, kolik lidí si několikrát ročně dovolí odjet na lukrativní dovolenou k moři, atd, atp.

A říkat si dnes také může každý co chce, stačí si jen projet internet a různé diskuse v něm, kde mnozí interpreti produkují takovou slovní a vyjadřovací žumpu, až je to i pojmu a významu "stoka" nehodno.

Však ještě uzříte, kolik lidí si za svá "zlatá vejce" na kterých sedí koupí azyl, až to tu "za hubičku" začne zabírat číňan, arab, nebo rus, pak teprve si uvědomíte, co byla svoboda slova o které dnes pochybujete. [chechtot]

380690

23.7.2020 15:52

RE: Ale no tak...................

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 380690

>> Mezi lidmi je peněz, stačí si jen všímat jakým tempem rostou nové stavby,....

tak, tak, presne tak. Lenže ľudia sú prevíti, radšej sa súdia s exekutorom, než by platili za svoje luxusné rezidencie. Viď štatistika :

PRAHA (5. března 2020) – V roce 2019 poklesl počet fyzických osob evidovaných v Centrální evidenci exekucí. Zatímco ke konci roku 2018 jich bylo 821 337, nyní se v evidenci nachází 783 053 osob. Počet lidí v exekuci se tedy snížil o 38 284 osob. Proti těmto fyzickým osobám je vedeno celkem 4 476 069 exekucí. V průměru je tedy na jednu fyzickou osobu vedeno 5,72 exekučních řízení.

380699

24.7.2020 0:07

RE: Ale no tak...................

Pátá Mojžíšova 7:24 78.?.?.?

Reakce na 380690

Nové stavby rostou, obvykle na hypotéky, doživotní zadlužení u banksterů. Dnes zatím je majitelem nebo provozovatelem automobilu leckdo, protože samohybů je nadbytek, s tím klesá cena. Použité a použitelné vozidlo lze pořídit i za jednoměsíční průměrnou mzdu. Nové za akontaci v podobné výši a se zadlužením na pár let. Výrobci xidáckého postižení slintají po růstu, tak před koronamagorstvím bylo možno pořídit nové auto od dvěstě tisíc.
Zbohatlíků s mnoha byty je však pomálu.

Říkat si lidé nemůžou, co by chtěli, pokud se jedná o xidovstvo, jejich nástroj cikány nebo podobné rozvratné živly, to pak musí gojim uplatňovat zábranu plného vyjadřování.
Kéž by to tu zabíral Rus, jako v šedesátom osmom, místo xido-zmrdů genocidních - zde uplatňuji tu žumpu!

Článek je o dalším zadlužování států a gojimů u xido banksterů - vydávajících jen strachem krytá čísla na "finančních trzích" - "půjčování peněz", které nejsou ani natištěné - prostě podvod, ale s reálným zotročováním, pro další budování otrokářského zlořádu, kalergismu s očipovanými a proočkovanými snědými otroky na dálkové ovládání.

>Největší problém je chybějící vize - v r. 1945 chtěli Češi socialismus, v r. 1968 socialismus s lidskou tváří a v r. 1989 demokracii. Vidí někdo někde co chceme dnes? Maximálně co nechceme ... ale to je málo
Domnívám se, že Češi nechtěli ani xido-válku, ani xido-socialismus po ní, prostě jim byl vnucen, stejně jako hra na lidskou tvář v šedesátomosmom - ale alespoň komunisti neusilovali o vyhubení "pronárodu" Čechů nebo jiného. Převrat v osmdesátom devátom byl dlouhodobě připravovaný podvod, zločinné spolčení mezinárodního banksterstva, mafiánských tajných služeb CIA, moSSad, KGB a místních čučkařů STB, s pátou kolonou, xidovstvem.

Za mě - nechci zde lupičské a po genocidě "pronárodů" slintající xidovstvo! A co chci? Aby si lidé uvědomili, z jakých zmetků je nejméně třičtvrtě sněmovny nebo sdělovacích prostředků. Z toho vyplývají i v diskuzi zmíněné exekuce statisíců lidí a v článku popsané banksterům nesplatilné dluhy. Xidák Babiš se SSouvěrci zadlužili nebo hodlají zadlužit u banksterů tuto zem o nejen o dalších 500 miliard, ale ještě ji uvázat k otrockému zadlužení v rámci fašistického projektu se zkratkou EU!
Přání pozitivních si dovedu vymyslet spoustu, třeba prostý, přirozený, obyčejný život - což je to ale platné proti ničivé, otrokářské xido- mafii soustavně páchající zlo? Jako soustavné loupení a zadlužování, covid-1984, Zelený úděl nebo BLM a hromadné pašování "obohacujících" negrů a mohamedánů do Evropy?

380704

28.7.2020 0:33

RE: Ale no tak...................

Frank51 89.?.?.?

Reakce na 380690

Ale no tak, kolik znáte lidí, kteří si pořídí rodinný dům za hotové bez hypotéky? A mít auto není v dnešní době přece žádný luxus. A co je to lukrativní dovolená u moře? Osobně neznám moc lidí, kteří si zaletí na Seyschely, Maledivy, Grand Canyonu nebo Dominikánské republiky. Týden ve Španělsku u moře stojí cca 10.000 korun. A k moři do Chorvatska se jezdilo už za minulého režimu. A kolik si myslíte, že existuje lidí, kteří nemají šanci našetřit ani na tuzemskou dovolenou?

380765

23.7.2020 9:22

jiný scénář

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. To nehezké uspořádání světa ve směru jízdy do dluhové studny/jámy by snad šlo zmírnit i v situaci aktivního vydírání ČR a jiných zemí ze strany IV.Velkoněmecké Říše (tzv.EU) prostřednictvím právě uzavřené "pomoci" tak, že sice naši zástupci v tzv.EU podepsali jakousi smlouvu o "čerpání" nechtěné finanční pomoci, ale neexistuje žádný důvod tuto "pomoc" čerpat z právě vyhloubené dluhové EU-studny, kromě důvodů chamtivosti těch "vlasteneckých" elementů, kterým na existenci ČR a jiných národních států nezáleží.

380692

25.7.2020 0:24

RE: jiný scénář

Koděra 194.?.?.?

Reakce na 380692

Problém je v tom, že souhlas s touto částkou nás zavazuje k tomu, ručit za její splacení i kdybychom z ní vůbec nečerpali.Ta částka je koncipována jako společný dluh všech členů EU.

380720

23.7.2020 10:29

co chceme dnes ?

ping789 31.?.?.?

- žactvo a studentstvo nejít již vůbec do školy
- učitelstvo nejít již vůbec do školy
- státní a obecní a korporátní zaměstnanci libovolnou virovou krizi a ležet doma
- všichni výše uvedení kromě řádku jedna ( ti chtějí kapesné) pobírat plat min 80%
- ostatní kromě zmrdů přežít příští týden
- zmrdi chtějí jako vždy ukájet své zmrdství ( placeně či zdarma - jak který zmrd )

devoluce par excellence

380694

23.7.2020 11:51

RE: co chceme dnes ?

Jan Hanuš 193.?.?.?

Reakce na 380694

Přesně.

380696

23.7.2020 13:18

kecy, kecy, ...

libertarian 31.?.?.?

>> Ba právě naopak. Jednají vysloveně proti zájmům většiny svých občanů.
>> Domnívám se, že je na čase zahájit celospolečenskou diskuzi na toto téma.

kecy. Od ovčanov nepočuť (skoro ) žiadne protesty. Ovčania počujú od politikov, že tie prašuke sa budú rozdávať aj ovčanom, a už slintajú pri tej predstave. Ovčanom je u riti, kto tie prašule bude splácať.


>> Klidně se může začít tím, že za nesmyslný fond obnovy nebudou ručit daňoví
>> poplatníci, ale jen ti, kdo podepsali, schválili a čerpali tento korupční nesmysl.

- pan autor je srandista (nechcem písať, že debil). Iba debil si môže myslieť, že za dlh 1000 miliard môže ručiť zopár politikov. Samozrejme budú ručiť skoro všetci ovčania europy - hlavne tí, ktorí milujú politikov a s radosťou nosia handry na papuliach.

>> čerpali tento korupční nesmysl.
- pan autor je magor. To rozdávanie NIE JE NEZMYSEL. Má to hlboký ZMYSEL. Má to za účel uspokojiť a potešiť ovčanov , má to za účel rozkradnúť prachy, ktoré potom zaplatia v daniach ovčania. Má to VEĽMI HLBOKÝ ZMYSEL - táto kurváreň.

380698

24.7.2020 18:03

RE: kecy, kecy, ...

jezinka 88.?.?.?

Reakce na 380698

prosím, prosím,
může mi prorok KSB říci, které "ovčanstvo" tento dluh bude platit? a které "tie prašuk/l-e sa budú rozdávať aj ovčanom, a už slintajú/cich/ pri tej predstave"

"Má to hlboký ZMYSEL. Má to za účel uspokojiť a potešiť ovčanov , má to za účel rozkradnúť prachy, ktoré potom zaplatia v daniach ovčania. Má to VEĽMI HLBOKÝ ZMYSEL - táto kurváreň"

...totiž bylo zde zmíněno cosi jako "budeme nosit roušky do konce života", ale jaksi NIKDO nenaznačil dokdy je nám DOVOLENO žít pod "váhou" 100.000 satelitů dona Muska kolem planety a s "životabudičem" dona Gatese kolujícím v ŽILáCH"

380715

25.7.2020 7:31

RE: kecy, kecy, ...

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 380715

Hahaáááá, ten humor vás prejde, keď nastane tá doba. A ta doba nastane oveľa skôr, ako si ovčania myslia.

380723

23.7.2020 16:44

infantilni predstava

rosco 185.?.?.?

EU tajtrliku ze 750 miliard euro rozjede ekonomiku je primo k popukani. Faktem je, ze pred coronou, v polovine minuleho roku mely banky eurozony ve svem skladisti financnich kostlivcu (NPL neboli nonperforming assets, prelozeno do cestiny> kredity ktere jsou nenavratne v riti protoze vyhlidky na rust ekonomiky jsou na dlouhou dobu nulove) celkem 636 miliard euro. Vzhledem k tomu ze nasledkem debilnich lockdowns se to neplatici bude vsude jen hemzit da se predpokladat ze tato suma se pri velmi strizlivem odhadu minimalne zdvojnasobi. To znamena, ze tech 750 miliard v te giganticke dire pouze zasyci a o nejakem rustu si ti sasci mohou nechat zdat.Pri tom je treba vedet, ze i tech 636 miliard bylo vysledkem bilancni akrobatiky a financni zdechliny vseho druhu byly pocitany jako dobytne.
Pokud jde o udaje o zadluzeni jednotlivych statu, jedna se bez vyjimky o bilancni akrobatiku, ktera ma zamaskovat skutecny stav. I takove Nemecko, tajtrlik ukazkove prosperity, melo uz 2012 skutecne zadluzeni 140% HDP a sice nepocitaje duchodove systemy. O tom ovsem vetsina jejich politickych sasku nema nejmensi potuchy, a chrochta si jaci jsou pasaci,protoze v zivote nevideli bankovni bilanci a 99% jsou ekonomicti analfabeti.
[chechtot][chechtot][chechtot]

380701

24.7.2020 7:52

RE: infantilni predstava

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 380701

>> prelozeno do cestiny> kredity ktere jsou nenavratne v riti protoze vyhlidky na rust ekonomiky jsou na dlouhou dobu nulove) celkem 636 miliard euro.

- Je to ešte HORŠIE. Tie "kredity" sú návratné, pretože ich vykúpi ECBčka. Jej šéf sadne k PCčku, naťuká do neho dlhé číslo, a dlh je zaplatený. Ovšem, zaplatený zo všetkými dôsledkami z toho vyplívajúcimi.
Mňa štve iba jedno - stále neviem, či tie politické kurvy toto robia zo svojej debility, alebo zo svojej nenávisti k ovčanom.

380706

24.7.2020 12:26

RE: infantilni predstava

rosco 185.?.?.?

Reakce na 380706

tak takhle jednoduche to urcite neni, ani v ekonomice neexistuje perpetuum mobile.
Za bilanci ECB zodpovidaji centralni banky clenskych statu, sice EBC toto do jiste miry delala ovsem ma to sve hranice, jakmile vyroba elektronickeho hajzlpapiru presahne vlastni kapital ECB, jsou clenske staty povinny ten kapital navysit, to je asi stejne jako kdyz se pes kouse do vlastniho ocasu, jinymi slovy financni mrtvolky ktere ECB skoupi, nezridka statni dluhopisy by pak tytez staty musely financovat navysenim ECB kapitalu.
[velký smích][velký smích]

380710

24.7.2020 16:24

Komu ku prospěchu?

Koděra 194.?.?.?

Položme si otázku, kdo dnes má tak obrovskou částku, kterou si chce EU půjčit? Tato půjčka je obrovský podvod. Finanční kapitál, který reálné peníze nemá, ale dokáže si je "vyrobit" z ničeho, se raduje. Každý dnes ví, že tato částka je nesplatitelná, stejně jako jsou nesplatitelné dluhy jednotlivých národních států. A z finančníků ani nikdo nepočítá s jejím splacením. Jim stačí pravidelný a zajištěný příjem z "obsluhy dluhu", jinak řečeno z úroků. Finanční kapitál si prostě tímto způsobem zajišťuje stálý, bezpečný, pravidelný a stále rostoucí příjem z práce nás všech, nejen z práce zaměstnanců, ale i ze zisků podnikatelů. A politici států EU v tom nadnárodnímu kapitálu "přihrávají". To potvrzuje můj názor, že EU je projekt nadnárodního kapitálu ke snadnějšímu ovládání národních států a jejich občanů a dělá z občanů otroky. Čím rychleji se EU zbavíme, tím rychleji si zase budeme vládnout sami.

380714

26.7.2020 9:16

RE: Komu ku prospěchu?

R.E. 89.?.?.?

Reakce na 380714

Ano, správně, EU je důležitá součást židovské mafiánské vývěvy na majetek lidstva a soukromé majetky fyzických osob. A nedílnou součástí té vývěvy je i Babiš, tolik milovaný českými primitivy a jeho podnikatelské impérium, lavírující díky katastofální zadluženosti hrozící zhroucením a proto on je tak skvěle flexibilní ke každé merkl-bruselské a sion-americké prasárně, kterou právě ti čeští primitivové zaplatí i s chlupama...
A proto taky Babiš a ten spolek zkorumpovaných idiotů napříč všemi stranami (kromě SPD) v parlamentu tu půjčku podpořil...

"Nechte mě vydávat měnu a já si jediným škrtnutím pera koupím celý svět". "Nechte mě vydávat měnu a je mi úplně jedno kdo tu vládne..."

"Moderní bankovní systém vytváří peníze z ničeho...Bankovnictví je ten nejúžasnější trik, jaký kdy kdo vymyslel i když bylo počato ve zločinu a zrozeno v hříchu. Bankéřům patří svět. Vemte jim ho a oni si jediným tahem pera vytvoří tolik peněz, že si jej koupí hned zpátky..."
"Vemte bankéřům jejich moc vytvářet peníze a všechna obrovská bohatství (jako je mé vlastní) zmizí a hned se na světě bude žít lépe. Ale pokud chcete zůstat otroky bankovních ústavů a ještě za to platit, nechte bankéře dál dělat jejich práci."

To pronesl sir Josiah Stamp, ředitel Bank of England v období 1928-1941 v souvislosti s bankovnictvím.

Citáty čerpány z knihy "SYNAGOGA SATANOVA"- tajná historie světové židovské dominance, autor: Andrew Carrington Hitchcock

Je to sice od jiného Hitchcocka, než ty pověstné horory, ale o to hrůznější, neb je to realita...všem vřele doporučuji a hlavně těm, co v českém parlamentu hlasují pro deklarace na obranu židů a Izraele.

380729

Příspěvků: 16

23.07. 07:09 Rohador  Ale no tak...................
23.07. 15:52 libertarian  RE: Ale no tak...................
24.07. 00:07 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Ale no tak...................
28.07. 00:33 Frank51  RE: Ale no tak...................
23.07. 09:22 svatoslav.butora  jiný scénář
25.07. 00:24 Koděra  RE: jiný scénář
23.07. 10:29 ping789  co chceme dnes ?
23.07. 11:51 Jan Hanuš  RE: co chceme dnes ?
23.07. 13:18 libertarian  kecy, kecy, ...
24.07. 18:03 jezinka  RE: kecy, kecy, ...
25.07. 07:31 libertarian  RE: kecy, kecy, ...
23.07. 16:44 rosco  infantilni predstava
24.07. 07:52 libertarian  RE: infantilni predstava
24.07. 12:26 rosco  RE: infantilni predstava
24.07. 16:24 Koděra  Komu ku prospěchu?
26.07. 09:16 R.E.  RE: Komu ku prospěchu?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 5

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 383