Diskuze k článku

Tomáš Petříček - „Černý Petr“ české vlády?

Příspěvků 29

23.5.2020 6:01

TOMÁŠ PETŘÍČEK

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Náš pan ministr je velká ostuda české diplomacie a poskok,chcete li děvka Pocheho. Svým podlezavym jednáním k USA a potom teprve k EU a vedením boje proti Rusku a Číně (jinak se to nazvat nelze),dělá nesmírné škody ve vztazích k zemím, které co nevidět převezmou otěže globální vlády. "Diky"panu ministrovi a jeho MZV si Česká republika vykopává svůj ekonomický hrob budoucnosti. Rusko a Čína mají dobrou paměť a vše nám nakonec vrátí i s úroky.
MZV je odnož americké neoliberální politiky. V žádném případě nehaji zájmy ČR a jeho lidu, ale svých pánů za oceánem a pak v Bruselu.
A to že ministrem zahraničních věcí je takovej s prominutím blb co umí jenom škodit, tak na to se zeptejte hlavně pana premiéra Babiše. Ryba smrdí od hlavy.

A ještě jako bonus - nedávná akce pracovníků MZV pod vedením dua Poche & Petříček.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20200517...

379600

23.5.2020 10:33

RE: TOMÁŠ PETŘÍČEK

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379600

Přesně tak, veškerá zodpovědnost za Petříčka a jeho infantilně přiblble primitivní eskapády padají na hlavu toho roztěkaného, nevypočitatelného a podlého, zdivočelého hokynáře Babiše, věrného to poskoka a integrální části eskimácké vývěvy na majetek a strkajícího český stát a jeho obyvatele do propasti nesplatitelných dluhů židovské finanční mafie...

On si nominoval to diplomatické vemeno i s dalšími členy ASPENu, jako je Hamáček a jeho vlastní anonáčtí ministři, jako je Vojtěch a Plaga a proto se nedivme, jakým směrem se vede jejich činnost, kdy je v rozporu se zákonem o školách mládež zneužívána proti hlavě státu a kdy samotnému Babišovi kotníky okopávající nevládky on platí ze státního rozpočtu namísto toho, aby jim nasral jejich členy integruje do vládních výborů a úřadů a předává jim prakticky velký podíl moci ve státě a vliv na veškeré dění a to v rozporu už tak těžce zmrzačenou parlamentní demokracií a ústavou...

On to doslova a do písmene táhne s nimi všemi těmi gaunery a navíc se nechá přes ten svůj zadlužený a klín klínem vyrážející majetek vydírat i ze strany Merklové a EU a hlavně sionistických špiček us. "deep state" a i chasidům se upsavšího se Trumpety...
Je to neatraktivní otahaná děvka, která se chce zavděčit každému kunčaftovi jen když se obchod, tedy jeho prasečkářské impérium hýbe. On slíbil, že tenhle stát povede jako firmu, tak to i dělá a taky s lidmi jedná jako s domácím zvířectvem, stříhá je kde může a nákládá jim čím dál víc s tím, že je nakonec i s tím idiotkem Petříčkem & Comp. odvede na jatka...
Ten zmetek se nikdy neměl stát předsedou vlády a vítězství jeho "soukromé, podnikové strany", plné bezpáteřných vychcánků a parazitů (jako ten jeho Faltýnek) a to už v druhých volbách jen svědčí o tuposti značné, rozhodné části obyvatelstva ČR...
Tady v EU je jen jediný předseda vlády, který by měl být aspoň trochu vzorem pro kandidáty na nejvyšší výkonný post v zemi a to je Orbán ![naštvaný]

379601

23.5.2020 11:42

sněmovna ČR - výstava deprivantů a sociopatů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Má vůbec nějaký smysl se zabývat kýmkoliv z politiky mimo rámec psychiatricko-psychologických pojmů?
I tak je to naprostá ztráta času a energie.
Jak dneska ještě někoho může překvapovat, že je politik kleptoman, zloděj, vlastizrádce, sociopat, deprivant, atd ?
Jsme snad malé děti co se poprvé dozvěděli o existenci politiky?
A nebo spíš nepoučitelní mamlasové co tyhle politické sračky mají před očima 30 let a furt se tomu diví?

Každý národ má vládu jakou si zaslouží. Národ naivních infantilních troubů (kteří se nechají utáhnou na vyprázdněných pojmech jako pravda a láska jak na vařené nudli) má politiky vyčůrané manipulativní psychopaty.

Současný stav politiky nejlépe popisuje anglický výrok "lunatics running asylum".
To je stav reality od kterého je třeba se odrazit.
A ne se furt divit jako malý jarda už 30 let: jé mámo on je ten politik zlej a krade a já myslel že je to takový hodný strejda kterému jde jen o moje dobro.

379604

24.5.2020 3:53

RE: sněmovna ČR - výstava deprivantů a sociopatů

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379604

>má vůbec nějaký smysl se zabývat kýmkoli z politiky
>naprostá ztráta času
>nepoučitelní mamlasové
>Každý národ má vládu jakou si zasloží.
>Národ naivních infantilních troubů
>Současný stav politiky [blázinec]...stav reality, od kterého je potřeba se odrazit

Politici k naší smůle nejsou izolováni v uzavřeném blázinci, ale skrze hru na demokracii plní úkoly zákulisních šmejdů, čímž ovlivňují naše zotročování.
Podle autora příspěvku, na který reaguji, prý nemá smysl se zabývat zas-tupitelskými šmejdy (a jejich vrchností), ale současně jsme mamlasové, troubové a šmejdy si svou naivitou zasloužíme. [zmaten]
Autor příspěvku (51...) je košer vzděláváním zpitomělý nebo je jako mnozí politici v parlamentu a senátu úkolován banksterskou mafií?

379624

24.5.2020 7:01

RE: sněmovna ČR - výstava deprivantů a sociopatů

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379604

Chcel som napísať presne toto, čo Vy.
>Má vůbec nějaký smysl se zabývat kýmkoliv z politiky mimo rámec
>psychiatricko-psychologických pojmů?

>I tak je to naprostá ztráta času a energie.
>Jak dneska ještě někoho může překvapovat, že je politik kleptoman,
>zloděj, vlastizrádce, sociopat, deprivant, atd ?

- A chcel som to napísať tak akosi obrazne :

Ak strčím ruku do kýbla s hovnami, ruka mi bude smrdieť. A vôbec nemá zmysel skúmať, KTORÉ HOVNO v tom kýbli mi tú ruku ušpinilo. proste - všetky hovná v kýbli smrdia.
Mňa už nezaujíma, ktorý politik je väčší gauner. Mňa už zaujíma jedine to, PREČO ovčania tým politickým hovnám ešte veria, prečo si ich volia za svojich vládcov.

379628

23.5.2020 14:10

Sbornaja kamanda je to podivna...

Joseph Chlor 89.?.?.?

Hamáček - absolvent gymnazia. Janda - bakalář, plagiátor a příležitostný pornoherec.
Na skutečném trhu neprodali nikdy nic, avšak oba tito rádi melou o vzdělanostní společnosti a liberálním (a tedy i kapitalistickém) uspořádání společnosti.
Takoví musí mít nutně mindráky i z obyčejného Vietnamce - trhovce (pokud poctivě platí daně) . Který dokázal více, bez toho aby dojil stát.
Ale takových je tam víc. I na té pravé části nejdeš figurky, které na skutečném trhu neprodali ani krabičku od sirek, stále jen dojí státní cecík, celý svůj život....Ale ostatním přejí , ať si pěkně zažívají tržní kapitalismus na své kůži.
Samozřejmě že takoví mají otrocký způsob uvažování, že mají strach projevit se sami za sebe, že musí držet mafiánskou či otrockou basu. Vždyť jak by se asi uživili ? Kdyby museli jít něco dělat ? Něco, co trh požaduje, za co je ochoten zaplatit....

379613

23.5.2020 15:50

vietnamské mafe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a01:x:x:x:x:x

Reakce na 379613

Na druhou stranu vietnnamec stát nedojí ale okrádá na daních, obchází prakticky všechny zákony co obejít jdou, a funguje na principu asijské mafie. To všechno mu zajišťuje obrovskou konkurenční výhodu nad českým živnostníkem co zákony dodržuje.

A jako bonus z nás větve udělaly pervitinovou a konopnou velmoc v rámci celé evropy.
Samá pozitiva a světlé zítřky.

Skoro to vypadá, že policie má nařízení zcela ignorovat trestnou a nezákonnou činost vietnamců. Občas pro vástrahu někde šikanují nějakého osamoceného vietnamce co není součástí té jejich globální mafie a vyjímečně zákony dodržuje.

Vždyť ty jejich nehtové studia jsou de facto obchod s lidskými otroky. A nikdo to nechce vidět.

379615

24.5.2020 20:09

RE: vietnamské mafe

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 379615

Uvedl jsem to v zavorce (pokud poctive plati dane).
Takze je ten vas osli mustek prinejmensim podivny, mohl jste si tak odpustit i ty ciraty o vietnamske mafii (ktera bezesporu existuje).

Hezky den.

Douska.
Jeste k tomu,co zde padlo - ze se nema cenu patlat hovnem. To je pravda.
Ne nadarmo mnozi odbornici tvrdi, ze vyskyt psachopatu nebo lidi s poruchou osobnosti je mezi politiky vyssi, nez v bezne populaci, nebo treba mezi zedniky ....
Neni to totiz jen o volicich, je to o celem tom sizunk systemu, ktery uvykli troubove, poskoci a dusevni lempli nazvat si a nazyvat si" svobodnymi volbami", kdy napr. nemame zde jen tu stranu " ovcanu", jak je tady pohrdave nazyva libertarian, ale i tu druhou stranu, stranu pseudonabidky, tady zrejme to dosti velkou mnozinu lidi s ruznyma poruchama osobnosti. Takze jde o ten vyber, zejmena o ten vyber primarni (ja si myslim ze v dalsich kolech vyberu by se melo losovat, ovsem ten prvovyber by mel byt kvalitni). Tedy jde o demos (libertarian by asi rekl ze o ovcany) , jestli vubec jeste nejak demos existuje, anebo je k mani pouze jakasi anonymizovana mnozina jednotlivcu na jedne strane a masa slepe oddanna nejake mafii na strane stejne...to ponecham na usudku ctenare ci ctenarky.....
Bez demos je demokracie nemozna. Pokud pak demos k mani je, ale je deprivantni, je zmrzaceny, je neschopny benigniho usudku a jednani, tak je deprivantni i ta " demokracie", Je zla, (sebe)poskozujici, je v podstate nesmyslna a skonci opet spatne.

Idealnim by pak bylo kdyby kazdy mohl volit kazdeho (samozrejme ze nejaka rozumna omezeni by mela byt - tedy ze nemuze byt volen a zvolen clovek mdleho rozumu , odsouzeny za vrazdu, nezletily, starecky dementni, Eskymak , analfabet atd atd.). A kazda kazdou, to se rozumi (dal nevidim, ja ta ruzna dalsi pohlavi povazuji za neco tak okrajoveho, ze se tim nijak vazneji nezabyvam).
Dulezite samozrejme je i to, aby kazdy volil odpovedne, to znamena aby mel moznost SVUJ hlas odvolat. Protoze musi nejen citit tu odpovednost, co ze to navolil ostatnim (za idiota [velký smích]))) , on musi takovy clovek mit take i moznost KONAT, bez toho zadnou odpovednost vyvodit nemuze, nikdo asi nechceme revoluci. Procez i ten jeffersonovsky etos je nesmyslny, je berlickou bez mrzacka.

Potrebujeme uz ted noveho Kleisthena ?

379638

25.5.2020 10:50

RE: vietnamské mafe

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379638

> Bez demos je demokracie nemozna.

- nuž, možná JE. . [velký smích]
Lenže má podobu demokratickej totality. "Demokracia" NEZNAMENÁ automaticky slobodu. Demokracia znamená to, čo si ovčania demokraticky zvolia, trebárs TOTALITU. Demokratickú.
Demokratickými voľbami možno zvoliť aj otroctvo.

Človek typu "demos" NEPOTREBUJE demokraciu, vie si riadiť život sám sebe. Demokraciu potrebujú iba OVČANIA - bez politikov by zahynuli ako ovce v džungli.

Mne spusta ovčanov vynadala za to, že odmietam politikov. Ale ŽIADNY mi nevysvetlil dôvod. prečo nie je ochotný riadiť svoj život iba SÁM iba sebe.

379646

25.5.2020 16:50

RE: vietnamské mafe

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 379646

Ja Vam odpovim.
Protoze nejste prvokem....nebo zralokem....anebo supem...atd. apod.
Proste potrebujete lidi, jste spolecenskou bytosti. No a kdyz je k dispozici moc lidi a jsou navic ruzni, tak jim narustaji i ty mezilidske problemy (zejmena s rustem komplexity, zjednodusene receno s technikou), nejen problemy, co maji se svym okolim - takze potrebuji nejakou organizaci, ty problemy proste jednotlivec nezvladne, rozhodne ne vetsina jednotlivcu.
To predpoklada delbu prace. No a to jsme jiz krucek od nejake hiearchie mocenske (nekteri idioti ji rikaji napr. " trh" ). . Dalsi viz asi pul vlecky nalozene knihama...

Toz tak to je, mily salonni Robinsone. Jste bez ostatnich lidi nicim, potrebujete je. No a oni mozna vas, kazdopadne nekoho jineho urcite. No a protoze jejich svobody nejsou bezbrehe, musi se nejak omezit. Objektivne i subjektivne. No a ted uz zalezi jen na te kvalite toho omezeni, jak byla omezeni navrzena , kym, proc zrovna jimi ....a jak jsou realizovana a jak jsou vynucovana atd apod. A jak jsou ti nahore kontrolovani. A zda to vubec ucinnym zpusobem jde. atd.


"Clovek typu demos je nesmysl". Demos je spolecenstvim lidi, zakladni , nejnizsi urovne. Leda clovek typu " demon", ale i tech demonu byva zpravidla vice a nejakym zpusobem spolunazivaji. Napr. Demon z Daytona Beach......

https://www.youtube.com/watch?v=Mwos1Dxc_iI

[velký smích]

379657

26.5.2020 10:25

RE: vietnamské mafe

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379657

>svym okolim - takze potrebuji nejakou organizaci, ty problemy proste jednotlivec
>nezvladne, rozhodne ne vetsina jednotlivcu.
> To predpoklada delbu prace. No a to jsme jiz krucek od nejake
> hiearchie mocenske
>Toz tak to je, mily salonni Robinsone. Jste bez ostatnich lidi nicim,
>potrebujete je.

SPRAVNE.
Lenže k tomu, aby si ľudia organizovali spoločnosť, postačujú zmluvné vzťahy medzi jednotlivcami, medzi skupinami, medzi firmami. Vôbec k tomu nie je potrebná POLITICKÁ ŠTRUKTURA a politici. Stačia tie zmluvy a vzťahy.

379667

23.5.2020 20:29

Pravý opak co se v článku píše

jaki 6 134.?.?.?

Současný ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) se rozhodl společně s předcházejícími šéfy diplomacie Lubomírem Zaorálkem a Karlem Schwarzenbergem ke společnému psaní, v němž kritizují Izrael a USA za politiků vůči Palestincům.

379623

24.5.2020 6:57

RE: Pravý opak co se v článku píše

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 379623

Dostali noty z Bruselu a podle nich zpívají. Kroutí se ve větru jak korouhvicka.

Petricek v kauze Kolář a Novotný jasně řekl, že on se tim zabývat nebude a že to je věc Prahy 6.
Po ruské reakci a kritice na přepisování dějin, odstraněním Koneva a postavení pomníku Vlasovcum, reagoval ministr výpadkem proti ruské diplomacii a zastanim se našich starostů. To samé se týká i Hříba.

379627

24.5.2020 6:09

Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

na ruském zastupitelském úřadě v Praze sedí na zadku téměř dvakrát tolik zaměstnanců než na tom americkém? No nečumte - tak se věci mají.

379626

24.5.2020 12:47

RE: Proč

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 379626

No bodejť by ne? Rus je tady na nepřátelském území zatímco Američan je tady doma v banánové republice. Ten má už svoji pátou kolonu dokonale etablovanou ve vládě, v justici a všude jinde včetně ziskovek. Ten špiony nepotřebuje, ti různí hamáčkové vyškolení v Aspen Institutu a jím rovní Kolářové aj. chodí práskat na US Embassy sami, vrchní čučkař z BISu dostal vyznamenání od CIA, tak proč by měl mít tady Amík tolik lidí? Těch vlastizrádných zmrdů na špinavou práci mají tady dost. Snad si někdo nemyslí, že ti tři blbečkové provokují (ten odpudivý Novotný a jeho parta) Rusa a Číňana jen tak a že to mají ze svojí hlavy? . No tak nečum - tak se věci mají.

379631

24.5.2020 13:17

RE: Proč

Mika 46.?.?.?

Reakce na 379626

A to je jich ještě málo, jsou v menšině v porovnání s množstvím neziskovek ,hlavně z USA a západní Evropy, které se uplatňují na rozvratu České republiky,prevychove našich dětí, vymyvani mozků mladým lidem a šíření všelijakých uchylek jako gender, lgbt atd.
Jedinou "podvratnou" věc kterou nyní Ruské zastupitelství v Praze dělá, je že respektuje fakta a dějiny 2.světové války a chce to samé z naší strany. Prostřednictvím svých zástupců na tyto nepravdy upozorňuje, kritizuje a snaží se o nápravu.

379632

24.5.2020 15:36

RE: Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

Reakce na 379632

A co by jako z toho měli rozvracet národ pitomečků, který si myslí že 5 je méně než 2?

379635

24.5.2020 14:55

RE: Proč

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379626

Jsi ještě větší pitomec, než se na první pohled zdá!!!

Kolik má to Rusko u nás ASPEN institutů, kolik nevládek, novinářů a krtků ve všech úřadech a institucích si tu vyškolilo a kolik jch platí ??!!
Kolik BISek pro ně a proti nám za naše peníze dělá ?!!

Jestli těch ruských diplomatů a jiných podržtašků velvyslanectví je tu hodně, ať je pošlou dom!!

Je naprosto jasné, že jsme absolutně nesvéprávný bordel, plný rozvracečů a zrádců, kteří prodávají vlastní zemi i své vlastní příbuzné s plným rypákem nebezpečí z komunismu a Ruska. A ten stav je takový právě kvůli myslitelům, jako jsi ty...[bliji]

379634

25.5.2020 9:01

RE: Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

Reakce na 379634

Ty vole podívej se kdo vlastní Václavák. Víc jak polovina podniků je zapsána v Holandsku a tam se azbukovejm moc líbí. Každý druhý Ivan S. Zemljankov je chytřejší než ty, protože ví jak se ti dostat nepozorovaně do šrajtofle, ty troubo. Američani to tady mají na háku, protože tu pro ně nic neni. Asi tě to mocně rajcuje, co, ty azbukový klikyháky v Karlových Varech.

379643

25.5.2020 12:50

RE: Proč

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379643

Je to od tebe blbej argument, ale budiž...
Tupče, je něco úplně jiného trpět na Václaváku ruskej bordel s echtovníma, fyzické potěšení činícíma kuběnama a z BISky zas dělat ten sio-americkej buzerantskej a fízlovací...., v tom ruským se sice pěstuje perverze, ale nikoli až tak zvrácená, jako v tom sio-americkým..
Trpět oba bordely a následky jejich činnosti je diametrálně odlišné nejen důsledky a riziky. V jednom hrozí nákaza např.mj.kapavkou a ve druhém rizika a dopady, která si ve své hlouposti není schopna představit valná většina místní hloupé populace...Ale to je zjevně i nad tvé chápání...[velký smích]

379652

26.5.2020 7:23

RE: Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

Reakce na 379652

No jasně - "blbej argument." Ale proč má bejt jako blbej, to už nedokážeš vysvětlit, protože ti to tvůj zchátralej intelekt nedovolí. Já se mám dobře, hlupáku, protože, na rozdíl od tebe, já nedám na všelijaký kecy co lítají po internetu sem a tam.

379662

26.5.2020 10:30

RE: Proč

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379662

Takže pro primitiva jemu srozumitelnějším jazykem a pouze jednou větou:

V dopadech na naše životy je daleko nebezpečnější když naší vládu, parlament, školství, justici, armádu, ekonomiku, finančnictví,kulturu, sdělovací prostředky a zpravodajství a v podstatě i všechno ostatní včetně domácí a zahraniční politiky řídí přímo, nebo nepřímo americký sionistický "deep state" , než nějaký principál hampejzu z Václaváku, který rozhodně na výše uvedené instituce a jejich funkcionáře a pracovníky má minimální vliv a jedinou věcí, kterou je může přimět k zamyšlení se nad sebou, je pouze kdyby je nechal nakazit např. kapavkou......

Je ten rozdíl vysvětlený dost srozumitelně??!!

Pokud ten rozdíl neregistrujete, není Vám zjevně už pomoci...

[oči v sloup]

379668

26.5.2020 16:06

RE: Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

Reakce na 379668

Bez definice nebo přesnějšího popisu pojmu americký sionistický "deep state" se tvoje vymrskaný obavy míjí účinkem u normálně uvažujících lidí. Zkus ty svoje zoufalé výkřiky zasadit do nějakého racionálního rámce. Ale protože lenost je skluzavka do písečku věčného zapomněni, poučím se sám...


DEEP STATE: a body of people, typically influential members of government agencies or the military, believed to be involved in the secret manipulation or control of government policy.
"the deep state and its policy of allowing extremist ideologies to flourish may be the actual issues of concern."


Doufám že jsi si všiml toho slovesa "believed," o které se opírá kdejaká cirkvev (a system of belief). Jestli máš ve zvyku chodit kolem, klepat na dveře a šířit tu svoji "pravdu," tak věz, že pravda a víra už dávno nesdílí to samé toaletní prkýnko.

A co takhle "nevíra?" Mám dojem že existuje, protože nemůžu věřit tomu, že si v USA zvolili za prezidenta troubu, který ty místní kobližníky přivede co nevidět do průseru. Pod tlakem takového dojmu je určitá opatrnost opravdu na místě a je třeba aby ČR vyvinula určitou dávku diplomatického úsilí k navázání přátelských vztahů s https://indianinthemachine.files.wordpress.com/201...

379679

24.5.2020 17:33

Na Slovensku padlo obvinění z proamerické orientace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Analytik připomíná nejvěhlasnější kroky USA, týkající se zahraniční politiky země. Jde o výpověď smlouvy o likvidaci raket krátkého a středního doletu, odstoupení od íránské jaderné dohody, zrušení účasti na pařížské klimatické dohodě, vystoupení z UNESCO. Nechybí zmínka i o zmrazení financování Světové zdravotnické organizace a zablokování rezoluce Rady bezpečnosti OSN o globálním příměří.

„Před dvěma měsíci ˂USA˃ začaly uvažovat i o obnovení nukleárních zkoušek po téměř 30 letech, zničily i další pilíř mezinárodní bezpečnosti, když ve čtvrtek ohlásily odstoupení od Smlouvy o otevřeném nebi,“ popsal poslední kroky USA.

„Slovensko přešlo mlčením šílený nápad USA přemístit jaderné zbraně z Německa do sousedního Polska na hranice s Ruskem, ale vybíjí svou energii na ospravedlňování neomluvitelného porušování mezinárodních dohod ze strany USA a přebírá pochybnou rétoriku Donalda Trumpa o vině Ruska bez jakýchkoli relevantních argumentů a racionálních důkazů,“ poznamenal Chmelár.

https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020052411985...

Prtoč jsem příspěvek vložil? Protože přesně to samé jak přes kopírák probíhá i u nás.

379636

25.5.2020 13:03

RE: Na Slovensku padlo obvinění z proamerické orientace

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379636

> Protože přesně to samé jak přes kopírák probíhá i u nás.

- hmm..... čím to je, že to USA-riťolezectvo je také populárne ???
Vysvetlenie ma napadlo iba jedno : Naši ovčania sú extrémne bez sebavedomia, nie sú hrdí na seba, a strašne pociťujú potrebu ukázať, akého silného a bohatého kámoša , teda USA , majú. Ovčanov si USAci kúpili potľapkaním po pleci , a politikov si kúpia za svoje doláre.

Je u nás tradíciou : "Treba mať za kamoša najsilnejšieho gaunera v dedine !"

379654

24.5.2020 19:59

Nejsem příznivec Petříčka, ale podívejte se na tyto události:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Nejsem příznivec Petříčka, ale podívejte se na tyto události:

Dne 5 května 2020: Česká republika chce normalizovat vztahy s Ruskem

Zdroj: https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/8401015

Dne 6 května 2020: Taxi s ministrem Petříčkem mělo nehodu, řidič je po smrti

Zdroj:
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/taxi-s-ministr...
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ministr-zahranic...

Náhoda ? Tak to ani náhodou … Pouze takové „malé přátelské“ upozornění od našich současných západních „partnerů“, že každý je nahraditelný … Česká republika je dnes čistá kolonie …

379637

25.5.2020 11:35

V globální politice je neutralitu nerealná!

Miroslava 46.?.?.?

V globální politice je NEREÁLNÉ být politicky neutrální zemí, a přitom se ekonomicky rozvíjet. Být se Západem, tzn. prakticky ztratit vlastní suverenitu, průmysl, souhlasit s degradací vzdělání, zdravotnictvi, politického systému, souhlasit s mravním úpadkem a také s depopulací, protože Západ je absolutně lhostejný k tomuto problému, naopak na nás tlačí, abychom sem pustili ty, kteří zde budou za pár desítek let dominovat.
Ještě jsem chtěla zmínit, že už nyní probíhá PROCES ROZDĚLENÍ SVĚTA NA DVOUPOLÁRNÍ, proto i naš český národ bude stát před volbou.

379651

26.5.2020 22:30

V Čechách není neofašismus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Kalendář s nacisty je skandální, říká Hamáček
Nakladatelství NAŠE vojsko, kritizované za prodej předmětů s nacistickou symbolikou, dostalo výpověď z prostor, kde mělo sklady i svou jedinou kamennou prodejnu. Sklad patří ministerstvu vnitra, prodejna magistrátu. Podle šéfa resortu Jana Hamáčka byl poslední kapkou kalendář s představiteli třetí říše, který nakladatelství vydalo. Firma už čelí trestnímu oznámení.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/kalendar-s-nacis...

379688

27.5.2020 9:13

RE: V Čechách není neofašismus

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379688

Je zajímavé sledovat to pokrytectví té eskimácké lobby, která kvůli těm krámům s nacistickou symbolikou doslova "řve, jako přejetá", ale stavění pomníků teroristům a vyvražďovačům židů z řad ruských a jiných příslušníků SS jí nevadí.
To jen svědčí o hlubším smyslu a podpoře těch ecxcesů Novotného právě od té lobby...
Už přede dvěma lety při projevu předsedy Svazu bojovníků zas svobodu Vodičky při tryzně v Terezíně, se raábi Sidon pohoršoval nad jeho odsuzováním řádění sudeťáků před Mnichovem i po něm...

379691

Příspěvků: 29

23.05. 06:01  TOMÁŠ PETŘÍČEK
23.05. 10:33 R.E.  RE: TOMÁŠ PETŘÍČEK
23.05. 11:42  sněmovna ČR - výstava deprivantů a sociopatů
24.05. 03:53 Gój  RE: sněmovna ČR - výstava deprivantů a sociopatů
24.05. 07:01 libertarian  RE: sněmovna ČR - výstava deprivantů a sociopatů
23.05. 14:10 Joseph Chlor  Sbornaja kamanda je to podivna...
23.05. 15:50  vietnamské mafe
24.05. 20:09 Joseph Chlor  RE: vietnamské mafe
25.05. 10:50 libertarian  RE: vietnamské mafe
25.05. 16:50 Joseph Chlor  RE: vietnamské mafe
26.05. 10:25 libertarian  RE: vietnamské mafe
23.05. 20:29 jaki 6  Pravý opak co se v článku píše
24.05. 06:57  RE: Pravý opak co se v článku píše
24.05. 06:09 casco  Proč
24.05. 12:47 Alfred  RE: Proč
24.05. 13:17 Mika  RE: Proč
24.05. 15:36 casco  RE: Proč
24.05. 14:55 R.E.  RE: Proč
25.05. 09:01 casco  RE: Proč
25.05. 12:50 R.E.  RE: Proč
26.05. 07:23 casco  RE: Proč
26.05. 10:30 R.E.  RE: Proč
26.05. 16:06 casco  RE: Proč
24.05. 17:33  Na Slovensku padlo obvinění z proamerické orientace
25.05. 13:03 libertarian  RE: Na Slovensku padlo obvinění z proamerické orientace
24.05. 19:59  Nejsem příznivec Petříčka, ale podívejte se na tyto události:
25.05. 11:35 Miroslava  V globální politice je neutralitu nerealná!
26.05. 22:30  V Čechách není neofašismus
27.05. 09:13 R.E.  RE: V Čechách není neofašismus

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 2

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 0

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,27 Kč
Euro
26,33 Kč
Libra
29,61 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,39 Kč
100 japonských jenů
21,33 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 939,09 Kč
1 unce stříbra
524,57 Kč
Bitcoin
409 187,59 Kč

Poslední aktualizace: 23.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 682