Diskuze k článku

Proč se projev čínského velvyslance v Ruzyni netlumočil?

Příspěvků 21

21.3.2020 8:20

Musím opravit název písně.

Kouba 2001:x:x:x:x:x

Správně je Dobvý den, pvapove z hvězd a pvuhů. Alespoň tak znám první nahvávku... pardon, nahrávku.

377736

21.3.2020 10:38

politik to má ťažké

libertarian 31.?.?.?

Keď niekto (politik) čerstvo vylezie z americkej riti, ťažko môže prejavovať akúsi fingovanú vďaku svojmu ideovému nepriateľovi. Ak politik vidí, že v tej riti je spoločne so svojimi voličmi, musí byť k voličom ohľaduplný.

377743

21.3.2020 11:06

Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Bylo by to groteskne morbidni, kdyz by tito dekovali Cine za to, ze vyrabi pro nas ty produkty, kterychzto vyrobu u nas oni znicili.
Ono ale i tak je pomerne groteskni - cely ten narodovecky projekt Vlajka, kdyz si tyto veci uvedomite.
Takze kdo je tu vlastne pronarodni ?
Neni to nakonec hlavne ten Slovak Babiš ? Ktery dokazal rozbite opravit a konsolidovat tak, ze se podili vyznamnym zpusobem na domaci potravinove sobestacnosti ? (az na tu repku olejku, ale to je opet o tom " neudelam ja, chytne prilezitost za pacesy nekdo jiny", tak je nastaven system ).

To ČNB ma mit v rezerve fabriku na masovou vyrobu rousek ci respiratoru, ne akcie Apple apod. Rezervy - to nejsou jen nuly a jednicky v pocitacich. Rezervami je hlavne cista a pristupna voda, stejne tak i potraviny, vzduch, priroda...anebo potencial k masove DOMACI vyrobe rousek. Co mame my ? Zejmena manufaktury, diky svadlenam z domacnosti. A to prosim Dlouhy neustale kaze o jakesi dobe roboticke, o Prumyslu 4. 0 nebo jak to vsecko nazyvaji on ci ten brejlaty strejc s bradkou. Misto robotu vyrabeji rousky ceske, moravske, slezske ci vietnamske svadlenky.
Pak bychom mohli my byt v pozici Ciny - a kseftovat s celym svetem. " Diky" "epidemii" (vsimnete si, ze za epidemii dosud byl povazovan u nas takovy stav, kdyz bylo nakazeno cca 1500 lidi ze 100 000 lidi).

377746

21.3.2020 16:03

RE: Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.

moucha 178.?.?.?

Reakce na 377746

Řepka olejka mě točí a proto mě točí Bureš. Na čapí hnízdo chčiju zvysoka a s chutí. Naštěstí je tohle jaro poslední kdy uvidím ta žlutě rozkvetlá pole chtivá postříkání dessikanty.[smích]

377767

21.3.2020 16:42

RE: Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 377767

Pokud byste byl podnikatel a na řepku by byla o X % větší dotace než na zrno, co byste pěstoval? Babiš v rámci Agrofertu je podnikatel, který se snaží maximalizovat zisky svých firem. Co vám na tom přijde divné?

Nežijeme v bublině a dotace jsou nastavovány na celoevropské úrovni. Na západě mají zemědělci o stovky procent vyšší dotace např. na zeleninu a ovoce. Nebo vám nikdy nebylo divné, že Evropa je zamořena hnusnou holandskou zeleninou?

Za socialismu se např. vozila zelenina z Bulharska, které by ten nechutný holandský polystyren rozdrtilo, pokud by dotační podmínky byly pro všechny stejné.

377769

22.3.2020 11:18

RE: Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.

moucha 178.?.?.?

Reakce na 377769

Nejsem podnikatel, ale když sečtete 1+1, tak Vám vyjde osební plocha pro řepku o dva řády nižší. Bulhary mám rád, ano, dodávají mi zeleninu.[smích]

377799

23.3.2020 2:47

RE: Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.

Sato 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 377767

Moucha posrala Bureše.

377835

21.3.2020 11:47

v Čínské sféře vlivu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b:x:x:x:x:x

Dobrá zpráva je že islamizace se (dočasně) ruší. Ta špatná je, že spadáme do čínské sféry vlivu, a lidi jak tupé stádo zmateně pobíhají a shání toaleťáky a roušky a netuší co se to děje.

Tak dlouho jsme nadávali na "rusáky" až nakonec spadneme pod číňany a se slzou v oku budeme vzpomínat ba SSSR a jakou svobodu v rozvíjení vlastního národa jsme pod nimi měli.

377747

21.3.2020 11:56

co na to Pjakin?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Tady dopodrobna vysvětluje co se teď ve světě doopravdy děje:
https://www.youtube.com/watch?v=-Etw51nyp2w

Doporučuju i předchozí 2 díly kde k tomu najdete další informace.

377748

21.3.2020 12:21

Změna, která nastává

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Politikové EU a NATO jsou naprosto mimo realitu, evropská a transatlantická solidarita se rozpadla. Tito lidé popostrkovali svět k jaderné válce Ruskem a Čínou. Jak jsou na válku západní země připraveny, vidíme na současné epidemii. Vůbec. Putin měl pravdu - v takovém případě prostě zdechnou. My bohužel s nimi.

Když se podíváme na křivku růstu počtu nakažených, je to čistá exponenciála (s počátkem posunutým doprava):

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboa...

To nemůže skončit jinak, než kolapsem. Naši politikové, aspoň ti, kterým ještě trochu rozumu zbylo, by měli začít uvažovat o změně orientace. Přestat poslouchat nerealistický blábol z Bruselu a Washingtonu a začít napravovat vztahy. Se všemi, protože pomoc budeme potřebovat. Chápu, že jim to připadá těžké, ale oni jsou pružní, umějí to dobře. Zvládnou to. Hřiba s Novotným (Pavlíka, který "to má v hlavě srovnané" ) pošlete se vykoupat do Vltavy. Svojí hrou na zahraniční politiku ohrozili celý národ.

Vládní politici: Děláte to dobře, zdá se, že máte smysl pro realitu. Pokračujte v tom, co lidem v této zemi prospívá a oni vám odpustí chyby i nahrabané majetky.

Většina opozice: Utečte. Bohužel neumím poradit, kam, koronavirus bude brzy všude. Tady ani nikde jinde to hezké nebude, a to zjevně není pro vás. Opakováním bruselských blábolů jen házíte klacky pod nohy těm, kteří se snaží něco užitečného dělat. Nejste nám k ničemu. Za to, že nejsou zdravotnické pomůcky, můžete především vy. Rozkradli a zrušili jste sklady civilní obrany, když jste byli u moci. (Ostatně to nejspíš platí i pro část vládní koalice, ČSSD. Ale teď se aspoň snaží.)

377749

21.3.2020 15:30

RE: Změna, která nastává

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 377749

>Politikové EU a NATO jsou naprosto mimo realitu, evropská a transatlantická
>solidarita se rozpadla.
- EU a NATO si nás budú držať pevne na krátkej reťazy. Ktosi musí kupovať ich predražené zbrane a predražené Westinghouse elektrárne.

> To nemůže skončit jinak, než kolapsem.
- Ale môže. Napríklad katastrofou.


> ............................................ Naši politikové, aspoň ti, kterým
>ještě trochu rozumu zbylo, by měli začít uvažovat o změně orientace.
>Přestat poslouchat nerealistický blábol z Bruselu a Washingtonu a začít
>napravovat vztahy.

- to je problém. Celonárodnú podporu majú jedine pro-bruselskí a pro-NATOvskí politici. Z Babiša ste si navyše spravili kopací míč. A pro-ruských politikov nemáte žiadnych, pretože ste ich poslali vo voľbách do prdele. A Zemanovi už pri pohľade na východ ste hrozili defenestráciou.


>Většina opozice: Utečte.
- hmm...... opozice sa už chystá do vlády, len ešte musia s pomocou bruselu a za potlesku miliona chlívkarov zabásnuť Babiša.

Demokracia je sfiňa. Priania ovčanov sa zvyknú splniť, pretože ovčania pri voľbách rozmýšľajú tým, čím aj predtým - žlčníkom.

377762

21.3.2020 22:18

RE: Změna, která nastává

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 377762

Možná byste mohl reagovat s uvážením toho, že ne každý dělá to, co kritizujete. Například já jsem si kopací míč z Babiše neudělal, naopak, chválím to, co dělá česká vláda v čele s ním na jiných místech tohoto webu.

Nepatřím mezi jeho voliče, to, že je oligarcha mi neimponuje, ale oceňuji, že je schopný manažer, určitě mnohem lepší, než by byli opoziční politikové mu jdoucí po krku. Snaží se, z boje neutekl a dokonce se mi zdá, že je schopný překonat své ego ve prospěch lidí této země (a vyjednávat s Čínou a zprostředkovaně i s Ruskem). Takže zrovna on je ten typ, který by se mohl pragmaticky obrátit i ke spolupráci s Ruskem, pokud by se Bruselu a Washingtonu přestal bát. K čemuž s rostoucím průšvihem v tzv. západních zemích možná jednou dojde. Nic jiného ani rozumný a pragmatický politik udělat nemůže, pokud se západní "společenstvo" zhroutí. Jestli tomu říkat kolaps nebo katastrofa - není spíš to slovíčkaření? Mám raději suchá vyjádření.

Pokud jde o systém vládnutí, nemám žádný vyhraněný a preferovaný model, ale držím se taoistického pohledu na správnou a rozumnou míru všeho. Tedy i pokud jde o hromadění majetku oligarchů. Nemám iluze, že zbohatli čestným způsobem, ale pro život lidí je důležitá hlavně únosná míra a to, jak se dotyční chovají v jiných ohledech. Ty prachy jim nezávidím, celý život jsem chtěl hlavně poznat, jak funguje Vesmír, a peníze jsem považoval za trochu méně důležité. Následkem čehož mám toho prvního o něco víc a druhého trochu míň, přesně jak jsem chtěl.

Takže, pro mně za mně, ať je klidně v čele předseda "demokratické" vlády s prezidentem, generální tajemník, ruský car nebo čínský žlutý císař, hlavně když nechá lidi v klidu žít, zakládat rodiny a chrání je před nejhorším bezprávím a útlakem. S tureckým sultánem bych měl možná problém a s fuhrerem, posílajícím lidi do plynu, zcela určitě. Jinak (po zkušenostech s tímto a předchozím režimem) myslím, že člověk je velmi přizpůsobivý a na společenském zřízení zase až tolik nezáleží. Hlavní je klid v zemi a stabilita.

377785

22.3.2020 2:14

RE: Změna, která nastává

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 377785

Ještě pár slov k demokracii. Ona by se mi za jistých předpokladů líbila, ale spíš se mi zdá, že je to s ní jako se zidealizovaným komunismem. Obojí, demokracie i komunismus jsou sice možné, ale jen jako obálka a nálepka čehosi, co zatím vždycky bylo ve skutečnosti něčím jiným. Tzv. reálný socialismus si aspoň na komunismus nehrál a nikdy netvrdil, že jej dosáhl, viděl jej vždycky jako vzdálený cíl. Ne že by se mi ten režim, v době, když jsem v něm žil, líbil. Byla tam spousta přetvářky a kariérismu. Ale stejně byl poctivější v tom, že si nehrál na to, čím nebyl.

Ačkoli nejsem historik, mám za to, že společnost s demokratickými ideály existovala vždycky jen chvíli. Lid se pokaždé ukázal jako nikterak moudrý a schopný vládnout sám sobě, což mělo za důsledek, že mu ta moc byla následně někým ukradena. Jak moc je lid moudrý v tzv. západních demokraciích, vidíme výborně teď, v době epidemie. Neschopný své vlastní ukázněnosti obchází tzv. "lid" všechna rozumná opatření.

Kým byla lidu moc ukradena tentokrát, přesně nevíme, známe jen nejviditelnější prostředníky. Prodejné politiky a nadnárodní korporace. Ale buďme realisté, nakonec vždycky někdo vládnout bude, buď nějaký revoluční výbor, nebo oligarchové a banksteři. A za nimi vždycky ještě kdosi. Pokud se nechceme o tu moc s nimi servat a realizovat se v politice, což věřím, že většina lidí, včetně mě, nechce, nezbývá než se s tím smířit a žít normální lidský život. Ti nahoře by to měli umožnit (ať si říkají, jak chtějí). Pokud to umožní, je to skoro víc, než člověk může doufat - a za mě je to OK.

377789

22.3.2020 11:58

RE: Změna, která nastává

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 377789

>Ještě pár slov k demokracii. Ona by se mi za jistých předpokladů líbila,
>ale spíš se mi zdá, že je to s ní jako se zidealizovaným komunismem.

- PRINCIPIALNOU vadou demokracie je, že historicky overené SPRÁVNE pravidlá sú demokraticky potláčaná VäčŠINOVÝMI názormi. Celý systém okrádania ľudí DAŇAMI je založený na rozhodnutí väčšiny, že treba brať bohatým.

A celý zvyšok milionov zákonov je urobený na tomto istom princípe.

377802

22.3.2020 12:47

RE: Změna, která nastává

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 377802

Tak je to i v případě našeho členství v NATO, kdy jsme se stali agresory a okupanty v jiných zemích, a to v zájmu našich spojenců, zatímco doma jsme prakticky bez ochrany před migranty promíchanými s teroristy a krom toho i před možným zatažením naší země do války s Ruskem. Tvrdí-li někteří naši představitelé, že jsme 6. nejbezpečnější zemí na světě, tak nikoliv kvůli míře zajištění naší bezpečnosti z jejich strany, nýbrž kvůli dosavadní orientaci migrantů na jiné evropské destinace. Je to ale jen dočasné. A budeme-li jen pasívně vyčkávat, i na nás dojde.

377806

22.3.2020 14:35

RE: Změna, která nastává

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 377802

Podle mého názoru je značně problematické zhodnocení, co jsou ta správná pravidla. I zde, na Zvědavci by se na tom dva lidé asi těžko shodli.

Nicméně je to prakticky jedno, protože hledat skutečnou demokracii, v níž by moc nakonec nebyla usurpována jednou úzkou skupinou, nějakou mafií, je jako hledat modrého, zeleně puntíkovaného jednorožce. Podle mne nezbývá, než se smířit s nedokonalostí politického systému, ať je jakýkoli a věnovat se svému každodennímu životu a praktickým věcem.

(Jestli myslíte, že ne, jednejte podle svého. Já osobně znal jednoho monarchistu, mého bývalého studenta. Považoval se za šlechtice, byl to blb a větší a nadutější pako jsem asi nikdy nepotkal. Koho by si přál v roli českého krále nevím, ale předpokládám, že knížete. Toho, co má k lidu blíže...)

To vše za předpokladu, že ten systém není špatný nebo zločinecký přes míru. Kde přesně ta míra nebo hranice je, je opět těžká otázka. Pro mne je jasně a nepochybně zločinecký třeba německý nacistický režim za 2. světové války nebo Islámský stát.

377810

22.3.2020 8:29

hlavně když nechá lidi v klidu žít,

ping789 91.?.?.?

Reakce na 377785

tak to přesně "slovák" nedělal, nedělá a dělat nebude, vaše poznání vesmíru je vám k ničemu, když adorujete alibabu a 40 lotrů, a zrovna ten vámi zmiňovaný vesmír odmění každou chybku smrtí, a sorry jako, argumenty o jednookém mezi slepými jsou směšné až trapné
p.s. stačí si projít internet a nabyl jsem jistoty, že nebude co jist, protože všichni agrofretky sedí na internetu a delaji "slovákovi" lidové PR, takže nikdo nezaseje [mrknutí jedním okem]
( jo možná babiš zaseje - jsem zapomněl na současnou hitovku, jdu do lednice, mám se bát ? )

377793

22.3.2020 11:40

RE: hlavně když nechá lidi v klidu žít,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 377793

Asi jste to špatně četl, podobně jako pan libertarian, jenže z druhé strany. Vážně jsem takto doslova tvrdil, že právě Babiš nechá lidi v klidu žít? Nemohl jsem to takto formulovat, jelikož to nevím. Babiše jsem nicméně nevolil, takže brečíte na úplně špatném hrobě, oslovte jeho voliče.

Podle mne je u moci vždycky "lotr", mohl bych vysvětlovat proč, ale bylo by to na dlouho. Znáte snad nějaký příklad, kdy to bylo jinak? Představte si v téhle chvíli u moci Kalouska, Hřiba, Novotného. Němcovou nebo knížete. Nebo Sobotku, Fialu, Zaorálka, Filipa... Toho chlápka od Pirátů, s dredama, jehož jméno jsem už zapomněl. Koho byste tam chtěl? Aby bylo reálné, že ho lidi zvolí? Kdo z nich není lotr, eurohujer nebo aspoň blb? Kdo z nich by neotevřel hranice a nechal lidi se demokraticky shromažďovat a šířit virus, který je demokratický úplně nejvíc ze všeho? Co byste na Babišově místě za epidemie dělal Vy, líp než on?

Možná patříte k těm, co se o moc chtějí servat. Tak to udělejte. Kandidujte a přesvědčte lidi, že jste lepší. Pokud se jen míníte rozčilovat nad situací, kterou nedokážete změnit, klidně v tom pokračujte, ale dovolte mi vyjádřit názor, že je to k úplně ničemu.

Pohoršujte se dál, že jsem u moci ochotný tolerovat lumpa, jemuž jsem do urny nehodil lístek ani jednou, ano, přiznávám se, je to velmi nemorální a obzvlášť cynické. A úplně super-špatné je, že jsem si dovolil ocenit jeho činy během krize, které mi připadají dobré. To už je úplně vrchol, co jsem si dovolil, jak by mohl "lump" udělat jedinou dobrou věc, když je to přece jednou lump, ne?

377801

23.3.2020 23:40

RE: hlavně když nechá lidi v klidu žít,

anonym 90.?.?.?

Reakce na 377801

Nechápu z jakého důvodu motáte pana Filipa z KSČM mezi Kalouska, Hřiba, Novotného. Němcovou,knížete,Sobotku,Zaorálka,piráty a atd? Naopak by jste měl být rád za pana Filipa a za KSČM,která současnou vládu kontroluje a drží u moci svou podporou.

377874

24.3.2020 3:25

RE: hlavně když nechá lidi v klidu žít,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 377874

Promiňte, prosím, to je potřeba se pořád někomu zodpovídat z toho, co si myslím? Zleva, zprava, shora i zespodu? Proč lidi nemohou jen vyjádřit názor a akceptovat, že někdo si myslí něco jiného?

Pouze jedna věc: KSČM s panem Filipem jsou politicky téměř neviditelní, takže je nelze ani pochválit, ani kritizovat. K tomu, abych o nich cokoli relevantního řekl, nemám žádný podklad. To myslím jako zdůvodnění stačí, ale ještě více jsem ho jmenoval prostě proto, že se mi jednoduše zachtělo. Kromě toho, pan Filip se schází s lidmi, které jsem jmenoval, v jedné sněmovně. Jistě tedy není pošpiněn ani tím, že jsem jeho jméno napsal s těmi politiky do jednoho řádku.

Asi tak už pětkrát jsem napsal, že nejsem Babišův volič, to, čím je, mi neimponuje (a nechci to dále rozvádět, napsal jsem to jinde) a proto ho nevolím. Nicméně jsem ocenil jeho chování během krize. Jak by se choval v takové krizi pan Filip z KSČM, nemám nejmenší tušení, v žádné akci jsem ho nikdy neviděl a nejspíš ani neuvidím. Že podpořil Babišovu vládu je mi známo, asi to byl správný krok, ale jelikož s Babišem nemám nic společného, nemám důvod k vděku ani k Filipovi.

377878

22.3.2020 15:15

VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Poč se nám zdá svět okolo nás více nepřátelský než za socialismu,??? třeba i proto, viz. níže:

Direktiva Allana Dullese, ředitele CI a šéfa politické rozvědky USA,
takzvaná „Doktrína boje proti Rusku a jeho stelitům,
vypracovaná už po roce 1945
/ lze vyhledat na Google/

[bliji][bliji][bliji]

377813

Příspěvků: 21

21.03. 08:20 Kouba  Musím opravit název písně.
21.03. 10:38 libertarian  politik to má ťažké
21.03. 11:06 Joseph Chlor  Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.
21.03. 16:03 moucha  RE: Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.
21.03. 16:42 vousy13  RE: Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.
22.03. 11:18 moucha  RE: Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.
23.03. 02:47 Sato  RE: Skoda ze uz nesedi ve vlade Klaus ci Dlouhy.
21.03. 11:47  v Čínské sféře vlivu
21.03. 11:56  co na to Pjakin?
21.03. 12:21  Změna, která nastává
21.03. 15:30 libertarian  RE: Změna, která nastává
21.03. 22:18  RE: Změna, která nastává
22.03. 02:14  RE: Změna, která nastává
22.03. 11:58 libertarian  RE: Změna, která nastává
22.03. 12:47  RE: Změna, která nastává
22.03. 14:35  RE: Změna, která nastává
22.03. 08:29 ping789  hlavně když nechá lidi v klidu žít,
22.03. 11:40  RE: hlavně když nechá lidi v klidu žít,
23.03. 23:40 anonym  RE: hlavně když nechá lidi v klidu žít,
24.03. 03:25  RE: hlavně když nechá lidi v klidu žít,
22.03. 15:15  VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 742