Diskuze k článku

Volby morového roku

Příspěvků 32

26.2.2020 3:15

Marná naděje

didusin 89.?.?.?

Pokud se globalisté spoléhají na významné snížení natality, budou muset vymyslet něco jiného, neboť senioři nad šedesát nejsou častými ploditeli a jak se zdá, vyhynutí bude ušetřena právě mladá Afrika. A Evropa... vyklidí prostor?

377106

1.3.2020 1:11

RE: Marná naděje

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 377106

Opravdu marná naděje?

Prozatim je tady prvni překvapeni.Asi dva komenty prostě beze zdůvodndněni, nebyly ,ani po dvou dnech publikovány.
Tento dalši koment je tedy dotazem, proč?
Pokud by nesmělo být hledáno občany řešeni ,problémů občanů zde na Zvědavci, nevyjde ani tento dotaz a pravděpodobně nebude dovolen ani publikovati žádný návrh OSNOVY návrhu PROGRAMU voličů,ačkoli zdejši články a komentáře "JAKOBY" k tomu vybizely.

Máme se tedy radši věnovat problému B.VIRUS nebo jak to vlastně bude
[zmaten][zmaten]

377175

2.3.2020 13:02

RE: Marná naděje

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 377175

Protože jste ke každýmu komentu dal bezdůvodně bliják. Máte 2 blijáky na měsíc, Fujere.

377218

2.3.2020 11:32

RE: Marná naděje

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 377106

TOUHA PO MOCI DOVEDLA PŘEDSEDU VLÁDY DO ZAVISLOSTI NA NEOMARXISTECH

Jsou to ČSSD a KSČM a dalši,kteři se řidi neomarxistickou školou z Frankfurtu a od této ideologie se distancovat už nikdy nedokáži a nechtěji!
Zjistilo se tedy,že i kdyby občané voliči z HVzV publikovali nyni už HOTOVÝ návrh prvnich 5 položek Programu a i kdyby tam ukazovali pro ně možnou vizi,jsou davy ovládány neomarxistickou ,vlastně státni ideologii,která má za cil způsobit rozval státu,chaos a anarchii už i tzv POCHODEM INSTITUCEMI ,aby poté davy přjaly neomarxismus "investorů",jako východisko z totálniho rozvalu státu.
To je sofistikovaná taktika typu,"budem si pod sebou řezat větev, na které sedime a protože je to proti logice a zdravému rozumu,nikdo na to nepřijde!"
Je sporné,zda by stručnému a hezky heslovitému navrhu NPV voliči ČR vůbec porozuměli.
Nad každým bodem NPV je totiž třeba,ve vlastnim zájmu YŠECH voličů, rozvinout hlubši diskusi.
Bylo by to zajimavé teprve potom,kdyby zdejši majitel webu něco takového vůbec povolil,když po 10 komentech je prý uvalena cenzura i tady.
Dnešni tzv."intelektuálové"znaji totiž zdá se pouze kapitalismus bez přivlastků,vycházejici z gangsterismu,přivlečeným na hřbetě bývaleho pana presidenta ODS,který nas má terorizovat dalšich 30 let,anebo socialismus ,kdy je třeba nového znárodněni, což je chiméra komunistů !
O jiných možnostech nejevi žadný zajem, vést informovanost domorodců ČR .
O ničem jiném asi neni ani dovoleno v cenzurovaném tisku psát
Dnes vidime všichni už jasně v organizovaných demonstracich tzv.dobře zaplacených CHVILKAŘŮ,kde se davy ohlupené GŘ TV a tiskem srocuji BEZ PROGRAMU,aby zničily demokratické volby a dali "zvolit"lidi typu "Piráti,řeporyjci hřibi ",kteři už s rozvalem státu začali.
Co to je frankfurtská škola a dalši odkazy si můžete vyvolat dole v odkazu jiného diskutujiciho.
Je to totiž otřesné co ti doslova" neomarxističti zmrdi "chtěji!
[bliji]

377210

2.3.2020 12:59

RE: Marná naděje

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 377210

Na https://www.termitiste.net probíhá dnes od 14 hod. vojenské svinčení zlých zelených potvor (gumáků) [chechtot] ! Pod krycim kódem "Aluška je mazavka" ! Kudlu sebou.

Befehl Musik Oberkomandant
Johny D. Pitralon

https://www.youtube.com/watch?v=iserGkLVN_M

377217

2.3.2020 14:28

RE: Marná naděje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 377210

Jiný diskutující? K místní "cenzuře". Už to není tak tragické jak kdysi, ale stále jsem užvaněný. Nejsem registrovaný, vše musí projít přes moderátora a z té odhaduju tisícovky "mouder" za rok, jsem byl "zcenzurován" tuším třikrát. Dvakrát to napsal někdo v diskuzi mnohem líp než já a jednou to mělo nevalnou úroveň, ale vždy jsem přibrzdil a počkal jsem si po "cenzuře" na další měsíc. Za únor jsem to dotáhl tuším na 28 komentářů. Franfurtská škola je neoficiální ideologie EU jako testovacímu makrorostoru pro stoupence globalismu. Jinak řečeno ti, co lezou do prdele Bruselu nejvíce, jsou postiženi ideologicky na hlavu nemocí sebevraždy vlastní kultury a civilizace!! Jako každá infenkční choroba prochází populací bez ohledu na stranickou příslušnost.

Babiš, dvakrát měl odvahu poukázat veřejně na koloniální postavení východní Evropy - 300 miliard ročně "desátek" jenom ČR přesunutý do Luxemburku apod. bez daní, ale infrastruktura, vzdělání, sociální systém, nízká kriminalita... nejsou v ČR zadarmo! V 90-tých letech došlo k přesunu majetku za 3 biliony Kč na dnešní poměry 22 bilonů Kč. Při velkých přesunech peněz si vždy krade ve velkém ( ECB kv. uvolnila 11 bilionů euro...), to můžu všem těm co při tom byli odpustit za předpokladu, že pokud drží moc tak v těchto zlomových časech dostojí své odpovědnosti za český národ i stát. Tihle noví prej perspektivní jako youtuber kovy nejsou o nic lepší rypák mají zabořený hluboko v korytě ať se to jmenuje neziskovka, městská kasa nebo ... Čest vzácným výjimkám!! Chcete zredukovat efektivně korupci? Referendum, "argument" mocných a bohatých je, že když to nemáznem my, tak oni... Referendum může hodit vidle do jakékoliv korupční kauzy i v případě, že volič se bude podepisovat třemi křížky. Nejde to zmanipulovat, strčit milionu lidi do kapsy tisícovku je nejenom drahé, ale prakticky neproveditelné.

Přežití národa a státu, bez branné povinosti na 5 měsíců.... V Řecku má být 75 000 migrantů mladé mužské populace u hranice, prej jeden byl už střelený. Obrovský rozdíl, když turek nebo řek zastřelí muslima!! V NSR je 11 milionů muslimů a my jsme schopni zavřít pouze část hranice a nebylo ze soucitu řečeno na jak dlouho. Nejsme schopni ohledně civilní obrany zajistit reakci na koronavirus. Hamáček se vrátil prej z Itálie na líbánkách a chtěl by nouzový stav, asi ho ta Itálie přehřála. Přes neoficiální diplomatické kontakty aj. v Číně, Rusku, USA, UK, Francie, Izrael zjistěte jaké jsou skutečné čísla. Pokud úmrtnost kolem 5 % při drakonických hygienických opatření, pak co veřejnost nemusí vědět... Psychika ovlivňuje schopnost organismu léčit se a odolat nákaze. Pokud je pravda tohle. Nebe nám buď milostivo.
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/pc-rober...

377221

3.3.2020 0:06

RE: Marná naděje

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 377221

Děvčata a chlapci,

PRO ZABEZPEČENI KVALITNIHO "PŘEVRATU"JE ZAPOTŘEBI cca 3,9 milionu eur
.
No a co se nestalo.
O tuto minisumu bylo požádáno prostřednictvim "alternativniho"webu NWOO.org pana Sereše.
Tento výdaj byl i řadně zdůvodněn tak,že 3 miliony bude na HNUTI TŘI HWĚZD a 900 000 si rozdělime mezi sebou na kořalku,cigára pivo,milenky a bencin.
Vedlo nas k tomu vědomi,že když je pan SEREŠ boháč,tak to dá z kapsičky u vesty a takový slabý převrat jako dnes maji CHVILKAŘI způsobi jejich zezelenani závisti,nebot jak vidite se mrcasi a ani nemaji na rozdil od nás SKVĚLÝ program republiky pro 8 395 132 voličů je jako dělaný.
Namisto,abychom se prali mezi sebou ostrými myšlenkami máme i SJEDNOCUJICI IDEU.
Budeme se zcela jednoduše prát o naše penize,nebot jsme v kapitalismu a tam se to panečku sluši a patři.

NAPSALI JSME TOMU BOHÁČOVI AT ZBYTEČNĚ NEVYDÁVA PENIZE,ALE DÁ JE NÁM!

Jinak nám nezbude ,než myslet si,že neni žadný boháč,kvalitni převrat nebude a on je spiše sužován INSOLVENCI!!
No to jsme si dali!
Plati totiž "Za dobrotu na žebrotu,přeci jsme mu chtěli pomoci,no ni?"
Ten necita nas tam na tom webu za to maznul, ale to nebylo všechno!.
Pani Loukoťové z webu"galušky "prý nařidil pronásledováni našeho benjamina narodniho hrdiny pana KRTECKA a oblibené straně SPD zakázal Přimou demokracii a to na webu pana poslance SPD v EU parlamentu doktora DAVIDA,kde se přispěvky ztráceji!.
Tak a teď jsme na hromadě!

No jak vidite zpozorovali to i na "mraveništi" a combatanti podzemni Rebel MUSIC ARMY prý zůstali bez fujera, nebot do mraveniště neni bezbarierový přistup.

Tak si všichni máme hodit snad tu mašli a zas nam volbami pan GŘ TV ukrade zdemolovanými informacemi naše hlasy!FUJ!

No tak nevim,jestli fakt nespustit ten PROGRAM NPV.
No bylo by snad zahodno zaćit vysvětlovat prvni bod PROGRAMU a to zaloźeni tzv

SOLIDÁRNIHO STÁTU.

Vi někdo co to je a kolik nám to vynese?Mlčeni znamená souhlas,vylepšováni vitáno[překvapení][překvapení][oči v sloup]

377241

3.3.2020 14:05

RE: Marná naděje

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 377241

Samozřejmě, DPČ. Do underground Rebel Music Army k termitům neni volnej přístup, protože pak by tam musel furt bejt mazátor nonstrop jak Aluš nebo Gorál. Registrace je tam! Ale pak už po registraci má vsjo a nikdo mu nic nemaže, každej termit je Fujer a stvoří si - přesně co tam chce mít. Kdo se tady ohalasí - ten si tam bude provádět svoje převraty: https://termitiste.net/registrace/.

377260

3.3.2020 14:06

RE: Marná naděje

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 377260

https://termitiste.net/registrace/

377261

3.3.2020 17:13

RE: Marná naděje

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 377261

Dejte s tím už pokoj...

377265

3.3.2020 17:14

RE: Marná naděje

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 377260

Pane Pitralone el combatante,plně akceptujeme vaši podzemni MUSIC ARMY a jeji polit stranu DPČ.

Chapeme,že máte nápad ,že odteďka bude fujerem každý občan ČR, který přijde dejme tomu i tady s nápadem,nejlépe dobrým.!
Tomu se nemůžeme všichni po 30 letech vylupováni vyhnout.

Sledujte zde dalši tituly komentů z nichž brzy vyjdou komentáře na př.

PŘECEDA Babiš JE VĚZEŇ NEOMARXISTŮ ČSSD A KSČM,KTERÉ SE MU JAKO DVĚ OLOVĚNÉ KOULE PŘILEPILY NA PATY:

ČO MU ČSSD A KSČM NAŘIZUJE PODLE FRANKFURTSKÉ ŠKOLY NEOMARXISTŮ VYRÁBĚT ZA SRAČKY, seznam ....

PRVNICH 5 BODŮ SVETLÉ VIZE NADĚJE NAŠICH VOLIČŮ VE VZNIKAJICIM NPV ,

které už dnes rozbijeji tvrdé palice naši zapčklé poltické třidy a dodávaji jim silu na monumentálni viťězstvi ve volbách,anebo taky ne,když si ty kedlubny body NPV odmitnou osvojit, čili UKRAST a tak mohou blbě zhavarovat v "zastupováwani" nás voličů!! ATD

Voliči podporujte konečně sami sebe,nebo bude zle!

NO NI?[zmaten]

377266

26.2.2020 4:52

CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!

HVzV 91.?.?.?

Kancléřka zla v Německu nam tu tlači novou diktaturu prý " humanismu " a zkuste si představit co se stane,když virus zasáhne Afriku a ARABY.

To už nebude hra neomarxistů EU o co největši dodávky prý araboafrických hospodářských uprchliků,ale naskoči náš zápas o život.
Pan Kechlibar autor ,si všimá na svém blogu i toho ,co se děje dnes u sousedů.
Merkelová při návštěve v Jižni Africe "namydlila schody" své AKK,která má po ni vest stranu CDU.
Vznikla aféra v Duryňsku .
AKK pochopila,že je ztracena a už nechce s ni v dvoukolejném vedeni CDU strany spolupracovat.
Moc má totiž kancléřka a ona AKK, je jen dvojka máslo!
Nastal boj nástupniků o jeji křeslo a to hned a dnes.
Bude li dále kancléřka sedět přibita na svém mistě,které opustit nehodlá neni vyloučeno,že naše vláda podpidostniků nepochopi,že proud uprchliků,tentokrát i nemocných způsobi rozšiřeni viru i v nebohém vykradeném Česku,kde se občané doposud nenaučili bránit zlovůli ,kterou naše prý "neomarxistické "vedeni státu na nás ve spolupráci s kavárenskými povaleči z města Prahy,které snad už dostalo názen "MEKKA ZMRDŮ"a chlivkařů ,chysta dnem i noci!

CO MYSLITE DRAZI VÁLEČNICI TZV ALTERNATIVY, VYPLATI SE ODPOR NEBO NE?

Bude vznikajici deklarovaný návrh PROGRAMU VOLIČŮ ŘEŠENIM a když ANO ,tak jaké máte k jeho nynějšim už vzniklým bodům individuálně dalši doplněni,beztoho,že se dozvite jaké pro vás PRIJEMNÉ překvapeni chystá, tento vznikajici návrh programu voličů zkratka NPV,který může naše politická třida ukrást čili osvojit si ho do svých PROGRAMŮ,které prý nestoji za starou belu a tak jim vitězstvi ve volbách nemusi hrozit!

NO NI?o o

377107

27.2.2020 13:18

RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 377107

DNES JSME ZATELEFONOVALI PANU POSLANCI FOLDYNOVI

s tim,že mu voliči doporučuji nahlédnot na web Zvědavec,kde do 2 dni by mohla vyjit OSNOVA návrhu Programu voličů a jeji prvni body okruhů možných řešeni.
Vidime tu totiž spousty článků,ovšem nejsou opatřeny na konci jak se zďá, nikdy žádným návrhem na řešeni,jsou to jakoby jen stížnosti,které má kdosi snad řešit

ALE KDO?.

Připomínáme intelektuálům,že je nepsaným zákonem,aby se hlavně oni starali o blahobyt občanů republiky a zkusil podpořit to co tu ještě nikdy nebylo

TVORBU OBČANŮ VOLIČŮ ,KTEŘI SE ROZHODLI VYTVOŘIT NAVRH SVÉHO VLASTNIHO PROGRAMU

a zkusit ho nabidnout k OSVOJENI všem stranám a hnutim, co jich jenom je a pokud ho zařadi do svých Programů popřát jim dosaženi MONUMENTÁLNIHO vitězstvi ve volbách ,nebo taky ne.[překvapení][překvapení][překvapení]

377134

27.2.2020 22:02

RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 377134

Dobře jste vystihl, charakterizoval, Zvědavce: "...nikdy žádným návrhem na řešeni,jsou to jakoby jen stížnosti,které má kdosi snad řešit..."
Články pořád dokola, jak je vše špatné, mnohdy články převzaté odjinud, a žádné řešení - i proto jsem od ledna přestal po několika letech přispívat na jeho provoz.

377139

28.2.2020 2:48

RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 377139

Tohle vnímám jako stížnost s pitomým závěrem na druhou. Co by se tak pánovi ráčilo? Světovou revoluci nebo snad geniální systém, který by vyhovoval všem? Pokud možno na celý zeměkouli? Já očekávám po odeznění koronavirusu korunavirus. Ten to určitě vyřeší. A je to.

377141

28.2.2020 10:02

RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 377134

Výborně El Comandante.
Pozor! Mazavka Gorál nás vymýtil z nwoo.org, tak jsme otevřeli novej stánek..
https://termitiste.net
Čekají mažoretky, chlebíčky, vodka.
A-TEAM.

[velký smích]

377148

1.3.2020 4:20

RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 377134

Zkorumpované politické strany v ČR mám skutečně u ... kde slunce nesvítí. Kromě pár jedinců, řekněme, tak 25 lidí za poslední rok , co sleduju dění v ČR měli odvahu jít s kůží veřejně na trh, citím k tomu zbytku rádobý " intelektualní, politické, ekonomické a mocenské elity" hluboké opovržení. Ale Foldyna právem patří mezi těch pětadvacet statečných. Za prvé je třeba definovat, co to je ta západní kultura, z které vychází politický systém na západě. Vše co v Evropě je za posleních 3 000 let vychází z antiky a z křesťanství ze Starého i Nového zákona. Právě na schizmatu církve a desítkách různých denominacích lze vypozorovat toho svobodomyslného evropanského ducha. A ten stojí v cestě globalistům i světovládě jako takové!! Paradoxně nejvíce je tento rys kulturní mentality stále živý v USA, kde tento duch svobody způsobil boj o nezávislost od mateřské země. Nová intelektualní levice, Holywood a několik velkoměst nejsou Amerika. Na malých městech a venkově by výmyvače mozků školáků z neziskovek, za to co si dovolili třeba na školách v Evropě - zlynčovali!

Co si globalisté už po neůspěchu bolševické revoluce 1917 ( Stalin nebyl internacionílní, ale "imperiální marxista" , kde Moskva ovládala národní komunistické státy) vybrali za taktiku a nástroje? Franfurtská škola postupný kulturní rozklad západu směřující k nihilismu. Ten jednorozměrný člověk jako produkt diktatury vzdělání se stává otrokem biologických pudů a instinktů. Degradace morálky padne až na samé dno ..." ty chcípni dneska a já zítra"... A to znamená konec civilizace, není nejmenší šance tuto zdeptanou masu přetvořit v toho nového universalní člověka, pouze chaos, zmar a nicota po minimálně stovky let do budoucna. Část "elity" toho jedince chápe jako novodobého otroka, ale demoralizovaná masa bez respektu k zákonu je nad ekonomický potenciál jakékoliv totality. Nutno přiznat, že žádná vojenská moc a diktatura, nedokázala dosáhnout takového stupně demoralizace spolešnosti a kultury jako tento intelektuální mor. Jednoznačně největší odolnost vykazuje Švýcarsko, kde kulturním revolucionářům nedaří uspspět proti referendu. To je totiž o svobodné racionální diskuzi, obecný lid možná nedokáže vést diskuzi na "elitní úrovni", ale dokáže jak ukazuje praxe tuto diskuzi selským rozumem vyhodnotit.

P.S. tady jsou odkazy na stručný výcuc taktiky a metod kulturní diverze západu. Pokud musí lopata jako já vysvětlovat politikům, jak mají s tímto naložit konkrétně, pak... Lidu v Evropě doporučuju, aby se individuálně velmi dobře vyzbrojil.
https://www.euportal.cz/Articles/5485-frankfurtska...
https://pravyprostor.cz/nova-levice-1-frankfurtska...
Evropa a diskuze zakázána
https://www.youtube.com/watch?v=p-CmPG2zcRs

377176

28.2.2020 9:52

RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!

HVzV 91.?.?.?

Reakce na 377107

22.02 a pan Hanuš 2.48
WEB Zvědavec nemůže za to,že tzv intelektuálové jen popisuji nevalnou situaci ČR a ani je nenapadně zkusit napsat na konci nějaký druh řešeni a to zdá se provozuji už 30 let!
Nejde o to co by chtěl JÁ ,HVzV,ale o to co bychom měli chtit po našich "zastupcich" a jejich giga apatátu MY občané voliči!
Tady se totiž nic nebude dit,klidně i dalšich 30 let, dokud se voliči nebudou dožadovat,vynucovat si to a hlavně to co chtěji i budou muset NAFORMULOVAT.
"A vo tom to je!"

Pane Hanuši jestli něco máte tak to zkuste tady dát ať je to co chce.
Jsou tu totiž už dva giga okruhy problémů.

A.

Stát se davá válcovat "neomarxistickým" POCHODEM INSTITUCEMI a pokud to tak půjde dál ,bude muset havarovat do diversanty plánovaného chaosu chliváků a pak už lépe přijmou toho strejdu MARXE co ho naši domorodci vycinkali!.
Prokleti kapitalisti a majitelé velkých peněz tzv".investoři," přišli se sofistikovaným nápadem,řezat větev ,na které sedi,to by jednoho nenapadlo!

B.

Přicházi korona virus a po něm bude KORUNA a" dolar krach",který naplánovala skutečná vlda světa už dne 29.3.2019 a pan president TRAMP ji uprosil,aby to přeložili do terminu 1.1.2022.
Napsal o tom PROTIPROUD, docela pěkne a hned ho za to mohutně demolovali!

Takže prozatim tak, NO NI?
Pokračováni přiště možná v osnově NPV, tak se snažte a navrhujte, nebo všichni pomřete na chaos a nemoci
A bude klid![bliji]

377146

28.2.2020 10:14

RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 377146

Potřebujem fujera na https://termitiste.net !!!

377149

28.2.2020 10:27

RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 377146

Nastudoval bych tři seriály: Mafie v Chicagu, Mafie v New Yorku a Mafie na Slovensku.

377150

26.2.2020 10:11

Kolik vlastně?

Jan Hanuš 77.?.?.?

Uvítal bych srovnání, kolik lidí nad 60, třeba v Itálii, umře celkem, kolik z toho na co. Takhle mám pořád dojem, že to může být manipulace s nějakým cílem. Oni pořád hledají způsoby, jak nás děsit.

377112

26.2.2020 13:51

RE: Kolik vlastně?

janmax 213.?.?.?

Reakce na 377112

Ano, statistiku bych viděl takto :

počet nakažených, z toho počet zemřelých
a to rozděleno podle věku, pohlaví, (rasy sice neexistují) ale hlavně podle rasy,

Tuto statistiku se ale z veřejných médií nedozvíme, mohlo by to na někoho ukázat.

A mám za to, že tajné služby Číny vědí kdo jim poslal korunový dárek, tak očekávám nějakou asymetrickou reakci. Třeba bouchne Yelowstone. To by je mohlo umravnit.

377116

26.2.2020 19:17

RE: Kolik vlastně?

ping789 91.?.?.?

Reakce na 377116

exponenciála mortality se prudce láme nahoru po x=55 let věku, kdy po x=80 je teměř 100%, sorry jako, bude líp, svého druhu odrůda penzijní reformy, hezké je jak se již shora vyvolává panika skrze mrdky mediálni o potravinách na příděl

377125

28.2.2020 4:43

RE: v Itálii na to zemřel první běloch

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 377116

78-letý zedník ...

377143

26.2.2020 12:35

CHCE TO VOLBY NOVÝCH POLITIKŮ?ALE EXISTUJI VHODNI?

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Co když to má být jinak.

Stavajici politici ve voličich vidi jen bezmocné hlupáky,kterými pět minut po volbách zpupně pohrdaji nad jejich bezmocnosti a voliči si to už 30 let nechaji libit.
Neni možné to dělat dalšich 30 let stejně a očekávat jiný výsledek!
Vznikla tak MOROVÁ myšlenka.
Politici si" jako "neuvědomuji,že jsou jen "ZASTUPCI"voličů a dokonce i jimi placeni!

Dělaji volebni schromážděni, kde jim maji ohlupené davy tleskat jinak jim jsou schopni nasadit náhubky cenzury!
Na "schromážděnich"však NENI možná žádná diskuse a tak i uplatněni kritického myšleni schopných individualit voličů.

TAK SE STANE,ŽE CHLIVKAŘI MAJI ODBĚR

klidně i vice než 250 000 oveček typu múúúúh.
Je tu zajimavý návrh.
S rozvojem internetu by mohly VŠECHNY polit subjekty otevřit na svých stranických webech ,které jim stejně jako voliči platime ,diskusni rubriky ,nyni vesměs zablokované, nebo opatřené nechutnou cenzurou!
Tak by dostaly tzv VLASTENECKÉ STRANY,jrozpoznávací znaky a i znameni tzv

PŘIMOU DEMOKRACII IHNED.

To je ostatně druhý bod navrhu Programu voličů.
Vymluvy,že voliči je banda sprostáků,kterým MUSI být odejmuto slovo by mohly přestat.
Sami vidite,že by to mohlo vypadat jako zdejši web pana STWORY.,který snad v pohodě funguje!

NO NI?[překvapení][překvapení][překvapení]

377115

26.2.2020 14:34

No a taky se dá levně (relativně) nakupovat....

Joseph Chlor 89.?.?.?

Na burze.
A o to jde zejména. To je vemi důležitý " průvodní jev" každé krize, jak skutečné, tak i umělé (která však samozřejmě metamorfuje velmi často do té skutečné, o to taky jde, že.....).
Kdo nekoupí, ten prohloupí.
Bez patřičné volatility by na Wall Street chcípli psi.
Pořádek a klidný vývoj je zhoubou spekulantů.

377119

26.2.2020 18:56

INICIATIVA VOLIČŮ DOPOTUČUJE,ABY VOLIČI ZKUSILI NAFORMULOVAT CO CHTĚJI

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Zatelefonovali jsme panu KECHLIBAROVI,źe tu má článek,což je přiležitost k tomu,aby i on zkusil ,zda by dovedl naformulovat připadné body do Návrhu programu voličů zkratka NPV.
K stejné aktivitě zveme všechny občany a zvláště zdejši lidové komentátory,
Nemusi pak jen bezmocně popisovat naši zhoršujici se situaci,ale aktivně navrhnout

JAK BY VOLIČI MOHLI DOSÁHNOUT VE SNĚMOVNÉ VĚTŠINU A BASTA FIDLI,

k dosaženi svých cilů naformulovaných v JEJICH PROGRAMU,který jak vidite se pravě tady tvoři a dá se tak vytvořit a ne,že ne ANO![oči v sloup][oči v sloup]

377124

27.2.2020 0:16

Rozbuška

koudsk koudsk (zavináč) seznam (tečka) cz 81.?.?.?

Tentokrát nemají vydělat farmaceutické firmy na vakcínách, tentokrát to poslouží na odpálení krize: https://ibb.co/9sK8bYJ

377128

27.2.2020 9:01

RE: Rozbuška

ping789 91.?.?.?

Reakce na 377128

pokud jste četl ty prasečí výkaly "odborníků" tak ti "odborníci" doporučují pracovat z domova a nemocným prý bude zaměstnavatel vyplácet první 2 tydny nemocenskou 60% , tak takoví odborníci vás jako sorry ?!? mají zachránit mili gojové, osvč neexistují, bude líp, gojove jsou vlastně multibytosti , jedno meziuší mají ve vlastním análu, několik dalších v análech nadgojů a pak chudáci ani neví kde jim hlava stojí , zatím v poho - nedávali to v 6349 díle ulice, mimochodem v té čínské číně vláda sype už do firem megapeníze aby to ustály, už vidím ty zdejší zločince jak pozastavuji splátky hypoték [velký smích]

377132

27.2.2020 18:32

Kdo se bojí, nezlobí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Nejsem vševědoucí ani si na něj nehraji, ale mám nepříjemný pocit, že ten humbuk s Covid 19 má za cíl odvést pozornost zpitomělých a hodně naivních otroků od probíhajícího úpadku dosud hegemonického Západu a nástupu Asie jako hegemona 21. století. Virus již sice zabil desítky tisíc lidí, ale španělská chřipka po 1. světové válce jich zabila 20 miliónů. Když se trochu zamyslím nad původem virů Covid 19, HIV 1 a 2, virů Marburk, Ebola, Zika, H5N1 ad. říkám si, že viry prostě mutují rychle, protože jsou to nejjednodušší organismy na Zemi (kromě prionů a viroidů ). Ale co když to nejsou díla přírody, ale genetických inženýrů pracujících v tajných laboratořích v žoldu a v zájmu"elit" na depopulaci přemnoženého lidstva ? Takové rouhání možná mnohým zní jako fantasmagorie šílence, ale co když je to alespoň částečně pravda ? Zatím takové podezření nikdo nevyvrátil. Co když je to jen další zoufalý pokus zločineckých "elit" Západu udržet svou dosavadní a nyní už opravdu neudržitelnou dominanci nad světem ? Proto doporučuji řídit se heslem "Cui bono" a sledovat cestu opravdu velkých peněz. U koho končí velké zisky, tam bych hledal i původce.

377138

27.2.2020 23:03

RE: Kdo se bojí, nezlobí

hc 88.?.?.?

Reakce na 377138

Ona i ta tzv. španělská chřipka byla - podle některých - umělého původu. I když asi vyvolána ne záměrně.

377140

29.2.2020 11:56

Zlatá miliárda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Mimochodem, kolem Číny a Ruska je rozmístěno cca 400 biologických laboratoří. Kazachstán, Kyrgyzstán, Afghánistán, Pákistán, Vietnam, Tchajwan, Filipíny, Jižní Korea, Japonsko… a všude kolem americké vojenské základny.
Všechny tyto výzkumy financuje Pentagon. A všude, kde jsou biolaboratoře (nebo v jejich blízkosti), se záviděníhodnou pravidelností propukají nová neznámá onemocnění, která Američané cynicky ignorují. Provádějí pokusy na druhých a hlavně, aby to bylo co nejdál od území USA, např. v Gruzii, kde na neznámý virus zahynuly stovky lidí, ani v dalších místech. Všude, kde Američané zřizují laboratoře pod pláštíkem boje proti bakteriální hrozbě, roste počet epidemií desetinásobně.
HIV/AIDS byl vrcholem amerického genového inženýrství 80. let, i dnes tato práce aspiruje na Nobelovu cenu se znakem minus. Rusové prokázali, že slavný virus HIV není „pomstou“ přírody člověku, ale dílem rukou člověka samého. Žid Söroš, který tehdy financoval ruskou vědu, prohlásil, že pokud se bude pokračovat v tomto „provokativním tématu“, zastaví financování. Téma bylo uzavřeno, ale Britové po 10 letech práci Rusů dokončili. A přišli ke stejnému závěru: HIV je virus vypěstovaný v laboratoři.
Dnes začínají Američani tlačit na Indy kvůli „časově nevhodnému“ objevu genomu koronaviru, ve kterém byly, mimochodem, objeveny vsuvky HIV, které mu umožňují zabudování do lidské buňky... Tento týden byl pošuk Trump kde??

377161

Příspěvků: 32

26.02. 03:15 didusin  Marná naděje
01.03. 01:11 HVzV  RE: Marná naděje
02.03. 13:02 J_Pitralon  RE: Marná naděje
02.03. 11:32 HVzV  RE: Marná naděje
02.03. 12:59 J_Pitralon  RE: Marná naděje
02.03. 14:28  RE: Marná naděje
03.03. 00:06 HVzV  RE: Marná naděje
03.03. 14:05 J_Pitralon  RE: Marná naděje
03.03. 14:06 J_Pitralon  RE: Marná naděje
03.03. 17:13 Lovec idiotů  RE: Marná naděje
03.03. 17:14 HVzV  RE: Marná naděje
26.02. 04:52 HVzV  CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!
27.02. 13:18 HVzV  RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!
27.02. 22:02  RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!
28.02. 02:48 Jan Hanuš  RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!
28.02. 10:02 J_Pitralon  RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!
01.03. 04:20  RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!
28.02. 09:52 HVzV  RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!
28.02. 10:14 J_Pitralon  RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!
28.02. 10:27 Jan Hanuš  RE: CO TAK UVAŽOVAT JAK EPIDEMIE OVLIVNI EU A ČR!
26.02. 10:11 Jan Hanuš  Kolik vlastně?
26.02. 13:51 janmax  RE: Kolik vlastně?
26.02. 19:17 ping789  RE: Kolik vlastně?
28.02. 04:43  RE: v Itálii na to zemřel první běloch
26.02. 12:35 HVzV  CHCE TO VOLBY NOVÝCH POLITIKŮ?ALE EXISTUJI VHODNI?
26.02. 14:34 Joseph Chlor  No a taky se dá levně (relativně) nakupovat....
26.02. 18:56 HVzV  INICIATIVA VOLIČŮ DOPOTUČUJE,ABY VOLIČI ZKUSILI NAFORMULOVAT CO CHTĚJI
27.02. 00:16 koudsk  Rozbuška
27.02. 09:01 ping789  RE: Rozbuška
27.02. 18:32  Kdo se bojí, nezlobí
27.02. 23:03 hc  RE: Kdo se bojí, nezlobí
29.02. 11:56  Zlatá miliárda

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 176,83 Kč
1 unce stříbra
505,45 Kč
Bitcoin
1 318 836,96 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 581